Kördüğüm

Kördüğüm 179. Bölüm Özeti #Rathore’de Öğrenir (Part – 2)

Kördüğüm dizisi 179. bölüm özeti; (2. Partın Özeti); Bölüm Rathore’nin Tapasya’nın resimlerine bakması ile başlar. Jogi de kızının yanına gelmek için odasına gider ama odada Tapasya yerine Rathore vardır. Jogi içeri girip girmemekte teraddüt eder.

Kördüğüm 179. Bölüm Özet 2. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 1 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 179. Bölüm özeti devam ediyor. Rathore buyrun diye davet eder. Rathore, kayınbabası Jogi’ye Tapasya hakkında çok değerli bir kızınız var. Sizin sayesinde çok güzel bir çocukluk geçirmiş. Tapasya o konuda çok şanslı olduğunu söyleyebilirim diyerek Rathore Jogi’ye ve Tapasya’ya iltifat eder.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 6 1

Jogi de bu iltifatlar karşısında kayıtsız kalamaz ve Rathore’yi kutsayıp dua eder. bu sırada İçeri Nani, Tapasya ve Divya gelir. Rathore ile Jogi’nin konuşmalarını dinlerler. Rathore bende sizin gibi bir baba olabilecek miyim der. Rathore baba olmayı çok istediğini gören Nani sırası değil şimdi söylemeyelim der. Veer de Bundella konağına gelir. İşça Tapasya’nın bebeği olan Mukta ile oynadığını görür. Veer yanlarına yaklaşır ve gelecek hakkında konuştuktan sonra Mukta’yı sever ve yatağına koyar.Bu sırada arka planda “Bin Tere” şarkısı eşiliğinde Veer, Mukta’yı beşiğinde sallayıp uyutur.

Tapasya ise Nani’nin söyledikleri aklında kalır. Bebek sahibi olamayacak olmasına çok üzülür. Aynı zamanda Rathore’nin bebeği olunca nasıl bakacağını söyledikleri sözleri aklına gelir. Morali çok bozuktur. bu sırada Rathore gelir. Tapasya’yı öpüp neşelendirmek istese de Tapasya’nın morali bozuktur. Nedenini sorar. Tapasya gerçekleri söylemek istese de Nani sakın anne olamayacağını Rathore’ye söyleme dediği aklına gelince Rathore’ye başka bir şey söyleyip olayı geçiştirir. Rathore ise Tapasya’nın yalan söylediğini ve gerçeği sakladığını düşünür.

Belki de aklına hala Veer’i unutamadığını düşünür. Tapasya ise kısa süre sonra tekrar Rathore’nin yanına gelip, ileride bebeği olursa bu kolyeleri takacağım dediği için elinde çocuk bileziklerini de alıp Rathore’nin karşısına çıkar. Tapasya artık bu kolyeleri bebeklerimize takamayacaksın. Çünkü ben artık anne olamayacağım der. Rathore beyninden vurulmuşa döner.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 7 2

Tapasya ise ilk defa yalan söylememiştir. Tapasya, Rathore’ye sizi seviyorum ama artık çocuk sahibi olamayacağım der. Ertesi gün İşça’nın bebeği için dua yapılacaktır. İşça Veer ile birlikte mabetten gidip dua tepsisini alıp eve gelir. Bu sırada Kanka da evde çocuk hali koşuşturmaktadır. Birden manevi annesi İşça gelince koşup sarılmak ister. İşça karnındaki bebeğe Kanha çarpmasın diye elindeki ikram tepsisi yere düşer. İkramlar dağılır. Chanda ise ikramın yere düşmesi uğursuzluk getirir diye ortalığa ayağa kaldırır. Hemen Ummed ile Mai de olay yerine gelir. Mai de aynı Chanda gibi düşünse de Veer bunlar inanışlar anne hiç bir uğursuzluk olmayacak der.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 9 1

İşça da Mai hiç canınızı sıkmayın evladım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelecektir. Böyle şeylere anlam yüklemeyelim kalbimizi temiz tutalım der. İşça, Veer ve Ummed’in destekleri ile Mai’yi bir nebze olsun sakinleştirirler  ama uğursuzluğun gelmeyeceğine ikna edemezler. Chanda da üstüne bilerek bu uğursuzluk bizi bulacak demesi ile iyice inanır. Nani ise bir şeylerden şüphelenmiş ve Tapasya’nın odasına gelmiştir. Tapasya’yı uykusundan uyandıran Nani, Rathore’nin tavırlarından şüphelenip gerçeği söyleyip söylemediğini sorar.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 11

Tapasya ise artık yalan üzerine evlilik inşa etmeyeceğim. Bu konuda ağzım yandı der. Nani ise Rathore seni terk ettiğinde ne demek istediğimi anlarsın der. Bu sırada içeri Divya ve Jogi gelir. Tapasya ise babası Jogi’ye artık bebek sahibi olamayacağını anlatır. Bir taraftan da ağlar. Jogi ise kızı Tapasya’ya kızım her şeyin bir çaresi var. Önemli olan sensin der. Bu sırada içeri Tapasya’nın kocası Rathore girer. 

Kördüğüm 179. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu