Kördüğüm

Kördüğüm 179. Bölüm Özeti #Tapasya Kısır Olduğunu Duyar (Part – 1)

Kördüğüm dizisi 179. bölüm özeti; (1. Partın Özeti); Bölüm  Nani’nin Tapasya’yı araması ile başlar.  Tapasya ise şimdi İşça’yı gördüğünü ve hamile olduğunu söyler.

Kördüğüm 179. Bölüm Özet 1. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 1 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 179. Bölüm özetinde devam ediyor. Nani ise biliyorum kızım hatta Mai onu el üstünde tutuyor deyince Tapasya şok olur. Nani Tapasya’nı tahlillerini almaya gider. Doktor da tahlil sonuçlarına bakınca Tapasya hanım son doğumdan sonra doğurganlığını kaybettiğini söyler. Nani sinir ile Doktora bağırır çağırır. Nani ise ben bu haberi nasıl söyleyeceğim diye kara kara düşünür.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 4

Tapasya bir sürpriz yapıp Thakur konağına Rathore ile birlikte gider. Divya bu sürpriz ziyarete çok sevinir. Jogi de evle olduğu için gelen Tapasya ve eşi Rathore’ye görünce şaşırır. Çünkü Jogi düğünlerine bile gitmemiştir. Jogi duygulanır. Kızım der ve baba kız sarılır. Bu sırada Chanda ile Mai de Thakur konağına ziyarete gelmiştir. Mai karşısında kendisini kandıran Tapasya’yı görünce biraz şaşırır. Kutlama için davete gelmiştir. Kısaca davet edip gitmek ister. İşça’nın bebeği için kutlama ve dua edeceklerini söyler. Tapasya tabi gene şok olur. Jogi de tabi geliriz der. Rathore de Mai den özür diler ve duasını almak ister. Mai de alçak gönüllü olan Rathore’nin bu nazik hareketine çok mutlu olur.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 1 1

Jogi damadı Rathore’nin yaptığı harekete çok mutlu olur. Rathore aynı zamanda Tapasya adına da özür dilemiştir. Mai Tapasya’ya karşı soğuk davranır. Veer ile İşça da Damini’nin kaldığı eve giderler. Veer kaynanasının yaptığı ikramları afiyetle yer. İşça ise Rathore ile Tapasya’yı alış veriş merkezinde gördüğünü ve Tapasya’nın Rathore’yi nasıl sahiplendiğini ve bize nispet yaptı diye annesi Damini’ye anlatır. Veer burada yalnız başına kalma Bundella evinde kal dese de Damini, Jogi Thakur kendisine iş teklif ettiğini söyler. İşça ise sonuçta yalnız olmanı istemem der.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 2 1

Veer ise İşça’ya ısrarcı olmasını istemez. Annen damini’ye kapımız her zaman açık olduğunu biliyor der. Tapasya ise anıların olduğu aşbümü alır ve en baştan kendi yaşamını Rathore’ye anlatmaya başlar. Bu sırada Rathore’nin kendisne hayran hayran baktığını görür. Tapasya da Rathore’den etkilenmeye başlamıştır. Rathore albüm içerisinde  Tapasya’nın samimi küçüklük resmini  görünce yanındaki kız kim der. Tapasya da bir an sinir olur ve bu kız İşça der. Morali bozulan Tapasya Rathore’nin yanından uzaklaşmak isterken Rathore gitmesine müsade etmez ve Tapasya’ya sarılır. Divya ise evine gelen kızı ile gelinine muhteşem bir sofra hazırlamak için çalışanlara talimat yağdırmaya başlar.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 3 1

Nani de mutfağa gelir. Teyze yeğen aralarındaki mevzuyu bitirmek için Nani bir çaba gösterir. Nani daha büyük meselemiz var der. Divya ne meselesi der. Nani ağzından kelime kelime Tapasya’nın tahlil sonuçlarını almaya gittiğini doktorun Tapasya için doğum sonrasında gelişen koplikasyandan dolayı bir daha hamile kalması çok zor hatta mümkün değil dediğini söyler. Bu sırada Tapasya da Rathore’nin yanından annesi Divya’nın yanına gelir. Nani’nin söylediklerini duyar. 

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 4 1

Divya elindeki tabağı yere düşürür. Nani arkasını döndüğünde Tapasya’nı da orada olduğunu ve söylediklerini duyduğunu anlar. Tapasya ağlamaya başlar. Divya hemen kızını bayılabilecek bir hale geldiği için koşup destek olsa da Tapasya olduğu yere yığılır. Divya ise kızım her şeyin bir çaresi var. Doktora gideriz. Gerekli tedavileri olursun der. Kördüğüm 178. bölüm 2. Part Özetini kısa sürede yayınlayacağız.

Kördüğüm 179. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu