Kördüğüm 18 Temmuz Özeti Meethi İdam Edilmeye Hazırlanıyor!!!

Kördüğüm 346. bölüm özeti bizleri üzecek gibi. Meethi idam için kendini hazırlarken Akash, Mukta ve Vishnu onun masum olduğunu kanıtlama peşinde. Bakalım neler olacak? İşte sizler için Kördüğüm 346. bölüm özeti.

Kördüğüm 346. Bölüm Özeti #Son Bir Umut

Akash Chaubey’e gidip ikimiz de çok iyi biliyoruz ki Ambika hayatta, nolur isterseniz beni asın ama Meethi’yi serbest bırakın diye yalvarır. Chaubey ise sanki Ambika ölmüş gibi davranıp Meethi asılmamalı, diri diri yakılmalı diye daha da ileri gider. Akash iyice çıldırır. Sankrant da gelir ve Chuabey’i destekler. Akash ise kardeşine her şeyin Chaubey’in planı olduğunu hatta Ambika’nın yaşadığını söyler. Chaubey ağlıyormuş numarası yaparken Akash one rol yapmayı kes diye kızar. Sankrant geri dur yoksa abi kardeş olduğumuzu unuturum der. Akash ise Meethi asılmadan her şeyi günyüzüne çıkaracağım der. Chaubey olanları Ambika’ya da anlatır.

kördüğüm 346. bölüm özeti resmi
Meethi ise rüyasında tam asılacakken onun değil başkasının asıldığını görür. Muktanın midesi bulanır ama aklında sadece Meethi vardır. Vishnu dinlen dese de Mukta gerçeği kanıtlamamız lazım der. Akash ile birlikte kanıt bulmak için harekete geçerler. Ambika ise gelin gibi giyinip Meethi’nin asılmasını bekler.

Meethi asılmadan evvel dini kitaplarını okuyordur. Vishnu, Akash ve Mukta ise kanıt için yola koyulur. Akash adamların kendini nereye götürdüklerini bulmak için hafızasında kaydettiği detayları anlatır. Onların yola çıktıkları haberi Thakur Ailesini de mutlu eder. Şimdi tek duaları vardır: Ambika bulunsun.

Maiyya ise Meethi’nin yanına zor da olsa girer. Ondan yaptıkları için af diler. Onu gören Tapasya şok olur. Maiyya, Tapasya’ya nolur onu kurtarın yoksa oğlum da ölüd diye yalvarır. Tapasya ve Jogi’ye de içeri girilmesine izin verilmeyince Tapu polise tokat atar böylece içeri girmeyi başarmış olur. Vishnu ve Akash eve kadar ulaşır, etraftaki adamları alt edip içeri girerler. Mukta ise ihtiyaç olursa diye dışarda bekler. Meethi ise kendisini izleyip ağlayan Tapu’yu teselli edip büyükannesine destek olmalarını ister. Asılmadan önce duşa almak ister ve gider. Polis onu götürürken Tapu arkasından götürmeyin o masum diye ağlamaktadır. Kördüğüm 346. bölüm özetimiz burada sona eriyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 18 Temmuz Özeti Meethi İdam Edilmeye Hazırlanıyor!!! (19 Yorum)

 1. Helinim hoş geldin canım eh işte düne göre biraz daha iyi

  Sen nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım

 2. İNCEMM🐼🐼
  İYİM ÇOK ŞÜKÜR SEN NASILSIN TABİKİ SULTANIMIZIN GÖZ RENGİNDE KİMSENİNKİ YOK O BİRTANECİK SULTAN🐼🐼

 3. Selam kızlar nasılsınız bakalım

  Vaybe demekki meethi asılamya göturuyorlar

  Ama tabi öyle bişey olmayacak

  Çünkü daha bu meethinin daha çok cekçegi var ooooo

 4. FİLİZİM😊
  NAZIM😊
  HOŞGELDİNİZ öxlettiniz kendinşzi😊
  HELİNİM sen de Hoşgeldin😊
  NURDANIM evet koy işleri zor bilirim ben Rabbim Defneme kolaylık versin😊
  ZEYNEP evet tatlım Sultanımın gözleri bi başka yeşil özel renk😍😆
  Avi evli canım ikitane de çocuğu var Allah vağşlasın ve o hep aylesi ile birlikte mutlu olsun İnşallah😊
  Biz hayranları oba aşığız o da eşine ve çocuklarına aşık😍😆

 5. FİLİZ ABLAM
  NURDAN ABLAM
  NAZ ABLAM
  .
  SİZLER NASILSINIZ
  Nurdan ablam😍😍
  Annen gitti mi ?

  Filiz ablam💦💦
  Sevindim annenin iyi olmasına

 6. NASILSINIZ
  💦💦💦💦💦
  KÖRDÜĞÜM
  💋💋💋💋
  AİLESİ
  🌼🌼🌼

 7. GULCICEYIM KARDEŞIM VALLAH BU GUNLER HIC MUSAIT OLAMIYORUM BIRTANEM YA ONUN ICIN SITEYE GIREMEDIM 😘😘

 8. Teşekkür ederim FİLİZİMM anneciğim gitti bende bugün sürekli uyumak istiyorum ne hikmetse sen nasılsın anneciğin nasıl oldu