Kördüğüm

Kördüğüm 181. Bölüm Özeti #İşça Bebeğini Doğurur (Part – 1)

Kördüğüm dizisi 181. bölümde neler olacak? Kördüğüm 3 Şubat’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kördüğüm 181. Bölüm Özet 1. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 3 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 181. Bölüm özetinde (1. Partın Özeti); Bölüm İşça’nın Tapasya’ya misafirliğe gelmesi ve konuşması ile başlar. Tapasya nispet yaparcasına bebeği ile buraya geldiğini düşündüğü için İşça’ya kızar. İşça ise tamamen iyi niyeti ile Tapasya’nın girdiği bunalımdan Mukta’yı görürse belki canı kaynar ve kaybettiği bebeğinin yerine koymak ister diye iyi niyeti ile yaptığı teklife Tapasya fırça ile karşılık verir. İşça ise kendisinin buraya iyi bir niyetle geldiğini ama senin bana yaptıklarını bir köşeye atıp sana annelik duygusunu tattırmak için gelmiştim der. Tapasya ise bir an için Mukta’ya içi kaynasa da Nani “Asla” diye bağırır.

Kördüğüm 181. Bölüm Resmi 1

Tapasya’nın bebeği almasına engel olur. İşça’nın yanına gelip kime ait olduğunu bilmediği bir bebeğe torunum hizmetçilik edemez. Bizi kandıramayacaksın diyerek İşça’ya fırça atar. Tapasya da geri adım atmak zorunda kalır. Tapasya İşça’dan özür dileyip yanından ayrılır. Nani de Tapasya gidince İşça’ya çık dışarı der. Tapasay İşça’nın teklifini kabul etmediği için üzgündür ama cadı Nani, Tapasya’yı da kandırmayı başarır. İşça eve geldiğinde Veer’e olanları anlatır. Mukta’yı nasıl vermeyi teklif edersin sen. Hemde bana soramadan diye İşça’ya kızar. İşça’da Veer’den Özür diler.

Kördüğüm 181. Bölüm Resmi 4

Veer, Tapasays’nın anne olamacak kadar bencil olduğunu söyler. Kendi çocuğunu dışarı atan birine nasıl güvenip Mukta’yı verebilirsin der. Veer, Mukta’yı da kendi bebeği gibi sahiplenmiştir. Mukta artık benim evladımdır der. Nani, Tapasya’yı bu civarda tanıdığım bir falcı var der. Oraya Tapasya’yı götürür. Falcı Nani’nin konuşmalarından sonra Tapasya’nın falına bakar ve ileride bebeğinin olacağının haberini verir. Tapu da bu habererçok sevinir. Gece olduğunda İşça karnı ağrımaya başlar.  Hemen Yanında yatan Veer’e haber verir. Veer de doktoru arar. Doktor artık doğum zamanı geldiğini, İşça’yı hemen acile getirin der. Acilde doğumun başladığı anlaşılınca hemen doğumhaneye kaldırılır.

Kördüğüm 181. Bölüm Resmi 5

Damini de kızının hastanede olduğu haberini alır. Doğumhaneden bebek sesi gelince hemşire dışarıya çıkar ve hem annenin hemde bebeğinin iyi olduğu haberini verince Daddaji hemşireye altın kolye hediye eder. Mai ile Damini çevredekilere tatlı ikram ederler. Veer de babasını arayıp doğumun gerçekleştiğini hiç bir sorunun olmadığını söyler. Damini  bebeğin doğduğu haberini Thakur ailesine de haber ver  der. Veer de mesaj gönderdiğini söyler. Veer daha sonra beygın bir halde olan İşça2nın yanına gider. Bu sırada arka planda “Mere Bina” şarkısı çalar.

Veer, İşça’nın başını okşayıp uyandırır. daha sonra yanına Damini gelir ve mübarek olsun kızım der. İşça ise Jogi babam geldi mi der. Veer ise mesaj attım der. Daha sonra dışarıda bekleyen Bundella ailesi İşça’nın yanına girer ve tebrik eder. Doktor İşça’nın yanına gelip durumunu sorar. İşça iyi olduğunu söylediği sırada hemşire panik içinde yeni doğan bebeğinin solumu düzensiz olduğunu söyler. Veer hangi bebek der. Bundelle bebek deyince herkes şok geçirtir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu