Kördüğüm

Kördüğüm 182. Bölüm Özeti #Bebek Puşkarda (Part – 1)

Kördüğüm 182. bölüm 4 Şubat Özeti;  Nani sırf İşça üzülsün diye İşça’nın bebeğini çalıp Puşkar’a verir. Puşkar da bebeğini uygun bir yere bırakmak ister ama etraftakilerden çekinip bırakamaz. Puşkar gündüz vakti kaçırdığı bebeği akşam sakinleyene kadar yanında gezdirir.

Kördüğüm 182. Bölüm Özet 1. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 4 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 182. Bölüm özetinde (1. Partın Özeti); Bölüm Akşam etrafta insanların olmadığını görünce çöp tenekesinin yanına gelir. Kendi üzerine sardığı battaniye ile bebeği çöpe atmaya hazırlandığı sırada iki adamın geldiğini görünce bebeği çöpe atamaz.

Kördüğüm 182. Bölüm Resmi 2

Adamların gitmesini saklandığı yerde bekler ama gelen adamlar biraz uzun kalınca kucağında bebek ağlayıp adamlar fark eder diye Puşkar oradan uzaklaşır. Bu arada Damini de mabede gider. İşça ve bebeği için dua eder. Damini Veer ile İşça hakkında konuşur. Damini kızı İşça’nın bu durumu kaldıramayacağından çok korktuğunu söyler. Veer ise bunu hep birlikte aşacağız. İşça güçlü biri bunu da atlatacaktır der. 

Bundella ailesi araba ile eve dönüş yolunda herkesin yüzünden düşen bin parça bir haldedir. Mai gözlerinin yaşını tutamaz. Mai bebek için aldığı hediyeleri görünce morali bir kez daha bozulur. aracı süren Gaga’ya arabayı durdurmasını ve hediyelerin çöpe atılmasını ister.

Kördüğüm 182. Bölüm Resmi 3

Nani ise beceriksiz yeğenim bu işi başaramayacak galiba diye kendi kendini yer. Puşkar ise kendisine sakin bir yer bulur ve bebeği kaldırım kenarına bırakıp daha bir günlük bile olmayan bebeğe Nani’ye karşı olmanın cezası geibi saçma sapan şeyler söyler. Gaga ile Chanda ise İşça’nın bebeğine alınmış hediyeleri ihtiyaç sahiplerine vermeye giderken yanından geçer. Kimse Puşkarı fark etmez.

Puşkar bebeği yere bırakıp arkasını döndüğü sırada Daddji ve Mai’nin arabada oturduğunu görünce hemen saklanır. Puşkar yere koyduğu bebeği hemen alıp oradan uzaklaşmak ister. Daddaji ise bebekli bir kadın zanneder. Ancak Puşkar üzerine şal tarzı bir şey örttüğü için kim olduğu ve yüzü belli olmaz.

Kördüğüm 182. Bölüm Resmi 4

Daddaji ise yakın zamanda torununun kaybettiğini söyleyip kadın zannettiği Puşkar’a altın kolye hediye eder. Başındaki uğursuzluğun gitmesi için hediye etmiştir. Puşkar kolyeyi alır almaz sesini çıkartmadan uzaklaşır. Puşkar kendisine sakin bir yer bulduğunda kenarda duran arabanın üzerine bebeği koymak istediğinde devriye arabası gelir. Puşkar oraya da koyamaz. Bu arada Rathore ile Tapasya arabada dışarıda gezmeye çıkarlar.

Tapasya’nın moralinin düzelmesi için Rathore elinden geleni yapar. Jogi kızı ile ilgilenen Rathore’nin çabasını görünce Jogi damadına teşekkür eder. bu sırada İşça narkozun etkisi geçer ve kendi bebeğinin öldüğünü bir  kez daha anlar. İşça’nın gözlerinden damla damla yaşlar dökülür.

Kördüğüm 182. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu