Kördüğüm

Kördüğüm 182. Bölüm Özeti #Rathore Bebeği Alır (Part – 2)

Kördüğüm dizisi 182. bölüm özeti ve 4 Mart fragmanı yazının devamında sizleri bekliyor. Ufak bir hatırlatma yapmam gerekirse sadece sadece 2. partın özeti verilmiştir. 

Kördüğüm 182. Bölüm Özet 2. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 4 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 182. Bölüm özetinde (2. Partın Özeti); Bölüm Puşkar artık bebekten kurtulmak için kimsenin olmadığı bir evin önüne gelir. Puşkar, balkonda duran beşiği görünce bebeğe bakacaklarına emin olur. Bebeği balkona koymaya doğru giderken evin balkonunda Rathore ile Tapasya’nın olduğunu görünce geri kaçmaya çalışır. Ancak  Puşkar kaçarken ses çıkartır. Rathore de hemen peşinden koşar ve Puşkar’ı yakalar. Tapasya’da olaylara şahit olur. Rathore bu kucağındaki bebek kimin diye sorar.

Kördüğüm 182. bölüm Resmi 6

Ancak Puşkar cevap vermez. Tapasya’da sinir olur. Bu bebeğin kime ait olduğunu sorar. Puşkar, terk edilmiş bir şekilde bulduğunu ve yetimhaneye teslim etmeye gittiğini söyler. Rathore işin içinde kesin bir iş olduğunu anlar. Peki neden polise teslim etmedin veya haber vermedin der. Puşkar da başına iş gelmesinden dolayı korktuğunu söyler. Rathore bebeği kucağına alınca sanki kaybettiği bebeğinin sıcaklığını bu bebekte hisseder. Rathore bebeği Puşkar’a geri vermez. Puşkar belki annesi arıyordur aldığımız yere geri bırakalım bebeği der. Rathore ise geri alacak anne bebeğini bırakmaz der.

Kördüğüm 182. bölüm Resmi 7

Puşkar’a bu kadar yeterli bu bebek bizimle geliyor der. Bu sırada Rathore büyük annesinin konuşması aklına gelir. Rabbim size bebek vermek isterse öyle bir yerden verir siz bile şaşıp kalırsınız demişti. Rathore bu bebeği hemen sahiplenir. Puşkar bebeği Rathore’ye kaptırmış bir şekilde eve gelir. Nani ise dört gözle Puşkarı beklemektedir. Nani hemen ne yaptın der. Puşkar tabi gerçeği Nani’den saklar ve her şeyi hallettim der. Bu sırda Divya ve Jogi de oraya gelir. Jogi, Damini’yi arayıp İşça kızım nasıl oldu der. Damini ise İşça’nın bebeğinin öldüğünü söyleyince Jogi çok üzülür.

Kördüğüm 182. bölüm Resmi 8

Jogi’nin birden moralinin bozulduğunu gören Divya ne olduğunu sorar. Jogi ise İşça’nın bebeğinin öldüğünü söyler. Rathore ile Tapasya da bebeğe hemen alışmıştır. Selfi bile çektirirler. Bu sırada Rathore’nin baba annesi gelir. Rathore beklediğimiz bebek geldi diyerek çok mutlu olur. Rathore hemen mama yapıp bebeğe yedirmek ister ama beceremez. Rathore bebeği uyutmak için ninni bile söyler.

Babaanne torunumu yakın zamanda bu kadar mutlu görmediğini Tapasya ile paylaşır. Nani ise işi halletmenin mutluluğu ile sevincini Tapasya ile paylaşmaya gideyim der. Rathore ise evde bebek yetiştirme ile alakalı bilgileri Tapasya ile paylaşır. İşça ise eve gelir doğacak bebek için hazırladıkları odayı görünce bir kez daha yıkılırlar.

Kördüğüm 182. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Radot da geri alacak anne bebeğini bırakmaz diyor sanki tapunun yaptığı neyse komik bunlar ya. Her önüne gelen de sokakta bulduğu çocuğu evine götürüyor polise haber vermek gibi niyetleri yok. Bide şuvar tabi her suçluyuda kefaletle serbest bırakıyolar saçmalık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu