Kördüğüm

Kördüğüm 183. Bölüm Özeti #Nani Bebeği Görür (Part – 1)

Kördüğüm 183. bölüm özeti yayınlandı. Bildiğiniz üzere 4 partı sizlere tek tek vermeye çalışıyoruz.

Kördüğüm 183. Bölüm Özet 1. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 5 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 183. Bölüm özetinde (1. Partın Özeti ); Bölüm  Nani’nin Tapasya’ya müjdeli haber vermek için Rathore’nin evine gitmesi ile başlar. Nani evin içerisinde giderken ayağına bebek oyuncağı takılır. Nani evde bebek olmadığını bildiği için kendisine doğru geleni fare zanneder. Rathore hemen yerdeki oyuncağı alıp korkmana gerek yok. Sadece oyuncak der. Nani ise Rathore’nin kafayı yediğini düşünür. Çünkü oyuncak ile oynayacak yaşta bir çocuk yoktur. Bu sırada içeri Tapasya girer ve Nani’ye bebeği gösterir. NAnai şaşırır. Kimin bu bebek der. Tapasya ise bebeği Puşkar’ın bulduğunu ve yetimhaneye götürürken kendilerine verdiğini söyleyince Nani beyninden vurulmuşa döner.

Kördüğüm 183. Bölüm Resmi 2

Bir hizmetçinin kızının bebeği sefil bir şekilde büyüsün hem annesi hem de hada bir günlük bebek acılar içerisinde büyüsün isterken yeğeni Divya’dan bile çok sevdiği Tapasya’nın evinde görünce sinirlerine hakim olmakta zorlanır. bunu da Rathore fark eder. Rathore hayırdır bebeğin kime ait olduğunu biliyor musun der. Nani eli ayağı titremeye başlar. Hayır nereden bileyim diye cevap verir. Rathore bebek ile ilgilenmeye başlayınca Nani bir yolunu bulup bebeği geri almam lazım diye düşünüp Tapasya’nın yanına gelip başkasının bebeğine bakmak sence iyi bir şey mi kızım der. Belki Rathore bu işten pek de memnun değildir diye aklına şüphe sokmak ister.

Kördüğüm 183. Bölüm Resmi 3

Tapasya ise ilk başta Rathore bebeği almak istediğini söyler. O konuda sıkıntı Yok diye cevap verir. Bundella evinde ise hüzün hakimdir. Mukta ise ağıt sesleri ile konağı inletmektedir. Chanda Mukta’yı sakinleştirmekte zorlanır. Mai ise bebek ağlamasını duymak istemediğini ve dayanamadığını söyler. Chanda ise Mukta’nın acıkmış olabileceğini söyleyip mutfağa mama yapmaya gider. Mukta’yı da Mai’ye bırakır.  Mai kucağında ağlayan Mukta’yı sakinleştirmeden Kanha da Mai’den bir şey isteyince Mai bütün hırsını Kanha’dan alır. Kanha Mai’nin söylediği sözler yüzünden ağlar. Bu sırada Veer ile İşça da içeri girer ve Mai’nin Mukta ve Kanha’ya karşı kötü davrandığını görür.

Kördüğüm 183. Bölüm Resmi 4

Bu sırada Nani de işin aslını Puşkar’dan öğrenip fırça atmak için telefon ile Puşkar’ı arar. Puşkar telefona cevap vermez. Nani ise ısrarla aramaya devam edince Puşkar Nani’nin gerçeği öğrendiğini ve bu evden gitmesi gerektiğini eşi Rophini’ye söyler. Rohini niçin gitmeliyiz dese de Puşkar bir açıklama yapmaz. Bu arada Bundella konağında Mai ortalığı kırıp geçiriyor resmen. Ummed bunlar çocuk dese de Mai bizim soyumuzdan olmayan çocuk diye kocasına çıkışır. Veer annesi Mai’ye neden çocuklara öyle davranıyorsun der. Mai cevap vermeden Ummed sinirleri bozuk yoksa öyle yapmaz der. Mai ise hayır diye çıkışır. bu çucukların burada işi yok der. Bu çocuklar Sing Bundella soyundan değil üstüne bir de işkencesini çekiyoruz der.

Kördüğüm 183. Bölüm Resmi 5

Bu sırada evin söz sahibi Daddaji gelir ve bu çocuklar burada kalacak der. Mai evde sözünü tek delen Daddaji vardır. O da İşça ile Veer’den yana olunca sinirlenip orayı terk eder. Puşkar teyzesi Nani’nin kendisine zarar vereceğini düşündüğü için kaçmaya çalışsa da taksi durağında Nani, Puşkar’ı yakalar. Nani milletin içinde Puşkar’ı darp etmeye başlar. Daha rahat dövmek için köşeye çeker. Nani, Puşkar’a bütün işi alt üst ettin der.

Bu arada Thakur konağında Divya Tapasya’yı arar. Telefonda bebek sesini duyunca kimin bebeği der. tapasya ise Rathore ile benim bebeğim diye cevap verir. Divya kaybolan torunumu buldunuz mu der. Tapasya ise hayır der. Divya bir şey anlamaz. Bundella konağında hüzünlü ve acılı bir anne İşça vardır. İşça geçmişte yaşadığı güzel günlerini düşünür. bu sırada arka planda “Roya Re” şarkısı çalar. veer de gelir ve İşça’nın acısını paylaşır.

Kördüğüm 183. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

30 Yorum

 1. Bu içça da ya senin almış olduğun 2 tane çocuğun sorumluluğu var tamam acılısın da acını içine gömüp çocuklarla ilgilensene çocukları Mai nin vicdanına bırakıyorsun onda vicdan ne gezer kendini düşünen bencilin teki o ve nankör de.

 2. Hayırlı sabahlar kızlar ayy bu icca çok değişik ya gerçek hayatta resimleri gördüm hiç güzel değil ya tapasya da o kadar güzel değil ve hiç şık giyinmiyorlar ikiside çok çirkin ??

  1. Sanada hayırlı sabahlar aynen ya bende hiç beyenmirem iççayı gerçek hayatda bencede çok çirkin giyiyor

   1. Evet ya aynen iccayı hiç sevmiyorum ya mıy mıy bi şey tapasya ne yapsa o hiç bir şey demiyor

    1. Evet canım ya ama artık izlemiyorum pek annem izliyor onun için mecbur bakıram

     1. Bende izlemiyorum annem zaten sevmez hint dizisi benim ablam çok izler ben ah kalbim ve kördüğüm dizisini hiç sevmiyorum ??

 3. Aynen ZÜLÜŞ bende hiç sevmirem ah kalbimi kördüğümü ya bu senaristler ne çekmiş belli deyil canım

  1. Aynen ya bu hintli senaristler bir acayip diziyi uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar

 4. BİR QARP AŞK çok güzeldi şimdi çekimleri yene sürüyormuş keşki onu yayınlasalar ama kuşi dizide yaomuş kuşini çok severdim ben çok tatlıydı

  1. Yok çekimleri sürmüyor bir garip aşkın ikinci sezonu tatlı belaydı sonra üçüncü sezon çektiler ondada sadece arnav oynuyordu kuşi oynamıyrdu yetmiş bölüm sürmüş izlememiş herhalde dördüncü sezon çekilecekmiş bilmiyorum valla karışık biraz ??

   1. Evet ya biliyorum üçüncü sezonda küşi yokdu ama bence güzel olmamışdır dizi ben kuşiyi çok severdim kuşi çok güldürüyordu beni

     1. Çok yamaklı giyiyordu ya kuşi bazan beyenirdim bende ama haklısın maduda güzel giyinirdi

 5. Maduyla kuşi gerçek hayatda çok samimi arkadaşlar biliyormusun ZÜLÜŞ canım

    1. Evet ya aynen ama dizideki karekterlerini sevmiyorum hepsi aynı ezik gibiler icca gibi??

     1. Bende ya gerçek hayatda daha çok severim bide kuşi arnavın bütün hatalarını affetmesi sinirimi bozuyordu resmen ya

     2. Aynen ya hele madu arkey ne yapsa dibinden ayrılmıyordu kızı biraz daha gururluydu en azından rajayı yaklaştırmıyordu yanına anasına hiç çekmemiş ya ama sonradan oda aynı oldu

     3. Aynen ya hele bi dafasında raja apayı nasıl dövmüşdü resmen çok sevinmişdim

  1. canlarım yine siz bilirsiniz ama yeni özetler çıktıkça devam edebilirsiniz şimdi kördüğüm 184 part 1 yayınlandı daha sonra part 2 gün içinde yayınlanacak ;) tabi karar sizin ortak karar en güzeli

   1. Evet filizciğim herkes nereye yazarsa bende oraya yazarım böyle ayrı gayrı olmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu