Kördüğüm

Kördüğüm 186. Bölüm Özeti #Yuvraj Annesini İster (Part – 1)

Kördüğüm dizisi 186. bölüm özeti vermeye başlamadan önce Bölüm Tapasya’nın İşça’ya fırça atması ile başlar. Tapasya kaybolan bebeğinin sorumlusu İşça’dır diyerek işi bir ileri boyuta taşır. Devamını merak ediyor musunuz? O halde yazımızı okumaya devam etmelisin.

Kördüğüm 186. Bölüm Özet Part 1 Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 8 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 186. Bölüm 1. part özetinde İşça ise bebeği kendisi başkasına verdiğini ve anne olarak yapmaması gereken bir şey yaptığını söyler.

Rathore de Tapasya’yı sakinleştirmeye çalışır. Tapu, Rathore’ye de fırça atıp kendisine bu konuda karışmamasını ister. Rothore İşça’nın kötü bir şey yapmadığını ona aslında teşekkür etmemiz gerekirken sen fırça atıyorsun der. Ancak Tapu Nani’nin etkisinde kalmıştır. Rathot’a ya İşça ya ben der. Rathore şok olur.

Ortada seçim yapmasını gerektiren bir durum olmamasına rağmen Tapu İşça’yı da kendi gibi düşünüp kocasını elinden alacağını düşünür. İşça ise çocuk hasreti ile geldiği evde bir anda ahlaksız bir işin ortasında kendisini bulur.

Rathore de Tapu’nun sözlerine sen her zaman benim eşimsin ve öyle olacaksın der. Tapu Rathore’nin desteğini de alınca o zaman bu kadın çıksın bu evden der. Rathore, İşça’ya dönüp her şey için teşekkür ederim der. İşça da hem Rathot’tan hem de Tapu’dan özür dileyerek yanlarından ayrılır.

Bundella konağında Kanka eline aldığı topla oynarken merdivenlerden topu düşünce onu ev içerisinde aramaya başlar. Kanha aradığı topu Mai’nin takılarının olduğu yerde bulur. Alıp çıkmak isterken odaya Mai gelir ve burada ne işin var senin der. Kanha’ya kızıp arkanda ne saklıyorsun sen der. Kanha yine dövecek diye arkasında sakladığı topunu Mai’ye göstermez. Puşkar da evde Nani’den köşe bucak kaçar.

Kördüğüm 186. Bölüm Resmi

Nani Puşkar’ın arkasından dolanıp Puşkarı yakalayıp sırtına bir tokat atar. Puşkar hemen Nani’ye yalakalık yapmaya başlar. Nani işi sana verdiğime beni pişman ettin. Şimdi İşça’nın bebeği daha rahat ve gözümüzün dibinde hayat sürüyor.

İşini yarım bırakma dese de Puşkar, Rathore’den korkmuştur. Onların elinden bebeği almaya cesareti yoktur. Nani Tapu ne yapıyor diye yanına gider. Tapu bu sırada evin hizmetçisi kadına İşça’yı neden içeri aldın. Yuvraç’ı neden yalnız bıraktın diye kızar. Nani de ne oluyor burada deyince Tapu İşça Yuvraç’ı emzirmeye gelmiş.

Hemde benden habersiz bir şekilde diye anlatınca Nani içinden annelik duygusu ile gerçekleri öğrenirse yanarız diye düşünür. Mai de Kanha’yı alıp İşça’nın odasına gelir. Ancak İşça odada yoktur. Annesi Damini’yi görünce şaşırır. Mai takılarımın yanında elinde  bir şey sakladığını gördüm. Bu çocuk takılarımı çalmış olabilir der. Damini de Kanha’yı ikna edip arkasında sakladığı şeyi göstermesini ister. Kanha da sakladığı şeyin top olduğunu gösterir. Mai bu sefer niye bunu bana göstermedin diye kızar.

Kördüğüm 186. Bölüm Resmi 1

Damini de Mai’ye yapmayın bu çocuk hem öksüz hem de yetim. Bu hayatta kimsesi yok. Hep dövüyor yok yere suçluyorsunuz diye Mai’nin gönlünü yumuşatmaya çalışmak ister. Ancak Mai daha da öfkelenir. Başkalarının çocuğuna bakıcılık yaptığını söyleyip odada çıkar. Rathore İşça’nın samimiyetini düşünür.

Durumu Veer ile paylaşmak ister. Telefon ile Veer’i arar. Veer ile hoş beşten sonra çocuklar nasıl İşça nasıl diye lafa girmek ister. Veer de çocuklar iyi İşça her ikisine de annelik yapmaya çalışıyor Ancak son durum nedeni ile İşça’nın morali bozuk olduğunu söyler. Rathore İşça’nın kendilerine geldiğini söylemek isterken Bu sırada Veer’in telefonu çalar. Rathore’nin konuştuklarını duymaz. Veer’i arayan sekreteri Madhura’dır.

Veer Rathore’ye iyi dilekte bulunup önemli bir telefon olduğunu söyleyip telefonu kapatır. İşça da bu sırada eve gelir. Damini nereden geldiğini sorar. Ancak İşça doğru cevap vermez.

Kördüğüm 186. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

38 Yorum

 1. NURDANIM valla aynen öyle. Züliş Gülçiçek ben KÖLE IZAVRO yu çeksek reyting rekorları kırarız.. Kördüğüm yada Ah Kalbim izlenmez biz izleniriz kesin diğer dizileri yayından kaldirtiriz sever bizim halkımız böyle şeyleri ???
  Ya hele universitede çalışmaktan harap olduğum öyle anlar olurdu ki hiç bakım yapamazdim kendime. Saçlarımı bile kısacık kestirirdim bazen bitlenmiyim diye? Allahim ben de ne ara gün yüzü gorucem derdim.. Bazı insanlar çalışmak için yaratiliyor.. Iscisin sen işçi kal??
  Zülişim Gülçiçekim kolay gelsin
  ?????
  Ya DENİZİM Ferhatla Aslının ne romantizmi olacak.. Zoraki iki opusurler?? Ferhat belini kıracak gibi kalas misali sarılır Aslıya sonra yatağa atlarlar. 5. Şiddetinde biraz deprem olur ertesi gün Ferhat lohusalık kadın sendromu triplerine başlar KROCAN. bi güzel söz soylemez. Aslı kalk kiz gadasini aldığım bi tereyağlı yumurta çırp da yiyelim der??
  AL SANA ROMANTİZM DENİZİM beğendin mi????
  Senarist Avaminin anladığı bu..

  1. Allah seni güldürsün Defnem haklısın bende kendimi bildim bileli çalışıyorum bende senin gibi kentde yani köyde büyüdüm küçüklüyümden beri bende çok çalışdım bu günüme şükür ama yenede halimden razıyım bende kendi ayaklarımın üzerinde durmayı çok severim canım

   1. Ama canım ya ne kadarda zorluklar çekmişsin öyle sen Defnem senin çekdiklerinin yanında bizimki sönük kalıyor valla Allah geleceyini güzel eylesin bari

   2. Aynen ya bende çalışmaya mı geldim dünyaya valla bazıları doğdu doğalı şanslı oluyor ne iş görüyorlar ne güç bende kendi ayakları üzerinde durmaya gayret ediyorum?? hep emir alıyorum evi temizle Züleyha bulaşık yıka Züleyha evi süpür Züleyha ömrüm emir almakla geçti bazen soruyorum kendime ya Züleyha neden şanslı doğmadın sanki daha doğru düzgün dışarı çıkmışlığım yok yada gezmişliğim

 2. Selam kizlar nasilsiniz hepinizi cok seviyorum …iyimisiniz canlar???ozledim siizi..ben yazamadim dun hasta oldum????akwam atewim 40 dan coktu……wimdide oyleyim ama sizlere yaziyim dedim merakta kalmayin hepinizi cok opuyorum

 3. NİHANCAN canım Allah acil şifalar versin bizde seni seviyoruz dikkat et fazla yorulmamaya çalış canım Allaha emanet ol

 4. NİHANCAN çok geçmiş olsun canim. Beslenmene dikkat et hemen iyileş..
  ?????
  Kızlar napalim sağlıklı olduğumuza şükredip sabredicez. Hamd olsun diyelim..
  Gülçiçekim evet hayatın işi hiç bitmiyor. Universitede hem çalıştığım park time işlerim hem dersler,sinavlar beni mahvederdi.. Hele bulaşıkçılık yapmıştım akşamları bi ara o kadar zorduki eve gelince yatağın yerini zor bulurdum. Ailemin gönderdiği 3 kuruş para ancak kitaplara yeterdi zar zor. Bunun ev kirasi var, yakıtı var,yol parasi var,yemesi var giyimi kuşamı var. Varoğlu var.. hadi hop hemen yaz gelirdi ailem hemen gel okul bitince tarlada mahsuller yanacak. Biz tütüncüyuz. Ve bunu yayladaki tarlamizda yapardik. Oraya göçerdik bir de. Herkesin kendine ait çadırı olurdu orada yatar kalkar hafta sonu köye yıkanmaya sebze toplamaya gelirdik. 3 ay sürerdi eylül sonuna kadar. Sonra yine hop okul ayni tantana işte..
  Böyle geçti ömür vesselam?

  1. Çok haklısın canım bu günümüze şükür ama sayidende sen bende çok işlemisen bu kadar iş arasında okumuşsunya helal olsun san Defnem bizdede hep sebze filan işleriydi bağ işleriydi bide çekirdek ekerdik hep benimde günlerim hep böyle işlerle geçdi ayleme yük olmamak için elimden geleni yapdım bende

   1. Aynı bende bizimde tüp dükkanımız var annem babamla orda çalışıyor iki kuruş para için bende o zorluğu göze alarak çalışıyorum çok zor ya gerçekten öyle olmamak için kendi paramı kazanayım başkalarına muhtaç olmayayım diye ?? çok çalıştım ama inanın Üniversitesi okumak bile aklıma gelmedi biran önce kendi paramı kazanayım diye ama hep içimde kaldı liseden mezun oldum direk kpss ye hazırlandım bende bilirim zorluğu inanın nerde en iyi kitap var onu arardım aman iyisi olsun diye kazanayım kurtarayım diye bir tane komşumuz vardı öğretmendi o kitap isterdim o kadar utanırdım ki artık gitmeye çekinirdim inşallah şu görevim gelirde bende rahat ederim ??

    1. Zülüş canım Allah böyükdür inşallah bi gün gönlüne göre verir seninde arkadaşım

 5. ???????DEFNEMMM

  CANIM Allah iyiliğini versin inşallah kız bu ne senaryo biraz daha kibar olabilir canım Defnemmm şiir kalpli ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 6. ?????????GÜLÇİÇEGİM

  CANIM hayır dükkanım yok canım burda dükkanlar çok pahalı ama rabbim sana da bana da açmayı nasip etsin inşallah canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. İnşallah canım Allah böyükdür bi gün inşallah sanada bana nasip eder Allahım SENDE ALLAHA EMANET OL BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM DENİZLERİN EN GÜZEL CANIM ARKADAŞIM

 7. NASILSINIZ
  ♥♥♥♡♡♡
  PAPATYALARIMM
  ♥♥♥♡♡♡♥♥♥
  SİZLERİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  ♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥
  HADİ BYY

 8. Zülişim Gülçiçekim kıyamam size ya canımsınız ???
  Sukredicez.. çok şükür ailemiz var.
  ?????
  DENİZİM daha kibar yazamadım bebeğim yaa???
  Ama napayim senarist cinlerimi tepeme çıkarıyor öyle güzel bir diziyi nasıl o hâle getirdin vicdansiz..
  Ywni bölüm fragmanindaki Ferhatla Aslının öpüşme sahnesine Allah rızası için dikkatli bakin. Sanki kafalarina silah dayamışlar da zoraki öpüyorlar. Hele o Bircenin parmak uçlarını aralayarak sarılması çok ama çok itici iyyy ????

  1. Teşekkür ederim defnem aynen ya dün gördüm sbanın fragmanını gülmekten gözümden yaş geldi o kadar basitleştiki dizi söyleyecek söz bulamıyorum sanki aslı Ferhat öpüşürken kafalarına silah dayayıp yapıyorlar?? gibi iyice iğrençleşti bu dizi bu bölümde ne olacak bakalım bide Abidin gülsümle evlenecekmiş ben anlamadım bu dizi nereye gidiyor ??

   1. Geçenki sevdiğini söylediğinde de aynı şey olmuştu dün dizinin tekrarını gözümü takıldı Ferhat ağız hareketleri o kadar değişikki aslı Ferhat konuşuyordu aslı Ferhattın ceketini eliyle temizledi Ferhattın dediği şu hayırdır çek o elini kolunu ya bu adama iyilik te yaramıyor ?? aslı iyi dayandı ha

 9. Aynen öyle Zülişim.. Ibonun karısı hergun setteymiş korkusundan napicani şaşırdı Ibo.. Birde aile içi ilişkileri yauginlastirdilar. Evet gülsüm abidin öz teyze cocuklari değil ama bunu bilmiyorlar ki kardeş zannediyorlar anneerini. Ferhat hayır atlarin alnına yazılmış diyor kendisi hayirdir diyor. O senin karin sana dokunsa nolcak sanki. O sahnede Ferhat Aslinin belinden tutmalıydı kendine cekmeliydi. Düğünde Tango yapmalıydılar. Cuneyti Namik öldürmeli Idille kırıştirmaktan başka birşey yapmiyor. Azad Yetere hediyeler göndermeli Namik yeteri kiskanmali. Hastaneye yakışıklı doktor gelmeli Ferhat Asliyi kiskanmali ve adliyede Cemle Ayhan karşılaşmalı hoş bi aşk yaşamalı..
  Böyle daha hoş değil mi???

  1. Aynen defnem bence bu dizinin senarist sen olmalıydın ya dizi o kadar şaşırdı ki senarist nereye vuracağını şaşırdı bu Azad tı da sevmiyorum bi değişik adam yaşlı bide dizide kalp krizi geçirip ölecek gibi geliyor birden İbrahim çelikkolun karısı nasıl baskı yaptıysa dizinin seyri değişti??

   1. Ne işi var sette anlamadım hiç işi gücü yok herhalde adamı adım adım takip ediyor ki dizi bi değişik

 10. Naz Helin hoşgeldiniz öpüyorum sizi???
  Ferhatın o yamuk ağzına balyozla vurup duzeltesim geliyor birde eliyle burnunu elli yor sürekli bayilacam..?

  1. Aynen ya aslı ona belki adam olur diye konuşdu odun hemen boşanma davası açdı bide aslıya haber verildikde nasıl üzüldü öyle kızın kahvesi zehir oldu resmen

   1. Aynen gülçiçek ya Ferhat da kendini şaşırdı bi boşanacağım diyor bi aslıya sarılıyor adam resmen robota döndü hareketleri falan ??

    1. Aynen canım ama senaristdi günah bizleri şaşırtıb duruyor valla sinirlerimizi bozacak bu diziler

     1. Evet aynen bu senarist seyircinin aklıyla oynuyor resmen ya geçen bölümmü ne aslı hastahanedeydi bi ölü geldi sedyede aslı Ferhat zannetti ya dedimki seyircinin aklıyla alay ediyor resmen ??

 11. DEFNEM HOŞBULDUM CNM ZULEYHAM HOŞBULDUM CNM HIC IYI DEYILIM BUYUK BIR SORUNLA KARSI KARSIYADAYIZ BIR SURE YAZAMICAM CNM SONRA ANLATIRIM

  1. Göze görünmez Allah yar ve yardımcın olsun Nazcım sorunlarından tez bi vakitde kurtulursun inşallah canım benim dikkat et kendine Allaha emanet ol
   Görüşürüz inşallah

  2. Naz canım inşallah sorunların hemen çözüme kavuşur Allah yardımcın olsun görüşürüz sonra??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu