Kördüğüm

Kördüğüm 187. Bölüm Özeti #Damini Evsiz Kalır (Part – 2)

Kördüğüm dizisi 187. bölüm özeti ve 9 Şubat fragmanını vermek için bu yazıyı kaleme aldık. Bu bölümde sadece 187. bölümün 2. partı anlatılacaktır.

Kördüğüm 187. Bölüm Özet Part 2. Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 9 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 187. Bölüm Özeti (2. part) Bölüm; Tapasya’nın alış veriş merkezinden dönmesi ile başlar. Rathore Tapu’nun gelir gelmez Yuvraç’ın yanına gelmesi ile tedirgin olur. Çünkü İşça’yı orada gördüğünde Tapu’nun delireceğinin farkındadır. 

Tapu adayı açınca Yuvraç’ın tek başına yatakta yattığını ve huzurlu bir şekilde uyuduğunu görünce kocası Rathore’ye teşekkür edip onu öper. Rathore de odada İşça’nın olduğunu bildiği için bir de kendi bakar ama odada İşça yoktur. Tapu’yu daha fazla tedirgin etmeden Yuvraç uyuyor kapatalım kapıyı der. Rathore Tapasya’yı oyaladıktan sonra odaya tekrar gelir.

Odada İşça’nın saklandığını görünce bu iyi niyetinden ve hassas düşünmenden dolayı sana teşekkür ederim der. Tapu’ya göstermeden evden çıkmasını sağlar. İşça Rathore’nin şoförü ile Bundella konağına giderken araç yolda arıza yapar.

İşça evden ayrıldığının farkına varılmadan bir an evvel konağa dönmek ister. O yüzden aracın tamir edilmesini beklemeden yola koyulur. Çevreden geçen taksileri durdurmaya çalışır. Ancak hiç bir araç veya ticari taksi durmaz. Bu sırada Veer de aynı yoldan eve doğru gitmektedir. İşça’yı yolda Mukta ile birlikte görünce hemen şoförüne durmasını söyler.  Veer arabadan inip İşça’nın yanına gider. Veer İşça’ya burada ne yapıyorsun der. İşça hiç cevap veremez.

Kördüğüm 187. Bölüm Özeti (187. Bölüm Resmi) 3

Veer bebeği burada gezdirmeye mi geldin der. Burası uygun değil diyerek İşça’yı arabaya götürür. Damini ise kira vermedikleri Kanha’nın dedesinin evinde görevli yaşlı hizmetkarın evinde kira vermeden kalıyordu.

Şimdi evin yıkılacağından dolayı evi boşaltmak zorunda kalır. Aldığı para da kira vermeye yetmeyecek kadar az olduğu için yeni bir ev de tutamaz. Kızının yanına gitmeyi düşünür ama onlarında geçimini bozmak istemediğinden aklına eski iş yeri olan Thakur konağı gelir.

Kördüğüm 187. Bölüm Özeti (187. Bölüm Resmi) 4

Oradan da Divya yüzünden ayrılmak zorunda olduğu için nereye gideceğini bilemez. Tapasya ise Yuvraç’a bakmak için odasına gittiğinde yerde duran basit ve ucuz bir oyuncağı görünce şaşırır. Çünkü bu oyuncağı kendisi almamıştır. Rathore’nin de aldığını hatırlayamaz. Bu sırada odaya Nani gelir. Tapu ona da sorar. Nani bu oyuncağı kendisi de almadığını söyler. Tapu eline oyuncağı alıp Rathore’ye sormaya gider.

Kördüğüm 187. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

218 Yorum

 1. Canlarim nasilsiniz ben gelemedim hastaydim o yuzden wimdi biraz kendime gelmiwekn bi yazayim dedim ama kimse beni sormamiw ?????merak etmemiw ama ben hepinizi cok ozledim cunki seviyorum hepinizi.

  Kelebeyim nasilsin canim iyimisin nerelerdesin kuzum

  Elam wekerparem bal boceyim sen nasilsin.kusura bakma dun atewim cok yuksekti halim yoktu biliyorum sen merak etmiwsin beni…opuyorum seni canm

  Filizcim nasilsin guzelim hep iyi ol ozet icin tewekkur emeyine saglik

  Helinim nasilsin canim neler yapiyosun nerelerdesin

  Gulcicek hemwerim nasilsin canim Neler yapiyosun

  Defnecim sen nasilsin canim umarim iyisin.

  Zuleyhacim nasilsin kardewim iyimisin heep iyi ol

  Nurdan sen nasilsin inwaAllah iyisin hep iyi ol..

  Hepinizi bi ayri seviyorum o yuzden hepinizi teker teker soriyim dedim kendinize iyi bakin …yazarim yine

  1. Hoş geldin Nihancan canım çok geçmiş olsun hayla iyleşemedinmi sen gelim bakıyımmı kız sana hemencecik iyleşdireyim
   Ben iyiyim teşekkür ederim bitanem’ sende kendine dikkat et

  2. nihancan kusuruma bakma bende gurbet nedeni ile bıraz kendi derdime düştüm özür dilerim canım nasıl oldun grip felan mı?

 2. Sağol Nihancim seni sormali ateşin nasıl oldu??
  ????
  Ee Denizim dün benim anlattiklarimin aynısı çıktı bir de romantizm bekliyordun kibarlik bekliyordun gördün mu????
  Aslinin içine Ferhat kacmadi. Ferhatin anladigi dilden konuştu.. Anlamiyor kalas. Benim yasitlarim evlilik pesindeyken ben üst sınıf abilerimin ablalarimin kitabını aldim sildim yeniden yazdim dedi. Senin yeniden yazmaya cesaretin var mi dedi??
  Bence bu konuşmayı yapmakta geç bile kaldı.. bakalim görücez gururlu kadın pozunu daha ne kadar sürdürecek ??

  1. Ben aslının bu halini çok sevdim kaşki böyle kalsa hep hiç dönmese mıy mıy hallerine

 3. Evet NURDANIM tatli belaya bayiliyordum ben.
  Shlok yunan heykeli gibi taş gibi adamdi hey masaallah adamdaki cazibeye.. Minnak kızı köşelerde kovalar dururdu opucem diye???bi Arnav bi Shlok az koşmadı hatunlarinin peşinden bi buse almak için ????
  Bir dakika ama Raja Madhuya kasıtlı tecavüz etmedi. Eniştesi uyuşturucu koydu içkisine ertesi gün hatırlamadı bile garibim..
  Raja vahsiysi hayvanatti ama sapık değildi ama yılan olayinda gül gül ölmüştüm nasil sarılıyordu kiza ahtapot gibi ??? bana saha önce sarilacagini bilsem odayi yilanlarla kaplardim dedi ya deli oğlan ??

  1. Ama madu onun öcüne fena halde aldı ya resmen hapise bile saldırdı rajayı ama rajada çok severdi maduyu ya

  2. Aynen ya hele kuşi güzel bir sari giyse arnav kuşiye çarpılmış gibi bakardı ya gözleri kamaşırdı shlok da yakışıklıydı ama kalıbının adamı değildi annesine etmediği söz kalmadı ?? bende çok gülmüştüm o sahneye madu rajaya nasıl sarılmıştı ama bide asansör tarafı çok güzel di

  3. kaçıncı bölümde bitti ben izlemedim malesef 26. bölüme kadar yazdım ama şimdi vakit bulamıyorum yazaya

   1. Yalancı bahar 156. Bölümde bitti ya ikinci sezon biraz karışık bi değişik ti ??

 4. Ee napsin Madhunun yerinde kim olsa korkardi. Beni de öyle manyakça biri sevse bende korkardim açıkçası. Gece uyurken ya bana saldırırsa diye gözüme uyku bile girmezdi?? bicagim olurdu yastığın altında muhtemelen ?
  Asansör olayi güzeldi Madhunun iddiayi kaybetmesi yolda yaşadıkları macera da güzeldi çok tatlilardi yaa??

  1. Aynen bende çok gülmüştüm hele raja nasıl kucağına almıştı maduyu ayy hiç unutmam ya raja orada da çok yakışıklıydı ??

 5. Arnavun ilk nişanlısı daha güzeldi hani gamzeli olan neydi ismi?? Ha khusi ona sari giymeyi öğretirken Arnav çiçeklerin hepsini budadi kesti Khusiye bakicam diye manyak ya yiyecek gibi bakıyordu kiza?????
  Hint dizilerindeki erkeklerin hepsi manyakti psikopatlar ama çok hoşlar

  1. Lavanya mı neydi arnav az kesmedi kuşiyi ama Lavanya güzeldi ya arnavın kuşiyi sevdiğini öğrenince hemen gitti garibim

  2. Arnav ilk başlar çok sertti yaa ama Khushi onu etkilemeyi başarmıştı…. beni etkilen bir diğer dizi ise Sensiz olmaz dizisinde Pervati’nin ölümü oldu. Rudra bebeği ile cenazeye geldiği an ağladım :(

   1. Ayy orası çık acıklıydı ben iki gün etkisinden çıkamadım ama rudrada fena karısı öldükten kırkı çıkmadan gitti mayra yı buldu

    1. orası senarsitın cahilli ne diyim harika bölümlerdi bence ama Mayra ‘nın gelmesi üstelik aynı yüzle gelmesi saçmalıktı

     1. Ya bunların geleneği herhalde ölüyü öldürüp tekrar tekrar diriltiyorlar bunlara Allah akıl fikir versin

 6. Öperim teyzesi ben yabancı kanalda cinayet masası bir polisiye dizi izledim severim öyle dizileri otopsiler falan ?? sen nasılsın Denizim

 7. FİLİZİM 160 bölüm sürdü sanırım yada 158 ama benim için efsane dizi Yalanci bahar Rishab kundradir..
  Ne Arnav ne Rudra Zeyn Saras Shlok hiçbiri ama hiçbiri Vivian kadar Jest ve mimiklerini iyi kullanamadilar. Biraz robot gibiydiler
  Vivian harika bi oyuncu el kol hareketlerini nasil kullanirdi kızması ayri,gülmesi ayri sevinmesi ayri tutkusu ayri ben bayılıyorum ona..
  SULTANI DA ÇOK SEVERDİM TABI? MAVI GÖZLÜ DEVIM..

  1. Aynen ya adam oyunculuğunu konuşturdu resmen zaten bu hint dizilerinde bir arkeyi beğeniyorum diğerleride iyi ama arkey kadar değil ya yalancı baharı sırf arkey için izlerdim her gün arnav da iyiydi onun bakışları ayrıydı ??

 8. Arnavın bakışları çok ama çok güzeldi bir insan hissetmeden nasıl öyle bakar ki ne otunculuk ama ?????? Rk ve madu öldükten sonra çok takir etmedim diziyi ara ara bakıyodum

  Ama sensiz olmazı ve Bir garip aşkın hepsini izledim her anınıda hatırlarım yayınlansa yine izlerim bir kaç bölüm hariç ??

  Ama diğer dizilerin tekrarını izleyeceğimi düşünmüyorum ?? özenle saçmalardan seçmelerrr ??

 9. Ha Lavanya çok güzeldi Khusiden evet. Tam kadindi.
  Khusinin enerjisi güzeldi ama kadınsı değildi tahta oyuncaklar gibiydi.. Elle tutulur bi yani yoktu çöp gibi. Kadin dediğin Madhu gibi olcsk balık etli?

  1. Kuşi arnav la evlendikten sonra biraz iyi oldu evlenmeden önce çocuk gibi hareketler yapardı valla iyi sabır varmış arnav da iki de bir bu ne der di çok gülerdim

  2. Lavanya çok güzeldi ya sayidende ama arnavla kuşide yakışıyorlardı birbirilerine sanki gerçekdende aşıklar gibiydile

   1. Aynen ya lavanya daha güzel di arnavla evlenmek için kuşiyi araya koyardı arnav gitti kuşiye aşık oldu

 10. Evet Defne katılıyorum sana Rk gerçekten efsaneydi ama kötülüklerini affettirmeden öldü göçtü gitti ?? tambir hödük az ağlatmadı maduyu ama maduya aşk yaramadı sümsük oldu ???

 11. Evet Arnnavin bakışları harikaydi ama jest mimiklerini iyi kullanamuyordu. Açıkçası Sanayanin yaninda sönük kaldi oyunculuğu..
  Zaten bakislarla yürütülüyor dizi. Hindistan 20dk veriliyor diziler gariplerim 20dkcik zamanda bakışma izliyorlar hep??
  En çok tekrarini izlediğim dizi YBdir. Hatmettim. Tüm bolumleri 12 kez izledim
  BGA yi da 5 kere..

  1. Evet ya sanaya harika oyuncu madu da aynı ya bu hintli kadınlar sayesinde hintli erkek oyuncular diziyi götürüyor rudra da aynıydı paro az çırpınmadı binbaşı binbaşı diyerek ??

 12. Arnavı izlerken eşim denk gelince beraber izlerdikk kushiye yaklaşınca kalp ❤️ çatpıntısını duyardık ya nefes alış verişleri değişirdi ?? eşim derdikş bu oğlan bu kızı öpse kushi kesin ölür ?? dayanamaz

 13. Ördeğin ömrüde ah ile vak aradında geçermişş ??? yayınlandığı zamanlarda pür dikkat ive merakla izledik sevdik hepsini gekeneklerini inançlarını aşklarını gerçekten güzel anlattılar birde bizim dizilere bak iğrençlik içki kumar ahlaksızlık diz boyu ???

 14. Arnavla gerdeğe de girdiler ölmedi işte ???
  Vivian adam yaşıyordu resmen. Zaten ben sete girdim mi o karakter gerçekten benimmisim gibi hissederdim eve gidince rolümü unutmamak için Arkey gibi davranirdim diyor..
  Barun ve Vivian öpüşme ve yatak sahneleri yapmayız diye sözleşme imzalamışlar yeni nesilden?

  1. Valla helal olsun ama arnavın zoya ile dizisi var biliyormusun defnem ayy o dizi çok terbiyesiz ama vivian adam ya çok dikkatli bu konuda herhalde bende duymuştum

   1. Ha bide vivian shakti dizisine deli divane deki sadna giriş yapmış soumya ile tam birbirine uygun iki mıy mıy o dizi artık hiç çekilmez ya

 15. Hayır biri bana öyle o derece uzun baksa ölürüm korkudan. Herifler gözlerini hiç çekmiyor gözleriyle yiyip bitiriyorlar yaa?? yidim seni giz der gibi?

 16. ?? zaten öpmek için o kadar kovaladılarki ?? diğer şeylere niyetlenseydi arnav bir kaç yıl sürerdi ???? ama Rk kısa kesti halletti sütüdyoda ??

 17. Biliyorum Züliş Tainhyani diyorsun. Zoya mini etekli bikinili. Hele o havuz sahnesi çok ateşli internet dizisi o çok kısa..

 18. Ayy Gamzelimm gözümün önünde canlandı sahnelerr ❤️️❤️️❤️️❤️️ Temiz aşk yaşadı hani civciv vardıya o dediki bu Arnav bu kıza böyle bakıyo öpemiyo ya öpse yutarr ??? ay nasıl gülmüştük

 19. MERHABA PRENSESLER DUNYA GUZELLERI YUREYI SEVGIYLE DOLU MELEKLERIM NASILSIZ ÇOK OZLEDIM SIZLERI BUGUN OKULA GITTIM 14:35 de fiziye gittim yeni geldim yazamadim bırazdanda ayaklabi nakisina baslicam sizler neler yaptiniz dunya tatlilari

 20. Rk elunden bi uçan bi kaçan kurtulur NURDANIM adam hızlı eluni çabuk tutuyor??
  Ilahi NURDANIM

 21. Hele bir sahnesi var gülmekten öldüm arnav bahçede duruyor sanırım bahçe suluyordu arkadan zoya geliyor arnav bir bakıyor zoya ya yanlışlıkla hortuma basıyor arkadan beş tane su fışkırıyor ayy romantiklikte abartı buna denir işte

 22. nihanim iyilestinmi iyimisin nasilsin tatli cileyim ben iyiyim pirlantam…..!!!!!!!

 23. bugungu sohbette diziler zulisim bende ona az baktim ama dedigin yeri gormedim zoyadan nefret ediyorum.

  1. Evet ya bende az baktım öyle ara sıra bende tek o tarafı hatırlıyorum bende zoyayı pek sevmiyorum sadece güzel pek oyunculuk yok ya mesela kuşi ve madu gibi

   1. evet oyunculugu yok kusi ve madu gibi ay kusiyde cok seviyorum ay bu zoyayla arnavin filmide cok ayip ızleyemedim sahsen

 24. HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR KIZLAR
  .
  İSABELLA HOŞ GELDİN CANIM NASILSIN İYİMİSİN TATLIM

 25. Aa Zoya Surbhi Jyoti çok güzel kadin ben bayılıyorum hintlilere benzemiyor hiç
  Ama vampir tipi var biraz?

  1. Haklısın Defnem güzelde ama gülünce sayidende vampire benziyor hatda annem o,gülende arkadaki bütün dişleri sayılıyor diyordu resmen

   1. Evet ya çok güzel birisi zor sevdada Asafla hiç yakışmıyordu Asaf çok tipsiz ayy adam üçgen gibi vucudu var kumudla evliydi o adam

 26. Hani burayada yazmıştı civciv o accık sarışın afettirde kendisi civciv diyıduk ❤️️❤️️

 27. Gamzelimm eşceğizim dışarda yemiş bizde makarna günü yapalım çocuklarla ?? bugün yırttım ymkten

 28. Evet öyleydi Zoya
  Hadi iyisin NURDANIM soslu makarna yapin?
  Ben de bezelyeli patates yapiyorum yanına pilav yapicam
  Ha Nurgül Hanımı diyorsun öyle desene bebeğim bende ne civcivi diyom?evet haklı yutacak

 29. Hep iyi ol İSABELLAM bende iyiyim şükür prensesim
  .
  NURDAN ablam civ civi ben hatırladım çocukluk arkadaşındı qaliba. Bi iki kez yazdı sonra yazmadı

 30. Yok be o kadar terbiyesiz değil Tainhyan. Türk dizileri gibi değil..
  Issız Adami izlemediniz mi siz hiç ?

  1. Evet ben az izledim ıssız adamı o film daha terbiyesiz o filmin yanında bu dizi daha düzgün ??

 31. bende bugun mutfaga girdim firinda makarna yaptim hanifecisimde tavuk bohca yapti tadi mukemmel oluyor sebzeli bir yemek vede tavuk bohcasini tadan varmi muhtesem.

 32. Evet Gülçiçeğimm iki yaramazı var hemde hiç yazmamış bu site alemine bilemiyor tam slm verdi yazmadı daha doğruu ??

  Afiyet şifa olsun gamzelimm ve herkese ??

 33. Gamzelimm sen Salihayı görüyonmu db sitesind falan onuda merak ediyorun arada ah kalbime yazıyorum bakıyorum bir hbr varmı diye

 34. Nihancan geçmiş olsun gızz daha düZelemedin mi sen Manya sen de hastaydın dimi sen nasılsın nasıl oldun

 35. Vayy arkadaş part 1 deki bebekle bay Radhot ne datlı çıkmışkat ele adam ne yakışıklı boy pos endamm bebekte çok datlı

 36. Yok Salihayi hiçbir yerde görmüyorum NURDANIM zannimca melek hasta yine..
  Evet Radhot çok hoş bi adam egzantirik bir havasi var. Bebek bu kadar mi yakışır bi adamın kucağına ??

 37. Evet ya adam yakışıklı ama gel gör ki tapu gibi karısı var ne vardı şu kadınla evlenecek ?? bide çocukları oldu

 38. Aaa…cok uzuldum nasil balkondan dusmusya ay isallah hemen iyileşir koma cok kotu balkondan dustunda ilk yardim yapilmayip kaldirmissalar daha kotu ay cok uzuldum isallah hemen iyilesirya

 39. NIHANIM NERDESIN NASILSIN IYILESMEDINMI ATESIN DUSMEDIMI PIRLANTAM HADI GEL SENI COK MERAK EDIYORUM SIRINEM.SENI COK SEVIYORUM COK OZLEDIM VE COK COK OPUYORUM TATLI CILEYIM NIHANIM BEBEK YUZLUM PRENSESIM…!!!!

  1. iyiyim ablam çok şükür dışardan süt aldım geldim şimdi onu kaynatıyorum şöyle sıcak bir süt içeçeğim sen nasılsın ablam

 40. Zülişim ilahi??
  Züliş erkeklerin zihinsel matematiği zayıftır onlar tensel matematiğe önem verir. Yani ilk onlari kim cezbettiyse beyinlerinin sağ yarım küresine aşkın XR ışınları yerleşmişse o kadının peşinden koşarlar garip bir duygudur??
  ????
  Afiyet olsun FİLİZİM bende kendi yoğurdumu kendim yaparim hazır yoğurt tüketmem pek?

  1. Defnem herhalde raghotun zihinsel matematiği çok düşük herhalde adam ilk gördüğü kadını elde etti ya bi duraydın kimin nesi kimin fesi hiç araştırmadı hemen nikah kıydı ??

  2. aynen defnem annem öğretti ben de yapıyorum artık hem daha lezzetli oluyor hazırlara ne katılıyor onu bile bilmiyoruz en azından yoğurdum ev yapımı olsun deyip ben de yapmaya başladım süt şimdi sıcak birazdan mayalayacağım nasip olursa

 41. Aynen öyle yaptı Zülişim..
  Radhot gibi adamlar zor sever sevdiği kadını da saplantılı sever..
  Erkekler öyle uzun uzadıya düşünmez öyle kadın gibi. Erkek gözüyle sever,kadın kalbiyle sever..

  1. Evet izlediğim dizilerdede kadın sevdiği adamı kalbiyle seviyor resmen ama adam hiç düşünmeden ilk bulduğu kadını hemen aşık olma peşine düşüyor ama raghot seviyor tapuyu baya ??

 42. Ya neden kimse yok bu saatlerde herkesin yazması lazim ?
  Bende UTC izliycem. Dizi bitince yazarim o vakit..
  ELAM da yok.

 43. Gamzelimm biraz halletmem gereken geciken işlerim vardı onların hallettim

  Kızlar neydiyonuz afiyet şifa olsun sizee ben vıgün hiç çay içmedim şimdi çay içecem inşaAllah bardak bardak çay geçiyor gözümün önünden ?? bizim aşkımızda başkaa ??

 44. Aldi NURDANIM vampirella
  Oyaya bak Mervenin kocasıyla yatti şimdi kahvaltı hazırlıyorlar..
  Igrencler..
  Şimdi bu ahlaksızlığın adi aşk oldu?
  Merve dinamitliycek bunlari valla??

 45. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  NİHANIM PIRLANTAM ŞEKERPAREM GEÇMİŞ OLSUN
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KELEBEGİM
  KOMŞU KIZI ?????❤️❤️❤️❤️????????????❤️❤️????????????❤️❤️❤️

 46. Aynen ya bu Merve evi tarasa hak yani ıyy bu oya da bozdu iyice bunlar evdeyken Merve taramalı tüfekle saldırıyormuş adam boşanmadan oya gitti serhanla oldu vah edipde kaldı öyle bekar bekar ??

  1. İyiki izlememişsin nurdan ablam çok iğrençdiler birlikte kahvaltı falan yaptılar sonra arzu geldi keşke içeri girseydi ama sonradan göremeyince oyayı hemen gitti ??

 47. İşte sevmiyorum böyle diziler vayy arkadaşş iğrençlerrr adı sevgi mi aşk mı ne yani tamamen iğrençlikk ??

 48. Ayy Zülişim esprili kuzum benim çok haklısın öldürdün beni gülmekten ???
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM daha erken gelsen daha mutlu olabilirdim tabi???
  Özledim AFRODITIM ??????

 49. NURDANIM detaylara takılma senaryo Amerikan evet o kadının sesi şiir gibi ??
  Niye eşine ağırlığını koymuyorsun bugun de sen izleyiver onunda hoşuna gider aslinda vıcık vıcık bi dizi değil ki?yani ben böyle düşündüm izlemek senin de hakkin??

 50. ZÜLAYHA HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK AHİRRETLİGİM
  ANCAK CANIM BU SAATTE MÜSAİT OLUYORUM ??? BENDE SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM ???
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  KOMŞU KIZI
  ?❤️❤️????❤️❤️????❤️❤️????????❤️???❤️?❤️

 51. Bende seni çok seviyorum ELAMM Fikrimin ince gülü Kalbimin sen bülbülü ??????
  ????
  Ayy bu Taylan ne kadar komik bir adam ya ölüyorum gülmekten ??o nasıl bi banyo yaptırmaktır üstelik çok beceriksiz..
  Şu erkekler bir çocuğa bile bakamıyorlar yaa hayret

  1. Aynen ya adam tam sakar ya çocuğun tipi de bi değişik di gözlükler falan komik ti baya

 52. Vay arkadaş bunların yaşadıkları yerler cennet gibi ya ne hoş..
  Kıyafetleri de öyle..
  Bunların hayatsa bizimkisi nee???vay canina

 53. Ya bu Taylan tam şaşkoloz ya gitti çocuğun kostümünü unuttu ayy ben bi şüphelendim bu elektrik ten ?? defnem bunların zenginliklerini görünce kendimi ayrı bir fakir hissediyorum ya

  1. Aynen ya ayy bu yangın çok kötü oldu ya ama arzunun kızı hissetti bir şey olacağını kız erdi mi ne ??? bu Taylan bi hissetmedi ya oğlun yangının içinde adamın içine bi kurt düşer

 54. KIZLAR BENDE O SES TÜRKİYE Yİ İZLİYORUM
  KOMEDYEN ÇIKTI BAYILDIM ÇOK SEMPATİK KONUŞUYOR
  İÇTEN KONUŞAN KİŞİLERİ ÇOK SEVERİM BENİ ÇOK GÜLDÜRDÜ ?????????????????????

 55. Onlarin herşeyi modern Zülişim Pelin intihar ederken makyaj yapti ya manyak karı ??
  ???
  Himm insani güldüren şeyler olmasi güzel ELAMM ??

  1. Evet ya tam modernler zenginlerin bayılması bi değişik ya bu oya neden hâlâ Serhanın peşinden gidiyor bari burda duralardı ayy ??

 56. YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE
  YAZACAGIMA
  O SES TÜRKİYE Yİ YAZMIŞIM

 57. Diğer kızlar uyudu sanırım
  Allah rahatlık versin hepinize kızlar ???
  ??????
  ELAMM AFRODITIM KELEBEĞİM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM TATLI RÜYALAR ??????

 58. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  ÇOK GÜLDÜRDÜ ???
  NE İZLİYORSUN UTC İZLİYORSUN AHİRETLİGİM

 59. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  UYUYACAN MI???
  AHİRRETLİGİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEGİM
  ❤️?❤️?❤️?❤️???????????????????????

 60. İyi gecelnr canlar kardewimin ewi doğum yaptı oğlu oldu.Allah bağıwlasn söylemek istedim

  1. Peri çok sevindim birtanem inşallah uzun ömürlü olsun hayatı güzel olsun

  2. Hoş geldin peri nasılsın iyi misin Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah ??

 61. Cok tewekkür ederim deyerli arkadawlarm sağolun var olun.Allah dileyen ve hak eden herkeze versin… Amin

 62. HERKESE
  ♥♥♥♥♥♥
  İYİ
  ♡♡
  GECELER
  ♥♡♥♡♥♡
  TATLİŞ
  ♡♡♡♡
  RÜYALAR
  ♥♥♥♥♥
  HATUNLARIM
  ♥♡♥♡♥♡♥♡

 63. İyi geceler DENİZİİM ????

  Çoktan uyumussundur..hayatta en iyi becerebildigim şey özlem çekmek.. Seni coookkkk özledimmmm ve seviyorum ??

 64. Peri kızı hayırlı olsun hala oldun demek gözünüz aydın Rabbim hayırlı ömürler nasip etsin inşaAllah ????

  Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşaAllah

 65. HERKESE
  ♥♥♥♥♥
  GÜNAYDINLAR
  ♡♡♡♡♡♡♡♡
  SİZLERİ
  ♥♥♥♥♥
  ÇOK ÇOK
  ♡♡♡♡♡
  SEVİYORUMMM
  ♥♥♥♥♥♥♥♥
  HADI BEN OKULAA
  ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

  1. hayırlı sabahlar günaydın… bu gün uyuya kaldım gece bir türlü uykum gelmedi.. erkekler evin karşısında gece 3 e kadar yüksek ses tonu ile kendi aralarında konuştu bende bir türlü uyuyamadım gitti :)

 66. Gamzelimm bende vurdulu kırdılı aksiyonlu bol sırlı dizileri seviyorum. Hiç bayan tarzı değil ama ?? eşceğizimle anlaşıyoruz okonuda sadece baştan izlemedik ya utc yi sba dizilerini şimdide pek anlamıyorum ?? yoksa gereken ağırlığım vardır yanii ??

 67. ?Günaydın ? hayırlı sabahlar ?

  ? Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç Solmasın ?

  ? Nasılsınız???

  ? Hayırlı sabahlar nurdanim ?yok bacım sadece denizimi özlemedim, hepinizi özledim ama kankama daha çok özledim ??

 68. Günaydın helinim… ALLAH zihin açıklığı versin ??? bizde seni çok ama çok seviyoruz??

 69. DENİZİİM ???

  ⛅Günaydın ⛅
  ⛅Günaydın ⛅⛅
  ⛅Günaydın ⛅⛅⛅

  Nasılsın cantanem ?

  Günün aydın neşeli olsun gülümsemen hiç ama hiç Solmasın…butun mutluluklar seni bulsun..

  Bugün ah kalbimde SALMAN KHAN var??? aksam sakin sakin bakabilsem bari..??

  SENİ SEVİYORUM ???
  Görüşürüz İNŞALLAH cantanem????

 70. Sabah şerifleriniz hayırlı olsun kızlar sizleri çok öpüyorum ???
  ELAMM AFRODITIM KELEBEĞİM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM KELEBEĞİM ?????

 71. Himm iyi bakalım NURDANIM.. ne bileyim erkekler TV konusunda çok bencil oluyorlar. Benim eniştem öyle mesela. Hep kendi dediği yer izlensin istiyor ama UTC yi izlemek için baştan izlemeye gerek yok. Olay örgüsü her hafta farklı sır kapısı misali..
  Dövüş filmlerini de severim Chaki Chan varsa tabi??
  ✳✳✳✳✳
  Ya bu Semos sakat kalabilirmiş ablasi yazmış. Herkes kötü haber veriyor bu ara içime öküz oturdu???

 72. Ayselim Sema balkondan düşmüş 3 gündür yoğun bakımdaymış Bacakda kırıklar çok fazlaymış sakat kalabilir demis doktor
  Çamaşır toplarken düşmüş balkondan

 73. Ayy sema ne olmuş balkondan düşmüş diyorlardı inşallah sakat kalmaz ya ?? yazık kıza

 74. Akşam ah kalbim salman khanmı var ayy o adamın filmleri çok güzel ya vaktim olursa izlerim ?? ayy bugünde sen anlat Karadeniz var o dizi pek sevmiyorum ya o dizi yi izleyince psikolojim bozuluyor ??

  1. züleyha aksine bu filmlerin daha da artması gerektiğini düşünüyorum dizi olaya her açıdan bakıyor.. erkekler kadını darp edince başına gelecek sonu görürken kadınlar ise onca eziyet ve yıldırmaya rağmen ayakta kalan bir kadının hikayesini anlatıyor… tabi bende bir bayan olarak bazı sahneler canımı sıkıyor hatta bunalım havası da yaşatıyor ama toplum bu konuda bilinçlenmeli bence

   1. Haklısın filizciğim ya bu dizileri izlerken ben hiç böyle düşünmedim teşekkür ederim artık bu diziye bakarken bende senin gibi izleyeceğim evet ya bi kadının herşeye rağmen ayakta durması ve güçlü olmasını gösteriyor bu dizi

  2. züleyha ünlü bir konuk geleceğini yazmıştık ama kacıncı bölüm tam hatırlamıyorum bu gelen 2. ünlü oldu daha önce da başka biri gelmişti ama ismini unuttum

 75. ❤️?❤️?❤️?❤️CANIM ARKADAŞLARIM

  BEN HASTANEDEYİM KONTROLÜM VAR GELİNCE GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 76. Pek iyi değilim Züleyha içimde bi sıkıntı var nedenini bilmiyorum..
  Sizleri sormali..
  ???
  Pericim hayırlı olsun bu arada..

  1. Teşekkür ederim Bende iyi olmaya çalışıyorum işte defnem inşallah içindeki sıkıntı gider banada arada öyle oluyordu içim daralır gibi sabahleyin bide semanın durumuna üzüldün belki ondandır

 77. Neden kimse yok bende gidiyim o zaman bir kaç işim var halletip gelirim sonra görüşürüz arkadaşlar ??

 78. Olabilir Zülişim balık burcu olduğum için hemen anatomik dengem şaşıyor ??
  Bu arada UTC deki Merveyle- avukatin konuşmalarını izledin mi?? Ben böyle şahane bir konu ve harika performans görmedim ?insanin kendini sorgulayası geliyor. Evliler için iyi emsal taşıyor ??
  Bravo meriç acemi??

  1. Evet ya izledim gerçekten insanın ders çıkarması gereken bi dizi ben en çok dizinin başında ki anlatışı değişime gidiyor farklı bi dizi dün ne olaylar oldu ama ?? sonunda Merve oya nın evine gitti ben bi an karşılaştılar ya saç baş kavga edecekler zannettim

 79. Bende herseyini beğeniyorum Züliş merve chesecake yapip oyaya gitti ve simsiyah giyinmiş. Oya da bembeyaz. Biri iyiliği biri kötülüğü temsil eder gibi Gerçekten detaylara çok onem veriyorlar ve ana damardan yakaliyorlar..
  Çok öğretici bir dizi içi boş değil..
  Gerçi ben sırf yasadiklari evleri ve yerleri izlemek icin yine bakardım ??
  Hele Oyanin koştuğu o orman??bayılıyorum ?

  1. Evet ya kıyafetleri falan çok şıklar insan izlerken gerçekten değişik oluyor hele evleri falan havuzlu villalarda yaşıyor hepsi ayy oya koştuğu orman çok güzeldi, ?? ya bide Serhan yüzerken oya geldi ya sonra Serhan çıktı havuzdan görevliye dediki havuzun dinlenmesi gerekiyor ben bi şaşırdım havuz dinlenirmi diye ama bu dizideki senarist olaya ve detaya çok önem veriyor insan bu diziyi bir an zengin olası geliyor valla içinden

 80. KIZLAR ŞOK ŞOK DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN !!!
  RADHOT Tapasyaya derki: Güzel bir sofra hazirla akşam yurt dışından erkek kardeşim gelecek. Herkes şim şikirdim giyinip ziyafet sofrasinin basında bekler ve Radgotun kardeşi havali giriş yapar. Ee bilin bakalım kardeşi kim??
  Tabiki Tapunun kaziklayip ortada bıraktığı ilk Manitasi SĪD.. caa caa????
  Sid Tapuyu tanımamış gibi yapıyor ve elini öpüyor centilmence. Abi bu harika kadınla nasıl tanıştınız aşk yaşadınız diyor.. Radhot o karışık uzun hikaye diyor. Kiza tecavuz ettim diyecek hali yok??? ve Sid yurt dışında güzel bi sevgilim var desede eks aşkı yeni yengesi Tapuyu taciz edecek tabiki. Herkes gunahlarinin bedelini ödüyor bir şekilde ??

  1. Ayy tapudada ne biçim şans varmış valla sid raghotun kardeşimi çıktı şaşırdım doğrusu ayy tapuya hiç acımıyorum ne hakketdiğise onu görsün pislik kadın ?? bu tapu sidle de az karıştırmadı sid onun için kılıktan kılığa girdi garibim ??

  2. bu kaçıncı bölümde olacak defne canım… bir de ben baştan yazmadığım için SİD’i tanımıyorum merak ettim şimdi… gidip özet yazayım… kızlar ben bilgisayar başındayım özet yazacağım Allah’a emanet olun

 81. Hee Züliş biz köydeki derelerde çimip yuzdugumuz için şu derenin ilacina bakin diyemiyorduk tabi??
  Ancak kurbağalarina mukayyet olun falan deriz????

  1. Aynen ya bizde aynı hele köydeki dereden çekerken hiç düşünmeden ayakkabılarınızı çıkarıp öyle geçeriz yani hiç su tuzluymuş suyun dinlenmesi gerekiyor kimin aklına gelir dereden direk geç işte ne olacak sanki ??

 82. Ayy siz çok yaşayın ?? gamzelim harikasın yine maşaAllah ın var ??? Biz fakiriz fak fakir neydek aga yeri geldi çayda yıkandık yeri geldi kaplıcalarda hele kloru yüksel bir havuzda yüzmedik ????. Ölekmi yani daha iyi gözlerimiz yanmaz ???? ay ne güldüm Gamzelimm hep neşeli ol emi hep mutlu ol ve kloru fazla havuzda yüzersin inşaAllah ??? Zülişimm sende kaçmıyorsun gözümden müthiş espirilerin var işim var detaya giremiyorum ??

  ???

  Oyy süper demek sid he belkide Radhot intikam için tapunun ırzına göz dikmiştir

 83. He NURDANIM biz anca musluk suyunun klorunu kontrol ederiz. Onu da belediyeye şikayet ederiz. Onlar da mis gibi su bakın biz içiyoruz derler?????? suyu kim dinlendirip tatile çıkaracak Allasen???
  ????
  Zülişim dizide çok korkunç şeyler oluyor. Veerin anasi Vanshin ikizini bulup getirdi Iccaya musallat ol Veerden ayir diye. Herif ben ölmedim diye çıkageldi eve yerleşti ana,baba dede mutlu evladimizi tanrı geri yolladi diye. Ama onun dışında herkes şaşkın ve inanmiyor sahte Vansh diyor. Adam diyoki Veere: Ben geldim artik onun kocasi benim Sen iccayla boşan senin odana ben tasinicam karimla uyuycam. Sonra veer işe gidiyor birgun: Sahte Vansh Iccanin odasina daliyor ve kiza hayvan gibi saldırıp kiyafetlerini parcaliyor. Bayağı öpüp kokluyor kızı. SONRA Veerin anasi çok korkuyo Jogiyi ariyor. Jogi eve geliyo kapıyı kırıp Iccayi kurtariyi ama Sahte Vansh Jogiyi dövüyor tekrar Iccaya saldiriyor. Jogi ayağa kalkıyor sante vanshin kafasına sehpayi firlatip öldürüyor. Veerin anasi çok korkup pişman oluyor çünkü tuttuğu adamin gelinine tecavüz edecek kadar aşık olucani düşünmemişti ayy cok korktum tüylerim diken diken oldu kızlar..??

  1. DEFNOS ABLOŞUM PEKI ISCA NIN BOR KIZI OLACAK VANSH TAN MI OLACAK YOSA???

   BU ARADA NASILSIN ABLOSUM İYİ MISIN İNŞALLAH İYİSİNDİR♥♡♥

  2. Defnem valla bu yazdıklarını okuyunca benimde tüylerim ürpendi bu icanıda başı beladan kurtulmadı ya bu dizide

  3. İyy iğrenç miş defnem ya bu icca nasıl hâlâ hayatta anlamadım başkası olsa gider kendini köprüden aşağı atar ya bu hintliler ne yeyip ne içiyorsa artık mantıklarını kaybettiler ??

 84. NASILMIŞ
  ♥♥♥♥♥
  BENİM
  ♡♡♡♡
  AH KALBİM
  ♥♥♥♥♥♥
  AİLESİ
  ♡♡♡♡♡
  ###############@@@@@#######@@#
  NIHANIMM♥♥
  NERDE YA NERELERDESINN♡♥

  ####@@@@@@@#############@@@@###
  NEYSE BENİM ÇIKMAM LAZIM
  ♥♡♥♡ BBY ♥♡♥♡

 85. HEPİNİZE İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR SELAM NASILSIZ İYİMİSİZ İNŞALLAH İYİSİZDİR
  ?
  ZÜLÜŞÜM CANI BENİ BENİ MERAK ETMİŞSİN ÖZÜRDİLERİM HABER VERMEDİM DÜN ŞARJIM BİTDİ SONRADA ANNEMİN AYAĞI YANDI ÇOK ÜZÜLMÜŞDÜM TELAŞDAN HABER VERMEDİM SİZLERE CANIM

  1. Çok geçmiş olsun gülçicek ya özür dilemene gerek yok ben sadece merak ettim dünde yazmadın şimdi nasılsın iyi misin annen nasıl

   1. Teşekkür ederim canım ben iyiyim şükür Annemde şimdi biraz iyi sen nasılsın iyimisin ?

 86. Filizim ben Youtubedan izledim ilgimi çektiği için senin kadar olmasa da Ingilizcem iyidir yani Yes baby??
  Bu Radhot,Sid,Tapu karşılaşması 796. Bölümdü yani bizim bölümümüzle 199’a tekamül ediyor..
  Sid Tapunun ilk sözlüsü. Zülişimin dediği gibi Sid Tapu aşiftesi için neler yapmadi kadin kılığına bile girdi ? ölüyordu bu zilli tapu için. Yok Radhot bilmiyor NURDANIM geçmişi intikam peşinde değil çünkü Radhot Tapuyla 30,40 yil evli kaliyor. Torunlarını bile birlikte buyutuyorlar..

  1. teşekkür ederim defne bu dizide en gıcık kaptığım nani… bir anne ile evladıı ayırabilecek kadar gaddar biri Allah belasını versın :(

 87. ????????FİLİZİMMM

  CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ARKADAŞIM HALA HASTANEDEYİM ROTGEN ÇEKECEM CANIM ARKADAŞIM GELİNCE GÖRÜŞÜRÜZ ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 88. Denizim CANTANEM ?

  Güzel haberlerini bekliyorum birtanem ?? fırsat bulunca hemen yaz..??

 89. Filizim Züleyham iyiyim canlar sağolun siz nasılsınız…

  Çiçeğim sen nasılsın kuzu?? annene çok geçmiş olsun

  1. Annene geçmiş olsun dileklerimi ilet??

   Defnem sağol canım..

   semayada tez zamanda şifa verir RABBİM inşallah ???

   Nurdanim sen nasılsın??

  2. Teşekkür ederim Aysel ablam ben iyiyim hamd olsun sen nasılsın iyimisin söylerim canım Anneme saol düşündüyün için

  3. bu gün sabah işlerim vardı kalkamadım… şimdi özet yazıyorum… canım ablam sen nasılsın

 90. Rica ederim Ayselim kardeşlerinle nasıl vakit geçiriyorsunuz gezmeye gittiniz mi iyi geldi mi sana bebeğim ?
  ????
  GÜLÇİÇEK çok geçmiş olsun. Kötü haber vermeyen bi sen kalmıştın tam oldu?? çok üzüldüm bitanem nasıl yandi annen şimdi iyi mi??
  ????
  Helincim hayır çocukların 2 si de Veerden. Sahte Vansh Iccaya tecavuz edemiyor Jogi babasi engelliyor. Kocasindan başka kimse dokunmuyor Iccaya ..
  Sen geldin mi okuldan gülüm ?

  1. Teşekkür ederim Defnem haklısın canım ya dün benim için çok kötü bi geceydi Annemin ayağına mutfakda kaynıya kaynıya su töküldü kazanın kulpu kopmuş çok şükür Allah korumuşda çok yanmamış ayağının biri yanıp Allah hiç kime gösdermesin yanık çok acıtır insanın canın
   .
   SEN NASILSIN İYİMİSİN İÇİN NEDEN SIKILIR YORUMLARINI OKUDUM İÇİN SIKIKIYORMUŞ İYİSİNDİR İNŞALLAH CANIM

   1. Ayy çok kötü olur ya yanık hemen yanık kremi sürseydiniz o hemen yara yapıp kurutuyor yanığı çok derin değildir inşallah çok geçmiş olsun

    1. Valla canım elim ayağıma dolandı resmen ne yapacağımı bilmedim ama derin yanmış ama bizde hemen kaz yağı sürerler bende öyle yapdım sabah ilk işimde abimi gönderim yanık kremi aldırdım sürdük şimdi iyi biraz

     1. Evet ya öyle oluyor insan ne yapacağını şaşırıyor benimde babaannemin ayağı yanmıştı geçen sene yanık kremi ile altı ayda düzeldi

     2. Sayidenmi altı ay ne demek okadar kötümüydü çok üzüldüm canım bide yaşlı kadın şimdi iyimi bari nasıl okadar kötü yanmışdıki

 91. DENİZİM güzel haberlerini bekliyorum bebeğim..
  ✳✳✳
  ICCANIN NASIL HAPSE GIRDIGINI DE ÖĞRENDİM ONU DA YENI SAYFA GELİNCE SÖYLERİM..

  1. Kız bu iççanın bi fotarafını gördüm yotubdan asıyorlardı qaliba Defnem onuda biliyormusun acaba neden asıyorlardı?

 92. Ayy bu dizide olan hep icca ya oluyor bu diziyi çeken senaristler icca ya takmışlar kafayı valla ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu