Kördüğüm

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti #İtara’nın Amacı Ne?

Kördüğüm dizisi 192. bölümde neler olacak? 14 Şubat’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kördüğüm 14 Şubat Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 14 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm 192. Bölüm  Özeti; Bölüm Bir önceki bölümün bittiği yer olan Damini ile Rathot’un konuşması ile başlar. Damini kızı İşça’nın evliliği hakkında konuşup evliliğini bozacak davranışlarından kaçınmasını rica eder. Rathot ise art niyetinin olmadığını bebeğinin büyümesi için sorumlu bir baba olarak elinden geleni yaparken başkalarının geçiminin bozulmasına neden olduğunu söyleyip Damini’den özür diler. Bundella evinde barış rüzgarları esmektedir. Mai ile İşça barışmıştır. Mai deponun temizlenmesini ister. Chanda temizliğe tek başına başlamıştır. İşça da sonradan temizliğe katılır.

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Resim 2

Chanda dolabın üzerini temizlerken yere çerçeveyi düşürür. Çerçeve de Vansh ile İşça’nın resmi vardır. İşça resmi görünce Vasnh’ın kendisine ne acılar çektirdiğini hatırlar. Nani, Tapu’nunh evden ayrılmasını engellediğini Rathot ile paylaşıp evde kalmasını istiyorsa ona karşı daha ilgili olmasını ister. Rathot ise Nani’nin akıl oyunlarına gelmeyecek kadar akıllı birisidir. Nani’nin ağzının payını verir. Rathot, Nani ile konuşmasından sonra Tapu’nun yanına gider. Tapu bu sırada Yuvraç ile ilgilendiğini görür. Rathore, Damini ile konuşması aklına gelir.

Damini herkes ailesinde mutlu olduğunu söylemesi üzerine Rathot da gidip Tapasya’ya el kaldırdığı için özür diler. Nani ise Rathore ve İşça iş birliğini ortay döküp herkesin haberi olmasını ister. Bunun için direk Divya’nın yanına gider. Nani, İşça’nın bebeği emzirmeye geldiğini ve Tapu’nun geçimini bozmaya çalıştığını söyler. Anlayacağınız Nani gene ateşi körüklemiştir.

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Resim 3

Rathot karısı ile arasını düzelttikten sonra Veer’in iş yerine gidip karı ile kocanın arasının kendisi yüzünden bozulduğu için bir nevi olayı sıcağı geçtikten sonra gidip özür diler ve bütün suçun kendisinde olduğunu yeniler. Veer ise İşça ile olan sorunu hallettiklerini bir daha böyle bir şeyin tekrarlanmayacağını söyler. Rathot olayın çözüldüğüne sevindiğini söyleyip Veer’in yanından ayrılır. Damini, Jogi’nin olayı başkasından duymasın diye Tapu ile İşça arasındaki meseleyi anlatır. Jogi Tapu’yu yaptıklarından dolayı haksız bulduğunu söyler.

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Resim 5

Divya ise gizlice bu konuşmayı dinledikten sonra Damini, Jogi’nin yanından ayrıldıktan sonra Divya gidip resmen kocası Divya’dan Tapu’yu haksız gördüğü için hesap sorsa da Jogi Divya’ya da gerekli açıklamayı yapar. Divya kocasından istediği desteği bulamayınca Veer’in yanına gidip son yaşanan olaydan haberinin olduğunu ve İşça2nın kızı Tapasyas’nın geçimini bozmaya çalıştığını söyleyip bu konuda rahatsızlığını Veer’e iletir.

Veer ise olayı çözdüklerini ve İşça artık Yuvraç’ı emzirmeyeceğini, Rathore ile de görüşmeyeceğini söyler. Akşam olduğunda Bundella evinde Chanda sabah temizlediği depoya gizlice girer. Depoda Mai’ye ait altınların olduğu sandığı alıp odadan çıkarken Kasap ile Daddaji’ye yakalanır. Daddaji, kasada ne var der.

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Resim 7

Chanda panikleyen bir hal içinde olunca Daddaji Kasap’a sandığı aç bakalım ne varmış der. Kasap sandığı açmak için uğraşırken hizmetli yanlarına gelip Daddaji’yi aşağıda beklediklerini söyleyince Daddaji oradan ayrılır. Kasap da sandığı açmaz ama Chanda’nın bir şeyler çevirdiğini düşünür.Evin hizmetli bayanı kendi komşusunun çok işe ihtiyacı olduğunu Divya’ya söyler. Divya da biraz konuştuktan sonra “İtara’yı” işe alır. Damini de bu olaya şahit olur. Yeni temizlikçinin hal ve tavırları hiç hoşuna gitmez. Bakalım yeni hizmetçi kız İtara Thakur ailesine nasıl zarar verecek? Bu sorunun cevabını Kördüğüm 193. bölüm özetinde bulabilecek miyiz?

Kördüğüm 192. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

157 Yorum

 1. Merhaba canlarimVay sizi gidi sizi demek hepinizburdaysinizBendesoyluyorum Ah Kalbime niye yazmiyorlar.Aak hic haber vermezlermi burdasiniz.Amma ben sizi cok ozledim.Canlarim tek tek isim yazmiyicam.Hepinizi opuyorum ve cok seviyorum.

 2. Günaydın Günaydın arkadaşlarım mutluluk içiçde güzel bi pazar geçiririz inşallah bakıyorumda kimsecikler yok her halde dinleniyorsunuz iyi dinlenmeler bende işlerimi hall edip gelirim
  Allaha emanet olun

 3. GUNAYDİN KİZLAR NASİLSİNİZ PRENSES BENİ OZLEYEN VARMİ??BEN HEPİNİZİ COOOOK OZLEDİM????KİZLAR KUSURUMA BAKMAYİN SOYLEMİWTİM YAA BABANNEM COK HASTA HEP YANİNDAYİZ HER GUN ORDAYİZ MİSAFİRLER FALAN OLUYO DOKTOR DESEN HEP BAWİNDA…SİZLER NELER YAPİYOSUNUZ HEPİNİZİ COK SEVİYORUM??

  ELAM BALBOCEYİM NASİLSİN SENİ COOOOL OZLEDİM BABANNEM DURUMU KOTU ORDAYİZ SUREKLİ O YUZDEN YAZAMİYORİM SENİ COOOK SEVİYORUM WEKERPAREM????

  İSABELLAM GULUM NASİLSİN KUZUM SENİ COK SEVİYORUM ..NELER YAPİYON HER WEY YOLUNDAMİ

  FİLİZİM OZETLER İCİN TEWEKKUR CANİM KALEMİNE SAGLİK NASİLSİN GULUM

  DEFNECİM NASİLSİN CANİM HER WEY YOLUNDAMİ

  GULCİCEYİM İYİMİSİN CANİM PASTACİ GUZELİM BENİM

  HELİNİM ABLASİNİN GULU İYİMİSİN CANİM

  ZULEYHACİM NASİLSİN İYİMİSİN KUZUM

  NURDANCİM İYİMİSİN HER WEY YOLUNDAMİ

  NAZCİM NASİLSİN CANİM İYİMİSİN HER WEY YOLUNDAMİ. SİZLERİ COOOOK OPUYORUM..SIMSIKI SARİLİYORUM…VAKİT BULUNCA YAZARİM YİNE..

 4. Kizlar Gunaydin.Aidem tatli prensesim hosgeldin ben Ah kalbime 200.
  sayfaya yazmistim senin icin gormedinmi nasilsin sagligina kavustunmu

 5. Nihancan Babaanne cok gecmis olsun seni anliyorum cunku bende hastane ve hastalik ne demek iyi bilirim Babaannen en kisa surede sagligina kavusur insallah

 6. NİHANCAN hoş geldin bitanem babaannene çok geçmiş olsun güzelim sen nasılsın iyimisin canım
  …..♥……
  KAİNATIM hoş geldin kankam
  ……♥……
  RUYACIm,sanada günaydın

 7. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDİYORUM VE ÖPÜYORUM ??
  ELAMM yazmamış muhtemelen önemli bi işi çıktı..
  ??????
  NİHANCAN babaannene sevgi ve şifa dileklerimi arz ediyorum. Sağol canım herşey yolunda değil tabi ama yaşayıp gidiyorum..
  ????
  Züleyha,Gülçiçek ve ben Okey takımı gibi biz varız yine sadece?? biz yazmasak hepten boş kalacak zaar..

  1. Aynen defne canım ya resmen okey takımına döndük nasılsa dördüncüleri bir bulamadık ya biz olmasak site bomboş olur bize ödül vermeleri lazım adımız tarihe geçecek ?️?️

   1. züleyha sizler değerli arkadaşlarım olmasa bu kadar mutlu konu yazmaya gayret etmezdim.. ben sizlerin sayesinde hiç sıkılmadan özet yazıyorum. sizlerşn hayatlarına konuk olmaktan sizlerin dertlerini sevinçlerini dinlemek ve hakkında konuşmaktan çok mutlu oluyorum. nasıl ki bir tren yolcusu varsa bir anlam taşırsa sizlerinde varlığı bu siteye anlam katıyor canım arkadaşım

    1. Teşekkür ederim filizciğim bende sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için çok mutluyum inşallah bu arkadaşlığımız hiç bozulmaz ve böyle devam eder

 8. Günaydın DEFNEM valla bitanem haklısın biz üçümüzde olmasak seyfa boş kalacak nerdeyse zülüş sen ve ben yazıyıyoruz ancak durmadan
  ………
  Sanada günaydın Zülüşüm teşekkür ederim canım şükür iyiyim de işlerim var yine biraz sen napıyon

  1. İyiyim teşekkür ederim magazin takip ediyorum ya dün elektrik yoktu ondan izleyemedim şimdi bakıyorum

 9. Zülişimm Mustafa Ceceli sevdiğim bir ses hayat tarzıylada sanat dünyasının incilerinden di benim gözümde ?? sonrası malum boşandıktan sonra ne bir şarkısıno dinliyorum nede kendiyle ilgili bir haber dikkatimi çıkıyor

  1. Bende severdim şarkılarını ama şimdi hiç sevmiyorum artık bide çok yapmacık olmaya başladı ya dikkatimi hiç çekmiyor Mustafa ceceli ??

 10. Gülçiçeğimm nasılsın anneciğinin ayağı nasıl oldu epey iyileştimi pastacı güzeli

 11. Aynen NURDAN ablam bende seviyordum musdafa cecelini boşandıkdan sonra gözümden düşdü ya

 12. GUNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ KIMSECIKLER YOK NERDESINIZ NELER YAPIYOSUNUZ GONLU GUZEL ARKADASLARIM NIHANIM PIRLANTAM HOSGELDIN NASILSIN ÇOK OZLEDIM SENI BABAANNECINE GECMIS OLSUN TEZ ZAMANDA SAGLINA KAVUSSUN BIZLERI UNUTMA YAZMAYA GAYRET ET TATLI CILEYIM..

 13. Biz toplanınca geç kalkıyoruz oturmalardan geç vakitte diğer sayfaya hayırlı geceler dedim de sabah uyanıp hayırlı sabahlarr diyemedimm taşlarr gelmişş kafamıza kafamızaa ?? haklı olarak ❤️❤️❤️ Ben yazmasam rahat edemiyorum sizleride merak ediyorum ???

 14. Zülişimm hayırlı günler olsun ablamm ??? ben iyim Elhamdülillah sen nasılsın iyimisin ???

 15. Teşekkür ederim NURDAN ablam iyiyim şükür annemde iyiyi gidiyor gibi biraz saol bitanem sorduğun için sen neler yapıyorsun

 16. Gamzelimm ne yapıyon kahvaltı faslı başlayacak benim birazdan yazamazsam merak etmeyin ballarrr ???

 17. Vay arkadaş bu Kördüğümü normal insanlar kesinlikle izlememeli. Bizim Yeşilçamda bile böyle trajedi yok. Bu diziyi izlemek için acılardan,kederlerden,kötülüklerden,mutsuzluklardan zevk almak gerekiyor. Hem de ne ZEVK..
  Icca Kanhanin amcasını öldürdü biliyorsunuz çünkü o Veeri öldürecekti. Icca Avinashi öldürdüğü için 18 yıl verdiler. Icca hapse girmeden önce çocukları değiş tokuş yaptilar. Birtakim olaylar sonucu herkes gerçek çocuğunu öğrendi ve degisildi. ICCA hapse girince hamile olduğunu fark ediyor. Bu arada Veer komada ve hafıza yok
  MAI yani Iccanin kaynanası bu duruma çok seviniyor. Oh be diyor. Veerin hafizasi kayip benim sümsük gelin de hapis de Torunum Yuvraj da yanimda benden mutlusu yok diyor ve bütün hakimiyeti eline alıyor
  Evdeki herkesi tembihleyip korkutuyor birdaha bu evde Iccanin adi anilmayacak hickimse hapiste onu ziyarete gitmeyecek zaten orda ölür gider büyük ihtimal diyor. Ve Daminiden başka kimse Iccayi ziyaret etmiyor. Ha bi de Tapasya ve kocasi sanırım. Kızlar Tapu Radhotla evlendikten sonra Iccaya birdaha asla kötülük yapmiyor. Radhotun sevgisi Iccayi iyilestirip iyi bi insan yapıyor. Naniyi de tembihliyor Iccadan uzak dur herkes kendi hayatını yaşasın diye ama o söz dinlemez biliyorsunuz. Neyse Damini Iccanin yanina geldiğinde Icca ben hamileyim anne 7 ay sonra doğum yapicam gel çocuğu al burada ona bakamam diyor. Damini Icca doğum yapinca geliyo çocuğu aluyo. Ismini Meethi koydum diyor. Bir ağlayıp feryat edişi var çocuktan ayrılınca size anlatamam. İnsanın ciğersiz olması lâzım uzulmemek icin. Damini de Iccanin kizini büyütüyor Meethiyi. Mai de Yuvraji büyütüyor ve annesi Iccaya düşman olarak büyütüyor senin annen katildi. Sizi hiç düşünmeden masum bi insanı öldürdü hapse ziyarete gittiğimde sizi görmek istemedi diye Yuvrajin içine kötülük ve nefret tohumlari ekiyor. Iccanin oğlu tıpkı Mai gibi hırslı kötü bencil biri olarak yetişiyor..

  1. DEFNE CANIM BİR KİTABIN ÖZETİ GİBİ OLMUŞ ELLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK. BENCE SENARİST HASTA BU KADAR OLAY VE BU KADAR TESADÜF BİR ARAYA GELMESİ ŞANSTAN ÖTE SÜPER HAYAL GÜCÜ VAR

 18. Aynen zülüşüm musdafa cecelinin şarkıları güzeldi de boşanmasıyla insanların bi çoğunun sayqısını kaybetdi
  ………
  BELLA CANIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN
  …….
  KIZLAR ŞİMDİLİK ÇIKIYORUM İŞLERİMİ HALL EDİP GELİRİM

 19. Vay arkadaş bu Kördüğümü normal insanlar kesinlikle izlememeli. Bizim Yeşilçamda bile böyle trajedi yok. Bu diziyi izlemek için acılardan,kederlerden,kötülüklerden,mutsuzluklardan zevk almak gerekiyor. Hem de ne ZEVK..
  Icca Kanhanin amcasını öldürdü biliyorsunuz çünkü o Veeri öldürecekti. Icca Avinashi öldürdüğü için 18 yıl verdiler. Icca hapse girmeden önce çocukları değiş tokuş yaptilar. Birtakim olaylar sonucu herkes gerçek çocuğunu öğrendi ve degisildi. ICCA hapse girince hamile olduğunu fark ediyor. Bu arada Veer komada ve hafıza yok
  MAI yani Iccanin kaynanası bu duruma çok seviniyor. Oh be diyor. Veerin hafizasi kayip benim sümsük gelin de hapis de Torunum Yuvraj da yanimda benden mutlusu yok diyor ve bütün hakimiyeti eline alıyor
  Evdeki herkesi tembihleyip korkutuyor birdaha bu evde Iccanin adi anilmayacak hickimse hapiste onu ziyarete gitmeyecek zaten orda ölür gider büyük ihtimal diyor. Ve Daminiden başka kimse Iccayi ziyaret etmiyor. Ha bi de Tapasya ve kocasi sanırım. Kızlar Tapu Radhotla evlendikten sonra Iccaya birdaha asla kötülük yapmiyor. Radhotun sevgisi Iccayi iyilestirip iyi bi insan yapıyor. Naniyi de tembihliyor Iccadan uzak dur herkes kendi hayatını yaşasın diye ama o söz dinlemez biliyorsunuz. Neyse Damini Iccanin yanina geldiğinde Icca ben hamileyim anne 7 ay sonra doğum yapicam gel çocuğu al burada ona bakamam diyor. Damini Icca doğum yapinca geliyo çocuğu aluyo. Ismini Meethi koydum diyor. Bir ağlayıp feryat edişi var çocuktan ayrılınca size anlatamam. İnsanın ciğersiz olması lâzım uzulmemek icin. Damini de Iccanin kizini büyütüyor Meethiyi. Mai de Yuvraji büyütüyor ve annesi Iccaya düşman olarak büyütüyor senin annen katildi. Sizi hiç düşünmeden masum bi insanı öldürdü hapse ziyarete gittiğimde sizi görmek istemedi diye Yuvrajin içine kötülük ve nefret tohumlari ekiyor. Iccanin oğlu tıpkı Mai gibi hırslı kötü bencil biri olarak yetişiyor??

   1. DIŞARIDA KOKU YAPIYOR ZÜLEYHA SEN DIŞARI MI ASIYORSUN YOK SA EVDE Mİ KURUTUYORSUN DIŞARI ASIYORUM YA GEÇ KURUYOR YADA İS KOKUSU OLUYOR. EVE ASIYORUM ORDADA GEÇ KURUDUĞU İÇİN KOKU YAPIYOR SİZ BU DURUMA NASIL BİR ÇARE BULDUNUZ?

    1. Annem hep dışarı astırır çamaşırı içeride kokuyor diye bende çözüm bulamadım çamaşır işine ya

  1. DEFNE CANIM GECE 4 GİBİ UYUDUM GEÇ KALKTIM 1 GİBİ UYANIM KAHVALTI YAPMADAN BİLGİSAYARI AÇTIM NELER YAZDIĞINIZI MERAKLA OKUMAK İÇİN SPAM OLAYINI DA DÜZELTTİM

 20. GULÇICEYIM hosbuldum iyiyim sen nasilsin… KIZLAR BEN BUGUN FAZLA YAZAMIYACAGIM TEYZEMIN ÖZEL DAVETLILERI VAR BUGUN BIRAZ YOGUNUM AMA YAZMAYA GAYRET EDICEM.

 21. Vay arkadaş bu Kördüğümü normal insanlar kesinlikle izlememeli. Bizim Yeşilçamda bile böyle trajedi yok. Bu diziyi izlemek için acılardan,kederlerden,kötülüklerden,mutsuzluklardan zevk almak gerekiyor. Hem de ne ZEVK..
  Icca Kanhanin amcasını öldürdü biliyorsunuz çünkü o Veeri öldürecekti. Icca Avinashi öldürdüğü için 18 yıl verdiler. Icca hapse girmeden önce çocukları değiş tokuş yaptilar. Birtakim olaylar sonucu herkes gerçek çocuğunu öğrendi ve degisildi. ICCA hapse girince hamile olduğunu fark ediyor. Bu arada Veer komada ve hafıza yok?
   MAI yani Iccanin kaynanası bu duruma çok seviniyor. Oh be diyor. Veerin hafizasi kayip benim sümsük gelin de hapis de Torunum Yuvraj da yanimda benden mutlusu yok diyor ve bütün hakimiyeti eline alıyor
  Evdeki herkesi tembihleyip korkutuyor birdaha bu evde Iccanin adi anilmayacak hickimse hapiste onu ziyarete gitmeyecek zaten orda ölür gider büyük ihtimal diyor. Ve Daminiden başka kimse Iccayi ziyaret etmiyor. Ha bi de Tapasya ve kocasi sanırım. Kızlar Tapu Radhotla evlendikten sonra Iccaya birdaha asla kötülük yapmiyor. Radhotun sevgisi Iccayi iyilestirip iyi bi insan yapıyor. Naniyi de tembihliyor Iccadan uzak dur herkes kendi hayatını yaşasın diye ama o söz dinlemez biliyorsunuz. Neyse Damini Iccanin yanina geldiğinde Icca ben hamileyim anne 7 ay sonra doğum yapicam gel çocuğu al burada ona bakamam diyor. Damini Icca doğum yapinca geliyo çocuğu aluyo. Ismini Meethi koydum diyor. Bir ağlayıp feryat edişi var çocuktan ayrılınca size anlatamam. İnsanın ciğersiz olması lâzım uzulmemek icin. Damini de Iccanin kizini büyütüyor Meethiyi. Mai de Yuvraji büyütüyor ve annesi Iccaya düşman olarak büyütüyor senin annen katildi. Sizi hiç düşünmeden masum bi insanı öldürdü hapse ziyarete gittiğimde sizi görmek istemedi diye Yuvrajin içine kötülük ve nefret tohumlari ekiyor. Iccanin oğlu tıpkı Mai gibi hırslı kötü bencil biri olarak yetişiyor..

 22. NURDANIM ben hafta sonu seni hesaba katmıyorum. Her zaman söyledim evlileri anlıyorum koca herşeyden mühim zaten dünya gailesi yüzünden eşler birbirine zaman ayiramiyor diye. Sen hiç yazmasan hakkın sözüm sana değil sen Okey takımının parçası değil direkt temelisin sitenin???
  Çocukların ve eşinle birlikte buze vakit ayırdığın için müteşekkiriz..

 23. Ayy yine olaylar yani hep kötülük gösteriyor gerçekten bu dizi insanın ruh sağlığına zarar hiç iyi bi şey yok bu dizide ??

 24. Bu dizi kendi ülkesinde nasıl izlenmiş ya ben iki dakka dayanamıyorum izlerken bunlar 4 sezon çekmişler bu diziyi Allah yardım ede ??

 25. SLM KIZLAR HAYIRLI PAZARLAR NASILSINIZ INSALLAH HEPINIZ IYISINIZDIR BUNDAN SONRA INSALLAH ARANIZDA OLACAM CANLARIM ?

 26. NIHANIMMM❤❤
  NERELEDEYDIN SORUYORDUM SENI HEPP Çok OZLEDIM SENI?☺

  ELOS ABLOŞUM❤❤
  NASILSIN ABLOSUM SEN NERELERDESIN HASTA MI OLDUNNN☺?

  AIDEMM❤❤
  KELEBEGIM NASILSIN INSALLAH IYISINDIR SENI SEVIOMMM?☺

 27. Seni sormalı Naz umarim herşey yolundadir..
  Aynen öyle Zülişim bu dizi 4 sezon mu ben 6 sezon diye biliyorum.. Evet bayağı acikli
  ICCA hapisten çıkıyor ve bütün enerjisini çocuklarıyla barışmak için harciyor. Çünkü Icca annesine kızım beni sorarsa öldüğümü söyle demisti. Kızı ölü biliyor oğlu nefret ediyor. Ikisine de derdini anlatana kadar mahvoluyor. Tam cocuklariyla barıştı kocasıyla birleşti derken bu seferde kazaya kurban gidiyor ve ölüyor Iccanin kizi Meethi olarak yeniden dönüş yapıyor diziye.Ama Radhotla Tapu Iccanin çocuklarına kendi çocukları gibi bakiyor. Veer de şirketi oğluna ve damadina devredip Amerikaya yerlesiyor. O bölümlerden sonra hep Radhot ve Tapunun hayatını gösteriyorlar. Kizlarinin ve oğlunun maceralarını..

  1. Defnem Ayy çok değişik bir dizi ya deli divane yi geçmiş resmen dramda hiç sevmiyordum deli divane dizisini bu dizide aynı ama yine şanslı olan tapu galiba icca ölüyor tapu mutlu mesut yaşıyor raghotla birlikte ?? icca ise günahların cezasını çekiyor herhalde ??

  2. AMANİİİİ…. SENSİZ OLMAZDA Kİ GİBİ pERVATİ ÖLDÜ AYNI YÜZLE mAYRA OLARK GERİ GELDİ.. BENCE BU HİNTLİLERİN İNANDIĞI DİN İLE BİR BAĞLANTISI VAR. GEÇEN BİR BELGESEL İZLEMİŞTİM ÖLÜLERİNİ GANJ NEHRİNDE YAKMAZLARSA YENİDEN HAYATA GELECEKLERİNE İNANIYORLAR BAŞKA İNSANLARIN ŞEKLİ İLE MUHTEMELEN BU INANIŞ İLE DOĞRUDAN BAĞLANTILI BİR DURUM BU

   1. Aynen filizciğim hintlerin dininde var ölüleri yakmak bunlar ölüleri yakıp nehre atıyorlar onlara göre ruhları büyük mutluluğa kavuşuyormuş Allah yoldan çıkarmasın bizi ben bunları hep çalıştığım dersde biliyorum ??

 28. DEFNEM VALLAH DUŞUNCELERINI IYI GORMUYORUM DAHA KIZ DEVLETTEN ALMAMIŞLAR CUNKU KIZ SUAN DEVLET SIĞIM EVINDE INSALLAHTA DEVLET VERMEZLER

 29. Sağol Sevda sen nasılsın sen hangi Sevdasın diğer sitede yazan Sevda mi?? Ben o sitedeki Defneyim çünkü ??
  ????
  Mustafa Ceceli gibi erkeklerin karılarında açtıkları yara kapanmaz. Parayi bulunca kuduran erkeklerin 2 yakasi bi araya gelmez inşaallah. O kızcağız onun en fakir zamanlarinda yaninda olmuş daha meşhur olmadan bütün kahrını çekmiş elin zillisi için harcadi gül gibi evladının anasini. Yaziklar olsun. Bu yara kapanmaz kapansa da izi kalır mutlaka..

  1. DEFNE BİR KAÇ SENE EVVEL EN SEVDİĞİM SANATÇI KİM DESELERDİ MUSTAFA CECELİYİ TEK GEÇERDİM.. AMA KARISINI BOŞAMASI VE BAŞKASI İLE ALDATIYOR AHBERİ YÜZÜNDEN ARTIK SEVMİYORUM… TARKAN MESELA BANA ÇOK ARTİS VE HAVALI GELİRDİ AMA SEVDİĞİ KIZ FABRİKA İŞÇİSİ BİR KIZ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ ŞİMDİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN BABA OLACAĞI HABERİNİ PAYLAŞIP ÇOCUKLAR GİBİ SEVİNDİ.. BEN SAHSEN ARTIK TARKAN A KARŞI DAHA FAZLA İLGİ DUYUYORUM BİR HAYRAN OLARAK

 30. evet kuzenim orda kacirdigi adam kacirdigi ilk gun adam gitmiş karakola teslim etmis adam kendini ortada kaybetmiş defne

 31. Aynen ya Mustafa ceceli iyice ne yapacağını şaşırdı ya adam gül gibi karısını bıraktı gitti başkasını aldı böylelerine Allah cezasını versin ??

 32. Ayy evet ben Deli Divane dizisinden de nefret ederdim Sadnayi ve Aleki görünce cinlerim tepeme cikardi. O Ragini ne sinsi birşeydi Ragininin anası da iğrenç bi kadindi. Bu tarz diziler yüzünden KANAL7 izleyemiyorum artik. Ben dram sevsem Küçük Emrahin filmleri ne güne duruyo açar izlerim..
  KANAL7 kalitesini bozdu Yalanci bahar gibi dizilere hasret kaldım..

  1. Aynen ya kanal 7 iyice drama bağladı bende izlemiyorum artık yalancı bahar varken bu kanal 24 saat açıktı reklama Kaadar bakardım ama kanal 7 gelince direk geçiyorum bu kanalı çünkü karşıma ya icca çıkıyor ya tapu yada pragya

 33. Kizlar kusura bakmayin size kendimi tanittim nasilsiniz dedim gittim ama meslek nedeniyle lutfen kusura bakmayiniz isallah yazarim yeni operasyondan geldim aklima geldi hemen s.girdim bayanlar

 34. Ayy Gamzelimm bu nedir yahuu ?? insan nasıl izler böyle bir diziyi yuhh artık epeydir özetleri bile okumuyorum senin yazdıklarını okuyınca senaristleri boğazlayasım geldi

 35. Aynen öyle Zülişim ama bizim halkımız böyle kötülükleri çok seviyor ya deliricem.. Sesimizi duyan bi Allahin kulu yok zaar??
  ????
  HOŞGELDİN Eslem Beysu. Rabbim seni korusun ve başarı versin tüm operasyonlarinda..

  1. Aynen defnem bizim halkımız çok sever dramı acıyı bence kördüğüm ve deli divane dizisş ondan çok izlendi herhalde ?? inşallah kore dizileri izlenir ya yoksa izlenmezse yandık valla millet hep kördüğüm gibi dizileri seviyor

 36. Nazcim bu nedir böyle Yeşilçam filmi gibi senin kuzenin 18 i doldurmadi mi?? Niye oğlanı hapse attılar gönüllü kaçmadı mi bunlar??
  Ay devrelerim yandi??

 37. Nazım Allah hayırlı kapılarını açsınn inşaAllah kimse zarar görmeden tatlıya bağlanır inş inşaAllah

 38. Defnem ama kuzenim amcasinin ogluyla nişanli oldugu halde baskasiyla kacti cnm kuzenimin kimlikte yaşi kucuk ondan canim

 39. saol zuleyhacim iyiyim sen nasilsin tatlim.evet defnecim operasyon aksiyon. bu hafta gece gunduz nobetteydim operasyonlar gozume uyku girmedi yaralanmalar oluyor.motorun ustundesin duvarlardan atla saatlerce kos rapor hazirla emniyette sunum toplantilar..

 40. NAZCIM zorla mi nişanladılar yoksa?? Amcaogluyla nisanlanmak nedir ya dünyada başka insan kalmadı mi ayy fittiricam ben bi türlü normal karsilayamiyorum kuzen evliliklerini. Yil olmuş 2018 hâlâ kardeş çocuğu evlilikleri. Sonra bi sorun olsa bi felakat bi boşanma bütün sülale kavgali küs paramparça..
  Al sana mutsuzluk..??

 41. Defneciim sagol canim iyiyim evet ban diğar sayfada ki sevdayim:))))ban sormak istedim ama dedim birdan başka biri olur yanişanaşilir diye sormaya çekindim

 42. Action diyorsun yani Eslem beysu?? iyi iyi macera ömrü uzatır ??
  ????
  Valla NURDANIM herhalde senarist sosyopatti. Yani toplumda kötülük ve bencilliğin yayginlasmasini isteyen insan türü. Tapunun da fani olmali ben başka izah yolu bulamadim?????

 43. Bide bizim halkımızın sevdiği dizilerde illa bir ağlayan olacak sürekli icca gibi yada ölen olcak sadna gibi

 44. Ben ce de bu senarist tapu nun kankası galiba hep onu savunuyor icca yı kesin sevmiyordur ?? hatta nefret ediyor belki

 45. Kalp kalbe karşıymış Sevdacim. Bende heo sormak istedim. Yok canim o değildir dedim..
  Sevindim burda olmana ??

 46. naz canim isallah tatliya baglanir yoksa sonlari felaket oluyor neler gormedikki akraba evlilikleri bir sey oldumu sulale yok oluyor bir vukaat cikmadan cozulur isallah

 47. Defnem evet canim kiz istemedi ayle zorla verdi kizi amcamlardir ama kafa tas gibi anlamadilar hic kimse bu nişan olacak evlilikle bittecek dediler ama kizda careyi kacmakla buldu cnm

  1. Naz canım inşallah sorun çözülür ya bende pek hoş karşılamıyorum akraba evliliğini hep bi sorun çıkıyor aile arasında

 48. Bide aşk bu dizisi varmış oda devam ediyormuş ülkesinde ben hiç sevmedim konusu nu falan ??

 49. ESLEM BEYSU HOSGELDIN CNM INSALLAH AMIN CANIM BIR SORUN CIKMADAN HAL OLUR SEN NASILSIN IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR CANIM

 50. Aynen Eslem Beysu akraba evliliği yaparken bin kere düşünmeli insan. Bana kalsa yasayla akraba evliliğini kaldırırım ama yapacak birşey yok. Aileler birbirini yok ediyor resmen. Tüm sülale kanlar içinde ??
  ????
  Zülişim zaten ben terör kadin cinayetleri ve enflasyon haberlerinden bıkıyorum komik birşey izleyim diyorum bi bakıyom Icca Tapu Pragya..
  Kendimi olduresim geliyor boyle birşey olamaz yaa??

 51. defne tatlim omrumun uzun olucani sanmiyorum. dogdumdan beri sokaklardayim ogretmen olmak isterdim ama u.annemin eziyetleri hazmi gucu arttirinca ona gicik y.polis oldum ama pisman deyilim kizlar aranizda polis varmi?

 52. Aynen defnem ya ben zaten haber izlemiyorum pek bide icca tapu pragya üçlüsünden gına geldi valla

 53. naz tatlim isallah sorun kisa zamanda cozulur. bende karsiyım sahit oluyorum sulale yok oluyor evlerine ates atiyolar silah felan bi kere bi evde kizi istemeye gitmisler hayir yaniti alininca kavga silah bicak aile yok oldu 20 kisi vardi

 54. Yok ya polis değilim ben zaten polis olmak için uzun olmak gerekiyor beni gördüklerinde hemen elerler herhalde bide atik olmak gerekiyor ??

 55. Defneciiim evet kalp kalbe karsi ban seni cok severim:)))))senin burda olmana cok sevindiiiim
  Zuleyhaciiim sagol canim iyiyim san nasilsin???

 56. Duygularimiz karşılıklı Sevdacim. Bu arada emoji kullanabilirsin bu sitede hepsi çıkıyor ??
  ????
  Eslem Beysu beni bakkala bekçi dahi yapmazlar? Iki adım koşana kadar dünya yerinden oynar. Boy pos zaten yok. ?
  Allah tüm güvenlik mensuplarina uzun ömür versin. Sana da tabi
  Ayy sen üvey ana eziyeti mi gördün kıyamam ya sana??ama şimdi ezemiyor dimi artik..

  1. DEFNE CANIM SUÇ İLE MÜCADELE SADECE HIRSIZ KOVALAMAKA KAVGA AYIRMAKTAN İBARET DEĞİL Kİ SENDEN SÜPER İSTİHBARATÇI OLURDUN BENCE :) AJAN dEFNE … YAKIŞKI KIZ :)

 57. ne ezmesi canim pesimde kosuyor yazik dedim aldim evime kocasinida aldim zaten oyle bir kadinli kendi cocunu disari atti u.kardesimede baktim bizi domek icin hepimiye oda belirlemisti kisin karla sokakta yattim okumama izin vermediler gizli okudum..

 58. ooo kizlar ozur dilerim telefon geldi bir vukaat var giyinip cikmam lazim aksama gelirsem eve yazarim.

 59. Ya tabi şimdi ezemez çocukken kastettim. Ee baban mudahele etmedi mi bu kadına ??
  Niye aldinki evine yılan yılandır her zaman..

 60. emniyet arabasiyla gidiyorum varana kadar yazim ozaman.defnecim yilandirda vicdanim el vermedi.kocasida ayni daha beterdi hele oglu bizimle oynuyor diye gebertirdi odasinda et pisirip yerdi bizede kuflu ekmek oo kocasi pislik igrenc zaten o yuz verdi.

 61. Kocası dediğin senin biyolojik baban zaar..
  Allahım ne hayatlar var ya ne diycemi bilemiyorum. Kolsy gelsin sana..

 62. Aynen ya Allah yardımcın versin eslem beysu gerçekten çok değişik hayatlar var biz sadece bunları medya ortamında görüyoruz ve sadece seyirci olarak bakıyoruz yani Allah yardımcın olsun mesleğinde başarılar ??

 63. ay defnem eslem d.b.de her seyi anlatmisti kocasi dedigi gercek babasi ay daha neler anlatti neler ama cok guclu kiz hic yilmamis sokaklardan kendine villa almis her halde onu bir savci okumasina yardim etmis hayatini kurtarmis boyle dedi her halde.

 64. Zuleyham nasilsin canim iyimisin insallah iyisindir canim insallah kazasiz belasiz bu sorunu hal ederiz cnm

 65. KIZLAR KIZLAR KÖRDÜĞÜMDE YENİ ÖZET YAZAYIM… ARDINDAN SİL BAŞTAN İZLEYİP ÖZET YAZACAĞIM… ELİMDEN GELDİĞİNCE YORUMLARI KONTROL EDERİM

 66. Filiz canım kanal 7 sil baştanın fragmanın yayınladı ben de izledim diziyi cok merak ediyorum

  1. sitemizde özetlerine de başladık canım ilk 4 bölüm özeti hazır okumak istersen ;) arama motoruna yazarsan çıkar ;)

 67. Ayy polislerin işi zor ya hep hayatın tehlikelide ben hiç düşünmedim polis olmayı gerçekten zor bir meslek ??

 68. Selam canlar beni unutmadnz inwallah nasılsnz sizi cok özledim cok sevyorum gelemyorum bu aralar kusura bakmayn fırsat buldukca gelcem :-*

  1. Hoş geldin peri canım nasılsın iyi misin uzun zamandır yazmadın buraya inşallah iyisindir ??

 69. Tabii bide fizik lazım polislikte bende ne boy var ne fizik ben koşamam suçlunun peşinden nefes nefese kalırım valla ??

 70. Kızlar nereye kayboldunuz yine ben tek kalıyorum hep bundan sonra bende çok yazmayacağım gerçekten hep kendi kendime konuşuyorum

 71. Defnem ve tum sba izleyenlere soru fraqmanı izlediniz ve beyendinzmi ? Ben bu haftadan cok umutlym

 72. Evet gördüm sbanın fragmanını ya ben zannediyordum ki aslı Ferhat boşanacak diye bi baktım ki bunlar romantik takılıyorlar yani bu senarist izleyici ile dalga geçiyor sanki ??

 73. Valla PERİCİM Sbayi çok konuştuk burada tekrar enerjim yok..
  Bi hamam sefası varya gerisini bilmiyorum bakak görek

 74. Selam kızlar hepinize bu gün çok yazamadım sizleri çok özledim nasılsın iyimisiz

 75. PERİ HOŞ GELDİN CANIM NASILSIN İYİMİSİN
  ……..
  NAZ BİTANEM SENDE HOŞ GELDİN SORUNUN ÇÖZÜLDÜYÜNE ÇOK SEVİNDİM CANIM…….♥……

 76. Merhabalar kizlar canim arkadaşlarim beni ozleyen varmi ? Ben hepinizi çok ozledim ve çok seviyorum

  1. kız manya nerelerdesin epeydir yoktun tabi özledik hatta birbirimize de sorduk manya nerde diye ama senin kayıp seni :D nasılsın bakalım neler yapıyorsun

 77. Qaliba kimsecikler yok hadi ozaman bende çıkıyım akşam gelirim arkadaşlar……….

 78. İNŞALLAH TEZ Bİ VAKİTDE ÇÖZÜLÜR SORUNUN NAZCIM’BİRAZ YORUMLARA GÖZ ATDIM ARTIK TAMAMEN BURDA OLDUĞUNU SÖYLEDİYİN İÇİN SANDIMKİ SORUNUN ARADAN KALKDI CANIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu