Kördüğüm

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti #Vansh Geri Mi Döndü?

Kördüğüm dizisi 193. bölümde neler olacak? 15 Şubat’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kördüğüm 15 Şubat Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 15 Şubat’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm 193. Bölüm  Özeti; Bölüm Rohini ile Divya’nın konuşması ile başlar. Bu sırada yeni hizmetçi itara iş yaparken Daini sürekli kendisine kızdığını ve bu konudan dolayı iş yapamaz hale geldiğini söyler. Divya Damini ile konuşacağını söyleyip İtara’ya işinin başına dönmesini ister. İşça ise sürekli Vansh ile alakalı şeyler görünce Vansh’ın ruhu rahat etmediğin ve rahata kavuşturmak için tapınağa gider.

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Resim 1

İşça din görevlisine ne yapmak istediğini söylerken Vansh’a birebir benzeyen biri de tapına gelir. Din görevlisi kimin için ateş yaktığını sorunca İşça Vansh’ın adını ilk başta söylemeye bile çekinir. Daha sonra korka korka görevliye Vansh’ın adını söyler. İşça ikram tepsisini alıp dini ritüellerini yerine getirirken Vansh da onu uzaktan izler. Daha sonra varlığını İşça’ya hissettirmek için arkasından takip etmeye başlar. İşça bir ara takip edildiğini düşünüp arkasını dönse de Vansh’ı göremez. Tekrar ibadetine devam eder ama onu rahatsız eden bir durum olduğunu ve kendisini biri izlediğini düşünüp tekrar durduğunda ileride kendisini izleyen eski kocası Vansh vardır. Elindeki ikram tepsisini korkudan yere düşürür. Tekrar aynı noktaya baktığında Vansh yoktur.

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Resim 5

Arkasından gitse de Vansh’ı bir daha göremez. Aynı kıyafete benzeyen başka birinin yanına gider ama o da Vansh değildir. İşça hayal gördüğünü düşünüp eve gider. İşça eve hayalet görmüş gibi dalgın ve düşünceli girer. Chanda ile Mai ne olduğunu sorar. İşça, hiç bir şey açıklamadan odasına gider. Veer eve geldiğinde İşça’nın düşünceli olduğunu görünce Divya’nın söyledikleri sözler aklına gelir. Veer, İşça’ya ne oluyor niçin böyle durgunsun der. Ancak İşça geçen bölümlerde söz verdiği gibi (her şeyi söyleyeceğine söz vermişti) ama sözünde durmaz. Veer’e Vansh’ı gördüğünü söylemez. İşça aslında Veer’e gerçekleri gördüğünü söylese Veer kendi akıl sağlığında şüphe edeceğinden dolayı saklar aslında.

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Resim 6

Rathore çocuk bakmaktan bitap ve yorgun bir halde dışarıda bahçede uyuya kalır. Divya ile Jogi de sürpriz yapmak için geldiğinde Rathot’un yarı uykulu halini görünce Jogi çok mutlu olur. Evladı ile ilgilenen bir babanın eşini de çok sevdiğini düşünür. Divya da Yuvraç’ın senin gibi bir babası olduğu için çok şanslı olduğunu söyler. Rathod’da aslı şanslı olan Tapu ile benim der. Veer iş gereği il dışında yapması gereken anlaşmalarının olduğunu söyler. İşça gitmesen olmaz mı der. Veer şüphelendiğin bir şey mi var dese de İşça Vansh’dan bahsetmediği için seni özlerim gitme gibi açıklama yapar. Veer iş seyahatinde sizleri hep yanımda taşıyacağım diyerek masada duran aile resimlerini alıp çantasına koyarken İşça ile kendisinin resmini yerre düşürüp kırar. Bunlar Hint geleneklerinde kötü olaya işaret olduğu için İşça gitme kal ne olursun der.

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Resim 7

Veer korkacak bir şey yok gidip hemen döneceğim der. İşça dayanamaz ve Vansh’ı gördüm der. Veer şok olur Vansh’ı mı gördün? diyerek şaşırır. İşça’ya son zamanlarda çok sıkıntılar yaşadın. Evladımızı kaybettik bunlar hayal ürünü olduğunu dinlenmesi gerektiğini söyler. Vansh artık gizlenmeyerek Bundella evine gider. Kapıyı Mai açar. Karşısında kendisini öldürmüş oğlu Vansh’ı görünce şok olur. Ev halkı karşılarında Vansh’ı görünce şok olurlar. Mai elindeki tepsiyi yere düşürüp bayılacak gibi olur. Vansh hemen Mai’yi tutar. İşça da sesleri duyunca aşağıya iner. Karşısında kendisini öldürdüren Vansh’ın capcanlı bir halde Bundella konağında olduğunu görünce İşça bayılır. Evde kimse Vansh’ın geriş döndüğüne inanmak istemez. 

Bu Gelen Vansh Kim? 

Sitemizin kıymetli yorumcusu canım arkadaşım Defne bu gelen Vansh’ın kim olduğu ile alakalı bizlerin bu merakını gidermiştir. Gelen kişi Vansh’ın uzak bir akrabası. Mai İşça’nın bundella evine varis vermek istememesi üzerime Mai’nin İşça’ya karşı kurduğu bir tuzaktan ibaret. Teşekürler Defne ;) Mai bu planında başarılı olabilecek mi? Bu sorunun cevabını Kördüğüm 194. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

Kördüğüm 193. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

236 Yorum

 1. Kimse yok mu eline sağlık Filiz????
  Yahu bu ELAM nerde onun hiç adeti değildir apansız kaybolmak..
  ????
  Vay arkadaş bu Aleynaya Tilkiye nolmus böyle dudağı yüzü gözü herşeyi şişmiş.. güzelim yüzünü ne hâle getirmiş ????

 2. Kız Filiz daha yorumu göndermedim nasil teşekkür ettin kız Erdin mi yoksa ermislere mi karıştın ??
  Artik yorum gondermeden kimin ne yazicani biliyo musun yoksa??

 3. Aynen ya aleyna tilki nin yüzü güzeldi şimdi ise dudaklarını şişirtmiş seda Sayan gibi olmuş gerçekten

 4. Özeti gördüğümde vanş hortladı mı zannettim ya şu iccaya iki korkutsa da iccanın aklı başına gelse ??

 5. Ya bu dizi artık suyu çıktı ya sırf diziyi uzatmak için vanşı tekrar getirmişler iğrenç bir şey bu ?? iyi ki bakmıyorum bu diziye Allah’a şükür

 6. Kızlar bi kusurummu oldu niye ben gelince kaçtınız yanlış bir şeymi dedim kusura bakmayın o zaman ??

 7. Kız Zülişim ne kusuru zaten kimse yok ki..
  Benim de islerim oluyor ve yorgun oluyorum yazarken de yoruluyorum. Yorumu göndermek sıkıntı..
  Sahte Vanshla ilgili bilgileri daha önce verdim..
  ???
  Bu gencecik kızlar neden estetik ameliyatı olur hiç anlamiyorum. Insan kendi kendini cirkinlestirir mi yaa?

  1. Ne bileyim defnem ya haklısın zaten kimse yazmıyor bende bi kaç işim oluyor ondan yazıyorum arada ?? evet ya sırf başka ünlülere benzemek için yapıyorlar estetik aleyna tilkinin güzel bi yüzü vardı şimdi ise bütün yüzü arı sokmuş gibi olmuş ??

 8. Zülüş canım nasılsın iyimisin hayatım yahu kız ne kusurun olacak her halde işleri olmuş çıkmışlardır canım…..üzme o,tatlı canını

  1. İyiyim teşekkür ederim gülçicek ya zaten kimse yazmıyor bende bi değişik oldum tek başıma

 9. Defnem iyi günler canım valla haklısın bende hiç sevmem esdetikli kızları öyle güzel kızlar kendilerini ele bir çirkin hale getiriyorlarki yazık ya Allah islah etsin

 10. Bide bu aleyna tilki çok zayıfya ondan rahatsızmış garibim ünlü oldu ya ne yapacağını şaşırdı kız ??

 11. Daha beyaz atletlerimi ütüluycem,gömlekler keza öyle
  Bütün çamaşırlar katlanıp dolaba yerleşecek
  Ay çamaşır katlamaktan da nefret ederim?
  Oy oy dünyanın işi bitmiyor bir türlü..
  ????
  Valla GÜLÇİÇEK bu botokslu kızlar ağlıyor mu gülüyor mu şaşırıyor mu anlayamıyorum jest mimik yok oluyor

 12. Üzgünüm Zülüş bi kaç gündürki bende çok fazla yazamıyorum inanki annemin ayağı yandığından beri bütün işler bana kaldı yemek yemeyi bile unutuyorum çalışmakdan bi yandanda ev işleriyle uraşmakdan kendi işimi aksatıyorum canım ama sizinle sohbet etmedikde hemen özlüyorum o,yüzdende arada yazmaya çalışyorum canım

  1. Yok ya sana bi şey demedim gülçicek sen zaten yazıyorsun arada sen takma kafanı buraya işlerine bak annen inşallah iyi olur ben öyle kimsee yazmayınca siz hariç ondan öyle dedim acaba bi yanlışlıkla bir şey mi yazdım diye

 13. Sanada iyi akşamlar NAZCIM
  …..
  Haklısın DEFNEM valla bende hiç sevmiyorum zaten aleyna tilki hoş bi kızdı ne gerek varki bukadarına dimi

 14. BEN GELDIM KIZLAR EGER ISTERSENIZ BIR SORUM VAR AMA HAKKIMDA YANLIS DUSUNCELERE DALMAYIN AMA COK MERAK EDIYORUM NASIL DUYGU OLDUNU!!!!!

 15. Benimde işim çok aha akşam yemeği geliyor gidip anneme yardım edeceğim sonra sofrayı topla bulaşık yıka bide zaten ders yüküde bitmiyor ezber yapıyorum test çözüyorum Nisan ayı geliyor zaten ondada mülakat derdi aöf sınavı ayy iyice nefes almayı unutacağım valla ??

  1. Teşekkür ederim isabella sen zaten yazıyorsun biliyorum tabi bugün pazar ya belki ondan kimse yazmıyor

  1. daha öönce vansh hakkında bilgi vermiştin ya tatlım onun için teşekkür ettim sana ;)

  1. defnem kız kördüğümde vanshın tekrar geleceğini söylemiştin ya yazarken senin söylediğini hatırlayıp teşekkür etmek geldi içimden ;) balım :)

 16. Hepinize iyi akşamlar canım arkadaşlarım
  ………..
  FİLİZİM dualırımı sizden esirgermiyim hiç biatanem siz benim kıymetli arkadaşlarımsınız siz arkadaşlarımı’çok seviyorum ben

 17. Kolay gelsin DEFNEM valla seninde benim gibi işlerin bitmiyor
  ……..
  Sanada kolay gelsin FİLİZİM …….

 18. Ilahi FİLİZİM önemli değil hayatım. Herkes bu Vanshi Tapuyla Nani dinazorunun getirdiğini zannediyor. Evrendeki herkesten şüpheleniyorlar tek kişi hariç Veerin şeytana bile diz çöktüren Allah korkusu olmayan cadaloz anası Mai. Mai Vanshi tesadüfen çarşıda görüyor hapisten yeni çıktığını iş aradığını söylüyor. Mainin hemen kafasında şimşekler çakıyor. Icca elalemin çocuklarını eve doldurdu ve artik çocuk doğurmak istemediğini söyledi. Mirasimi el çocuklarına birakamam. Bu Iccadan kurtulmam lazim diyor ve Sahte Vanshi musallat ediyor. Gerçek ismi Rocky. Rocky bi punduna getirip Iccayi çok uzaklara kaçıracaktı. Mai diycekti ki Veere:Icca ilk kocasını tercih etti Vanshla başka şehre yerleştiler Veer beni arayip sormasin diycekti. Veer de inanacaktı ve başkasıyla evlenip boy boy çocuğu olacakti. Üvey çocukları da sokağa atacakti. Plan buydu. Taki Vanshin anlasmayi bozup hayvan gibi Iccaya evin ortasında saldırana kadar…?

 19. Teşekkür ederim defnem verdiğin bilgiler için
  Bu mai de nani kadar cadoloz valla hepsi icca ya karşı ya bu icca ne yaptı size bu kadar düşman kesildiniz anladım ?? tapu su ayrı dert nani cadısı ayrı dert mai zaten ayrı dert pislik vanşın ikizi sapık adam ?? ayy bu senaristler diziyi yazmadan önce ne yiyorlar merak ediyorum ?? bence bu icca yaşamaması lazım yada ülkeyi terk edip izini kaybettir sin ya

 20. Bende sevmiyorum iccayı bugün biraz baktım ya bu iccanın kaç çocuğu var merak ettim bi tanesi çocuk arabasındaydi bir tanesi yanındaydı bir tanesi tapuda herhalde maşallah Hindistanın nüfusu hep icca sayesinde çoğalıyor herhalde ??

 21. Ay ama kızlar biliyor musunuz Vansh Tapuyu çok korkutuyor Iccayla bizi sen ayirdin Tanri seni cezalandirmam için beni geri gönderdi diyo. Gerdek gecesi bana gerçekleri yalan katip söylemeseydin ben yaşıyor olacaktim Iccaya düşman olmuycaktim diyo. Belki de şimdi sen ölürsün diyo.?? Tapu hayalet görmüş gibi beti benzi atiyoo.Iccaya bu adama dikkat et seni bundan kurtaricam diyo. Radhot Tapuya neden durgunsun diyo ve Vansh olayini öğreniyor. Hemen Tapudan şüpheleniyor Doğru söyle Tapasya Sahte Vanshi Veer lerin başına sen mi musallat ettin diyor. Eğer böyleyse seni mahvederim. Tapu yemin ediyo ve Radhot inanıyor. Ama Tapunun basında başka belalar da var. Radhotun kardeşi Sid eve yerleşti. Tapuya diyoki:Bana bak kızım zamanında senin uğruna hapislerde yattım ve senin pis işlerin için bütün sevetimi harcadim. Peki sonuç??Dimdizlak ortada kaldim. Herşeyi öyle bi şekilde anlatirimki abime ağzını açma fırsatın olmadan kendini kapının dışındaki en kötü yerde bulursun ölmek için yalvarirsin dedi ??
  Tapu ne istiyorsun dedi ??
  Sid:Bütün zararımı tazmin edeceksin parami geri vereceksin..
  Tapu hemen Radhota: hayatım şu miktarda hesabıma para yatırır misin??
  Radhot:Tabiki herşeyim senin hemen hesabına geçiyorum.. ama neden titriyorsun..
  Tapu: şey çocuk yoruyo beni elmas kolye pırlanta bileklik alicam da o yüzden istedim.
  Ve Radhot Sahte Vanshin bi kuyumcuda çok pahali bi pırlanta kolye aldığını görür bilin bakalim Vansha parayi kimin verdiğini şüpheleniyor ??
  Tabiki Tapunun. Sorular Radhotun beynini kemirir. Ya bu Vanshi Tapasya tuttuysa??
  Ta tam ta tammm korku??

 22. Bu raghot da saf biraz galiba ya valla tapu ya resmen banka olmuş ee zengin kocayı buldu tabi sömürüsün adamı raghotta hiç sormuyor tapu niye istiyorsun bu kadar parayı ben boşunamı çalışıyorum gece gündüz senin için bu tapu resmen insan değil ya şeytan tapu sana her şey müstehak salak iccada daha şeytan tapuyu düşünsün hâlâ ?? garibim sidde yeni aklına geldi zaar tapu nun yaptıkları ödetmeye ??

 23. Ee para sınırsız olunca öyle oluyo Züliş ??
  Sid de hakli tabi. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner ??

  1. Aynen defnem ya tapu raghotu buldu tabii adam zengin sömürüyor valla adamı ?? bu raghot pişman olup kafasını taşlara vursa yeri var ben neden gittim tapuyu buldum başka adammı yoktu diyormuş ?? bu sidde geç kaldı intikam almada şimdiye kadar nerdeydi acaba

 24. Kız DEFNEM valla helal olsun sana bitanem bu kadar işinin arasında çok güzel takip etmişsin körduyümü bizede bildiklerini yazdığın için teşekkürler canım

 25. Kız zülüş ama bu sitde tapuyu çok seviyordu ya tapasya cadısı için icçayı öldürmeye kalkdı bu salak

  1. Aynen gülçiçek sid çok seviyordu tapuyu ama ne yapsın adam tapu ona yapmadığını bırakmadı adam kılıktan kılığa girdi yazık şimdi geldi aklına herhalde intikam almak ??

 26. Aynen gülçiçek defnem çok teşekkür ederim bilgilerin paylaştığın için çok sağol ??

  1. Anca hazmedebildi herhalde tapunun yaptıklarını sid galiba ama çık şaşırdım ya raghotun kardeşi olduğu ??

 27. Ama tapuda siti seviyordu ha esgiden taki virin iccaya aldığı hediyeleri görünce para göz kız paraya satdı resmen sevgisini koca burun nani de az yemedi tapunun başını viri elinden kaçırma diye ama ben virdende hiç hoşlanmıyorum yakışıklı diyil mıy mıy

 28. Evet Tapunun attığı tekmeden ancak ayılmış Zülişim ee tabi katır tekmesi olunca??
  Dünya küçük derler kime kötülük yapicana dikkat edeceksin?
  Rica ederim Züliş

 29. Ne yapıyonuz hatun kişilerimmm ne var ne yokk ymk yedik mutfaği toplayacağım iş bitmiyoo ??

  1. çay keyfi yapıyorum nurdanım sen naptin iş biter mi ya yemek bulaşık çamaşır ütü ah ahhh zor valla hepsi de ama arkasına bir çay paha biçilemez :D

 30. Aynen defnem anca uyandı zaar tapudan yediği darbeden eşşekten düşmüşe döndü herhalde yeni aklı başına geldi ?? sid

 31. Aynı bende sevmiyorum veeri çok itici ya bide dizinin ilk bölümden beri aynı küpeyi takıp duruyor bugün dikkatimi çekti ya ??

 32. Aynen gülçiçek bende sevmiyorum veeri çok itici ya bide dizinin ilk bölümden beri aynı küpeyi takıp duruyor bugün dikkatimi çekti ??

 33. ya kizlar isterseniz sizlere bir sey SORMAK ISTIYORUM..belki beklemediniz sacma bi soru olabilir sizin icin ama benim icin cok onemli

 34. Veerin küpeleri paslandi artik??
  Yok NURDANIM ben hiçkimseyi görmüyorum. Zaralara bile 5 günde falan uğruyorum yorumları bile okumuyorum çoğu zaman. Buraya anca yaziyorum..
  ???
  Sor Bellacim

 35. Hoş geldin NURDAN ablam iyi akşamlar canım
  ……..
  Aynen ZÜLÜŞ valla benimde dikkatimi çekdi abi gibi aynı küpeyi takıp duruyor sevimsizdir ya

 36. Afiyet olsun nazım
  ……
  Kızlar çıkmalıyım yazamassam merak etmeyin yazmaya çalışacam birazdan

 37. Aynen ya artık küpeleri karardı takmaktan kenarları bide hiç şık giyinmiyor bide sinirli bir tip gibi kaşlarını çatıp duruyor ??

 38. KIZLAR KENDI KALBINIZIN OLMASI NASIL BIR DUYGU KALP ATISINI DUYMAK MUTLU OLUNCA UZULUNCE KENDI KALBINIZDE KEDER HIS ETMEK BUNLAR NASIL BIR DUYGU KENDI KALBINI HIS ETMEK HEPINIZIN YANITINI ISTIYORUM LUTFEN!!!!!!!!!!!!

 39. Gamzelimm zaten yazamam başka yere gerçekten zamanım olmuyor ancak burasına vakit ayırabiliyorum

 40. belki hepiniz bir gun bunun cevabini bulursunuz ama ben hicbir zaman bulamicam cok merak ediyorum nasil bir duygu kizlar siz yazin elimi yuzumu yikayip gelicem hemen.

 41. Niye böyle bir soru sordun isabella yani tam bilemiyorum ama insan mutlu olunca kalbide ayrı bir mutluluk veriyor üzülünce ise insan ne kadar üzgün olsa kalbide o kadar üzüntüyü veriyor yani insanın duyguları hep kalbi tetikliyor duygu yu biraz değişik oldu ama yazdım bi şeyler ??

  1. Benim yazdığım biraz farklı oldu galiba ya tam bilemedim ben insan nasıl anlasın kalbinin duygularını bende merak ettim şimdi

 42. Ndn isabella çok değişik farklı bir soru senin kalp naklin mi var ?? bilmem ama nasıl hissedilir ki başkasının kalbi kendi kalbinden nasıl ayırt edilirki bu arada siz nerelesiniz nerde yaşıyorsunuz

 43. Ama insanın kalbi nerde ne zaman hangi duyguyu vereceğini bilemiyor ya bi bakıyorsun üzgünken kalbi ayrı bir mutluluk veriyor mutlu iken üzgün veriyor karışık oldu yine galiba ??

 44. Ama insanın kalbinden geçen hep doğru olurmuş yani hissettiklerin hep doğruyu hissedermiş kalbi ♥️♥️???????

 45. Kizlar boyle cevaplayin kendi kalbinizin olmasi kendi kalbinizi tasimak nasil bir duygu.?????

 46. Neyse ben kendimi zorlamayım yazdıkça karışık oluyor isabella bildiğim bu kadar ama bende anlamadım ki nasıl olduğunu ??

 47. Senin tek böbrekli olduğunu biliyorum Bellacim da kalbinde mi nakil kuzum..
  Tabiki kendi kalbimizle hissetmek çok harika bi duygu. Mesela sevgilimle ayrildigimda kalbimin durduğunu sanmıştım ömrümün en acı yasını tuttu kalbim. Ablam hamile olduğunu söylediğinde de en mutlu şarkısını çaldı kalbim. Ama kalp naklinin bi önemi yok. DUYGULARI HÜCRELERE VEREN KALP DEGIL; RUHTUR.
  Ruhu bozuk birine Mevlananin kalbini dahi versen kendi duygularını hisseder kendi vicdanının sesini duyar sadece..
  Yani başkasının kalbiyle hissettiklerin de kendi kalbinin hissettigidir.
  Ay karışık mi oldu kizlar?

 48. hepinizin cevabini bekliyorum… saol zulisim nurdanim. en son nedenini yazarim hepicinize

 49. Yok ya çok güzel oldu bence ya bende de aynı oluyor ben üzüldüğüm zaman kalbimde ayrı üzülüyor ben sevindim zaman kalbimde mutlu oluyor ??

 50. ????????CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ BEN SİZİ ÇOK ÖZLEDİM AMA SİZ BENİ ÖZLEMEMİŞSİZ TEK NURDANIMMM SORMUŞ CANINIZ SAĞOLSUN BÜTÜN UYGULAMALAR DURDU SİNİRDEN KENDİMİ YEDİM TLF TAMİRCİSİ GÖTÜRECEM YAPAMADAN SERVİSE VERECEĞİM GARANTİSİ VAR ANCAK BİR AY İÇİNDE GELİR CANIM ARKADAŞLARIM BEN YAPTIM SİZ YAPMAYIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUM

  1. Hoş geldin denizim kız ne çektin bu telefondan ya inşallah düzelir canım arkadaşım ama servise dikkat et çünkü içinden parça alıyorlarmış telefonun??

  2. iyiyim denizim seni kaç kişi sordu ama telefonun sıkıntılı diye düşündük çünkü biliyoruz ki düzeldiğinde gelirsin diye düşündük yoksa seni seviyoruz canım nasılsın

 51. Aynen önemli olan ruhtur çünkü ruh ölümsüzdür insanın kalbi dursa bile ruhu ölmüyor oda Allahın hikmeti işte önemli olan ruhun ??

 52. ????????AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM NERDESİN SEN BEN İNTERNETE GİREMİYORUM TLF TAMİRCİSİ GÖTÜRECEM YAPAMASA SERVİSE VERECEĞİM GARANTİSİ VAR ANCAK BİR AY İÇİNDE GELİR CANIM KANKAMMM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM SENI COK SEVİYORUM

 53. yok cok guzel oldu defnem.ben dogdumda kalbim delikmis kalp yetmezliyim varmis 4 aylik herhalde cocugun kalbini taktilar dogdumda hani komur siyahya bende oyleymisim.kendi kalbimi hic his etmedim kalp atisini duymadim bugun bi neden beni uzdu.

 54. Denizim birtanem hoşgeldin hayatim nasilsin iyimisin insallah iyisindir kendine cok iyi bak bizde seni cok cok seviyoruz allaha emanet ol canim

 55. DENİZİM elimden geldiğince herkesi soruyorum ver gitsin servise kuzum..
  ????
  Bellacim Ikizler hep sorunlarla karşılaşıyor sağlık sorunlari bitmiyor. Ah kuzum neler gelmiş başına. Ama senin ruhun o kadar temiz ve duru ki sana Azılı Cani Bi Katilin kalbini bile verseler sen yine mütevazi iyi kalpli bi kız olurdun. Neden çünkü ruhun sağlam..?
  NE OLDU BİTANEM NE ÜZDÜ SENI BUGÜN KIM KALBINI KIRDI??

 56. Aman ben hayat gailesinden sevgililer gününü bile fark etmiyorum Zülişim ??
  Geçip gidiyor öylece.. eksikliğini sevgilimden ayrıldığım ilk sene hissettim sonra hiç hissetmedim..

  1. Bende fark etmezdim defnem ama sürekli reklamda olunca sanki bizim var senin yok gibi geldi birden ama hiç önemi yok benim için ben zaten anca kendime yetiyorum ??

 57. Üzme kendini isabella ya önemli olan ruhun ya kalbin bi önemi yok zaten kalbin duygularını ruh belirler sen ruhu güzel bir kızsın üzme tatlı canını ??

 58. evet bazilari sorunlu ama simdi allaha sukur saglimiz iyi.ya bugun kalbin sahibinin annesi geldi tasiniyorlarmis son bir kez kizinin kalbini dinledi mutlu oldu sonra bicak cekip hakaretler etti allahtan kocasi vardi yoksa oldururdu beni cok uzuldumg

 59. zaten elimin icinde izi kaldi.tokat atip senin yuzunden kizimi kaybettim dedi enson o an hakaretlerinden okadar utandimki keske o kalbi almasaydim dedim yer yarilsada icine girseydim o hakaretleri sezmeseydim hala kulaklarimda yankilaniyor

 60. Ay Bellacim neler söylüyorsun sen korku filmi gibi aman ya Rabbi ya kocası engel olmasaydı düşünmek bile istemiyorum. Yahu sende nazar var nazar. Hergun Ayet-el Kursi oku kendine. Aman bu nedir böyle vay başıma gelenler

 61. Ay isabellacım çok korkunç ya o kadın nasıl bi şeymiş iyki kocası varmış yoksa çok kötü olurdu ya Allah korumuş seni bol bol dua et ve aynen ayetel kürsi ve nas Felak oku

 62. defnem hergun yattimda kalktimda okuyorum.kadin birden cinnet gecirdi bende cok korktum ve uzuldüm.

 63. Ay Tanrım ürperdim ?
  Yahu ELAM neden yazmiyon herkeste uyudu zaar bende Cenneti göz gezdirip yatim o vakit..

 64. Every bu Kişi Vansh degil ona tipa-tip benzeyen benzeri Rocky. Ama benim bildigim kadariyla uzaktan akraba degil yabanci bu adam Mai nin tutdugu Rocky yani ama Mai bu adami tutduguna bin pişman olucak

  1. ben akraba diye duydum yoksa çok mantıksız olur tıpa tıp benzeyen biri ve yabancı bu senaristler kafayı yemiş

 65. Bu Survivor da Gamze diye bi kız var vay anam at gibi bi bacağı boyum kadar. Oralarda kırıp gelmese bari?

 66. Ay şimdi ben bakıyım dedim sorviyora ya ben hiç anlamıyorum bu programdan dünde az baktım neyse böyle kalsın izleyen izliyor valla

 67. Gamzelimm tanımıyorum gamze kişisini survivor izlemiyorum ama Rabbim ne büyük sanatkar her eseri paha biçilemez güzellikte ❤️❤️❤️❤️

  1. Oturuyorum nurdan ablam güldür güldüre bakıyorum canım sıkıldı ondan bakıyorum ??

 68. Ya bu sorviyorda aç aç nasıl koşuyorlarsa insanın dizinde derman kalmaz ya bunlar bi şey yiyordur kesin

 69. Bir kaç gündür çok geç yatıyorum şuan uyku bastırdı uzandım kalkıp ütü yapcam iş batmıyo ki

 70. Ben hiç anlamamki naz baksam da içim sıkılır izlerken ablam çok bakar sorviyora ben izlemem pek

 71. Dünyanın işi anca ölünce biter be NURDANIM benim üstümden hep öküz geçmiş hissi yaşıyorum ?

 72. 14 şubatda parasiz – pulsuz ne yapacagim derken sevgilim olmadigi aklima geldi . Bir rahatladim , ferahladim . ??
  Ama kizlar bir şey soylicem kararsiz kaldim sizlere danişmak istedigim bir konu var

 73. Bence de kesin birşeyler yiyorlar Milleti kandırıyorlar kimi yiyorsunuz siz yaa..
  O kadar zıplamaya hoplamaya can mi dayanır yaratik mi bunlar
  .

 74. Hep formalite bunlar para için milleti kandırıyorlar ya ohh bunlar koşsun acun para kazansın ??

 75. Kesin yiyorlar bişe hep formalite bunlar para için milleti kandırıyorlar ya ohh bunlar koşsun acun para kazansın ??

 76. kiz defnem belkide askla ilgili deyildir manya sevgilim yok dedi ya hayatim bakalim soru neymiş

 77. Hoşbuldum Zuleyham nasilsin birtanem Allaha bin şukur sesime kavuştum sen nasilsin canim ?
  Defnem merhaba canim evet sen anlatmişsin ben once yorum yazdim sonradan okumuştum ?
  Zuleyha ben Survivor ne onu bile bilmezdim ama geçen sezonunu kardeşim izliyordu oradan bir yarişma oldugunu anladim ? izlemiyorum ben kardeşimede izletmiyorum dizi izleyecegim diye oda bana agzindan çikani soyliyor valla ??

 78. Nurdanem cok sukur iyiyim tv bakiyorum canim biraz karnim acikti birseyler atiştiracam sen nasilsin iyimisin sen ne yapiyorsun hayatim

 79. Kizlar Defne hakli ?? ama ben aşik olmadik bana birileri aşik olmuş ? . Hani ben okul degiştirmiştim ya okula ilk geldigimde bir çoçuk bana bakip duruyordi bende dedim kesin bana aşik oldu diye valla aşikmiş ? sonra geldi benimle tanişti arkadaş olduk bu gunde bana açildi ne diyecegimi bilemedim size danişim dedim . Ben yaşimi kuçuk goruyorum yaaa ? ama çok hoş , yakişikli bir çoçuk bir arkadaşima soyledim onu hemen sevgili ol dedi yoksa ben kaparim diyor ?? . Ismide Kadir

 80. Evet benim ses tonumdan ötürü çoğu insan psikolog sanıyor ve birçok insan bana en mahremsel konularını bile ısrarla anlatmak isterler garip bi şekilde güvenirler bana???
  ????
  NAZCIM aşık olmak için sevgili yapmaya gerek yok. Ben Burak Ozcivite aşığım ama sevgilim mi Hayır ??daha pek çok kişiye aşksal bakabiliyorum ?

 81. Ben hep hakliyimdir Manyacim. Balık burcuyum ben 6. Hissim çok kuvvetlidir ?
  Sende de ne cazibe varmış Manyacim ilk günden çocuğu kendine aşık edip devirdin mi oracikta korkulur senden?
  Kız defolu kazak mi bu kapanın elinde kalsin. Caiz görmüyorum Manyacim ama Mor odada bir çay içebilirsiniz ?(evlilik programinda böyle diyorlar)

 82. Gül Çiçegim ⚘ , Filizim ? bir onceki sayfada sormuşsunuz beni ben iyiyim şimdi canim arkadaşlarim bildiginiz gibi biraz saglik sorunlarim vardi o yuzden yazamadim bir kaç gun ama şimdi iyiyim canlarim ?❤

 83. Aynen manya yaşın küçük daha defnenin dediği gibi mor odada bi çay için bence ?? tanışma faslı olsun hani Zuhal topalda vardı ya çay gelsin çay gelsin diyordu ??

 84. Evet degilmi Defne bende arkadaşim oyle dediginde o kadar çok gülmüştim ki ? kiz şaşirdi kaldi niye şaşiriyorsa artik ) herkes guler oyle soýlersen ? niye guldugumi sordu soylemedim ama bende o an içimden demiştim defolu kazak mi o sana diýe ayrica benden hoşlanmiş sana kaptirirmiyim hiç ??
  Yine bir konuda daha haklisin Defne aşik olmak için sevgiliye ihtiyaç ýok bende Viviana aşigim hatda eski okulumda bana Arkey diyorlardi ama Vivian benim sevgilimmi ? Hayir ? ama yinede ona aşigim ❤

 85. Zuleyha evet yaşim kuçuk ? ama Zuhal Topal’i izlememiştim ? hem sevgili olsamda 14 şubatdan sonra olucagim ??

 86. Aynı manya ya illa aşık olmak gerekmiyor bende seviyorum arkeyi hatta adamın bütün dizilerini izledim bile ezberledim resmen o dizi çeksin kötü olsa bile izlerim ??

 87. Demekki kız alışık güzel şeyleri kapmaya. Ay hiç sevmem fırsatçı insanlari. Herşeyin üstüne atlarlar??
  Zaten her kızın cilvesine karşılık veren bi çocuksa at gitsin onu çöpe at. Çöplükten kim bulursa artık ??

 88. Hayırlı akşamlar kızlar semadan iyi haber var ah kalbime gelin:)

 89. Manyacim cok acele karar verme derim yasinda kucukmus zaten once okuluna ve derslerine bak sevgili sonrada olur canim benim duşuncem budur

 90. Zuleyha sana katiliyorum Vivim dizi ceksin berbatsa bile izlerim hemde sikilmadan ?
  Defne bende sevmem firsatçi insanlari ama etrafim oyle insanlar ile dolu ? ama Kadir oyle birisi degil onu tanidigim kadariyla yani oyle herkesin cilvesine karşilik veren tiplerden degil o bana açilmadan once arkadaşdik oradan tanidim onu karakterli bir çoçuk . ? ona ýaşimin kucuk oldugunu soyledim o bana dedi ki :
  – tamam ufaklik sen biraz buyu ben seni sonra annenden isterim ?❤
  Merhaba Naz ne yalan soylim bende once okuyicam sevgili bulunur nasilsa diye duşuniyorum hem annemde sevmiyor oyle kucuk yaşda sevgilisi olan kizlari falan.. . Annemin sevmedigi kiz tiplerinden olmayi hiç istemem ? hem sevgili degilizki daha

 91. Manyacim annenin ellerinden operim aynen benim gibi dusunuyor bende kucuk yasta erkek arkadaş eden kizlari sevmem canim

 92. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimm. ??? nasipte varsa yarın görüşürük inşaAllah yine 11 oldu bir gün daha bitti hayırlı geceler ❤️❤️❤️ Hatun kişilerimm

 93. Gece kuşum ütü yaptım namaz kılıp uyuyacağım inşaAllah kaç gecedir 4 buçuktan önce uyumuyordum bugün tren çarpmış gibiydimm ??

 94. HAYIRLI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ..
  Ben yarın yazamam muhtemelen diğer günde yazamayabilirim.
  Merak eylemeyin..
  Allaha emanetsiniz..

 95. Nurdanem allah kabul ettsin ben namazimi erken kildim cnm sanada allah rahatlik versin hayatim allaha emanet ol canim

 96. Kizlar herkese iyi geceler – tatli ruyalar ? bende uyuyicam bizim burda şu an saat 1 : 02
  Bye – bye herkese hepinizi çok seviyorum ❤

 97. Defnem sanada hayirli geceler allah rahatlik versin birtanem hayirdir niye iki gun yazmiyacan canim kendine iyi bak sonrA gorusuruz bye

 98. NAZCIM bazen kendimi nadasa bırakıyorum bi bıkkınlık bi farkli Haleti Ruhiyem oluyor. Böyle vakitlerde çekiliyorum bi işlerim karışıyor.. Neyse farkli bi durum. Yarin da 8de yatar kendimi ağır uykulara veririm muhtemelen..

 99. Anladim defnem bende bazen oyle his ediyorum kendimi canim bazen yanliz kalmak kimseyle konuşmak bile istemem hayatim

 100. Gunaydin kizlar amma ask olsun beni ozlemidinizmi.Amma ben hepinizi cok izledim.A dan Z ye hepinizi.Yoksa beni unutdunuzmu.Kustunuzmu
  Yoksa sevmiyorsunuz artik.
  Ciceyim
  Helinim
  Defnem
  Denizim
  Ayselim
  Nurdan ablam
  Ela ablam.
  Ruya ablam
  Zulisim
  Nazim
  Perim
  Nihanim
  Isabellam
  Iremsum
  Manyam
  Meleyim
  Filizim
  Ve diyer arkadaslarim.Ben hepinizi cok ozledim.Hepinizide cok seviyorum.Hep sizi dusundum.Sizi unitmadim ve unutmuyucam.Vunki sizin yeriniz kalbimde bam baska.Opuyorum hepinizi.

 101. Bakiyorum yoj beni Ciceyim.Ruya ablam ve Helinim sormus baska hic kimse.
  Ciceyim hos bulduk.Iyimkankamsen nasilsin.Seni seviyorumopdum.
  .
  Ruya ablam iyim canim.Sagligimda iyi.Kuzular nasil.Op onlari.Ablamsenideozledim.Seni cokseviyorum.Opdum seni.
  .
  Helinim iyim askim sen nasilsin.Senide ozledim.Hayatim dersler nasil.Opdum.
  Kizlar hepinizi opuyorum.Hiscakalin.

 102. Aidemm tatlımm nasılsınn ablamm hoş geldin ???? tatlımm dünya gailesi işte ?? küsme bize n

 103. HEPİNİZE GÜNAYDIN ARKADAŞLAR MUTLU HUZURLU’Bİ GÜN GEÇİRİRİZ İNŞALLAH
  …………
  FİLİZİM GÜNAYDIN GÜZEL MUTLU HUZURLU Bİ GÜN GEÇİRİSİN İNŞALLAH BİTANEM
  ………..
  ……….
  SANADA GÜNAYDIN NURDAN ABLAM
  …………..
  KAİNAT GÜZELİK SANADA GÜNAYDIN KANKAM İYİ OLDUĞUNA SEVİNDİM HEP İYİ OL BİRTANEM BEN DE İDARE EDİYORUM İŞDE GÜLÜM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM DİKKAT ET KENDİNE…….
  ……………
  DEFNEM GÜNAYDIN CANIM BURDA OLMASANDA SENİ ANLIYIRAM BENDEDE ÖYLE OLUR BİRDEN BENDE KİMSELERLE KONUŞMAK İSTEMİYORUM BİTANEM ALLAH YARDIMCIN OLSUN
  ………….
  BELLA YAŞADIKLARI ÇOK ZORMUŞ ALLAH YARDIMCIN OLSUN ÇİCEYİM BENCEDE HER GÜN FELAK NAS SURESİ AYETEL KÜRSÜ VE BİDE FEREC DUASI OKU ÇOK İYİ GELİR CANIM
  …………
  MANYACIM AKŞAM GELEMEDİM BENDE FİKİRİMİ BİLDİRİM BENDE ANNEN GİBİ DÜŞÜNÜREM BENCEDE YAŞIN ÇOK KÜÇÜK OKULUNU BİTİR KARİYERİNİ KUR TATLIM ÖYLE HER ÖLÜNE GELENE GÜVENME BENCE
  …………
  NİHANCAN BABAANNEN İNŞALLAH HEMEN İYLEŞİR ARAMIZA DÖNERSİN
  ……..
  DENİZİM BİTANEM TELEFONUNDAKİ SORUN NE KADAR UZUN ÇEKDİ İNŞALLAH BİR AN ÖNCE SORUN ÇÖZÜLÜRDE GELİRSİN
  …………
  ELAM SEN NERELERDESİN İNŞALLAH İYİSİNDİR HAYATIM
  ……….
  AYSEL ABLAM SENDE İNŞALLAH İYİSİNDİR SENDE YAZAMIYORSUN İKİ GÜNDÜR
  ………..
  HELİMİM GÜNAYDIN GÜZELİM
  :-) –
  ZÜLÜŞÜM GÜNAYDIN CANIM
  RÜYACIM GÜNAYDIN
  ……
  PERİ SEN NERELERDESİN CANIM
  …….
  NAZIM GÜNAYDIN ARKADAŞIM
  …………….

 104. KIZLAR KİMSECİKLER YOKMUŞ HADİ OZAMAN BENDE KAÇIYIM İŞLERİM ÇOK HALL EDİNCE GELİRİM

 105. Teşekkür ederim Zülüş idare ediyorum canım sen nasılsın benimde işlerim var çok yazamıyacam akşama doru yazarım işlerimi bitirib

 106. Gunaydin hayirli gunler.NURDANEM.DEFNEM. ZULEYHAM.FILLIZIM.MANYAM. PERIM.RUYAM.DENIZIM AYSELIM. KAINATCIM.ISABELLA.ESLEM BEYSU. SALIHAM.NIHANCIM.ELAMM.HELINIM. GULCICEYIM ARKADAŞIM.UNUTUKLARIM VARSA AFOLA KUSURUMA BAKMAYIN CUMLETTEN GUNAYDIN HAYIRLI GUNLER CANLARIM NASILSINIZ IYIMISINIZ INSALLAH IYISINDIR KENDINIZE IYI BAKIN ALLAHA EMANET OLUN SONRA GORUSURUZ BYE

 107. Kizlar hepinize sevgiler.Defnecim nasilsin canimin ici eger yaninda olsaydim sana simsiki sarilirdim ve asla depresyona girmene izin vermezdim.Dun bende iyi digildim Mezarliga gittik sonra esim cok kotu oldu yemiyor icmiyor hayattan koptu sanki nekadar saglam durmaya calissamda bazen olmuyor.Bir ay isten izin aldi calisamiyor evde oldugu icin sik yazamiyorum.Defnecim kendine bunu yapma canim herzaman yanindayim

 108. Gulcicegim Zulisim Nazim sagolun kizlar insallah sizlerde iyisinizdir.Aidem kucugum sagol bende seni ozledim kendine iyi bak opuyorum.

 109. Defnem hayırlı günler kendine iyi bak inşallah iyi olursun bendede öyle oluyor arada insanın içinden hiç bir şey yapası gelmiyor herşeyden bıkmış gibi geliyor kimseyle konuşmak bile istenilmiyor kendini çok üzme canım inşallah iyi olursun canım arkadaşım Allah yardımcın olsun ??

 110. Zülişimm ne işin var yazamayacan ablam arada yazın ???

  Gülçiçeğimm bende iyim Elhamdülillah dünya işleri işte ???

  Rüyacım Elhamdülillah uğraşıp duruyom çocuklarla ya senin yaramazlar ne yapıyo. Biraz zaman geçmesi Laz’ım unutulmaz ama alışır insann yapcak bir şey yok ??? Allah ın emri

 111. ???Gamzelimm??? bazan bıkkınlık veriyo dünya işleri inşaAllah dinlenir bomba gibi dönersinn

 112. zuleyham cok sukur iyiyim canim birazdan dişari cikacam seninde iyi olduguna cok sevindim birtanem sonra gorusuruz bye

 113. SENA kayıpp

  ???

  SALİHAMM kayıp

  ???

  AYSELİMM kayıp

  ???

  DENİZİM kayıp

  ???

  ELAMM kayıpp

  ???

  Epeydir ses seda yok çok merak ediyorum her sefer aklımdasınız yazamasamda NERDESİNİZZ

  1. ela bayağıdır yok başka bir yere mi yazıyor desem gene de slm vermeye bile gelirdi diye düşünüyorum bende merak etmeye başladım

 114. Kizlar yine sitede sessizlik var.Zulisim Allah yardimcin olsun zihnindeki butun olumsuz seyleri bosalt ve sadece derslerine odaklan iyi bir gelecegin olsun kizlar meslek sahibi olduklarinda mutlu oluyorum neyazikki herkes bukadar sansli olamiyor okumak isteyipte okuyamayan bir cok genc var hersey gonlunce olsun

 115. ARKADAŞLAR DÜN AKŞAM 10 GİBİ GÖZÜME KAN OTURDU. HEMEN DOKTORA GİDEMEDİM. DOĞAL TEDAVİLERLE (PATATES KOYDUM) O YÜZDEN YORUMLARA BAKAMADIM ŞİMDİ KONTROL ETTİM HAKKINIZI HELAL EDİN….

 116. Hepinize iyi günler arkadaşlar
  …..?…….
  FİLİZİM NEDEN DİKKAT ETMİYORSUN KENDİNE BİTANEM ÇOK ÇALIŞIYORSUN O,YÜZDEN HER ALDE ÖYLE OLDU GÖZÜN ASIL’SEN HAKKINI HELAL ET BİZLERE BİZİMLE HER ZAMAN ÇOK GÜZEL İYGİLENİYORSUN SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM İYİKİ VARSIN

  1. bir kaç gündür her zamankinden daha fazla bilgisayar başında olmam gerekti. Sanırım ondan dolayı. şimdi kördüğüm özeti yazıyorum.. bitirince biraz dinleneceğim Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım

   1. Kolay gelsin de,Yorma kendini bu kadar bitanem dinlen biraz kendine dikkat et Sende Allaha emanet ol Allaha yardımcın olsun canımın içi

 117. Merhabalar kizlar nasilsiniz ?

  Kainat A ♡ A bizde seni çok seviyoruz ❤ kusme bize tatliş ?
  Gül Çiçegim ⚘ merhaba nasilsin tatlim bende oyle yapicam zaten kendim bile sevmem kuçuk yaşda sevgilisi olanlari hatta igrenirim iyy ben bu gun bunu Kadirede soyledim anlayişla karşiladi ama şu onu kapacak olan arkadaşimla kustuk bir – birimize neýmiş ben bulmuşum ýakişikli birini salak gibi kaçiriyormuşum oyle diyor bana bende dedimki senin gibi kuçuk yaşta 5 sevgilisi olan beni anlamaz oda bir utandi falan … ama gerçekler acitir valla onada aci geldi biraz ??

 118. Nurdan canim sagol destegin icin evet cok zor gelsede insan herseye alisiyor zamanla esim Annesine cok duskundu hastanede gozlerinin icine bakarak ben oluyorum oglum hakkini helal et dedi o ani hic unutamiyor elbetteki olum hepimize var acimizda zamanla azalicak insallah.Cocuklarim bu durumdan cok etkilendiler kucugu 5 yasinda her gun soruyor ne oldugunu bilecek yasta degil.Anlatsamda anlamaz boyle iste nurdancim dedigin gibi hayat gailesi gunler gecip gidiyor

 119. RUAYACIM NASILSIN CANIM İYİMİSİN ANNEN NASIL ?
  ……….
  HEP İYİ OL NURDAN ABLAM EVET ÇOK HAKLISIN DÜNYA İŞLERİ HİÇ BİTMİYOR BİTANEM
  ,………….
  NAZCIM CANIM SEN NAPIYON SORUNUNA Bİ ÇÖZÜM BULABİLDİNİZMİ BİTANEM

 120. Teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın Sanada merhabalar MANYACIM çok iyi yapmışsın bitanem bu zamanda kimselere güvenmeyeceksin bende sana abla tafsiyesi canım dikkat et kendine hele bir okulunu bitir zamanla istediklerini yaparsın inşallah ama kendi kararlarını alabilceyin bi yaşda tabikide

 121. Kızlar yoksuz hadi ozaman bende kaçıyım gelirim arada Allaha emanet olun…………

 122. Herkese merhabalar☘️☘️ filiz canım dikkat et kendine bak o kadar çalışıyorsun inşallah çabuk geçer hemde buraya yazan arkadaşlarla ilgilenmiyorsun ♥️♥️ Allah kolaylık versin arkadaşım

  1. Kusura bakmayın ilgileniyorsun yazacaktım filizciğim klavye hatası oldu özür dilerim

 123. Rüyacım teşekkür ederim canım evet bende o yüzden arada yazmayı tercih ettim hem derslere bakıyorum hemde buraya yazıyorum ?? evet bende kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum heleki bu zamanda kızlar daha çok okuması gerekiyor ??

 124. Filizim gecmis olsun bence doktora gitsen iyi olur saglik herseyden onemli asil sen bize hakkini helal et senin sayende burdayiz uyku duzenide cok onemli yorumlara arada baksanda olur dinlen lutfen

 125. Nurdan ablam tamam arada yazarım zaten ihmal etmiyorum buraya yazmayı ya annem hep babamın yanında çalışıyor haliyle evin bazı işleri bana kalıyor bide ders çalışmak zorunda kalıyorum ondan yoğunum dedim ama vakit buldukça yazarım ??

 126. Allahım kolaylık versinn Zülişimm baban ne işle melgul ki hatırlayamadım Anneciğinde yardıma gidiyorr

  1. Babam tüp işiyle uğraşıyor bi tüp dükkanımız var babam sürekli dışarda annemde dükkanda duruyor

 127. Dinlen erken uyu Filizim sağolasın çok ilgilisin kendinlede ilgilen dinlen ?? geçmiş olsun

  1. saol nurdan abla akşam randevü aldım doktordan şimdi gözümde ağrı var bakalım ne diyecek.

  1. nazla gerçek ismin bu mu? kendini tanıtır mısın biraz. sitem,ze hoş geldin sitemizin bell, kuralları var yorumcular bir birlerini eleştiremez. Ancak dizi oyuncu gibi konuları tabi ki de eleşltirebilirsiniz. ayrıca başka siteye davet etmek yasak onun haricin de saygı ve sevgi çerçevesinde kapımız herkese açık. benim adım filiz ingilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu