Kördüğüm

Kördüğüm 200. Bölüm Özeti (Part 1) # Jogi İle Rocky Karşılaştı

Kördüğüm dizisinde Rocky, Veer gibi gidip İşça’nın yanına yatıp kafasını gözünü yorgana sardığı için İşça, Veer’in uyuduğunu düşünüp sessizce Mutka’yı uyutmuş ardından Veer’in sesinin aşağıda geldiğini duyunca şok olmuştu. Bakalım bu bölümde İşça ve Veer nasıl tepki verecekler?

Kördüğüm 200. Bölüm Özeti # Namus Düşmanı Rocky

Şimdi bahsedeceğimiz özet kalan 7 ekranlarına 22 Şubat Perşembe günü gelecek.Kördüğüm dizisinin 200. Bölüm Özetine hadi başlayalım. Bölüm, İşça’nın korkarak arkasını dönmesi ile başlar. Yatağındaki yatan kim diye baktığında yatakta sadece Kanha vardır. Bir ara hayal mi görüyorum diye düşünürken duvarda İşça’nın posterinin olduğu yerde Vasnh’ın sesini duyar. İşça’nın korkudan gözleri yerinden çıkacak gibi olur. Vansh sen benimsin ve benim olacaksın. Evliliğimiz hala devam ediyor diyerek İşça’nın üzerine yürümeye başlar. İşça yaklaşma dese de Vasnh kılıklı Rocky İşça’yı kollarının arasında hapsedip gitmesine müsaade etmez.

 

İşça daha fazla gelirse bağırıp çığlık atacağını söyleyince Rocky duvara yumruk atıp amacına ulaşamadığı için çekip gider. Bizimki de derin bir nefes alır. Bu arada Nani da yiğeni Divya’ya şirin gözükmek için Divya’nın torununu Thakur konağına alıp getirir.  divya kızı Tapasya’nın nerede olduğunu sorar. Nani, çocuktan kendine vakit ayıramadığını, o yüzden Yuvraç’ı getirdiğini söyler. bu arada Yuvraç ağlamaya başlar. Damini gelen misafire su getirmiştir. Hemen Yuvraç’ı alıp susturur. Nani içinden hemen kan çekti. yoksa susturamazdı diye düşünür. Veer Karadeniz de gemileri batmış gibi derinlere dalmış ve bu Vasnh’tan eşimi ve ailemi nasıl kurtarırım diye düşünürken İşça yanına gelir. Tabi Vasnh da gelir ve ne oludu kardeşim diye dalga geçercesine konuşmaya başlar.

 

Senin karın var oğlun var deha ne istiyorsun da moralini bozuyorsun deyip Veer’în yanında İşça’yı alacağını, o yüzden mi moralin bozuk demeye getirir. Veer ise sanki dilsiz ha bir tepki ver kardeşim konuş sen kimsin de benim karımın yanına 10 metreden daha fazla yaklaşma de. Neyse konumuza dönelim :) Nani, beni alış verişe götür der. Rohini bende geleceğim diye tutturunca Puşkar ses etmez. Yolda Puşkar Yuvraç ile alakalı söylememesi gerek sözleri konuşunca hemen Nani olayı toparlar. Zaten Rohini’nin de konuşmalardan bir şey anlamamıştır.  Damini ise kendi yaptığı kıyafeti Yuvraç’ın üzerine dikmiştir. Nani geri geldiğinde Yuvraç’ın üzerinde bulunana kıyafeti görünce bunu nereden buldun der. Daimin de ben diktim Yuvraç için der. Nani senin dikilmiş kıyafetine ihtiyacı yok der. Bu sırada Ragu kaynanası Divya’yı arar. Tapu’ya bir türlü ulaşamadığını, sizde mi diye sorar.

Kördüğüm 200. bölüm Özet Resim 2

Divya, Tapu’nun burada olmadığını Yuvraç ile Nani’nin burada olduğunu söyler. Rothore nani ile konuşabilir miyim deyip Nani’yi telefona ister. Nani korkarak biraz da çekinerek telefon ile konuşmaya başlar. Ragu, Tapasya’ya ulaşamadığını evden beraber çıktıkları için nereye gittiğini sorar. Nani, Tapu’nun yolda bir işi vardı hemen geliyorum diyerek çıkar. Nani, Divya’ya da kendine vakit ayrısın dediği için yalanı ortaya çıkar. Divya teyze sen öyle demedin dese de benim hemen gitymeme gerek deyip Thakur konağından gider. Tabi giderken Damini’ye de aşağılayıp gider. Yuvraç için diktiği kıyafeti yere atıp gider. Damini ise sabahlara kadar uğraşıp el emeği diktiği kıyafetin yere atıldığını görünce üzülür. Nani eve geldiğinde Sid ile konuşur.

Kördüğüm 200. bölüm Özeti Resim 3

Sen beni hatırlamadın galiba der. Suçsuz yere beni Tapu hapse attırdığını da mı hatırlamıyorsun deyince Nani’nin jeton düşer. O Sid benim hani Tapasya’nın erkek arkadaşı olan Sid der. Hatırladın demi Nani der. Bu sırada içeri Ragu gelir. Ragu neyi biliyor musun der? Sid daha önce görmediğim için sordum Buraya gelmeden telefon açmıştım telefona sanırım Nani çıkmıştı. Onunla telefonla konuşmuştum der. Nani derin bir nefes alıp Yuvraç’ı da alıp yanlarında uzaklaşır.  İşça ile çocuklar bahçede oyun oynarken Jogi, yeniden Bundella evine gelir. Veer’in nerede olduğunu sorar. İşça Veer çalışmak için ofise gittiğini söyler. Jogi bu Vansh konusunda gerekeni yapacağını hiç korkmamasını söyler. Jogi geri gidecekken Vasnh’ın sesi duyulur. Kayın baba hoş geldin der.

Kördüğüm 200. bölüm Özeti Resim 6

Jogi ben senin baban değilim der. Vansh ise ne çabuk unuttun ben kızını istemiş sen de bana vermiştin der. Jogi İşça Veer’in eşidir. Bunu bozmak isteyen ve yanlış yola girmek isteyenin karşısında beni bulur der. Dokunmayı dene de gör bakalım başına neler geliyor der. Ummed ise Thakur beye nasıl davranıyorsun sen saygısız deyip Rocky’e kızar.

Kördüğüm 200. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

221 Yorum

 1. Kızlar beni diğer sayfada soranlar cevap vereyim
  Filiz abla ben iyiyim sen nasılsın sana filiz abla diyebilirmiyim çünkü sen benden büyüksün
  Gül Çiçek nasılsın
  Elam ben iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun?
  Rabia nasılsın bende seni çok seviyorum
  Manya ben iyiyim sen nasılsın bende seni çok seviyorum
  Rüya ben iyiyim sen nasılsın?
  Aa Gülçiçek gelmiş nasılsın yaa gülçiçek sen beni unuttun mu?

 2. Ayy bu damini nasıl Bi şey ya kızı saf annesi kızından saf ya ?? bu nani cadısına iyilik yaramaz ya bu damini daha ne duruyor takur konağında tabii buldu sıcak rahat evi gitmiyor jogi nasıl olsa zengin ?? ayy bu Rocky ne biçim insan pislik adam ??

 3. İyiyim çok şükür gizemim bende seni çok seviyorum nasılsın tatlım?

 4. Ay şu veerin erkekliyine tüküruyüm ben nasil bi erkek karısinı her yerde taziz edip rocki duruyor elinden bişey gelmiyor jogi bile veerden erkek valla iccayı cok güzel koruyor tabi iccada mıy mıy kız bi bağır filan ne bekliyorsun sen ay resmen içimizi şişirdi bu dizi

 5. Hep evdeyim hallalarımın dedikodularını dinliyorum ya sen neler yapıyorsun gizemim ?

 6. Teşekkürler Gizem sen nasılsın napiyon iyimisin canım
  …..
  Valla pislik kelmesi bile az rocki ye zülüş ama iccada mıy miy ha salak kiz bi bağır filan dimi bagıracam diyor dime bağır her kese söyleki belki biri evden kovar..

 7. Gizemim nasilsin cnm neler yapiyosun
  ????
  Gulcicegimm sen nasilsin
  Bu arada hosgeldin cnm benim seni cok ozlemistimm neler yapiyosun.
  ❤❤❤❤
  Gul cicek ablacimm sen nasilsin sen neler yapiyosun

 8. Tuana teşekkürler canim valla bizde yamur yağıyor fena halde oturuyorum öylece sen nasılsın iyimisin

  1. Anca gelebildim kusura bakma ya evin işi bitmiyor annemin biraz işi var bana kaldı işler ??

 9. Aynen öyle gülçicek ya icca kadar salak görmedim ya adam dibinden ayrılmıyor hala mıy mıy peşinde bu icca insanı verem eder gerçekten veer de tam soğan erkeği ?? ya bir kendini düşünüyor

 10. Hatrimi soranlara teşekkür ederim sizler nasılsınız ???????????
  FİLİZİM kalemine sağlık, ?gözlerin iyileşmiştir umarim?
  ????
  Ay kızlar bugün çamaşır günümdü geciktim. Bi de kahvaltida magazin bakıyordum şu Aylin Coşkun denen kadın 4 katlı evinin 2 katını Kıyafet odasi yapmış bak bak bitmedi. Siz deyin 5bin elbise ben diyim 15 bin. Görgüsüz kadin ya tüm kazancını kiyafete vermiş ne hayatlar var arkadaş ??

  1. İyiyim teşekkür ederim ?? ayy çamaşır işinden nefret ediyorum ya daha yeni astım bende

 11. Defnem nerelerdesin bugün çok yazmadın merak ettim inşallah iyisindir nurdan abla da yok o yarın yazacakmış ??

 12. Ilahi Çiçeğim evet haklısın bu Veer soğan erkeği ???
  Adam kızı hap diye yutacak her köşede sarılıyor maşaallah o öylece bakıyor mal gibi. Radhot olsa of ağzını burnunu kırardı ??

 13. Kolay gelsin Zülüş ne kusuru valla iş bitmez bizlerde canim
  …..
  Sanada kolay gelsin Defnem bu gun bende çamaşır yikiyacakdi fena halde yamur yağdiğı için yarına kaldı

 14. Ayy Aylin coşkununkini görmedim ama ivana sert mi neyse kadının evi ne biçim ya her şey bir tarafta koca koca avizeleri takmış eve mermi gibi bide köpeği var elinde duruyordu ?? çok zevksiz biriymiş ya

 15. Aynen Defnem bu nasil bi erkek böyle karısinı her yerde rahatsız eden biriyle ayni evde yaşıyip duruyor karıni al git be adam aynen raghot çok iyi bi koca hem yakışıklı hem de iyi adam tek yanlışı tapuyla evlenmek oldu

 16. Kizlar Meeti ile Muktayi hiç birbiriyle tanistirmiyorlar. Icca ile Tapu gibi olmasinlar diye. Ama Iccanin kizi Tapunun kizinin universitede hayatını kurtariyor ve Muktayi Meetiyi evlerine yemeğe götürüyor kanki oluyorlar. Anam Divyayla Nani şok oluyorlar icca kılıklı bi kız evde napak diye?? hemen Nani Muktayi azarliyor bu kizi bi daha eve getirme diye Jogi görürse evlatlik edinir bunu Iccaya benzediği için diye?? bu arada Radhot-Tapu yoklar Icca hapisten çıktıktan sonra yurt dışındalar yeni gelecekler. Ay bi arap saçı olmuş ki dizi çözebile ne aşk olsun????

 17. Kizlar Meeti ile Muktayi hiç birbiriyle tanistirmiyorlar. Icca ile Tapu gibi olmasinlar diye. Ama Iccanin kizi Tapunun kizinin universitede hayatını kurtariyor ve Muktayi Meetiyi evlerine yemeğe götürüyor kanki oluyorlar. Anam Divyayla Nani şok oluyorlar icca kılıklı bi kız evde napak diye?? hemen Nani Muktayi azarliyor bu kizi bi daha eve getirme diye Jogi görürse evlatlik edinir bunu Iccaya benzediği için diye?? bu arada Radhot-Tapu yoklar Icca hapisten çıktıktan sonra yurt dışındalar yeni gelecekler. Ay bi arap saçı olmuş ki dizi çözebile ne aşk olsun???? niye bu kadar karışık

 18. Aynen zaten raghot hayatının yanlışını tapu ile evlenerek yaptı ?? ya adam yakışıklı zengin nerden buldun tapuyu başka kız yokmuş gibi bırak sid evlenseydi tapu ile ??

 19. Valla bu diziyi iyi sabır etmiş izlemişler ya ben hiç çekemem ya bu diziyi izleyince dışarı çıkıp imdat diye bağırasım geliyor gerçekten ?? çok karışık bir dizi

 20. Gülçiçekim napalim kendi düşen ağlamaz adam Tapasyaya ilk görüşte aşık oldu hatta beni birakmasin diye hamile birakti valla kendi kaşındı Radhot??ama Iccadan daha çok seviyorum Tapuyu.
  Ay Zülişim Ivana zaten görgüsüz tamam sanatcisiniz zenginsiniz anladık da her beğendiği şeyi almaz ya kardeşim insan. O kadar kıyafet çürür gider. O nedir öyle ?

 21. Ay ne kadarda karışmış Defnem valla sana helal olsun biraz anlamışsın şu nani cadısı ölüp çıkmadı diziden şu divyayıda kendisine benzetmiş iyiyice nani nasılda saçmalamış senarist böyle

 22. Aynen Defnem icca çok salak tapu kötü olsada ondan iyi zaten tapuyu dinazor nani kötü yetişdirdi kızın beynini yedi resmen ..bide haklısiniz kızlar şu zengin milleti görmemiş oluyorlar

 23. Aynen ya koskoca ünlü Ivana sert tin evine bide dolap dolap kıyafet alıyorlar görmemiş gibi bide çıkıp televizyonda gösteriyorlar bu sahne kıyafeti bu gece kıyafeti bu gündüz kıyafeti diye gözümüze sokuyorlar ??

 24. Kızlar ben geldim
  Oooo yeni özette gelmiş filizim ellerin dert görmesin rabbim gözlerine şifa versin canım

  Oo bunlarda uzattıkca uzatıyorlar zaten bu sahte vanş herhalinden belli yalancı olduğun hareketlerinden belli adamın ya

  Valla oraya gitme fırsatım olsaydı ne yapardım biliyonuzmu

  En başta icca ile daminiyi kafalarını bir güzel bir birine furacaktımki belki biraz ak8lları başlarına gelirdi o salaklık tan çıkarlardı

  Sonra o naniyi ve puşkarı çıplak yapıp yani sadece uskısmını yanlış anlayayın bir güzel bir kabloyla dövcektim çünkü oguzel iz cıkarırır

  Oooo sonra icimdeki yağlar erir

  Biraz çin izkencesine benzedi ama bişey olmaz ???????

 25. Hakkaten NURDANIM 1 buçuk gündür yazmıyor ama sanki 1 buçuk yıldır yazmıyor gibi
  ???
  Valla çok karışık Çiçeğim senarist tam psikopat
  Siz devam esin ben birkaç işimi halledeyim..

 26. Bu tapu Rocky sapığını görünce gözleri nasıl açıldı ama ?? inanmadı vanş olduğuna bide diyorki ben evli biriyim veer denen soğan erkeğini unuttum benim bir kocam var diyor ?? ama saf icca hala tapu git buradan hemen dedi

 27. Defnem kolay gelsin canım.
  ……
  Saliha ablam hoş geldin nasılsın meleyim nasıl canim şimdi iyimi

 28. Aynen ya görmemiş bu ünlüler ya dolap dolap kıyafet yada ayakkabı dolduruyorlar eve ne gerek var o kadara boşa masraf o parayla belki Bi okul yaptırılır ama kafaları buna çalışmıyor anca parayı başka şeylere harcasalar, ??

 29. Ay spama düşdum gene
  ..
  Defnem kolay gelsin canım

  Saliha ablam hoş geldin nasilsin Meleyim nasıl şimdi iyimi canim

  İremsucum canim hoş geldin

 30. Aynen Zülüşum okadar paraları olmalarina ramen paralarinin deyerli bişeye harcamıyorlar boş yere harciyıp duruyorlar canim

 31. Saliha abla hoş geldin nasılsın iyi misin hayırlı pazarlar melek nasıl oldu inşallah ??

 32. Ruyam saolasın canım evet işte neyapacam kurban olduğum rabbim dert veren o şifa veren o inşallah tez vakitte şifasını gönderir?????

  Zuleyham ablam melekimi daha çok hırıltısı var çok şükür bugün ateşi çıkmadı ama çok huzursusdu

  Bide yine damar yolu şişti başka yeri bulana kadar çocuk maf oldu zavallımın her yeri delik deşik moşmor oldu Allah yardımcımız olsun inşallah

  Defnem kolay gelsin kendini vazla yorma işler hiç bitmez ????

 33. Evet ya hele demet Akalının evi çok değişikti onda belki baya bir elbise ayakkabı vardı ne gerek varsa artık ?????????????

 34. Gül çiçekim canım hoş buldum

  Aşağıya yazdım meleyin durumunu okursun

  Sen nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım

 35. Rabia hiç su an oturuyorum
  Gül çiçek ben iyiyim ve 15 yaşındayım
  Tuanam ben iyiyim sen nasılsın su an oturuyorum neler yapıyorsun?
  İremsu hoşgeldin nasılsın?

 36. Kıyamam ona Saliha ablam dualarimız meleyimle inşallah tez bi vakitde tamamen iyleşir

 37. Kızlar akşam yemeyini filan hazırliyıp işlerimi bitirib gelecem Allaha emanet olun

 38. bende berbatim deli olucam gulcicekcim.zuleyhacim ben berbatim sen nasilsin.gizem iyiyim tatlim sen nasılsin. saliha ablam sem nasilsin tatli meleymiz nasil isallah tez vakitte saglina kavusur.

 39. Gul cicek ablacim saol iyiyim
  ??????
  Gizemimm iyiyim canikommm napim valla evdeyim odevlerimi yaptim simdide biraz ders tekrari yapicam oyle iste

 40. Hoşgeldin Saliham Melekimize şifalar diliyorum
  Iremsucum hosgeldin seni de çok öpüyorum. Manken mi olacaksın ben anlamadım kuzu

 41. Yok defnem manken olmicam tasarimlarim icin lazim.
  Yaa kizlar ben bu seferki tasarimlarim iyi olursa birinci olursam tasarimciliga ilk adimimi aticam ama dogru duzgun kiyafetlere yarasir manken bulamiyorum sadece 1 tane var oda zar zor ikna ettim bella eee unlu manken zaten bulamam ama diger normal mankenleri beyenmiyorum bella olacak onlan biraz degisik solen yapicayiz bana 10 tane lazim ve beni deli edecekler burda iste bir tane daha uzun elbise giymem yuksek topuk semem beni deli edecek bu kizlar 1 tane daha elendi. Artik yeterrrrr olucemmmmm

 42. Him siz bir de manken mi buluyorsunuz ben hiç anlamam ki canım modaymış kıyafetiymiş
  Fiziği güzel olan kuzenlerinizden akrabalarinizdan arkadaslarinizdan rica edin olur belki Iremsu cum

 43. Kız iremsu bende neden berbat diye merak etmişdim kolay gelsin canim valla bende hiç anlamam modadan neyi kendime yakışdırıyorsam giyiyorum Defnem haklı arkadaşlarindan filan rica et yardım iste inşallah bulursun

 44. Aynen ya arkadaşlarından yardım falan iste bende hiç anlamam modadan kendime niye yakıştırıyorsam onu giyerim ?? ayy moda deyince aklıma hani vardı ya işte benim stilim diye program orada Bi nurella vardı aklıma o geldi bir an ne değişik insandı ya kuşlu falandı ??

 45. Ay Zülüş bende izlerdim o,programı hiç beyenmezdim nurellanin geyimini hele bülent ersoyun tarzından nefret ederim yüzüne belkide bi kilo makkaj yapıyor elbiseleri filan

 46. Bizdede yani Azerbaycandada elza seyit cahan var bülent ersoyla ayni tarz giyorlar görünce kanalı deyişdiresim geliyor

 47. Merhaba kizlar.Nasilsiniz
  Aylinim gelmis hos gelmis.Canim seni burda gormeyince uzuluyorum ve ozluyorum.Canin seni cok seviyorum.Ben iyim sen masilsin hayatim.Iyiki geldin.Sik sik gel tammami opdum.
  .
  Ciceyim canim iyim sen nasilsin.evet iyi gecdi.Canim benim opdum seni
  .
  Gizem iyim sag ol.Hayatimseni yakindan taniya bilirmiyimIstersen.
  .
  Zulisim iyim bende.IslerinnasilHayatim sen azeriliyfin oyle dimi.Bende azeriliyimde.Opdum.
  .
  Manyam canim his bulduk.Iyim canim sinav iyi gecdi sag ol.Peki sende dersler nasilPapatyam opuyorum seni.
  .
  Ruya ablam iyin sen nasilsin.Kizular nasil.Ablam evet sinav iyi gecdi.Sag ol ablamOpuyorun seni.
  .
  2.Gulcicek nassin hayatim seni taniya bilirmiyim.Opdum.
  .
  Ela ablam nassin.Ozledim seni.Canim ablam ne yapiyorsun.Islerin nasil gidiyor opdum seni.
  .
  Filizim nasilsin hayatim.Ellerine saglik.Her sey cok guzel.Opdum

 48. Kainat yani Aidem hoş geldin canım hep iyi ol gülüm teşekkürler bende iyiyim bende seni öpürem görüşürüz bitanem

 49. Ay ben de anlamam moda falan Çiçeğim zaten modayi takip edecek ne zamanim ne param var öyle hintliler gibi rüküş giyinmiyorum tabi?ama öyle çok şık giyinen herşey den anlayan biri de değilim

 50. Aynen öyle ya bende hiç anlamam modadan ya heleki her sene şu moda bu moda diyorlar ya hiç anlamıyorum ?? moda programlarıda hiç izlemedim kendime neyi yakıştırıyorsam onu giyerim ??

 51. Ciceyim Zulisim his bulduk.
  Cuceyim iyi olmana sevindim.Hayatim opdum seni.Benim teyzem nasil.Ayagi duzeldimi.Canim yinemi islerin zor.Hayatim artik incillik yok oyle dimi.Simdiadini sen koya giricem.bana ne cevao yazdin.Hayatim bunu untma ben seni cok seviyorum.Opdum seni.
  .
  Zulisim iyim hayatim.Canim demek turksun.Ay ben seni azeri saniyordum.Pardon canim kusira bakma karisdidim.

 52. Günlük giydiğim kıyafet normal ya eşofman oluyor yada siyah pantolon üstüne gömlek tarzı pantolon üstü giyiyorum dışarı giderken yine siyah pantolon ya kış ise kazak yaz ise gömlek tarzı pantolon üstü giyiyorum

 53. Selam kizlar nasilsiniz????
  Defneciiim Elaciiim Zuleyhaciim Isabelaciim iramsucum Flizciiim Gulçiçekciiim Tuanaciiim Denizciiim Aideciiim ve tum kizlar

 54. Sevdacim hos geldin nasilsin hauatim.Neden sik sik girmiyorsun ozluyoruz seni.Opuyorum seni.
  .
  Sag ol Zulisim.Tekraren kusira bakma.
  .
  Defnemnasilsinneler yapiyorsun.islerinnasil.Yinemi yoruluyorsun.Opdumseni.

 55. Zülişim sen kapalı mısın türbanli misin yani ??
  ????
  Sağol SEVDACIM sen nasılsın canım ?
  ???
  Ay kızlar Iccanin kiziyla Tapunun kızı ayni universitede. Iccanin kızı Meethi okuldaki bi çocuğa aşık oluyor. O çocuk da Tapunun kızına yani Mukthaya aşık oluyor. Sanırım bu sefer kötülük yapan Iccanin kızı olacak ?? ama kızlar Tapunun kızı daha güzel Muktha
  Bu arada Veer neden komalik olduğunu hatırlamıyor. Mai Veere demişki:Sen hastaneye düşünce Icca başka adamla kaçtı demiş Veer de inanmis. Kizlar Veer değişmiş yeni biri gelmiş eski Veerden daha hoş biri. Eski Veer dayanamadı herhalde diziye??

 56. Aynen Defnem benimde zamanim yok okadar paramda yok bende çok rüküş giyinen diyilim ama çok şikda giyinen modadan anliyan biri diyilim canim
  ..
  Valla bende öyleyim Zülüş canim günluk en çok geydiyim pantolon pantolonu çok severim.
  …..
  Aidem teşekkürler bende senin iyi olmana sevindim canım teyzende şükür daha iyiye gidiyor durumu bide valla benim işlerim hiç bitmez yok gülüm ne incikliyi canimsin bende seni seviyorum kankam.

 57. Ben normalde açığım ama dışarı giderken kapatıyorum başımı ama çoğu zaman açığım ya alışamadım bide ??

 58. Kainatcim çalışma hayatı her zaman yorucudur. Büyüyünce seni de görücez. Sana başarılar diliyorum öptüm canim..

 59. Ay Defnem desen devran tersine dönmüş icca mıy mıyınin kızı kötü kızmı yani şu mai gibi bi kaynana Allah düşmanimin karşısına çıkartmasin ha cadoloz resmen veerinde deyişmesi iyi olmuş zaten salak bişeydi yakışıklıda diyildi Defnem merak etdimde nasıl dayanipda bakiyorsun kiz bunlara ama çok güzel anlatıyorsun izlediklerini canim benim

 60. Aynen ya benim o kadar lüks kıyafete verecek param yok yani neyi yakıştırıyorsam onu giyiyorum

 61. Gizemcim iyi olmana sevindim canim bende iyiyim ?✌
  Aidem canim nasilsin ? Birtanem seni çok seviyorum ?benimde derslerim ? iyi çok şukur ?.
  Ozet harika Filizim eline , emegine saglik birtanem ? gozlerin nasil oldu iyisindir umarim ??
  Kizlar yeni klavye indirdim bende numarasi olan herkese mesaj atiyorum şimdide siteleri dolaşiyorum ??

  1. teşekkür ederim manya canım keyifli okumalar ;) gözlerim iyileşti canım ama eskisi kadar geçe uyumamaya dikkat ediyorum yoksa hemen acımaya başlıyor, bu ara biraz dikkat ettim uyku düzenimi değiştirdim şimdi daha iyiyim

 62. Defnem bide bu hintlilerin bi kısim hatirlayip bi kısmı unutmalırindan nefret ediyorum demek veer hatırlamiyor iccanin onun için adam öldürdünü hapis filan yatdığını ama salaklık iccada tabi

 63. Hos buldum gul cicek eee beni ozleyen yokmu oyle olsun zuleyha abla bende hep pantolon giyerim daha cok kot pantolon giyerim uzerinede iste ne bulursam giyerim ama daha cok sport sitil giyerim

 64. Ayy bu mai ne fenaymış ya resmen kötülükte en önde veer diziden mi ayrılmış kesin icca ya dayanamadı ?? ya iccanın kızı da aynı annesi gibi olacak herhalde

 65. Aynen ya bende hiç sevmiyorum Bi hatırlıyorlar Bi unutuyorlar asta öyle olmuştu ya bide dizide ölüleri diriltip diriltip ekrana getiriyorlar ne saçma ??

 66. Aynen ya veerin değişmesi iyi olur hiç beğenmiyorum tipini hiç yakışıklı değil veer ??

 67. Defnemanliyorum.ay insallah bende senin gibi yogun islerim.Ayyyy.Canim benin basarilar icin sag olBende seni opuyorum.
  .
  Viceyim kiyamam sana gelib yardim ediymmi canim.Yeyzeme selam soyle.Ipdum.
  .
  Deniz Araz kisaca Denizim seni ozlemez olurmuyuz tabi ozledik.Hayatim masilsin.Dersler nasil gidiyor.Opdum seni.
  .
  Manayma iyim canim.Sende isler nasil.hayatom derlerinde basariar.Allah zihin acikligi versin.Opdum.

 68. Yok Youtubeda önemli kisimlerini gosteriyorlar Çiçeğim alt yazılı resimli anlatiyorlar bazılarını hepsini izlemem mümkün değil gözüme çarpıyor kuzum..
  ???
  Deniz Araz,Manya,Gizem,Kainat ve bu sitedeki küçük kızlar Sizleri çok özlüyoruz ve seviyoruz????
  Sizler küçük kelebeklersiniz??⚘⚘⚘

 69. Kizlar ben zor sevda dizisine internetde bakmak istiyorum ama bolumle kesik kesik oluyor yardim edin lutfen hangi sitede izliye bilirim?

 70. Ay Zuliş ne biliyormusun ben kuçukligimden beri hint filmi , hint dizisi izliyorum ve izledigim tum dizilerde bir kaç tane olmasa normal insan yok ? onlarin hepsi ya aşiri salak ya da aşiri kotu yani anlicagin normal insan yok . sadece dizilerdemi boyle yoksa gerçek hayatlarindada insanlar oylemi bilmiyorum ama dunde soyledigim gibi insanlari para için erkek giligina giriyorlar ? ay nasilda igrenc degilmi ?? ? Zuliş ??

 71. Ya deniz araz ben tam bilmiyorum ama dizi izleme siteleri hep virüslü oluyor hint filim cenneti hint dizisi izle siteleri hep sıkıntı oluyor ama yinede dene istersen sürekli girme o sitelere çünkü benim bilgisayarımı virüslendirdi bozdu yani

 72. Saol Aidem tatlim bende işler her zamanki gibi işte degisik bir sey yok ?
  Deniz araz , Sevda hoşgeldiniz ? ozledik sizleri .
  Bizde sizleri seviyoruz Defnem canim hemde çooook ??❤?

 73. Aynen manya okuyunca ağzım açık kaldı ama Bi taraftan da güldüm ya ?? ne biçim insanlar var diye ?? benim izlediğim hint dizilerinde normal insan yok hepsi toptan beyinleri uçmuş gibi mantıklı Bi dizi bulamadım maalesef

 74. Kizlar deminden beri yaziyorum ama cikmiyo of ya sinirim bozulduuiuuuuuu:-@;->:-@;->:-@;->:-@;->

 75. Defne abla bende seni cccccooookkkk seviyorum canim nasilsin ee neler yapiyon hh

  kainatim ben iyim sen nasilsin canim ben okumuyorum birtanem

  zuleyha abla bilgin icin coookkk tesekur ederim tabletde bakicam onada virus bulasirmi ablam

 76. Beni bir onceki sayfada soran kizlar ben iyiyim canlarim benim sizler nasilsiniz ?? ?
  Defne Gul Çiçege katiliyorum izlediklerini çok guzel anlatiyorsun birde Veerin degismesi iyi oldu bencede hiçte yakisikli degildi karizmasi yokdi itici bir tipdi Nandish Sandu Tapuda onda ne bulduysa gitmiş evlenmiş birde dayak yuzunden iki defa duşuk yapmiş ? ama iyiki boşanmiş çunki Rashmi Desai Nandishden daha iyilerine layik ?
  Aynen Zuliş bende haberi izleyince gülummi , şaşirimmi ne yapacagimi bilemedim ? ben aslinda pek haber seyretmem benden 2 yaş kucuk kardesim izler hep dunde evde sakin sakin oturuyorum ders çalişirken kardeşim avaz avaz bagiriyor abla koş televizyonda bomba haber var diye ? bende Vivian sevgilisinimi terk etmiş diye koşuyorum ? ( çunki benim için bundan daha bomba haber olamaz ?) birde televizyona bakim ne goruyorum DAMAT KADIN ÇIKTI yaziyor ben bir şaşirdim kardeşime sordum ne bu diye oda anlatti oylemiş boylemiş diye bende gülme krizine girdim valla ??

 77. Yok canım gerçekte normal insanlardır. Dizilerde farklılar. Ama hintlilerin şu özelliğini sevdim dizilerde masum,namuslu insanmış gibi gösteriyorlar kendilerini ama gerçek hayatta hem çok açık giyiniyorlar hem de en çok fuhuşun olduğu ülke ama bunu kamufle ediyorlar. Dinlerini de önemsiyorlar ama bizim dizilerde insanlari ahlâksız olarak gösteriyorlar ve dinle ilgili hiçbir şey yok namaz kılmıyorlar?

 78. Aideciiim sagol canim iyiyim geçen hafta 3tane sinavim vardi bide 3 gundur dişim cok kotu agriyordu oyuzdan yazamadiiim bade sizleri cok ozluyorum canim
  Defneciiiim sagol canim iyiyim?
  Zuleyhaciim sagol canim iyiyim san nasilsin?

 79. Iyiyim Denizim bende sen nasilsin tatlim ? Seni çok seviyorum ?
  Evet Defne dizide kendilerini namuslu , ahlakli gosteriyorlar ama gerçekte çok farkli hele o Ichcha çok açik saçik giyiniyor gerçekte Sadhnada oyle , Kumudunda onlardan pek farki yok ama yinede hepsini çok seviyorum ???

 80. İlahi manya kardeşinde nasıl bir şeymiş haberleri çok seviyor herhalde yani bende öyle bomba haber duysam bende merak ederim acaba kim ayrılmış diye çünkü daha önemli bir haber benim için ?? ayy vivian dsenanın yeni sevgilisi çok çirkin ya bide ailesiyle tanıştırmış ?? adam Bi güzel bulamadı yaa ??

 81. Aynen defnem ya adamlar dinlerine ne kadar saygı duyuyorlar dizilerinde ?? ya bide aşklarını ne kadar masum gösteriyorlar ama bizim dizilerimizde hemen tanışıp o gün işi bitiriyorlar ama hint dizilerinde adamlar severken gözleriyle seviyorlar resmen ve nikah olana kadar bekliyorlar ?? hindistan gibi bir yer çok pis yermiş evet fuhuş gibi şeyler çok yaygınmış tövbe estağfurullah ?? bide kadınlara değer vermiyorlar

 82. Manyacim teşekkür ederimm. Evet ben Türkçeyi hem çok güzel konuşur hem de güzel anlatırım tane tane. Okul hayatım geo sunum yapmakla ve iş hayatimda hep insanlarla iletişim kurmakla geçti. O yüzden söylediklerimin anlaşılmasına ve iyi aktarılmasına dikkat ederim?
  Ay Manyacim o kişi hakkaten manyakmis. Peki bu olay Türkiye de mi olmuş hindistanda mi ?? Bu hintli kişi hangi ülkede yaşıyormuş ??
  ????
  Denizcim iş güç uğraşıyorum öpüyorum seni

 83. Ben geldim deniz yok deniz yaz bu saatten sonra yazamicam internetim bitiyor!!
  Ama yarın yüklü cem!!

 84. Manyacim evet bende hintlileri seviyorum ama Korelileri daha çok seviyorum ??
  Vivian ne yazıkki ayrılmadı o kızdan hatta ailesiyle tanıştırdı iş ciddi.? Ama Vivi ayrılsa da gider hemen yeni bir çirkin bulur adamin ruhu zevksiz???
  Ay ben onu Hande Erçel e verecektim Vivimi ama hayal işte ??
  ????
  Evet aynen öyle Zülişim bizim Türk toplumumuz gayet ahlakli dindar insanlar ama bunu dizilerle yıkmaya çalışıyorlar gençleri yok etmek istiyorlar biraz hintlileri örnek alsalar ne güzel olur.

 85. Aynen öyle defnem ya biraz hint dizilerini örnek alsalar bizim dizilerimiz ama almazlar işte ?? ya ahlaklı dindar dizilerimiz olması gerekirken hep dizilerimiz ters köşe gösteriyor elin hintlisi bile dinini elinden geldiği kadar saygı gösteriyor bizde doğru düzgün namaz kılanı Bile göstermiyor hep ahlak dışı dizilerimizi var ?? sırf toplumumuzun beynini bulandırmak için

 86. Evet Zuliş kardeşim sever oyle haberleri , magazinleri sikilmadan oturup izler bu gunde bana ne diyor sen dunyadan habersizsin ablacim Murat ve Hande çifti ilk defa birlikte goruntilendi haberin varmi oyle şeylerden senin tum dunyan telefonun olmuş istersen evlen telefonunla diyor ? ay ne diyorsun Zuliş Vivim o çirkin kizi ailesiylemi taniştirmiş ama haklisin nerde bir çirkin varsa onu Vivian buluyor gül gibi Drashtiyi kaçirdi .kizlar ben duydumki Yalanci Bahar setinde Vivian ve Drashtinin arasinda bir aşk başlamak uzere yakinlik olmuş sonra Viv Drashtiye demişki ben evliyim ikimizinde kariyeri başlamadan biter demiş sonradan olmuş o kavga falan…. Ben bu haberi iyimiboyle.com sitesinde Drashti Dhaminin biyografisinin altina yazilan yorumlardam gordum ve bu haberi Azeri bir arkadaş yazmiş Elmas hanim diye biridi sanirim .

 87. Aynen ya vivian dsena bulamadı Bi tane güzel adamın huyundanmı suyundanmı nerde çirkin var onu buluyor?? ama hande erçele yakışırdı ya tüh kaçırdı güzelim kızı ?? yakışıklı adamsın ne buluyorsun çirkini ??

 88. Sanada hayırlı akşamlar Zülüş
  Kızlar valla bu konuda bende sizinle aynı fikirdeyim hintliler en azindan dizileri çok saygılı bizim dizilerimizin çou bakinca insanin yüzü kızarıyor aynen valla dizilere bakinca dinimizden eser elamet yok

 89. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜNÜNÜZ NASIL GEÇTİ
  BUGÜN SPOR YAPMAYA GİDDİM ÇOKTANDIR YAPMAMIŞTIM ÖZLEMİŞİM
  ..
  FLİZİM GÜLÜM EMEGİNE SAĞLIK CANIM KENDİNE İYİ BAK GÖZLERİNİ ÇOK YORMA SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ..
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BUGÜN NASIL GEÇTİ EVDEMİYDİN
  KOMŞU KIZI KELEBEGİM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM AFRODİDİT YANIMDA OLSAYDIN SPOR YAPARDIK BUGÜN HAVA ÇOK GÜZEL Dİ MERSİNDE
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????❤️❤️❤️❤️❤️?????❤️❤️❤️❤️❤️??

  1. keyifli okumalar eloşum nasılsın bugün kuzum ben yeni geldim eve alışverişe çıktım ardından yemek falan derken ancak eve geldim

 90. Hoşbuldum Gülüm Çiçegim ? .
  Iyi olmana sevindim Denizim ?.
  Şimdi duşundimde Defne evet hakkat Vivimle Handede baya uyumlu bir çift ama Hande birinde durmuyorki çok çabuk sevgili degistiriyor çoçuk oyuncagimi bu yahu ????
  Defnem o manyak Hindistanda ýaşiyor . Dolandiricilikdan göz altina alindi sanirim

 91. Yok Manyacim yalan haber bence Çünkü Vivi eyliydi Drashti de sevgilisi vardi şu anki kocasi neydi adi Nejera mi her neyse o çirkin kocasi. Bence de çok yakışıyorlar ama gerçek dünya böyle biryer değil. Misal ben Barış Arduç u Elçin e âşık sanmıştım gerçekten çok yakışıyorlar ama Gupse Ozayla sözlü adam. Elçini de nişanlısı aldatmış gerçekten üzüldüm

 92. Manya valla banada defne söyledi vivian dsena yeni sevgilisini ailesiyle tanıştırmış diye ?? aynen yaa madu gibi birini bulamadı gitti zevksiz adam nerde çirkin var onu hemen buluyor hatta yeni sevgilisi shakti dizisinde aynı rol arkadaşıymış ?? aslında bende izlerim magazin programları ama haber hiç izlemem kardeşin baya meraklı galiba böyle haberlere ne kadar güzel ?? gerçekten mi aralarında aşk başlayacakmış ayy ne kadar güzel olur ee tabi dizi de o kadar etkili oynuyorlar birbirlerinden etkilenmeleri normal yani ama Bi ara küsmüşlerdi herhalde ondan küstüler bunların işi karışık biraz ya ??

 93. Ayy barış arduç gubse özay mı neyse onla sevgili ?? o gitmiş daha çirkinini bulmuş ya kadının ne değişik hareketleri var erkek gibi ??

 94. Zevksizliğin tıpta çaresi yok ne yazıkki ??
  ????
  Hoşgeldin AHIRETLIĞIM SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM?? Ben de yürüyüş yaptım biraz canim burada da hava çok güzeldi. Avm ye mi gittin yeğenlerinle ELAMM ??????????
  ???
  Hande ile Murat hiç yakışmıyor kızlar ay bi insan bu kadar mi yakışmaz ya.. Murat çok çapkın ahlâksız biri. Kimbilir Handeyi kaç kere boynuzluycak? Merveyi bile 2 kere aldattı ay yazik Merve ne kadar üzüldü ya Handeyi de çok kıskanmış yazık dizilere bile başlayamadı garibim???

 95. Aynen ya gülçicek bizim dizilerimizin artık suyu çıktı hep ahlak dışı dizilerimiz var yüz kızartıcı sahneler izlemekten bıktık ya ?? elin hintlisi bile dinine önem veriyor bizim dizilerimiz toplumun beynini bulandırmak için çabalıyor

 96. Defne bende Barişla Elçini aşik sanirdim gerçekten çok ama çok yakisiyorlar ? uyumlarida muhtiş Bariş Gupseyle hiç ýakişmiyor . nee nişanlisi Elçini aldatmişmi ?? Ay ben şok peki kiminle ? Adam salakmi ya nerden bulacak Elçin gibisini . Elçini nişanlisi Yunus Özdiken diye biridi sanirim bildigim kadariyla bir – birlerini çok seviyorlardi biz kalben evliyiz diyordu Elçin yazik ya . Barişla Elçinin sevgili olmasi için duaciyim ?? . Bu su hiç durmaz şarkisinida çok guzel seslendirdiler maşallah ikiside ???
  Zuliş ben onlar kusme olayini oyle biliyorum Vivian Drashtiyi setde şaka olsun diye itmiş Drashtide düsmüş , sinirlenmiş Viviana tokat atmiş ama sonrada barişdilar sanirim dizi bitdikden sonra Viv Drashtinin dugune katilmişdi. Ama Vivime yazik ya nerde çirkin orada Vivian Vahbbiz şimdiki sevgilisi derken ohooo ama Vahbbiz yine iyidi şimdiki sevgilisine gore . birde o kiza oyunculugunu begeniyorum diye Vidya Balan mesaj gondermiş nesi degişikse artik . ?

 97. Aynen ya hande güzel kız ne buldun da sevgili oldun murat tipsizi ile ?? ama fazla sürmez gibi ya Merve boluğ baya değişmiş ayrıldıktan sonra saçlarını falan boyatmış

 98. Evet Merve baya degişmiş eskiden daha guzeldi ben Murati çok severdim ama eskiden Merveyide aldatmiş ama Handeylede uzun surmez bence .

 99. ??????????????????
  NASILMIS
  ??????????????????
  BENİM
  ??????????????????
  SEVDICEKLERİMMM
  ❤???????❤?????❤???
  YARIN HERKESİN MESAISİ VAR
  BAZILARIMIZ OKULA
  BAZLARIMIZ IŞE
  BAZILARIMIZ YİNE EVDE IŞ DEMI
  ??????????????????
  HADİ BYS

 100. Manya bende şöyle duydum ya madu artistlik yapmış ben başrolüm ben daha iyi oyuncuyum diye vivian sinirlenmiş ben olmasam dizi olmaz diye küsmüşler tam bilmiyorum ama ?? manya sen baya takip ediyorsun bu oyuncuları şaşırdım doğrusu

 101. Evet Zulişim takip ediyorum bende ? şaşirma sen .
  Ben ve kardeşim Merve Boluguri çok seviyoruz çok tatli bir kiz ona kendi aramizda Kara prenses diyoruz veya Kara Kedi ve Merve kesinlikle Muratdan daha iyilerine layik . Kendisini Içimdeki Firtina dizisinden taniyoruz

 102. Ben pek beğenmiyorum Merve boluğu zaten fazla bir dizisi yok galiba murat dalkılıçla evlendikten sonra dizi çekmedi ??

 103. Elçin şimdilik gizliyor ama aldatmış sanırım Manyacim çünkü iş güç diye sevgililerini ihmal ediyorlar,ilgilenmiyorlar başka kadınlar kapıyor erkek milletini boş birakmaya gelmez ?? evet Vivinin manitasi Garimah Shakti dizisinde Vivinin kız kardeşi dizide bacısı gerçekte manitasi?? Vivi mi mesaj göndermiş oyunculuğunu beğeniyorum diye??
  Yok kızlar ya sadece Vivi nisandı düğündü derken sete geç gelmeye başlamış Drashti çok beklediği için sitem etmiş. Vivi bırakmak istemiş ama Drashti onu ikna etmiş halkın gözünde itibarını kaybetme diye. Hatta vivi drashtinin kendisi için çok özel bi dost olduğunu söylüyor hatta Drashtinin düğününe vahbizle katıldı ve çok pahalı bi kolye taktı ??

 104. Elçin şimdilik gizliyor ama aldatmış sanırım Manyacim çünkü iş güç diye sevgililerini ihmal ediyorlar,ilgilenmiyorlar başka kadınlar kapıyor erkek milletini boş birakmaya gelmez ?? evet Vivinin manitasi Garimah Shakti dizisinde Vivinin kız kardeşi dizide bacısı gerçekte manitasi?? Vivi mi mesaj göndermiş oyunculuğunu beğeniyorum diye??
  Yok kızlar ya sadece Vivi nisandı düğündü derken sete geç gelmeye başlamış Drashti çok beklediği için sitem etmiş. Vivi bırakmak istemiş ama Drashti onu ikna etmiş halkın gözünde itibarını kaybetme diye. Hatta vivi drashtinin kendisi için çok özel bi dost olduğunu söylüyor hatta Drashtinin düğününe vahbizle katıldı ve çok pahalı bi kolye taktı ?? neden onlar hakkinda gep böyle acayip haberler çıkıyor

 105. Merve Boluğur Acemi Cadı dizisiyle meşhur oldu ya???
  Ve Küçük Sırlar siz Küçük Sırları izlediniz mi?
  Merve Boluğur Burak Ozcivitle başrolü paylaştı ay kızlar hayatımda izlediğim en heycanlı ve güzel diziydi hele Merve ile Burakın öpüşme sahnesi off efsaneydi yaa????
  O dizide kimler yoktu ki Sinem kobal,bizim hikayedeki cemil,kirgin ciceklerdeki feride,hayat şarkısındaki kerim,Kadir doğulu ebru akel ve daha sayamiycam çok kişi
  KÜÇÜK SIRLAR HARIKAYDI EFSANEYDİ ??? bazen açıp izliyom youtubedan

 106. Bilmiyorum ki defnem ya bir sürü haber çıkıyor onlar hakkında yok şunu demiş yok bunu demiş diye ?? gerçekten mi katılımış düğününe şaşırdım doğrusu ya dizide ne kadar etkili oynuyorlar ya bunlar birbirininden hiç etkilenmiyormu ?? ben merak ettim doğrusu ??

 107. Her kese iyi akşamlar canlarım nasılsınız
  Gül Ciceyim tabi bende tanitirim kendimi bende azeriyim ne güzel ortak yönlerimiz var ya
  17 yaşındayım ailemle yaşıyorum
  Örgü isleriyle mesqulum
  Namaz kılıyorum ve turbanliyim
  Vau ne güzel vivi ve drashti hakkında bilgi yazmissiniz ya şimdi anlamadım ben viviyle drashti kusmu?
  Ve viviyle drashti yalancı bahar çekildiğinde bir birilerine aşıkmı olmuşlar
  Aman vivi ya sende hemen git evlen vabhiz denen cadiyla
  1 yıl beklese karı bulamicakti sanki
  Drashti zaten nisanliydi nişanı atmasında sorun yok ama evlilik büyük bir sorumluluk
  Ve şimdi vivi garima denen kıza aşık olmuş garima yine vabhizden biraz güzel
  Ya bu adam Türkiye’ye gelmicekmiydi nooldu

 108. Elçin sanguyla barış bende çok yakışdıryordum keşki sevgile olsalardı barışın sevgilisi guzel diyil bunlar bi komedi gibi dizide tanışıp sevgili oluplar sanırım ama hiç yakışmıyorlar

 109. Ayy biliyorum o diziyi zengin dizisidi hatta baya ünlü Bi diziydi ?? çok ünlü oynuyordu ya gençlik tarzıydı biraz arabalar falan vardı orada Merve boluğuda oynuyordu orada çok çirkindi ya Bi değişkdi

 110. Defnosum nasılsın gülüm
  Hep o karısı denen yellozun basının altından çıkmıştır
  Sanki evlilikleri uzun sürmüş gibi vivimin hayatını karartdi yelloz
  Bende okumustumki DRASHTİ demiski ben romantik biri değilim Vivan benim duygularimdan anlıyor o çok iyi biri diye okumuştum

 111. Seni tanıdığıma sevindim adaşım Gülçiçeyim sanada iyi akşamlar canim yeniden hoş geldin aramıza ay bende duydum vivanla drashitın küs olduklarını ben onları bir birine çok yakışdırıyordum jeşke gerçek hayatdada bi arada olsalardı drashtin kocası hiç yakışiklı diyil ama mutlular

 112. Ve Siz Hande ercelle Viviyimi yakistiriyorzunuz
  Hande.ercel murat dalkilincla sevgili
  İyiki sevgili benim Vivime yakışmaz aslaaaaa

 113. Hoşbuldum adaşım
  Evet bende duydum
  Ama vivi bu yakınlarda indoneziyaya gitmis hayranları dizilerinden fotoğrafı olan tabaklar hediye etmiş yalancı baharın fotoğrafı olan bir tabakla resimi vardı instagramda böyle tabağa bakıp gizemli gizemli gülüyordu
  Şimdi bu viviyle drashti kusmu ben anlamadım ama kuş deyil bence
  Çünkü youtubede bir video vardı drashtiyle vivi yeniden dizi cekeceklermis güya

 114. Aynen Gül çiçeyim ortak nokdalarımız var canim bencede güzel ortak nokdalarımız olması güzel

 115. Şimdide garmiah denen yellozla sevgili vivi ah vivi ne buluyon su çirkin süratli kızlarda
  Zaten dizidede o kızla didisip duruyorlar

 116. Evet Zülişim öyle ay bilmemki çok haber çıkıyor ?
  Gülçiçekim hoşgeldin kuzum. Sana katilamuycam bitanem hande çok güzel kadın nesini beğenmiyorsun Viviye çok yakışıyor bi kere bakışları gülüşleri ayni ve çok güzel ???
  Sen niye sevmedin

 117. Hoşbulduk Defnem
  Ne biliyim kız isinmiyom o handeye sadece gözleri güzel o kızın
  Vivime drashti yakışır başkada bisiy bilmiyom valla
  Şimdi bular dizide bir birilerine aşıkmı olmuşlar kusmelerinin sebebi ne oldu ben anlamadim

 118. Bende gördüm canim youtubdan diziye çekileceklerini bencede küs deyildirler ya onlar çok iyi bi arkadaşlardı Defnemin yazdiklarinıda okudum oda çok iyi arkadaş olduklarını yazmış bende internetden bakmışdım

 119. Aynen Defnem bende çok severim hande erçalı çok güzel bi kadin murat dal kılıncla yakışmıyorlar bence
  …..
  İramsucum Bellacım sizde iyi akşamlar kızlar

 120. Ha adaşım youtubede zaten doğru bişey yok ki
  Hayırlı akşamlar ikizlerim nasılsınız bitanelerim

 121. O kızda her hafta bir sevgili yapıyor kendine anlamadigim eski aşkları unutmak bu kadar kolaymi benim aşkımın üstünden 2 yıl geçti ama hala unutamıyorum hatırladığım da kötü oluyorum
  O zaman bunlarinki gerçek aşk olmasa gerek

 122. Kizlar bella yazmiyor o benim yani beraber deyiliz ben sadece tatli belami yazmak istedim ondan.
  Saol gulcicek 2sen nasilsin iyiyim ben

 123. Ya arkadaşlar yalancı bahar yine reyting toplamamis sanırım yayindanmi kalkacak

 124. Niye ayrıldınız iremsum nerdesin sen bitosum
  Bende iyiyim hamd olsun Rabbime

 125. Aynen Gülçiçeyim youtubeda çok doru haberler vermiyorlar ay canım sen aşıkmı oldun peki ayrıldınızmı sakincası yoksa söyle

 126. Gülçiçekim onu sadece Allah bilir ben ne bileyim dizi çekimlerinde aşık oldular mi?hoşlanmış olabilirler sonuçta yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu. Ay bu Vivi Darshti mevzusunu kapatalim. Sıkıldım ?? umarim yeniden dizi çekerler diyip olayı kapatalım ??

 127. Adaşım belkide bi kere verdikleri için insanlar çok izlemiyip o’yüzden yayından kaldırıp yerine başka diziler vereceklet

 128. EVET YALAMCI BAHAR KALKACAK YAYINDAN ÇÜNKÜ KORE DIZILERINE YER AÇILMASI LÂZIM ?? MECBUREN KALKACAK

 129. Kizlar Iyi Aksamlar hepinize
  Elam hosgeldin nasilsin
  Kizlar basim catliyor agridan bogazim aciyor nezamandir grip olmamistim sohbetinizde guzelmis beni bugunluk affedin benden sonra yazdiklariniza cevap vermezsem kirilmayin yarin gorusuruz hepinizi opuyorum???

 130. Ay sil baştan kore dizisinde Bi tane oğlan var baş rol galiba çok yakışıklıymış ya ben feda pek sevmedim ??

  1. aynı oyuncu hem fedada hem de sil baştan da oynuyor canım ji sung koredeçok meşhur ben yaşlarını yazarken şok oldum ya çok genç gösteriyorlar

 131. Zülüş bende fedayı pek sevmedim kore dizilerini pek izlememişdim ama sil baştan güzel bi diziye benziyor bencede

 132. Ay yok gulcicek 2 cim o tatilde newyourkta yazamiyor bari adimiz beraber olsun dedim ondan birtanem

 133. RÜYACIM çok geçmiş olsun kuzum öpüyorum seni
  ????
  Ay Zülişim karizmatik oğlanlar feda dizisindeki bakalim beğenecek mi toplum ama çok tutulur bence??

 134. Evet sil basdan komik ve guzel o kizla adam cok komik hareketler yapiyorlar az bakmistim guzele benziyor ama fedanin fragmani gordum .beyenmedim hic irenc ya olum felan sevmem oylelerini

 135. Bencede kalkması lazım zaten yayın saati uygun değil yalancı baharın tekrar vermesi bile gereksizdi daha farklı diziler verebilirdi kanal aman ne biliyim işte ?? inşallah kore dizileri izlenirde farklı diziler görürüz çünkü sıkıldım icca ve tapudan pragya ve tanunun planlarından ??

 136. Ay ne guzel haberler vermişsiniz Defne , Gül Çiçek Vivianla Drashti yeniden dizimi cekecekmiş ay ben çok mutlu oldum ? ve Viviannin Drashti hakkinda soyledikleri gerçekten çok hoş , arkadaş olarak dugunine katilmasi , Drashtinin çok sevdigi iki arkadaşi Jennifer Winget ve Karan Singh Grover dugune katilmamişti nedenini bilmiyorum ama Vivian & Vahbbizin dugune katilmalari çok hoş . Drashtinin kocasi Neeraj Khemka çok çirkin yaa Drashti nerden bulduysa artik gitmiş evlenmiş of ya ne guzel çift olurlardi Vivianla Drashti evlense bizde kuçuk Viv ve Drashtileri tanirdik ? Drashtinin kocasindan eski sevgilisi daha yakişikliydi Sidhart Shuklaydi onun eski sevgilisi .
  Defne canim Vidya Balan Vivin sevgilisine mesaj gondermiş genc olmana ragmen oyunculugun çok iyi diye nesi iyi ya ben bile ondan daha oynuyorum ? oyuncu olmak istiyorum . ? çokda iyi rol yapdigimi soyliyorlar arkadaşlarim ama bazen artislik yetenegimi kotuyede kullanirim ? mesela derslerden sikildigim zaman hocaya başim agriyor hastayim diyorum birazda goz yaşlari dokuyorum oda inaniyor saf ya ?
  Hande , Drashti , Vivian bunlar bir – birlerine çok benziyorlar gozleri , gamzeleri , dudaklari falan ….??? ucusinide çok seviyorum çok tatlilar ???

 137. İnşallah tutulur defnem ya kore dizileri çünkü sıkıldım hint dizilerinden artık beni sarmıyor hep aynı konu ?? ama kore dizileri daha farklı inşallah reytingler yüksek olur ??

 138. Aynen ya feda dizisindede yakışıklı çok var merak ettim ama nasıl olacak ?? farklı geldi bu diziler

 139. Ben koreli oyunculari bir – birinden ayirt edemiyorum ya birde isimleri çok karişik geliyor bana çok zor isimleri var ? ben meryem dizisini çok seviyorum dizinin oyuncularinida ? ama kore dizileri izlemicegim sanirim ?

 140. Bende ölüm olan dizileri çok sevmiyorum İremsu cnm sonra çok üzülüyorum

  Evet Zülüş ya çok gec veriyorlar o’saate kadar kim uyanik kalip bakıyor bilmiyorum bende canim

  Valla Manyacım ben youtubedan görmüşdüm diziye çekileceklerin ama bende yakışdırıyordum canım

 141. Isabella – Iremsu hoş geldiniz ?
  Ruya abla hoşgeldin ne kusuru dinlen sen biraz ?
  Kizlar benim uykum var hadi selametle herkese bye – bye ?
  Iyi geceler – tatli ruyalar hepinize canlarim benim hepinizi kocaman opuyorum ?

 142. Evet Zülüş hint dizileri bir birinin benzeri önceler çok seviyordum hint dizilerini ama şimdi şu kördüyümle ah kalbim soutdu beni hint dizilerinden canım

 143. Evet ya o saatte vermesi bile yanlıştı bence aradan biraz daha zaman geçmesi lazımdı tekrar vermesi için ama işte kanal yaptı yapacağını ?? daha da tekrar dizisi vermez gibi verir belki

 144. Ben ölüm , entrika , plan ama bütün bunlarin içinde aşk olan dizileri yani dram dizileri çok seviyorum ? komedi tarzindaki gençlik , komedi tarzinda aşk , fantastik , dovuş , mafia dizilerinide severim ama dram dizileri ayri seviyorum çunki onlari gerçek hayata daha yakin buluyorum

 145. Kızlar hepinize hayırlı akşamlar nasılsınız bakalım iyisindir inşallah

  Sohbetiniz çok koyuymuş ben hiç onları takip etmediğim için katılamıcam sohbetinize

  Valla bende otur otur sıkıldım ayaklarımın altı çok ağrıyor bogazlarım da ağrıyor

  Yatsıyı kılayım dönerim sonra görüşürüz

 146. Aynen Defnem inşallah insanlarin ilgisini çeker kore dizileri hint dizilerinden sıkıldik artik hep aynı

 147. Ben iyiyim Iremsucum sen nasilsin tatlim ?
  Ben Yalanci Bahari ne kadar geç olursa olsun izliyorum hemde hiç uykum tutmadan oysa bizim burda dizi saat 1 falan başliyor ve 2 : 50 de bitiyor ama ben yinede izliyorum işte Arkeysiz olmaz ?
  Teşekkurler Gül Çiçek canim ?

 148. Ben de sıkıldım Zülişim Çiçeğim hint dizilerinden bıktım yaka silktim hakkaten??
  Inşallah Manyacim
  Evet Sil Baştan çok hoş ya

  1. aynı fikirdeyşm ben ikisine de bakıyorum ama sil baştan daha güzel feda izlerken hep aklıma meryem geliyor zevk alamıyorum

 149. Sanada hayırlı akşamlar Saliha ablam Allah kabul etsin canım geçmiş olsun bu arada Allah şifa versin
  …..
  Nazcım yoksun yine bu gün nerelerdesin canım

 150. Bence kanal biraz ara vermesi lazım hint dizilerine kore dizilerine geçiş yapsın ya ekranda farklı yüzler görmek gerekiyor işte ?? inşallah izlenir kore dizileri ben küçüklüğümden beri kore dizilerine hep meraklıyımdır farklı gelir bana hep

 151. Sanada iyi akşamlar Naz canim hoş geldin
  ….
  Aynen Defnem sil başdan güzel diziye benziyor

  Bişey diyil Manyacim

 152. Evet ya artik hint dizilerinin modasi gecti. Korelerin modasi basliyor
  saol nende iyiyim manyacim iyi olmana cok sevindim cnm. :-) :-) ;-) ;-)

 153. Ben çok izlemedim ne yalan söylüyüm kore dizisi ama sil başdan dizisi iyi diziye benziyor inşallah iyi dizi olurda izleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu