Kördüğüm

Kördüğüm 201. Bölüm Özeti (Part 1)

Kördüğüm dizinde Veer, Vasnh diye kendisini tanıtan hatta Veer bile ilk başta inandığı kişiyi takip edip iş birlikçinin kim olduğunu bulacağını düşünür. Vasnh (Rocky) Mai ile buluşunca Veer bunu sıradan bir buluşma olarak düşünür. Aslında iş birlikçisi Mai’dir. Şimdilik bunu fark edemez. Bakalım Veer Mai’ye karşı davranışları değişecek mi? 

Kördüğüm 201. Bölüm Özeti # Bu Bayan Kim?

Şimdiki anlatacağımız Kördüğüm 201 bölüm özeti Kanal 7 ekranlarına 23 Şubat Cuma günü gelecek. Kısa bir dip not verdikten sonra özete geçelim. Bölüm, Nani ile Sid’in ağız kavgası ile başlar. Nani, abisi Ragu yanında ne yapmaya çalıştığını sorar. Tapu, senin eski tapu olmadığını evli ve mutlu bir ailesi olduğunu, buna engel olup bozmak isteyen kim varsa karşısında beni bulacaktır diyerek Nani dişini Sid’e gösterir. Sid ise Nani’yi bu kadar tehlikeli olduğunu bilmediğini ama ona göre önlem alacağını söyler. Veer ise evde makul şüpheli listesinde kendisini öldürmek isteyen Satya ve Sachi olabilir mi diye akıl yürütür. İşça kocasının yanına gidip Tapu ile görüşmenden bir şey çıktı mı der. Veer ise Ragu’nun yanında açık açık olmadığını söyledi. Yani bu tavır Tapu’nun tavrı olmadığını ve üstündeki şüphe tamamen kalkmasa da hala şüphelidir.

 

İşça, Jogi ile Vasnh arasında geçen kavgayı anlatır. Bu konuda babası Jogi de nyardım almak gerktiğini tek başına mücadele edemeyeceklerini söyler. Veer ise bu işin sır olarak kalması olayı daha çabuk ve kesin çözmemizin en büyük avanjatı olduğunu söyler. Vansh ile Mai’nin buluşmasını da değerlendirirler. Rag ise Veer’in geçmişte gelip Tapu’ya hayati bir meselede soru sorması kafasını karıştırır. Geçenlerde Bundella evinden korku içinde gelmesi, Veer’in Vansh ile alakalı hayati bir soru sorması Ragu’yu geçmişte Vasnh ile Tapu’nun neler yaşadığını düşünür.  Bundalla evinde evinde Kanha’nın isim günüdür. Dua ve kutlama için hazırlıklar yapılır. İşça bu kutlama için hem Veer’e hemde Kanha’ya kıyafet alır.

 

Vasnh ise hani bana diye yüzsüzce gelip hesap sorar. Veer, gerçeği bulmak için mümkün mertebe Vasnh ile karşılaşmamaya karar vermiştir. Vasnh kutlamada en başta ben olacağım diyerek ikilinin yanından ayrılır. İlk misafir olarak Damini gelir. Vasnh saygı göstergesi olarak Damini’nin ayaklarına ellerini uzatır. Ancak Damini cevap vermez. Vasnh ise bir hoş geldin demek yok mu damadına der. Ver bebeği ben alayım der. Damnini, Mukta’yı Vasnh’a vermez. Üstüne bir de kızar. Ayin ve dua görevlisi çocuğun annesi otursun der. İşça gidip  din görevlisinin karşısına oturur. Biraz sonra babası da gelsin deyince akıllı Vansh varıp İşça’nın yanına sanki kocası gibi gidip yanına oturur. Veer dahil herkes sinir olur.

Kördüğüm 201 Bölüm Özeti Resim 2

Vasnh ise duaya başlayabilirsiniz diyerek yüzsüzlük konusunda zirve yapar. İşça, dayanamaz ve dua yerinden kalkar. Din görevlisi dua bitmeden kalkmanın uğursuzluk getirdiğini söyler. Veer ise karım oraya oturmayacak der. Mai de otur İşça der. Ummed ise sen nasıl söylüyorsun buraya otur diye kızıp bağırmaya başlar. Daddaji, Veer’e ses etmemesini karışmamasını ister. Ama Veer dayanamaz ve annesi Mai’yi bir köşeye geçip ikaz ederken Damini ise yalvarırım buna müsade etmeyin der. Mai ise sen sus Damini,  Vansh  ilk kocası oturabilir diyerek gene herkesi şaşırtır.

Kördüğüm 201 Bölüm Özeti Resim 3

İşça zorla Vasnh’ın yanına oturur. Kutlama bittikten sonra Daminin ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim diyerek tepkisini Mai’ye söyler. Mai ise İşça’nın karısı Vansh der. Damini ise hayır İşça’nın kocası Veer der. Damini sizi vicanınız nasıl rahat ediyor. Bu olanları nasıl normal karşılıyorsunuz pes doğrusu der. Evdeki kutlamadan sonra mabede ev halkından Vansh, İşça ve Veer gidip dua ederler. Mabet çıkışında Rocky’i tanıyan bir bayan çıkagelir. Sizce bu bayan kim?

Kördüğüm 201. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

157 Yorum

 1. Bence bu bayan Rockynin sevgilisi ve o kizi Mai tehdit ediyordu sanirim ama iyi olmuş yani kesin sevgilisidir .?

 2. Kizlar gelin hadi yeni sayfaya bekliyorum sizleri burda ??
  Gul Çiçegim ? , Zulişim ? hoşbuldum canlarim benim
  Eslem Beysu sende hoşgeldin ?
  Defnem merak etdim şimdi Bulbul nasil bilgiler paylaşmiş olabilirki ??? Ama ben duydumki Bulbul bir filmde başrol kapmiş o yuzden kendi istegiyle ayrilmiş diziden filmin ismide Love Sonia Mrunal Thakur ( Bulbul ) bu filmde baş rol Sonia karakterini canlandiriyormuş yani ben oyle duydum . Ah Kalbime sonradan başka bir Bulbul gelecek estetik yaptirarak yeni Bulbulide Kajal Srivastava isimli bir oyuncu canlandiracak yeni Purabi ise Vin Rana diye bir oyuncu canlandiracak ????

 3. Beysuuuuum hoş geldim gülüm nasılsın
  Ay o ne ve katilmi????
  İn se Allah hemen yakalarsin
  kendine dikkat et canım benim öpüyorum seni?????

 4. Evet Manya bulbulde prabda deyisilecek ama eskilerin yerini hiç kimse dolduramaz
  Ya ben bu siteyi sevdim burda emojilerim çıkıyor
  DB de çıkmıyordu sinirlerim bozuluyordu resmen

 5. Manyacim detayları bilmiyorum ki kuzum hint magazinin de duydum. Belki kendi de sıkılmış olabilir. Bu sanat dünyasına akıl sır ermiyor ki kuzum??

 6. Ayy bu veer denen soğan erkeği ?? ne biçim biri ya karına biri tehdit ediyor bu sesini çıkarmıyor ?? bu damini de bir değişik ya madem kovuluyorsun dakka Bi konaktan daha ne geliyorsa

 7. Bence Rocky denen adamın eski sevgilisi yada yakın arkadaşı olabilir ?? ya bence gelse bile bunlar inanmaz gibi çünkü adam eve adım atmaz vanş diye kabul ettiler ama tapu hariç ??

 8. kizlar iyi olmaniza sevindim gozlerimi acamiyorum biraz dinlenip goreve gidicem allaha emanet olun gorusuruz tatli papatyalar..

 9. Bülbül güzel kızdı ya en azından pragyadan güzeldi ?? bide giyiniş tarzını seviyordum dizinin başlarında

 10. kizlar iyi olmaniza sevindim gozlerimi acamiyorum biraz dinlenip goreve gidicem allaha emanet olun gorusuruz tatli papatyalar…

 11. kizlar iyi olmaniza sevindim gozlerimi acamiyorum biraz dinlenip goreve gidicem allaha emanet olun gorusuruz tatli papatyalar….yorumum cikmiyor tekrar yolluyorum.

 12. Aynen Zülüş şu veer den koca filan olmaz karısını her yerde rahatsız edip duruyor roghi deninlen adam bişey edemiyor erkek olupda karısını koruyamıyor

 13. Adaşım sinirlenme ya verin tipi öyle napican?
  Belkide sıkılmıştır bülbül sikilicak tabi dizide dizi gibi çekilmiyor ki evcilik oyunu mübarek?

 14. Ee yüzsüzlük kanlarında var bunların kovulduğu yere mutlaka dönüyorlar.. onca şeyden sonra yüz yüze bakıyorlar..
  Bu arada Kanha büyüdü evlendi. Dedesinden servet kaldi. Damini,Meeti,Icca hepsi Kanganin konağında yaşıyor ama ICCA evde herkesi tembihledi. Meetiye kim olduğumu söylemeyin bu evin hizmetçisi diyin diye yüzünü çarşafla kapatıyor evin içinde gezinip duruyor. Bu arada kızlar Daminigil Kanha sayesinde zengin bir hayat sürüyor,ama Joginin servetinin kontrolünü Puskar ele geçirdiği için Muktalar eskisi kadar zengin değil..
  Ay çok karışık kızlar arap çorbası ???

 15. Ay desene Defnem şu daminin yine şansı yaver gidip ay şu hizmetli kılıklı icca yine göstermiş salaklığını jogiyede acıdım ama yazık adama demek sonunda puşkar bunuda yapdı ne kadar karışmış dizi
  ?????
  Aynen Gülçiçeyim veer tipsiz valla sinirlenmemek elde diyil

 16. Geldim kızlar aynen ya bide puşkar var bunlarda onun karısı ne değişik gülüyor öyle ?? bunlar yinemi konakta kalıyorlar ayy iyice karıştı bu dizi

 17. Ayy joginin serveti olmasa bunlar aç kalır valla hep jogi sayesinde zengin hayat yaşıyorlar ??

 18. Bencede Veer itici bir tip ? birde bunu erkek diye dogurmuşlar . Karisini bile koruyamiyor ? .
  Defne soylediklerine katiliyorum hint magazini ile ilgili ? herkes ayri bir sey diyor , her yer ayri bir haber yapiyor insanlar neye inanacaklarini şaşiriyorlar valla ??
  Zuliş ben Bulbulden Pragyayi daha guzel buluyordum eskiden şimdi Bulbul bencede daha guzel ama biraz fazla kilolu Pragyanin fizigi muhtiş , harika ??

 19. Evet ya bülbül daha güzel pragyada güzel ama dizideki halini sevmiyorum çok değişik rolü var bülbül daha olgun duruyordu pragyadan ??

 20. Bu konuda sana katılıyorum Manya bencede bülbül kilolu fazla kiloları var pragyanın fiziyi bencede güzel
  ????
  Hoş geldin Zülüş canım ay rohiniyimi diyosun zülüşüm kız bide çok yiyor ya o,ne zaman görsem elinde bişeyler yiyor

 21. Hoş bulduk gülçicek evet ya anca Bi şeyler yiyor maşallah durmadan ?? bide kocası puşkar mı neyse hep kötü düşünce peşinde

 22. Puskar ve karısında zerre kadar insaniyet nuru yok. Yaratık ikisi de..
  Bir de Puskar karısından dayak yiyor sürekli pis kılıbık ??
  Ama jogiye müstehak kolundan tutup atamadı bi türlü aptal adam

  1. Aynen defnem ya jogi yiğit adammış kovamadı Bi şunları ?? hala konakta puşkar ve karısı ikiside anca kötülük peşinde merak ettim acaba ikinci sezonda var mı bu ikili ??

 23. Hoşgeldin Amaya. Sen yabancisin sanirim ismin yabanci
  ???
  Zülişim final bölümüne kadar varlar diye biliyorum

 24. Finale kadar mı bende zannediyorum ki ikinci sezonda yoklar diye ay bu ikili nani gibi kötülük peşinde olacak o zaman ??

 25. aaa hhmm kimleri goruyorum dil bocuşunu denizcim iyiyim sen nasilsin canim.evet tatli cileyinle konustum newyork nasil delilik yaptiriyorsa o da oyle eylence iyi yarin geliyor yazar herhalde cnm.

 26. Bende iyim papatyam ay tatli cileyimi okadar cok ozledimki insallah yazar onsuz burasi bon bos eee neler yapiyon kiz isler nasil gidiyor tasarimlarin nasil kopusun nasil

 27. Amaya hoş geldin sanada merhaba
  .
  İremsucum hoş geldin canım nasılsın iyimisin
  .
  Deniz araz hoş geldin kuzum

 28. saol cnm tasarimlar cok iyi kopusumde iyi cnm senin tavsanin vardi o nasil.
  AAA MAGAZIN GUNDEM PRENSESIMIZ BUGUN FAZLA YAZMIO ZULISIM KONUMU BULAMADINIZ YA AA MERAKLA BEKLIYORUM. s.b.a.nin firagmanini gordum asli kaciriliyor sanirim ozgur onla kaciriliyor

 29. hosbuldum kirmizi gulciceyim iyiyim sen nasilsin.sizi ayir etmek icin ben ve bella kirmizi ciceyim diyelim dedik istersen tabi

 30. Olur İremsucum nasıl istersen öyle söyle canım adaşım kalp resmi kullanıyor adının yanına bende gül bitanem

 31. İlahi İremsu güldürdün beni ??yok konu bulunurda işte fazla kişi yazmayınca sohbet uzamıyor işte bide bugün pazartesi ya çalışan arkadaşlarımız var bende bugün yoğundum sınav başvurusu falan gittim ondan pek yazmadım ama akşama konuşacak konu bulurum ben sohbet amaçlı ??

 32. Cok iyi tavsanim ona isim takdim ya ismi isadennargiz cok guzel dimi isabella,deniz,nara,gizem isminin bas harifleri

 33. Tamam esna geliyorum ama bavulum agir biraz zaman alicak kapiyi acik koy zile basmaya halim yok kiz

 34. Evet bugün sba var aynen aslı yine kaçırılıyor o saçlı çocukla ayy bu aslıda ne günah işlemişde Ferhat gibi belalı birini bulmuş izleyip göreceğiz bu bölümde ne var ??

 35. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM NASILSINIZ? RÜYACIM TÜRKANƏM HOŞ BULDUK KUSURA BAKMAYIN YANLIŞLIKLA KƏNDİ İSİMİ YAZMIŞIM DİYƏR SİTEDE AYGÜN KULANIYORUMDA

 36. Oooo bayildim ne guzel bekle hemen bellayi arayip soylemem lazim eminim azi acik kalacaktir sok cok guzel.
  Zulisim aksama yokum ama yarin sohbetleri okurum aksama kiyafetlerim icin ders vermem lazim..

  1. Ay okadar guzelmi olmus insallah bellam da beyenir opuyorum guzelim yarin yaz tamammi iremsu seni cccooookkkk opuyorum ciceyim

 37. Teşekkür ederim Züleyha’m beni nasıl tanıdın
  İsimler uzun olduğu için kosaltım HOŞBULDUM BİRTANEM

 38. Valla bende nişanlım bize deldi salonda kuzenlerle oturuyor bende onları dinliyorum ???

 39. Her kese iyi akşamlar canlarım benim
  Neler yapıyorsunuz bakiyim
  Ben bu gün orucluydum sünnet orucu tutmustum o kadar su ictimki davul gibi sisitim vallahi????
  Ya bu kördüğüm abartdi artık
  Ve iccadan gerçek hayatta nefret ediyorum çünkü youtubede o kadar açık fotolarini gordumki sanki çıplak fotoğraf çekmekle noluyorki anlamadım,????

 40. Kızlar survivor da hangi takımı tutuyorsunuz
  ALL STAR MI

  YOKSA

  GÖNÜLLÜLER Mİ

  bi anket gibi bi sey olusturayim dedim birazda merak ettim cevaplarinizi bekliyorum guzel ve canayakin kizlar

 41. Gülcicegim nasilsin canimin ici neler yapiyosun kizz . Arada sirada ah kalbimede yaz ben buraya bazen yaziyorum . Bebegim arada sirada ah kalbimede gel seni seviyorum optum bye bye

 42. KIZLAR IYI AKSAMLAR
  Yine misafir geldi beni kurtarin kizlar mutfakta yaziyorum gormesinler diye filizcim ne acikliycak merak ettim gelen 3 saatte zor kalkiyor gidince yazarim gorusmek uzere

 43. Ankete katilayim kiz
  ben
  all starim
  sevdiklerim .
  Nihat dogan.
  Hilmi .
  Merve.
  Bunlar kiz
  baskalarida var ama simdi isimlerini unutdum sen hangisisin tuanam?

 44. Valla denizim bende all starim
  Benimde en sevdiklerim erkeklerden
  Hilmi
  Kizlardan da bende
  Merveyi seviyorum

 45. Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar
  ???
  Gülçiçeyim hoş geldin gülüm allah kabul etsin orucunu canım
  ?????
  Ruyacım kolay gelsin canım nedir senin bu misafirlerden çekdiyin Allah yardımcın olsun
  ????
  Kardelenim canımsın hoş geldin sanada iyi akşamlar bitanem
  ????
  iyi akşamlar sanada Rabiacım

 46. Gül Ciceyim????
  Teşekkür ederim canım
  Tuanam hoş geldin aşkitom
  Kız buraya yazın işte ben belki yazamadım ah kalbime kusura bakmazsiniz olurmu canlarım nasılsınız bakiyim
  Denizim aşkitom senide çok özledim
  Ah kalbim sayfasında kimler var
  Oradaki arkadaslarimada selam söyleyin sizi seviyorum canlarim

 47. İyi akşamlar Zûlûş napıyon canım
  ???????
  Adaşım valla bende sevmiyorum survivoru

  1. İyi akşamlar gülçicek ne yapıyım oturuyorum ve merakla filizi bekliyorum acaba ne diyecek ??

 48. Ayy filiz ne diyecek acaba nefesler tutuldu ve filizin ne diyeceğini merakla bekliyoruz ?? evet sadece dakikalar kaldı filizin gelmesine ??

 49. Aynen Zülüş bende çok merak ediyorum Filizin ne deyeceyini inşallah hayırı bişeydir

 50. Selam kizlar ✌ nasilsiniz ??
  Amaya hoşgeldin ?
  Iremsu hoşgeldin ?
  Deniz araz hoşgeldin ?
  Tuana hoşgeldin ?
  Amaya seni tanimak isterim canim tabi sakincasi yoksa ?
  Aaa Rabiş sen Yakub enişteyle nişanlandinmi ?? Bilmiyordum Allah mutlulugunuzi daim etsin canim hep mutlu olun ??

 51. Evet ya çok merak ettim aslında çok meraklı değilim ama arada tutar böyle merakım ?? aynen inşallah hayırlı bir şeydir

 52. Denizim Nihancancım Nurdan ablam Aysel ablam peri Bella nerelerdesiniz ?Naz canım sende sabahdan beri yazmadın inşallah yeyeninin çocuğu sa salim dünyaya gelmişdir?
  ?
  Nurdan ablamında misafirleri gitmedimi acep gelmedi inşallah iyidir

 53. Iyi akşamlar kizlar bizim kucuk naz dunyaya geldi cnm bu sevincimi sizlerle paylaşmak istedim kizlar nasilsiniz iyimisiniz insallah iyisinizdir canlarim

  1. Ayy ne kadar güzel senin adına çok sevindim ?? Allah analı babalı büyütsün inşallah

 54. Evet ya onlar hiç yazmıyor artık önceden selam verirlerdi şimdi onu bile yazmıyorlar inşallah iyidirler bende merak ettim şimdi ??

 55. Ay çok sevindim Nazcım allah analı babalı etsin bir ömür canım sanada iyi akşamlar sen nasılsın iyimisin

  1. GELDİM CANIM BURADAYIM SİZLERİ MERAKLANDIRIDIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM BİR ARKADAŞIMIZIN DOĞUM GÜNÜ İÇİN ÇAĞIRMIŞTIM

 56. NASILMIŞ
  ?????
  BENİM
  ???
  ??CİVCİVLERİMM??
  ???????????

  ??????????????????
  BEN YİNE YAVAŞ YAVAŞ ŞİFA YI KAPIYORUM BOĞAZIM YANIYOR VE YA DEGISIK ŞEYLER OLUYOR?
  DİYEBİLİRİMM
  ??????????????????
  SIZLERI OPUYORUMMM?
  VE
  SIMSIKI SARILIYORUMM?
  ❤❤❤?❤❤❤?❤❤❤?❤❤❤?❤?
  HADİ
  BYS.

 57. Zuleyham canim cok sagolun allah sizden raziolsun Gulciceyim canim cok sagolun allah sizden raziolsun canlarim benim

 58. Hosbuldum manya ablam nasilsin iyimisin ins iyisindir
  ❤❤❤
  Gulcicegim tmm sen buraya yaz ben burdan sana yazarım balım öptüm seni güzelim
  ❤❤❤
  Gul cicek ablam hosbuldum nasilsin benim iyi kalpli ablam

 59. ELOŞ ABLOŞUM
  DEFNOS ABLOŞUM
  NURDAN ABLOŞUM
  NİHAN ABLOŞUM
  ❤❤❤❤❤❤❤❤
  NERDESİNİZ ABLOSLARIMM
  YA??????

 60. Helinimm ben iyiyim sen nasilsin cnm ayy hastalanma kendine dikkat et guzelim bende seni kocaman opuyorum ve sımsıkı sarılıyorum ??

 61. Gulciceyim ve zuleyham biraz yorgunluk var özerimde canim bunada cok sukur iyi diyek iyi olsun canlarim.

 62. GULCICEGIM sagol bitanem gittiler sukur bugun yarim gunum misafir agarlamakla gecti gelenler esimin Almanyadan akrabalari sen nasilsin iymisin

  ????
  DEFNECIM arkadasina cok gecmis olsun kotu birsey yoktur umarim

  NURDANCIM nerelerdesin yerin belli oluyor

 63. Filizim merakdan çatlıyacağiz canım zaten internetde zayıfladı iyice her alde kızlarda gelmeye başladi

 64. Iyi aksamlar canalrim nasilsiniz.sizi vok ozledimheoinizi cok aeviyorum.O guzel yanaklarinizdan opuyorumGorusuruz.

 65. Gul Çiçegim sanada hayirli akşamlar tatlim ?
  Kainatim gelmiş hoşgelmiş nasilsin bakalim ??
  Tuana canim kaç yaşindasin acaba benden kuçukmisin ben 14 yasimdayim abla demişsinde şaşirdim dogrusu ama yalnişliklada olabilir tabi ??
  Ruya abla hoşgeldin ?
  Naz ablam ? Allah anali babali buyutsin , dunyanin en mutlu çoçuklarindan biri olsun inşallah çok sevindim senin adina ablam ???

 66. Merhaba kızlar nasıl mayna ve kanıtanm ve sen nasılsın canım rüya sen nasılsın canım naz sen nasılsın canım Gül çiçek sen nasılsın neler yapıyorsun kızlar

 67. Merhaba kızlar nasıl mayna ve kanıtanm ve sen nasılsın canım rüya sen nasılsın canım naz sen nasılsın canım Gül çiçek sen nasılsın neler yapıyorsun kızlar

 68. İyi akşamlar kizlar???

  Özlemisim sizi ?

  Nasılsınız?

  Kac gundur girmedim herkes iyidir inşallah..herkesin hayatı yolundadır..

 69. Allah sendende razı olsun Nazcım canım arkadaşım
  ???????
  Tuana ablasının güzeli nasılsın çiçeyim
  ?????
  Aidem hayırlı akşamlar bitanem
  ????????
  Aysel ablam hoş geldin nasılsın iyimisin bizde seni özledik canım

 70. Merak etme Zülüşüm seni merakda brakdığım için özür dilerim iyiyim bitanem geçer birazdan inşallah

 71. Manya sen 14 yasindamisin ben 15 yasindayim neyse ogrendim artik abla demem bilmiyodum gercekten
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Gul cicek ablacim guzel ablam saol iyiyim

 72. Manya tatlim benim iyiyim sen nasilsin

  Rahat hosgeldin sen nasilsin iyimisin

  Rabia tuana helin sizler nasilsiniz

  Aysel canim hosgeldin nasilsin

  Nazim nasilsin iymisin

 73. Ruyam cok sagol aminn canim allah raziolsun hayatim DEFNEM ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR BIRTANEM

 74. Canlarım güzelliklerim hepinize Allah rahatlık versin

  Nazım canım gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah ????

  Ayselim canım hoş geldin bitanem nasılsın senin dava ne oldu sonuclanmadımı canım ?????????

  Allah emanet olun göruşuruz ??????????????????????????????????????

 75. Saliham canim cok sagol aminn allah raziolsun birtanem.AYSELIM CANIM BENIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR ALLAH RAHATLIK VERSIN CANIM

  1. naz canım nasılsın nurdan 3 gün yazamaycağını söylemişti yoksa çukur varsa nurdan olmadan olur muydu değil mi :D

 76. aynen oyle vallah benle nurdan izliyoruz cukuru canim filizim cok sukur iyiyim sen nasilsin iyimisin canim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu