Kördüğüm

Kördüğüm 206. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Kördüğüm 206  bölüm özeti,  Mai’nin sonunda evden kovulduğunu göreceğiz. İşça’ya karşı kurduğu tuzakların bir bedeli olacaktı. Raghu karısı Tapasya’yı hala bulamayacak. Jogi, Sahte Vasnh’ı öldürmesi meşru müdaafa kapasımında değerlendirilip ceza evinden çıkacak. Bakalım bu olaylar nasıl gelişecek. Hadi özete geçelim.

Kördüğüm 206. Bölüm Özeti Mai Evden Kovulur

Kördüğüm 206.  bölüm özeti, Divya kocası Jogi’nin adam öldürmekten dolayı gözaltına alındığı haberini Nani söyleyince ağlamaya başlar. Damini ise telkin vermeye ve sakinleştirmeye çalışırken Nani hepsi senin yüzünden oldu bir de utanmadan konuşuyor musun sen deyip evden kovmaya çalışır. Damini de beni bu eve Jogi getirdi atacak olanda yine kendisidir der. Jogi Thakur ise ceza evinde bir öz diğeri de evlatlık olan kızlarının küçüklüklerinden bu zamana kadar neler yasadıkları bir bir gözlerinin önüne gelir. Tapasya’nın hala kayıp olması, İşça’nın tacize uğraması aklına geldikçe bahtsız kızlarım diye içi içini yer. Daimini, kızı İşça’nın yanına gelir. İşça her şey kendisi yüzünden olduğunu söyleyip ağlar. Damini de Jogi baban seni korumak için her şeyi sever.

Kördüğüm 206 Bölüm Özeti Resim 2

Seni öz kızından hiç bir zaman ayırt etmedi der. Bu sırada odaya Veer girer. İşça’ya ailesi yüzünde çok işkence çektiğini artık buna son vermek istediğini söyler. Divya torunu Yuvraç’ın yanına gelir. Raghu, Tapasya’nın nereye gidebileceği konusunda fikir alış verişi yapar. Kayın babası Jogi’yi de en kısa sürede dışarı çıkartacağı sözü verir. Veer, eşyalarını toparlamasını ister. İşça ise buna karşı çıkar. Ancak Veer Mai ile aynı çatı altında kalmak istediğini söyler. Veer sen gelmek istemiyorsan ben giderim diyerek kıyafetlerini valize koyup gitmek ister. Bu sırada odaya Mai gelir ve hem Veer’den hem de İşça’dan özür diler. Veer bu konuda çok geç kaldığını hatta hiç yapmaman gereken bir şey yaptığını, bu bencilce davranışın yüzünden bir kişi ölürken kayın babam da ceza evine girdi diyerek özrünü kabul etmez. Veer tek başına Bundella evinden valizi ile birlikte gitmek için adım adım ilerlerken hem İşça hem de Gunwanti (Mai) Veer’i durdurmaya çalışır.

Kördüğüm 206 Bölüm Özeti Resim 4

Ummed, oğlum gitme burada gidecek bir kişi var. O da sen değilsin der. Daddaji de gelir. Ummed evden kovman gerekeni biliyorsun der. Mai lafın kendisine geldiğini anlar. Pişman olduğunu söyler. Mai Daddaji’nin lafından sonra evden çıkmaya kalkar. Cahil İşça Mai’nin gitmrmrsi için durdurmaya çalışır. Daddaji’ye kovmayın diye yalvarır. Ya bu nasıl bir kız? Veer, İşça’ya bırak gitsin engel olma der. Mai Bundella evinden kovulur. Daddaji ise kızım İşça, Gunwanti bir Bundella ailesine yakışmayacak işlere girişti ve bedelini ödemeli. Bu suç karşılıksız ve cezasız kalmamalı der. 

Veer Mai’ye Acır Kördüğüm 206. Bölüm Özeti

Özete devam ediyoruz. İşça ailecek bir yanlış yaptıklarını söyler. Geri getirilmesi için Veer’in kalbini bu konuda yumuşatmaya çalışır. Hizmetçi Kasap, Bundella kapsına gelir ve Daddaji’ye yalvarıp ağlar. Evin hanımının sözlerine uyduğunu ve bu konuda çok pişman olduğunu söyler. Affetmesi için yalvarır. Daadji merhamete gelir ve eve girmesine müsaade eder. Rathod, kayın babası Jogi’yi nezarette ziyaret eder. Jogi kendisini değil Tapasya’yı düşünür. Bulabildiniz mi der. Raghu lafı değiştirip önce buradan nasıl kurtulabilirsiniz onu konuşalım der. Bu sırada İşça’da görüşe gelir. Babası Jogi’yi demir parmaklıklar arkasında görünce ağlar. Mai gününü tapınakta geçirmiştir. İşça’nın konuşmaları işe yarar. Gidip Mai’nin düştüğü duruma bakınca Gunwanti’ye acır. Eve gidelim der. Mai ise hayır ben orayı hak etmiyorum diye ayak yapar.

Kördüğüm 206 Bölüm Özeti Resim 5

Veer, İşça sana kırgın bile değil der. İşça kocası sözünü dinlediği için çok mutlu olur. Çocukları da alıp parka götürürler. Parkta bir güzel eğlenip kafa dağıttıktan sonra arabaya gidip eve gidecekleri sırada saçı başı pislik içinde deli gibi bir kadın gelir ve kendisini affetmesi için İşça’ya yalvarır. İşça neden deyince bebeğini çaldım başkasına verdim der. İşça bir şok geçirir. Orada bulunan seyyar satıcı bu herkese böyle yapıyor der. Ragu, avukatlarına Jogi’yi içeriden çıkartmak için ellerinden ne geliyorsa yapmamalarını söyler. Avukatlar olayı meşru müdafaa kapsamında olduğunu belgeleyince Jogi nezaretten çıkar. Ancak daha işlemler bitmediği için eve gidemez. Bu sırada Raghu ile daha önce başka bir olayda takışan polis amiri ila karşılaşır. Bakalım polis amiri Jogi’nin çıkması konusunda önüne bir taş koyacak mı? Bu sorunun cevabını 207. bölüm özetinde bulabilirsiniz.

Kördüğüm 206. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

332 Yorum

   1. teşekkürler iyiyim zülişim sen nasılsın siteyi daha iyi hale getirmek için çalışma yapmayla uğraştım gün boyu şimdi de yemek yedim sen neler yapıyorsun

 1. Analar evladının tahtını yapar da bahtını yapamazmış.
  Damini ile Divyanin ki de o hesap..
  Iccaya başına gelenler için hiç üzülmüyorum. Bir yılanı beslersen zehrini güçlü biriktirir ve döner yine hiç ummadığın anda seni yine sokar???
  APTAL ICCA MALOZ..??
  Veer bile anasının gitmesini istiyor. Sen aklını kime ödünç verdin??
  Ben Tapuya daha çok üzüldüm. Ya Radhot gibi yakışıklı bir adam bırakılır mi hiç salak..
  Veer onca şey yapti zamanında gurursuzca terk etmedin. Şimdi un ufak edebileceğin Sid yüzünden kurulu düzenini terk ettin. Allah tependen baksin emi??

 2. Olan jogi takura oldu acıdım adama ya yazık vallahi hep bu salak icca yüzünden?? mai de her kötülüğü yapıyor sonra gidip dua ediyor bunlar ne karışık Bi şeyler ??

 3. Hoşgördüm BELLACİM ??
  Ben de özledim. Iremsu vardi mi Milanoya?? Çok gergin ve stresliydi sanki. Tasarımını mi sergileyecek???
  ????
  Aynen Zülişim günah çıkarıyor ama senin dediğin gibi kimse bu cadı karıların cenazesini kaldirmaz ölseler ???
  Ders çalışabildin mi bugün ?
  ???
  Salihanin neti bitti sanirim
  Aysel,Deniz yok
  Peri teli bozuk
  Emel,Sena,Sema yok..
  Ve daha pekçoğu
  Suspisko,Gamze,Ince….

 4. Zulisim iyi olmana cok sevimdim birtanem evetya sana katiyorum.

  Evet jogiye yazik oldu maide ne sinsi az si.si cikmadi bide dua ediyor film zivanadan cikti karismak icin ferrariyle ucup karistirdilar filmi iyice sacma oldu

  ay kiyamam gizemim diyer syf yi okudunmu sana bir seyler yazdim cok yorma kendini yarina birak biraz

 5. Evet ya biraz baktım işte ya gece kalkıp çalışacağım gündüz pek çalışamıyorum gece daha sakin oluyor ?? zaten hep gece kalkıp ders çalışırdım

 6. Evet vardi defnem evet cok gergin ve sitresli bunu gecmek istiyor beraber gece gunduz diktik kestik actik cizdik konusma yapti manken buldu 3 tane buldu halam ben efenin kardesi 4 tanede bizim karadeniz guzellerini getirdi aslinda cansiz mankende oluyor sunmak icin ama canli gercek olunca biraz daha ust kademe cok ugrasti ben ve halam sali gunu gideceyiz carsamba onun gunu cok ugrasti isallah becerir nediyeyim..
  Kizlar ben yemeye gidicem 1 saate kalmaz gelirim kizlar

 7. Aynen öyle defnem bu Nani mai ölse kimse cenazesini kaldırmaz ortada kalırlar valla?? kimseye tek bir iyilik bile yapmadılar ?? yapıp yapıp bide dua ediyorlar bunlarda biliyor işlerini

 8. Bugün biraz baktım kördüğüm dizisine raghot tam psikopat ya tapunun elini arkadan nasıl tutuyor öyle ama tapunun rüyasıydı?? ayy çok korkunçtu tipi ?? kanal niye o tarafı kesmediyse insanın ruh sağlığına aykırı bir dizi ??

 9. Afiyet olsun Bellacim ??
  Gönlünce olsun Iremsunun
  ???
  Herkesin çalışma stili var tabi Zülişim. GÜLÇİÇEK pasta siparişlerini yetiştirmeye çalışıyor bugun. Ustelik ev işlerini de yapıyor yazamayabilir canim..

  1. Aynen defnem gece ev sessiz ve sakin oluyor gündüz hep gelen giden oluyor haliyle dikkatim dağlıyor çalışırken zaten kpssye hep gece çalışırdım gündüzde sabah bir çalışırdım ara verirdim öğlene kadar öğleden sonra tekrar bakardım ama hep gece çalışırım gündüzde sabahleyin bakarım ??

 10. ZÜLİŞİM hint dizilerinde ruh sağlığına aykırı olmayan bölüm yokki??
  Nirancanin Anjeliyi dövdüğü işkence ettiği sahneler,Nirancanin kizi Jyotinin o manyak kocasi ve kaynanasinin dövüp çocuğunu kürtajla zorla aldirmasi??
  Rudranin yengesi,Shyam denen manyağın Khusiye yaptiklari ona zorla sarılıp öpmeye calismasi,Zeynin anası Süreya ve teyzesi Zarina,Madhubaladaki herkes ama herkes korku filmi gibiydi hele Rajanin ailesi????ay tek normal insan yok..

 11. Hepinize iyi akşamlar Arkadaşlar ben geldim nasılsınız iyimisiniz beni soran sormayan bütün arkadaşlar Teşekkür ederim iyiyim şükür sadece yorgunum ??

   1. Hoş buldum Filizim iyi olmana sevindim canım hep iyi ol. Bende yorgunum sadece ama şükür sağlığım yerinde bitanem

 12. Aynen öyle defnem hepsi tam psikopat ya hele rajanın ailesi tam cahildi saçma sapan gelenekleri vardı madu kötü düşmüştü onların eline?? ayy hele niranjan kelinin yaptıkları çok değişikti sonradan küçük Emrah gibi nasıl ağladı Beni affetdin diye ne gülmüştüm orada ?? syhamda çok kötüydü ıyy hiç sevmezdim onu ?? hepsi ayrı bir kötü ve çirkindi

 13. Geidim Zülüşüm Defnemin dediydi gibi işlerim vardı ancak bitire bildim işlerimi canım . Nasılsın iyimisin napıyon
  ?????????
  Defnem azının uçukları iyleşdimi canım şimdi nasılsın iyimisin

 14. Canlarım size diyer sayfada yorum yazmıştım önemli değil buraya da yaziyim
  Siz yazdinizki yalancı bahar izlenmiyor yayindanmi kalktı yine
  Of ya ne istiyorlar benim Rkyimden ya
  Ben 2 sezonu iple çekiyorum
  Rajanin deliliklerini özledim
  Birde Tünaydın ne demek canlarım ben Azeri olduğum için anlamıyorum o kelimeyi

 15. Hoş geldin gülçiceğim iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın yorgunsundur Allah kolaylık versin işlerinde ??

 16. Hep iyi Ol FİLİZİM teşekkürler canım bende iyiyim sadece yorgunum bu gün çok işlerim vardı anca gele bildim

 17. Hoş geldin gülçicek❤️❤️ nasılsın iyi misin?? tünaydın demek günaydının tersi yani tam bilmiyorum ama hep öğlen olunca tünaydın derler okulda Bile diyorlardı tünaydın nı ??

 18. Hoş buldum Zülüşüm. Hep iyi ol canım teşekkür ederim evet çok yoruldum sizleride özledim bitanemm
  ??????
  Nurdan ablam iyi akşamlar canım benim nasılsın iyimisin
  ???????
  Adaşım iyi akşamlar canım

 19. Ayy bende özledim desem yalan olmaz çok değişik ve karizmatikti raja ?? hele arkeyden daha farklı ve daha değişikti o bölümleri hiç unutmam ya sırf onun için oturur izlerdim reklama kadar ?? tam köy ağası gibiydi

 20. Teşekkürler Adaşım napıyosun senin işlerin nasıl bu arada sen siparişemi örgü örüyorsun

 21. HOŞGELDİN Çiçeğim sana da iyi aksamlar??
  ♠♠♠
  Aynen öyle Zülişim. Hele bu Madhuyu kuyunun içine sokup çıkardılar ya Raja da videoya alıyordu benim Ranim çok güzel çıktı diye? Anamla biz izlerken gülmekten ölecektik ??Babam normal insan bunu izlemez diye gülüyordu bize?
  ???
  NURDANIM ben dışarıda gezdim. Yeni açılan mekanlara takıldım,yürüyüş yaptim,güneşlendim. Ama sonra şiddetli bir yağmur bastırdı eve attım kendimi zar zor??
  Sonra bi dünya telefon görüşmesi yaptim. Siz çocuklarla mi oyun oynuyorsunuz??
  Valla ben demiyorum Hint dizilerini. Toplum diyor bizim toplum benimsemiş bu putperstleri NURDANIM
  80 yaşındaki nine dur şu namazı kılayım da Tapuyu izleyim Pragyayi izliyim diyor??
  Sızdılar hayatımıza

 22. Aynen rajayı bende severdim köylü masum ama vahşiydi birazda maduyada nasıl aşıkdı çok güzel bölümleri vardı unutulmaz

 23. Hele rajanın madunun peşinden ayrılmaması çok değişikti ya bir bölümde asansör sahnesini hiç unutmam raja nasıl çıkarmıştı maduyu kucağında ??

 24. Hoş buldum Defnem ay negüzel gün geçirmişsin canım Maşallah sana Güzelmiş günün
  ????????
  Evet Zülüşüm artık dinlenmeğe çekildim bitanem Teşekkürler

 25. Aynen ya bende gülmüştüm orada nasıl kameraya almıştı ama madu ne haldeydi ya?? nasıl bir aileye gelin düşmüştü ya çok komikti adamlar tam cahildi

 26. Gülçiçekim ❤❤HOŞGELDİN
  Tünaydın demek iyi öğlenler demek. Yani iyi akşamlar demek gibi. Ve evet KANAL7 kaldıracak YByi öyle dedi.
  ???
  Çiçeğim kurudu sayılır uçuklar annen nasıl oldu?
  ???
  Zülişim Raja çok değişikti Rk gibi gururlu değildi sevgisini gösteriyordu çok masumdu ya. Raniye tokat attığında nasıl üzüldü nasıl ağladı. Kızı torba gibi kucağına alır götürürdü hopp?? Ama Rkin karizması başkaydı tabi

 27. Evet çok seviyordu Maduyu Raja asansör sahneside odada yılan gördüğü sahnede güzeldi bide çocuk gibi gözükdüğü zaman apayı maduya tokat atdı diye ne güzel dövmüş dün?

 28. Yeniden ben merhabalar ? ne yapiyorsunuz kizlar ? Biz arkadaşlar ile gezdik tozduk bu gun şimdi eve geldim baya yoruldum ??
  Isabellacim sorumu cevapladigin için teşekkurler bende iýiýim birtanem ?
  Şimdi ozeti okucam ozetden once yorumlara bir bakim dedim ?

 29. Sevindim Defnem kurumasına uçuk larının. Annemde şükür daha iyi canım benim

 30. Aynen ya maduya nasıl tokat atmıştı sonra pişman olup sopayı madunun eline vermişti adam tam aşıktı ya ?? arkey daha karizmatik ve psikopattı dizinin başlarında maduyu adım adım takip ederdi arkey ikisi çok farklıydı ama aynı adam canlandırıyordu yetenek buna denir herhalde ????

 31. Aynen gülçiceğim çocuk halleri çok komikti ya ?? guniya der dururdu ne değişikti orada oyuncaklarla oynardı raju madu orada pek saftı ya abhayla evlenmediğini duyunca nasıl ağladı ama raju ile evlenince ??

 32. Evet ya Yalanci Baharin 2 sezonuda guzeldi Raja & Madhu aşki annemle sikilmadan ozetini bile izlerdik çok guzel sahneler vardi Gül Çiçegin soyledigi sahneleri bende çok severim ama en çokta Abbay Kapoor Rajayi oldurmeye çalişmişti kamyonla ama Rajanin saglik durumu o sayede duzelmişti Abbay seni oldururim diye silahi ? çaliştirmayi başarmamişti ama Raja bunu bizim koyde çoçuklar oynar diye çok guzel sikmişti silahi Maduşumda şok tabi Raju noldu sana diye oda Rani ben artik Raju degil Rajayim demişti çok guzel sahneler vardi hele o yilanli sahne Maduş nasilda korkudan Rajanin kollarina atlamişti Rajada aşik – aşik bakiyordu çok etkileyicidi ?? ama 1 sezonuda çok guzeldi Arkey & Maduş ? oldugunde tam 4 gun aglamiştim ? sonradan Bittu Arkeyin dogum gunini fotosina bakarak kutladigi bir sahnede gerçekten çok uzulmiştim gozlerim yaşarip sesli – sesli aglamiştim ? Vivian & Drashti onlari çok ama çok seviyorum ???????????
  Neyse kizlar ozeti okiyim bari ?

 33. Iyiyim Gul Çicegim sen nasilsin ? ?
  Defne ucuklarin kurumasina çok sevindim ? hep iyi ol sen Zulişin soyledigi gibi karanlikta dikkatli ol ? ama ben severim elektriklerin kesilmesini karanligida çok severim ??
  Neyse artik ozete gecim ben bir okuyamadim ??

 34. Evet Zülüşüm çok ağlamişdı o, sahne’de ilk önceleri nasılda çekinirdi rajadan rajada çocuk dan farkı yokdu koca adamın
  ??????
  Evet Manyacım bende çok sevinmiştim apayı öldürünce Raja suçu da nasıl ört bas etdi

 35. Sağolun Çiçeğim Zülişim
  Manyacim?? elektrik gelip gidiyor bakalim..
  MANYACIM karanlığı ben de severim ama uyurken. Gece lambasi falan kullanmam hiç yüzüme ışık değmesine tahammülum yok uyurken..
  Uçuklar kurudu ama canımı da çok yakti..?
  Vivian muhteşem bir adam. Onun gibi birinin sevgisine sahip olmak harika çok harika bi oyuncu???
  Bakışları delip geçiyor

 36. Of ya Ichcha ne diyeyim salaksin işte … yahu o kadin yuzunden baban hapis yatacak aman ya ne salaksiniz of be ya of salaklar diyecek laf bulamiyorum o nanininde patetes gibi burnunu çekerek oynamak geliyor içimden igrenç kadin Tapununda aklini zehirledi ? ama Tapasyayada şimdimi gurur gelmiş gerçekten oda salak …. Radhot gibi birisi ter edilirmi ? yahu ?? Maininde allah cezasini versin utanmaz kadin ýaşina bak utanmiyormusun kocan tarafindan evden atilmaya allah seninde sogan oglununda belasini versin ya başkada bir şey demiyorum of hasta olucam valla ??

 37. Evet Defoş Vivian muhteşem bir adam zaten ondan boşanan salak ( Vahbbiz Dorabjee ) gerçek Vivimi hak etmiyor bile ? neyse kader işte…..
  Degilmi Gul Çiçek sucunu nasilda ort bas etmişti valla zekice ? Abbayida çok guzel oldurdi intikamlarida alinmiş oldu işte ?

 38. Aa gormemişim kusuruma bakma Filizim çikiyormuş ? Sorry
  Kizlar ben bir arkadaşima sizden bahsettim SELAM GONDERIYOR hepinize ?? unutmadam şoylemiş oldum ??

 39. Aynen Defnem bende çok beğeniyorum Vivanı çok yakışıklı hele bide gülünce ?harika gözüküyo çok karizmatik erkek

 40. Bende vivani cok begeniyorum evet gul ciceyim gulunce daha karuzmatik oluyor

  ayy kizlar nefesim kesildi zarzor kosarak yaziyorum ya offf

 41. Filizim hafta sonu eşim evde ya tlfonla fazla uğraşamıyorum

  ????

  Gamzelimm seninde gezdiğin iyi olmuş kafayı dağıtırsın en azından

  Zülişimm Gülçiçeğimm bende iyim Elhamdülillah uğraşmaktayım dünya işleriyle sizler ne yapıyonuz

 42. Aynen ya arkey bana bir baksa ben herhalde kalb krizi geçiririm orada çok etkileyici bakıyor ya ??

 43. Vivianı gülerken değilde Rk karakteriyle beğeniyorum ciddiyeti severim pekbi ciddiydi rk ??

 44. Hep iyi ol Nurdan ablam valla cânım Dünya işleri hiç bitmez bende aynıyım hayatım çalışmakla geçiyor işde bitanem

 45. Adam tam karizmatikti ya ama şimdi çok değişik olmuş şişmiş gibi kas falan yapmış bide kilo almış shakti dizisi başlarında çok karizmatikti ??

 46. Gulciceyim iremsunun talimati var yemek yedinizde aldiniz kalorileri vereceksiniz hatta zayiflayacaksiniz ben ve halam kosu bandinda kosuyoruz canim cikti

 47. Evet Zülüşüm kılo almış gibi Vivan bende resimlerini filan gördüm ama kas yakışıyor arkeye boylu poslu nede olsa

 48. Evet degilmi Vivim ekrandayken tuylerim diken – diken olurdu , her an kalp krizi geçiricekmişim gibi hissederdim sanki bana bakiyormuş gibi yastiga sarilirdim ? o ekrandeyken delirip televizyona sarilim hep salak – salak televizyona sarilmak ne ya ???

 49. Ayy arkey shakti dizisi başında tam aşıktı ya deli gibi soumyanın peşinde dolanırdı ?? icca kılıklı soumya kardeşi ile evlensin diye yalvarırdı adama harman soumyayı izlerdi uyurken sabaha kadar soumya salağı uyanır uyanmaz kardeşimle evlen derdi Bi sinir olurdum orada ?? soumyanın saçını başını yolmak isterdim

 50. Bişey diyil Zülüşüm
  ?????????
  Ay koşa yapmaya bayılırım Bellam kaşki yerinde olsam canım bu aralar vakit bulamıyom koşmaya

 51. Aynen öyle gülçiceğim adam yakışıklı ama ben pek yakıştıramıyorum kiloyu ona zayıfken daha iyi ??

 52. Gulciceyim nefes nefeseyim cunku;
  İremsu talimat verdi her aldiniz kaloriyi vereceksiniz hatta zayiflayacaksiniz onun icin ben ve halam kosu bandinda kosuyoruz ayy nefes diye bir sey kalmadi oldum dirildim

 53. Aleyküm selam Manya
  ???
  Ay Bella öldüreceksin beni gülmekten koşu bandı mi????
  Kiz halan kaç yaşında kadina birşey olmasın Allah korusun?
  Insan kardeşi için nelere katlanıyor ya Rab???
  ????
  Valla beni bakışlarıyla kimse deviremez kolay kolay?ben de çok etkileyici bakarım cazip bir tebessümle ??
  Vivian en karizmatik Madhubala dizinindeydi şimdi fazla kas yapmış kilo almış ama eski formuna hemen döneceğine eminim..

 54. Zülüşüm anlatıyorsun merak ediyorum valla bu shakti dizisini internetten bakacam vakit bulunca canım

 55. İlahi manya beni güldürdün ya ekrana nasıl sarılıyorsun ?? ben kendimi düşünemiyorum yalancı bahar ekrandayken ben televizyona sarılıyor muşum annem Bi geliyormuş kızım kafayımı yedin ne yapıyorsun diye ??

 56. İzlemeni tavsiye ederim gülçiceğim ama ilk bölümlere izleme çünkü orada arkey pek oynamıyor hep soumyanın küçüklüğünü anlatıyor eğer izleyeceksen 50 bölümden sonra izle bence o bölümler daha güzel ??

 57. Defnem ne yapalim mutlulugu icin birazdanda ip atlayacagiz benim halam yasli deyil baya yasi iyi 26 yasinda beraber yapiyoruz ama biraz yoruldum ya ahh iremsu ahhh biz sabah yapardik onun sayesinde sabah aksam her yemejte yapiyoruz

 58. Ay Manyacim televizyona sarılmak nedir? Alemsin???
  Ergenlik işte insana neler yaptırıyor ??

 59. Manyam bence kendine salak deme cunku bende oyleyim sevdigim beyendiyim yakisiklilar olunca tv yi operim sarilirim hatta tv yi minciklarim yanaklarini cekerim bu delilik iste

 60. Aynen ya ben kendimi düşünemiyorum öyle arkey ekrandayken ben televizyona sarılıyorum ?? kendi kendime gülerim o zaman ??

 61. Ay Bella halan bayağı gencmis ya benle yaşıtmis??
  Iyi bakalim kardeş için herşey mübah napalim

 62. GÜLİZAR izliyorum. Kız tırnaklarının yarısını maviye yarısını kırmızı ojeye boyamış ?? ay nasıl tuhafıma gidiyor böyle şeyler ya??
  Sabit renge boyasa olmuyor sanki?

 63. Teşekkürler Zülüşüm evet biraz göz atacam boş vakitim olunca canım
  ????????
  Alemsin Manya yorgun halimde benide güldürdün kız televizyona sarılmak ne demek

 64. Evet defnem halam baya genc.eee napalim aynen oyle ikizim icin hersey feda diyelim.

  Evet zulisim bazi spor aletleri var nevar kiz sasirilacak bazen spor salonuna gidemeyince bizim spor odamizda yapiyok ama ben simdiki gibi biraz zorlaniyorum kalbim ve bobreyim sey olunca zorluk veriyor ama iyi his ettiriyor tavsiye ederim

 65. Aynen ya üçü mavi ikisi kırmızı?? bide Çok değişik kıyafet stili var bir kulağına beş tane küpe takmış ??

 66. Ay şimdi de benim televizyona sarilasim geliyor??
  Ay bu Gülizar in abisi Tuğrul manyak yakışıklı birşey arkadaş. Insan mi bu ya.
  Yoğun bakimda bile karizma fışkırıyor ???

 67. Yapanlar cok her tirnagi ayri renk kulaklar kuoeli felan ben kiyafetime gore arasira tek renk kullanirim rengarenk kendilerini gokkusagi yaliyorlar

 68. Yok isabella çok şaşırmadımda birden duyunca şaşırdım kendini çok yorma yaşın daha küçük bende küçükken spor salonuna giderdim top falan oynamaya ablamla eskiden evimizin karşısında spor salonu vardı ama pek kullanışlı değildi şimdikiler gibi değildi tabi ??

 69. Bende sevmem oyle her parmagina ayri oje surulse ama açik renkleri severim ??
  Isabellam ben kendime salak demiyorumki oyle lafin genişi soyledim ? ben kendimi çok severim aşigim kendime ??
  Zuliş bir defasinda ne oldu de . gece Arkey izliyordum yine deliligim tutdu televizyona sariliyorum , yanaklarindan çekiyorum Arkeyin , onlar ekrandeyken selfie çekiniyorum Arkey & Maduyla selfilerim çok o yuzden ?? birde baktim annem beni izliyo ? dediki kizim iyimisin neyin var senin bende iyiyim annecim sadece … Arkey ekranda benim deliligim tutdu işte ? annemde bana nasilda deli muamelesi yapmişti ??
  Gul Çiçegim gul işte fenami ?

 70. Ojeleri ben de çok seviyorum da namaz kıldığım için kullanamiyorum. Özel davetlerde parlatıcı falan sürüyorum hemen gelince siliyorum onu da..
  Temizlemek meşakkatli

 71. Bende sevmem oje falan tabi güzel renkli ojeler hoşuma gider öyle ikisi sarı üçü mavi hiç sevmem ya ?? bide dövmeyi sevmiyorum hiç güzel durmuyor resmen kendilerine işkence veriyorlar yaptırırken ?? ama küpe severim ama hiç takmadım kulağım bile delik değil çocukken hep korkardım gerçekten kulak deldirmeyi silah ile deliyorlar zannederdim ?? benimde ne değişik bir çocukluğum vardır ya ama şık ve sade küpeler hoşuma gider ????

 72. Yok zulisim cok yormam birtanem hm anladim iremsu ocin bu saate yapiyorum.

  DefnemBERK ERCER yakisikli ama bana okadar deyil herkesin zevki ayri tabi

 73. Ay bellacım kendini fazla zorlama canım sağlık her şeyden önemli
  …..
  İlahi Defnem Allah seni güldürsün canım

 74. Ben Yeni Gelin izliyorum ? aslinda ben izlemiyorum kardeşim izliyor ? duşuniyorum acaba kumandayi elinden çalsammi diye ? Fazilet izlerim

 75. Ayy manya ayrı bir çılgınsın valla ya arkey ile madu selfie ne komik olmuştur senin için ??

 76. Ben dovmeyide severim buyuyince yaptiricam ?
  Kulagimda ise tam 3 delik var ? ama 2 sini kullaniyorum

 77. Aynen ya murattan çok yakışıklı Tuğrul keşke başrol bu olsaydı ?? murat hiç yapamıyor rolü

 78. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM NERDESİN SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI OLSUN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  GİZEMCİM HOŞ GELDİN CAMCAZIM SENİ HİÇ UNUTURMUYUM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KELEBEGİM SENİ ÇOK SEVİYORUM AHİRETLİGİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??

 79. Aynen bende Namaz kıldığım için oje sürmüyorum özel davetlere filan sürerim ama haklısın Defnem silmek hiç kolay olmuyor
  …..
  Evet Zülüşüm bende hem sade hemşık küpeleri severim ama çok bbüyük küpe lerden hoşlanmam pek

 80. Ben severim senin gibi çılgın olanları ne yapacakları belli olmaz hep senin gibi çılgın olmak istemişimdir aslında benimde bir tarafım çılgındır ama az tabi ?? çok değil

 81. Aynen öyle ben şık ve kibar küpeler hoşuma gidiyor takmıyorum ama olsun mesela bir takıcıya falan gittiğimde küpeye bakarım direk gezme amaçlı seviyorum ya küpe çeşitlerini ??

 82. ELAMM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM NASILDI GÜNÜN ??❤????
  ????
  BELLACİM yakisikliliktan ziyade karizmaya ve ses tonuna önem veriyorum. Adamın sesi enfes. Jest,mimik ve bakışları da çok hoş ??
  ???
  Zülişim sen hiç küpe takmadın mi ne var korkacak kız deldir gitsin ?
  ???
  Çiçeğim yoğun hayatta namazı zar zor kılıyorum. Bir de oje temizleyemem. Allah korusun ölsem bir de ojemi mi temizlesinler?
  ???
  MANYACIM dövme haram,lanetli birşey yapma kuzum. Tabi inancını bilmiyorum ama yapma canım

 83. Bu senede dövmede hani parmaklara tek tek yapıyorlar ya o moda gibi dizilerde hep öyle yapıyorlar ??

 84. Ben küpesiz yapamam. Koleksiyon yapiyorum. Arkadaşlarım da genelde küpe hediye eder?
  Küpe ve gözlüğümü takmayınca birseylerim eksik unutmuşum gibi geliyor?

 85. Yok defnem şimdi korkmuyorum küçükken hep korkardım ya hatta gözümün önüne bile gelirdi ?? şimdi deldirsemmi bilmiyorum ya hiç düşünmedim ki bide kulağım çok küçük bir düşünürüm deliririm belki ??

 86. Ayy şu murat ne değişik ya bir haftadır aynı montla dolanıyor bide saçlarını uzatmış Gülizar aşık olmasa bari buna ??

 87. Aynen Defnem valla bende öyleyim vakitim olmuyor. Allah korusun kız alemsin canim bu yorulmuş halimle gülüyorum Allah seni güldürsün

 88. ZÜLEYHAM ❤️ GÜLÇİÇEGİM ❤️ İSABELLAM ❤️ MANYACIM
  ..
  HAMD OLSUN İYİYİM SİZLERİNDE İYİ OLMASINA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN
  .
  DEFNEMMM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ HOŞ BULDUK
  HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  GÜNÜM AYNI CANIM DEGİŞEN BİRŞEY YOK
  BENDE GÖZLÜK SAAT
  ÇOK SEVERİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????❤️❤️❤️❤️❤️??????

  1. TUANAM ABLASININ DÜNYA TALISI HOŞ GELDİN BENDE SENİ GÜZEL YANAKLARIDA ÖPÜYORUM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
   ..
   GÜLÇİÇEGİM BİRTANEM NEDEN ÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN BENDE TESETTÜRLÜYÜM AMA KULAGIMDA İKİ TARAFTA İKİ DELİK VAR KÜPE KULLANIYORUM BÖYLE KÜÇÜK KÜPELER EŞARP TUTMAYAN

 89. Çocukluk korkusu herhalde bende istedim küpe takma ama içimde hep korku kaldı şimdi bile var gibi korkmuyorum ama az da olsa korku var şöyle bir düşününce ??

 90. Bende küpeyi çok seviyorum hep takarım ya

  Ay Zülüşüm deldir kız kuağını benimde kulağım küçük ama küçük lüyümden beri delik kulağım hep küpe takarım küpe

 91. Aynen dövme haram suyu geçirmiyor ya uygun değil insana zaten hiç normal değil dövme ??

 92. Ayy yeter susun artık vivi hakkındaki yorumları okudukca kalbimim durduğunu hiss ediyorum evet adam çok yakışıklı karizmatik ne diyelim ya say say bitmiyor
  Şimdiki halini coooooooook beğeniyorum
  Manyam sen tam bir cilginsin benim adamimsin resmen ya
  Defnem.Tunaydin soruma cevap verdiyin için teşekkürler
  Ha shaktiyi izlemek isteyenler 13 14 bölümlerden baslasin harmanin somyayi Taşdan kurtarması var ya eridim resmen sanki beni kurtarmış gibi oldum valla ???????
  Hele o sinsirella babası hediye kutusuna yılan koyup hediye gibi somyaya vermesi vardı ya çok merak etmiştim babası ne verecek hediye olarak ona Surbi kutuyu açınca kobra başını nasilda kaldırdı öyle fissss????
  Ay o yalancı baharı yayından kaldıran elleri kırılsın in se Allah pis cadılar ne istiyonuz rkyimizden ya zaten hafta da 2 gün var
  Neyse çok konuştum her zamanki gibi??
  Öpüyorum RK severlerim baaaay

 93. Haa küpe takmayı sevenler bende severim kulagimda bir delik var o da kapanıyor severim ama türbanlı olduğumdan takmiyom o yüzden olan delikde kapanıyor??

 94. Valla gaza geldim ya gidip delireceğim herhalde yinede düşüneceğim kulağı deldirmeyi ?? olmasa mıknatıslı küpe takarım ayy oda hiç şık değil ya ne öyle o daha kötü ??

 95. Evet dövmyi bende hiç sevmem hele biçok insan her yerini dövme yaptırıyor hiç güzel diyil bence

 96. Kızlar bugün hiç yazamadim umarım yarın yazarım
  Iyi geceler tatlı rüyalar sizleri öpüyorum bye bye

 97. Ben 50. Bölümden sonra izledim o tarafı bilmiyorum tabii zaten İnterneti zar zor bulurdum ?? tabi o taraflarda çok güzel

 98. Ben 50. Bölümden sonra izledim tabi o taraflara hiç bakmadım bilmiyorum ya zaten İnterneti zar zor bulurdum izlemek için

 99. Ben kulagimdaki bir deligi 3 yaşimda deşmişdi annem 2 deligi 6 sinifta 3 deligimi ise 8 sinifta yaptirdim ama genelde 2 kupe takarim bende minik kupeleri çok severim ? borde parmagin ucunda duran yuzukleride çok severim , bayilirim ?
  Gul Çiçekcim allah izin verirse belki bir gun yuz – yuze tanişiris , konuşurus çilginca bir şeyler yaparis ??

 100. Harikasın AHIRETLIĞIM yakışır sana güneş gözlüğü ELAMM ???
  ???
  Zülişim deldir gitsin biryerden başlamak lâzım ?
  ???
  Çiçeğim ölümlü dünya belli olmuyorki.. şimdi Allah korusun aniden ölsem beni yıkarken diycekler:Ay şimdi bu kızın bir de ojelerini temizliycez hadi bakalım ?

 101. TUANAM ABLASININ DÜNYA TALISI HOŞ GELDİN BENDE SENİ GÜZEL YANAKLARIDA ÖPÜYORUM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  GÜLÇİÇEGİM BİRTANEM NEDEN ÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN BENDE TESETTÜRLÜYÜM AMA KULAGIMDA İKİ TARAFTA İKİ DELİK VAR KÜPE KULLANIYORUM BÖYLE KÜÇÜK KÜPELER EŞARP TUTMAYAN

 102. Ay yok ben vücudumda çıkan benlere bile tahammül edemiyorum. Dövmeye hayatta katlanamam???

 103. Haklısın Defnem Allah korusun ama ölüm hepimiz için doru söylüyon canım
  ??????????
  Aynen Zülüşüm korkma canım deldir gitsin
  ??????????
  Adaşım türbanli insanlar takmıyor ama ayle içinde taka bilirsin küpe canım seviyorsan

 104. DEFNEMMM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  TEŞEKKÜR EDERİM GÖZLÜGÜM DAHA ÇOK EŞARPIMIN ÜSTÜNDE OLUYOR
  DÖVME OJE HİÇ SEVMEM AMA YAPANADA SAYGI DUYARIM
  GÜLÜZAR MI İZLİYORSUN İYİ SEYİRLER
  BENDE SURVAVOR İZLİYORUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????????????????

 105. Aynen Defnem bende hiç sevmem Dövmeyi bide benide sevmem ama sevmediyimdenmi ne yüzümde bi kaç tane var
  ?????????
  Tuana iyi geceler Allah rahatlık versin tatlım
  ??????????

 106. Tamam delireceğim?? benimde elimde çenemde iki tane var ben ayy Bi değişk ya benler?? bide dövmeyi hiç çekemem

  1. Ayy klavye hatası oldu ya delireceğim ne deldireceğim yazacaktım kusura bakmayın kızlar ??

 107. Evet benimde yüzümde kolumda ben var ama elden ne gelir Allahımın baxş etdiyine şükür

 108. Kızlar bugün yazdığım senaryoyu okunuzmu okumadıysanız sorun değil sonra okursunuz ben yazdım aklıma geleni ?????? kainat çok istedi hak kalmasın diye yazdım Bi şeyler

 109. Evet Zülüşüm ne yapacağız canım
  ……..
  Aynen Defnem bende bâzen sökmek istiyorum benleri benimde yüzümde boynumda kolumda var

 110. bende dogme sevmem nefret ederim benimde kulamda 5 delik var benimde omzumda noktacik ben var ama çok kücuk elimde 2 noktacik var diyorlar elin ıcinde ben olan hamaratlidir ama ben deyilim.

 111. Benim yüzümde hiç yok ama çenemde var zaten beyaz tenliyim elimin üstünde bir bir tane parmağımda bir tane var

 112. Kız Zülüşüm ta oralara neden gitdin çıkdın bende nereye yazmış diye bakınıyorum saf saf

 113. O taraf boştu ya çok aradım yakın yerleri ama hep 200 300 yorum vardı bide kainat devamını getirecek ya o finali yazacak herhalde zaten Googleye yazsan kördüğüm 115 dizi center yaz o sayfa gelir

 114. Gamzelimm teyzemin var ben böyle iri bir yanakta çok hoş oluyor ??

  ???

  Dövme haram sempati duymam mümkün değill

  ?????

  Ama tabi kişinin kendi bileceiği iş

  ????

  Çılgın Manyaa senin hakkında çok az şey biliyorum biraz tanıtsan sevinirim ama tabi zorluk yok istersen

 115. Hülya afşar gibimi Zülüşüm çenen deki ben tam ortasında çenenin. Hülya afşar da nerden aklıma geldiyse hiç hoşlanmam o kadından çok rezil dizileri var. Allah ıslah etsin

 116. Evet bizde de öyle derler
  Benim elimde de ben var. Yemeklerim lezzetli olur. Hele kuru fasulyem ve frik pilavim?
  Bazen benler güzel durabiliyor. Benim dudağımın kenarındaki ce gamzemin üstündeki benim hoş duruyor?

 117. Ayy hülya Avşar deme hiç sevmiyorum?? o kadını onun gibi değil tabi zaten pek belli olmuyor benlerim çok küçük ??

 118. Nurdan ablam haklısın evet dövme haram Allah ıslah etsin yaptıranları
  ……….
  Gizem hoş geldin napıyon iyimisin

 119. Benim hiç benim yok ? ama olsun isterdim .
  Dovmeyi severim ama yaptirmaya pek merakim yoktuda onumizdeki sene yaptirmayi dusuniyordum ama vazgeçtim şimdi … okulda dovmeli bir kiz var diye beni gostersinler isterdim yani sirf hava atmak için yaptiricaktim ? vazgeçtim neyse ….

 120. Dedim ya NURDANIM bazen karizmatik durabiliyor benler?
  Ablam benli Şadiye derdi bana ??
  ISABELLACİM hemen böyle karar verme. Yemek zamanla geliştirilen birseydir. Bak masaaallah geniş mutfaginiz bol malzemeniz var. Hergun kitaplardan,tariflerden annenler babaannenler yaparken sende yapa yapa öğrenirsin
  Kimse bu hayatta hiçbir şeyi anasının karnından öğrenmiyor ?biz faniler yapa yapa öğreniyoruz işte ?

 121. DEFNEM NE GUZEL…

  MANYAM BENDE YUKSEK BINALARIN KENARLARINDA DUVARDA YURURUM EFEYLE COK EGLENCELI…

 122. ??‍♀️??‍♀️??‍♀️şu renk sarıyı seviyorum saçımda ara arada çikolata kahve ama saçlarım yıpranır korkuyorum ??

 123. Aynen herkes yapa yapa öğrenir bellacım hemen vazgeçme insan isterse herşeyi başarır

 124. Ayy benim saç rengim kahverengi ve güneşe sarı oluyor sarıya ya yakın ama kahverengiye daha yakın gibi ??????

 125. Ben kendimden bahsederim tabi Nurdan abla sorun yok yani ??
  Manya benim takma isimim . 14 yaşimdayim 8 sinifta okuyorum gezmeyi , tozmayi severim ev işlerinden hiç hoşlanmam ama yemek yapmaya merakim var ? pizzayi ? , hamburgerleri? çok severim okulda genelde bana Arkey derler ?? çok sabirsiz , kararsiz bir insanim kararlarim 5 dakikaya degişe biliyor ? , muzik dinlemeyi ? , tv izlemeyi , arkadaşlar ile trip atmayi ? , dersleri aksaltmayi ? , kitap okumayida ? , aliş – veriş yapmayi severim . haksizliga hiç tahammulum yok ?
  Hint faniyim ? Viviani çok severim , karanligi , yuksekligi severim ?? fobim kapali yerde maruz kalmak ? aşiri hayalci biriyim ? olmiyacak şeyleri bile hayal ederim ? insanlara çok çabuk baglanirim ? kisaca oyle yani Nurdan abla başkada varsa cevaplarim ?

 126. defnem onlar yemek yapmazki hanifesim yapar artik heves saldim yaparim internet kitaplar felan kiz icime heves koydun birtanem.

  NURDANIM yorgunlugum gecti dun isten sonra cok enerjiktim 5 e kadar uyumadim dans felan sabah kah.ben hazirladim sorunsuz.

 127. İyi geceler kızlar Allah rahatlık versin hepinize yarın görüşmek dileğiyle. Dinleniyim biraz görüşürüz

 128. Degilmi Isabellam binanin en yukseginde olmak çok eglenceli ama benim sevgilim falan yok ? birileri benden hoşlanirsa hep arkadaş olmayi teklif ederim ? yuksek binalarada hep arkadaşlarim ile çikariz ozellikle geceleri şehir çok guzel goruniyor ? birde bol – bol selfie çekeriz . selfie çekmeyide çok severim ?

 129. evet manyam harika gece isiklar ciglik atiyorsun bagirarak sarki soyluyorsun hopla zipla cok guzel bende selfie bayilirim.

 130. Tam çılgınsın manya ben pek çıkmadım yükseğe ama çocukken çocukluk arkadaşlarımla caminin minaresine çıkmaya çalışmaya karar verdik ama oranın anahtarını bulamamıştık çok aradık tabii yüksekte olmak eğlenceli bir şeydir herhalde ??

 131. NURDANIM yıpranmaz. Saç serumu kullanırsın ve sık sık kesersin saçlarını. Birseycikler olmaz
  Hayatımda bir kere boyadım saçımı bakır tarcinina. Ne derler fazla kadınsı çekici oldu?? hemen kestirdim degistirdim. Bir daha da hiç boyamadim. Bitkisel hint kınası kullanirim bazen
  ???
  Ay Bellam yapmayın böyle şeyler ya bina kenarından yürümek nedir??
  Ay bu gençlerin canı çok kıymetsiz ya..
  Ay bana eski sevgilim dediki benimle gondola binmezsen kirilirim. Ne diller döktü. Ay dedim beni şu an terk edebilirsin kılim kıpırdamaz ven hayatta binmem???

 132. bu sene haziranda lise sinavi olacakya tek oturum ornek sorular zor kuzenimde 8 e gidiyor.

  çalisiyormusun bolca.

 133. Ayy hep korktum gondol falandan çok korkunç ya ?? ben binsem herhalde gondol çalışmadan ben öteki tarafta olurum çok korkarım öyle şeylerden

 134. Ben çalişmayi pek sevmem ya of ? ama çalişirim
  Evet Isabella bagir , çagir , zipla – hopla çok eglenceli gece – gece ???

 135. BELLACİM annen yemek yapmayı bilmiyor mu yani
  Olsun kuzum benimki heveslendirmek değil. Inan ki dünyanın binbir türlü hali var. Insanoglu bu düşmem der düşersin,şaşmam der şaşarsın en umulmadık anlarda darda kalırsın ve biri senden ansızın bir tas çorba isteyebilir??
  Dünya garip bi yer

 136. Ben düşünemiyorum kendimi gondolda makina çalışmadan ben ağlamaya başlıyormuşum ?? millet eğlenceyi unutup beni teselli ediyorlarmış ne komik olur ya ??

 137. Ayy düşünemiyorum kendimi gondolda makina çalışmadan ben ağlamaya başlıyormuşum ?? millet eğlenceyi unutup beni teselli ediyorlarmış ne komik olur ya

 138. Hımm tamam Manya cım çılgın kız seni ?? benim hiç öyle çılgınlıklarım yok ?? Gamzelimm yakışmıştır sana ten rengin beyaz ya ama sen yinede çok yakışanı yapma kıskanırım ??

 139. Ben kendimi düşünemiyorum öyle gondolda makina çalışmadan ben ağlamaya başlıyormuşum ??millet eğlenceyi unutup beni teselli ediyorlarmış ne komik olur ya rezil olurum herkese

  1. ayy gondolla ilgili benim de bir anım var paylaşmak istedim arkadaşlarla gondola bindik beş altı kız varız müzik başladı biz kızlarla çok mutluyuz gondol bir başladı sallanmaya bizim şarkı söyleyen kızlar nolur diye yalvarmaya geçtik bir daha o oldu bir daha binmem gondola bir de en ortaydım :D ona rağmen düşünün yani :D

 140. Baban çok haklı Bella aklın yolu bir kuzum bak gördün mu babana katıldım şimdi ??
  Ay ben hayatta sagligimi canımı tehlikeye atacak şeyler yapamam. Sevdiklerimin bana ihtiyaci var?

 141. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimmm Nurdandan bu kadarrrrrr izninizle eşceğizim surat asıyır birazda onunla işgileneyim ?? yaa adam ilgi hastasıı ne kadar çok seviyor etrafında dört döneyim

 142. defnem annem cok guzel yemekler yapar parmaklarimizi yeriz annem hastanede bazen yoruluyor ve hamile yoksa hep yapar annecim.

 143. Benim yemek yapmaya merakim var ama guzel yapamiyorum bir turli ??? kimsecikler yemiyor benim yemegimi sadece gonlum için ? gerçek bende sevmem kendi yemeklerimi ? arkadaşlar ile birşeyler sipariş ederiz oturup yeriz ? ama ev yemeklerinide severim annem çok guzel yapar ??

 144. Aynen dünyanın bin türlü hali var evde yanlız kalabilirsin ansızın yemek pişirmek zorundasın mesala ben annem 12 saat çalışıyor babamın yanında bana yemek falan hiç yapmıyor kendi yemeğimi kendim yapıyorum tabii fazla bildiğim bir şey yok ama karnım doyacak kadar yapıyorum ??

 145. NURDANIM evet yakıştı gamzelerimle beyaz tenimle fazla dikkatli durdu. Ay marketteki kasiyerin bile bakışları ürkütücüydü ??yiyecek gibi. Hemen değiştirdim vicdan azabı çekerek

 146. Saç çok dikkat çekici oluyor ya bide boyayınca bana bak der gibi duruyor bencede değiştirmen iyi olmuş defnem çok dikkat çekiyor boyalı saç??

 147. NURDANIM çok şanslısın. Ilgi isteyen erkek makbuldür ??
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR ?????
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN AHIRETLIĞIM ELAM KOMŞU KIZI ?????
  SENI COK SEVIYORUM ????

 148. evet defnem iyi yapmissin benimde saclarim dikkat cekiyor merakli kadinlar altan elliyolar hep

 149. MANYACIM SENIN FELSEFENI ANLADIM
  “HIZLI YAŞA,GENÇ ÖL ; CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN ??
  BIZ TURKLERIN MEŞHUR ATASÖZÜDUR SEN DE BÎL ??
  Kaçtım…

 150. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ..
  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÜN IŞIGIM
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️?????❤️❤️❤️??❤️❤️❤️❤️????????

 151. Filiz ablam bellam bu siteye giremiyor YARDIM İSTİYOR BİR BAKARMISIN LÜTFEN LÜTFEN

  1. rabiacığım neden acaba nasıl yardımcı olabilirim acaba şu an bir sıkıntı yok siteye cepten girdim ama bellacığım bir daha denerse çok sevinirim

 152. Kızlar Allah rahatlık versin iyi geceler ?? bende haftaya kadar yazamam belki anca hat bedava İnternet verirse yazarım bunu anca idare ettim inşallah haftaya verir İnternet zaten çok az kaldı görüşürüz Allaha emanet olun???? öpüyorum hepinizi ??

 153. ya rabisim gordunmu karti cikardim takdim bataryayi cikardim her seyi sifirladim gecmis felan ama yine site guvensizmir 401 diye ing.yazi geliyor girmeme izin vermiyor saol rabisim

  1. bellacığım siteyi hızlandırmaya çalıştığımız için devamlı hızlandırmayla ilgili siteye kod yazılıyor olup olmadığını kontrol etmek için kaydediyorlar o arada sitede kopma olabiliyor ondan dolayı olmuş olabilir yoksa sitemizin güvenlik sertifikası var ;)

 154. siteyede giremiyorum 401 bilmem ne iste yorum yazincada hata site guvensiz siliniyor simdi gine oldu aynisi

 155. bir an giremeyince kalpten gittim neler yapdim d.b. aklima geldi sonra oldu filizim suan yazdigim ipden oluyor sorun.

  1. kız beni de korkkuttun hemen telei alıp birkaç kere denedim :D çok şükür sıkıntı yok ohh deyip rahatladım :D

 156. Teşekkür ederim filiz ablam
  Bellam ışıl birden diyince ellim ayağım dolandı valla

  1. internetin wifi ile galiba canım istersen ıp numarasını yenilemek için wifi açıp kapatabilirsin

 157. bendede dun oyle oldu sabaha kadar giremedim isabelacim obera miniden giriyor sunsa onu yendaxa cevir gir tatlim gire bilmesen baska internet sayfasindan gir?

 158. Ayyy unutum sen giremiyorsun bak çok üzüldüm papatyam senin demek istediğin bir şey varsa ben oraya yazarım sen şöyle seve seve yaparım ısabellam

 159. Herkese günaydın filizciğim kördüğüm 115 tapasya bebekmi bekliyor o bölümde yazdığım hikayeyi buraya kopyalayalarmısın İnternetin son bir hakkı kaldı bende bunu yszıyım dedim sana zahmet olacak olmazsa dursun istersen sizleri seviyorum ??????????

 160. Dilimizden Dua
  Evimizden huzur
  Yüreğimizden Umut
  Aklımızdan Rahman
  Ve Resulullah Aşkı
  Eksik olmasın. HEPİNİZE GÜNAYDİN HAYIRLI GÜNLER ARKADAŞLAR .

 161. Sanada günaydın hayirli günler Manyacım.
  ????????????
  Zülüşüm Günaydın hayirli günler n’aber nasılsın cânım

 162. Sanada hayirli gunler Gül Çiçekcim nasilsin ?
  Hoşgeldin Gizem nasilsin ?
  Kalp emojili Gül Çiçekim ❤ nerelerdesin baya yoksun ?

 163. Sanada günaydın hayırlı gunler Gizem naber.
  ???????????
  Teşekkürler Manyacım şükür iyim. Sen nasılsn tatlım ?

 164. Saliha ablam Aysel ablam Ruyacım Denizim Pericim Nihancan nerelerdesiniz inşallah iyisinizdir
  ??????????.
  Hep iyi ol Gizem teşekürler bende iyiyim canım saol

 165. Kızlar nerdesiniz ne kadar sessizlik bugün bende çıkıyım o zaman işlerimi Hall edıp gelirim Allah’a emanet olun ?

 166. KIZLAR HEPINIZIN GELDIGI AN SIZLERE SASIRACANIZ TAHMIN EDEMIYECEGINIZ BIR SEY SOYLICEM.

 167. Anonim kimsiniz merak etdim ne soyliceksiniz ? Bu gunde fazla sessiz bu site Zulişim , Defoş nerdesiniz kizlar ???

 168. evet benim manya artik herkez gelince soylerim arada kaynamasini istemiyorum ama şaşiracaksiniz.

 169. aslinda bildiniz bir sey ama nasik ne olacagini bilmiyorsunuz kizlar gelsin bi soylerim.

 170. GUNAYDİNLAR HEPİNİZE
  GULCİCEGİM canim benim esim bir ay isten izin aldi butun gun evde telefonu elimde gorunce bozuluyor biliyorsun annesini
  yeni kaybetti zor gunler geciyor bir es olarak ilgi istiyor sen nasilsin iyimisin bitanem ??

  KİZLAR sanirim herkesin interneti bitmis benim evde internet sinirsiz keske hepinizde boyle imkan olsaydi bende islerimi halladeyim gorusuruz birtanelerim ???

 171. MERHABALAR ..
  KIZLAR YAZDIM YA AŞAĞIDA INTERNETIM BITIK DİYE
  ESLEM BEYSU HERKESİN TOPLANMASI MÜMKÜN DEĞİL..
  LÜTFEN SÖYLER MISIN NE SÖYLEYECEKSİN ??
  BİRAZDAN HİÇ YAZAMIYCAM??
  KOMİSER MI OLDUN EVLENECEK MISIN??

 172. kizlar hayirli haber deyil biz siteden biriyle tanisiyormusuz komsuymusuz bugun sizi anlatinca birbirimize fark ettik İSABELLA hatta suan beraberiz…

 173. Eslem söyle bende merak ettim okulun İnternetindem yazıyorum oda zar zor virüslü bide

 174. hatta onun babasi beni eziyetten alip okuttu temizlik yaptigi gun beni g.aradi ben goreve gidicem dedikce is yapmayi orettim tanisiyormusuz ama haberimiz… yokmuş… sizleri bana anlatinca 2 mizin o oldunu anlayinca cok sasirdik bizde… ŞAŞIRDINIZMI.

 175. Ha tamam anladım aynı yerde oturuyorsunuz valla şaşırdım bir an bir yerde kesişmiş yolunuz ??

 176. Evet kizlar.tanisiyormusuz haberimiz yokmus bugun farkettik cok sasirdimagzim acik kaldi

  SİMDİ KİZLAR BİZ AYNİ SİTEDE OTURUYORUZ ESLEM BİZİM YAN TARAFTA OTURUYOR BUGUN BERABER SPORA GİTTİK BEN SİZİ ANLATTİM HATTA ORDADA ESLEM VAR DEDİM SONRA FARK ETTİK Kİ ORDAKİ ESLEM KOMSUM İSTE KOMSUYUZ TANİSİYORUZ

 177. evet kizlar bende vila ama tek kat +cati kati evet calistim cabaladim basak hanim ve bellanin babasi yardimci olunca aldik şukur..

 178. Evet oda bizim yan tarafta tek katli v. De oturuyor..

  EVET BİZDE COK SASİRDİK KİZLAR SOKA GİRDİK HATTA ANNEM BURAYA BAKARKEN BİZ BURDAMİYİZ SİZLER NASİLSİNİZ İSTE ESLEMDE ANNEME SORMUS O ZAMAN BU NE ANNEMDE KİZLARİM ARKASLARİ DEMİS ESLEMDE BİRAZ TAKİP EDİNCE YAZMAYA BASLAMİS İSTE BUGUNDE BOYLE BİR SASKİNLİK OLDU KİZLAR AMA ESLEM DAKKA BİR YANAKLARİMİ MİNCİKLİYOR…..

 179. NASILMIŞ
  ♥♥♥♥♥
  BENIM
  ♥♥♥♥
  GÜZEL Mİ GÜZEL
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  AİLEMMM
  ♥♥♥♥♥
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡¤
  BEN HİÇ İYİ DEĞİLİM DIŞIM ÇOK AGRIYOR DİŞÇ8DEN DE KORKUYORUM UFF YA NAPCAM BEEN :(

 180. Selam canlarım nasılsınız iyisinizdir inşallah hepiniz

  Ya meleyi dün negesini çıkardılar ağızdan beslemeye çalışıyorum ama dün hiç tut madı biberonu onutmus çocuk on gündür dormal olarak çok şükür bugün biraz içmeye çalıştı ondan yazamadım bide internette çok az

  Meleyin altı çok pişik olmuş altını sürekli açık bırakıyorum ileşirdiye ama hiç bide sürekli kontrol ediyorum

  .eee sizler nasılsınız bakalım

  Gül çiçeğim defnem nurdanım zulişim

  Elam ayselim Denizim isabella Manya filizim helinim Eslem beysu

  Adını unuttuğum varsa kusuruma bakmayın hepinizi çoooooook seviyorum

  Ya bide benimde moralim çok bozuk inşallah yarın çıkarız yoksa ben burda çok daha kötü olacam yanımdaki hastalara baktıkça dahada kötü oluyorum erzaman halimize bin kere şükür etmeliyiz hamt olsun rabbim sana

  Görüşürüz canlar ??????????

  1. saliha canım iyiyim sen nasılsın Rabbim acil şifa versin Meleğe duamdasın canım moralini sakın bozma sen annesin Melek için dik durman lazım canım inşallah en kısa sürede çıkarsınız hayırlısıyla

 181. Saliha abla ben iyiyim sen nasilsin ? Allah Melegede acil şifalar versin cabucak iyileşsin Melek ?

 182. Saliha ablam saol ben iyiyim sen nasilsin Alla meleymize sifa versin.

  Filizim nasilsin birtanem

  Manya nslsn

 183. Herkese iyi günler?? kızlar sizi merak ettim benim İnternetim bitti okulunkinden yazıyorum oda zar zor gülçicek beni sormuşsun iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın?? Saliha abla hayırlı günler üzülme melek iyi olacak Allahın izniyle dualarımız seninle birlikte?? Filiz canım nasılsın iyimsin ben iyiyim ?? Defnem hayırlı pazarlar olsun?? Eslem beysu hayırlı pazarlar daha şaşkınım ya isabella ile aynı yerde oturduğunuza ?? isabella hayırlı pazarlar nasılsın iyimsin ben iyiyim?? Rüyacım hayırlı günler Nurdan ablam hayırlı günler ?? unuttuğum varsa affola bedava İnternet gelene kadar yazamyabilirim buradan zar zor idare ediyorum sizleri öpüyorum ?? cevap vermezsem kusura bakmayın ?????

 184. Papatyam nasılsın bak şu an çok sevindim beysuyla ayni yerde oturuyorsunuz ne guzel isabellam

 185. Hepinize iyi günler arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz
  ?????????
  Anladım Ruyacım iyi olmana sevindim hep iyi ol canım evet haklı eşin sana ehtiyacı var iyi ediyorsun zor günler geçiriyor eşin Allah sabır versin inşallah
  ?????????
  Saliha ablam Dualarımız seninle Meleğimle inşallah Meleğim iyileşir canım üzme kendini Rabbim yardımcın olur inşallah
  ?????????
  Hep iyi ol Zülüş iyi olmana sevindim canım teşekkürler bende idare ediyorum

   1. Hep iyi ol canım benim. Teşekkürler bende iiyiyim arkadaşlarım geldi süpriz yapmak istemişler bana oyüzden yazamadım sabahdan beri sizi özledim bi bakıyım dedim bitanem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu