Kördüğüm

Kördüğüm 21 Ağustos Salı Özeti, Kördüğüm 380. Bölüm Özeti |Son Kısım| Ambika Bundella Konağına Mı Dönecek?

Geçtiğimiz iki partta Malvika ile Ambika’nın muhteşem planı işe yaradı ve Karji, Sankrant ile evlenmekten vaz geçti. Bununla da yetinmeyen Ambika, Sankrant ile bir gece birlikte geçirdik diyerek onun bir karısı varsa o da benim imajı verdi. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl şekillenecek. Bölüm, ağlayarak odasına giden Kajri ile başlar. Hemen arkasında Meethi gider. Olayların bu haddeye geldiğini bilmediği asıl amacının bir yuva kurmasını ve Sankrant da iyi bir koca olacağını, onun da yalnızlık çektiğini bildiği için bunları yaptığını anlatır ve Kajri’den bu yaşananlardan dolayı kendisini sorumlu tutup özür diler.

Kajri ise bacım senin ne suçun var. Bu benim yaşamam gereken bir kaderim der. Ben artık bu evde kalamam ve Bu halimle kimsenin yüzüne bakamam ve bu evde de kalmama doğru olmaz. Bu yüzden evden ayrılıyorum deyip gider. Meethi gitme kal her şey düzelir dese de Kajri kararını verdiğini ve bir daha dönmeyeceğini dile getirir. Anlayacağınız bir Ambika öyle büyük bir iş yapar ki Kajri bir tarafa savruldu Sankrant bir tarafa, Akash ile Maiyya da bir tarafa savruldu. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl şekillenecek. Kördüğüm 21 Ağustos özeti alt başlıkta devam ediyor. 

21 Ağustos Salı Kördüğüm 380. Bölüm Özeti 

Ev kızı Visnhu evde çocuklara bakar. Sakın yanlış anlamayın bir erkek elbette çocuklara bakacak. Vinshu evde Manav’ın acıktığını ama evde mamasının bittiğini görünce marketten mama alması gerektiği için Manav’ı , Rani’ye emanet edip marketin yolunu tutar. Evde yeni evlatlık Rani, Manav’a bakmak zorunda kalır. Rani de bir çocuk olduğu için nasıl çocuğa bakıldığını bilmediği için aklına şarkı söylemek gelir. Ninni tadında şarkıyı söylerken Manav yerine Rani uyuyakalır.

Manav ise yaramazlık yapmaya devam eder ve dönen pervanenin kablosunu çekip yere düşürür. Her an elektrik kaçağı bebek Manav’a değmek üzere iken eve gelen Mukta olayı görür görmez hemen Manav’ı kucağına alır. Diğer taraftan da pervanenin fişini çeker. Bu sırada marketten dönen Visnhu da olayları görünce şok olurlar. Meethi ise Karji meselesinde hata yaptığını bu yüzden tapınağa gidip hem kendisinin affolması için hem de Kajri’nin mutlu bir hayatı olası için dua ettiği sırada Visnhu, Meethi’yi arayıp Mukta’nın büyük bir kaza atlattığını ve yere düştüğünü yardım etmesini ister. Nani de tesadüfen Mukta’ları ziyarete gittiğinde olanları öğrenir. (Kördüğüm 380. Bölüm Özeti)

İlk defa Rani ile karşılaşınca, Mukta’ya bu kız da kimin nesi diye sorar. Mukta da komşu tatile gitti. Onu da bize emanet etti diye yalan söyler. Nani de bu kız aynı Ichcha gibi hayal eder ve bu evde ikinci bir Ichcha vakasına ihtiyacımız yok diyerek Rana’ya karşı diş bilerken Rana’nın yaptığı davranışlara kızıp, ona tokat atmak istediği sırada Meethi içeri girer ve Nani’nin tokat atmak üzere olan elini havada yakalar. Neden bu çocuğa vurmaya çalışıyorsun der.kördüğüm bölüm özeti Nani de torunum bu kız yüzünden düştü. Onu bu evde istemiyorum deyince Meethi ben alıp bakarım der. Mukta’yı da zar zor ikna ederler. Ambika cephesinde ise olaylar şimdilik istediği gitmektedir. İlk aşama Sankrant’ı bir başkası ile evlenmesine engel olmaktı onu başardılar ve Malvika ile telefonda birbirlerine keyifle anlatıp güldükten sonra, bir sonraki hedefimize odaklanalım diye sözleşirler.

İkinci Plan Bundella Konağına Girmek Kördüğüm 380. Bölüm Özeti

Ambika ikinci planı evsiz barksız kaldığı imajını vermek için ev sahibi gibi davranan kendi adamı ile anlaşır. Ambika’nın eşyalarını fırlatıp atarlar. Ambika da yalvar yakar olsa da kadın evde ne var ne yok atmaya başlar. Tam da o sırada Sankrant oradan geçerken olaylara sahip olur. Ambika Sankrant’ın baktığını görünce rolünü daha açıklı bir biçimde oynamaya devam eder. Sankrant dayanamaz ve kadına Ambika’nın kira borcunu öder. Ambika kurduğu plan işe yaramıştır.

Sankrant’ın niyeti evsiz kalan Ambika’yı Bundella konağına götürmek niyetindedir. Ambika’nın da asıl hedefi aynan budur ama ilk başlarda istemem yan cebime koy havalarında takılır. Bakalım Sankrant Ambika’yı Bundella konağına getirecek mi? Ev halkı buna nasıl tepki verecek? Kördüğüm 380. bölüm özeti burada son buldu. Kördüğüm 21 Ağustos Salı özeti ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. ???CANIM ARKADAŞLARIMA
  ?????canım
  ???????ARKADAŞLARIM

  NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR NE YAPIYORSUNUZ HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞLARIM

  ??????????
  AYSELİMMM
  ??????????
  ELOŞUMMMM
  ??????????
  FİLİZCİM
  ??????????
  DEFNEMMM
  ??????????
  NURDANIMMM
  ??????????
  MELEGİMMM
  ??????????
  KARDELEN A♥A
  ??????????
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ?????????
  NAZIMM
  ?????????
  HELİNİM
  ?????????
  RUYAM
  ?????????
  GÜLÇİÇEGİM
  ?????????
  ZÜLEYHAM
  ???????????
  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu