Kördüğüm

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti 7 Mart Fragmanı # İşça Tutuklandı

Kördüğüm 213. Bölüm özeti; Hırsız ile Divya ve Puşkar otele giderler. Puşkar yanlarında hırsızın oturmamasını söyleyip etrafta oyalanmasını istemesi ile başlar.

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti

Kördüğüm 213. bölümün 3. partını ve 4. partını anlatıyor olacağız. İlk iki partının özetini en alttaki bölümlerden bulabilirsiniz.  Otele de fotoğrafçı bebeğin resminin otelde verilecek kutlamada kullanılacağı için oraya gidip hırsıza resmi bulmasını ister. Görevliler önce bebeklik resmini ardından da Veer ile İşça’nın resimlerini getirince Divya ile Puşkar şok olurlar.

İşça’nın Mukta’sı Tapasya’nın kızı mı yani diye şaşırır kalır. Puşkar hemen polisi arayıp bebek hırsızını ihbar etmek istiyorum der. İşça ise otelde Mutka’nın doğum gününü kutlamak için hazırlık yapılır. Davetliler çağrılır. Mutka salona tahtın üzerinde getirilir. Mai bu kutlamaya Daddaji ve Mai gelmez. Sadece Ummed gelir. Veer babası bu kutlamaya geldiği için teşekkür eder.

Kutlamaların en keyifli vakitlerinde içeriye polis gelir. Bu çocuğun anne ve babası kim der. Polis, küçük çocuğu kalmaktan dolayı sizi karakola götürmek sorundayız der. Veer ise biz çalmadık bunu yolda eşim bulmuş. Ailesine ulaşamadık. Daha sonra kendi nüfusuma bile aldım der. Polis ise şikayet var der. Veer bizi kim niye şikayet eksin ki der. Bu sırda içeri Divya girer. Ben şikayet ettim. Torunumu alanlardan şikayetçiyim der.

Puşkar da ne oldu İşça Tapasya’nın bebeğini çalmak ne demek cezanı çek de görelim der. Ardından Nani içeri girer. Vah İşça vah nasıl ettin de çaldın sen. Şeytanın bile aklıma gelmez diyerek İşça’yı hırsız konumuna düşürmeye çalışır. Bu senin Mutka dediğin çocuk Tapasya’nın bebeği der.

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti (9 Mart) Resim 5

Divya ise sen o kadar mı nefret ediyordun da Tapasya’nın bebeğini çalmaya kalktın diye kızar. Bu sırada hırsız da orada yalan ifade verip İşça’nın bebeği çaldığını gördüğünü söyler. İşça ise ben bunların hiç birini yapmadım. Ölmek üzere olan bir bebeği kurtardım. Hatta ailesini bulduğum bir çok yere surdum. Divya ise polise gittin mi diye sert çıkar. Ummed ise bu semazene inanır ve İşça’yı suçlar. 

İşça Tutuklanır Kördüğüm 213. Bölüm Özeti

Özete devam ediyoruz. İşça ne dese de farklı amaçlarla gelenleri ikna edemez. Ortada kaçırılmış gibi gözüken bir çocuk ve karşılığında şikayetçi olan karşı karat vardır. Polisler görevlerini yapmak zorunda olduğunu söyleyip İşça’yı kanun namına tutukluyorum. Buyurun karakola gidelim der.

İşça elleri kelepçeli bir halde son kez Mutka’yı öpmek isterken Divya kucağına alıp İşça’nın yaklaşmasına müsaade etmez. Nani ise çok mutlu olur. Divya hadi eve gidelim der. Nani ise ben gelmem Jogi beni evden kovdu diyerek vicdan yapıp kendini ağırdan alır. Divya eve Mutka’yı getirir. Jogi çok şaşırır. İşça nerede der. Divya bu İşça’nın değil Tapasya’nın kayıp olan çocuğu der. İşça onu çalmış der. İşça’yı da polis aldı götürdü der. Jogi sorup sormadan olayı anlamadan çakalların lafı ile İşça’yı polise şikayet ettin öyle mi Divya der.

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti (9 Mart) Resim 6

İşça senin kaçırdığı dediği çocuğu dışarıda bulup bu yaşa getirdi. Sen de gidip teşekkür edeceğin yerde polise şikayet mi ettin? Akıl hocalarını bu evde görmek istemiyorum diyerek Puşkar’ı evde istemediğini söyler. Jogi karakola avukatı ile birlikte gider.

Veer ise Daddaji ile birlikte yanında polisleri de alıp Raqghu’nun evinde kalmakta olan Nani’nin yanına gidip seni de çocuk kalmaktan dolayı şikayet ettim. Şahitlerim ve kanıtlarım var diyerek içeri polis girer. Bu İlk İki Partının Özeti için[pembebuton] Tıklayınız.[/pembebuton]

Kördüğüm 213. Fragmanı (7 Mart)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

414 Yorum

 1. Aha Icca mapusa düştü. Geçer mi bu 18 yil??
  Kurşun ata ata biter
  Mapus yata yata biter
  Yollar gide gide biter
  Aldirma gönül aldırma
  Ah ICCA salaklık rekorunu mapusla taclandirdin sonunda????

 2. Çukur dizisine şöyle alımlı cazibeli bir kız iyi gidermiş
  Serenay gibi
  Serenay yakışırdı
  Çiftler arasında kimyayı 3 şey tamamliyor ve seyirciyi mest ediyor:
  1. Dış görünüş
  2.Ten uyumu
  3.Afrodizyak

  Bu çiftte bunu göremedim ??

 3. Kürdan ümuğune saplansin emi Emrah pis sapık yeminlen tutkuyla bakıyordu senaya boyu devrilesice??

 4. MANYACIM ben sana kızla kanki ol demiyorum yol göster diyorum
  Ne diyor şarkıda
  Hiç kimsenin hickimseden ne bir farkı var ne fazlasi
  Ama bu alemin tuhaf bir tarzi var kuzunun? kurda? habire tav olması ??
  Tabi gerisi sana kalmış akıl küpü ??

 5. İcca kızım sen iyilik yapma ne olur senin yaptığın iyilik sana ters depiyor mabusa kadar düştün yaa ne diyem ?? vay divya ya bak hele iccayı şikayet etmiş zaten belliydi böyle olacağı ?? ya tapu nerede kaç zamandır yok bu kayıplara karıştı resmen

 6. Gamzelimm çukurda idris çok sevilen sayılan bir şahıs uyuşturucuya bulaşmayan fakat silah gibi bazı şeyleri satıp ticaret yapıyorlardı mahallede idristen izinsiz kul dahi uçmuyor polis giremiyor taki vartolu gelene kadar vartolu uyuşturucu yapıp yurt dışana satcaktı yer istedi idris ve oğlu kahraman kabul etmediler çünkü uyuşturucu olduğu için birde anlayamadılar adamın derdini emii anlatmaya devam edeyimmi yoksa kesiyimmi

 7. Yaa ben pek anlamadım bu çukur dizisini belki ilk bölümden izlemediğimden olsa gerek ??

 8. Ragini kendini iyice beyazlatmışmı ayy zaten beyaz nasıl beyazlatmış artık ünlüler ne yapacağını şaşırdı valla sırf para harcamak için neler yapıyorlar Allah Allah ??

 9. Selim şeref sizi babadıyla kahramanın aradında kalmış ezik silik karakteri oturmamış bir şahıs vartoluyla bir oldu babasından gizli iş birliği yaptı kahramana suikast düzenledi vartolu eğlence çıkışı öldürdü selim hainide ordaydı tek bir el ateş dahi etmedi aliço gördü herşeyi idris ağlaya ağlaya kenfi yıkadı gözünün önüne bebekken yıkadığını hatırladı eve gelince aliço selimin de orda olduğunu söyleyince adama inme indi ???

 10. Yamaçta tamda burda devreye gitti senayı Paris’e götürdü evlendiler o gecenin sabahında Sultan yani yamaçın annesi geldi parise aldı yamaçı durumu anlattı sena dıpdızlak kaldı şok oldu türkiyeye döndü aradı taradı yok sonrasında yamaç buldu böyle iştee

 11. Ha icca 18 yıl bundan hapis yatacak anladım şimdi veer denen soğan erkeği Amerikaya gidecek herhalde yanlış oldu galiba o kadar özet okudumki sizin sayenizde aklımda kalmadı kusura bakmayın ??

 12. Selim tam bir şeref siz karısına bile aşık değil sanırım tercihi farklı ??? tam bir şeref siz

 13. Sonradan çıktıki Gamzelimm bu vartolu idrisin oğluymuş onu gönderdiğini sandiği için intikam için geri gelmiş bile bile kardeşini öldürdü çünkü 7 ysşında tek yaşamaya mahkum edilmiş yaşamak için böcek yemiş her türlü pis iş yapmış içindeki öküz çok büyük

 14. Yok Zülişim Veer Icca öldükten sonra gidecek ABDye daha 100 bölüm var nerdeyse gitmesine
  ???
  NURDANIM Selim gay mi??
  O my got??? sapık tipi var zaten

 15. Defne aynen öyle özel sektör çok zor eğer mesai saatinde kaytarırsanız aldığınız maaş size helal olmaz bile diyorlar
  Benim özel hayat hikayem çok ilginç daha önce hiç duyulmamış görülmemiş Bi hikaye dizilere konu olacak bir gerçek hayat hikayesi?

 16. Bu beyefendi asıl adam Gamzelimm sonradında gördük tabiki bak emrahta oğluymuş avukatta gizem içinde gizem

 17. Yok canım sıkılmadı yaa zaten çok az kişi var sizde aranızda konuşuyorsunuz bölmek istemedim siz devam edin ??

 18. Gamzelimm benim tahminim o yönde selim yav şağindan nefret ediyorum ?? bu adamlarla birlik olmuş ailesine ihanet ederse böyle şamar oğlanı olur seref sizzzzzzzz

 19. Ha tamam defnem şimdi anladım bende bu icca 18 yıl bundan hapis yatacak zannettim şimdi anladım ?? oo daha varmış ya

 20. Sanada yazıyom sende yeni baktın ya Zülişimm sadece arada sohbet edince yazacaklarımı sadeleştiremiyorum ??

 21. Emrah beyefendinin oğlu Senayla nasil kardeş oluyorlar alakaya çay demle ya??

 22. İnce hatun Allah işlerine kolaylık versin anlatmak istersen dinleriz istemezsen eyvallahhh doktorrrr sıkıntı yokkkk ??

 23. Defne sen Sultan Maduya aşık olduğu için kaçırdı diyorsun yani ben ondan pek emin olamadım aşk ve intikam karışık gibi bir şey oldu sanki ama ben Sultan gibi bi eşim olsun çok isterdim hem yakışıklı hem güçlü hem cesur
  Kartal bakışlı güçlü Sultan çok seviyorum onu?

 24. Bu iccanın görecek görgüsü varmış herhalde acımıyorum iccaya hep salaklığı yüzünden vay tapu firar edecek vakti buldu ??

 25. 7 yaşinda benden ayrıldın dedi ya senanın anası avukat babası polis daha bilmiyoruz ki bunlar nadıl birbirlerini buldu evlendi hiç bilmiyorum ? ???şimdi duydum ben şokk

 26. Teşekkür ederim biliyorum tabii yazdığını ben sadece bölmek istemedim sohbeti sonra gelecektim neyse şimdi buradayım ??

 27. INCECİM alemsin ya demek masallara dizilere konu olacak hikayen var ?? iyi bakalim
  Evet özel sektörden kan aliyorlar adeta insandan. Ben zor dayanmıştım insan çok şeyle karşılaşıyor heleki kadinsan

 28. Ayy sultanın maduyu kaçırdığı sahneyi unutamıyorum yaa ilk izlediğimde heyecandan kalp krizi geçirecektim ?? sultanda çok sevdi maduyu ama hep hayal etti durdu

 29. Ay karışıkmış NURDANIM ya
  Vay bizim Ferhatin repliğini kullaniyon demek aman da aman??
  Zülişim sen aklına ne geliyorsa yaz kuzu kendini yalnız hissetme??
  Veere gelirsek cehenneme kadar otobüsü olsun soğan erkeğinin. Karılar bunu paylaşamadığı için kendilerini kesecekti bir de?????

  1. Tamam defnem teşekkür ederim yazarım tabi siz devam edin sohbetinize ben bozdum gibi oldu şimdi ?? bu veerde ne var ben anlamadım yaa tip desen tip yok yakışıklılık desen oda yok karizma zaten yok ne var bu adamdada paylaşamıyorlar bu veeri ??

 30. Bu sultan gerçek hayatta Sih dinindenmiş yarı Müslüman yarı hindu madu hindu zaten arkey Hristiyanmış tövbe tövbe ??

 31. Yok izlemiyorum NURDANIM buralari izledim geçen hafta. Selim Yamaç için kendini siper edip vuruldu

 32. Beyefendi sinsisine bak sen medete silah verdi saldı yamacın üstüne bu medet vartoluyla çok sıkıntı çwkmiş can yoldaşı olmuşlar ama hu medeti dövdürende beyefendi yamaça nefret duysun da öldürsün diye

 33. Şimdi ben bozdum gibi oldu yaa sohbeti devam edin gerçekten bende yazarım sizle birlikte yoksa içimde kalır bütün gün ??

 34. Kızlar erkekleri harekete geçirip kıymete bindiren tek şey YENİ RAKIPTIR??
  Sultan gelince Madhu kıymete bindi. Köpek kadar değeri yoktu Rk için Madhunun. Sonra kıskançlık damarları kabardi. Bu böyledir tecrübeyle sabit erkeklerin ciğerini biliyorum?? ama ben Madhunun sultanla evlenmesini istemiştim hep

 35. Evet ya sultan güzel bir giriş yapmıştı bende o tarafları hatırlıyorum ne heyecanla izlemiştim ama ??

 36. Ben açıkçasını söyleyim arkey ile evlenmesini istemiştim zaten evlendide ama çok yaşamadılar yaa üçü birden hakkını rahmetine kavuştu ??

 37. Ay ben diger ozete sabirsizlaniyorum ? çok heyecanliyim oha Divyaya bak sen zaten sevmiyorum o kadini kuşbeyinli o kim ne derse hemen inaniyor akilsiz kadin tuh Jogiye yazik ?

 38. Evet Idris baba hoş kendisi ayni zamanda cerrahlik yapiyor ve de Faziletin kocasi

 39. Aynen öyle yaa bu divya fena çıktı nani dinazoru sayesinde kadın herkese kötü düşünce vere vere iyice benzetti kendine vah jogi yazık adama ??

 40. Evet fazilet ile evli ben cerrah olmasına şaşırdım yaa ?? bir mafya tipi var ama

 41. Evet fazilet ile evli ben cerrah olmasına şaşırdım yaa ama mafya babası tipi var adamda ??

 42. Ama Fazilet gerçekten çok iyi rol yapiyor ? herkesi susturiyor , mahallede dogmuş yalilarda oturuyor valla bravo kadindaki zekaya herkesi susuturuyor afferin Fazilete ?

 43. Haklisin Züliş adamin mafia tipi var ? bir şey sorucam ben Türkçeyi çok iyi bilmiyorum ya cerrah ne demek ?

 44. Evet gamzelimm bende seviyorum duruşunu bakışını yakışıyor adam ekrana hükümet kadınında kısacık sahneleri vardı ama ordada çok beğenmiştim gerçek adını bilmiyorum ama seviyorum idris babayı

 45. Manya cerrah doktorun bir üstü yani şu ameliyat yapan doktorlar var ya ona denir cerrah ??

 46. Napiyonuz canlar
  Valla bana sorarsanız ben hep madhuyla rkyi tutmusumdur hep onlar evlensin demisimdir
  sultanı hiç sevmem yakışıklı bulmuyom aman diyim sultan severler üstüme cullanmayin ha
  Fikrimi söylüyorum
  Hem Sultan madhuyu sevseydi onun mutlu olmasını isterdi gözünün yaşını akıta akıta kocasından ayırıp kendisiyle evlenmesini saalicakti

 47. Yamaç efsane canımm Aras sinirlendimi gerçektwn içinden ağzından ateş ? ?Ejderha çıkıyor Aras Bulutun oyunculuğunu çok beğeniyorum vede yüzü çok masum utanınca kıp kırmızı oluyor ????

 48. Manyam sen nerelisin canım unutmuşum
  Cerrah ameliyat eden doktorlara derler

 49. Ama adamda hiç cerrah tipi yok yaa bıyıklı bir şey ben görsem inanmazdım cerrah olduğuna mafya babası tipi var işte ??

 50. Züleyha ben Sultana çok kızmıştım Maduyu kaçırmaya çalışırken çünkü o kadın için değmezdi benim güzel yürekli Sultanımdan yararlandı onu kullandı sonrada ihanet etti
  Evet Sultan gerçek hayatta outperest maalesef Allah hidayet versin ne diyelim

 51. Oyy Filizimm efsaneymiş bu hafta ama çok aksiyonlu değildi ama ince işleri çok fazlaydı ben şok beyefendinin oğlu çıktı emrah zırZobu ?? yıldızı iki dakkada perişan etti kız ne olduğunu şaşırdı

 52. İlahi gülçiçek güldürdün beni ya ?? haklısın ama bide burada arkey sultan kavgası çıkmasın maşallah soğuk savaş gibi devam ediyor bu kavga ?? bende arkey ile madunun evlenmesini istedim hep sultan pek yakışdırmazdım fikrimi söylüyorum haa yanlış anlaşılma olmasın ??

 53. Bazı insanlar sevmesin sevince insanlıktan çıkıyor ne akıl kalıyor ne mantık bu insanlardan biri sultan biri madu vede katılmıyorum kullandı sözüne aklı yokmu sultanın başkasına aşık bir kadının peşinden gidilirmi hiçç ayy neyse geçmiş gün diziyi berbat ettiler vesselam aynı oyuncuyu üç kez farklı karakterle sokmak da ne kardeşim sanki hint ilinde adam bitti

 54. Neyse kızlar şimdilik benden bu kadar ymk faslı malum eşim evde şimdi acıkır ihtiyarımm ??

 55. Bende kızmıştım heleki arkeyi öldüreceğim diye tehdit edip duruyordu ilk zamanlarda iyiydi yaa devam da edebilirdi diziye yani üçüncü karekter olarak diziye renk katmıştı?? bide en eğlenceli tarafları sultan bölümleriydi ??

 56. Aynen Defne sana katılıyorum rka maduya köpek kadar değer vermedi
  Gülçiçek rkanın maduya yaptıklarını unutma lütfen hatırla Sultan Maduya rkadan çok daha fazla değer veriyordu bunu hepimiz gördük
  Kavga çıkmasın tabi dizi karakterleri için kavga edecek değiliz çocuklar gibi bu çok komik olur dimi sonuçta hepsi hayal ürünü ama ben mesela oyuncu viviyi de sevmiyorum beğenmiyorum ama onu sevenlere saygı duyuyorum

 57. Nurdan Madu Sultanı kullandı şu manada dedim hatırlarsan eğer Madu ve annesi Sultandan yardım istemişlerdi rkadan intikam almak için ve Maduyu rka kaçırdığında Madunun annesi Sultana yalvarmıştı kurtar o canavardan kızımı diye Sultan reddetmişti Madunun onayı olmadan onu kaçıramam diye ama sonra Sultanımı öyle Bi hale getirdiler ki rk ve madu benim gözünde iki şeytan ve Allah insanı gerçek hayatta da leytanlardan korusun çünkü insan ne kadar akıllı olursa olsun şeytan musalat olunca akıl fikir kalmaz??

 58. Evet zulisim sana katılıyorum
  Sultan ilk başlarda iyiydi iyi bir dostda ola bilirdi
  Ama unutmayalım ki onlarida yönetmenler idare ediyor
  Ve Sultanı hiç kimse kullanmadı o dizide rkde sultanda madhuyu harcadılar ben kadın olarak kendimi madhunun yerine koyuyorum mesela rkyin yaptığını bana yapsalar Allah korusun neler yapardım bilmiyorum
  İntikam almak için onun hayatına girmezdim tabi ama yaptığından pişman olursa biraz süründürür sonra 2 ci bir şans verirdim
  Çünkü Allah kendi kullarını tövbe etdikleri zaman aff ediyorsa
  Biz özür diledikten sonra kimizki aff etmiyelim
  Yani sultanı o dizide gözden salan tabi rkyide intikam alma haraketiyle gözden salan yönetmen ama madhu kendi kocasından başka hiç kimseye teslim olmadık
  Sultanla nisanlanmadi evlenmedi sevgili olmadı sultan en başından madhunun rkyi sevdiğini biliyordu ama yine evli kadına aşık olmayı seçti tamam aşık olmak serbest ama evli kadına aşık oldun bunu icindede yasiya bilirdin
  Ve unutmamaliydin madhu oğlunla aranı iyileştirdi Sultan’ın ona karşılık olarak verdiyi kocasından ayırma isteği oldu
  Ben hepisini yönetmenden biliyorum vesselam
  Adam akıllı dizi cekmiyorlar hintlilerde bir de bir şey var bir aktör kaç rolde oynamalı sanki aktör kıtlığı onlarda ruh dönümü var sanırım ondan
  Amaaaan neyse çok konuştum benim internetim biticek birazdan o yüzden çok yazdım in se Allah yarın yazarım artikin o yüzden bu kadar çok yazdım içimden geçenleri
  Çünkü yarına kadar yazamicam ???????

 59. İnternetim biticek sanmisim bitmicek yazarım akşamda birazdan namaza gidicem canlarim

 60. Inci Sultani seviyorsunda onu anladik OK yani ? ama oda dizide az pislik degil Madhuşum Arkeyi seviyordu ama o Sultan Madhuyu tehdit edip duruyordu benimle evlenmezsen Arkeyi oldururim diye ? Birde diziye Shahrukh Khan ile Deepika Padukonun geldigi bolumde Arkey Madhuşum ile dans ederken Sultan izliyordu onlari sonra Madhuyu arayip silahin sesini duyurmuştu ? yani resmen zorluyordu kizi boşanmaya Arkeyi terk etmeye ahlaksiz zorla evlenecekti kiz ile ama iyiki öldü ? sevenleri kimse ayiramaz Sultan kimmiş ? hak etdi . Arkeyde Madhuya deger vermiyordu ama Madhuşumda az suçlu degil ben Arkey gibi superstar olsam ve basit bir kiz bana tam 4 tokat atsa valla bende acimam intikamimi alirim. Hem Madhu dogru anlamadan atdi o tokadi Arkeymi soyledi adamlarina gidin Maliki dovun diye ? Bittoo yapdi Madhuda tokat aticaksa Bittooya atmaliydi ?✋
  Ama ne yalan soylim bende ilk başlarda Sultani seviyordum ? onunda karizmasi , yakişikligi , duruşu bir başkaydi ? ama sonradan bozdu Madhunun sevdasi yuzunden , çok aşikti ugruna adam oldurecek kadar ? ( son cumle saçmaydi adam zaten popular olmuş bir ganster ?) ama zorlada birini kendine aşik edemezsinki degilmi ?
  Yani ben Vivimi ayri seviyorum ? Sultani ayri seviyorum ❤ ikiside karizma ??

 61. Isabella hoşgeldin ?
  Gül Çiçegim hoşgeldin ? soylediklerine katiliyorum ? aynen oyle onlarida yonetmen idare ediyor ? kimse kimseyi kullanmadi birde dizide Sultan hata yapti evli kadina ustelik o kadinin kocasi için canini verecek kadar aşik oldugunu ? bile – bile Madhu onun oglunu kurtararak ona iyilik yapti ama o karşiligini onun kocasini öldurerek vermeyi tercih etdi ?
  Rishabh & Madhubala = Rishbala ?

 62. Ya Rki ben de çok seviyorum sirf Rk için 6 ay evden çıkmadım köpek gibi çalışır gelirdim afedersiniz Rki izlemek için gamzelerine kurban olurum ben gül yüzlümun?? ona böyle öpücükler yolluyordum ekrandan??(tövbe ya) biz evlensek çocuklarımız sirf gamze doğardı 3 onda 3 ben de 6 dene?? ama Rki seviyor olmam gerçekleri örtbas edicem anlamına gelmez. Gerçek hayatta tövbeler olsun istemem oyle biriyle evlenmek insani kanser eder..
  Sultan agirbasliydi. Olaylar kızışmadan Madhuyla evlenseydi eminim mutlu olurlardi ama mafya olduğu için hemen öldürülürdu Madhu yine dul kalırdı. Madhu kendi kaşındı her halta burnunu sokarsan erkrkler tepene üşüşür tabi kendini superman sanırdı sulugoz.. Yine de Sultan bir kadın için evladını yetim bırakmamalıydı benim gözümde zerre değeri yok..
  Bu dünyada kadin olmak var tüm erkekleri düşman edebilirsin kardeşleri bile????
  (Madhubalanin aşkı ve tutkusu bu)??

 63. gulciceyim amayam ben iyiyim sizler nasilsiniz allah kabul etsin gulciceyim..

 64. kizlar bugun gezinirken unlulerin vazgecilmez yemeklerini gordu

  tarkan = makarna
  murat boz = kus burnu tatlisi
  asli enver = sambali

  adlarini unuttum biri semediyim yemekte bile patates olsa yerim demis biride tarhana yoksa yemek yemem demis
  ozellikle tarkan makarna demis pinar hergun yapsin elleriyle

 65. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM BEN GELDİM DEFNEM BENDE SENİN GİBİ RK ÇOOOOK SEVİYORUNM TELİMDE YALNIZ ONUN FOTORAFLARI VAR EKRANDADA ONUN RESMİ ŞİMDİLİK EKRANDAN KALDIRDIM TANIMAYANLA SORUYORDU KİMİ O SEVGİLİNMİ BENDE UTANIYORDUM KALDIRDIM☺☺☺

 66. Amann neyse bu konu kapansın geçti bitti hiçbiri bir halta yaramadı ????Padminiyi seviyorum çocukları için fedakar bir anneydi fakat onunda hatalarınsaymaya başlarsak yazmayla bitmez o yüzden boşverin kardeşler Maduymuş rkmiş sultanmış

 67. Gülçiçek doğru söylüyorsun senaristlerin yazdığını oynuyor oyuncular
  Şunu yanlış biliyorsun düzelteyim Madu Sultana rkayı artık sevmediğini ve ondan intikam almak istediğini söylemişti ve Sultanın nişanlanmadı ama adama öyle ümitler verdi ki Sultanın evinden çıkmıyordu bir bahane bulup dibinde bitiyorduuu ee Sultanda sonuçta kalp taşıyan bi erkek?
  Bence Maduda ondan hoşlanıyordu eğer rka onu zorla kaçırıp tehdit etmeseydi intihar ederim gidersen diye madu Sultanla mercimeği fırına vermişti zaten Madu gördü erkeğe aşık olan bi kadın Mukuta da aşık olmuştu ama onlara rka ayırmıştı dimi
  Neyse inşallah dizi yayından kaldırmazlar da tekrardan izleriz Sultanımın olduğu bölumleri

 68. Ben de ikisinin de sahnelerine bayılıyordum valla doyamıyordum Sultan Madhuya:O kadar güzelsin ki gözlerimi senden alamiyorum dediğinde içim eriyordu. Rk ahaa dediğinde ?? hatta Sultan trisna ile evlenseydi bari Rk ile barışsaydı ikisi de karılarını kıskansaydı Sultan trisnayi çekime giderken takip etseydi onu partnerinden falan kıskansaydı yani niye dünyadaki tüm erkekleri Madhiya aşık ediyorsun anlamıyorum ki senarist???
  Yani ben Madhunun yerine olsam 2 sini de idare ederdim?? kıyamam ikisine de gönlüm geniş ??

 69. Bendece sultan trişşa ile evlenseydi çok hoş olurdu körü körüne gitti sultan ?? neden ikiside maduya aşık olduysa ?? aman hintli senaristler ne yapacaklarını şaşırdılar iyice

 70. BELLAM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN MODA KRALİÇESİ?? MILANONUN TOZUNU ATTIRIYORSUN HA?? BELLA RÜZGARI ???
  Koca Tarkan makarna mi seviyormuş ?? Bayazda sabah kahvaltida tarhana içermiş mutlaka. Sambali ne? Hiç bilmiyorum o yemeği
  ???
  KARDELEN HOŞGELDİN KUZUM. Bende de Burak Ozcivit faniyim posteri var odamda konuşurum mutlaka? Fahriye harcadi çocuğu ??

 71. Tarkan makarnamı seviyormuş adam biliyor işini herhalde çünkü en ucuzu makarna bide kolay yapılması ??

 72. Ayy murat boz ile Aslı Enver hiç yakışmıyor zaten murat boza ayrı bir gıcıklık duyuyorum çok şımardı bu adam ?? bide evlenmedi hala

 73. SAOL NURDAN ABLACIM İYİM SEN NASILSIN İÇAYA BAKIYORDUM DEDİM BİR SİZE MERHABA DEYEYİM
  DEFNEM HOŞ BULDUM GÜLÜM BEN VİVAN VE HRİTNİK ROSHAN HAYRANIYIM ONLARI ÇOK SEVİYORUM ÖZELİKLE VİVİNİ

 74. iyiyim defnem eee tabi atacagiz milanonun tozunu ama burdaki erkeklerden tursiyorum sapiklar sapik ooo ama kizlarda az deyil hele iremsunun arkadasi onu mahfedicem zaten gorsunler beni.

  sambali tatli cnm.

 75. Kardelen bende rk hayranıyım sırf onun için diziyi akşam ayrı izlerdim öğlen ayrı bakardım ?? onu görünce kalb atışlarım 180 çıkardı

 76. zulisim bende yakistirmiyorum hic ee koca tarkan makarna yiyor bosuna zengin deyil ucuz kolay pinar yaparda yardimciya para gitmez makarna yapinca tutmazlar yardimci

 77. Fahriye evcen koton reklamında oynuyor yaa sadece ondan para kazanıyor galiba hep o reklamda var çünkü ?? önceden şampuan reklamında oynuyordu

 78. Manya canım benim Sultana ahlaksız pislik diyordu da değil Sultan kimse rka kadar ahlaksız ve pislik olmaz vence? Kusura bakma canım venim?
  Sultan gangsterdi ama suçsuz insanları değil suçluları öldürüyordu ve rka suçsuzlara da zarar veriyordu ve Sultan zorla Maduyu kaçırıp kendisine Madunun rızası olmadan ona sahip olmazdı çünkü o Maduya hiç zarar vermedi Madu bile Sultandan bana zarar gelmez diyordu
  Rkayı seven kızlar lütfen onu seviyorsunuz diye hatalarını kötülüklerini örtmeye çalışmayın Defnenin dediği gibi o da onu seviyormuş ama hatalarını söyleye biliyor
  Rk dizinin başında sonuna kadar kötü adamdı sadece bebeği doğunca Maduya biraz iyi davranmaya başladı o da uzun sürmez yandı gitti kül oldu
  Ben Sultanın yaptıklarını yani Naduyu kaçırmaya çalışmasını onaylamıyorum zaten keşke öyle Bi kadın için yapmasaydı bunları rkaya yaptıklarını onaylıyorum çünkü rk daha fazlasını hak ediyordu ama yine de Sultan onu öldürmedi isteseydi öldüre bilirdi
  Neyse tekrar söylüyorum inşallah dizi yayında kalır da siz rkanızı izlersiniz biz de Sultanımızı?

 79. HOŞ BULDUK ZÜLİŞİM BENDE SENİN GİBİ İSMİNİ DUYDUMDA KALBİ ÇARPIYOR
  MURAT BOZDAN BENDE HOŞLANMIYORUM QICIQ BİRAZ SEVGİLİSİDE ÖYLE TENCERE YUVARLANMIŞ KAPANI BULNUŞ BUNLARINKİ O HESAP

 80. evet zulisim onda oynuyor vede manken olarak kapak cekimleri felan yapiyor gecenlerde kapak cekimi yapiyordu dergi kapagi…

 81. Gamzelimm şambali bir tatlı çeşiti revani tarzında ama farklı sert bir tatlı ?? yav bu mübarek tatlı çeşitlerinin hepsini seviyorum ha sütlü şerbetli farketmez hepsinin giderş varrrr ????

 82. Aynen öyle isabella adam biliyor işi işte işten gelince karısı yemek yapmasa bile suyu koyar kaynatır makarnayı koyar üstüne salça tamam yemek işte ?? hizmetçiye yada aşcıya ne gerek var sanki bir makarna için

 83. YA İNCE SULTANCIM BEN ONUN RK ROLÜNÜ DİYİL AKTOR OLARAK KENDİSİN BEYENİYORUM DİZİDE BAZI KÖTÜLÜKLER TAPMIŞ DİYE KERÇEKDE ÖZLEM BENCE HAYIR DİZİ ÇEKİLERKEN SET ARKASI GÖRÜNTÜLERİ İZLEDİM VİVAN HERKESE KAN UDURMUŞ ÇOK KOMİKDİ HEMDE TATLI

 84. Aynen öyle kardelen önceden murat bozu beğenirdim küçükken tabii şimdi büyüdüm gözüme ayrı bir tipsiz duruyor yaa aslı Enveri öyle kandırıyor ?? evlenemediler bir ??

 85. Fahriye evcenmi evet isabella hep koton reklamında var yaa farklı bir reklamda oynamıyor dizi işini zaten bıraktı ?? oh Burak özçivit kazansın paraları bin bir güçle fahriye evcen beli bile bükülmüyor işe biraz ağır oldu yaa neyse ??

 86. nurdanim evet kesici muhtesem tadi var ben sambaliye bayilirim kendimden giderim ayyy canim sambali cekti.

  ayyyy kizlar size cok ozlemisimya icim bi degisik oldu.

  oyle zulisim ben genelde mayonezli makarna salatasi yada yogurtlu makarna salatasi severim…

  kizlar yemek yapmayi bilmem ama tatli turlerinde ustume yok cok guzel yaparim yas pasta haric

 87. EVET ZÜLEYHAM BUNLARIN EVLENECEYİ FALAN YOK YAŞLANDIKLARINDA EVLENİRLER ARTIK AH BU ÜNLÜLER KİM ANLAR ONLARI

 88. İSABELLAM ADS YORUM YAZMIŞDIM SANA KUSURA BAKMAYIN İNTER ZEYİF YORUMLAR GEÇ ÇIKIYOR

 89. sultan avinesh rekhi o dizide cok sevildi kotu rol oynsmasina ragman cok sevilmis hindistanda sultan karakteri dizinin basrol oyuncularinin onune gecmis herkes basrollerden cok onunla ilgilenmis bu yuzden senaristlet diziden cikarmslar die dtmtm net habetlerinde incsultan onun yeni dizisi to soraj main saanjh piyajio :) hayranlarina

 90. Burak özçivit ile Murat Bozun bir sinema filmi vardı neydi yaa adı aklıma gelmedi bunun ikisini mi ne çekmişler oda tutmamış murat boz tipsizi yüzünden adamda oyunculuk yok sinema çekiyor tövbe tövbe ?? neyse Burak çok sinirlenmiş bu duruma araları baya bozukmuş şimdi küslermiş bence murat boz sinema filmi falan çekmesin olan Burak özçivite oldu ?? murat boz rolü yapamamış

 91. Him tatlı DEMEK
  Bellam Italyan erkekleri capkinmis zaten. E bir de sizin gibi güzel kizlari görünce bayıldılar demekki..
  Iremsunun arkadaşını neden mahvedeceksin anlamadim Efeye mi asılıyor yoksa??

 92. Aynen öyle kardelen bunlar evlenmez bu gidişle ayy bu ünlüleri hiç anlamıyorum ya çok karışıklar??

 93. ZÜLEYHAM DİZİN İSMİ KARDEŞ PAYMIYDI NEYDİ AMMA NET HATIRLIYORUM KARDEŞLİ BİR ŞEYDİ YA ONLAR BİLE KENDİLERİNİ ANLAMIYOR BİZ NASIL ANLAYALIM GÜLÜM

 94. KIZ İSABELLAM YİNE KİMİ DÖVÜCEN YARDIM GEREKLİMİ☺☺☺☺☺☺☺☺

 95. Aynen öyle isabella onlara kolay para kazanmak bir reklam çek at cebe trilyonları reklamlarında bir şeyde yok en azı beş dakika bile sürmüyor ??

 96. zulisim evet oyle kardesim benimmi

  defnem hemde nasil capkinlar nasil …..

  aslinda sunun arkadasi sayilmaz rakip gibi hemde nasil asiliyor zorlu rakibim dun ben ona neler yaptim bugun o hala elim titriyor ama burda fazla seyler yapmicam iremsu icin ama istanbula donunce eski bella lise serserisi gelecek ozaman ne yapacak bilmem burda suan sakin olucam

 97. Evet kardelen kardeşlli bir şeydi ha buldum kardeşim benim di aklıma bir gelmedi yaa hiçte bakmadım ?? ama murat bozun oyunculuğu sıfır üstüne sıfır ?? en iyisi gitsin o şarkı söylesin

 98. EVET ZÜLİŞİM ŞARKI SÖYLEMESİ DAHA İYİ O SES TÜRKİYEDE ÖYLE ŞEYLƏR YAPIYOR SANKİ BUNDAN İYİSİ VE KOMİYİ YOKMUŞ GİBİ GÜZEL KIZLAR GELDİNDE GÖZLƏRİ DÖRD OLUYOR

 99. Haha neymiş isterse öldürebilirmiş güldüm valla ? öldürmek istemedigi içinmi Arkey ile uçurumun kenarinda bir – birlerine ? silah dogrultup durdular ama silahda kime vuracagini bildi ve tabikide Sultana vurdu bravoo ? hak etdi Sultan . ve ben kimsenin kusurunu ört – bas etmiyorum Incecim ? istersen daha önceki sayfalarda R.K ile ilgili yaptigim yorumlara bak canim . Bana görede kimse Sultan kadar ahlaksiz olamaz ? sende kusura bakma canim benim ? Sultan suçlulari öldürirmiş ? devlet var , kanun var suçlular için onlar Sultanami kalmiş ? o kadar meraki varsa suçlulari öldürmeye polis olmaliydi niye ganster olmuşki ? Haha ? Arkeyin aci geçmişi vardi o yüzden güven ile ilgili bir takim problemleri vardi oysa o kimseye zarar vermez ! Madhu o zamanlar Sultani tanimiyordu sonradan anladi onun ne oldugu anladigi içinde kendinden uzaklaştirdi ? hem Madhu Sultanin burnunun dibindeymiş ? Madhu sanki çok istiyordu Sultanin oglu bir rahat birakmadiki kizi surekli Madhu , Madhu , Madhu sonra Sultan geldi yalvardi Padminiye Madhuyu gönder bize diye Madhuda 2 günligine Aryan ile ilgilendi ondan sonrada birakmak bilmiyorki çoçuk yahu ? valla çok sinirlenmiştim o bölümlerde kuçuçuk çoçuk bile Madhuya aşik oldu ? Arkey. Madhuyu seviyordu ve başindan sonuna kadarda kötu davranmadi ! Neýmiş Arkey ölmuş, yanmiş , kül olmuş ama o iyi bir insan olarak öldü , hatasini anlayarak , kendini affetdirerek , aşkiyla beraber öldü ( Madhu ile ?) hem Sultanda öldü hemde Arkeyden önce ? ganster olarak , herkesin nefretini kazanarak , ölmesiyle insanlarin yüzümde gülümseme birakarak ?, seyirciyi mutlu ederek öldü yani …..? hem Madhu nasil bir kadinmiş ? Ne soýlemeye çaliştin Madhu guzel kalpli ?, ona kötülek yapana iyilik ile karşilik veren, kocasina vefali kalan hep ?, güçlü ?, zorlujlara gögüs geren , dayanikli , sabirli bir kadin böyle bir kadin için her insan her şeyi yapar Sultan neýmiş ?Neyse bende tekrarliyorum dizi yayinda kalir ve siz Sultaninizi , bizse Arkeyimizi izleriz ?
  AYLINCIM ? hoşgeldin nasilsin ? Aaa benimde ekranimda Vivin fotosu var aslinda Viv ile benimki duruyor bir program ile ikimizin fotosunu yan – yana koydumda ? hala duruyor ama kimse ayirtmiyor onu bana zaten ayirmam ?
  Ben Murat Bozu severim ? şarkilarida güzel ?

 100. Aynen öyle kardelen o ses Türkiye de çok gıcık hareketleri var yaa sanatçı değil sanki komedyen olarak çıkmış gibi adam ağzını açsa millet kahkahayı basıyor hadise falan ?? güzel kızları gördümmü gözleri fıldır fıldır oluyor zaten ??

 101. HOŞBULDUK MANYAM BEN İYİM SEN NASILSIN GÜLÜM NE GÜZEL BEN ŞİMDİLİK EKRANDAN KALDIRDIM AMMA TELDE AİLE FOTORAFINDAN ÇOK VİVİMİN FOTORAFI VE VİDEOSU VAR ÇOK ŞEKER ALLAH SANKİ ONU ÖZENE BEZENE YARATMIŞ BİRAZ AYAKLARI EYRİ AMMA OLSUN☺

 102. Kardelen sen vivianı seviyorsun anladım ama rekayı da sevsen problem değil ben onu sevmeyin demiyorum biz onu kötü adam da olsa seviyoruz diye bilirsiniz ben Sultan kötü Rka iyimil gibi Sultana hakaret edildiği için söylüyorum evet Sultan tek hatası Madu kaçırmak istemesi ama rka hatalarını say say bitmez
  Kamera arkalarını bende izledim hepsi çok eğleniyorlar Avi Vivi Drasthi çok sıkı dostlar onlar özel hayatlarında da sık sık görüşüyorlar

 103. DUR BELLAM YAPMA ELINI KANA BULAMA????
  Mapuslara düşme bebeğim gelemeyiz oraya????
  Ee Efe nasıl davranıyor kendine ilgi gösteren bu kıza bakim??
  Ay ben de olsaydım keşke ya yanınızda.. defileyi izlemek isterdim Italyanlarla selfie çekinirdik hih..???

 104. MANYAM İYİ OLMANA SEVİNDİM AFERİN İSABELLAMA GÜCLÜ KİZ SENİ
  İNCECİM BEN HİÇ ÖYLE AYRIMCIKLAR YAPMAM RK SULTANDAN ROL GEREYİ BUNU YAPDILAR ONLAR DİZİLERİNİ ÇEKİB PARA KAZANACAKLAR BENDE BURDA RK İYİ HAYIR SULTAN İYİ KALQASIMI YAPICAM HAYIR HİÇ BENİK DİYİL GERÇEK HAYAT OLSA İKİSİDE YALNIŞ BAK O ZAMAN BAŞKA

 105. YA DEFNEM SEN BÖYLE HEYACANLI YORUM YAZDIN YA KEŞKE BENDE ORDA OLA BİLSEYDİM DEDİM KENDİNİ İSABELLAMIN CESURLUN GÖRSEYDİM

 106. yok defnem kiz gittikce afedersin kasiniyor gel iki patlat bidaha erkek gormim diyor istanbulda sahada gorusucem onla.

  efe takmiyor iki arkami donuyorum kiz yapisiyor efe git diyo itiyor o yapisiyor efeye dedim oglum erkekgibi yapistir tokadini yoksa ben sana yapistiricam dunden beri kizla neler yapiyoruz birbirimize is isten gecti isi bitti. istanbulda eski bellayi gorecek ogun seker tatli belladan eser kalmayacak eskisi gelecek..

  defnem keske olsaydin izlerdin defilemizi cok guzel dun bugun yarin da var ama ben dondum koca koca ruzgar seylerini aciyolar her adi neyse dondum vallahi…

  ooooo beraber selfiler cekerdik italyaniskolarla ben zaten doldurdum biraz daha cekerdik….

 107. Anonim evet Avi Sultan hakkında söylediklerin doğru ben de takip ediyorum Aviyi
  Yeni dizisinide izliyorum ama ben Aviyi Sultan rolünde daha çok beğeniyorum? O her rolde güzel ama ben belki onu Sultan rolünde tanıdığım için ben Sultanı daha çok seviyorum
  Yeni dizisi için biraz kilo verdi ama yine formunda çok karizmatik kendine çok iyi bakıyor yediğine içtiğine çok dikkat ediyor sürekli spor yapıyor ve 33 yaşında ama 20 yaş gibi duruyor ve o gözleri çok güzel rengi çok özel bakışları çok etkileyici?

 108. keske olsaydiniz kizlar onu mahf edicem su bardaktan tasti benim kirmizi cizgilerim gecildim eski bella yolda oo benim bu zariflimi kibarlimi gordu eski bella gelince ne olacak acaba zorlu olacak dovusurken cunku oo bende kilolu kasli ve egitimli oda ama eskimin ne oldunu bilmiyor muduru dovdum egitim hocslariyla dovustum bu neki eski bella gelecek bu kiz kirmizi cizgimi asdi yeterda benim laz damarimi attirdi laz damarlarimi kaynatti gorelim simdi

 109. gizemim hos geldin iyiyim sen nasilsin balim bu gece yazacanmi denizde yazar isallah konusuruz gece sohbetleri….

 110. Isabellam papatyam ben iyiyim tabiki de yazicam denizim bekliyorum ama o yok sende gel güzel sohbetimizi yapalım eskisi gibi konuşamıyorum denizim sen ben sizleri çok çok seviyorum ❤

 111. Bellam Efeye kizma çocuk napsin. O erkek bi kadina gereğinden fazla sert davranamaz şiddet uygulayamaz. Hayvan değil ki çocuk insan nazik biri. Bir de IREMSU nun işini mahvetmek istemez rezalet çıksın istemez yani..
  Ay Bellam sen de idare ediver merhametli olgun tırtılım. Annecin hamile zaten olay çıkarsa üzülür kadin. Dönünce dünya kaç bucak göster bitanem ??

 112. İsabella baya sinirlenmişsin bu kıza ?? o zaman kızın senden çekeceği var yandı valla ??

 113. aygunum sanirim aidemin arkadasi beni yanlis anlamis bi goz atsan…

  anonimcim niye korkiyonki
  gizemim ozaman sohbete variz deniz gece geliyor…

 114. Sultanin gözleri lensmis ama orijinal rengini kullanmıyor YB roportajinda demeç vermişti..
  Ama mafyatik sıkıcı rollerde oynuyor bence romantik komedi oynamali. Aşk yakışıyor ona

 115. Anonim senin adın ne
  Sakıncası yoksa söyler misin
  Ben de ilk yazdığımda Anonim olarak yazmıştım sonra ismimi yazmaya başladım
  Sen Sultan fanı mısın
  Avi hakkında baya bilgin var eğer sende istersen ben seninle sohbet etmek istetim

 116. İSABELLAM BEN YORUMUMDA YAZDIM ÖYLE BİRŞEY DEMEK İSTEMDİYİNİ ANLATDIM BİRTANEM

 117. yoookkkk defnem milanoda sorun cikarmicam zaten…

  KİZLAR BENDEN KORKMAYİN ASLİNDA BEN HERKEZE KOLAY DAYAK ATMAM AMA SABİR ASİLDİMİ BENİMDE LAZİM TUTAR ASLİNDA BU YONUMU YAZARKEN BENDEN BELKİ SOGURSUNUZ DİYE DUSUNDUM CUNKU. BU KİZ SERSERİ FELAN DERSİNİZ DEDİM AMA OYLE BİRİ DEYİLİM HER ZAMAN NEGATİFİ İYİ YAPMAYA CALİSİRİM İYİ BİRİYİM AMA BOYLE KİSİLERE DEYİLİMDİR BENİM HER YONUMU GORUN BELKİ BANA KARSİ SUAN SOGUKLUK HİS EDEN OLUR AMA HER YONUMU BİLİN BU SOYLEDİKLERİM LİSE KİZİ BELLA SİMDİKİ. TATLİ İYİ AMA LİSE KİZİ BELLA BAZİ HADSİZLER OLUNCA LİSE KİZİ BELLA OLUYOR BENİM HER YONUMU BİLİN CEKİNMEM… SOYLEMEKTEN ABLALARİM KARDESLERİM VAR BURDA BENİ BİLİN….

 118. Aaa Sultanin gözleri lensmiýmiş ? ? peki gerçek goz rengi ne acaba ? ama yeşil gözler ona yakişiyor ? bencede o romantik bir karakter canlandirmali yakişir valla ?

 119. Gerçekten sultanın gözleri lensmiymiş şaşırdım doğrusu ben gerçek göz rengi zannediyordum ?? hiç dizilerini izlemedim açıkçası ama sıkıcı diziler çekiyor galiba hep krallı mafyalı herhalde ??

 120. Ama karizmatik adam yaa diziye ayrı bir renk katmıştı sultan ?? sultan olmasa rk madunun değerini anlamazdı o girdi diziye rk madusunın değerini bildi çünkü yoksa kızla oynuyordu parmağına takıp ??

 121. Yok Bellam senden hiç korkmam ben. Keşke kız kardeşim olsaudin. Akillisin,merhametlisin,yeteneklisin,duyarlisin çok tatlisin. Ben seni çok seviyorum
  Ve çok mutevazisin. Bu kadar güzel hayat yaşıyorsun istesen bize dönüp bakmazsın bile ama bize vakit ayırıyorsun bu bile yeter bana

 122. A ŞİMDİ BENDE ŞAŞIRDIM BİR FİLİMDE GÖRMÜŞDÜM ORDADA GÖZLERİ YEŞİLDİ AMMA NE YALAN SÖYLEYİM YEŞİL GÖZLER YAKIŞIYOR

 123. Kizlar be geldim maailsiniz bir az gec oldu sinava hazirlaniyorum malum yarin sinav kisura abkamyin.Naailsiniz bakiyim.Kiz Aygun aeni ariyorum bem hadi adk gel bekliyorum.Opdum kizlar.Sizi seviyorum

 124. Öyle dediler. Demecinde de öyle yaziyordu
  Gerçek go z rengi ela koyu kahve karışımı birşeymiş hoş adam ya seviyorum ben

 125. aaaa lensmiymis soka girdim cok sasirdim.

  tesekkurler defnem keske sende ablam olsaydin benim bende SENİ COK SEVİYORUMMM…. tum soyledigin seyler sende var sende oylesin cok iyisin.
  Sizler benim en iyi dost armaganimsiniz size tabi vaktimi ayiricam ne olursa olsun size vaktimi ayiririm arkadaslarim buralarin bos oldunu soyledi aldirmadan daha cok dahada iyi arkadaslik kurmak istedim bu da oldu. cok tesekkurler cok sevindim buguzel sozlerine…

  aygunum alinmadim neden alinayim alinacak bir sey yokku ortada alinmadim tabi…

 126. Время нас не ждет,
  Крутимся по кругу,
  Может навсегда ,
  Ты мне станешь другом .?
  А время так поменяло
  Свело на нет ,
  Я вижу люди вокруг
  Как из других планет ?,
  А мне так близко душа
  Старых кинолент ? йее,
  Я глупая , ищу любовь ❤
  Я в мире там где ее проста нет
  Запуталась , я знаю в этой
  Темноте с тобой ? найдем
  Мы свет ?
  А время дружбы уходит
  Но есть коннет , в порой
  Так хочеться проста нажать
  Reset .
  Снова ищу тебя но не доступень
  Абонент йее ??
  Ýaşasin ezberledim ??

 127. Kızlar nasilsiniz
  ?????
  guzellikler tatlisler poncikler canlar
  ?????
  Defne ablosum
  Elosum ablosum
  Zulisim
  Filiz ablacim
  Kainat ablacim
  Rabiss ablacim
  Gizemim
  Helinim
  Almiramm
  Gulcicegimm
  Gul cicek ablacim
  Isabellam
  Iremsucumm
  Kardelen
  Manyamm
  Incecim
  Denizim
  Serpil ablam
  Nazcimm
  Nurdan ablacim
  Amayam
  Aylincim
  Ruyamm
  ??????
  Unutugum varsa kuaura bakmayin
  Sizlerii cook ozledim kac gundur yazamiyorum dersler cok yogun bide annem uzerine beni haftasonu dershaneye yazdirdi ona gidiyorum oyle iste ama sizler hep aklimdasiniz sizleri coook seviyorum hepinizi cook opuyorum kendinize iyi cici bakin

 128. Kızlar Avinin göz rengi yeşil Sultan rolünü orjinal göz rengi ile oynadı
  Bi yanlış anlaşılma oldu herhalde Defne

 129. Sag ol Zulisim sen nasilsin hayatim teskkirler dualriniz sayesin de uyi olucak insallah.Opdum

 130. Tauna his geldin sag ol canim sen nasilsin.Opdum.
  Manam hos bulduk canim sen naailsin sag ol canim basatilar icin opdum.

 131. Merhaba Tuanacim nasilsin tatlim ben iyiyim ?
  Hayir Züliş dera notlari degil onlar şarki sozleri Black Star Mafia yi bilirmisin işte onlardan Kristina Si nin şarkisi çok guzel şarki ezberlemeye çalişiyordum ve ezberimde artik ????

 132. Öyle dediler neyse ne aman ben Burakimi düşünüyorum hep??
  Yani sanal arkadaşlığı küçümseyen insanlar çok ben anlatsam birine onlar da öyle der muhtemel. Önemli olan saygıyı ve paylaşımı korumak..

 133. TUANACIM HOŞ GELDİN BEN İYİM SEN NASILSIN BENİM ŞARJIM BİTİYOR ÇIKIYORUM BEN HİPİNİZİ KOCAMAN ÖPDÜM

 134. INCECİM valla öyle duydum açıkçası ilgilenmiyorum. Dün Hale de öyle dedi mesela buraya yazan Anonim kız
  ???
  Sağol Tuana hoşgeldin balim ozletiyon kendini nasıl derslerin kuzum??
  ???
  Vay Manyaya bak havasını atti Rusça ile ??

 135. Defne o zaman Hale kızın bi yanlışı var Avinin göz rengi yeşil isteyen internetten bakabilir?
  Abinin romantik aşk film ve dizileri de var o her rolü çok güzel oynuyor her rolde çok karizmatik duruyor ama Sultan rolünde daha bi çekici geliyor bana?

 136. INCECİM evet insan sevdiğini her hâliyle beğenir gözüne napsa güzel görünür.. ne denirki.. Allah herkesi sahibine bağışlasın..

 137. Defnem Burak ile fahriye baya arası kötü galiba tüm magazin gündemi o oldu gibi fahriyenin böyle yapacağı belliydi zaten adam ne kadar saygılı ve kibar olsa fahriye tam zıttı gibi şımarık davrandı ??

 138. Ayy kızlar bu lens olayı çok uzadı gibi ha yeşil ha kahverengi ne fark eder sanki adam dizinin sonuna kadar karizmasını ve oyunculuğunu konuşturdu yaa bu yeter yani ??

 139. Ben bu ruscadan hiç anlamıyorum yaa çok karışık manya Allah kolaylık versin sana nasıl dilin dönüyor kız ben şaşırıyorum ??

 140. Ayy şu sba fragmanını görünce sinirlerim tepeme çıkıyor ?? yoruldum artık bu diziyi eleştirmekten ??

 141. Kızlar nereyedesiniz yaa tek kaldım burada kendim çalıp kendim oynuyorum gibi oluyorum böyle tek yazınca ??

 142. Acaba yanlış bir şeymi dedim ondanmı rahatsız oldunuz o zaman kusura bakmayın ??

 143. Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız iyi misiniz sizleri çok özledim abimin vayfayina koşuldum yarın nasip olursa internet yüklüyecem kaç gündür hastaydım oyüzden internet yüklüyemedim beni soran sormayan bütün arkadaşlarm hepinize saygılarımla selamlıyorum öpüyorum

 144. Yok Zülişim diğer kızları bilmiyorum da ben telefon trafiğindeyim. Bir de gözlerime çay patates sürüyorum dinlensin diye..
  Ama diğerleri buhar oldu haggat..??

 145. Gülçiçek gelmiş hoş gelmiş ayy inşallah yarın yazarsın gülçiçek özlettin kendini valla bugün seni aradı gözlerim öyle ??

 146. Biliyorum defnem sen rahatsızın gözlerinden tekrardan çok geçmiş olsun sen dinlen çok yorma kendini ?? diğerleri kayboldu bir anda hepsi birden

 147. Ayy bu Gülizar zengin oldu olalı şık giyinir oldu modernleşti kız resmen ??

 148. Züleyha göz rengi önemli değil doğru önemli olan manalı çekici bakışlar?
  Ama Avinin gözleri ozel yeşil rengiyle yeşil yeşil bakışları ile efsane oldu dillere destan oldu mübarek?
  Rol gereği koyü renk lenste takabilir tabi diğer oyuncular gibi ama biz onu sevenler olarak onu orjinal göz rengi ile görmek istiyoruz her zaman Allahın verdiği özel ve güzel göz rengi ile?
  Ben şahsen lensi hiç sevmem

 149. Aynen öyle ince lens ayrı gerçek göz rengi ayrı mesala arkey lens kullanmıyor onun göz rengi kendinden şahsen ben renkli gözü sevmem bir erkekte lens olsa bile ama sultana yakışmıştı yeşil göz adam zaten karizma bide gözleri hoş duruyordu dizide ?? neyse biz yine yeşil gözlü sultan olarak bilelim onu yeter ??

 150. Hatun kişilerimm yök yaptım yedik şimdide çay faslı hizmet faslı bitmiyor

 151. Sağol Zülişim ??
  Evet Ince kız sağol ?
  Gözüm dinlensin de Elami AHIRETLIĞIM bekliyorum dün de ayıp oldu Kelebeğime özlüyorum çok ??

 152. Yök ne ola NURDANIM ??
  Afiyet olsun kuzum. Oh beyinle oturuyorsunuz imrendim haa?????

 153. Züleyha vivi bi dizide renkli lens kullanmıştı fan sayfalarında konuşuyorlardı ama kullanması problem değil Avi de son dizisinde koyu lens taktı rol icabı ama lens kullanmasalar daha iyi olacak sanırım senaristlerin oyunlarına geliyorlar karakterlerin göz rengini de yazıyorlar herhalde??

 154. Elam çok geç yazıyor yaa yoğun oluyor galiba saati gelince gözlerim onun yorumlarını arıyor valla ??

 155. Valla bilmiyorum ki ince kim koyu renk lens takmış kim açık renk takmış ben çok takılmam öyle konulara ben sadece oyunculuklarına bakarım bide güzelliklerine lens taksın takmasın ne fark eder sanki dizide oyunculuğunu konuştursun benim için kafi bu ??????

 156. Bencede sultan yeşil gözlü oyna denmiş yani öyle yazmış senaristler buda çareyi lenste bulmuş galiba ??

 157. Gamzelimm ymk sana olmuş yök klavye hatası yazdıklarımı kontrol etmiyorum ?? yanlış oluyor bazı harfler ??

 158. Eşceğizim evde olunca hizmetim bitmiyor elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum ama olmuyor işte aslında sizleri çok merak ediyorum acaba ne yapıyolar diye ben mesela bugün senin rutin işlerini çok merak ettim neler yaptın bal kızz kıymetlisiniz benim için görmeden nasıl oldu bu kıymet anlamadım

 159. Zülişimm ben giç magazin izlemem ilgimi çekmez hiç gençken dikkat ederdim takip ederdim şimdi çokta fifiiii ?? ama Burak özçivit sanat camiaSının klas bir beyefendisi zıpçıktı değil ne oldum delisi değil inşaAllah hallederler yada haklarına hayırlısı olsun ne diim

 160. Gamzelimm hayranlık duyduğum çok beğendiğim bir sanatçı yok ?? rosalinda diye bir dizi vardı o dizide bir alex vardı taaaa o zaman saçları uzun sarışın yeşil gözlü bir ateş parçasıydı çok çok hoşlanırdım hani sen diyon ya rk kalp ritmimi artırıyor hahh işte öyle bir şeydi dizi bitti ❤️ Atışı gitti ?? şaşkınmıyım neyimm hiç öyle sevgili olmadı

 161. Bazan eşime derim ot gibi yaşamışım ?? aşkı tatsaydım ne olursu diyor bana aşık değilmisin ?? diyorum yok değilim

 162. Bende arada bakarım öyle magazin gündemine İnternet olunca tabii bide televizyon öylesine açık oluyor hiç değiştirmem kanalı magazin falan hep denk geliyor bana ?? evet yaa Burak özçivit baya beyefendi bir adam fahriye ile evlendi ama adam bozmadı kendini ?? fahriye çok şımarık yaa inşallah düzelir araları beklemiyordum aralarının bozulacağını

 163. Kardelen ben iyiyim sen nasılsın?
  Zülişim ben ıyiyim sen nasılsın?
  Tuanam gelmiş hoş gelmiş nasılsın yaa seni çok özledim!
  Ince sultan nasılsın?
  Nurdan nasılsın?
  Kızlar az önce cevap veremedim çünkü sarzim bitti kusura bakmayın!

 164. Balkız ben miyim?? NURDANIM yazma evinle ilgilen tüm ilgiyi eşine ver sıkıntı yapma. Ben yürüyüş,alışveriş ev işi yaptim komşularla sohbet ettim biraz o kadar..

 165. Züleyha çok uzadı bu konu ama son kez söyleyeceğim Avinesh Rekhinin orjinal göz rengi YEŞİL ? Sultan lensli değil yani?

 166. Evet yaa çok uzadı bu konu yoruldum bile ?? biz yine onu yeşil gözlü sultan olarak bilelim ve kapatalım bu konuyu ??

 167. Evet gamzelimm içimden sana bal kız demek geliyor niyeyse eee kaç gündür söyleyip duruyorum hiç istine almıyorsun zarrr

 168. Aa Burakim öyledir klasin dibidir. Rüyamda onunla evlenmiştim geçen yil. Anca rüyamda olur zaten?? uyandığımda ne çok ağlamıştım ya gözlerim şişmişti ??
  Ay eşin üzülmüştür yazik oluverseydin aşık keşke..
  Aşk kavuşursan güzel yoksa derin bir sızı kalp ağrısı ama güzel yine de..

 169. Sen söylersin de almaz miyim üzerime NURDANIM ?? sağol huzur köşem zariflik abidem

 170. Gamzelimm bende sızısını isterdim kavuşunca aşk saçma oluyor evlilikde yürümüyor her türlü hayal kırıklığı sevip alamamayı isterdim

 171. Aynen öyle yaa adam tam beyefendi ekranda çok dikkat ediyor konuşmasına ve hareketlerine ?? bende rüyamda rk görüyüm arada gerçekten yalan söylemiyorum hep rüyalarıma gelir durur anca rüyamda görürüm zaten ??

 172. İyi geceler gençler ve herdaim kendini genç hissedenler??

  Nasılsınız cümleten canlar???

  Vayyy bu sultanın gözü de ne göz müş kaç saat?? .mahsun kırmızıgül un şarkısı vardı o geldi aklıma
  Mavi göz,yeşil göz,ne ela gözler benim için en güzeli manalı gözler…

 173. Yok NURDANIM sordum öyle. Hani başka birine daha söylüyorsundur arada kopukluk vardir.. özür dilerim kuzum sen Zehirim desen ben seve seve kabul ederim?? ablamsin baş tacimsin dostumsun..

 174. Hoş geldin aysel ablam hayırlı akşamlar ?? valla güldürdün beni ?? yaa haklısın ama yoruldum ya kaç saattir sultanın gözlerini konuşuyoruz ne gözmüş arkadaş yoruldum gerçekten ??

 175. İyi geceler DENİZİM???

  Zalim internet beni sensiz koydu gene???..

  Seni cokk seviyorum CANTANEM???

 176. Ayselimm hoş geldin hiç okumadım o yorumlar atladım direk Zirveye ?? ne yapıyon nasılsın nerelerdeydin yina kaçak zarife

 177. Kenafir gözlü olmasin da ne olursa olsun?? hoşgeldin Ayselim.. Elin hintlisin derdi bizi gerdi işte ????
  Ben napayim o gözler benim olmayinca hihh??
  ???
  NURDANIM kısmet değilmiş eşin kıymetli insan sana da aşık anlattığına göre gerisi teferruat??
  Benim gibi evliliğe Fransiz kalirdin sonra kalp acisiyla..

 178. Aynen ya elin hintlisinin gözleri bizi gerdi yoruldum yaa göz gözdür işte ha yeşil ha mavi ha siyah ne fark eder zaten alt taraflarda dedim bunu??

  1. Teşekkür ederim iyiyim çok şükür sen nasılsın ?? sende hep gül aysel ablam ??

 179. ELAM AHIRETLIĞIM gecikti ceza vericem ona bugun??
  Yüz kere seni seviyorum AHIRETLIĞIM yazdiricam????
  Ozletiyor kendini

 180. Ayy bu Gülizar ünlü oldu murat tipsizini unuttu hemen adam aşkını itiraf etti kız kabul etmedi galiba ??

 181. Hosbuldum nurdanım evdeydim tembeldim bugün telefonu elime almayı bırak şu içip hacet gidermeye bile üşendim valla bak zilli zarife likten kaçak zarifeye terfi etmişiz..Sen nasılsın..

  Hosbuldum defnem..??bencede ALLAH korusun ben korkarım nazardan…hee kuzum elim hintlilerin derdi bizi germiş…sanki çokta önemliler gibi…nasılsın

 182. Hep beraber gülelim inşallah zulisim iyiyim çok şükür usengectim bugün biraz sadece? parmağımı oynatsam büyük bi is yapmış gibiydim

 183. Aynen öyle yaa elin hintlisini konuşup duruyoruz belli bir süre sonra sıkılıyorum bu konulardan bizim has Türk oyunculardan konuşalım bizene elin hintlisi ?? bana ne faydası var anlamıyorum ??

 184. Öyle olur arada benim annemde bazen hiç iş yapmak istemez arada bana kalır işler haliyle ?? inşallah hep beraber güleriz

 185. Beni soranlar saolun iyiyim
  ???
  Defne ablosum dersler iyi valla cok sukur
  Gizemim bende seni ozledim cnm

 186. Hayırlı akşamlar tuana kusura bakma yazamadım aklımda kaldı nasılsın iyimisin ?? çıktın zannettim

 187. ELHAMDÜLİLLAH Ayselimm klasik hafta sonları işte ??? Yaaa kaçak zarifeeee ???

  ????

  Eşim kıymetli bir insandır arada öküzlük yapsada geninde varr zarrr erkek öküz genii ?? ayy duysa ne der bana acep ?? Nurdan hanım aşk olsun banamı öküz diyosun Allah seni çarpmıyorda ❤️❤️ Derdii kesinn

  1. GamZelimm biZde evcilik oynuyoruz işte birbirimize takılıyoruz bazan kızıyoruz

 188. Zülişim Gülizar kardeş nişanlısına göz koyan kötü kadin olmak istemiyor kardeşlik hakki diye yoksa şöhret budalasi değil ??
  ???
  Sağol Ayselim haleti Ruhiyem hep firtinalidir benim. Senin de öyle tabi
  ???
  NURDANIM eşin Nurdan hanim mi diye ne hoş ? muhabbetiniz daim olsun
  He öküz geniyle erkeklik geni dnalari benziyor kesin incelemek lâzım ??

 189. Akıllı kız Gülizar o zaman defnem haklı bide ?? muratta çok suç var yaa kızın dibinden ayrılmıyor murat ?? ama Gülizar bu yeni hali çok şık olmuş yaa artık murata bakmaz zaten??

 190. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  BAŞIM AGRIYOR YAZAMIYACAKTIM AHİRETLİGİM BENİ MERAK EDERSİN DİYE HABER VERİM
  GÖZÜMÜN İÇİ YANIYOR AÇAMIYORUM SENİ ÇOK SEVEN ELA
  KELEBEGİM
  DÜN GECE SANA ŞİİR YAZDIM GÖRDÜNMÜ
  GÜN IŞIGIM CAN SUYUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR RUH İKİZİM
  ❤️❤️???????????❤️❤️??????????????

 191. Ay ELAM senin sağlığının yanında ne önemi var Yazmasan da olur AHIRETLIĞIM.
  Hastasın demek??????
  Çok üzüldüm şifalar dilerim moralim bozuldu. Çay kompresi uygula patates koy KELEBEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM CAN SUYUM ???????
  Hadi dinlen uyu. Iyi geceler Allah RAHATLIK VERSİN RUH IKIZIM AFRODITIM

 192. Bende gidiyim bari kızlar çok durunca ağrım oluyor kusura bakmayın Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar yarın kısmetse görüşürüz ??????

 193. Evet okudum AHIRETLIĞIM çok teşekkür ederim Şairem şiirin harikaydi ELAM sen yazarsan herşey güzel ??

 194. NURDANEM nasilsin iyimisin canim bende yeni misafirlikten geldim birtanem AYSELIM canim benim ahanda geldim birtanem nasilsin iyimisin canim ELAMM iyi geceler tatli ruyalar hayatim

 195. NURDANEM canim nasilsin iyimisin ben yeni misafirlikten geldim canim AYSELIM ahanda geldim nasilsin iyimisin canim benim

 196. Kizlar Fazileti izliyorum Faziletin hali berbat ya bu cani kadin Kerime Hazani kaçarfi mezara gömdü , üstüne toprak atiyor kizi diri – diri gomüyor ardindandan Yagizida gömecegim diyor kadin ? Hazandan bir haber yok kaçirildi herkes perişan Fazilet bayildi ? Ece perişan , Kerime Hazanin üstüne toprak atiyor şimdide Yagizi tuzaga düşürecekler onuda gömecekler ? nefret ediyorum o kadindan igrenc adam öldürmeyi hiç bir şeyce bilmiyorlar igrençler ya ? benim kafam almiyor onlarin midesi nasil aliyor acaba ?? igrencler
  Sagol Züliş ? benim rusçam iyi yeterince biliyorum o yuzden no problem rusçam ile tabi ??

 197. Желаю всем спокойной ночи ? завтра утром снова увидимься люблю вас всех ?
  Hepinize iyi geceler diliyorum?
  yarin sabah görüşürüs yeniden hepinizi seviyorum ?

 198. Kızlar Survavuru seyrediyor musunuz
  Türkiye-Romanya yarışıyor şuan Türkiye önde inşallah biz kazanırız?
  Kızlar Sultanın gözleri bizi mi gerdi konuşmaktan yorulduk diyorsunuz ama hala Sultanın gözlerinden konuşuyorsunuz işte Sultanın yeşil gözleri böyle geriyor ve konuşturuyor insanı??
  Kızlar ben sizi çok sevdim ya valla bak ??
  İyi uykular hepinize

 199. MANYAM ABLASININ GUZELI HOŞBULDUM COK SUKUR IYIYIM CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM

 200. Merhaba kızlar nasıl sizlere çok özledim ve neler yapıyorsun ve sizleri çok seviyorum

 201. Ooo gece kuşum Nazım hoş geldin ??

  Elamm geçmiş olsunn nazlımm çok yoruyorsun kendini dikkat et

  Kızz zilli zarife yine terk ettin bizi ?? ne kaçaksın senn seni vartolu gibi hapsedecem sonunda ??

 202. İyi geceler kızlar nasılsınız bakalım.
  Beni soran arkadaşlar ben iyiyim .
  Taziyeye gittim 3gunicinde İzmir
  Bucaya 2sehit geldi çok üzüldüm gencecik yaşta yitip gittiler.

 203. Sevgi abla şehitler imanları ile göçüp gittilerse ölümün en şereflisi ile vefat ettiler ?? fakat çok acıı aile için yakınları için tarifsiz acı ??? ne denir bilmiyorum ki azıp kendi başlarını yesinler inşaAllah şeref sizler gencecik fidanlarımıza kıyıyorlar ???

 204. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimm anca işkerimi bitirdim ömür varsa yarın görüşürük ???

  Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz

 205. NURDANEM hoşbuldum canim benim nasolsin iyimisin insallah iyisindir bende cok sukur iyiyim canim??

 206. CUMLETTEN ALLAH RAHATLIK VERSIN KIZLAR IYI GECELER TATLI RUYALAR CANLARIM HEPINIZI COK COK SEVIYORUM BYE ???

 207. Kizlar gunaydin masilsiniz bakiyim ben heyacanliyim.Ay kalbim yerinden kopacak.
  Tek tek isim yazmayacan acelem var hepiniz cok seviyor ve opuyorum.DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN OLURMU.
  CICEYIM gelmia hos gelmis hayatim cok sukur.Bak bu gun sinavim var bana destek opmak icinmi geldin.Bir tanem benim.Sana adk mesaj yazdimHepimuz ozledik seni opdum.

 208. Isabellam okudum kiz sen ne yapdin mudirimu dovdum.Kiz senden korkulur ya.Niye divdun peki.Me oldu.Ilahi bellam tamam kizi anldik su mudur ne ya.Kiz sinirleniceksin ama ben guluyorum senin muduru dovduyun sahneyi hayal ediyorum.At Bellam seni bu halinedeseviyiruz.Diyer Bellada gelsin onuda severiz opdum dikkatli ol
  AIDE BENIM YALNIS YAZDIM

 209. Günaýdin herkese ? nasilsiniz kizlar ben uyuyordum ama bir an uyandim ve hemen dizi centere ? bir günaydin diýim dedim şimdi yine uyucam ? uykum var , okul yokken bol – bol uyucam bu gun dinlenicem zaten başga bir şeyde yapmak istemiyorum ?
  Naz ablacim bende iyiyim işte senin iyi olmana çok sevindim ?

 210. Günaydın kızlar nasılsınız?
  Sevda dün seni sordum yoktun ben iyiyim sen nasılsın?

 211. Sevda canım ben de iyiyim bak sakın buraya yazmayı ihmal etme ben seni çok sevdim arada sırada konuşuruz ve derslerin nasıl Gi&Sev

 212. Gizamim bande seni cok sevdiiim bitanem??yok ihmal etmam?darslerim iyi eee san napiyosun? Sanirim bizdan baska kimse yok harkes uyuyor?

 213. Güne nasıl başlarsanız öyle devam eder Güzel bir gün gülümseme ile başlar Keyifli huzurlu sağlıklı çok güzel bir gün geçirmenizi dilerim???? HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR GÜZEL BİR PAZAR GÜNÜ SİZİNLE BİRLİKTE OLSUN ??????❣️❣️❣️❣️??????

 214. Ha unutmadan söyleyeyim 5 marttan itibaren tvt kanalında benimsin 18.30 daymış sensiz olmaz 20.00 daymış yanlış olmasında ??

 215. GUNAYDIN hayirli pazarlar kizlar nasilsiniz iyimisiniz GUNAYDIN MANYAM❤ GUNAYDIN SEVDAM? GUNAYDIN GIZEMIM? GUNAYDIN AIDEM? CUMLETTEN GUNAYDIN HAYIRLI PAZARLAR DILERIM CANLARIM BENIM ????????

  1. Teşekkür ederim amaya iyiyim sen nasılsın ?? evet tvt kanalında deniyor??

 216. Defne⛒??ELAM AHIRETLIĞIM NASIL OLDUN MERAK EDİYORUM ❣❣❣ dedi ki:

  MERHABALAR??
  ELAM AHIRETLIĞIM KELEBEĞİM NASIL OLDUN CAN SUYUM IYISINDIR INSAALLAH ??????
  ➿➿➿➿
  ELAM NURDANIM bizim Zaranin kardeşi Zinet varya hamileymiş bebiş bekliyormuş ay nasıl sevindim yaa???

  1. Hayırlı sabahlar defnem güzel bir pazar günü seninle birlikte olsun ?????❣️❣️

 217. Zuleyhaciiim sanada hayirli sabahlar ve iyi bir gun dilegiyle?
  Nazciiim Gunaydin?ban iyiyim san nasilsin?

  1. Teşekkür ederim sevda hayırlı sabahlar ?? seninde günün güzel geçsin ??

 218. Nurdan şehitlerimiz hakkında söylediklerin çok güzel bende şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum ve şuan savaşta olan mehmetçiğimizi Allah korusun yardımcıları olsun

 219. Aynen öyle Allah şehitlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun şuan savaşta olan tüm askerlerimize Allah yardımcıları olsun ??

 220. İyi pazarlar ince güzel bir pazar günü seninle birlikte olsun ????❣️❣️??

 221. Allah tamamına erdirsin ❤️❤️❤️ Rabbim hayırlı evlat eylesin Gamzelimm ne güzel evlilikleri taçlanıyor demek

 222. Ne yapıyonuz hatun kişilerimm

  İnce hatun Allahıma emanet olsunlar fidanlarımız umutlarımız. Suriyeli insancıklar memleketlerini terk ettiler burya kaçtılar bizim fidanlarımızda gidip onların yerine şehit düşüp savaşıyorlar ???

  1. abla zaten o şekilde girişi bir sen yapıyorsun hemen anlamıştım “hatun kişilerim” dediğin an aha nurdan ablam gelmiş diyorum :)

 223. Merhaba kızlar,nasılsınız görüşmeyeli? Sizleri özlemişim. Ne var ne yok?

 224. Defne’m teşekkürler, bende iyiyim şükür. Işlerim vardı,uzun zamandır uğrayamadım. Bugün boşluk buldum,hemen uğradım.

 225. Sevda bende evde oturuyorum birazdan ezgi bizim eve gelip okula gitmedigim gunlerin konularını anatacak
  Zülişim ben ıyiyim sen nasılsın?
  Naz tatlım nasılsın?
  Defne ablosum nasılsın?
  Ince sultan nasılsın?
  Demet hoşgeldin nasılsın?
  Kızlar ben sonra yazarım ezgi geldi bana okula gitmedigim gunlerin konularını atılacak hoşçakalın!

 226. Demet hoş geldin nasılsın iyi misin sen eskiden yazıyordun gibi db sitesine öyle hatırlıyorum ??

 227. İnce hatun ne yapıyon nasıl geçiyo hafta sonun neler yapıyon hafta sonları

 228. Zülişimm sen nasılsın

  ????

  Gizem sen öğrencimisin ablam Allah zihin açıklığı versin

 229. Arkadaşlar teşekkür ederim beni iyiyim çok şükür,sizler nasılsınız? Nurdancığım ben şu anda farklı bir sitede yorumcuyum. Senin yazdığın siteyede uğruyorum ama. Arkadaşlarım var orada. Yani şu anda bu site ve diğer sitedeyim. Hatta bir gece o sitenin admini de gelmişti buraya. Ülker’i geldiğimden beri görmedim. Özledim onu da. Sizleri de özledim. Hemen ilk fırsatta geldim. Allah’ın izni ile şimdi buradayım. Sonrasına bakacağız.

 230. Nurdan hafta sonumu bu sayfaya adadım iki gündür buradayım?
  İyi geçiyor

 231. HERKESE MERHABALAR

  Kizlar hepiniz nasilsiniz iyimisiniz misafirlerim var esimin halasi ve kizlari haber vermistim belki arada kaynamis olabilir hepinizi cok ozledim aksama donuyorlar simdi biraz disari ciktilar bende hatrinizi sorayim dedim

 232. Hoş geldin Demet hocam biliyorum sizin orayı rastlamıştım bir gün siZin ask sayfasındaki sohbetinizde güzel hocam ?? ayağınız nasıl oldu Hocamm

 233. İnce hatun biz bağımlılık yaparız ne iş yaparsan yap insanın aklından geçiyor kızlar acaba ne yapıyor diye yani ben öyleyimmm ??

 234. Ben evliyim iki çocuğum var ev hanımıyım ama ilk fırsatta giriyorum yaaa ince hatun ??

 235. Şimdi korktum yaa filiz bu yazdığımız yorumları silermisin bizim başımıza bela gelsin istemiyorum

 236. Sağol NURDANIM daha iyiyim aklim Elamda. Sen evde misin eşinle programın var mi?
  ???
  Demet Hocam herzaman kapımız açık size. Baş tacimizsiniz
  ???
  RÜYACIM hosgeldin. Epey yoruldun bebeğim..
  ???
  INCECİM biz sana bağımlılık yaptığımızı söylemeyi unuttuk??? Kalben vuku?

 237. Bende korktum şimdi filiz bu konu hakkındaki yorumları silermisin bizim başımıza bela gelsin istemiyorum

 238. Zulisim sagol canim sen nasilsin

  Demet hocam hosgeldiniz nasilsiniz

  Defnecim gecmis olsun gozlerinmi agriyor yorgunluktan olmali Allah sifa versin canim bende seni ozledim

 239. Rüya kuranınız nasıl geçti guzularını ihmal etme nasılsın özlettin kendini

 240. Nurdancığım ayağım iyi,bir sorun yok şimdilik. Seni benim diğer siteye de bekliyorum canım. Uğrarsan çok mutlu olurum. Hepinizi beklerim.

 241. DEFNECIM hosbuldum canim biraz vakit buldum hemen sitede aldim solugu daha mevlud hazirliklari var yarin basliycaz bakalim hayirlisi

 242. Bugün yine yağmur var Gamzelimm aracımız yok yapabileceğimiz sınırlı bir sinema fikrimiz var bakalım yağmur izin verirse gideriz izin vermezse evdeyiz

 243. Kızlar korkmayın o kadar ya bu ülkede özgürlük var herkes istediğini konuşuyor bizim yazdıklarımız ne ki
  ülkenin en tepesindeki adama bile hakaret ediyorlar tabi doğru Bi şey değil ama özgürlük var işte

 244. Kızlar haklısınız insan yazdıkça bağlanıyor buraya
  ?
  Nurdan Allah ailene ve sana daim mutluluk versin çocuklarını bsğışkasın?

 245. Demet hocam tesekkur ederim iyiyim cok sukur sizin ayaginiz nasil oldu alciniz cikarildimi?

  Nurdancim sagol canim daha mevlud olmadi cumartesi gunu okunucak oncesinde hazirliklar var sen nasilsin bende seni ozledim burdada cok kuvvetli bir ruzgar var belki elektirikler gidebilir

 246. Insaallah arabanizda olur NURDANIM..sinema iyi fikirmis.
  ???
  RÜYACIM zaten miyop olduğum için sorunlu gözüm ee teknoloji yüzünden arada ağrıyor normal olarak. Mevludunuz güzel geçsin inşaallah bitanem. Kayunvalidenin ve tüm olmuslerinizin ruhuna değsin
  ???
  ??DEMET HOCAM siz db sitesinde misiniz?? Yoksa Gülay Albasma hanfendinin sitesinde mi? Yoksa Ülkerin fragman analizinde mi??? Arada uğrAyıp selam veririz belki kabul buyurursanız ??

 247. isteğiniz üzere yorumları kaldırdım. :) sizde bakın gözden kaçan olabilir

 248. kızlar yorum artımız hemen yeni konu yazmaya geçiyorum 1 saate kadar hazır olur. işi olan varsa 1 saat sonra burada buluşalım… KONUMUZ “BİTEN DİZİLER VE MEVCUT DİZİLER HAKKINDA TÜYOLAR” PAYLAŞALIM BEN DA BİR KAÇ HABER VAR :)

 249. Ellerine sağlık Filizim haddimizi aşmadık ama yine de tehlikeli sularda yüzmeye ve senin itibarını tehlikeye atmaya gerek yok bitanem..
  Sağol varol..

  1. haddini aşma olayı yok ablam ama yinede tehlikeli sular dediğiniz gibi itibar meselesine gelince sıkıntı yok ablacım ;) ben şimdi kordüğüm özeti yazıyorum bitince bir kaç duyum var diziler hakkında onlarla alakalı konuşuruz :)

 250. Kizlar bni orada birakip gitmissiniz bn geldim araniza alirmisiniz acaba eger isterseniz

 251. Aynen çok fazla bir şey yazmadık ama yinede bir daha böyle konular konuşmayız filizciğim hem sana zarar gelmesin hemde bize biz yine diziler ve güncel hayat hakkında konuşmaya devam edelim ??❣️❣️❣️ Allah kolaylık versin işlerinde

 252. Hazır meslek yolundayken bide bu sorun çıkmasın yaa zaten zara zora bekliyorum başıma bela falan gelirde hepten kalırım bu konu hakkında yazdığım en ufak kelime hayatımızı etkiler ??

 253. kızlar bizim iki tane gül çiçeğimiz vardı nereye gittiler bilen duyan var mı?

 254. Dün gülçicek yazdı İnterneti bitmiş bugün alacağım demişti almadı galiba ?? diğer gülçicek ❤️❤️ onunda İnterneti bitmiş yarına kadar yazamam demişti

 255. KIZLAR NASILSININIZ?????

  SIZCE BEN BUGUN NE YAPTIM “”””KIMSEYI DOMEDIM”””””

 256. ZULEYHAM tesekkur ederim canim cok sukur iyiyim seninde iyi olduguna sevindim hep iyi ol canim GIZEMIM tesekkur ederim sen nasilsin iyimisin FILIZIM tesekkur ederim birtanem sen nasilsin iyimisin canim

 257. Ayy tvt kanalı yarın hem benimsin ve sensiz olmaz dizisini arka arkaya verecek galiba onun yerine farklı hint dizileri verse yaa zaten izledik o dizileri kesin bir garip aşkı ve yalancı baharıda verir ??

 258. Şahsen bir garip aşkı verirse izlerim yaa çok güzel bir dizi en sevdiğim ikinci diziler arasında birincisi zaten yalancı bahar ??

 259. Kesin zor sevda dizisinide verir ayy tanviri tekrar görmek istemiyorum ?? neydi öyle yaa seri katil gibi dizide herkesi öldürmüştü öldürmediği bir senarist kalmıştı ??

 260. Rüyacığım benim ayağım alçıda değildi. Şu anda iyiyim,ayağımın bir farklılığı yok. Belli aralıklar ile kontrole gidiyorum sadece. Defneciğim ben şu anda Gülay Albasan’ın analiz yazdığı sitede yorumcuyum. Seni de beklerim oraya. Hepinizi beklerim,uğrarsanız çok mutlu olurum. En azından selam vermek adına uğrayın ara ara. :-)

 261. Kızlar nereye kayboldunuz yine tek kaldım koca sitede yeni sayfayı bekliyorsunuz galiba ??

 262. Anonim tam bilmiyorum ama ben tarama yaptım öyle geldi yada arka kanallarda oluyor tabi bilmiyorum tam

  1. tamam pastacı gül çiçek interneti gelince gelir bize o zaman. aklıma kötü şeyler geldi ama başına bir şey mi geldi dedim ohh çok şükür

 263. Anonim herkesin televizyonu farklı farklı ben bilemem tabii nasıl olduğunu

 264. Neyse ben çıkıyorum şimdi kimse yok yeni sayfa gelene kadar işlerim var onları halledip gelirim arkadaşlar

 265. Nurdan evet ben öğrenciyim
  Rüya nasılsın tatlım?
  Isabellam papatyam ben iyiyim sen nasılsın eee bugün neler yapıyorsun anlat bakalım merak ettim!
  Naz ben iyiyim sen nasılsın?
  Merve aylin seni ben tanıyorum ama bir isimle yaz karışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu