Kördüğüm

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti 8 Mart Fragmanı # Nani Tutuklanır

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti detaylı bir şekilde anlatmadan evvel bölüm Veer’in polisler ile beraber Nani’nin yanında başlar. Nani, Veer’in iddialarının ardı arkası olmadığını ve dayanaksız olduğunu söyleyip gelen polis şefini ikna etmeye çalışır. Puşkar da boş durmaz.

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti (8 Mart Özeti)

Kördüğüm 214. bölümün 1. partını ve 2. partını anlatıyor olacağız. Son iki partının özetini en alttaki bölümde vereceğim pembe butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Veer ve Daddaji’nin yalan söylediğini Nani masum olduğunu söyler. Veer ise kamera kayıtlarının bir kopyasını telefonuna indirmiş ve Yuvraç’ı çaldığı anı net bir şekilde gözükmektedir.

Nani bu kaydı izleyince gözleri koca koca olur. Tabi Veer’den böyle bir hareket beklemiyordu. Hele ki kamera kayıtlarının silindiğini düşünmekte idi. (Veer bu kayıtları nasıl aldı hiç bir bilgi yok.) Veer daha fazla insanlara zarar veremeyeceksin. O yüzden senin yerin bu insanların arası değil ceza evidir der. Polislere lütfen bu hırsızı alıp götürün der. Divya eve torunu geldiği için çok mutludur. Onunla tüm gün ilgilenmekte ve güzel vakit geçirmektedir. Puşkar, bu mutlu anı Nani’nin polis tarafından tutuklandı der.

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti (8 Mart Özeti) Resim 1

Divya ise hemen Jogi’ye haber verir. Jogi haberim var. Hırsızlığı kanıtlandı der. Sen, Mukta’yı bu hale getiren İşça’dan şikayetçi olduğunda bu kadar hassas değilken hırsızlığı ortaya çıkmış biri için yardımcı olmamı mı? istiyorsun diye yaptıklarını yüzüne vurur. Bu laya İşça da şahit olur. Divya ise sen yardımcı olman da ben elimden ne geliyorsa yapıp teyzemi kurtaracağım der. Bu sırada İşça da nezaretten çıkmış Jogi ile eve gelmiştir.

İşça ben Mukta’yı Tapasya’nın bebeği çalındığında üzülmesin diye vermek bile istediğini ama Tapu bunu kabul etmedi der. Ben Tapasya’nın kızı olduğunu bilseydim vermez miydim. Jogi ise özür dilenecek af dilenecek bir durum yok. Asıl biz sana teşekkür etmeliyiz. Senden özür dilemeliyiz der.

“Nani Cezasını Çekecek Mi” Kördüğüm 214. Bölüm Özeti

Jogi, İşça’nın bu denli alçak gönüllü olmasından dolayı teşekkür eder. Nezaretten çıktıktan sonra Bundella evine gider. Kimse onun nezaretten çıktığına sevinmez. Ummed bile Mai gibi düşünür. Oğlu Yuvraç’ın bakımlarını yaptırmaya bile izin vermezler. İşça da gidip Mukta’nın beşiğini sever. Onunla yaşadıkları anıları hatırlar. Nani de nezarette ilk gecesidir. Verilen yemeği beğenmez. Her yer ona pis gelir. Veer, İşça’nn ağladığını görünce yanına gider. Derdini sorar.

O da Mukta’yı artık öpüp koklayamayacağım der. Thakur konağında kucağıma bile almama izin vermediler der. Veer de aradan biraz zaman geçsin rahatlıkla gidip görürüz der. İşça, Nani nezarette yapamaz. Şikayetimizi alalım der. Veer ise bunca yaptıklarından sonra bir karşılığı olmalı. Bir daha bu işlere kalkışmasın der. Yuvraç’ın annesi karım seni çok seviyorum der.

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti (8 Mart Özeti) Resim 2

Nani ilk gece kalığı yerden Fare görünce çığlık tar. Diğer mahkumları uyandırır. Neden bağırıyorsun derler. Nani de fare var orada der. Kadınlar ise bunu için mi bağırdın der. Bu sırada Puşkar ziyarete gelir. Nani, yalvarırım bir şey yap da kurtara beni buradan. Dayanamıyorum. Divya’ya söyle bir şeyler yapın der. Puşkar Davya ilgileniyor. Elimizden geleni yapacağız diye söz verir. Divya bağırma ile baktı iş olmuyor. Jogi’ye vicdan yapıp Nani’nin içeriden çıkartması için yardımda bulunmasını ister. Kanha da Mukta’yı özlediğini ne zaman geri geleceğini İşça’ya sorar. 

Kördüğüm 214. Bölüm 8 Mart Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

90 Yorum

 1. kızlar dizi heberlerinden bahsedelim bazılarını yazmaya vaktim olmadığı için hem sizde bilginiz olsun diye söylüyorum…
  1>> Fazilet hanım final yapacak>>> sebep düşük reyting diyorlar ama Reytinglerde ilk üç sırada yer alıyor. Bence şehir efsanesi final yapmayacaktır.
  2>> bir cihan Fatihi Mehmet SAlı günü kanl D de yayınlanacak başlama tarihi 13 Mart >> Sizce tutar mı? Kenan imirzalıoğlu, enginaltan düzyatan gibi izleyici toplayabiklir mi?
  3>> Kalbimdeki Deniz 19 Mart Final yapacak>> adı zehra kendi günlerinde yayınlanmaya başladıktan sonra alınan bir kararmış..
  4>> Adı Zehra tutar mı>>
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Sizin bildiğiniz başka haberler varsa paylaşabilirsiniz>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 2. Ayy Nani buldu cezasını keşke hep hapiste kalsa ama jogi yine kurtarır Naniyi yine çıkar bu Nani cadısı ?? bu iccada ne belaymış yaa herkesin başına bela oldu virüs icca ?? bu tapu nerede yaa çok merak ediyorum yakışıklı raghotta yok ortalıkta??

  1. vaalla defne 18 yıl sonra gelecek dediği için hiç merak etmiyorum arada gölgesini gösteriyorlar

 3. Ayy fazilet finalmi yapacak çok şaşırdım izleniyordu ama Gülizar dizisi geçti galiba fazileti ??
  Fatih dizisi tutmaz bence yaa başrol adam çok yapmacık neden böyle adamları tarih dizilere oynatıyorlarki anlamıyorum adam bir kürk giymiş atın üstünde ?? sanki bizim padişahlarımız böyle rahatlıkla kurtartı Osmanlıyı adamlar belki kaç yılını atın üstünde savaşla geçirdi ama bu dizilerde kanuni olsun fatih olsun hep sarayda ve uygunsuz olarak ??

  1. bence adeho final yapacak söylentileri var eğer edho final yaparsa tutma ihtimali var

 4. Adı Zehra ilk bölümden izledim başrol kız çok cırtlak bir ses tonu var arı vızıltısı gibi kulağa ses geliyor ?? bence oda tutmaz Zehra çok yapmacık yapıyor bide çocuk gibi hareketleri var??

 5. Züleyha aynen bende hiç sevmiyorum İccayı futbol topu gibi kadın Bi veere gidior bi wansha sonra tekrar veere dönüyor??
  Hibdistanda başka erkek yok sanki

 6. Kalbimdeki deniz hiç izlemedim bilgim hiç yok maalesef ama iki sezondur sürüyor galiba ??

  1. ben ilk günden itibaren izledim güzeldi ama son zamanlarda fikriyeyi ha bire aklı bir gidiyor bir geliyor biraz o kunuda saçmaladılar. Ayrıca ece mustafa’yı aldattı mustafa da gidip yosef i öldürmek istedi sonra pişman oldu kendi kafasına silah sıktı. senarsi hep mustafayı suçlu gösterdiler

 7. Evet ince icca ne yapacağını şaşırdı yaa bu veerde yakışıklılıkta yok ama adamdaki rekabete bak görende dünyanın en yakışıklı adamı veer??

 8. Yakında İcca Radhoda da gider o dizinin yakışıklısı Maşallah güçlü kaslı karizmatik benim Sultanım gibi tabi Sultan kadar çekici değil ama
  Ben döndüm dolaştım yine Sultanıma geldim kızlar ama napayım ya aklımda ve kalbinde o var hep? ???

 9. Kızlar neredesiniz yaa bu sayfayı ben dolduracağım galiba hadi tek başıma yazıyorum öyle

 10. Aynen Züleyha valla Allahın gücüne gitmesin ama şu Veeri hiç beğenmiyorum adam tipsiz ama kötü karakter değil en azından bari iyi karakter

 11. Fazilet final yapmaz hazirani bekler en azindan. Ama belli de olmaz tabi. Dün göz gezdirdim dizinin cılkı çıkmış. Hazanla Yağızı gömmüşler kadin Yağızı değil sinani ozoglu biliyor aptal manyak.
  Gülizar Çağan Irmak imzasi ve farkıyla iyi sıçradı. Sıkıcı girizgah yapmasina rağmen
  ????
  Kalbimdeki Deniz tüm kredilerini tuketti. Ece yeni bir Oğlanla tanıştı yine. Can Albayrak giriş yapti. Mustafa yi Yosefle,Yosefi bu Oğlanla boynuzluycak. Deniz denen kadin zaten=Icca
  Kutsiye hiç tahammülum yok zaten pis zampara..
  ????
  Kenanin işleri genelde tutuyor ama ben o adami ekranda görmeye tahammül edemiyorum. Afedersiniz haremde kadınların koynundan çıkmayan bir padişah olacaksa yine inşaallah izlenmez Allah da fırsat vermez
  ➿➿➿
  Dizilerin ömrü en fazla 40 bölüm olmali. Halk bunaliyor,senarist kafayi yiyor. Ya ablasini anasi çıkarıyor ya kardeşleri ayni kişiye aşık ediyor yada erotizm koyuyor reyting toplamak için
  Devlet el atmali dizi sektörüne kota koymalı..

 12. Birkaç gün sonra holi bayrami olacak. Kanhanin amcasi oraya gelecek Veeri bicaklayacak,Icca da Avinesh denen o adami dirgene benzeyen keskin bir aletle deşip ⛏⛏ öldürecek sonrasi 18 yil. Veer komada icca mapusta..

 13. Zuleyhacim sn turkmenistanlimisin cunku teyzemler orada yasiyor bnde gittim gezmeye 1 yyl ve oranin num var bende eger oraliysan o segirin neresindesin

 14. Aynen bende beğenmiyorum veeri hiç yakışıklı değil iyi olsa bile icca öldükten sonra Amerika yerleşecekmiş başkası ile evlenecekmiş veer ??

 15. Malesef Iccanin Radhata gidecek kadar ömrü olmuyor. Mapustan sonra enerjisini çocuklarına kavuşmak için kullaniyor. Tam Veerle kavuştum derken ölüyor çok şükür ??

 16. Aynen defnem bende ekranda kenanı görmek istemiyorum yaa adamın önceki dizileri hep uygunsuz niye bu adama tarih dizisi veriyorlar anlamış değilim adam yakışmadı padişahlık sanki zoraki oynuyor gibi geldi bana ??

 17. Hmm cunku turkmenistanlida Züleyha adli insanlar var da o yuzden sordum kusura bakma

 18. Bu icca keşke ölse bir an önce bıktırdı herkesi yaa ama kızı çıkacak ortaya icca gibi ??

 19. Yok yaa ne kusuru bir şey olmaz hem Züleyha ismi Arapçada kullanılıyor ya orada vardır bu isim

 20. Artık bu icca ölse de raghot ve tapuyu izlesek en azından veer ve iccadan iyi olur ??❣️❣️

 21. Ayy şu sen anlat Karadeniz çok acıklı yaa nefes ne ağlıyor ama içim dayanmıyor böyle dizilere ?? dizi olduğunu bilmesem oturup hüngür hüngür ağlayacağım ??

 22. Adi Zehra tutmaz. O kadar sıkıcı ve yapmacık ki verem eder insani.
  Alican Yücesoy ve Zeynep Çamcı tutturamiyor ve ekrana yakışmamışlar hiç ??
  Zülişim Tapuyla Radhot geç dönecek diziye. Hatta o arada Radhot yeni dizi ve sinema bile çekmiş..

  1. Zeynep Çamcıben bu oynadığı rolü ona yakıştıramadım dizide bir ruh eksikliği var mesela sen anlat karadeniz izlerken sanki yaşıyormuş hissi uynadırıyor. ama adı zehra basit geldi. Ta almanyadan bacısını öldürmeye gelmeler anne şule kızını öldürmüş sesszi kalmış sonra zehra yı kızı gibi görmeler bana imkansız absürt geldi

 23. Bende icca öldükten sonra gelecek zannettim yaa defnem artık sıkıldım bu mıy mıy iccadan ve veerden ?? arada bakıyorum diziye sadece tapu ve raghot taraflarına icca ve veer gelince hemen değiştiriyorum ??

 24. Zülişim kimsecikler yok yine biz kaldik..
  Pastaci güzelimi de özledim akşam dönerim ben.. ya da dönmem

  1. ben buradayım canım baktım kimse yok özete devam edeyim kızlar toplanana kadar dedim :)

  2. Aynen defnem bir biz kaldık kimse yazmıyor yaa bende özledim gülçiceği keşke bugün yazsaydı tek başımıza yazıyoruz öyle ?? en çokta ben hep ben yazıyorum bide sen tabii sayfayı biz dolduruyoruz bende yazmam belki akşama kimse olmazsa ??

 25. Ayy bu sen anlat Karadeniz Tahir evliymiş yaa iki tane çocuğu varmış karısı yabancıymış galiba ?? yakışıklıları hep kapıyorlar haa ??

 26. Gamzelimm aracımız yok eksiklik büyük şehirde ama ben illa olmasını tutturmuyorum. Babam taksiciydi ben kalktım arabamı vardı hep. İstanbula ilk geldiğimde otobüslerde minübüslerde duramıyordum ayakta ya düşüyordum yada düşme tehlikesi geçiriyordum ??? alıştım şimdi sıkıntı yokkkk doktorrrrr ?? olmuyorsa belki hayrımızadır. Derttrr susarımmmmmm gerisi takdiri ilahiii ??

  ???

  İnce hatun istediğini sevebilirsin sorun yok anlatabilirsinde fakat tartışma boyutuna gelmediği sürece problem yokk elin hintlisi bizene sanki bize i verecekler ?? verselerde işim olmaz olanada mübarek olsunnnnnnn ????

 27. Zülişimm yukarı komşuma çıktım accıkda eve yeni geldim ymk faslına girecem ??? sürekli aç olan bir eşim varrr ???? ee siz ne yapıyonuz

 28. Bandira bandıra ye beni hiç doyamazsin tadima???
  Bütün numaralar bende var benim farkıma
  Ne işin var başka yerde varma sakin başka yere??
  NURDANIM dışarıdayım sokakta çocuklarla ip atladim,şimdi bir kızın sindy bebeğinin saçlarını örüyorum sonra beştaş ve seksek oynuycaz ve sokakta bangır bangır Yonca Evcimikin bu şarkısı çalıyor tam çocukluğuma döndüm 90li yillara????
  ???
  Sevdoş sana sormali özledim gülüm ???

 29. MERABA PRENSESLER…

  Adi zehra tutmaz
  fazilet final yapsa iyi olur hicbirsey anlamadim

  kalbimdeki deniz bi kac kere gordugum sahneler guzeldi

 30. Gizemciiiim hoşbuldum canim?hic napiyim dars çalişiyorum san nelar yapiyorsun?

 31. Defneciiiim sagol canim iyiyim bande seni cok ozlediiim? gecen hafta dayimin dugunu vardii oraya gidmiştik?

 32. Biliyoruz seni nurdan ablam sen zaten yazıyorsun elinden geldiğince ?? bende oturuyorum öyle ??

 33. Düğün güzeli oldun Sevdam maşaallah ?
  ???
  BELLAM HOŞGELDİN. Evet çocukları çok seviyorum vakit geçirip dertlerini dinlemeyi ama o kadar. Uzun süre beraberliklere tahammülüm yok. O yüzden tek çocuk isteyrum da evlenince?

 34. Oh defnem ne güzel eğleniyorsun sevindim valla ?? ayy bende çok severim ip atlama ve çocuk oyunlarını özledim gerçekten ne güzel oynardım ben sokaktaki arkadaşlarla akşam ezanına kadar eve girmezdik hiç unutmam ayy böyle anlatınca sokağa çıkıp oynayasım geldi ??

 35. Şimdiki zamane çocuklar ne istop bilir ne ip atlama ne çizgi hep evdeler ya bilgisayar başında yada telefon başında arada yaz olunca çıkıp oynayasım gelir sokakta ama işte çıkılmıyorki ??

 36. DEFNEM hosbuldum tatli bi cocugun oldumu 2 tane olsun istersin eglemene bak bugun baska neler yaptin tatli memurem..

  KIZLAR BENDEMI DAHIL DEYILIM ELIMDEN GELDIKCE YAZIYORUM ISTE…

 37. Çocuk işi zor yaa benim ablamın bir çocuğu var beş çocuğa bedel konuşmasıyla herkesi susturuyor ?? Bi gün ablamın yanında kalıyorduk ablamgil bir yere gitti annemle yeğenim ben kaldık Allahım çocuk yerinde bir durmuyor bir o tarafa bir bu tarafa koşup duruyor alıp yanıma oturtuyorum bu kezde koltukta durmuyor ?? sonra tövbe dedim ben senin yanında durmam iki gün yorgunluğum geçmedi ne kadar koşturduysa artık ??

 38. İsabella hoş geldin sende yazıyorsun tabii seni unutmam yaa sen değerlisin bizim için ??

 39. Kızlar yine kayboldunuz yaa ben geliyorum siz gidiyorsunuz acaba yanlış bir hareketim falanmı oldu diye aklıma takılıyor tamam bundan sonra daha dikkatli olurum ??

 40. Yazdıklarıma daha dikkat ederim sizi kıracak bir şey yaptığsam affola belki yazmam bile

 41. tesekkur ederim zulisim sizde degerlisiniz….

  ne hatasi zulisim…

  Manyak hosgeldin nasilsin….

  1. PARDON KLAVYE HATASI YANLISLIKLA OLDU OZUR DILERIM MANYAK PARDON OZURDILERIM…

 42. Nurdan ama elin hintlileri de sevdiriyorlar kendilerini suç onlarda bizde değil??
  Ben daha önce de söyledim dizi karakteri için kavga etmem çocuklar gibi kavga edenler bence çocuklar
  Oyuncular için de kavga etmem dün Kardelen çok doğru bir bir şey söyledi oyuncular oynayıp para kazanacaklar bende burada onlar için kavga mı edeceğim dedi aynen katılıyorum onlar keyflerine bakacaklar ben burada onlar için kavga edip kalp kırıp günaha mı gireceğim asla böyle bir aptallık yapmam ben sadece fikrimi ve düşüncelerimi izlediklerimi yazarım terbiye çerçevesi içerisinde bana yakışan sözlerle eleştirim olacaksa da terbiyeli bi şekilde eleştirimi yaparım

 43. Züleyha hoşgeldim nasılsın?
  Sevda hoşgeldim ben iyiyim sen nasılsın?
  Manya hoşgeldim nasılsın?

 44. Öncelikle kendimi tanıtıyım adım ezgi lise bire gidiyorum gizemle aynı okuldayım yeşil gozulyun boyum 1.60 kilom 42 sizlerde kendinizi tanıtırsanız sevinirim!

 45. Seni tanıdığımıza memnun olduk ezgi bende tanıtıyım kendimi ben 21 yaşındayım aöf okuyorum atama bekliyorum bekarım sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin ??

 46. Kizlllar size birşey sora bilirmiyim??sizdemi kardeşlerinizle cok kavga edarsiniz valla bizde hargun bir olay var yani offf ya sinirlerim cok bozuk?

 47. Gülçicek nerelerdesin neden yazmıyorsun dün yazdın İnternet alacağım diye daha almadın galiba İnternet ?? özlettin kendini ?❣️❣️

 48. Tamam bundan sonra bende bir kere yazıp kaçacağım hep ben yazıyorum yaa bugün özellikle ve dün kimse yazmaz oldu soruyorum bazen kendime acaba yanlış bir hareketim falanmı oldu diye inşallah dediklerim yanlış anlaşılmaz ?? ama gerçekten tek başıma yazmaktan yoruldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu