Kördüğüm

Kördüğüm 217. Bölüm Özeti # Meethi Sürpriz Yapar

Kördüğüm 217. Bölüm Özeti detaylı bir şekilde anlatmadan evvel başlangıcını verelim. Meethi’nin taksiye binmesi ile başlar. İşça da bu sıra da konağa gelmiştir. Damini kızı İşça’ya öyle sarılır ki ben bile bunun filim olduğunu bildiğim halde ağladım. Yazık İşça’ya kocasını kurtarayım derken hayatı mahvoldu.

Kördüğüm 217. Bölüm Özeti (3. ve 4. Partın Özeti)

Kördüğüm 217.  Bölümün 3. ve 4. partının özetini okumaktasınız. 1. ve 2. Parta buraya [pembebuton]TIKLAYARAK [/pembebuton]ulaşabilirsiniz. Kendisini hatırlamıyor bile yazık üzüldüm. Meethi’nin bindiği taksi de yolda arızalanır. Kanha, İşça’ya Meethi’nin büyük posterini hediye eder. İşça kendi kızına bakınca gözlerinden yaşlar akar. Bu sırada Meethi’nin sesi duyulur. Herkese sürpriz yapmıştır. Ben geldim büyük anne der.

Meethi herkesle kucaklaşır. Damini neden haber vermedin der. O da sürpriz yapmak istedim der. Kanha kardeşine biraz kızar. Meethi de sizi şaşırtmak istemiştim. Madem kızdınız ben gidiyorum der. Kanha’nın eşi biraz şaşırdık. Sen de bizi anlayışla karşıla Meethi der. Meethi herkesten özür diler.

Bu sırada yüzünü dahi kapatan yabancı birisini görünce siz kimsiniz der. İşça cevap vermez. Damini’ye sorar. Bu bayan kim Büyük anne der. Damini de ne diyeceğini bilemez. İşça orada bulunan ve Kanha’nın eşinin kendisine getirdiği tepsiyi alıp mutfağa götürür. Yani kendini evin hizmetçisi gibi göstermek ister. Meethi evin hizmetçisi Nograni zannedip yanına gider. Yüzünü dönmesini ister. Damini hemen koşup o Nograni değil kızım der.

Kördüğüm 217. bölüm Özeti Resim 5

Meethi yüzüne bakmaktan vazgeçer. Çok güzel bir sofranın hazırlandığını görünce hemen sofraya oturur. Damini de Meethi’ye yemek yedirirken Trende suçlu bir kadın vardı. Yanında da polis vardı. Ne yapmış biliyor musun büyük anne. O birini öldürmüş der. Bu nasıl kafa bu nasıl vahşet diye İşça’nın adam öldürmesini cahilce olduğunu anlatır. Tabi bunları da İşça kapı arkasından dinler. Çok üzülür. Damini Meethi’yi susturur.

Kanha’da kardeşini alıp oradan uzaklaştırır. Damini kızı İşça’nın yanına gider. İşça anne kızım beni cani ve katil olarak biliyor. Onun karşısına nasıl çıkayım der. Annesine ve Kanha’ya lütfen benim varlığımdan Meethi’nin haberi olmasın der. Kanha ise yanlış düşünüyorsun.

Kördüğüm 217. bölüm Özeti Resim 6

Meethi seni tanısaydı öyle konuşmazdı der. Jogi da onu yaşlandırmıştır. İşça ile Mukta’nın resmine bakıp maziyi anımsar. Bütün işlerden artık kendisini çekmiştir. Nasıl olduysa bütün işlerin başına Puşkar geçmiştir. Jogi’nin istemediği anlaşmayı bile Puşkar zorla Jogi’ye imzalatır. Ben hiç bir şey anlamadım. İşça da eski resimlere bakıp anılarını tazeler. Damini de yanına gelir. Mukta’yı sorar. Nasıl oldu. O da Meethi gibi genç kız olmuştur şimdi der. 

11 Mart Kördüğüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

267 Yorum

 1. Akşam telaşında herkes sanırım hadi hatun kişilerimmm hayırlı akşamlar ???

 2. Merhaba kızlar nasıl ve size iyi akşamlar neler yapıyorsun baklam ve hepinizi çok seviyorum

 3. NURDANEM sanada hayirli aksamlar canim nasilsin iyimisin ❤❤❤ RANACIM hoşgeldin canim iyi aksamlar nasilsin iyimisin birtanem ???

 4. Ayy Daminin tipine Nani cadısından yaşlı duruyor ??valla İcca hapisten çıkmış galiba hiç çıkmasa daha iyiydi keşke müebbet verselerdi ??
  Mukta güzel kızmış ama beğendim ??inşallah bu bölümler güzel olur ??
  Ya tapu nerede Raghotta yok ortalıkta şu dizide tek yakışıklı Raghottu oda ortalıkta gözükmüyor ??

 5. KIZLAR BUYUDUKTEN SONRA SEVİYORUM DIZIYI
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
  FİLİZ ABLOSUM BOŞ ZAMAN OLUNCA YAZABILIYORUM HEM OKUL HEM EVIMIZ BOYANDIGI ICIN EV TEMIZLIGI FALAN HER ZAMAN SKLIMDASINIZ ZATEN BURDAN GITSEM HABER VERIRIM SIZLERE
  ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡
  SİZLERİ
  ÇOK
  SEVİYORUM
  VE
  ÖZLEDİM
  NASILSINIZ
  BAKALIMMMM
  ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

 6. MIRAM canim iyi etmişsin vallah canim benimde bu gun misafirim vardi onlarla ilgileniyordum birtanem sen nasilsin iyimisin

 7. HOSBULDUM♥♥
  ZÜLİŞ ABLOŞUM NASILSIN ABLOŞ İNŞALLAH İYİSİNDİR♡♥

 8. MÎRACIM kimsenin yazmamasinsan muzdaripmissin. Burada koyu sohbet etmek istiyorsan
  Sabah 11.00-18.00 seansını kacirmamalisin.??
  Akşam bu saatlerde öğrenciler ödevlerini yapiyor,ev hanimlarimiz bebelerine ve eşlerine yemek servis ediyor,benim gibi çalışan kesim önüne yemeğini koyup??? aman bugün zıkkımın kökünü de yesem olurmuş yesem mi yemesem mi diye uzatmaları oynayip boş boş duvarlari seyrediyor ????
  TAKLITLERIMIZDEN SAKININ VE SOHBETLERIMIZI KACIRMAYIN!!
  ÜZÜLÜRSÜNÜZ DEMEDİ DEMEYIN??
  ??Gönül ne çay ister,ne kahve
  Gönül sohbet ister çay kahve bahane??☕☕☕

 9. Hoş geldiniz kızlarr ??? Zülişimm ben hiç okumuyorum özeti o yüzden katılamıyorum sohbete ayy felakett teşlalı icca birde kızından çekecez ???

 10. MÎRACIM kimsenin yazmamasinsan muzdaripmissin. Burada koyu sohbet etmek istiyorsan
  Sabah 11.00-18.00 seansını kacirmamalisin.??
  Akşam bu saatlerde öğrenciler ödevlerini yapiyor,ev hanimlarimiz bebelerine ve eşlerine yemek servis ediyor,benim gibi çalışan kesim önüne yemeğini koyup??? aman bugün zıkkımın kökünü de yesem olurmuş yesem mi yemesem mi diye uzatmaları oynayip boş boş duvarlari seyrediyor ????
  TAKLITLERIMIZDEN SAKININ VE SOHBETLERIMIZI KACIRMAYIN!!
  ÜZÜLÜRSÜNÜZ DEMEDİ DEMEYIN??
  ??Gönül ne çay ister,ne kahve
  Gönül sohbet ister çay kahve bahane??☕☕☕
  Güzel oldu

 11. Merhaba nazım ben iyiyim canım ve helin senden hoş geldin canım neler yapıyorsun canım Züleyha sen nasılsın canım ve Nurdan sen nasılsın canım ve nazım sen ne yapıyorsun canım zaman nasıl gidiyor canım ve seni çok seviyorum nazım

 12. Aynen Gamzelimm bu saatlerde namaz vakti ymk vakti hizmet vakti 9 dan sonra insan rahatlıyor ?? send zıkkım yeme ne yiyosan şifa olsun sana yarasın bunarada sana bişey sorcam sen dünden kalan yemeği yemiyormusun ısıt ye kolay olur ??

 13. ayyyy defen Allah iyiligi versin yaaaa cook gukdum canim ici birtenem sen ne ksdsrda komiksin yaaaa…evet bende ah kalbime yazardim hep oraya hic kimse yazmayica sıkıldim dedim buraya yazayim burdadi cogunuzu tanimiyorum ah kalbimdeki kizlari taniyorum…sizleri ama cook seviyorum sitedeki kizlar candir caan..

 14. ?? sizdede mi zıkkımın kökü var Gamzelimm ??? Esmanur Z leri söyleyemiyor Y diyor öyle datlı konuşuyor anlatamam ?? ben kızınca zıkkım ye diyorum diyor hayıy hayıy yıkkım yiyilmez ???

 15. zuleyha merhaba tatlim senĺe hic tanisamadik kuzum kendini tanidrimisn birtanem..

 16. Defnem ne güzel konuşmuşsun kamu spotu gibi ?? ayy tam siteye uygun oldu ??

 17. RADHOT ILE TAPASYA 250. BÖLÜMDE dahil oluyor diziye..
  Radhot kimseyle evlenmemiş olarak dönüyor ulkesine Tapunun aci hatirasiyla..
  Tapu ise 3. Evliliğini yapmış bi psikopatla. Radhot beyninden vurulmusa dönüyor ve şunları söylüyor :
  Daha benden ayrilmadan başka sevgili buldun
  Saadet hiç belli olmaz sevgilim mesut olsun
  Şimdi artik yalnizim ağlamak neye yarar
  Zalimin zulmü varsa sevenin Allahi var??
  Şaka şaka bunlari söylemiyor ??ama söyleseydi keşke ?

 18. Tabi tanıtırım mira seninle tanışmak bense isterim Ben 21 yaşındayım aöf okuyorum ağustosta inşallah mesleğim elimde olacak sakin sessiz biriyimdir ?? sende tanıt istersen kendini ☺️☺️

 19. tabi kuzumm..zuleyham ben 18 yasindayim tıp okuyorum cerrahpasa uni 2 sinf ogrencisiyimm..boyle iste kuzum baska sormak istediyin varsa soara bilirsin birtanem

 20. Maşallah tapuyada koca dayanmıyor Raghot boşamadan gitmiş üçüncü kocayı bulmuş şaşırdım doğrusu ?? Ayy Raghot derbeder olmuştur ama adam tapu un yüzünden ecelinden evvel ölecek yazık yaa ??

 21. kuzum bende bjraz cok konuskanim..cabuk snirlenirim ama asla kin tutmam..bana yapilan kotulugu unuturum ama iyiligi asla unutmam

 22. Mesleğinde başarılar dilerim mira inşallah ilerde çok güzel bir doktor olursun çok sevinirim senin adına ??

 23. Sağol Zülişim ???
  ???
  Yiyorum NURDANIM hiçbir nimeti israf etmem. Benimki lâtifeydi ?? çok az ve ölçülü yaparim yemeklerimi
  ???
  Mira canim Sitenin tatli doktorlarindan SEVGILI MIRA??
  bizi tanimana gerek yok.
  Zamanla tanisiriz. Kendini rahat hisset. Sohbetlere dal,yorum yap. Dunyanin her yerinden herkes geliyor herkese kapımız açık
  SEDA SAYANIN DEYİMİYLE :
  ÇIKIP ÇIKIP GELİN ANACIM TEKLİF BEKLEMEYİN ??????❤

 24. evet ya zuleyacim bu tapu nerde acaba annem seyrediyor ben fazla seyretmem ama konusunu biliyorumm.radot olucek mi??

 25. zukeyham defnem cooook tesekurler birtanelerimm canalrim yaa…defnem sen ne kadsr komiksin gukuyorum senin mesajlarinaa yaa ..zukeyham memenun oldum cok sevindim seni tanidigimaa evet cok iyi bi doktor olmak isteirm..

 26. Aynen Mira burada rahat ol ve yorum yapmaya çalış ne fikrin varsa beyan et maksat muhabbet olsun ??

 27. Aynen öyle Mira burada rahat ol ve yorum yapmaya çalış ne fikrin varsa beyan et maksat muhabbet olsun ??

 28. defneeeeeee yaaaaa yerim seniii hep boyle sen sakrak ol tamam mi kuzum bu nesen hic biz zaman eksik olmsain benim sen sakrak arkadasim

 29. İnşallah olursun Mira Allah gönlünde ne dileğin varsa onu gerçekleştirsin ☺️☺️

 30. Bilmukabele Miracim ?
  Anacina söyle içini rahat tutsun Radhot ölmüyor Tapu psikopat kocasından kurtulup tekrar Radhotla evleniyor ve çok mutlu oluyorlar. Veer ABDye yerleştiği için çocukları Radhotgile emanet ediyor. Tapu Iccanin emaneti diye hepsine sahip çıkıyor ve çocukların maceralariyla dertleriyle uğraşıyorlar
  Bol bol görüceksiniz Yakışıklı Radhotu??
  Aslan yelesi saçlarını ???

 31. KIZLAR ANCA KENDİME GELDİM.. SAĞLIK GİBİSİ YOK… KENDİNİZE DİKKAT EDİN CANIM ARKADAŞLARIM… GEÇMİŞ YORUMLARI KONTROL EDEMEDİM SAPIK PİSLİK VEYA KÜFÜR EDEN VAR MI?

  1. Hoş geldin Filizciğim tekrardan çok geçmiş olsun sende dikkat et kendine ?? yok olmadı öyle küfür falan

   1. teşekkür ederim canım siteye girerken sıkıntı yaşıyorum onu düzeltmeye çalışıyorum

  2. Filizciğim tekrardan çok geçmiş olsun sende dikkat et kendine ?? yok olmadı öyle küfür falan

 32. Kızlar bir konu bulayım sohbet olsun ?? Kızlar mesela elinizde sihirli bir değnek olsa ve bu sihirli değnekle ne yapmak istersiniz yorumları bekliyorum ?? ne soruymuş ama nerden aklıma geldiyse ??

 33. sagol zulisimm..sende insAllah hayatda ne diledigin varsa gerceklesin..kizlar beni. sarj azaldi yazarim ynie byy

 34. Ayy bu bölümlere bakarım o zaman en azından icca ve Veeri görmekten iyidir ??

 35. ?❤️???❤️??CANIM ARKADAŞLARIM

  AKŞAMLARI FAZLA YAZAMIYORUM BİZİMKİLER VAR BİRDE HATİM OKUYORUM RABBIM NE DİLEGİNİZ VARSA KABUL ETSİN İNŞALLAH ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????GÜLÇİÇEGİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM TLF SERVİSE VERDİM İNŞALLAH ÇABUK GELİR SİZİ ÇOK ÖZLEDİM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM

  ❤️?❤️?❤️?❤️GİZEMCİM

  MERHABA
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  ??❤️??❤️??HELİNİMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KARDEŞİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. defne teşekkür ederim sitede gene sıkıntı var galiba :( siteye zorlanarak giriyor

 36. ❤️??❤️??❤️?AYSELİMMMM

  NERDESİN ne yapıyorsun seni çok özledim ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMM

 37. Rana nasılsın?
  Miram hoşgeldin neler yapıyorsun?
  Helin hoşgeldin nasılsın?
  Naz tatlım nasılsın?
  Tuanam gelmiş hoş gelmiş nasılsın?
  Sevda ben iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun?

 38. Ayy şu resimde icca ne kilolu çıkmış öyle hapis cezası yaramamış iccaya ?? Bu yine gider veer için tekrar hapis yatar kesin hiç akıllanmayacak bu salak İcca ??

 39. Ben bu içça ya acıdım filimi izlemiyorum ama meethi ne zaman öğrenecek içça ‘nin annesi olduğunu defne ablosum sen biliyor musun?

 40. bende siteye girerken zorlaniyorum yazamiyorum

  KIZLAR BILGISAYARI ACTIM DESPACITO TURKCE DUET YAPIYORUM.

  DESPACITO TURKCE DINLEYIN

 41. RANACIM tesekkur ederim canim vallah evde boş boş oturim gelen misafirlerle ilgileniyorum seninde iyi olduguna cok sevindim hep iyi ol bende seni cok seviyorum birtanem

 42. DENIZIM canim allah kabul etsin hatimini canim arkadaşim ❤❤❤GIZEMIM birtanem cok sukur iyiyim sen nasilsin iyimisin???

 43. Selam verdim ya allahin selamina bilemi almiycakmisiniz ya herkese veriyorsunuz selam falan

 44. Merve sakin ol gözden kaçmış
  Sitede sorun var yorumlar da gitmiyor herkes onunla uğraşıyor..
  Bizi böyle çocuğun gibi azarlayamazsin yani.
  VE ALEYKÜM SELAM..

 45. Ben yazıyım isterseniz elimde sihirli bir değnek olsa:
  Dünyadaki bütün kötülükleri ve savaşları durdurmak isterdim ??
  Sonra zengin bir hayatım olmasını isterdim ??
  Ve küçükte olsa insanların dileklerini gerçekleştirmek isterdim hayal olarak ??

 46. Evet yaa Rudra baya yakışıklı ama adama asker rolü yakışıyor resmen ?? paro orada çok değişik yaa giyiniş olarakta

 47. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  MERVEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜNÜN NASIL GEÇTİ
  GÜN IŞIGIM CAN SUYUM
  SENİ ÇOK SEVEN ELA AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 48. Zulisim sihirli degnek olsa ilk hepinizle bir yerde toplu bulusmak isterdim 2.yetimlerin ailesini bulurdum ve tum dileklerimi yapardim.

 49. ZÜLEYHAM KIR ÇİÇEGİM SENSİZ OLMAZI ÖNCEDEN HİÇ İZLEDİNMİ BEN 2 KERE İZLEDİM

 50. Rudra baya asker rolüne girmiş bu dizide gerçek gibi ama paroya bakışları acayip yaa keskin keskin bakıyor ?? paro bu dizide çok masum duruyor mayra ise tam tersi ??

 51. İSABELLAM PRENSESİM
  DİLEKLERİN GÜZEL BENDE BÜTÜN KIZLARIN TOPLAMAK İSTERİM

 52. ay kiyamam rudrama nasil dovuyorlar tv ye tekme tokat girisicem ay icim yaniyor.evet paru degisik giyinmis.

 53. Evet tekrarını izledim elam bu izlediğim ikinci olacak ama sonlarına doğru bakamadım saati çok geçti dizinin sadece ilk tarafları iyi biliyorum ??

 54. Sihirli değneğim olsa hiçbir çocuğu annesiz babasiz birakmazdim
  Kuresel isinmayi,terörü ve tecavüzleri önlerdim
  ???
  ISABELLACİM Efe görmesin Rudraya baktığını ???
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM KELEBEĞİM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM ÖZLEDİM SENI VE ERKEN GELDİN BUGÜN ŞÜKÜR ??????

 55. İsabella çok güzelmiş beğendim keşke öyle bir sihirli değneğimiz olsa ne kadar güzel olurdu ??

 56. nasilsin elam tesekkurler

  gorsun be ayrilirsa ayrilsin rudra canim.

  HELAL BE KALKTI RUDRAM

 57. Rudra baya gaza gelmiş haa adam nasıl kalktı ayağa birden ama paroya acıyorum orada yaa kocasını vuruyor Rudra ?? ama hakta ediyor değilmi ??

 58. Vay Bee nasıl bağırıyor ama binbaşı Rudra saçı başı dağıldı resmen müzikte ne değişikmiş valla Bi hoş oldum ??

 59. tabi hak ediyor oh nasil dovuyor ama yerimde duramiyorum ayol keske bende orda olsam.

 60. tabi hak ediyor oh….. nasil dovuyor ama yerimde duramiyorum ayol keske bende orda olsam.

 61. Yaa bu adam neyin çabasında anlamadım sanki yaşadıkları ülke çok özgür bir yer gibi çabalıyor yaa her türlü şey orada var galiba ?? vatan sevgisi bu olsa gerek adam ülkesinin bayrağını dikti resmen ne zorluklarla bizde böyle bir dizi var mı var herhalde ??

 62. Naz ben iyiyim
  Merve selamını görmedim kusura bakma nasılsın?
  İsabellam papatyam dediklerine katılıyorum benimde degneyim olsa ben de yetimlere yoksullara yardım ederim onlara yardım etmeyi seviyorum onlar mutlu olunca ben de mutlu oluyorum isabellam papatyam senle ne çok yönumuz var papatyam ve sizlerle birlikte bir arada olmak istedim

 63. Zuleyham benim elimde sihirli deyneyim olsaydi once annemi getirirdim sonrada babamla kardeşimi dunyadan yok ederdim canim?????

 64. Evet Börü diye dizi var hiç izlemedim ki farklı diziye benziyor ?? böyle diziler psikolojimi bozuyor yaa sensiz olmaz da aynı şekilde ??

 65. Herkesin dileği farklı tabii keşke herkesin elinde böyle bir sihirli değnek olsa küçükte olsa dileğimiz gerçekleşir ne kadar güzel olur ??

 66. Bu kuşiyle madu baya yakın arkadaş haa yedikleri içtikleri aynı Allah bozmasın ne diyelim ??

 67. Evet biraz baktım isabella kadın ağlıyor salıncakmı ney o sallanıyordu yaa neden bizim asker dizilerimiz gerçekçi ve güzel olmuyor ?? ben şahsen bizim asker dizilerimizi daha güzel görmek isterim hep yapmacık oluyor anlamadım elin hintlisi bile asker dizini nasıl yapıyor bide bizdekine ??

 68. BELLAM boru değil kiz börü oo ay ne güldüm ??
  ???
  Zülişim evet iyi dostlar. Kafaları da aynı çalışıyor ?

 69. Aynen öyle Defnem aynı kafadalar birbirlerine çok benziyorlar zaten ee bu hint kızları aynı zaten toprağındanmıdır suyundanmıdır nedense artık hepsi aynı saflıkta tek farklısı çıkmadı bir ??

 70. guldureysem sevundum defne usagum..BORU
  bendede
  boru olsunda

  aynen zulisim asker dizileri moda ama yapmacukturda…

 71. Şu hintlilerin boya atma bayramı var yaa birbirine boya atıyorlar eğleniyorlar şen şakrak çok saçmaya neyse kuşi ile madu onu birlikte kutlamış galiba ?? bizdede geçen sene kutlamış türkler sanki bizim bayramımız bu bizim bayramlar kadar güzeli yok vallahi çok şükürki Müslümanız elhamdülillah ??

 72. iyiki zulisim ama eylenceli acaba gozlerine kacmiyomu paruya gozune suda kacmisti noldu bunlar bide suruyolar dizi iste

 73. Zülişim ben onlarin holi bayramini çok beğeniyorum ya çılgın gibi eğleniyorlar ??
  Yok ya gerçekte hiç saf değil hint kızları çok fenalar
  Drashti ne diyo röportajinda:Madhunun yerinde olsam asla Rke geri dönmem
  Erkeklere prim vermeyeceksin ???
  Dizilerde Asta daha uyanıktı çok severdim ben Astayi küçük kızı ??? özledim haa

 74. Evet zoya daha iyiydi yaa ama oda aynıydı bunlar gibi en safı icca sonra madu zaten bu sıralar madu ya ayrı bir gıcığım ?? sonra sadna sonra kuşi

 75. Evet yaa holi bayramı çok güzel eğlenceli ben izlerken severek izliyorum
  Evet yaa asta çok tatlı kızdı ben onu çok seviyorum keşke tatlı bela yeniden çıksa

 76. Ben pek sevmiyorum Defnem yaa çok değişik bir bayramları var biraz bizim nevruz bayramına benziyor gibi ama onlarda boya atma var ?? eğlenceli aslında hep birbirlerinden kaçıyorlar

 77. DEFNEM bende astayi ozledim babam tatli belayi cok severdi hatta cok konurtugum icin beni TATLI BELLAM diye kaydetti keske ciksa

 78. Icca kadar saf birisi görmedim hayatım boyunca
  Zoya da tatlı kızdı ama zor sevda korkunç bir filimdi cinayet vardı ben çok korkardım arada sırada izliyordum

 79. zuleyha apla ah kalbimi izle holi kutluyorlar sarki dans ediyorlar diger diziletdeki oyuncularda vat dizi izliyorlar

 80. Bunlar holide bir şeyler içip kafayı buluyorlar yaa ben en çok ona gülüyorum yaa ?? içip içip beyinleri başlarından gidiyor resmen ne yaptıklarını bilmiyorlar ??

 81. ben holilerine katildim asiri eylenceli vur davulu bas eylenceyi

  cok coskulu ama o boya vucuttan zor cikiyor pa papapapapapa disko disko……

 82. Bende özledim Astayı ufak tefek bir şeydi yaa ama akıllıydı Asta ne komik gülüşü vardı ama ?? zekiydi baya shloktan akıllıydı shlok öküz gibi bir şeydi ?? hiç bir şeyden anlamazdı

 83. hben yazactun yankis oldu abinum cikti tesekur ederim zuleyha apla :(

 84. Ay BELLACIM Astaya bayılırdım ya o da az aptal değildi ama haşarıydi??
  Benim ailem de çok severdi
  Müzikleri de çok hoştu

 85. Evet eğlenceliye benziyor holi geçen sene İstanbuldamı bir yerde kutlanmış holi televizyonda görmüştüm İstanbul değildi galiba ??

 86. NAZIM ZÜLEYHAM
  .
  HAMD OLSUN İYİYİM SİZLERİNDE İYİ OLMASINA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK AHİRETLİGİM
  BEN SANA İYİ GECELER
  DEMEDEN GİDMEM
  İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN KELEBEGİM
  GÜN IŞIGIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????❤️❤️❤️❤️❤️????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????

 87. Ay alemsin Zülişim he tibet öküzüydü Shlok Arnavdan bile daha maldi??
  Arnav da bu ne bu ne der dururdu Robot?

 88. evet oyleydi defnem simarik bilgili KELTOŞU nasil ortaya cikardi agzi 2 m.masallahti
  ama tatliydi

  evet müzikleri harikaydi bende beyenirdim ISIKASIKU BADABIDU dizi sarkisi buydu acilarda dusuncede slogla astada.

 89. Aynen öyle yaa çok gülerdim o diziye baya eğlenceliydi yaa keşke tekrar çıksa ??

 90. Aynen öyle Defnem shlok tam öküzdü hiç bir halttan anlamazdı yaa ?? Arnav bu ne der dururdu zaten bu ne bu ne iki kelimeden biri bu neydi ??

 91. Arnav hiç konuşmazdı zaten giyiniş tarzı hiç iyi değildi kazak altına gömlek giyer dururdu ??kulağında kulaklıkla dolanırdı ama bakışları etkileyiciydi yaa ??

 92. Ayy keltoş niranjan ne komik adamdı shlok baba baba der dururdu keltoş niranjan ayrı bir kasılırdı şişerdi ki iyice ?? Shlok babasının gerçek yüzünü görene kadar anlamadı mal gibi bir şeydi ?? Asta yalvarırdı shlok lütfen şu babanın gerçek yüzünü gör diye adam anlamazdı işte ??

 93. Merhaba kızlar ben anca girebildin siteye
  Size özeniyorum valla ne çok yazıyorsunuz gece gündüz yazıyorsunuz ne güzel
  Defne sen çalışıyormuşsun hem senin patronun çok iyi biri olmalı rahat bi ortamda çalışıyorsun anladığım kadarıyla Allah herkese seninki gibi bi işveren nasip etsin?

 94. Hoş geldin İnce hayırlı akşamlar ?? evet burası bizim ikinci ailemiz zaten sürekli buradayız sabah akşam ??

 95. Ben sadece Shlokun giyim tarzını beğenirdim
  Rudranin da deri ceketini
  Allahim bu deri ceketin yakistığı erkeklere bayiliyorum.
  Burakim,Ibom Rudra acayip yakışıyor..
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM kayboluveriyorsun ortadan sonra 24 saat sonra geliyon korktum
  Eğer yatıyorsan
  IYI GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM ???❤?????

 96. Züleyha nasılsın
  Bende izlemiştim Tatlı Belayı o kel Niranjan çok iyi biri gibi görünüyordu dizinin başında sonrada anladık adam tam psikopatmış
  Shloku çok sevmezdim ama Astha çok Şirindi??

 97. Evet yaa shlok şık giyinirdi Rudrada öyle yakışırdı adamlara ?? ama Arnav hiç güzel giyinmezdi emekli gibi giyinirdi bide çok büyük olurdu kazakları iki beden büyük giyinirdi zaten ?? Rk güzel giyinirdi yaa

 98. Ay Nironun müziği bile efsaneydi. Aptal Anjeli affetti mal kadin ölüp gitti
  Dare dare dare dare..
  ❤❤❤
  INCECİM ben özel sektörde çalışmıyorum kamu kurumunda çalışıyorum.. dosyalarimi hızlıca halledip yorum yazıyorum..
  Özel sektörde mümkün değil

 99. Teşekkür ederim İnce iyiyim sen nasılsın ??Aynen kel niranjan tam haindi yaa başlarda çok masum duruyordu sonra şeytan yüzü çıktı ortaya ?? ben şahsen anjeli yerine o kelin ölmesini isterdim ??

 100. Anjeli zaten bu saf hint kızlarının en başıydı iplerini o çekiyordu en başta yaa keli affetti resmen sonra öldü gitti boş boşuna ??

 101. Kızlar valla en modern tarz genç giyim Sultan giyinirdi diğerleri hepsi çok yaşlı işi giyinirlerdi

 102. İnderjit vardı bir ara yaa neydi öyle tipi ?? ayy çirkinin çirkiniydi ne korkardım ondan ?? Astayı seviyordu o tipiyle kulakları iki metreydi resmen ??

 103. Bayanlardan da Astha çok şık giyinirdi diğerleri hepsi giyinmesini bilmezlerdi

 104. Kizlar sohbete doyum yok ama romanimi okuyacagim gorusuruz yarin ogleden sonra

  IYI GECELER TATLI RUYALAR TATLI SOHBETLER KOVALASIN SIYI OPUYORUM ELMA YANAKLARINIZI…

 105. DEFNEM iyi geceler tatli ruyalar ?? ISABELLA iyi geceler tatli ruyalar allah rahatlik versin size canim ??

 106. Dün akşamki bölümde Madu çok komik giyinmişti şalvar gibi bir şey vardı üzerinde?
  Defne senin Madu ile ilgili söylediğine çok güldüm insanı kanser eder dedin ya aynen öyle hatta o kanserin ta kendisi yaklaştığı erkekleri yok ediyor??
  Defne sana da Allah rahatlık versin gidiyorsun senin mesai bitti yani?
  Senin patronun Devlet babaymış en mükemmel patron çok şanslısın?

 107. Bende gidiyim bari yoruldum zaten bugün Allah rahatlık versin kızlar iyi geceler Yarın kısmetse görüşürüz ??❣️❣️??????

 108. Bende gidiyim bari yoruldum zaten bugün Allah rahatlık versin kızlar iyi geceler Yarın kısmetse görüşürüz ????❤️❤️????

 109. Naz başın sağolsun canım benim şimdi gördüm yorumunu çok üzüldüm Allah sabır versin
  Allah nur içinde yatırsın anneni
  Çok üzüldüm ya?

 110. ZÜLEYHAM.. İNCE.. HALE

  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR

  NAZIM HAYATIM UYUDUNMU

  DEFNEMMM RUH İKİZİM????
  AHİRETLİGİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  YOK BİRTANEM BİRŞEY
  GÜN IŞIGIM KELEBEGİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????️?️

 111. Kızlar hepinize hayırlı akşamlar

  Ya ben akşamdan beri giremiyorum buraya

 112. Zuleyham benim elimde bir sihirli değnek olsaydı kızımı ilestirirdim

  Tek dileyim o zaten ??????

  Bide
  Defnem nurdanım

  Zıkkımın kökü kelimesini neyin adı olduğunu biliyor musunuz

  Bende cocuklarıma çok söylüyordum tabi ne olduğunu bilmediğim için

  Yemek yemedikleri zaman onlara öyle söylüyordum

  Sonra bir gün sohbette öğrendim

  ???????????????????????????????????

 113. Hepiniz yatmıssınız bende yatayım

  Allah rahatlık versin Allah emanet olun inşallah yarın görüşürüz

 114. Günaydın canlarım siz okudunuzda sabah olacak nasılsınız?
  HEPİNİZİN 8MART KADINLAR GÜNÜN KUTLARIM ALLAH HER ŞEYİ GÖLNÜNÜZCE VERSİN AMİN BU BAYRAMDA HEPİNİZE SONSUZ MUTLULUKLAR DİLERİM HEDİYE VEREMESEMDE BU GÜLER SİZE HEPİNİZE
  ???????♥❤????????

 115. KARDELENIM HOŞGELDIN CANIM SENINDE KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN BIRTANEM ????????????

 116. SALIHAM kadinlar gunun kutlu olsun canim allah rahatlik versin birtanem ????????????????????

 117. Hayırlı geceler gece kuşları misafirim vardı biraz önce gitti bir selam vermeden geçemedim Rabbime emanetsiniz hatunlarımm ????

 118. NURDANEM HOŞGELDIZ KIZ NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR ????

 119. Kardelen nazım sizlerinde kadınlar günü kutlu olsun canım
  ??????????????????????????????????????

  Nurdanım ve alikim selam canım sanada hayırlı geceler bitanem ???????????????????????

 120. Bende yalancı baharı izledim bidaha yatamadım dolanıp duruyorum yatakta

  En iyisi keçileri sayayım belki yatarım yoksa sabah uykuda kalırım
  ??????????????

  ?????????????????????????????????

 121. SALIHAM BEN GEC YATAN BIRIYIM BIRTANEM YATAKTAYIM TELEFONLA UGRAŞIYORUM CANIM SEN NE YAPIN SENDE DAHA YATMAMIŞSIN CANIM

 122. KIZLAR D?Ü?N?Y?A K?A?D?I?N?L?A?R G?Ü?N?Ü?N?Ü?Z K?U?T?L?U O?L?S?U?N CANLARIM ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR HEPINIZI COK AMA COK SEVIYORUM ???????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. Nazım valla melek biraz huzursusdu ondan yatamadım o yattıktan sonra anca yatabiliyorum

   Bende osırada maduyu izledim
   ?????????????
   Sabahtan zorla kalktım şuan gözlerim kapanıyor ????????

   Çocukları yolucam belki biraz yatarım

   Ama çok tatlı işim var karar veremedim ???????????

 123. Merahabalr naailsiniz kizlar.
  Kizlar hepinizin KADINLAR BAYARAMINI TEBRIK EDIYORUM.
  AYGUNUM♥
  CICEYIM♡
  HELINIM♥
  DEFNEM♡
  ZULISIM♥
  2.CICEYIM♡
  GUZEMIM♥
  ISABELLAM♡
  IREMSU♥
  IREMSU VE ISABELLANIN ANNESI VE HALASI♡♥
  NAZIM♡
  MANYAM♥
  RANAM♡
  SEVDACIM♥
  SALIHANIM♡
  ELA ABLAM♥
  NURDAN ABLAM♡
  RUYA ABLAM♥
  AYSELIM♡
  DENIZIM K♥
  DENIZIM A♡
  MIRAM♥
  ALMIRAM♡
  TAUNAM♥
  AMAYAM♡
  LUBAM♥
  ALEVCIM♡
  RABISIM♥
  FIDAN♡
  HULYAM♥
  ANONIM♡
  PERIM♥
  DEMET HOCAM♡
  MERVE♥
  INCE♡
  AYDANIM♥
  ♡FILIZI♥
  HEPINIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN NICE BOYLE BAYARAMLARLA BIRLIKDE SIZI COK SEVIYORUM VE OPUYORUM.

 124. KAINAT A♥T♡H♥D♡Z♥G♡G♥I♡I♥Is ve Ir anne ve halasi♡N♥R♡S♥S♡E♥N♡R♥A♡D .k♥D.a♡M♥A♡T♥A♡L♥A♡R♥F♡H♥♡A♥P♡D.h♥M♡I♥A♡♥F BAYARAMINIZ KUTL OLSUN dedi ki:

  Merahabalr naailsiniz kizlar.
  Kizlar hepinizin KADINLAR BAYARAMINI TEBRIK EDIYORUM.
  AYGUNUM♥
  CICEYIM♡
  HELINIM♥
  DEFNEM♡
  ZULISIM♥
  2.CICEYIM♡
  GIZEMIM♥
  ISABELLAM♡
  IREMSU♥
  IREMSU VE ISABELLANIN ANNESI VE HALASI♡♥
  NAZIM♡
  MANYAM♥
  RANAM♡
  SEVDACIM♥
  SALIHANIM♡
  ELA ABLAM♥
  NURDAN ABLAM♡
  RUYA ABLAM♥
  AYSELIM♡
  DENIZIM K♥
  DENIZIM A♡
  MIRAM♥
  ALMIRAM♡
  TAUNAM♥
  AMAYAM♡
  LUBAM♥
  ALEVCIM♡
  RABISIM♥
  FIDAN♡
  HULYAM♥
  ANONIM♡
  PERIM♥
  DEMET HOCAM♡
  MERVE♥
  INCE♡
  AYDANIM♥
  ♡FILIZI♥
  HEPINIZIN BAYRAMI KUTLU OLSUN NICE BOYLE BAYARAMLARLA BIRLIKDE SIZI COK SEVIYORUM VE OPUYORUM.

 125. Günaydın kızlar nasılsınız?
  Hepimizin kadınlar günün kutlu olsunn ❤
  Kainat seninde kadınlar günün kutlu olsunn nasılsın?

  1. Gizem Günaydın hayırlı sabahlar Güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ??❤️❤️❣️❣️

 126. ??Günaydın günaydın hayırlı ??sabahlar ???????????

  Kaınatım seninde kadınlar günü kutlu canım ?????????

  Gizem canım nasılsın iyisindir inşallah senin nde kadınlar günü kutlu olsun bitanem ?????????????????????

  ??????????????????

  Kızlar hepinizi kadınlar günü kutlu olsun canlar ???????????
  ?????????????????
  ?????????????????
  ?????????????

  Allah emanet olun benim bugün biraz işimvar öğlenden sonra yazarım ?????????????

  1. Saliha Abla Günaydın hayırlı sabahlar Güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ????☺️??

 127. Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm ????

  Aidemm tatlım teşekkür ederiz bize hergün kadımlar günüü ??

  1. Nurdan ablam günaydın hayırlı sabahlar Güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ??☺️☺️??❣️❣️

 128. Gunaydiiiin kizlar nasilsiniz??
  Defneciiiim Elaciiim Gizemciiiim Aideciiiim Sarpilciim Isabrllaciiim iramsucum manyacim Tuanaciim Nazciim Helinciiim Flizciiim ve sitenin tum kizlari❤?????
  Hepinizin kadinlar gunu kutlu olsun?❤???

  1. Sevda Günaydın hayırlı sabahlar Güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ??????

 129. GÜNAYDIN CANLARIM NASILSINIZ? AİDEM NAZIM MELEYİM NURDAN ABLAM GİZEMİM ÇOK TEŞEKÜRLƏR BİRTANELERİM SİZLE BAHEM????

 130. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????DÜNYA
  ??????KADINLAR
  ????????GÜNÜNÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️KUTLU
  ???????????OLSUN

  DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN YETER ARTIK KADINA ŞİDDETE HAYIR ONLARA KALKAN ELLER KIRILSIN
  CANIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN PRENSESLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  ♥?????♥???♥????

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV
  ???GİZEM
  ???ALMİRA

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 131. ????????AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMM??? gel de sohbet edelim canım Ayselim ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK???? SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM???? KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM????? CANIM

  1. Denizim Hayırlı sabahlar güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ????❣️❣️

 132. Hayırlı Sabahlar Kızlar Güzel bir gün sizinle olsun ??
  Buradaki tüm ablalarımın ve kız kardeşlerimin Ve tüm kadınların Dünya Kadınlar gününü kutlarım ❤️❤️❤️????☺️☺️

 133. ???KIZLAR ?DUNYA?KADINLAR???GUNUNUZ?KUTLU?OLSUN

  HERKESE GUNAYDINLAR⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 134. Günaydın DENİZİM???

  Sağol CANTANEM ben almayayım öyle saçma sapan gün mu olur kadınlar günü ne bee?? sevgililer günü ana baba günü falan günü filan günü ?? hiç sevmem hemde hiç…

  Nasılsın CANTANEM..Dün yazayım dedim aniden misafir geldi yazamadım…

  Bende özledim seni????

  Seni seviyorum..

  Görüşürüz sonra???

  1. Aysel Ablam günaydın hayırlı sabahlar Güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ?????

 135. Günaydın⛅

  Gününüz güzel aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın???

  K gününü kutluyanlar tek tek çok saolun..sizinkide kutlu olsun…

  İsm çok bana müsaade..

  HepiniZi SeViYoRuM????

 136. Zülişimm teşekkür ederim ?? okula geldim hocayla konuşmaya eve gidiyorum şimdi

 137. SABAH ŞERIFLERINIZ HAYIRLI OLSUN KIZLAR ÖPÜYORUM SIZLERI????????❤
  ????
  Sizin de K.gununuz kutlu olsun kızlar. Kutlamak da istemiyorum açıkçası. Devlet hâlâ kadina yeterli değeri ve korumayı vermiyor.. kadin cinayetlerinde bir numaraya yerleştik..

  1. Hayırlı sabahlar Defnem Güzel ve keyifli bir gün seninle birlikte olsun ??❤️❤️❣️❣️??

 138. Zuleyhaciiim sagol canim bande seniniçin guzal keyifli ve neseli bir gun diliyorum?????????❤???

 139. ZULISIM gunaydin bitanem nasilsin disarda islerim var canim sonra gorusuruz

  AYSELCIM nasilsin iyimisin

  AIDEM AYGUNUM nasilsiniz

  DENIZIM NAZIM NURDANCIM SALiHACIM ANONIM GIZEMCIM SEVDACIM nasilsiniz iyimisiniz

  DEFNECIM nasilsin iyimisin

  FILIZIM nasilsin iyimisin

 140. Evet aslında bu yıllarda kadına şiddet o kadar arttıki devlet ve insanlar hiç bir şey yapamıyor ?? aslında yapacak çok şey var artık kadınlar sokağa çıkmaya bile korkar oldu bu şiddet yüzünden ?? aslında devlet el koyacak şiddete karşı ama hep sessiz kalıyor ve göz yumuyor bu tür şeylere ??

 141. SEVDACIM RÜYACIM ve nasilsin diyenler sağolun sizleri sormalı ??
  ???
  Evet Zülişim ülkemiz hak hukuk konusunda bir gram ilerleyemedi. Kadın tecavüze uğrar kesin kuyruk sallamıştır derler; dayak yer erkeğin tepesinin tasini attirmistir. Karakola şikayete gidersin Amir kocandır hadi uzatma öpüşüp barışın der. ???? ertesi gün o kadın ölü bulunur evinde. Amirin kafasina bak kocandır höduk belki kendi de dövüyor. Yok anacim hiç ilerleyemedik. Halâ kocandır otur sus diyen insanlar var cinlerim tepeme çıkıyor..

 142. nurdan ablam gibi bir giriş yapayım günaydın hatun kişilerim nasılsınız bu gün ?

  1. Hayırlı sabahlar Filizciğim keyifli ve güzel bir gün seninle birlikte olsun ??

 143. Aynen öyle Defnem kadın kocasından şiddet görüyor polise şikayet ediyor ama devletin polis hiç oralı olmuyor herşey normalmiş gibi kadını evine gönderiyorlar sonra diyorlarki şiddet niye artıyor hep bunlar yüzünden maalesef toplum olarakta çok sessiz kalınıyor bu duruma artık o kadar arttıki bu tür şeyler ?? hiç kimse el atmıyor halbuki idam cezası olsa bak bakalım şiddet artıyormu diziler ve filmlerde bunun artmasının sebebi hep bunlar öğretiyor kadına şiddeti ??

  1. aslında bu konu o kadar hassas bir konu ki polis hangi aşamada dahil olduğu ve ne gibi yaptırımlar uyguladığı çok önemli. bak bizim sokağın başında gece gündüz araba içinde iki adam oturuyor. bende kim bu garip insanlar gece gündüz hiç ayrılmıyor sapık mı diye aklıma gelmişti. halbu ki onlar polismiş bekledikleri yerde de kadına şiddet varmış adam karısını döner bıçağı ile kovalamış

   1. Tövbe estağfurullah o nasıl bir şeymiş adam karısını döner bıçağı ile mi kovalamış şaşırdım biraz ?? evet aslında polisler gereğini yapıyor gibi ama yinede çok sessiz kalan var bu duruma inşallah şiddet artmaz

    1. AYNEN ÇOK SESSİZ KALAN HATTA BARIŞTIRMAYA KALKIŞAN OLUYORDUR. ANCAK AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI FATMA ŞİHİN ZAMANINDA ÇOK FARKLI YAPTIRIMLAR GETİRİLDİĞİNİ BASINDAN HATIRLIYORUM. MESELA HEMEN KORUMA VERİLMESİ VEYA KADIN SIĞINMA EVİNE ALINMASI GİBİ HEMEN KADINI KORUMA İŞLEMLERİ BAŞLATIYORLARDI TABİ BU GERÇEKTE YAPILIR MI BİLMEM BASINA YANSIYAN BU İDİ

     1. Aynen öyle oldu bakan varken baya dikkatliydi bu konulara şimdi ise hiç bir şey olmamış gibi davranılıyor ve duruma sessiz kalınıyor zaten hep bu medya ve televizyon yüzünden arttı bu olaylar

 144. dün baş ağrısı sitenin geç açılıyor olması ile ilgilendim yorumlara dahil olamadım. inşaallah bu gün sıkıntı olmaz :)

 145. Selam kizlar nasilsiniz iymisiniz. Eeee napiyorsunuz.
  ZULIS ABLAM,
  AYSEL ABLAM,
  DENIZCIM
  FILIZ ABLAM NERDESIN,
  ISABELLA ABLAM
  DEFNECIM
  RUYACIM
  ELA ABLAM
  SEVDA ABLAM
  NURDAN ABLAM
  VE DIGERLERINI SAYMADIGIM ICIN AFFOLA. Nasılsıniz???

 146. Zulişim canım benim seninde günün çok güze ve mutlu geçsin ???????

  Ruyam saolasın canım temizliğe girişcem şimdi
  Sen nasılsın canım bayadır yazmadın neler yapıyorsun bakalım ????

  .Denizim bende seni çok seviyorum bitanem ??????????????????????????

  Sevdam hoş geldin canım nasılsın

  Ayselim canım benim nasıl oldun bakalım hep iyi ol canım
  ?????????

  Defnem nasılsın canım

  Nurdanım nasılsın bakalım ??????

 147. Ee Avrupadan Insan H.M’den çok tepki görünce polisle koruma modasi geldi. Ben napayim polisi bi müddet bekleyip gidiyorlar sonra kadinin yaninda ömür boyu kalamiyorlar. Bakin bi Isvicre,Almanya,Ingiltere yada herhangi bi Avrupa ülkesinde kadina şiddet 2. Kere tekrarlanmiyor. Adama öyle işkence ve ceza veriyorlar ki bi daha cesaret edemiyor. Tamam diyo boşanalım ne istersen vericem diyo kadina. Cesaret edemiyor artik. Neden çünkü caydırıcı yaptırımlar ağır..

 148. Aynen öyle Avrupa ülkeleri çok duyarlı böyle şeylere ama bizim ülkemizde bu şiddetlere göz yumuyorlar resmen ve kulak ardı ediyorlar medyada maalesef pek duyarlı değil bir şiddet olsa birinci gün haberlerde duyuluyor ikinci gün ise herkes hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor ama magazin gündemi olsa dört beş gün haber verirler şen şakrak ??

 149. Defbeciiim sagol canim iyiyim seninde iyi olmana sevindiim??
  Sarpilciim hosbuldum☺ iyiyim san nasilsin canim?
  Marveciim sagol canim iyiyim san nasilsin?

 150. DEFNECIM sagol iyiyim canim kosturup duruyorum okuldan saglik raporu istemisler sabah onunla ugrastim dunde taziyeye gelenler oldu bir taraftan hazirlikla ugrasiyorum ve kesinlikle soyledigine katılıyorum bir cok avrupa ulkesinde kadına şiddete casaret edemiyorlar kadin ve erkek esitligi var gecen yil kanadaya gidebilmek icin cok ugrastik olmadi cok seçici bir ülke insan haklari bakimindan din ve ırk ayirmayan en iyi ulke sayılır

 151. Zülişim yanlış hatirlamiyorsam 2 sene önce bi kadinin apartmanının Onun de polisler bekliyordu yine kocasi gelmesin diye neyse bu adam kadin kılığında siteye girmiş ve karısını öldürmüştü yani adam kafasina koyarsa öldürüyor bu tarz adamları idam edicen ne diye besliyorsun içerde..

 152. Him Kanadaya mi yerleşecektiniz temelli RÜYACIM ??
  Evet bizim ülkemizde insanlar şans eseri yaşıyor ne yazikki..

 153. SALIHACIM sagol canim evet cok fazla yazamiyorum mevlid hazırlığı yapiyorum oglun nasil oldu melegimiz nasil

  SEVDACIM sagol iyiyim cok sukur

  MERVECIM sagol sen nasilsin

 154. Aynen öyle Defnem tek birini idam cezası verseler diğerleri bak bakalım nasıl karısına şiddet uyguluyor ama maalesefki idam cezası yok bu ülkede iki gün hapis veriyorlar sonra adam elini kolunu sallayarak dışarıda geziniyor ve aynı şeyleri tekrar tekrar yapıyor ?? gerçekten çok şiddet arttı artık ne olacak bilemiyoruz

 155. ÖYLE düşündük DEFNECİM pasaport isini hallettik ama vize isi olmadi bekliyoruz belki sans bizede güler belki

 156. Defneciiim garcektan mi????kadin kiliginda mi galmis karisini oldurmek icin ruh hastasi yaaa bu nedir boyle tabi kendi kendine diyor ki bunu olduriyim en fazla18 sene hapiste kalirim yeme icmekte bedava ???boyle cani insanlar olmeli yaaaaa gecen sene har ay bir tecavuz oluyordu hemde cocuklara hepsini bir ay gecmedan hepsini idam ettilar hemde harkesin icinde sabah 5de idam edildiler aksama kadar asili kaldilar ki harkese dars olsun boyle pis islere bulasmasinlar

 157. Ee Zülişim devletin başındakiler in kizlarinin başına böyle şeyler gelse hemen idam ederler. Başkasının evladi onlarin umurunda bile değil. Bakalim bu veballe nasıl yaşayacaklar o kadar kadinin kanı ellerinde..

 158. Gerçekten çok kötüymüş yaa böyle psikopat adamları idam cezası vermeleri lazım ?? ama hapis cezasını bile vermiyorlar yazık yaa içim acıyor böyle şiddet olaylarına ??

 159. Ay RÜYACIM Kanada çok soğuk ya?daha sıcak yere gidin. Eşin orada iş bulabilir mi? Ha standart olarak harika bir ülke tabi..
  ???
  Evet Sevdacim gerçekten. Türkiye maceralar ülkesi ? tövbe ya Rab. Sizin ülkenizin idamını çok seviyoruz ve beğeniyorum..

 160. Aynen öyle Defnem kendi başlarına gelse anlarlar hemen neyin ne demek olduğunu ama anlamıyorlar işte bugün belki bir kadının yada kızın başına geliyor yarın belki onların karısının kızının başına gelebilir ama onlar o düşünceyle yaşamıyorlar bakalım bu sessiz kalanlar nasıl can verecek bu dünyada biraz ağır oldu yaa neyse ama gerçekten içim acıyor böyle olaylara ???

 161. Kanada çok soğuk yaa ayy insan üşür orada bide herhalde kuzey tarafında yanlış olmasında ??

 162. Filizim Zulisim evet haklısınız bu konuya duyarlı degiliz ne yazıkki kadin sığınma evleride yok denicek kadar az bu zulmü lâyık görenlerin elleri kırılsın

 163. Zuleyhaciiim ban iranda yasiyorum ve turkum☺
  Defneciim evet ya idam olmasa bunlar nedan korkacakiiii bance birazda nasil aylede buyudugunde onemli mesela eyar baban annene sidett uguluyorsa ve oda sesini cikartmiyorsa cocukta oyle buyur sanir ki kadini dovmek erkekin hakii ama bir aylede buyursan ki kadin ve arkek esit ttuluyorsa ozama birinin seni dovmesine asla izin varmazsin bide birindan korktugunu birine hisedirmemelisin egar bir arkek ondan korktunu anlarsa hep buyukluk taslar?egar bir seni korkutmak ve susturmak icin bisey kirarsa san ikisini kiracaksinkiiii ondan korkmadini anlarin

 164. MERHABALAR DÜNYANIN EN TATLI KIZLARI NASILSINIZ? BENİ SORAN HERKESE TEŞEKÜRLƏR RÜYACIM SAOL CANIM İYİM SEN NASILSIN
  BİRDAHA 8MART BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN GÜNÜNÜZ SURPRİZLERLE DOLU OLSUN?

 165. DEFNECİM ZÜLISIM aynen oyle cok soguk biz gidersek toronto,yu dusunduk orasi biraz daha ılıman bende baslarda istemedim kutuplar gibi kara kisi var esim kamu calisani rahatlikla is bulabilir zaten birsure devlet sana destek oluyor bakalim Defnecim hayırlısı bir bakmışın arkadasin Kanada,da

 166. İnşallah gidersiniz Rüyacım çok güzel yer orası galiba hep güzel diyorlar ??

 167. Hayırlısı Zülisim evet guzel bir ulke şelaleleri muhtesem ve yesili bol ben severim doğayı şöyle uzun yürüyüş yapmayi orasida tam istedigim gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu