Kördüğüm

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti # Meethi Aşık Oldu!

Kördüğüm 219. Bölüm kanal 7 ekranlarına 13 Mart Salı özeti Meethi ile Mukta yolda giderken Arabanın çamur sıçratması ile başlar. Mukta, evinin okula yakın olduğunu sana göre olacak kıyafetinin olduğunu söyleyip Thakur konağına getirir. Nani gözlüğünü bulamaz.

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti “Meethi Thakur Konağında”

Kördüğüm 219.  Bölümün 3. ve 4. partının özetini okumaktasınız. 1. ve 2. partına ulaşmak için [pembebuton]TIKLAYINIZ![/pembebuton] Bölüm, 

Kapıyı bulanık gözleri ile açınca karşısındakini İşça zanneder. Mukta ise o benim en iyi arkadaşım der. Nani de ben sana arkadaş edinme konusundan ne söyledim der. Mukta hemen lafa girip Nani’yi susturup Meethi’yi odasına götürür. elini yüzünü yıkadıktan sonra Meethi’nin başı döndüğünü görünce aç olduğunu düşüp annesi Divya’nın yanına gidip yaptığı yemeğe yardım eder.

Arkadaşının geldiğini ve açlıktan başı döndüğünü söyler. Divya süt ısıtıp Meethi’ye getirir. Karşısında İşça’nın tıpa tıpını görünce bir an duraksar. Yanlış gördüğünü düşünür. Sütü bırakıp odadan çıkar. Damini de evde panik olur.

Meethi’nin daha gelmediğini söyler.  Kanha Meethi aramaya giderken Damini de eve getirdiği arkadaşından hoşlanmaz. Bu nasıl dost der. Mukta ise o beni ölümden kurtardı der. Bundella evinde ise Mai’nin verdiği para mevzu bahis olur. Evde herkesi çiğneyip para vermesine kızarlar.

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti (13 Mart) Resim 2

Meethi biraz uyuduktan sonra kalkıp sütü içer. Ardından Mukta’nın aile resimlerine bakar. Evde tek başına gezmeye başlar. Damini hayalet gördüğünü düşünür. Divya teyzesinin yanına gelir. Ne oldu teyze der. İşça’nın hayaletini gördüm  gibi oldum der. Bu sırada Meethi, Mukta’nın yanına gidip her şeyi için teşekkür edip konaktan yarılır. Gitmeden de bir not bırakır.

“Meethi Aşık Olur” Kördüğüm 219. Bölüm Özeti

Bölüm Özetine devam ediyoruz. Mukta bu notu okuyunca çok mutlu olur. Bu sırada içeri giren Nani notta yazılanları okuyunca kağıdı buruşturup atar. O senin dostun değil der. Acaba Meethi kağıda ne yazdı? Nani’nin arkadaş olmamızı istemediğini biliyorum. Ona rağmen sen benim arkadaşımsın yazmıştır.

Nani, Mukta’ya bir daha o arkadaşı ile görüşmemesini söyler. Bu arada Meethi de taksiye binip belli bir yere kadar gider. Oradan eve gitmek için trene binmek için karşıdan karşıya geçmek isterken pizza kuryeliği yapan çocukla çarpışırlar. Meethi ilk görüşte aşk olsa da oğlana belli etmez.

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti Resim 4

Bu sırada Damini ile Kanha gelir. Çok samimi halde bulunan Meethi’ye ne yaptığını sorar. Kurye çocuk önüne çıktığını ve kaza yaptığını söyler. Kanha kurye çocuğa kızar. Bundella evinde ise Yuvraç babasını arayıp para isteyeceğini, evde kimsenin para vermediğini söyleyince Veer’in yanı karısı Kamla Chanda’nın sözleri aklına gelir.

Yuvraç’ı mutlu ettiğin müddetçe bu evde gelin olarak kalmaya ve zengin olarak yaşamaya devam edersin sözlerini düşünüce hemen Yuvraç’a kendisine ait bir deste para verir. Yuvraç herkesten topladığı paralarla evde parti verir. Daddaji bu duruma çok sinir olur.

Kördüğüm 219. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

305 Yorum

 1. Ay şunlara bak ailesi okuyun diye üniversiteye yolluyor hemen aşk meşk peşindeler ??
  Vallahi hiçbirine acımıyorum?

 2. Ahaa gözümüz aydın aşk meşk işleri başladı kördüğümde ??? Gamzelimm acaba bu kadar saçmalamayı nasıl başarmışlar. ?? iccayı hatırladığı zaman final edeydiler mıtlu son olaydı en son dizide yavv bu nedirr SAÇMALARDAN ÖZENLE SEÇMELER ??

 3. Bitti NURDANIM yeni girdim eve
  Amaya yaziyor işte pizza kuryeligi yapan oğlan yani Aman.
  He aşkımız meskimiz aman eksik kalmasin NURDANIM. Türk halki olarak diziye rekor kirdirdigimiz için utanıyorum zeka seviyemizden supheliyim?

 4. Dinşen bol bol Gamzelimm ??

  İyi dedin Gamzelimm bende aynı şüphe içerisindeyim. Teyzemde izliyor nasıl merakla izliyor sonu ne olcak diye ?? dedim bak bak biterde sen sonunu görürsün ??

 5. Valla hintli senaristler morfin,esrar falan kullanıyor sanırım kafayı çekip çekip yaziyorlar??

 6. Akşam oldu ben yemek yapmaya kaçıyom hadi hayırlı akşamlarr 9 a doğru yazarım inşaAllah

 7. Ayy Nani kör olmuş bence şöyle demeliydi??
  Ah Nayır göremiyorum kör oldum neredeyim ben kör bile iken İccayı hayal ediyor yaa ne kötü birisi şu Nani ?? Anaları babaları bunları okula gönderiyor bunlar ne dertte ?? Bence bu İcca ile kızı karışacak baya aynı anası gibi benzerde bu kadar benzemez hemen bulmuş Veer gibi birini ??

 8. He NURDANIM Yuvraj Muktaya aşık oldu. Tapuyla Icca dünür olmasin sakın ??

 9. İYİ AXŞAMLAR NURDAN ABLAM DEFNEM AMANYAM NASILSINIZ? İŞLERİNİZ NASIL?

 10. Gamzelimm onada masum kılıfını uydururlar hiç şaşmam ??? Radhot iyi hoşda sarhoş bir kadından faydalandı dedim teyzemde dediki tapasya sarhoştuda Radhot değilmiydi ikiside içkinin etkisi altındaydı ?? dedimm ay cidden iZliyomuşsun ???

 11. Bu ICCA ne kadar kilolu böyle
  Dana gibi olmuş
  Utc deki Merve gibi
  Boyda yok yuvarlanmış resmen top gibi

 12. Aynen öyle yaa ne yiyorlar ne içiyorlarsa bu dizileri yazıyorlar yaa bu hintli senaristler mantıklarını kaybetmişler ?? sırf diziyi uzatmak için kafalarına geleni yazıyorlar ??

 13. Aygün canım biz iyi Elhamdülillah sen nasıslın ne var ne yok

  ???

  Yüksek ihtimal öyle olcaktır Gamzelimm saçmalamak mı yok geçen sümsük icca ağlıyordu hiç birimiz mutlu değiliz tapuda evi terk etti neden mutlu olamıyoruz ???

 14. YA KIZLAR BU DİZİ ÇOK KARIŞIK YA BU İÇANIN KIZI BEN BİLEN AKAŞ ADINDA BİRİYLE EVLENİYORDU

 15. Hayir NURDANIM teyzen eksik izlemis. Radhot en keskin içkiyi Tapuya verdi hatta dozu çarpsın diye içkileri karıştırdı bir ondan bir bundan. Kendisi bir yudum içti sadece. Mahsus yapti Nuri Alço kılıklı..? erkek milleti
  ???
  Sağol AYGÜNÜM HOŞGELDİN sen nasılsın canım
  ???
  Alemsin Züliş ayni yeşilçam filmi zaten..?

 16. SAOL NURDAN ABLAM BENDE İYİM SİZLERİNDE İYİ OLMANIZA SEVİNDİM HAYAT HEP AYNI BU DİZİ ÇOK KARIŞIK ARTIK ANLAMAKDA ZORLUK ÇEKİYORUM

 17. Defnosum örgü işlerim normal artık kış bitiyor artık pek ormuyorum
  evet tanhaniyan dizisine az çok bende baktım kliplerine falan çok ahlaksızca çekilmiş hiç sevmedim zaten zoyayi hiç sevmedim bildiyim üzere shlok karısından zoya yüzünden ayrılmış yuva yıkıcı bir kadın hiç sevmiyorum onu
  Zulisim evet RK 2 sezonda resmen maço olmuştu?????

 18. İyiyim canım sen nasılsın canım gülçiçek seni çok özledim canım ya nelrdin canım ya

 19. Aynen öyle Defnem yeşilçam filmi gibi iyice yaa bu kanal 7 ne çok seviyor yeşilçam filmlerini bu tarz diziler veriyor ??

 20. HOŞ BULDUM RANACIM İYİM SEN NASILSINI? ADIM AYGÜN 22 YAŞINDAYIM AZERİYİM CANIM

 21. NASILSINIZ
  ??????
  BAKALIMM
  ?????
  PAPATYALARIM
  ???????

  ??????????????????
  SIZLERI SEVIYORUM…❤❤❤
  Ben namaz kılmaya gidiyorum
  By
  AIDEMM ?CANIM KANKAM NERDEE ?

 22. NAZIM GÜLÇİÇEYİM HOŞ GƏLDİNİZ YA KIZLAR BENİM MORALİM ÇOK BOZULDU AİDEM BİR ŞEY DEMEDEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA ALVİDA YAZMIŞ

 23. Ne iş görüyüm işte aynı ev işi vardı onlara yardım ettim sonra kitap okudum çok az ezberler vardı onlara göz attım böyle geçti günüm bide buraya yazdım ??

 24. Ranam bende seni çok özledim canımın içi ben internet yetmezliyinden eziyet çekiyorum ay hastalık gibi oldu ya???
  Akşamları giriyorum ancak babamin vifisinden
  Kardelencim hoş geldin nasılsın hemşerim ??
  Helinim gülüm nasılsın dış aqrilarin bittim??

 25. Hoş bulduk kardelenim neden morelin bozuk neden gitti aide sorun falanmi var
  Sen üzülme canim

 26. Aynen öyle Gülçicek ❤️❤️ Rk tam maçoydu yaa ama yakışıyordu maçolukta ?? Madusunu neler yaptı kötüydü ama tokat bile atmıştı sonra pişman oldu??

 27. Evet Defnem haklı hintliler artık gerçekten kafayı yemişler naptiklarindan haberleri yok dizi çekiyoruz diyorlar

 28. Evet zulisim ben o hallerinde severdim evet qaza geldi tokat attı maduya ama pismanda oldu??

 29. Ara sıra burayada ulaşmak zor oluyor ya bir yorumu kaç kez gonderiye basıyorum anca geliyor

 30. Bu İcca çirkindi iyice çirkin olmuş yaa kilo almış baya saçlarıda çok bakımsız gibi duruyor ?? diğer kız daha güzel İccanın yavrusundan ??

 31. KIZLAR BEN ÇOK KÖTÜYÜM AİDEM DİYER SAYFAYA EBEDİYEN ELVİDA YAZMIŞ ÇOK MERAK EDİYORUM

  1. yorumlara şimdi bakabildim canım ask izliyordum neden öyle demiş aidem bir sıkıntı mı var acaba

 32. Aynen öyle Gülçicek ❤️❤️bende severdim o hallerini KRK bölümlerindede karizmaydı bıyık falan ama çok değişik hareketleri vardı yaa ??

 33. Üzülme kardelenim bir sebebi var elbet
  Benimde Nurselim yok. Canselim yok eski arkadaslarimdi Hulyam yok nerede olduklarını Allah bilir

 34. Evet zulisim ben gidiyordum bu arada ya??? yorumları gördükçe yazasim geliyor ??

 35. Kızlar kusura bakmayın ben sık sık yazamıyorum şimdi okulum oldugu projelerim var onları yapicam akşam sizlere yazarım hadi hepinizi öptüm ?

 36. GÜLÇİÇEYİM BİLMİYORUM YAZMIŞ AMMA ÇIKMAMIŞ YORUMU FİLİZE SÖYLEYİN YAYINLASIN DEDİ SİZEDE SELAM SÖYLEMEMİ İSTEDİ SONDADA EBEDİYƏN ELVİDA YAZMIŞ

  1. adını sen koy altına yapmış yorumunda kaza yaptığını durumunun kritik olduğunu söylemiş ve vedalaşmış :(

 37. Anladım kardelenim Allah yolunu açık etsin napa bilirizki canım benim onun kendi kararı üzme kendini her halde sebebi varmış ki gitmis

 38. Hadi yarın görüşürüz kaçıncı vedalasmam oldu hatırlayamadım şimdi?????

 39. Aa Aide mi ebediyyen elveda yazmış niyeki.. Allah Allah?
  ???
  Ay Zülişim hakkaten çok kilo almış insan hamile falan sanacak..
  ???
  Görüşürüz Çiçeğim

 40. AMMA BEN AİDE ÇOK SEVİYORUM BEN KİMSEYE ÇOK BALAMAM ONA OKADAR BALANDIMKİ BİR GÜN KONUŞMASAM KÖTÜ OLUYORUM BİR ŞEY DEMEDEN GİTMESİ BENİ HAYAL KIRIKLINA UĞRATDI GÜLÇİMEYİM????

 41. Aynen öyle Defnem yaa İcca daha genç duruyordu kızından ayy çok karıştı bu dizi iki tane İcca var düşünsene biri bir odadan çıkıyor diğeri öbür odadan ne komik olur ??

 42. Ben tam tanımıyorum Aideyi buraya yazıyormuydu neden gitti kötü bir şey yoktur inşallah ?? Üzüldüm şimdi

 43. Aide Kainat değilmi yaa yanlışlık olmasın da başka birisimi yoksa ?? ben isim konusunda biraz kötüyüm anlamam pek

  1. evet canım hemen onayladım görünce ama adını sen koy en son özetin altında yazısı 5-6 mart özetinin altında

 44. Bizim Kainat Yani Aide yeni bir kaza daha mi yapmış anlamadim nasıl ölümcül oluyor yani??
  Ya keşke düzgün bir açıklama yapsaydi. Insani böyle merakta bırakıp üzüyorlar olmazki ama nerdeyse 3 günlük ömrüm kaldi yazacaklar. Ayrıca nasıl sürekli kaza yapıyor onu anlamadim
  Biri dalga geçiyor olmasin kızlar

 45. Yaa nasıl yazıyor o zaman okudum yorumunu kan içindeyim diyor ben anlamadım yaa neler oluyor ?? neden böyle şeyler yazdı çok kötü haber duyduk böylesini duymadık Allah şifa versin

 46. Bencede biri dalga geçiyor ben anlamadım yaa nasıl yazıyor ağır hasta ise bide uzun uzun yazmış harf eksikliği yapmadan noktasına virgülüne kadar biri dalga geçiyor gibime geldi yaa hayırlısı

 47. DEFNEM KANYON ÇARPDINI YAZMIŞ O KADAR ALADIMKİ ZÜLEYHAM KEŞKE ŞAKA OLA SAKİNEŞE MİYORUM ÖYLE YORUM YAZMIŞKİ BANA KALBİM YERİNDEN ÇIKICAK YA BEN ÇOK FENAYIM SİZLE KONUŞURSAM SAKİNLERİM BELKİ

 48. Bilmiyorum ki Amaya kafam karıştı resmen yaa inşallah şakadır biri alay ediyor olabilir ben öyle hissettim bir an çünkü çok kaza haberi duyduk kaza yapanların hep ablası akrabası yada arkadaşı yazdı hiç kendisi yazmadı bu kendi yazmış uzun uzun şakadır inşallah

 49. Ya kendine kamyon çarpıp ölüm döşeğinde olan bir insan burayi mi düşünür? Bu ne kadar inandırıcı. Allah aşkına yorum dahi yapmak istemiyorum bu konuya ya.. bu nedir böyle
  Ben de şu an bitkisel hayattayim size yorum yazıyorum zaten?? günahtır ya

 50. Kizlar ben geldim..

  Ama soktayim aideye ne olmus oyle bu bi saka baska biri olabilirmi nasil ne oldu keske aileden biri haber etse bir arkadasinin olmesini duymak hasta kotu oldunu duymak nasil bir sey bu habersiz burda oyle yorum gozlemek nasil bir duygu

 51. Ya ne diyeceğimi şaşırdım bana hiç inandırıcı gelmedi ölüm döşeğinde telefonla buraya yorum yazıyor ne değişik telefonu ne ara buldu ve burayı düşündü doktorlar gelmeden diyor tövbe tövbe cuma akşamı üzüyorlar yaa günahtır deyilmi madem şaka gibime geldi gerçekten

 52. İnşallah şakadır temennim bu çünkü şaşırdım bir an hiç ölen insan kördüğüm dizi centeri düşünürmü yaa bilmiyorum gerçekten hem şaşkınım hem üzüldüm bir taraftan Bi tarafımda şaka diyor

 53. Amanya hayır hasta dilim neden sordun ha bide AİDEM sala böyle bir şey yapmaz

 54. zuleyha saka gibi gelmedi bana resmen saka buu yaa bu seyleri cocuklara soylesen cocuklar bile inanmaz

 55. Ya gercekten nasil yazabilir olum deseyinde nefes alamayan biri cok saskini bu bi saka hatta biri bize essek sakasi yapiyor filiz baksana hep yazdigi iple aynimi bu.
  Bide o an olum dosende olan biri amalyata yogun bakima hemsireler basinda bos birakilmaz aletler takarlar uyusturucu igne serum bir sey yaparlar yazamaz bence okadar hastanedeyim boyle oldunu gormedim cok sasirdim inandirici deyil sanki off diyim tum keyfim nesem kacti boyle guzel bir gunden sonra…

 56. Defnem aynen katılıyorum ne yani insana araba çarpsa kanlar içindeyken ay dur bir siteye girip yorum yazım mi diyecek yok daha neler biri bizimle dalga geçiyor bence??

 57. Resmen alay ediyorlar bizimle ölüm döşeğinde insan ağzını açamaz hatta düşüncesini bile kaybeder çok saçma yazmış kalb emojinide koymayı unutmamış ne düşünceli şaka yaa bu

 58. Bu siteye böyle başınıza gelen felaketleri hastaliklari yazmayin ya ya da gelmeyen(artik hayali değilse)
  Bu nedir böyle bir aydir hastalık haberleri dinliyorum. Icim karardı ya. Zaten günün yorgunluğu var. Soğuyorum böyle olunca. Çünkü ben unutmuyorum. Unutamiyorum. Ruhum acıyor..
  Ay neyse tadim kaçtı yazmiycam ben. Devam edin siz..
  Uzanayım biraz

 59. Ya kizlar bilemiyorum bu ne acayipbir sey yani kamyon carpsa ailemi ve Alah katinda soru soruldunda ne yapacami dusunurum siteyi dusunmem olunce elbet bir gun ogrenirler hastanede neler goruyoruz tek birakilmaz o an tel. felan eline alip interneti ac googleye yaz gir uzun yorum yaz kanlar icinde nefes alamayan biri oksijen tup felan takarlar yogun bakima alirlar cok sacma cok hemde

 60. Merahaba diyicekdimde bu ne yaaa.Arakdaslar bu ne ben qayet iyim bunu kim yazdi.AnalmiyorumAy ben sok bir daki simdi anlarim ben isimlere bakucam bende varsa arakdasim yazmis.Lutfen beklwyin bem iyim kizlar cok ozur dilerim boyle sakayi kim yazdi.Filizim enegeleme belkide benim telefonumla yazmis biri arakdaslar bize gelmisdi.Benim telmide aldilar artik bilmiyorum be kontrol edib gelicem bir dakia.

 61. Okadar guzellik neseliydim mutluydum buraya girince bi guzel sohbette ederiz gunu guzel kapatirim demistim ama olmadi saskinim bu nasil saka

 62. Arkadaşlar dalgamı geçiyorsunu ya ?? üzgünüm ama bir kaç kişi dışında KİMSEYE İNANMIYORUM HAYAL DÜNYANIZI BİZİM ÜZERİMİZDE Mİ ÖLÇÜYORSUNUZ ??? hafıza kayıpları kol bacak kırıkları ÖLÜM TEHLİKELERİİ çocukmu var karşınızda. ??? GERÇEKSE ALLAHTAN ŞİFA DİLİYORUM GERÇEK DEĞİLSE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ??? TEK KELİME YALAN SÖYLEYEN HİÇ KİMSEYE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. Ben bir kaç kişi için yazıyorum böyle haberleri olayları yaşantıları benim aklım almıyor. AİDEM SENİN BU YAZDIKLARINDAN SONRA SÖYLEYEBİLDİM DÜŞÜNCELERİMİ. HAKKINI HELAL ET SENİNLE BİR İLGİSİ YOK ŞÜŞÜNCEM BU YÖNDE TABİ SENARYODEĞİLSE BU YAŞANANLAR

 63. Valla benimde içim karardı tadım tuzum kalmadı zaten etkileniyorum böyle şeylerden ruhum sıkıldı yaa keşke yazmasalar böyle şeyler madem terk ediyorsun siteyi açık açık söyle neden kaza yaptım yazıyorsun içim sıkıldı ??

 64. Ya kizlar yorum benim telimden gelmis isimleein siyahisinda ayni isim var arakdaslar az once gitdiler.Sizden onlar adina cok ozur dileeim.Cok utandim simdi arakdasimi ariyorum.OZUR DILERIM HEPINIZDEN.ARAKDASIMIM ADINDAM

 65. Ya gidin ALLAHINIZI SEVERSENİZ YA BU NEDİR YA ???? Filiz bakarmısın ayni ip ten mi msjlar

 66. Ayy ben dedim işte şaka diye neyine inandınız şuna bakın gülmekten karnıma ağrılar girdi ??

 67. Hayal ettiklerinizi yazacaksanız yada şakalarınzıı Filizden rica edelim HAYAL SAYFASI AÇSIN sınırsız yazın arkadaş bu nedir

 68. Kizlar sizden coook ozur dilwrim ya aliyicam simdi bu meya suc benim hep arakdasima soyluyorum sizinle ilgili konusiyorum.uf ya cok utandim.Affedin beni.

 69. KIZLAR AIDE OLAYI ŞAKADIR YA BENIM TAHMINIME GORE KAZA YAPAN BIR INSAN KENDINDEN OLMAZKINE AIDE NASIL MSJ YAZMAMIŞ BU BIR EŞEK ŞAKASIDIR CANIM

 70. Hayır inandırıcı değil bence Şaka hiç değil sert oldu kusura bakmayın ama konuşma tarzına kadar herşey birebir taklit edilmiş bu nedir ya kabul etmiyorum böyle şeyleri hiçde KOMİK DEĞİL ŞAKA DEĞİL KABUL ETMİYORUM ??????

 71. Ayy Aide valla diyecek söz bulamıyorum resmen alay ettiler ben okuyunca inanmadım zaten

 72. Aynen Nurdan ablam Zulisim.Cok utandim ay yzamiyorum.Hic ya oyle yazmis ben bile inanmadim.Tobe tobe.Ardik benim o tip bir arakdasim yok.Boyle saka olmaz.Sinirlendim yaa

 73. Ayy resmen dalga geçtiler hiç inandırıcı değildi zaten insanların duygularıyla oynadılar ?? Aide sen bilmiyormuydun bunları

 74. HAYAL SAYFASI AÇIN İSTEDİĞİNİZ İPE DAPA GELMEYEN YAŞANTILARINIZI HAYALLERİNİZİ HASTALIKLARINIZI YAZIN BURDA BÖYLE SAÇMA ŞEYLERE CEVAP VERMEYECEĞİM ‼️‼️‼️‼️‼️‼️⁉️

 75. Kizlar ben cikiyorum sabah erkenden gwlucem.Isim vikdi ailece konak gidiyoruz.Tekraren ozur dilerim hepinizden arakdasimi oldurucem.Opdum ben qayet iyim

 76. Ayyy sema gelmis bi nebze olsada mutlu oldum cunku onu cok merak ediyorum ayy iyiymis ne guzel isallah saglina kavusur sema cok iyi bir kiz ablasida iylesince isallah vicdan azabi gider cookkk seviyorum SEMA seni isallah tedavin iyi olacak krndine cokkk iyi bak yorma kendini

 77. Gerçekten hiç inandırıcı değildi zaten bunlar hayal dünyasında yaşıyorlar aynen bunlara bir hayal sayfası aç Filiz Akıllarına ne gelirse yazsınlar bol bol buna inanacağımızı düşündüler zaar yaa masal bile daha gerçekçi bundan

 78. Aide senin arkadaşların senin telinden böyle bir roman yazarken sen neredeydin acep? Ayrica bu ne cürret nasil cesaret ediyor senin adina hüküm vermeye ve senin yazinla birebir yazıyor noktasi noktasina. Ve senin yazdığın sayfalari samimi olduğun arkadaşları ezbere biliyor. Umut abinle arandaki tüm konuşmaları yaziyor..
  Şimdi ben buna inanayim öyle mi????
  GÜVENİM ÇOK SARSILDI HEM DE COKKKKKKKK❗❗❗❗❗
  BUNU BILESINIZ. SIZ ÖNÜNÜZE HER GELENE BU SITEDEN MI BAHSEDIYORSUNUZ?? BIZI HERKES TANIYOR MU??
  BU NE CÜRRET NE AYMAZLIK NASIL BIR UMARSIZLIK. NASIL BIR TUTARSIZLIK..
  KIMLERE SELAM VERİP VERMIYCEMI TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİCEM.. AYIP YA . GÜNAH

 79. Aynen öyle yaa Aide senin telefonun onlarda ne geziyor senin hiç haberin olmadımı bunları yazarken ?? bide tüm arkadaşlarını tanıyorlar tek tek bilmiyorum yaa gerçekten

 80. KİZLAR BEYNİM ARTİK BUNU GECTİ BEN EN İYİSİ BU SİTE İCİN ALDİGİM KAMERAMLA BİR VİDYO CEKEYİM BUGUN YASADİKLARİMİDA ANLATAYİM ONEMLİ YORUMLARİDA KOYAYİM İLERDE KALSİN HATİRA HEPİNİZİN YORUMLARİNİ TL DEN GOSTERERRK SİZE KONUSARAK ORADA CVP VERİYORUM KARSİMDA GİBİ BUNUDA EKLİYEYİM OZAMAN BEN GELİRİM GERİ..

 81. Ayy o zaman herkese söylüyorsun buradaki sohbetleri benimde güvenim kalmadı yaa tüm arkadaşların biliyor o zaman burayı ve aynı senin gibi yazmışlar yazıktır günahtır gerçekten çok moral oldu akşam akşam tadım tuzum kalmadı ???

 82. BEN kendim bire bir aylem kaza yaptigi zaman bile benim haberim yoktu daha olay yerine gelen jandarma aradi haber verdi olaya bak arkadaş neymiş ben kaza yapmişim ben ölüyorum diye msj boyle birseymi var sacmalik lutfen boyle şakalar yapmayin ya ölūmle şakami olur tobe estafullah

 83. arkadaşlar biraz canım sıkıldı. şu yaşanan gerçekten beni üzdü. ben başkası için ağlayan ve onun derdini düşünüp dertlenen biriyim. yapmayın Allah aşkına

 84. kizlar bu arada lubanin sizin hepinize buyuuuuk selami var sizi ozlediyini soyluyor

 85. burası sanal ortam olabilir ancak karşınızda gerçek kanlı canlı insanlar var . lütfen yorum yazacakken iki kez düşünmenizi istiyorum. ben burada kendi ile mesajlaşan insanları da gördüm ama sırf arkadaşım rencide olmasın diye ses etmedim. benim sizlere gösterdiğim bu hassasiyeti sizden de bekliyorum

 86. Bana hep Defne çok komiksin en acılı anlarimizda bile bizi güldürüyorsun hep pozitifsin diyorlar. Tatli belada yazarken ben moral bulmak için hergun beni ziyaret ettiğini söyleyenler olurdu. Benim hiç mi üzüntüm sıkıntım acılarım olmuyor. ?? Harika miyim ben insan değil miyim?? Illa acılarımı dökmek zorunda miyim buraya.. hayır ben her türlü felaketin zaten insanlarin canini sıktığı şu ahir zamanda buradaki arkadaslarimin yüzünü güldürmeye çalışıyorum komik paylaşımlar yaparak. Banane yoksa magazinden bilmem kimin sevgilisinden. Maksat dostlarımın kafası dağılsın. Bir nebze de olsun kafalari dağılsın. Büyük konusmayim da ölümcül hasta olsam da yazmam buraya. Kimsenin ruhuna acı birakmaya gerek yok. Bu nedir ya..

 87. Ne desen haklısın Filiz alay ettiler resmen alaydan daha öte bu rezillik hiç güvenim kalmadı yaa o kadar belli ettiki zaten ayy hiç konuşmak istemiyorum bu konu hakkında ??

 88. FILIZIM canim kendini uzme boşver ya boyle şaka olmaz zaten resmen insanlarla dalga gecmek demektir ben zere kadar bir kelimesine inanmadim canim

 89. filiz abla soylerim amma yazik kizin hik zamani yok ki is ilgili s o kadar sorumlar var ki
  simdide abisi gidicek onun yanini
  cok cok isi var lubanin

 90. Hemende gitti şahıs özür bile dilemedi zaten özür dilemesine gerek yok güven falan kalmadı ?? bence bir oyun var bunun içinde neyse siz anladınız daha fazla konuşmak istemiyorum

 91. Ay FİLİZİM kendi kendine mesajlaşan yorumcu mu??????????
  Ay sen çok yaşa emi öldürdün beni gülmekten..???
  Sinirden gülüyorum inanın ya?????????

 92. Kapatalım tamamda sohbet edecek tat tuz kalmadı resmen iki keyfim vardı oda gitti resmen

 93. Rana Aide sözde kaza yapmış kamyon mu TIR çarpmış arkadaşları olacak manyaklar yazmış şöyle böyle diye şaka yani Aide yazdı az önce

 94. KIZLAR hepinizin afina sığınarak birsey soyleyecem benim duşunceme gore bu msji bire bir kainat kendisi yazmiş olacak benim aklima boyle geliyor canlarim kusurumada bakmayin benim duşuncem

 95. Kendi kendi ile mesajlaşan yorumcu kimmiş yaa benmiyim acep ?? yada başkası olabilir

 96. Hayırlı akşamlar kızlar

  AA neler olmuş böyle

  Ben anca geldi

  Eşim geldi yemek verecem şimdi sonra gelirim

 97. Neyse kizlar annemle bir sey paylasicaktik kalsin zaten sinirler gergin.
  Mutlu olsada hic paylasmayalim iyi kalsin o zaman.

  Kizlar gecmiste kaldi ne yapalim…

 98. Ay bu o zaman bütün sohbetleri gösteriyor arkadaşlarına ne ayıp ben hiç öyle bir şey yapmıyorum hatta erkek kardeşime Bile okutmuyorum yorumları çünkü burası kızların yeri özel bir yer herkes düşüncesini buraya yazıyor

 99. Biz bu siteyi Nurdan,Deniz
  Ela,Aysel, Saliha ben Filizin yardımları ve samimiyetiyle böyle kaliteli biryer haline getirebilmek için neler çektik. Ilmik ilmik ördük herseyi. Birgün olsun ne sahip olduklarimizla hava attik ne de birbirimizi acılara gomduk. Olağanüstü bir durum asla paylaşmadık..
  Şimdi şu gelinen son duruma şu kepazeliğe bak pehhh ????

 100. BELLAM PAYLAŞIN MUTLU HABERI AĞZIMIZIN TADI YERİNE GELSİN HADI BEKLİYORUZ BAŞAK TEYZEMLE SENI
  ???
  AY Zülişim kan beynime sıçrıyor. Önlerine her gelene buradan bahsediyorlar ise bu çok ayip. Asla hakkımı helal etmem. Bu nedir dizi miyiz biz herkes izlesin.. çok nadir güvendiğin dostlarina söylersin

 101. Filizim gercektenmi kendi kendine yazanmıvar bu nasıl kafa ya

  ???????????????

 102. Aynen öyle Defnem hiç güvenim kalmadı yaa neden böyle bir şey yaptı anlamadım ki hep arkadaşlarına söylüyorsa bende hakkımı helal etmiyorum dizi sitesimiyiz yoksa Müge anlımıyız anlamadım hani ordada hep kaza kayıp haberleri var yaa içim şişti gerçekten tat tuz kalmadı

 103. BİLİYORUZ İREMSUYU COK OZLEDİNİZ İREMSU OKADAR HAZİRLANDİ O HAZİRLANMA SURECİ SİZLERİ DUSUNUP DEFNEYE ELBİSEDE TASARLAMİSTİ GUNU GELDİ HER YEYİNİ YAPTİ MULAKATLARİ BİZLERİ FELAN GİYDİRDİ CİKARDİ MAKYAJ YAPTİ ELBİSE RENKLERİNİ KENDİ BOYADİ GECELERİ YATMADİ BUGUN SONUC GUNUYDU MUTLU HABERİ ALDİK SU KAZANDİ TUM DİLEYİ GERCEK OLDU SİZDE ONUN YARDİMCİSİYDİNİZ BUKONUDA arkadasiyla ayni puani aldi jurileri dusununce diyer arkadasi bi tik iyiyimis 1.o oldu 2. SU OLDU İLK UCTEN BİRİ OLDU MUTLULUMUZ BU COK MİTLUYUZ AİLEMİZDENSİNİZ SİZDE MUTLU OLUN İSTEDİK 2.LİKTE İYİ HİCTEN YİNE İYİ Bİ PUAN ALDİ GECTİ COK MUTLUYUZZZZ… :-) :-) ;-) ;-) :-D :-D

 104. İyice burayı Müge anlıya dönderdiler herkes kazasını burada paylaşıyor gazete sanki burası madem meraklısın ünlü olmaya git gazeteye yazdır kaza haberini

 105. Ayy neyse unutmak istiyorum ?? Şu dejavat ne kötü adam yaa bıyıklar falan efsane Rudra Paro ya çok fena bakıyor ??

 106. BİLİYORUZ İREMSUYU COK OZLEDİNİZ … :-) İREMSU OKADAR HAZİRLANDİ O HAZİRLANMA SURECİ SİZLERİ DUSUNUP DEFNEYE ELBİSEDE TASARLAMİSTİ GUNU GELDİ HER YEYİNİ YAPTİ MULAKATLARİ BİZLERİ FELAN GİYDİRDİ CİKARDİ MAKYAJ YAPTİ ELBİSE RENKLERİNİ KENDİ BOYADİ GECELERİ YATMADİ BUGUN SONUC GUNUYDU MUTLU HABERİ ALDİK SU KAZANDİ TUM DİLEYİ GERCEK OLDU SİZDE ONUN YARDİMCİSİYDİNİZ BUKONUDA arkadasiyla ayni puani aldi jurileri dusununce diyer arkadasi bi tik iyiyimis 1.o oldu 2. SU OLDU İLK UCTEN BİRİ OLDU MUTLULUMUZ BU COK MİTLUYUZ AİLEMİZDENSİNİZ SİZDE MUTLU OLUN İSTEDİK 2.LİKTE İYİ HİCTEN YİNE İYİ Bİ PUAN ALDİ GECTİ COK MUTLUYUZZZZ… :-) :-) ;-) ;-) :-D :-D

 107. Akşamınız hayırlı olsun canım arkadaşlarım nasılsıniz????? Nolmuş böyle ya… Yazıcaktım ama yazmıycam lütfen bundan bir önceki sayfaya yazmıştım bakarsanız sevinirim ben gidiyorum … İsabellacım teşekkürler cnm sağol nasılsın???? Arkadaşlar düştüğümde benim yerime telefonumla ablam yazdı size benim yazdığımı bir tek ablam biliyor burası bizim yerimiz filiz abla sağolsun bu siteyi kurdu aile olduk bizde sizi çok seviyorum ben ben sizi gerçekten ailem olarak gördüğüm için herşeyimi paylaştım ki bunu sizde biliyorsunuz aynı şekilde sizde herşeyinizi paylaştınız ama yalanı hiç sevmiyorum ve tahammülüm de yok lütfen.. Neyse ya bu konuları konuşmayalım ben bu kadar aydan sonra tekrar yazabiliyorum ve sizi gerçekten çok özledim ??☺️☺️☺️ allaha emanet olun canım arkadaşlarım ben bir süre daha yokum hepinizi çoook seviyorum

 108. Kainatim cabuk gelde bu konuya aciklik getir birtanem seni yalnis anlayanlar var

 109. TEKRAR EDİYORUM TEK KELİME YALAN SÖYLEYEN BİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞANA HAKKIMI HELAL ETMİYORUMMMMMMMM ??? bu nedir ya

  Anladım ki insanlar Susanı korkak görmezden geleni aptal affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar oysaki biz istediğimiz kadar hayatımızdalarr. Göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlar ŞEMSSS

  BU SÖZ BİZİ KANDIRMAYA ÇALIŞANLARA GELSİN

 110. BİLİYORUZ İREMSUYU COK OZLEDİNİZ … :-) İREMSU OKADAR HAZİRLANDİ O HAZİRLANMA SURECİ SİZLERİ DUSUNUP DEFNEYE ELBİSEDE TASARLAMİSTİ GUNU GELDİ HER YEYİNİ YAPTİ MULAKATLARİ BİZLERİ FELAN GİYDİRDİ CİKARDİ MAKYAJ YAPTİ ELBİSE RENKLERİNİ KENDİ BOYADİ GECELERİ YATMADİ. :-) :-) BUGUN SONUC GUNUYDU MUTLU HABERİ ALDİK SU KAZANDİ TUM DİLEYİ GERCEK OLDU SİZDE ONUN YARDİMCİ SİYDİNİZ BUKONUDA arkadasiyla ayni puani aldi jurileri dusununce diyer arkadasi bi tik iyiyimis 1.o oldu 2. SU OLDU İLK UCTEN BİRİ OLDU MUTLULUMUZ BU COK MİTLUYUZ AİLEMİZDENSİNİZ SİZDE MUTLU OLUN İSTEDİK 2.LİKTE İYİ HİCTEN YİNE İYİ Bİ PUAN ALDİ GECTİ COK MUTLUYUZZZZ… :-) :-) ;-) ;-) :-D :-D

 111. Sema hoş geldin nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ?? Seni biliyoruz zaten ve çok dua ettik sana buradaki arkadaşlarla bende dahil ?? İnşallah yazarsın buraya devamlı çok isteriz ??

 112. Kiz amayam uyamiyomusun koyunlari say o zaman uya bilirsin yada hayal kur cok yardim ediyor

 113. kizlar ben geldimm canlarim…
  ayyyyyy nolmus burdaaa vayyyy aide kaza mi yapmks şakadakdan guyaaa..aaa ama kizlar bu aidenin kaza yapmisim falan o mesajlwei i gkremedim ben sizker nerde gordunjz hangi sayfya yazdi kaza haberini?? banada soyleyin canlarim

 114. Ben o gün sizi kandırmadım gerçekten yalan söylemiyorum hem sınava çok moralim bozukktu hemde burada tek yazdığıma sizi kandırmadım ben siz çok değerlisiniz benim için o gün o kadar kötü durumdaydımki Allah biliyor hem içim çok kötü oldu okuldan döndükten sonra

 115. Ohhh içim rahatladı ??? kötü oldu bu olay ama içimdekileri söyledim ❤️❤️❤️ ÖZ DOSTLARIMA SELAM OLSUNN YALANSIZ RİYASIZ GÖNÜLDAŞLARIMA SELAM OLSUNN ❤️❤️❤️❤️

 116. Şimdi hepinize o kadar mahcup durumdayımki buraya yazarken içim hep hatırlıyor tekrar tekrar özür diliyorum herkesden sırf iki sebeb yüzünden sizleri kırdım bundan böyle zaten daha dikkatliyim sizleri üzmemeye gerçekten çok fenaydım o gün

 117. Ay Zülişim ya karnıma ağrılar soktun gülmekten seni çok seviyorum ???????
  He Züliş Tejavat deden nasil yakışıklı ama oy burma bıyıklarına kurban olurum ben ??
  ???
  NURDANIM parka gittiniz mi bugun? Ne yemeği yaptin. Ben karnabahar yaptim. Havamiz değişsin artik ??

 118. filiz defne zuleyham yaa kizlar sidenin yazdigi kaza hberini baktimda deminden gkremdim nerde kiki kaza yazdigi haber

 119. İnşallah inanırsınız bana Allah biliyor beni gerçekten hem tek yazdığıma hemde sınavın olmayışını duyunca kafamdan aşağı kaynar sular döküldü çalışmıştımda bekliyordum umutla elim ayağım bomboş geldi eve ben kimseyi kandırmadım zaten buraya tek yazdığımda içimde kalmıştı çok mahçup durumdayım

 120. kizlar bende bugun serhanin amcasi olayini yazdim mesala..bu olayi yazmakla kirdim mi sizi..lutfen soyleyin

 121. BİLİYORUZ İREMSUYU COK OZLEDİNİZ … :-) İREMSU OKADAR HAZİRLANDİ O HAZİRLANMA SURECİ SİZLERİ DUSUNUP DEFNEYE ELBİSEDE TASARLAMİSTİ GUNU GELDİ HER YEYİNİ YAPTİ MULAKATLARİ BİZLERİ FELAN GİYDİRDİ CİKARDİ MAKYAJ YAPTİ ELBİSE RENKLERİNİ KENDİ BOYADİ GECELERİ YATMADİ. :-) :-) BUGUN SONUC GUNUYDU MUTLU HABERİ ALDİK SU KAZANDİ TUM DİLEYİ GERCEK OLDU SİZDE ONUN YARDİMCİ SİYDİNİZ BUKONUDA arkadasiyla ayni puani aldi jurileri dusununce diyer arkadasi bi tik iyiyimis 1.o oldu 2. SU OLDU İLK UCTEN BİRİ OLDU MUTLULUMUZ BU COK MİTLUYUZ AİLEMİZDENSİNİZ SİZDE MUTLU OLUN İSTEDİK 2.LİKTE İYİ HİCTEN YİNE İYİ Bİ PUAN ALDİ GECTİ COK MUTLUYUZZZZ… :-) :-) ;-) ;-) :-D :-D

  Aaa yorumlarimoz neden cikmiyor acaba off yoruldum yazmaktautfen bu ciksinya offf

 122. Teşekkür ederim Defnem bende seviyorum seni en yakın dosttumsun hep gül arkadaşım ?? evet yaa Dejavat baya karizma bıyıklar falan bide kıvırmış kenarlarını Rudra yakıyor yine ortalığı ??

 123. Tamam Semoş sağlıkla bekleriz ablam..
  ???
  MÎRACIM Adini sen koy sayfasi
  ???
  Ay BELLACIM çok sevindim. Şimdi ikinci olur başka gün 1. Olur ne olacak. Ay masaaallah benim Iremsuma. Rabbim nazarlardan korusun ve muvaffakiyetini arttirsin. Selamlarimizi sevgilerimizi iletin..
  Şimdi dans eden kiz resmi koyabilirim ????????????????????????

 124. Tebrik ederim sizi İremsuya başarılar dilerim çok sevindim sizin adınıza ??

 125. Zülişim Miracim sizinki olağan şeyler. Elbetteki dertlerimizi paylascaz.
  Zülişim senin durumunun bununla hiçbir alakasi yok. Sen bunlari düşünme. Kpss herkesin yarasi
  BIZ OLAĞANÜSTÜ ŞEYLERDEN BAHSEDİYORUZ !!
  OLAĞANÜSTÜ ❗❗❗

 126. Gamzelimm Tarhana çorbası yaptım bide taze fasulye atmiştim dondurucuya onu pişirdim Gamzelimm parka gitmedik Ahmet bey mangala oynamak istedi ?? kaldık evde anlayacağin ???

 127. Haklısın Defnem gerçekten son bir kaç yıldır ne yapacağımı şaşırdım hep içimde işte neyse tekrardan özür dilerim sizden ?? Sizler benim için değerlisiniz

  1. kız züliş senle hiç ilgisi yok olayın canını sıkma canım seviyoruz seni ;)

 128. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM NERDESİN ??? dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  KIZLAR TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN. BAZI ARKADAŞLARIN GÜZEL YORUMLARINI DOGUM GÜNÜ SAYFAYA KOPYALADIM

  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  AHİRETLİGİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KELEBEGİM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ.

  .❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 129. MIRAM CANIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN ?? SEMAM CANIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN ?? DENIZ ARAS HOŞGELDIN CANIM MASILSIN IYIMISIN

 130. Yaa kizlar bende ozur dilerim gecmis zamanda yasadigim bazi talihsiz olaylar vardi yazmisti irem burayamiydi d.b de bura keske yazmasaydi ozur dilerim bundan sonra huznumu yazmicam mutlulugumuzu yazacayiz eger huzunlu olursam kac gun yazmam sonra devam ederim kusura bakmayin kizlar OZUR DİLERİM BİDAHA OLMAZ

 131. kizlaar baktim adini sen koy sayfaina..ammada uzun yazmis haaaa.
  kizlar bjde umut kim ki buraya erkek demi yaziyor yaaa bilmiyorum..buryada yazarmi amman erkek yazmasin yaaa..biz boyle iyiyiz..kizlar bende hem serhanla bulustugumda serhan bende bakayim neler yaziyosun diye diyorum hayir!!! olmaz bakamsin bjrda hepsi kiz belki kadinca sozler konusuyoruz..serhanda anlayisca karsiliyor zaten…ailem biliyor burayi yazmami bitek aileme rabiam kardesimi bahsetdim oda en yakin oldugum arkadsim oldugunu bu kadar yani…canakarim bazen basim kotu ve ya iyi bir sey gekdiginde sizinle paylasiyorum sizler benim arkadasimsinzi …mesala natirlamak istemiylrum ama arkadssimi kaybetdiyimde nerdeyse 1 ay olacak o zaman kaybetdikden 1 hafta sonra yazdim size o zamankar tlefonumun yerini bilmiyordum kaldi buraya yazmam..1 hafta kecti bkraz kendime gelknce yazdim yoksa aci icinde hemen insanin buraya yazacak hali mi var..simdi piskologa gidiyorum iyiyim oz zamanlar yiklimisidm… hatirlamak istememkdim ama konusu kecti bende yazayim dedim

 132. KİZLAR TESEKKURLER İREMSUYA İLETİCEM SİZLERİ COK SEVİYORUM…

  DEFNEM EVET 2. OLDU AMA UZULMEDİK YİNE GECTİ BELKİDE 1. LİK ARKADASİNİN HAKKİYDİ İSALLAH İLERDE 1. OLUR TESEKKURLER

 133. Elam tekrardan Doğum Günün kutlu olsun???? Ve Ömrün boyunca mutlu ol Nice mutlu senelere ?????

 134. Oo ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM
  Site halki olarak biraz dumura uğradık ama yikilmadik.
  Neler yaptin? Ailenle arkadaşlArınla parti mi yaptınız ? Çok hediye aldin mi???????????????
  ???
  Bellacim çok mutlu olduk. Rabbim herkesi başarılı eylesin..
  BEN INANIYORUM IREMSU MODA DÜNYASININ AFRODITI OLACAK. TV’DE DEFILESINI IZLERIZ ARTIKIN???

 135. Filizimm bak sen kimler gelmiş yolunu şaşıran kendini insan zanneden süper zekalı biri gelmiş sil şunun yorumunu ???

 136. NAZIM HAYATIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL CANIM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  .

 137. Senin dilini kökünden koparırım
  Gerizekalı senin varya şimdi ağzımı bozdurmayin..
  AY BANA BUGÜNLÜK BU KADAR DOZ YETER. FAZLASINI KALDIRAMIYCAM.
  YARIN YAZIP YAZMIYCAMI DA DÜŞÜNÜCEM..
  Bu insanlarla aynı evrende yasadigima inanamıyorum
  HAMD OLSUN BEN GERÇEKTEN ÇOK NORMAL Bİ INSANIM

 138. Ayy millet kendini şaşırdı yaa ne biçim insanlar var bu kaçıncı oldu daha diğer sarsıntı geçiremedik bir de bu geldi

 139. Ayy millet kendini şaşırdı yaa ne biçim insanlar var bu kaçıncı oldu daha diğer sarsıntı geçiremedik bir de bu geldi ??

 140. İYİ AKŞAMLAR CANLARIM? AİDEM KUSURA BAKMA BEN SENİN EN İYİ ARKADAŞINIM AMMA KIZLARA KATILIYORUM 1 SAAT BOYUNCA ALADIM BEN SANA BİRŞEY OLDU DİĞE ÇOK KORKTUN ONLAR NASIL ARKADAŞ Kİ DOSTLARI HAQQDA KÖTÜ HABERLER VERİYORLAR ÇOK ÜZÜLDÜM ŞAKANIN BU KADARIDA FAZLA

 141. NURDANIMM BALIM
  ZÜLEYHAM KIR ÇİÇEGİM
  SEVDAM CANIM BENİM HOŞ GELDİN

  ..
  DEFNEMMM RUH İKİZİM AHİRETLİGİM ❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  HAMD OLSUN İYİYİM SİZLERİNDE İYİ OLMASINA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN
  ANLATİM NASIL GEÇTİ
  BUGÜN ERKEN GELDİM SAAT 6 DA YAZACAKTIM DAHA YUKARIYA ÇIKMADAN YEGENİM KAPIYIN YANINDA HALAM GELDİ DİYE BAGIRDI YUKARI ÇIKTIM İÇERİ GİRDİM HERKES BAGIRMAYA BAŞLADI İYİKİ DOGUN DİYE PASTA KESTİK YEDİK SONRA HERKES HEDİYE VERDİ EN SEVDİĞİM YER HEDİYELERİ AÇMAK SONRA SİZLERE YAZMAYA BAŞLADIM AİLE İÇİNE KUTLADIM ÇOK GÜZEL Dİ YEGENİM ŞARKI AÇTI DİNLEDİM AİLE GİBİSİ YOK ❤❤❤❤❤
  VE BENİM İKİNCİ DÜNYA GÜZELİ AİLEM SİZLER İYİKİ VARSINIZ İYİKİ TANIMIŞIM SİZLERİ GÖNLÜMÜN EŞSİZ GÜZELLİKLERİ BENİM CANIM İÇİ ARKADAŞLARIM❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 142. Aynen yaa iyice şaşırdılar kendilerini meydanı boş buldular resmen gelen giden yorum yazıyor bütün dengesizler bizi buldu bugün Cuma akşamı günah kazanıyorlar işte

 143. kızlar ıp no engelledim farklı ıpden yazarsa diye bekliyorum yazan kişi azerbeycandan yazıyor

 144. KIZLAR YORUMLARI HEPSİNİ OKUDUM TATLIM KUZUM ÖZÜR DİLEMİŞSİN KIZLAR ÇOK KORKMUŞ KIZLARI ANLIYORUM SANA KIRGIN OLMALARI HAKLILAR BİRTANEM SENİN BÖYLE MESAJ YAZMIYACAGINI BİLİYORUM
  ARKADAŞLARINA DİKKAT ET NE CÜTRETLE SANA OLAN EŞYAYI ELİNE ALIRLA
  SANA KÖTÜLÜGÜ DOKUNAN ARKADAŞLARINDAN UZAK DUR
  .
  DENİZİN İSMİNİ KULLANAN ŞAHIZ SANA İNANACAGIMIZI MI SANDIN İSİM HIRSIZI DEFOL
  ….

 145. KIZLAR BU NEY YA BIRI BITMEDEN BIRI BAŞLIYOR ALLAH BU GENCLERE AKIL FIKIR NASIP ETTSIN BUNLAR ŞAŞIRMIŞLAR YA UC GUNLUK DUNYADA KALP KIRMAYA DEYERMI YA COK ÜZÜLÜYORUM BEN YA

 146. FİLİZİM Allah’tan IP no diye birşey var yoksa herkes herkesle dalga geçecek. Filizin radarina gireriz diye korkuyorlar hiç olmazsa??
  Iyiki varsin
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE ??
  ???
  ELAM ÇOK SEVINDIM. RABBİM AILENI EKSİK ETMESİN SENDEN. SENI DOĞURAN ANAYA KURBAN OLAYIM HAYRAN OLAYIM.
  ALLAH RAHATLIK VERSİN CAN SUYUM ????❤❤❤❤❤❤❤????????????????????

 147. FİLİZİMMM GÜLÜM BİZ BUNLAR GİBİLERLE ÇOK UGRAŞTIK ALLAH YARDIMCIN OLSUN GEREKSİZ İNSAN DÜNYADA ÇOK
  NE GÜLLER
  BÖYLE ESKİYE BAKTIGIM ZAMAN BURAYA İLK GELDİGİM GÜNELRİ HATIRLIYORUM
  BU SİTE AÇTIGIN ZAMAN İLK BEN YAZDIM BEN BAŞKA SİTEYE DE YAZIYORDUM
  SENİN SICAK DAVRANIŞIN GÜZEL KONUŞMAM HOŞUMA GİTTİ
  KIZLARI BURAYA DAVET ETTİM ÖNCEDEN
  BAKIYORUMDA O GÜNDEN BU GÜNE HEP SİTEN DOLUP TAŞSIN CANIM GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN

 148. Bugün çok üzüldüm ve çok şaşırdım. Hâlâ şaşkınım
  Ne derler. “TOKSIT ŞOK” GECIRIYORUM. SARSILDIM
  FİLİZİM HERŞEY ICIN ALLAH RAZI OLSUN GÜL YÜZLÜM ..

 149. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  DEFNEMMM RUH İKİZİM❤️❤️❤️❤️❤️??????
  AMİN CANIM ALLAH EKSİK ETMESİN AHİRETLİGİM NE GÜZEL YAZMIŞSIN CAN SUYUM AFRODİTİM KELEBEGİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÜN IŞIGIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????

 150. SEVDAM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL HAYIRLI AKŞAMLAR

 151. SEVDAM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL HAYIRLI AKŞAMLAR

 152. Aynen yaa daha atlatamadım üstümden ne İnsanlar var dünyada ??Filizciğim Allah yardımcın olsun Biz belki rastladık böylelerine bugün sen ama hergün bunlarla uğraşıyorsun ?? Şükürki engelleme var olmasa burası Yol geçen hanına döner ??

 153. Ben geldim neler yapıyorsun?
  Mersinli elam nasılsın?
  Sevdamm gelmiş nasılsın neler yaptın bugün

 154. Kızlar Züleyhanın doğum günü sayfasında çok çirkin Bi reklam gördüm çok rahatsız oldum siz de gördünüz mü utandım valla

 155. Kusura bakmayın Merhaba demeyi unuttum size ama keyfim kaçtı biraz
  Nasılsınız kızlar

 156. Nazciim hosbuldum☺ sagol canim iyiyim san nasilsin
  Gizemim iyiyim ama cok yorgunum gozlerimi acamiyorum??? bugun cok yoruldum eee san nelar yapiyorsun

 157. Burası bu gün biraz keyfsizmiş galiba anladığım kadarıyla
  Geçmiş olsun

 158. Yok o reklamdır ince Chrome reklamı engelemiyor bende çıkmadı ben reklam engelli tarayıcı kullanıyorum reklamları hep engel koyuyor

 159. Ama çok iğrenç Bi reklam ya kızlar sitesine bi hakaret gibi utanç verici bi reklam dimi ya

 160. Ya bazı kendini bilmezler şahıslar şaka yapmak istemiş Kainat sözde kamyonmu TIR çarpmış arkadaşları yazdı ama hiç bir şeyi yok turp gibi ama arkadaşları buraya yazdıki bana kamyon çarptı çok kötüyüm elveda yazmış biz tabi şok olduk sonra kainat aide geldi bana hiç bir şey olmadı yaşıyorum hayattayım dedi biz inanmak zaten arkadaşlarına

  1. canım reklam kişiye özel reklam yayınlansa da geçen bende gördüm şu tanrı var mı dediği reklamı mı diyorsun canım
   ince canım dini reklamlar kapalı ama ona rağmen çıkıyor en son reklam veren şirketi engellemeyi düşünüyorum. umarım aynı reklamdan bahsediyoruz

  2. ince canım eğer başka bir şey varsa özellikle açık saçık kesinlikle müdehale edelim bizim sitemizde +18 reklamlar kapalı ona rağmen çıkıyorsa bunda bir sorun var demektir.

 161. Bula bula benim doğum günüm sayfamı buldu zaar ??
  Ayy neyse yoruldum baya Allah rahatlık versin Kızlar iyi geceler bugünlük bu kadar aksiyon yeter benden bu kadar ??????❤️❤️Sizleri seviyorum

 162. Yok ince sen hangi İnternet tarayıcısı kullanıyorsun bazılarında reklam çıkıyor terbiyesiz bazıları engel koyuyor

 163. Zuleyhaciiim sagol canim iyiyim yaaaa boyle sakami olur????garçektan bazilari hasta birini ozmektan zevk aliyorlar??

 164. OOFFF BU OLANLARDA NEYDI BÖYLE NEYSE KIZLAR ÜZÜLMEYELİM HATTA BÖYLE GEREKSİZ KONULARI TAKMAMAYA ÇALIŞALIM

 165. Zuleyhaciiim senin dogum gununmu bugun??????bilmiyordum bugun yoktum bide cok gecgaldim yorumlari okuyamadim
  Dogum gunun kulu olsun canim yeni yasinda mutluluk huzur saglik Ask diliyorum?????????????❤????????????
  Iyiki seni tanidim seni cok seviyorum???❤❤❤?????????????????????

 166. AA yine neoldu ben neyi kaçırdım kim neyazmış kim yazmıs

  Anlatır mısınız banada yaa merak ettim

  Ne oluyor bugün böyle

 167. Aaaaa neler olmuş ???
  Okurken basım dondu resmen…

  Defne ve nurdanın Soyledıklerinin hepsine katılıyorum… bir yıldır sitelere mesaj yazıyorum yazdıklarının noktasına virgülüne inandım 10 kişi taş çatlasın 15 kişi ancak var.. KIMSE BİZE APTAL MUAMELESİ YAPAMAZ⛔⛔Canım cicim dedındı diye ıkı çift hal hatır soruldu dıye ben bunları parmağım da oynatırım diye düşünüp kendinizi kandırmayın boşuna ??
  Sizin gibiler hep var dı hepte var olacaklar??maalesef ???

  Zülişim sen niye yine alınganlık yapıp açiklama yağtın canım benim ???

 168. Zülişim doğum gunu kutlu olsun nice seneler mutlu olan yüzün hiç solmasin sen benim için değerlisin doğum gunu sayfa na yazdım gelmedi buray yaziyim dedim nice seneler ???

 169. Salihamm Deniz diye bir kişiliksiz geldi birşeyler yazdıı

  Filizimm balımm yeni sayfa verde kurtulalım bu sayfadan

  1. nurdanım istanbullu gelin özeti yazıyorum canım ama en kısa sürede özet vereceğim ;) haklısın

 170. Yok Aysel Ablam bugün çok kötü bir gündü yaa alınganlık yapmadımda o günden beri buraya hep yazdığımda içimde kaldı sürekli tekrardan özür dilerim sizlerden ??

 171. Ayy Ayselimm geç geldin bu bacın çıldırdıı resmenn ??? sanki karşılarında saf var çocuk var ???

 172. Uyumadan önce çok teşekkürler Gizem güzel sözlerin için ??
  Sevda çok teşekkür ederim çok sağ ol ?? Sizler değerlisiniz benim için ?? hadi gittim ben ??

 173. Saliham boşver birileri bıseyler yapmaya çalışmiş ama eline yüzüne bullastirmiş…

  Nasılsın gül gönüllüm?

  Iyı geceler uyuyan dostlarım ve herkes☺???

 174. ARKDAŞLAR SİTEMİZDE YAYINLANAN REKLAMLARDA +18 REKLAMLARIMIZ KAPALI DİNİ REKLAMLAR KAPALI AMA GEÇEN GÜN TANRI VAR MI DİYE BİR REKLAM GÖRDÜM HEMEN AYARLARA BAKTIM DİNİ REKLAMLAR VE +18 REKLAMLAR KAPALI GÖZÜKÜYOR. ONA RAĞMEN ÇIKIYOR. BU HERKES DE Mİ BÖYLE? REKLAMLAR KİŞİYE ÖZGÜ REKLAM ÇIKARTIYOR

  1. TAM OLARAK YAZARSANIZ BENDE O REKLAM VEREN ŞİRKETLERİ ENGELLERİM MESELA “TANRI VAR MI” REKLAMI ÇIKIYOR BAŞKA GARİP ÇIKAN VAR MI

 175. Bacım ne çıldırıyorsun böylesı hep vardı… Ayyuka cikmiyordu bu kadaar…sakin ol tatli canına yazık… neyse boş ver…nörüyon nasılsın bacim benim datlim kiymatlim benm???

 176. İyim Elhamdülillah datlı bacımm ??? ama Aysel yanlışsam de belkide Aide kaza geçirdi yok hafızası gitti yok buraya yeni yazcak biri gibi yazcak yok bilmem nee buda tuz biber oldu saçmalıkların daniskası oldu ??? uzun zamandır içimdeydi söyledim kurtuldum ohhh

 177. Sevdam bende damlayi seviyorum onuda tutuyorum ama birinci olmasını istediğim kişi anıl onu tutuyorum sonra damla

 178. Uyumak niyetindeyim ama uykum gelmedi bi otarafa bi butaafa dönüyorum

  Ohhh iyi.olmuş böylesi o zaman içinde ne tutuyon sal gitsin…haklisin tabi..ben çok ilgilenmem herkesle ya beni çok etkilemedi benim ilgi alanım sınırlı ondan hep..

 179. kizlar merhabakr…bi gitdim ortalik karisti nolmus yaaaa vayyy kim sizin guzel tatli caninizi sıkmis..kizlar deniz kim ki yazdi burda bi deniz diye kiz vardi taniyorumda. acaba o mu???anlamadim kii..kizlar nereye yazmis hangi sayfaya yazmis ki..merak etdim soylesenize.
  bu arda zulisim canim yazdim sayfana ama burayda ayzayim birtenem digum gunun kutlu olsun nice guzel senelere..allah bahtini guzel eylesin inAllah canimin ici

 180. Filiz gördüm reklam çok çirkin yazmaya bile utanıyorum ama şu kadarını anlatayım genç kızlara ma…yon aleti satışı ve çirkin sözler yazılmış ama şuan yok belirli bi süre veriyorlar herhalde o da bana denk geldi midem bulandı canım ya

  1. şok oldum inci canım sitelere reklam yerleştirmesi yaparken +18 reklamlar kısmı var biz onu kapalı tuttuk neden böyle bir reklam gelmiş anlamış değilim hala şaşkınım çünkü kapalı iken bahsettiğin tarzda bir reklam gelmesi mümkün değil

 181. Bacımm etkilenmek değilde sadece hoşuma gitmeyen şeyleri yazdım ama sende haklısın ŞU SÖZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ

  SENİN KAFANDAKİ 40 TİLKİ BENİM KAFAMDAKİ BİR TOPAL TAVŞANI KOVALAYAMAZ SUSUYORSAM APTALDA DEĞİLİM

  Aman neyse boşver
  Hadi Allah rahatlık versin bacımm ???

 182. Züleyha ben internet tarayıcı kullanmıyorum telefondan yazıyorum bilgisayardan değil

 183. İnce Hatun Bazan çıkıyor öyle reklamlar benim başka bir yerde çıkmıştı karşıma ona benzer bir reklam ??? ama Filiz çok dikkatlidir

 184. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimm bir daha böyle saçmalıklar yaşamamak dileğiyle hayırlı geceler

 185. ince banada reklamlar denk geliyo ama yani uygunsuz degil bende kapatiyorum reklami..daha uygunsuzu gelmedi aman gelmesinde..

 186. Nurdan ben şok oldum daha önce hiç böyle bi reklam görmemiştim
  Mira bizim kapatabileceğimiz bi reklam değil bu özetlerin arasına verilen reklamlardan
  Kızlar hepinize iyi geceler iyi uykular?

 187. Hepinize Allah rahatlık versin canım kardeşlerim

  Allah izin verirse yarın görüşürüz inşallah Allah emanet olun ?????????????????????????????????????

 188. Bendede hiç adormal reklam çıkmamış bilmiyorum hiç dikkatli bakmıyorum

  Hep alış veriş reklamları ürünleri ??????????????

  Çoğunlukla çıkıyor ???????⛑??????????⛑⛑

 189. KIZLAR REKLAM OLAYI ÇOK FARKLI HER KİŞİYE ÖZEL REKLAM ÇIKIYOR BANA ALIŞ VERİŞ REKLAMI ÇIKARKEN DİĞERİNE AYNI SAYFADA SEYEHAT REKLAMI ÇIKIYOR. BİZİM SİTEDE +18 VE DİNİ İÇERİK KASDEDEN REKLAMI BEN KAPATTIM EĞER ÖYLE BİR REKLAM ÇIKIYORSA SİTEMİZE BİRİ SIZMIŞ VE KENDİ REKLAMINI KOYMUŞTUR. BİZDE FARKINA BİLE VARMAMIŞIZDIR. O YÜZDEN NASIL REKLAM DİYE SORUYORUM EĞER CİNsEL İÇERİK REKLAMLARI ÇIKAN OLURSA qr0cer@gmail.com mail adresine ekran görüntüsü ile birlikte atın ki bizde baskasıan ait bu reklam felan varsa silelim

  1. Tm da filiz abla bende gmail yokki ben reklam engelle diye bi yer oluyo reklamin uzerinde ona basiyorum gidiyo

 190. kötü reklam çıkan arkadaşlar kullandığınız tarayıcı ayarlarına girip tarayıcı çerezlerini sil deyin bakalım gene çıkacak mı?

 191. ANLAŞILDI FILIZIM BIRTANEM ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM???

 192. KIZLAR TEKRAR KONTROL ETTİM SİZE REKLAM VEREN FİRMANIN ADRESİNİ ENGELLEDİM UMARIM BÖYLE SAÇMA REKLAM ÇIKMAZ. ÇIKARSA HABERLEŞELİM. BURADA BÖYLE AÇIK SAÇIK VEYA +18 REKLAMLAR BİZE YAKIŞMAZ GEREKİRSE TÜM REKLAMLARI KALDIRIRIM AMA KİŞİLİĞİMDEN ÖDÜN VERMEM. ARKADAŞLAR BİZİM SİTEMİZDE +18 KAPALI AMA YENİ BİR KATAGORİ OLUŞTURMUŞLAR SANSASYONEL DİYE ORAYA DİN REKLAMI DA ÇIKIYORMUŞ ABUK SABUK REKLAMDA HEMEN FARK ETTİM VE KAPATTIM. KUSURA BAKMAYIN BENİM HATAM İNCE DEYİNCE KONTROL ETTİM. BENDE ÇIKMADI AMA İNCE DE ÇIKINCA KONTROL ETTİM HAKKINI HELAL EDİN BU BENİM HATAM

 193. MIRAM UYUMAMIŞTIM INTERNETTE BIR FILIM IZLIYORDUM DAHA YENI YATACAM CANIM ALLAH RAHATLIK VERSIN KIZLAR IYI GECELER TATLI RUYALAR ????

 194. KAINAT:'(:-(HEPINIZDEN OZUR DILERIM HEM ARAKDASIMIN HEM DE KENDI ADIMDAN.:'( dedi ki:

  Kizlar size merhaba soylemeye bile utaniyorum.
  Hepiniz haklisiniz dogru AMMA KIZLAR BEN ARAKADASIMA BURDAKI KONUSMALARIMIZI SOYLEMIYORUM.YA BIR DEFA OLDU BAKIYIM SOYLEDI BENDE OLMAZ SOYLEDIM YA BIR KERE BEN KOYMADIM.SOYLEDIKI TAMAM SITENIN ADINI AOYLE BENDE ARAKDASAS OLARAK GIRIYIM.ASLIN ONUDA ISTEMDIM.AMA SONRA EVET DEDIM AMA ORDA IYI KIZLAR VAR.GUZEL SOZLER YAZ.AMA BU COK OLMUSDU 1 HAFTA ONCE.BILIYORUM BANA KIZCAKSINIZ BURAYA DAVET ITDIYIM ICIN AMA BEN ONUN SADECE BIR ARKADAS GIBI GIRECEYINI DUSUNDUM.MEYERSE O BURRA BENIM YORUMLARIMI OKUYORMUS YA RESMEN KONUMDA BIR YILAN BESLIYORDUM.BAZILARINIZ BUNU BENIM YAZSUGI DUSUNUYORLAR INANIN BENIM HABERIM YOK.KIZLAR EVET HAKLISINIZ BENDE OLSAM INANIRDIM BENIM YAZDIGIMA AYNI BENIM YAZI TIPIM.ONUN ICIN SOYLEDINIZ.YA UTANMAZ ABIMEDE YAZMIS.YA BIR DUSUNUN BEN O HALIMDE NASIL YAZIYIM PEKI KANLAR ICI DEYIM INSAN YAZAMZ OYLE.VE BUNU UNUTMAYIN BEN BURDAN AALA GITMEM GIDERSEMDE ASLA BOYLE SEKILDE GITMEM.BEN BIR SEYI ORENDIM AY ARAKDAS BENIM OLUMUMU COK ISTIYOR.BEN OLMDEN OLUM HABERIMI YAZMIS.INANIN BUNA EN COK UZULEN BENIM.ARKADAALAR BEN O INSANI TUN HAYATIMDAN SILDIM.OYLE BIRINI TANIMIYORUM ARTIK.TERBIYESIZ TAMAM YAZDIN PEKI BIR GELIB OZUR BILE SOYLEMDI DUN ARADIM NIYE YAZDIN SOYLEDIM
  ALLAH ASKINA BANA BILIYORMUSUNUZ NE SOYLEDI ARAKDAS OLARAK AINAMAK ISTEDIM.CILDIRICAM YA.HATDA SIMDU AGALYARAK YAZIYORUM.
  NAZIM ZULEYHAM NURDAN ABLAM INANIN BANA BEM BU YORUMU YAZMADIM.HAKLISINIZ AALINDA BEMDE KENDIME BOYLE AORU VERDIM BUNU BEN YAZA BILIRMIYIM.CUNKI YAZI TIPI BENIM TIPIM BEN YAZI TIPI ABLRIM.UF YA KIZLAR SIZDEN OZUR DILREIM.BEN BU GUNE KADAR BOYLE SAKA YAPMADIM YAPMAMDA NIYE ARAKADAALARIMI TWLAALANDIRIYIM SINIRLENDIRIYIM KI.BU SKA DIYIL RESME KENDINI KUCUK DUAURTMEK.
  HEPINIZDE OZUR DILERMIM HEPI IZDEN.AOZ BUNDAN SONRA ARAKADAS OLURKEN DIKKATLI OLUCAM YANILMAYACAM.ARAKDAALIK KURDUGUM INSANLARA DIKKAT EDICEM.AMA BENBIR TEK ARAKDAS OLURKEN YANILMADIM.ODA SIZINLE ATAKDAS OLURKEN.SIZ ASIL ARKADASSINIZ.IYI KI VARSINIZ.

  HEPINIZDEN OZUR DILERIM HEPINIZDEN.UTANIYORUM.BENI AFFEDE BILICEKSINIZMI BILMIYORUMASIL SUC BENIM.VIR DAHA HIC KIMAEYI BURAYA CAGIRMIYICAM.COK MAHCUBUM.OZUR DILERIM:'(:-(

 195. FILIZ jayatim biliyorum cok uzildun inan ki bu yorumu be yazmadim.ameden Ve arakdaslardan ozur dilerim.Canim sendenbir ricam var dun o sekilde benim isminden yazilan yorumu silermisin istemiyorum benim ismimden yazilan yorum bu siteyi uzaun cirklendirsin.Ozur dilweim twkraren.Gorusuruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu