Kördüğüm

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti # Yuvraç, Meethi ve Mukta Aynı Okulda

Kördüğüm 219. Bölüm 13 Mart Salı özeti; Mukta ile Divya konuşması ile başlar. Mukta okula geç kalığını söyleyerek başlar. Divya ise kızım, kahvaltını tam yap dese de Mukta kahvaltısını yarım yamalak yapıp çıkar.

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti “Mukta ile Meethi Arkadaş Olurlar”

Kördüğüm 219.  Bölümün 1. ve 2. partının özetini okumaktasınız. Bölüm,  Damini de Meethi’yi okula geç kaldığını söyleyerek uyandırır. Meethi’de koşarak üstünü giyinip okula gider. Divya, dolabın kapağını açtığında Mukta ile İşça’nın birlikte çekilmiş resmini görünce eski anılarını hatırlar. İşça’nın ben Mukta’yı çalmadığını onu bulduğunu ölümden kurtardığını falan söylediği konuşmasını hatırlar. Bu sırada Nani gelip Divya’nın elinden resmi alıp sinirle İşça’nın resmine bakar. O kız bizim evin başına gelmiş en büyük talihsizlik der.

Veer’in yeni hanımı Yuvraç’a karşı o kadar ilgi gösterir ki böylelikle Veer’in gönlünü kazanacağını zanneder. Veer’in hanımı Yuvraç’ı yolcu ettikten sonra Kamla hemen Mai’nin ziynet eşyalarının olduğu yere gidip kendi üzerinde denerken Mai odaya girer. İzin almadan karıştırdığına sinirlense de pek bir şey demez.

Veer artık geri geleceğini ve hazırlık yapmasını ister. Meethi okulda anlaşabileceği kendisine bir arkadaş arar. Bu sırada Meethi de okulun balkon kısmında bulunan çiçeklerden koparmaktadır. En uçta bulunan çiçeği alırken ayağı kayıp tam düşmek üzere iken elleri ile tutunmayı başarır. Meethi de Mukta’yı tutup çeker. Böylelikle Meethi , Mukta’nın hayatını kurtarır.

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti (13 Mart) Resim 2

Meethi ile Mukta arkadaş olurlar. Tıpkı Tapasya ile İşça’nın bir birine arkadaş olduğu gibi arkadaş olurlar. Kamla bahçeyi sularken bir an da Chanda çağırınca elindeki hortumla Chanda’nın üstü ıslanır. Chanda üstü ıslanınca Veer’in hanımına fırça atar. Kamla da beni buraya hizmetçi yaptın. Ne yalanlarla kandırıp getirdin beni. Kocam olacaktı.

Mutlu bir evliliğim ve istemediğim kadar param olacaktı. Hani nerede. Anca hizmetçilik yapıyorum diye Chanda’ya kızar. Chanda ise hepsi olacak az sabret ve Yuvraç’a karşı ilgili olmaya devam et der. Geldiğin yeri de unutma der. Bu sırada tesadüfe bak ki Yuvraç da aynı okulda aynı üniversitededir. Okulun kabadayısı gibi takılır.

“Yuvraç Para İster” Kördüğüm 219. Bölüm Özeti 

Bölüm Özetine Devam ediyoruz. İşça trenle bir yere gider. Bakalım yolculuk nereye? Yuvraç alt sınıfların çıkacağı yere arkadaşları ile oturup yukarı çıkmak isteyen bizim verdiğimiz yazıları sırtına asan geçebilecek gibisinden artistlik yapar. Meethi yazıyı mecbur yazdırır. Lavaboda çıkartmaya çalışırken Mukta gelir.

Meethi olayı Mukta’ya anlatırken Yuvraç gelir. Al sana para vereyim. Üzerine bir şey al der. Mukta Meethi’nin elinden parayı alıp Yuvraç’a geri verir. Yuvraç o kadar sinirlenir ki Mukta’ya sen görürsün der. Yuvraç ile arkadaşları Mukta ile Meethi’ye ders vermek için aralarında plan yapar. Ancak biraz paraya ihtiyaçları vardır. Yuvraç arkadaşları ile Bundella konağına gelip önce Daddaji den ardından da Ummed’den ister.

Kördüğüm 219. Bölüm Özeti (13 Mart) Resim 3

Ummed, zaten çok iyi harçlık aldığını, sana verilen parayı ne yaptığını sorunca Yuvraç arkadaşlarının yanında ezilince çılgına döner. Bu sırada Gunwanti bir deste para getirip al oğlum der. Tabi Yuvraç da bu dünya da en çok seni seviyorum baba anne der. Daddaji ise sözünün çiğnenmemesine sinir olup gider.

Ummed ise niçin böyle yapıyorsun Mai der. Biz vermesek belki başka yerden bulacak. En azından başı belaya girmez diye düşündüğünü söyler. Ummed ise asıl şimdi başı belaya girebilir. O para ile ne yapacağını biliyor musun? Ayrıca barbar gibi gelip bizlerden para istemesini onaylıyor musun diye kızar. 

Kördüğüm 219. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

174 Yorum

 1. Ma aile herkes ayni okulda. Aman eksik kimse kalmasin
  Yuvraj Muktaya aşık oldu bu arada..??
  ⚘⚘⚘
  Park güzel fikir NURDANIM. Sen de salıncakta sallan çocuklarla ??
  ⚘⚘⚘
  Ay Zülişim bu Barış aptali yine döndü fakir hayatina. Filizin kardeşleri için hayatını tehlikeye,atti o kıymet bilmez salak kiz için..??

  1. bizim hikaye bizim yazılarımıza telif hakkı gönderdikten sonra yazmamaya karar verdim. bu arada dizi uyarlama tam ismini hatırlamıyorum. oradan izleyip yazıyordum yemin ederim ahlağım bozulacaktı. söylemeye bile dilim varmıyor o saçma diziden anca bu kadar çeviri olur

  1. defne miğren ağrısı çekenler bilir ağrı girdikten sonra ağrısı gider ağırlığı kalır. bir kaç gün sürar çok şükür hepsi geçti defnem

 2. Ayy İccanın kızı aynı İcca gibi o zaman dizide aynı kişi olacak ?? bir iccaya tahammül edemiyoruz ikincisi düşünemiyorum ??Bu Cadı Nanidede ne kin fesat varmış Şeytan gibi ?? Şeytan Naniyi görse besmele çeker ??
  Yuvraç da pek çirkin yaa gargamel gibi bu Yuvraç sanırım Tapu ile Raghotun oğlu ?? ben tam bilemiyorum diziye bakmadığımdan ??

  1. ya bu hinlilerde öldükten sonra dünyaya bir daha geldiklerine inanıyorlar kimi zaman aynı yüzle kimi zaman başka yüzle inandıkları için bu da filimlere böyle yansıyor. sensiz olmaz dizisinde Khushi yerine aynı yüzle mayra geldi. kördüğüm de işça yerine kızı geldi ama işça ölmedi. ah kalbim dizisinde pragya yerine munni geldi gene aynı yüz :) aynı kişi

   1. Aynen öyle Filizciğim bunların inanışında var galiba ölüleri yakıp nehre atıyorlar ruhu başka bedende olacakmış diye tövbe estağfurullah ?? Allah yardım ede aynen sensiz olmazdada vardı Paro yerine Mayra geldi ?? Çok saçma değilmi ama ya dizi sonuçta iki tane İccaya ne gerek varsa ana kız karışır da hangisi annesi hangisi kızı ??

    1. ÖLÜLERİ GANJ NEHRİNDEKİ YAKMASININ MANASI DA BİR DAHA DÜNYAYA GELMEK İSTEMEYEN KİŞİLER İÇİN YAPILIR. HER DİRİLİŞ ONLARDA RUHUN ACI ÇEKMESİ OLDUĞUNA İNANIYORLAR. ZENGİN OLANLAR ÖLÜLERİNİ YAKIP ATIYORLAR FAKİRLER İSE DİREK GANJ NEHRİNE ATIYORLAR. RUHUN DÜNYAY GERİ GELMEMESİ GANJ NEHRİNİN SUYUNUN KUTSAL OLDUĞUNA İNANMALARI İMİŞ

     1. Aynen öyle yaa çok iğrenç bir durum ölüleri yakıp nehre atıyorlar başka bedende olsun yada büyük mutluluğa kavuşsun diye mide bulandırıcı bir durum zaten bunların dini kendi kafalarından uydurmuşlar Allahın gönderdiği bir din değil ?? Akıllarına gelen her şeyi yapıyorlar ??

     2. uluslar arası kuruluşlara göre dünyanın en kirli nehri ganj nehri imiş ama onlar kabul etmiyorlarmış

     3. Evet en pis nehirmiş yaa ?? ölüleri küllerini atıyorlar sonra içinde yıkanıyorlar ıyy bunların gözü kör galiba kabul etmiyorlar? iğrenç bir durum bir belgeselde izledim bunların suyu kapkara çok değişikti ??

 3. kizlar ben bugun biraz gec gelicem ortaokul ogretmenlerimg davet ettim gec gelicem haberiniz olsun dedim gorusuruz…

 4. Aynen Defnem Barış ne olduysa döndü dolaştı yine aynı eve geldi Filiz için ?? Canını bile tehlikeliye attı yaa Hikmet safını kurtardı o çocuğa ne olduysa eve tüm çeyiz takımını aldı para bol herhalde ??

 5. CUMA GÜNÜNDE ÖYLE BİR AN VARDIR Kİ DUALAR GERİ ÇEVRİLMEZMİŞ. İNŞAALLAH DULARIN VAKTİNİ RABBİM YAKALAMAYI BİZLERE NASİP EDER. TÜM İSLAM ALEMİNİN SIKINTILARINI GİDERSİN. BEKARLARIMIZ HAYIRLI KISMETLER BULSUN EVLİLERİMİZ İSE EŞLERİ İLE HUZURLU MUTLU GÜNLER YAŞASIN BORÇLULARIMIZ İSE TEZ ZAMANDA BORÇLARINI ÖDEMEYİ NASIİP ETSİN EVLATLARININ ACISINI GÖSTERMESİN AMİN….

  KIZLAR BİR DE ŞÖYLE NAZAR DUAM VAR RABBİM BANA VE BENİM SAHİP OLDUKLARIMA BİLEREK İSTEYEREK GÖZÜ DEĞEN, NAZAR EDENİN NAZARINI ÜZERİMDEN KALDIR. bANA DEĞMİŞ OLDUĞU NAZARI DA KENDİSİNE GEÇSİN. bANA BİLMİYEREK İSTEMEYEREK NAZAR DEĞİYORSA DEĞDİĞİ NAZARI ÜZERİMDEN KALDIR. BANA HİÇ NAZAR DEĞMİYOR VEYA DEĞMEYECEK OLAN MÜSLİMAN KARDEŞLERİMİN İSE O GÜNAHLARINI BAĞIŞLA RABBİM AMİN

 6. Ay diyer siteye yazdım sizlere kızlar yeni sayfa geldi bak göruyonmu????????

  Filizim hep aynı uğraşıyoruz sen kendini çok yorma bitanem

  Ya kızlar pastacı gül çiçek niye yazmıyor haberiniz var mı
  Merak ediyorum inşallah iyidir ????????

  Allah emanet ol görüşürüz

  1. ABLA İNRETNETİM BİTTİ DEDİ BİR KAÇ GÜN SANRA YAZDI BİR KAÇ GÜNDÜR ESER YOK İNSAALLAH BASINDA SIKINTI YOKTUR

 7. Oooo şimdide okul hayatı başladı

  Ay ben bugün nanini hapse atıldığını izledim vallah icimin yağları eridi

  Bide nezarete fare gördü nasıl bağırıyordu

  Çok komikti
  Beter olsun ama hemen çıktı bıraksaydılar ömür boyu kalsaydı hapiste bis cadı

  Ya benim anlamadığım veer nasıl oluyorda hepsini hatırlıyor bitek iccayı hatırlamıyor ne kadar saçma ya ??

  Ama yinede izliyorum

 8. Filizim Shalmalles(Utanmazlar) adli çeviriydi sanirim. Evet sen soğudun diziden tabi anladim ben..
  ???
  Hayir Züliş kız Yuvraj veer ile Iccanin oğlu.. Mukta Tapularin kızı..
  Yuvraj Muktaya aşık olacak
  ???
  Saliham GÜLÇİÇEK i bizde merak ediyoruz..
  ???
  MANYACIM ozluycez seni
  ???
  Ranacim sağol öpüyorum seni..

 9. Ey sevgili…; En sevgili…; Uzatma dünya sürgünüm benim

  Ülkendeki kuşlardan ne haber, vardır

  Mezarlardan bile yükselen bir bahar vardır

  Aşk celladın dan ne çıkar madem ki yâr vardır

  Yoktan da vardan da öte bir Var vardır

  Hep suç bende değil beni yakıp yıkan bir nazar vardır

  O şarkıya özenip söylenecek mısralar vardır

  Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır

  Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır

  Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır

  Yanmışsam külüm den yapılan bir hisar vardır

  Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

  Sırların sırrına ermek için sende anahtar vardır

  Göğsünde sürgününü geri çağıran bir damar vardır

  Senden umut kesmem kalbinde merhamet adlı bir çınar vardır

  Sevgili…;

  En sevgili…;

  Ey sevgili…!

  Sezai KARAKOÇ???

  1. Şiir çok güzelmiş Defnem beğendim ??ben şiiri pek sevmem aslında ama gözüme takılanları okurum beğenirim??

   1. kızlar benim çok fazla şiir kültürm yok defne canım sana bu konuda çok imreniyorum yaa bazen o kadar güzell şirler oluyor ki ben onu okuyunca bir şey hissetmiyorum ama video şeklinde başkası okuyunca çok hoşuma gidiyor.

 10. Ha tamam Anladım şimdi teşekkürler Defnem ben hiç bakmıyorum diziye o yüzden kim kimin çocuğu bilmiyorum?? Ama tüm sülale üniversiteye toplanmış ?? maşallah hepside zekiymiş

 11. Filizm ben iyiyim canım sen nasılsın canım ve melek sen nasılsın canım neler yapıyorsun baklim ve defnem seni cok seviyorum canım

 12. Tatlislerim nasilsiniz napiyonuz
  Dün yazdimda birazdan gelicem ama gelemedim üzgünüm
  Beni Demet ablama iyiy tanitdiniz teşekkürler canlar????
  Defnosum rudrayi sensiz olmazda bazen sempati duyuyorum ama lailayla ilişkisini düşündüğümde iyreniyorum şimdiki halinden epey iyreniyorum
  Evet rkyi madhu tokat manyağı yaptı o dizide Rkye 11 tokat atılıyor??

 13. Ee neler yapiyonuz benim adaşım niye yok ya onu çok özledim

 14. Gülçicek❤️❤️ hoş geldin hayırlı cumalar?? Bende merak ediyorum Gülçiçeği uzun zamandır yazmıyor inşallah iyidir

 15. Gülçiçekim hoşgeldin kuzum ozletiyorsun kendini. Biz aynayiz. Örgü işlerin nasil ?
  Adasini biz de ozledik..??
  ???
  Zülişim Filizim sağolun… şiirler bahar gibi huzur veriyor bana. Evet sesi güzel insanlardan dinlemek daha hoş şiirleri ??
  ???
  Zülişim Bizim hikayeyi tadinda final yapsalar çok güzel olacak. Bir bıkkınlık geldi. Tülay hemşire mi doktor mu Züliş ??

 16. Ay yine ürkütücü diziler başlıyor ya.
  Stardaki Avlu. Kanal D deki insanlik suçu ????
  Zülişim SBA nin fragmani verilmis. Asli hastaneden ayrılmış ferhati da terk etmiş sanırım anlamadim..

   1. Ben avlu dizisinden biraz korktum yaa ürkütücü bir diziye benziyor ?? ne zaman başlayacak bilmiyorum insanlık suçunu görmedim fragmanını

 17. Bende anlamadım ki Defnem dizinin başlarında tıp doktoruyum deyip duruyordu şimdi kumasına bakıcılık yapıyor ?? ama hemşire gibi biraz ?? Evet dizi bence final yapması gerekiyor çünkü baya uzadı yaa dizinin konusu neydi şimdi ney oldu ??

 18. Bende izledim sba fragmannı o dizi adım adım finale yaklaşıyor gibi bende tam anlamadım Aslı Ferhatı yine terk etti galiba Cüneyti vurmamış herhalde hayal olarak diye duydum ?? Aslı bütün eşyalarını bavulunu tasını tarağını toplamış Ferhatı terk ediyor gibime geldi ??

 19. HAYIRLI GUNLER KIZLARIM…

  NASILSINIZ TATLI HANIMEFENDILER

 20. FİLİZİM yakında diyip duruyor hiç bilmiyorum inan ne zaman başlayacak..
  Ama hep psikoloji bozucu diziler. Ruh sağlığı yerinde değil karakterlerin. Mesela Avluda bir kadinin saçını kazidilar ağlayarak. Pitbul köpekleri falan getirmişler. ???
  Insanlik suçunda da amcasından intikam almaya çalışıyordu oğlan kirli işler çeviriyordu..
  ⚘⚘8. Gün dizisini de pazartesiye alacaklarmış sanırım hiç akıl yok bunlarda. Söz ve SBA ile ayni gun. Bu kadar pahali bir dizi pazartesiye alınır mi??

  1. şimdi kontrol ettim defnem senin için araştırdım avlu perşembe başlacak kesin bilgi ben onu izleyeceğim

 21. Ayy Avlu dizisi çok korkunç yaa kadınlar falan var değişik değişik bakıyorlar ekrana ?? ben anlamadım bu diziler sırf insan psikolojisini bozacak diziler 8. Günde hayat şarkısında hülya var ya o oynuyor oda çok değişik bir dizi ?? sba ve söz çukur aynı gün bide bu dizi çıkacak piyasaya sanki diğer günler çuvala girmiş bütün güzel diziler pazartesi seyirci hangisini izlesin ??

 22. HAYIRLI GÜNLER Başak Teyze..
  Hoşgeldiniz. Teşekkür ederim siz nasılsınız ??
  Bella’nin misafirleri varmış. Iremsuyu da özledik..

 23. Avlu oynadı sanki yada fragmanı izledim ürkütücü yaa ?? hint saçmalığından gına geldi birde türk saçmalığını izleyemem ???? hemde aynı günde dev yapımlar var ne yapmaya çalıyorlar anlamıyorum ???

 24. ?❤️???❤️??MELEĞİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM BİZİM HOCA MENZİLLİ BEN DEGİLİM SADECE DİNLEMEYE GİDİYOR CANIM MELEĞİM NASIL İNŞALLAH İYİDİR CANIM BANA KADE SÖZÜN VAR CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM

 25. Aynen öyle Zülişim ellerinden gelseler diğer 6 günü iptal edip tüm dizileri pazartesi yayınlayacaklar. Çuvala girdi sanki günler ??
  Insanlara umut,mutluluk veren şeyler yayinlasaniz ölürsünüz sanki. Zaten toplumlar mutsuz haberleri bile izleyemiyoruz. Bir de diziler boğuyor..
  ❄❄❄❄
  Saliham erkek milleti işine geleni hatırlıyor işine gelmeyeni hatirlamiyor. Veer benim gözümde erkek bile değil pis sümsük..??

 26. ?❤️???❤️??NURDANIMM

  CANIM ne yapıyorsun ben mutfak yemek yapıyorum bir de elektrik gitti hiç sorma canım Allah’a emanet ol görüşürüz

  ?❤️???❤️?DEFNEMMM

  MAŞALLAH MAŞALLAH YİNE DÖKTÜRMÜŞSUN ŞİİR KAPLİ ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 27. Aynen öyle Defnem bütün diziler pazartesi günü yayınlanıyor diğer günler izleyecek bir şey bulamıyoruz ?? evet yaa keşke güzel ve eğitici diziler verilse ama hepsi psikolojisi bozuk diziler var artık insanlar haber izlemeye cesaret edemiyor bide bu diziler var ?? Hep acı hüsran gözyaşı keder gibi dizilerden bunaldık yaa bütün diziler aynı farklı bir dizi yok bide hep hint dizisi tarzı gibi ??

 28. Sağol DENİZİM.. sen de Allah’a emanet ol bitanem???
  ???
  Aynen NURDANIM hint sacmaligindan sonra bir de bunu kaldıramam ben..?
  ❄❄❄
  Zülişim Bizim hikaye fragmani da verilmiş..??

 29. Bir bizim hikaye vardı eğitici dizi olarak ilk bölümlerde oda dün gördük ne olduğunu iğrenç bir dizi oldu artık ?? Filiz yine affedecek Barışı hep masum gösteriyorlar bu tür şeyleri yaa aileler çocukları ile izliyor bu tür dizileri belki ama o çocukların beyinlerine hep kötü mesaj veriyor ??eğitici ve öğretici diziler vermesi gerekirken neymiş Avlu 8. Gün insanlık suçu adlara bakın hep ne olduğu bellisiz ??

 30. ??❤️???❤️ZÜLEYHAM

  CANIM aynen öyle inşallah kore dizisi güzel olur ben sensiz olmaz ve BENİMSİN İZLİYORUM bende yerleri ayrı

 31. Aynen Denizim inşallah kore dizileri güzel olur yaa ?? Bende sensiz olmaz izliyorum benimsini pek sevmiyorum Alyayı özellikle ??

 32. ?❤???❤ZÜLEYHAM

  CANIM aynen öyle bende aliyyaı sevmiyorum ama zeyn TATLI Allah var

 33. ???❤️???DEFNEMMM

  CANIM AZ ÖNCE db baktım elaya çok güzel bir sayfa açmışlar çok beğendim

 34. Defnem İzledim bizim hikaye fragmanını Yelizin çocuğunun elindeki ayıda galiba elmaslar çocuk bir bırakmıyor ayıyı??yaa bu Cemilin hiç işi yok herhalde her yerden çıkıyor adam nasıl polisse artık vuruldu ama Cemil ??Barış neredeyse artık umursamıyor Filizi ??

 35. kizlar merhabalr birtanelerim nasilsiniz bjrazda buraya yazayim dedimm..
  aynen zuleyhacim bu kore dizileri guzel olur..ne zaman yayinlanacak??

 36. Evet yaa Zeyn tatlı ama Alya çok değişik bakıyor Zeyne yan yan ?? Ama Zeyn ilk bölümlerde iyi sonradan bir değişik oluyor adam bide ikizi çıkacak sonuna doğru Roketmi neydi öyle hatırlıyorum yanlış oldu galiba ??

 37. Hoş geldin Mira ??Bilmiyorum ki ne zaman başlayacak yakında deyip duruyor şubatta deniyordu marta geldik hala dizi başlamadı ??

 38. ayy zuleyhacim bu kanal 7 ah kalbimle,kordugumu final yapmasini bekliyorsa yazda verecekler o zaman..zuleyacim kuzum sen turkmusun?? dimi

 39. klrdugum temmjzda final yapacak sanarim amaaa ah kalbim belli degil ki bide feda 16 bolum 20 dk falan o zaman 1 haftya biter dizi;)

 40. DENİZİM ben göreli çok oldu o sayfayi yorum bile yazdim..guzel evet
  ???
  Senarist telafi etmeye çalışıyor sanırım Züliş. Önce Yeliz Yellozunu tahtali köye yolladi,şimdi Cemili yollayacak inşaallah ??
  Barış ile Filiz kavuşsun da kurtulalim artik?..
  Aynen Zülişim dizilerin isinleri bile meymenetsiz

 41. Evet Türküm Mira??Aynen kördüğüm ve ah kalbimin bitmesini beklersek seneye anca izleriz kore dizilerini ??

 42. kizlar ben simdi hastanedeyim..serhanin amcasi yaralanmis bende serhanin yanindayim..

 43. Aynen öyle Defnem Barış ile Filiz bir kavuşsa herkes kurtulur yaa ?? Cemil ölse ertesi gün Barış ile Filiz nikah kıyıyorlarmış ne komik olur ama?? evet dizilerin isimlerinde meymenet yok konuları nasıl Allah bilir

 44. ??❤???DEFNEMMM

  CANIM ZARAMA MADUŞUMA VE ASİME SELAM SÖYLERMİSİN ONLARI ÇOK ÖZLEDİMMMMM
  ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

 45. Söylerim Denizim..
  ???
  Geçmiş olsun MÎRACIM kaza falan mi?
  ???
  Ay Zülişim bir de tehlikeli karım başlıyor show mu star mi?? Böyle isim mi olur ya??
  Yok cennetin gözyaşı yok neyin katili,yok ebesinin nikâhı ??

 46. evey yaa araya salib verseler yaa…zaten 16 bolum ne kadsr surecek ki hintliler gibi 10 yil surmiyo ki:)))..ama bir garip ask tadinda bitdi oyle anlamsiz uzatmadilar arnavlada kushinin ikizi falan cikmadi ya o guzel oldu…
  ama yalanci bahar arkey 3 tane oldu 1arkey
  2 arkey benzeri
  3 arkeyin damadi arkey:) cok sacma

 47. Evet bende gördüm Defnem tehlikeli karımı arabalar falan vardı adamın karısı arabadan çıkıyordu adam karım diyordu ?? çok sürmez gibi yaa güzel bir diziye benzemiyor ilk bölümde biter kesin ?? dizilerin isimlerini uyduramıyorlar zaten birde dizi yapıyorlar ??

 48. defnem evet canim gece kaza olmus arabayla bizde sabah erkenden haberimiz oldu..sabah serhani aradim nerdesin deyince olanalri anlatdi..simdi yogun bakimdan cikti odasinda neyse ki durmu iyiye gidiyor icimiz rahatladi.. serhanin babasiyla amcasi ikiz cok benziyorlar…serhanda amcasini cok seviyor,,

 49. Aynen öyle yaa Rk üç tane vardı dizide RK, KRK, BİDE RAJA Çok saçma değilmi adam üç kişiyi oynadı üçüzler gibi ?? seyirciye yediriyorlar işte dizi diye ??

   1. En iyisini yapmışsın Filizciğim KRK bölümleri çok saçma birinci sezonun sonlarına doğru zaten ikinci sezon izlenmez durumda Rk RAJA rolünde giriyor bir çocuk olarak birde köy ağası olarak ??

 50. kizlar ben simdi kordugumu seyrediyorum aslinda pek fazla seyretmem ama bu bolumler dikkatimi cekti..bu veer bu bolumde bicaklaniyor..bu bokumdemi aradan 18 sene kecek yoksa ne zaman??

 51. evet coook sacma bi dizi halanci bahar yaa aslinda ilk bolumler guzel oldu sonralar sacmalasdirliar…kizlar netde gordum galiba barun soptiyke(arnav) zor sevdada oynayan zoya..o kizla filmi varya adi akilmde degil ama galiba tahiyana miydi neydi yaa bilemdim neyse onun internet dizisi olmus 20 bolum falan..fi dizisi gibi..onu kanal 7 de vereceklermis,,

 52. Selam kızlar ne ediyonuz ???

  Bende yemeyi koydum sobanın üstüne bisiyir bende ezanı bekliyorum

  Ay veeri nasılda bıçakladı cani adam ??????????

 53. Aynen öyle Mira Veer bıçaklanacak İcca bıçaklayan adamı öldürecek sonra on sekiz yıl hapis cezası alacak Veer İcca haricinde herkesi tanıyacak İccayı tanımayacak sonra çoluk çocuk büyüyecek Veer yeniden evlenecek İcca ölecek tapuya kalbini verecek ??ikinci sezon başlıyor o zaman herhalde

 54. İLK AYARLANAN SENARYO 24 BÖLÜMMÜŞ DİZİ TUTUNCA 32 BÖLÜME KADAR UZATMIŞLAR. aNCAK DİZİNİN KONUUSU BELLİ FAZLA BULANDIRMADAN FİNAL YAPACAK ANLAŞILAN ŞİMDİ 8. BÖLÜM YAYINLADILAR. HAZİRANDA 16. VEYA 18. BÖLÜME KADAR GELİP SEZON FİNALİ YAPACAK. kASIM 2018 DEDE BÜYÜK FİNAL YAPACAK… İLK BENDEN DUYUN CANLARIM :)

 55. DEFNE AVLU 22 MART TARİHİNDE EKRANA GELECEK PERŞEMBE GÜNÜ HABERİN OLSUN BİZİM HİKAYE BENCE BİRİNCİLİĞİ BU DİZİYE KAPTIRACAK

 56. coook sagol zuleyhacim bilgilendirdigin icin simdi..bu arada kizlar ben eve yeni geldim serhan bana sen eve git sabahdan burdasin yorludun artik..bende eve gekdim tv actim kanal 7 izliyorum..bu nani domuzu hic akilanmahacak mi yaaa..ichaya bak vayyy icca bak icinden canavar cikti.nasil oldurdu cocugu:)))

 57. YASAK ELMA DİYE DUYURULAN FOX TV NINI YENİ DİZİ 5 AY ÖNCE DUYRULMUŞTU. BİZDE HABER YAPMIŞTIK ALTIN TEPSİ İDİ ONUN ADUI DEĞİŞMİŞ YASAL ELMA OLMUŞ BİR KAÇ OYUNCU DAHA BAŞLAMADAN DİZİDEN ÇIKMIŞ. DİZİ FOX TV EKRANLARINA 19 MART TARİHİNDE GELECEKÇ

 58. MÎRACIM KANAL7 Tainhyani veremez çok açık seçik o. Zoya bikinili mini etekli gezip duruyor??
  ???
  Ay inşaallah Asli Ferhati terk etmiştir. Yoksa meslekten mi atildi? Ay yakışıklı biri girse bari yeni..

  1. SALİHA BALA DİZİYİ BENDE İZLİYORUM BU HABERE ÜZÜLDÜM AMA GELECEK SEZON KASIM AYINA KADAR DEVAM EDECEK

 59. aaaa filiz canim dogru haber mi ??kuzum sen anlat karadeniz dinal mi yapacak mis aaaa ben soook bende 3 sezon falan gider diyordun ben sooook..dogru haber mi??cavb verirmisin filizim

  1. YOK CANIM DOĞRU %99 İHTİMALLE HATTA SENARİS VE YAPIMCI BAKA BİR FİLM İÇİN ŞİMDİDEN STAR TV İLE ANLAŞMIŞ BİLE

 60. KIZLAR ÇOK YOĞUN OLDUĞUM İÇİN HABER YAPMAYA FIRSATIM OLMADI. VAKİT OLDUKÇA BUNLARI HABER YAAPCAĞIM….. DEFNE CANIM SEN EN SEVDİĞİN ÇİÇEKDEN BAHSETMİŞTİN LEYLAK MIYDI YORUMCLARIN RESMİNİ DEĞİŞTİRECEĞİM YANLIŞ ÇİÇEK OLMASIN CANIM SENDEN HABER BEKLİYORUM

 61. Sağol FİLİZİM
  24-32 bölüm arasi yayınlanan hangi dizi?? Kimden bahsediyon

  1. SEN ANLAT KARADENİZ İLK OLARAK 24 BÖLÜM PLANLAMIŞLAR. gELEN REYTİNGLERDEN SONRA SENARYODA BİRAZ UZATMA İLE 32 BÖLÜME KADAR ÇIKARTMIŞLAR. dİZİNİN ÖZÜNÜ BOZMADAN UZATMIŞLAR. BU HAZİRANDA SEZON FİNALİ KASIM AYINDA İSE FİNAL YAPACAKMIŞ

 62. Aynen öyle bence vermez o diziyi çok terbiyesiz yerleri var o taraflarını kesse dizi zaten az on bölüm falan kalır gibi ?? izlenmez yaa bide o dizi ahlak dışı resmen

 63. bu kanal 7 cok seviyorum cook adabli bir kanal yaa..
  nainde Allah en iyisini bilir sozu yokmu..salak sen Allaha taş put diyosunda neyse salak

 64. Aslı terk etti herhalde Ferhatı en son sarılıyorlardı?? Aslı saksıdaki çiceği seviyordu solmayacaksın deyilmi diye sulamamış sulamamış çiceği şimdi suluyor solduktan sonra ??

 65. ben netde bakmisdim ondan soyledim..ama bi dizi var dil se dil tak..tapasyada o dizide var bas rol coook guzel bi dizi hala devam ediyorum netde ara sira onu izliyorum..hikayeside star tv de yayinlana. ozcan denizden bas rolda oynadigi kaderimin yazildigi gun dizisine bezniyor hikayesi..coook guzel ..yaa filizim keske kanal 7 verse o diziyi..coook seviyorum tpasya dizide iyi biri

 66. Sen anlat Karadenizmi final yapacak ben pek anlamadım aslında izleniyor dizi ama çok uzarsa saçmalamaya başlar oda zaten Tahir ile Nefes baya iyi oldu gibi araları Nefes tam Karadeniz kızı oldu resmen fragmanını gördüm ??

 67. simdi rekalm kizlar ben bi serhani arayim amcasini djrmunu sorayim..sonra yazarim canalrim

 68. Tainyan mı neyse ayy vermez gerçekten yaa geçen seneden beri verecek deniyor vermedi verse izlenir aslında Arnav ile Zoya baya yakışıyor gibi keşke edepli bir dizi olsaydı ??

 69. Haklısın Zülişim sulamadi Aslı çiçekleri Ferhatin peşinde koşmaktan ??
  Dizi dünyası belli olmaz. Sen A.K ben sanmıyorum final yapsin. Bir 80 bölüm sürer o ama belli de olmaz Aşkı Memnu rekor kırdığı hâlde tadında bırakmak istediler 45 bölümde falan bitti

  1. defne canım bir ibana dese bende inanmazdım ama takip edip aldığım kulis bilgileri bu vakte kadar %95 oranında doğru çıktı… hıçkırık dizinin ilk final haberini biz yazdık bakalım bu haberi doğru mu çıkacak

 70. Ay yazık NURDANIM çok mu bunaldın oyundan??
  Ablam da okuldan geliyor yegenimle evcilik oynuyor. Ay bir bunaliyor ki ama annelik işte herşeyi yaptiriyor?

 71. zuleyham bend youtubeden seyretdim biraz evet kanal 7 deki diziler gibi degil ki…
  filizcim sana bi soru sorucam simdi bu hint dizikerinde nede sari giyniyorlsr ki gercek hayatda normal giyniyorlarsa peki neden dizilerinde giyiniyorlar..bide ah kalbimde pragya sari giniyorda bulbul giymiyor anlamiyorum ki,.ya giynin ya giymeyin..ben merak etdim acikcasi

  1. bizim yorumcularımızdan bir tanesi yazmıştı ismini hatırlayamadım. orada herkes normal giyiniyormuş sare çok pahalı imiş ama sarı renk konusunda gelince bilgim yok ama tüm süslemelerde sarı renkli çiçekler kullanıyorlar bunun dinen bir karşılığı vardır. inandıkları veya taptıkları tupun sarı rengi sevdiğine inanıyor olabilirler

 72. Ahlakımızın bozuk olduğu ordan belliydi ?? Aşkı memnu izlenme rekoru kırıyordu. En çok ben Beşire üzüldüm çocuk taşıyamadı vicdan zulmünü ??

 73. Aynen öyle Defnem Aslı çiceği yeni düşünür oldu Ferhattan sonra ?? ama ayrıldılar gibi keşke Aslı farklı bir yere gitse Ferhat arasa bulamasa Aslıyı biraz ayrı kalsalar sürekli birlikte geziyorlar Edi ile Büdü gibi bu nerden aklıma geldi bilmiyorum ??

 74. Yahu şöyle ağiz tadıyla bir diZi izleyemedik trt dizileri dışında seksenler güzeldi Yedi güzel adam güzeldi Yunus Emre güzel miş ama izleyemedik onun dışında hangi dizi vardı kayda değer hatırlamıyorum şuan ???

 75. Ooo Filizim yakışmış yorumcu profili ❤️❤️❤️ Bir zaman sonrad beya gül buketi koy içimiz açılsın ???

  1. sıradaki beyz olsun hatta şöye yapalım her hafta sizlerin sitediği resim koyalım bu gül olur araba olur o o küçüklükte belli olacak bir şey olur. her pazartesi yapalım… bundan sonraki resim beyaz gül olsun bu pazartesi beyaz gül koyalım

 76. Ayy Aşkı memnu çok değişik bir diziydi iğrençti hatta seyircinin gözüne soka soka izlettirdiler şimdide teve 2 mi neyse onu tekrar veriyor ?? çok iğrenç bir diziydi

 77. Padmini çok güzeldi Mira ?? onu bu şaşkıloz sümsükle karıştırma padminiye hakaret sayılır

 78. NASILSINIZ
  ❤❤❤❤❤❤
  PAPATYALARIM
  ???????

  AIDEMM ????
  NERDE BENIM KANKAM NERELERDE YOK?

  ?DOGUM GÜNÜ KIZIMIZ DA YOK?
  ELOŞ ABLOŞUM ????

 79. nuranim canim benim yaa.aski memenu evet cok guzeldi ama ahlaki degerler iyi degildi…

 80. filiz canim bende analmiyorum ki neden sari giyniyorlar bide insan yorulu onun icinde..tanuyla alya ne guzel giymiyor..neyse yaa oda hintlilerin farki olsun:))

 81. zuleyham biliylrum o degil benziyor sadece..neyse kizlar ben aciktim yeme yeyin geleyim opuyorm sizi

 82. Ay FİLİZİM çok güzel olmuş teşekkür ederim ?? mor sümbüllere bayılıyorum ya??
  Dizi dünyasına gelirsek işin içind en çıkamayız. ??
  Hintlilerde bildiğim kadarıyla bekarlar normal giyiniyor,evliler sari giyiniyor. Bir de alınlarına damga vuruyorlar. Evliligimizde mutluyuz demekmiş ?
  Bir de evlenince şık giyiniyorlar bekarken çok pespaye resmen şalvar giyiyorlar..

 83. Ha Behlulle Bihter aramızda yastik var demişti ama kum inanır ??
  Bir de Berenle Kıvanç hiç anlaşamazmış gerçekte araları iyi değil diye biliyorum sette sürekli kavga etmişler işte profesyonellik bu..

 84. HAYIRLI AKSAMLAR KIZLARIM

  KUSURA BAKMAYIN MISAFIRLER OLDUGU ICIN ANIDEN CIKTIM KIZLARIM…

 85. Haftaya cuma olsun Filizim çünkü bugün cuma. Nasılsın ne var ne yok okul nasıl gidiyor Filizim tatlımm

  1. tamam ablacım nasıl istersen ;) okul da iyi çok şükür ;) sende ne var ne yok ablam

 86. Kızlar ben geldim nasılsın?
  Iremsu ve ısabella annesi hoşgeldiniz nasılsınız?

 87. Kızlar okuldan geç donumdum kusura bakmayın yazandimda neler yapıyorsun tatlı arkadaşların!!

 88. Gizem teşekkurler iyiyim sen nasilsin kizim okulun nasil hocayada trip atma..

 89. Hülyanın
  Isabella,Iremsu ve Aideye selami var
  DENİZİM sana da
  Zara,Serpil,Asinin selamı var
  Elçiye zeval olmaz?

 90. Geldim kızlar ??Gizem hoş geldin ❣️❣️
  İsabella hoş geldin ❤️❤️

 91. Ayy beren saati pek sevmem kıvanç tatlıtuğ gibi çok iticiler yaa zaten oyunculuğu ikiside bıraktı ??

 92. Aynen öyle yaa evlenince sari giyiniyorlar bekar iken salkım saçak giyiniyorlar?? bide alınlarına kırmız damga vuruyorlar evliyim ve mutlu mesuduz simgesi galiba ?? bide evlendikten sonra saçları başları bakımlı oluyor bekar iken saçlarını taramayı unutuyorlar ??

 93. Hoş geldin Amaya ??kore dizisini daha izlemedikki ne konuşalım başlasın bir o zaman konuşuruz sadece fragmanını gördük pek bilgim yok dizi hakkında ??

 94. Akşamınız hayırlı olsun canım arkadaşlarım nasılsıniz???????? Beni soran sormayan kim varsa herkese çok teşekkür ediyorum ben iyiyim sizlerde iyisinizdir inşallah canım arkadaşlarım bütün yorumhaları okuyamadım ben defne abla, nurdan abla, zülayha abla, melek abla herkese teşekkürler defne abla fizik tedaviye gidiyorum ve anonim kim ben tanımıyorum . Nurdan abla sen nasılsın ne yapıyon özledim sizi . Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu