Kördüğüm

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti # Mukta Nezarete Düştü

Kördüğüm 221. Bölüm kanal 7 ekranlarına 15 Mart Perşembe günü gelecek. Bölüm Özetine  geçmeden kısa özet verecek olursak. Aman ile Mukta bir birlerinden hoşlanmaya başlarken ne gariptir ki Meethi de Aman’dan hoşlanmaya başladı. Aman Mukta için Yuvraç ile kavga etmeyi bile göze aldı. 

15 Mart Perşembe Kördüğüm 221. Bölüm Özeti 

Kördüğüm 221.  Bölümün 3. ve 4. partının özetini okumaktasınız. Dizinin 1. ve 2. partın özetine  ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız.[/pembebuton] Bölüm, Aman’ın Meethi’yi araması ile başlar. Meethi Aman’ın foyasının ortaya çıkartmak için kız arkadaşları ile beraber, ellerine aldıkları sopalarla Aman’ı kovalamaya başlarlar. Meethi de arkadaşlarına katılır. Aman karşısında bulunan bayanları görünce kaçmaya başlar.  Mukta da dışarıda yaşanan olayları duyunca hemen dışarı çıkar. Meethi’nin yakasına yapıştığını görünce sen nasıl bir erkensin böyle diyerek oradan ayrılır. Tabi Aman da hemen  peşinden gider. Mai de tapınakta Yuvraç’ı bekler. Telefonla arar ancak Yuvraç gürültüden sesi duymaz. Yuvra. ise dj’in yanına gidip artık müziğin başına kendisi geçeceğini söyleyip D.J uzaklaştırır. Kendine göre bir müzik açıp eğlenmeye başlar.

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti (15 Mart Perşembe Özeti) Resim 3

Mukta çok sinir olup açtığı müziği kapatır. Bu arada Surabbai dua ettikten sonra panik içinde olan Mai’nin yanına gelir. Bir sıkıntınız mı var diye konuşmaya başlar. Kanha uzakta durup yaklaşmaz. Surabbai eşim de burada diyerek Kanha’yı yanına çağırır. Mai Kanha ile tanışır ama tanıyamaz. Surabbai de eşi Kanha’ya hanımefendi gitmesi gereken yere götürebilir miyiz der. Parti de ise sinirler gergindir. Yuvraç seçtiği müziğin Mukta tarafından durdurulması ve herkesin içinde küçük düşmesini kabullenemez. İkisi bir birine karşı ağır sözler sarf eder. Yuvraç bir ara Mukta’yı itekler. Meethi de Yuvraç’a karşı çıkınca Yuvraç sinirden Mukta’ya tokat atacakken Aman Yuvraç’ın elini tutar.  Bir bayana vurulmayacağını bilmeyecek kadar cahilsin diyerek herkesin içinde Yuvraç’ı sözleri ile rezil eder.Tabi okulun kabadayısı Yuvraç bu sözleri kendine yediremez. Hemen Aman’ın yakasına yapışır.

Kanha Bundella Konağında Kördüğüm 221. Bölüm Özet

Aman ise yakasından Yuvraç’ın ellerini çektirip aynı sertlikte cevap verip Mukta hanımefendi den özür dile der. Yuvraç ise bunun üzerine güler. Ben mi özür dileyeceğim. Sen hayal mi yaşıyorsun Aman der. Bu sırda bayan öğretmen gelip kavgayı aralaştırır. Yuvraç’a hemen babasını buraya çağırmanı istiyorum hemde hemen der. Yuvraç bunu üzerine partiyi terk eder. Aman hem Mukta’nın hemde Meethi’nin gözünde kahraman olur.  Mai de eve getirecek şoföre ulaşamadığı için Kanha ile eşi getirir. Kanha Bundella konağına 18 yıl sonra girmenin verdiği bir duygusallıkla içeri girer. Bu durumu ne eşine ne de Mai’ye söylemez. Bir yabancı gibi girer.

Mai isminiz neydi oğlum der. o da Kanha der. Mai Kanha lafını duyunca yüzü asılır. Ancak Kanha soy adını değiştirmediği için öz babasından kalan soy adını söyleyince Mai derin bir oh çeker. Çünkü Kanha’nın gerçek soy adını bilmediği için başka Kanha zanneder. Bu sırada Veer gelir. Kanha yerinden kalkıp Veer’in ayaklarına dokunup sonra boynuna sarılır. Evdekiler dahil Veer buna anlam veremezler. Bu sırada misafirlere ikram olsun diye Amla su getiri. Mai de bu da Veer’in hanımı der. Veer, Yuvraç’ın nerede olduğunu annesine sorar.

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti (15 Mart Perşembe Özeti) Resim 4

Kanha olayın bir aile faciası olacağını anlar anlamaz bize müsaade diyerek evden çıkar. Yuvraç ise Mai’yi tapınakta bulamaz. Veer misafirler gidince bir kez daha tekrarlar. Anne Yuvraç nerede der. Tabi Mai bu soruya kem küm şeklinde cevap veremez. Mukta parti çıkışı bir türlü gidecek boş taksi bulamaz. Bu sırada Veer de annesine fırça atarken telefonu çalar. Arayan polistir. Yuvraç nezarete düşmüştür. Onu haber vermek için aramışlardır. 

15 Mart Kördüğüm 221. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

204 Yorum

 1. Kizlar ben gecen sayfaya yazdim.
  Defnem yine komik kucuk bir espiriyle acilisi yaptin.

   1. hiii tamam canim bu methi yuvrac arasinda hi sohbet falan olmuyormu? hep mukta aman yuvrac

     1. yayınlanma saati ve günü belli değil henüz netleşince haber veririm ;)

 2. Hemde ne korkunc bi gozunu buyuk bi gozunu kucuk yapmis saclar zaten beterin beteri ayy dedigim gibi selam vermem acaba bunlara nasil hayran oluyolarya.

 3. Ayy bu diziye söyleyecek kelime bulamıyorum keşke İcca hapis bölümlerinde final yapsaydı artık hiç bir anlamı kalmadı zaten bir anlamıda yok tu yaa ?? En azından Tapu Raghot bölümler güzeldi şimdi heryerden İcca salağı çıkıyor hiç bir şey anlamadım

 4. Ayy hayko mu neyse o adamdan korkuyorum yaa ??ne biçim bir şey öyle Allah ıslah etsin ne diyelim bir öküz gibi bağırışı var ?? gören başka bir şey zanneder onu dinleyen hayranlardan şüphe ediyorum beyinlerinden biraz ağır oldu ama neyse ??

 5. Hiç sevmem yaa Ne Ajdayı ne Bülenti Nede Haykomu neyse hepsi iğrenç ötesiler ?? bunları gören koşarak başka tarafa kaçar bide bunları dinliyorlar neymiş Süper star Ajda Pekkan onun neresi Süper Star ?? resmen Türkiye in yüz karası millet şişirip şişirip çıkartıyor bunları bunlarda kendilerini bir şey zannediyorlar ??

 6. Ayy şu sil baştan dizisinde ne tipler var öyle baya yakışıklı var merak ettim doğrusu ?? Feda dizisi de fena değil onuda beğendim??

   1. Gerçekten mi filizciğim merak ettim yaa şubatta dendi marta geldik hala dizi ortada yok anca kördüğümü verip duruyor ?? yaa bıktık valla sabah akşam İccadan televizyonu her açtığımda İcca karşımda bide şimdi kızı çıktı ortaya bu dünya ikinci iccaya daha tahammül edemez ?? inşallah Kore dizileri başlar bizde kurtuluruz şu İcca ve kızından ??

 7. Filizim bunu yayinladinmi bilmiyorum ama yazayim.

  İccha oluyor
  ica tapinakta dua ediyor eve donerken tapinaktan bir kamyonun geldini ve kucuk cocuklarin orda oynadiklarini goruyor ve hemen kosuyor dua tepsiside elinden dusuyor ica kizi kurtariyor ama kendi hizla gelen kamyonun sokuyla kacamadan kamyon iccaya carpiyor kucuk kizin annesi hemen ambulansi ariyor ica yara bere icindedir yuzu gozu kandir doktorlar kotu oldunu soyluyor ve dizide icca karakteri vefat ediyor.ica baska kisi olarak oyle devam ediyor o baska kiside kizi herhalde.

 8. Ya bu İcca ölsede kızı var aynı kişi ben zannediyordumki İccanın kızı farklı biri olacak diye ama aynı Madu öldüğünde Kızı çıkmıştı oda Maduydu zaten ?? hep aynı yaa resmen ölüleri diriltip tekrar yaşatıyorlar buna sinir oluyorum işte ??

 9. Aynen öyle Defnem en azından çocuklar duymasın dizisinden mantıklı ?? ayy o çocuklar duymasını izleyen varmı acep ??

 10. İcca oldunde tapasyada kaza gecirmistir ikisi terapati ile iletisim kurmaktdirlar icca oluyordur tapuda kalp bulunmassa olecektir icca zar zor becersede kalbini tapuya verecene dair bir belgeye parmak basar icca buyuk fedakarlik yapar kalbini tapuya verir bu olaylardan sonrada sanirim nani iyi biri oluyor yaptiklarindan pismanlik duyuyor hatta

 11. Evet İsabella Nani baya değişiyor hidayete geliyor herhalde İcca öldükten sonra hepsi toptan değişiyor Tapu falan ayy İcca öldüğünde Nani nasıl ağlıyor öyle kızın ayaklarına sarılmış çok kötü sahneydi ??

 12. Cümleten merabalar yine ezik icca dimi bizim bu iccayla başımız dertte kızlar inşallah kızı onun gibi saftirik değıldir şöyle mıy mıyyy??

 13. Hayırlı akşamlarr Filizimmmm nasılsın tatlım çay içiyoruz sen ne yapıyon savaşçıyı izliyoruzz sen nasılsın

 14. Sana her zaman var NURDANIM ??Canim Melisa Cennetle kardeş olduğunu öğrendi ve annesi Arzuyu evden kovdu vicdansiz diye. Cennete de çok iyi davranıyor çok seviyor onu ablam diye. Ama Cennetin haberi yok henüz söyleyemiyorler
  Zaar en son Cennet öğrenecek ??

 15. Yaa bu atv dizileri neden hep psikopat oluyor yaa bir tane mantıklı dizisi yok hep aynı şükür kırgın çiçekler bitiyor ??

 16. Yaa bu Cennet ile Melisa kardeş değilmi zaten ama Melisadan herşey beklenir yaa aynı Cennetin babası gibi ??

 17. Yaa bu Melisa ile Cennet kardeş değilmi zaten ama Melisadan herşey beklenir yaa aynı Cennetin babası gibi ☺️☺️

 18. Hayır aklında fesatlık yok ya ablasını kabullendi?
  Kaya yine ölmemiş Arzuyu kulübeye kapatmış. Kadın tecavuzcusiyle mahsur kaldi drama bak??

 19. Ay ya yine telefonun yazim güncellemesi çıkıyor ekrana
  Çıldırıcam ya guncellemiyorum kardeşim herşeyin mi bana garezi varya bu evrende????
  Bir yazı yazdirmiyor

 20. Çok psikopat bir adam yaa bu Cennetin babası evlerden ırak ?? ne biçim bir adammış Melisada baya değişiklik var gibi ??

 21. Ayy bu yazılım güncellemesi baya değişik bir şey bende çıkmıyor ama bendede Google play güncellemesi var onları yapmıyorum ama haftada bir güncelleme istiyor ?? denizin telefonu yazılım güncellemesi yüzünden bozuldu galiba yanlış hatırlamıyorsam ?? ablamın telefonuda ondan bozulmuştu bir ay tamirden çıkmadı Samsunglarda oluyor galiba

 22. Araba alırsın derdi bitmez
  Ev ailirsin,telefon alırsın derdi bitmez..
  Bitmezoglu bitmez ya bezdim valla??
  Arzu ile Kaya sahneleri beni gülmekten öldürecek Zülişim
  Allah seni kahretsin diyip duruyor elinde kelepçeyle ?????????
  Iste insan imtihanını kabullenmezse böyle olur. Zamanında söyleyecektin Cenneti

 23. Aynen öyle Defnem Arzu baya değişik yaa ağlaması falan çok komik aynen bide aynı şeyi deyip duruyor Nani gibi ?? Ama Kaya çok kötü birisi yaa kafayı takmış Arzuya


 24. ..
  .
  HERKESE
  ♥.♡.♥.♡
  İYİ
  ♥.♡
  GECELER
  ♥.♡.♥.♡
  TATLİŞ
  ♡.♥.♡
  RÜYALAR
  ♥.♡.♥.♡
  SİZLERİ
  ♡.♥.♡.♥
  SEVİYORUM
  ♡.♥.♡.♥.♡

 25. Ay Zülişim Kaya Arzunun gençlik kıyafetlerini saklamış bunlari hergun kokladım diyor ay ölücem gülmekten yeminlen komedi ya????????? ay catliycam

 26. Yaa bu Melisa anasını hiç merak etmiyormu kızın umrumda değil resmen ?? Aha Cengiz dili açıldı artık konuşurda konuşur

 27. Aynen öyle Defnem yaa adam baya takmış kafayı tam komedi Ama Arzu hakkediyor gibi kadının havasından geçilmiyordu şimdi bağırsın dursun ??

 28. Filizciiim sagol canim iyiyim☺
  Gizemim hosbuldum bitanem nasilsin?☺?
  Helinciiim sagol canim iyiyim seninde iyi olmana sevindim canim☺?

 29. Ayy diziye dakka bir reklam giriyor sinir oluyorum bir izlediğim dizi var oda reklamla geçiyor ??

   1. 200 DE BENDEN

    FILIZIM BEN ASAGIDA ICCANIN KAZASI VE KALBINI VERMESI 2 YORUM YAZDIM OKU ISTERSEN YAYINLANDIMI ACABA BABAANNEM MERAK EDIYOR.

 30. Aynen bende usandım reklamlardan Defnem daha yeni girmişti şimdi tekrar girdi şikayet edeceğim bu atvyi ??

 31. Ay şu Nihat Doğan Survivorda cinlerim tepeme çıkıyor adami görünce..
  Özge Aslan için söylediği sözleri unutamiyorum..

 32. Gizemim bande seni cok ozlediim?napiyim bande dars calisiyorum
  Zuleyhaciiim hosbuldum☺?nasilsin?sanada hayirli aksamlar

 33. Nihat Doğan denen cibiliyetsizi bende sevmiyorum neden böyle adamları çıkarıp çıkarıp ekrana koyuyorlar anlamıyorum keşke sorviyorda koşarken birden küt deyip ölse iğreniyorum yaa o adamdan ??

 34. KIZLAR HEPINIZE IYI GECELER TATLI RUYALAR CANLARIM BU GUN SIZE KATILAMADIM HIC MUSAIT DEYILDIM BIRTANELERIM BENIM???

 35. Filiz hanım mukta mı nezarete düştü yuvraj mı isimlere dikkat eder misiniz biz de merakta kalıyoz başlıkta mukta demişsiniz özetin sonynda yuvraj demişsiniz hangisi acaba

 36. Hayırlı geceler ya telefonum bozuldu kızlar bir an çok korktum şebeke var gözüküyor ama internete bağlanmıyor ay cıldırdım böyle ya

  Sonra baktım olmuyor temelli kapattım telefonu biraz beklettirdim açtım baktım oldu

  Galiba benim telefonum gidici valla bozulursa isim yaş

  Eee sizler şimdi on rüya görmüşsündür

  Bende yataktayım meleyi sallıyom çok huzursuz çok ağladım kıyamam ne olduğunu da bilmiyorum

  Yeni yattı bende yatayım artık yarın okulvar

  Hade Allah emanet olun göruşuruz canlar ????????????

  Nazım sanada iyi geceler bitanem

  Sende benim gibi geckaldın

 37. SALIHAM BU GUN HIC MUSAIT OLMADIM CANIM SANA DA IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM ??

 38. Gunaydin kizlar nasilsiniz sbahlari benim yorununla uyanun hadi bakiyim.Siz okurken be artik okulda olucamda.
  AYGUNUM
  CICEYIM OZLEDIM
  DEFNEM
  ZULISIM
  NURDAN ABLAM
  ELA ABLAM YOSUN
  RUYA ABLAM YOKSUN
  GIZEMIM
  ISABELLAM
  IREMSUM
  DENIZ KENTLIM YINE YOKSUN
  AYSELIM YINE YOKDSUN
  DENIZ ARAZ NERDESIN
  ALMIRAM
  AMAYA
  LUBAM
  RABISIM CABUK GEL
  NAZIM
  SALIHANIM
  MIRAM NERDESIN
  SEVDAM
  MANYAM NERDESIN OZLEDIM SENI
  2.CICEYIM NERDESIN
  HELINIM ASKIM BENDE KAYDETDIM SENINKINI
  FILIZIM
  NASILSINIZ BAKIYIM BENIM TATLIMI TATKI ARKDASLARIM.GEPINIZI KOCAMAN OPUYORUM.BEN OKULA KACDIM GORUSURUZ GUZELLER.BEN BY GUN GELEMIYICEM KUSURA BAKMAYIN.OYRETMENIMIN YANINA GIDICEM DERSLE ILGILI.OPDUM.YARIN GORUSURUZ.

 39. Ya benim Manyam nerde iedim onu her sabah yazardi habeei olan varmi kac gundur yok.MANYAM nerdesin kuzim ozledim seni cabuk gel.Bak bu gun bekliyicem.

 40. Günaydın kızlar???

  ??????????

  Gününüz aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın???

  ??????????

  Nasılsınız canlar?¿?

  ??????????

  Dün öğlene kuzenim geldi,akşam üstü ablamlar geldi ev kalabalıktı, gece 12 gibiler yazamadım…gece yazarken elimde telefonla uyuya kalmışım

  ??????????

  ALLAH â emanet olun inşallah görüşürüz?????

 41. Hayırlı sabahlar nurdan hanım??

  Nasılsın bacım ne var ne yok nurdanım??? gerçi uyanıyorsundur şimdi ya neyse???

 42. Günaydın DENİZİM???

  ???????????

  Günün aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın inşallah

  ????????????

  Nasılsın CANTANEM???

  ??????????

  Seni cokk özledim ve coook seviyorum??????

 43. Hayırlı sabahlar canlarım güzelliklerim ?????????????????????

  Nasılsınız bakalım hep iyi olun ??????????????????

  Ayselim nurdanım aidem gizem

  Sizlerede gunaydın canlar ?

 44. İyi ne olsun kahvaltı yaptım çay içiyorum

  Sonra girişcem işlere

  Valla niyetim vardı bugün ekmek pişirmeye annemlerde ama onlardan sonra dunurleri furcakmış bende vaz geçtim artık Çarşamba ya vururum

  Sende hep iyi ol hep gül bitanem ???????????????????

  ???????????????

 45. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  CANIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN PRENSESLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  ♥?????♥???♥?

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV
  ???GİZEM
  ???İNCİ
  ???TUANA

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 46. ????????AYSELİMMMM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN ben olmayınca sitem etti şimdi ben ne yapayım dün abim güle gittim yazamadım kusura bakma AMA SANA HALA KIRGINIM HABERİN OLSUN CANIM KANKAMMM SENİ ÇOK ÖZLEDİM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMM ????????

 47. ?❤️????❤️?MELEĞİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM MELEĞİMMM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR KIZ ALLAH KORUSUN TLF BİRŞER OLMASIN BENİMKİ HALE SERVİSTE DAHA GELMEDİ CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 48. ALLAH’IM BENİ VE TÜM ARKADAŞLARİMİ İYİLİKLER VE GÜZELLİKLERLE KATŞILAŞTIR HEP HEPINIZE GÜNAYDIN CNM ARKADAŞLARIM SİZLERİ ÇOOOOOK ÖPÜYORUM VE ÇOK SEVİYORUM ALLAH’A EMANET OLUN ❤???????????❣?????

 49. GÜNAYDINLAR..
  ELAM AHIRETLIĞIM HAYIRLI SABAHLAR. ARTIK GECELERI DE YAZMAZ OLDUN????
  ❤❤?????
  Ay bu ne iş adamının uçağı düşmüş. Kızı ve kızının arkadaşları hepsi ölmüş. Kaldi onca zenginlik..
  Ama yolcuların 3u hamileymiş çok üzüldüm..

  1. Defnem günaydın güzel bir hafta seninle olsun ???? Ayy çok kötü bir durum yaa çok üzüldüm ?? Allah rahmet eylesin

 50. HERKESE GÜNAYDINLAR

  Kızlar dün yazamadın eşim ve çocuklar dışarı çıkmak istediler havada güzeldi doğrusu bende bunalmıştım iyi geldi.Kahvalti yaptiktan sonra yazarim görüşmek üzere ??

 51. Ay zaten dünkü Cennetin gözyaşları dizisi çok kötüydü yaa ruh sağlığımı bozdu ?? neden böyle diziler yapıyorlar anlamış değilim sonra insanlar depresyona giriyor diye şikayet ediyorlar ?? gece gece korktum zaten ??

 52. Zülişim al benden de o kadar gülüm. Kaya kalbinden bıçaklandı ama geri geldi adam ölümsüzlüğün sırrına erdi zaar. Ve Cengizi öldürdü merdivenlerden attı.. Zülişim bir sıçrayıp uyandım saat 4. bi su içtim ,namaz kıldım.. ay dedim bu ne..
  Zülişim Cennetin yeni fragmanini izle. Cengizin cenazesi var ve Kaya Melisayla Selimi vurdu..??

 53. Ruyacim HOŞGELDİN..
  Çok iyi yapmışsın insanin kocasıyla çocuklarıyla gezmesi kadar güzel birşey yok..?

 54. Aynen öyle Defnem çok korktum yaa uyuyamadım çok değişik bir bölümdü olan psikolojimi bozdu resmen yaa Kaya nasıl tekrar dirildi anlamadım aynen ölümsüzlük iksiri içti herhalde ?? Tamam bakacağım fragmanına

 55. Annagul bilmiyorum Muktayi kimle evlencek. Fakat Bundela ailesine yaşlı bir adam geliyor Sanirim Mainin abisi. Veer in dayısı 60,70 yaşlarında.. Muktaya göz koyuyor sapık adam. Aileni öldürürüm diye tehdit edip zorla evlenmeye kalkiyor. Tapu bunu öğrenip kizinin yerine geçip gelin oluyor. Sonra yaşlı adam Tapasyayi kalbinden vuruyor. Icca kalbini veriyor sanirim..
  ???
  Bak Zülişim

 56. Defnem İzledim fragmanını Kaya herkesi öldürecek galiba bir kendi ölmedi terminatör gibi adam yaa tövbe tövbe ?? yaa Cennet tam salak kim ne derse desin senden şüphe etmemeliydim diyor Cengizin ölmesi çok kötüydü adamın boynunu kırdı resmen Kaya denecek pislik ?? sırf iki reyting kazandılar diye insanların beynine bunları kalıcı olarak bırakıyorlar ya pes diyorum başka bir şey demiyorum ??

 57. Ooooo olaylara gel olaylaraa Cennetin gözyaşları değilde cehennemin fokurtusu olmalıydı dizi bir insan bu kadar saf olmamalı sen okumuş mimar olmuşsun ya ne bebek gibi annede anne ??? zıkkımın köküü şaşkoloz Cennet etrafı cehennem zebanisi dolmuş Bir SELİM başına gelen iyi bir şey onada sahip olmuyor

 58. Aynen öyle yaa Dizi resmen gerçekçiliğini kaybetti masallarda bile bu kadar saçmalık yoktur ?? bu Cennet tam su katılmamış salak(özür dilerim bunu söyledim için) gerçekten tüm psikolojimi bozdu yaa hele Cennetin saçma sapan şeylere ağlaması beni çıldırtdı ?? Babası olacak Kaya tam seri katil adam öldü diye sevinirken baktık tekrar dirilmiş dizide o kadar hata varki bunı yazan senarist ne içtiyse artık bunları yazmış kafası baya güzeleama bu senaristtin ?? bide masum isim bulmuşlar Cennetin gözyaşları diye ama dizinin konusu ile hiç alakalı bile değil

 59. Aynen öyle NURDANIM seyirciyi bu kadar salak yerine koymayin ya. Pazar günü savaşçı dan başka rakip yok ya millet kıtlıktan izliyor ???
  Bütün suç Arzuda. Herkesi eve toplaycak 7 sülalesini
  Diyecek ki: Ben 18 yaşındayken hem üniversite okuyup hem harcligimi kazanmak için bir villada hizmetçilik yapiyordum. Evin oğlu bana tecavüz etti hamile kaldim ve Cenneti doğurdum Mukaddes hanimin rahmetli oğluyla evlendim diyecek. Böylece Kaya Mort olacak..
  AY BIKTIM
  ???
  Rica ederim Anagul

 60. Ay Zülişim hep Arzu yüzünden
  ARZU ÖYLE BIR UTANIYORKI:SANKI KAYA ARZUYA DEGIL;ARZU KAYAYA TECAVÜZ ETMİŞ ???
  TÖVBE YA RAB. YAHU SUSMA SUSMA..

 61. Aynen öyle Defnem ?? Arzu dut yemiş bülbül gibi hiç bir şey demiyor Kaya ise tam tersi adam elinde tüfek herkesi öldürecek Arzu hala sesini çıkarmıyor anca makyaj yapıp süslense kadın Kayadan kaçtığı gün ertesi sabah hemen süslenmiş ??

 62. Sağol Denizcim hoşgeldin sen nasılsın canim? Kayoplardasin
  ???
  Ay Zülişim öldürdün beni gülmekten ???he kadin ertesi gün banyodan çıkmış pür makyaj Cengizin evine gitti kremlerini sürüp ??? bir de niye ölmedin sen diyor ya Kayaya öl öl diye ?????vazoyu fırlatıyor
  Ha Züliş Cengizi öldürürken mal gibi bakti Arzu vursama birşeyler adama
  Ben büyük konusmayim Asla susmam asla bas bas bağırırım..

 63. Selam kızlar ne ediyonuz bakam ??

  Denizim cancazım valla meleyin yine biraz hırıltısı var çok korkuyorum inşallah ilerlemes

  Ay hiç sorma bende çok korktum telefonum bozulur diye

  Ha bide geçen gün sohbet için konuşacaktım öyle kaynadı arada

  Yanlış anlamadıysam sen sadece dinlemeye gidiyorsun

  Ama hiç dusundunmu töbe almayı

  Canım sana tafsiye ederim biran önce al

  Çünkü çok güzel birşey rabbim hakkıyla yerine getirmeyi nasip etsin hepimize inşallah

  Ben ekmek pişircem ketede yapcam bekliyorum seni bitam

  Bende seni çok seviyorum Allaha emanet olun göruşuruz ? ???????????????

 64. Kolay gelsin Saliham bizim payımızı da ayır ???
  Aman hasta olmasin Melek kız

 65. Geldim Kızlar ?? Aynen öyle Defnem kadın süs püs peşinde Kaya gibi bir bela bulmuş hiç umrumda değil orası çok komikti yaa öl öl diye bağırması Cengizi öldürmesine müdahale edebilirdi Arzu süslüsü hiç bir şey yapmadı sanki oda ölmesini istiyor gibi ?? sadece Kaya yapma dedi durdu?? ama Melisa çok güzel rol yaptı Cennet safından Cennet anca ağladı iki dakka sonra sustu ama Melisa tüm evi yıktı çığlığıyla ??

 66. Almiram bende seni çok seviyorum Allaha emanet ol

  Ruyam hoş geldin canım iyi yaptın yarasın ???

  Deniz araz hoş geldin nasılsın ????

  Ay defne ben o arzuyu hiç mi hiç sevmiyorum bıy bıy tının biri öyle bir insana kaya bence müstahak

  Vazla izlemiyorum arada bakıyorum görümcem çok seviyor o diziyi

  Ay kızlar nagihanın gönüllülere tıransfer olmasını nasıl düşünüyorsunuz

  Şahsen ben çok sevindim ?????

  İnşallah bundan sonra kazanırlar ben çok açıyorum onlara ???????????????

 67. Hosbuldum Defnecim nasılsın iyimisin bazen klavyeden kaynakli yazım hatası oluyor telefonu alalı 1 ay oldu yazarken donmaya başladı samsung a5 kullanıyorum.Sanirim sende de ayni telefon var seninde donuyormu? yoksa sadece bendemi boyle? olmasa garantiye gönderiyim

  Zulisim sağol canım seninde günün güzel geçsin nasilsin iyimisin

  NURDANCIM nasilsin iyimisin

  1. rüya canım bende de a 5 2017 var ben gelen güncellemeleri mümkün olduğuncakurmadım. ne zmana güncelleme gelse telefonum yavaşlıyor

 68. Saol defnem bugün yapmadım inşallah çarşambaya yapcam

  Ay hiç sorma bende çok korkuyorum inşallah ilerlemez

  Siz yeterki isteyin canım benim

  Keteler sise feda ?????????

 69. Aynen bende bağırırım yaa Arzu gibi susmam kadın ağzına kilit vurulmuş gibi hiç bir şey demiyor ?? susup oturuyor yerine zenginliğinden ödün vermiyor ama sanki Kayadan kaçan o değil hala burnu havada dolanıyor Herkese dese belki olanları Cengiz ölmezdi belki Arzu cenazesine bile katılmamış ne yüzü var sanki ?? ağacın dibinden seyrediyor cenazeyi ??

 70. Iyim defne ablam kiz ben hep buralardayim buraya gelmek biraz zor bavul agirda :-D :-D :-D

 71. Saliha ablam ben nagihanın kendi isteğiyle gönülüler takımına gitmek istemesine inan mıyorum bence bu acunun istediğidir baktı gönullüler pek oyun falan kazanamıyo hep 10 a 5 veya 10 a 7 falan bitiyo hiç heyecanlı olmadığı için böyle bişey yaptığını düşünüyorum tabi bu kendı düşüncem

 72. SALİHACİM sagol canim sen nasilsin iyimisin.Eger meleğin hırıltısı varsa sana bir tavsiye de bulunmak istiyorum.Sabahlari aç karnına çörek otu yağı icir ve bir kaşık bal bunları hırıltısı gidene kadar dene insaallah şifa olur geçmiş olsun

  Deniz Aras hosgeldin nasilsin iyimisin

  Aidecim nasilsin günaydın.Allah zihin acikligi versin derslerinde

 73. Evet RÜYACIM A5 kullanıyorum. Benim de donuyor bazen. Telefonun ısındığını anlıyorum açıp kapıyorum sorun olmuyor sonra.. Ay bozulsa Allah muhafaza yenisini de alamam bunun taksidini yeni ödedim
  ???
  Ay Zülişim alemsin he ağacın ardından bakiyor. Küpe takmış mi görmedim ???
  O Arzu Melisa ölsün de gorem ben yine suscak mi???
  ???
  Saliham senin gorumcen de bizim kulüpten. Izleyecek birşey olmayinca izliyorum ben de.
  Arzu Kaya komedi

 74. DENİZ KENTLIM sanada günaydın. Umarim sende iyisindir

  AYSELCİM sanada günaydın seninde gülümsemen hic solmasın.Kendine çok iyi bak görüşürüz

 75. Aynen öyle Defnem ya Arzu yüzü bile kalmadı artık Cenazeye katılmaya başörtü takmış saçının yarısı dışarıda ?? Ama makyajda yapmış ?? bende merak ettim Melisa ölse Arzu ne yapar niye susar gibi Kadın anca susuyor yaa iki kelime söyle Bu Kaya hakkında neyi bekliyor ben çözemedim Arzuyu ?? görende sanki devlet sırrı taşıyor konuşsa belki Kayayı hapise yollar ??

   1. zülişim defnem nurdanım nazım aysel abla rüya almira saliha abla ve daha izmini yazamadığım arkadaşlarım ablalarım nasılsınız bakalım ?

 76. Sorviyorda transfermi var ünlüler takımından gönüllüler ekleniyor o zaman yaa hiç bakmıyorum bu programa ama çok uzun sürüyor tüm yaz Sorviyor var (izleyenlere saygı duyuyorum) ama insanların vakitlerini çalmaktan başka bir şey değil bide dört beş saat sürüyor galiba ??

  1. ben okuldan geldim defne bu saatte kalkan varsa önce günaydın dedim gerçi klimimiz okuyor kimimiz ev işleri için çoktan kalkmıştır :) ama ben olsam 10 a kadar yatardım :)

 77. DEFNECİM cok ısındığı zaman gereksiz dosyaları temizle ve telefon hızlandırma kullan işe yaramazsa garintiye gönder.Insallah bozulmaz canım taksitle alınca zor fiat ikiye katlaniyor

 78. Ilahi FİLİZİM sen de uyukuyu sevenlerdensin ablam gibi ?
  Ama ben uyuyamak çok en fazla 8 saat. Ağır bir hastalık geçirmiyorsam pek uyumam. Kitap okur,biriktirdiğim bulmacalari çözüyorum ??
  ????
  ???RÜYACIM haklısın öyle oluyor. Ben de öyle yapiyorum dosya biriktirmiyorum. Aman bozulmaz inşaallah okuyup ufluyorum??
  ???
  HOŞGELDİN Nazım.Dun misafirin varmış..?

  1. okulun ilk yılları hatırlıyorum cuma akşam yatıp cumartesi akşam kalkmıştım :) tabi insan yattıkça yatası geliyor. Cuma akşam dediğime bakma sabaha kadar yabancı bir dizi vardı şimdi ismnin hatırlayamadım. onun 1 sezonunu bitirmiştim sabah 7 veya 8 gibi yatıp cumartesi akşam 8 de kaltım :)

 79. FILIZIM günaydın canım bende iyiyim çok şükür sen nasılsın iyimisin okul nasıl gidiyor.Benimki de 2017 a5 keşke iphone alsaydım ayni fiyat sadece kullanımı tek tuş oldugu için istemedim ama ömürluk telefon pişman oldum almadığıma

 80. İPhone telefonlar çok sağlam yaa ama çok karışık bide kullanışlı değil ben Venüs kullanıyorum iyi telefon ama şarjı çabuk bitiyor bide batarya sorunu var en iyisi Samsunglar ??

 81. Değiştirmem mümkün değil venüsü çünkü taksidi daha bitmedi en çok LG ve Samsung bide Sony telefonları seviyorum Sony kullanışlı telefon sağlamda ama çok pahalı iPhone gibi??

  1. zülişim lg markasına sahip çıkmıyor ıphone çok pahalı sony telefonum vardı servisi sıkıntılı idi samsung iyi mi dersen diğerlerine nazaran daha iyi derim bir de iphone ye göre daha ucuz aynı özelliklere göre

 82. TÜNAYDIN FİLİZİM İYİYIM SEN NASILSIN İYİSİNDİR İNŞALLAH BENDE UYKUYU SEVENLERDENİM ÖZELLİKLE BAHAR UYKULARI ÇOK TATLI OLUYO??

  1. :) uyku güzel ama yata yata insan uykuya doyamıyor. şimdi okuldan geldim çok uykum var ama özet yazacağım

 83. KIZLAR
  ♥♥♥♥♥
  NASILSINIZ
  ♡♡♡♡♡♡♡
  BAKALIM
  ♥♥♥♥♥

  ..
  .
  DİŞÇI YE GITTIM ASLINDA O KADAR DA KORKULACAK BİR ŞEY YOKMUŞ YA DISIMI UYUYSTURDU OKULDAN ALDIKLARI ICIN ACTIM OTURDUM BASIM AGRIYORDU TANSIYONUM VE ŞEKERIM DÜŞTÜ HERKES ETRAFIMDA SONRA SAKİNLEŞTİM DIŞIM I TEMIZLEDILER 2 HAFTA SONRA DOLDURACAKLAR ICINI AMA 3 GÜN ŞİDDETLİ AGTRIYI CEKECEM MASELEFF

  ..
  .
  SİZLERİ SEVİYORUM…♥♡♥♡♥♡

 84. Hoş geldin Helin ben dedim sana korkulacak bir şey yok diye zaten uyuştuyorlar iki tane biraz zaman geçtikten sonra dişin uyuşuyor hiç bir şey hissetmiyorsun gerisi kolay ?? zaten korkmana hiç gerek yok ??

 85. Geçmiş olsun Helincim. Derler ki:”Diş ağrısı çekmek; kabir azabının yarısıdır “??
  Ay gibi dişlerin olacak hadi iyisin kuzu??
  ???
  Zülişim Samsung fakir icadi senin benim gibileri idare ediyor işte ??
  Benim şu an Iphone almam mümkün değil ama erkek kardeşime aldim. Çok tamah ediyor böyle şeylere genç olduğu için icin de kalsın istemiyorum. Allah korusun birşey olsa içim acir kardeşime alamamıştım diye. Ben pek önem vermiyorum..
  Ama bilgisayarım Asus çok iyi marka çok kullanışlı 7 senedir tıkır tikir maşaallah ??

 86. NAZIM hoşgeldin canım nasılsın iyimisin.
  ????
  ZULİSİM aynen öyle iphone telefon çok saglam.Evet canim samsung telefonlar kullanışlı oluyor önceki es3 tu 5 yıl kullandım en son sana yazarken dondu bidaha açılmadı.Yenisini aldım buda kasıyor iki kelime yazicam donup kaliyor neyse başınızı agritmayim baska şey konuşalım Rudra fanlari ve sevenleri için bir seyler paylasmak istiyorum.

 87. Aynen öyle Defnem Samsunglar fakir işi yaa hiç modelliği yok zaten millet iPhone 8 kullanır ben hala venüs yada Samsung işi kullanıyorum ?? fakirin hali Bi başka oluyor evet bilgisayarda Asus baya kaliteli inşallah ömür boyu kullanırsın Defnem çünkü bilgisayarlar baya pahalı ?? benim kardeşimde iPhone kullandı ama ablama verdik şimdi Samsung kullanıyor ablam iPhone şikayetçi ama hiç bir işe yaramıyor diyor değiştirecek galiba ??

 88. Evet Rüyacım Samsunglar baya donuyor yaa iPhonede o problem yok ama biraz daha kullanışlı ve ucuz olsa alırım çünkü bu venüs hiç sevmiyorum hep problem sorun çıkarıyor ?? Rudra fanı değilim ama merak ettim ne paylaşacaksın ??

 89. Kızlar belki aranızda bilen vardir bu haberi benim hosuma gittiği için sizlerlede paylaşmak istedim.Ashihs Sarhma(Rudra) geçen yıl doğum gününde hayranları ona çeşitli hediyeler göndermiş.Rudra eğer beni gerçekten seviyorsaniz bana hediye göndermeyin yardima muhtaç kimsesiz çocuklara gonderin demiş.VE dogum gününü kimsesizlere yardim yemeği vererek onlarla birlikte kutlamış.Kisilik olarak cok düzgün bir insan eşine ve ailesine değer veriyor hayvanlari çok seviyor evinde 3 4 tane köpeği var.En önemliside kimsesizler icin bağışta bulunuyor ben çok taktir ettim sizlerinde goruslerini bilmek isterim

 90. Vay be helal olsun diyelim Rudraya bakın hele gerçekten böyle insanları taktir ediyorum ?? Ve keşke Müslüman olsada yaptığı iyilikler sevap olarak yazılsa belki Allah bilir yaa sevap kazanıyordur bide bu tür insanlar yaptıkları iyilikleri hep gizli tutuyorlar magazin haber konusu pek olmuyor galiba ??

 91. Iyi demiş Rudra RÜYACIM Allah daim etsin ne diyim. Benim için karısını aldatmadigi sürece sorun yok. Karısını aldatan erkeklere alerjim var. Hani cennete gidecek deseler gözüm görmüyor artik..
  Acun’u bu yüzden sevmiyorum mesela. 4 evlilik yapti. 2 tanesini aldatti eşlerinden. En son evlendiği kız kendi kizindan 4 yaş büyük sadece. Ve 3.karisiyla evliyken Şeyma yi hamile birakti. Karisi Zeynep Şeyma doğurmak üzereyken öğrenmiş Acunun aldattığını. Kadın aylarca hastanede yatmis üzüntüden.. Şimdi bu Acun güya dünyadaki herkese yardim ediyor belki de günah çıkarıyor ama benim umrumun kenari değil gözümde 5 kuruşluk ??

  1. mustafa ceceli benim gözümde değeri kalmadı eskiden en çok sevdiğim sanatçı idi

 92. Ama bunların dini hep puta tapma yani Allaha şirk koşuyorlar tövbe tövbe ?? tek Olan Allah’a inanmıyorlar ve şirk koşmak en büyük günahlardanmış Allah yardım ede ??

 93. Aynen öyle yaa acun zaten dinsiz galiba hiç bir şeye inanıyor ?? bu Acun iyice kudurdu para coşturdu adamı bu ne kadar yardım etsede ne fayda sözde program yapıp milleti kandırıp duruyor Rudra bile belki bu Acundan daha iyi bilemem tabi ama Acun denen adamdan tiksiniyorum ?? sırf onu görmemek için kanalı en arkaya aldım ??

 94. Kızlar bir işim var halledip hemen geliyorum siz sohbete devam edin ?? ben gelirim

 95. Kızlar bir işim var halledip hemen geliyorum siz sohbete devam edin ben gelirim ??

  1. Bunu yorumum gidiyormu diye yazdım yine sitede sorun var zannettim çünkü yorumlarım çıkmadı

 96. Ateist olduğunu cuma ve bayram namazlarına gitmediğini söyledi zaten Zülişim..

 97. DEFNECİM aynen bende eşini aldatan erkekten hoşlanmıyorum.Yaptigin iyilikler bir tarafa en önemlisi ailedir kimisi disarda kedi evde arslan kesiliyor acunda gercekten kisiliksiz biriymiş en son duydum kızı yaşında sevgilisi var diye.Evlendilermi bilmiyorum aslinda hic şaşırmıyorum dünyanın çivisi çıkmış Allah akıl fikir versin

 98. ZÜLISIM imanin kimde oldugunu kimse bilemez rabbim hic bir şeyi bosyere yaratmamistir.Hangi dinden olursa olsun herkesin günahı ve sevabı ayrıdır.Hz.mevlanın bir sözü vardir.Gel gel ne olursan ol yine gel burası bizim dergâhimız yine gel demis.

 99. Ha tamam o zaman Defnem belli zaten ney olduğu Acunun tipi değişik bir şey yüzü falan ?? evet evlendi hatta düğünü falan bir hafta konuşuldu Acunun gündem hep oydu ??

 100. Aynen öyle Rüyacım belki bu Rudra daha iyidir Müslüman olan kimseden Allah bilir tabii herkesin sevabı ve günahı ayrı tabii ??

 101. Ayy bide bu Acun karısı ve çocuklarıyla mutlu aile tablosu veriyor gülerek ?? görende dünyanın en iyi en temiz adamı aslında seyirci şişirip çıkardı bu Acunu kanalı izlemmese belki para kazanmaz bide en çok izlenen kanalı bu adamın ??

 102. HELIN ablacım çok gecmis olsun diş ağrısı çok kötüdür allah şifa versin

  Filizcim tavsiyen için sagol öyle yaparım

  Kızlar bende işlerimi halledip donerim görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu