Kördüğüm

Kördüğüm 224. Bölüm Özeti # Veer ile Ichcha Bir Arada

Kördüğüm 224. Bölüm ekrana 18 Mart Pazar günü gelecek. Bölüm Özetine  geçmeden kısa özet verecek olursak. Veer ile hanımı yetimhaneye gider. Veer Ichcha ile karşılaşır. Veer daha önce gördüğünü ama bir türlü çıkaramadığını düşünür. Ichcha ise Veer’in evlendiğini ve hala kendisini tanıyamadığını gözleri ile görür. 

Kördüğüm 224.  Bölümün 1. ve 2. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Damini Kanha ile konuşurken gelen misafiri görmemiş, ve Kanha ile konuşurken Jogi’nin ayağa kalkması ile başlar. Jogi, Damini’nin yanına gelip bu zamana kadar nerelerdeydin Damini der. Bu arada Veer ve Amla da sanırım ceza evine bağlı mahkumların çocuklarının büyüdüğü yetim hane olabilir. Bizim burada böyle bir sistem olmadığı için tercüme etmekte zorlanıyorum. Daimini bu arada karşısında duran kişinin Kanha olduğunu söyleyince Jogi hemen oğlum diye sarılır. Damini ardından bu güzel kızımızda bizim gelinimiz Survi der. Hint geleneklerinde bizim gibi ilk defa gördüğü için altın veya para vermek ister. Cüzdanını açar. Son parasını miktarı çok düşük olan parayı Survi’ye harçlık etsin diye verir. Daha fazla bir şey verebilir miyim diye ceplerini yoklasa da başka verecek bir şeyi bulamaz.

Kördüğüm 224. Bölüm Özeti (18 Mart) Resim 1

Survi hemen Jogi’ye saygı göstergesi olan Jogi’nin ayaklarına dokunur. Damini hemen eski patronuna hemen bir kahve getirip 18 yılı neler yaptıklarını konuşurlar. Damini Meethi’nin bulunmaması için gittiği yeri kimseye haber veremediğini söyler. Jogi ise Ichcha’nın yanına gidemediği onu ziyaret edemediği için kendisini suçlar. Ancak evde her zaman onun varlığını hissetmek için doğum günlerini kutladığını söyler. Ichcha ceza evinden çıktığını ama tek başına yaşadığını söyler. Bu arada Üniversiteden yetkili Yuvraç’ın okul disiplinine uymayan davranışlarından dolayı okuldan uzaklaştırılacağını söyleyince Ummed şok olur. Olayı Mai ile paylaşır. Veer bunu duyduğunda neler yapacak? diye Mai’ye sitemkar konuşur. Çünkü Yuvraç’ın söz dinlemeyen bir çocuk olmasının tek sebebi Mai olduğunu herkes bilir.

Veer İle Ichcha Karşılaştı Kördüğüm 224. Bölüm Özet

Daimini de Meethi’ye Ichcha’nın öldüğünü söyledik. Annesini katil biri olarak bilmesini Ichcha’nın istemediğini, o yüzden Ichcha ceza evinden çıktığını ama kızına yakın oldukça yalanımı ortaya çıkacağı için uzaklarda kendisine hayat kurduğunu söyler. Veer ile hanımı da yetimhaneye girer. Görevliler Ichcha’nın eline çiçek verip gelen misafire vermesini ister. Yetimhaneden sorumlu asker de bu gelen kişi de bizim okulumuzun öğretmenlerinden der. Ichcha kafasını kaldırdığında karşısından kocası Veer’i görünce şok olur. Veer ise tanıştığımıza memnun oldum hanımefendi. Ben Veer Sing Bundella der. Ichcha elindeki, Veer’e taktim etmek üzere vermek için getirdiği çiçeği düşürür. Hemen Veer’den özür diler. Eğilip düşürdüğü çiçekleri toplamaya başlar.

Kördüğüm 224. Bölüm Özeti (18 Mart) Resim 2

Veer de hemen Ichcha’ya yardım edip çiçekleri toparlar. Veer Ichcha’nın yüzünü görünce sanki daha önceden gördüğünü ama hatırlayamadığını hisseder. Amla da Ichcha’nın yanına gelip bende Veer’in hanımı Amla deyince Ichcha bir kez daha beyninden vurulmuşa döner. Jogi ile Damini de Puşkar’ın kendisini kandırıp şirketin başına geçtiğini anlatır. Bir ara Amla ile baş başa kalan Ichcha, Amla ile konuşma fırsatı olur. Veer’in ilk eşi katil olduğunu falan söyler. İşça da çok üzülür. Yuvraç dan da  bahsedince büyüdü mü Yuvraç der. Amla da Benim boyumu bile geçiyor diye ağzı gevşek olduğu için Amla her şeyi anlatır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

141 Yorum

  1. MERHABALAR ??
    Ayselim,Nurdanim benim birseyim yok. Yani her insan gibi dertlerim var tabi ama bunu buraya yansitmam genelde..
    Bugün yazamamamin sebebi; sabah duş aldığımda saçımı tararken tarak tırnağına battı epey bi kanadi,çok acıdı ve de işlerim coktu. Biliyorsunuz aklım her estiğinde yazamıyorum. Sitedeki soğukluk hakkında hiçbir fikrim yok. Varsa da sebebini bilmiyorum. Ben her koşulda her durumda yazıyorum. Fakat bugun Nurdan,Züliş ve ben yazmayinca site nerdeyse bomboş kalmış. Taş çatlasan 40 yorum var. Bunu sorgulamak lâzım. Demekki hâlâ siteyi benimseyemeyen ya da sadece belirli kişiler için siteye girenler var. Ben yüz yorumcu varsa hepsiyle de konuşan,her türlü sohbete katılan paylaşımcı biriyim. Ha çok mu boş zamanım var.? Hayir
    Hiç derdim tasam yok mu? Hayir
    Sadece olabildiğince yazıyorum ???

  2. Ay Saliham aşure dedin can evimden vurdun beni çok canim çekti ??? eline sağlık
    Annemde ariyor aksamlari kestaneleri dizdik sobaya,sobanin fırınında da etli ekmek falan yapıyorum diyor nasil içim gidiyor ya?
    ????
    Aide AMerikalilar o parmağı kullanamaz çünkü o parmak benim parmağım ☝☝??

  3. Ooo yeni özetler gelmiş???

    NASILSINIZ
    ??????
    AH KALBİM
    ?????
    AILESİ
    ????
    HEPINİZİ
    ??????
    ÖPÜYORUM?????????????❤

  4. İkincide ben olayım

    Yaaaaaaaaa Denizim yapma böyle niye gidiyorsun ne oldu canım

    Niye artık yazmıcan her zaman senin yazmanı beklicem inşallah kötü bişey yoktur Allah emanet ol ?????

    Helinim kıyamam sana keşke yakın olsa gelir yer giderdin kuzum ??

    Küçük oğlum da çok seviyor kaç gündür istiyordu dün pazardan mazemelerini aldım bugün yaptım
    Derslerinde başarılılar

    Kainatım hep iyi ol

  5. NURDANIM güne gitti
    ???
    Zülişim sana noldu moralin bozuk ??
    ???
    DENİZİM sen neden yazmayacaksin anlamadim. Aysel seni ihmal ediyor diye mi? Bu benim için geçerli bi sebep değil.. Aysel temelli gitmiş değil ve olağanüstü durumlar yaşıyor kızcağız.. Ayrıca biz seni hiç ihmal etmedik. Senin için bir önemimiz yok muydu yani??
    Gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum..

  6. DEFNOŞ ABLOŞUM❤❤
    NASILSIN ABLOŞUM İYİİYİSİNDİR INSALLAH EGER ELOŞ ABLOŞUM LA KONUŞUYORSAN ✋✋SeLaM✋✋ SÖYLE ÖPÜYORUM SENI?

    NURDAN ABLOŞ YOK
    AYSEL ABLOŞ YOK
    NIHANIM DA YOK

    AY KIZLAR NEDEM YOKSUNUZZZ?

  7. ZÜLİŞ ABLOŞUM ??
    IYIM SEN NASIL SI INŞALLAH IYISINDIR ABLOŞUM
    ÖPÜYORUM SENI??????

  8. Iyi değiliz Helin siteye nazar değdi..
    Filizim sen nasılsın ve nerdesin ben sana teknik sorular soracaktım ??
    Sende mi keyifsizsin artık ?

  9. NEREYE GITTINIZZ BUGUN BOSUM AKSAM DIZIM VAR BELKI YAZAMAM AMA REKLAM ARALARINDA YAZACAM

    SIZLERI ÇOK SEVIYORUM ❤??????

  10. Defnem hoş geldin geçmiş olsun ?? Aynen yaa bugün kimse yazmadı ben bugün çok yoğundum yoksa elimden geldiğince yazıyorum işlerim olsa bile neden bugün kimse yazmadı nedenini bilmiyorum ve merakta ettim ??

  11. Helin unutmazsam söylerim Elama selamını üzerimde kalmasin unutuyorum bazen..

  12. AA NOLDU KI DEFNOŞ ABLOŞUM BENİM HABERIM YOK NOLDU SOYLERMISINIZZ??????

    MELEK ABLOSUM ??
    NASILSIN ABLOŞUM IYISINDIR INSALLAH ABLOSUM SENI SEVIOMMM ❤ VE ÖPÜYORUM?

  13. Yok Defnem moralim bozuk değildi Denizin aniden böyle terk etmesi beni üzdü giderken bir sebepte söylemedi ?? ona üzüldüm

  14. Kizlar merha bakiyotum artik xanlanma feliyor cunki Defnem geldi
    HELINIM ASK olsun sna yorum yazdim oeki bana neden xecao yazmadin izledim seniSka sak belku gitmemisin xanim nasilsin.opdum.

  15. Defnem moralim bozuk değildi Denizin aniden böyle terk etmesi beni üzdü giderken bir sebepte söylemedi merak ettim ??

  16. Defnem moralim bozuk değildi Denizin aniden böyle terk etmesi beni üzdü giderken bir sebepte söylemedi merak ettim

  17. Sağol Zülişim nedenini bilmiyorum bebeğim ?
    Ferhat Aslanin tabiriyle; Yazan yazar,yazmayan yazmaz??
    SIKINTI YOK??????

  18. AH KALBIM sayfasına mi daha gitmedim si di gidecektim seni görsem cevap vermez olur muydun iyim sen nasılsın okul nasıl gidiyor seni seviyorum ❤???????

  19. kizlar merhaba nasilsiniz

    aaa kimse yok bende bir kac gundur gec geliyorum yeni kendime geldim yazdim ama kimse yok DEFNEM , NURDANIM, FILIZIM MANYA NERDELERYA BUGUN YOKLAR ZULISIM SANA NE OLDU.

  20. Ay ben su harifleri yiyiyorum kizlar yazdigimi anliyormusunuz
    DEFENM canim dogru cunki o senin parmagin afferin canim.peki diyer sorularin cevaplarini biliyordunmu.Ay keske soylemsetdim cevaplari.Canim kecmis olsun dikkat et kiyamam sana simdi nasilsin canim

  21. IREMSU bebeğim yazamadım bugün
    BELLAM a noldu ki yani çok özel değilse..
    Hayati bir sorunu yok değil mi inşaallah..

  22. Aynen Defnem kimseye zorla yaz diyemeyiz herkes kendi isteğiyle yazıyor bir zorunluluk yok bunda keşke bir sebep yazsaydı neyse geri gelir inşallah ??

  23. Evet Aidem diğer sorularin cevaplarını da biliyordum?
    Ama ayıp olmasın diye söylemedim.. son soruyu cevaplamak istedim??

  24. aaa gelmissiniz yazana kadar bende ilk yorum benden olacak saniyorum kizlar gelmissiniz yazana kadar.

  25. İsabella ben bugün baya yoğundum yazacak durumda değildim eve misafir geldi hatta sayısını söyleyim 10 kişi onlarla ilgilendim bide işte anneme yardım ettim şimdi anca zaman buldum ?? Sen nasılsın iyi misin

  26. Ay cok sukur Isabellam geldi canim seni cok merak etdim nasilsin iyimisin canim benim. sen delimisin yalnizbasina hemde sinirli arba kulaniyorsun vallahi yureyimiz yerinden cikacakdi Canim simdi nasilsin Iremsu niye oyle yazdi canim dun gidiyorum yazan elvida soyleyen Gizem diyildi baskasi onun adindan yazmis canim artik kim oldugunu bilmiyoruz canim Ah Kalbimde Deniz ne hallere dusdu en cok merak eden o oraya git bir selam ver seni gorseler cok mutlu olycaklar nihayet yazdim.Canim bir daha boyle yapma bizicok korkutdun.Niye Iremsu oyle yazdi canim cok sunirirliydu sanirim.opdum.Senden cevap bekliyorum

  27. Ayy Sba fragmanı çıkmış çıkmaz olaydı ?? yaa bu Aslı sanırım intihar mı etti bilmiyorum Ferhat kucağında Aslıyı almış hastaneye götürüyor sonra Aslı hamile olduğunu öğreniyor boynunda bir şeyle ?? Yiğit Ferhata diyorki hep bildiği okuyorsun Aslı senin yüzünden bu durumda diyor Ferhat boks yapıyor ?? bir bağırıyor ödüm o anda demişimki tövbe bismillah bu ne bağırıyor öküz gibi ????

  28. Evet Defnem akrabalardı bir yerde cenaze vardı kendi akrabalarından bizede öğlen namazına kadar durdular sonra kendi evlerine gittiler cenazeye

  29. Helinim saka yapdim canim hem ah kalbime hemde korduyumun onceki sayfasina yazdim.Onemli diyil canim biliyorum gormemisin.Xani nasilsin dersler nasil.
    .
    DEFNEM niye ayib olur hayatim bravo sana kimse bilmdi bir tek sen bildin harikasin.
    KIZLAR SON SORUMUN CEVABINI DEFNEM SIYLEDI ZATEN.
    BIZIM ELIMIZDEKI EN KUCUK VE SON PARMAK VARYA O PARMAKDAN AMERIKALILAR ISTIFADE ETMEZLER NEDEN?
    CEVAO:(CUNKI O BIZIM PARMAGIMIZ)

  30. Ama olsun ya iyi oldugunu bildim ya derinden oh ceke bilirim nara birazdan gidicek seninle konusmak istiyodu

  31. Ay Zülişim bu hafta nerdeyse hiç izlenmemis SBA.. reyting çok düşmüş o yüzden Asfere bebek yazmışlar ay iğrenç ??
    Her hafta nasıl saçmalarız diye düşünüyorlar..

  32. aidem geldim su bana sinirliydi.

    ay zulisim simdi ne yorulmussundur.

    Defnem sende yoktun gecmis olsun ariyomu hala

  33. Zulisim nasilsin canim ne kusiri ask olsun cecao yazmadin canin sag ol hayatim.Zaren ceval yazdim.Peki ne yapiyorsun simdi sende bakiyorum cok uzuldum ask olsun vallahi bende cok uzuldum niye bizi uzuyorlardi arkadaslarimiz anlamiyorum.Inaniyorum geri gelicek Denizim oyel sebebsiz gidemez

  34. Dahada düşecek gibi Defnem dizi artık nereye gidiyor ben anlamadım yaa önceden baya yüksekti reytingler azıcık düşünce Aslıyı hamile ettiler çok saçma olacak gibi bu bölüm ??

  35. Isabellam canim benim simdi nasilsin ama cok korkduk canim niye sinirlendiki sana canim sendemi merak ediyorsun dun Gozem adindan yazani vallahi onun yuzunden alme bir birine karisdi canim benim sizi oyle gorunce cok uzuldum

  36. Evet üzüldüm Kainat baya bir keşke giderken bir Sebep yazsaydı merakta bıraktı işte Deniz ??

  37. Sızlıyor biraz BELLACIM mühim değil yatarken merhem sürerim
    Su ile aranız da ciddi birşey olmadi inşaallah..
    ???
    Zülişim bir aşk dizisi diye izledigim5o vardı içine ettiler bravo..
    UTC nin bakamadığım yerlerine baktım arkadaşımın internetinden. Oya salağı yine hers eyi mahvetmiş. Yeni bölüm fragmanını vermişler biraz. Mehmetle Burcu evlenmis. Burcu kendini merdivenlerden attı bebek düştü diyip suçu Arzuya atacak. Ya bir nikahı durdurmak bu kadar mi zordu hepsi salak gibi sustu. Hele şu Arzuyla Oya bildiğin su katılmışmış salak ya..??

  38. ay kiyamam zulisim istersen dinlen benimde hic halim yok ama sizsiz yapamiyorumki.

    aidem dunki benim arabayi alip gitmem kaza yapmam cok kizdi ve sinirlendi ondan.

  39. Aynene Zulisim bende cok uzuldum sebesiz gitdiyine ama inanmiyirum onu sormadigimiz icin diyil cunki Deniz oyle biri diyil canim oyle seylerden dolayi gitmez.Ben onu iyi tanirim bir sebebi var mutlaka.Ama ne.Onu bende bilmiyorum

  40. yok Defnem ciddi deyil biraz kizgin iste ben araba surerken kontrol gidince duvara carptim basim direksyona carpti ondan biraz sinirli bana.

  41. Dün Utc ye baktınızmı ayy Oyaya tuzak kurdular herhalde Arzu kokoşu yaptı tuzağı ?? Ya o ne biçim bir kıyafet şekliydi iğrençti yaa kocasının düğününe katılacak kadar yüzsüz oldu bide süslenmiş püslenmiş Oyayı buzluğa kitlediler ?? çok kötü bir durumdaydı yaa ben bile üşüdüm o an sonra biri buldu kapıyı açtı Oya bayılmış kadın bir çığlık attı nikah yarıda kaldı ???

  42. Hər kəsə merhaba
    Diyer sayfada beni soranlar bende iyiyim hamd olsun
    Defnem bir soru sormus carsambayi nevruzu falan kutlamiyormusun diye
    Allah korusun defnem tabikide kutlamiyorum biz müslümanlarin 2 bayramı var Kurban və Ramazan başka batil bayramları kutlamiyorum çünkü Rabbim və Resulumuz izin vermiyor bizdə onun yolundan gidiyoruz kim kutluyorsa kəndi biləcəyi iş ama ben kutlamiyorum canım denfem

  43. Isabellam ne sen kazami yapdin ay bu kiz beni oldurecek canim sna bir sey oldumu canim iyimisin sen delisin vallahi elimde ilsa gelib doverdim seni.Canim zaten bir defa sen kazadan hastaneye dusdun yaralandin cok uzulduk ikinci defa opmasini sitemiyorum.Seni cok seviyorumBak sakin boyle yapam xanim arabayla gitmek istersensede o zaman efeyle git o seni koruru.Bak sakin bir daha boyle yapam.Asla.

  44. Yok Zülişim Burcu itiraf etti kendi yaptığını. Nikahta kolundaki pirlanta bilezik koptu Oyanın avucunda kaldi dikkat etmedin mi?? Burcu yapti..
    ????
    Geçmiş olsun BELLACIM üzüldüm.

  45. Aynen öyle Defnem Bi baktığım aşk dizisi vardı oda aşktan başka her şeye benzedi ?? Dün Utc beni sinir krizlerine soktu zaten yaa Oyayı buzluğa kitledi Arzu ben anlamadım Oya neden burnunu her şeye sokuyor sonra olan Oyaya oluyor Ha Mehmet ile plates hocası evlendi mi ben zannettim ki Oyanın durumu nikaha engel oldu zannettim ?? Yaa bunlar nasıl arkadaşsa hepsi birbirinin arkasından kuyusunu kazıyor resmen ??

  46. Haa tamam Oya elinde bir bileklik tutuyordu buzlukta bende Arzu yaptı zannettim kadın öyle bir bakıyorki ben yaptım der gibi Burcu yaptı doğru ??

  47. Hoş geldin Gülçicek nasılsın iyi misin doğru aslında bizim iki tane bayramımız var Müslümanlara has özgü zaten ateş başka dine özgü biz zaten eğlence olsun diye okul kutlardı ?? ben zaten hiç atlamadım ateşin üstünden

  48. İYİ AXŞAMLAR CANLARIM NASILSINIZ? BENİ ŞORAN HERKESE ÇOK TEŞEKÜRLƏR BEN İYİM SİZLƏR İYİ OLUN BU GÜN NEDƏN KONUŞUYORSUNUZ?

  49. Tamam Çiçeğim hoşgeldin..
    Him demek aynı ülkede olsan da gelenekleriniz farklı demekki
    ???
    Zülişim zaten reytingi düşmüş dün. Bu senaristin de sağlam bi tokata ihtiyaci var. Heycanlı dedik beğendik dedik karşılığı bu mu olacakti??
    Oyayı öldürseler haklılar yani tam Icca aynısı mal ya bir de okumuş olacak..

  50. Defnem cok merak ettigim sorularim var sana cok merak ediyorum ama sormuyodum sora bilirmiyim.

  51. Gulcicek nasil yani nedan noruz bayrami batil olsun ki oyle dedin ki allah korusun sanki kotu bisey yapiyoruz??siz yeni yili kutlamazmisiniz?
    Bizde noruz da yeni yili kutluyoruz garçektan cok uzuldum soyledine yeni yili kutlamayadami hakimiz yok?

  52. Defnem Utc zaten dünki bölüm güzel değildi yaa düşmesi normal yani Oya koskoca doktor ama geldiği duruma tam salak Pragya İcca karışımı oldu Oyanın Salaklığı zaten her şeye maydanoz oluyor Oya herkesin etkisine sütlüsüne karışır oldu sanane Plates hocasının hamile olmadığına saklamaya ?? Sen git Serhan ile ilgilen Merve Tombişi kaptı Serhanı Oya bulamadı bir doktor??

  53. yok Defnem dizi ilgili degil.

    DEFNEM HANI BOYLE ARKADASIZ SOHBET EDIYORUZ BIRBIRIMIZI GORMEDEN BU ORTAM NASIL KURULDU NASIL OLDU KIM YAPTI BU ARKADASLIGI.COK
    MERAK EDIYORUM
    SIZ ELAYLA KOMSUMUSUNUZ GERCEKTEN?
    NASIL BOYLE BAGLANDINIZ BIRBIRINIZE.

  54. Hu hu bende geldim
    Ay ay ay Kankam gemis hos felnia canim geldim nasilsin seni coooooook olzedim canim bende burdayim kusira bakma burdaydim bir isim vardi halledib geldim nasilsin canim.opdym.Kiz az kaldi 21-ne unutmadun dimi
    .
    sevdam his geldin nasilsin canim.Canim sana katiliyorum hayatim bende cok uzuldum bende
    .
    Isabellam bayildin sanirim canim uyisin ya cok sukur.

  55. Zülişim Oyada bu pasiflik va salaklık olduğu sürece kim napsin onu. Serhan diyorki bana söylemek istediğin birşey var mi? Yok yok diyip duruyor sürekli susuyor ve bakıyor Affedersin öküzün trene baktığı gibi ???????
    Kiz adami kanser eder o Merve hiç olmazsa sevecen güleryüzlü kocasına..

  56. Kardelenim ne olur gitme seni cok ozledim canin gitme bak yiksa bende cikarim.Aygunum senin icin cox darixdim dur bir az sohbet edelim ne olur beni kirma.

  57. HOŞ GƏLDİN AŞKIM NASILSIN BENDE SİZE KATILIYORUM NOVRUZ BİZİM İÇİN YENİ YIL SAYILIR VE BU BAYRAMI GEÇİRMEK ÇOK GÜZEL BU BAYRAMIN ÖZELİKLERİ GÜZEL

  58. Evet yaa Defnem Oya salaklıkta en önde koskoca doktor ne haldeydi aklı hiç çalışmıyor Oyanın Merve biraz daha sevecen en azından iki kelime laf söylüyor direk Oya ise yok sus deyip duruyor ?? bu gidişle Oya ne olacak bilmiyorum Bütün arkadaşları arkasından ne işler çeviriyor Oya hala onlarla ahbaplık yapıyor ?? diplerinden ayrılmıyor Oya Paçozu (özür dilerim bunu dediğim için)

  59. Ay ay ay Nisanlim cikmamai canim geldim geldim necesen canim cox daruxmisam senin ucun necesen xanim.Ay canim necesem.

  60. Ha bu muydu BELLAM spontane gelişti herşey. Şimdi şöyle 2016 haziraninda ramazan ayinda Yalanci bahar başladı. Ben de çok sevdim dizi hakkinda araştırma yaparken YB sayfasini buldum orada arkadaşlar edindim. Sonra Zara diye çok tatli bir arkadaşım vardi
    YB bitince Iki Yabanciya gel dedi. Sonra o sayfaya gittim Nurdan Aysel ve diğerleriyle tanıştım.. Sonra orada 1 yıla yakin sohbet ettik Elayla daha yakin olduk. Sonra Dbde Anonimler sapiklar peşimizi bırakmayınca buraya geldik
    Elamla ben buldum burayı sonra dostlarımızı davet ettik
    Yok canim komşu değiliz Elamla
    O Mersinde ikamet ediyo,ben Denizli de.. Sadece komşu kızı gibi samimiyiz ya ondan öyle diyoruz ??
    Yani sanal olmasi önemli değil önemli olan birbirimizi anlıyor olmamiz,farklı bi dünya yazınca rahatliyoruz. Etrafımızdaki insanlari gördüğümüz hâlde sohbet etmek gelmiyor içimizden ama burada rahatça sohbet edebiliyoruz..

  61. SAQOL ÖMRÜM İYİ SEN NASILSIN BİRTANEM BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİM GÜLÜM AY YÜZLÜM???

  62. KIZLAR ban şuan cok uzgunum yaza yaza elerim titriyor ya sinirdan nedemek yani muslumanlar 2 bayram kutlar ozaman siz yil basini kutlamiyormusunuz???? Gulcicegin soyledine cok kirildim
    yilin son haftasinda mahale de ateş yakilir mahalenin tum kadinari gelir patates koyarlar atesde pişar falan sonrada ustundan atlarlar ban bunda batil olacak bisey gormuyorum

  63. Kizlar ben cikiyorum cok uzudum cik.aya su benim aptal abim yuzunden bildim ya feldiye tutdurdu bende cikmak zorunda kaliyorum.Kizlar ay agliyicam Aygunum gedim yanian bir doyum onu okuz resmen okuz ya yene yazisamadik canim bagisla gor men qardasimin basina ne oyun acacam.o qiymadim sizinle yazisim.Uf cok uzuldum ay az jalsin agaltacam men seni cox ozledim.Canim seni cox sevirem bagisla canim sabah mutleq yazisariq bu defe qardasa qoymayacam.Ay gel diye tutdurdu getmeyilem.Opurem seni.Gkruserik
    AIDE♥AYGUNUM

  64. SEVDAM SANA KATILIYORUM HİÇ BİR BATİLİK HER HALKIN KENDİ ADETİ VARDIR BİZDENDE SAYQI GÖSTERMEK DÜŞƏR BAZI MÜSLÜMANLARDA YILBAŞINI BATİL OLDUNU DÜŞÜNÜB KUTLAMIYORLAR BUDA ONLARIN SEÇİMİ AMMA NOVRUZ EN GÜZEL BAYRAM

  65. SLM kizlar hayirli aksamlar nasilsiniz iyimisiniz ?? DENIZIM NIYE BIRDEN BOYLE BIR KARAR VERDINKI COK ŪZŪLDUM CANIM ARKADAŞIM KEŞKE YAZMAYA DEVAM ETSEYDIN GUZELIM ?? NOT SENI COK SEVIYORUM BIRTANEM

  66. Türkan kim Kardelen ben bilemedim onu buraya yazmıyor o diğer sayfalara yazıyor gibi ??

  67. Kizlar böyle küçük şeylerden birbirinizi kırmayın ya. Bazı insanlar kutlar,bazıları kutlamaz…
    Her yerin adeti farklı demekki GÜLÇİÇEK gilin çevresi batilca buluyor. Kutlayana da saygı duymak gerekir..
    Ha Türkiye yi sorarsanız bizim ülkemiz yılbaşını kutlamiyor. Taş çatlasan %10 u.. biz kutlamiyoruz..

  68. Zülişim Turkan diye bizim pastacı GÜLÇİÇEK ‘e diyorlar..
    Türkan =Pastaci GÜLÇİÇEK

  69. Bende nevruz seviyorum ama yıl başını kuramayiz batıl inanç diye benim bildiğim ?

  70. AİDEM OLSUN SORUN DİL
    HOŞ BULDUM DEFNEM BENDE İYİM CANIM BENCEDE BİRİ KUTLAR DİYERİ KUTLAMAZ ZORLA OLMAZKİ
    ZÜLİŞİM TÜRKAN PASTA GÜZELİ GÜLÇİÇEK BEN KARIŞMASIN DİYE TÜRKAN DEDİM

  71. Yaa neden kırıyorsunuz birbirimizi Nevruz zaten eski geleneksel bir şey herkese göre farklı anlamı var kimi kutlar kimi kutlamaz Türkiyede pek önem verilmiyor nevruza falan ama Azerbaycan Türkmenistan gibi yerler önem veriyor böyle şeylere ??

  72. Rica ederim Züliş
    Helin yakaladım seni Ah Kalbim ailesi değil Kördüğüm Ailesi bebeğim ???hatlar karıştı seni gidi seni..??

  73. A HELİNİM GERÇEKDENMİ NE GÜZEL AMMA BİZ YILBAŞINIDA KUTLUYORUZ BENİM ANLAMADIM BİR ŞEY VAR NASIL BİR BATILIK OLA BİLİRKİ SONUÇDA BİR BAYRAM

  74. Kardelen Gülçiceğin İnterneti bitti Bi türlü alamadı yaa gece yazdı yarın alacağım diye almadı galiba yine bende merak ediyorum onu ??

  75. Saol ZÜLİŞİM HABER VERDİN İÇİN BENDE ÇIKMAK ZORUNDAYIM ŞARJIM BİTDİ

  76. Aygün bebeğim nevruz bizim ülkemizde bile sadece Güneydoğu bolgesinde kutlaniyor. Onun dışında Turkiyede nevruz ve 1 ocak varya yılbaşı ha o kutlanmaz. Çünkü Müslümanlar Miladi değil hicri yılbaşına göre yılbaşını kutlar. Çünkü 1 Ocak Noel hristiyanlarin yılbaşısi ve bayrami. Müslümanlar için batıl sayılıyor ha eğlence amaçlı kutlayan olur mu olur kime ne.. abartmadigi sürece.
    Fazla takmamak gerek .
    Hadi bakalim namaz vakti ben kaçtım..??

  77. Sevdam niye kiriliyorsun ben biz müslümanlar dedim ve yorumun sonunda kim kutluyorsa kendi biləcəyi iş yazdım ben kutlamiyorum hər kəs özgür benden izin almicaksinizki bir şey yaparken ben bildiyimi soyluyorum o kadar yanı kirilmana gərək yok sevdam

  78. Ayy yalancı bahara Sultan giriş yapmış adam ne sinirli öyle burnundan soluyor ?? Maduyu eve getirtti kız bir oraya kaçtı bir buraya Sultanı vuracaktı oğlu engel oldu o benim babam diye çok bakmadım önceden hatırladığım kadarıyla ?? Arkey pişman sanki yaptıklarından Acaip bakıyor Maduya ??

  79. Ya arkadaşlar benim bu konularla bilgilerim çok ama söyləmicem ben bildiyimi söylədim nasıl batil ola bilir bu konuyada bir cevabim var ama cavab vermicem

  80. Kilzar geldim geldim kardesimin dersini verib geldim.Xanim Aygunum ozur dilerim canim.Ma bur az tez cixacam.Men tez yaturamda saat 9da.

  81. Aynen öyle Gülçicek❤️❤️ kurbağa gibi sudan çıktı adam yaa ?? çok sert ama Maduyu dövecek zannettim ?? Arkey baya aradı Maduyu ormanda falan Madu nasıl düştü ormana ben anlamadım ??

  82. Cuceyim bizde musilmaniz xanim azeriyiz canim tabikide ozguuz ama biyle batik hic uyi seslenmedi tama batil soyluyorsun bir aciklama yap bilelum xanim bende merak etdim simdi.Canim bizde kutlariz Kurbani Ramazani onlarda bizim en deterli bayramlaimiz ama Nivruza boyle soylemen hosumuza gitmedu vunku bizun en onemli ve tarihi bayramimiz.

  83. Yaa bu Nevruz işine çok takıldınız batıllıkla alakası yok ki Nevruz un çünkü Nevruz baharın gelişini kutlama herkes istediği zaman kutluyor yılbaşı değilki Nevruz yılbaşı ayrı tabi o Hristiyanların bayramı yani Hz İsanın doğumu kutlama onlara göre ama Nevruz ayrı bizde kutluyoruz ama pek önem verilmiyor ama eskiler kutlarmış tabi ?? kutlayanlara geleneksel bir bayram

  84. Kardelanciiim bande katiliyorum soyledine bancede batil olan bisey yok☺
    ?
    Defnecim bancede kutluyan kutlar kutlamayan da keni bilir kimseye zorla bisey yaptirilmaz zaten ama soyluyorkii muslumanlar kutlamaz ozman ban aliniyorum ozaman boyle kelimelar kulaninca insan uzuluyor
    ?
    Zuleyhaciim bande biliyorum turkiyede kutlanmadini sizlar suan 2018 yilindasiniz biz1396 da sali gunu 1397ye giricaz oyuzdan kutluyoruz
    ?
    Gulcicekciim sizin kutlmamaniza bir sozum yok harkesin kendi bilecegiii iş ama soyluyorsun kiii biz muslumanlar bande muslumanim ve senin bu sozune kiriliyorum ve allahin kitabinin neresinde yaziyor bayramin batil oldugu anlamadim zatan kutluyoruz darkande evde oturuyoruz misafir geliyor baska birsey yapmiyoruz içki falan içmiyoruz ban yakindan hic gormedim bile

  85. Evet Sevda sizin takvimler ayrı zaten ve sizde geleneksel bir bayram Nevruz keşke buradada kutlansa en azından insanlar bir arada olur eğlence için ama burada pek önem verilmiyor ki ??

  86. Oyy oyy oku oku bitmedi atla atla okudım ?? inşaAllah önemli detaylar kaçırmamışımdırr ???

    ???

    Deniz kentlimm balımm çok üzüldüm. Ama önemli birşey var diye düşünüyorum. İnşaAllah çok ciddi birşey değildir. En yakın zamanda gelip anlatman dileğiyle özleywceğimm

    ???

    Gel gelelim Ayseleeeee kız soğuyorum da ne sözz. Başında bir ton sıkıntı var diye ses çıkarmıyor anlayışla karşılıyoruz ama sen bizi sevdiğini fakat soğuduğunı söylüyorsun. ????? diyecek onlarca sözüm var ama ??????

    ???

    Zülişimm başınız sağ olsun kuzuu. Elerine sağlık yorulmuşsun

    ???

    Gamzelimm balım kaymağim nasılsın iyimisin. Sanada geçmiş olsun. ??

    Gamzelimm ev kaldı deliye deli bilmez neyliye diye bir söz var teşbihte hata olmaz ???

    tamda bizim için söylenmiş zarrr

  87. Geldim Kızlar ?? Hayırlı akşamlar Nurdan Ablam evet yaa yoruldum baya teşekkür ederim ??

  88. Yaa şu çarşamba günü hiç güzel diziler olmuyor hep değişik diziler var bide popstar çıktı ayy şunları görmeye tahammül edemiyorum hiç ?? heleki Bülent Ersoy denen
    Tavus Kuşunu hiç sevmiyorum

  89. Rica ederim BELLAM daha önce sorsaydın keşke..
    Merak ettiklerini sor. Bizim gizlimiz saklimiz yok
    ????
    NURDANIM hoşgeldin güzel söz tam bize göre ??
    Ya da”Köy yanar deli taranir”
    Arabın derdi kırmızı pabuç da diyebiliriz ????
    Sağol NURDANIM şükür sen nasılsın canım günün nasıl geçti keyif aldın mi
    ..

  90. ay zulisim bende semiyorum bu tavus kusunu yil basinda allahtan bir elbise diktirdi 100 kere geydi ay hicbirini semiyorum sadece can bonomayi oda gercek ozel hayatinda harika biri.

  91. Evet ya İsabella görmeye tahammül edemiyorum onları başka sanatçılar olsa izlerdim çünkü severim şarkı yarışmalarını Can Bonomu şarkıları güzel ama keşke başka biri olsaydı ?? Can Bonomu yerine

  92. Aynen öyle Zülişim bu Popstar yine hortlamış
    Bülent Ersoyun anirmalarini dinleyemiycem..
    Bir de hickimse meşhur olmuyor buralardan unutulup gidiyor??

  93. Gamzelimm güzeldi ordanda başka arkadaşıma uğradım epey oturduk. Bazı insanların varlığı beni nasıl mutlu ediyor bu arkadaşım için geçerli çol fartklı iman taşıyor ❤️❤️❤️ Bazı insanlar iyiki var iyilier iyiki var ??? biraz önce yemek faslı şimdide çay faslı başlayacak ???

  94. yokya ben seviyorum kendisini mesela buray,can,atiye,bahadir t.gokce hande ece derya bunlarda olurdu

  95. Evet yaa Defnem sözde adı popstar ama kimse ünlü falan olmuyor çıkan jüri üyesi sanatçılar hep demode sanatçılar bunlar azıcık unutulsa hemen şarkı yarışmasına çıkıyorlar tekrardan meşhur olmak için Bülent Ersoy artık tarihi geçti koktu bile ama hala meşhur olma peşinde ?? orada bir adam var saçı değişik bir şey oda pek meşhur değil bunlar hep magazin peşinde ??

  96. Bu Armağan Çağlayan da evlenemedi bir türlü hâlâ saçma sapan programların peşinde
    Bu kadar parayi tek başına yiyip napicaksa??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu