Kördüğüm

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti # Veer Geçmişin Peşinde

Kördüğüm 225. Bölüm ekrana 19 Mart Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarına gelecek. Bölüm Özetine  geçmeden bu bölümde neler olacak? Kısaca bahsedelim. Veer,i annesi Mai’nin yalan söylediğini öğrenince geçmişi kendi aramaya başlar. İlk gittiği yerde Damini’nin büyük annesinin yanına gidip Damini ve Ichcha’nın nerede olduğunu sorar.

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti

Kördüğüm 225.  Bölümün 1. ve 2. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Veer ile Mai’nin konuşması ile başlar. Veer her şeyin yalan olduğunu öğrenmiştir. Gunwanti bunu yapmakta mecbur olduğunu Yuvraç’ın utanç içinde büyümesini engellediğini söyler. Veer ise sen Yuvraç’a iyilik değil ana sevgisinden uzakta şımarık bir çocuk yetiştirdin. Üstelik beni bile kandırarak söyledin der. Ancak Veer, Ichcha’nın nerede olduğunu bilmemektedir. Mai bir de utanmadan Yuvraç’ın hatırı varsa annesinden katil olduğundan asla bahsetme der.

Veer öğrendikleri karşısında şok olmuştur. Neye ve kime güvenemeyeceğini bilemez bile haldedir. Tam da çıkmaz bir sokakta olduğunu düşündüğü bir anda ceza evinde çocukların sözleri ile zihninde Ichcha’ya ait olan sesin benzerliğinin tesadüf olmadığını düşünür. Ummed ise Veer’in ortakta olmadığını görmediğini düşününce odasına çıkar. Veer’in ağladığını görünce neler olduğunu sorar. Veer ise Mai annem bana yalan söylediğini Ichcha söyledi gibi beni terk etmediğini ve ölmediğini öğrendiğini yalvarırım gerçekleri sade ve sadece gerçekleri söyle baba bana der. Ummed ise tam olarak gerçekleri açıklamasa da Ichcha hakkında kötü bir şey söylemez.

Kördüğüm 225. bölüm Özeti Resim 3

Mukta ise Nani’nin anı defterini bulup Jogi ile Divya’ya kötü bir şey yapmış gibi aksettirmesi canını çok sıkmaktadır. Ertesi gün Divya Mukta’nın yanına gider. Sıkma canını kızım der. Mukta ise bana destek olduğun için teşekkür ederim der. Okula gitmek için evden çıkarken Nani karşısına geçer. Hayırdır nereye gidiyorsun Mukta der. Okula gidiyorum der. Nani ise erkeklerle vakit geçirmeye mi? Gönül eğlendirmeye mi? gidiyorsun yani der. Divya ise Mukta okumaya gidiyor Nani dese de Nani Mukta’yı okula göndermek istemez. Divya araya girip Mukta kızım sen okula gidebilirsin der. Divya ilk defa sanırım Nani’nin sözünü çiğnedi. Survi ile kocası Kanha arasındaki tatsızlıklar devam etmektedir. Kanha sabah kalktığında Survi’yi görünce kahvaltı yapmadan gidince Damini ikisi arasındaki küslüğü anlamış oldu. Bu sırada Damini’nin büyük annesi telefonla arayıp Veer’in buraya geldiğini söyler. Daimini Veer’in oraya gelmesine çok şaşırır.

Veer Geçmişin Peşinde Kördüğüm 225. Bölüm Özet

Bölüm özeti devam ediyor. Veer mektuplardan bulduğu Damini’nin büyük annesinden Ichcha ve Damini’yi sormaya gelmiştir. Büyük anne Damini ile konuşmuş ve adreslerini kesinlikle söylememesini istemiştir. Büyük anne de kimsenin yerini öğrenemedim oğlum der. Veer çok ümitliydi. Ancak adreslerini bulamayınca eğer bir haber olursa bu benim numaram. Lütfen arayın der. Bu arada Aman otobüs durağına gelir. Mukta da otobüs durağında beklediğini ve kendisinin verdiği anı defterini okuduğunu görünce mutlu olur. Mukta’nın yanına vardığında yüz vermediğini hatta kendisinden kaçmaya çalıştığını görünce, Mukta’nın arkasından gidip neden bunu yapıyorsun? Yuvraç mı teklif etti der.

Kördüğüm 225. bölüm Özeti Resim 4

Mukta Yuvraç’ın adını duyunca çok sinir olur. Anı defterini yere atıp taksiye binip gider. Veer Ichcha’nın izini bulamayınca eve gelir. Yuvraç’ın hala üniversiteye gitmediğini görünce çok kızar. Hemen yanına çıkıp zorla kaldırır. Ummed de hemen yanına gidip Veer’in bir kötülük yapmasın diye Veer’i oradan uzaklaştırır. Muki ise bilerek Aman’a kötü davranıp kendisinden uzaklaştırmak istemiştir. Okul müdürü okula geç gelmesi bile bir birinin sorumluluğunda olduğunu söylediği için okul girişinde hala Yuvraç’ın gelmediğini görünce hemen telefona sarılıp Yuvraç’ı arar. Yuvi, yarı uykulu bir halde gelmiyorum diyerek telefonu kapatır. Kafasını yastığa koyar koymaz okul müdürünün söylediği aklına gelir. Hemen okula doğru gider. Jogi artık Puşkar’ın hiç bir evrakını imzalamayacağını açık açık söyler. Puşkar ise buna bir çözüm bulmalıyım diyerek Jogi’nin yanından ayrılır. Damini, Veer’in geçmişin izlerini aradığını bu yüzden büyük annesine bile gittiğini söyler. Ichcha ise ben Veer’i gördüm. Çalıştığım yere davetli olarak geldi. Ancak beni tanıyamadı der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

199 Yorum

 1. Gamzelimm yoruldun mu sen bal kızz işlerine Rahman kolaylık versinn

  ???

  Filizimm seninle ilgisi olan bir durum yok. Sen diğer gördüğümüz site sahiplerinden daha ilgilisin. Gamzelimin dediği gibi giden gidebilir en azından yadzdılar merak etmeyelim diye biz gideriz başkaları gelir belkide daha uzun bir süre burdayız. Ancak Rabbim bilir.

  ???

  Cümleten hayırlı akşamlarr hatun kişilerimm bende çok yoruldum bugün uyuya kalınca koştur koştur anca iş bitti ✅???

  1. Haklısın Nurdanım gerçekten sevdiğim insanlar da gidince üzüldüm ama hayırlısı demekten başka bir şey yapamıyorum sen ne yapıyorsun nurdanım kuzuların nasıl

 2. He NURDANIM 1. Sensin??
  Dile bizden ne dilersen??
  Sen de yorulmussun epey renkli birgün du yine sanirim

 3. Gizemcim boşver isim hırsızınin zamanında hepimize bir hançer saplamışliği var. Arkadaşların seni tanıyor olay açığa çıktı
  Filiz üzüldüğün konuyla ilgili diğer sayfada yazdım okudun mu?

 4. HAYIRLI AKSAMLAR KIZLAR.KUSURA BAKMAYIN GITTIM BIRDEN CUNKU ARKADARIM GELDI SIMDI GITTI BENDE GELDIM.

 5. Filizim eline emeğine sağlık canım.
  Teşekkür ederim ailevi sorunlarımda daha aynı deyişen bişey yok bitanem

 6. Yaa bu kore dizileri hint dizilerinden çok farklı konuları var ama hint dizileri hep aynı konuyu işliyor koreliler daha önem veriyor gibi dizilere hintliler akıllarına geleni yazıyorlar ??☘️☘️

 7. Gerizekali Veerin aklına araştırmak yeni geldi. Şu soğan erkeği değil 18 yil,18 saniye bile hapiste kalmaya değmez
  Insanlari hasta etmek için yapmışlar adeta diziyi ???

 8. Hayırlı akşamlar Zülüşüm sanada.
  ?????
  Bellam hayırlı akşamlar nasılsn iyimisin canım
  ….
  NURDAN ablam diğer sayfada yazdım ama belki görmemişsin diye yine yazıyım dedim ben pastacı olanım canım teşekkür ederim şükür iyiyim sen nasılsn

 9. Zülişim Korelilerin kotası ve kriteri var. En fazla,30 bölüm çekiyorlar ve kimse kimsenin sevgilisini elinden almıyor 2 bölümde ortaya çıkıyor tüm sirlar. Hintlilerde 200 bölüm ???

 10. Veerin kafası yeni geldi zaar bu yenisi daha iyi duruyor gibi aman İşte Aynı Veer farkı yok soğan erkeği Veer ??

 11. gizemim iyiyim sen nasilsin.

  VEER ICA 2 KERE EVLENECEKLER AY AMA ICA GELINLIK GEYMIYOR ICA VEER EVINE GELINCE SURATSIZ HERKES GUNVANTI DUASINI VERMIYO SONRA ICANIN KIZI GELIYOR HERKEZ SOKE IKIZ GIBI TAPUDA IYI ORDA BIR ADAM VARDI KIM ACABA??

 12. Aynen Defnem insanın sinirleri bozuluyo şü Hindi burun veeri görünce çok saçma bir dizi bencede senarist bütün diziyi mahv etmiş

  Bende sizi Özledim Gizemcim teşekkür ederim şükür iyiyim sen neler yapıyon okulun nasıl,?

 13. Sayidenmi Defnem öyleyse kore dizileri güzel oluyor ben hiç seyretmedim ama kısa olan dizileri severim

 14. Aynen öyle Defnem koreliler ilk bölümde aşkları başlıyor hintlilerde başta oğlan aşık gibi duruyor kız tabi su katılmamış salak oluyor oğlan sevdiğini söylüyor canım cicim diyor sonra büyük gün geliyor oğlan bombayı patlatıyor kızı kandırdığını söylüyor kız baya bir ağlıyor oğlan pişman oluyor sonra kız hemen affediyor evleniyorlar sonu hüsran bitiyor klasik bir hint dizisi ?? korelilerinki daha masum oluyor

 15. GULCICEYIM hosgeldin iyiyim sen nasilsin cnm.

  DEFNEM BILDIGIN KISA KORE DIZILERI SINAMALARI OLANLARI YAZSANA BI ARA GOZ ATIM KORE HARICTE OLU HINT FELANDA OLUR ETKILEYICI GUZEL OLANLAR VARSA RICA ETSEM YAZARMISIN???

 16. Senin hindiburun gitti Çiçeğim yeni biri geldi Veer olarak
  ???
  Bellam herkes iccayi istememek de hakli kadin bela mıknatıs gibi herkesi mahvetti başta Tapu olmak üzere herşeye maydonoz oluyor
  ITIRAF EDİYORUM: BEN DE ICCA GİBİ BIR GELİN HAYATTA ISTEMEZDIM VE YOK ETMEYI ÇOK ISTERDIM????
  SU KATILMAMIS GERZEK HATTA KARA BELA..

 17. Çok teşekkür ederim FİLİZİM amin bitanem Rabbim hepimizin sıkıntılarını giderir inşallah canım

 18. Kore dizileri daha hoş yaa love Rain dizisi var demiştim önceden yaa orada bir oğlanın koşuşu var kızın peşinden heveslenmiştim ama bir bölüm izledim ikiyi bulamadım ??

 19. iyiyim filizim guzel dinlenebildinmi simdi nasilsin OZAMAN KIZLAR BEN YAN KOMSU AH KALBIME GIDIP GELIM!!!

 20. Bu yeni Veer daha yakışıklı gibi eskisinden eskisi neydi öyle kavak gibi boyu vardı bide artist artist dururdu ??

 21. Hoş buldum Bellam hep iyi ol canım teşekkür ederim şükür iyiyim bende

  Gördüm Defnem sadece alışkanlık bendeki şu Veeri Hindi burun demek
  Bide yeni gelenin bıyıkları filan çok kötü? hiç beğenmedim

 22. Sahiden Çiçeğim kore dizileri kaliteli oluyor. Onlar uzun dizi çekmiyor..
  Bellam ben kore filmlerini pek izlemedim genelde dizilerini izliyorum. Yazayım sana kısa ve favori dizilerini
  The Heirs,Secret garden
  The legend of the blue see
  Playful kiss,My Girl,Personel taste,Dream highs bunlar çok hoş

 23. Kız Zülüşüm ben bu Veeride pek beğenemedim açıkcası canım geyimi filan çok kötü giyiniyor

  Tamam Nazım bakarım şimdi bitanem

 24. Gülçicek biraz yakışıklı gibi yaa eskisinden ama bıyığı yakışmamış bide inci küpe takmış kulağına yanlış hatırlamıyorsam ??

 25. Çok farklı konuları oluyor ya korelilerin bide tarzlar yani ?? hintlilerden bıktık yaa şunlar bir başımızdan gitseydi hintliler kovduk tekrar geldiler ??

 26. Anladım Defnem Teşekkür ederim bitanem ben hiç izlemedim ama kısa olan dizileri severim tabi güzel şey
  ….
  Çok karmaşık bi işmiş Nazım kolay gelsin sana bari Hall oldumu artık sorun canım

 27. Radhot kadar çok yakışıklı birisi katilacak ilerde ama hangisinin kocasi olur bilmem çok hoş biri geliyor

 28. Evet Zülüşüm bıyıkları çok kötü Veerin Ah kalbimdeki pragyanın komşusu vardı ya bülbülü seven gözlüklü bıyıkları ona benziyor tıkbı

 29. Kim Iccanin kızına bakıyormuş Zülişim neye şaşırdın sen??
  ???
  Nazım sen iki yeğenini birbiriyle mi evlendirdin ve 16 yaşında doğum yapti öyle mi resmi nikahsız ??

 30. Defnem sen dedin ya Raghot kadar yakışıklı gelecek kime aşık olacak dedin yaa bende İccanın kızına aşık olursa hiç şaşırmam dedim

 31. teşekkurler DEFNEM bazilarini su izleyince duydum ama bakmadim hic bos olunca baslarim artik izlemeye.klipleri ve okullular
  guzel.

  DEFNEM bende ica gibi gelinim olsun istemen ICA GELINIM OLACANA TAS GELININ OLAYDI.

 32. Süreşmiydi neydi aynen ona benziyor yaa ama fazla değil ?? Süreş daha çoktu bıyığı ??

 33. Evet süreşdi bende O’na benzettim giyimleri filanda benziyor insan bu kadarda zevksiz giyermi hiç

 34. hayirli aksamlar kizlar ben halsizim hec halimi sormayin ya bende katila bilirmiyim yan komsunuzum da???evet iscanin kiziyla evleniyor buda iscanin kizina isgence yapiyor ya sonradan ona asik oluyor bu iscanin kizyla evli olan biyiksiz biyiksiz kizlar????

 35. Rica ederim BELLAM
  Ha tamam Zülişim o gerzegin kocasi olur muhtemel
  Ya Kanatsiz Kuşları izliyorum evli kadını adamin biri kaçırmış benim karım ol kocsni birak yurt dışına kacacaz diyor ahlâksız senaristler ya bıktık artik hakkaten ya bu nedir..????

 36. Anladim Nazım ya sizin oralar neden bu kadar katı anlamıyorum
  Bir de 16 yaş doğum için fevkalâde erken. Reşit olana kadar. Ya da bir on yıl çocuk yapmasalardı keşke hayati tanısalardı peşinden atlı kovalar gibi çocuğun acelesi neydi biraz bilinçli olmak lazim. Kadin olmadan anne olmak ruha iyi gelmiyor hiç
  ???
  Esnacim geçmiş olsun. Iccanin kiziyla evlenen kim anlamadim yakışıklı ogla mi

 37. Yaa turkcel 15 mart dünya tüketiciler gününü kutluyor mesaj yollamış onun yerine İnternet verse hayır yapmış olur yaa ??

 38. KIZLAR BUGUN YAZAMADIM BILIYORUM YARIN COK ONEMLI SOZLUM VAR LUTFEN DARILMAYIN SIZE BOL KESEDEN SOHBETLER ALLAHA EMANET OLUN DERS CALISMAM LAZIM GORUSURUZ.

 39. Defnem İccayı bulur zaten ??Ayy kanatsız kuşlar ne biçim dizi öyle kim kimle belli değil tövbe estağfurullah kadınımı kaçırmışlar bu senaristler seyirciyi hiç düşünmez oldu

 40. Evet bencede çok küçükmüş yaşında Defnem anne olmak için daha kendisi çocukken çocuğuna nasıl bakacak ki

 41. ouzden ben turk dizilerini izlemiyorum defnem ordan ora kosdurub bikiz bi olan diyer yandanda ikisinin arasini vuracak dusman kiz ve olan koyolar sacma sapan dizi veriyolar mesala gunesin kizlari iy bi dizi ydi kiraz mevsimi finalin izledinizmi kizlar abartmislar ya benim anamadigim bi suki dizide bir birlerini seviyolarsa neden dusman sokuyolar diziye adini sen koyda zehra ile omerin arasina alev vardiya bayagi ??ofkeli simdi nerde goremiyorum simdi bu basende aralarini vuruyor???

 42. Yaa şu bizim Hikayede kadın dumandan zehirleniyor doktor hamilesin diyor doktorlarada güven kalmadı artık dizi iyice karıştı ??

 43. DEFNEM biz kizin babasina dedik kiz daha kucuk kizi yakma dedik siz benim kizlarima karişamasiniz dedi siz kizi istiyorsaniz isteyin yoksa baskalarina verecem dedi canim bize baska secenek birakmadi birtanem ya eniştemdir ama oruspu cocugudur kendisi kusuruma bakma canim agzimi bozdum birtanem

 44. Yaa küçük yaşta evlendirme hiç haz etmiyorum iğrenç yaa onu evlendiren babaya çok söz söylemek lazım ama neyse yazık değilmi çocuk daha çocukluğunu yaşamadan çocuğu oluyor ??

 45. tsk gulcicek saol defnem evet defnem benimsini izlemismiydiniz kizlar korduyumdeki iscanin kizinin kocasi oradada rol almisdi kizlar osman olmeden once bayram vardi ogun iscaninda kocasi rola yapiyordu uzgunduya orda defnos benim gozumde yakisikli deyil sizin gozunuzde bilmem belke yakisikli olur???

 46. Esnacim dizilerimiz o kadar kötü değildir kiz izliyon işte Türk dizilerini ??
  Güneşin kızları iğrençti kiz neresi güzeldi. Adam yıllar önce kadını kacirtip tecavüz etmiş manyak.. ama kiraz mevsimi güzeldi Ayazla oykunun çok tatli bebekleri oldu?

 47. Evet bende çok kızıyorum kızlarını küçük yaşda evlenmeye zorluyan ailelere brakda hayatını yaşasın daha kendisi çocukken anne oluyorlar boşanma ların biçou erken evlilikler yüzünden bence

 48. Selam canlarım hayırlı akşamlar ne ediyonuz bakam ???

  Ya baya birikmiş yorumlar okuyamadım

  Hiç ne oldu ne bitti bugün

  Hiç boş kalamadın ya misafirlerim geldi son sohbete gittim sonra ev yemek çocuklar derken akşam oldu bile
  ??????????????

 49. Ay Zülişim Turkcell benimkini de kutlamış geberesice çok lazımdı sanki. Doya doya film izleyin diye internet hediye eder insan adiler haram zıkkım olsun aldıkları paralar.??
  ???
  Anladim Nazım tabi dok içini ben sadece hemen çocuk yapmasina şaşırdım bir on yıl beklemek güzel olurdu.. artik insanlar korunuyor tıp gelişti

 50. defnem okula geden kizlarin hosuna giti bu gunesin kizlari???doru ya tecevuz etiyi irencde cok guzel kizlari olmus masallah ???gordum ayaznan oykuye bayiliyordum zaten??hic kacirmadim bolumlerin?

 51. Benimsini bende izlemiştim alyanın zeyini terk edip iki yıl kaybolması zeyine ders vermesi güzeldi. Bende kiraz mevsimini severdim güzel diziydi öykünün tatlı halleri filan çok hoşdu

 52. HAYIRLI AKŞAMLAR MILLET! NASILSINIZ? NE VAR NE YOK? IYISINIZDIR INŞAALLAH. ALLAH’A EMANET OLUN.

 53. Aynen öyle yaa Defnem Turkcell para yağdırıyoruz paket için kendisi iki kuruş vermiyor pinti Turkcell hediye falan hiç vermiyor sahtekar hepsi yaa ??

 54. Ay kiraz mevsimi güzel diziydi ama Öykü ile Ayaz çok cıvıktı yaa?? kız hele Ayazın dibinden ayrılmazdı Ayaz Ayaz diye ??

 55. HOŞGELDİN Saliham birşey olduğu yok. Müsait zamanında okursun yorumlari??
  Sizde Allah’a emanet olun Demet Hocam
  Ay Zülişim Tuekcellin sahibi olan şirket c ok zengin zaten. Indirim yapmayız kabul ederseniz böyle edin demiş heryerde çekiyor ya forslarindan geçilmiyor cibiliyetsizlerin..??

  1. Hep iyi ol Demet hocam iyi olmana sevindim canım teşekkür ederim şükür bende iyiyim

 56. Kızlar hepinize Allah rahatlık versin yeniden görüşmek dileğiyle Allah’a emanet olun görüşürüz inşallah

 57. Evet Defnem Turkcell baya zengin yaa ama elleri bol değil adamların sırf şu salla kazan olmasa değiştireceğim ama diğerleri hep para alıyor hep bide her yerde çekiyor turkcell mecbur oluyoruz kullanmaya ??

 58. Neyse bugün salla kazan var cuma günü olunca bakalım Pinti Turkcell ne verecek geçen 100 dk verdi inşallah İnternet verir bugün heyecanla bekliyorum ??

 59. Sen mi aldın üvey annesinden nasıl oldu merak ettim Naz ?? şakadan mı söylüyorsun yoksa

 60. Ee insanlar böyle zengin oluyo demekki Zülişim valla heryerde çekmese ben de katlanmam hiç
  Diğer hatlar şehrin ortasında bile çekmiyor bazen ve internetleri yavaş oluyor boylari devrilesice??
  ???
  Nazım sen neden evlilikten uzak durdun benim gibi soğuk musun sen de evliliğe yoksa erkeklere mi guvenmiyon???

 61. Yaa bu Filiz makarna yapmaktan başka hiç bir yemek bilmiyor galiba anca makarna yapıyor kızın evde oturduğu yokki yemek öğrensin vakit bulamıyor herhalde ?? oturup iki yemek öğrense

 62. Aynen Defnem Turkcell İnterneti hızlı baya hiç takılmıyor Vodafone kullandım bundan önce kağnı gibi yavaş yaa İnterneti tıs tıs gitmiyor bide takılıyor ?? sinirden hattı kırasım geliyordu bazen ??

 63. DEFNEM ben erkeklere guvenemiyorum iki defa aşik oldum ilk tanidigim kişi ben kendim bir yalan soylediyim icin kaybettim ikinciside sevdiyim adamin ailesi kabul etmedi canim yani sifir elde var sifir ondan sonrada hic kimseyi hayatima almadim birtanem

 64. ZULEYHAM şaka yapmiyorumki iki yegenimi birbiriyle evlendirerek üvey annenin ellinden kurtardim canim ???

 65. Naz Ha tamam şimdi anladım zaten iyi yapmışsın gerçekten tebrik ediyorum seni ?? başkası olsa umursamazdı belki

 66. ZULEYHAM suanda yegenim ablamin ogluyla evli ve bir kizi oldu cok sukur gözumun önundeler ve cok mutlular birtanem???

 67. Aynen öyle Zülişim denize düştük Turkcelle sarilacaz??
  ???
  Anladım Nazım. Fakat şefkatli maddi durumu çok iyi biriyle mantık evliliği yapabilirsin belki. Aşk meşk gelip geçici biliyorsun. Şöyle seni premsesler gibi yaşatan biri olsa me hoş olur?
  ???
  Zülişim Filiz tam bi aptal. Bi de Yelizin çocuğunu evlat edindi. Ver gitsin yurda 18 ine gelince alırsın yanina yoruldum diyor gerzekali Filiz herkesin çocuğunu evine doldurursan yorulursun tabi hükümet sanıyor kendini zaar??mal ya

 68. DEFNEM kiz zaten bu saatten sonra aşk meşkle ugraşamam mantik evliliyi yapmayi dūşunuyorum canim

 69. Aynen öyle Defnem yaa Turkcell son çare oldu artık ?? Ya Filizi bende anlamıyorum anaokulu öğretmeni gibi gelen giden çocuğa sahip çıkıyor iki yakası bir araya gelmiyor hala ne peşinde Barıştan zaten oldu gitti kaptırdığı gül gibi çocuğu şu doktora ?? Sonra gitti Cemil ile aynı evde kalıyor Valla hiç akıl yok Filiz de ??

 70. Inşallah Nazim elini ılık sudan soğuk suya değdirmeyen varlıklı imanli biriyle evlenirsin gülüm

 71. Naz Ne güzel ablan sana bırakmış her şeyi güveniyor demekki sana ?? ne güzel birbirinize destek olmuşsunuz

 72. Gamzelimm türk telekom evinde çekiyorsa al yaz tatilinden tatiline de turkcell tak tlfona eşim öyle yapıyor 6 aydan 6 aya lira yüklüyor diğer hattını kullanıyor

 73. DEFNEM AMIN CANIM INSALLAH BUTUN KIZLARIN BAŞINA BIRTANEM INSALLAH SENDE OYLE BIRIYLE KARŞILAŞIRSIN CANIM AMIN AMIN INSALLAH INSALLAH ❤❤❤❤

 74. Gamzelimm güzel bir gün geçirdim havada çok güzeldi ama dışarı çıkmadım ?? evdeydin dinlendik şimdide keyif kahvesi içtik sen ne yapıyon

  ????

  Gülçiçeğimm hoş geldin nasılsın çok özledik seni bir kaçtın pir kaçtın pasta kurabiye tarifi oluyoduk ne güzell❣️❣️❣️❣️

 75. ZULEYHAM eee baba olmayinca erkek kardeşte kendini hicten sayarsa biz 3 baci biririmizin sozunden cikmayiz birtanem

 76. Oyy Nazımm Allah iyi etsin seni ??? akrabalrını koruyup kollaman güzel ?? çok küçük anne olmuş kız kardeşim gibi ???

 77. Yok NURDANIM ben uğraşamam öyle sinir hastasi olurum
  Bizim H. Izluyorum bebeğim güzel olmasına sevindim gününün

 78. NURDANEM amin canim biraz erken anne oldu canim yegenim benim şimdi bebekle benle ablam ilgileniyoruz zaten kendisi daha cocuk ???

 79. Evet Naz kız kardeş olunca destek birbirinize destek olmuşsunuz keşke ablamda bana biraz destek olsaydı olmadı işte hep kendi işine baktı durdu yada evine söyleyeceği bir kelime bile bana destek olurdu

 80. Bu Filizin kardeşleri sobali evde tişörtle yatıyor herhalde bobreklerine kalorifer taktirdilar????

 81. Ayy şu yasak elma dizisi güzele benziyor aşklı meşkli inşallah bozmazlar merak ettim pazartesi başlayacakmış oh yaşasın kurtulduk sbadan ben yine bakarım ama o sba ya huyum kurusun alıştım bir kere izleyemeye ?? ama yasak elma dizisi hoşuma gitti bir göz atayacağım ??

 82. Ay Zülişim kıyamam sana. Neden ki ablanla mesafeli bi ilişkiniz mi var? Memurdu dimi ablan senin? Bencil biri mi

 83. Evet Evli bilmiyorum yaa akıl falan veriyor işte şöyle yap böyle yap diye keşke biraz daha yardımcı olursaydı olsun canı sağ olsun da gerisi önemli değil

 84. Yok canım mesafeli ilişkimiz yok tabi her gün konuşuyoruz ama yeterince destek olmadı sınavlara çalışmada falan hep kendim çabaladım şöyle çalış falan hiç demedi

 85. Kpssye girmeye kendim karar verdim hiç sormadı ne yaptın nasıl oldu diye ama akıl verirdi hakkını yiyemem ama hep kendim çabaladım ??

 86. Him iyi bari o kadar ilgilendiyse ama her ay kontör attsa,güzel kitaplar yollasa motive etse ne güzel olur seni.??
  Aynen Nazım ateşleri başlarına vurmuş ??

 87. O zaten anca kendini yeni yeni kurdu evini falan bide çocuğu var on çocuğa bedel anca kafasını topladı ??

 88. Ay şu Fikriye bak kızı ölmüş ama mahalledeki kedi ölmüş gibi davranıyor
  Keşke ben de böyle gamsiz,ruhsuz gailesiz olaydım..

 89. Yok yaa ne kontörü keşke yapsaydı desteğe o kadar ihtiyacım var ki yakınlarımdan ama kimse hiç bişe demiyor anca çalış Zülüş çalış Zülüş sınavın geliyor sanki kolaydı ne zorluklarla çabalıyorum ama bir arpa boyu yol alamadım ??

 90. Yok ya ne kontörü keşke yapsaydı desteğe o kadar ihtiyacım var ki yakınlarımdan ama kimse hiç bir şey demiyor anca çalış Zülüş çalış Zülüş sınavın geliyor çalış Zülüş sanki kolaydı ne zorluklarla çabalıyorum ama bir arpa boyu yol alamadım ??

 91. Aynen öyle Defnem yaa Fikri gibi olsaydım oh ne ala memleket adam ölümden döndü ama hala aynı kafa gitmiş yine içmiş zıkkımın kökünü içsin ??

 92. Ay ben erkek kardeşime hiç kıyamıyorum ya. Bu sene iş buldu hiç para almadı benden ama diğer seneler maaşımın nerdeyse yarısını ona veriyordum. Hiç üzülmesine dayanamıyorum hatta fazla ilgilendiğim için kızıyor bana abla bunaltma beni diye?

 93. DEFNEM sen onun gibi olamasin birtanem sen ince ruhlu kalbi guzel dūşunceleri iyi olan birisin aman oylede olmayi ver birtanem boşver guzelim boyle daha iyisin ???

 94. Bende erkek kardeşime destek oluyorum derslerinde falan sınavlarında hatta oda sıkılıyor abla yeter yaa diye destek çok önemli yaa

 95. He çalış çalış oldum zaten bir karış ?diyeydin Zülişim ??
  Kontör dediğin neki iste kiz. Isteyenin bi yüzü kara vermeyen zenci Zülişim..???
  Kontör elinin kiri çalışan insan için

 96. Güldürdün beni Defnem yaa ?? evet çalışa çalışa oldum bir karış boydan oldum zaar bir ilerlemedim boyda bosta ?? kontör istemeyi bir deneyeceğim bakalım ne diyecek verir herhalde ?? hiç istemedim

 97. DEFNEM VALLAH BENIM IKI ERKEK KARDEŞIM VAR BIRI HAYIRSIZ CIKTI BENIM KUCUYUMDE PARASAL KONUDA DESTTEKCIMDIR CANIM HER AY PARAMI YOLAR CANIM BAK BEN ONU COK SEVIYORUM ONUN ŪZŪLMESINI ASLA ISTEMEM VALLAH??

 98. Sağol Nazım ama gailesiz insanlara imreniyorum
  Herşeyi düşünmekten bu yaşta ak düştü saçlarıma..beyazlarim var

 99. uff yine ben dediyim hadise dizide olmadi
  korduyum dizisini hindce izliyen varmi yani dizinin sonuna kadar bakan varmi

 100. Benim içinde erkek kardeşim çok önemli yaa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ona akıl veriyorum lisede okuyor ilerde olacağı meslekte ne seçeceğine dair seveceği ve kendi alanından meslek seçmesi lazım derslerinde zaten yardımcı oluyorum ?? kıymetli benim için onun üzülmesini hiç istemem

 101. İyi geceler kızlar??

  Sohbetiniz bol olsun

  Bende 5 abla.var hepsinin türlü türlü huyu var ilgiden bunaltani derde derman olanı dertsiz başıma dert açan o kuru kuru akıl vereni moral vereni varda var…
  Ama hiç birinin yokluğunu göstermesin???haaa bide abi var ama o yorumsuz?????

  Zulisim çalış kuzum çalış ışılarsın elbet bir gün???

  Naz’im ALLAH yardımcın olsun 4 yanını üvey analar sarmış?????

 102. Dene bakalım Zülişim ?? o kontörü bana vereceksin yoksa beddua ederim getirtmeyin beni oraya de??
  ???
  Iyi bari Nazim. Uygun iş bulursan sen de çalış kafan dağılır kasiyerlik gibi ?

 103. Yaa bende benim yaşımdakiler tam yaş duruyor ben 16 gibi duruyorum gören lisemi okuyorsun diyorlar bu yaştan sonra büyümem zaten ??

 104. DEFNEM BOŞVER KIZ HERŞEYI KENDINE SIKINTI YAPMA VALLAH HIC BIRSEY SENDEN KIYMETLI VE DEYERLI DEYILDIR CANIM BENDE ONCELERI OYLEDIM AMA ŞIMDI HERŞEYE BOŞVERIYORUM BIRTANEM ❤❤

 105. Evet Defnem yaa kontür vermezseniz gelirim oraya ha diyeceğim ?? Hain turkcel vermediki bir hediye İnternet ne yapalım muhtaç olduk yine ??

 106. Defnem saçlarının beyazlamasi genetiktir…Ben anama çekmişim hiç beyaz yok hala

  Ayy zulisim ne güzel işte büyük avantaj ilerde bende hep yaşımdan 4 5 yaş büyük durmuşum dur??

 107. Sağol AYSELİM
  Aynen öyle kardeşler
  Benim bi ablam bi erkek kardeşim var ikisi de pirlantadir. Sadece ablam bencildir biraz önce kendi rahatlığı konforu lüksü kendi hayalleri istekleri ön plandadır. Insan önce kendini mutlu etmeli der hep??ama çok bonkördür. Arabasını bile verir yani istesen ki köye geldiğinde kardeşim kullanıyor dilediği gibi ablam fulluyor depoyu veriyor anahtari??

 108. Belki de avantajdır yaa hep küçük duruyorum yaşımdan bide kilo var bende az bir şey ondan galiba ?? gören liseyemi gidiyorsun deyince ben bir değişik oluyorum ??

 109. Selam kızlar ya eşim geldi yine teli bıraktım kusuruma bakmayın

  Hazır burda deyilken bakayım dedim size

  Nazım yeğenin hep mutlu olsun inşallah
  Eşiyle çocuğuyla

  Ay bende o yaşta evlendim on sekizimde anne oldum

  Bitaraftan iyi bir taraftan hiç iyi değil

  Çocuğun senle büyüyor o iyi

  Ama sen çocukluğunu yani gençliğini yaşayamıyorsun

  Her şeyin hayırlısı demekki bu bizim için hayırlıymış

  Gül çiçeğim canım benim çok şükür iyi diyelim iyi olalım

  Melekte biraz hırıltısı var ama ilerlemesi bunada şükür

  Sen nasılsın neler yapıyorsun

  Zulişim benimde vodafon benim evde fazla çekmiyor ama başka yerlerde çok güzel çekiyor

  Ben memnunum

  Gerçekten sizlere bişey söyleyeyimmi

  Ben nezaman desem vodafondan cıkıcam hemen bana hediye İnternet geliyor sanki sesimi duyar gibi valla gerçek

  Geçen gün okadar guldumki eşime anlattım

  Bu üçüncü oldu ???????

 110. Benim kardeşlerimde iyidir yaa haklarını yemeyim şimdi sadece ablam bir kendini düşünür sadece ama erkek kardeşim ondan daha iyidir daha fazla anlaşırız onla hiç kavga etmeyiz destek oluyorum ona hep iyi yere gelsin diye

 111. Naz hanıma bak hele çalışamazmış ???
  Alışmış tabi evin rahatlığına ohh kebap??keşke benim de öyle lüksüm olsaydi..??

 112. Saliha Abla seni görüyormuş Vodafone bizi bırakmasın diye hediye İnternet veriyor herhalde ?? komikmiş gerçekten

 113. Yaa bu Hikmete ne oldu böyle intihar ediyor salak çatıya çıkmış aşkı başına vurdu herhalde ??

 114. Valla kardeşten bahsedersek

  Benimde biricik ablamvar

  Ve dört erkek kardeşim var yani ben onlardan büyüğüm

  Onlar hepsi bir arada annemlerle

  Ama benle ablam daha çok destek oluyoruz

  Gerçekten iyikide ablam var insan herturlu sıkıntısını anlata bilir

  İyiki varlar

 115. Hosbuldum Naz’im…Sağol hamd olsun iyiyim birtanem sen nasılsın canım???

  Defnem sende sağol kuzum??

 116. SALIHAM hoşgeldin canim nasilsin iyimisin amin sagol birtanem allah senden raziolsun guzellim benim

 117. DEFNEM ERKEK KARDEŞIM BANA CALIŞMA DIYOR AMA BEN ONDAN HABERSIZ YAZIN CALIŞIRIM BIRTANEM YAZINDA BIR BUCUK AY CALIŞIRIM CANIM ONDAN SONRADA HEP EVDE OTURURUM CANIM BENIM

 118. AYSELIM tesekkur ederim canim cok sukur iyiyim sende hep iyi ol guzellim benim sen nasil ettin cocugunun davasi nasil oldu canim❤❤

 119. Saç beyazi genetik mi bilmiyorum ama bu gidişle kardan kiza donusucem bembeyaz ??
  Latife yaptim Nazım
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR SAĞOLUN SOHBET IĆIN??

 120. DEFNEM kiz benimde sacimda beyazlar var ben boyatiyorum canim benim Allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar birtanem????

 121. Nazım doğruya sen gece kuşumuzsun

  Bende anca çocukları yatırdım şimdi yatakta uzanıyorum

 122. Ya sabah okadar erken kalkıyorlar yinede bu saatte yatıyorlar

  Valla binlerce beni deli ediyorlar benim bildiğim öğrenci erkenden yatarlar

  Yok bunlar yatmıyor

  Sabahtan beni verem ediyorlar kalkana kadar küçük oğlum uykulu uykulu yemek yediriyorum ????????????

 123. Demek yeğeninin üvey annesi var ama her üvey annede aynı olmuyor

  Benimde üvey annem var öz annemden hiç ayırt etmem oda bizleri öz çocukları gibi bakıyor görenler saten diyor bu sizi doğurmuş

  Emeyi bir anne kadar üstünüzde var

  ?????????????????

 124. Gulciceyim gitmis cok uzuldum evet ciceyim db ye yazan deniz arazim deniz olarak yaziyodum keske gitmeseydin insallah geri donersein seni cok sevuyodum ablam canim abla denmesinden hoslanmiyosun ama olsun sen benim ablamdin lutfen geri don lutfen seni ccoookkk ozluycem ablam

 125. Nazım yatmadım ama yatacam canım

  Evet bende
  Çevremde kötulerini gördüm

  Rabbime çok şükür anemizi karşımıza çıkardı

  Sanada hayırlı geceler tatlı tatlı rüyalar bitanem Allah emanet ol görüşürüz

 126. Eşimi yatırıp çocukluk arkadaşımla tlfonda konuştum baya baya ?? şimdi uyudunuz tabii ben gelene SOHBETTE ÇAĞ AÇIP ÇAĞ KAPATMIŞSINIZ ???????? yetişemedim vay arkadaşşşş bu nasıl bir konu değiştirme yeteneğiii ???? helal olsun size ballarrr ❣️❣️❣️❣️❣️

 127. Fragmanı izledim de bu mukta nın yanındaki oğlan kanha mı acep ?? vay arkadaş iki yağmur damlası aşk şarkıları ahada bitti mercimek fırında ❣️❤️❤️ Ya RABB KURTAR BİZİ BU DİZİDEN ??????? ❣️❣️❣️ Bu nedir ahtapot gibi sardılar 4 bir yanımızı icca sümsüğü çam yarması oğlu süs bitkisi kocası mal haydar anası kızı oğulluğuuu ahhaaa bitmez bitmez acep kaç bölümü daha var ???? birde NANİMİZ var tabiii ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu