Kördüğüm

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti # Veer Gerçekleri Öğrenir

Kördüğüm 225. Bölüm ekrana 19 Mart Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarına gelecek. Bölüm Özetine  geçmeden bu bölümde neler olacak? Kısaca bahsedelim. Mukta müdürün zoru ile Yuvraç’a göz kulak olmak şartı ile okuldan atılmaktan kurtulur. Mai yanlışlıkla Ichcha hakkında gerçekleri söylerken Veer de duyar. Artık Veer Ichcha hakkında gerçekleri biliyor. Mai Ichcha hakkında bir sürü söylediği yalanların gerçekte olmadığını öğrenmiş oldu.

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti Başlıyor!

Kördüğüm 225.  Bölümün 1. ve 2. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Aman’ın okula gelmesi ile başlar. Mukta kendisini doktora götürdüğünü düşünüp ona teşekkür etmek ve yardımlarının karşılı olarak anı defteri yazıp hediye etmek ister. Etrafa bakını ancak Mukta’yı göremez. Arkadaşlarını sorar ama tam olarak nereye gittiğini bulamaz. Bu sırada okul müdürü ise bahis oynayanın Yuvraç olduğunu çok iyi bilmesine rağmen Mukta’ya ve Yuvraç’a sizi bir birinizden sorumlu ilan ediyorum. Kim hata yaparsa diğeri sorumlu olacağını söyler. Yani Yuvraç’ı Mukta’ya, Mukta’yı da Yuvraç’a emanet etmiştir. Müdür eğer bunu yerine getirmez iseniz hemen disipline sevk işlemlerini başlatayım der. Tabi Tapasya’nın kızı Nani’nin ona söylediği sözler aklına gelir. Okumak tek çaresi olduğu için böyle bir durumda okuldan atılmak hem kendisini hem de ailesini çok üzeceğini düşünüp, müdürün teklifi mecbur kabul etmek zorunda kalır. Müdürün odasından çıkan Mukta yanında duran Aman’ı bile daldığı düşünden dolayı göremez.

Kördüğüm 225. bölüm Özeti (19 Mart Pazartesi) Resim 1

Veer ise halen ceza evine bağlı yetimhane de vakit geçirmektedir. Bir ara öğrencilerin yanına gidip bu gün ne öğrendiniz diye sorunca çocuklar hep bir ağızdan yaşamak ve vazgeçmemek ile alakalı sözleri söyleyince Veer bu sözü ben bir yerden hatırlıyor diye kendi kendine düşünmeye başlar. Hafızasında bir yerde bu sözleri söyleyen bir bayan olduğunu ama kim bu diye düşünmeden de edemez. Yuvraç da müdürün odasından çıkıp Mukta’nın yanına gidip başıma bela aldım diye kızar. Mukta ise sanki ben çok mutlu olmuş gibi mi duruyorum der. İstersen müdüre gidelim. Bu işi yapamayacağımızı ve senin tarafından bozulduğunu söyleyelim der. Yuvraç bu işin babası Veer’e kadar gitmesini istemediği için Mukta’nın kolundan durdurup mecbur katlanacağım sana der. Bu sırada okul müdürü merdivenlerden inerken ikiliyi görünce gayet güzel bak böyle olun der. Yuvraç ise müdürün yanında rol yapmaya başlar. Sanki Mukta’ya çok iyi davranıyormuş gibi takılır. Bu arada Aman Mukta ile Yuvraç’ın bırak konuşmasını yan yana bile gelmesini düşünemezken şimdi karşılıklı konuşunca çok şaşırır. Teşekkür etmek için hazırladığı anı defteri de elinde patlar. Aman Mukta’nın ders kitapları arasına bırakır.

Gunwanti Gerçekleri Yanlışlıkla Söyler Kördüğüm 225. Bölüm Özet

Kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Mukta bunu evde ders çalışırken fark eder. Çok mutlu olur. Bu arada Nani Mukta’nın elinde Aman’ın gönderdiği anı defterini alır. İçinde yazanları okur. Mukta’nın kolundan tuttuğu gibi Jogi ile Divya’nın karşısına çıkartır. Siz torununuzu okuduğunu düşünürken Mukta hanımefendi başka şeylerle uğraşıyormuş diyerek elinden anı defterini Jogi’ye verir.  Jogi beklediği sert çıkmak yerine Mukta’yı dinler. Nani ise siniri geçmez. Tapasya olsaydı böyle olmazdı gibi konuşup Divya ile kocasının canını sıkar. Veer geri dönüş yolunda yetimhane de yaşadıkları ve geçmişini hatırlatan anları düşünür. Bu arada arka planda “Sun Le Dua Yeh Aasman” şarkısı çalar.

Veer eve gelir gelmez Yuvraç nasıl der. Mai de gayet iyi akıllanmaya başladı der. Bu sırada Ummed gelir. Oğlum hiç de öyle değil Yuvraç için okul müdürü ile görüştük der. Mai hemen lafa girip öğrencimiz düzelme gösteriyor diye sıradan laflar oğlum sen yoruldun. Yoldan geldin dinlen diyerek olayı geçiştirmeyi başarır. Kanha ile Survi ise Damini’nin akrabasının yanına gider. Çocukluğu bu kadının yanında geçmiştir. Amla, Chanda ile yaşadıklarını anlatırken Mai arkalarında gelir. Amla Chanda’ya Ichcha hakkında bahsetmesini isterken Mai ben bu evde Ichcha’nın adını duymayacağım demedim mi? Veer’e ve Yuvraç’a bu konuda ne kadar yalan söyleyip unutturdum. Tekrar açmayın der.

Veer ise bütün bunları kulakları ile duyar. Mai’nin Ichcha konusunda yalan söylediğini öğrenmiş oldu. Ancak Ichcha’nın bir tane bile resmi yok. Kim? Nasıl bir? hiç bir fikri yoktur. Kanha ise çocukluğunun geçtiği ve vefa borcu olan yere bilerek getirmiştir. Jogi’ye karşı samimi olmasını istemediği için karısı Survi’ye vefa ne demek onu anlatmıştır. Veer ise öğrendikleri ile Mai’nin yanına gidip neden bana yalan söyledin sen diye hesap sorar. Yuvraç için yalan söylediğini, onun üzülmemesi için yaptığını söyler. Veer ise bunca zamandır Ichcha hakkında bildiği her şeyin yalan olduğunu öğrenmenin acısını yaşar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

229 Yorum

 1. Ha ha amaya gec kaldin bu defa ilk yorum benden.Eee bana ne veriyorsunuz bakiyim.

 2. Kizlar gunaydin nasilsiniz bakiyim.
  AYGUNUM dun icin ozur dilerim ben geri geldim ama sen artik cikmisdin.Canim bu gun mutlaka gorusuruz.Opdum.
  CICEYIM seni cok izledim
  DEFNEM
  ZULISIM
  AYSELIM
  NUEDAN ABLAM
  RUYA ABLAM nerdesin
  ELA ABLAM ne olur sende geri don.
  SALIHANIM
  HELINIM askim benim
  ISABELLAM
  IREMSU
  MANYAM canim bekliyicem bu gun cabuk gel.seni seviyorum.
  INCE SULTAN canim evet asigim evet kiz oyle olduk.Bir birine ters yani nefret eden roller olsada olsun biz bir birimizi cok seviyoruz oyle dimi.Opdum
  NAZIM
  SEVDAM canim kendini uzme Gulcicek belki baska bayrami soyluyor canin benim.Bende uzuldum oyle bayrama batil soylemesine ama biz o bayramlara cok onem veriyoruz.Neyse canim uzme knedini belkide yalnis anlamis yilbasiyla karisdirmis ola bilir.Opdum.Gul bakiyim.
  2.GULCICEK
  DENIZ ARAZ
  GIZEM
  TAUNA NERDESIN
  RANA NERDESIN
  AMAYA
  ALMIRA
  MIRA NERDESIN
  FILIZIM SEN NASILSIN HAYATIM.OPDUM.
  KILZAR NASILSINI SIZI COK SEVIYOR VE KOCAMAN OPUYORUM.GORUSURUZ

   1. Filizim dun amaya ilk yorum yazdigi icin kazandi senden bir opucuk peki bana yokmu o opucukden.Canim sen cok yorgunsun hadi yataga hadi hadi.Iyi gecelr tatalim tatli ruyalar sana.Isaebllam soylemisken tavsanlak kovalasin seni.Opdum

 3. kainatim her zaman ben olamam kii
  bu defa baskalari olsun dedimm
  .
  hHERKESE HAYIRLI SABALAR

 4. GÜNAYDIN
  ♥♥♥♥♥
  KIZLAR
  ♡♡♡♡
  BEN OKULA BBY
  ♥♡♥♡♥♡♥♡♥
  AIDEMM sanada Günaydın
  Amayam sananda Günaydın

 5. Günaydın

  Hayırlı sabahlar

  Gününüz aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın inşallah

  Nasılsınız cümleten sabah sabah???

  Helinim ALLAH zihin açıklığı versin inşallah ??

  Sağol aide sen nasılsın güzelllik??

  Amanya hayırlı sabahlar?

 6. Günaydın DENİZİM CANTANEM???

  En azından okuyorsundur diye düşünüyorum…Seni şimdiden çok özledim???

  Seni cokk ama coook seviyorum CANTANEM???????

 7. Günaydın günaydın hayırlı sabahlar ????????? canlarım güzelliklerim nasılsınız bakalım iyisindir inşallah busabah

  Kainatım canım benim sanada günaydın çok şükür idare ediyoruz sen nasılsın

  Amaya sanada günaydın canım nasılsın

  Helinim sanada günaydın bitanem Allah hepinize zihin açıklığı versin inşallah

  Ayselim canım benim nasılsın sanada günaydın

  Üzme kendini inanıyorum Denizim gelcek

  Denizim canım inşallah bir gün yazarsın yine

  Nurdanım canım Sanda gunaydın nasılsın

  Nazım tatlım sanada günaydın

  Kızlar hepiniz Allah emanet olun göruşuruz ?

  ????????????????

  ???????????????

 8. TAHİRLE ZÜHRE MESELESİ
   

  Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
  hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil,
  bütün iş Tahirle Zühre olabilmekte
  yani yürekte.

  Meselâ bir barikatta dövüşerek
  meselâ kuzey kutbunu keşfe giderken
  meselâ denerken damarlarında bir serumu
                                            ölmek ayıp olur mu?

  Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
  hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil.

  Seversin dünyayı doludizgin
  ama o bunun farkında değildir
  ayrılmak istemezsin dünyadan
  ama o senden ayrılacak
  yani sen elmayı seviyorsun diye
  elmanın da seni sevmesi şart mı?
  Yani Tahiri Zühre sevmeseydi artık
  yahut hiç sevmeseydi
  Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden?

  Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
  hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil.
  ??(Nazim Hikmet R.)??
  ☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀
  ➿GÜNAYDIN KIZLAR ??????????????????????
  ➿➿➿➿?????

  1. Defnem günaydın hayırlı sabahlar nasılsın iyi misin ❤️❤️❣️❣️ Şiir beğendim güzelmiş eline sağlık Tahir ile Zühre hikaye galiba yanlış hatırlamıyorsam araştıracağım bir merak ettim ??

 9. Evet okudum hikayeyi çok güzelmiş yaa ?? hoşuma gitti severim böyle hikayeleri ?? etkili oluyor bide

 10. NURDANIM Zülişim teşekkür ederim ??
  Güzel şiirdir. Heleki şu seversin dünyayı doludizgin kısmını çok seviyorum. Ne yazıkki sevdiğimiz şeyler günün birinde bizi hep bırakıyor ??
  Zülişim güzel hikaye evet ? Klâsik bir söz olacak ama ne varsa eskilerde var?
  ➿➿➿➿➿
  AYSELİM üzülme DENİZİM geri dönecektir. Gece yazmışsın şaşırdım. Elimi sormuşsun. Valla nasıl bir taraksa artık büyülü müydü neydi tirnagim mosmor olmuş ??
  Senin de müjdeli haberini almak için can atıyoruz ??

 11. Evet Defnem ne varsa eskilerde var yaa hep eskilerde yaşanıyor böyle hikayeler şimdi ise hep cıvık cıvık aşk hikayeleri ?? duyuyoruz ya dizilerden yada günlük hayattan hiç biri etkili olmuyor maalesef ??

 12. Evet Zülişim eskiler güzeldi çünkü teknoloji yoktu. Herkes birbirinin gözüne bakıyordu bir tutam sevgi ve muhabbet için. Şimdi dijital dünyasına girdik kimse kimsenin umurumda değil. Aşkları da yalan meşkleri de?
  Ben mesela 90li yillarda çocukluğumu geçirdim. Sek sek oynayarak,ip atlayarak geçti en güzel günlerim.. şimdi bunları yapan kalmadi artik..
  ❤❤❤❤
  Filizim gece sorduğun sorularima cevap vermişsin teşekkür ederim. Demek google’in da mühendisi var..

  1. google senin siteni inceliyor 100 e yakın kriter var uygun olduğunda reklam ortağı olabiliyorsun. siz zamanında reklam al dediğinde çıkmaz ya öylesine baş vurayım dedim nasip oldu.

 13. Aynen öyle Defnem teknoloji yoktu eskiden insanlar birbirleri ile konuşmak için can atarlardı şimdi ise herkes sanki birbirinden kaçıyor herkesin elinde akıllı telefonlar ve kafaları yerden kalkmıyor mesela ben sınava kayseriye gitsem tramvay biniyorum baya kalabalık oluyor bir bakıyorum milletin elinde iPhone telefonlar kafaları yerde onla uğraşıyorlar kimse kimseyle konuşmuyor tanıdıkları olsa bile ?? artık bu akıllı telefonlar yavaş yavaş beynimizi hapis etti resmen ?? bende çocukken az oynamadım sek sek ip atlama çizgi yakar top ⚽⚽ çok eğlenceli oluyordu yaa şimdikiler hep tablet bilgisayar başında zaman geçiriyorlar valla yavaş yavaş körleşiyoruz hep bu cihazlar yüzünden ??

 14. Aa Demet Hocam hoşgeldiniz diğer sayfaya yazmışsınız. Teşekkür ederim siz nasılsınız ??

 15. Aynen öyle Zülişim yapay bir zekaya ve evrene hapsolduk..
  Ay Özcan Deniz evlenmiş nihayet kız doğum yapmak üzereydi nerdeyse. Şu rezilliğe bak ya
  Kızı dünya alemin diline düşürdü..

 16. Aynen öyle Defnem yavaş yavaş körleşiyoruz teknoloji yüzünden ?? Özcan Deniz evlendimi hiç haberim yoktu sevgilisi vardı kızı yaşında Allah yardım ede ?? onla evlendi herhalde

 17. Evet Zülişim 25 yaş küçük kendisinden. Kiz hamile hamile babasının evinde yaşıyordu bu ayin sonunda doğum yapacakmış sanırım..

 18. Ya aklıma takıldı neden kimse yazmıyor bir problemmi var anlamadım kaç gündür herkeste bir soğukluk var sanki kimsenin yazası yok gibi Sadece Defnem ile ben yazıyoruz bide Nurdan abla bide bir kaç kişi önceden Rüya vardı Gamze vardı Gülçicek vardı Peri Vardı Nihancan vardı dahada vardı şimdi kimse yazmıyor bir şey var gibi ben anlamadım genel olarak konuşuyorum herkes sıkılmış gibi yazmaktan ben bunu algıladım inşallah yazdıklarım yanlış anlaşılmaz sadece merak ettim ??

 19. Evet Defnem sevgilisini gördüm magazinde adam kendine uygun yaşıt birinş bulamadı galiba bunu tercih eden kıza ne demeli Allah kınatmasın tövbe tövbe kızdada akıl fikir yok gitmiş Özcan Denizi bulmuş ??

 20. Biz yazıyoruz Defnem Nurdan abla ile bu yeterli benim için herkes gitsede biz bırakmayacağız burayı keşke gidenler bir sebeb yazsaydı terk ederken burayı en azından aklımızda soru işareti kalmazdı ??

 21. Ee para Zülişim para. Ali Ağaoğlu nu biliyor musun iş adami 65 yaşında. En genç sevgilisi 30 yaşında. Şu anki sevgilisi 23 yaşında. Her evlendiği kadindan bir çocuk yapıyor para için yapamayacağı şey yok kızların garantiye alıyorlar kendilerini..
  Bilmiyorum Zülişim kimse yazmıyor artik?? hiçbir fikrim yok.

 22. Defne teşekkürler bende iyiyim canım, şükür halimize. Iki günde sizi özledim. :-)

 23. Evet Defnem Ali Ağaoğlu bir ayağı çukurda adam hala sevgili peşimde tövbe tövbe ölecek haberi yok ?? bu Ali Ağaoğlu ilkokul mezunuymuş galiba öyle duydum ama adam paraya para demiyor hep yatırımı kendi holdinglerine yapıyor ?? Valla Defnem benimde hiç bir fikrim yok kimsenin yazmadığından sadece merak ettim bir an herkes burayı bırakma isteğinde gibi(yazanlar hariç tabii) ??

 24. Defnem sen ben yazıyoruz ya yeterli benim için kimse yazmasa yazmasın kendi bilecekleri iş herkes buraya zorla yazmıyor benim sadece aklıma takıldı neyse yaa çok ta takmamak gerekiyor ??

 25. Yani herkes herşeyi bırakır birgün Zülişim.. yapacak birşey yok…??
  Ay ne güzel yağmur yağıyor sizde havalar nasıl ??

 26. Aynen Defnem herkes zoraki duracak diye bir şey yok burada bir bildikleri varki bıraktılar ?? Bizim orada havalar yağmurlu yaa biraz önce yağdı koştur koştur çamaşıra gittim şimdi kesildi yağmur tekrar serdim çamaşır ??

 27. Ay köydeki günlerim aklıma geldi Zülişim. Yağmur yağıyor hadi tarladan çok,yok dindi tekrar tarlaya.Yok tekrar başladı hadi yine ay fittirirdim. Çamaşır işi de zor bir topla bi ser. En son sobanin yanındaki demirlere ser hepsini. Odunları odunluga taşı. Ay herşey başa bela..??

 28. Bilirim Defnem çamaşırı sobanın üstündeki tele sermeyi ne zor iş yaa çamaşır işi hiç sevmiyorum zaten annem dışarı serdiriyor içerde kokuyor diye ?? Tarla işi zor yaa gerçekten bizim oradada çok giden var erkenden sabahleyin odun bende çok taşıdım odunluğa her şey başa bela gerçekten her iş birbirinden zor ??

 29. Hele o odun işi o nasıl bir şey yaa çek çek bitmiyor çocukluğumdan beri kış geliyor diye yazın sonuna doğru hep odun çekeriz çok zor gerçekten ?? Tarla işi daha zor tabii

 30. Saol abloşlarım♥

  NASILSINIZ
  ♥♥♥♥♥♥♥
  KÖRDÜĞÜM
  ♡♡♡♡♡♡
  AİLESİ
  ♥♡♥♡♥♡

 31. Kızlar topluca öldünüz mü firar mi ettiniz noldunuz Allasen???????
  Ay UTC deki Pelini 2.sezon çıkaracaklarmış kaprisleriyle herkesi bezdirmiş hergun kavga çıkarıyormus
  .

 32. züleyha artık bende yoruldum. kimseye hakaret etmedim. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Ama ona rağmen birileri bir şeyler söyleyip gidiyor. Sorun bende ise artık yazmayım. yok sorun başka ise bana da söyleyin. Bende bileyim. Bende bu duruma çok üzülüyorum. site verilerini incelediğimde sitede bir sürü adam var ama kimse yazmıyor. Bu site defne züleyha nurdan aysel ah kalbim de ise esna yazıyor. gerçekten çok üzülüyorum. Artık bende yoruldum yazmak isteyen yazar.

 33. FİLİZİM ben anlamadim site verilerinde bir sürü isim var yazmıyor demek ne demek??
  Yani siteye yazmadan sadece girip yorumları okuyan da görülüyor mu??

 34. Haklısın Filizciğim ben ne diyeyim benim tek bildiğim sorunun sende olmadığı herkes kafasına göre takılıyor yaa burayı terk eden neden terk ettiğini bile yazmıdan gidiyor ve bu kafamızda soru işareti kaldı ben anlamadım sohbete katılmak istemeyen bir sürü arkadaşlar var zoraki zoraki yazıyorlar sanki bunu genel olarak yazıyorum evet yazmak isteyen yazar kendi bilecekleri iş biz bilemeyiz ama keşke böyle olmasaydı ??

 35. Gerçekten mi utc de Pelin çıkıyor Ayy Taylan ne yapacaksa tek kalır dizide zaten umursamıyor karısını ama Pelin çok havalı ve kokoş ??

 36. Bende merak ettim buraya yorum yazmayan sadece yorumları okuyan gözüküyor mu ??

 37. kızlar ben elimden geldiğince elimden gelen özveriyi yapıyorum. bu gün 5 de yattım 9 da okula gittim şimdi konu yazma gücüm kalmadı

 38. Filiz senle ilgisi yok bebeğim. Sanal alemin cilveleri bunlar. Bazı ziyaretçiler veda eder,sonra yenileri gelir. Biri gider biri gelir misali pazar gibi düşün. Eğer yıllarca bu siteyi ayakta tutarsan alışırsın inanki dünyada böyle. Zamanla herkes,heryer birgün terk edilir. Sen böyle olumsuz düşünme. Senin elinde sihirli değnek yok. Herşeyi kontrol edemezsin akışına bırak
  ???☀??
  Evet Zülişim 4 tane başrol olunca biri diğerinden fazla görünse olay çıkıyor tabi. Bade zaten gerçek hayatta da aynı Pelin. Kocasından olaylı boşandı biliyorsun. Oğlunu aylarca göstermedi adama,yurt dışına kaçırdı polisler dalan buldu bir sürü rezalet çıkardı manyak Bade ??

  1. sizlerin destekleri olmasa valla ayakta kalamam. düşün bir eser yapıyorsun ama kimse o esere bakmıyor veya ilgi duyulmuyor. sizinde çalıma şevkiniz kırılır.

   1. Biz elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız Filizciğim sen takma kafana bunları senin hiç bir suçun yok bunda ?? Herkes istediği gibi davranıyor inşallah geri gelirler diye umut ediyorum gelmezlerse canı gönülleri bilir bu site herkese açık yeni arkadaşlar katılır belki aramıza inşallah ??

 39. Evet öyle Defnem Bade İşcil gerçek hayattata aynı Pelin gibi giyim tarzı falan bide çok magazinsel gündemde ?? Aynen öyle Utc de baya kadın başrol oyuncusu var hepside birbirinden süslü biri öne çıksa diğeri en geride kalıyor bence iyi olur Pelini diziden çıkarmak inşallah farklı bir oyuncu gelir onun yerine ??

 40. Ben geldim…

  Nörüyonuz bizim kızlar???

  Defnem tırnak acısında başka bisey nasıl çok acır dikkat et kendine?? DENİZİM okuyor her fırsatta diye tahmin ediyorum ? elimden bisey gelmiyor maaalesef burdan başka ulaşabileceğim bi altarnatif yok…

 41. Filizim üzülme birtanem??…senle alakası yok herşey eskiye döner nasılsa…herkes gitse bile şahsen biz kovsanda gitmeyiz biyere??

  Acaba senden bisey rica etsem oluru varmı bilmiyorum ama
  DENİZİM siteye giriyor mu dünden beri acep

 42. Belloş?Sevdoş hoşgeldiniz sağolun sizleri sormali. IREMSU nasil?
  ☘☘☘☘
  O veri olmasaydı iyiydi Filizim. Hiç olmazsa sitede kimse yok der rahatlardın?Şaka bir yana da üzülme. Ya bu siteyi hobi olarak kurdun. Devam ettirmek istersen ettirirsin,gücüm kalmadi dersen ara verirsin ya da kapatırsın herşey senin elinde. Kendini iyi hissetmiyorsan konu da yazma mecbur değilsin yorgunum de yat. Su akar yolunu bulur
  Filiz şunu unutma:Senin bize bir minnet borcun yok. Bir nevi bizimki de çıkar ilişkisi sohbet için ? beni bilirsin net konuşan bir insanim. Lafımı esirgemem. Yani borcun yok. Her türlü kararına saygı duyarız çünkü buna layıksın. Hadi pozitif ol bakim??

 43. ZULISIM iyi olmana sevindim bende iyiyim cnm.

  FILIZIM UZME KENDINI CNM SEN COK EMEK VERIYOSUN BIZDE YOGUNUZ AMA ELIMIZDEN GELDIKÇE YAZIYORUZ UZULME BIZ BURDAYIZ O KADAR YOGUNUMKIZOR KENDIMI BURAYA ATIYORUM YARIN ACIK SOZLUM VAR AMA DURAMIYORUM YAZMADAN

 44. Aynen öyle Zülişim zaten ruhsal tedavi gördüğü için uzun süre dizilerde oynamadı Bade. Zayıflığı da o yüzden sinirsel. Kocasına işkence etmek için oğlunu nasıl kullandi durdu zalim kadin. En son kocası ailesinden kalan Yalıyı verdi de öyle kurtuldu adamcağız..
  Zülişim net değil asparagas haber de olabilir. Yakışıyor diziye çıkmasa daha güzel..
  ????
  Aynen Ayselim tırnak acısı zor hakkaten..??

 45. Defneciiim sagol bitanem hosbuldum☺? ban dun kotu habar aldim cok uzgundum o yuzdan yazamadim dun akşam ama simdi iyiyim evde hiçkimse yok sikildim ?

 46. Zuleyhaciim sagol canim iyiyim
  Annemlar evde digil?dugune gitilar biz evde yanliz kaldik yemek yapmayi bilmedim içinde kahvaltini hazirlamiş yemegide pişirmiş gitmiş???

 47. Evet Defnem baya bir uğraştı sanki Bade İşcil boşanmaya falan çok karışıktı durumu yaa mahkeme falan deniyordu ?? ama gerçekten çok zayıf bide iki metre boyu var ?? Kocası anca susturdu herhalde yalı ile teselli etti galiba ama gerçekten zalim birisiymiş çocuğunu kullanmış sırf intikam için ??

 48. DEFNEM SAGOL IYIYIM SUDA IYI BUGUN ANNEMLE HASTANEYE GITDI GELDIMI YAZAR GAMZELER GUZELI.

  AHA hadisede rukus oldu.

 49. Sevda ne güzel işte hazır yemek bulmuşsun benim annem zaten evde olmuyor iş yüzünden ben kendi yemeğimi kendim yapıyorum bildiklerinden kötü olsa bile yemek zorunda kalıyorum annem akşam geliyor eve bende pek bilmem yemek yapmayı ??

 50. Tamam BELLAM Hadise size yakın el atın da güzel giydirin kızı sevaptır ??
  ????
  SEVDACIM ne kötü haberi aldın? Sen yemek yapması nı bilmiyor musun ay yeni neslin hali nolacak bilmiyorum ???
  ???
  Aynen öyle Zülişim manyakligin tedavisi yok. ?

 51. Hadise çok gıcık birisi yaa ona söyleyecek kelime bulamıyorum ?? bide palyaço gibi şekilden şekle giriyor her yerde hadise haberi var çok güzel değil zaten Türkiyede kazandığı paraları gidip elin memleketinde harcıyor ??

 52. Kizlar Deniz baska siteye yaziyodu ama orayada yazmamis yazarsa soylerimhh :-) Defne abla senin girdiyin siteyi soyluyorum ;-)

 53. DEFNEM hadiseye el atsak bizim modacilimiz bozulur nedesen kendi istedini yapiyor bodrumdada hep nenelerin tarzi aliyodu ZEVKSIZ HADISE ABLA KUSURA BAKMA ZEVK YOK SENDE.

 54. Kahvaltıya misafir çağırdım sonrada uyuya kaldım ?? şimdi misafirim var akşama doğru yazarım merak etmeyin ballar Filiz yazcam bişeyler ama vaktim yok şuan

 55. Ay kiyamam sana zuleyha ablam sinirlenme kiz :-* ;-)
  Sen su pop okuyan hadiseyimi diyosun kiz :-P

 56. Ay Allah iyliyni versin Nurdan abla uykuyami kaldin kiz gulmek oldum da :-D :-) :-) :-)
  bekleriz ablam opuyorum kolay gelsin ;-)

 57. Defneciiim yok yemek yapmayi hic bilmiyorum?annam biryere gitse yemegimozi hazirliyor ban sadece isitiyorum ama onu da beceremiyorum ya yakiyorum ya dokuyorum??????
  Evet dun cok kotu habar duydum 20 yasinda bir genc arkek kendini 6 katli binadan atmiş cok uzuldum hem atlamadan oncede video çekmiş instagram sayfasina koymuş ve demişki anne baba beni afedin cok ozur dilerim istediniz gibi bir evlat olamadiysam arkaşlarindan da veda etmiş ve helalik istemiş videonu gorunce cok uzuldum sesi titriyordu aglicak gibiydi???????allah rahmet etsin yakinlarina sabir varsin??
  ?
  Zuleyhaciiim evet hazirlamiş ama yanli olunca canim birsey istemiyor sabah dan onkere aradi yediniz mi diye?sande mi yemek konusunda iyi digilsin ban hiç beceremiyorum???annen gelecekmiş gozun aydin olsun☺☺artik o sana guzal yemeklar yapar☺

 58. Kiz ben o hadiseyi hic sevmem gulunce oyle bariyoki odum patliyo %-)
  bide yari ciplak dolaniyo kadin ay :-P kiz bide cok sisman ;-)

 59. Evet Sevda hiç anlamıyorum yemekten sadece makarna biliyorum bide bir kaç çorba yapmayı sen öğrenirsin yaa yemek yapmayı ?? aslında bende öğrenirim ama istekli değilim bu konuda içimden gelmiyor yemek pişirmek ?????????????

 60. Kızlar bir işim var halledip hemen geliyorum siz sohbete devam edin ??
  Amaya hoş geldin ??

 61. Kiz evde kalirsiniz siz ya saka saka ay bende yemek yaparken sitresim gidiyo ay size ne faturalar gelir ama ;-)

 62. Tatli cileyim nereye kayboldu ya :-( gelde sohbet edelim qiybetde olur :-D
  kiz iremsu nasil dun cok sinirliydi ;-) kiz ne yapdinda cildirtin kizi ;-)

 63. Kiz amayam afityet olsun ;-)
  bende evi temizliyorum ama hic icimden gelmiyo elektirik supurgesine basliycam sesinden nefret ediyorumm :-@ :-@

 64. Zuleyhaciiim evet ya oreniriz daha arkan????bande mutfak işlerini hiç sevmam?
  Denizciiim sagol canim iyiyim☺?
  Amaya hosgaldin canim

 65. sagol
  ayy bu yil elektirik superge 3 defadir aliyoruz hepsini ben kirdim~~~~~~~~~~~{~}

 66. geldim.denizim karisik aldim sefkat y.esin o tarz giyinirim jesika may.tulum mini ve uzun elbise spor yuksek bel yarim kisa tisortboncullu yazili sade ayakkabi etek yuksek bel diz ,dizaltina kadar mini

 67. Geldim Kızlar ?? Evet Sevda daha erken yaa önümüzde daha çok yıllar var ?? bende mutfak işinden anlarım

 68. Ben nefret ediyorum etekden genel olarak pantolon giyorum sport tarz ve buyuk beden giyorum

 69. Kiz amayam Allah iyliyni versin kiz 3 kez kirmakta ne ben nefret ediyorum kiriyorum abim tamire goturuyo kiz bi turlu kirilmiyo ya

 70. denizim etek dediysem su yeni modalar bilmiyomusun populer etek genelde mini ve diz ustu dizde giyerim ama dedigim gibi sevkat yerimdardaki esin gibi tarzim.tabi aldim ayakkabi almaz olurmuyum gozlukler cantalar aldimmi aldiklarima uygun taki canta ayak.

 71. yq ben onlari yalnis olarak nerdivenlerden dusmus
  parca parca oldu tamin etmek mumkun diyildi

 72. Hhh anadim canim ne bileyim ya ben modayla pek ilgilenmem alis veris merkezine gitdiyimde hemen secer kasaya goturup parasini oder cikarim isimini falan bilmem canta pek almam alsamda sirt cantalari secerim ayakabi benim en duyqusal tarafim kiz her ay biton ayakkabi alirim hepsibide bir kac kez giyerim cabuk sikiliyorum ne de olsa ikizler burcuyum

 73. Bende modadan hiç anlamam kendime yakışanı alırım hemen bide her sene şu renk moda bu renk moda oluyor ???? hiç takip etmiyorum modayı

 74. Yok Amaya ben akrep burcu değilim ben balık ?? burcuyum sen akrep burcumusun ☘️☘️

 75. Zuleyhaciiim bande renk modasiyla ilgilanmam ban harzaman yakişani giyerim☺ama alişveriş yapmayi cok severim sabaha kadar sikilmadan geze bilirim???

 76. Ha tamam sen farklı burçmuşsun şaşırdım doğrusu ?? aslan burcunun özelliklerini özellikleri taşıyormusun ☺️☺️

 77. Alışveriş yapmaktan da,kıyafet kalabalığından da hiç hazetmem. Bazı insanların dolabında etiketi bile sökülmemiş kıyafetler olur ve ne zaman aldığını bile hatırlamaz. Bunu çok gorgusuzce buluyorum. Giyymedigim ve kullanmadığım hiçbir şeyi barindirmam. Ihtiyaci olanlara ya da 2.el kıyafet alan mağazalara gider veririm ve eskiyen leri köye götürüp sobada yakıyorum ya da temizlik bezi. Şunu mu giysem bunu mu giysem diye saatlerce düşünen insanlardan hiç olmadim. Insan içinde giyilebilecek bacağımı ve göğsünü örten uzun ve rahat kıyafetler tercih ederim hep. Ve ayağıma iyi gelen rahat ayakkabilar. Insan ihtiyacından fazlasını alırsa ahirette bunun da hesabını verecek diyor ayette. Alışveriş denen şey bagimlilik ve ben bu hastalığa yakalanmak istemiyorum ama gezip vitrinlere bakmak rahatlatıyor insani o doğru. ??

 78. hayir hicccc aslan burcun ozelliklerini tasimiyorum peki senn
  ben esasen akrep burcunun ozelliklerini tasiyorum
  cok kiskancim

 79. Benim de çok kıyafetim yok geçen mağazaya gittim hiç bir şey almadan geri döndüm ihtiyaç olunca alıyorum ayakkabıya gelirsek doğru söylemem gerekirse iki üç ayakkabım var öyle dolap dolap ayakkabım yok Demet Akalın gibi ?? bir spor ayakkabım var rahat giyinebileceğim onu uzun zamandır kullanıyorum bir yere giderken alış verişi severim ama harcama yapmam pek yakışanı alırım zaten kıyafetler çok pahalı yaa ??

 80. Zaten yaşadığım yerde o kadar mağaza yok çıksam çıksam senede bir çıkıyorum bide salı günleri pazar kuruluyor buraya ondada hiç güzel kıyafetler olmuyor ama severim alışverişi gezmeyi ama kıyafet almam pek vakit geçirmek amacıyla gezerim ?️?️????????

 81. Ihtiyacin yoksa gerek yok Zülişim düzenlemesi bile işkence gibi. ?? benim de 5 tanecik ayakkabım var. Eskiyip çöpe atılana kadar giyiyorum. Biz 2 hirkayla bir ömür geçiren bi peygamberin ummetiyiz. Gösterişe gerek yok?

 82. SELAM
  ???
  KIZLAR
  ????
  NASILSINIZ
  ??????
  INŞALLAH
  ?????
  IYISINIZDIR
  ❤❤❤❤❤❤
  ???
  ??
  ?
  SIZLERI SEVIYORUM ??
  ÖPÜYORUM?????

  BBY SIZLERE????????❤

 83. Helinim askim nasilsin.Dersler nasil.Opdum
  DEFEM siirin cok guzel cok beyendim harikasin.Nasilsin cani.

 84. Zülişim biz çocukken annem pazardan kumaşlar alırdı hani şu renkli,güllü dallı kumaşlar oluyor ya ondan?? ha onlara fistan deriz biz elbise dikerdi bize 4,5 tane bir de şalvar. Onunla tüm çocukluğumuz geçti. Hangi ayakkabıları giyiyorduk biliyor musun? Şu tarlalarda giyilen naylon ayakkabılar varya mavi,yeşil olan ha onlardan giyerdik??

 85. Evet Defnem ihtiyaçım pek olmuyor bir tane spor ayakkabım var üç sene falan oldu hala eskimedi çok giymiyorum bir yere giderken sınava falan birde günlük ayakkabım var öyle çok yokki çeşit çeşit kıyafet desen oda fazla değil zaten fazla dışarı çıkmıyorum hep evde bulunuyorum çıksam bile geçen çıktım mağazaya hepsi birbirinden pahalı bir pantolon üstü gömlek 45 lira diyor bende vazgeçtim almaktan ??

 86. Yaaaaa kizllllar şimdi annemi aradim hazirlaniyorlar dugune gitmekiçin?????bande gitmek istiyorum??????harkes orda bir ben yokum???????????

 87. Ha biliyorum Defnem bizde vardı ondan ama çok rahat yaa bizde onun siyahına kara lastik derler onun mavisi yeşilide var ?? hiç bağlama fermuar derdi yok yaa onlarda ?? bizdede şalvar vardı oda çok rahat bol bol ?? ablamla benim çocukluğumda öyle çeşit çeşit kıyafetle geçmedi yaa hep annem alır dikerdi yada Almanyadan halam getirirdi onlarda pek giyilmezdi hep annem dikerdi kıyafeti ??

 88. Sevdam nasilsin ay canim cok uzuldum ya niye senide almiyotlarki ask olsun benim sevdam kaldi onuda alin.
  KIZLAR BENIM BIR MEVZUM VAR HER KESE AID.DEMEK HER KES BURADAKI KIZLARIN KARAKTERLWRIN YAZIXAK YANI NASIL TANIDINIZ ARKADASLARINIZI NASIL BIR KIZ ONUNLA ILGILI YAZIN AMA HER KESI YAZIN OLDUMU.OPDUM SIMDI BENDE YAZICAM.KABUL EDIYIRSUNUZMU MEVZUYU

 89. Sağol Aide sana sormalı canım. ??
  Ha bizde de kara lâstik deniliyor Zülişim ayniyiz o zaman? evet yeşili ve mavisini çocuklar giyerdi,karasını büyükler ?? bazen okula da giyer giderdim. AY ne günlerdi ya.. evet çok rahatlar. Halan Almanyaya mi gitti evlenince

 90. Hepinize iyi günler canım arkadaşlarım?ben geldim
  ????
  FİLİZİM senin ne kusurun olacak canım benim özür dilerim bende bugünlerde yazamadım bi yandan internet bi yandan ailevi sorunlarım yüzünden ama sizleri çok özledim çok seviyorum hepinize saygı duyuyorum bitanem ❤❤❤
  ???

 91. KAİNAT bu cok uzun bir konu bebeğim ve biz daha önce çok konuştuk ben yorulurum ama konuşmak isteyenlere saygım var katilamiycam bağışla .. siz konuşun

 92. Hər kese merhaba
  Canlarim nasilsiniz iyisinizdir ın sə Allah
  Canlarim ben artık buraya yazmama karari aldım yanı hiç bir siteye yazmicam artik
  Son 1 yıldir arkadasliginiz beni gercekten benden aldi
  Sizi hiç unutmicam
  Sizi seviyorum
  Hep mutlu olun olurmu hüzün və keder sizdən hep uzak olsun
  Siz ikinci ailəm oldunuz sorunlarimizi paylastik sevincimizi paylastik
  Sizi hiç unutmicam
  Hoscakalin???????????????????

 93. SIZDEN CEVAO BEKLIYORUM CUNKI YAZMIYORUM SIZ CECAO VERIN ONA GORE HARAKET EDIYIM.MEVZUYU KABUL EDIYORMISUNUZ.

 94. Evet Defnem evlenince Almanyaya gitti bide öyle çok gelmezlerdi yaa yazdan yaza ?? evet Karasını büyükler giyiyordu mavi yeşili küçükler ama hiç eskimezdi yaa bütün şık ayakkabılara bedeldi ??

 95. Gülçicek neden gitme kararı aldın mahsuru yoksa söyleyebilirmisin istersen tabi merak ettim ??

 96. Adasimin gelmeside iyi oldu hepinizi çok ozlicem
  Tuanam dəniz arazım gəlirse onlara onları çok sevdiyimi soyleyin olurmu hepinizi çok seviyorum

 97. Aidem nasılsın iyimisin gülüm ❤
  ??????
  DEFNEM ZÜLÜŞÜM ay bizde aynı sizin gibi giderdik valla Defnem bende hep çiçekli çiçekli giyerdim küçükken

 98. Aideciim goruyormusun beni goturmediiiilar evde yanliz kaldiim????hele annemi ariyorum açmiyor???

 99. Ayy çok uzun olur bu konu bide herkes tek tek gidiyor Kainat ben buna çok üzülüyorum ben katılamayacağım kusura bakma herkes sebebini bile yazmadan terk etti bide yazamam yaa özür dilerim ??

 100. Adaşım neden gitmek istiyorsun canım benim özel bir sebebi yoksa söyle gülüm heç olmasa arada bir yazsan

 101. Çünkü bu kararin doğru olacağını dusunuyorum Zulisim
  Soylicek başka bir şeyim yok?????

 102. Tamam Defnem eyer arkadaslarda kabul etmezlerse yazmam.Ne demek canim ne ozuru.Ben bilmiyordum konusdugunuzu.
  .
  GULCICEK canim bizde seni seviyoruz niye yazmiyixaksinki ay inankiyorum simdide senki gidiyorsun dun Deniz bu gun sen cok uzuldum canim bizde sebi unutmayacam.Cok uzuldum ya:'(

 103. Sebebini emin olun bende bilmiyorum ama doğru bir karar olduğunu dusunuyorum
  Umarim hep mutlu olursunuz sizdə bende

 104. Gülçiçekim neden yazmama kararı aldin sorabilir miyim?
  Tamam bebeğim biz de seni çok seviyoruz Allah’a emenet ol..???????

 105. Gülçiçekim neden yazmama kararı aldin sorabilir miyim?
  Tamam bebeğim biz de seni çok seviyoruz Allah’a emenet ol..??????? ne olduki

 106. Ayy iyice bu sıralar herkes ayrılma kararı alıyor yaa artık alıştık vedalara ?? gerçekten üzüldüm

 107. Hoş buldum DEFNEM bende seni ve Kızları çok özledim bitanem yok yalan söylüyemem abimin vayfayından yazıyorum evde yok kendisi gelinceye kadar yazacağım canım ❤❤
  ?????
  Yanlış görmüyorsun Zülüşüm geldim canım arkadaşlarım Ee nasılsın iyimisin ❤
  ❤❤❤❤
  Sevdacım sen nasılsın iyimisin

 108. Dəniz hangi dəniz Arazmi
  Kizlar əmin olun səbəbini bende bilmiyorum ama hepimiz için iyi olur ın sə Allah

 109. Ben şakadan söyledim ya gerçekten özlettin kendini ben iyiyim ?? sen nasılsın Gülçicek ??

 110. Hoş buldum Zülüşüm bende sizleri çok özledim bitanem teşekkür ederim iyi sayılırım bugünüme şükür . Sen nasılsın iyimisin ❤

 111. Artık gidiyim Hoscakalin
  Hepinizi çok ozlicem.
  Defnem sizde Allaha emanet olun

 112. TAMAM KIZLAR O ZAMAN BENDE YAZMAYACAM CECAP ICIN TESEKKURLER EVET YA UZUN OLUT.
  AY AY AY ben gizlerime inanamiyorum Turkanim gelmis can cos geldin uzreyim kankam necesen can seni cooooooox seviyorum.Nasilsin internet yukledinmi ay gepimuz seni soruyorduk Aygunle ask seni konusuyorduk bir tanem sonunda feldin.Artik burdasun dimi.
  .
  CICEIM xanim gitme vak biz uzuluyoruz niye sebebsiz gidiyorsun.Can hayit biylesi iyi diyil ya arkadaslar ne oldu size boyle ben cok uzudum bu neya her gun bir arkadas elvida soyluyor.

 113. Allah’a emanet ol Gülçiçeğim seni özleyeceğim inşallah arada bir yazarsın.
  ????
  Kızlar Deniz kentlimi ayrıldı anlamadım nedenki bende üzülüyorum vedalara hiç olmazsa arada bir yazsalar bari
  .???
  Şaka olduğunu tabiki anladım Zülüşüm bende seni özledim bitanem

 114. Güle güle Gülçicek ❤️❤️ gerçekten üzüldüm ama Allaha emanet ol kendine iyi bak ??

 115. Merhaba kızlar nasılsınız dün yazmadım sinirlerim bozuldu bugünde yazmiyacaktim ama yaziyim dedim neler yapıyorsunuz??

 116. Sevdoş seni düğünlere neden götürmüyorlar yaramazlık mi yapiyon yoksa ??
  ???
  Gülçiçekim kararını değiştirip yazmak istersen hep bekleriz seni..unutma bunu

 117. Hoş buldum Sevdacım teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın iyimisin canım
  ???????
  Bende seni seviyorum Aidem yok daha internet yükleyemedim ama abimin vayfayından yazıyorum rica ettim kırmadı saolsun sen nasılsın iyimisin Aygünüm nasıl gülüm

 118. Gizemcim içini dökebilirsin ne oldu neden sinir krizi geçirdin anlat rahatlarsin??
  ???
  Çiçeğim abinlerin durumunda gelişme var mi gülüm

 119. Defneciiim yok ya ne ne yaramazligi??? darsin var diyip beni goturmuyorlar??????vala bu dars sayesinde masraflari azaldi diyorum bana elbise al darsin bitince alicam diyor?????offff yaaaa harkes orda bir ban bahtsiz yokum ?????

  Gizemim galmiş?hoşgaldin canim??

 120. Ya kizlar inani cok kotu dum ya bu ne arkadaslarla vidalasma ne uzucu ay simdi agliyicam ya her bir arkadasimiz giderse ne olur ya uf ya tum morelim bozuldu.Ama ben asla gitmem sebebsiz hec gitmem cok bu sitede benim cok hatiralarim var ben burda ne kadar arkadas abal kabka kazandim.Asla.Sizde tavsiye ediyorum gidenler.Sonucda kalanlar uzuluyorum.Biliyorum sizde uzuluyorsunuz ama bizim kadar diyil.Sanki kalbimizin bir parcasini kopariyorsunuz.:'(
  KANKAM bafusla seni yaxsi qarsilamdaim xan uretim ne vaxt internet yukleyexen Aygunde sende otru darixib gekim seni burda girse cok sevinecek ama cixmagina cox uzulecek abin ne vaxt gelexekki.Dur belke indi Aygunde gekecek ureyim hele cixma opdum.He sizin qardasingilin meslesi ne ildy duzledi yoxsa..

 121. CÜMLƏTƏN İYİ AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ?
  AY AY TÜRKANEM GELMİŞ CANIM HOŞ GƏLMİŞ SENİ ÇOK ÖZLEDİK BİRTANEM BEN GELİŞİNE SEVİNİYORDUM ŞİMDİ BİDA YAZMICANI GÖRDÜM YA ÇIKMA SENİ ÇOK SEVİYORUM

 122. Yok DEFNEM abim ben sözümden dönmem diyip duruyor durumlar aynı canım şimdide evi terkedip küçük abimle bende elimizden geleni yapıyoruz durumları düzeltmek için ama artık yoruldum her şeyden Rabbim hayırlı olan neyse onu nasip etsin haklarında

 123. Ay canimCiceyim ben iyim canim asil sen nasilsin.Aygunde iyi seni gorseydi inan cox sevinerdi bilmirem i di yazmaliydi ama gelmedi hele.Belke birazdan geler.Ipdum.
  .
  TAMA gulcucek ne zman istersen gel bekleriz gule gule hayatim seni unutmayacazopdumKendie iyi vak.
  Kizlar benim isim varda burazdan gelirimopdum

 124. AİDEM GELDİM BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM GÜLÇİÇEYİN GİDİŞİNE BEN ONU HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM EN ÇOK AİDEM VE TÜRKANEMLE OKUŞUYORDUK VE SİZLERE ÇOK BALADIM HATA HAYALER BİLE KURUYORUM VE BİR GÜN GÖRÜŞÜCEYMİZİ UMUYORDUM ŞİMDİ ÜZÜLDÜM AMMA

 125. Bende seni özledim Aygünüm canımsın şimdi çıkmalıyım gece döneceğim inşallah nasılsın iyimisin neler yapıyon görüşmeyeli canım ❤❤❤
  ????
  Aidem üzme tatlı canını gülüm özür dilerim ama çıkmalıyım Burda Namaz vakiti Namaz kılıp sonra döneceğim gece görüşürüz ❤❤
  ????
  Gizemcim sen nasılsın iyimisin canım

 126. Anladım Çiçeğim hayırlısı
  ???
  Seni süslü Sevdoş seni düğünlerde oynayamadın bugün ?????
  ???
  Arkadaşlar gidenler vedalaştı önemli olan bu sonuçta habersiz gitmediler. Sizden bu mevzuyu çok aşırı uzatmayip,saygi duymanızı rica ediyorum sonra Filiz de kendini üzgün hissediyor. Gidene dur diyemeyiz ??

 127. GÜLÇİÇEYİM HAYLA BURDASIN ÇOK SEVİNDİM BEN SORUNU BİLMİYORUM İNŞALLAH HER ŞEYİ HAYIRLI YAPAR VE MUTLU OLURSUN BÖYLECE YENİDEN BİZE KATILIRSIN CANIM BENİM

 128. SAOL BİRTANEM BEN İYİM SENİ GÖRDÜM ÇOK MUTLU OLDUM ALLAHDAN DİLEYİM HEP SENİN İYİ OLMAN TAMAM CANIM SENİ ÇIK SENİ ÇOK SEVİYORUM TATLI YANAKLARINDAN ÖPDÜM

 129. Sevda hoşgeldim nasılsın tatlım
  Defne abla öncellikle nasılsın?
  Salı günü birisi benim adıma ah kalbim sayfasına elveda notu bırakmış ama o yazıyı ben yazmadım daha sonra ben onu sabah gordum baya konuşulmuş denizim isabellam ben sanmış okudukça sinirlerim bozuldu dün açıklama yaptım ve bir daha yazmadım

 130. Gülçiçek ben iyiyim neler yapıyorsun?
  İsabellam papatyam nasılsın?
  Denizim nasılsın?

 131. Gülçiçek ben iyiyim neler yapıyorsun?
  İsabellam papatyam nasılsın?
  Denizim nasılsın?
  Kardelen nasılsın?

 132. Defanem yok yaaa oynayamadiiiim aaay alamak istiyorum???hele teyzemi aramis bizim yanimiza galsin diye??bande galmemelerini soylediim zatan onun kizindan hoslanmiyorun?

 133. Gülçiçek ben iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun?
  Isabellam Papatyam nasılsın?
  Denizim nasılsın?
  Kardelen nasılsın?

 134. Kızlar kararınıza saygı duyuyorum ve gidenlere Allah’a emanet olun diyorum ve bu konuyu bir daha açmamak üzere kapatıyorum ne siz üzülün nede ben kendi yolumuza devam edelim Sizler benim için çook değerlisiniz ????????????

 135. Kimse yok mu yaaa ben geldim herkeze gitti denizim ve ısabellam nerdesiniz

 136. SLM kizlar hayirli aksamlar nasilsiniz iyimisiniz insallah iyisinizdir canlarim benim❤❤

 137. NURDANEM canim ben cok gec uyuyorum erkende kalkiyorum benim bönyem oyle alişmiş birtanem bu gunde daha cok erken kalkmak sorunda kaldim canim ancak yeni musait oldum vallah

 138. NAZIM iyi akşamlar canım benim nasılsın iyimisin neler yapıyon küçük Naz nasıl ?❤

 139. Hep iyi ol Gizem sevindim iyi olmana Teşekkür ederim bende iyiyim aynı herşey

 140. FİLİZİM Nerdesin bitanem senide çok özledim nasılsın iyimisin ❤❤
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  1. iyiyim canım konu yazamadım pek de onlarla uğraşıyordum sen nasılsın çiçeğim

 141. GULCICEYIM sanada iyi akşamlar guzelim cok şukur iyiyim bu gun cok yogun bir gundu birtanem kucuk naz da iyi teyzesi buyumeye calişiyor sen nasilsin canim abin guller nasil yapti canim?❤

 142. Hep iyi ol Nâzım sevindim iyi olmana ama neden yorucu bigün geçirdin ki canım. Küçük Naz da sağlıklı büyür inşallah teyzesinin bitanesi yerim onu ❤bende şükür iyi deyim iyi olurum inşallah hayatım abimlerdede durum aynı deyişen bişey yok hayla

 143. Hep iyi ol FİLİZİM çok yorma kendini bitanem . ❤şükür bende iyiyim sizinle sohbet edince daha iyi oluyorum canım

 144. GULCICEYIM bu gun yaptigim işleri soylim canim sabah saat 8 de kalktim once karakola gittim iki saatt karakolda kaldik sonra hastaneye gittim saatt 4 te eve geldim bir sigara ictim tekrardan saglik ocagina gittim ordanda kiz kardeşimi eve biraktik ?

 145. Gülçiçek sen pastacı güzelimisin ?? karıştıyorum kız sizi ❤️❤️ Nasılsın iyimisin

 146. Kız Nâzım nekadar yorucu bigün geçirmişsin öyle hayatım karakolda ne işin vardı sakıncası yoksa tabiki canım
  …..
  NURDAN ablam Evet pastacı olanım bitanem teşekkür ederim şükür iyiyim sen nasılsın napıyosun ❤

 147. Kardelenim bende seni seviyorum gülüm Teşekkür ederim ❤❤❤❤

 148. NURDANEM canim rahmetli ablamin bir kizi vardi eniştem tekrardan evlendi övey anne ne kadar iyi olursa artik rahmetli ablamin kizi daha 16 sinda babasiyla övey annesi bu kizi 35 yaşinda bir adama vereceklerdi bende kabul etmedim kendi erkek yegenime istedim eee kizin yaşi kucuk oldugu icin resmi nikah yapilmadi ve yegenim dogum yapti savcilik kemik testi yapmamizi istediler ve karakoldur hastaneydi hepsini dolaştik canim olay budur birtanem ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu