Kördüğüm

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti # Eski Bir Gazete Sayfası

Kördüğüm 226. Bölüm ekrana 20 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarına gelecek. Bölüm Özetine  geçmeden bu bölümde neler olacak? Kısaca bahsedelim. Jogi artık Puşkar’a karşı daha dik durmaya çalışıyor. Veer ise eski gazete haberinden geçmişinde yaşadığı her şeyi öğrenir.

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti

Kördüğüm 226.  Bölümün 3. ve 4. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Mai ile Veer’in Yuvraç’ın odasının önünde konuşması ile başlar. Veer, sen oğlumun bu hale gelmesinin en büyük sebebisin yazıklar olsun der. Bu arada Puşkar Jogi’den yediği dayağın hesabını sormak için kendine söz verir. Nani ise evde krallığı sarsılmıştır. Divya’nın yanına gelip nasılsın der. Divya ise senin akraban Puşkar yüzünden nasıl olalım ki diye çıkışsa da Nani o kadar sinsi ve tehlikeli birisidir ki yıllar içinde evin hanımı olan Divya’yı kendilerine hizmetçi yapmış birisidir. Şimdi de Jogi yanlış yaptı imajı vermeye çalışır. Nani den aldığı gazla  Puşkar bunca yıl şirketin başında olduğunu bu kadar tepki vermen doğru olmadı gibisinden Jogi’nin yaptığı olayı sorgulatmak ister. Nani ise Puşkar’ın nasıl böyle bir açık verirsin diye çok kızar.

Kördüğüm 226. bölüm Özeti Resim 3

Meethi de gittiği yerden gene bir sürpriz yaparak gelir. Bu sefer annesi Ichcha olmadığı için sıkıntı olmaz. Puşkar, her şeyi sizler için yaptım. Kendimi düşünmedim gibi sözlerle Nani’yi inandırır. Akşam olduğunda Mafya Puşkar’ı kapıda yakalar. Borcunu ödemek için 2 gün veriyorum. İkinci günün sonunda kafasına kurşunu yersin der. Ertesi gün Meethi bir kaç gün uzakta kaldığı okuluna gider. Hemen Aman’ın yanına gider. İkisi arasında sevgili konuşmasından çok dostça bir konuşma geçer. Aman’ın kafası tamamen Mukta’dadır. Onun bir anda değişen tavırları aklını karıştırır. Meethi bundan sonra bir yere gittiğimde sana haber vereceğim der. Amana da söz veriyor musun der. Meethi söz veriyorum arkadaşım der. Aman uzaklaştığında ise seni seviyorum Aman. Sana söz veriyorum Aman diye konuşur.

Veer Her Şeyi Öğrenir Kördüğüm 226. Bölüm Özet

Bölüm özetine devam ediyoruz. Bundella evinde ise Veer oğlu Yuvraç’ın odasına elinde kahve ile gider. Oğluna sert yapmanın bir çözüm olmadığını düşünüp arkadaş olmak onun sıkıntılarını dinlemek için yanına oturup eski karısı Ichcha hakkında konuşur. Yuvraç bir anda öfkelenir. Ondan bahsetme bana der. Bende ondan geriye kalan sade ve sadece nefret kaldı der. Veer, annesi yıllardır Ichcha konusunda Yuvraç’ın beynini yıkadığını anlamıştır. Tıpkı kendisi gibi kandırıldığını anlar. Salonda ise Amla, eski gazeteleri toplayıp eskiciye satmaya çalışır. Veer aşağıya inip eski gazetelerin Amla tarafından satılmaya çalıştığını görünce acaba gazetelerde geçmişim ile alakalı bir şey var mıdır? diye gazeteyi almaya yeltenir.

Kördüğüm 226. bölüm Özeti Resim 4

Amla gazetelerde Veer ve eski karısı hakkında haberler olduğunu bildiği için eski gazetelerin saklandığı bir depoya gider. Depo sorumlusu depoyu kısa sürede kapatacağını acele etmesini ister. Thakur konağında ise Divya ile Jogi kendi yatak odasında konuşurlar. Damini’yi tesadüf bulduğunu Mukta’nın arkadaşı Meethi Ichcha’nın kızı olduğunu Kanha’nın çok zengin olduğunu söyler. Divya ise Tapasya ile Ichcha’nın da çocukluk arkadaşı olduğunu başına ne geldi ise hepsinin sorumlusu olarak Ichcha’yı gördüğü için Jogi’ye biraz sinirlense de Puşkar’ın kontrolünde hizmetçi gibi çalışmana gerek yok der. Daha Divya cevap vermeden odaya Mukta gelir.

Divya, Puşkar ile yaşanan tatsızlığı söylemek istemez. Veer deponun kapanmasına yakın Ichcha hakkında eşini korumak için tutuklanan cesur kadın yazılı gazete parçasını bulur. Yalnız Ichcha’nın yüzü net gözükmese de olayın tüm ayrıntıları gazete haberinde yazmaktadır. Gazetelerin olduğu depoya yaşlı bir adam gelir. Ichcha senin için yıllarca hapis yatarken, ülke Ichcha asılmasın diye seferber olmuşken sen onu bir kere bile görmedin mi? Bu nasıl insanlık bu nasıl kocalık. Zavallı kız senin için neler çekti. Yazık Ichcha’ya yazık ki senin gibi bir koca için hapis yattı diye sitemde bulunur. Veer yaşlı adamın söylediklerine şok olur. Adama o olayda hafıza kaybı yaşadığını anlatıp. Ichcha’nın yerini biliyorsan lütfen söyle diye adamın ayaklarına kapanır. Veer İşça’yı bulabilecek mi?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

151 Yorum

 1. Gel gel yeni özete gel fırından taze taze çıktı gel ahali gel??????
  Kalemine sağlık FİLİZİM baby???

 2. OOOO YENİ ÖZET GELMİŞ ???

  DEFNOŞ ABLOŞUM NASILSINNN INŞALLAH IYISINDIR ABLOŞUM ??

  KIZLAR SORUM VAR SIZLERE⤵⤵⤵⤵

  SEVMEK MI?
  SEVILMEK MI?

  HADİ BUDA BENDEN OLSUN

  BU ARADA

  HAYIRLI
  ?????
  AKSAMLARRR
  ??????

 3. Vay be Veere bak iş işten geçtikten sonra kafası dan etti İcca sümsüğü hala Veer Veer desin dursun ?? Yaa bu Aman muktaya aşık olacakmış Yuvraç Muktaya baya kötülük yapacak galiba çok karışık bir dizi ?? keşke final olsa

 4. OF YAAAA

  ELOŞ ABLOŞUM U ÇOK ÖZLEDİM

  ????

  SENI ÇOK
  ÖZLEDİM
  ELOŞ ABLOŞUM ??❤??

 5. Tebrik ederim Defnem birinci oldun tebrikler ?? ben İcca yüzünden yine gerilerdeyim ??

 6. Aha birincilik kacti gozumde burdaydi ne yapalim gitti gitti gamzeler guzeline gitti bizden sana havuzlu villa

 7. iki gözüm seneler geçiyor
  Gönül ektiğini biçiyor
  Bir selam lütfet bu nasil hasret..
  Gel barışalım artik..
  Canözüm bahar geldi
  Dalları kiraz bastı
  Yedi kat eller yakınım oldu
  Gel kavuşalım artık ..
  ELAMMMMMMMM DÖN ARTIK AHIRETLIĞIM.. SENCE DE BU AYRILIK ÇOK UZUN DEĞIL MI ARTIK???????????????????
  Bak dünya fani ve hayatta herşeyin bi açıklaması bi çözümü var. Birtek giden zamana çare yok. Hadi nolur ??????????

  1. DEFNOŞ ABLOŞUM BENDEEE ÇOK ÖZLEDİM YA YETER GEL ARTIK ABLOŞUM NERELERDESİN SENI SEVENLER ICIN ÇABUK GEL HADİ ??????

 8. Kizlar ben bi asagiya inicem yag yapayimda para cezam kalksin cebimde 300le geziyom uff bi asagi inim ikna edeyim biraz babisime yag yapayim biraz uff.

 9. Evet ya bende çok üzülüyorum neden böyle oldu sanki yokluğu ne kadar belli saati gelince onun yorumunu arıyor gözüm ?? ELAM GERİ DÖN LÜTFEN SENİ BEKLİYORUZ ❣️❣️❣️❣️

 10. HERKESE
  ????
  İYİ
  ??
  GECELER
  ?????
  TATLIŞ
  ????
  RÜYALAR
  ????
  PEMBİŞ YANAKLARINIZDAN ÖPÜYORUM ??

 11. Sağol Helincim sana sormalı??
  Fuzuliye sormuşlar: sevmek mi güzel;sevilmek mi diye. O da sevmek demiş. Sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın ki demiş ??
  Ikisi de güzel tabi. Dozunda sevdiğin sürece. Bir saplantılı ya da takıntılı sevgi evlerden ırak ??
  Sevgi güzeldir. Dünya sevgi üzerine kuruldu. Allah(c.c) ihtiyacı olmadığı hâlde ademoglunu kendini sevsin diye yaratti..
  Derki:Ben saklı bir hazine idim. Beni bulmanızı ve sevmenizi istedim..
  Demekki önemli ????

 12. Bence de Defnem ikiside dozunda güzeldir hem sevmek hem sevilmek ?? Takıntılı ve saplantılı sevgi Allah kimsenin başına vermesin insanlar sırf bunun yüzünden canından oluyor ?? insanlar birbirlerini sevmeli bence bu sadece aşk anlamında değildir ??

 13. Kızlar ben de Elami özledim bugün yazmasını ümit etmiştim. Neyse sağlığı yerinde olsun da başka birşey istemem..
  ???
  Evet sevgi güzel şey. Bu dizilerde de hep saplantılı aşk istiyoruz ya benimsin ya kara toprağın misali. Sonuç :ölümler ve cinayetler.. ay ürkütücü ??? Allah aklı selim,halim ve iyi insanlarla karşılaştırsin cemil cümlemizi.. hep sevilenlerden Allah’ın sevgisine bize ulastiranlarin sevgisini nasip eylesin???

 14. Amin inşallah her şeyin dozu ve yeterince güzeldir sevginin bile hep bu takıntılı sevgi yüzünden insanlar boş boşuna ölüyor ve sonu hüsranla bitiyor ?? Allah sevginin bile hayırlısını versin hepimize

 15. Hayır yaşlı hademe bile sen nasıl kocasın diyor? Biz desek iftira atıyor dersin Veer ???? şapkayı onune alda düşün aşağılık soğan erkeği..

 16. Zülişim aşk değil o hayranlık kız ?? her lisede dikkat çeken bir hoca olur..
  Masum sevgi bu..

 17. hayirli cumalar kizlar ne dilek duaniz varsa kabul olsun amin

  oldum zulus gulmekden nedemek hocayadami asik olunur demeyiz neden olmasin yerle bir olunur insan ya bi soru soylememis neredese sesine bayilacak durumdasin????o eskidendide bende oldum ask ben deyilde obana oldu??

 18. Zülişim bizden mi utandın aşk olsun. Neden bu kadar tedirgin ve urkeksin herşeyden ??
  Ben bırak liseyi üniversitede bile hayran olduğum hocalar vardi.

 19. Gerçekten mi Defnem hatırlamamaya çalışıyorum geliyor aklıma rüyama bile ama hiç bir şey hissetmiyorum lisedeydi sadece dersini Bile zar zor dinlerdim ne hallerle çocukluk işte

 20. Ee tabi gerçekten Zülişim dersimize giren bir hakim vardi adi Nüvit idi. Allah’ım adam derse girince taş kesilirdik adeta. Afeti devrandi. Birçok öğrencinin böyle anısı vardir. Yani utanılacak önemli birşey yok. Senin gibi temiz biri utanılacak birşey yaşamaz zaten??

  1. Teşekkürler Filizciğim silmişsin diğerlerini silsen bu konu ile ilgili sana zahmet çok utandım ya

   1. diğer arkadaşların yazdıklarını da mı sileyim bu konu hakkında olanları zülişim

 21. Selam kızlar hayırlı akşamlar ne ediyonuz

  Filizim özet süper ellerin dert görmesin canım benim

  Ya veere baksen simdimi aklın başına geldi 18yıldan sonra

  Ya ben muktayı çok beğeniyorum çok tatlı bir kız o gözlerne öyle iri iri maşallah

  Aynı madunun gözlerine benziyor demi kılar

  Helinim ablasının kuzusu

  Bencede dozunda güzel ikiside

  Defnem neeeeeee gercekmi Nihat Hatipoğlu okadarmı alıyor aboooooo ???

  Bunlar artık dinimizi bile para yapmışlar

  Ama ben çok seviyorum sohbetlerini

  Özellikle Ramazan ayında savurda çok güzel anlatıyor sahabilerin hayatını

  Onu dinlemekten düzgün yemek yemiyorum bazende aglıyorum

  Hakkını yemiyelim adam güzel söylüyor

  Keşke karşılıksız yapsa tam cennetlik ama onu biz bilemeyiz onunla Allah arasında

  Zulişim canım ne yapayım bugün ekmek pişirdim biraz onun yorgunluğu var

  Sen nasılsın bitanem

  İsabella nasılsın canım

 22. Teşekkürler Defnem evet sadece masum bir sevgiydi görmemek için kaçardım bile hocadan o karşıma çıkardı şimdi sadece gülüyorum kendime aklıma geldikçe

 23. Zulişim bende okudum niye utanıyorusun ki sanki kötü bişeymi yaptın herkesin başına gelebilecek bişey
  ?????????????

 24. Saliha Abla Yok kötü bir şey değil zaten çocukluk işte ben bile kendimi itiraf edemedim ama çok utandım his diyelim

 25. Defnem Gerçekten çok utandım yaa yanaklarım kıpkırmızı oldu bir anda aklıma geldi nereden geldiyse unutmuştum ama

 26. Ah ne zulişim alemsin kıyamam sana yerim senin o kızaran yanağını ???

  Alikim selam nazım hoş geldin nasılsın ??

  Nurdanım sende hoş geldin nasılsın ???

  Esna sende hoşgeldi nasılsın

  Deme utangaç kız ????????

 27. ZULEYHAM hoşbuldum guzelim sanada iyi akşamlar canim ❤❤ NURDANEM VALLAH TV IZLIYORUM CANIM SEN

 28. SALİHAMM çay içiyorum eşim geç geldi bu saate kaldık sen nasılsın Meleğimiz nasıl

 29. Valla nurdanım şuan hiç bişey yapmıyorum burdayım kızlar meleyi doyuruyim birazda işim var dönerim sonra

 30. Alemsin Zülişim ?
  NURDANIM çekirdek citleyip dergi karistiriyorum. Tabi sabah mıh gibi bir sivilce çıkar ama çitliyorum işte yine de??
  Sen napyon?
  ???
  Saliham kardeşine çeyiz hazırladığını söylemiştin kız kardeşin mi evleniyor??

 31. ?? Büşrada öyle hemen sivilce çıkar alnında ?? bende çay içiyorum size bakAyım dedim Gamzelimm ❣️❣️❣️ eşim geç geldi bugün

 32. Neyse kızlar ben gidiyim artık Allah rahatlık versin iyi geceler kusura bakmayın aklıma geldikçe gülüyorum özür dilerim sizlerden ??

 33. Ayy zulisiim utanilacak ne var gorulen afetlerden biride bu iste masum tek tarafli kucuk bir sevgi.

 34. Evet İsabella platonik bir şeydi çocukluk işte hatta son sene dersime girmedi bir sevindim bir taraftan üzülmüştüm ama sevincim daha fazlaydı derste ne hallere düşerdim görmemek için küçük bir şeydi işte şimdi yok o durum

 35. Zülişim bir daha kusura bakma dersen ısırırım seni????
  Paylaştın işte hoş bir anını relaks bebeğim..
  Iyi geceler kuzu??
  ???
  Benim cildim yağlı zaten NURDANIM hemen pörtlüyor. Yilda iki üç kere yiyebiliyorum??

 36. İyi geceler zulisim bendede neler olurdu dersi birak bi otarafa bi bu tarafa cevir kafani tenefustetde kac gordunde amanin bu nedurdu boyle.

  Defnem dondurmayi kaldirmissin ben yedim hevesimi aldim.

 37. Kızlar ya melek hiç durmuyor yine çok huzursuz manasını bile icmedi

  Hiç bilmiyom yine neresi ağrıyor rabbim hamd olsun sana sen şuncaza şifa ver kurban olayım sana
  ???????????????

  Defnem erkek kardeşim nişanlı ya anlatmıştım unutmussundur

  Olsun bended oluyor ????????

  Ona bohça hazırlıyorum
  Daha çok var hiç bişey yok ortada

  Nurdanım nazım zulişim sizlerede hayırlı geceler ????

 38. MELEK ABLO§UMM :)
  NASILSIN ALLAH RAHATLIK VERSINNN

  UYKU TUTMADI BENI IKINDIYE YAKIN KAHVE ICTIM HER HALFE ONDANN

  EE KIZLAR NAPIYORSUNUZ
  BEN SU AN UZANIYORUM :-D :-D :-D :-D :-D :-D

 39. ABLO§UM
  :-D MINIK MELEGIMI :-D
  BENIM YERIME OP ACABA NEYI VAR PEKTE BILMEM AMA INSALLAH GECER NEYSE SIKINTISI ALLAH’IMMM. :-D

 40. Helim ablam saolasın keşke bilsem sıkıntısın

  Ne yapcam düşmüyor ağır kesici verdim

  İnşallah uyur
  Ya akşamdan yatıyordu bir den başladı ağlamaya

  Hepinize hayırlı akşamlar kızlar görüşürüz

 41. Merahaba kizlar bir gunaydin demek istedim tek tek isim yazamiyicam.Ama hepinizi kocaman opuyorum.aksam gelemiyicem kusira bakmayin.Gorusuru.

 42. Herkese Günaydın hayırlı sabahlar güzel bir hafta sonu dilerim ??????☘️☘️??

 43. Nurdan ablam hayırlı sabahlar senden çok özür dilerim dünkü yazdıklarımı sildirdiğim için çok utandım hiç sevmem böyle şeyleri sildirmemem gerekiyordu sizin bimenizde sakınca yok zaten hep aklımda kaldı ayıp oldu size siz benim büyüğümsünüz ??

 44. Baylar bayanlar?
  Merdivenden kayanlar?
  Mutluluğun formulunu arayanlar?
  Her daim genç kalanlar?
  Senden daha güzelim diye hava atanlar..?
  Bu şans ben de oldukça hep kaybederim diye surat asanlar?
  Günaydınlar günaydınlar ❤❤?

  1. Hayırlı sabahlar Defnem nasılsın iyi misin güzel bir hafta sonu seninle olsun ????

 45. ZÜLİŞ VE DEFNOŞ ABLOŞUM♥♥
  SIZEDE GÜNAYDINLAR♡♡

  HAYIRLI
  ♥♥♥♥♥
  SABAHLAR
  ♡♡♡♡♡
  HATUNLARIM
  ♥♡♥♡♥♡♥♡

 46. Merhaba kızlar
  Naz Züleyha Defne Nurdan Kainat nasılsınız iyi misiniz
  Ben bu gün evdeyim ama akşama misafirim gelecek hazırlık yapıyorum ama ara ara yazacağım?

 47. Kainat bana yazdığın yorumu gördüm canım benim biz tabi ki de dostuz Sultan ve Rka yesinler birbirlerini bize be onlar yüzünden birbirimizi kıracak birbirimizi sevmeyecek değiliz ya?
  Sonuçta onlar bir putberest hint senaristin hayal ürünü onlar yüzünden Allahın evi olan kalpleri kırmak çok saçma olur
  Oyunculara gelince Avi ve Vivi zaten çok sıkı dostlar ikisine de saygı duyuyorum sadece Vivi beğenmiyorum Aviyi çok beğeniyor ve çok seviyorum ama bu demek değildir ki Vivi sevenleri sevmiyorum böyle bir şey olamaz çünkü herkesin zevki farklıdır ve zevkleri yaratan da Allahtır
  Allahın mucizesidir zevkler bir çift göz bakıyor bir kişiye ve hiç beğenmiyor ama bi diğer çift göz bakıyor ve o kişiyi çok beğeniyor bu Allahın mucizesi değil de ne olabilir değil mi

 48. INCEM sanada gunaydin tesekkur ederim iyiyim sana kolay gelsin canim ?? KAINATIM sanada gunaydin guzelim ?? NURDANEM gunaydin birtanem ??

 49. Teşekkür ederim İnce ben iyiyim sen nasılsın güzel bir hafta sonu seninle olsun ????

 50. Günaydın hayırlı hafta sonları canlar ??

  Kainatım nazım defnem zulişim ince helinim sizlerede hayırlı hafta sonları canlar ?

  Ben dün hiç yatamadım melek çok ağlıyor du sabaha karşı yattı oyuzden bende yeni kalktım daha hiç bişey yapmadım ilk sizlere yazayım dedim

  Şimdi kahvaltı vercem çocuklara sonra işlere girişecem

  Ancak akşam yazarım

  Allah emanet olun göruşuruz ?????????????????????????

 51. Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm

  ❣️❣️❣️❣️

  Zülişimm özre ne gerek var kuzu merak ettim sadece oda önemli değill masum kızz senii ❤️❤️❤️

  ❣️❣️❣️❣️

  İnce hatun kolay gelsin geçen haftada misafirin vardı bari bu hafta dinlenseydin ???

  ❣️❣️❣️❣️

  Nazım SALİHAMM İsabella Aide nasılsınız bakalım

  ❣️❣️❣️❣️❣️

  GAMZELİMM nasılsın dinlendin mi bal kızz ❤️❤️❤️

  ❣️❣️❣️❣️

  Ayselimm kayıp yine kuyulardaaa zarrrrr ????

 52. Sağolun kızlar sizler nasılsınız ??
  Evet dinlendim NURDANIM
  Magazin izliyorum

 53. Sağ ol Züleyha sen de güzel bi hafta sonu geçir inşallah?
  Naz canım benim teşekkür ederim?
  Bu gün günduzcüyüz gözümüz aydın?
  Ben bir iki gündür gece de yazamadım biraz erken yattım ben daha çok yalncı baharın olduğu geceler çok geç yatıyorum

 54. Keşke ölselerdi
  Melisa melek oldu diye sevindik Cenneti herkesten koruyordu yine fikir değiştirdi Melis hanim. Annesi kaybolup geri gelince yine Cennete düşman oldu asla sahip olduklarimi paylasmiycam seninle diyip duruyordu manyak hepsi manyaklar ordusu
  Ay yeminlen korku filmi???????

 55. Aaaa yorumum yarım kaldı tuhaf bir şey oldu anlamadım
  Neyse Naz diyordum ki yalancı baharı Sultanım gelsin diye izliyordum şimdi geldi artık hiç yatmam uyumam onu izlerim pazartesi salı çarşamba günlerini iple çekiyorum??
  Nurdan ayben ya bu hafta yine misafir var gelmek istiyorlar ben de gelmeyin diyemiyorum inşallah haftaya dinlenirim?

 56. Ayy Cennetin gözyaşları geçen bölümdeki çok korkunçtu yaa izlemeye tekrar cesaret edemiyorum ??

 57. Helin iki defadır sana yorum yazıyorum cevap vermiyorsun kız yoksa benden Sultanı mı kıskanıyorsun??
  Şaka yapıyorum tabi bana cevap yazmak zorunda değilsin canım benim?

 58. Yaa ikinci fragman yayınlanmış Arzu Kayaya diyorki benim için ne yapmak istersin öl öl artık sanki adam Şeytan yaa ölümsüz tövbe tövbe ?? Cennet ile Melisa kol kola girmiş Arzu ile Kayanın karşısına çıkıyor ??

 59. Melisa hiç iyi olabilirmi ihtimal vermemeştim ??? şimdide çocuklar geldi çizgi film izliyoruz ??

 60. NURDANEM tesekkur ederim canim iyiyim seninde iyi olduguna sevindim hep iyi ol birtanem ?? INCEM canim vallah filim olsun ve ya olmasin ben hep gec yatan biriyim ?? SALIHAM gunaydin birtanem nasilsin iyimisin canim❤❤

 61. Hayir ben Melis değişti diye gerçekten sevinmiştim yine şeytan oldu
  Melis Kayayi tehdit ediyordu hepinizi yakicam diye salak ya sen kim Kayayı tehdit etmek kim
  Şu kaya melisi öldürürse işte o zaman hayra girecek??

 62. Yaa bende şu Tülin Şahin gözüm takıldı ona bakıyorum ne zevksiz biriymiş bide modacı olacak ?? kıyafet uyumu hiç yok kadında ??

 63. Ben de Niloya yi çok seviyorum ya izliyorum çıkınca ??
  Yeğenime Niloya ve tosbik aldim yolladim kargoyla.. çok tatli kendime de mi alsam acaba??

 64. Didoşş duysa der bende istiyom minoya tosbİşş ?? kızımda çok seviyor ablası ❣️❣️❣️ Gamzelimm teyze olmak çok güzell

 65. Nen çok beğeniyorum Tülin’i. 1
  80 var maşaallah.
  Asla çocuk istemiyorum diye boşandı kocasından.. çok korkuyormuş fiziğinin bozulmasindan enteresan??

 66. Gerçekten mi Defnem bilmiyordum güzel birisi ama gerçekten boyu çok uzun bide topuklu ayakkabı giyiyor oluyor ki 1.90 arada çok zevksiz giyiyor makyajı çok sade yapıyor gibi??

 67. Ay çocuklar çok seviyor Niloyayi ama sevilmiycek gibi değil ki maşaallah ??
  Evet teyze olmak güzel şey. bir de yeğenim “deze” diyor çok tatli. Abla egeliler gibi konuşacak sanırım bu diyorum.. biz “deze” deriz ??

 68. Konuşan yoksa almaz lehçe Gamzelimm dili dönmüyordur bence ?? çok tatlı oluyorlar yaa ballarrr

 69. Ay bazi kıyafetler sabahlık gibi oluyor. Ben görünce sokakta şaşırıyorum
  Güya Tülin elbisenin göğüs kısmını kapadı ama bacaklari açtı maşaallah sonuna kadar ?
  Bacak var hatunda??
  Gerçekten Zülişim çok takıntılı bi insan kilosuna kuş gibi besleniyor nerdeyse..

 70. Benim yeğenimde diyor deze diye y harflerini pek söyleyemiyor oda Maşa ile Kocaayı hastası ve Niloyayı çok sever bütün gün onları izliyor

 71. Defnem takıntılı biridir kesin bide çok estetik var yüzünde bu yemek falan yemez gibi bunlar hep salata ot yiyordur sırf kilo almamak için ?? günlük ot yiyor bunlar Ebru Şanlı gibi

 72. Ablam konuşur genelde evin içinde kendi şivesini ee yazi da köyde geçiriyorlar kaçınılmaz son??
  Muğla kanalini izliyorum bazen. Istanbullu iki hâkim karı kocanın tayini Muğla ya çıkmış. Çocuklarına bakıcı tutmuşlar oradan. Çocuk bakıcısi sayesinde hep ege şivesini kullanıyormuş. “Ana,buba” diye ??anasi babasi napsa da vazgeçirememiş ??ay ne güldüm

 73. Yaa bide topuklu ayakkabının taşını boyuyor oje ile ?? onunla kim uğraşacaksa artık tek tek boya ne gerek var sanki ?? milletin işi gücü yok topuklu ayakkabı taşı boyasın

 74. Ee Zülişim artık yaşlanınca kedilerle köpeklerle sınırsız kıyafetleriyle ve uğruna çocuk istemediği şahane fizigiyle yaşar gider ???

 75. Aynen öyle Defnem yaşlanınca bu yine moda peşinde olur ayakkabı taşı boyasın oje ile ??

 76. Defnem çocuk nerede yaşıyorsa oranın şivesini alır değilmi benim yeğenimde mantıyı çok sever bizim Sivas tarafına çekmiş çocuk balık falan hiç sevmez ekmekçi yaa ??

 77. Hayir Amaya buba Turkiyenin Egeye ait yöresinde baba demektir..
  Buba=Baba
  Ana=Anne

 78. Şükür bitti Tülin Şahin bide diyor ki size bol bol dopdolu program yaptık diyor sanki ne yaptığsa iki saat ayakkabı ile oynadı ??

 79. Aynen öyle Zülişim..
  Ee Tülin’in işi gücü yok nasıl olsa uğraşsın dursun taşlarla,tuşlarla..??
  Boyansinlar Süslü kokonalar. Yarın ölünce herkes aynı olacak nasılsa anadan doğma ??

 80. Gerçekten öyle yaa Defnem bunlar süs peşinde sanki ölünce herkesin giydiği şeyi giymeyecek zamanını taşla ayakkabı ile uğraşıyor boş vakti çok ?? milletin kafasını karıştırıyor yaa boyadı sildi tekrar boyadı ??

 81. Kızlar ben Tülin Şahini hiç sevmem sahte Cidny Crawford zaten ona benzediği için ünlü oldu ama orjinali gibi olamadı ??

 82. Gerçekten benziyor yaa ama bu kadın daha güzel gibi bu biraz sahtesi olmuş ?? Tülin Şahin

 83. Ee tabi bu hayatta kimsenin bir eşi benzeri daha yok. Kimse kimsenin yerini alamaz
  Eşsiz herkes Incecim??

 84. Evet çok benziyor ama karakter olarak benzemez bence sadece yüz şekli benziyordur Tülin Şahin demişlerdir şu modacıya ne kadar benziyorsun diye buda gaza geldi galiba gerçekten benziyorum demiştir buda modacı oldu diye tahmin ediyorum ??

 85. Ama bu kadın sinama oyuncusu galiba reklamcıymış kesin moda ile ilgileniyordur ?️?️

 86. günaydın kızlar nasılsınız ben de yeni kalktım birazdan kördüğüm özetimiz hazır olacak ;)

 87. Herkesin meziyetleri ayrı ayrı EŞSİZ BENZERSİZ yapanda budur bence o kadar boyu posu yüzü benzesin banaa ama benden bir tane daha yok ?? seviyorum ya kendimi eskiden daha çok seviyordum şimdi pek vaktim olmuyor ???❣️❣️❣️❣️???????

 88. Yanlız bu tina dutta nın göz yapısını çok beğeniyorum makyaj çok yakışıyor ???

 89. Alemsin NURDANIM ??
  Ne demiş şair:Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin..
  Ya gel bana sahici sahici ya da anca gidersin ??
  Yani her insan kendini sever birazcik. Ben de gamzelerimi ve dudagimi çok severim mesela??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu