Kördüğüm

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti # Veer, Thakur Konağında

Kördüğüm 226. Bölüm ekrana 20 Mart Salı günü Kanal 7 ekranlarına gelecek. Bölüm Özetine  geçmeden bu bölümde neler olacak? Kısaca bahsedelim. Bu iki partın özetinde en önemli olay Veer’in Thakur konağına gelip Damini ve Ichcha’yı sorması. Diğer önemli olay ise Jogi, Damini’nin gönderdiği paraları Puşkar cebe indirmesi olarak söyleyebiliriz.

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti Başlıyor!

Kördüğüm 226.  Bölümün 1. ve 2. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Ichcha ile Damini’nin telefonda konuşması ile başlar. Ichcha ben zaten Veer’i gördüm deyince Damini şaşırır. Nasıl yanı kızım der. İşça’da yetimhanedeki bir programa onur konuğu olarak katıldığını ve programda sırasında Veer ile konuşma fırsatları olduğunu ama Veer’in halen hafızasının yerinde olmadığını söyler. Ichcha sözlerine devam edip Veer beni hatırlamadığı gibi eşi Amla ile birlikte geldiğini ve bunun çok zoruna gittiğini söyler. Damini kızına ne desin ki.

Veer için sen git hem canını kurtar hem de katil damgası ye. Onun yüzüne 18 yıl hapis yat. İdamla yargılan. Ceza evi çıkışında kapından beklemesi gereken Veer’in bir başkası ile evlendiğini duymak insanın içini acıtır. Ichcha Veer’e kızamaz. Çünkü yıllar önce o hazin olaydan sonra hafızasını kaybettiğini bilmektedir. Bu düşüncelerle Ichcha çık duygulanır. Arka planda “Yun Hi” şarkısı çalmaktadır.

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti (20 Mart Salı) Resim 1

Müdürden tembihli olan Mukta okul çıkışında Yuvraç’ı bekler. Yuvi, müdürün tehdidinden korktuğu için okul çıkışında Mukta’nın ders çalıştırmasına katlanır. Bu arada Aman da ikiliyi uzaktan görür. Uzaktan samimi olduğunu düşünüp canı sıkılan Aman, durumu Yuvraç’ın en yakın iki arkadaşından biri olan Sany’e, Yuvraç ile Mukta’nın birlikte ne işi olabilir diye sorsa da Sany açıklayıcı cevap vermek yerine Yuvraç ile Mukta’nın birlikte takıldığını ima eden cümleler kullanıp Aman’ın sinirlerini daha çok bozar. Puşkar ise Jogi’nin son hali kendisini düşündürür. Zira 18 yıl boyunca asalak olan Puşkar bir anda şirket yönetecek bir konuma Nani’nin de desteği ve entrikaları ile gelmiştir. Jogi ise bu hale Divya’nın yüzünden sesini çıkartmamıştı. Şimdi bu durumdan rahatsızlığını Puşkar’a ima etti.

Jogi Puşkar’ın Para Kaçırdığını Öğrenir Kördüğüm 226. Bölüm Özet

Bölüm özeti devam ediyor. Jogi, hanımı Divya’nın eskiden hizmetçisi olan hanımefendi iken Nani, Puşkar ve bir şeyden anlamayan Rohini’nin resmen hizmetçisi olmasına çok sinir olur. Puşkar başına tahmin ettiği olay geldiğinde ortada kalmamak için Rohini’nin ziynet eşyalarını ortalıkta bırakmamasını ve üzerine takmamasını ister. Veer yıllar sonra geçmişini aramak için Jogi Thakur konağına gelmiştir. Kapıyı orada bulunan Puşkar açar. Puşkar karşısında Veer’i görünce donup kalır. Buyur gel içeri der. Veer girmek istemez. Puşkar hemen Veer’in hafızasının olmadığını anlar. Ben Tapasya’nın akrabası Puşkar’ım der. Veer ben Jogi Thakur ile görüşmek için geldiğini söyler. Puşkar ne konuda görüşeceksin ki der. Veer ise Jogi beyden Damini ile Ichcha hakkında bilgi almak istediğini söyler. Bu sırada Jogi ile Damini yatak odasında Jogi’nin bir iş adamı gibi giyinmesi konusunda konuşmaktadır. Puşkar da bunu fırsat bilir. Jogi Thakur burada artık oturmuyor der. Veer de telefonu varsa verebilir misin der. Puşkar, Jogi’nin telefonu da yok bende iyi günler deyip Veer’i gönderir.

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti (20 Mart Salı) Resim 2

Puşkar yukarı çıktığında belalı bir adam olan ve Puşkar’ın bu mafya Khashia borcu olduğu için Khashia telefon eder. Puşkar telefonu açmak istemez. Ancak mafya ısrarla arar. Puşkar mecbur açmak zorunda kalır. Khashia borcunu vaktinde ödemezsen canını alırım deyip telefonu kapatır. Jogi Thakur ise şirket hesaplarının olduğu bankaya gidip kim ne kadar para çektiğini gösteren bir dekont alır. Yapılan işlemlerde çok yüklü paralar geldiğini  görünce kim tarafından geldiğini öğrenmek için görevliye kimin gönderdiğini ve kimin çektiğini sorar. Yetkili, gönderenin Damini olduğunu hesaptan alanında Puşkar olduğunu.

Jogi o sinirle eve gelip Puşkar’ı darp etmeye başlar. Nani ise daha olayı anlamadan Puşkar’ı savunmaya başlar. Jogi ise Nani sen kimi savunduğunun farkında mısın der. şahsımıza gönderilen parayı Puşkar bankada tüm parayı çektiğini söyler. Jogi 18 yılın ezikliğini bu olayla çıkarmaya çalışır. Hem Nani’ye hem Puşkar’a ağzına geleni söyler. Bu arda Yuvraç eve alkollü gelir. Mai Veer görmesin diye gizlice yatağına yatırıp odasının kapısını kapattığında Karşısında her şey den haberim var duruşu ile Veer’i görür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

301 Yorum

 1. Bu defada ilk yorum benden olsun bakiyorum dunde Nurdan ablam olmus Ee kizlar ne tapiyorsunuz vakiyim.
  AYGUNUM
  TURKANIM
  DEFENEM
  ZULISIM
  NURDAN ABLAM
  RUYA ABLAM NERDESIN OZLEDIM SENI
  AYSELIM
  MANYAM
  SALIHAN ABLAM
  GIZEMIM
  ISABELLAM
  DENIZIM
  IREMSUM
  SEVDAM
  TAUNAM NERDESIN
  RANAM NERDESIN
  NAZIM
  FILIZIM
  NASILSINUZ BAKIYIM GUZELLER OPUYORUM BEN BU GUN YAZAMAYCAM KUSURA BAKMAYIN ISIM VAR.SIZI COK SEVYORYM.O GYZEL YANAKLARINIZDAN OPUYORUM.BEN OKULA GORUSURUZ.

 2. ??? Bir mübarek CUMA ya daha denk geldik. Rabbim ihya etmeyi nasip etsin ??? hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm ❣️❣️❣️

  Aide ve amaya sizlerede hayırlı sabahlarr ne yapıyonuz sabah kuşlarıı

 3. ?Günaydın?Hayırlı sabahlar?

  ???Hayırlı cumalar???

  Cuma hurmetine kalbinizdeki,dilinizdeki bütün dualar hayra dönüp kabul olsun inşallah???

 4. Katıntanm çok hastayım canım ve sizleri hayirli cumalar kızlar ve sizleri çok seviyorum ve hakanınız hala etinin kızlar ben artik yazyorum sizlere çok seviyorum

 5. ???Kader beyaz kağıda sütle yazılmış yazı ;elindeyse beyazdan gel de sıyır beyazı ”
  (Necip F.K)???
  HAYIRLI CUMALAR KIZLAR
  Tüm dualarınız kabul olsun??

 6. Bugün öyle bir saat varki bütün

  ?????????????
  dualar kabul oluyor inşallah
  ???????????????
  yaptığınız dualar o saatte denk
  ??????????????
  gelsin dualarınız kabul olsun
  ???????????????

  ??? HAYIRLI CUMALAR ???

  Nasılsınız bakalım iyisindir inşallah

  Defnem nurdanım ayselim kainatım
  Rana amaya

  Hepinizinde cuması mübarek olsun ???????????

  Kızlar bugün hamur yaptım ekmek bisircem

  Artık akşam yazarım inşallah
  Allah emanet olun göruşuruz ballar ?????????????????

 7. Ranacim Ah Kalbimde göğüs kanserine yakalandığını yazmışsın nasıl üzüldüğümü anlatamam bitanem.. ay çok mu geç fark ettin acaba? Erken teşhis önemli şifalar dilerim canim.. dua edicem sana??

 8. Herkese Günaydın hayırlı cumalar Kızlar bugün ne dileğiniz varsa Allah onu kabul etsin ??☘️☘️????????

 9. Ranacım çok geçmiş olsun yaa çok üzüldüm ?? Allah şifa versin inşallah erken teşhis konulur yaa Allah yardımcın olsun

 10. Defnem Yok ya misafir değil annem bütün ev işini bıraktı bana onlarla uğraşdım yeni oturdum bende ??

 11. Ah yine Köle Izauro mu oldun Zülişim ??kolay gelsin bebeğim..
  ???
  Hamd olsun NURDANIM sen nasılsın canım ??
  Bugün erkencisin çay partileri yok mu??

 12. Yaa şu yasak elma dizisi güzele benziyor ama biraz saçma geldi bana kadın bir tane kız tutuyor iş için kız soruyor ne işi diye kadının verdiği cevaba bakın tövbe estağfurullah kocamı baştan çıkaracaksın diyor böyle bir dizi olabilirmi ?? iğrendim daha izlemeden ??

 13. Evet ya Defnem kölelilikte bir numarayım olan iş üstümdeydi yoruldum Valla yeni oturdum ??

 14. Ha o repliği duyunca güldüm Zülişim ??ahlâklı bi dizi yapsalar şaşardım..
  Şevval Sam bir de severim o kadını. Muhtemelen kadın kocasından nefret ediyor ve kendini aldatirsa adamdan para koparacak. Çok tutucani sanmıyorum ama bakalim..

 15. Bende şaşırdım Defnem tövbe bismillah dedim ?? yaa merak ettim diziyi farklı geldi bana ?? Şevval Sam sanatçıydı galiba oyuncu hemde oyuncuydu güzel rol yapıyordu dizilerinde

 16. Evet Zülişim çok güzel sesi var. Çok maharetli bir kadin. Tamam dizilerde entrika olur da bu resmen saçmalık. Akşam Kanatsız Kuşlar da adam evli kadını kaçırdı elini kolunu bağladı öpüp kokluyor zorla kadını. Kocandan ayrilican beninle yurt dışına geleceksin karım olacaksın diyor. Kadın adamin yüzüne tükürdü. Adam hâlâ kadının elini öpüyor sen şoktasin beni seveceksin diyor manyak yemin ederim sinirlerim bozuldu????

 17. Defnem Gerçekten ya diziler artık entrika oldu bende bir göz attım kanatsız kuşlara kadın bağırıyordu bırak beni diye ?? sonra kardeşim geldi abla bu ne dedi ne izliyorsun dedi ?? yaa bir tane mantıklı dizi yok yaa hepsi birbirine benziyor ??

 18. Selam , beni soran varmi ? peki ozleyen varmi ? ben sizleri çooook ozledim ? hatirliyormusuniz beni ? tahmin edin kimim ben ?
  Kizlar sizleri çooooooooook ozledim ?????

 19. Dünden beri mesaj yazıyorum sadece Günaydın mesajı teklemeden gitti..sürekli yavaşla deyip duruyor??? yazması değilde göndermesi işkenceye döndü.

  sizde de böylemi kızlar

 20. Aynen öyle Zülişim bizim hikayenin de cılkını çıkardılar kız en son geldi Filize biz Savaşla yattık aramizdan çekil diyor manyak??
  O Hikmet gerizekalı çatıdan atlasa daha hayırlı olurdu ??

 21. Aynen öyle Defnem yaa o dizi iyice karıştı Filiz bir Barışa bakıyor bir yanından azalıyor çocuk gibi Barış affetmemesi lazım bütün suç onda ?? kız o mahalleyi nasıl bulduysa artık ?? Hikmet keşke çatıdan atlasaydı en sonunda Fikri el koydu olaya oğlan aşkından çatıya bile çıktı intihar için

 22. IYI GÜNLER KIZLAR,NASILSINIZ? DÜN GECE BIR ARA UĞRADIM AMA YORUM YAPAMADIM,SORUN YAŞADIM. HERKESE HAYIRLI CUMALAR. ÖPÜYORUM CANLARIM. :-)

 23. ZULEYHAM hikmet annasi yaşinda birine aşik olmuş rezil ne olacak kadin artik hamile kivircik oglani ne yapacak kivircik catida atlasada temiz iş yapmiş olur bare ??

 24. Aynen öyle Zülişim
  ???
  Demet Hocam hoşgeldiniz. Ciddi bir sorun muydu acaba kuzum?
  ???
  Ben kimim tahmin edin diyen ya kimliğini şimdi açıkla ya da Sozsuza Kadar Sus??

 25. AYSELIM BANADA OYLE OLUYOR AMA BENDE INAT YAPIYORUM VE VE YOLAMAYI BAŞARIYORUM CANIM VE BEN KAZANIYORUM ??

 26. Kızlar teşekkürler bende iyiyim şükür. Evdeyim,çay keyfi yapmayı düşünüyorum. Buyurmaz mısınız? Hep beraber otururuz. :-) Laflarız biraz.

 27. Gamzelimm bugün erkenciyim biraz acil işim vardı oda tlfon trafiğene yakalandım ?? iş kaldı çay partisi yok bugün hava çok güzel evde durmak istemiyorum ??

  ???

  Demet Hocamm hoş geldiniz

  ???

  Ayselim hoş geldin oluyor öyle banada geri yapıp tekrar tekrar gönderiyorum mesaj gidene kadar ya spama düşüyorum yada yayınlanıyor ???

 28. FILIZIM tesekkur ederim canim cok sukur bende iyiyim seninde iyi olduguna cok sevindim hep iyi ol guzellim ??

 29. DEMET hocam hoşgeldin hayirli cumalar nasilsiniz iyimisiniz insallah iyisinizdir❤❤ ZULEYHAM hayirli cumalar canim❤❤ NURDANEM hoşgeldin nasilsin iyimisin canim hayirli cumalar ❤❤

 30. Sağol Filizim sen nasılsın bebeğim ??
  ???
  NURDANIM durma o zaman evde ?
  ???
  Zülişim aynen sürprizin tadını kaçırmadan yapacaksin. Madem bizi özlemiş hemen lafa girip sohbet etmek istemeliydi ??
  ???
  AYSELİM aynen aynen. Çok hızlısınız yavaşlayın ya da tekrar edilen yorum bulundu diyor. Sen benim yorumumu tekrar ettiğimi nerden çıkardın diye alıp telefonu firlatasim geliyo ????
  Nasıl bir yüzsüzlük bir ısrar varsa ben de mücadele edip yazıyorum ????????

  1. ben de iyiyim defnem ben de birazdan okula gideceğim de gitmeden selam vermeden edemedim bu arada defnem bizim hikayeye cemal toktaş gelecekmiş rolü belli değil ama meryemdeki savcı rolüyle nefret edince tuhaf oldum

 31. Evet Defnem sürprizinde bir tadı olmalı dozu kaçmadan madem geldin yorum yaz bakalım tanırız hemen şifreli bir şekilde ben kimim oyun oynanmıyor burada ?? direk yaz işte belki bir bildiği vardır

 32. Aynen Filizim Bizim hikayeye Meryemin savcısı girmiş ama Cemal Toktaş i çok seviyorum ve beğeniyorum ben. Hele o tatli gamzeleri?? diziye yakışmış bence??

 33. Bizim Hikaye Gerçekten girmişmi Ayy dizi güzel olur o zaman adam yakışıklı ya diziye renk gelir inşallah ??

 34. DEMET hocam tesekkur ederim cok sukur iyiyim aaa yola ciktim geliyorum bir cayini icme canim hocam benim ??

 35. Biliyorum yaa bende yeni fark ettim Ayy gözlerim rahatsız biraz bulanık görüyorum yine kusura bakmayın

 36. Naz’ım sen hele bir gel de ben sana çay çörek bolca veririm. Zaten bugün esirimsin,akşama kadar bırakmam hayatım. :-) :-)

 37. Aynen Zülişim Manyayim ? nasilsin kiz nasil anliyorsun sen her defa bir şey tahmin yaziyorum sen hemen anliyorsun , alemsin ya ?
  Diger kizlar hepiniz nasilsiniz Defoş , Naz abla , Nurdan abla , Deniz kentli , Deniz , Aylinim , Aidem , Zülişim , Almira , Amaya , Rabiş , Demet hoca ,Ela abla , Isabella , Iremsu , Eslem Beysu , Melek abla , Ranacim geçmiş olsun , Ruya abla ,Saliha abla , Gizem , Sevda , Tuana , Ince ve diger kizlar nasilsiniz ? adini unuttugum arkadaşlar kusura bakmayin lutfen hepinizi çoook seviyorum ?

 38. MANYAM hoşgeldin guzelim tesekkur ederim ben iyiyim vallah zuleyham tahmini tam tutmuş vallah ????

 39. ALLAH’IN RAHMETİ BEREKETİ HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN “Kul fanidir Yol mukaddes bir gün verilecek son nefes ne makam kalıcı ne de heves Sadece Kuran’dır gerçek adres Yüreğiniz cennet gibi güzel Cennet sizin gibi özel yüreklerle dolsun Hayırlı cumalar” kızar :)

 40. Baktım Defnem yaa adam hiç değişmemiş Meryem dizisindeki tarzı aynı sadece saçını arkaya doğru taramış Barış ile fena kapışacaklar gibi Filizde hemen konuşmuş adamla şaşırdım doğrusu ??

 41. Hoş geldin Manya ben bilirim yaa hissim kuvvetli oluyor arada içime doğdu senin yazdığın ??

 42. Naz’ım afiyet olsun tatlım,sen yeterki gel. Neyse benim gitmem gerek,küçük oğlum biraz rahatsız,ona bakmalıyım. Öpüyorum kızlar. :-)

 43. MANYACIM hoşgeldin kız sen miydin o nerdeyse kızacaktım eğer uzatsaydın hadi yirttin??? nerelerdesin sen??

 44. kızlar okulda işim var giğer özeti de 19 gibi yayınlayacağım erken gelşrsem aranıza katılırım. Artık okuda da misafir koumuna geçtik. :)

 45. Manyacığım hoşgeldin canım,nasılsın? Ve hoşçakal,benim gitmem gerekiyor. Görüşürüz.

 46. Filiz bu dizi konusunu daha önce de söyledim
  Vivinin Pyar Kahhani
  Drashtinin Geet Sabse Paraye ben çok merak ediyorum ve çok sükse yapti..

 47. Pyar ek korkunç dizi ama konusu çok güzel yaa ama maceralı gibi geet dizisi çok konuşuluyor ünlü baya bende merak ettim ?? iki dizide güzel ama

 48. Gel çay içelim Zülişimm işin bittiyse

  ??

  Demet Hocamm afiyet şifa olsun içmiş kadar memnun oldum. ❣️❣️❣️

 49. Afiyet olsun sana ??Tamam geliyorum Nurdan ablam ?? annem sarma yapmıştı onları getiriyorum ??

 50. NURDANIM gezme işini çabuk bitirdin sanırım ??
  Zülişim sen niye gezmiyorsun? Mahallede birlikte gezebilecegin bi arkadasin bi kuzenin ya da komşun yok mu hiç ??
  ❤❤❤
  Demet Hocam oğlunuza geçmiş olsun

 51. Yok yaa Defnem kimse kalmadı arkadaşlarım hep üniversite okuyor çocukluk arkadaşlarım sadece yazın konuşuyoruz ben pek gezmeyi sevmiyorum hep evdeyim ??

 52. Gamzelimm hava bir bozup bir açtı hevesim kaçtı ?? çay keyfinde karar kıldım buyrun sanada bitki çayı yaparım ❣️❣️❣️

  ??

  Zülişimm sen gel ikram edecek bişeyler bulurum inşaAllah ??

 53. Him evcimensin anladim Zülişim.. benim de mahallemde kimse olmazdi eskiden. Kuzenlerimle hep ayrı düştük. Sadece bi kuzenim vardi benle yaşıt onunla gezerdik onlarda şehir merkezine taşındı. Ben de kırlarda bayırlarda gezer tozardim. Derelere girerdim,laleler falan toplardım. Papatyadan taç yapardım falan filan..
  Ama en büyük hayalim dünya turu yapıp güzel seylerin fotoğrafını çekmek ve sınırsız paramın olması. ?? ama mümkün değil tabi. Çok bunaldım hayattan

 54. İnanın yaşadığım yere salı pazarı kuruluyor ona bile gitmiyorum yazın falan gezme amaçlı ?? hiç çıkmıyorum dışarıya evde zamanım geçiyor öyle sadece yazın arkadaşlarımla buluşup konuşuyoruz ☘️☘️

 55. Defnem Benim de en büyük hayalim uçağa binip gezmek bir yerleri farklı yerler görmek istiyorum ama sadece hayal işte ?? bende çok bunaldım ama idare ediyorum heleki evde oturmaktan ?? ne güzel olur Defnem dağlarda kırlarda dolanmak insana huzur verir ??

 56. Afiyet olsun NURDANIM ??
  ???
  Zülişim bu kadar içine kapanık olma çik gez yazın ablanin yanina git. Seni gezdirmez mi gitsen ? Benim ablam çok eğlencelidir iyi gezeriz mesela. Ama o öğretmen tatili bol,benim pek yok..

 57. Benimde büyük hayalim çok param olup gezmek istiyorum bol bol ama hayalde kalıyor her şey ??

 58. Ayselimm tabiki sende buyurr ??? ne demek ❣️❣️❣️

  ???

  Gamzelimm maddi zorluklar insanı yıpratır eyvAllah ama kendi ayaklarının üzerinde durmanda çok büyük bir lutüf. Can sağlığın ailene yakın olman ne bileyim güzel bakmak istersen etrafında güzel göreceğin ve güZel görmeye değer onlarca güzellik var.

  ???

  Şu düşen uçak hakkında hiç konuşmadık hani parti için özel uçakla dubai ye giden gelinlik bakmaya Paris’e giden şu ölüp gidenleri. Ya şaşıp kaldım böyle hayatlarda var vay arkadaş ama o şekilde yaşamak istemezdim o imkanları ????

 59. Defnem Ablam çok uzakta yaşıyor annemle gittik oraya baya uzak ya on iki saat yol gittik bide otobüs olunca yol daha çok uzuyor ?? ablamla gezdik zaten bundan dört ay önce

 60. Bende evcimenim ama bazan çocuklar yıpratıyorlar kışı bitirirken özellikle evde bulanınca birbirlerine sarıyorlar eee bende onlara sarıyorum. ?? isare ediyoruz iştee

 61. Baya gezdik yaa onla kaldı işte gezmek ama bana çok iyi gelmişti farklı yere gitmek yazın pek gidemem oraya uzak olduğu için bide buradan otobüs zor bulunuyor hep kayseri civarında kalkıyor otobüsler ??

 62. Ha iyi bari Zülişim içe kapanık olma fazla..?
  ❤❤❤
  NURDANIM ben zaten herşeye şükrediyorum ama çok bunaldım artık bazen dünya üstüme yıkılıyor sanki..
  Ben o kaza hakkında konuşmak istedim ama belki buradaki kızlar o haberle ilgilenmemistir diye açmadım
  Iste Kanuniye,Fatiha kalmadi o kadinlara da kalmadi. Allahım o nasil servettir öyle insanin özel uçağının olmasi ne demek öyle Jetle gitmişler..
  Hayirsever işte yapmışlar ama hayatlarını nasil yaşadılar bilmiyorum tabi ikisi hamileymiş sanırım

 63. Yok öyle içime kapanık değilim aksine neşeli biriyim ama evde olunca konuşacak kimse yok kendi kendime konuşamıyorum ?? ama yazın arkadaşlarımla baya sohbet ediyoruz saat nasıl geçiyor farkında bile olmuyoruz Aralarında en çok ben konuşuyorum ??

 64. Ayy demiştim Defnem çok üzülmüştüm yaa ölümün nerede ne zaman geleceği belli değil insan ne kadar zengin olsada ??

 65. Bazan çok yanlız kalıyorum hiç akrabam yok burda bazanda çok mutlu oluyorum uzağim diyee ??? insan oğlunun haleti ruhiyesi belli olmuyor anı anına tutmuyor ama şuan senin yaşadığın hayatı yaşamayı çok isteyen şuan çok sıkıntıda olan bir arkadaşım var. Zenginlikte zirveler ama arkadaşıma o zenginlikte kuruş yok zalim insanlara denk geldi. Sahibide olmayınca Nefes gibi sessiz çığlıklara mahkum ??? anlatmam daki sebep maddi ve manevi olarak bize imrenen insanlarında çokluğu hiçde azımsanmayacak kadar çok Gamzelimm mıtlu olmaslısın canın sağ işin var huzurun var varsın olmasın özel uçağımız Dubai’de partiye gitmeyelim varsın olmasın harcayamayecak kadar çok paramız huzurumuz varsa alnımız secdeye huzur ile gidiyorsa varsın olmasın dünya malı

 66. Hatta arkadaşlarımla konuşurken onları gülme krizine sokuyorum ?? yazın iki üç defa buluştuk onlarla önceden daha fazlaydı şimdi pek göremiyorum onları

 67. Dünyada ne hayatlar var ben universitede canlı bi şekilde gördüm. Bazı arkadaşlarım benim gibi hangi ek işte çalışacağını düşünürken bazıları hafta sonu Sırf o iki günde Roma,Paris Ispanya tatili falan yapargelirlerdi. Fotoğraf çekinip sınıfta gösterirlerdi bol bol..
  Size bi macerami anlatayim: Sınıftan çok zengin bi kız vardi bizi doğum gününe davet etti çok bahane bulduk gitmemek için ama israrla çağırdı. Neyse bize ne giyecegimiz ne hediye alacağımız dert oldu. Biz danaya girer gibi 5 kişi hediye aldik.?? Dogum gunu kızının da olduğu bi fotografimizi gümüşten çerçevelttik. Doğum gününe gittik. Allah’ım dedik kizlarla bu ev mi şato mu bu nedir Ya Rab öyle bi bakıyoruz ki sormayın ?????

 68. Aynen öyle yaa mesela ben çok isterdim bir işim olmasını şu anda kendi ekmeğimi kazanıp helalinden yemek isterdim Allahtan başekimseye muhtaç olmadan kendi evim olsun kendi kendime yaşayıp idare etmek isterdim emeklerimin karşılığı inşallah bir yerde çıkacak bana Allahın bir bildiği vardır diye bekliyorum ?? evde o kadar bunaldımki hep günüm aynı geçiyor sıkıldım vallahi ??

 69. Gamzelimm sen çok farklısın benim gözümde seni hiç görmeden bir kalıba yerleştirdim. Bazan umutsuz konuşunca sana iyi gelecek iki kelam edememenün üzüntüsünü yaşıyorum açıkcası. Ama yaşayan bilir bana kolay geleni söylemek değil yapmak istediğim yüreğimden geçenler

 70. Ayy Gamzelimm danaya girer gibi beş kişi hediyeye girdiniz hee ??? korkarım öyle bir hayat yaşamayı ahirette sorgusu var ayyyyy ??

 71. Kız baya zenginmiş o zaman ben o evi görsem ne yapardım tahmin bile edemiyorum ?? millet bazen şanslı işte keşke bende öyle şanslı olsaydım ama hayat bunları sundu bana bende bekleyemeye devam ediyorum sabırla ??

 72. Neyse gittik partiye ama kendimizi nasil tuhaf hissediyoruz ama arkadaşımız mutevaziydi resmi odasının en başına koymuştu.. Neyse biz bi ara lavaboya gittik. Özlem vardi tatli ve şirin bi dostumdu etraftaki vazolara bakıyor Ay bu ne böyle antika bunlar diye hers eyi meraklı meraklı kurcalıyor. Bi ara vazonun birini düşürdü.. ödumüz koptu. Hadi dedim ben biz gidelim yoksa bu evi başımıza yıkıp rezil edecek bizi. Hayır sulalemizi satsak ödeyemeyiz mazaallah???????
  Dünyada ne hayatlar var. Herkese başka yaşatıyor kendini..

 73. Bence şans değil Zülişimm. Tabiki benim bakış açım buu ❣️❣️❣️ Ayy Dubai’de parti paristen gelinlik ?? ayrıca hiç tanımıyordum bu kişileri magazinle pek işim yok ???

 74. Aynen yaa zengin olmak hep hayalimdi gezmek tozmak ama hep hayat tersini sundu bana ben üniversite okumak istedim canı gönülden ama gittim aöf okudum içimde kalan hiç bir şey olmadı yedek görev yapmak istedim oda olmadı bazen soruyorum kendime yaa ben nerede hata yaptım isteklerimin hiç biri gerçek olmadı ?? Sabır deyin bekliyorum işte

 75. Ay Zülişim zenginlik ne kelime servetlerinin hesabını onlar bile bilmiyor belki. Partide heycandan su içtim sadece gerginlikten. Hizmetçiler servis yapiyor Özlem ne gerek vardi biz kendimiz alırdık diyor?? Ebru bunlar beni doyurmaz diyip başka şey istiyor. Ay aynı dizilerdeki gibi hissetim diyor ??
  En son Kiraz a dedim hadi gidelim artik yoksa gecenin sonu kötü bitecek..
  ???
  Allah razi olsun NURDANIM çok haklisin herkesin farkli bi hayali var işte ??
  Sorgusu var mi bilmiyorum ama ürkütücü ☺☺

 76. Aynen öyle Nurdan Ablam şans deyildir belki onların ki onlar bile ne kadar zengin olsada ölüp gittiler Zenginlikleri bir fayda vermedi onlara ??

 77. HOŞGELDİN Bellam nasıldı sozlu sinavin
  ???
  Valla millet gelinliği bile kiraliyor çoğu zaman hatta altını ne Dubaisi ne Sanfransiskosu Allasen??

 78. Baya değişikmiş Defnem insan bir değişik olur yaa öyle ortamda ben olsam hiç bilmiyorum ne yapacağımı şaşırırdım baya bir bide bu şaşkınlıkla elim ayağım sakarlaşırdı baya bir şey kırıp dökerdim evden kovarlardı beni ?? şöyle bir düşündümde ??

 79. Aynen yaa farklı bir tecrübe olmuş sana ne güzel işte yaa ben evden başka hiç bir yer görmedim anca evdeyim sıkıldım artık Valla çıkıp gidecek yerde yok ?? nereye gideyim dönüp dolaşıp aynı yere geliyorum

 80. İşte bize hayal geliyor dizi senaryosu gibi geliyor yaşayanlar vardır muhakkak. Biz sobalı evlerde büyüdüğümüz için fırınında patates pişirip yediğimiz yazın bahçemizde semaver yakıp çay içtiğimiz komşulara da ikram ettiğimiz için ?? alfonso beş çayımı getirrrr hayal geliyor bize bu hayatlar

 81. DEFNEM iyi bulmadi sozlumu bide hepsini bildim matamatik sorularina 1 dk.verdi cozdum hepsini neymis cabuk bitti sozlu 2 saat konu anlattirdi asiri yoruldum dilimde tuy kalmadi.ama tam puan

 82. Tebrik ederim İsabella yorulmuşsun ama hakkını aldın ?? yorulduğuna değmiş ?? matematikten baya anlıyorsun galiba ??

 83. Maşaallah Bellama barek allah ??hadi uyu biraz dinlen
  ???
  Zülişim NURDANIM benim de görüp göreceğim zenginlik o 2 saat oldu inanin. Başka da birşey görmedim. Annemin teyzesinin oğlu varmış merkezde villalarda yaşıyormuş ama pek bağları yok hiç görmedim annem de hiç konuşmadığını söylüyor. Eşi falan yabanciymis. Bi de onu duydum ailede zengin o kadar
  Aynen NURDANIM sobali evden cikmayanlar başka hayatlara öyle uzayli gibi bakiyor???
  Komikti ama aklima geldikçe gülüyorum hoş bi anı oldu??

 84. Alfanso çayımı getir mi ay NURDANIM gulucem ölmekten ?????
  Sen de öylesin Zülişim ??????

 85. NURDANEM BENDE SOBALI EVDE BUYUDUM GERCI HALADA SOBA KURARIZ CANIM BENIM ZAMANIMDA AYLEM PAMUK TOPLAMAYA CAPA YAPMAYI MERCIMEK YOLMASINI ZEYTIN TOPLAMAYI HEPSINI YAPTIM HAA SIMDI BIR IŞ YAPMIYORUM CANIM AMA ŞIMDI FISTIK ZAMANI GELDIYI ZAMAN YINE CALISIYORUM BIR BUCUK AY SURER IŞIM BEN IŞ BULURUM MILLETTI IŞE GOTURURUM AMA BEN CALIŞMA CNM

 86. Bizde de çok zengin akraba yok yaa hepsi kıt kanaat geçiniyorlar bütün akrabalarım yarısı zaten şehirde yaşıyor yarısı köyde ??

 87. DEFNEM inanirmisin hic dinlenesim yok dinlenince daha fazla yorgun his ediyorum dinlenince uyuz gibi oluyorum siz konusun ben bi bahceyi turlim cicekler hata biraz bahcee havuzun yanida uzanayim yazayim yarim saate gelirim.

 88. İyi dinlemeler İsabella Ayy heves ettim yaa bende şöyle havuz kenarında uzanıp dinlenmek istedim villamda ?️?️ ne güzel olur ama sadece hayalde kalıyor her şey gözünü açınca aynı evdesin ??

 89. Evet İsabella cım sen bahçede havuZun kenarında dinlen ablam yada yüz soğuk su iyi gelir açılırsın. Ne yorgunluk kalır ne halsizlik tüm hücrelerin yenilensin

 90. İsabella İnternetten baksana sobaya merak ediyorsan kara bir şey dikdörtgen gibi kapakları var ??

 91. Oncelikle hepiniz okuyun ve cevap verin cunku hepinizi de cok ozledim ??❤❤
  ???????

  Ablalarım arkadaslarim nasilsiniz neler yapiyorsunuz hayat nasil gidiyor okuyanlar okul nasil gidiyor calisanlarda isleriniz nasil gidiyor . Soracak cok sey var umarim tum sordugum seyler guzel gidiyordur. Umarim iyisinizdir . Inaninki hepinizi cok seviyorum ve innsallah sizde beni seviyorsunuzdur . Sevmiyorsaniz ben kendi kendime gelin güvey olmusumdur ? bir kac gundur yazmadigim icin sizleri cok ozledim . Bu arda ben cokkkk mutluyum . Nedenini sorarasaniz yarin benim dogum gunummmm ??? Allahım çok mutluyum yaaa .

 92. Oncelikle hepiniz okuyun ve cevap verin çünkü hepinizi de çok özledim ??❤❤
  ???????

  Ablalarım arkadaşlarım nasılsınız neler yapıyorsunuz hayat nasıl gidiyor okuyanlar okul nasıl gidiyor çalışanlarda işleriniz nasıl gidiyor . Soracak çok şey var umarım tüm sorduğum şeyler güzel gidiyordur. Umarım iyisinizdir . Inaninki hepinizi çok seviyorum ve inşallah sizde beni seviyorsunuzdur . Sevmiyorsaniz ben kendi kendime gelin güvey olmuşumdur ? bir kaç gündür yazmadığım için sizleri çok özledim . Bu arada ben çokkkk mutluyum . Nedenini sorsanız yarın benim doğum günümmmm ??? Allahım çok mutluyum yaaa .

 93. ❤❤❤Sevgili TUANA ???
  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜL YÜZLÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANEM ÖPÜYORUM ???????????????????

 94. Selam canlarım ben geldim nasılsınız bakalım

  Valla çok yoruldum çok saolun
  Sonra sohbetinize katılırım biraz işim var görüşürüz ???

 95. Yaaa defnos ablosum seni cok seviyorum ayrica seni cokda opuyorum iyiki varsin tesekkur edrimmmmmm sen var yaa cansin

 96. Doğum günün kutlu olsun Tuana nice mutlu senelere ?????????????? hep mutlu ol ömrün boyunca ??

 97. Ben iyiyim Tuana sen nasılsın bende seni çok seviyorum ?? derslerinde başarılar Allah zihin açıklığı versin ??☘️☘️???

 98. İsabella biraz değişik bir soru olacak ama havuz kenarında uzanıp dinlenmek nasıl bir duygu merak ettim ?? ??

 99. Ay alemsin Zülişim çok şekersin??????
  ???
  Rica ederim Tuanacim uzun ömrün olsun ablam..

 100. Tapasya nerde acaba???
  ???
  ??
  ?
  HERKESE
  ????
  HAYIRLI
  ????
  CUMALAR
  ????

  ??????????????????

  NASILSINIZ
  ??????
  AH KALBİM
  ?????
  AİLESİ
  ????

  ????????????❤?????

 101. Biraz geç kaldım
  Okul nedeniyle
  Ama

  ???IYIKI DOĞDUN TUANAM???
  ???NİCE MUTLU SENELERE???

 102. Teşekkürler Defnem aklıma takıldı bir an gözümü kapattım Böyle havuz kenarında oturuyorum elimde meyve suyu ben dinleniyorum sonra gözümü açtım bir baktım ki evdeyim aklımdan canlandı bir an havuz kenarında uzanıp dinlenmek ??

 103. Ay bu kördüğüm dizisi resmen insanın ruh sağlığına aykırı anlatıyorum Damini bir hastahane koridorunda yürüyor bir odaya gidiyor orada ölü varmış üstü kapalı İcca galiba yüzü çok kötüydü Sonra Damini açıyor yüzünü bir bağırıyor tövbe bismillah dedim bir korktum(telefon elimden düştü) şakadan tabi ?? ama çok korkunçtu sonra bir kadın çıkıyor hortlak gibi Damini elindeki sariyi yırtıyor yere düşüyor sonra Nani Dinazoru çıkıyor tipi aynı sadece sarisi değişmiş Damini öldü galiba ?? oydu yaa yüzü kanlıydı Nani ayağına yapışmış kadını yitiyor Jogi falan hep ağlıyor feryat figan ?? sonra Nanide ağlıyor çok korkunçtu gece nasıl uyuyacaksam ??

 104. Zülişim biz bir keresinde tarlada çalışırken çok yorulduk 48 derece sıcak var tabi. Armut ağacının dibinde mola verdik uzandim biraz. Böyle içim geçmiş. Sahil kenarında yatıyorum. Elimde buz gibi içecek denizi seyrederken ablam bi dürttü. Hadi kalk kül kedisi mola bitti dedi??? hay ben böyle işin dedim.. Çılgın Bedis vardi 99 yılının dizisi sen bilmezsin aynı o da hayalciydi

 105. Aynen öyle Defnem Arda Turan sonunda muradına erdi yaa demişki ülkede savaş varken ben nikah masasına oturmam demiş ertesi gün gitti evlendi Allah mutlu mesut etsin ??

 106. Nani Damininin ayağına kapanmış af mi diliyordu Zülişim o da rüya olmasin sakin???
  Benim bildiğim dinazorlar özür dilemez sanki???

 107. Hayal kurmak güzel oluyor Defnem değilmi Ayy bende bi an öyle zengin ve havuz kenarında hissettim kendimi ama gözünü açınca aynı yer oluyor o zaman çok acı yaa ??

 108. Bilmiyorum ki Defnem Damini öldü galiba bugün izledim farklı bir kanal dı rüya olabilir ama çook korkunçtu hala gözümün önünde Damininin bağırması ödümü kopardı o an sayfayı kapattım başka yere gittim sayfa hala telefondaydı ?? cesaretimi toplayıp izlemeye devam ettim

 109. Zülişim Damini ölmüyor diye biliyorum muhtemelen Icca öldü Nani Daminiden özür diledi o da kabul etmedi. Öyle olmuştur

 110. Yok Amaya ben YouTubeden izledim bugün hat bedava İnternet verdi sağ olsun bir günlük yoksa izleyemezdim Rus kanalıydı galiba çeşit çeşit konuşuyorlardı ??

 111. Yok yok bitmez bu dizi bitmez senaristler kafa yapar uzatır ??? gerçi final olmuş ah kalbim hali hazırda devam ediyor onu nasıl bağlayacaklar merak ediyorum ???

 112. Evet yaa İccaydı galiba Defnem Yüzü kanlıydı bide yana dönmüş tam göremedim ?? Yüzü o kadar belli olmuyordu

 113. Ya çok sevindim NURDANIM Çılgın Bedişim yok başka işim.. fistik gibiyim herşeyi bilirim çilek tadinda çilek tadinda?? ay müziği bile çok güzeldi..
  Oktay vardi Bediş onu ne çok severdi. Cenk Torun hala yakışıklı.. Bedişin dedesi de çok tatlıydı.. okuldan gelince can atardim izlemek için kanal D de çıkardı..???

 114. Nereden izledimse öyle geziyordum kördüğüm videosu çıktı karşıma şuna bakıyım dedim bakmaz olaydım ?? Damini nereye gidiyon demişim o an sonra içeri girince hastahanede merak ettim bu kimmiş diye ?? bu merak başa bela yaa

 115. Evet arkadaşlıklarıda güzeldi Gamzelimm o zaman taştı mübarek oğlan ?? şimdi yaşlansada yine hoş adam ??

 116. Zulisimmm tesekkur edrm saol yaaa cok sekersin .
  Bu arada iyiyim
  Bide zulis bellamaa sormusun amaa bende cevap verim bizimde villamiz var havuz kenarinda uzanmak guzel bi duygu insani rahatlatiyor bazen bende uzaniyorum ikizimle beraber bazen beni kiyafetlerimle havuza birden atiyor sonrada kavga ediyoruz ona kusuyorum sonra benden ozur diliyo oyle amaa havuz kenarinida uzanmak cok hos ve insani rahatlatiyor . Bu arada bence komik degil icinde birakmayip sorman cokk guzel umarim kizmamissindir bellaya sormustun ben cevap verdim amaa
  Umarim bellla da kizmaz onun sorusuna cevap verdim diye

  Nurdan ablacim cok saol

  Helinimmm canimin ici tesekkur edrim cok saol

 117. Ben Ah Kalbime daha çok gıcık oluyorum.
  Purab denen gerizekali yeniden evlenmiş Abhilerin evine yerleşmiş. Alya Purabin karısını öldürmeye çalışıyor. Zıkkım mi var Alyanin dibinden ayrılmıyorsun mal al karını git başka şehre ??
  Pragya gerzegi desen Abhi çocuk istiyor adam haklı olarak Pragya hanım hazır değilmiş.. ba ba ba bak.. hazır değilmiş hanfendi utanıyormuş. Herif seninle kanka mi olacak elbet karı koca olmak isteyecek.. ay kudurtuyorlar sinirden yaaa ?????

 118. Eğlenceleyidi ya diziler ben çocukken bir power rangers vardı ay ne aksiyonlu heyecanlıydı yabancı dizi Himen vardı gölgelerin gücü adına ❣️❣️❣️ Şirinler vardı rahmetlik Osman sınavın bizim mahalle perihan abla süper baba gibi dizileri vardıı cadılı diziler ?? tatlı cadılar ayy hep gözümün önünden geçti diziler ❣️❣️❣️❣️❣️

 119. Yok İremsu teşekkürler cevaplağın için kusura bakmayın öyle aklıma takıldı içimde kalmasın dedim ??

 120. Ya içler acısı ah kalbim zaten ??? uff yüz bölüm önceden gidiyorlar tvden hiç çekilirmi bu dizi ???

 121. Merhaba kizlar ben bir merahab soyleyim dedim.Nasilsiniz islerim var yarinda yazamaycam.Hepiniz kocaman opuyotum.Gorusuruz

 122. Pragyadan anne falan olmaz zaten o anca süslensin sari giyinsin hiç sevmiyorum bu kızı ?? Abdi baba olmak istiyor herhalde adamın hakkı yani Pragya anca Tanu şeytanına kol kanat gersin Salak Pragya koskoca profesörün haline ?? Anası hiç akıl vermemiş ?? Purab denen tipsiz zaten ayrı bir gıcık oluyorum Bülbül öldü ağlamadı galiba iki ağladı sustu ?

 123. Tauna canim yarin dogum gunu seni tebrik ediyorum ben yarin olmayacam.Canim tebrik ediyorum iyi ki dogdun nice mutlu yillar.Bizde seni cok seviyoruz.Hayatinda hel basarilar kazan ve mutlu ol.Senin o guzel yankalarindan opuyor ve kocaman sariliyorum.Dogum gunun kutku olsun TAUNA
  Tebrik ediyorum seni bu guzel gunude
  Allahin ne guzel cok sevdik seni boyle gunlerde
  Umarim sende bizi seviyor hic unutmuyorsun
  Nice mutlu senelerle hep birlikde olalim
  Alahim seni korusun biz hep seninle olaim
  Canim bu siir senin.Sana layik olmsada elimden bu geliyor.

 124. Ay NURDANIM zevklerimiz ayni ya. Power Rangers bayılırdım ne kadar tatlilardi. Yakışıklıydı oğlanları falan ??
  Diğer saydıklarının da hepsini izledim. Perihan abla bizimkiler.. Koş Sevim katil geldi biliyor musun Bizimkileri kapıcı Cafer falan???
  Bizim Mahalle vardi Minik Civcivim Rahmetli osman yagmurdereli,Neriman köksal falan ay eskiler çok güzeldi ya..
  Uslu çocuk olursaniz şirinleri görebilirsiniz ??

 125. Ay bir az yazisalim sonra giderim is sizden onenli diyil.Bir azdan cikarim
  NURDAN ABLAM sag ol sen nasilsin ablam.kuzular nasil.Islerin nasil.Opuyorum.

 126. Ha tamam Tuana özür dilerim kusura bakma İremsu zannettim teşekkürler cevaplağın için ??

 127. iremsumu irem halamla koreye gitti yazmasi mumkun deyilki?

  NEYSE ZULISIM INANKI COK RAHATLATICI HUZUR VERIYOR BIDE SICAK HAVADA BI AYRI RAHATLATIYOR AY NEFESIM ACILIYOR YUZMESIDE GUZEL EYLENCELI SANKI KENDINI SULTANAZE HIS EDIYON CICEK KOKUSU GEL KEYFIM.

 128. Ay ISABELLAM geldi nasilsin ponciyim ozledim seni.Iremsu nasil nerede ozledik onu.Islerin nasil.Dersler

 129. ZULISIM AKLINA TAKILAN SORU OLURSA SOR CNM.

  ILK SASIRDIM AMA MERAKLAR GIDERILMEK ICIN VAR ISALLAH SENDE RUH ESINI BULUNCA GUZEL HAVUZLU CICEKLI KOCAMAN BAHCELI GUZEL BIR HAYAT SURERSIN BIRTANEM SENI COK SEVIYORUM GII…

 130. Hos bulduk ZULISIM nasilsin.
  AMAYA canim nasilsin ay TATLI BELAYI bende cok severim slokla astanin komik hallerini.

 131. Teşekkür ederim İsabella ben ne deyim şimdi inşallah yaa ben sadece bir an hayale kapıldım öyle merak uyandı içimde ??

 132. AIDEM bende seni cok ozledim ben iyiyim sen nasilsin derslerde iyi seninki nasil ne isin var balim

 133. İşlerim iyi ne olsun işte aynı oturuyorum yaa vakit burada geçiyor ?? yoksa evde zamanım pek geçmiyor canım sıkıldı buraya yazıyorum ??

 134. Ya kizlar bir sey sorucam ELA ABALM niye yazmiyor merak etdim.Gece yaziyordum simdi onuda yazmiyor.Bir seymi oldu.Yoksa oda yazmayacak.

 135. AIDEM bende seni cok ozledim ben iyiyim sen nasilsin derslerde iyi seninki nasil ne isin var balim.

  AIDEM suda iyi koreye gitti halamla.

 136. ??Hayırlı yaslar iyiki doğdun canım ?? nice mutlu yıllara??

  ??Tuanam ??

  çok şükür iyiyiz sen nasılsın neler yapıyorsun canım

 137. Evet GAMZELİMM powers rangers izlerken ilk defa biri çok hoşuma gitmişti çocuktum ama uzun saçlı bı oğlan vardı o ??? ayy masumdu izlediklerimiz keyifliydi Gamzelimm radyodan arkası yarın bile dinlerdik babaannemlerle falan sonra zamanla tv hayatımıza girdi bir parçası oldu sonra tlfonlar ve android telefonlar hayatımızda en önemli yeri aldı bazı kişiler var nefes alamıyor.

 138. ISABELLAM canim bende iyim dersler iyo cok sukur.Canim ponciyim sen evde yalnizmi kaldin.Geliyimmi kiz yanina.
  .
  ZULISIM canim ay o bekarlikdan bir az banda ver canim ben aksam zorla giriyorum.Ders okul filan derken birde bakdim aksam bende burya gelince yorgunlugum geciyor.Sizinle konusmak bana iyi geliyor.

 139. ISABELLAM canim bende iyim dersler iyo cok sukur.Canim ponciyim sen evde yalnizmi kaldin.Geliyimmi kiz yanina.
  .
  ZULISIM canim ay o bekarlikdan bir az banda ver canim ben aksam zorla giriyorum.Ders okul filan derken birde bakdim aksam bende burya gelince yorgunlugum geciyor.Sizinle konusmak bana iyi geliyor.

 140. Ben hem derse bakıyorum hem buraya yazıyorum zaten gece çalışıyorum derse gündüz arada çalışıyorum boş değilim yani ev işi falan hiç bitmiyor ?? Sen yinede dersine bak Kainat güzel bir mesleğin olur inşallah

 141. DEFNEM iyi olmagina sevindim canim.Yani ayni demek istiyorsun bende ayni canim okula git gel ders filan.Xanim gelen hafta deyisiklik olucak bende koye gidicem.Dedemleri ninemleri ozledim koyumude ozledim temiz suyu havasi.Ooh mis.canim bize tailde novruz icin.

 142. Banada iyi geliyor burada konuşmak bir nevi rahatlatıyor burası olmasa zaman hiç geçmez zaten ??

 143. Haaa birde argo olcak ama bu teknolojiyle çokda görgüsüz oldu adı sosyal medya olan ar ve edebimizi elimizden alan bizi görgüsüz yapan güya SOSYALLEŞTİK yediğimiz içtiğimiz her şeyi aldığımız zıkkımlandığımı her şeyi gittiğimiz geldiğimiz sabah ilk uyandık afyonumuz patlamamışken bennn daha buna benzer milyonlarca saçma şey girdi hayatımızıa ??? çok üzülüyorum çocuklarım böyle arsız bir dünyada büyüyecekler diye ❣️❣️❣️ Geçen kuran okutmultum ya ben bir hoca hanım teşrif etmişti watsap durumlarına yediklerini ve sofralarını paylaşanlar için dediki normalde AFİYET ŞİFA OLSUN YARASIN DERİM AMA BÖYLE PAYLAŞAIMLARI GÖRÜNCE ZIKKIM OLSUN DERT OLSUN HASTALIK OLSUN İÇİNDEN ÇIKMASIN DA SENİ RAHATSIZ ETSİN diyorum dedi alamayan var yapamayan var göz hakkı nefis nasıl düşünmezler dedi

 144. Ayle ZULISIM haklisin canim.
  KIZLAR BEN CIKMAK ZORUNDAYIM.KUSURA BAKMAYIN YARINDA YAZMAYACAM KARDELEN SORURUSA SOYLERSINIZ.VAKIT BULDUKCA YAZICAM OPDUM.GORUSIRUZ

 145. Ya kızlar benim yorumlar gelmiyor sinir oldum iki saattir anca bir yorum geldi kafayı yiyecem bune

 146. Merhaba kızlar nasılsınız?
  Isabellam paptyam nasılsın?
  Tuanam iyiki doğdun nice senelere seni çok seviyorum

 147. Aynen öyle nurdanım bizim sohbette de anlattılar

  Gerçektende öyle bazıları varya yatağa gidene kadar ne yapıyorlar gösteriyorlar

  Özellikle de feyiste
  Benim var ama hiç kullanmıyorum

  Kullanmayı bile bilmiyorum sadece bazen çok güzel dini resinlmleri paylaşıyorlar onları kendime kayd ediyorum

  Rabbim bizi evlatlarımızı

  Kötü şeylerden korusun

  Amin

 148. Ne varsa eskilerde var NURDANIM
  Sosyal medya ile ilgili tüm söylediklerine katılıyorum kalpten. Ben sadece facebook kullandım hayatimda onu da üniversitede açtım. Arkadaşlarımın tükenmek bilmeyen ısrarıyla. Sonra 3 kere çalındı manyak hackerin biri dadandi. Hatta birinde arkadaşlarımdan benim adima para da istemiş.. 5 yil kullanip kapattım ama çok sevmistim facebook ‘u.. çok bilinçli kullanırdım. 5 fotoğrafım olurdu en fazla ve bolca Mevlâna sözleri..???

 149. Ay millet çok fena nerdeyse mahremini paylaşacak..
  Gerçi kocişim falan diye sarılıp opmelerini paylaşıyor çoğu ??
  Kocişim ne ya ayy tiksiniyorum bu kelimeden ??

 150. Gamzelimm artık Facebook öldü instegram varki Facebookamı benziyor dünki misafirim bir gelin adayını takip ediyor kadın aldığı gidip baktığı çeyizlerden tut mağazalara kadar her şeyi fotograflamış paylaşmış ??? hiç özelimiz kalmadı nede ahlakımız

 151. Iyy Gamzelimm iğrençlik abidesi oldu milletimiz vallahi ahlaken çökerdiler bizi baksana partiye Dubai’ye gelinlik bakmaya parise gidiliyor özel uçaklarla ??ayy şaka gibi

 152. Ay demek facebook öldü çok üzüldüm ben ne çok severdim ya??
  Valla ben sizden başka hiçbir yere yazmıyorum hiçbir şeyde paylaşmıyorum.. herkesin günahı boynuna.. yazık oldu bize iyi bir millettik..

 153. ??ayy GAMZELİMM ne güldüm ❣️❣️❣️ benimde watsap grupları dışında bir siz varsınız hata şuan herkesin işi var pek takılmıyoruz watsapa ?? bir siz varsınız anca vaktim yetiyo zaten başka türlü mümkün değill ??

 154. Ya bide defnem su uçak kazasından dürt kişi nişanlıymıs iki kişide hamileymis diyerleri de evliymis ya bende çok üzüldüm demekki kademelerinde bu varmış

 155. Evet Saliham ben de çok üzüldüm özellikle hamile kadınlara. Eşleri perişan oldu..
  Hele birinin 8 aylık kızı varmış öksüz kaldı bebek daha memeden bile kesilmemiş yavrum anasız kaldı ???
  Allah rahmet eyleye,nur içinde yatsınlar kalanlara sabır dilerim..

 156. Ayy şu yemekteyiz programı ne öyle yaa yiyorlar yiyorlar dövüşüyorlar laf sokuyorlar birbirlerine çok saçma sapan bir program adamın biri çıkmış ben oyuncu olmaya geldim teklifkere açığım diyor tövbe tövbe ??

 157. Ne olsun nurdanım yemek yapıyorum

  Çocukları içeri getireyim yemek vereyim sen nasılsın canım

 158. Ayy Nihat Hatipoğluya nasıl soru soruyorlar öyle yaa adamı meslekten edecekler ama gerçekten çok eleştiri yapıyor galiba ama adama saçma sapan sorular soruyorlar ??

 159. Saliham hafta sonu pazar kahvaltısında izliyorum Nihat Hocayı. Halbuki dini ön planda tursalar reytingi daha çok tavan yapar. Hem yeni nesil mutlu olur örnek alır. Ama yok bizim dizilerimizde illaki evim beyi evin hizmetçisinin bacağını rontgenlerse ya da karısını kesip doğrarsa iyi olacak reyting..
  Gerçi Nihat Hoca da gözümden çok düştü. O Ramazan programi için aldığı para dudagimi ucuklatti.. yeni aldığı villa da tabi?? söylemle eylem tutmalı dinde..

 160. Kizlar ben yine geldim. Kusura bakmayin tam kahve keyfi yaparken arkadasim aradi bilgisayardan goruntulu konustuk yazamadim kusura bakmayin.

  Defnem iremsu sirkete anlasma baglamak icin halamla gitti is bahane onlara gezme sahane iste gez gez bende burda dersler kendime diyorum niye bu alana gittim ayda 2,3 kere tek sehir disi yurt disi yapabiliyorumya ufff icim yanmiyo deyil.

  Gizemim papatyam iyiyim sen nasilsin.

  Kizlar bende suan tum sosyal medya aglarimi dondurdum cunku biraz zaman kaybi ve fotograflarimi calintilar oldu bende dondurdum ama 2 yiila belki acarim geri.

 161. Kizlar ben yine geldim. Kusura bakmayin tam kahve keyfi yaparken arkadasim aradi bilgisayardan goruntulu konustuk yazamadim kusura bakmayin.

  Defnem iremsu sirkete anlasma baglamak icin halamla gitti is bahane onlara gezme sahane iste gez gez bende burda dersler kendime diyorum niye bu alana gittim ayda 2….kere tek sehir disi yurt disi yapabiliyorumya uff icim yanmiyo deyil….

  Gizemim papatyam iyiyim sen nasilsin.

  Kizlar bende suan tum sosyal medya aglarimi dondurdum cunku biraz zaman kaybi ve fotograflarimi calintilar oldu bende dondurdum ama 2 yiila belki acarim geri.

 162. Nihat hoca diyecek söz bulamıyorum adam havuzlu villada yaşıyormuş keşke öyle olmasa yanlış olacak ama dini ön plana koyup para kazanıyorlar tövbe tövbe reklamlarıda cabası oğlu çıkmıştı ortaya çok çıkmadı ??

 163. Defnem Allah var adamin yuzu nur gibi ramazanda guzelde konusuyor ama cins sorular geliyor kameraya cikmak icin para aliyordabuna karsi durmamaliyiz cunku meslek mesela nasil allahin filimlerinde oynayinca para aliyosa oda aliyo ama bu para konusunda haklida deyol bu kadar para almasinada karsiyim sahsen cunku o programi biz insanlar bir sey ogrenelim diye yapiyor ama fazla para almasina gerek yok kendisine ailesine yetecek kadar calismasinin karsiligi kadar fazla deyil suan aklimdakileri dokemiyorum ama isallah aciklayicidir azda olsa.

  Zulisim ayy one oyle ay bu sert olmus bu catallar yipranmis adam her misafire yeni catal alip atsinmi sonra ozaman fabrikasi olsa dayanmaz giciklar onir icin bakiyorum arasira adamida deli edecekler orda ayoll..

 164. KIZLAR IYI AKŞAMLAR. NASILSINIZ? KUSURA BAKMAYIN HEPINIZI TANIMADIĞIM IÇIN ISIM YAZAMIYOR VE GENEL MÂNÂDA SORUYORUM. INŞAALLAH ZAMANLA HEPINIZI TANIYACAĞIM. BU ARADA PASTACI GÜL ÇIÇEK HENÜZ GELMEDI MI ACABA? :-)

 165. Ne desen haklısın İsabella adamlar sırf gündem olmak için programı uzatıyorlar ne iğrenç bir şey ?? yaa dolma neden sert olmuş Çatal neden sağa tarafta duruyor kaşığın boyu neden eğri bardak neden şekilli değil bide yiyorlar yiyorlar puana gelince dörtten yukarı puan vermiyorlar bide kiralık aşktaki tip bir adam vardı neydi adı korhiş mi neydi tam bilmiyorum onu başa getirmişler gözleri ney öyle yaa korkunç biraz ??

 166. Aynen oylerler zulisim uyuzlar birsey bilmiyorlarya.
  Hhmm Koris adi onur gozleri oyle ama cok sakaci iyidir ama program yaramadi ona onrla tanisikiz cok iyidir komiktir kiralik asktaki koristen farki yok komiktir eylenceli insan sikilmaz yaninda ama onuru programda deli ediyolar konusmalariyla.

 167. Şaka yapıyorsun değilmi İsabella o adamıda mı gördün maşallah Valla ne şanslı kızsın yaa sana heves ediyorum öyle bahtın hep açık olsun ?? hep mutlu ol

 168. Haklısın program yaramadı adama bide çok kilo aldı diyet falan diyor ben pek inanmıyorum böreklere gelince üçer beşer yiyor çok güzel olmuş diye ?? bir ara sadece badem fındık yiyordu ???????

 169. Aynen öyle yani geçen Ramazan aldığı para 340.Bin liraymış Nihat hocanin. Üstelik bu sadece Ramazan ayi için aldığı diğerlerinden ne alıyor Allah bilir. O zaten profesör emekli maaşı var ne gereği var bu kadarina.. Demekki dünyanın kirletemediği insan yok..

 170. Haklısın Defnem Nihat hoca ramazan ayı gelince çeşit çeşit program yapıyor bide başka kanallarda Kuranı Kerim satıyor bunu görünce ben izlemeyi bıraktım Nihat Hocayı adam paraya para demiyor

 171. Kainat ablacım bu guzel dileklerin beni cok mutlu etti

  Gizemimm cok tesekkur edrm

  Melek ablacim cok tesekkur edrm ben iyiyim saol

 172. Niye saka yapim zulisim cok yogun biri ara ara gorusuyoruz cok iyi kalplidirya severim.

  Yani bu nihat hoca hakkinda diyecek bir sey bulamiyorum neye inanim bilmiyorum bazilari para aliyo bazilari almiyo sasirdim yani ama guzel anlatiyo bu kadar parayi verenler ne dusunceyle veriyolar acep.

 173. ALLAHIM bizi hıfzu muhafaza eylesin ben Nihat Hatipoğlu yı beğenmiyorum kurallar bellidir doğru birdir tekdir yumuşayamaz ılımlı İslam diye birley yok gayet benim dinim açıktır kuralları

 174. Him Nihat Hocayı sevmiyon demek NURDANIM..
  Doğru islâm açık ve nettir. Kime güvenilir ben de bilmiyorum dünya üstümüze üstümüze yıkılıyor sankim.??

 175. Valla doğruyu söylemek gerekirse şu medyadaki hiç bir hocaya güven olmaz en iyisi kitaplar bize doğru yolu gösterir En doğru yolu Kuranı Kerim onda bulamazsan sünnetler var peygamber efendimizin bunlar en doğru yol Allah bize ışık olarak kitabı Kuran’ı Kerimi gönderdi ben şahsen hiç bir hocayı izlemiyorum ilmihaller var diyanetin zaten onlar yeterli oluyor bana ??

 176. Hatta Mustafa Karataş hoca var bilen vardır belki o hoca kıyametin alameti olan mehdiyi yalanlamış tövbe tövbe adam dinden olacak para diye Allah kınatmasın ??

 177. Biliyorim Zulisim sasirdigin icin yazdini cnm. Ee tanistigin unluler varmi kiz..

  DEFNEM BİR SEY İTİRAF EDİCEM HER YORUMUNU GORDUKCE AGZİM SULANİYOR DONDURMA KOYMUSSUN AYY DAYANAMİYORUM SESİM ZATEN GİDİK BOGAZ ARİSİYLA AYY HER YORUMUNA BAKTİMDA DONDURMAYİ CANİM CEKİYO DAYANAMAYİP YİYECEM HHMM..

 178. Yok İsabella nerdee ben hiç ünlü görmedim bir festival olmuştu ona İntizar var şarkıcı onu getirmişler onu gördüm işte oda çok kalabalıktı göremedim bile ??

 179. Hmm bak bende onu gormedim kiz bak gormussunya iste unlu unlu unsuz unsuz iste unlu ( a.e.ı.i.o.ö.u.ü)unsuzde kalanlar ayni hesaplar iste insan insan iste

 180. En çok tanışmak istediğim ünlü Rk oda zor gibi hatta imkansız denilebilir ben nereden göreceğim onu görsem görsem rüyamda görürüm ??

 181. İlahi İsabella güldürdün beni ?? haklısın ünlü ünsüz pçtk fıstıkçı şahap ne güzel ayırırdık yaa okuldayken sırf aklımızda kalsın diye ??

 182. Uzulme zulisim bir gun gelir arkey doner bur baktin karsinda yuppi dersin ..

  Aynen Zulisim FİSTİKCİ SAHAP cok net hatirliyorum onu hatta ahmet kural ve murat cemcir bir kac kisi bunla ilgili vidyolari vardi. Guzeldi ya.

 183. Ilahi Bellam iyileşince yersin artik?
  ???
  FİLİZİM nerdesin hu hu yeni sayfa ver de 9 olmadan yazalım ferah ferah bebeğim ☺☺?

 184. Herhalde filizim bugun yogun gorukmuyoda Zulisim

  Defnem sen nereye kayboldun dondurmayi koydun guttin gii..

 185. Haklısın İsabella ?? evet yaa fıstıkçı şahap bende hiç unutmam ben hiç izlemedim onları videolarımı var bilmiyordum ??

 186. Ayyy Defnem geldin dondurmayida getirdin pembede dayanamam cilekli cilekli ne guzel olurdu dayanamiyorum.

 187. Hatta en sevdiğim şey dondurma yaa yazın çok yemem ama bide külahta seviyorum dondurmayı kaptakiler güzel olmuyor ????????

 188. canlarım okuldan gelince uyuyakalmışım bir de aceleden özete fotoğraf koymayı da unutmuşum hakkınızı helal edin bir yarım saate kendime geleyim de özeti halledeceğim canlarım ;)

 189. Sahabe hayatlarını çok güzel anlatıyor Gamzelimm çok bilgisi var sahabe hayatlarıyla ilgili. Gerisi benim ilgi alanıma girmiyor ??

 190. BEN GELDİM KIZLAR

  IYİ
  ???
  AKŞAMLAR
  ?????
  SIZLERE
  ❤❤❤❤

  KIZLAR ??⤵⤵⤵⤵

  SEVMEK MI?
  SEVILMEK MI?
  DAHA GÜZEL
  ????????
  BU DA BENİM SORUM SİZLERE
  ?❤????????

  Aidemm NERELERDESIN
  ..
  .
  Nurdan abla kim nerde birinci olacak merak ettim ya??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu