Kördüğüm

Kördüğüm 227. Bölüm Özeti # Veer, Tozlu Raflarda Geçmişini Arıyor

Kördüğüm 227.  Bölümün 3. ve 4. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Jogi Thakur’un eve girmesi ile başlar.

Kördüğüm 227. Bölüm ekrana 21 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin geniş özetine geçmeden kısaca bu bölümde neler olacağını anlatmak gerekirse; Jogi kızını vermeye çalışan Puşkar’ı evden kovar. Veer ise geçmişini yani eşi Ichcha’yı bulmak için tozlu raflarda arar. Ancak bulamaz. Khosla, Thakur konağını almaya geldi.

Kördüğüm 227. Bölüm Özeti

Mukta’yı isteyen kaynana ve kayın baba Jogi Thakur’a saygı göstergesi sunar. Jogi benim verecek kızım yok der. Adam sinirlenir. Puşkar bize öyle demedi. Sizinde bu izdivaçta rızanız olduğunu söylemişti der. Jogi adamın karşısında rezillik çıkmasın diye bey efendi benim evlenecek kızım yok diyerek kibarca evden gönderir. Jogi arkasını dönüp, Puşkar’ın üzerine ağır ağır yürür. Puşkar gene Jogi beni darp edecek diye düşünürken Jogi merdivenlerden yukarı çıkıp Puşkar’ın valizini getirip kapıya atar. Jogi kızmak yerine rica ederim çık git hayatımızdan der. Mukta’nın meselesini hadi hallettik. Evi başkasına satmış.

Kördüğüm 227. Bölüm Özeti Resim 3

Hemde benim yalandan başka bir dosya imzalatır gibi kandırmış deyince Nani dayanamaz Puşkar’a tokat atar. Sen nasıl yaparsın yüzsüz diye sinirini Puşkar’dan çıkartmaya çalışır. Puşkar ile hanımı Rohini evden giderken Mukta  gelir. Neden gidiyorsunuz der. Kimse cevap vermez. Nani ise seni der cümlenin devamı gelmeden Jogi araya girer. Kızım sen bunları düşünme. Gitmesi gerekiyordu. Sen onu bil ve bana güven der.

Bu arada cezaevinin tozlu raflarında Suny ile Veer Ichcha’nın evrakını ve resmini aramaya başlarlar. Ancak bir türlü bulamazlar. Kızlar bu Ichcha’da da vicdan yok. Kendi evraklarını arıyormuş gibi yapıyor. Veer bu sırada elindeki dosyayı yere düşürünce Ichcha da toplamaya yardım etmek ister.

Veer ile Ichcha’nın elleri bir birine değince Veer bir anda geçmişten bir anı gözlerine gölgeli belli belirsiz gelir. Ichcha ise yere düşen dosya arasında kendi dosyasını görünce Veer’e çaktırmadan hemen alıp saklar. Bu sırada geçmişini saklamaya çalışan Ichcha ağlamaya başlar. Arka planda ise çok duygusal şarkı “Noor E Khuda” çalar.

İşça ise gerçekleri söylemesi halinde eski sıkıntılı günlerinin geri döneceğini ve Meethi’yi elinden alacağını düşündüğü için gerçekleri şimdilik saklamaya devam ediyor. Yarın Veer, Ichcha’dan vazgeçtiğinden ben geldim dediğinde bunun hiç kıymeti kalır mı? Böyle insanlar her zaman ezilmeye ve acı çekmeye mahkum aslında. Bu dizi bize sakın böyle olmayın şeklinde çok güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.

“Khosla Evi Almaya Geldi”Kördüğüm 227. Bölüm Özet

Bölüm özetine devam ediyoruz. Bu arada da sanırım Ichcha beni duymuş gibi ağladığı yerden kalkıp elindeki Ichcha olduğunu belgeleyen dosyayı alıp Veer’in yanına gidip boşuna arama Ichcha benim der. Veer hemen İşça’ya sarılır. Kızlar durun bir dakika bu bir hayalmiş. Hele bende diyorum bu ezik İşça nasıl oldu da söyledi diye. İşça ben söyleyemem deyip oradan ayrılırken Veer ise ceza evinin dosyaları arasında geçmişini aramaya devam eder.  Veer gece boyunca aramaya devam eder.

Suny (Ichcha) artık yoruldunuz. Sanırım evraklar kaybolmuş der. Bu sırada ceza evi sorumlusu geç oldu sizin için bir yer ayarladık. Gitmeyin burada kalın der. Veer de geçmişini bulmadan gitmeyeceğini söyler. Hastane müdürünün teklifi için teşekkür edip teklifini kabul eder.

Kördüğüm 227. Bölüm Özeti Resim 4

Khosla Thakur konağına gelir. Jogi’ye tanıdığı süre bittiğini söyler. Divya biraz daha süre ister. Jogi ile Divya olayı Mukta duymaması için çaba gösterse de Mukta bağırışmaları duyup salona gelir. Bakalım bütün olayı Mukta duyacak mı? Bu sorunun cevabını kördüğüm 228. bölüm özetimizde bulabilirsiniz.

21 Mart Çarşamba Kördüğüm 227. Bölüm Fragmanı

“Henüz yayınlanmamıştır. Dizinin en son aşağıda verdiğim bölümü yayınlanacaktır. Yukarı da bahsettiğim bölüm fragmanı yayınlandığında burası güncellenecektir.”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

300 Yorum

 1. Ayy bu İcca da hiç yürek yok vicdansız İcca ?? Jogiye bak hele ne kibar adam yaa Puşkarı nasıl kovuyor evden kov gitsin ne rica ediyorsun Puşkara çok şükür evden gittiler karısı Rohini ile Ayy o Rohini ne öyle Divyadan süslü ??

 2. Ay Zülişim bu Icca nasil bir belaysa kimse kurtulamıyor bundan ya. Ay bu Icca ile Veer gibi insanlari Kısırlaştirin ya çocukları olmasin. Bunların çocukları da başa bela çünkü. Yuvraj alkolik bir cinsi sapık oldu; Meethi aklı 5 karış havada bir gerzek??
  Hayır biz de kurtulamıyoruz. Allah aşkına bu diziyi arşivlerden bile silin birdaha kimse ulaşamasın ayy yeter :x

 3. AY KIZLAR DAHA FAZLA DAYANAMICAM SUAN HAVALARA UCUYORUM COK MUTLUYUM ÇUNKU ABIM GELDI AY COK MUTLUYUMYA YANINDAN AYRILAMIYORUM CANIM ABIM GELDIYA

 4. Aynen öyle Defnem Veer ile İcca başa bela yaa bir kurtulamadık bunlardan ?? ne bitmez diziymiş bu daha birinci sezon bile bitmedi yazık bize Şu İccayı göreceğim diye televizyon açamıyorum dizi bitince anca açabiliyorum ?? Şu İccayı eleştiri yağmuruna tutmaktan yoruldum İcca hala Kendi İccalığından vazgeçmedi ne yüzsüz bir kızmış bir ölseydi şu İcca ??

 5. Daha bu bölümler normal yine İnterneten video izledim çok korkunç bölümleri var yaa İcca ölünce falan ay şu diziyi şikayet edip yayından kaldırsalar ne güzel olur ??

 6. DEFNEM abim kuzenim deyil 2 yildir gelmiyodu biz arada giderdik yurt disinda ama artik gitmicek cunku okulu bitti.COK MUTLUYUM GORUNCE SOKE OLDUM SABAH KALKTIM YANIMDA ELIMI TUTMUŞ UYUYORUZ COK SASIRDIM COKTA MUTLUYUM

 7. Yok niye kalksın Zülişim şimdiye kadar yayınlanan hiçbir hint dizisi Kördüğüm ve Ah Kalbim kadar reyting yapmadı vallahi rekor kırıyor artik Mazoşist bir halkımız olduğunu düşünüyorum kesinlikle??

 8. Ben hiçbir şey anlamadım BELLAM
  Aynı anne babadansınız yani oyle mi?? Ben Iremsu ile seni ailenin ilk çocukları sanıyordum.. sen hiç bahsetmedin daha önce kafam karıştı şu an???

 9. Haklısın Defnem bizim seyirci izliyor bu dizileri hatta sıkı bir takiple ablamda dahil ?? ya reytingler baya yüksek tavan yapmış durumda biraz düşse ne var sanki hemen kalkar yayından ama halkımız İccayı çok sevdi galiba ??

 10. yok ayni anne babadan deyiliz ama ayni gibi oz abim gibi simdi

  annemle babam evlendiklerinde yurda cocuklara hediyeler goturuyolarmis abim cok uzgunmus annem babami cok seviyor pazarlari izinle bizim evde kalmiş sonra annemler abimi yanlarima almislar.

 11. yani bizler olmadan abim vardi ama burda soylemedim simdi soyledim abim oz gibi hic bi zaman ayrimcilik olmadi oh simdi temelli geldi cok mutluyum

 12. Anladım Belloş evlat edinilmiş
  5 kardeş olacaksınız oh şenlik var desene maşaallah ;)
  Adı ne abinin ne okudu? Işe mi başlayacak ??

 13. Yaa diğer sayfaya benim ismimle saçma sapan şeyler yazmışlar Filiz silsen bir zahmet olacak yaa ben çakma Züleyha falan yazmışlar çok rahatsız oldum daha yeni yazmıştım oraya kaç defa yazmışlar

  1. tamam zülişim hallettim kusura bakma özet yazarken yayınlanmış hemen icabına baktım ;)

   1. Teşekkür ederim Filizciğim kusura bakma ilk defa başıma geliyor böyle bir şey ani bir tepki verdim çok sağ ol ??

    1. rica ederim canım sen canını sıkma zülişim bu konuda elimden geleni yaparım engelledim inşallah bir daha da gelmez ;)

     1. Filizciğim İnşallah yazmaz tekrardan teşekkür ederim Sen başımızdayken hiç bir sapık bu siteye yaklaşamaz ??

 14. Resmen hem güldüm hem sinirlendim tövbe tövbe ne böyle ya moral falan kalmadı

  1. zülişim o manyağı engelledim ev adresini bile görebiliyoruz sistemden istanbul anadolu yakasından bir sapık sildim engelledim de

   1. İstanbuldan mı yazıyor sapık galiba yaa ne olduğu bellisiz inşallah bir daha yazmaz tövbe tövbe ??

    1. sapık ruhlu ayrıca bizim siteyi iyi takip eden birisi gibi zira senin adını nerden biliyor Allah böyle insanlardan bizi sitemizi korusun inşallah

     1. İnşallah Yaa bu tür insanlar beni takipe alırmı merak ettim doğrusu telefon numarası falan bulamaz inşallah çünkü bu tür insanlardan hep korkmuşumdur

     2. yok canım sizin tel numarası bana da başkasına da görünmez rahat olabilirsin bu tarz insanları görünce de hemen haber verirseniz hemen engeller atarız onu ;) biraz önce olduğu gibi ;)

     3. Tamam o zaman rahatladım şimdi yaa ilk defa oluyor böyle ama çok korkarım bu tip insanlardan

 15. evet defne 3 ten 5 olacagiz abim avukat olacak avukatlik okudu “ahmet” abimim annesi olmeden once koydu. staja baslayacak burda

 16. Tamam BELLAM..
  Zülişim sinirlenme. Biz çok gördük onlardan Filiz icabına bakar. Kendi kendini rezil etmiş gitmiş salak.. el deliye biz akilliya hasretiz ayol

 17. Gerçekten yaa Defnem millet akıllı arar bizi deliler buluyor işte bende ki talihe saçma sapan şeyler yazmış neyse unuttum ben Adminimiz Filiz iş başında o varken hiç bir sapık bize saçma sapan şeyler yazamaz ??

 18. Zülişimm çok yenisin sen neler gördük biz bu site aleminde ??? Filizim tlfondan girenlerin tlfon numaralarınıda görebiliyormusun ???? ne değişikler var dünyada

 19. Nasılsın Filizimm

  ???

  Gamzelimm nasılsın nasıl oldu mide bulantın

  ???

  Kayıpşarımızdan ses yok

  1. iyiyim nurdanım misafirim var o biraz dinleneyim dedi uzanırken ben de sizlerle konuşamyım bir taraftan da konu yazayım diye uğraşıyım dedim sen nasılsın kuzuların nasıl

 20. evet zulisim takma bu manyatik ozurluleri kafana ne kazandi cok merak ediyorum ne cinsler.

 21. Ayy sapık ruhlu insanlardan hep korkmuşumdur tövbe tövbe Allah korusun benim adresinimi falan bulmaz inşallah milletin ne yapacağı belli olmaz heleki bu devirde

  1. canım adresleriniz de görünmüyor canım merak etme ben sadece sapıklar gelince nerden gelmiş diye merak edip bakıyorum ;)

   1. Teşekkür ederim Filizciğim sen olmasan başımızda bu tip insanlar eksik olmaz Allah korusun ??

 22. Kızlar acaba takma isim ile yazsam olur mu çok korktum yaa beni takip ediyor galiba ?? hem gülüyorum hem korkuyorum bir takma isim bulun bana lütfen

 23. Tamam İsabella takmam ama sapık işte sürekli takip ediyormuş belki kız bile değil

 24. zulisim takma isim yapsanda degismez adini ogrendi daha kiz.

  FILIZIM ben simdi bir uygulamayla hecker olsam bu adresleri ipleri gorurum dimi.

  1. site güvenliği var canım tek şifreyle değil pekçok şifre ile bu sisteme giriyoruz

 25. ZULISIM dogru kizmi erkekmi bilmem ama bence kiz hatta gecmiste yazan biri yoksa niye sen.

 26. Belkide İsabella çok sıkı takip ediyormuş burayı neyse ya ani tepkiler verdim bir an kusura bakmayın ??

 27. Halsizim NURDANIM iki gün atlatamam ben bu şoku..
  ????
  Kızlar kimsenin kimseyi tanıdığı yok,takip ettiği de yok. Ne ilk ne sonsunuz. Hepimizin başına geldi. Itibar etmeyin. Sadece bulaşmak istedi bulaştı ve gitti. Başka bir nedeni yok..
  Bugün Züleyha der,yarin Ayşe öbür gün Zehra :)

 28. Haklısın Defnem benim başıma ilk defa geldi ani tepkiler verdim işte özür dilerim neyse unuttum yaa sohbete devam edeceğim bunlar yıldıramaz beni ?? sizin için yazıyorum zaten

 29. Züleyha canım sapık sataşmış galiba sana geçmiş olsun
  Kızlar yok ya Ah kalbim ve Kördüğüm reytingleri çok iyi değil mesela Tatlı bela Sensiz Olmaz ve Bir garip aşk daha yüksekti
  Yalancı bahar ilk yayınlandığında retingi ah kalbim ve kördüğüm şuan aynı

 30. Kızlar ben artık bu hint dizilerinden hiç hoşlanmaz oldum bir tek y.baharı Sultandan dolayı seviyorum
  Ya hepsi birbirine benziyor hepsi aynı
  İlk başta nefret sonra intikam sonra af etmek yani gurursuzluk sonra dizide birbirine tıpatıp benzeyen kişiler sonra boyna tokat atmalar sonra sarhoş ve sapıklar sonra kadın ayağı kayıp düşmeler ve erkeğin onu yakalaması ve 1 saat birbirinin gözlerine bakmaları sonra putberestliği ön planda tutmaları sürekli aynı şeyleri seyrediyoruz valla gına geldi ya

 31. Kızlar akşam namazından sonra yazarım kusura bakmayın çok kötü oldum bir an biraz unutmam lazım

 32. Filiz yani sen bizim tüm bilgilerimizi görüyor musun adres tel no falan ?
  Senden başka kim görüyor dışarıdan da görüyorlar mı ?
  Bu beni ürküttü ya hiç kimse görmese daha iyi olur sonuçta etraf sapık dolu kimin ne olduğunu bilemeyiz dost gibi davranır sapık çıkar Allah muhafaza ba korktum şimdi ya

 33. Selam kızlar ne ediyonuz

  Ya ben anca bitirdim şimdi yemek yiyecez

  Namazdan sonra yazarım ???

  A bide kızlar yarın üç ayların başlangıcı
  ????????????
  Perşembe günude Regaip kandili

  ???????????????

  Yarından cumaya kadar oruç tutarsak

  Bin yıl sevabıvar

  Rabbim hepimize nasip etsin inşallah

  Tutmayı
  Allah emanet olun göruşuruz

 34. Selam kizlar.Ay inanin geldim ama nasil geldim.Ben bitdim temizlik bitmedi.Anneme yardim etdim bu gun.Annem tatli yapdi bayaram icin bende temizlik.Her yerim agriyor.Ee siz nasilsiniz bakiyim
  HELINIM canim benim cok ozur dilerim kusura bakma canim.Nasilsin evet dersler cok ama ben artik tatile cikdim.Opuyorum askim
  .
  INCEM canim sag ol yazdigin icin tesekkurler xanim evet rk asigim ama derslerim ondan onemli.Onlarida unutmamak lazim.Bakicam canim.Canim demek Hulyam selam soyledi cok tesekkur ederim.bir daha konussaniz AIDE SENI COK OZLEDI VE COK SEVIYOR.CANIM KANKAM BENIM.soylersin.Ha canim demek nisanli ay simdi oyrendim.Ne guzel sevindim.Allah tamamini erdirsin.Senin adinada sevindim.Opdum.
  .
  XANIM AZERIM xanim sag ol sen nasilsin.Bizde uzulduk ama ne yapalim.Canim neler yapiyorsun.Opdum.
  .
  Isabellam nasilsin canim cok sevindim senin adina.Opdum.

 35. SALIHA ABLAM SANA BIS SEY SORUCAM YARINDAN CUMAYA KADARMI TUTSAK ORUC BIN YIL SEVAPTIR YOKSA HEPSINIMI TUTUNCA BIN YIL SEVAP BANA ANLATIRMISIN ABLAM CUNKU EGER OYLEYSE TUTMAK ISTERIM PEKI HEM 3 AYLARIN HEMDE BORC ORUCUNU TUTSAK OLURMU.KIZLAR SIZCE NASIL.

 36. Merhaba Banu nasilsin sama yorum yazmisdim gecen sayfada hos geldin yorumi.Nasilsin bakiyim

 37. İsabella istiyorsan tutabilirsin çünkü perşembe günü tutunca cuma tutarsın oruç çünkü tek gün yani cuma günü oruç tutulmaz çünkü cuma oruç tutmak haram deniyor olabilir yarından cumaya kadar tutulabilir oruç bir mahsuru yok zaten bence yanlış olmasında Saliha abla yanlışım olabilir bir yanlışım varsa düzeltebilirsin

 38. Ha tamam şimdi ayrı ayrı tutulabiliniyor nafile oruç ayrı kaza orucu ayrı tutulabilinirmiş ben soruyu yanlış anladım İsabella sen üç aylar orucuna niyet et onun sevabı daha fazla zamanın olunca ayreten kaza oruçunu tutarsın hepsi aynı anda olmuyor galiba

 39. İyi akşamlar Demet Hocam ne yapıyım işte bende yeni yazdım burada başıma bir sapık vakası geldi anca topladım kendimi sen neler yapıyorsun ☺️☺️

 40. Sag ol Banum sen.Neler yapiyorsun.Beyendinmi burayi.
  KIZLAR BEN GELDIYIMDE SIZ YOKSUNUZ SIZ GELDIYINIZDE BEN SARJIM BITDI.KISIRA BAKAMYIN.OPDUM.

 41. hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz ben geldim demetim kiz hos geldin morel kaynagim canim neler yapiyon kainatim ben iyim seninde iyi olmana sevindim zuleyhacim canim sende uzulme boyle insanlari cok gorduk canim neler yapiyon

 42. Züliş’im Allah kurtarsın. Benimde bir iki arkadaşıma dadanmışlardı. Bende evdeyim,misafirim var. Bugün güneşli havaya aldanıp dışarı çıktım,hem boğazım hem basım ağrıyor. :-)

 43. Perşembe ve cumayı beraber tutmak uygun olur. Sadece bir gün oruç tutma imkânımız varsa, sadece perşembeyi tutabiliriz. Ama en az 3 tane tutmak makbul Bellam. Istedigin kadar tutabilirsin.. ;)

 44. demetim ne guzel yorumlarimiz ayni anda cikmis basinmi agriyor bogazinmi agriyor cok gecmis olsun canim dikkat et kendine ben istemem senin hasta olmagina sen benim icin cok deyerlisin iyiki varsin seni cok seviyom

 45. Defnem Evet perşembe cuma tutulabilir yada cuma cumartesi uygun cuma tek tutulmaz çünkü uygun değil

 46. Geçmiş olsun Demet Hocam dikkat et kendine benimde boğazım ağrıyordu şimdi iyiyim ??

 47. Malatyanin baharına aldanmayın Demet Hocam ;)
  ???
  Aidecim kolay gelsin bebeğim öpüyorum. Bu telefonum şarjda lafına ayrı bir gülüyorum :)
  Sarjdaykn yazilmiyor mu ki??

 48. Yaa cuma cumartesi tut bence kafan karıştı biliyorum ama perşembe cuma olmuyor çünkü ikiside Müslümanlsrın bayramı uygun değil yani

 49. İyiyim xanim azeri inşallah bir daha gelmez başıma çok korktum sen nasılsın ??

 50. Zülişim bazı hocalar ve kaynaklar hani mecbur kalırsan sadece bir tane tutabilme gücün varsa perşembeyi seçin diyorlar
  Tabi tek tutmak uygun olmaz normalde

 51. Evet Defnem biraz karışık yaa değişik değişik yazıyorlar zaten cuma tutulmaz tek gün olarak ikişer olarak oluyor galiba

 52. Încecim rahat ol. Filiz telefon numaralarını görmediğini söylüyor. Bizim adreslerimize de bakmıyor sapıklara bakıyor
  Lütfen müsterih ol
  Kimse kimseyi bulamaz..

   1. Güldürdün beni yaa?? evet duygu sömürüsü için neden olsaydı bende yapardım neyse yaa ?? ama yok

     1. Evet üzücü bir durum olsun ya yazdım bende duygu sömürüsü ??

 53. zuleyhacim ben cok iyim seninde iyi olmana sevindim hep mutlu ol canim ee neler yaptin bu gun defnem canim sen nasilsin iyimisin

 54. ay tesekkurler kizlar zaten 3aylarin hepsini tutamam saglik sorunlarindan ama o kadar cok oruc tutmak istiyorumki anladim kizlar tesekkurler cok seviyorum sızi ay dustan ciktim hemen gelirim kizlar.

 55. Ne yapıyım işte bugün biraz test çözdüm kitap okudum iş güç işte zaman geçti ??

 56. Ben yapıyorum şimdi duygu sömürüsü ya da demagoji de diyebilirsiniz ;)
  Ah Allah’ım ! Daha ne kadar bedbaht yasiycam. Üzgün anlarımda elimi tutup:Sen hiç üzülme ben son nefesine kadar senin yanındayım. Bütün acılarını dindiricem ve siyahlarını gökkuşağına çevirecegim ve bir kahraman gibi bütün işlerini halledeceğim diyecek bir sevgilim bile yok.. ????
  Nasıl beğendiniz mi ;)

  1. Hımm güzelmiş. Ellerini aç Allah’a dua et “bana sevgili ver” diye. Bakarsın olur. :-D :-D

 57. zuleyhacim gununun guzel gecmesine sevindim bende kitabdan siirler okumayi cok severim

 58. Bende yapıyım olacak mı
  Ah Tanrım ne berbat bir durumdayım hiç kimse beni anlamıyor hiç kimse beni sevmiyor keşke beni anlayan bir süper kahraman olsa ?? beraber uçabilsek göklerde bu ben anlatsam kız süper kahraman dinlese süper kahraman kız haa yanlış anlaşılma olmasın biraz olsun hayal gücüm baya geniş ??

 59. Sağol Zülişim :)
  Ediyorum zaten Demet Hocam ama haşa yaradan engelledi beni zaar bir gelişme yok??

 60. Zülişim güzel de kızlardan süper kahraman olmaz Peri olur?????
  Hem erkekler daha iyi bir dinleyicidir ;)

 61. kizlar benim duygu somurusu yapacagim bir sey yok ne yapalim her sey iyi ne yapsam yokki bisey ama sizinki guzel olmus.

 62. defnem iyi olmana sevindim bende cok iyim demetim kiz diger siteye bakarim simdi

 63. HAYIRLI
  ?????
  AKŞAMLARRR
  ??????
  HATUNLARIM
  ??????

  ?❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤?

  NASILSINIZ
  ??????
  BAKİMMM
  ?????

 64. Doğru Defnem kızlardan süper kahraman olmaz yanlış oldu bir an öyle hayal ettim olsun erkek te olsa olur ?? fark etmez yani uçma yeteneği olsunda tek ha bide anlayışlı olsun ters biri olsun ??

 65. Sen mükemmelsin Belloş zaten..
  Yani duygu sömürüsünden ziyade talihsizliklerimi anlatsam buradan Çin ‘e Çin sedd-i olur???

 66. xanim ben iyiyim bugun cok planim vardi iptal ettim hep gun boyu abime sarildim sen neler yaptin nasilsin.

 67. Kızlar Allah’a şükür benim eşim var,oğullarım var. Sevgililik olaylarını geçtim. Şimdi her tarafı çikolata yapıyor benim küçük velet. :-D :-D

 68. TEŞEKKURLER Defnem ay Defnem cin hıı…. o kadarmi cok talihsizsin her seye pozitif bak hayat guzel olur

  1. Amin Züliş’im. Inşaallah sende gönlünce birini bulup mutlu bir yuva kurarsın. :-)

 69. Bende bu sevgili olayını anlamış değilim ya olsa ne olmasa ne lisede sevgilin yoksa bunu bir kusur bilirlerdi okuldaki kızlar benim hiç olmadı zaten şu andada yok ??

  1. Züliş’im benimde gençliğimde hiç sevgilim olmadı. Zira çok saçma ve gereksiz buluyordum ve hâlâ da öyle düşünüyorum. :-)

 70. ay ne guzel hep mutlu olun Demet hocam “demet” adini cok severim.bu arada siz ogretmenmisiniz.

 71. İsabella say say bitmez yaa sanki mıknatıs çeker gibi her şansızlık beni buluyor ama hep şanslı insanlara heves ettim durdum, ??

 72. Ama benim sorularıma Filiz neden cevap yazmadı?
  Tedirgin oldum ben Defne sağol bana cevap yazdığın için ben kimsenin benim bilgilerimi gorsün istemem kim olursa olsun tabi hiç kimse istemez bence
  Kainat canım Adenin selamını iletirim Hülyaya
  Aide senin arkadaşın mı o buraya yazmıyor galiba

 73. Şans ve mutluluğun kimde olduğunu siz bilemezsiniz ben bilirim diyor” Allah Belloş ama yine de hayata karşı gosterdigim fedakarliklar,sabirlar ve hoşgörüler karşısında daha iyi şeyler bulmayı ümit etmiştim
  “Bu hayatta aşktan ve mutluluktan daha kıymetli birşey varsa o da adalet” ama evrende adalet yok. Hele bana hiç yok,aileme yok. Annemle her konustugumda moralim sıfırlanıyor.. dünyaya karşı bir kinim var ziyadesiyle özellikle maddiyatta

 74. İnce tedirgin olma filizin büyük ihtimalle işi vardır yada gözünden kaçmıştır ☺️☺️

 75. ZULISIM hep kendi hayatina heves et baskasima deyil \hayal dısı degik tabi/ guzel hayallere heves etki sansin gulsun

 76. İnşallah İsabella yok ben hep yakın arkadaşlarıma heves ettim durdum durmadan ondan yazdım haa bide zengin insanlara ??

 77. Kesinlikle haklısın ÎNCECİM hiçbirimiz istemeyiz.
  Filizin misafiri var bugün cok kiymet verdiği bir dostu gelmiş onunla ilgileniyormuş. Ben sitede takilicam sen kendin otur diyemeyeceğine göre dostuna??? aşağıda Züleyha ya beyan etmiş zaten. Numaralar görünmüyor ve sadece sapiklarin adresine bakiyorum demiş incelersen bulursun..
  Okey ;)

 78. Defnosum uzme kendi belki bir gun adalet gelir mutlu olursun sansli olursun istediklerin olur dunyaya hayatina boyle bakma belki simdiki halin daha hayirlidir eyer cok yuksek olsaydin belki fedekar hosgorulu olmazdim hep pozitif bak moralini sifirlama…

 79. demetim baktim ve sana cevab yazdim morel kaynagim isabellam bende cok iyim bende bu gun erken kalktim kahvaltimi yaptim temizliy yaptim bulasik falan sonra namazimi kildim novruz bayrami diyene babamnan arabaynan markete gidip alisveris yaptik sonra biraz gezdik ve namazimi kilib yemek yedim eh iste benim gunum boyle gecti

  1. Merakla bekliyorum cevabını canım. Bende az önce baktım da yazdıklarıma Aysel üzülmüş,bende yazdım boğazım ağrıyor diye. :-)

 80. Yani bilemiyorum Belloş hayal kur olur bekle olur
  Pozitif ol farklı olur bunlar masal geliyor bana. Masallara inanmiyorum artik Güzelliklere karşı olan inancımı yitirdim.. mecburiyetten yaşıyorum..

 81. INCECIM YORUMU GORDUM.

  HULYOSUMA ONU COKKK COKKK SEVDIMI ÇOK OZLEDIMI ONA MUTLULUKLAR DILIYORUM NISANLISIYLA MUTLU OLSUN EVLENSIN BIZIDE TEYZOS YAPSIN BIZI UNUTMASIN ONU COK SEVDIMI ANNEM VE IREMSUNUN SELAMINIDA ILET.

  NISANLISININ ADINE??
  b

 82. xanim siz azeriler novruz bayarmini sizin icin xok onemli dimi?? ya siz bayram adetleriniz varmis anlatsana neler olur..

 83. Xanım aynı anda hem bizim diğer siteden hem de bu siteden konuşuyoruz. :-D :-D :-D

 84. selam kizlar ben geldimm.xanim merhaba sen azerimisn bende azeriyim hakkjnda okudum canim 19 yasindasin dimi kiz benim okudgum okuldada sen adli bi kiz varsi bide simdi q9 yasinda felan olur belki sendin..sen orta mektebi harda oxumusan hovsanda oxumamaisan?? bi ara

 85. enistemizle arasi iyimi nasil birduygu bu nisanlilik sorarsin??

  bide mezarlik hikayesi vardi neymis o 2 genc bir kiz icin kiz olmurtu merak ettim sorarsin?

  ve feysde adi ne nasil bir resmi var ve senin arkadarlardan bakarim.

  HULYOŞU COK SEVIYORUM…

 86. iyi akşamlar kızlar ince canım sizin telefon numaralarınızı ne ben ne de bu siteye ziyaret eden başka biri göremez bu konuda için rahat olsun ikinci nokta ise adres bilgilerini sadece site admini görür ancak tutup da kim nerden yazıyor diye bakmadım bakmam da bu konuda da için rahat olsun ;) bugün olduğu gibi bazen huzurumuzu bozmak isteyenler gelince adres bilgilerini kayıt altında tutuyorum kısaca ben bile sizin adresinizi bilmezken buraya veya herhangi bir siteye ziyaretçi olarak gelen biri sitede kimin hangi adresten hangi telefondan yazdığını bilemez ;) içini rahatlatmak adına yazmak istedim;) arkadaşım var ama yine de yorumlara göz atınca yeni fark ettim yazmak istedim görüşürz canım ;)

 87. DEFNEM bu hayatta pozitif dusunki guzel bir hayat yasayasin.

  belki masal gibi gelir ama ben inaniyorum birgun mutlu ve sansli olacaksin sende inanki dik durasin ki mutlu olasin ki sansli olasinki ozaman ogun hayati anlarsin ne guzel oldunu lutfen uzulme

 88. fidancim hos buldum canim ben hovsanda oxumamisam ben bakunun zire kendinde okumusam

 89. DEFNEM senden bir sey isticem.
  kendini benim yerime koy bende senin yerindeyim ben senin gibi dusunsem hayata dair yazdiklarini yazsam sen benim yerimde olsan ne yazardin nasil bakis acimi degistirirdin sen benoldun kendini unutup bunu yapve beni ikna et

 90. İncecim sakin ol inşallah hiç bir şey olmaz buraya ne adres düşüyor nede telefon numarası bak Filiz yazdı hemen sadece o sapık benim adımı kullanarak saçma sapan şeyler yazmış çok rahatsız oldum ama unuttum inşallah bir daha yazmaz ??

 91. Yani BELLACIM bazı şeyler yaşanmadan bilinmez ne desem boş.. benim yerim de olsan sen daha acı konusurdun belki
  Sonuçta çocukluğumu ve gençliğimi yasayamadan yetişkin oldum hemen. Şımarıklık lüksüm yok,kapris yok, sitem yok,itiraz hakkın yok.. bi bıkkınlık var üstümde bezmiştik tükenmişlik ???

 92. Hayırlı akşamlar hatun kişilerimmm

  ???

  Misafirim geldi akşam yemeğine çay falan şimdi gittiler ben çaya devam siz ne yapıyonuz

 93. demek iyiyim canim…xanim hee anladim menim bi ara hovsanada oxumusam 76 nomreli mektebde dedim yeqin sende orda oxayasan orda senle yasit qiz var idi..ona gore bide menim dugunum oldu kizlar evelndim yeni xanim bide men 20 yasim var esimde turkdu adi kerem indi balayindayig newyorkda..kizlar benim bi kayananm. ar tam bi cadi tam benden nefret ediyor..razi bile deyildi keremle evelnemize beni biliyormusnz neden ogluna layik goremdigini cunki bziizm durmumuz iyi degil onlar durumlar cok iyi oldugundan beni istemediler..ama kerem beni sevdigi icin evelndik.kizlar kayanan ikl bkze geldiginde evimize oyle bakti ki ogluna bu nebicim ev fare deligi gibi..kizlar bilmeyenler icin soyledim ah kalbim sayfasinda yazdmisdim…ayy kizlar ne bicim cadoloz kaynanain eline dusduuuum bilseniz beni yiyib bitirecek

 94. Ay Zülişim şu Kaya ne iğrenç ya hem Cengizi öldürdü hem tabutunu taşıyor ahlâksız gülerek
  Arzu ağacın arkasından bakıyor sen aklima geldin Zülişim ???????

 95. Gerçekten yaa bende güldüm Defnem oraya ne yüzsüz adammış hem öldürdü hemde tabutun kenarından tutuyor bide ağlıyor gibi yapıyor Kaya ?? Arzu nasıl bakıyor ama ağacın dibinden bide tam teşkilat giyinmiş başörtü siyahlar içinde ??

 96. Sevgili Fidan hayırlı olsun
  Ne diycemi bilemedim. Kaynana zulmü kapanmayan bir yara. Keşke ekonomik özgürlüğün falan olsaydı o zaman ezemezdi. Ha sakın evlilik sözleşmesi falan da imzalama gaza gelip. Evlilikte denklik önemli tabi. Ne diyim hayırlara çıksın.. Ayni evde yaşamayın sakın :)

 97. beni rahat brakmiyor 2 de bir keremi araiyor kayananam bide..bana torun ne zman gelecek diyooo daha 3 gun okdu evlenemeiz..torun kstiyo bana diyor bak gelin bizim ailemize hemen cocuk vereceksin..tam bi cadoloz oyle kotu bi kadin kii

 98. ayyy defenmm birtanem. yok evlilik sozlesmesi yapmadim keremle bir birmizi cok seviyoruz..
  kayananmla bir hasiyoruz bize oyle sey olmaz bi oglum var bir yasayicjz kayinpederim iyi bir adam benide seviyor kayananam hukumet kadin sankii..hapise koşlarda aga olurya oyle bi kadin.,insan yuzune bakinca korkuyoo hic guldugunu goremdim…beni 2 de bir imaknasizligimla vuryo bana babanin evinde bunu gordun mu felan diyo yaaa fakir olmak sucmu ki..kendisi zengin yaa beni ordan vuruyoo..ama kerem o kadar iyi insan kiii beni anliyo bana diyo gidelim bu ulkeden..o zaman kayanam kendini hastaliga vuruyoo..

 99. Sağol BELLAM sen beni boşver
  Ben de seni çok seviyorum
  ???
  Fidancim inşaallah kocan sağlam karakterli biridir. Zira ana kuzusuysa ezilen sen olursun. Keşke daha görgülü bir aileye gitseydin zenginlikleri yerin dibine batsin.
  ???
  Afiyet olsun NURDANIM ??
  Cennet izliyorum

 100. kizlar icim o kadar doluu ki anlatamam..icimi size dokesim varr bana cok iyi gekiyorsunuz bazen odama gidib o kadar agliyorum kii keremde bana ne oldu diyor onuda uzmek istemiyorum..biliyorum herseyide soylersem annesiyle kavga felan edecek kerem biliyo annesin beni sevmedigini ama bazi seylri bilmiyo

 101. Ay bu Selimle Cennet tam gerizekalı tencere kapak misali. Zıkkım mi vardı gittin verdin fotoğrafları sanki madalya vereceklerdi :x
  Zülişim bunların çocukları süzme salak olur kesin :)

 102. ayy defen simdi sen bilmiyosun dimi analtiyim ah kalbimdeki kizlara nalatdim..,simdi ben azeriyim azerbaycanda yasiyordum keremde turk azerbaycana isleri yuznden gekdiler orda biz tanisdik asik olduk ilk once sevgili olduk evlenmeye karar verdik..kerem ailesine beni anlatinca kayananam ilk once sevindi belki kenci camiyyasindan kiz diye..sonra beni ve evimi gordu yuzunu gormeniz lazim…ben ne bileyim annesi boyle bi insan..
  yok defen kerem karekterli bi insan adam gibi adam beni cook seviyoo..keremde 25 yasindaa

 103. Kesin olur Defnem bari Cennete çekmeseler Arzu hiç bir şey olmamış gibi davranıyor sanki ölen kendi kocası değil hemen kabul etti ?? anca susup oturuyor

 104. Yaa bu Cennet nasıl birisi ne temiz kalpli bir kız ?? yaa babası Kayaya hiç çekmemiş

 105. Ay ne görgüsüz cadaloz bir kadınmış bu ya. Sanki fakir kizlarun zengin erkeklerle evlenmeye hakkı yok,yasak. Hepsi erkek avcısı bu nasıl bir zihniyet ya Rab. Allah ıslah etsin. Böyle karılara Tapasya gibi gelin vereceksin???
  Sen içine atma Fidancim söyle kocana. Başka ülkeye yerleşin gebersin üzüntüden birak acıma

 106. sen benim tatli arkadaşimsin hic bir zaman bosveremem DEFNEM..

  KIZLAR BEN KACAYIM ABIME SARILIP OMZUNDA BANA MASAL ANLATIP UYUMAK ISTIYORUM BIRTANECIK ABIMLE KIZLAR YARIN GORUSURUZ IYI GECELER…

 107. Filiz teşekkürler bilgi verdiğin için rahatladım biraz
  Bir kaç gündür bana saçma mesajlar ve aramalar geliyor da bu günde burada böyle bir şey olunca direkt o aklıma geldi ve hem korktum hem kendime kızdım acaba yorum yazmakla hata mı yapıyorum diye ama neyse ki burası güvenliymiş rahatladım şimdi tekrar teşekkürler?
  Züleyha sağ ol canım benim Allah hepimizi kötü insanların şerrinden korusun insanalara sataşıp rahatsız etmekle ellerine ne geçiyor anlamıyorum?

 108. fidan sana laf attimi azinin payini ver kiz cesaretli ol ama seni insanlara dolduracak sekilde deyil

 109. kis ben acimiyorum kereme ayyy oglum ben kotuyum ayy boykeyim kendini hastaliga vuryo kereme sen gitsen ben uzuntuden olurum hasretinden felan..keremde napsin kalkho ama oyle ana kuzusu deyil Allahdan..dur anakatiyimda rahatkayiyim dugun alise verisine gitdik bana biseyler aldilar iste bana diyor babanin yillik maasi bu kolye etmez..ooo kadar varki analatamam size yani..simdide cocuk meselesi cikti yani..ay defenem beni anliyormusun canim..icime atinca kotu oluyorum annemde soyluyor kaynanala aran nasil bende iyi diyorum kadincagiz kotu olmasin simdi..

 110. Yaa bu Cennet beni deli edecek tövbe tövbe babasını övüyor ne salak kız yaa kızım senin baban ne olduğu belli zaten bunun babası Cennete silah çekse kız baba bu ne diye sorar kesin ?? Cenneti küçükken kafası üstü düşürdüler herhalde ondan oldu bu kız kesin ??

 111. ayy bellam nasil vereyim ki agzini payini??? isabella senin adin gercektende isabella mi?

 112. Aynen İnce okudum zaman kafamdan aşağı kaynar sular döküldü gerçekten yaa sapık ruhlu insanlar işte normali beni bulmaz zaten bula bula beni buldu gerçekten çok korkuyorum yaa tekrar gelir diye inşallah gelmez eğer böyle devam ederse buraya yazmayı biraz ara vermek zorunda kalırım çünkü hiç haz etmiyorum böyle şeylerden site ortamı olsada ??

 113. Gerçekten yaa tam komediler Cennet hiç bir şey anlamıyor katil zanlısı babası var hala babasını övüyor ??

 114. aa isabella ilk defa boyle isim duydum. kizlar keremle simdi kalkiyoruz odaya cikicagiz ben yazarim size

 115. Fidancim tabiki seni anlıyorum hiçbirimiz dünyalar zengini insanlar değiliz sonuçta
  Him nece başa(Güçlü ol,başaracaksın ) ;)
  Balayının tadını çıkar. Kaynanan ruh hastasi bir psikopat değilse zamanla sular durulacaktir. Iyi bir idareci ol
  ???
  Iyi geceler Bellam

 116. İsabella canım iletirim söylediklerini Hülyaya
  Nişanlısının ismi Tolga ydı galiba yanlış hatırlamıyorsam şimdi birden sorunca tam hatırlayamadım ama bakarım sana söylerim
  Face adresini burada söylememi istemeye bilir ama sorarım kendisine profilinde nişan resmi var
  Mezarlık hikayesini ben de merak ettim o ne ki acaba

 117. Evet evet Hülyanın nişanlısının adi Tolga. Yunus polisi
  Doğrusu ben hemen nisanlanicani düşünmemiştim Hülya zor bir kız demekki çok aşık hayırlısı olsun ??
  Evet facesini bilsek bakardik

 118. Zülişim korkma ya. Sapık heryerde var. Bu kadar hassas olmayın biz nelerini gördük hele Rk Sultan kavgasında illallah ettim ama bir müddet sonra onlar da vazgeçiyor ??

 119. Züleyha canım buraya tekrar yazsa bile Filiz yorumunu siler zaten o çok önemli değil evet insanın morali bozuluyor ama asıl benim korktuğum tel nosunu ve ev adresini ele geçirmeleri neyse ki burada öyle Bi risk yokmuş
  neyse bahsetmeyelim artık o uğursuzlardan??
  Kızlar size iyi uykular diliyorum
  Bu gün Naz yazmadı eksikliğini hissettim

  1. züleyha canım sen sıkma canını salak ıp numarasından oturduğu evin sokağına kadar adres bilgisi aldık. sansını zorladığı anda bir dilekçeye bakar :)

   1. İnşallah yapmaz Filizciğim hiç uğraşacak halim yok yaa dilekçe falan neyse geldi geçti unutmam lazım sizede rahatsızlık veriyorum bu konuda ??

 120. Haklısın Defnem her yerde sapık var ilk defa olunca böyle oldum zamanla bende alışırım bu tür şeylere neyse unuttum gitti ?? Rk Sultan kavgası bir bitmedi yaa hala devam ediyor ama bunu yapanlar bir süre sonra yorulup vazgeçiyorlar ??

 121. Aynen öyle Zülişim gelip geçiyor ;)
  Ay kimse yazmiycak sanırım yatayım bende..

 122. Yaa iki kötü yanyana Kaya ile Melisa kötü kötüyü çekermiş ?? bu Melisaya hiç güven olmaz Anasının arkasından ne işler çeviriyor ?? en iyisi Cennet oh ne rahat gözünü kulağını kapatmış hiç bir şey duymuyor????

 123. Selam kızlar

  Ya misafirlerim geldi yeni gittiler

  Bende hemen buraya yazayım dedim
  Daha namazım tesbim kalmış

  İsabella canım

  Yarın üç ayların başlangıcı ya ondan söyledim

  Sohbette söylediler pazartesi den cumaya kadar çok sevapmıs

  Yanda sen sadece yarında tuta bilirsin

  Bide

  Perşembe günude tek tuta bilirsin

  Yanda cumamaylada tuta bilirsin

  Senin izlstegine saklıgına bağlı canım

  Sadece cuma günü tek tutamazsın çünkü cuma müminlerin bayramı ondan

  Bide ya eyer senin borcun varsa sen borç yerine niyetini getirceksin zaten Allaha onun sevabını da verir

  Çünkü diyorlar eyer senin borcun varsa nafile oruç olmuyor

  Her turlusude rabbim kabul etsin inşallah bütün ibadetlerimizi

  Eee kızlar sizler ne ediyorsunuz

  Yattı nızmı ??????????????????????????????

 124. Ya kızlar naz niye yazmıyor bilginiz var mı

  Merak ettim dünden beri hiç görmedim

  Ayselim de yazmıyor bayadır

  Gül çiçek te yok

  Herkes yatmış galiba

  Bende yatayım Allah rahatlık versin

 125. Allah rahatlık versin hatun kişilerimmm

  ???

  Haklarınızı helal ediniz mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz Rabbim ihya etmeyi nasip etsin.

 126. Gunaydin canlarim masilsiniz bakiyim
  AYGUNUM
  TURKANI
  DEFNEM canim benim sag ol.Hayatim sarjmi kiz tel telmiki sarjda olurken benimkinin sarji dolmakdan eniyor.Ya aksam sarja takiyorum 100 olsun sabah kalkdigimda sonmeye az kaliyor canim tel ustasina sordum yeni tel tasi verdi soylediki sajda olarken calisdirma.O yapiyormus hepsini.Bende ona gore yapamiyorum.Yoksa sizinle yazismak bana iyi geliyor.Opdum
  ZULISIM canim dun morelim bozulmus canini sikma.Tabikide biz gormedik gorseydikde inanmazdik sen oyle biri diyilsin biz seni taniyoruz.Opdum.
  HELINIM
  MANYAM nerdesi. ozledim seni
  SALIHANIM
  NURDAN ABLA
  RUYA ABLAM nerdesin
  NAZIM
  ISABELLAM
  IREMSUM
  FIDAN can xos geldin ay ben sok oldum.Sadece bunu soyleye bilirim ALLAH SANA SABIR VERSIN.Canim ISAEBLLAM hakli ver cevabini korkma o seni kicuk duaure biliyorsen ona cevap vere bilmiyorsunmu.Balayininda tadini cilar cadaloz yansin orda.Bu arda nasil evlilik.Opdum
  MIRAM
  BANUM
  ALMIRAM.nerdesim
  AMYAM nerdesin
  DEMET HOCAM
  XANIM AZERIM
  INCE canim sag ol.Jayatim Aidebenim arkadasim diyil ki.Aide her gun buraya yaziyor zaten.Bak simdi sana yazan Aide.Benim canim Aide.Kainat cakma ismim.Bama Aidede diye bilirsin.Hulyamida opuyorumVallagi bende duydugumda sok oldum.Nisanliligina Defnem soylemiaken zordu.Ama askmis demek.Opdum canim
  FILIZIM
  NASILSINIZ GUZELLER BEN OYRETMEN YANINA GIDICEM ORDAN CIKINCA KOYE DOGRU YOLA CIKICAZ YOLDA YAZARIM.OPDUM.KENDINIZE IYI BAKIN.

 127. Gunaydin canlarim masilsiniz bakiyim
  AYGUNUM
  TURKANI
  DEFNEM canim benim sag ol.Hayatim sarjmi kiz tel telmiki sarjda olurken benimkinin sarji dolmakdan eniyor.Ya aksam sarja takiyorum 100 olsun sabah kalkdigimda sonmeye az kaliyor canim tel ustasina sordum yeni tel tasi verdi soylediki sajda olarken calisdirma.O yapiyormus hepsini.Bende ona gore yapamiyorum.Yoksa sizinle yazismak bana iyi geliyor.Opdum
  ZULISIM canim dun morelim bozulmus canini sikma.Tabikide biz gormedik gorseydikde inanmazdik sen oyle biri diyilsin biz seni taniyoruz.Opdum.
  HELINIM
  MANYAM nerdesi. ozledim seni
  SALIHANIM
  NURDAN ABLA
  RUYA ABLAM nerdesin
  NAZIM
  ISABELLAM
  IREMSUM
  FIDAN can xos geldin ay ben sok oldum.Sadece bunu soyleye bilirim ALLAH SANA SABIR VERSIN.Canim ISAEBLLAM hakli ver cevabini korkma o seni kicuk duaure biliyorsen ona cevap vere bilmiyorsunmu.Balayininda tadini cilar cadaloz yansin orda.Bu arda nasil evlilik.Opdum
  MIRAM
  BANUM
  ALMIRAM.nerdesim
  AMYAM nerdesin
  DEMET HOCAM
  XANIM AZERIM
  INCE canim sag ol.Jayatim Aidebenim arkadasim diyil ki.Aide her gun buraya yaziyor zaten.Bak simdi sana yazan Aide.Benim canim Aide.Kainat cakma ismim.Bama Aidede diye bilirsin.Hulyamida opuyorumVallagi bende duydugumda sok oldum.Nisanliligina Defnem soylemiaken zordu.Ama askmis demek.Opdum canim
  AYSELIM nerdesin gulum
  FILIZIM
  NASILSINIZ GUZELLER BEN OYRETMEN YANINA GIDICEM ORDAN CIKINCA KOYE DOGRU YOLA CIKICAZ YOLDA YAZARIM.OPDUM.KENDINIZE IYI BAKIN.

 128. Günaydın hayırlı sabahlar??

  Günaydın herkese???

  Gününüz aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın inşallah herşeyin en güzeli en hayırlısı sizi bulsun..

  ???????????????

  Mübarek üç aylarımız hayırlara vesile olur inşallah…
  her türlü sevabından çokça nasipleniriz inşallah…

  ???????????????

  ALLAH â emanet olun???
  Görüşürüz???

 129. Gunaydın canlar hayırlı sabahlar
  ???????????????
  Aynen öyle rabbim bizleri hayırlısıyla ramazanada kavuştursun bütün ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin
  ??????????????????
  Kızlar hepiniz hakkınızı helal edin
  Benden yana varsada helalı hoş olsun
  ??????????????????

  Ayselim nurdanım kainatım

  Sizlerede hayırlı sabahlar ????????????????????????????????????

 130. Bugün üç aylara girdik Allah hayırlısıyla geçirmemizi nasip etsin ?? Gönlünüzde ne dileğiniz varsa Allah onu kabul etsin ?️?️????

 131. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz keyfler nasil ramazan bayrami geliyor rabbim hepimizin dualarimizi kildigimiz namazlari okudugumuz kurani kerimi kabul etsin yeni haftanin ilk gunu hepimiz icin hayirli ugurlu mutlu gecer insallah

 132. fidancim canim allah esinen hep mutlu olun kaynananda bi gun senin deyerini anlar merak etme seni cok seviyorum incicim canim hulyanin adina cok sevindim selamlarimi iletirsin nisanlisiynan hep mutlu olurlar zulisim ve melek kainatim sizede gunaydin nasilsiniz neler yapiyonuz

 133. Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm

  ???

  Amin aminn aminn güzel dualarımıza aminn ❣️❣️❣️❣️❣️

 134. gunaydin nurdancim canim nasilsin tum dualarimiz kabul olur ee neler yapiyon

 135. Yaa dün Cennetin gözyaşlarına baktınız mı tövbe tövbe gitti adam en masum günahı olmayan adamı vurdu yaa git Arzuyu vur ne vuruyorsun Adamı ?? bide ışığı gören restoranta geldi Hepsi oradaydı Melisa o kötü adama güvendi ondada akıl yokmuş ??

 136. Hayırlı sabahlarr Zülişimm Azeri Hanım çok iyim Elhamdülillah dünya meşkalesi işte uğrsşıp duruyoruz sizler nasılsınız

  ????

  Gamzelimm nasılsın midenn daha iyimi

 137. Yok izlemedim Zülişimm hem misafir vardı hemde ütü işlerim onlarla uğraştım amann türk fizileri hint dizilerinden geride kalmıyo saçlamakta

 138. Aynen yaa çok saçma bir bölümdü zaten sıkımıştım bile artık hint dizilerine bağladık hayırlısı olsun ??

 139. zulisim nurdancim ben cok iyim sizinde iyi olmana sevindim zulisim ben bakamadim neler olmus neler kim oldu cennetin babasimi vuruldu anlatsana neler oldu

 140. Yok ya Cennetin babası vurulmadı Cennetin erkek arkadaşı vuruldu çok değişik bir bölümdü zaten tadı kalmadı dizinin zaten ??

 141. 3 tavsiye
  Herşeyin düzeleceğine inanarak dua et
  Herşeyi duzelmesi için mücadele et
  Ve birgün herşeyin bitecegine inanarak sabret..
  Sizlerin de 3 ayları mübarek olsun. Haklarımız helâl olsun birbirimize inşaallah ???
  ????
  NURDANIM idare ederim. Birkaç gün sürer muhtemelen. Yemeğe geldi sanırım dün misafirlerin
  ???
  Zülişim Cennetin ve Ufak T.C in 2. Fragmani verilmiş herşey ortaya çıkıyor. Senariste sosyal medyada:Sen bizim zekâmızla nasil dalga geçersin yazıklar olsun sana inandığımız için demişler o da hızlı bir giriş yapmış UTC senaristi ;)

 142. Kusura bakmayın birden diziyi yazdım unutmadan çünkü ben çabuk unutuyorum izlediğim dizileri falan aklımdan hemen gidiyor hatırlasam işte az bir şey ??

 143. İzledim Defnem Utc yi gerçekten senarist baya bir hızlı giriş yapmış yaa Oya hepsini söylüyor geçen haftaki bölümde susuyordu öyle şimdi adama her şeyi söyledi merak ettim doğrusu ??

 144. FİLİZİM biliyorum yoğun oluyorsun ama sen bundan sonra yeni özetlerin birini sabah 7ye ayarlarsan biz çok mutlu oluruz. Çünkü sabah enerjik oluyor herkes ve tum güzel düşüncelerini yeni sayfaya yazmak istiyor. Yeni sayfa 2,3 gibi veriliyor kimse de birşey yazmak istemiyor o zaman. Ben de dolu sayfaya yazmak istemiyorum açıkçası.. ;)
  Mümkünatı varsa tabi ???

 145. Zülişim bu sosyal medya işe yarıyor bazen. Halk sesini duyurunca senarist kendine çeki düzen veriyor bazen. Artık seyirci akıllandı mal gibi önüne ne konulursa izlemiyor artik.. ;) yoksa bizi ayakta uyutacaklar saçma sapan şeylerle ;)

 146. Gerçekten öyle Defnem bu sosyal medya olmasa belki Oya birinci Sezona kadar susacaktı bu sosyal medya sayesinde konuştu kız ?? işe yarıyor artık bide seyirci gözünü açtı önüne ne gelirse izlemiyor ?? darısı sbanın başına

 147. Bide Merve ile Pelin konuşurken bir adam arkadan cama elini koyuyor tövbe tövbe zombi gibi o adamda var bir şey ?? geçen Oyanın evinde yada Mervenin evinde dolanıyordu Peline takmış kafayı galiba ??

 148. Bende izledim utc fragmanı keşke düğünü durdursaydı Oya hanım iş işten geçti

 149. Ay bu buyuk anneye sinir oluyorum bilafi var ben bu saclari dermende artmadim kiz senin sacinda akmi var iki cizgi onden beyazlamis onuda her bolum soyluyosun geri zekali yahu

 150. Bende izledim utc fragmanı keşke düğünü durdursaydı Oya hanım iş işten geçti sonra akılları başlarına geldi

 151. Su tapu ne kadar fitne fesatla doluydusa olsun yau valla diziye reng katan tapasyaymis gelsin ya yaslilari doldurmuslar diziye icim karaliyo

 152. Haklisin Zülişim kızın dilini kedi yemiş sanki susup duruyor???? yok SBA da değişme olmaz öyle gider artik o??
  Ay bu Hadisenin konserinde giydiği kıyafetler eleştiriye tutulmuş. Ama gerçekten çıplak ya. Ay bari mübarek üç aylarda biraz dikkat edin ya. Bu nedir arkadaş. Bu kazandığınız para helâl mi şimdi

 153. Aynen yaa Oya iş işten geçtikten sonra söylüyor ne var nikah kıyılmadan söyleseydi bide gururlu gururlu söylüyor plates hocası durumunu ?? ben akıllı bir şey zannederdim Oyayı ??

 154. Gerçekten öyle Defnem yaa Oyanın durumu Cennetin gözyaşlarındaki Arzu gibi ikiside aynı sadece susup duruyorlar ?? Hadise diyecek söz bulamıyorum hiç sevmiyorum o kadını kendini şaşırdı valla zaten giydiği elbiseler hep açık saçık bari mübarek günde giyme onları para coşturuyor işte ??

 155. NURDANIM düğün oldu sanırım ki olsun bence de. O Mehmet gerzegine en büyük ceza Burcu. Inşallah Burcu boşanmaz da yer bitirir o salak Mehmeti. 2 sene yatmış kalkmış o kadınla ahlâksız zinakar oh olsun :x
  Sarmalar saran şahane eşlerini,yumurta bile kıramayan kadınlarla aldatan erkeklere hiç acımıyorum..
  ???
  Zülişim o Tunç hoca işte. Mila ve Berkin hocasıydı. Peline aşıktı adama iftira atip okuldam yolladilar orayi izlemedin mi sen

 156. Tapasya 250. Bölümde dönecek Denizcim. Kızını sapık ve yaşlı bir adamdan kurtarmak için geri dönüyor..
  Hatta Tapasyanin diziye 1000. Bölümde dönüşünün pastalı kutlaması yapılmış dizi ekibiyle ;) ??

 157. Ha tamam Defnem tam hatırlayamadım ya çabuk unutuyorum doğru Peline aşık tı ?? bide sürekli peşinde işte Pelinin ne bulduysa Pelinde gitmiş buna aşık olmuş

 158. Tapu diziye dönsede iki renk gelse yaa bıktık vallahi her yerden yaşını doldurmuş insanlar çıkıyor önceden Tapu vardı Raghot vardı onlar varken diziye bakılıyordu şimdi ise sağda İcca Solda İcca, ??

 159. Ayy tinsinççç ??? evli insanların aşkıda neymiş millet kudurmuş dizide olsa kabul etmiyorum arkadaş alışmadım ben zinalara adına aşk denen haram duygulara ıyyy iğreçler

 160. Aynen öyle yaa iğreniyorum bu tür şeylerden zinayı aşk olarak gösteriliyor bütün dizilerde tiksinç bir durum yaa her dizi bunu gösteriyor yazık bu izleyiciye sonra Şiddet neden arttı deyip duruyorlar işte bunlar yüzünden zaten hiç sevmem evli insan neden başkasına aşık olsun bunuda iğrenç bir şekilde yansıtıyorlar ?? valla nereye gidiyoruz ben şaşırdım doğrusu kıyamet alameti resmen bunlar her şey açık saçık oldu ar edep kalmadı artık ??

 161. NURDANIM amaç bu zaten. Insanlarin zinayı ve çıplaklığı normallestirmesini sağlamaya çalışıyorlar ahlâkı çökertmeye. Biz ne zaman evlilik dışı ilişkileri normal karşılarsak ha olabilir tabi dersek işte o vakit duracaklar..
  Merve diyor ya ne Oya askiymis herkeste keşke ölseydi diye :)
  Merve bebeğim sen hala anlamadin mi: KOCAN SENI OYA IÇIN BOŞAMAK ISTIYOR???

 162. KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR BU HAFTA SONU BENİM İÇİN ÇOK GÜZEL GEÇTİ. ESKİ ANILARIMI HATIRLARIMI ARKADAŞIM İLE TAZELEDİK. SİZLERDEN UZAK KALDIM SİZLERİ DE ÇOK MERAK ETTİM. SİTE GÜNCEL KALSIN DİYE ARKADAŞIMIN YANINDA ÖZET VE KONU YAZMAYA ÇALIŞTIM. SİZLERİ SEVİYORUM. ŞİMDİ KÖRDÜĞÜM ÖZETİ YAZACAĞIM. ÖĞRENCİ YEMEĞİ BİR DE MAKARNA SUYU KOYAYIM BİR TARAFTAN DA YEMEK YEMEK YAPAYIM KENDİME ;)
  BU ARADA DUNKÜ APTAL SAPIK DIŞINDA BAŞKA BİR ŞEY OLMADI DEMİ BEN BAKTIM AMA GENEDE GÖZÜMDEN KAÇMIŞ OLABİLİR

  1. Hayırlı sabahlar Filizciğim o ne güzel arkadaşınla vakit geçirmişsin senin adına sevindim ?? yok ondan sonra kötü bir şey olmadı Allah’a şükür inşallah bir daha olmaz Afiyet olsun sana ??

   1. zülişim teşekkür ederim şimdi makarna suyu ısınana kadar konu yazmaya çalışıyorum canım

     1. Teşekkür ederim Filizciğim bende buraya yazacaktım ??

 163. Filizimm hafta sonları fazla aktif olamıyorum. Arada girip okusam bile yazmaya vaktım olmuyor bilemiyorum eee varsada haberim yok hatta ne olduğunu bile bilmiyorum ? ???

 164. Kizlar nasilsiniz SELAMLAR hepinize , sizleri çok seviyorum ve özledimde ama eskisi kadar sik yazamiyorum malasef ? ee nasilsiniz bakalim ben şimdi eski yorumlari okudumda beni sormuşsunuz çok sagolun iyiyim ben sizler nasilsiniz ??
  Bende Drashti ve Gurmeetin Geet – hai sabse parayi , Jennifer ve Kushalin Beyhadh dizilerini merak ediyorum Filizim , ikiside konu olarak guzel diziler oyuncularida bayagi iyi ?
  Züliş senin burcun ne Balik burcumusun sen , o burcda insanlarin hisleri kuvvetlidir diye biliyorum ?
  NAZ ABLACIM nasilsin iyimisin ? ben iyiyim ?
  Ve diger kizlar hepinizi çok seviyorum

 165. Selam kızlar nasılsınız bakalım neler yapıyorsun

  Bende şuan sensiz olmazı izliyorum

  Ya şu paro rudranın ismini eline yazmamanı için nasılda yaktı ya elini deli kız

  Xanım Azeri iyiyim neolsun hep aynı uğraşıyoruz
  Sen nasılsın

   1. yeni bir hafta yeni bir gün… bu hafta çok dinç başladım. insallah böyle devam eder.

 166. Hoş geldin Manya nasılsın iyi misin ?? evet balık burcuyum hissim kuvvetli oluyor arada işte bazen içime doğuyor ??

 167. Manyam canını hoş geldin nasılsın niye eskisi gibi yazmıcan

  Zulişim hoş bulduk
  Nasılsın ????

 168. Bu Muktada Tapunun kizi ya , tipki annesi gibi olacak once Meethiye iyi davranacak sonrada arkasindan saplicak picagi tabi bunlari o cadaloz kari Naninin emri diye karar verir , ilerleyen bolumde Joginin evini kurtarabilmek icin Damin , Kanha kendi evlerini satarlar sonra eskiden yasadiklari Bastiye yani varoş mahalleye gelirler sonra Jogi bunlari buluyor ve kendi evinde yasamalari için ikna ediyor ? eve geldiklerinde Meethi Mukta ile ayninodada kalacak yabi Mukta sinir oluyor bu duruma annesi benim annemin hayatini mahvetti ben bununla kalmam , annesi Ichchayada saygi falan gostermem diyor ?? şimdi Daminin odasi ? Nani hemen Jogiye hizmetçi odasi boş diyor ve Jogide Naniye :
  – Sen o zaman o odaya geç, çunki Damini artik senin odanda kalacak ??
  Mukta Jogiye derki sen her zaman Ichchayi benim annemden daha fazla sevdin , o yuzden evi terk ben Ichchaya saygi gostermem bunuda oyle bilin der , Jogide hemen Ichchadan ozur dile Tapasya der , Mukta yerine agzindan Tapasya ismi cikinca Mukta uzulir ve annesinin intikamini almak için kendine yemin eder? tabi solugu yine Naninin yaninda alir ? Nanide soyle yap boyle yap ….

  1. manya bu dizi çok saçma adam puşkarın yediği paralar için 3. k,işi olan kanha kendi evini satıp fakir hayata kimse geçmez.

 169. Yenge bilmiyor musunuz kına sadece ruha değil bedene de iyi gelir ve yanık avuçları iyi eder.. ve seyyyara şarkısı ?????
  Binbaşı Rudrayi kim unutabilir ki ya canim benim??
  Bi erkek bu kadar mi güzel kina yakar ya Rab ;)

  1. hint dizisi benim için senszi olmaz ve bir garip aşk gerisini o kadar çok sevmedim. hele senszi olmaz dizisnde khushi’nin ölmesi ve rudra’nın çocuğu ile cenazeye gelmesi beni bitirmişti

 170. Tamam Filizim ?
  Bande tahmin etdim hemde dogru cikmiş Züliş tahminim ?
  Hoşbuldum Saliha ablacim nasilsin ?

 171. Aynen yaa acayip bakıyor ama bide şarkı ile insanın içine işliyor Rudranın Paroya bakışları ?? keşke hep sahip çıksaydı Paroya o öldükten sonra gidip başka birisi ile evlenmesiydi ??

 172. Evet balık burçlarının hissi çok kuvvetli olur. Ben de balığım ve dostlarim hislerime çok önem verir hakkaten doğuyor içime. Sevdiğim insanlar bulunduğum ortama geldiğinde içimde bir kıpırdama olur hissederim onu ve mutlaka görürüm ;)
  Sinsi insanları da hissederim

 173. Aynen Manya tahminin doğru çıktı ?? yaa öyle çok hissim kuvvetli değil sadece içime doğuyor hemen ??

 174. Bende de oluyor yaa mesela kötü bir şey olsa içime doğar yada eve biri gelse gelmeden önce oda içime doğar mesala bugün misafir gelecek derim o olur işte bide insanlara bakınca nasıl ne düşündükleri içime doğar ya yanlış yada doğru oluyor hissim kuvvetli

 175. kizlar merhabalar..kahinatcim evelilik iyi gidiryo onda problem hok ama kayananamda problem var tabii…

 176. Ayy Gamzelimm o bölümü izlemek isterdim tekrar ❣️❣️❣️ Kıma bölümü binbaşının

 177. Ya bende iki yabancıdaki Kumudun dizilerini merak ediyorum ?? çok güzel birisi biraz saf olsada Manyanın dediği diziyi gördüm resmini onu merak ettim ??

 178. defnem canım arkadaşım aslında ben özetleri birini gece 4-5 de diğerini öğlen 2-3 gibi yazıyordum. burdan biri rica etmişti özetleri geç ver diye bende akşam dizi özetlerini yazarken kördüğüm özetleri akşama oluyor. Bundan sonra birini sabah 5-7 arasında diğerini de 3-4 arasında yayınlayacağım ben sizler için yazıyorum zaten kızlar ben günü şaşırmış olabilirim nurdan ablam beyaz gül istemişti değiştirme günü bu gün müydü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu