Kördüğüm

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti # Nani Damini’nin Evinde

Kördüğüm 228. Bölüm ekrana 22 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan dizinin detaylı özetini vermeden önce kısa özet verecek olursak;Jogi Khosla’dan son kez süre ister. Mukta ile Meethi dans yarışmasına katılacak. Nani ise Damini’nin evine gidip zehir zemberek sözler söyleyecek.

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti

Kördüğüm 228.  Bölümün 1. ve 2. partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Khosla ile Jogi’nin Thakur konağında konuşması ile başlar. Hemen ardından Mukta gelir. Bu adam kim baba der. Jogi tabi adamın yanında yalan söyler. Benim iş arkadaşım der. Mukta ben üniversiteye gidiyorum der ve evden çıkar. Jogi torunu çıktıktan sonra rica ederim torunum bu işi bilmiyor. Ben bir çözüm bulacağım der. Bu işten daha iki gün önce haberinin olduğunu bu kadar kısa zamanda bu kadar yüklü miktarda parayı bulamadığını söyler. Biraz daha mühlet ister. Khosla, vicdana gelip son mühleti olduğunu ve parayı ödemesini ister. Mukta ise okula gittiğinde Yuvraç’ın gene dalga konusu olur. Meethi ile Mukta okulda karşılaşınca Meethi, Mukta’nın kolundan tutup kendi evine getirir. Meethi, okuldan getirdiği Mukta’yı Damini ve Survi ile tanıştırır. Damini hemen Jogi Thakur’un torunu Tapasya’nın kızı olduğunu hatırlar.

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti (22 Mart Perşembe) Resim 1

Yılarca kendi büyüttüğü kız şimdi kendi boyuna geldiğini ve güzelle bir kız olduğunu görünce çok mutlu olur. Gene de emin olmak için kimlerden olduğunu sorar. Mukta’da Jogi Thakur dedem olur der. Daimi gözyaşlarını tutmaz. Meethi kendisine zamanında kıyafet verdiği için hem borcunu ödemek hem de kaynaşmak için odasına götürür. Jogi ise evde şirket evraklarını ve parayı ödeyebilecekleri paranın var olup olmadığına bakar. Şirketi de satsa Puşkar’ın Khosla’ya olan borcuna yetmeyecek olduğunu fark eder. Bu arada dans yarışmasında giymek için Meethi Mukta’ya kıyafet vermeye zorlayınca Ichcha’ya ait olan şu kıyafet güzelmiş der. Meethi de al senin olsun der. Damini ise o güzel değil sen şunu al dese de Mukta da yok bu güzel der. Meethi de al o zaman der. Kıyafette yırtık olduğunu görünce Meethi annem çok güzel terzidir. Damini annem bunu halleder der. Damini de kıyafeti alıp dikmeye götürür. Ama gözleri iki göz iki çeşme ağlar. 

“Nani, Damini’nin Evinde” Kördüğüm 228. Bölüm Özet

Bölüm özetine devam ediyoruz. Jogi Nani ile bu işin nasıl altından kalkacaklarını konuşurlar. Jogi bu nasıl akrabalık der. Nani Jogi’nin yüzüne demese de Puşkar’ın yaptıklarını aptalca bulur. Nani bu işi çözmek için Damini’nin evine gider. Kapıyı Survi açar. Survi daha önce görmediği Nani’ye kimin için geldiniz der. Nani ise orada oturan kadın için geldim diyerek Damini’yi işaret eder. Damini karşısında Nani’yi görünce şok olur. İçeri davet eder. Ne için gelmiştiniz der. Nani ise sana teşekkür etmeye geldim der. Daimini şaşırır. Ne için der. Thakur için gönderdiğin para için der. Damini açıklamak istese de olayı Damini’ye duyurmak için senin yüzünden Jogi evsiz kalacak der. Damini buyur bir çay koyayım der. Nani ise ben buraya çay içmeye gelmedim der. Damini ben kötü bir şey yapmadım der. Nani evden çıkarken Ichcha sandığı resme bakarak Ichcha da ne kadar gençmiş der. Survi bu sırada çayları getirmiştir. Hayır efendim o Ichcha değil Mukta der. Şu an üniversite de arkadaşı Mukta ile beraber dans yarışmasında deyince Nani şok olur.

Kördüğüm 228. Bölüm Özeti (22 Mart Perşembe) Resim 2

Tapasya ile Ichcha’nın kaderini çocukları Meethi ile Mukta yeniden yaşamaya başladığını anlar. Bu sırada Meethi ile Mukta üniversitenin dans yarışmasına katılırlar. Mukta’nın kıyafeti herkesçe çok beğenilir. Aman Mukta’yı görünce beyninden vurulmuşa döner. Yuvraç, Mukta’nın kıyafetini görünce çok şaşırır. Sanırım Yuvraç da Mukta’dan hoşlanmaya başlayacak. Bu arada Nani ise Damini’ye dedesine para ver torunun ile Jogi’nin torununu arkadaş et sen nasıl birisin. Bundan Divya’nın haberi var mı der. Veer ise halen ceza evinin tesislerindedir. Babası Ummed’i arar. Ummed Veer’in Ichcha’yı aradığını Mai’den saklamıştır. Telefonla Veer’in aradığını gören Ummed Mai’nin yanından ofisten arıyorlar ben şurada rahat konuşayım deyip ayrılır. Veer hala bulamadığını ama aramaktan vazgeçmeyeceğini söyler.  Bu sırada Ichcha ile yanındaki görevli ile oradan giderken arkalarından başka bir görevli Ichcha diye seslenince Veer birden arkasını döndüğünde iki görevli ve yanlarında Suny olarak tanıtan kişi (Ichcha) vardır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

106 Yorum

 1. Ya Damini paralandı yaa eks aşkına yani Jogiye para gönderiyor Vay Damini vay sen bir ara Bundela konağında aş pişirirdin şimdi ise Jogiye para veriyor ??
  Ayy şu İcca neden ölmedi yeterin artık öl İcca Öl yaşaman bile bir Suç senin için Veer aramaktan perişan oldu İcca hala aynı bu kız akıllanmadı bir ?? Nanide ne durmuş resimde bu kadın hiç değişmedi yaa aynı burun aynı gözlükler ve aynı Sari ve saç şekli aynı hiç tarz değil bu Nani çok rüküş ??

  1. manya dediğine göre jogi nin evini kurtarmak için knaha’nın evini satacakmış geri sefil hallerine döneceklermiş bu tip insanlar nasıl anlamıyorum. burda kardeş kardeşe yapmaz.

 2. Dert bende derman sende
  Aşk bende ferman sende
  Öldüren güldüren
  Her gün ağlatan kalp sende
  Mevsimler gelip geçse de
  Aşk beni benden etse de
  Dünyada hayat bitse de
  Yine ölümsüz aşk bende

  İstemem ayrılık boynumu büksün
  İstemem aşkıma leke sürülsün
  Ben rüyamda bile yalnız seni sevdim
  İstemem baharda yaprak dökülsün
  Aşkın alevse hasretin bir kor
  Senin yokluğunu kalbime sor
  Dünyaya seninle gelmiş gibiyim
  Sensiz yaşamayı düşünmek çok zor
  Demiş şair Icca için dedi herhal ;)
  Boşu boşuna acı çekiyor aptallar mazoşist hepsi ??

 3. kızlar akşam söz, sba, çukur, ve yeni başlayan 8. gün ile yasak elma var bu reyting mücadelesinden ne çıkar.

 4. Tamam Filizim evet öyle daha iyi olacak en çok yorumlar sabah yapılıyor çünkü ;)
  Ve beyaz gül harika tabiki eline sağlık ??
  SBA daki şarkılar güzel evet. Erkan Bey iğrenç senaryosunu şarkılarla örtbas etmeye çalışıyor.. Allah’ın avam-ı, krosu beni günaha sokuyor hep. Aşk dizisinin büyük katili ruhsuz ya..???

 5. KIZLAR BAŞLAMIŞKEN GERİYE KALAN KÖRDÜĞÜM 228. BÖLÜMÜN 3. VE 4. PARTINI DA ÇEVİREYİM. BU ARADA KIZLAR DİREK KONUŞMADAN ÇEVİRİ YAPIYORUM HATALAR OLABİLİR HATALARIM VARSA KESİNLİKLE BANA HABER VERİN GERÇİ BİR ÇOK YOUTUBE KANALI BENDEN ALDIĞINI FARK ETTİM :)

 6. VAvvv… hepsi ayni gun biraz straleji yapmamislar reytingler duşer ama ÇUKUR TABAN YAPAR ISALLAH…

 7. Bence Çukur yine zirvede olur yasak elma bilmem çok tutmaz gibi 8.gün yok oda iyi değil bizim gariban sba zaten senarist yüzünden ne halde yoruldum bu senaristi eleştiri etmekten ??

   1. Evet söz Çukur iyi yaa zirvede zaten 8.gün onlara benziyor biraz yasak elma bilindik Türk dizisi ?? pek tutmaz gibi

 8. Çukur ve Söz hepsini ezer geçer tabiki.. şu Söz Kurtlar Vadisi,Arka sokaklar gibi 20 yıl sürer zaten. Tolga Saritas Polat gibi emekli olur o diziden. Terör dizilerinden nefret ediyorum adeta işkence ???
  Yasak Elma tarzındaki dizilerden bıktık seyirci olarak. Fakir kızların zengin erkeklerle olan macaralari “Out” ???
  SBA ‘da son kurşunlarını sıkıyor hasi bakalim ???

 9. Bence Sözde iyi gibi herkes Çukur ve Söz hastası ben değilim hiç sevmiyorum yaa böyle dizileri ruhumu sıkıyor ?? içim daralır izlerken sba da o dandik senarist olmasa dizi şimdi nerelerdeydi neler olmuştu belki ama dandik senarist dizi rezil etti hala devam ediyor etmeye bugün Ferhat babasından iyi dayak yiyecek ?? keşke benim içinde vursa iki defa ??

 10. Benim dizi sektöründe çok muzdarip olduğum bir konu var :SENARİST. Tıpkı okullarda fizik,kimya,matematik, edebiyat derslerine farklı hocalarin girmesi,herkesin kendi branşini icra etmesi gibi ;senaristlerde de bu kulvar ayrımı yapılmalı. Aksiyon senaristi ayri,aşk ayri,macera,tutku,savaş senaryosu, mafyatik konulari yazan ayrı olmali. Her senaristin bir branşı olmali. Sen aile drami yazan bi senariste ask senaryosu yazdirirsan elinde patlar SBA gibi bakınız ?? yurt disinda bile fanlari olan dizi simdi yerlerde sürünüyor kanali zararin eşiğine getirdi. Ya da aşk senaristine savaş dizisi yazdirirsan Muhteşem Y. Gibi herkese rezil olursun. Madem dünyayı diziler ele geçirdi o zaman bu işin eğitimini vereceksiniz. Universite sanat bölümlerine senaristlik bölümü ekleyeceksiniz ve senaryosu beğenilen mülakattan geçen başarılı hayal gücü yüksek insanlari oraya alacaksiniz ve branşı neyse gelistireceksiniz. Bir dizi varsa savaş bölümünü ayri,aşk bölümünü ayri,macera bölümünü ayrı senarist yazacak tıpkı Amerika gibi adamlar nasil izlettiriyor kendini. Masraf olnasin diye tüm dizileri aynı senariste yazdirirsan?? en az 100 kişinin ekmek yediği bir dizi tüm ekibiyle elinde patlayip söner gider, vebaliyle de kalırsın..
  BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM YANI??
  Paylaşmak istedim

  1. defne sba dizisini kanal d nini iç yapımlar ekibi yaptığı için ortada yapımcı parası olmayınca dizi ucuza gelmiş oluyor. kanal d sba nin reytinglerinin 3 ün altına düşse bile devam ettirir. diğer dizilere yaptığı gibi sert olmaz.

 11. Aynen öyle Defnem adam mafya senaristti gitti aşk dizisinin başına geçti rezil rusva etti diziyi bence bizim Türkiye dizi sektöründen pek anlamıyor gibi neden hep mafya tarzı diziler var anlayan vardır elbet onlara sözüm yok ?? ama bu sba ne dizisiydi şimdi ne oldu bu senarist yüzünden berbat etti diziyi ne tarafa vuracağını şaşırdı yaa bu işten anlamıyorsun neden başına geçtin sanki başka adam yoktu mesela Gülizar dizisi güzel dizi konusu falan ama son iki haftadır sıktı bence heleki bu hafta korku filmi gibiydi ??

 12. Ayyy FİLİZİMMMM çok mutlu oldum böyle mübarek bir günde çok yakışmış bemyeyaz saf temiz bir gül keşke accıkdaha büyük olsa gözüm gönlüm açılsa ????? ellerine yüreğine emeğine sağlık teşekkürler tatlımmmmmm ❣️❣️❣️❣️

  ????

  Gamzelimm harfiyyen katılıyor eklemek istediğim ayrıntılar var fakatt. Bir bir MÜSLÜMAN TOPLULUĞU ÇOĞUNLUKTA OLAN BİR ÜLKEYİZ. Dizilerde AR EDEP İSLAM VE GÜNAHLARA HARAM DİYEN DİLLER GÖRMEK İSTİYORUZ. İçki kumar aldatmanın her türlü rezilliğini gördüğümüz dizilerde kişi becerdiği ve başarılı olduğu kulvarda yarışsın. Adını duyursun. Herkes herşey yazamaz ve oynayamaz. Sba gibi içinde buram buram aşk kokan diziyi hemen silah ve yatak sahneleriyle tiksinç hale getirdiler. Halbuki ne hoştu müziği bile ???

 13. Tövbe tövbe aynen öyle ya Yasak elma resmen ne olduğu bellisiz adı böyleyse diziyi düşünemiyorum ??

 14. Bana Bi şey çağrıştırıyor yanlış olmasında bu yasak elma ismi hani Hz Adem Hz Havva cennette iken şeytan yanlarına geliyor Allahın yasak ettiği meyveyi yediriyor sonra onlar cenneten kovuluyor ama Hristiyanlara göre bu meyve elmaymş bizim dinimize göre değil ama ilk günahın simgesiymiş bide apple telefon var iPhone işte onda aynı yenmiş elma var buda onu çağrıştırıyor bilmem yanlış olabilir ama diziyi izlemeyi istemiyorum ??

 15. Yasak ? denilen her şeyde Allahın yasak ettiği büyük bir günah var Zülişimm

  ???

  Ama telefon olan ıphone için hiç aklıma gelmemişti çağirışım yapıyor olabilmesi ??????

 16. Aynen öyle Nurdan Ablam yasak ettiği her şeyde bir günah var aynı haram gibi yaa bu iPhone telefonu kursa gittiğim bir hoca söyledi böyle böyle diye çünkü yabancı yaa ama adamlar kaliteli yapıyor her şeyi

 17. Bende bilmiyordum çağrışım yapmasını hoca söyleyince anladım ama herkes iPhone kullanıyor ömürlük telefon keşke böyle olmasaydı ??

 18. Ben demiyorum haa hoca dedi bende paylaşmak istedim sizinle ?? yanlışda olabilir bilmiyorum

 19. kızlar diğer bölümü de yazdım akşam 18:30 gibi yayınlanacak. haberiniz olsun gece 229 u yazıp sabah 6 gibi yayınlanması için zamanlama yapacağım sizleri çok seviyorum biraz dinleneyim ben

 20. Evet NURDANIM aynen öyle. Dinimizi kültürümüzü yansıtan senaristler daha çok geliştirilip baştacı yapılmalı. Dış ülkeye satildiginda ecnebiler izlerken vay be helâl olsun böyle ahlâklı kadınlar kaldı mi demeliler??
  ???
  Zülişim Iphone olayını duymuştum. Yasak Elma dizisi de aşkı memnu tarzında olacak ;)
  ???
  Belloşum önemli birşey yoktur inşaallah

 21. Ha tamam o zaman Defnem bende yanlış olabilir diye aklımda soru işareti kaldı ama doğru olabilir çünkü apple yabancı marka ?? gerçekten aşkı memnu gibimi olacak Allah yardım ede ??

 22. FİLİZİM bir diziyi iç yapımlar ekibi yapsa da zarar zarardır sonuçta kanaldan ödeniyor tüm masraflar. Kanal D bu konuda acımasız iç yapımı olan birçok diziyi reyting yüzünden rahatlıkla final yapabiliyor çok örneği var. Zaten bu kanal dnin cimriliği belli aylardır Ferhata ve Aslıya aynı şeyleri giydirip duruyorlar ???
  Bir Berenin Intikam dizisine iyi para harcadılar ama bayağı iyi ??

 23. Zülişim Iphonelarin farklı bir sistemi var diye biliyorum
  Geceleri kendi kendine fotoğraf çekip,çıplak fotoları servis etmesi gibi gibi.. öyle duymuştum bir muhabbet ortaminda..

 24. Beren saatin dizileri kaliteli oluyordu yaa şimdi çekildi dizi sektöründen ?? Kenan Doğulu baskı yaptı galiba kır dizini otur evde ne işin var dizi ile dedi belki ??

 25. filiz abla merhaba
  burda olan amaya vardiyaa onun telefonundan kendisinin baska isi var
  benim tel yok o da bana verdi kendi teledonu
  amaya kuzenim benim

 26. Defnem İos galiba İPhone sistemi ?? tövbe tövbe gece resimi çekiyormuş telefonlarada güven kalmadı artık utanmaz iPhone ??

 27. Beren çocuk yapmaya çalışıyor da sanırım olmuyor yurt dışında bile tedavi gördü. Tüplerinde sorun varmış sanırım. Kaynanasıyla falan da tartışmış. Bu aralar çok mutsuz görüyorum Kenan Beren çiftini

 28. Gerçekten mi bilmiyordum ama iyiydi araları sanki nazara geldiler herhalde ama Kenan Doğulu baya yaşlı yaa elliye yakın Beren saat biraz daha genç gibi ??

 29. Merhaba kizlar masilsiniz bakiyom.Ay kizlar koydeyim cok guzel hava var.Oh mis.Bir tane inek mo soylemse iyi olur.Ay korduyume bakiyorsunuzmu.Peki siz ne yapiyorsunuz guzeller.
  .
  FILIZIM nasilsin canim yeni guller cok guzel.
  .
  MANYAM canim nasilsin ozledik seni.Opdum.

 30. Merhaba kizlar nasilsiniz bakiyim.Ay kizlar koydeyim cok guzel hava var.Oh mis.Bir tane inek mo soylemse iyi olur.Ay korduyume bakiyorsunuzmu.Peki siz ne yapiyorsunuz guzeller.
  .
  FILIZIM nasilsin canim yeni guller cok guzel.
  .
  MANYAM canim nasilsin ozledik seni.Opdum.

 31. On yaş var aralarında Zülişim
  44,34.. tedavi iyi sonuç vermeyince gerilmisler biraz. Nazar olabilir tabi. Allah herşeyi 4 4luk vermez kimseye
  ???
  Ay Cansu Dere Engin Akyürek sevgileymiş sanırım ay hiç yakışmıyorlar ya. Baston yutmuş gibi o tahta kızla ??

 32. Kizlar nerdesiniz yine yoksunuz.Uf ya.Sizi ozledim bak kac gundur yazamiyorum.Gelin konusali.

 33. Gamzelimm kız ne dedin sen ????? hiç bilmiyordum yaa bende iPhone’ kullanıyorum ya ne edepsiz tlfon ??? ama hiç bir sosyal mesya hesabım yok nereye aktarcakki acaba merak ettim ???

 34. Öyle bir zamana geldik ki normal yollardan hamile kalıp çocuğu sağlıklı bir şekilde doğurmak mucizee ??? yediğimiz içtiğimiz herşey zehir zıkkım nasıl olsun ki ??

 35. Gerçekten ya Defnem aralarında baya yaş var ?? Ne diyelim Allah mutlu mesut etsin ?? ya bende duydum Engin Akyürek ile Cansu Dere sevgili diye hiç yakışmıyorlar yaa Cansu Dere çok soğuk gibi zar zor gülüyor ??

 36. NURDANIM çıplak foton yoksa neyi servis edecek?? sen hiç telaşlanma hayırlı bir şekilde kullanılan hiçbir şey insana zarar vermez. Okuyup üflersin ;) ben teknik konulArdan anlamam hiç öyle dinliyorum bazen arkadaş ortamında. Uzay ve uydu cağındayız ya.. detaylara vakıf değilim tabi
  Çocuk konusunda haklisin. Hazır gıda çok tüketiyoruz. Allah’tan ben köy ortamında büyüdüm herşey organik yoksa temelli inorganik olup çıkacaktım ??çocuk acısı zor tabi
  ???
  Zülişim aynen soğuk nevale Cansu tahta kız. Konuşması bile işkence verir gibi ??
  Engini çok beğeniyorum tam bir Jon ya

 37. Ya bu Cansu Dere buzdolabı gibi hiç gülmüyor adamın iki günde evi terk ettirir bide çok zayıf çabuk gibi ??

 38. Defnem Ben pek beğenmiyorum Engin Akyüreği ama yakışıklı adam ya boylu boslu ?? Cansu Dere hiç beğenmiyorum gözleri falan bir hoş bakıyor bide ağız hareketleri hiç yok o nasıl oyuncu oldu ben şaşırdım ??

 39. Yani Iphone harika ötesi bir telefon. Hani bazi kişiler gecelikli,bikinili,mayolu sortlu fotolarını çekip şifreli dosya yapıyor ya telefonlarinda onlar kendi kendini servis edebiliyormus bazen aktarımlar yapabiliyormuş. O yüzden telefonda böyle fotolar barindirmamak gerekir. Hayırlı kullanmak lazim.. çek işte börtü böcek,edepli selfiler.. :) telaslanmayin yani. Iphone iyidir ??

 40. Sanki Cansu Dere bakışları hiç uyumamış gibi duruyor onun Anne dizisi vardı tövbe bismillah o ne biçim bir diziydi öyle ??

 41. İPhone ömürlük telefon ya at kırılmaz gibi temiz ve kullanışlı olursa daha iyi bide içinde siyu var kadın konuşuyor içinde ben pek anlamıyorum ya teknoloji işinden ama fotoğraf çekme özelli on numara ??

 42. Hos bulduk ZULISIM nasilsin canim.
  .
  DEFNEM canim sag ol evet hayatim cuma donucem ee bayramida burda kutlyacagiz tadini cikariyorum canim.Sen neler yapiyorsun.

 43. Engini çok beğeniyorum Züliş o da gözleriyle oynuyor sesi de çok hoş ;) tüm güzel kadınlarla oynadi Turkiyedeki. Beren,Tuba
  Fahriye.. Kara Para Aşk muhteşemdi tüm dünyada hâlâ konuşuluyor tüm Orta Doğu ve Orta Avrupa adamin hayrani..
  4 Jön var benim için
  Burak ozcivit,Kivanc T.
  Engin A. Ibo Celikkol

 44. Tabiki Aidem tatlımm öperim nasılsın kalktımki yök yapayım iftara akşama sen nasılsın

 45. İyiymiş ama Defnem ben pek izlemedim bu adamın dizilerini belki ondan beğenmiyorumdur ama yakışıklı adam evet bide bütün ünlü bayanlarla başrol oynadı ünlü baya bir ama bula bula gitmiş derin dondurucu Cansu Dereyi bulmuş ??

 46. Aidem vallahi artık hiç takılmoyorum niye yazmıyorlar vesaire çokta fifi ?? tabi bu sözüm herkes için geçerli değil yani temel kadrom bu sözlerimin dışında onlar yüreğimde her daim ❣️❣️❣️ Onun dışında isteyen yaZsın ister yazmasın ne yapabilirizki herkese hoş görüyle yaklaştık gerisiiiii çokta tınnnnnn

 47. Kızları bilmiyorum Aide nerdeler işleri var sanırım
  ???
  Yani çıplak foto çekmezsen sana ne zararı olacak Zülişim düzgün kullanırsan birseycik olmaz korkmaya gerek yok. Olmayan şeyi çekecek hali yok. ;)
  Annem dizisi korkunçtu evet ama sonu güzel bitti şükür sadece finalini izledim zaten..

 48. Nurdan ablam ben ADINI SEN KOY basladi ona bakiyorum.Canim kolay gelsin sana.
  KIZLAR MUBAREK AYIMIZ GIRDI MUBEREK OLSUN.

 49. Ayy Zülişimm her daim ince espirilerin var ❤️❤️ Derin dondurucu hee ???

  ???

  Katılıyorum Gamzelimm sana Engin beyefendi bir kişilik hiç şımarmayan duygulu bir yüzü var

 50. Yok Gamzelimm watsaptan bazan başı açık resim atıyordum Büşraya teyzeme falan onuda duydummi face de görülebiliyormuş çünkü yaşayanlar varmış bende artık ona bile dikkat ediyorum ??? edepsiz foto ne arasın

 51. ISABELLAM canim hos geldin.Nasilsin
  .
  ZULISIM canim iyim islerin nasil.
  .
  Aynen Nurdan ablam haklisin.

 52. İyi seyirler Aide tatlımm ❤️❤️

  İsabella sabret kızz az kaldı kabul ve makbul buyursun Yaradan

 53. Defnem Evet çıplak foto çekmezsen hiç bir şey olmaz bide telefon kendi kendine çekecek hali yok ??ya Annem dizisi psikolojik olarak tam bozuk bir diziydi çok sürmedi ama hemen final yaptı ben zannediyordum ki baya sürecek gibi şükür bitti ??

 54. Sag ol NURDAN ABLAM.Sen bakiyormusin su diziye.Ama ben senin en cok CUKURU sevdiyini biliyorum.

 55. Belloşum NURDANIM ve oruç tutanlar Allah kabul etsin oruclarinizi???
  Yani NURDANIM bazi insanlarin fantezileri var foto konusunda onlar düşünsün ??
  ???
  Zülişim derin dondurucu mu deepfriz mi artık bilemedim ???

 56. Aidem idare ediyorum sen nasilsin.

  amin Nurdanim ALLAH kabul eder isallah

  Aidem,Nurdim hic halim kalmadi bayilacam resmen okulda vardi sinav ve sunumda vardi asiri derecede baydim ay az kaldi şukur

 57. Aynen Defnem tam derin dondurucu ya hiç gülmüyor etmiyor bide sinirli gibi her şeye Allah kocası olacak kişiye sabırlar versin ?? uğur derin dondurucudur kesin deepfiriz de olabilir ??

 58. saol Defnem amin ALLAH kabul eder isallah.

  cok aciktim su sadim ama iftarda hic bir sey yiyemicem bu sinirle stresle dusunceyle.

  NURDANIM ALLAH KABUL ETSIN ORUCUNU.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu