Kördüğüm

Kördüğüm 230. Bölüm Özeti # (Mukta) Seni Seviyorum Aman!

Kördüğüm 230. Bölüm ekrana 24 Mart Cumartesi günü yayınlanacak. Dizinin Geniş özetine başlamadan kısa özet vermek gerekirse Kördüğüm 230. bölümde; Meethi annesi Ichcha ile alakalı gerçeklerin peşine düşecek. Mukta ile Aman bir birlerine aşklarını itiraf edecek. Nani ise Mukta ile Meethi’nin arkadaşlığını yasakladığı halde sıkı fıkı olduklarını görecek.

Kördüğüm 230. Bölüm Özet

Kördüğüm 230.  Bölümün 3. ve 4.  partının özetini okumaktasınız. Bölüm, Nani ile Meethi’nin konuşması kaldığı yerden devam eder. Meethi duydukları karşısında şok olur. Ancak Meethi Nani’ye Mukta’nın akrabası olduğunuz için bu konuşmalarınıza katlandım. Şimdi terk edin evimi diye kapıyı gösterir. Nani şaşırır.

Karşısında Ichcha gibi sessiz ezik bir çocuk bekliyordu. Giderken yine söylediklerini tekrar edip annen ölmedi seni kandırmışlar çocuk diyerek çıkar. Meethi her ne kadar Nani’nin yanında inanmamış yapsa da gittikten sonra söylediklerini düşünüp bu gerçek olabilir mi diye düşünmeye başlar. Amla da Bundella evinde Veer’in ilgisini çekmeye çalışsa da Veer uzak durmaya çalışır.

Amla giyeceği kıyafetlerden getirip hangisini giymeliyim diye sorar. Veer cevap vermek istemez. Hangisini istersen onu giy Amla der. Ancak Amla inatçı biridir. dört beş tane sareleri Veer’in önüne koyunca aralarından bir tanesini yetimhane öğretmeni Suny’nin giydiği kıyafete çok benzeyince bir anda Suny hatırlar.

Yuvraç nezaretten çıktıktan sonra ilk defa okula gider. Herkes okulda onu görünce konuşmaz ve kaçmaya çalışır. Yuvraç o sinirle Aman’ı görür. Herkes yine kavga edeceklerini düşünürken Yuvraç hem kavgadan dolayı özür dilerken karakolda yaptıklarından dolayı teşekkür eder. Meethi ise okula gitmez. Evde Nani’nin söylediklerin gün boyu düşünür. Mukta, Aman ile Yuvraç’ın okulda kavga etmemesine çok sevinir. Yanına gider. Ancak Aman Mukta ile konuşmak istemez. Mukta peşinden gider. Neden böyle yaptığını söyler.

Kördüğüm 230. Bölüm Özeti Resim 3

Aman ise yapma dediğim ne kadar şey varsa gittin yaptın. Şimdi ise Meethi ile beni kıskandın der. İkili konuşmalarına okulun çatısında devam ederler. Aman, sen bunları yapmana rağmen ben seni seviyorum der. Bu sırada da çatıda arka arka doğru yürümeye başlar. Mukta’ya beni sevip sevmediğini öğrenmek istiyorum der. Cevap vermezsen kendimi buradan atacağım der.

Artık son bir adım kalan seni seviyorum Aman diye haykırır. Aman hemen Mukta’ya koşup sarılır. Bende seni seviyorum Mukta der. Haydi şimdi Meethi ne olacak. Annesinin öldüğünü mü düşünsün yoksa Aman elinden gittiğine mi?

Meethi Damini’nin yanına gelip annem Ichcha’nın resmi var mı der. Damini vardı ama kayboldu der. Annem nasıl öldü gibisinden geçmişi sorgulamaya ve Nani’nin söylediklerini çürütmeye çalışmak isterken bir anda Nani haklı mı acaba dike kafasındaki daha da artar. Çünkü Damini hep kaçamak cevap verir.

“Annem Yaşıyor Mu?” Kördüğüm 230. Bölüm Özet

Bölüm özetine devam ediyoruz. Mukta ise artık duygularını açıklamanın verdiği mutlulukla okulda sanki ayakları yerinden kesilmiş gibi mutlu şekilde giderken uzaktan Yuvraç Mukta’yı görür. Bir kez daha aşık olur. Bu arada arka planda “Isq Risk” şarkısı çalar. Kanha ile eşi Survi morali bozuk olan Meethi’nin yanına gider. Meethi ağabey bana söz ver doğruları söyleyeceğine der.

Annesi ile alakalı bir kaç soru sorar. Damini ile Kanha’nın aynı soruya verdiği cevaplar bir birinden farklı olduğunu anlar. Kanha hemen Damini’nin yanına gidip annesi ile alakalı detay sorduğunu sanırım farklı bir cevap verdiğini söyler.

Damini de Meethi’nin artık gerçekleri öğrenmeye çalıştığını ama ne yapacaklarını bilemediğini söyler. Mukta eve geldiğinde Meethi’nin verdiği kırmızı sareyi kıyafetlerinin arasında bulayınca panik olur. Çünkü Meethi emanet olarak vermiştir. Bu sırada içeri Nani girer. Kıyafetini mi arıyorsun? Ben sana o arkadaşın sana dost değil düşman olduğunu söylemiştim. Kıyafetini götürüp verdim der.

Kördüğüm 230. Bölüm Özeti (24 Mart Cumartesi Özeti) Resim 2

Nani odadan çıktıktan sonra hemen Meethi’yi arayıp kıyafetin eline ulaşıp ulaşmadığını sorar. Kendisinin getirmesi gerektiğini söyleyip defalarca özür diler. Okulda da Meethi’nin yanına gittiğinde Nani’nin kıyafeti vermesinden dolayı çök üzgün olduğunu söyleyip özür diler.

Bu sırada Aman da arkadaşı olarak gördüğü Meethi’ye Mukta ile sevgili olduklarının müjdesini vermek için telefon eder. Meethi konuşacak hali olmadığı için meşgule atarken Mukta da Aman’ın Meethi’yi aradığını görüp kıskanır.

Yinede biz dostuz. Kim ne derse desin diyerek Meethi’ye sarılır. Bu sırada Nani okula gelir ve ikiliyi tıpkı Tapasya ve Ichcha gibi sıkı fıkı arkadaş olduklarını görür. Arkalarına gelip “Aman Allah’ım bu ne samimiyet” der. Bakalım Nani Mukta’ya ne diyecek. Ayrıca Meethi’nin annesinin ceza evinde 18 yıl hapis yattığından bahsedecek mi? Bu soruların sanırım cevapları kördüğüm 231. bölüm özetinden bulabileceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

270 Yorum

 1. Tabiki defnem buyrun gelin sofra kalabalık olunca dahada güzel oluyor

  İnsanın ihstahı açılıyor

  Valla ben vazla yiyemiyorum hemen doyuyorum ekmek hiç yemedigim halde

  Acaba çok su içi yorum ondanmı

 2. Gamzelimm bir robot kazandınız fakat Japon malıı Fatma girik usulu ?? işten gelince her işiniz hazır adınıda Güllü koydum ?? güle güle kullanın

 3. Sorma Defnejim bende bykdym bu muktada anesi tapu gibi salak ya metinse ica gibi cok akyly

 4. Modern isim vermedim istersen verebilirsin Gamzelimm kolundaki saate bas çalışsın ????

 5. Sağol NURDANIM ben Alfanso koyarsin diye düşünmüştüm ?????
  Güllü bana bi yeşil çay yap bakim. Yanına aldığım elmalı turtalardan da koy hele ;)

 6. Vay be ne entrika ama hiç etkilenmedim ?? Sanki sevdiğini söylemeyince atacaktı kendini sırf kıza tarz olmak için çıkmıştır çatıya ?? Ya Nani ne olur çık şu diziden bıktırdın ya senin yüzünden ve İcca salağı yüzünden hint dizilerini izleyemiyorum ??
  Damini daha ne kadar saklayacaksa İcca anası olduğunu elinde sonunda öğrenecek işte kızın kafası karıştı Nani yüzünden ??

 7. Sorma Nazla bebeğim gözümü açıyorum Iccagilin salonunda Iccanin gözyaşında buluyorum kendimi..
  Bir de klonlamislar bi sürü Icca olmuş bıktık valla ??
  Tamam NURDANIM basarim elimde patlamaz inşaallah ???

 8. Ay ne güzel olurdu deme defne

  Şuan burda olsa güllü kalk yemek yap boyu posu devrilecesi

 9. Gamzelimm Alfonzo koymuştum da bir erkekle başbaşa bırakmak istemedim ?? yoksa kesin Alfonzo idi ????

 10. En son çorbada kalmıştık bizim oralarda bulgur çorbası çok yapılır bide soğuk yayla çorbası onun sıcağıda oluyor annem genellikle onlardan yapar ?? bide kolay ya ya genellikle hamur işi çok tüketiliyor mantı falan içli köfte ev böreği onlardan ama en çok mantı ??

 11. Naniyi görünce 2 felak,3 nas 3 ihlas okuyasim geliyor ????
  ICCA okusaydı etkilenmezdi belki ????

 12. Robotun adı Güllü mü ??
  O zaman Güllü kalk kız koy bir çay yanında yiyecek olsun yada kız Güllü ben sana öyle öğretemedim işini hiç iyi yapmıyorsun seni kim icat etti kalk şu işleri gör ben biraz dinleneceğim ben gelmeye her iş tamam olacak ??

 13. Zülişimm geleneksel çorbamıdır bulgur çorbası kesme çorbası biz Erzurumlular bakliyat çok tüketiriz. Birde patates nerdeyse her yemeğini yapıyoz yoğurtlusundan tut dolmasına salatısından tut çorbasına varıncaya kadar ekiyoruz çünkü birde lahanamız çok büyük olur ??? googleye ERZURUM PASİNLER yazında memletimi görün ❤️❤️❤️❤️

 14. NAZLA biz Türkiyede yaşıyoruz ya kutlamıyoruz Nevruzu ama sizin BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM İYİ EĞLENCELER DİLİYORUM MUTLU HUZURLU GEÇER İNŞAALLAH

 15. Evet geleneksel çorba çok yapılıyor bizdede lahana sarması oluyor ya ama büyük büyük oluyor onlarıda sarmasını biliyorum sadece pişirmede var sorun bide ayarı ??

 16. Nurdanım tatmam artık yeni sayfayı kolucam ne zaman çıkar diye

  İsabellam hoş geldin canım nasılsın

  Nazlam seninde bayramın kutlu olsun nasılsın

  Defnem aynen öyle valla onları okusan bile fayda etmez
  Bu naniye

  Bence anca hatim çıkarırsak olur

 17. Baktım Nurdan abla Erzurum Pasinler güzel yermiş ya dağlık gibi ama şirin bir yere benziyor ?? bizim oralar gibi

 18. Çok şukur iyi diyelim iyi olalım
  Seninde iyi olmana sevindim canım

  Kızlar çocuklar okuldan geldi

  Biraz küçüğe ders yaptırayım dunkinide yapmadı

  Bide şarzımda bitti dolsun dönerim yine görüşürüz

 19. Naniye hiç bir şey fayda etmez ya toplanıp dua etmemiz lazım ona ?? Şeytan Naniyi görse desdur bismillah der ?? bu kimmiş ??

 20. Kaplıcalarımız var küçük yer ama Erzurum metkeze çol yakın eskiden çermik festivalleri olurmuş çok ümlü sanatçılar gelirmiş zamanla gelen belediye başkanları çalışmayıp geriye gittiler ☹️☹️☹️ Yokunuz düşerse muhhakkak uğrayın piknik alanları var fakat lüx değil çünkü üstüne bişey eklenmiyor eee yapılanda eskiyip gidiyor bayanlara özeldir kaplıcalar. Eşli gitmet isteyenler için otel var odslarda mini havuz ?? pişman olmazsınız yanii

 21. KIZLAR NASILSINIZ BAKIYIM KUSIRA VAKMAYIN BIT MERHABA DIYICEKDIM BENIM TELIMDE PROBLEM VAR SIMDI AKRABAMIN TLIYLE YAZIYORUM.CANLRIM HEPINIZI COK SEVIYORUM.KOXAMAN OPUYORUM.GORUSURUZ.??

 22. ZULIŞIM hos buldum ayniyim bugun biraz basim ve gozum ariyo biraz Zulisim merak etme cnm.

 23. Ben İzmir’i sevmiyorum fazla çok sıcsk ve çok açık ?? ama yaşaması kolay şehir ulaşımını rahat Bursa yıda seviyorum ama yeşil güzell sakin şehir hiç bir şehir İstanbul değil sanki hayat burda yaşanıyo hep gürültü hep hareket hep keşmekeş ????

 24. Yolum düşerse bir uğrayım ama hiç gitmedim o taraflara bizim tarafa yakın gibi sadece arasında mesafe var ?? neden çalışmamışlarsa daha çok gelişirdi ya aslında böyle yerlere daha çok hizmet ve önem verilmeli turizm olarakta dikkat çeker aslında

 25. Düşün Zülişimm babam liseyi okuken sinemamız varmış kadınlar kızlar hep giderlermiş Nuri Sesigüzel Burhan Çaçan hep gelmiş onlar bildiklerim. Ama ben kalktım kapanmış sinema ve festivaller daha yspılmıyor adamlar çalışmamışlar ??? geriye hitti memleketim çok yeşil değildir hava şartlarından insanların umursamazlığından ??

 26. Evet doğru ya umursamamışlar adamlar belki birileri taşın altına elini koysaydı gelişirdi hatta daha fazla dikkat çekerdi zaten çok yeşil değil bizim oralar gibi ama güzel yermiş keşke hizmeti daha fazla önem verselerdi ?? ama kimsenin işine gelmiyor galiba belki Kaç yer böyle gelişmeden duruyor ??

 27. Ya bide buraya yatırım yapmıyorlar zengin adamlar kendi holdinglerine yada yaşadıkları tatil yerlerine önem veriyorlar sonra oturup düşünsünler ülkemiz neden gelişmiyor kimse elini taşın altına koymuyor ondan işte yada umursamıyorlar ??

 28. SELAM
  ???
  HATUNLARIM
  ❤❤❤❤❤❤
  NASILSINIZZZ
  ???????

  ??????????????????

  MUKTA YI DAHA ÇOK SEVDIM BENN?

  SIZLERI
  ÇOK
  ÇOK
  ÖZLEDİM
  YA BEEN????❤??????

 29. ZÜLİŞ ABLOS ??
  BENI SORMUŞSUN IYIM COK ŞÜKÜR SEN NASILSIN ABLOŞUM ??

  FILİZ ABLOŞUM ???
  DERSLER YORDUGU ICIN SIK SIK GELEMEYIYORUM BOS VAKITLERIMDE ANCAK GELEBILIYORUMM??

 30. Züleyha sen nasılsın canım Nurdan ve melek sen nasılsın canım Defne sen nasılsın canım ve hepiniz çok seviyorum neler yapıyorsun kızlar

 31. Helinim saol iyiyim sen nasılsın:) valla napim okula gidip geliyorum oyle işte

  ❣❣❣❣❣❣❣

  Hoşgeldim zulisimm
  Iyiyim teşekkür edrm sen nasılsın:)

 32. Erzurum çarşı pazar leylim amman amman suna yarim
  İçinde bir kız gezer
  Nenen ölsün
  Sarı gelin aman sari gelin aman suna yarim??????
  Erzurum çok soğukmus ama yazlari tam yayla ;) türküsünü de çok seviyorum
  Herkese memleketi başka tabi. Benim için Ege bambaşka yeşili, şivesi ılık meltem rüzgarları laleleri,ihlamurlari,esen gelen kokusuyla ada çayları..

 33. Aslında kpssden aldığım puan Erzuruma yetiyordu memurluk olarak ama ailem göndermedi ?? uzak diye bide o zamanlar yaşım biraz daha küçüktü şimdi olsa giderim ama ?? bundan iki üç sene evvel

 34. HERKESE IY AKSAMLAR YA KYZLAR BEN YINE GELDIM BURAYA AJABA SIZLERLE SOHBET EDEBILIRMIYIM TABI SAKYNJASY YOKSA ❔❕⁉

 35. Rana hoş geldin nasılsın iyi misin hastalığın nasıl oldu merak ettim ?? mahsuru yoksa sorabilirmiyim

 36. Gamzelimm Denizliyi görmedim bilemiyorum İzmir’i sevmedim sadece çok açık ??. Ama yeşil denizin çekildiği yerlere hayran olduk yemyeşil. Egenin köyünde yaşamak isterdimm ohh miss miss

 37. Nazla özürlük bişey yok sizin bayramınız mutlu olmanızda paylaşmanızda çok normal. Sohbet edebilirsin ama davet beklemeyin zaten bir konu hakkında muhakkak sohbet ediyoruzdur davet beklemeden fikrinizi beyan edebilirsiniz

 38. Zülişimm hakkına hayırlısı olsun nereyse orası olsunn sonuçta benziyoruz gelenek olarak

 39. Evet çok benziyor gelenek olarak puanım yetiyordu ama olmadı nasipte yokmuş Erzurum iç Anadoluya yakın gibi doğu Anadolu arasında ??

 40. Bella lütfen başka çare bırakmadın sana yalvaririm gel telefonlarıma mesajlarima belki burayida görüyorsun sana yalvaririm gel delilimi buldum yeterki cevap ver gel lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

 41. Daha yaşımı yirmi bile değildi ya on dokuzdu işte göndermediler yaştan dolayı tek başıma haklılar ama bide kız çocuğu ne işi var tek başına dediler yanımda büyüğüm yoktu ama bu sefer yakın yerler gelirse giderim inşallah ??

 42. Buraya yazdım diye arkadaş ların ve sen kizabilirsin başka çarem yok ben bakmadım zaten sadece yazdım sen yeterki cevap ver gel

 43. Rana seni sormali tedavin nasil gidiyor ameliyat oldun mu?
  Allah’a emanet ol
  ???
  NURDANIM Denizli çok güzeldir. Ama Egenin en güzel yeri Izmir ve Mugladir. Muğla eşsiz bir kenttir. Daha şehrin kapısından girerken portakal, limon zeytin ağaçlarının turuncgilin kokusu seni mest eder. ??
  Izmir çok açık bir yer malesef Egenin incisi olsada..

 44. Efe ablacim yüz yüze konuş gözünün içine bakarak ablam böyle sonuç alamazsın kardeşim.. kırmayın şu kızların kalbini artık..

 45. Efe ablacim yüz yüze konuş gözünün içine bakarak ablam böyle sonuç alamazsın kardeşim.. kırmayın şu kızların kalbini artık..
  Yani

 46. Çeşmeye gitmiştik tatil için çırıl çıplak Gamzelimm kuşadası falanda gezdik. Muğla çok güzel tabikide öyle bir beldede evim olsun isterdim

 47. Bende ege bölgesini merak ediyorum ya bu yaz anne tarafından düğün var İzmirde bakalım belki annem götürür beni inşallah ilk defa gideceğim bir yere ?? gerçekten ???

 48. Rana canım hoş geldin nasılsın

  Tedafin nasıl gidiyor

  Bizde iyi olmaya çalışıyorum

  Nurdanım burasıda küçük biryer mama çok sesiz guzel bir yer yani emekli Olcan burda yasıcan

  Bizim burdada kaplıcalar var dağ ılıcası var

  Özel odalar var eşinle cocuklarınla tek suya da girebilirsin

  Ama vazla iş imkanı yok çoğunlukla burdakiler inşaatçı

  Çok yeşillik var gezicek yer çok

  Ben Balıkesir rin Gönen ilçesinde oturuyorum

  Yani ben tam ortadayım Balıkesir Bursa Çanakkale hepsinin arasında iki saat var

 49. Eşim kaplıcalarda bir haftalık tatil arayıp durdu bu kış alışkınızda biz memleketten. Ama kesemize uygun bir yer bulamadık SALİHAMM nasip olursa belki geliriz

 50. ZÜLEYHAJYM SIZIN ULKEDE NOVRUZ BAYRAMYNYN OLMADYGYNY BILEYORDUM DEDIM SADAJA BASGA BISEY YOK JANYM

 51. Evet Izmirin mağazalarında kapalı kıyafeti bulmak çölde su bulmak kadar zor malesef ??
  Kadınları giyinmeyi unutali çok olmuş. Izmirin tarladaki kızları bile sıfır kol atlet giyer?arkadaşımla az kiraz toplamadik??
  Inşallah gidersin Zülişim kordonu falan gezdirir biri belki ;)
  Allah büyük NURDANIM alırsın inşaallah ev.. layiksin en güzeli ne

 52. Balıkesir de harika bir yer Saliham ya..
  Altinovasi,Ayvaliki herşeyi muhteşem..
  Kolonyalari da şahane ;)

 53. İnşallah Defnem çok istiyorum gitmeyi ya farklı bir yer görüyüm en azından

 54. Naz,Gizem ve nasılsın diyen kelebekler teşekkür ederim sizler nasılsınız ?? Tek tek cevap veremiyorum yorgun bi insanım ben idare edin ;)
  Eve yeni girdim Adını Sen Koy bakıyom Zehragil de tarhana yapıyor bizden duydular zaar?
  Biz ne konuşsak çıkıyor birkaç gün önce fotoğraf olayını konuştuk patladı hemen efsunlu muyuz neyiz ???

 55. YA ANLADYM ABLAJYM SEY AH KALBIM BI URASYN HERKES ORAYA KOMIK BISEY YAZDYM BI HAVANYZ DEGISI DIYE BIRAZ GULURSINIZ MUTLU OLURSUNUZ DIYE KYZLAR ☺

 56. Defnejim bende ayny fikirdeyim cok merak etdim onu ya ablajym biranonje gelsin aramyza

 57. Gerçekten tarhana çorbası yapıyor ya bizi takip mi ne ediyorlar artık resim olayda oldu aynen ?? tövbe tövbe topluca ermişlere karışacağız ??

 58. Nurdanem hosbuldum tesekkur ederim canim benim iyiyim guzelim seni sormali ZULEYHAM hosbuldum birtanem cok sukur iyiyim sen nasilsin canim DEFNEM guzelim tesekkur ederim cok sukur iyiyim canim benim sizlerde hep iyi olun canlarim benim

 59. Ben yazdım İsabellaya merak ettim diye o dediki başım ağrıyor merak etme dedi ama bugün hiç yazmadı bende merak ettim şimdi ??

 60. Defne abla ben iyiyim
  Zülişim nasılsın?
  Kızlar bizim okulda nevruz bayramını kutladı sonra ateşin üzerinden atladik ve bende atladim baya eğlendim

 61. Dünden yemeğim vardı bir çorba yaptım yanına ahaa menü hazır ne yeter ne olcak ??

 62. Artık tatli miyiz şom ağızlı mi bilemedim NURDANIM ??
  Eşin de menüyü beğenir inşaallah
  Ya bu Adını sen koy nerdeyse Ah kalbimin aynisi. Kızla oğlan tam opusecek odaya herkes dalıyor sensörlü müdür nedir ya. Iki yıl olmuş evleneli kız daha elini tutturmuyor oğlana
  Bir de çiçekli esofmanina parfüm sıktı o kadar boşa gitti????
  Bunlar anca 10. Sezon çocuk yapar?? ay komedi ya

 63. Elosss ablosum nasilsin iyimisin neler yapiyosun seni cok ozledim mersinin en guzeli ve en tatlisi seni cokk ozledim nerelerdesin ve seni cokk sevdigimide biliyosun bir an once yazzz ????
  ??????
  Denizim canimin taaa ici sen nasilsin iyimisin neler yapiyosun senide cok ozledimm biricik arkadasimmm benim seni sevdigimi unutmaa tatkiskomm

 64. Aynen ya ikiside odun gibi hiç bir şey yok aralarında sadece birbirlerine bakıyorlar konuşuyorlar Abdi ile Pragya gibi onların Türk versiyonu ?? oğlan sadece kıza bakıyor kızda hiç mimik hareket yok bunlar dördüncü sezona anca çocukları olur kesin ??

 65. Aynen öyle Zülişim bazi diziler insana beynini terk ettirecek hakkaten.. ?? bu nedir Allasen

 66. Aynen Defnem ya kız oğlandan utangaç oğlan kızdan utangaç bide oğlan robot gibi sadece konuşuyor hareket hiç yok ?? Ayy bu dizi insanın uykusunu getirir bide günlük dizi nasıl izliyorlarsa artık merak ettim ??

 67. Aynen öyle Zülişim benim geldi bile.. kıza onca hakaret ediliyor tık yok yüzüne tukurseler Ya Rabbi şükür diyip gidecek ezik ya ??

 68. Aynen Defnem Ya kız hiç hareket yok oğlan kıza hakaret etse sesini çıkarmaz yine bakar bu Ayy hiç çekilmez bu dizi bide kız hiç ev işi görmüyor anca kocasının yolunu gözlüyor ?? gelse de birbirimize baksak der gibi azıcık yemek pişir ne bileyim ev süpür ??

 69. Tuanam gelmiş hoş gelmiş nasılsın?
  Zülişim ben ıyiyim sen neler yapıyorsun?

 70. Evet Nurdan abla kız aynı onun gibi ya dört gözle kocasını bekliyor ev işi falan hiç yapmıyor ?? bide sesi hiç çıkmıyor mıy mıy gibi kerbetenle ağzından laf alıyorsun sanki ?? oğlanın ondan kalır yanı yok tam tencere kapak misali ??

 71. Gamzelimm okullarda florürlü vernik uygulaması varmış dişlere. Oğlum form getirmiş yine acaba senin bir bilgin varmı. Yutar falan zararlıdır diye düşündüm ama acaba yanlışmıyım

 72. NURDANIM hekim kontrolünde yapılıyor diye biliyorum
  Diş diplerine uygulaniyor. Florüre alerjin olmadığı sürece çok sağlıklı bir uygulama. Vernik uygulamasının yapıldığı gün dişler fircalanmiyor. Okulda böyle bi uygulama olduğunu bilmiyordum hekim geldi mi acaba okula??
  Bi sormak lazim. Bella olsa sorardik tıp okuyor nede olsa..

 73. Gamzelimm birinci sınıftan belli var bu uygulama. Fazladı azar azı yarar diş çürüklerini önlüyormuş ama ihtiyacı kadar olması lazım mış da güvenemedim her hangi bir ücret de talep etmedikleri için yaptırmak istemedim

 74. Florür çok etkili bir madde tabi. Kontrollü kullanmak da fayda var. Bi bilene sormak lazim

 75. iyi aksamlar…
  ablalarim naslsiniz? zuleyha apla defne ablacim nasilsiniz rumuzum neydi tama hatirlayamadim ablam.
  ben bugun cok kotuyum cok aglagim aslinda tam iyilesmeden yazmayacaktim ama biraz uzuntumu unutmak istedim sizi gercekten seviyorum.

 76. Yok NURDANIM nohut pilav yaptım iyiyim şükür..
  Vedat psikopatini izlemiyorum malesef
  ???
  Halecim ne oldu niye ağladın ?? Herkese nooluyo böyle

 77. KYZLAR HEPINIZE IÝ GEJELER TATLI RUYALAR ☺OPDIM SIZI ?????? IY UYKUKLAR ALLAH RATATLYK VERSIN.
  BEN COK YORGUNYM YARYN ERKAN KALKMAM LAZYM.BEN KACDYM KYZLAR
  ISABELLA JANYM GELIRSEN BI NOT BYRAK SENI COK MERAK EDYORUS BURDA KENDINE DIKAT ET JANYM HEP IÝ OL JANYM SENI COK SEVIYORUM ☺??
  DENIZJIM SENDE URARSAN BURAYA NOT BIRAK OKURUM SENIDE COK MERAK ETDIM JAJYM BIRANOJE ABINI IKNA ETKI BURDA HEP KALASYN SENI COK SEVIYORUM JAJYM OPDUM☺????
  ESNOSUM SENDE KAYBOLDUN SENIDE COK SEVIYORUM JAJYM OPDUM ☺??
  KAINAT KYZY SEN NEREYE KAYYP OLDUN GELIRSEN NOT BIRAK OKURUM SENIDE COK MERAK ETDIM JAJYM SENIN SEVIYORUM JAJYM OPDUM ☺???
  MIRAJYM SENDE URARSAN BURAYA NOT BIRAK OKURUM JANYM COK OZLDIM SENI COK SEVIYORUM JAJYM OPDUM ☺???
  HADI BEN KACDYM KYZLAR.??☺??

 78. Hayırlı akşamlar

  Yok nurdanım evlenmemiş onun kullanıyor nefese karşı

  Ya benim le evlencen yada nazarla evlenip hayatı zindan edecem diyip tehtit ediyor

 79. Nazlam sanada hayırlı geceler ???

  Nazım nasılsın canım

  Hale hoş geldin nasılsın ????

  Defnem afiyet olsun canım yarasın ???

  Nurdanım o söylediğin uygulama oğlumada yaptılar zararı yokmuş faydalı bişeymis canım

 80. Gerçekten evlenmişmi Ayy Nefese yazıl oldu ya kıza acıdım valla ?? gitti kaptırdı adamı bide ağlayıp duruyor Tahir diyerek

 81. Öyle dövmüştü ki SALİHAMM fragmanda gördüm NaZarı kim yaptı diye sordular kocam dedi doğru duyduysam yada kocan demiştir

 82. Hoş geldin Hale nasılsın iyi misin neden ağladın sakıncası yoksa söyleyebilirmisin ☺️☺️

 83. defne abla
  az one msji yazarken hatta suan bile agliyorum ben 2 aydir evden hic cikmadim rahatsizm sonucta ilk defa hava almaya ciktik biraz iyi hisseeyim diye annemde bana cok uzluyordisarda biri benim hastaligimla alay etti laf sotledi oyle incindim ki icimden seninde basina gelsin demek geldi ama demedim diyemedim .az moral duzelsin diye ciktim zehir oldu cok agladim neden boyle insanlar bu hayatta hastalik herkesin basina gelebilir insanlarin gorunusyle tipiyle alay edenlerdenn nefret ediyorum.bir daha evden cikmicam hala agliyorum annemin bile gozun den yaslar geldi en cpk buna icim acidi abla cok agliyorm neden boyler ya

 84. Ha tamam Vedat ile evlenmiş Tahir nereden çıktı nasıl belli oluyor diziyi takip etmediğim daha doğru düzgün bir bölüm izlemedim şimdilik ??

 85. Hâle bitanem kıyamam sana. Ne oldu ki ben anlamadim. Sen kaza mi geçirdin tam olarak rahatsızlığın nedir kalıcı birşey mi canim??

 86. Çok üzüldüm Hale ya nasıl insanlar var Allah ıslah etsin onları üzülme ya ?? gerçekten insanların hastalığı ile alay edilir mi hiç sen çok kalbi temiz birine benziyorsun yazdıkların ile belli oluyor gerçekten seninle alay edenler utansın ?? sen sıkma canını ya ne diyeceğimi bilemiyorum ya ağlama lütfen

 87. Nurdanım o dayak yiyen nazar deyilki başkası oda yeni girmiş diziye

  Sen yanlış görmüşsün bitanem

  1. o başka bir kız adını hala söylemedi beni de çatlattı artık söyle kızzz diye kızdım valla

 88. Hale Kendini bilmezler için üzülmeye. O kişilere güldükleri hale gelecebileklerini söyleseydin

 89. defne abla aglamaktan yazdigim yoruma bak resmen elim tutmadi ya kusuruma bakmayin ozur dilerim genis bi zamanda uzun ananlatirim
  biras kafam dagilsin eee ne yaptiniz ben yokken?
  son haberler diziler ne alemde

 90. filiz abla asagida duzgun yazamadigim yorumum var silebilirmisin?
  lutfen kotu gozuktu te orda lutfen

 91. ben hayatta kimseye kotu sey soyleyemem ki nurdan abla kimsenin basina gelmesin ki Yuce Mevla herkese saglik sifa versin ama annem cok uzuldu o daha cok incitti beni birde cikalim diye o israr etmisti 2 aydir hic cikmamistim iste ya insan kirilir abla hayatta boyle insanlar varmis meegerse bilmiyordum .sonucta hep karsimdakini anlamaya calisirim ama bu insanlari anlamadim okumus ettms belki hali vakti iyi kizlara bwnziyordu birde tanimadiklari insana bakip gulmek ufff bos verin ablarim ben sizinle uzuntumu unutmaya geldim kapatilim su konuyu ne our

 92. Ee HALECİM kalıcı birseyin de yokmuş korkuttun beni ya. Ayrıca kalıcı birseyi de olabilir insanin. Merak edenlere açıklasaydın ne olduğunu. Ben dışarda binlerce şey görüyorum hiç tuhaf gelmiyor. Hepimiz pamuk ipliğine bağlıyız engelli adayıyız ölümlüyuz daha ötesi
  Bu kadar mutsuz oluyorsan dışarı çıkma ablam evinde iyileşme sürecini tamamla..
  Dizi dünyası bıraktığın gibi pervasız ve saçma yine :) :)

 93. Tamam Hale sen üzülme ya konuşmayalım sen kendini kötü hissetme yeter senin için dua edeceğim gerçekten??

 94. Yüzdeki sislikten bahsetmişsin Halecim yüzün mü şiş senin?
  Botoks yaptirdini düşünmüştür birtakım şuursuz insan müsveddesi..

 95. Neyse biraz magazin gündemi vereyim ayy Tarkanın kızı olacakmış daha yeni haber vermişti çocuğu olacağını ne ara öğrenmiş tövbe tövbe ??

 96. Allah onları ıslah etsin ne insanlar var ya kendileri aynaya hiç bakmamışlar galiba üzülme Hale ya gerçekten çok üzüldüm ??

 97. Hale sen kötü olma biraz kafan dağılsın kördüğüm yeni halini beğendin mi kusura bakma ya kafan dağılsın diye soruyorum yoksa çok üzüldüm sana ??

 98. Bana mı soruyorsun ben şimdilik pek beğenmedim ya dizileri bir yasak elmaya baktım oda sarmadı pek ?? kördüğüm dizisini beğendin mi iccanın kızını

 99. bende batim yasak elmaya ama uzun vadeli olur mu bilemedim abla oyle guzel dizi yok gibi millet su adi zehraya takmis merak ettim onuda bi izlicem bu hafta Allah nasip ederse bakim nasilmis

 100. Evet ya Adı Zehra baya ünlü oldu hiç izlemedim ama sadece ilk bölüme baktım merak ettim ama yasak elma bilmem çok uzun sürmez gibi ??

 101. Kizlar iyi aksaar torgunum iyi aksamlar soyleyin dedim.Ay beynim catladi ya su tel duzelene kadar sukur artik elimde tam simdi goturudum.Kendinden gitdi ya.Neyse kizlar ben yorgunum.Size iyi geceler benin soran arakaslarim sag olun yarin cevaplarim.opdum.
  .
  NURDAN ABLAM merak etme sildim hem akrabam oyle seyleri pek onemsemez rahat ol.Oyles eylerden anlamaz.Opdum.

 102. evet abla banda oyle geldi bakalim kac boum surecek adi zehrada cok kunusuluyor den gelirse tekrari bakarim yeni bolumunude bi goz atarim

 103. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKİN
  ..
  TUANAM ABLASININ BİRTANESİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR HAMD OLSUN GELDİM CANIM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖZLEDİMM
  KENDİNE İYİ BAK OKULA ARAN NASIL DERSLERİN NASIL ANKARADAMISINUZ .
  HALE CANIM GEÇMİŞ OLSUN…

  HELİNİM ABLASININ DÜNYA TALISI NERDESİN SINAVIN NASIL GEÇTİ BİRTANEM

  PORTAKAL ŞEKERİ ÜZME CANINI CAHİL İNSAN ÇOK VAR DÜNYADA …
  ..
  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  AHİRETLİGİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR GÜNÜN NASIL GEÇTİ GÜN IŞIGIM
  KELEBEGİM KOMŞU KIZI
  ❤️❤️❤️????????❤️❤️❤️❤️❤️?????

 104. Bende tekrarını izleyeceğim ya gerçekten baya ünlü oldu ama karışık gibi Zehra bir Hande oluyor bir Zehra baya karışık ??

 105. Sağol Halecim bende sana dua edicem. Sen hiç üzülme Rabbimin veremeyeceği bir şifa yoktur. Kiz Nejat işlerin tüm vücudu iki yil boyunca arı sokmuş gibi şişti o bile insanlardan kaçmadı şimdi eskisinden bile daha karizma ;)
  Sen de eskisiinden daha güzel olacaksin merak etme. Aşırı hassas davranıp kimyanı bozma??? kötü günler kalıcı değildir..
  ???
  Kızlar ben telefon trafiğine yakalandim. Hafta sonu hala kızım evleniyor siz devam edin ben muhtemelen dönemem ??

 106. tesekkur ederim .defne abla bende tanistigimiz gunden beri her gun sabah sana zuleyha ablama du ediyorum oismen ubutmuyirunutmuyorum ela ablam tesekur ederim daha iyiyim sizi seviyorum tesekurler.
  zuleyha ablacim evet izle ben 1.2 bolumune baktim az uz digerlerini de izlerim tekrari denk gelirse gelmezzse cumartesi izlicem ama az uz anladim dizi karisik degi bence.
  reytinglere baktim bu yeni badlayan diziler pek izlenmemis gibi
  dun 1.sirada kadin dizi yer almis fatih dizisi 3 sirada cikmis

 107. Neyse kızlar ben gidiyorum bugün çok yoruldum zaten az kişi var gecede uyumadım ders yüzünden uykum var bide başım ağrıyor ?? Allah rahatlık versin iyi geceler Kızlar ?????️?️
  Halecim üzülme senin için dua edeceğim uyumadan önce ??

  1. iyi geceler zülişim sen anlata karadeniz izleyip yazıyordum canım geciktim biraz ondan dolayı kusuruma bakma canım

 108. Neyse senin için yazarım Hale evet yeni başlayan diziler izlemedi gibi kadın dizisi baya izleniyor Fatih dizisi tutmamış zaten ??

 109. canim ablam tesekkur ederim.bende sana edicem tabikide hayatta yuzun hep gulsun insallah.yorgunsan dinlen canim ablam ben mani olmayi diziler oyle iste ah kalbimi actim bende su tanu cok gicik sarla teyzeye iftira atti hirsiz diye

 110. evet abla cok gicik tanu insabin agzinin ustune vurasi geliyor
  bu mitalyide anlamadim iyimi kotumu cozemedim kimin yanindaysa hele o tajji mi mitalinin kayinvalidesi cok alem ac gozluler ya filiz abla yorumu sildigin icin tesekur ederim

 111. soruun var sitede galiba isim yazmadan yorum giditor filiz abla agladim yorumlarida silsen sevibinrim hersekese acik ya yorumlar bilemedim bisi olur muki insanlar ne dusunr ki bilemedim :( neyse ben dinleneyim sizi seviyorum kendize iyi baki Yuce Allah a emanet olun

 112. FİLİZİMMM GÜLÜM İYİYİM
  SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL İYİ SEYİRLER BENDE AH KALBİM İZLİYORUM
  ..
  ZÜLEYHAM HAMD OLSUN SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  YORGUN MUSUN UYU DİNLEN CANIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  ..
  .
  PORTAKAL ŞEKERİ ADIN NE İSMİNLE HİTAP ETMEK İSTERİM BİZDE SENİ SEVİYORUZ
  BENDE AH KALBİM İZLİYORUM TANU GICIK DEYİL ALYA TANU ŞEYTANIN AVUKATI GİBİLER BİLDİĞİN CADI HERŞEYİ NASIL KENDİLERİNE ÇEVİRE BİLİYORLAR HELAL

  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  KELEBEGİM KUZENİNİN DÜŞÜNÜ HAYIRLI OLSUN
  DARISI BİZİM SİTEDEKİ BEKARKARIN BAŞINA
  AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI
  BENDE SENİ ÇOK ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUMMMM CAN SUYUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????️?️?️?️?️????

 113. NAZIM HAYATIM HOŞ GELDİN GEÇ GELMEDİN KIZLAR YORGUN OLDUKLARI İÇİN UYUDULAR SANIRIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

 114. ELAMM HAYATİM HOSBULDUM TESEKKUR EDERİM CANİM İYİYİ SEN NASİLSİN İYİMİSİN GUZELİK

 115. Merhaba kızlar
  Ela Naz nasılsınız neyapıyosunuz
  Ben Y.Bahara bekliyorum yanı Sultanımı bekliyorum

 116. SALİHAM canim benim tesekkur ederim birtanem cok sukur iyiyim sen nasilsin iyimisin canim GİZEMİM canim tesekkur ederim guzellik iyiyim sende hep iyi ol canim

 117. filiz abla sil ama untma tmm mi tesekkur ederim bugubluk benden bu kadar tekrarda iyi geceler ela abla hale ben iyi geceler

 118. Aslında y.baharı tekrar seyretmek zevkli olmuyor Züleyhanın dediği gibi çünkü senaryoyu biliyorum ne olup biteceğini biliyorum o yüzden çok heyecanlı olmuyor ama Sultanı seyretmek zevkli heyecan veriyor bana yani diziyi sadece Sultanı seyretmek için seyrediyorum valla ???

 119. İNCEM TESEKKUR EDERİM VALVERİYORUM LAH BENDE YENİ EVE GELDİM MİSAFİRLİKTEYDİM BİRTANEM COK SUKUR İYİYİM SENSENDE HEP İYİ OL İNCEM BAK SULTAN HAKİNDA SANA HAK VERİYORUM ALLAHİ VAR COK AMA COK YAKİŞİKLİ BİRİ CANİM

 120. NAZIM HAYATIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL YOK CANIM UYUMADIM BURDAYIM

  İNCE CANIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAMD OLSUN İYİYİM BU AKŞAM Kİ BÖLÜMDE SULTANI VURUYORLAR BEYAZ GÖMLEK KIRMIZI OLUYOR

  HALECİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

 121. İNCE CANIM VALLA BEN YÜZÜKLER EFENDİSİ 50 FAZLA İZLEDİM HALE İZLEYİNCE ÇOK BEYENİYORUM
  ÖNCEDEN BİLİNCE NERDE NE OLMUŞ BİLMEK GÜZEL

 122. NAZIM HAYATIM SEN BEKARDIN DEYİLMİ YANLIŞ HATIRLAMIYORUM DEMİ

 123. NAZIM HAYATIM SEVDİĞİN BİRİSİ VARMI SÖYLEMEK İSTEMESEN ANLARIM

 124. Elamm hayatim ben gaziantepliyim sevdiyim vardi ama olmadi ondan sonrada hic birini hayatima almadim canim

 125. Kızlar Naz Ela evet vurdu o pislik Vujan benim Sultanımı? ama helal olsun Sultanıma o kadar canı yanarken bile o uyuşturucuları yok etti eline koluna sağlık kahramanım benim??

 126. Ay kızlar o müzikli çakmağı Sultana eşi hediye etmiş ve elinden hiç düşürmüyor canım benim ya?
  Ve Aryan yavrum nasıl da korktu babası ölecek diye Madu kurşunu çıkardı ilk seyrettiğinde diziyi Maduya teşekkür etmiştim şimdi ise lanet ediyorum defol Sultanımın yanından diyorum?
  Sultanın yanına geldi yine tin tin Sultan kovuyor o gitmiyor sana çocuğa nasıl davranılır öğreteceğim diyor yani bundan sonra hayatındayım demek istiyor ?? Madu bi git ya bi defol git?

 127. Hayırlı geceler ??

  Nasılsınız bakalım

  Yatanlara Allah rahatlık versin

  Yatmıyanlar varsa ne yapıyorsunuz

  Ay filizim gördün mü

  Kızın adı berrakmış bide Vedat yollamış inanırmısın ben nasıl gördüm anladım birşeyler çeviriyor

  Hiç samimi gelmedi bana

  Bakalım şimdi ne olacak fıragmanda vermediler sinir oldum okadar bekledim

  Deli tahiri gördün mü nasılda bozdu oyunlarını nazarın babasının mallarına ne güzel elkoydu

  Helal sana deli Tahir

  Valla çok güzel dizi bayadır ilk defa bukadar bir diziyi beğeniyorum ??

 128. Saliham sanada hayirli geceler canim ben bu gun sen anlat karadenizi izleyemedim canim ya

 129. Ela canım evet bazı dizi ve filmlerde tekrarını seyretmek zevkli olabilir ama y.baharda zevkli olmuyor sinir oluyor insan şundan dolayı mesela şuan Madu Aryenle çok ilgileniyor ve Sultanın hayatını kurtarıyor ama daha sonra Madu Sultanın ölümüne sebep olacak ve Sultan öldükten sonra bir kere bile Aryanı görmeye gitmeyecek çocukla hiç ilgilenmeyecek üstelik Sultana bir söz vermişti eğer Sultana bir şey olursa Aryenle ilgilenecekti ama sözünü tutmadı işte bunun gibi bir sürü şeyi bilince insan Maduyu gebertesi geliyor??
  Neyse kızlar ben artık yatayım size iyi geceler iyi uykular

 130. Normalde izliyormusunuz nazım çok güzel

  Müziklerinide çok seviyorum zaten Karadeniz şifresini bayılıyorum çok hoşuma gidiyor konuşmaları

  Bende artık yatayım çok geç oldu sanada hayırlı geceler tatlım??

 131. İnce sakin ol sadece dizi

  Niye bukadar sinirini bozuyor sunki

  Boş ver gitsin

  Sanada hayırlı geceler ???

 132. Saliham hep izlerim canim cokta severim ama bu gun izleyemedim canim sanada iyi geceler tatli ruyalar birtanem

 133. BEMDE IYIM TATLYM IY DERSLER JANYM COK SEVIYORUM JAJYM SENI OPDUM SENI??????????????

 134. GUNAYDIN her kese nasilsi iz guzeller.
  Ay dun bende akdim yb sultani anlamiyorum madhu onu kirtardi “INCEM” bir sey soyleyimmi ne rk haklu nede sultan bence madhu hakli.Ikiside boyle yaprsa o zaman ben madhuyu severim.Haklisonhemde insan biliyor ne olaxagini canim gecen defa bana yorum yazdin gulum bende tanisdigima memnun oldum.Ama burda her kes yaziyor guvenli bir yer olmasaydi biz yazmazdil opdum.

 135. KIZLAR NERDESINIZ OZLEDUM SIZI HADI GELIN.BEN COK SIKILDIM SIMDIDE YB BAKIYORUM.HADI.

 136. ??REGAİB KANDİLİ DUASI??

  ??Ya rabbi bu mübarek günlerin ?

  ??hürmetine acizlikten üzüntüden?

  ?Tasadan kederden korkaklık tan ?

  ?Kabir azabından cehennem ?

  ?ateşinden sana sığınırız ?

  ?Bizleri kötülükten ve ?

  ?Kötülerin şerrinden emin eyle?

  ?Ya rabbi bize karşı düşmanlık ?

  ?Duygularıyla oturup kalkanların ?

  ?Kalplerini yumuşatmak murad ?

  ?Ediyorsan bize ve gönüllüler ?

  ?Haraketine karşı olanların ?

  ?Kalplerini yumuşat ve ?

  ?Sinelerini daim bir sevgiyle ?

  ?Doldur ey kalpleri evirip çeviren?

  ?Sultanlar sultanı bizim ?

  ?kalplerimizi de onların ?

  ?Kalplerini de sevdiğin ve ?

  ?Hoşnut olduğunu güzelliklere ?

  ?Çevir ya rabbi?

  ?REGAİB GECESİ HÜRMETİNE ?

  ?Ölmuslerimizin Kalplerini ?

  ?Nur mekanlarını cennet eyle?

  ?Yaşayan yakımlarımızı da?

  ? sağlıklı sıhatlı ve senin ?

  ?Rıza olacağın hayırlı ?

  ?Bir ömür nasip eyle ?

  ?Aminnnnnnnnnnnnnn ?

  ?Hepinize günaydın ?

  Ve kandiliniz mübarek olsun ?????????????????????

 137. SALIHAN ABLAM sanda gunaydin ablam senin kandilen mubarek ne guzel yazmissin duyayi sabah sabah.Sag ol ablam.
  .
  NAZLAM canim kusura bakam ben koydeyimde dedemlerin yaninda pek yazamiyorumCanim benim

 138. Kızlar hepinizin Regaip kandili mübarek olsun
  Bu günün hürmetine Rabbim dualarınızı kabul etsin?

 139. ??????????HAYIRLI KANDİLLER CANIM ARKADAŞLARIM ???????????????
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  ELAM KANDILIN MÜBAREK OLSUN CAN SUYUM ⚘⚘⚘⚘⚘

 140. Melek canım benim biliyorum dizi olduğunu ben sadece herkes gibi yorumumu yapıyorum zaten dizi olmazsa biz Sultan sevenler hepimiz gider o koca Hindistanda o Maduyu bulup samını başını yolardık??

  1. İnce hayırlı sabahlar Regaip Kandilin mübarek olsun Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ??

  1. Defnem hayırlı sabahlar Regaip Kandilin mübarek olsun Allah gönlünde ne dua varsa onu kabul etsin ??????

 141. Kainat canım benim biliyorum burası güvenli bir site ama yinede sonuçta herkese açık bir site herkes yorumlarımızı görüp okuyabiliyor o yüzden benim hayat hikayemde biraz karışık ama belki ileride anlatırım ve kendimi daha iyi tanıtırım

 142. Herkese günaydın hayırlı sabahlar kızlar ????❤️❤️??
  Regaip Kandiliniz mübarek olsun Allah gönlünüzde ne dua varsa onu kabul etsin ??❣️❣️

 143. İnce hayırlı sabahlar ?? ya Yalancı baharda Sultan diziye girince dizi yayından kalkacaktı vazgeçtiler Sultan işe yaradı ?? keşke saati erken olsa ?? Dün azıcık baktım Avrupa kanalından Madu Sultanı mermisini çıkardı bir o kalmıştı doktor olmadığı ?? Rk yoktu ortalıkta ?? pek

 144. Tek tek isim yazamayacağım sayfa baya dolmuş isimlerini yazamadığım arkadaşlarım kusura bakmayın Regaip kandiliniz mübarek olsun Allah gönlünüzde ne dua varsa onu kabul etsin ????

 145. Teşekkür ederim Nazla seninde mübarek olsun Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ??

 146. HEPİNİZE GUNAYDİNLAR KİZLAR HAYİRLİ SABAHLAR HEPİNİZİN RAGAİP KATDİLİNİX MUBAREK OLSUN NE DİLEYİNİZ VARSA ALLAH KABUL ETTSİN CANİM ARKADASLARİM

 147. ZULEYHAJYM SEY SORJAM SANA RAGAIN KANDILI DEMEK ME DEMEK ABLAJYM BY NASILBI BAYRAM BIZIN ULKEDEDE VARMY YOKMU BILMAM BEN SADAJE YENI YYLY SEVGILER GUNI KADYNAR GUNINI NOVRUZY ORAZ BAYRAMYNY BILIRIM

 148. Nazla canım Regaip Kandili üç aylar başlıyor ya hani recep şaban ramazan ayı oruç falan tutulur işte Regaip kandili bu üç ayların başlangıcı olarak mübarek gündür yani diğer aylardan daha önemlidir bu aylar Allah tarafından inşallah anlatabilmişimdir çünkü bütün kandiller bu üç aya denk geliyor ??

 149. Hayırlı günler hatun kişilerimm

  Rabbim yapılan ibadetleri kabul ve makbul buyursun Kandilimiz mübarek olsunn ❤️❤️❤️

 150. Onlar ayrı canım sevgililer günü falan onlar insanlar tarafından uydurulmuş ama bu Regaip Kandili daha önemli sen Allah’a bu kandillerde bol bol dua et inşallah duaların kabul olur ?? mesela bugün dua et ve namaz kıl bol bol Allah bunun için bu kandilleri bize nasip etti

 151. Hayırlı sabahlar Nurdan ablam Regaip kandilin mübarek olsun Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ????

 152. Allah razı olsunn Zülişimm. Bi mukabele ❤️❤️❤️ Hakkımıza hayırlı olan dualarımız kabul olsun inşaAllah ❤️❤️❤️❤️

 153. YA ANLADYM ABLAJYM BEN MUBAREK ORAZAYY BILIRIM ONDA ORUC TUTARYM DIYER MUSLUMANCYLYKLARY PEK BILMAM YANI O YUZDEN

 154. Sağ ol güzel Züleyham Allah seninde tüm dileklerini yerine getirsin bu mubarek günün hürmetine
  Evet canım benim Sultanın gelişi dizinin yayından kaldırmasını engelledi şimdilik ama ben bu kanal 7 hiç güvenmiyorum ansızın kaldıra bilir o yüzden tedirginim inşallah öyle bir şey yapmaz
  Züleyha Madunun hasta bakıcılık tecrubesi var Mukuta da az bakmamıştı rka Mukuta arabasıyla çarptığında??
  Ya Madu bi rahat durmuyor ya illa bi erkekle ilgilenecek Mukut rka şimdide Sultan??

 155. Selam kızlar nasılsınız

  Bugün yapılan her dua kabul olur oyuzden birbirimize bol bol dua edelim inşallah

  Bende çok dua istiyorum sizlerden

  Bütün hastalara sonra kızıma bol bol dua istiyorum

  Allah razı olsun hepinizden

  Niye bugün sayfa çok durgun

 156. Sen ramazan ayında oruç tutabilirsen gücün yettiği kadar tut ?? bugün içinden geldiğince dua et diğer Müslümanlarda yapar ya sen takma kafana bu aylar çok önemli bütün Müslümanlar için sen elinden geldiğince Allah’a ibadet ve dua et ??

 157. İncecim belki kadın hasta bakıcısı olarak gelmiştir dünyaya

  Demekki seviyor hastalara bakmaya
  Canım

 158. Hayırlı sabahlar Saliha abla Regaip Kandilin mübarek olsun Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ??

 159. Teşekkür ederim İnce inşallah ?? evet bende güvenemiyorum kanala her an kaldırabilir diziyi bide feda dizisi var ya onu getirecek galiba inşallah kalkmaz ya ?? Doğru Madu hasta bakıcı tecrübesi var onu unuttum Mukunt tipsizine az ilgi göstermedi ama adam kızı yarı yolda bırakıp gitti kız Rk kaldı hiç sevmezdim Mukuntu Madu ne yapacağını şaşırdı ya bir onun evinde bir bunun evinde annesi Padmini hiç kızmıyor ?? kızım kendine gel diye ??

 160. Zulişim canım benim inşallah rabbim seninde ne duan varsa kabul etsin

  Bende yeni işleri bitirdim oturuyorum
  Sensiz olmaz zı izliyorum

  Sen nasılsın

 161. İnşallah Teşekkür ederim bende iyiyim ?? iyi seyirler dilerim yeni açtım sensiz olmaza bakacağım biraz ??

 162. Züleyha evet Mukutu bende pek beğenmezdim çok sakin ve korkak biriydi ama Madu onu çok sevmişti ve rka onları ayırdı?
  Mukudun annesi çok fenaydı rka ike iş birliği yapıp ayırdılar sevenleri kadın zaten Madutu hiç sevmiyordu??

 163. Filizciğim Regaip Kandilin mübarek olsun ?? Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ?? bugün yeni özet versen müsaitsen burası baya doldu ??

 164. Evet Rk ayırdı onları ama Mukuntta suç vardı adam yolun ortasından gidiyor tabi biri gelir çarpar arabasıyla ?? ama orada Rk çok kızmıştım çok değişik hareketleri vardı Madu sonunda gitti Mukunt için Rk tokatı bastı ?? Mukunt anasından çok korkardım ne değişik birisiydi öyle yüzü gözü ayrı dururdu ??

 165. KIZLAR GECE SAHURA KALKIP SAHURDAN SONRA ÖZET YAZACAKTIM KURDUĞUM ALARIMI DUYMAYINCA ŞİMDİ SAHURSUZ ORUÇ TUTUYORUM ÜSTÜNE YENİ KONU DA YAZAMADIM. HAKKINIZI HELAL EDİN AÇLIKTAN BAŞIM AĞRIYOR AMA YENİ KONU YAZACAĞIM ÇOK ÇOK ÖZÜRDİLERİM

  1. Filizciğim özet yazmayıver bugün iftardan sonra yazarsın çok yorma kendini Allah kabul etsin orucunu ?? sen iyi ol yeter ??

 166. Bişey olmaz filizim basın agrıyorsa iftardan sonra yazarsın özeti

  Canını sıkma bitanem Allah kabul etsin

  Seninde kandilin mübarek olsun ????????????

 167. Filiz yorma kendini yazma başka sayfaya taşınırız Zaten yazan olmaz fazla bugün dinlen sen

  1. abla peygamber efendimiz birisi ile buluşmak için söz verip adamın beklemesini istediği yerde 3 gün beklemiş. bende defneye söz verdim ama yapamadım okula bile gitmeyecektim ama önemli dersim vardı. hemen özeti yazıp uyumaya çalışacağım 1 saate hazır olur

 168. Ben yazdım oraya ama ilk ben diye neyse buraya yazarım artık ?? Filizciğim o sen anlat Karadeniz yorumumu kaldır ya sonra sapıklar ismimle saçma sapan şeyler yazıyor

 169. Merhaba kizlar ben geldim masilsiniz bakiyim
  INCEM canim benim anladim tabi tanisiriz opdum.E peki ne yapiyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu