Kördüğüm

Kördüğüm 234. Bölüm Özeti # Ichcha İle Meethi Karşılaştı

Kördüğüm 234. Bölüm ekrana 28 Mart Çarşamba günü yayınlanacak. Kördüğüm dizisinin  234. bölümün 3. ve 4. partının özetini alt tarafta detaylı bir şekilde anlatacağız. Ancak merak edenleri merakta bırakmamak adına bu bölümde neler yaşanacağını kısaca anlatalım. Meethi, Veer ile birlikte ceza evine geldi. Ichcha ile Meethi karşılaştı.

 Kördüğüm 234. Bölüm Özeti (3. ve 4. part)

Bölüm, Meethi’nin mahkum ile olan mücadelesi ile başlar. Mahkum Meethi’nin elini bırakmak istemez. Bayan gardiyan gelip Meethi’yi kurtarır. Çok korkmuş olan Meethi’nin yanına Veer gelip ne yapıyorsun? Bir sıkıntı mı var diye yanına geldiğinde bizimki korkudan kalbi çıkacak gibi olur. Veer de oraya girmemesi için ikaz eder. Damini ise evde torununun gittiğini ve annesi ile olan gerçekleri öğrendiği için ne yapacağını bilemez bir haldedir. Ichcha’nın ceza evinde kendisine kundaklı hali ile verdiğini ama onu istediği gibi yetiştiremediğini söyleyip kendi kendine kızar. Damini, kızı Ichcha aradığında ben ne diyeceğim. Nasıl hesap vereceğim diye kendi kendine dertlenir.

 

Kanha da her şey benim yüzümden oldu. Özür dilerim der. Damini de artık Meethi bizi düşman bilecek Ichcha ise kızına iyi bakamadığımız için belki bize sitem edecek. Belki çok kızacak diyerek derdini orada bulunan Survi ve Kanha’ya döker. Veer, görevliden öğretmen hanım nerede diye sorar. Görevli kadın da dışarıda olduğunu ne zaman geleceğini bilmediğini söyler. Veer de bekleyecek zamanı olmadığı için Meethi’ye annesini gittiği yerden alıp geleceğini kendisinin burada beklemesini ister.  Jogi de borcu Khosla’ya nasıl öderim diye kafa patlatsa da bir çıkar yol bulamaz. Divya Nani’nin gazı ile bir şeyler söylemek üzere iken Damini arar. Meethi’nin kaçırılma olayını bahseder.

 

Divya ise söyleyecekleri yarım kalır. Bakalım ne yumurtlayacak. Bu sırada Kanha Meethi’nin gittiği yer konusunda haber alır. Hemen Damini’ye haber verir. Damini de elindeki telefonu yere düşürür. Kıskançlıktan çatlamak üzere olan Mukta da sırf Aman’ı kıskandırmak için Yuvraç ile dışarıda kafeye gitmişlerdir. Ancak orada bile hala Aman’ı Yuvraç’a anlatır.  Meethi de cezaevi içerinde bulunan bahçede annesinin gelmesini bekler. Veer ise yolda dini tören düzenleyen bir gruba denk gelir. Araçtan inip davul çalan adamın yanına vardığında hafızasında Ichcha’nın yarım yamalak görüntüsü gözlerinin önüne gelmeye başlar. Ama Veer o görüntünün kime ait olduğunu hala bilemez. Kafasını ellerinin arasına alıp görüntüleri anlamaya çalışır. Veer’in beyni eror verip olduğu yere bayılır. Onun yardımına tabi ki Ichcha öğretmen hanım olarak gelir. Ona su verip kendisine gelmesini sağlar.

Ichcha İle Meethi Bir Arada Kördüğüm 234. Bölüm Özeti

Kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Veer kendine geldiğinde hafızasında bir şeyler hatırlamaya başladığını, nehirden çıkan kadını gördüğümde bu görüntü daha da arttığını söyler. Ichcha ise bir sonuca varıp varamadığını anlamak için bir kaç soru sorar. Veer hala bir şey bilmediğini ama her an gerçekleri hatırlayabileceğini anlar. Veer, sana bir sürprizim var iş yerinde seni bekliyor git çok bekletme der.  Ichcha ne acaba diye Veer’i zorlasa da Veer gidince görürsün der. Veer ise işleri olduğu için mabetten tekrar Bundella evine doğru yola çıkar. (Ah Veer ah keşke sende gitseydin.) Bundella evinde de Amla’nın görgüsüz halleri herkesin dikkatini çekmeye başladı.

28 Mart Kördüğüm 234. Bölüm Özeti Resim 1

Ichcha ise Veer bana ne sürpriz hazırladı acaba diye kendi kendi yer bitirir. Arabadan inip kapıdan içeri uzun uzun bakar. Yani tedbirli davranır. Bu sırada görevli bayan mahkum bayanlardan biri sinir krizi geçirdiğini yardım etmesini söyleyip hemen nezaretlerin olduğu yere gider. Bu arada Meethi’yi gören bayan gardiyan Ichcha’yı bekliyorsan geldi. Nezaretlerin olduğu yerde  bir mahkum ile ilgileniyor der. Ichcha da sakin tavırları ile mahkumu sakinleştirmeyi başarır. Meethi de bu sırada Ichcha’nın olduğu yere gelir. Ichcha arkasını döndüğünde Meethi ile karşılaşır. Ichcha kızı Meethi’nin yanına gelip kızım Meethi der. Elleri ile yüzüne dokunmak ister. Ancak Meethi müsaade etmez. Sen benim annem değilsin. Senden nefret ediyorum diyerek Ichcha’nın yanından ayrılır. 

Kördüğüm 234. Bölüm Fragmanı

Yukarıda bahsettiğimiz bölümün fragmanı henüz kanal ve yapımcı tarafından yayınlanmamıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

259 Yorum

  1. manya bizden çelik tencere kazandın :) yeni hafta sana huzur ve mutluluk getirsin canım

 1. Gunaydin kizlar uyandinizmi aaa saate baktim siz şimdi kesin mişil mişil yatakta uyuyorsunuzdur ? ben uyandim şu an burda saat 8:33 ama bende uyucam yeniden çok uykum var !

 2. HERKESE GUNAYDYN HAYYRLY SABAHLAR BENIM GUZEL AILAM UYANDYMY AJABA HAYYRLY HAVTALAR DILERIM SIZLERE SABAH OPUJIGI BENDEN ????????????
  HERKES ICIN SOFRA HAZYRLADYM HADI BUYRUN GELIN NE YEMEKMI VAR DEDINIZ SUJUKLY YUMURTA VAR BIDE GUZEL CAY KAVE VAR GILIN SYJAK SYJAK YEYELIM BEKLIYORUM BURDA HERKESI ???????????????☕????????????

 3. MANYAJYM BENDEN SANA SOYLE YAKSYKLY ELBISE NE DARSIN JANYM ???YANIYLEDE KOJAMAN BI OPJIK ????????????????

 4. Merhaba Nazla sagol ?
  Filiz ah kalbim özeti verirmisin rica etsem , tabi musaitsen canim ?
  Kizlar uyanmadinizmi daha ? hadi ama kalkin artik nerdesiniz ben ikinci defa yatdim – turdum , dizicentere bakim dedim hala kimse yok tabi Nazla hariç , kalkin artik lutfen

 5. Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm

  ???

  Bak hediyen geldi Manya güzel bir elbise ? ??? güle güle kullan

 6. Şuan sabahın 8:38 i Manya. Oğlum tv yi açtı okula giderken biraz baktım. ?? şimdi uyuyacağım inşaAllah

  ????

  Filizimm MaşaAllah barekAllah pspatyalar çok yakışmış ellerine sağlık

 7. Günaydın hayırlı sabahlar ???

  Uzun bir aradan sonra sivas’ın bagırından kocaman kocaman

  SEVGİ
  SAYGI
  ve
  OZLEMLE

  selamlar herkese ???

  Nasılsınız güzellikler????

  Sizi çok özledim ben ♡ ♡ ♡

  Benı soracak olursanız iyıyım ve hala aynıyım hayat aynı degısen bişey yok malesef..

  EEE SİZDE NE VAR NE YOK GÖRÜŞMEYELİ???

  1. aysela abla hoş geldin bizd de bir değişiklik yok aynı şeyler senden sonra elam geri geldi deniz kentli geldi serpil hocam geldi.

  1. zülişim günaydın hayırlı sabahalar sarı papatlar senni isteğin üzerine değiştirildi

 8. Tek tek hal hatır soramayacağım nasılsıniz iyi misiniz ??çünkü İnternetim bitti bitecek ?? şu İnternete bir çözüm bulamadım mağdurum mağdurum da mağdurum ???

 9. Sagol Nurdan abla , aa türkiyede okul varmi ? bizde yok cuma gününe kadar ?
  Merhaba Züliş nasilsin ? ben iyiyim ?
  Filiz eline saglik papatyalar çok guzel ??
  Kizlar sizde emojiler çikiyormu?benim telefonumda hiç açmiyor yani telefon derken siteye yorumun yaninda emoji koysam açmiyor , peki sizinde boylemi ?

  1. manya google crome veya başta tarayıcı hangisi olursa olsun tarayıcının ayar sekmesine gir tarama verilerini temizle de orda sana uyarı verecek site verile de silinsin mi diye sen de sil de sonra tarayıcını kapat. tekrar açıp siteye gir o zaman gözükür :)

 10. GÜNAYDIN KÖRDÜĞÜM AİLESİ HEPİNİZE GÜNAYDIN YENİ BİR GÜNE DAHA MERHABA DIYORUZ YENİ BİR HAFTAYI GÜZEL GEÇİRMENİZ DİLEĞIMLE????

 11. “?????Bir de Allah’ın kiminize kiminizden daha fazla verdiği şeyleri temenni edip,iç çekerek arzu etmeyin. Erkeklere çalışmalarından nasipleri olduğu gibi;kadınlara da çalışmalarından nasipleri vardır. Çalışın ve daha hayırlısını isteyin. Allah herşeyi hakkıyla bilendir..
  (Nisa 4/32)?????
  Bu ayeti çok severim paylaşmak istedim..??
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR.. GÜNÜNÜZ AYDIN✨?ÖMRÜNÜZ UZUN OLSUN..
  ???
  AYSELİM HOŞGELDİN.. BU NE SÜRPRİZ. ?? BIZ DE AYNIYIZ. ÇOK MUTLU ETTİN BIZI?????
  ????
  MANYACIM SANA sihirli kalem veriyoruz???????

  1. bazen hep neden bana az başkasına fazla verdin rabbbim diyenlere çok güzel açıklayan bir ayat olmuş defnem günaydım hyırlı sabahlar gerçi sende benim gibi erkencisin :)

 12. Defnem günaydın hayırlı sabahlar ?? evet aslında her şeyin hayırlısı istemek lazım Allahtan ama o kadar çok istiyoruzki yeteri kadar istemiyoruz çünkü Nefis doymak bilmiyor Allah bize azar azar veriyor ama biz daha fazlasını istiyoruz ?? Allah hepimize nefsini sabretmeye nasip etsin inşallah çünkü nefis şeytandandır insan azarı ve hayırlı olanı istemeyi bilmeli ??

 13. Yani Zülişim insaniz istiyoruz napalim :) benim de internetim bitmek üzere :(
  Ablam diyorki Istanbula gel yerleş bizde kal bizim internetimiz sınırsız diyo. Ev inrernetleri var sınırsız ;) sen de kaçak hat çekersin artık
  ????
  MANYACIM biz Türkler mevsimin gelişi tarzında bayramları kutlamayiz. O yüzden Türkiye de okullar var. Siz nerdeyse mart girdi gireli kutluyorsunuz?? biz dini bayramları bile bir ay kutlamayiz. 3 gün 5 gün ??
  ???
  FİLİZİM eline sağlık ambians yine harika bebeğim ???

  1. defnem geçen hafta zülişim istemişti haftaya da komik kız esna’nın istediği bir resmi koyacağız.

 14. Hoşgeldin Aysel abla nasilsin ?
  Defoş sagol sihirli kalemin için, ben şimdi kagida bir şeyler çizsem o kalemle , çizdigim şey gerçek oluverir acaba ne çizsem ??

 15. Defnem seninkide mi bitiyor ikimiz aynıyız o zaman ?? ya okuldan idare edeceğim çünkü iki hafta alamam belki İnternet çünkü çok pahalı ?? ne güzel Ablanın sınırsız İnterneti varmış ya

 16. gunaydin herkese.
  defne abla ‘ zuleyha abla ‘ fiziliz abla ve digerleri cumleten hayirli gunler.
  Defne Abla bu rumuz senin icin :)

 17. Merhaba HALECİM.. sağol çok zarifsin bebeğim ???
  ???
  Zülişim ablam öğretmen olduğu için sınırsız yapıyor mecbur. Sürekli etkinlikler hazırlı yor çocuklara Ingilizceyi öğretmek için ve sinav soruları hazırlayıp notları girmek için ;) ben de evimin aşağısındaki cafeden mi kaçak hat çeksem napsam??? şaka bi yana tabi
  ???
  MANYACIM Viviani çiz kız. Birden canlanıyormuş. MANYA AHA DİYORMUŞ SANAA???????

 18. Evet Defnem bu zamanda sınırsız İnternet lazım ablan öğretmen çünkü her şeye İnternet gerekiyor ?? bende okuldan kaçak hat çekiyorum ama çok zor ya bide virüslü oluyor ?? keşke olmasa virüslü muhtaç oluyoruz işte İnternet bitince hain Turkcell Bi bedava vermedi anca bir günlük veriyor İnternet bakalım perşembe günü ne verecek geçen hafta TV izleme verdi hediye olarak sanki oturup sinema izliyorum ?? ya İnternet ver İnternet ne saçma sapan şeyler veriyor güvenim kalmadı Turkcelle ??

 19. Bencede Vivianı çiz birden canlanıp çıkıyormuş aynen Aha diyerek ?? yada Arnavı çiz bu ne diyerek çıkıyormuş ?? sen bilirsin tabi en iyisi Rk yada Maduyu çiz

 20. Zülişim Cennet nasıl iğrenç bitti yine ya. Ay bi eli baltalı canavar eksik yani iyice ürkütücü oldu???
  Arzu anne olduğunu hatırladı nihayet.. Kayaya nasil ağır konuştu:Bir kadına tecavüz edersen;onun sahibi olmazsin,kabusu olursun igreniyorum senden dedi..
  Bu arada Zülişim Arzunun gerçek kocasi Barış Falay. Bilmiyorsan internetten bak o da oyuncu çok mutlu evliliği var. Rüzgar Mavi diye on yaşında oğlu var
  Ha Selimle halasi varya Özlem (ebru destan;) gerçek hayatta da hala yeğen. Ikisi ayni dizide oynuyor ;)

 21. Aynen Defnem ya iğrenç bitti Arzu son anda yetişti kızı kurtarmaya ama Cennet tam salak ya adamın kafasına bir taş vuramadı tövbe tövbe ?? Kaya bu bölümde pek kötü değildi sanki Melisa daha kötüydü ?? biliyorum ya o adamı mavi gözlü bir adam boyu kısa medcezirde oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam gerçekten onlamı evli bu dizide o zaman herkes akraba ya ama dizi hiç güzel değil ilkokul müseremesı gibi ya ?? onlar bile daha gerçekçi oynar ??

 22. Defne ablam bilgiler sahane .eline saglik
  zuleyha abla nasilsin neleer yapiyorsun?
  bende bi uyusukluk var uykum geliyo
  defne abla ole bi tarhana varmis :) nette gordum :) degisikmis

 23. Cenneti kaçırırken Yaşlı kadına acıdım ya yazık hemen oturdu yere ?? yaşlı kadın ne yapsın koşmadıda Arzu ne biçim giyinmişti öyle batman gibi ?? topuklu ayakkabı ile yürüyordu ??

 24. Aha şimdi kalbim duracak sanki ? Vivimi çizim ben hayali bile şahane gerçekte böyle bir şey olursa ne yaparim acaba şimdi göz önümde canlandirdim Vivim resimden çikip karşimda Ileana veya Manya ahaaa diýişini ?

 25. Olabilir Halecim damak zevki bu ;)
  ???
  Zülişim evet medcezirde oynuyor çok yakışıyorlar. Yeni fragman verilmiş Arzu hapse girdi. Kaya Melisi seni bitiricem herşey senin yüzünden diyordu. Arzu Cennete herşeyi anlaticam dedi
  ?Alişan nişanlanmış
  ?Ali Sunal evlenmiş sevimsiz şey hiç yetenek yok sıfır. Gökçe bahadırın eski kocasi.

 26. Bu Tapu ne zaman geri dönecek yahu ? orijinal bölümlerde 1000 böluminde geri dönüyor ama Kanal 7 de ne zaman dönecek bir bilen varmi acaba ??
  Kizlar bir şey sorucam akşam tüm kizlar geldigi zaman bu da çok merak etdigim bir konu , cevaplamanizi isterim akşam sorucam tabi sakincasi yoksa Isabella , Iremsu , Gizem , Aide , Aylin , Ela abla ve daha bir çok diger kizlar gelsin onlari bekliyorum …

 27. Bu Alişan Eda Erolun eski nişanlisi degilmi ya ? şimdi kiminle nişanlanmiş , daha yeni ayrildilar diye biliyorum Eda ile hemen yeni birisinimi bulmuş, nişanlanmişlar bile ben şok şu an .
  Ali Sunali tanimiyorum .

 28. Defnem anlatsa keşke ya yeter susa susa patlayacak Arzu sonunda ne sustu ama ?? Alişan bir evlenemedi yaşlı baya bir ara evleneceği bayanın kriterleri söylüyordu ?? sonra Esra Erolon kardeşi ile evlenecekti ama ayrıldılar galiba

 29. Ali Sunal da yetenek yok zaten oyuncu falan değil ya tiyatronun başında duruyor anladığı bir şey de yok anca çana basıp duruyor tiyatroyuda rezil ediyor hemen araya giriyor ?? ya durda adamlar doğru düzgün oynasın oturduğu yerden ahkam kesiyor Gökçe Bahadır ile evlendi ama hemen boşandı ya Utc Oya galiba

 30. Kiz Zülişim Ali Sunal Kemal Sunalin oğlu Güldür güldürü sunuyor.. Utcdeki Oyanin ilk kocasi aldatti kadini..
  UTC demişken Arzu ile Pelin Tunç ‘u öldürüp gömdü ??
  Alişan oyuncu bi kızla kendisinden 15 yaş falan küçük sanırım Buse Varol..

 31. Defnem Biliyorum ya Onun oğlu ama yetenek yok adamda ?? Gökçe Bahadır yakışmıyordu ama hiç sevmiyorum bu adamı ?? gerçekten öldürdümü bir bu kalmıştı katil olmadıkları şimdi işin içinden hiç çıkamazlar ayy bu dizide bağladı iyice entrikaya merak ettim ama nasıl gömecekler onlar pek beceremez ya ?? bağırıp dururlar

 32. evet defne abla haklisin vay abla ammada magazin bilgin varmis :) senden ogreniyoruz.:) bende ranveer singh dance sarki film fermonlarina bakiyirdum adam efsana RANVEER SİNGH efsanesin diyorum :)

 33. Ya her şey bana ters gibi ya yeter artık çorba vardı dünden kalma onu ısıtıp yerim dedim koydum ocağa az açmıştım ocağı baktım dibi tutmuş ?? bazen her şey ters geliyor bana İnternete aynı durumdayım okulunki bağlanmıyor zar zor yazıyorum her şey bana düşman galiba ??

 34. olumlu dusun zuleyha abla duzelir insallah benimde bazen oyle olur sanki ugursuzmusum gibi hissediyorum takma hersey yoluna girer ins

 35. Evet olumlu düşünmek lazım haklısın ama bazen her şey ters geliyor gibi bana bazende işlerim hep yolunda gidiyor bende böyleyim işte ?? ne kadar olumlu düşünsem aynı günü günümü tutmuyor ama olumlu düşünmekte fayda var

 36. Zülişim ben olsam yeni ve güzel bir çorba yapardım sana ya da bayat ekmeklerden yemek yapardim.. tost makinan varsa tost yap,sandviç yap ya da güzel bi patates salatası ya da kısır.. Ama taze soğanlı, maydanozlu bi patates salatası şahane olur ?? ;)
  Evren seni sınıyor Zülişim ??

 37. Defne ablam .
  on parmagindan on marifet oo seninle evlenen yasadi !!!
  onlarin hepsini biyorsun demek .Masallah.
  cok marifetlisin belliydi.xaten keske kiz karfesin olsaydim :(

 38. Patates salatasını biliyorum yapmayı biliyorum Defnem ama yarına yaparım çünkü çorba doyurdu gibi acıkırsam yaparım seviyorum patates salatasını ?? tost makinesi varda şu iki kapaklı olan milangaza koyup anca yapıyor ya elektrikli değil uzun zamandır kullanmıyorum tost makinesinı ?? aynen evren beni sınıyor heleki bu zamanlarda hiç bir işim yoluna gitmiyor ya neyse bunada şükür

 39. Kısırdan hiç anlamıyorum ya nasıl oluyor hiç bilmiyorum sanırım bulgurdan oluyor ama yapsam hiç fena fikir değil ama sonra yaparım ?? patates salatası güzel oluyor çok seviyorum hafif bide

 40. Ee sırayla koyarsın artik herkesin isteğini FİLİZİM ;)
  Evet ben erkenciyim. Sabah ezanıyla kalkip sebzeleri ektim ev işlerini yaptim..
  ???
  Sağol HALECİM kardeşim sayılırsın zaten ablanım senin?? evet biliyorum birçok şeyi el bebek gül bebek büyümedim ki ben. Bizde kızlar ilkokula girince çay demlemeyi ve yumurta papates haslamayi öğretirler. Biz eğer olmazsak kahvaltısını hazırlayabilsin diye sonra makarna derken ufak ufak öğrenir gidersin :)
  Siz devam edin kızlar.. ben namazı kilayim,çamaşırları serip soba kovalarını hazirlayim yağmur gelecek fırtına var..

 41. Bir iki kere yap öğrenirsin Zülişim..
  Patates salatası ve kısır şahane öğle için.. salataya taze yeşil sarimsak ve soğanı kıyma gibi kıyıp koyarsan enfes ???

 42. zuleyha hic birini bilmiyorum yapan olursa yerim tabikide guzeler:).eh iste herkes DEFNE Abla gibi marifetli delki :)
  :( bu arada zuleyha abla avinesh sachdev yani sholk Turkiyedeymis simdi iikinci kez gelmis vay

 43. Gerçekten geliyormuymuş geçen geldi ya ne işi varmış adam çok sevmiş demekki Türkiyeyi şaşırdım doğrusu ??başka ünlü gelse ya hep aynı kişi gelip duruyor

 44. cok tesekkur ederim CANim AblaM tabikide sen benim ablamsin seni cok seviyorum.ams iste malesef cok beceriksiz biriyim ben :( yemekten pek anlamam
  sana dua ediyorum insallah mutlu olacaksin ryadki gibi oyle beyaz mendlli biri bulcak inaniyorum Her Turlu Mutlugu hak ediyorsun ablam kolay gelsin sana.

 45. Kızlar benim İnternet bitti ya okuldan yazmaya çalışıyorum ama olmuyor arada yazacağım cevap veremezsem kusura bakmayın ??

 46. zuleyha abla adam gelmis bile 2 gundur turkiyede istanbulda kanal 7 de gordum .davet etmisler yine sanirim Turkiye 2 .vatanim diyordu birde sacina sari golge yaptirmis :)

 47. Ben görmedim ya neyse hoş gelmiş sefa getirmiş adam pek sevdi herhalde burayı kendi ülkesi gibi değil bide buraya yerleşirse hiç şaşırmam ?? gelip gelip duruyor boşa masraf bari ev falan tutsa gurbetçiler gibi yazın Türkiyeye gelir durur

 48. Saçınımı boyatmış estağfurullah tövbe ya tatlı bela dizisi tekrar verilse o zaman gelseydi dizi bile yok ortada Arnav Bile bir defa geldi oda bir garip aşk ikinci defa verilmesine rağmen, ??

 49. Hale inan bende oyle duşuniyorum bazen kendime diyorum keşke Defne benim ablam olsaydi diye , onunla evlenecek kişinin şansina bak ! Defne seni hiç gormedim ama seni seviyorum ablam olarak? buradaki tüm kizlar benim için ayri ozel ve hepsini ayri seviyorum ama Defne ve Zülişi başka seviyorum?

 50. Bu Shlok karısından boşandı galiba en son araları limoni idi baya kötüydü çocuğu var galiba tam bilmiyorum ama Allah yardım etsin ??

 51. evet manya oyle cnm. zuleyha abla kanal 7 teseduf gordum aksam 19 civari haber programi ydi sanirim.
  saclarinin on kisimlarina sarilar attirmis degisik gorundu gozume neden geldi bilmiyorum ama gelmis Turkiye ‘yi cok seviyor o oyle diyor burda evim olsun diyordu zaten Turkce ogreniyordum cok ulkeye gittim ama kendime en yakin burasi diyordu hatta kendini buraya ait hisediyormus
  adamin net hesaplarinda istanbul kapak resmi gelsin tabiki canim :)

 52. İyiymiş o zaman ertesi ay tekrar gelir herhalde Türkiyeyi sevmesi güzelmiş tebrik ediyorum ?? kesin ev falan tutacak buradan yerleşir gibi ya çıkıp çıkıp geliyor Türkiyeye ?? ama Türkçe öğrenmek zor ya kaç aşamadan geçecek belki öğrenir herhalde

 53. Evet biliyorum socal ile evli adı aklıma gelmedi ya ben çocukları var diye biliyordum Socal güzel birisi Asta da güzeldi bizim küçük kız ??

 54. kucuk kiz fedigin asta 30 yasinda ablacim 1988 de dogmus
  :) evet o bi ara burdan ev almayi dusunuyordu .afam kendini buraya ait hissediyormus gelsin tabikide:) cocuklari yok onlarin

 55. Boy olarak dedim ya bizim küçük kız Asta diye kısacık boyu vardı ama baya zeki idi ?? gelsin bakalım ama Türkiye çok pahalı sanki ev fiyatlarını duyunca vazgeçiyormuş tasını tarağını toplayıp ülkesine dönüyormuş ne komik olur ama ??

 56. zuleyha abla :) sanki orda her yerde pahali parasi olan icin far etmez :) burda dizide oynarsa sasirmicam :)
  asta evet cok kisa ustelik simdi kilo almis yemek programi sunuyordu tikiniyordu ne bulduysa gormustum

 57. Oynar kesin ya bide şu Kenan imirzalı mı neyse onu beğeniyormuş öyle duydum başta Bi Türkçe öğrensin o zaman oynar herhalde ?? Asta yemek programımı sunuyordu o kadar kilolu değildi ya ama almıştır kesin bide bunlar dört öğün sofra kuruyorlar masadan kalkmıyorlar anca yeyip duruyorlar ???? boğazları bir durmuyor bide yağlı ya o tarafların yemekleri hep soslu falan galiba ??

 58. zuleyha abla ikimiz variz sadece :) evet onlar cok hamur isi kizartma pirinc yiyorlar patates yiyorlar slok yazin geldiginde pilava hayran kalmis yok boyle pilav diyordu :) isleri gucleri yemek birde her ogun taze istiyorlar yemegi en azindan dizilerde oyle :) elleriyle yiyorlar 22 agustosta geldiginde o aralar dogum gunuymus Turkiyede pasta kestiler slokun pastayi eliyle yiyisi gozumden kacmadi :) adam resmen yas pasta dilimini eliyle yedi isirdi birde onu badkadina isirtti :)

 59. Evet ya sadece ikimiz varız neyse ?? evet ya on parmak yemek yiyorlar kibarlık hiç yok onlarda Shlok bide melemeni çok sevmiş onuda on parmak yiyordu ?? pirinç pilavını Ekmek ile yiyorlar bide ?? pastayı çatal ile almıştı ama sonra eli ile yedi herhalde bide bunlar pastayı ağızdan ağıza dolandırıyorlar hiç hoş görüntü değil ya ?? mikrop kapacaklar haberleri yok

 60. benim izledigmde eeleriyle yiyordu:) ya sen birde bezelye pilav yiyislerini pilavin uzerine bezelye sulusunu dokup elleriyle top yapip yiyorlar maduda otle yapmisti dizide hatta ne gerek varsa kasik denen bisey var dimi:)

 61. Onlarda kaşık yok ya gerek falan görmüyorlar kesin ?? direk elleri ile yiyorlar sanki bide değişik yeme şekilleri var ?? en kibar biz yiyoruz ya hatta kaşık çatal bıçak ile yiyoruz ?? onlar gibi direk ellerimizle yemiyoruz

 62. Neyse ben şimdi çıkmak zorundayım zaten kimse yok burada bir ben bide Hale var bende zara zora yazıyorum İnternet buldukça yazarım ??

 63. ABLOŞUMM ELLERINE SAĞLIK
  ??????????????????
  CICEKLERIN DEGISMESI GUZEL OLUYOR RENK KATIYOR ABLOŞUM
  ??????????????????
  DEĞİŞİK ŞEYLERİ SEVERİM DE
  ??????????????????

  AAAAA NEDEN PEK KISI YOK BAKIMM
  ??????????????????

  SELAM
  ????
  HATUNLARIM
  ??????
  BENİM
  ?????
  NASILSINIZ
  ❤❤❤❤❤❤
  BAKALIM
  ????
  ÖPÜYORUM SIZLERI??????
  ???????????????

  ?Maviş gözlü Sultanım?

  AH OKUL AH hem seviyorum hemde???

 64. Hatunlarımm sabah uyuyordum komşu aradı kahvaltıya gittim geç geldim şimdide evi topluyorum siz neler yapıyonuz

  ????

  Ayselim hoş geldin nasılsın arada Deniz yazıyor nasılsınız diye dahada bişey yazmıyor çok merak ediyorum ne oldu bı kıza ????

 65. Gamzelimm Ayet ile günaydın demen harikaydı hadi bundan sonra ilk sözümüz ya Ayeti kerime olsun yada hadisi şerif olsun sonrasında hasbihal ederiz çok mutlu oldum ellerine yüreğine sağlıkk ❤️❤️❤️❤️❤️

 66. Manyam bende seni çok seviyorum ❤❤❤?????
  ✨✨✨
  Denizi ben de merak ediyorum çok içine kapanık biri. Derdini anlatsa rahatlar halbuki..
  Dert insanin içini çürütür..

 67. Rica ederim NURDANIM..
  Özlü sözler,Mevlana ve ayeti kerimeleri seviyorum.. ederiz tabi hasbihal❤❤

 68. ben arik yazmicam tanimak guzeldi sizleri .kendinixe iyi bakin hayatta hep mutlu olmaniz dilegiyle…HOSCAKALİN..
  :(

 69. Seni bekleyeceğim Hale en azından neden olduğunu söyle ya gitmene saygı duyuyorum ama ne olduğunu söyle

 70. HALECİM noldu biri birşey mi dedi ailen falan ??
  Senin de yolun açık olsun seviyoruz seni mutlu ol???

 71. Defnem herkes gidiyor ya bu gidişle sen ben Nurdan abla İsabella bir kaç kişi kalacağız ben anlamadım neden oldu böyle ?? Deniz yazıyor yazmıyor ne oldu belli bile değil Gülçicek İnterneti yok zaten yazmadı hiç Diğerlerini bilmiyorum ??

 72. Hoşbuldum hoşbuldum hoşbuldum

  Cümleten çok sağolun ??? İyiyim Hamd olsun…

  Aaa demek denizim yazıyor arada ??? sebebi ne acep yazmıyor…keşke denk gelsek bi kere eminim bi şekilde neden yazmadığını öğrenirdim?
  yazmamasının sebebi kendı hayatı ile ilgili değil bence bizden birine cok kırgın bana kırgın olsa direkt yazar kustüm sana gönlümü alman lazım derdi ayyy meraktan ölüyorum bişey de demedi ???

  ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

  ___İtiraf ediyorum___

  bi daha yazmam dediğim için pısmsn oldum???? hemde ertesi günden, iki gündür de elim gıdıp duruyor yazsam mı yazmasam mi diye???… Baya baya bağımlı olmuşum size
  İyiki varsınız canlarim benim ??? ama hep bir eksiğim DENİZ’İM yok ???

 73. Aysel Ablam hoş geldin ya ne çok sevindirdin bizi tekrardan nasılsın iyi misin ??

 74. Denizi bende merak ettim ya ne oldu acaba gece yazmış sadece geçende perşembe günü yazdı ondan sonra yazmadı keşke söylese derdini bizi merakta bırakıyor belki hallolacak durumdur ?? birine kırgın olsa söyler herhalde siz daha iyi tanıyorsunuz kaç senedir tanışsınız ??

 75. Hale en azından neden olduğunu söyle ya bir şeymi oldu eğer okuyorsan lütfen buradan biri bir şeymi dedi yada kendi kararın mı saygı duyuyorum belki gitmeye karar verdin en azından neden olduğunu söyle ??

 76. Bilmiyorum ki Zülişim..
  ???
  AYSELİM güzel bir itiraf???
  Yok Deniz bize kırgın değil bazen dünya beni çok yoruyor,kendimi çok çaresiz ve üzgün hissediyorum dedi ve açıklama yapmadı. Derdini paylaşsa anlardik..
  Bize küs olsa bunu rahatça söyleyebilmeli. Biz sağlıklı iletişim kuran insanlariz. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış hesabını yapmiyordur herhalde ??? çocuk değiliz

 77. Hemde Gamzelimm kırılacak hiç bir şey yapmıyoruz hiç birimiz tanıyoruz artık iyi kötü diye düşünüyorum ? ??? ama tabi bir açıklama beklediğimiz çok açık inşaAllah halledilebilir bir meseledir ????

 78. AYYYY
  AYSEL ABLOŞUMM❤❤
  GELMIŞ HOŞGELDİN ABLOŞUM NEYSE PİŞMAN IYIKI OLMUSSUN?VE BURAYA GELDIN PISMAN OLMASAYDI GELMEZDIN DE ONDAN
  HOS GELDIN TEKRARDAN ABLOŞUM ??

 79. ?? Aysel gerçekten ne diyeceğimi şaşırmış durumdayım bir de itiraf ediyorsun elim gidiyor diye ??? ne diyeyim bilemedim ????

 80. HERKESE KOCAMAN MERHABAYİNLAR.

  NE GUZEL BİRGUN BU BOYLE
  HERGUNDEN FARKLİ NESE :-) :-) ;-) ;-)

 81. Yani veda değil de ara verir insan. Kizlar ben kayboluyorum,gidiyorum,ara veriyorum. Canım isterse ve fırsat bulursam yazarım der gidersin. Vedaya gerek yok..
  ???
  Ay bu Çukura Saygın Soysal katılmış ya. Mendebur adam hiç sevmiyorum onu. Kara para aşkta da illallah ettim. Bir de Tuba Büyüküstün ‘ün eski sözlüsü. Hiç yakışmamış diziye Allah’ım ?????

 82. insan bu sozlerinize nasil kayitsiz kalabilir ki.:( habersiz gitmek istemedim zuleyha abla seni asla kiramam defne ablam senide kiramam benim icin cok ozelsiniz ben gercekten kardesiniz gibi hissettim her sozumde damimiydim hic sanal alem gormedim herkesi bir birey olrak gordum saygi duydum sadece birinin sozune alindim biri birsey dedi ama sizle hic ilgisi yok bagimlilik yapiyorsunuz bu bir gercek :) sizi seviyorum asla kirmak istemem :(

 83. Ben geldim ? kizlar akşam bir soru sorucam dedim , soruyorum işte umarim herkes cevaplar )
  Sizin ile ayni günde dogan ünlü varmi ? mesela benim var …

 84. Tamam Halecim bizi kırmadığın için teşekkürler gerçekten inşallah iyi olursun kim ne dediyse bilmiyorum ama eğer seni üzdüyse hatırlatmayayım sana inşallah üzüntün geçerse devam edebilirsin yazmaya seni bekliyor olacağız senin kararın buna saygı duyuyorum Allah’a emanet ol ?? tekrardan sende çok iyi arkadaşsın

 85. Ay gerçekten bumu katılmış çukura Lazlar gibi ya diziye katılan katılana ?? herkes çukur dizisinde oynuyor gibi Tuba büyüküstün çok güzel birisi ya çok beğeniyorum ??

 86. Yok Manya ya nerdee öyle benimle aynı tarihte olan ünlü yok senin ki hangisi merak ettim şimdi ??

 87. Alemsin MANYACIM..??
  Bildiğim kadarıyla Marlin Brando,Alen Delon,jennifer Lopez benim gibi balık burcu. Aynı gün dogumluyuz.. Ha bi de Amir Khan. O da balik. ;)
  ???
  HALECİM net ifade etki anlayalım sorunu. Kim ne dedi. Çözelim yani. Böyle gizli şeyleri sevmiyorum açık olalım birbirimize ablam..

 88. Vedaları bende anlamadım arada sinir ayarlarım bozuluyor bende bir iki kere demişimdir gidiyorum diye ama hemen vazgeçtim ?? ama ben gidiyorum elveda artık yazamam deyince bizde bir hoş oluyoruz acaba neden gitti diye valla anlamış değilim maalesef neden oluyor böyle giden tekrar gelir inşallah ??

 89. Aynen Zülişim hiçte sevmem bu adamı. Tuba ne buldu da sevdi acep.. herkes Çukura katıldı maşallah.. Bir SBA ya giremedi güzel ve kaliteli bi oyuncu..?

 90. defne abla :) nasil bir insansin sen boyle hayranim sana
  canim ablam etrafimdan biri birsey demisti cok fazla yazdim yada onlara denk geldi bugun misafir kiz vardi zuleyha ablamla konuyorduk fazla nette fazla takinca birsey dediler biraz zoruma gitti sizle ilgilisi yoktu ailemlede ilgisi yoktu ablacim alinganlik oldu iste bu yuzden yazmayim dedim ama suan dusunuyorum onlarin sozlerini takmaliyim umursamamaliyim neden boyle dygusal davrandim oysa siz o kizdan daha degilisiniz kafam karsik :(

 91. Evet Tuana ben Ela ablan ve Zülişim balık burcuyuz..
  Sen de baliksin :)
  BALIK BURCUYUM
  ÇOK KOYU BURAK OZCIVIT FANIYIM ;)

 92. Aynen Defnem ya millet çukurda oynuyor bütün ünlüler Sba ise üçüncü sınıf oyuncular var gibi ?? Tuba Büyüküstün ne bulduysa artık baka baka buna bakmış Karadenizliler gibi ??

 93. Halecim sırf sen üzülme diye soramadım ama merak ettim ya kim ne dedi ve takma kafana boş ver olur böyle sen yazmaya devam et olur mu seni seviyoruz ??

 94. Burak Özçivit ile Fahriye afrika tatiline çıkmış Burak Fahriyeyi afrikada bıraksa Türkiyeye geri gelse ne komik olur Fahriye bir yolunu bulup geri gelir ya ??

 95. Sana da Merhaba BELLAM evrenin senin gibi mutlu insanlara ihtiyaci var :)
  ???
  Anladım Halecim. Duygusallığa gerek yok sorunlarını mücadele ederek çözmelisin. Kimse sana ne yapucani söyleyemez ??
  Tabi kararlarına saygi duyarız

 96. kusumun adiyla yazayim :) defne senden ilham alarak sizin sevginizfen guc alarak inadina yazmak diyorum :) nasil

 97. Ve yeniden sizlerleyim .
  sagligim elverdigi surece DEFNE abla bu ranveer sing gercekten cok komik tebessum ettiriyor eglenceli insan :) defne abla o guzel yemekklerinden bizede yap maharetli insan İdoolumsun !:)

 98. Zülişim SBA ‘nin 2.sezonu farklı olur. Çünkü kanalın sahibi değişti ya adam henüz inceleyemedi. Daha sonra el atacaktır muhakkak ;)
  Alemsin Zülişim Burak Fahriye yi bırakmaz hiçbir yerde çok seviyor kız onu?? Kutba bıraksan yine gelir o kız ??
  ???
  MAVÎ SEN KIMSIN çıkaramadım..?

 99. Bu Mavi ile yazan senmisin Hale merak ettim başkasıda olabilir kafam karıştı ??

 100. Benimle ayni gün , ayni ayda ama ayni senede dogmadi malesef , bu ünli Shini Doshi ( iki yabanci dizisindeki Kusum ) oda benim gibi 15.06 dogumlu ama 1989 yilda dogmuş ben daha küçügim ondan , çok hoş bir kiz bence Kusum , burcum Ikizler bir çok unlü var ikizler burcunda mesela Sonam Kapoor , Katrina Kaif , Vivian Dsena ve daha çok ama Kusum benle ayni gun dogmuş yani 15.06 da , birde Kusumla ayni burcdayiz yani Ikizler !

 101. ay benim canlarim kusu gorunce oyle karsimda adini yazmak istedim mavis kus :)

 102. Defnem Evet daha değişik olur gibi birinci sezon hiç iyi değildi zaten inşallah ikinci sezon güzel olur ya artık Aslı ile Ferhat arasında aşk görmek ?? istiyorum ama ikinci sezonda olur gibi ?? Ya haklısın Defnem Burak kolay kolay bırakmaz Fahriyeyi kutuba bıraksa sürünerek yine gelir Fahriye ?? kolay kolay peşini bırakmaz gibi Fahriye

 103. Kızlar be yapıyonuz nasılsınız Gamzelimm akşama menüde ne var ne zmn döncen avine

 104. Zülişimm nasılsın

  ???

  Ben hiç takip etmem böyle şeylerii ??? bu dünyada yaşamıyorum zarrrrrrr ???yada ilgim mi yok anlamadımm

 105. Manya şanslısın vallahi baya bir ünlü senle aynı burçmuş ?? bende ikizler burcu olsaydım neyse balıkta iyi ya

 106. MANYACIM bir yanlısı düzelteyim
  Vivian ikizler burcu değil, Yengeç burcu haziran doğumlu.. ;) yeğenim de ikizler..
  Dengesiz ve fırtınalı bir burç. Gecesi gündüzü biribirine tutmayan,tüm duygularını zirvede yaşayan çift kişilikli bi burç ikizler ??
  ???
  Inşallah Zülişim. Ibonun havalar binbeşyüz.. Geçen hafta Birce Ibo Showa katıldı Ibo gelmedi işim var demiş selam söylemiş biz de yedik şımarık.
  Çizgi film gibi resmen..??

 107. İyiyim Nurdan Ablam sen nasılsın ?? yok ya öyle gezinirken gözüme takıldı yoksa takip etmiyorum magazini zaten İnternet yok okuldan idare ediyorum ??

 108. Züliş benim annemde balik burcu, ve balik burcundada bir çok ünlü var , ben kendim ikizler burcu oldugum için dikkatimi sadece benimki ile ayni olan şeyler çekiyor

 109. Defnem Gerçekten ya adamda hava var ki şişip duruyor balon gibi ?? hep karısı laf söyleyip duruyormuş setten çıkmıyormuş Aslı ile konuşmayacak durumda herhalde karısı yüzünden adam korkuyor galiba karım beni terk eder kalırım ortada diye herhalde ??

 110. Vivim 24.06.1988 dogumlu oyle degilmi ? bende 15.06 dogumluyum olsun , ayni burçda degiliz ama ayni ay dogmuşuz ? aramizda 9 gün var Sonam Kapoorda 08.06.1985 dogumlu benim teyzemle ayni gun doğmuşlar Sonam Kapoor ? Vivimde çok yakin tanidigim ile ayni gun dogmuş ? keşke benle ayni gun dogsaydi ah keşke

 111. Evet Manya balık burcu olan ünlü var baya bir mesela Beren saat Murat Boz gibi dahada vardı herhalde ??

 112. evet haziran 6. ay manyacim en guzel burc hangisi aceba ?hic anlamam burctan defne abla beni dikkate almadin askolsun
  zuleyha abla netin geldimi

 113. Teşekkür ederim Zülişimm. Yemek yaptım accık uzandım çocuklar tv izliyor. Bende bakim sizler ne yapıyosunuz dedimm

 114. NURDANIM yeni geldim eve. Yemek yapmiycam bugün. Hafif bi tatli yapicam meyveyle gecistiricem ;) sen neler yapcan? Yok o dünyaya ait olmaman iyi??
  ???
  MANYACIM haziran 06 evet Vivi 28 haziran doğumlu.. yengecin hası benim vivim. Ay o da bulamadi mutluluğu kuzum benim ya??
  ???
  Zülişim Ibo hanimkoylu oldu??
  Yalnız Beyazıt Öztürk 3 kere Birceye gercekten çok güzel kadın kuğu gibi dedi. Icine düşecekti Bircenin.. ???

 115. Defnem Beyaz Birceyi beğenmiş o zaman ya adam hala evlenemedi bekar ölecek ?? Ferhat tam kılıbık olmuş gibi karısının sözünden çıkmıyor ya diziyi onun için mahvetti resmen zoraki oynuyor herhalde ??

 116. HALECİM gözümden kaçabiliyor bazi yorumlar
  Ranver dediğin adami tanımıyorum ben sadece Vivianin ve Amirin gülüşünü çok beğeniyorum.. Hele Vivi saatlerce gülse bıkmadan izlerim ;) ve yemeklerimden yaparım tabi feda olsun :)
  Tabi Burakimin gülüşü de efsane..

 117. Defne ablosum Ela ablamin senin ve zulusin balik burcu olmaniza sevindimm. Burak ozciviti cok mu seversin mesela ne kadar cokk

 118. Vivian 28 haziran doğumlu zaten ya yanlış hatırlamıyorsam evet ya adam bulamadı bir mutluluk Garima çok değişik birisi gibi öyle çok resimleri falan yok gibi ?? Eski karısı Vahbiz çok hastalanmış kilo baya vermiş ya acıdım ama

 119. Selamlar sitenin tatli papatyalari. ;-) ;-)

  Hayirli Aksamlar Hepicinize. :-) :-) :-( ;-)

  Nasiksiniz Gununuz Nasildi :-) :-) :-)

 120. Çünkü Zülişim Beyazıt çok kıskanç bir adam. Bence o göründüğü gibi değil.. gizli bi psikopat. Tuhaf biri. Yani hemen terk ediliyor ben öyle düşünüyorum ???
  Ahmet Kural bile çok şeker senpatik görünüyor ama tüm sevgililerine şiddet uyguluyor. Şarkıcı Silaya tokat atmış ayrıldılar..e aşk ve Mavideki Mavi yani Burcu Kıratlı ile evlenmesine bir ay vardi Ahmet Kuralın kızı çok kötü dövmüş zor kurtulmuş elinden bi daha anmadı adini.. yani göründüğü gibi değil bazı insanlar??

 121. HAYİRLİ AKSAMLAR KİZLAR :-) :-) :-)

  NASİLSİNİZ :-) :-) :-)

  KOCAMAN SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM SİZLERE :-) ;-) :-) ;-)

  SUAN VİDEODAYİZ HATURA YORUMLAR GUZEL TURKU SARKİ REP LAZ DEGİSİK OKUYORUM TELDEN YAZİYORUM BİLGİSAYARDAN ACTİM KAMERAYİDA ALDİM OKUYUP CEKİYORUM HMM GORUYORSUNUZ HER SEY MUKRMMEL GORUYORSUNUZ HARİMA GORUYORSUNUZ :-) :-) :-)

 122. TUANACIM BURAK OZCIVIT’I çok tarifsiz seviyorum. Namazlarımda ve en özel dualarimda ona sürekli dua edecek kadar çok mutlu ve başarılı olmasını isteyecek kadar çok seviyorum..
  Odamda belki 10 yıldır posteri var. HEr sabah onunla konuşurum ve güzel enerjimi yollarim ve onu ne kadar çok sevdimi söylerim. Tabi benimki artık masum bi sevgi. Evli adama yanlış düşünceler beslemem ben başkasının helaline???
  Neden sordun Tuanacim özel bi sebebi var mi ;)

 123. Haklisin Defne bazi insanlar sadece ünlüler degil , göründigi gibi degiller , dişardan güzel ama içi kap – kara , sadece kötülik düşünen , kalpsiz , acimasiz , dişaridan saf – temiz gorunen gerçekte biraz aliştiktan sonra arkandan hiç tereddüt etmeden piçakliyabilen insanlar çok malesef …..
  Bu Ahmet Kural Yeni Gelin dizisindeki Baran degilmi ya ??

 124. Evet Defnem Beyaz değişik birisi ya ne olduğu belirsiz ?? bide Ahmet Kurallı hiç sevmiyorum her taraftan çıkıyor sıla başta evlenmek istemiş Ahmet Kural burun kırın etmiş sonra tokat falan atmış Sılayıda sevmiyorum yüz tipi at hırsızı gibi ya bide estetik var onda ??

 125. Aayy Dednem tam ozcivit hayranisin hi kiz ozcivitle gorusursem mutlaka soylicem aayy bukadar buyuk fanisin hayranisinhi

 126. Ama sesi çok güzel Sılanın ayrıldıktan sonra saçı boyadan boyaya geçti ya kılık falan değiştirmiş ?? yinede sevmiyorum kadını

 127. Burak Özçivit yakışıklı adam ya ama dizi çekmiyor artık keşke dizi falan çekse tekrardan kara sevdadan sonra tövbe etti herhalde ama sinama filmi çekiyor ??

 128. ay tesekur ederim bi yaprak sarma fena olmazdi ege usulu:) Defne abla Ranveer singh boliyvod sinemasinin efsanesi :) cok populer eglenceli komij Turkiye ye bile gelmis tattad tattad diye seslenmislerr kendisine oyle bi sarkisi vardi
  arjun kapoorla efsane iki olmuslardi filmde jashn e ishqa sarkisinda
  ranveer singh e netten bak firsat bulursan depika padukonenin asik oldugu adam kendisi :) biraz bilgi verdim birde bisi dicem san sen varya nasil biriyle evlenicen bak soyliyim icime dogan uxun boylu siyah sacli fakat ten oyle esmer degil gozlet hafif renkli ela gibi diyelim soyle ranver kalibli bence olursa dersin ha :) sevgilerimle :)

 129. ZULEYHAM HOSBULDUM BİRTANEM NASİLSİN İYİMİSİN BEN İYİYİM GUZELİM SENDE HEP İYİ OL

 130. Söylersen mesut olurum Belloş
  Öldüğümde bile unutmak istemiycem birisi Burak ;)
  ???
  Sıla hemşerim ama çok itici,maskülen bir kadin. Gerçi değiştirdi artik tarzını Zülişim ;)
  ???
  MANYACIM hakkaten insanlar göründüğü gibi değil.. karanlık yüzleri çok korkunç ;)

 131. Defne ablosum bu kadar sevmen cok guzel burak ozcivit bir bilse bunu. Sormamin ozel bir nedeni yok sadece merak ettim ablosummm

 132. Deepika çok değişik birisi gibi ya bugün kanal 7 şu dizisi var ya chenni expes onu verip duruyor Deepika orada çok güzel ya ama makyajsız hali hayalet gibi bunların din adamları var onların kıyafetini giymiş iyice değişik duruyordu ?? ama güzel yinede

 133. Evet Defnem tarzdan tarza girdi ya Ahmet Kuraldan ayrıldıktan sonra ?? hemşerimisiniz ya şaşırdım doğrusu ??

 134. Deepika Padukone çok seviyorum güzel kiz , Ranveer Singhde öyle ýakişikli adam , bu arada Portakal Şekeri Ranveer Singh , Arjun Kapoor , Sonam Kapoor kuzenler bunlar Ranveerin eski sevgilisi Anushka Sharmada çok tatli , hoş , güzel bir kiz masum bir güzelligi var evlendi bu sene kriketçi Virat Kohli ile onlara mutluluklar dilerim çok ýakişiyorlar ??

 135. Merhaba kızlar nasılsınız çok fazla yazamiyirum buraya kusura bakmayın sınavlar var onlara çalışıyorum nasılsınız ????
  Sevdammm nerdesin seni çok özledim hadi gell seni çok seviyorum

 136. Hint magazinini Manyaya sorun ;) bu arada Manyacim yeni gelindeki Baran Ahmet Kural değil.. Baran 24 yaşında gencecik çocuk Ahmet 50 sinde. Yüz tipleri benziyor..
  ???
  Tamam Halecim feda olsun sana.
  ????
  Nazım tel işini halledemedin zaar..
  ???
  Sanırım kimse yok
  Iyi geceler kızlar.. yatmadan yazarım belki uzanicam..

 137. Vay be Manya sende baya hint magazini var ya bende beğeniyorum deepikayı çok güzel birisi hindistanın en zenginlerinden miş galiba ??

 138. manya canim ranveer singh efsanedir cok komik oldugu karekterletde var sert oldugu her kiliga giriyor arjun kapoorla olan filmide guzeldi komik ikili boliywoodla ilgili bilgim epey var cnm tesek ederim. tuna mari enteriyan .sarkisinda komikler
  jshn e ishq sarkisi raveet arjun vr orda tattad tattad ranveer singh khalibali son sarkiydi padmaavati die filmi var son filmi sanirim evet

 139. evet anlastik Defne abla tamam dir :) depika padokone uzun zamandir Ranveer Singhle evlendilermi bilmiyorum birlikte filmlerode var:) son filmde yine betabet oynadilar padmaavati de

 140. Hosbuldum Zulisim nasilsin.

  Kizlar aramizda hoverdboard kullanan varmi merak ettimde

 141. depika padukonanin son filmi evet Padmavati
  Ranveer Singh ve sahid kapoor da oynuyor mus :)

 142. Gamzelimm çukura yeni gelen adam düşman olarak geliyor yani ömru uzun olmaz ?? ?????? Yamaç onu ne yapar bilmiyorum ? ???

  ???

  Afiyet şifa olsun gamzelimm yoruldun dinlen biraz

 143. neyde benden bu kadar yorgunum zuleyha abla defne abla kendnize iyi bakin manya sanada iyi aksamlar cumleten hayirli aksamlar

 144. Sagol Defoş ben Ahmet Kurali o saniyordum ?
  Portakal Çiçegi Padmavati filminden hiç konu açma canim , film olay olmuş durumda epey oldu cekileli hala yayinlanmadi zaten Deepikanin o filmdeki açik sahneleri varmiş , Padmavatiye ýakişmicak hareketleri varmiş o yuzden olay oldu o film hatda Deepika ile filmin yonetmeni Sanjay Leela Bhansalinin kellesi karşiliginda para ödülü varmiş, o filmden sonra film bile çekmedi Deepika yazik guzel kiz kariyeri bitti zavalli ama onu çok seviyoruz , dualarimiz onunla , başarilar diliyoruz ,ben Sanjay L.B filmleri begeniyorum ve Deepikayla çok iyi arkadaşlar , haa birde duydumki Ranveer ile Deepika ayrilmiş bu sene , Deepika Ranbir Kapooru unutamadi galiba onunla ayrildiktan sonra birlikte iki filmde oynadi
  1. Yeh javani hai deevani
  2. Tamashaa
  Birde çok samimi pozlari varmiş Ranveer Singh kiskaniyormuşmu neymiş , anlaşmamaya başlamişlar yani ayrilmişlar diye duydum ben.
  Evet Züliş Hindistanin en zengin oyumcularindan biri bayagi iyi kazaniyor , birde biraz Aishvaria Rai ona benziyor goz rengi mavi olsaydi Aishin kopyasi olurdu …

 145. Manya evet ya zengin baya çok karışık film kariyeri var ya ?? ünlü birisi ama

 146. Cukur cikmis deyilmi ahhh ahhh izlememek ne aci bir duygu ya bende yarin internetten bakarimya..

  Manya bide yeni gelindeki baran uzun boylu daha kalipli ahmet kural ciliz cucenin teki saclari biraz okadar masallah hint magazin gundemi.

  Zulisim iyi olmana sevindim elektrikli kaykay demek cnm.

 147. NURDANEM COK ŞUKUR İYİYİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN EVET CANİM CUKURDAYİM AMA DAHA BASLAMAMİŞ CANİM

 148. İsabella Ha tamam anladım şimdi hani iki tane tekeri var iki taraflı üstüne binip kendi kendine gidiyor ama küçük bir şey o sanki yanlış olmasında

 149. Doğru bilmişim ya sevindim ?? aslında biliyordum ama adını ilk defa duydum neyse eğlenceli bir şeye benziyor tam benlik gibi evde tek başıma ne güzel olur ya ama halı üstünde pek gitmez gibi ??

 150. Evet maşallah Bella ! Haklisin Züliş degişik …
  ” bu hayatin heyecani , meyecani yok !” Yamaç nasil dans etdi ya öyle harikaydi … Çukur !!

 151. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  AHİRETLİGİM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KELEBEGİM ??????❤️❤️❤️❤️????

 152. Ahh manya tam ben heyecan yok hari rep guzel bende dovus kursunda hep o sarkiyi acip dovusuruz eglenceliya costurucu bende tum hepsi var cukur..

  Aa kizlar demisken ben yarin biraz gec gelicem okuldan sonra dovuse gidcez

 153. Yorgunum ELAM hoşgeldin sağol sen nasılsın KELEBEĞİM CAN SUYUM..
  YORGUNUM ziyadesiyle..❤❤❤

 154. Iyi yapiyorsun Bella , beklicez seni yarin !
  Merhaba Ela abla hoşgeldin nasilsin ?
  Şimdi ah kalbime geçtim bu Pragyanin sevgilisi diye getirdikleri Charlie Chapkinin ikinci versiyonu çirkinin kiligi ne ya oyle allah cezasini vermesin ay igrenç adam yemin ederim bir tiksindim ufff fuuu ay kusucam şimdi yemin ederim iyyy igrenç , birde Pragyayi o adamdan hamile birakacaklar tovbe – tovbe allah korusun , ben bu Tanuyla Nikhile yapacagimi biliyorumda insan bu kadar aptal olurmu ya ? tovbe – tovbe

 155. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DEFNEM AHİRETLİGİM ? dedi ki:

  ZÜLAYHAM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  MERHABA MANYACIM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İYİ SEYİRLER CANIM BENDE SURVAVUR İZLİYORUM

  DEFNEM RUH İKİZİM
  UYU DİNLEN AHİRETLİGİM
  BUGÜN ÇOK YORULDUN
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEGİM CAN SUYUM
  ❤️???❤️?❤️???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????

 156. Allah rahatlık versin hatun kişilerimm

  ???

  Nasipse yarın görüşürük inşaAllah

  ???

  Nazım bu çukurda işler karıştı kim aldı bu beyefendiyi

 157. IYI GECELER KIZLAR
  IYI GECELER KELEBEĞİM ELAM ❤????????S. Ç. S❤❤
  ???
  FİLİZİM sabah yeni sayfa ver oraya yazalım ???

 158. IYI
  ❤❤❤
  GECELER
  ?????
  TATLİŞ
  ????
  RÜYALAR
  ?????

  Sizlere de Allah rahatlık versin kızlar ??????????

 159. Merhaba kızlar
  Nasılsınız
  Şimdi çoğunuz gitmişsinizdir uyumaya?
  Beni bu akşam uyku tutmaz yakışıklı Sultanımı bekliyorum?
  Eee benden başka yalancı bahar seyredecek yok mu acaba?
  Manya neredesin seyredecek misin birde Melek vardı galiba yalancı baharcı?
  Naz Ela gece kuşlarım burada mısınız?

 160. İnce hatun yalancı bahar ilgi alanıma girmiyor ?? çukuru izliyoruz sen nasılsın

 161. Sultanımın konuşmasına bayılıyorum çok güzel altın sözler söylüyor her sözü öz
  Mesela geçen bölümde kadere inandığını söyledi ve vurulduğu zaman depoya saklandığında nasılda güzel ezan okundu çok duygulandım o zaman
  Madu bile ezanı duyunca bi irkildi Sultan Müslüman olduğu için ezan okundu herhalde daha önce hiç ezan okunmamıştı bu dizide
  Madu rkaya inanç aşılamaya çalışıyordu çok gülmüştüm o zaman Maduya ama rka da inançsız kader benim tanrı benim ben ne dersem o olur diyordu tövbe Yarabbim??
  Gerçe Madu onu ateşe tampmayı aşılamaya çalışıyordu yani rka inançsız olması daha iyi yani ateşe tapacağına tapmasın daha iyi??
  Tövbe Yarabbim Tövbe

 162. HELİNİM ABLASININ GÜZELİ
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÜZELLİK

  NURDANIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..

  NAZIM HAYATIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  ..
  İNCE GECE KUŞUM BURDAYIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 163. Naz Ela Nurdan ben de iyim sağ olun?
  Şuan dizimi izliyorum Madunun ekrandan saçını tutup çekesim geliyor ya Defnenin dediği gibi kanser eder bu kız insanı??

 164. İNCECİM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  İYİ SEYİRLER CANIM

 165. NURDANEM .ZULEYHAM .DEFNEM.HELLİNİM.MANYAM.İSABELLA .GİZEMİM.AYSELİM.DENİZİM.YATMAYA GİDEN BUTUN KİZLAR ALLAH RAHATLİK VERSİN İYİ GECELER TATLİ RUYALAR

 166. İNCECİM HÜLYAM İLE KONUŞTUGUN ZAMAN ESKİ GÜLLERİ ÖZLEDİGİMİ SÖYLE ONUNLA SENSİZ OLMAZ İZLEYİP GECE SAAT 2 YE KADAR KONUŞMAMIZI ÖZLEDİGİMİ SÖYLE
  AŞKİTOŞKIMA SÖYLE ARADA GECE YAZSIN

 167. NAZIM HAYATIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  NE YAPİM SURVAVUR İZLEDİM SONRA SİYAH BEYAZ AŞK İZLEDİM BİDE YASAK ELMAYA BAKTIM SEN NE YAPIYORSUN GÜZELLİK
  ???

 168. Aaa Hülya sensiz olmaz hayranı mı?çok şaşırdım bilmiyordum
  Tamam canım Elam iletirim?

 169. Elamm hayattim tesekkur ederim cok sukur iyiyi seninfe iyi olduguna sevindim vallah bende cukur dizisini izledim simdide yabanci bir fillim izliyorum guzelim benim

 170. ALMİRAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 171. NAZIM HAYATIM İYİ SEYİRLER ESKİSİ GİBİ GÜZEL FİLİMLER YOK NE İZLİYORSUN KORKU FİLMİ İZLEME HELE RUHLU FİLİMLERİ HİÇ İZLEME

 172. FİLİZİM GÜLÜM SENİNLE HİÇ KONUŞMADIK BU AKŞAM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR

 173. Elamm vallah simdide 8.gun diyen bir dizi oynuyor simdide birde ona bakim dedim hayattim

 174. NAZIM HAYATIM BAK CANIM SENDE BENİM GİBİ GEÇ YATIYORSUN

  İNCECİM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM

 175. Sultanım benim ya yüzünü gözünü boyunu posunu yaratan Rabbime hayranım?
  Bir insan ancak bu kadar kusursuz yakışıklı olur
  ne giyse yakışıyor ve çok hoş tarz giyiniyor o gömleklerine bayılıyorum?

 176. Ela Avi bu dizide de başrolde zaten ve bi çok dizisi var ve şuan en son dizisi Hindistanda reytingleri çok yüksek?
  Avi çok yetenekli başarılı bir aktör

 177. İNCECİM SULTANIN ADI AVİ Mİ BURDA BAŞ ROL DERKEN ARKEY BAŞ ROL
  SULTAN BİR KAÇ BÖLÜMDE VAR SONRA ARKEY ONU ÖLDÜRÜYOR

 178. Ayrıca Avi birde modellik yapıyor ve bi çok kaliteli ürün reklamlarında yer alıyor? Maşşallah her konuda çok iyi?
  Naz sende mi seyrettim Y.Baharı gördün mü Nadu Sultanla nasıl bakışıyorlar işte şimdi artık Sultana ümit vermeye başladı Madu sinir ediyor beni?

 179. İYİYİM ELOSUM SENDE IYİSİNDİR İNSALLAH?? ŞİMDİ UYUMAYA GİDİYORUM ÇOOK UYKUM GELDİ GÖRÜŞMEK ÜZERE??
  SANADA İYİ GECELER NAZ ABLAM??

 180. İNCECİM SULTANIN MODELLİK YAPTIGINI BİLİYORUM ALLAH BOY VERMİŞ YAKIŞIR

 181. ALMİRAM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR TATLIM ??????????

 182. Ela canım evet Sultanın gerçek adı Avinesh Rekhi
  Avi bu dizide kısa bulundu ama baş rol olarak bulundu Madu gibi Rka gibi?
  Diziye girerken baş rol olarak tanıttılar tanıtımlarda
  Normalde dizilerde baş roller pek ölmez ama bu dizide senarist başrolleri öldürdü Sultanı Maduyu Rkayı hepsini göndere öbür tarafa??

 183. İnce simdi ben izledim dersem yalan soylemiş olurum ben izlemedim y.bahari onceden izlemiştim birtanem

 184. Elamm hayattim sabahlari gec saattlerde kalkiyorum beni dusunduyun icin tesekkur ederim guzeller guzelli elamm benim

 185. Naz pardon sen yabancı filim izliyorum demişsin ben yalancı bahar okumuşum?? Ben tabi yalancı baharla bozumdum kafayı??

 186. Madu Sultanıma sürekli laf sokuyor sanki kendisi sütten çıkma ak kaşık ?
  Ya Madu sen dön bi kendine bak kendi ailene bak sokma burnunu Sultanımın hayatına adam sen kimsin karışma uzak dur diyor o gurursuz Madu hala laf atıyor Sultanıma ve bırakmıyor peşini??
  Bu arada Rka kafayı iyice üşüttü zaten anormaldi şimdi kafa hepten gitti sürekli Sultanımın çakır gözler gözünün önüne geliyor ve Madunun hayaliyle konuşup dans ediyor o sahne gerçekten çok saçmaydı??

 187. ARKADAŞLAR MİGRENİM TUTTU O YÜZDEN BİLGİSAYARI KAPATTIM İKİ KEZ AĞRI KESİZİ İÇMEME RAĞMEN HALA BAŞIM AĞRIYOR. YARIN DA BÖYLE OLURSAM DİYE ŞİMDİ KÖRDÜĞÜM ÖZETİ YAZACAĞIM KUSURA BAKMAYIN YORUMLARA BAKAMADIM UMARIM SAPIK V.S GELMEMİŞTİR. HAKKINIZI HELAL EDİN

 188. Ela Naz canlarım ben gidiyorum uyumaya inşallah rüyamdada görürüm çakırımı Sultanımı??
  Size de iyi uykular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu