Kördüğüm

Kördüğüm 236. Bölüm Özeti # Kanha Kendi Evini Feda Etti

Kördüğüm 236. Bölüm ekrana 30 Mart Cuma günü yayınlanacak. Kördüğüm 236. bölüm özeti ile sizleri baş başa bırakmadan evvel bu bölümde Damini, konağını açık artırmada alacaklar. Ancak Kanha bu parayı kendi oturdukları evi satıp aldıkları için evsiz kalacaklar. Kördüğüm bölüm özeti detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Kördüğüm 236. Bölüm Özeti

Kördüğüm 236. bölüm özeti; Bölüm Jogi Thakur’un açık arttırma ile evinin satıldığı sahne ile başlar. Görevli tam satacakken Damini çok yüksek bir fiyat verip açık arttırmaya gelenleri bile şaşırtır.

Damini Kanha ile birlikte açık arttırmaya gelmiştir. Nani, Aman Allah’ım demekle tepkisini ortaya koyarken Puşkar’ın eşi Rohini ise evin yeni hanımı Damini mi? olacak diyerek şaşkınlığını ifade eder. Nani ise kes sesini Rohini der. Jogi Thakur ise evinin satıldığını düşünüp çıkarken Damini’nin birden gelip teklif vermesi ile şakına döner. İhaleye gelenler fiyatın yükselmesine rağmen Damini ve Kanha ile sıkı bir mücadeleye girerler.

Jogi bölgede tanın zamanın en ünlü iş adamı olduğundan evin artı bir reklamı olduğu için değerinden fazla paraya gitmektedir. Fiyatın gittikçe artmasından dolayı Jogi, ara verilmesini ister. Bu sırada Damini’yi yanına çağırıp evi alma sebebini öğrenmek ister. Sonuçta yılarca bu evde hizmetçi olarak çalıştı.

Üstüne hem evin hanımı Divya’dan hemde Nani’den türlü türlü eziyetler gördü. Bu bir intikam için mi aldığı yoksa yardım için mi aldığını Jogi anlamak ister. Ancak Damini yuvarlak cümleler kurup Jogi’nin yanından ayrılır. Bu sırada Kanha da Thakur konağı için nakip para meselesini halleder. İhale aradan sonra tekrar başlar.

Kördüğüm 236. Bölüm Özeti (30 Mart Kördüğüm Özet) Resim 1

Kanha ile Damini yerini aldıktan sonra, Kanha Damini’nin kolunu tutup havaya kaldırıp 21 milyon verir. Hem Damini hem de orada bulunan herkes şaşırır. Nani içinden zamanın çulsuzları şimdi bu ev için 21 milyon verdi diye kendi kendini yer bitirir. İhale Damini ve Kanha da kalır ve Thakur konağının yeni sahipleri Damini ile Kanha olur. Khosla iyi fiyat verdiklerini söyler.

Damini ise bu konağın bizim gözümüzde çok daha büyük bir değere sahip olduğunu söyler. Damini evin tapusu ve anahtarını alıp ev sahiplerinin yanına gidip bu ev sizin buyurun diyerek anahtarı ve tapuyu verir.

Jogi ise ben bunu kabul edemem der. Damini ise zamanında benim ve kızımın da evi yokken bana ve kızıma ev oldunuz yuva oldunuz. Sizlerin borcunu ödemem der. Jogi gözleri yaşla dolar. Evin tapusunu Jogi’ye verir. Divya’nın yanına gelip bu evin hanımı her zaman sizdiniz ve öyle de kalacaksınız diyerek evin anahtarını da Divya’ya teslim edip evden çıkar.

“Kanha Kendi Evini Satar” 30 Mart Kördüğüm Özet

30 Mart kördüğüm özet devam ediyor. Kanha ile Damini eve döndüklerinde onları Surabbai ile Ichcha karşılar. Thakur konağını kurtardıklarını ama onu kurtarırken kendi evlerini satmak zorunda kaldıklarını söylerler. Ichcha, Kanha’nın yanına gidip oğlum seninle gurur duyuyorum der.

Bu işten bir tek Surabbai rahatsız olur. Çünkü her şey kendisi dışında haber verilmeden gerçekleşmiştir. Evi satıp kirada kalmak istemez. Bu evde anılarını hiçe atıp sattığı için de Kanha’ya kızar. Bu evde çocuklarım koşturmasını isterken şimdi bu ev bana yabancı mı? oldu diyerek tepkisini ortay koyar. Kanha ise bunu yapmak zorunda olduğunu ve bu yaşa gelmesinde katkı sağlayanlara vefa borcunu ödemek istediğini söyler.

Kördüğüm 236. Bölüm Özeti (30 Mart Kördüğüm Özet) Resim 2

Damini artık evde yavaş yavaş toparlanmaya başlar. Çalışanların parasını verip artık fakir oldukları için kendilerine iş bulmasını ister. Mukta ise Nani’nin anlattığı Damini bu gün evlerini yabancıların ellerinden kurtarıp kendilerine geri vermesini düşünür. Nani o kadar kötü anlatmıştır ki Mukta buna bir türlü anlam veremez.

Surabbai de Kanha’nın tuttuğu eve gelmeyeceğini söylese de ertesi gün valizlerini toplayıp birlikte gitmeye karar vermiştir.  Tam evden çıkacakken tutuğu evde pürüz olduğunu öğrenince bir anda bizimkiler evsiz kalırlar.

Damini de üzülme oğlum nereden geldiğimizi unutmadık. Tekrar Basti’deki evimize yerleşiriz der. Surabbai Basti’yi duyunca bir şok daha geçirir. Allah gördüğünden kimseyi geri koymasın diye bir söz vardır. Meethi de Basti’yi kabullenmek istemez. Meethi de küçücük evde bile göz göze gelmemeye gayret eder. Onu affetmediğini her defasına dile getirir. 

Zenginlik içinde büyüdüğü için fakir mahalleye gitmek istemezler. Ancak Damini ortaya bir irade koyar. Herkes arkasından gelmek zorunda kalır. Mukta Damini’nin yaptığı davranışı anlamadığını Divya annesi ile paylaşır. Divya da dili döndüğünce açıklamaya çalışır. Ancak kendisi bile anlamamıştır.

Thakur konağında Divya ile Mukta konuşurken Nani Mukta’nın telefonu çaldığını söyleyip getirir. Mukta şimdi açamayacağını söyleyince telefonu Nani açar. Arayan Yuvraç’tır. Muku naber kız der.

Nani de çaktırmaz. Yuvraç ise  konuşur da konuşur.  Mukta bir şeylerden şüphelenip telefonu Nani’den alınca Nani’nin foyası ortaya çıkar. Mukta utanıp odasına giderken Nani de Divya’ya Mukta’nın erkek arkadaşı ile konuştum diyerek güler. Bu kısımı kesinlikle izleyin çok komik. Kanha’nın evinde ise hüzün hakimdir. Arka planda “Duaa” şarkısı çalar.

Arkadaşlar bu şarkıya bittim. Sizde dinlemenizi tavsiye ederim. Sözlerini anlamasanız bile çok duygusal bir şarkı olduğunu anlarsınız. Jogi ertesi gün teşekkür etmek için Kanha ile Damini’nin evine gider. Ancak evde eşyaların taşındığını görünce şaşırır. Hemen yetkili birinin yanına gidip ev sahipleri nerede der.

Muhasebeci evin sahibi burada der. Muhasebeci evi buradaki beyefendi aldı der. Jogi Thakur konağını almak için kendi evini sattığını anlamış olur. Eve gidip durumu Divya ile paylaşır. Divya bu zamana kadar Damini ile Kanha vefa borcunu ödemek için hemde parası olduğu için evi kurtardığını düşünmüştü. Şimdi ise olayın boyutu değişmiştir. Evlerini satıp konağı kurtardığını öğrenince şok olur. Damini ile birlikte Surabbai Basti’ye gelir.

“Meethi Ichcha’yı Hala Affetmedi” Kördüğüm 236

Kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Basti çamur içinde bakımsız bir mahalle olduğu için Surabbai ben burada nasıl ömür geçireceğim diye düşünmeye başlar. Damini’nin komşuları ikiliye yardım eder.

Yuvraç ile Mukta da araba ile dışarıda gezerken Mukta’nın düşünceli olduğunu gören Yuvraç neden böyle düşüncelisin diye sorsa da Mukta cevap vermek istemeyince Yuvraç arabayı agresif sürüp Mukta’nın ağzından laf almaya çalışır.

Mukta ise evlerinin satılma olayını bahsedince Yuvraç Mukta’yı da alıp evleri Bundella konağına getirir. Zengin olduğunu ve para konusunda sıkıntı olmadığını Mukta’ya kanıtlar. Bir daha para meselesinden haberinin olmasını ister. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

336 Yorum

 1. KIZLAR İLK YORUM BENDEN HAHAHA :) ARKADAŞLAR BU BÖLÜM ÇOK DUYGUSAL GEÇTİ. o YÜZDEN UZUN UZUN YAZDIM. AYRICA ARKA PLANDA ÇALAN BİR ŞARKIYA DA HASTA OLDUM RESMEN YAZI İÇİNDE VAR İNTERNET PAKETİNDE SIKINTI OLMAYAN DİNLESİN ÇOK HOŞUMA GİTTİ ALLAH’A EMANET OLUN

  BU ARADA DEFNE GEÇEN GÜN İYKİ O AYETİ YAZMIŞIN YA SANA TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM İÇİMİ HER OKUYUŞUMDA FERAHLATIYOR.

 2. Günaydinlar kizlar nasilsiniz hepiniz ?
  Filiz eline , emegine saglik ? şimdi – de ah kalbim özetine gecicem ?
  Nazla merhaba , naber ?

 3. “””TEBESSÜM SADAKADIRRRR “””

  {{ Hadisi şeriff }}

  ??????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm. Akşam Fatihi izliyordum komşu geldi geç gitti yazamadım. Nasılsınız ne var ne yok AİDE TATLIMM sen nasılsınn ne var ne yok.

  ?????

  Gamzelimm Zülişimm Gülçiçeğimm {{ özlettin kendini }} Nazım ??

  1. canım dün akşam biraz kadın dizisine biraz da fatih dizisine baktım kadında şirine sinir oldum cadı kız fatih dizisi ise 2. bölğmğ daha iyi olmuş ancak böyle giderse gün değiştirir. reytinglerde 3. olmuş

 4. ???Müslümanlar karşılaştıklarında, tokalaşır, birbirlerinin hal ve hatırlarını sorarlarsa, Allah onlara bu halde iken yüz rahmet indirir. Doksan dokuzu daha güler yüzle ve samimiyetle kardeşinin halini ve hatırını sorana, biri de diğerine verilir.???{hadis-i şerif}

  Hayırlı sabahlar???

  Nasılsınız canlarım????

  Dün yazamadım ?? yazmak istedim vakit bulamadım koşturmaktan…

  Ooo nurdanim kadro dışı kalmışım ????

 5. AYSELJIM GUNAYDYN HAYYRLY SABAHLAR IYMISIN BURDA BENDE BASGA KIMSE YOK GALIBA KYZLAR ARA SYRA GELIP GIDYOLAR

 6. Ya yemin ederim kacirildim iki hafta once ikigundur kendi evimdeyim allaha sukur inanmiyorsuniz dimi saka falan degil yani

 7. DUA???
  Allahim!Kalbimi senden ayrı düşmüşlüğun ateşi ile yak. Öylesine yak ki o ateşin izdirabindan başka bir izdirap duymayayım.Senden ayrı düşmüş olmaktan sana sığınırım. Beni bundan koru ve bu hâl ile öldürme !!Yaşamın her anında seni hissedip,seninle yaşamayı seninle görmeyi bana kolaylaştır,nasip et!!
  AMIN
  ???
  Bu da namazlarimdan sonra okuduğum dua..
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR ??

 8. Benimde bir aklima geldi dün kaçirilan merveye ne oldu diye ? kaçirildim dedi sonrada görünmedi sitede ….

 9. Merve madem kaçırıldın o zaman niye buraya yazma lüksünde bulundun mesala benim başıma öyle bir olay gelse ben yazmam buraya ve herkesi de panik ettip siteden çıkmam geçen sen öyle yaptın kaçırıldım dedin ve hiç bir cevap yazmadın buna inanacağımızı zannettme belki başına gelmiştir ama buraya yazman hata idi

 10. DEFNEJIM JANYM NASYLSYN IYIMISIN ANEN NASYL BIRA DAHA IYMI ☺??
  ?ZULEYHAJYM MERABA NASYLSYNYZ IYMISIN JANYM ☺???????

 11. Neyse ya dün Utc güzel idi yani Merve ile Pelo adamı uçurumdan attı ya Pelonun ağlaması çok komik idi ama Mervede iyi cesaret varmış döndü dolaştı adamın öldüğü yere tekrar gittiler ?? Oya da koştu da koştu Hüseyin bolt gibi ?? ne kadar koştu öyle ama orası biraz yapmacık idi sanki adamın orada olduğu yeri biliyor gibi gitti ormanın içine girdi düz yol varken ?? orası çok saçma sapandı

 12. Nazla Merve bu siteye yazıyordu sen yenisin ya ondan tanımıyorsun bizim arkadaşımız

 13. Ya sizler bnm en yakin arkadasim oldugunjz icin yazdim bana hic birsey yapmadilar sadece goturup bir odaya kapattilar 1 hafta sonrada yanlislik oldu die evimize getirdi inanin ya neden inanmiyorsunuz yemin ederim kurani kerimin üstüne elimi koyayimki dogru

 14. Rica ederim Filizim.. beni de çok rahatlatıyor..
  ???
  Ayselim seni unutur mu bacin? Senden önce yazmış ya NURDANIM unutmuştur..
  ???
  Tamam Merve Beyan esastir. Öyle diyorsan oyledir
  ????
  MANYACIM ben Shahrukhanin yaşını bazi sitelerde büyük diye okudum. Yüzü yaşlı gösteriyor sigara içtiği için yaşlı duruyor. Ama bence en güzel filmleri Amir Kan yapmış ;)

 15. Evet dogru dun yazamadim cunku teyzemin dogum gunuydu dun yazarken bn uatumu duzeltyordum. Ama bugun yaziyorum yanlis anlamayin lutfen ya

 16. 2 hafta diycektim. Tamam inanmayin siz bilirsin bn inandirmak icin buyuk yeminde etdim. Bn allaha sukur oyle birisi degilim yalan soylemiyorum bes vakit namaz da kiliyorum i

 17. PEKI NE YALNYSLYGY MERVEJIM SORMADYNMY ONLARA ANEN BABANDA BISEY YAPMADYMY POLISE FILAN ANLATMYSYNDYR HERALDE NAPDYN

 18. Bende iyiyim Züliş )
  Şu an sinir krizi geçiriyorum senin kafa nerde Vivian , nerden buldun Garima – ni tovbe tovbe şimdi kizin fotolarina baktim kalitesiz birde itici geldi bana kiz bence Vahbbiz daha iyidi , zavalli Vahbbiz 10 kilo vermiş hasta galiba … Merve Bolugurda boşandiktan sonra bayagi kilo vermişti …ama Vahbbiz -e üzüldim ya için bir kötü oldu görünce ) Vivianda ayrildiktan hemen sonra bulmuş Garimayi sanki başka güzel kiz yok kaçirdi gül gibi Drashtiyi oysa dizi çekildigi zamanlar ikiside bekardi hatda aralarinda bir yakinlaşma olmuş diye duydum neyse .. haa birde Drashti ve Vivian yeni dizi ile geri dönüyor haberleri çikmiş , videosuda varmiş You tube – da

 19. Arkadaşlar dün siteden erken çıkmak zorunda kaldım ya İnternet yüzünden özür dilerim bağlantı kesildi durdu bide mesafe uzak ya şimdi balkondan yazıyorum kusura bakmayın yoksa sohbete devam edecektim

  1. zülişim seni biliyoruz canım ne sıkıntılarla buraya yazdığını ve bizim için vakit ayırdığınızı biliyorum cnm teşekkür ederim

 20. Evet Defoş sigara içiyor , alkol kullaniyor o yüzden biraz ýaşli duruyor oysa Aamir ne sigara nede alkol kullaniyor sadece roli geregi içiyormuş bazen eskiden günlik yaşaminda sigarada , alkolde kullaniyormuş ama artik birakmiş …birde Aamir müslüman ama normalde Hinduizma inaniyormuş , filmleride harika Mr. Perfectionist Aamir ?
  Tamam merve ama Nazlanin sorusuna katiliyorum polise haber verdinizmi ? ailen ne dedi peki ??

 21. İyi olmana sevindim Manya ?? evet ya bula bula Garima yı bulmuş çok çirkin bide yüz güzelliği hiç yok adam zevksiz ya Vahbiz kilolu falan idi ama en azından fena değildi bende duydum hasta olduğunu baya kilo vermiş bide hiç gündemde değil ya ?? acıdım ama Madu ile yakışıyordu ama onlar sıkı dostlar galiba bide küsüp duruyorlar

 22. Teşekkür ederim Manya beni anladığın için cuma günü daha iyi yazmaya çalışacağım hattım İnternet verirse böyle çok zor oluyor ??

 23. Filizcim bu yayınladığın şarkının sözlerini de yazar mısın gerçekten çok duygusal

 24. Oooo Ayselimm gelmiş kız zilli düdük bide kadro dışımı kaldım diyorsun. Yazıp yazmayacağin belli değil tek tek isim yazmadım ki Gamzelimm Zülişimm ve beni buraya kadrolu atadılar sürekli burdayız ???? ya ağız alışkanlığı bilinçli seni yazmama değil yani ????

 25. Nazla annem aynı canim. Bir parça iyiymiş tabi.
  ???
  Rica ederiz Zülişim biz internet sıkıntısı çektiğini biliyoruz..
  ???
  Merve çok geçmiş olsun. Yemin etmene gerek yok. Ne dersen o
  ???
  MANYACIM o nasıl oluyor Islama mensup olup Hinduizme inanmak.. Amir namaz kılmıyor mu o zaman. Ateşli tepsiyi tepesinden mi çevirip dua ediyor??
  Ay bu ünlüler tuhaf ya..
  AMIR KHANI ÇOK SEVİYORUM.. hele 3 idiot,Gajini,Pk.. o kadar güzelki.. BEnce dünyanın en büyük stari benim gözümde..

 26. Ya bende duydum Salman khan ve Amir hindu dinine inanıyor hemde Müslüman tövbe tövbe o zaman Sihizm oluyor bunlar aynı Saras gibi hem puta tapıyor hemde namaz kılıyor çarpılacaklar ya Allah yardım etsin ??

 27. Alt yazılı var internette Dua şarkısının sözleri çok güzel ve anlamlı bu şarkıyı ve teri galianı ilk BENİMSİN de dinledim çok hoşuma gitmişti. Dua Çok güzel ama ????hele Arnav ve kushi ye klip yspmışlardı 50 kere izlemişimdir herhalde. ????

  1. artık dışarıda çamaşır serilebiliyor olması ne kadar güzel çamaşırları evde kurutunca koku yapıyordu yaakolay gelsin zülişim

 28. Spama düştüm yine ???? Acaba bizim hangi müslüman ünlümüz dinimizin gereğini yapıyor. Hangi örnek davranışı var. Elin hintlileri sözde inandıklarına bile öyle güzel lanse ediyorlarki. Zannedersin dünyanın cennetini yaşıyorlar. ???

  ???

  Başlığı görünce cinlerim tepeme topşandı icca nın geri zekalılığı bulaşıcı zarrrrrr ???? malmı bunlar kendi evlerini satıp bsşkasına yardım ediyorlar sonra onlar fakir kalıyor hemde fak fakirr ????

  Vayy arkadaşş hayal dünyasına da bak ne hastalıklı millet bunlar ???? dünde ah kalbimin başlığını görünce bir ton laf saydım ??? abhi gerisi bşr malına mülküne sahip olmadı. Çam yarması öküz kazanıp sahip olamıyor. Belgeler kimin elindeyse o malın mülkün sahibi ohh ne güzel dünya bide bıkmadan ussnmadan aynı şeyleri tekrar tekrar çekip durmuşlar yahuu bu nedirr ????????

 29. Özetleri okusam varyaa ??? sinirden çatlardım zarrr. Tahammül edemiyorum böylesi saçmalığa ????

  ?????

  SALİHAMM nerelerdesinn kız sen yine

  1. ;) nurdan abla özetin tamamını okuyamazsan en üstte bu bölüm özetini 2 cümle ile anlatıyorum en başta oraya bakabilirsin

 30. UFFFF KYZLAR SU INTERNET SORUNY YUZUNDE TELI KAC KERE FYRLATYP ATDYM BI GUN KYRYLYJAK GALIBA

 31. Ay Ah kalbim dizisi kadar saçma sapan bir dizi görmedim bide bu adı batacası kördüğüm iki dizi ne kadar değişik ya bide final olacak diye dört gözle bekliyoruz nerdee?? bitmez bunlar bitmez dün iki göz atayım dedim Ah kalbim saçmalığına iki dakika dayanamadım mıyır mıyır içimi kıydı Pragya salağı Abdi zaten çirkinin teki karaydı iyice kararmış çok tipsiz ?? Tanu ile Nikhil de her şey istedikleri kadar kötülük yapıyorlar keşke final olsa bu diziler ??

 32. NURDANIM bu Damini kendi ezikliğini etrafındaki herkese enjekte etmeye çalışıyor..
  Buna uygun da atasözümüz var:
  Öküzün aptalı kasabın bıçağını yalarmış ????
  Herkes Naninin bıçağını bir yalıyor ;) şimdi hepsi toplaşıp Thakurlarin evine yerleşecek.. Ya bu iyilikle aptallik arasındaki çizgiyi ayirmak lazim.. Bunlara kim ne yapıyorsa az bile yapıyor..
  Bu arada Radhotu Mukta ile tanıştırdı Jogi ilerde. Mukta Radhotu kabul etmek istemedi. Radhot Meethinin telefonunu buldu ve Muktanin ona tuzaklar hazırladığını öğrendi.. Radhot yıkıldı benim kızımı böyle canavarca yetiştiren kim?? Artik Radhot her olaya el atacaktir..
  M.R RADHOT HOŞGELDİNİZ GÖZÜMÜZ YOLLARDA KALDI ;) BAY KARIZMA
  BU ARADA RADHOTU OZETLERINDE BAHSEDEN BÜTÜN ADMINLER RADHOT IÇIN BU TABIRI KULLANIYOR : BAY KARİZMA ;)

 33. Sakin ol Nazla ben bile iyi sabır ediyorum bu İnternet ile dün akşam bir bağlanmadı ya sinirden elim ayağım titredi sonra çıkmak zorunda kaldım ??

 34. Evet Defoş Aamirin ya babasi ya annesi ikisinden biri Hinduizm yanliş hatirlamiyorsam babasi Hinduizme inaniyor , ama Aamir annesi ile birlikte Haca bile gitmişler ama genelde Hinduizma daha çok inaniyormuş ne biliyim yani birde annesi ile babasi boşanmişti galiba Aamirda annesinin yaninda kaldigi için Islam dininide iyi bilyormuş , yani Aamir hem Islam hem Hinduizm …
  Züliş ben Salmani bilmem ama Aamir ile ilgili okumuştum böyle haber ?
  Gizem bahset derken kaç yaşindasin , hangi oyuncu fanisin yani kendinden bahset tabi sakincasi yoksa .
  Kizlar bir şey sorucam sizce hangisi daha ýakişikli Barun Sobti vs Vivian Dsena ama ikisininde dizideki hali , çunki gerçek hayatda Barunun saçlari up – uzun çirkin biraz , Vivianda bu aralar biraz kilo almiş çunki Barun ( Bir Garip Aşk ) Vivian ( Yalanci Bahar ) o dizideki halleri ile hangisi daha yakişikli sizce karekter olarakda Arnav ile R.K biraz benziyorlar acimasiz , para ile her şeyi yapabilecegini sanan ..oyle işte

 35. Hoşgelmiş Bay karizma hakket karizma bu adam acayip ýakişikli haa , birde Mouni Roy ile eski sevgiliymiş bunlar , Mouni çok guzel kadin , Naagin dizisinde Arjun Bijlani ile baş rol oynadi! Iyiki geldi Bay karizma bir el ativer şu olaylara , Mukta cadalozu niye kabul etmek istemedi Bay karizmayi ?

 36. Evet Manya bende okumuştum Salman khan hindu dinine inandığını hatta dedim kendi kendime bu Müslüman değil mi ya diye neyse keşke hindu ya inanmasaydı Amir de aynı galiba ne diyelim Allah hidayet versin hepsine, ??

 37. Bay karizma mı ya değişikmiş ama tam uydu adama şu Raghot geleydi bir kurtulalım şu Salak İccadan ??

 38. Evet tam uydu adama ?
  Ay Salmandami Hinduizma inaniyormuş ?? bu 3 Khanin en akillisi Shahrukh her halde

 39. amir khan 53 yasunda 14 mart 1965
  baba adi late Tahir Hussain anne adi zeena Hussain
  esi kiran rao
  165 boyunda malesef alkok sigara kullaniyormuzik dinlemek ve kkriket maci izlemeyi seviyormus.:)

 40. Neyse bunlari bosverelim artik. Ya dizleri cok ozledim hepinizi amma gizemimi zulisimi nurdan ablami iremsumu ve defnemi daha cok ozledim ya opesim geliyor ya

 41. MANYACIM ben Hint erkeklerini genelde beğeniyorum Türkler kadar olmasa da. Şimdi hiçbiri Burak Ozcivit,Kıvanç T.,Ibrahim Celikkol kadar yakışıklı değil tırnağı bile olamazlar..
  Ama beğendiğim şöyle
  Vivianin yüzünü,jest ve mimiklerini,bakışlarını çok beğeniyorum.. fiziğine dikkat etmeli..
  Avinsh Rekhinin fiziğini beğeniyorum
  Barunun bakışlarını gözlerini beğeniyorum.. sıska fiziği
  Bu Radhot ve Shlokun hem fiziğini hem yüzünü çok beğeniyorum..
  Hele Shlok gerçekten taş gibi çok hoş adam. Tatlı belada dibim düştü resmen ya maşallah hele o takım elbiseli enfes????

 42. Tabi manya 15 yaşındayım hobilerim müzik dinlemeyi severim voleybol oynarım kitap okumaya bayılırım AREY hayranıyım onu çok seviyorum sormak istediğim bir şey varsa sorabilirsin manya

 43. Merhaba Merve başına gelenleri okudum ama kurtulmussin inşallah bir daha böyle şeyler olmaz kendine dikkat et Merve nasılsın?

 44. Bende yazayım bakalım bende Vivian dsenayı beğeniyorum hem oyuncu olarak hemde kişilik olarak çok dikkatli kendisi dizilerinde falan hiç terbiyesiz sahne çekmek istemiyormuş galiba tebrik ediyorum bu konuda ??
  Arnav da yakışıklı bir garip aşk ta resmen bakışları baya etkili idi ?? ama şimdiki hali biraz değişik olmuş
  Shlok da yakışıklı ama onu pek sevmiyorum çok itici geliyor bana dizide değişk bir rolu vardı ama yinede yakışıklı ya boy bos var adamda ??

 45. defne ama hintliler kapkara oyle tv deki degiller isik altinda 4 kat krem surulerek cekiyor onlat filmlerde emer gozukmek istemiyorlarmis xaten lens kullanmayi ve sari boya yapmayi seviyor slokh bile sari golge yapmis xayiflamis gordum
  arjun kapoor sidarth malhotra ve raveer singh suan evilen oyuncular birde ranbir kapoor
  ama haklisin yerlinin yerini tutamaz kaan urgancioglu guzeldi emir karekteri dedim yalamci bahar turkiyede cekulse bu ada Arkey i guzel oynardi :)

 46. zuleyha her yazama netteki bakma bende viviyi seviyordum artik sevmiyorum eski kiz arkadasiyla bi fotosu vardi ig dedim asiri alkol sigara iciyor alkol cok fazla birde kahve makinasi olmadan yasayamazmis
  hint yemeklerini seviyor cok bizim lokuma sekerli dedi birde gelsin yemek gorsun demi :)

 47. Biliyorum ya öyle olduğunu sadece kendisi dizilerinde dikkatli galiba yoksa bende pek sevmiyorum hem sigara kullanıyor hemde içki iğrenç bir şey ?? dizilerinde oyunculuğu güzel yapıyor ondan yazdım beğeniyorum diye

 48. Tek yalancı bahar dizisi etkilemişti beni ilk olarak ?? bide bir garip aşk onun tekrarını izlemiştim ama yalancı bahar dizisi güzeldi ya

 49. kizlar vivian simdi kendini mahvetmis o ne kilo oyle kendini yemege vermis heralde ama spor yapmiyormus dahasi yapamiyormus belini sakatlamis ama baya kilo almis zavali ee yemeyide seviyor

 50. Selamunaleyküm canım arkadaşlarım nasılsınız??? Ne var ne yok ne yapıyonuz???? Canım arkadaşlarım ben artık yazamıycam bazı nedenlerden dolayı ???? sizi çok seviyorum ve unutmıycam hakınızı helal edin allaha emanet olun ✋✋✋canım arkadaşlarım ???

 51. ben ah kalbim sayfasindan yasemin kizlar ah kalbimi seviyorum
  okuldan geldim yemek yicem uyuyagim alsam cok gec uyudum :( hoscakalin

 52. Zülişim bu Merve ile Pelin Tunç ‘u gömdü mu ?geri döndüklerinde bulabildiler mi Tunç’u.. bence Tunç ölmedi..
  ???
  Anonim Yaseminsin galiba ah kalbimde görüyorum seni. Adını yaz bu arada. Anonimlere bi gicikligim var. Kimsenin adını yemiyoruz burada..
  Evet Türk oyuncularının yerini hiçbir şey tutamaz ve evet kesinlikle YB Türkiye de çekilseydi bunu Kaan Urgancıoğlu canlandırıldı ki Kara sevdada canlandırdı zaten. Tıpkı Rk gibi çok güzel karıcığım diyordu. Başroldeki kız onu sevmedi ama.. Burak Ozciviti çok sevmeme rağmen Kara Sevdayi Kaan U. Icin izledim. Gerçekten efsane bi oyuncu. Insallah güzel bi dizi çeker yine ;)

 53. Evet gömdüler herhalde Defnem en son Merve elinde kazma kürek vardı bide Pelo yoktu o yanındaki kalan kız vardı mahkemede şahitlik yapan ondanda bitti reklam girdi ama gömdüler ya ??

 54. Pelinden habersiz Merve o kız ile Tunçu gömdüler Pelinin haberi yok adam ölmedi zannediyor ??

 55. Sagolun kizlar cevapladiginiz için bende Vivimi çok seviyorum hersini ayri seviyorum zaten ? Shlok çok karizmatik biri eşiyle ýakişiyor eskiden Rubina Dilaik ile sevgiliymiş , ayrilmişlar sonra , Barunda ayri ýakişikli bakiari etkileyici ? Harshad Arora saçlari tatli kivircik kivircik biraz serseri tipli ama olsun yinede seviyorum onu , ha birde Rudra var tabi yakişikli , Sarasda ayni

 56. SELAMLAR HEPINİZE KÖRDÜĞÜM AİLESI NAPIYOSUNUZ İYİSİNİZDİR İNŞALLAH BENIM ŞİMDİLİK İŞİM VAR YENGEM GELDİ ONA KURAN DERSİ VERİCEM SONRA GELİCEM ÖPÜYORUM SİZİ???

 57. Tamam Zülişim..
  Bu arada Merve Serhanin odasına kamera yerleştirdi. Ve Odaya Oya girip Serhanla cilvelesip öpüp koklayınca MERVE ŞOK MERVE MANŞET ??? AY nasil ağlıyor içimin yağları eridi..

 58. Ay gerçekten mi Defnem biliyor o zaman ya ikisi birlikte olduğunu tövbe tövbe illa kanıtlayacak boşansın o zaman ne diye illa evli duruyor ?? Oya da iyice bozdu Serhan ile tekne turundaydı bide gururlu gururlu gidiyor tekneye sanki görende kendi kocası

 59. HERKESE SELAMLAR

  Öncellikle haber vermeden ayrıldığım için çok özür dilerim benim kişiliğime yakışmadı.Ne sizinle nede filizle bir ilgisi yok tamamen kendi kararımdı gercekten hepinizi çok özledim,iki gündür defneyi ve nurdani rüyamda görüyorum.Nurdancim esmayi ahmetide gördüm çok tatlılardı,allah bağışlasın evlatlarını,defnecim sende çok güzeldin saclar küt omuzlarda kızıl gözler iri kumral tenli gördüm bana öyle sıkı sarıldınki gerçek gibiydi.Eger kabul ederseniz arada hatırınızı sormak isterim beni vefasız biri sanmayın hepiniz hakkınızı helâl edin.
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  AIDEM ablasının güzeli kendine çok iyi bak insaallah okulunda çok başarılı olursun istedigin mesleğine kavuşursun kocaman öpüyorum seni??

  Kızlar hepiniz allah’a emanet olun

  1. rüya öncelikle habersiz gittiğin için kırıldım. başka bir site de mi yazmaya başladın?… bu siteyi tek etmene sebep olacak olan neydi?… istediğin zaman gelebilirsin

 60. Merhaba kızlar?
  Nasılsınız
  Bugün ben çok mutluyum sebebi ise Bekarlık Sultanlık?
  Size sadece bu kadarını söyleyebiliyorum zaten anlamışsınızdır?

  1. sıkıntı yok bende bekarım sultanım hiç bir erkek bana çekici gelmiyor. her erkek de bir kusur buluyorum sonum hayır olsun :)

 61. NAZLA bitanem genelde dizilerden konuşuyoruz. Fikir söylemek istersen sohbetlerimize katil. Hiç çekinme canım ;)
  Biz sık sık gündem degistiririz:)
  ❣❣❣❣
  RÜYACIM hoşgeldin. Hakkımız sana sonuna kadar helâl olsun. Rüyaların hayra çıksın insallah??? yo bazen kaybolmak isteyebilir insan. Ani planlari ve beklemedik gelişmeler olabilir. Takma kafana bebeğim
  ❣❣❣❣
  Zülişim NURDANIM evet yeni bölüm fragmanında gördüm. Merve odaya kamera yerleştirdi. Bakalım beni kimin için terk ediyorsun diyordu. Kapı çaldı Serhan bi açtı. Oya elinde kitapla girdi. Sonra sarmaş dolaş. Merve ikisinden de böyle birşey beklemediği için şok oldu. Benim erim beni nasıl bu safoz Oyayla,ezeli düşmanımla aldattı edasıyla ağlamaya başladı ???
  Tunç u öldürüp gömen Merve,Oyayla Serhana neler yapar varın siz düşünün gayrı ?????
  ❣❣❣
  INCECIM formalite evliliğin bitmiş anladim. Hayırlı olsun ne diyim :)
  Fakat Sultan evlenme teklifi etse yine “bekarlık sultanlik hacı ” der misin orası muamma haa???

 62. KYZLAR DIZIDE KONUSMASAK HAYATDAN KONUSAK OLMAZMY LUTFAM LUTFAM BASGA BI KONUYA GECELIM

 63. herkese hayirli gunler nasilsiniz cumleten zuleyha abla defne ablam
  nasilsin kulaklarini cinlattim bugun haberin olsun :) bugun neseliyim cok sukur :) zuleyha abla netin geldimi bakalim ?

 64. Defnem Merve geç kaldı ya gerçekten ama Serhan boşaması lazım bir an önce Serhana hiç güven olmaz ya her an Oyaya kapı dışarı eder gibi adam bir değişik bakıyor Oyaya ?? dünden bir gidiyorlardı tekneye Merve takip etse yeriydi demişim ki bunlar tekne iken Merve yüzerek geliyormuş bunları basmaya ne değişik olur du ??

 65. Kizlar ee napiyorsunuz? Nazla kendini tanitirmisin eger kusura bakmaszan bn onceden burdayim ve hepsileri beni taniyor. Adim merve 14 yasimdayim kilom 45 istanbulda yasiyorum hobim muzik dinlemek ve kitap okumayi seviyorum 5 vakit namazda kiliyorum sacim kahverengi gozlerimde oyle. Bisey sormak Istersen sirabilirsin.

 66. Yok Hale almadım daha uzun bir süre okuldan idare etmeliyim bide cuma günü bedavası var inşallah İnternet verir ??

 67. SEMACIM❤❤❤
  hakkımız sana helâl olsun sonuna kadar. Allah sıkıntılarını çözsün..
  Fakat hani bi laf vardır:Bu çeşmeden su içen,yıllar sonra tekrar gelir içermiş yine derler ya. Ha bi siteye yazan veda edemez. Yıllar sonra tekrar gelir yazar yine??
  Her veda yeni bir başlangıç
  ???
  Halecim hoşgeldin.. iyileştin mi

 68. Defne Sultan bana evlenme teklifi etseydi o zaman
  Evlilik Sultanlık ama Sultanla olursa derdim kesin? ???

 69. NE SAKYNJASY JANYM TANTYRYM BEN TURKMENISTAN YASIYORUM YASYM 18 11SYNF OVRENJEYIM SU ANDA BITIRIN UNVERTEYE GIREM DOKTAR OLUJAM BENIM BOYUM 1:65 KILOM 59 SACYM KAVE RENGI GOZIM SYYAH JANYM HINT VE TURK DIZILERNI VE SAKLARNY COK SEVIYORUM BIDE SPOR YAPMAYY SEVERIM BASKA BILMEK ISDEDIYIN SEY VARMY BEN NAMAZ KYLMYYORUM ISTIYORUM YAPAMIYORUM IS GUC OKUL BITURLI ZAMAN BULAMADY

 70. Hoş geldin İnce nasılsın iyi misin ?? dün yalancı bahar holi tarafıydı ya Madu herkese boya sürdü durdu sanki milletin eli yok bir Sultana sürdü bir oğluna bir Rk tek yaşlı adama sürmedi oda hep ortada dolandı durdu ??

 71. bugun cok daha iyiyim ablacim sukur bugun kulsklarin cinladimi senden bahsettik :) gecen gun kisir patates salatasi dedin senden ilham alarak yapti annemler :)

 72. AYNEN ZÜLİŞİM CİMRİLER 1 GÜNLÜK VERİYOLAR BENDE YOUTUBE DE HARCIYORUM NAPIM
  FİZY DE ÜYELİK HAKKI FALANDA VERİYOLAR NAPİM FİZY Yİ???İNTERNET VERİN KARDEŞİM ALLAH ALLAH??

 73. Aynen Almira bende YouTube harcıyorum ya yoksa bitmiyor haftalık bir defa verdi pinti Turkcell geçen hafta TV verdi bir aylık sanki oturup sinema izliyorum İnternet hiç vermiyor ?? bakalım cuma günü ne verecek

 74. YENI BİR DİZİ DAHA BAŞLIYO MASUM DEĞİLİZ ORDA DA TANIDIK OYUNCULAR VAR BAYAA BİRSÜRÜ DİZI ÇIKIYO AMA YARISINDAN ÇOĞU ÇÖPE GİDİYO HEP AYNI ŞEYLER AYNİ ŞEYLER???

 75. MERABA PORTAKAL SEKERI SENI TANYMAK ISTIYORUM TABI SAKYNJASY YOKSA BEN KENDIMI TANYTYM AZONJE ASADA

 76. iyiyim zuleyha ablam suanda sacima maske surucem asiri dokuluyor bakalim ne olcak :) DeFnE Abla sana katiliyorum yazan bir daha yazar :) bagimlilik yapiyor:)

 77. Defnecim hosbuldum canım sağol anlayışın için evet insanın bazen istemeden ruh hali değişiyor keşke seninle karşılıklı konuşma imkânımız olsaydı herşeyi sanal ortamda konuşmak imkânsiz yinede sağol rüyalarıma giricek kadar özledim seni sen nasılsın?biraz sayfalara göz attim sanırım annen rahatsız çok geçmiş olsun

  Gizemcim ben buaralar hastalikla ugrasiyorum kizim rahatsız safra kesesinde taş var acillik olucak kadar ağrıları çoğaldı yasida küçük oldugu için ameliyat olamiyor.Simdilik kontrol altinda insallah kendiliginden kaybolur hakkimizda hayırlısı

 78. HALECİM çınlamıştır belki. Afiyet olsun canim :)
  ❣❣❣
  Zülişim Merve bu herşey beklenir. okyanustan bile çıkar yani??
  ❣❣❣
  Almiracim Uraz Kaygilaroglu var Masum Değilizde. Ben çok severim onu. Baba Candirda Haluk olarak o kadar tatlıydı ki ve de klavye delikanlilarinda ;)

  1. masum değiliz tutmayacak şimdiden söylüyorm dizinin proje bir kere amerikan filmindne çalıntı felan diye söylüyorlar.

 79. Rüya hoş geldin. Fakat haber verirseniz iyi olurr. Nasılsın iyimisin geçmiş olsun guzuna. Rüyanda görmüşsün ??? bende buluşmak isterdim bir kaç kişiyle. Kuran okuttun kayınvalidene ne olduysa o zmn oldu dahada görmedik senii. Paylaşmak istersen dinleriz.

 80. Nazlacim tanisiyoruz senle sohpet ettik ya Halecan kiz ben zuleyha abla sen neler yaiyorsun ? ay kalsin unutuyirdum sarkiyi dinlerken aklima geldi DefNE abla sana bisye daha dicekm tesekkur ederim .keske sanada ikram edebilseydik

 81. EVET DEFNEM O DA VAR. YA O ADAM NE GÜZEL ZAYIFLADI ÖYLE PİS YEDİLİDE NASIL KİLOLUYDU ŞİMDİ EVLİ VE SANIRIM ÇOCUĞUDA VAR YANLIŞ BİLMİYORSAM?

 82. Hoşbuldum Zuleyham
  İyim sen nasılsın?
  Evet ya Madu benim sinirlerimi bozdu??
  Bi kadın bi erkeği etkilemek için iki silahı vardır ve uyanık Madu şuan birisini rkaya karşı kullanıyor diğerini Sultanıma karşı
  Rkayı kıskandırarak vuruyor Sultanıda ilgi ve manalı bakışlar ve sözlerle vuruyor
  Maduya annesi bunları öğretmiş herhalde??

 83. MERABA RÜYA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIM ACİL ŞIFALAR VERSİN KIZINA İNŞALLAH TEX ZAMANDA İYİLEŞİR AMINN.

 84. Alemsin INCE Sultan senden iyisini mi bulacak :) karısı tam bi facia ama zeki kadin ;)
  ❣❣❣
  RÜYACIM ben de seni çok özledim. Tabiki birbirimizi sevip,anlayış gostericez. Anlayış olmadan hayat olmaz ;)
  Rüya bebeğim annemin rahatsızlıkları kronik. Ilaclarla ve iğneyle uyuşturuyor vücudunu. Fakat bazen hiçbir şeyin kar etmediği anlar oluyor. Komadaymış gibi yatıyor. Babam emekli olana kadar sürünmek zorundalar. Daha sonra bu kadar çile çekmez diye ümit ediyorum
  Sana da çok geçmiş olsun. Kızın da taş varmış. Inşallah kendiliğinden geçer. Şimdi nasıl ??

 85. Alemsin INCE Sultan senden iyisini mi bulacak :) karısı tam bi facia ama zeki kadin ;)
  ❣❣❣
  RÜYACIM ben de seni çok özledim. Tabiki birbirimizi sevip,anlayış gostericez. Anlayış olmadan hayat olmaz ;)
  Rüya bebeğim annemin rahatsızlıkları kronik. Ilaclarla ve iğneyle uyuşturuyor vücudunu. Fakat bazen hiçbir şeyin kar etmediği anlar oluyor. Komadaymış gibi yatıyor. Babam emekli olana kadar sürünmek zorundalar. Daha sonra bu kadar çile çekmez diye ümit ediyorum
  Sana da çok geçmiş olsun. Kızın da taş varmış. Inşallah kendiliğinden geçer. Şimdi nasıl ??

 86. Alemsin INCE Sultan senden iyisini mi bulacak :) karısı tam bi facia ama zeki kadin ;)
  ❣❣❣
  RÜYACIM ben de seni çok özledim. Tabiki birbirimizi sevip,anlayış gostericez. Anlayış olmadan hayat olmaz ;)
  Rüya bebeğim annemin rahatsızlıkları kronik. Ilaclarla ve iğneyle uyuşturuyor vücudunu. Fakat bazen hiçbir şeyin kar etmediği anlar oluyor. Komadaymış gibi yatıyor. Babam emekli olana kadar sürünmek zorundalar. Daha sonra bu kadar çile çekmez diye ümit ediyorum
  Sana da çok geçmiş olsun. Kızın da taş varmış. Inşallah kendiliğinden geçer. Şimdi nasıl ?? Ay kaybolur inşallah

 87. İyiyim teşekkür ederim ??Bilmem belki öyledir ya Padmini evden çıkmıyorki dışarıya anca evde ya kızına bak bir ne yapıyor ne ediyor ?? silahlar çekilmiş herkes dağılmış Padmini o zaman çıkıyor dışarıya ?? Madu kimi sevdiği bile belli değil bir Sultana bakıyor bir Rk ye ben anlamadım bu kızın derdi ne ?? bir uslu durmuyor Trişna bile o haliyle daha akıllı

 88. DEFNEM ÇOOK GEÇMİŞ OLSUN ANNENE İNŞALLAH İÝILEŞİR AĞRISI HAFİFLER ANNELER BAŞIMIZIN TACIDIR??

 89. Yani oraya gitdim bn oranin numariaida var konusmayida biliyorum o dilini her seyini biliyorum orada yasadim diyebilirim yani 3 sene orda oldum

 90. AY JANY BENIM ISMINI SOYLESEYDIN YA SENI SU HASTALYGYN NE HASTALYK JANYM
  MERVE TEZEN NERESINDE PEKI

 91. Zulis anonim benim sagol iyiyim sen nasılsın?
  ?????
  Nurdancim hoşbuldum sağol mümkün olsaydı karşılıklı konuşmak isterdim.Aslinda kandilinizi kutlamak için yazacaktim kayinvaldemin 52 mevlidine denk geldi aynı gündü fırsat bulamadım birde kızımın hastalığı çıkınca moralim altust oldu simdilik iyi tedavi sonuç verirse ameliyata gerek kalmaz insaallah sen nasilsin?evlatların nasıl?

 92. Yalnys dusunme velin nomerini berjekmi gyz yone ynanay oglan daldirin bir gun mekdebe cykyas sonda jan etjek su wagt doganymdalay nomer

 93. Yemişle beraberim HALECİM.. söylemek istediklerini hazır hissettiğinde söyle
  ❣❣❣
  Almira evet. Hatta Urazin karısı ablamla aynı gün doğum yapti :) onun da kızı var..
  ❣❣❣
  Evet ya Rk Madhuyu holiden kucağına alıp götürdü. Çakır Sultan süt dökmüş kedi gibi baktı yazik. Ben teselli etmek isterdim tabi ;)
  Rk diyorki:Ben Madhuya bagimliyim. Karıcığım senin için amerikadan geldim. Hoşgeldin demiycek misin diyo?? iyi b..k yedin derdim ben olsam ???herifteki aymazlığa bak? yalnız Rk yüzüne Madhunun boynuna dayıyor belini tutuyor ya ekran alev aliyor. Valla Vahbiz kıskanmakta haklıymış yani ben olsam aklımı kaybederim. Ayaküstü AFRODİZYAK ????

 94. BERIP BILMEN ASKYM OKEY GATY GORME BOLYA VASETA SEN TURKMEN BOLAYMA YALAN SOZLEME AYT JANYM

 95. DEFNe Ablam sacima maske surdum ya obu strecliyorum yazicam simdi gecen konustuk ya belki ondan oyle ruya gordum bilemicem ruyami sana anlaticaktim dun gordum :) ilgincti

 96. Almira canim çok sağol âmin insallah sen nasılsın iyimisin?
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  Zulisim sağol canim düşünmen yeter?
  ????
  Defnecim allah şifa versin annecigine gercekten köyde sartlar zor, isler agir,butun gün tarlada çalışmak yıpratmış anneni allah kolaylık versin yardımcısı olsun insallah

 97. YANİ RK GİBİ INSANI KİM KISKANMAZ BİZ HAYRANI OLARAK BİLE KISKANIYORSAK KARISI NASIL KISKSNMASIN AMA AYRILDILAR ONLAR ZATEN HİÇCÇC YAKIŞMIYORLARDI RK DAHA İYİSİNE LAYIK ADAM TAŞ GİBİ MÜBAREK??

 98. Name icin ynananok gerek soz beryanow hic kime berjek dal ony son aydaryn turkmi turk daldigini canim

 99. Evet ya gerçekten Rk Madu ya boya sürmesi falan ekranda bakmış kalmışım öyle Sultanda garibim hiç bir şeyden haberi yok ama Madu gitti ona sürdü boya ?? Rk kıskançlıktan çatlayacaktı en son terk etti orayı ??

 100. SEN DERDINI BILIM MEN SEN TURKMEN OZINEM OGLAN YENE BIRZAT MEN NACEDE OKAMDA SANA NAME HA AZIZIM DILINE BEK BOL YOGSAM MASGARA EDERIN OK ASKYM

 101. Karısı kıskandı zaten adama dünyayı dar ediyormuştu galiba ama yakışmıyorlardı bide oyunculuğunu kıskanmış hep başrol oyuncusu diye kendisi hiç başrol oyuncusu olarak oynamamış onu kıskanmış galiba bir yerde okumuştum yanlış hatırlamıyorsam ??

 102. İsabella ve iremsu annesi ben iyiyim siz nasılsınız ve isabellamm ve iremsu nasıl isabellamm bugün yazmadi ?

 103. MERABALAR BAŞAK HANIM NASILSINIZ İYISINİZDIR INŞALLAH KIZLAR NASIL İYİLER Mİ SİZİ ÇOK ÖPUYORUM KENDİNİZE İYI BAKIN??

 104. ❤BAŞAK TEYZE❤ hoşgeldiniz.
  Sağolun dünya gailesi yaşayıp gidiyoruz. Siz nasılsınız herşey yolunda mi ??

 105. Gizem kizim merhabatesekkurler ben iyiyim kizim.ikizlerde iyi bella bugun yzmadi neden bilmiyorum ama apar topar suyla evden ciktilar telefonunuda evde unutmus aceleden arkadaslariyla bulusacakmis apar topar cikti yazar kizim.

  Almira merhaba kizim iyiyim tesekkur ederim bende seni opuyorum kizim.

 106. Yani Zülişim Vivian gibi Burak gibi adamlar kiskanilmayacak gibi değiller maşallah..
  Rabbim sahibine bağışlasın..

 107. Defne kizim iyiyim hersey suan gayet iyi yolunda.

  Yorumlari okuyamadim malum halimden bizim kizlarin bi hatasi bir seyleri varsa soyleyin kizlarim

 108. Defne canım Rka Dipaliye de öyle sarılmıştı omuzuna boynuna yaslanmıştı teselli bulmak için o zaman da Keni kıskanmıştı rka beden benim karımın omuzunda teselli buluyor demişti??
  Madu şuan Sultana yeşil ışık yakıyor ama rkaya da kırmızı ışık yakıyor yakacakmış gibi yapıyor ama yine ona kendisine dokunmasına izin veriyor bir taraftada Sultanı da cebinde tutmak istiyor yanı kadın şuan ikisiyle de fingirdeşiyor??

 109. Kızlar Dipalide çok güzel bi kadın dimi Maduda güzel ama Dipali daha bi çekici sanki dimi

 110. sİZDEN GELEN İSTEK ÜZERENE BAZI ARKADAŞLARIMIZ YENİ GELEN ARKADAŞLARA TEK TEK KENDİMİZİ TANITMAYALIM AH KALBİM YORUMCU SAYFASI VEYA KÖRDÜĞÜM YORUMCU SAYFASI VEYA ADINI SEN KOY YORUMCU SAYFASI AÇALIM İSTEYEN KENDİNİ ORADA TANITSIN DEDİLER. hATTA RESİM KOYMAK İSTEYEN BİLE OLURSA BANA HABER VERSİN SAYFAYA EKLEYELİM. BUNA KATILMAK İSTEYEN
  adınız veya nick name:
  Nerelisiniz:
  yaş
  Hobileriniz:
  Hangi Hint Dizilerini Seviyorsunuz:
  SEKLİNDE YAZARSA BEN DA SAYFA YA KOYARIM KÖRDÜĞÜM SAYFASINDAN KATILMAK İSTEYEN VAR MI ?

 111. Evet Züleyham ya Madu gitti Sultana boya Sürdü Sultanda ayağı kaydı o da Maduya sürdü rka ilk ben süreceğim derken Sultan boyayı sürdü??
  Madu boya sürerek Sultanı koruyor vay vay sanki bu yaşa kadar hep Madu Sultanı korudu Sultanıma yaklaşmak için elinden geleni yapıyor Maducuk ??
  Sultanımın elini tutmalar falan yaa Madu defol yaaa git rkanın yanına zaten ikiniz tencere kapak?

 112. Estağfurullah Başak Teyze ne hatasi olacak kizlarin. Su ile Bella bize yaşama sevinci veriyor ve çok mutlu ediyor. Onlar bizim kız kardeşlerimiz. Hem dünya hem ahiret.. ikisi de çok mütevazi ve harika kızlar
  ❣❣❣
  Filiz yeni gelenler için iyi bi etkinlik canim. Ben katılmak istemiyorum. Kendimi fazlasıyla tanıttım.. Resim zaten koymam. Zamanında kötü tecrübelerim var. Isteyenler buyursun..

 113. Tesekkurler Defne kizim kizlarim hakkinda boyle dusunmen beni sevindirdi dogrusu bugun cok degisiklerdi acaba burada bir seymi oldu dedim ama olmamis acaba neleri var hic bir seyde soylemiyorlar gecistiriyolar geldiklerinde bakalim burda sorun yok.

 114. Haklısın Defnem ikiside kıskanılsa yeri yani Vivian baya kıskanmış Vahbiz Madu dan resimde gördüm Vivian ile Madu resim çekilmiş Vahbiz ortada oda girmiş araya demişim ki sen ne dolanıyorsun arada ?? Burak Özçivit Fahriye kıskanıyor ya baya bir gittiği yere adım adım takip ediyor ??

 115. BAŞAK Teyzem kızlar henüz ergenlik cağında. Fikirleri ve ruh halleri hep değişken olur. Hele bi yetişkinlik dönemine girsinler daha olgun olacaklardir. Gerek ruh halleri gerek yaşamsal etkinlikleri belirli bir düzene girecektir. Şu an kanları deli akıyor. Siz merak etmeyin önemli birşey yoktur Allah’ın izniyle..

 116. Kızlar arada yanlış yazabilirim İnternet yüzünden kusura bakmayın dikkatli olmaya çalışıyorum

 117. Filizciğim ben tanıtırım ama sonra tabi şuan tanıtacak kadar iyi yazamam resim konusu beni aşar ya koyamam resim falan ama İnternet olunca kendimi tanıtırım zaten resim koyma işi biraz hassas iş gibi ??

 118. INCE evet Deepali de hoş kadin. Kennyi bırakıp Sultana varsaydı iyi bir ikili olurdu ;)
  Sultanseverler hep Madhuyu suçluyor.. Tamam Madhu iyilik yapayım derken kaş çıkarıyor olabilir ama Nasreddin hocanin misali hırsızın hiç mi suçu yok?Sultan da sahip olsaydi nefsine. Dünyada başka kadın mi yok. Ama şimdi Madhu da Türkan şoray gibi balık etli,buğulu bakışlı cazibeli kadın maşallah ??

 119. Tabi FILIZ abloş ??

  16 yaşındayım❤
  1.62 boyundayim❤
  43 kiloyum❤
  Beyaz tenliyim❤
  Saçlarım uzun ve kumralimsi❤
  Gözlerim ela❤
  10.sınıfa gidiyorum❤
  Yükseklik fobik var❤
  Voleybol oynamayı yani topla oynanan şeyleri severim❤
  Çikolatayı çok çok severim❤
  Hint dizisi değil filmler daha cok hoşuma gider ama en çok sevdiğim filmlerde amir khan❤
  Batmanliyim❤
  5 HAZIRAN 2001 doğumluyum❤
  Ikizler burcuyum❤
  Tipı kazanmak istiyorum çünkü:doktor olmak istiyorum❤
  Insanlarda en çok aradığım şey GÜVEN❤

  FILIZ ABLOŞUMM OLDU MU?

  BU ARADA TEK BİR ŞEY ANLAMADIM FOTOĞRAF ACABA TEKRARDAN DİLE GETIREBILIRMISINNN??❤❤

 120. Defnoş abloş ??
  Nasılsın Allah’IM

  Sultanı çok severim ya çok severim ama maçıyla olmasını isterdim ama olmadı malesef??

 121. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  CANIM ARKADAŞLARIM Nasılsıniz iyimisiniz inşallah iyisindir sizi çok özledim

 122. Hosbuldum Zuleyha kizim nasilsin.

  Defne kizim oyleler hep degiskenler hava gibi degisiyolar ama daha degisik olmuslardi boyle degisik tavirlar yani burda birsey oldunu dusunmustum cunku asiri deli ofkeli agrasif gibilerdi gelsinler bakalim.

 123. Baya sinirleniyorsun İnce sakin ol evet ya Maduyu anlamış değilim zaten ama Sultanı kötü adamlardan korumak için gitti yüzüne boya sürdü ?? ama adamın dibinde dolanması abartı ya çocuk içinmiş bide elinden tutup koca adamı kaldırmaya çalışıyor Rk kıskançlıktan ölecekti ama bide dans falan ettiler ikisi Madu orada çok pasif davranıyor Rk yüzüne bakmaması lazım ama bizim Madu ne yaptığı belli değil??

 124. ???????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ seni çok özledim canım Kankammm inşallah ULUBEYİ gelmiştir ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 125. HOŞ GELDİN
  BASAK TEYZECIM❤❤
  BIZIM YARAMAZ IKIZLER NERELERDE

  DENIZIMM???
  HOŞ GELDİN NERELERDEYDIN YAHU KAYIPLARDAYDIN OZLETTIN KENDINI AMA OLMUYOR AAA?❤?

  AIDEMM NERDESINN??

  FILIZ ABLOŞUM ??
  NASILSIN ABLOŞ

 126. ????????HELİNİM

  CANIM kardeşim nasılsın iyi misin inşallah iyisi ben pek yazamıyorum CANIM Allah’a emanet ol görüşürüz inşallah

 127. Defne canım benim Dipali rkaya yakışıyor o zaten onun eski sevgilisi Sultana bırakmaz onu??
  Evet bizim gözümüzde şuan Madu suçlu bi bekar erkeğin hayatına bi bayan bu kadar giremez giriyorsa da sonuçlarına katlanır canım? Sultanı kafeslemeye çalışıyor adam kovuyor sen kimsin git karışma diyor Madu gitmiyor??ve Sultana bakışlarını ve söylediği sözleri görmezden ve duymazdan gelemeyiz
  Şuan Sultanda bi suç göremiyorum ama ilerideki bölümlerde elbette onu da suçladığım sahneler olacak? Madunu şeytanının tuzağına düşmemeliydi tabi

 128. Madu gerçekten güzel birisi ya gözleri yeter yani Sultan ile Rk baya aşık ona ama Madu da bir ona bakıyor bir buna dizi sonuçta ama orta yolu bulamadı bir ?? ya en sonunda Rk ikna oluyor ama evlenirken Sultanın Madunun evine gelmesi yakışmadı Adama kız evlenecek Sultan ne işi var odada Rk bunu görüp ergenler gibi kendini odalara kitliyor ya ortalığı falan dağıtıyor ?? Sultan başkası ile evlense daha iyi olurdu yakışırdı adama

 129. Yok Defnem Dipali rka ile yakışıyor o zaten onun eski sevgilisi Sultana bırakmaz??
  Evet bizim gözümüzde Madu suçlu bi bekar erkeğin hayatına bu şekilde girip ve ona gördüğümüz şekilde davranırsa sonuçlarına katlanır?
  Şuan Sultanda Bi suç görmüyorum ama gelecek bölümlerde elbette onu da suçlayacağım sahneler olacak Madu şeytanının tuzağına düşmemeliydi tabi ona da kızıyorum zaten??

 130. Müsterih olun BAŞAK Teyze bir sorun varsa geldiklerinde dürüstce sizle paylaşacaklardır eminim.. Rabbim korusun hepsini

 131. HELİNCİM sağol sen nasılsın canım ?? Sınavların nasıl kuzum ???
  ❣❣❣
  DENİZİM biz de seni özledik..
  ❣❣❣
  Alemsin INCEM ya :)
  Orhan baba ne demiş:Hatasız kul olmaz,hatamla sev beni ;)
  Önemli olan yanlışta ısrar etmemektir. Rk,Madhu,Sultan bu 3 silahşörleri hatalarında ısrar ettiler ve yok oldular..
  Yapacak birşey yok.
  ❣❣❣
  Kizlar ben toplanıp eve geçicem çok yorgunum akşam ezanından sonra yazmaya gayret ederim..
  Iyi sohbetler size..

 132. Güzel Züleyham sen çok yaşa beni yine güldürdün?
  Evet Madu koca adamın elinden tutuyor kaldırmak için bahane işte bunun adına kur yapmak deniliyor?
  Züleyham yok sinirli değilim fikrimi söylüyorum ama gerçek hayatta da Madu gibi bayanlar var aslında onu düşününce belki biraz yükseliyorumdur?
  Canım Sultanı Madu ve Rka evlenecekleri gün oraya Padmini gönderdi kurtar kızımı kaçır o canavarın elinden dedi sen unutmuş ola bilirsin o sahneyi canım Sultanda Maduya can borcu var diye kabul etti baştan kabul etmemişti ama Padmini yalvardı Sultana ayaklarına kapandı Madu senin hayatını kurtardı şimdi sen de onu hayatını kurtarmak zorundasın dedi Sultan Madunun rızası olmadan kaçıramam onu dedi sonra o rkanın evine Madu ile konuşmak ve rızası olursa oradan kaçırmak için gitti canım

 133. Ha tamam şimdi hatırladım ya bir kere izledim zaten o bölümleri neyse ?? evet ya Madu kendini aşık etmek için elinden geleni yaptı Sultana adam en sonunda pes dedi başta o kadar aşık değildi sonradan abayı yaktı Madu ya ?? Madu da baktı Rk hayır yok Sultanda deneyim şansımı dedi kesin Ama Sultan son bölümlerde iyice psikopat olmuştu ya şunu öldüreceğim bunu öldüreceğim asacağım keseceğim derdi hep oydu oysaki ilk bölümlerde ne kadar iyiydi oğluda fena Madu Madu deyip duruyor ??

 134. ????????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ????????ZÜLEYHAM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 135. İnce hatun Madu çok güzel bir kadın onu görüp beğenmeyecek adamın gözlerinde bozukluğu vardır. Kapıldı gitti sizin Sultan da ??? senaristler yazdı çizdi onlar oynadı. Eleştiri yaparken biraz dürüst olmalı bence ??? bitmiş dizi hakkında hemcinsimize bu kadae eleştiri yapmasak. APTAL KIZ bile olsa. Onun aptallığı Rk karşı tavrıydı aptallığıydı. ??? bir insan onursuz gurursuz olunca yaptığı iş bitsede böyle

 136. DEFNE Abla geldim kusur bakma ancak gelebildim sacinla ugrastim maskemi yikadim.buramisin ciktin mi?
  zuleyha ablla sen bana cevap yazmadin neden ?

 137. Ya bilemedim ki şimdi ondan bide zar zor yazıyorum sen ne demiştin Hale gözümden kaçtı ya çok zor yazıyorum İnternet yüzünden soru sordun Zaman kesin ben İnterneti bağlamaya çalışıyordum tekrar sorsan mahsuru olmazsa

 138. ???????NURDANIMM

  CANIM NASILSIN iyimisin inşallah Esma Sultan nasıl Ahmet Paşa nasıl canım arkadaşım hiç sorma bizim bir kız akrabamız var dedikoducu bana musallat oldu size bir kere söylemiştim herkese dedikodu yapıyor bende uyardım sonra benim dedikodumu yaptı bende onu aradım ve kızdım neden böyle yaptın diye gitmiş bütün akrabalarıma yalan yanlış anlatmış abisi abimi aradı abim neden onu aradı bilmiyormsun onu dedi kimseye kendimi anlatamıyorum dilimde tüy bitti haklıyken haksız duruma düşmek artık ne anlattı benimde gücüm
  kalmadı bende bizimkilere artık tlf kullanmam dedim bugünler geçsin bol bol sohbet ederim anlatıp sizin üzmek istemedim SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 139. Selam kizlar yazamadim kusura bakmayin , teyzemlere yemege gitdik o yuzden yazamadim )
  Defoşun Sultan ile ilgili soylediklerine katiliyorum , Sultan severler Madhuyu suçluyorlar , ama unutuyorlar Sultanda nefsine sahip olabilirdi yani , dünyada başka kadinmi yok ?? zaten tartişmak istemiyorum R.K ve Sultani sonuçta dizi ! Drashtinin maşallahi var harika kadin aşik olmamak mumkin degil !
  Zaten kimse sevdiginda suç gormez , seviyorsun anladikta suçlarini ört bas etmemen lazim Ince ! ben zaten tartişmicam çocuk gibi bu konulari , dizi sonuçta bu konuda burda kapandi benim için ( tekrar ne zaman açilir bilmem)

 140. onemli fegil gormemis olabirsin benim cihazda bozuldu sorma bende za zor yaziyorum ne yapitorsun?

 141. Yaa tamamlamadan gitti yorum

  Onursuz gurursuz bir rolü kabul edince iş bitsede böyle eleştiri okları atılıyor halaaa ???? ama o rolle Sultan da eleştirilmeli neler yaptı gördükk

 142. Ben şimdi çıkmam zorundayım akşam namazından sonra gelirim siz sohbete devam edin

 143. Denizim çok merak ettik seni üzmemek için de ne söz balımm biz paylaşırız bir hal çaresine bakarız tavsiye alırız veririz ??? neyseki geldin inşaAllah daha sık yazarsın ama sana zarar verecek her halden sakın ???

 144. Anonim canım sana katılıyorum yorum yaparken herkes dürüst olmalı ben gördüğümü yazıyor ve hemcinsim diye yaptıklarını ayıp gördüğüm şeyleri örtbaz edem hem ben Madu gibi hemcins istemiyoeum??
  Ben Drasthiye bir şey demşyorum o güzel bi kadın zaten ona lafım yok benim lafım Maduya?

 145. Defnoş abloş
  Züliş abloş
  Filiz abloşum

  İyim teşekkür ederim sizler nasılsınız
  İyi gibi yazililarim yarin da tarih var abooo of of

 146. Manya ben kendi sevdiğimi de eleştiririm hatasını gördüğüm zaman şuan Sultanın etrafında dolanan Madu Sultanın daha hatasını görmedim gelecek bölümlerde elbette eleştireceğim o gurursuz Maduya kapılmamalıydı ama izledikçe gelecek bölümlerde göreceğiz Sultan nasıl ve neden o hale geldiğini ve şuan tekrarında izlediğimiz bölümlerin yorumlarını yaparsak daha iyi olur çünkü bazı sahneleri hatırlamıyor ola bilşrsiniz

 147. İyim Elhamdülillah bugün oğlumun Arkadaşı geldi öğleden sonram tam bir KAOSSSS gürültü patırtı şamata tüm binada yankılanıyor başım şişti biraz. ????

  1. Helinim bu msj sanaydı adını yazmayı unuttum ??? sen nasılsın okul basıl gidiyor

 148. Ayy kızlar Vallahi daral geldi Rk mi masum Almira hayatta masum olabilecek tek karakter Rk ?????? çok sıkıldım iki yıldır aynı muhabbetlerrr

  ????

  Siz bizim nelerle karşılaştığımızı bir bilseydiniz görebilseydiniz küfürler hakaretler acımasız eleştiriler neler gördük neler yaşadık çok baydı beni bu mevzular hiçbi şekilde bu Rk madu ve Sultan üçlüsünü konuşmaya değer görmüyorum.

  ???

  Madunun çok güzel olması APTAL OLMASINI

  Rk karakterinin gamzeleri ve yakışıklılığı onun acımasız duygusuz saygısız olduğunu

  Sultan karakterinin yakışıklı fiziğinin güzel olması onunda yaotıklarını görmezden geleceğimiz anlamına gelmez

  ????

  YALANCI BAHAR SOHBETİNİZE İŞTİRAK ETMEYECEĞİM ARTIK SİZİNLE BİR İLGİSİ YOK KONUŞMAYA DEĞER GÖRMÜYORUM SADECE

  ????

  Tamamen benim fikrim katılırsınız yahut katılmazsınız siz bilirsiniz

 149. YA KIZLAR ASLINDA BEN DİZILERI ÇOK ELEŞTIRMİYORUM ÇÜNKÜ NE DE OLSA DIZI YANİ SENARİSTLER VE YÖNETMENLER TARAFINDAN CANLANDIRILIYOR BEN ARKEYİ GERÇEK HAYATTA YAKIŞIKLIĞI VE SEMPATIKLİĞİ ICIN SEVIYORUM VE GERÇEK HAYATTA ÇOK MASUM GOZÜKÜYO
  NURDAN ABLAM KIZMA ABLAM???

 150. Aaa Nurdan anonim senmiydin?
  İyim sen nasılsın
  Ben bu gün müsaittim sayfaya bi baktım yalancı bahar sohbeti var ben de katılayım dedim zaten ben Sultanımın olduğu her yerde varım?

 151. NURDAN ABLAYA SU KONUDA KATILIYORUM BENCE DİZİLERDEKI ROLLERİ İLE DEĞİLDE GERÇEK HAYATTAKİ KİŞILİKLERINİ KONUŞSAK DAHA İYI VE ANLAMLI OLUR…??

 152. Ay DENİZİM çok üzüldüm.. fakat senin ailen seni iyi tanıyordur diye düşünüyorum.. Sinirli olma. Büyük bir soğukkanlılıkla kendini net ifade et.. Gıybet gibi şeyleri ben pek sallamam???herkes kendi pisliginde bogulsun.. paylaştığın için müteşekkiriz.. Öpüyorum seni çok seviyorum DENİZİM.
  ????
  IREMSU bebeğim hoşgeldin.. bizi çok ihmal ediyorsun aşk olsun . Herşey yolunda mi?? Bellanin işleri rast gitti mi??

 153. Almira sana kızmıyorum kız ?? sadece masum değil Rk ama hoş adam Vivian gerçekten sadece yalancı bahar sohbetiniZe katılmayacağim iki yıldır duymadığımız eleştiride hakarette kalmadı ?? ona kızıyorum saygılı eleştiri yapamıyorum hemen hakarete hatta küfre varıyor ablamm sen saygılı bir kızcağizsın ??? sadece gerçekten daral geldi

 154. Arkadaşlar beni az çok tanıyorsunuz. Ben hayatı derin ve çok boyutlu inceleyen biriyim. Sanata bakış açım da öyle.. Yalancı Baharda KOCAM dahi oynasa doğruları söylerim ;)
  ?Rk kibrinin bedelini ödedi
  ?Madhu gurursuzlugunun bedelini ödedi
  ?Sultan tükenmek bilmeyen hırslarının bedelini ödedi
  BU KADAR NET!!
  Ne demiş şair:Eller günahkâr, diller günahkâr.. Masum Değiliz hiçbirimiz..
  Al birini vur ötekine..
  Ayrıca Sultanin son nefesini verirken söylediği sözler kulaklarımda çınlıyor:Rk bizi birbirimize düşüren Madhu. Biz seninle çok iyi geçinebilirdik. Madhu buna izin vermedi,o benim hayatıma girip beni baştan çıkardı. Bütün suç onun. Ben birgün yeniden geleceğim Madhu için..❗❗❗❗
  Ee hani sen seviyordun Çakır Sultan Madhuyu şimdi noldu? Hani Madhu herşeye değerdi senin hayatının kadınıydı. Onun için ölmek bile şerefti. Çocuğunu bile gözün görmüyordu. Ölümle burun buruna gelince yusuf yusuf oldun. Tüm suçu ativerdin Madhunun üstüne. Helal sana erkekligin onda dokuzunun kaçmak olduğunu gösterdin..??
  Rk manyağın tillahiydi ama adam yaptıklarını inkâr etmedi en azindan. Suçu Madhuya yüklemedi
  ŞUNU UNUTMAYIN KI TARİH HICBIR SEYI UNUTMAZ. HELEKI DEFNE HIÇ UNUTMAZ????
  PARDON YANI ..
  yanlışım varsa duzeltin..
  2 yıldır tencit gibi ısıtıp ısıtıp yedik zaten??

 155. Ayy Defnem cokk ozur dilerim ama cok yogunum aileme bile dogru duzgun zaman ayiramiyorum cuma cuma gunu hafiflicem.

  Bella nin isi ayy hic bir sey deyil hastanedeyiz biz neden boyle ikizim varya off

 156. IREMSU sen neler söylüyorsun hayatım hastane mi??
  Niye noldu çok mu darp edildi Bella? Annenler öğrendi mi ay perişan olmuşlardır yazık kiyamam. Nasıl oldu Bella?? Iyi mi

 157. Zulisim iyiyim cnm.sorunlar isler seyahatler zaman vermiyorki yazmaya sen nasilsin… :-) :-)

 158. Yok Defnem korkma bella turp gibi ona bir sey olmadi kizi maf etti hastaneye getirdi ayy ben hala hala saskinim o neydi oyle sokelere girdim.

 159. Aynen Defnem Dünya ne Rk kaldı Ne Sultana nede Maduya hepsi aşkı yüzünden öldü gitti ama kavgaları hala sürüyor soğuk savaş gibi dizide ne Rk masumdu nede Sultan heleki Sultan ölürken bile Maduyu sayıkladı kıza attı tüm suçu sanki kendisi sütten çıkmış ak kaşık ?? Rk yaptıkları zaten unutulmaz ve görmezden gelinmez Madu ya Rk gibi birisi bana yapsa ben affetmem zaten Ama Madu hemen yeleleri suyu indirdi hemen affeti ?? Rk kapıdan kovsa kız bacadan girerdi eve ?? gurursuzlukta bir numara idi bizim Madu neyse zaten dizi elinde sonunda ama bu dizide hiç biri masum değildi yani ??

 160. Ayy hatta suan kizin ailesiyle kavga ediyo yas bu yine eskiye dondu ay bayilicam bu cevher bu cesaret nerden cikiyo anlamadimya ayy off bu ne boyle kibor feyzo gitti canavar geldi sanki

 161. Bende iyiyim İremsu İsabella ne yaptı öyle ya dünden baya değişik şeyler yazmıştı kızı dövdü galiba

 162. Zulisim sanirim sen sasirdin bellayi boyle duyunca koktunmuu kokmadinmii bella dedi zulis bi degisik oldu soyleyince bu gece antremanda soyledi

 163. DEFNE Abla sonunda gelebildim ben cihaz artik iyice bozuldu malesef :( zor yaziyorum .
  canim ablam konustuklarimizin etkiside olabilir biliyorum.
  Ama ruyamda senin dugunun vardi gelinliginin duagini ben tututordum .Nikah sahidi olmustum pembe ve beyaz guller koydum onunuze Fakat Sen RanVeer Singh ‘le evlenddin :)damat oydu ustelik su Tattad Tattad sarkisinda dans ettigi imajindaydi bilemicem artiksen ranveeri tanimiyordun dimi bak netten bi tattad tattad klibine ozelilke kimbilir belkide onun gibi bir tip cikacaktir bak bi yorumunu bekliyorumseni seviyorum ablacim :)

 164. Evet şaşırdım ya öyle bir konuştu ki tarz falan mı değiştiryorsun dedim şimdi nasıl oldu merak ettim ??

 165. IYIM
  Nurdan abloşumm❤❤
  SEN nasılsın okul sınavların başladı iyi DIELIM iyi oluşunun ABLOŞUM sen nasılsın inşallah iyisindir?❤❤

  IYİ
  ??
  AKŞAMLAR
  ?????
  HATUNLARIM
  ??????

  ..
  .
  Birazdan DIZIM oynayacak onu izleyece SEN ANLAT KARADENIZ

  Haydi öpüyorum sizleri ??????

  Eloş ABLOŞUM 2 3 gündür yoksun??
  NIHANIM nerelerdesinn??

 166. Zulisim o lisede hep boyleydi ama degisti bugun eski oldu geri hem kizi hastaneye getiriyor hemde hala kavga ediyor.

 167. Kızı hastahanelik edecek kadar dövdü mü ya ne diyeceğimi bilemiyorum dün baya değişik konuştu eski İsabella geri geliyor diye şimdide mi kavga ediyor ??

 168. Annenler baya kötü olmuştur ya üzüldüm şimdi ?? biri sakinleştirse bari inşallah iyi olur

 169. Ay HALECİM sen çok yaşa emi öldürdün beni gülmekten ???? kız Ranveri falan istemem ben elin Hintlisini. Babam kalpten direkt öteki tarafa gider yazık. Hint dansı eşliğinde dans edip şarkı söylüyoruz öyle mi???
  Ay alemsin. Hadi hayırlara çıksın inşallah ablam. Yeni rüyanın fragmani çıkara haber ver??
  ❣❣❣❣
  Ay IREMSUM çok şükür BELLA iyiymiş oh. Kiz Bellanin içine Chaki Chan girmiş olmasin sakin??? kızın durumu nasil peki aileleriniz öğrendi mi? O kızı hastaneden çıkarmasınlar direkt tımarhaneye kapatsınlar bence????
  ???
  Ay Zülişim alemsin aynen bu dünya hiçbirine kalmadi sultan tüm suçu Madhuya attı gitti????erkek milleti böyle işte
  Maşallah dediğimiz 3 gün yaşıyor

 170. Kiz hale baktım Taddat klibine kız gülmekten öldüm o nasil seksi bi dans öyle ???????????
  Ölüyü diriltir valla???beğendim ??

 171. Biliyorum Hale bir ara bakmıştım ya Müslüman Falan deniyordu ama Müslüman değil herhalde bide inek eti yemiyormuş galiba yanlış hatırlamıyorsam çok az dizileri var ??

 172. DEFFNE abla gecen bahsettik ya birde sarkilari dinliyprum etkiyle oyle olmud olabilir :)
  ama belkide ona benzeyen biri olur:)
  sen su tattad tattad klibine bak derim :) bence o imajindaydi belkife begendigin tip oyledir sen baktin mi ranveere ?:)

 173. Aynen Defnem ya dünya hiç birine kalmadı zaten hepsi direk öteki tarafa gitti ama tüm suç Maduya kaldı ?? neymiş Madunun hayatına giren tüm erkekler ölüyormuş bu kız lanetli imiş sanki Rk Sultanda hiç suç yoktu ??

 174. DeFNe abla nasil ? Ranveer effsane degil mi begenmedin mi ranranveeri
  yanlis anladin adam iste o klibteki imajindaydi sizin dgndeDEfNE ABLA sanada ranveer gibisi sakisir bence ! :)

 175. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR

  HELİNİM ABLASININ BİRTANESİ BURDAYIM AKŞAM GEÇ YAZDIGIMDAN DOLAYI KARŞILAŞAMIYORUZ
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NE YAPIYORSUN SINAVIN NASIL GEÇTİ GÜZELLİK

  ..

  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR AHİRETLİGİM GÜN IŞIGIM CAN SUYUM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????❤️❤️❤️❤️❤️??????❤️❤️❤️❤️?????

 176. İkisininde saci basi dagilmis kollari yuzleri tirmikli bellanin dudagi patladi bide kolu incildi.

  Kizin onden ikidisi kirildi bide kolu cikmis onunda burnu kirildi ayy o son hamle.eyvah nutkun tutuldu.

  Zaten bella kimseyi almadi iceri ben bide iki kankamiz bide yellozun arkadaslari kimseyi iceri almadi.

  Ayy basladilar yelloz tekme atti bellada o bellanin sacina yapisti bellada onun karnina tekme atti yumruklar havada uctu bu arkadan bellanin bogazina sarildi bellada kurtulmak icin kizin …. vurdu bu yelloz yere dustu sonra bella bunun ustune cikti tokat atti sonra buyelloz kurtuldu havada tekmeler uctu bu bellanin yanina tekme atti bella dustu yelloz bakin bunun gucu bu kadar dedi uuuu ozaman bella heplere bindi gozlerinden ates cikti yellozun ayagini tutu kendini ters yapti yellozun yuzune tekme atti o mal zaten bayildi discikleri allaha emanet yamuk tam yamuk disli oldu ayy son hamle hala saskinim polis teknigi yapti ayy simdide kizin babasiyla kavga ediyor deliya kendi polisi arayacakmis

  aileler ogrendi zaten annem uuuii ayy cok fena tahmin etmis bir seyler yaptimizi ohh cumbur cemeat hastanedeler hastaneyi yikacak az kaldi bu yellozu keske biraz daha doveydi o kadar insafliki kizi elleriyle hastaneye getirdi

 177. İremsu hoşgeldin nasılsın isabellamm dun demişti bugün onu merak ettim ah kalbim de sordum demek kavga etti bu kız beni meraktan öldürecek yaa şimdi iyi mi isabellamm?

 178. DEFNE Abla Bu ranveer istanbula gelmis sehri gezerken etraftakiler ranveere TattaD Tattad diye seslemis cok dasirmis diyorki o benim bir filmimde dans ettigim sarki oyle seslenmerine sasirdim demisti :) klibte kizlar ranveeri gorunce bayiliyordu gordun mu ?

 179. HALECİM hayırlısı olsun ne diyim gülüm çok sağol paylaştığın için güzel kalplim???
  ????
  Haklısın Zülişim çok doğru ??
  ???
  IREMSU BEBEĞİM şoklardayim. Rabbim her iki tarafa inşirah versin. Başak Teyzem için çok üzüldüm. Hamile haliyle uğraştığı şeylere bak. Ay hastaneyi yıksa haklı ????
  Ne diycemi bilemiyorum. Hem üzüldüm hem şaşkınım. BELLAMA geçmiş olsun çok
  ❣❣❣
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM ❤❤❤❤❤❤???????
  ERKEN GELDİN CAN SUYUM. DÜN NEDEN ÇOK YORULDUN BİRŞEY MI OLDU?? ???⚘?????????????

 180. İremsu İsabellada baya dövüş ustalığı varmış ya kız boksörlere taş çıkaracakmış resmen ama kıza gününü göstermiş ama o kadar ileri gitmeseydi ya yazık gerçekten üzüldüm ??

 181. Kızlar cümleten iyi akşamlar

  Filiz canım nasılsın yazdıklarını şimdi gördüm burdan başka hic bir siteye yazmıyorum.Buraya yazmadan önce bir ay kadar db ye yazdım okadar başka bir sitede tek bir yorumum yok seni ve buradaki arkadaşlarımı kimseye değişmem.Kirgin oluşunda değer verdiginden bilki bende bir ablanın kardeşini sevdiği kadar seviyorum seni ve başka bir siteye ne şimdi nede sonra yazmayi düşünmüyorum

 182. Gizemcim iyi merak etme simdi ne planliyor acep yanina yaklasan kuru agacta yanar.

  Defnem sasirmayin okadar bu normaldir bu arada annem hastaneyi yikmicak bella yikacak annem ne yapsin alisik bella lisede hep kavga ederdi ama yine bi sok birakti bizi kafede arkadaslarla bulusacayiz diye biliyor sozde ne cikti.

  Ay bella erkek oldu erkek gibi adamlik taslamalar vaybe ben niye boyle deyilim tirsakim.

 183. Zulisim kac yildir dovuse gidiyor olsun okadar ama bu yelloz daha yaman belle son hamleyi yapmasaydi belki o hastanedeydi yok okadarda ileri gitmedi ohh hak etti uzulmene hic gerek yok alisiklar bellada o yellozda uuu ben gidim bellanin kizgin atesi kizginlasti bakalim kodese girecekmi ama girmez o ne yapacani iyi biliyor.

 184. bugunluk benden bu kadar herkese iyi aksamlar.
  Defne abla soylediklerim aklinda tut :)
  kendinize iyi bakin .iyi aksamlar.

 185. Evet ya dövüş kursuna gidiyor deyilmi ben unuttum onu Geçmiş olsun ya inşallah kodese girmez ama o kız hakketti herhalde ki İsabella baya sinirlenmiş ama ileri gitmeseydi ya ??

 186. Ahaa polis geldi bizim oyun basliyor bellayla gelirim sonra gorusuruz bakalim oyun ise ysricakmi kodes yok bu defa.

 187. Defne beni çok güldürdün Allah iyilini versin?
  Baştan şunu söylemek istiyorum buradaki kızların hepsini yalancı bahar ile ilgili yazılan yorumlar kavga içerikli değil herkes fikrini ve yorumlarını yazıyor herkesin görüşü farklı tabi ama gerçekler zaten görünüyor
  Bu bir dizi ve bir putperest hint senaristin kafadan attığı bir hayal ürünü ama yinede hepimiz burada tabi fikirlerimizi saygı çerçevesinde dürüst söylememiz lazım
  Kızlar az sonra devam edeceğim kapı zili çaldı?

 188. Ya ben hiç böyle biri olmadım hiç kavgacı kişiliğim yoktur hep olaylara iyi tarafından bakarak yaklaşırım ?? hiç kavga etmedim çok şükür heleki başkası için kavga etmeyi bırak tüyümü kırbıttmam ama damarıma basanı acımam ya kendim için kavga ederim yani ?? lisede kızlar saç baş kavga ederdi öyle bir kavga ederlerdiki saçları başları darmadağın ben hiç öyle birisi olmadım

 189. ZÜLAYHAM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM HAYIRLI AKŞAMLAR

  İREMSU CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ELLERİNE SAĞLIK İSABELLAMIN BAZEN GEREKİYOR İNŞALLAH KÖTÜ BİRŞEY OLMAZ

  DEFNEM RUH İKİZİM???????? İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  DÜN YAZAMADIM YORGUNDUM AKŞAM GEÇ YATTIM İŞDE BENİ YORDU AKŞAM YAZAMADIM
  HAMD OLSUN ŞİMDİ İYİYİM AHİRETLİGİM YEMEK YEDİKTEN SONRA HEMEN YAZDIM CAN SUYUM
  ?????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️

 190. ZÜLAYHAM SENDEN BENDENSİN BENDE KİMSE İÇİN KAVGA ETMEM DAHA ÇOK AYIRTAN TARAF OLDUM
  AMA BİRİ BANA YANLIŞ YAPARSA LAF SÖYLERSE DAYANAMAM NE OLURSA OLSUN HAKKETTİGİNİ ALIR

 191. Merhaba kızlar nasıl baklim ve iremsu sen nasılsın canım Züleyha sen nasılsın canım ve elam sen nasılsın canım ve hoşgeldin rüya canım sen nasılsın canım nasıl kızlar hepinize neler yapıyorsun

 192. Gerçekten mi Elam ya başkası için kavga hiç etmedim etmemde ama kendimi savunmak için kavga ederim hatta laf söyleyelere bende karşılık veririm yoksa içimde kalır ??

 193. Tamam Iremsum. Bellayi ve seni çok öpüp Rabbime emanet ediyorum. Ay kodese falan girmesin inşallah ..
  ⚘⚘⚘⚘
  Zülişim senin asaletini yerim. Ben de hiç elimi kirletmem. Birini yok etmek istersem sözlerimle ve itibarımla yaparım bunu. Okulda zaten hickimse bana bulaşmaya cürret edemezdi. Çünkü tüm okul benden yanaydı ;)
  ⚘⚘⚘
  INCECIM biliyorum biz burda kavga etmiyoruz bunu seviyorum çok :) ama herkes günahları işleyip,haltlari yiyip elini yüzünü yıkayıp hamamda iki tas su dökünup tertemizmis gibi kenara çekilemez. Evet ne olduğunu hepimiz gördük. ??
  Insanoglu duydu??
  Insanoglu gördü ???
  ⚘⚘⚘
  Anladım ELAM ben de migrenin tuttu ya da canin sıkıldı sandım. Bana diyorsun ama sen kendini çok yoruyorsun CAN SUYUM ??????????

 194. ??????DEFNEMMM
  ??????NURDANIMM

  ÇOK SAĞOLUN CANIM ARKADAŞLARIM SİZİNLE KONUŞMAK ÇOK İYİ GELDİ YÜREĞİ GÜZEL DOSTLARIM İNŞALLAH BU GÜNLER ÇABUK GEÇER BEN GELENE KADAR AYSELİM DE OĞLUNA KAVUŞUR DEFNEMMM BİZİMKİLERİN BANA GÜVENİ TAM ONU NEDEN KALE ALDI DİYE KIZDILAR AMA ALLAH TAN TEK DİLEĞİM BANA YAPTIKLARI YANINA KAR KALMASIN ?HZ? MEVLANA DEDİĞİ GİBİ CAHİLE GİRME MÜNAKAŞAYA YA SİNİRİNİ ZIPLATIR TAVAN YADA YAZIK OLUR ADABINA BENDE CAHİLLE GİRDİM MÜNAKAŞAYA BU ARADA TLF GEDİ AMA ÇEKMECEDE İNŞALLAH GELİNCE BOL BOL SOHBET EDERİZ ŞİMDİ BANA MUSA DE ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 195. Naber kizlar neler yapiyorsunuz? Ben Kick filmini izliyorum çok komik bir film ya gülmekten öldüm baş rollerinde Salman Khan ve Jackline Fernandes var ?

 196. Teşekkür ederim Defnem evet ya okulda banada kimse bulaşmazdı herkes ile iyi geçinirdim çünkü ama laf söyleyene bende karşılık verirdim hatta sıra arkadaşım laf söylese bende direk laf ederdim ama öyle hiç küsmedim hiç kimse ile ?? iyi geçinirdim herkes ile

 197. Ben size küstüm kızlar birdaha asla yazma kızlar ve siz yaziyorum siz bana cevap veriyorsun

 198. RANACIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  CANIM KIZLAR GÖRMEMİŞTİR YOKSA SELAM VERİRLERDİ
  KÜSME CANIM KÜSÜLECEK KONU DEGİL


  DENİZİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ALLAH BÜYÜKTÜR CANIM

  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  AKŞAM GEÇ SAATLERE KADAR YATMIYORUM SABAH UYANDIĞIM ZAMAN GÖZÜM AGRIYOR ÜZERİNE BİLGİSAYAR IŞIGIDA GÖZÜMÜ YORUYOR ÜST ÜSTE GELİNCE VÜCUT YORGUN DÜŞÜYOR
  CAN SUYUM ???
  AYNEN AHİRETLİGİM
  ???????????????❤️❤️❤️❤️❤️

 199. Ranacım şimdi sana cevap yazacaktım ya İnternet yüzünden özür dilerim nasılsın iyi misin zar zor yazıyorum İnternetim bitti aklımda sen vardın şimdi yazacaktım

 200. MERHABA MANYACIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 201. Valla DENİZİM ben bu hayattaki en büyük rahatlığı gereksiz insanları kaileye almamakta buldum???sen de öyle yap
  Bize anlattığın iyi oldu bak rahatladın..
  ⚘⚘⚘
  Ranacim küsme kız herkesin işi var. Öpüyorum seni hemen iyileş kuzum..
  ⚘⚘⚘
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR ???????????
  ⚘⚘⚘⚘
  IYI GECELER ELAM ???
  TATLI RÜYALAR CAN SUYUM ❤❤❤
  KELEBEĞİM ??AHIRETLIĞIM
  AFRODITIM ??KOMŞU KIZI???

 202. Manya sen hep hint sineması izliyorsun ya aslında bende merak ediyorum komik oluyor sinamaları ama izleme şansım yok ?? iyi seyirler dilerim ??

 203. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DEFNEM ? dedi ki:

  İYİ GECELER ????
  ?? DEFNEM?? RUH İKİZİM???
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ???
  CAN SUYUM KOMŞU KIZI ???
  GÜN IŞIGIM ?????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????

 204. Bende gitmek zorundayım İnterneti zar zor bağlıyorum Allah rahatlık versin kızlar iyi geceler ????????

 205. Iyiyim Ela ablam seninde iyi olmana sevindim canim ?
  Evet ben hep ve tek hint sinema izliyorum Türk sinemasini tam izlemem bir başina bakiyorum ama tamamlamiyorum filmi , hint sinemasini ise bikmadan , usanmadan en az 10-13 kere izlerim , sanada izleme şansi dilerim Zülişim , şu anda Hangover şarkisi çaliyor Devi ( Salman ) ve Shaina ( Jackline ) dans ediyor romantik bir şekilde, yarinda Yeevadu filmini izleyecegim baş rollerinde Ram Charan Tej ve Shruti Hasan

 206. Ama bu film çok komik ya , gülmekten içime agirilar girdi yemin ederim ya , Salmanin hareketleri çok komik , dans etme şekli falan inanilmaz komik, Shainada ona baş agrisi diyor

 207. Kızlar geldim ve devam ediyorum yorumuna
  Şimdi ilk önce şunu söylemek istiyorum
  Madunun Sultana yaptıklarını Rkaya yapsaydı Rka neler yapabilirdi az çok herkes tahmin edebilir 4 tokat attı diye yapmadığı iğrençlik kalmadı
  Sonra Defnem ben Sultan hata yapmadı demiyorum ama daha o bölümlere gelmedik ben şuan izlediğim bölümlerin yorumlarını yapıyorum ve bence herkes öyle yapsa daha iyi olur çünkü hatırlamadığımız ve ya yanlış hatırladığımız olaylar oka bilir Defne diyorsun ama insan unuta bilir sonuçta hepimiz insanız
  Şu söylediğine asla katılmıyorum ama sana saygı duyuyorum yani Sultan ölüm korkusuyla Maduya suç atmadı Sultan ölüm korkusu olan en son kişi o her zaman zaten ölümle burun buruna yaşamış o rka gibi Madunun arkasına saklanmadı hiç bir zaman??
  Sonra söyledikleri suçu Madıya atmak değil doğruları söyledi Madu şeytanı adamı baltan çıkardı ama Sultana kızdığım konu şeytanlara uymamalıydı rkada onu çok tahrik etti Madunun anneside rkanın anneside Naduda hepsi adama haksızlık ettiler ama yinede Sultan o şeytanlara uymamalıydı o yüzden ona çok kızıyorum
  Sizden hepinizden ricam ve tavsiyem y.bahar ile ilgili tekarını izlediğimiz bölümlerden giderek yorum yazalım çünkü böyle yanlışlar oluyor çok sağlıklı olmuyor gibi geliyor bana

 208. Kızlar Züleyha Filiz Defne Nurdan Naz Ela Manya hepinize iyi geceler
  Bu akşam kanal 7 yine dizimizi vermedi haftaya pazartesiyi bekleyeceğiz artık

 209. Nazla bor bagysla meni yalnys edipdurin nomerini sorqmak bilyqn gos goni nomerini soradym bagysla oglan diyyansin yone ynanay mn gyz dogry mn istanbulda yasayan ve dAyzamlarym annyrda yasayar 3 yyl komeklesmek ucin gittim ekiz babekleri boldy ve dayzamdan owrendim bu dili joralygymyz dovam edermi a)howwa b) yok hayys mana ynan bagysla

 210. Bagysla sen yalnys dusundun biiirgun yagny 5 nji gun mekdebe cykyas 4 caryek baslayar su wagyt dine nomerim doganymda gerek boldy sonun ucin berdim mekdep baslanda beryar sonda jan eyjek diydim gyzdygymy anyklajak boldym ve jora bolmak isledim ynanay mn gyz

 211. SLM HAYİRLİ GECEELER KİZLAR NASİLSİNİZ İYİMİSİNİX HEPİNİZ İYİ OLUN CANLARİM

 212. İSABELLA CANİM ELLİNE KOLUNA YUREYİNE SAGLİK HAK EDENİN HAKİNİ VERECEKSİN BİRTANEM SENDE OYLE YAPMİŞSİN CANİM SANADA COK GECMİŞ OLSUN GUZELLİM

 213. KİZLAR NURDANEM. ZULEYHAM.DEFNEM.ELAMM.İNCE.FİLİZİM.AYSELİM.DENİZİM. RUYAM.GİZEMİM.MANYAM.İSABELLAM.NAZLA.ALMİRAM. MERVEM .İREMSU.SALİHAM.GULCİCEYİM. ALLAH HEPİNİZE RAHATLİK VERSİN İYİ GECELER TATLİ RUYALAR CANLARİM

 214. Günaydinlar kizlar , nasilsiniz ben şimdi uyandim ama yine yaticam , çok uykum var , ben hep boyle saatlerde uyanirim sonra yeniden uyuyorum , bir gelip günaydin diyeyim dedim ?
  Tamam merve takma kafana , Nazla iyi bir kiz tanidigim kadariyla eminim seni affeder ? bu arada bizim dilimizi çok iyi biliyorsun maşallah ? acikcasi bem senin kiz olduguna eminim yani niye Nazla seni erkek sandiki , erkek olsa yazmasindan falan bir şekilde anlaşiliyor , sende artik takma kafana tamammi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu