Kördüğüm

Kördüğüm 237. Bölüm Özeti # Damini Ve Ailesi Thakur Konağında

Kördüğüm 237. Bölüm ekrana 31 Mart Cumartesi günü yayınlanacak. Kördüğüm 237. bölüm özeti ile sizleri baş başa bırakmadan evvel bu bölümde Jogi, Basti’ye gidip Damini ve ailesini Thakur konağına geri getirecek. Olayların nasıl şekillendiğini merak ediyorsan 31 Mart kördüğüm özeti sizi aşağıda bekliyor.

Kördüğüm 237. Bölüm Özeti

Kördüğüm bölüm özeti, Bölüm Surabbai’nin evde fare görüp korkması ile başlar. Kanha korkmaması gerektiğini bunların normal olduğundan bahseder. Surabbai de elbisesinin yırtıldığına üzülür. Divya ise Thakur konağında Nani ile Damini’nin kendi evini sattığını konuşurlar. Nani bunun ad bir oyun olduğunu düşünmekte ve Damini’nin ortaya koyduğu fedakarlığı başka yöne çekmek ister. Ichcha ise Basti’ye gelmek Meethi’nin moralini bozduğunu söyler. Kızı ile arasının bozuk olması İşça’nın moralini bozar. Damini bu durumun düzeleceğini biraz daha sabırlı olmasını ister. Bu sırada Basti’deki fakirhanenin zili çalar.

Ichcha komşular geldiğini düşünüp kapıyı kendisi açmaya gider. Kapıda Jogi’yi görünce çok şaşırır. Jogi ise kendi kızı gibi büyüttüğü Ichcha’nın bu zamana kadar yaşadıkları anıları gözlerinin önüne gelir. Ichcha kızım der. Babanı affedebilecek misin der. Çünkü ceza evinde aramamış sormamıştır. Jogi, Damini’nin yanına gelip benim evimi kurtarmak için kendi evinden ve lüks hayatınızdan oldunuz. Keşke satılsaydı da siz bu hallere düşmeseydiniz der. Damini ise cevap veremez. Ichcha ise doğru bir şey yaptıklarını söyler. Damini, gelen eski patronuna çay koymak ister. Jogi ise bunu konakta beraber içeriz der. Jogi bu yerde hemde kendileri yüzünden yaşamak zorunda olmadığını gelip konakta birlikte yaşayabileceklerini söyler. Ancak Damini kabul etmez.

Jogi de siz gelmez iseniz o ev bana yabancı. Oraya terk edip gideriz diyerek tehdit edince Damini gözyaşlar içinde kabul etmek zorunda kalır. Thakur konağında Nani ve Divya da akşam yemeği için masada oturdukları sırada zil çalar. Kapıyı Divya çalar. Hoş geldin der. Jogi ise misafirlerimiz var der. Arkasında Damini ve Ichcha Thakur konağına girer. Başta Nani olmak üzere herkes şok olur. Damini ile Ichcha Thakur konağına birlikte adım atarken bu evde iyi kötü yaşadıkları anıları gözlerinin önüne gelir. Rohini gelenleri görünce Nani’nin yanına gidip Aman Allah’ım biz ne yapacağız şimdi der. Ichcha içeri girip Divya’nın ayağına dokunup saygı göstergesi yaparken Divya da Ichcha ile yaşadıkları anılarını özellikle kızı Tapasya ile olan durumları hatırlar.

“Damini ve Ailesi Thakur Konağına Gelir” 31 Mart Kördüğüm Özet

Kördüğüm 237 bölüm anlatmaya devam ediyoruz. Divya’nın en son hatırladığı şey ise Mukta’yı Ichcha’nın elinden polis zoru ile aldığı ve onu hırsız olarak ceza evine attırmak istediği anısı aklına gelir. Ancak sonra bu yaptığı hareketin yanlış olduğunu anlasa da özür dilemek için fırsatı olmamıştır. Ichcha ayağına eğilir. Ardından Divya Ichcha’ya sarılır. Belkide kızı Tapasya’nın özlemini gidermek istemiştir. Ichcha içeri girdiğinde kapıda Tapasya’nın resmini görünce onun ile yaşadığı güzel anıları aklına gelir. Kanha da Surabbai ile Meethi’yi alıp Thakur konağına getiri. Meethi yolda nereye gittiklerini sorsa da Kanha sıkıntı çıkmasın diye söylemek istemez. Surabbai ise içinden “Allah’ım inşallah Basti’den güzel bir yere gidiyoruz” diye düşünür.

kördüğüm 237. bölüm özeti (kördüğüm 237 bölüm) Resmi 1

 

Thakur konağında misafirlerini nereye yerleşeceği mesele olur. Nani daha önce hizmetçiler odasında kalıyordu. Şimdi de orada kalsınlar der. Jogi ise asla buna müsaade etmem diyerek itiraz eder. Meethi ile Mukta aynı odada kalacağını Damini ile Ichcha da büyük odada kalacağını söylese de Damini huzursuzluk çıkarmamak ve kimseye rahatsızlık vermek istemediğini Divya’ya söyleyip eski yerimiz olan hizmetli odasında rahat edeceklerini söyler. Jogi itiraz etse de Damini eski yerinden kalma konusunda itiraz eder. Ancak Meethi ile Mukta ile kalsın der. Damini evde kimlik karmaşası yaşar. Konaktan geldiği için kendisini hanım gibi hissederken eskiden hizmetçi olduğu eve geri dönmüş evin hanımı mı yoksa hizmetçisi mi bilemez. Kanha ile beraberindekiler de konağa gelir. Meethi hemen bu evin Mukta’nın evi olduğunu anlar. Çünkü daha önce bu eve üstü battığında değiştirmek için gelmişti. Meethi içeri girmek istemez. Ama başka da çaresi olmadığı için yapacak bir şeyi de yoktur. 

31 Mart Kördüğüm 237. Bölüm Fragmanı

Yukarıda sizlere anlattığımız bölümün henüz fragmanını yayıncı kurulu yayımlamamıştır. Hatta mevcut fragmanları bile yayınlamayı bıraktı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

359 Yorum

 1. Oğluma süt haxırlamak için kalkmıştım dedim bi özete bakayım yeni özet varmı diye varmış

 2. Ya bu kocaman konakta kalacak hiç.mi oda yok damini gidip hizmetli odasında kalıyor anlamıyorum kocaman konak
  Hadi oda yok diyelim naniyi hizmetli odasına koysunlar daminiyle içça da naninin odasında kalsınlar ne kadar saçma değil mi kızlar
  Öyle değil mi filizcim

 3. Gunaydin kizlar.nasilsiniz sizi cok ozledim.Kusira bakamyin ozur dilerim buraya yazamiyorum.Opuyorum.

  YURSA canim nasilsin biz seninle tanis diyiliz kendini tanitsana canim.Sende benim gibi erkencisin sabah erken yazdinda senin oglunmu var allah bagislasin.Opdum.

 4. Aynen Yursa katiliyorum sana su kocaman evde oda yok cok garib bencede Naninin yeri zaten hiz.etci odasi.

 5. Günaydinla kizlar , nasilsiniz , ben şimdi uyandim ama yine yaticam , çok uykum var , ben hep boyle saatlerde uyanirim , sonra yeniden uyuyorum ? bir gelip günaydin diyeyim dedim ve hepinize GÜNAYDIN ?
  Tamam merve takma kafana , Nazla iyi bir kiz tanidigim kadariyla, eminim seni affeder ? dimi Nazla ? bu arada bizim dilimizi çok iyi biliyorsun maşallah , zaten 3 yil burda ýaşamişsin , dillerde benziyor…acikcasi ben senin kiz olduguna eminim yani Nazla seni niye erkek sandiki ? erkek olsa yazmasindan filan bir şekilde anlaşiliyor !!! sende artik takma kafana tamammi ?

 6. HERKESE GUNAYDYN KORDUGUM AILASI NASYLSYNIZ BAKALYM IYMISINIZ KYZLAR HAYYRLY SABAHLAR OPYORUM HERKESESI ???????????????????????????

 7. MANYA JANYM GUNAYDYN HAYYRLY SABAHLAR IYMISIN BENIM MERVEDEN SUPELERIM VAR O YUZDEN INANMYYORUM ONA ANLADYNMY BENI

 8. Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm

  ????????????

  Ben bugün kahvaltıya davetliyim merak etmeyin beni. Eee malum geç toplanıp geç ayrılıyoruz.

  ????????????

  ???? ????????

  Yüsra bunlar senin güle güle güzel güzel yerlerde kullan

 9. Daminiyede ezik kızınada o zihniyetin yetiştirdiği kanha zekasızına da müstehakkkkk. ????

  Ayy verem ediyorlar beni ????

 10. ZENGİNLİK MAL ÇOKLUĞU DEĞİLDİR. ASIL ZENGİNLİK GÖNÜL TOKLUĞUDURR

  {{ Hadisi şeriff }}

 11. Hediyelerini güle – güle kullan Yusra abla ?
  Sanada hayirli sabahlar Nazla , iyiyim sen nasilsin ? yani şüphe ediyorsun anladikda ? bende onu diyorum ya şüphelenmegine neden olacak ne yapti ? numarani sormasimi seni şuphelendirdi ha? ee kiz dedi ya arkadaş olmak istiyorum zaten dilimizi biliyormuş belliki daha yakindan taniyip , arkadaş olmak istemiş…kiz yemin edip duruyor, yemin edipde yalan soylemek …ne bileyim , bak namazda kiliyormuş ? ama yinede inanmazsan sen bilirsin tabide , yani bende yaniliyor olabilirim ?

 12. Ohooo demek bizim hizmetçi ay pardon eski hizmetçi yeni hanim Damini kimlik karmaşasi yaşamiş? Ay gülmekten öldüm ?? özeti şimdi okudumda ? Daminicim sen hanim olsan bile hizmetçi ruhlusun be canim , oldu o zaman gel birde Divyanin odasinda kal ha canim ne dersin ??? ama Damini eskisine göre biraz akillanmiş Naniye cevap verebiliyor , yakin bölümlerde görecegiz artik…bu Ichchada sag – salim salakliktan bir çiksa diyecegimde…diyemedim o kiz salak dogdu salak ölecek ??

 13. JANYM MENE SENE DORT YASDAGY ULY GULUM SUPELENYAN SEBABI BAR BY ZATLAR SENE BIRKI YYLAN DUSYNERSIN GULYM SEN OZUNE DEGISLI ISLERE GOSUL OKEY ASKYM GATY GORME BOLYA

 14. Hyr mesela diyyorum yani sannet bn 14 yasdaki oglanim snde 18 yasdaki bn napiyimki buyuk olanlari. Dusunsene bn sadece arkadas olmak icin numarani istedim bagisla bni lutfen nolur suphelerin olmasin manya cim sende

 15. Tamam ya merve boş versene geçmiş gitmiş ben senden şubhelenmiyorum zaten , onun duşuncesi degiştiremeyiz tamammi canim boş ver yani sen kendini biliyorsun , gönlüni ferah tut?
  Nazla burda benim alinicagim bir şey yok tamammi ? kendi işin derken ? biraz kafasi ferahlasin derken , allah allah iyilik yaramiyor arkadaş ?

 16. Bn mesela dedim nazla inanmaszan inanma bn biliyorum ya kiz oldugumu sen sannet erkkek oldugumu ya bn buyuk yeminden gectim ondada inanmiycaksin zaten. Sen yanlis anladin tmmi bnm dediklerimi

 17. Merhaba kızlar dün bakanm ben öyle konuştum ben sizleri çok seviyorum ve benim dostum ve arkadaş ve benim canım ve sizleri Günaydın ve defnem sen nasılsın canım ve Züleyha sen nasılsın canım ve elam sen nasılsın canım ve Nurdan sen nasılsın ve gizem sen nasılsın ve Almira sen nasılsın ve filizm sen nasılsın ve manya sen nasılsın ve Nurdan sen nasılsın canım Nazlı sen nasılsın ve kanıtanm sen nasılsın canım buse sen nasılsın canım ve bellam sen nasılsın canım hepinize çok seviyorum ve neler yapıyorsun ve kızlar sizce eşim nasıl bir yemek yapamam kızlar sizden cevap bekliyorum ve sizleri çok seviyorum

 18. TAMA KYZLAR BEN SIZLERLE DALGA GECMEK ISDEDIM ALLAH ALLAH GULMEKDEN OLDUM MERVEJIM MAMYAYM ALYNMAYYN SAKA YAPDYM BEN MERVE JANYM ASLYN NERELI ANEN BABAN SOYLE BAKALYM ALYNMA JANY DALGA GECDIM

 19. Kizlar Züliş , Defoş neredesiniz, uyanmadinizmi daha?
  Pastaci güzelim Gül Çiçegim ve diger Gül Çiçek neredesiniz kizlar ? gelin artik Manya sizi çok özledi her kes gidiyor bu ne ya ???

 20. Günaydın kızlar hediyeleriniz için çok teşekkürler ben çocuklardan fursat buldukça yazıyorum onun için bazen sadece özeti.okuyup geçiyom kendimi tanıtmamı istemişsiniz benim bir kızım ve bir oğlum var öğretmenim ev okul çocuklar arası mekik dokuyorum

 21. Aslynda mn turkmenistanli istanbullu dememin sebabi turkmenistanli diyip arkadasliga almazlar oytdim bagyslan yalan sozledim annem babam asgabatly

 22. Merve yalana gerek yoktu ! bak burada ayri – ayri ülkeden arkadaşlarimiz var ve hepsiyle çok güzel arkadaşlik yapiyoruz , belki bir – birimizi hiç gormedik ama hislerimizi anliyoruz , başimizdan geçenleri burada anlatiyoruz , bir – birimize güveniyoruz , destekliyoruz yani biz bir aileyiz ve inan yalana asla ve asla gerek yoktu , peki soyledigin başka yalanlarda varmi ? mesela gerçekten kaçirildinmi ? çunki burada pek öyle olaylar olmuyorda ondan sordum , birde namaz kiliyorum dedin en azindan bu konuda yalan soýlememişsindir ? ben Aşgabatda ýaşiyorum

 23. Rana nerelisin türkmüsün bilmiyorum ki ymk adı söyleyeyim. Birde alınıp küsmeye gerek yok. Yahuu sende katıl sohbetimize direkt davet bekleme. İyiz Elhamdülillah dünya meşakati

 24. Evet namaz kiliyorum oda dogru evet kacirildim dogru sadece istanbuluyu yalan soyledim bagislayin bni bn sadece korkdum turkmenistanli die katilmiycam die istanbullu soyleeim

 25. ????Sizler iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş olmazsınız.”(Hadis-i şerif )???
  ????
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR..
  ???
  MANYACIM ben ev kızı değilim çalışıyorum, yani uyanmamam mümkün değil ;)
  Fırsat bulunca yazıyorum size
  Bu arada bugün internetim bitecek. Bir anda ortalıktan kaybolursam şaşırmayın. Başkasının telini kullanmak gibi de bir adetim yok,haber veremem…???

 26. GÜNAYDIN HEPİNİZE KÖRDÜĞÜM AİLESI BURASI BUĞÜN YAĞMURLU????HİÇ SEVMİYORUM BÖYLE HAVALARI İÇİM DARALIYO VALLA??
  BU DAMİNİ ASLA DEGİSEMEZ Kİ ONUN İÇİNDE HIZMETCİ RUHU VAR BİRKERE BU KADIN VE KIZI SALAK GELDİLER EZİK DİDECEKLER??

 27. Bana yalanci diyceksiniz ama inanin bn yalanci degilim aslada olmadim kusura bskmayin suan yazmayi yuzum kalmadi

 28. HAYYR HAYATYM BURSUM O DIL BEN ONU BURALY OLDUGYN VE YALAN UYDURDYGNY ANLAMYSDYM ZATE O YUZDEN SIZLERE SAKA YAPYOR GIBI YAPDYM KYRMYYM DIYE
  MERVAM HAYATYM BAK YALAN IY BISEY DIL BITANAM YINE NE YALANYN VARSA SOYLE GERCEKLERI HEM BEN NAMAZ KYLMYYORUM AMA YALANDA SOYLEMIYORUM YALAN SOYLEDIGIN YETMAZMIS GIBI BIDE TANRYY NAMAZY KURAN ARAYA KOYOSUN BU DORU DIL JANYM TAMAM ANLASTYK DIMI

 29. Gunaydin Almira nasilsin ? ben çok severim yagmurlu havalari bizim buralari güneşli , Damini ve Ichcha konusunda haklisin salak geldiler , ezik gidecekler. ?
  Aaa tamam Defoş çalişiyorsan , bilmiyordum

 30. JANYM YAZABILIRSIN AMA GERCEKLERI ANLADYNMY HAYATYM HEM KENDIN DOGRU DYZGIN ANLAT HEM SU KACYRYLMA OLAYYNY

 31. Bn sadece kiz oldugum icin yemin etdim bos yere yemin etmem soyledim ya bu kadar yalanim ya sadece korkdum dedim yaaaaa ustume gelmeyin nolur ya

 32. Yo manya benim adim degil ama herkes manya diyor bana bende manyayi tercih ederim , sende manya diyebilirsin bana

 33. MERVE CANIM biz Türkmenistanli olunca niye almayalım insanları
  aşk olsun. Biz ırkçı insanlar miyiz?? Arkadaşlar insanlar yaşadığı yerden utanmamali. Dini,dili, ırkı, bayrağı bizi ilgilendirmez kimsenin.
  Ha cinsiyeti önemli tabi ;)
  Şaşıracak birşeyler buluyorum hergun ???

 34. Tamam merve ?
  Kizlar şarcim bitti bitecek bye bye herkese , bye derken telimi şarc edim sonra gelerim

 35. DEFNEJIM ABLAJYM GUNAYDYN HAYYRLY SABAHLAR IYMISIN JANYM
  BEN MERVEYI ILK YAZDYGYNDA SUPELENDIM ONDAN NEDENI BILMAM AMA SYJAK GELMEDI BANA ONDAN OYLE DAVRANDYM ONA SIZLERIDE UZUDIYSEM KUSRA BAKMAYYN KYZLAR

 36. Tmm anlatiyim evet soyledim ya kacirildim die soyle oldu bn evin onunde oturuyordum kizlarla sonra birisi bna gelirmisin bisey soylicem dedi bnde tmmm dedim sonra aordu ve cebonden pamuklu bisey cikarip bni bayiltdi sonra hic bir seyo hatırlamıyorum ve 1 haftami oldu annem babam oldiler endiseden sonra polise aradilar ve kaciranlarin haberi oldu aradigimizi polise ve koekmuslar bilmiyorum evin onune birakip gitmisler .

 37. Artik nolur bagislayin nolur ya sadece korkdum onun icin ya bn asla yalan soylemiyorum. Ister inanin ister inanmayin bn namaz kiliyorum annemden bole aorabilirsiniz

 38. Bu evlilik programinda evlenen CANER intihar etmiş..
  Sahte evlilik yaptığı kadin başına bir sürü dert açmış.
  Para karşılığı yaptığınız rezillikler elinize,ayağınıza dolaşıyor işte.. bunların günahı senin boynuna Esra Erol ????

 39. TAMAM JANYM SANA INANIYIM SIMDI AMA BIDAHA YALAN SOYLEME HEMDE HAYATDA SADEJE ALLAHTAN KORKMALY JANYM BEN OLMUDEN BILE KORKMUYORUM CUNKI ALLAH OYLA LUTFETMIS ANLATABILDIMI TATLYM

 40. Defne bende görmuştim oyle bir haber evlilik programinda evlendi intiharin sebebe ne diye yazmişlar ama okumadim

 41. PEKI KENDINI DOGRU DUZGUN ANLATSANA BAN KAC YASYNDA NERDE OTURYOSUN HANGI OKULDO OKUYOSUN MAC KARDES ANEN BABAN KIMLER

 42. Simdi bn aylar yasim 14 turkmenistanlida yasiyorumannrm babamda oyle 52 mekdepde okuyorum annem babamda yanimda sende anlatirmisin

 43. BENIM GERCEK ISMIM NÄZLI AMA BEN NAZLA DAN HOSLANYRYM ASGABAT SAHER MASKOVISKIDA YASAYAN 12 ETAJDA YASAYAN 11SYNF OVRENJEYIM SU ANDA BITIRIN UNVERTEYE GIRIJEM DOKTAR OLUJAM ANEM OVRETMEN BABAMDA ZERGAR BI KARDESIM BAR ERKEK 3 YAD KUCIK BENDEN

 44. Benim en yakin , en kiymetli , en sevdigim , deger verdigim birtanecik arkadaşimin adida Nazli ?

 45. Tamam Nazla …
  Bana Manya diyor herkes , ogrenciyim , 14 yaşimdayim , uzun boya sahibim 1.76 , kilom 54 , saç , göz rengim açik kahverengi , 4 kardeşiz iki kiz , iki erkek , hobilerim : muzik dinlemek , şarli soylemek , gezmek , yemek yemek , partiye katilmak , selfie çekmek …fobim – kapali yerde tek kalmak , hoşlandiklarim : çoçuklar ile oynumak , Tv seyretmek , çikolata , kocaman oyuncak ayilari severim ? yuksekligi severim , hoşlanmadiklarim : hastane , ilaç , igne , hastane kokusu … R.K faniyim , hintleri seviyorum ❤ arkadaşlarima bagliyim , yagmurda islanmayi seviyorum ) köti alişkanligim : çok hizli konuşmam ve aşiri çikolataya bagimli biriyim ? sevdigim yemek : pizza ? , hamburger ? , tavuk ? , kizartilmiş patates ? yani fast food seviyorum , icecek olarakda : kahve , meyve suyu , koktail seviyorum yani bu kadar başka ne sormak istersinki , oyuncu biyografisi gibi anlatdim kendimi ?

 46. MANYA kız o ne boy öyle maşallah.. manken gibisin??
  Keşke birazi bende olaydi ;)
  Fast food fazla tüketme hasta olursun.. ev yemeği ye..
  ???
  INCECIM seninle her zaman YB hakkında konuşmaya hazirim. Fakat ben YB ile ilgili hiçbir şeyi unutmadim unutmam da.. insan 9 kere hatmettigi birseyi unutmaz ;)
  ???
  Zülişim internete bağlanamadı bugün :(
  Kimsenin yazacağı da yok. Internetim bitiyor sohbet etmek istemiştim..
  ?Aklım Bellada kaldı inşallah işleri yolunda gitmiştir..

 47. Geldim kızlar Hayırlı sabahlar günaydın İnternet sorun yaptı ya kusura bakmayın

 48. Yalancı bahar bir kere izledim ya ikinci izleme şansım olmadı dün bakacaktım kanal 7 vermedi, ??

 49. Evet Defoş oyleyim , herkes diyor zaten manken gibisin diye?
  Evet ya Züliş baglanamadi , Bellada iyidir inşallah Su desi ya turp gibi diye ?

 50. GUNAYDYN ZULEYHAJYM NASYLSYN JANYM
  DEFNE ABLAJYM KUSRA BAKMAYYN YA BY SABAH HERKESE TADYN KACYRDYM GALIBA MERVEYI SORGULYYARAK

 51. Gerçekten evlilik programındaki Caner intihar mı etmiş tövbe tövbe hani yanlış hatırlamıyorsam esmer bir adamdı galiba geçen başka kanala çıkmıştı ya Allah yardım etsin bunlar yüzünden toplum iyice bozuldu ??

 52. MANYAM JANYM ORDA KACYNJY OKUL VAR SOYLARMISI BIRAZ KALYMA GELIYOR AMA PEK BULAMADYM YERINI JANYM

 53. Yok NAZLA önemli değil canim. Aklınıza takılan birşey varsa sorun birbirinize.. fakat ağır eleştiriler yapmayın birbirinize. Merve küçük bir kiz hata yapabilir hepimiz yapıyoruz ;)
  ???
  Zülişim hoşgeldin.. ?? evet Caner intihar etmiş. Allah’a şükür evlilik programları kalkti yoksa bu kepazelik bitmeycekti.. Caner akıllanmadı bir türlü aptal adam bu kaçıncı ya..

 54. Hoş bulduk Defnem ?? evet ya Caner baya dolandı evlilik evlilik diye ama amacı o değildi geçen başka kanalda magazin programı sunuyordu gezinirken öyle gördüm amaa demişim bu evlilik programındaki adam değilmi diye ?? RTÜK kaldırdı onları ama hala başka programlarda devam ettiler sonları hep böyle oluyor işte

 55. Zuhal Topalda Hanife vardı şu biliyorsunuz belki başörtülü kadın onun şimdiki hali iğrenç ya dudağını yanağını ağzını burnunu hep şişirtmiş estetik yaptırmış ?? bide makyaj yapmış olmuş iyice sirk maymunu gibi ?? iğrenç bir tipi vardı

 56. Ay şükür kurtulduk Zülişim
  Hele o Hanife tiksndirmisti artik.. bir de çoğu eskortmus paralı tutulmuş onların.. ailelerine de yaziklar olsun nasil izin veriyorlardi

 57. Hanifeyi kim bilmez ki Bayhan ile bile çıktı rezil
  Yakında başörtüsünü bile fırlatıp atar o..
  Umut diye birine takmıştı kafayı manyak

 58. Evet Defnem ya evlilik programındaki bütün herkes ile çıktı resmen Umut denen adam ile baya dolandı ayrıldı ağladı güldü ?? sonra adam terk etti kızı

 59. Hele şu Kısmetse Olur tam bir diziydi hep senaryoymuş ya milleti kandırdılar..
  Ay Hanifenin estetikli hâli korkunç ??? zaten güzeldi yüzü ihtiyacı yoktu ne hâle gelmiş öyle

 60. Tskrler defne ablacim zulis ablam meraba nasilsin bnde imternet aorunu olmuyorki wifi var sizde nasil oluyor anlamadim

 61. Defnem Aynen ya duymuştum onlardan olduğunu hatta bir kaçı onlar yüzünden hapis cezası almış yazık gerçekten hiç iyi örnek olmuyorlar toplum olarak bide insanlar bunlar yüzünden bunalıma giriyor sırf bunlar para ve reyting peşinde ??

 62. Yaaaa en yakin arkadasim manya oldu bir his kapildi zulis gizem bunlar nazla ve defne en yakin arkadasim digerleride oyle ama bunlar iki kat daha ozel bnm icin

 63. Defnem Kısmetse olur biliyorum ya tam senaryo idi kızlar ayrı yerde erkekler ayrı yerde sözde olarak kızlar çağırıyor erkekler kızlar hucum bir koşuyor erkekler bölümüne ne iğrenç bir program idi ?? her şey masum olarak gösteriliyor ama içeriği belli bile değil

 64. Sağol Merve sana sormalı..
  ???
  Ay beter olsunlar Zülişim hiç acımıyorum.
  Bugun bizim hikaye var. Heycanli olacak..
  Cennetin de 2. Fragmani verilmiş ve SBA fragmani verilmiş..
  SBA final yapacakmış sanırım nisan sonunda..

 65. Gerçekten Sba final mi yapıyor ya ben zannediyordum ki şöyle iki üç sezon sürecek diye ?? üzülsem mi sevinsem mi bilemedim ??

 66. Kurtuluyoruz o zaman Ferhat öküzünden ?? yeter artık ya bıktık vallahi onun aynı klişe kelimelerinden sıkıntı yok eyvallah hallederiz adam aynı şeyleri tekrar tekrar söyleyip duruyor Aslından da kurtuluyoruz oda iyice hint kızları gibi oldu mıyır mıyır önceden iyiydi ??

 67. Bir yerde okumuştum Zülişim final yapacak diye. Çok ağır eleştiriler var diziye ve senariste..

 68. Aynen öyle Zülişim seyirciyi bıktırdılar artik..
  Uyuz uyuz konuşuyorlar..
  IBONUN Merhametini izliyorum Özgü Namalla gerçekten izlemeye doyamıyorum işte aşk dizisi diye buna derim
  Iyiki kaydetmişim :)

 69. Kesin yapar gibi Defnem çünkü yeni başlayan diziler hep pazartesi günü ya diğer günler hiç dizi yok doğrudur senarist iyice batırdı koydu diziyi reyting olarak düşük galiba ?? bide artık yapmacık oldu ya hiç gerçekçiliği yok

 70. Bende biliyorum o diziyi tam dizi ya Özgü Namal ile o adam tam çift idi güzel diziydi ya Özgü Namal uzun zamandır dizi çekmiyor bide yüz şekli çok güzel ama estetik var ondanda ??

 71. ne kadar cok dizi cikmis oyle ortam diziden gecilmiyor!
  ama hangileri kaliciligi yakalayabilir bilmiyorum .
  siz neleri izliyorsunuz ? jasmin

 72. Bide neden bütün diziler pazartesi günü diğer günler hep boş duruyor anlamadım ?? bütün yükü pazartesi gününe yüklemişler ??

 73. cogu final olur gibi cok ters zamanda basliyor diziler
  yeni diziler kis girerken baslasa daha iyi kisin daha cok insanlar oturup dizi izliyor bence :) jasmin

 74. Evet ya haklısın aslında bütün diziler yaza doğru başladı kışın dizi kalmayacak bu gidişle izlemek için ?? bide yaz sezonu var ya bütün başlayan diziler elli bölüme gelmeden sezona girer galiba

 75. Özgü Namal arka arkaya çocuk doğurdu 1 buçuk yil arayla Zülişim.. üstelik adamla evli değil dost hayatı yaşıyor..
  Dizi yapmıyor artık pek.o da estetikli evet
  Evet merhameti sürekli izliyorum doyamıyorum

 76. okuldan geldim tv actim izleyecek birsey yok!
  ah kalbimi actim aksam izlemistim ama ABHi seviyorum bu bolum komikti.
  ZULEYHa evet birde bizde yazlik dizi kislik dizi var
  yazlik dizilerr girgir samata kisa kalmayan tarzda
  kislik dizler daha agir ve drama uyor :)
  sen neleri izlersin jasmin

 77. KYZLAR IREM DERJINI MERAK ETDIM BEN YENI SARKY YAZMAMYSMY YA HADI GEL SARKYSYNY COK SEVDIM

 78. Defnem Tövbe tövbe evli değil mi adamla hele hiç ortada gözükmüyor bir ara yeteneksiz de jüri idi kadını hemen gönderdiler ya ?? jürilikten acun ünlü etmeye çalıştı ama olmadı herhalde ?? Merhamet dizisi güzeldi az çok hatırlıyorum keşke tekrarları çıksa Ferhat o zamanlar evli değilmiş galiba yorumlarda okumuştum baya eleştiri alıyor ya neden Merhamet dizisindeki gibi Sba da oynamıyor diye ??

 79. Ben ne izlerim Siyah beyaz aşk bakıyorum az çok Ufak tefek cinayetler bizim hikaye bunlara bakıyorum işte ??

 80. Ay İrem derici o şarkısını biliyorum ya klibi değişik biraz hamile olmuş klibte saçma sapan hareketler yapıyor ne bileyim hamile hamile ev süpürüyor fasulye ayıklıyor çay demliyor kendi kendine dans ediyor değişik birisi ya onun o hareketlerini gören deli zanneder ??

 81. Yok Zülişim evli değiller adam daha önce iki kere evlenmiş artık evlilik istemiyormuş. Özgü de olur demiş.. evet merhametteki gibi oynamıyor hemde hiç..
  Nazla ben Irem Derici dinlemiyorum kuzum.. tarzim değil pek..

 82. zuleyha anlasisilan dint dizileri
  ne bakmiyorsun ? ben Ah Kalbimi Kacirmam aksami o dolduruyor zaten okldan firsat buldukca hafta sonlari bazende gec tekrar dizilere bakarim kalk Gidelim dizisi
  Kordugum.bazen elif dizisi ve ADİ ZEHRa diger dizilerden farli havasi oldugu icin izliyorum
  zaten bu aralar pek ppuler arada aslan ailem bakari oda izlicek bisey yoksa :) jasmin

 83. BENJEDE DELI ZANEDERLER ONU BEN ONUN SARKYLARNY COK SEVERIM SU EGLENMENE BAK SARKYSYN EN COK SEVERIM

 84. Gerçekten mi Özgü Namala bak hele adam zaten iki kere evlenmiş üçüncü defa evlense ne olur sanki Özgü Namalda değişik bir şeymiş ya bide sesi falan çok ince gibi ?? evet ya oynayamıyor Merhamet dizisindeki gibi

 85. Ben pek dinlemiyorum İrem derici ya sadece klibini gördüm sevmiyorum kendisini ??

 86. Ben bir ara bakardım hint dizilerine ya yalancı bahar ve bir garip aşkka bakardım şimdi ah kalbim ve kördüğüm sevmiyorum ??

 87. Ya bu konu hakkında benim düşüncelerim şunlar
  Bence dizi insanı sıkmamlı akıcı olmalı tabi baş roller de önemli baş rolldeki kız hem bir gül kadar kırılgan ve güzel olmalı hem kaya kadar salam hem kedi gibi masum hem aslan kadar yırtıcı ve güçlü hem su kadar berrak ve temiz hem ateş kadar yakıcı erkek de düşünceli az buçuk kıskanç
  Benim için unutulmaz diziler
  KİRALIK AŞK KOCAMIN ALESİ SEN ANAT KARADENİZ AKASYA DURAĞI CENNET MAHALLESİ

 88. Ya eğer sohbet etmek istiyorsanız adınızı yazın ya Anonim olunca bir değişik oluyor adınızı yazsanız daha iyi olur geçen biri sohbet etmek istedi Anonim olarak yazmış bir değişik oldum arkasından küfür ettiler bide bana adınızı yazınca ne olacak sanki

 89. ben yazarim mesele degilde okuldan kizlar burda girip oxet yorum pkuyorlar
  bu yuzden bi sure bole oldu anonim yorumlara bakmiyor cunku dikatimi cekti ben ah kalbime yaziyorum genelde buraya dun yazdim birde bugun belirtirim ben jasmin diye

 90. KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ
  ???????????????
  ?DEFNECİM nasilsin canım?

  ❣NAZIM akşam yazmışsın cevap veremedim sağol sen nasılsın

  ?RANA canım sağol iyiyim sen nasilsin aksamki yazdıklarını şimdi okudum ayrımcılık ne demek olurmu hiç bana verilen selami goz ardı etmem sağlığın nasıl inşallah daha iyi olursun?

 91. RÜYACIM şükür yaşayıp gidiyorum sen nasılsın canım kızların nasıl herşey yolunda mi ????
  ???
  Zülişim burada fırtına var işlerimi halledemiyorum. Sık sık elektrik kesiliyor. Sen ablandan bu seferlik kontör isteseydin keşke.. okul internetiyle uğraşmak zor. Bugün de benim bitiyor birkaç saat sonra :(
  ⚘⚘⚘
  FİLİZİM çok güzel olmuş beğendim canim tanıtım sayfasını.. buradaki arkadaşlarımız talep ederse sen de acarsın.. Hatta zahmet etme kendini tanıtmak isteyen Ah kalbimde tanitsin nolucak
  50 kere sayfa mi acacan :)
  Birçok kişiyi ben taniyorum zaten??

 92. FILIZIM nasılsın iyimisin
  Dün bana yazdıklarını cevapladım görmediysen tekrar yazıyım burdan baska hic bir siteye yazmadım.Baska bir site için bırakıp gidermiyim onca şey paylaşmışken nedeni kişisel sorunlarım sana çok değer verdiğimi biliyorsun yazsamda yazmasamda bu değişmez

  1. rüya canım şimdi gördüm haber vermeden gidenlere üzülüyorum hep suçu kendimde buluyorum… benden kaynaklı olduğunu düşünüyorum kendimi yiyip bitiriyorum… canım kendini merak ta bırakma işin olabilir 1 ay da yazmaya bilirsini ama giderken bize haber ver tatlım :)

 93. Defnem burada fırtına var ya şiddetli baya, ?? ablamdan isteyemem ki çünkü hiç istemedim neyse ya bugün bedavası var inşallah İnternet verir okulun ki gerçekten sıkıntı yapıyor ?? seninki de mi bitiyor aynı durumdayım ya neyse sorun değil idare ediyorum işte

 94. Defnem Keşke bitmeseydi senin ki ya Turkcell hemen alıyor İnterneti hiç bedava falan vermiyor ??

 95. DEFNECİM sağol canım kızlarım dün bahsetmiştim büyük olan rahatsız yediği hersey midesinde şişkinlik yapıyor.Doktoru diyet listesi verdi sağlıklı beslenmesi gerekiyor ustelik reflüde var.Taslardan dolayıda arada ağrıları oluyor kucugude evde çok sikildi dışarda yagmur olmasa biraz parka goturdum.Internetin bitti sanırım insallah yukleyince sohbet ederiz

 96. defne züliş nurdanım kördüğüm içinde safya oluşturmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz

 97. Yaşadığı Şehir veya Ülke:
  Doğum tarihi: (Örneğin Mayıs 15)
  Yas:
  isim:
  boy:
  kilo:
  Meslek:

  kalın yazdığım yeri doldursanız gene yeter çünkü yeni gelen biri yaşınıza hürmet etmesi için gerekli doğum tarihi ise doğum gününüzü kutlamak için yaşadığın şehir ise size kalmış bana yardımcı olursanız çok ama çok mutlu olurum

 98. ZÜLISIM nasılsın iyimisin?
  Sende internet magdurumusun sağlık olsun sikma canını

 99. Filiz bebeğim nasıl istiyorsan öyle yap. Aç sayfa tanıtsın isteyen kendini
  Kendi adıma yardimci olayim sana…
  1.60 boy,53 kiloyum. Üniversite mezunuyum. Kamuda memurum
  Denizliliyim. Ela gözlü,kestane düz saçlı, 3 gamzeli yuvarlak yüzlü biriyim. ..balik burcuyum
  Sanata büyük ilgim var. Doğayı ve hayatı seviyorum..
  Yaşımı yazmadım bana kalsın özel
  Internetim bitti..
  Allah’a emanet olun kızlar
  ELAM AHIRETLIĞIM gelince soylersiniz size zahmet ?????

 100. Filizim tamam canım yazamazsam haber veririm ben cok anlamam bu islerden actigin sayfaya yazarim istersen

 101. İyiyim Rüyacım sen nasılsın iyi misin ?? evet ya İnternet sıkıntı yapıyor sürekli ??

 102. Ben 22 yaşındayım boyum 160 aöf okuyorum atama bekliyorum saç rengim sarı kestane göz rengim ela yakın en sevdiğim hobim kitab okumak araştırma yapmak ilginç şeylerde merakım var ?? sessiz sakin bir kişiliğim vardır en büyük amacım kendi mesleğimi bulmak ??

 103. ZÜLISIM sağol iyiyim benim küçük yaramazla uğraşıyorum istekleri bitmiyor??

  IREMSU hoşgeldin nasılsın iyimisin

 104. Filizim
  Yas:6 subat doğumluyum
  Isim:Rüya
  Boy:164
  Kilo:49
  Meslek:Ev hanımıyım evliyim iki kızım var kitap okumayı farklı kültürleri araştırmayı severim.
  Gozrengim:kahverengi saçlarım bakir kızıl uzun,kumral tenliyim vakit buldukça yürüyüş ve spor yaparim bakımlı biriyimdir

 105. Filiz abloş
  Yas:5 haziran (16 yaşındayım)
  Kilo:43
  Boy:163
  Meslek:öğrenci
  Batmanliyim

  Istedikler bu mu ABLOŞUM ??

  ..
  .
  RÜYA ABLOŞUM ??
  HOSGELDİN NERELERDEYDIN YOKTUN DA ?

 106. SELAM
  ???
  HATUNLARIM
  ??????
  ..
  .
  BEN HIC IYI DEGILIM ÇÜNKÜ OKULUMUZDAN 3 KISI KAZA YAPTI TOPLAM 4 BIR KISI DISARDAN 2 KISININ AGIR 2 KISININKI TABURCU OLABILRLER YAA KIZLAR DUA? EDERMISINIZ??????

 107. Evet Nazli yerin okulum var benimde ama gitmeyi hiç düşünmiyorum , canim gitmek istemiyor , zaten okulda yeniyim eski okulumu çok ozluyorum , burda anlaşamiyorum hiç kimse ile …biraz uyudum o yuzden yazamadim , kusura bakmayin

 108. Sevda nerelerdesin seni çok özledim kaça kere seni sordum haberin var mı?

 109. Gizamciiiim bande seni cooook ozlediiiim hep seni duşundum?nasilsin nelar yapiyorsun????
  Seni cok seviyorum❤❤❤????
  Manyaciiim hoşbuldum☺ iyiyim san nasilsin canim?

 110. Iyi olmana sevindim Sevdacim , bende iyiyim canim
  Filiz ben sonra yazarim canim tamammi ?

 111. Sevda hoş geldin nasılsın iyi misin nerelerdesin ya uzun zamandır yazmadın ??

 112. Manya nazli yarin okul var cok sukur ya okulumu ozledim evet bnde okulumu değiştirdim yinede bni cok sevdiler herkes ya

 113. HIM BEN ISTEMIYORUM GITMEYI SAKA KYZLAR BENDE COK OZLEDIM YA NEDE OLSA BY SENE OKULY BITIRIJAM IN KOTISI BAS TANE SYNAV VAR

 114. Benide sevdiler ilk başda etrafimda pervanediler , ama ben istemedim , ulumsy görkezdim özümi soñam yanyma gelýadiler gyzlar welin diýdim olarada yeke özüm aylanjak gelman yanyma dp..

 115. Tatlı manyam nasılsın iyimisin?

  HELIN canım sağol sen nasılsın
  Çok geçmiş olsun durumu ağır olanlarin allah yardımcısı olsun??
  SEVDA canim hosgeldin nasılsın
  GIZEM bitanem nasılsın iyimisin??
  NAZLA MERVE sizler nasılsınız? ?

 116. Filizim kusura bakma ara ara sayfaya girsemde yazamadım. Güzel olmuş tanışma sayfası ellerine sağlık. Yaşımı yazabilirsin. Boyum 1,78 killom çok yazamam ??

 117. Zuleyhaciiim hoşbuldum☺?ben iyiyim san nasilsin caniiim senide coook ozlemişim??
  Ruyaciiim hoşbuldum☺iyiyim san nasilsin cannim??

 118. Manya tatlım sen hint filmlerini seviyorsun bende seviyorum Emraan hashmi hayranıyım en güzel filmi hangisi izlediysen tabi yazarmisin

 119. NURDANCIM hosgeldin nasılsın iyimisin☺

  SEVDA canim sağol iyiyim?

  MANYA bitanem sağol iyiyim ??

 120. Tabi Rüya abla, Emran Hashmi efsane bir oyuncu Vidya Balan ilede çok yakişiyor ? ogluda çok tatli , ben Emranin filmlerinde Hamari Adhuri Kahani filmini çok begeniyorum baş rol kadin Vidya Balan ? Emran filmde çok zengin bir işadamini canlandiriyor , bir çok otel sahibi , izledinmi filmi birde Raaz – the mystery continous filmi guzel baş rolde Kangana Ranaut , Emranin oglu çok ciddi bir hastaligi kapmiş bizde rak denir siz ne derseniz bilmem hastaligin ismi rak yani

 121. Mrb kızlar sizlerden bir şey isteyeceğim yarın yazılım var dua edermisiniz dualarınızı bekliyorum

 122. Beytmeli dal ekenin mn n yanuma bir gyz gelmese yuregim gysyar hatda partadasym oglan bolsyn gyz bolsyn otursynlar tapawudy yok solar bolsa bolyar yogsam ozumi yeke duyyan uytgesik ekeniniz manya. Nazli okuwy gutarasyn gelenok mn dine okuw diyip olup baryan sn dagy pufff

 123. Täze okuwymyn gyzlary bolgusyz, menen soñam bir gyz geldi taze şon bn jora boldym o dagy bolgysyzyn baryp yatany çykdy , söwşdim onnan özi yaly gyz tapdy olam , mana yeke bolsamam gowy , önki mekdepden joramy hiç kime çalşmayan , olam men çykanym bari yeke gezya …bu mekdebin gyzlaryndan oglanlary kän gowy , adamçylyklary ? yone yuz beremok kop …şeylerak )

 124. MANYA bitanem evet biliyorum hamari aduri filmini izlemedim ama şarkısını dinledim klip yapmışlar guzel filme benziyor.Eside guzel yakışmışlar,ogluna üzüldüm ne hastalığı tam anlayamadim birde itinisi baat hai diye bir sarki vardı cok sevdigim başrolde emraan var filmin adida aynı sanırım belki onu izlerim ay şarkılarıda muhteşem arjit sing ve atif aslam şarkılarını cok begeniyorum sagol tatlim yazdığın icin??

 125. Rica ederim Rüya abla evet guzel şarki …bende Arijit Singh , Sonu Nigam , Ankit Tiwari ,Atif Aslam şarkicilari severim kadin şarkicilardan ise Shreya Ghoshal , Neha Kakkar , Shalmalee Kholgade , Anushka Manchande , Sunidhi Chauhani seviyorum ozellikle Shreya Ghoshali…Hamari Adhuri Kahani guzel film ama Emraan ölüyor filmde

 126. manya rahat fateh te efane sarkici cahaa. ishq risk
  . zindagi ye safar mein .teri meri. efsane sarkici :)
  armaan malik.emran hashmi.

 127. Rica ederim Tuanacim
  37 Aylar )
  Aaa evet Rahat Fateh Ali Khan unutmuşum onun bir çok şarkisini dinledim mesela Mere Raske Qamar ( Badshah filminden ) , Teri Meri ( Bodyguard filminden ) Ishq Risk ( Jab Tak Hai Jaan filminden ) ve daha çok ?
  Anonim , Yasemin senmisin ?? tabikide sensin benimkide soru işte

 128. Manya tatlım hint magazin gibisin ah kalbimde çalan bir şarkı var kuch to hai bayıldım sende dinle cok guzel ayrıca armaan malikte cok güzel sarkilari var ah kalbim yeni sezonda onun sarkilari var

 129. Ay şu Avlu mu bahçemi neyse saçma sapan dizi ya korku filmi gibi bunları izlettiriyorlar ya pes doğrusu ?? hep şiddet var insanın ruh halini bozar

 130. Evet Rüya abla oyleyim ? ben son 2 gündir ah kalbime bakmadim, bu gun izlicem , Kuch Toh Hai , mmmm bir tanidik şarki aaa hatirladim Do Lafzon Ki Kahani filminden , filmde baş rol kadin Kajal Aggarwal çok seviyorum Kajali bu gun akşam onun filmlerinden birini izlicem, ah kalbimden once , evet Arman Malik onun şarkilarida guzel tabi , Armanin şarkilarindan bildiklerim Bol Do Na Zara , Kuch To Hai , Mujhko Barsaat Bana Lo … Do Lafzon Ki Kahani filmini rusça izlemiştim, rusça ismi История в двух словах, guzel film bayagi oldu izleyeli …

 131. dbenim manyacim gecen sordum hangi dilde izliyorsun dizileri filmleri ayrica bizim diziletden hamgiyorsun dicejtim a bu net

 132. Evet Züliş haklisin filme bakmadim ama reklamda gördum korku filmi gibi oyuncularida bana biraz çirkin , itici geldi ne bileyim , izlemiyorum oyle dizileri ..

 133. Cevapladim ya Yasemincim ben rusça izliyorum filmleri , son sorunu anlamadim bizim dizilet diye bir şey yazmişsin anlamadim ne demek istedin ?

 134. armaan malik en guzel sarkisi canim hua aaj pehli baar bence canim
  yerli bizim dizileride izliyormusun maya

 135. ben hintce izliyorum canim yerli yani Turkiye dizileri dicektim
  aksam tees maar khan vardi izledin mi dublajli daha hos bence

 136. Manya bende sevmiyorum ya bu tarz dizileri sadece merak ettim izlemem zaten beni çabuk etkiliyor bu tarz diziler ??

 137. O şarkiyida indiririm canim , evet Türk dizilerinide izliyorum ama sinemasini izlemiyorum

 138. Ben bir filmde Katrina olurda hiç izlememmi ?? tabikide izledim Tees Maar Khani eskidende rusça izlemiştim , rusça ismi Король обмана , benimde hintçem idare eder ama filmleri rusça izliyorum ..birde dunya dillerine merakim var , ogreniyorum yavaş – yavaş şu aralar Fransizca ile meşgulim ..
  Evet Züliş bende izlemiyorum oyle dizileri ama pek etkilenmem

 139. Yasemin bir şey sorucam , niye Anonim olarak yaziyorsun yani seni taniyoruz , ismini yazda yorumlar içinde guzel isim Yasemini gorelim …

 140. Hayirli Aksamlar Kizlar.

  Simdi bellanin yanindan ciktim hepinize selami var orda tek basina cani cok sikiliyorya geldinde hemen yazacak sizi cok seviyor cok opuyor.

 141. evet bende dillere merakliyim uzun zamandir ograniyorum Turk dizilerinden neleri izliyorsuun kizlar bi yandan kek yapmya calisiyorum duzgun yaxamiyorum pkey sunu firina koayim

 142. o tarz dizileri sevmem ben zuleyha romantik hafif komik entrika merak uyandirmali korku filmi sevmem

 143. Manya Ya resmen +18 korku filmi gibi ay hiç izlemem ya onun yerini reklam izlerim daha iyi ??

 144. Bende daha çok sakin diziler severim ya evet bende hafif romantik diziler severim şiddet içerikli sevmiyorum pek ??

 145. Ben final yapmiş olan dizileri daha çok seviyorum mesela
  1. Kiralik Aşk
  2. Kara Sevda
  3. Aşk Laftan Anlamaz
  4. Meryem
  5. Dolunay
  6. Içerde
  7. Çilek Kokusu
  yani bunlari çok severek izliyordum , devam eden dizilerden ise izlediklerim bunlar :
  1. Çukur
  2. Fazilet Hanim Ve Kizlari pek bir şey izlemiyorum birde kendimde bir çok hint filmlerim var sikilirsam onlardan açarim bir tane , yaninda yiyecek , icecek bir şeyler ( ben Tv izlerken yemeden , icmeden oturamam ) oh mis gibi kimse bana degmez , bende kimseye biraksinlar beni oyle yatmadan film izlerim…

 146. neden yazmadigimi bugun yazdim canim ama yazicam yakinda :) tabikide
  zuleyha o diziyide ben sevemedim biraz ailecek izlemeye uygun degil malesef
  Ah kalbimi izlicem birde hayatimda ilk kez kek yaptim firina koydum sonuc ne olcak bekliyorum

  malzemeler ziyan olmax umarim almira verdi tarifi bakim Adi Zehra dizisini seviyorum :)

 147. Bende biraz hint filmi izlicem ah kalbim başliyana kadar , acaba ne izlesem kizlar hangisini izlim ?
  1) Humshakals
  2) Student of the year
  3) Race

 148. canim race izle bence ama sen bilirsin az kaldi ah kalbime ama
  ADi zehra cumartesi gunu 20:00 da basliyor canim
  oyuncular zeynep camci alican yucesoy emre kivilcim inanc konukcu
  hatice aslan falan canim kek pisiriyorm gel ah kalbimi beraber izliyelim :)

 149. ZULİS canim ela geldimi diye baktım gelmemiş defne yazamiycani elaya soylememizi istedi ben tekrar yazamam belki sen burdaysan soylersin rica etti

 150. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM s. Ç.S ??? dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN

  DEFNEM RUH İKİZİM
  AHİRETLİGİM yorumunu gördüm KELEBEGİM GÜN IŞIGIM ?????????????????❤️❤️❤️❤️❤️??????????

 151. manyacim ben cikiyorum AH Kalbim baslicak kekimde pisti ok karsilasirsak konusuruz kendine cok iyi bak hoscakal iyi aksamlar yane :)

 152. Tamam Yasemin cumaertesi bakarim o diziye , demek yeni oyuncular tanicam çunki bunlarin hiç biri tanidik degil bir tek Emre Kivilcim biraz tanidik geldi yoksa Elif dizisindeki Selimmi o?
  Race izliyorum o zaman ama ah kalbim başlicak birazdan Race guzel film oyunculari Katrina Kaif , Saif Ali Khan , Akshay Khanna , Bipasha Basu , Anil Kapoor , Sameera Reddy danslarida guzel filmin ozellikle Katrinanin Khwab Dekhe şarkisi eşligindeki dansi muhtiş

 153. Hoşgeldin Ela abla nasilsin ?
  Tamam Yasemincim sen kekle izle ah kalbimi bende pizza ile …iyi gunler sana yarin haberleşiris canim

 154. evet canim elifin amcasi selim cok populer oldu cikmak zorundayim baska zaman konusuz sen netten bolumleri izle daha iyi anlarsin canim gorusurz

 155. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM S. Ç.S ??? dedi ki:

  MANYACIM CANIM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  ?

 156. Ela ablacim iyiyim çok şukur , seninde iyi olmana sevindim , ben iyiyimde yarin iyi olurmuyum bilmem …
  Tamam Yasemincim iyi geceler sana , yakişikli oyuncu Emre Kivilcim kardeşim izliyor Elifi

 157. NURDANIM İYİ DİYEK İYİ OLALIM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 158. ?❤️?❤️?❤️CANIM ARKADAŞLARIM

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR HAYAT NASIL GİDİYOR ŞU TEK DERDİM SİZİ ÖZLEMEK ARA SIRA YAZAYIM BU GÜNLER GEÇENE KADAR ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMM

  1. Denizim ben iyiyim avlu dizisine bakıyorum sen nasılsın Allah sıkıntılarını gidersin inşallah canım

 159. ❤️?❤️?❤️?AYSELİMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ NERDESİN NE YAPIYORSUN SENİ ÇOK ÖZLEDİMM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 160. ❤️?❤️?NURDANIMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ❤️?

 161. ???????FİLİZİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM AMA SANA KÜSÜM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. denizim ben de iyiyim bir öpim de barışalım mı bu arada kördüğüm yorumcuları sayfası yaptım seni de eklemek istiyorum da bilgilerini yorum kısmına yazabilir misin? Not ben seni daha çok seviyorum ;)

  1. ben de iyiyim canım ya yeni diziler çok fazla bu ara onları tanıtmaktan parmaklarım koptu :D sen de hep iyi ol :D bu arada eloşum kördüğüm yorumcuları sayfası yaptım eğer bilgilerini bizle paylaşmak istersen oraya yazayım ;)

 162. ❤️?❤️?❤️?ELOŞUMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ BU GÜN HAVA NE RÜZGARLI ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM TOPRAGIM

 163. DENİZİM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN CANIM HAMD OLSUN İYİ DİYEK İYİ OLALIM
  EVET CANIM BUGÜN ÇOK RÜZGARLIYDI KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM?

 164. FİLİZİM KOLAY GELSİN CANIM
  BEN GELENE KADAR HERŞEY BİTİYOR SAYFAYA BAKTIM EDİTÖR DERKEN CANIM
  BENİM İSMİNİ DE ORDA GÖRDÜM
  KİM SÖYLEDİ ORAYA YAZMANI

 165. ❤️?❤️?❤️?❤️FİLİZİMMM

  TAMAM BARIŞTIK BURAYA MI YAZIM YOKSA Y TANIYALIM SAYFASINA MI

 166. Sevda bende iyiyim sınavlara çalışıyorum sen neler yapıyorsun?
  Mersinli elam nasılsın?

 167. ELHAMDÜLİLLAH Filizimm iyim çok şükür bizraz sessizliğe ihtiyacım var iki gündür çok şamatalı geçiyor

 168. Merhaba kızlar
  Züleyha Ela Naz Defne Nurdan Manya Kainat Filiz İsabella nasılsınız ne yapıyorsunuz

 169. ??❤️??❤️?FİLİZİMMM

  CANIM ben öbür tarafta yazdı inşallah bu günler çabuk geçer de bol bol sohbet ederiz inşallah AYSELİM de gelir güzel haberlerle ben biraz daha yokum ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMM

  1. inşallah sıkıntılarını Rabbim ferahlığa çevirsin inşallah sen de Allaha emanet ol canım

 170. ❤️?❤️?❤️?❤️FİLİZİMMM

  CANIM ADLARIN YANINDAKİ ÇİÇEK ÇOK GÜZEL OLMUŞ BİR GÜN DE NAZAR BONCUĞU KOY DA NAZAR DEĞMESİN SİTEMİZE ALLAH’A EMANET

  1. tamam canım bir sonraki de nazar boncuğu olsun ;) sen de Allaha emanet ol canım ;)

 171. FİLİZİM GÜLÜM SEN Mİ İSMİMİ EKLEDİN YOKSA BAŞKA BİRİMİ SÖYLEDİ

  1. ben yazdım adını eloşum eğer bilgilerini yazmamı istersen yazarım yok filizim ekleme dersen ona da saygı duyarım ;)

 172. Defne benimle y.bahar konuşmaya hazır olduğun için çok sevindim
  Ben de hazırım?
  Seni tebrik ediyorum rekor kırmışsın y.bahar izleme rekoru??
  Ben senin kadar çok izlemedim ama Sultanı Maduyu Rkayı yetirince tanıyacak kadar izledim
  Aslında şu senarist putperest falan ama dizide biz izleyiciye uyarı ve dersler veriyor anlayana tabi? Diyor ki adam siz siz olun şeytanlardan uzak durun eğer Madu ve Rka gibi şeytanlardan uzak durmazsanız koca yürekli iyi kalpli Sultanın son durumuna düşersiniz??
  Ne demişler acıma acınacak hale düşersin işte Sultanım zamanında öldürseydi o iki şeytanı onlar onu öldüremeyeceklerdi ama yapmadı işte? ama sonra onun bedduası o ikisini per perişan etti
  Defne Sultanın ölürken söylediği o sözleri de hatırlıyorsundur dediki siz ikiniz hiç bir zaman mutlu olamayacaksınız cehennemi yaşayacaksınız dedi ve aynen dediği gibi oldu??
  Bir şey daha Rka da Maduyu suçluyordu Sultanla ilişkisi için o Madunun Sultanı davet ettiği partiyi hatırladın mı şu Dipali ve Rkaya oyun oynamak için Sultandan yardım ister rka orada Maduya neler söyledi rezil etti yine herkesin önünde ve Sultan Maduyu nasıl korudu
  Sultanın ve Rkanın orada söylediklerini hatırlıyor musun Defnem?

  1. HAYIRLI AKŞAMLAR NAZLA HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 173. İNCECİM CANIM HOŞ GELDİN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  DEFNEM İN PAKETİ BİTTİ

 174. FİLİZİM GÜLÜM SEN Mİ EKLEDİN ADIMI BİLGİLERİMİ EKLİYE BİLİRSİN BİLGİLERİMİ BİLİYORUMUSUN

  1. evet canım çalıştığını biliyorum defnenin kankisi deyim :D başka ne yazıyım :)

 175. IYIM ABLAJYM SEN NASYLSYN IYIMISIN BU ARADA ABLAJYM AH KALBIME BI SORU YAZMYSDYM SANA JEVAPLAMMISSIN HALA

  1. iyiyim canım konu yazmaktan yoruldum mola verdim bazen gözümden kaçıyor canım da ne yazmıştın acaba tekrar yazar mısın benim için

 176. BEN KORDUGIM AILESINEDE ADINI SEN KOY AISLESINEDE OLMAK ISTEYORUM ORALARADA AYRY AYRY BILGI YAMAM LAZYM ABLAJYM

 177. FİLİZİM GÜLÜM YERİM SENİ
  HANİ BENİM , 3 ❤️ KALBİM HANİ BENİM EDİTÖRLÜGÜM O KADAR EMEGİM var EDİTÖRLÜK YAKIŞIR BANA
  ADIM İSMİNDE OLDUGUNU GİBİ ELA SEN YAZMIŞSIN MERSİNLİYİM
  BOYUM 1,68 KİLOM 50 BU KADAR 9 MART DOGUMLUYUM
  İŞİMİ YAŞIMI YAZMAZSAM OLURMU

 178. HERKESE
  ♥♥♥♥♥
  İYİ
  ♥♥♥
  GECELER
  ♥♥♥♥♥
  TATLI
  ♥♥♥♥
  RÜYALAR
  ♥♥♥♥♥

  Elos ablos hos geldin♡♥♡

  1. HELİNİM ABLASININ GÜZELİ HOŞ BULDUK SENDE HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
   SINAVINDAN KAÇ PUAN ALDIN OKULLA ARAN NASIL ABLASI
   SEN BU SAATE BURDA YARIN OKULUN YOKMU GÜZELLİK SABAH KALKAMAZSIN BİRTANEM
   HAYIRLI AKŞAMLAR

 179. NAZIM HAYATIM GECE KUŞUM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM NE YAPIYORSUN GEÇ GELDİN
  FİLİZİM TANIŞMA SAYFASI AÇMIŞ GÖRDÜM MÜ

 180. Sağ ol Elam bitanem
  Ben de iyim
  Defnem yok demek
  Yarın gelir herhalde
  Canım sana iyi geceler bu akşam benim Sultanım yok o yüzden erken yatacağım
  bu arda senin selamını ve söylediklerini yazdım Hülyaya ama hala cevap gelmedi cevap gelince sana söyleyeceğim?
  Kızlar hepinize iyi geceler?

 181. ELAMM HOŞBULDUM HAYATTİM TESEKKUR EDERİM İYİYİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN EVET HAYATTİM GORDUM FİLLİZİM CANİM TANİŞMA SAYFANİZ HAYİRLİ OLSUN GUZELİM FİLİZİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN CANİM

 182. İNCECİM CANIM DEFNEM YOK İNTERNETİ BİTTİ İNŞALLAH TEZ ZAMANDA YAZAR CANIM
  TAMAM CANIM KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 183. Nazım canım tam yatacaktım senin yorumunu gordüm?
  Ben iyim canım
  Sen neden yoruldun canım?
  Neler yaptın?

 184. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimmm

  ????

  ❤️❤️❤️ Gamzelimm ve Zülişimm yeriniz çok belli inşaAllah çabucak gelirsinizz ballarrr ❤️❤️❤️

  1. züleyha gelmişti ama bizim hikaye izlemeye gitti yarın yine gelir ablam ama defnenin paketi bitmiş ;)

 185. NAZIM HAYATIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  KENDİNE İYİ BAK

 186. ❤️❤️❤️Tek tek isim yazamıyorum hepinizi ve hepimizi Rahmana emanet ediyorum. Kafam yorgun dinleneceğim. Hayırlı gecelerrrrr hatun kişilerimm ❤️❤️❤️

 187. Teşekküler Filizimm tatlımm ??? ellerine sağlık çok yoruldun dinlen yahuu günah yine migrenin azacak ???

 188. FİLİZİM GÜLÜM
  HANİ BENİM 3 KALBİM
  MESLEK YERİNİ RİCA ETSEM BOŞ BIRAKIRMISIN
  TEŞEKKÜR EDERİM

  1. tamam canım hemen hallediyorum tamam canım seni mutlu etmek için öyle yazmıştım ;) görüşürüz canım

 189. FİLİZİM TANIŞMA SAYFASINA KENDİ RESMİNİ KOYSANA SENİ GÖRMÜŞ OLURUZ

  1. ELACIM ASLINDA BEN DE KOYMAK İSTİYORUM AMA KOYDUĞUM RESİM GOOGLE TARAFINDAN İNDEX ALACAK SİLSEN BİLE KAYBOLMUYOR. kİ BEN BUNU İSTEMİYORUM. FACE HESABI AÇIP KOYMAK İSTİYORUM AMA SON ZAMANDA FACE HERKESİN BİLGİLERİNİ DEPOLAMIŞ. O YÜZDEN GÜVENLİ BULMUYORUM.

 190. FİLİZİM GÜLÜM GEÇEN GÜN MİGRENİN TUTMUŞ AY BİLMEZMİYİM BİR SICAK BİR SOGUK BİLGİSAYAR IŞIKLARI MİGRENİ TETİKLİYOR

  1. bilgisayar ışığından eskiden etkilenmezdim beni açlık tetiklerdi şimdi bilgisayar ışığına bakmak da etkiliyor ama en kısa sürede tekrardan hacamat yaptıracağım hafif kansızlık var onun geçmesini bekliyorum

 191. Iyiyim Ince , sen nasilsin ?
  Evet merve erken çikiyorum ben , of ya hiç gitmek istemiyorum , tatil zamani su gibi akip geçiyor , keşke derslerde -de saat öyle hizli olsa , aman hoca beni görmesin , bana ders sormasin diye kendimi harap ediyorum , birde her söyledigine anlamasanda kafa sallamak ? of keşke tatil daha uzun olsaydi en azindan pazartesi başlasaydi ?
  Kizlar hepinize iyi geceler – tatli rüyalar , yarin haberleşiriz sizlerle , eminim yarin güzel bir gün olur ?

 192. FİLİZİM GÜLÜM SENİN BURDA OLMAM BİLE BENİ MUTLU EDİYOR CANIM İÇİ
  FİLİZİM BEN AKŞAM GELDİGİM İÇİN BAZI ETKİNLİKLERE GEÇ KALIYORUM
  SEN NE YAPARSAN ARKANDAYIM BEN OLMAZSAM BİLE İSMİMİ YAZ

  1. tmm canım çok teşekkür ederim sen olmadığın zmaana ben de defne de nurdan da zülişim de merak ediyoruz.

 193. İNCEM CANİM NİSANİN 20 MİSİNDE ARKADAŞİMİN ABİSİ EVLENECEK ARKADASİMDA BENDEN YYARDİM İSTEDİ BU GUN BİRLİKTE CARSİYA CİKTİK DUGUN İCİN ABİYE AYAKABİ YANİ KİSACASİ ARKADASİMİ BAŞTAN YARATİK DİYEBİLİRİM GUZELİM

 194. NAZLA BİRTANEM HOŞBULDUM GUZELİM TESEKKUR EDERİM SEN NASİLSİN İYİMİSİN CANİM BENİM

 195. FİLİZİM CANIMSINIZ BİLİYORUM BAZEN ESKİ MESAJLARI OLKUGUM ZAMAN GÖRÜYORUM SİZLERDE BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ
  RAMAZANIN İLK HAFTASI BENİM MİGRENİM TUTUYOR TAKİ BÜNYEM ALIŞANA KADAR
  GÜLÜM HACAMATTIN ETKİSİ VARMI BİRTANEM ÖNCE DENDE YAPTIN AMA GEÇMEDİ ELİNDE GELDİGİNCE YAPMA İLAÇ TADAVİSİ GÖR
  SANA MAVİ HAP VERDİLERMİ YANINDA KAPSUL Lİ

 196. FİLİZİM GÜLÜM ANLADIM BENİM ARKADAŞLARIM BAŞKA YERDE KOYDULAR ADMİNE SÖYLEDİ ZAMAN KALDIRDILAR
  HATTA ADMİNLER BİLE KOYUYORLAR BENDE DEDİM SİTE SİZE AİT OLDUGU İÇİN KOYDUKTAN SONRA KALDIRA BİLİYORSUNUZ
  ONUN İÇİN BENDE SANA SORDUM KENDİNİ HİÇ YORMA BİRTANEM

 197. ELAMM HAYATİM FİLİZİM DOGRU SOYLUYOR BEN FACCE KULANİYORUM AMA BEN BİLE FOTO KULANMADİM KUCUK YEGENİMİN FOTOSUNU PROFİLE KOYDUM GUXELİM

 198. NAZIM HAYATIM BEN HİÇ FACEBOOK KULANMIYORUM GÖRDÜM İÇİN SORDUM FİLİZİME ÖYLE BİRŞEY VARSA TABİKİDE FİLİZDEN İSTEMEM

  1. canım benim bakma ben biraz pimpirikliyim belki de korkacak bir şey yoktur da ben kendime laf anlatamıyorum bu konuda bakma sen bana :D

 199. ELAMM HAYATİM İNSALLAH SENİ KİRMADİM BİRTANEM KİRDİYSAM ÜZÜR DİLERİM CANİM

 200. NAZIM HAYATIM KIRMADIN BİRTANEM
  ..
  FİLİZİM KENDİNİ NASIL RAHAT HİSSEDİYORSAN ÖYLE YAP HİÇ KENDİNİ RİSKE ATMA BENİM ARKADAŞIM BANA KENDİ FOTOSUNU GÖSTERDİ TANIŞMA SAYFASINDA SENDE AÇINCA AKLIMA GELDİ CANIM
  KOLAY GELSİN
  HANGİ DİZİ

  1. ;) teşekkürler eloşum ;) avlu dizisi başladı ya canım ondan karakter tanıtıyorum sen ne izledin bu akşam

 201. NAZIM HAYATIM ÖYLE CANIM BENDEN FİLİZİM DEN SENDEN BAŞKA KİMSE YOK HERKES UYUDU ???

 202. FİLİZİM GÜLÜM BEN SURVAVUR İZLEDİM
  UYU DİNLEN CANIM BENDE UYUYACAM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 203. FİLİZİM NE AYİBİ BİRTANEM ALLAH RAHATLİK VERDİN İYİ GECELER TATLİ RUYALAR CANİM BENİM

 204. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM ❤️ S. Ç.S. ??? dedi ki:

  NAZIM HAYATIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  YORUMLARIM MERSİNİN PİLAKASI KADAR OLDU. 33..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu