Kördüğüm

Kördüğüm 238. Bölüm Özeti # Thakur Konağına Kayıp Vakası İçin Polis Geldi

Kördüğüm 238. Bölüm 1 Nisan günü yayınlanacak. Yazımızda kördüğüm 238. bölüm özeti sizlere detaylı şekilde aktaracağız. Mukta ile Meethi hala Ichcha’ya konuşmuyor. Mukta, Aman’a sevmediğini söyleyecek. Amla Chanda’yı hırsızlık yaparken yakalayacak. Bakalım bu olaylar nasıl şekillenecek. Kördüğüm 238 anlatmaya geçelim.

Kördüğüm 238. Bölüm Özeti

Kördüğüm 238. bölüm özeti; Bölüm Chanda’nın ziynet eşyalarının saklandığı yere temizlik bahanesi ile girip gördüğü altınları eski alışkanlığı ile çaktırmadan çalar. Kapıdan çıktığı sırada Amla panik içinde gelip yardım ister. Kolundan tutup götürmek istediğinde Chanda elinde bir şeyler sakladığını görse de Chanda cazgırlığı ile hırsızlığı ortaya çıkmadan yırtar. Thakur konağında ise Nani kılıçları çekmiş beklemektedir. Nani, Damini’ye hizmetçi gibi gördüğünü söyleyip aşağılamak ister.

Hatta Jogi’yi arkana alsan da buranın hakimi benim demeye çalışır. Survi ise olayı bilmediğinden bu evi kocam Kanha aldı der. Damini hemen gelini Survi’yi susturur. Jogi hiç bir şeyden habersiz herkesi yemek masasında görmek ister.

Lakin Mukta Nani’nin dolduruşu ile annesi Tapasya’nın buna yıldır gelmesinin tek sebebi Meethi’nin annesi olduğunu söylediğinden Mukta Ichcha’ya karşı saygısızlık eder.  Diğer taraftan da erkek arkadaşın Aman’ı Meethi çaldığını düşündüğünden Mukta sinirden deliye dönmüştür. Jogi yemek masasında karşısına Damini’nin oturmasını ister.

Damini de yıllarca bu evde hizmet ettiği için çekinir. Çünkü hizmet edecek hizmetçi evde olmadığı için Divya hizmet etmektedir. Jogi üç kez masada karşısına oturmasını isteyince Damini de korka korka oturur. Mukta ise bu durum ananesi Divya’ya yapılmış bir saygısızlık olarak görür. Yemek masasını terk eder. Mukta yemek yemeden gittiği için  Damini de kendisi  suçlar. Saf görünen Amla da Chanda’nın bir işler çevirdiğini anlar. Gizlice onu takip eder.

Altınların saklandığı odaya gizlice girip çıktığını görünce o gittikten sonra Amla altın odasına girip Chanda’nın ne karıştırdığını öğrenmeye çalışır. Altın odasında araştırırken birden Chanda tekrar geri gelir. Amla saklanıp Chanda’nın ne yaptığına bakar. Chanda altın sandığını açtığını görünce sen ne yapıyorsun diyerek yakalar.

Chanda da tozunu aldığını söyler. Amla dur şu iki bileziğin tozunu da ben alayım diyerek iki bileziği alıp odadan çıkar. Chanda ise bunu sen istedin Amla der. Altın sandığın zeminine gizlenmiş bir resim çerçevesi çıkartır. Resim tabiki Ichcha ile Veer’in kazadan evvel resmidir.

Veer’e bu resmi gösterse Amla bu evden postalanacağını bilir. Ancak Chanda bu işin altından çıkarsa kendisi de Mai’nin hışmına uğrayacağı için çok dikkatli adım atmaktadır. Thakur konağında yemek masasını terk eden Mukta’nın yanına Nani gider. Jogi’nin yanında da tepkini açık etmemesini sabırla eve gelenleri göndereceklerini söyler.

Bu süre zarfında Meethi’ye eskiden olduğu gibi dostça davran ki planımız açığa çıkmasın der. Mukta ilk başta bu teklifi kabul etmese de Meethi’yi ve annesi Ichcha’yı evden göndermenin başka yolu olmadığı için kararsız kalır.

Nani, Mukta’nın kolundan tutup yemek masasında herkesin mutlu olduğunu eğer sen bu şekilde davranırsan annenin kaderini yaşarsın diyerek Mukta’nın aklını çelip kendi planı doğrultusunda kullanmayı Jogi Thakur’a karşı kullanmayı düşünür. Jogi, Damini ile Ichcha eskiden kaldığı hizmetçi odasını baştan aşağı yenileme yapar.

Kördüğüm 238 Bölüm Özeti (kördüğüm 238) Resim 4

Amla ise altın odasından aldığı iki bileziği koluna taktı. Bakalım biri fark edecek mi? Saf görünenden korkacaksın diye boşa dememişler. Amla Bundella konağında yıllardır hırsızlık yapan Chanda’yı fark ederken Thakur konağında ise Rohini işlerini Survi’ye yıkmaya ve kendisinine hizmetçi tutmaya çalışır.

Ancak Survi bunu fark edip karşı çıkar. Amla koluna taktığı bileziği Veer’e göstermek için arkasında gelip seslenir. Veer ise işim var Ichcha deyince Amla’nın bir anda morali bozulur. Sinirle ben Ichcha değil Amla’yım der.

Bu sırada Veer Amla’nın kolundaki bilezikleri zamanında Mai Tapasya’ya doğum hediyesi ile verdiği ama Ichcha onu Tapasya’nın eline geçmeden, Tapasya’nın hamile yalanını bildiği için, Tapasya bileziği almadan alıp dolabında saklarken Veer’e yakalandığı bileziktir. Veer de bu olayın tamamını hatırlayamasa da geçmişte Ichcha’ya ait olduğunu söyler. Amla ise ne Ichcha’sı onlar benim deyip odadan çıkar. 

“Ichcha’yı Sevmeyen İki Kız” Kördüğüm 238. Bölüm Özeti 

1 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Jogi Damini ile Ichcha’nın kaldığı odayı tertemiz boyattığı için Damini ile kızı teşekkür eder. Jogi keşke eski günlerdeki gibi Tapasya da burada olsa da hep birlikte mutlu olabilseydik der. Jogi öyle konuşur ki 18 yıl gelmeyen ve yaşayıp yaşamadığından haberi olmadığı için üzgün olduğunu dile getirir.

Bu arada Tapasya nerede?  Merak ediyorsan bu makalede bulabilirsiniz. Makaleye ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız.[/pembebuton] Meethi odasına gasp ettiği ve yerini daralttığı için Mukta’dan özür diler. Muku ise Nani’nin yalandan dost gibi görün sözleri aklına gelse de Meethi’ye ait olan şalı yüzüne fırlatıp yatar.  Ichcha gece uyku tutmaz kızı Meethi’nin odasının önünden geçerken üstleri açık olduğunu görür. Gidip üstlerini örter.

Kördüğüm 238 Bölüm Özeti (kördüğüm 238) Resim 1

Mukta’nın üstünü örtüp kapıyı kapatırken Mukta uyumadığı halde uyuyormuş numarası yapıp Ichcha’nın açığını yakalamak istemiş ama beklediği gibi bir şey olmamıştır. Kapıyı kapattıktan sonra Divya arkasından Ichcha’ya seslenir. Mukta’ya zaman vermesini söyler. İşça ise hem kızı hem de büyüttüğü ölümden kurtardığı Tapasya’nın kızı kendisinden nefret ettiği için gözleri hep ağlamalı bir haldedir.

Rohini odada Survi ile kaldığı için yatakta Survi’ye yer vermemek için çocuklarını da yatak odasına getirir. Ertesi gün Rohini ilk defa evde hizmet ettiğini gördüm. Çay yapıp millete tek tek dağıtır. Ancak Damini’ye bilerek es geçer. Jogi hemen fark edip Damini’ye neden vermedin der. Rohini de unutmuşum buyurun Damini hanım der. Damini ise istemem diyerek Rohini’yi bir kez daha kızdırır. 

“Seni Artık Sevmiyorum” Kördüğüm 238. Bölüm Özet

Kördüğüm bölüm özeti, Veer sabah gazetesini okurken öğretmen hanımın çalıştığı okul ve arsasının gazetede satılık ilanını görünce şaşırır. Telefon edip bilgi almak ister. Ancak aradığı bilgiye ulaşamaz. Sabah Mukta gene kahvaltı yapmadan çıkarmak ister. Jogi kahvaltı yapmasını istese de Mukta gene sert sözlerle okulda kahvaltı yapacağını söyler.

Tam gidecekken Nani gelip sessizce akşam seninle ne konuştuk. Dostça davranacaktın hani diye ikaz etse de Mukta dayanamadığını Meethi’nin dostu olmayacağını söyler. Bakalım Nani ikna edebilecek mi? Aman okulda Muku’nun yanına gidip kendisinden neden uzaklaşıyorsun der.

Kördüğüm 238 Bölüm Özeti (kördüğüm 238) Resim 3

Muku ise ben öyle istedin bunu kalın kafana sok gibi cümleler kurar. Aman arkasında gider. Muku, Aman’ın kendisine ilanı aşk ettiği okul binasının en üst katına çıkarlar.

Mukta artık seni sevmiyorum der. Aman ise bunu benim gözlerime bakarak söyle der. Muku da seni sevmiyorum güle güle Aman deyip ayrılır. Bu sırada arka planda “Piya o Re Piya” şarkısı çalar.

Veer gazete de yazan ilan sahibi ile görüşüp okulu ve sahip olduğu arsayı alır. Ichcha da gazetedeki ilanı görünce morali bozulur. Thakur evine gene polisler gelir. Yılar evvel kayıp başvurusu ile geldiklerini söyleyince Jogi, Tapasya zannedip meraklanır. Bakalım polisler kimini için geldi. Bu sorunun cevabını kördüğüm 239. bölüm özetinden bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

216 Yorum

 1. Biz onlardan önce , kendilerinden daha zorlu nesilleri helak ettik de ülke ülke dolaşıp kaçacak yer aradılarr.

  Kaçacacak bir yer mi varr ??????

  {{ KAF SÜRESİ 36. Ayet }}

  ??????

  Azgınlıkları ile helak olan nice nesiller var gerçekten bizim PEYGAMBERİMİZ KIYMAMIŞ BİZE. Çünkü o bizi çok seviyor. ❤️❤️❤️ Kolaylaştırınız zorlaştırmayınız. Sevdiriniz nefret ettirmeyiniz. {{Hadisi şerif }} diyen bir önderimiz varrrr ???

  Müjdeleyen ümit veren insanlara huzur veren varlığıyla mutluluk veren kişilerden olmak dileğiyle CUMA İLE MÜBAREK OLALIM KIYMETLİ OLALI M İNŞAALLAHH

  ?????

 2. Aidem tatlımm sana güzel bit çiçek sepeti kırmıZı beyaz güllerle gelinciklerle süslenmişş ?????

 3. HERKESE HAYYRLY SABAHLAR KYZLAR NASYLSYN IYIMISIN OPIYYORUM SIZLERI GORUSIRI ?????????????????????????

 4. Kizlar hayyrli sabahlar nasilsiniz gizemim iremsu ablam nurdan ablam kainatcim nazla manya almira buse sizi cok ama cok ozledim seviyorumda. Digerlerini saymadigim icin affola

 5. DÜNYA DA BİR OLAN
  SENDE BİN OLSUN
  KAİNATTA DAMLA OLAN
  SENDE OKYANUS OLSUN
  EL AÇIP DUA ETTİĞİN HERŞEY
  BUGÜN KABUL OLSUN AMİN
  HAYIRLI CUMALAR⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘Canım arkadaşlarım…

 6. KİZLAR HEPİNİZE GUNAYDİN HAYİRLİ CUMALAR KİMİN NE DİLEYİ VARSA BU CUMA GUNUNDE İNSALLAH KABUL OLUR AMİN AMİN İNSALLAH

 7. GUNAYDİN NURDANEM .NAZLA. ALMİRAM. MERVECİM. KAİNAT SİZLEREDE GUNAYDİN HAYİRLİ SABAHALAR CANLARİM

 8. HERKESE GÜNAYDIN HAYIRLI CUMALAR
  ????????
  NAZ canim günaydın nasılsın
  ????????
  Nurdan Aidem Almira Nazla Merve
  Sizlerede günaydın

 9. RUYAM TESEKKUR EDERİM COK SUKUR İYİYİM BİRTANEM SEN NASİLSİN İYİMİSİN GUZELLİM

 10. NAZIM çok şükür iyiyim canım akşamki sohbete katılamadım eşimin evde olduğu saatlerde yazamıyorum.Simdi öğle yemeği hazırlıyorum isim bitince görüşürüz canım ?

 11. Ya okulun İnterneti yüzünden telefonum bozulacak durumda sürekli donuyor arada yazacağım ama sürekli bağlı olmaması gerekiyor ?? arada gelirim ??

 12. Zülişimm zıkkım olsun öylede pahalı ki internet paketleri yerin çok belli ama inşaAllah dönersin çabucakk

  ???

  Denizimm Ayselimm sizde aktif olun artık özledik ziraa ?????

 13. IY OLMANA SEVINDIM ABLAJYM
  DERSLERIM IY SIMDI BITDI EVE GECYORUM BEN GORUSURIZ ABLAJYM

 14. Nurdan ablam evet ya paketler çok pahalı heleki turkcell ya yazmaya devam edeceğim ama telefonum sürekli donuyor okulununkinden inşallah çabuk alırım bide Önceki telefonumu bu İnternet bozdu ?? alışmışım buraya yazmaya sürekli yazasım geliyor çabuk gelmeye çalışacağım

 15. Hepinize hayırlı cumalar canım arkadaşlarım ben geldim artık Allah’ın izniyle burdayım. Hepinizden özür dilerim haber veremediğim için ben kaç gündür kötü günler geçiriyordum o, yüzden yazamadım ama artık burdayım şükür sizler Nasılsınız iyisinizdir inşallah

  1. CANIM SEN BİZİ HABERSİZ TERK ETMEYECEĞİNİ BİLİYORUM O YÜZDEN GELMENİ MERAKLA BEKLİYORDUM HOŞ GELDİN CNM

 16. RÜYACIM geldim artık bitanem burdayım bende sizleri çok özledim ❤❤❤

 17. FİLİZİM nasılsın bitanem neler yapıyon iyimisin çok özledim sizi❤
  ❤❤❤❤❤
  NURDAN ablam nasılsın canım benim iyimisin
  ❤❤❤❤
  ZÜLÜŞÜM nasılsın canım neler yapıyon
  ❤❤❤❤
  DEFNEM gözlerim seni aradı nerdesin bitanem inşallah iyisindir
  ❤❤❤
  NAZIM nasılsın hayatım iyimisin ❤
  ❤❤❤
  ARAMIZA YENİ KATILAN BÜTÜN ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ

  1. GÜL SEN DE KENDİNİ ÖZLETTİN BİR TANEM BİR DAHA BU KADAR UZUN ARA VERME OLUR MU

   1. Tamam canım bidaha Allah’ın izniyle böyle olmaz çünkü bende sizleri çok özlüyorum yazamayınca

 18. Kızlar nerdesiniz neden kimseler yok hepinizi çok özledim
  ❤❤❤❤
  FİLİZİM SİTE RENKLİ RENKLİ ÇOK GÜZEL OLMUŞ ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN BİTANEM ❤❤❤❤

  1. DEFNE ZÜLİŞ İNTERNETİ BİTTİ…. AYSEL ABLAM ARTIK ARADA GELİYOR YENİ YENİ ARKADAŞLAR GELDİ SENİ DE ÇOK ÖZLEDİK CNM

 19. GULCICEGIM canım benim hoşgeldin nasıl mutlu oldum seni görünce nasılsın iyimisin?
  Inan hep aklımdasın sorunların olduğunu biliyorum ay iyiki geldin❤❤❤çok özledim seni

 20. Rabbim bi ömür mutlu etsin seni.Bitanemsin RÜYAM hoş buldum bende sizleri öyle çok özledim ki hepiniz benim için çok değerlisiniz canım benim teşekkür ederim şükür şimdi iyiyim. Sen nasılsın iyimisin ❤❤❤

  1. GÜL ÇİÇEK HOŞ GELDİN CNM KÖRDÜĞÜM SAYFASI İÇİN BİZE BİLGİLERİNİ GÖNDEREBİLİR MİSİN YAŞADIĞI ŞEHİR YAŞIN MESLEĞİN DOĞUM TARIHIN SADECE GÜN AY MESELA 5 MAYIS GİBİ GÖNDERİRSEN SEVİNİRİM

 21. GÜLÇIÇEGIM sağol canım benim çok şükür diyelim.Simdi nasılsın sanırım ailevi sıkıntılar anlatmak istersen dinlerim❤

 22. KIZLAR OKULDAN ANCA GELDİM… YORUMLARI KONTROL EDEMEDİM. SIKINTI OLAN BİR DURUM VAR MI? ÖNCE BANA BİR SÖY SÖYLEMİŞLER Mİ DİYE BÜYÜK HARFLE YAZILAN YORUMLARI ACİL ŞEKİLDE KONTROL EDECEĞİM HABERİNİZ OLSUN

 23. Teşekkürler Rüyam söylediğim için inşallah çabuk gelirler Defnem Zülüşüm çok özledim onlarıda. Şükür bende şimdi iyiyim Evet Alevi sorunlarım vardı büyük Abim eşinden ayrıldı bu beni aylemi çok üzdü Babam benim kıymetlim şeker hasdalığına yakalanmış ve bunu daha yeni öğrendik çok üzgündüm şimdi biraz iyi oldu Babam biraz toparlandım işde bende bitanem bunları anlatdım Çünkü siz benim arkadaşlarımsınız canım

 24. Hoş buldum FİLİZİM canımsın bende sizleri seni çok özledim tamam birtanem bidaha habersiz brakmam sizleri. Canım biraz işlerim var bitirince hemen kendimden bahsederim uygun olur’mu şimdi çıkmak zorundayım

 25. GÜLÇIÇEGIM benim küçük yaramazım parkı ıstiyor hazırlanayım buradaysan birazdan dönerim

 26. Bekliyorum Rüyam yerim senin yaramaz Dünya tatlısı çocuğunu bitanem buarada ismini söyler misin sakınca yoksa canım

 27. Gülçiçeğimm hoş geldin çok özlemişim seni pastacı güzeli. Nasılsın ne var ne yok. İnşaAllah düzelirsin

 28. Bu damini gercekten akilsiz ne bu divyaya nede naniye iyilik aramiyor bunu ne zamn anlayacaksin
  ya haksizmiyim

 29. Eksik gitti msj ?? Gülçiçeğimm inşaAllah düzelir işlerin. Yoluna girer anlaşamıyorlarsa sürdürmek daha üzüntü veriyor. Demek onların rızkı kesilmiş birbirinden. Baban nasıl adamcağizin üzüntüsünden şekeri mi çıktı

 30. Bende Seni çok özledim NURDAN ablam canımsın. Teşekkür ederim şükür şimdi iyiyim Babamda biraz daha iyi doktora gitdik ilaç filan yazdı düzenli kullan diye canım. sen nasılsın prens prensesim nasıl bırtanem

 31. FİLİZİM TABİKİDE YAZARİM CANİM.
  Azeriyim asıl ismim Türkan Gül Çiçek söylüyorlar 7 aralık tarihinde doğdum. pastacıyım 1,75 boyum var, 57 kiloydum, ailemle yaşıyorum yürüyüş yapmayı suporu müzik dinlemeyi severim.

 32. FİLİZİM TABİKİDE YAZARİM CANİM.
  Azeriyim asıl ismim Türkan Gül Çiçek söylüyorlar 21 buçuk yaşım var 7 aralık tarihinde doğdum. pastacıyım 1,75 boyum var, 57 kiloydum, ailemle yaşıyorum yürüyüş yapmayı suporu müzik dinlemeyi severim.

 33. Ablalarim bir sey sorucam ? Kek neden kabarmaz?
  Kekin kabarmasi icin ne yapilmali ? firinda kabarip cikinca sonuyor ici hamur kaliyor malzeme ziyan oldu yine acep sorun nerde bilemedim ben ?

 34. Anonim keke kabartma tozu ekledin mi? Mikserle güzelce çaldınmı? bide frını ne çok sıcak etme nede souk bunları yaparsan güzel olur inşallah

 35. Kalıpta yapılan kekin fırın ısısı çok önemli yüksek ısıda pişer görünür çıkarınca söner içi çiğ kalır. 170 veya 180 derecede pişir kızarır kabarır hatta bakarsın yanacak gibi kürdan batır içi pişmemişse ısıyı 100e 150 yefalan al iuice pişsin. Taki kürdan temiz çıkana dek.

 36. Gülçiçeğimm iyiler kudurup duruyorlar bende Elhamdülillah iyim onlarla uğraşıp duruyorum dünya işleri işte. ??

 37. Nurdan abla disi boyle kipkirmizi kurdanladim ici vicik ya ogremicem heralde bu kek isini 180 derece fanli firin duz borcam kullandim karbonat k.tozu koydum civik mi olduki aceba

 38. Hep iyi olun Nurdan ablam sevindim iyi olmanıza çocuk işte napıcaksın çocukların çoğu yaramaz benim yeğenimde çok yaramaz bitanem

 39. İkisinide kullandim yogur koydum 4 yumurta 3 bardak un 1.b seker yag iste cirptim ama gitti galiba malzeba buda cop of ici su gibi

 40. Kızlar Hayırlı Cumalar
  Ben müsadenizle bu günün hürmetine sitede bulunan herkes için bi dua okumak istiyorum
  Bismillahi Rahmani Rahim
  Yarabbim müslümanların bayramı olan bu mubarek cuma günün hürmetine başta bu sitenin admini olmak üzere siteyi ziyaret eden tüm ziyaretçileri ve ailelerini belalardan kazalardan kötülüklerden şetandan nefisten ve tüm düşmanlardan koru Yarabbi ve be dettleri ne sıkıntıları varsa def eyle Yarabbi Huzuru ve mutluluğu hayırlı olanı nasıp eyle Yarabbim
  Ve aynı duayı tüm Müslüman kardeşlerim için de ediyorum Yarabbim sen kabul et
  Tüm dünyada zulme uğramış tüm müslüman kardeşlerime yardım Yarabbim
  Küçük bi kız çocuğunun son nefesinde zalimlere Sizi Allaha şikayet edeceğim dediğini duy Yarabbim
  Yarabbim bu sitede bulunan herkese hepimize bize ve ailelerimize iyilik nasip eyle Yarabbi
  Amiiiiiiinnnn
  Elfatiha
  Amiiinnn

 41. GÜLÇIÇEGIM geldim canım tabi yazarım iklim benim küçük kızım büyük olan yağmur ceren iki adi var ben ceren ismini istedim.Kayinvaldem yagmur olsun dedi ben ceren diyorum.Abinlerin durumuna üzüldüm ama belki böylesi daha hayırlıdır çünkü mutsuz bir evlilik çocukları da mutsuz ediyor. Babanada çok gecmis olsun dikkat etsin kendine sende kendini daha fazla üzme canım tabiki sorunlarını anlatabilirsin elimizden geldiğince destek olurum tabi digerleride öyle??

 42. Filiz benim cuma duası içeren yorumum neden çıkmadı acaba?
  Spamamı düştü sanırım rica etsem bi bakar mısın canım

 43. MERHABA kizlar ozledim sizi naailsiniz.
  CIXEYIM hos geldin cok sevindim canim ozledik seni.Ben ask yazdim okursun aksam gorusuruz.Opdum.

 44. NURDAN ABLAM nasilsin ay tabi beyendim sag ol.Asil sen bana hediyyesinablam.
  .
  RUYA ABLAM.NAZIM.MERVEM ben iyim siz nasilsin canlarim

 45. AIDEM sagol bende iyiyim sen nasilsin okulun nasil gidiyor?

  ???INCE hoşgeldin nasılsın iyimisin bende sultanı cok merak ediyordum nasil biri diye arada izliyorum yalanci bahari

 46. RUYA ABLAM can sag ol iyimnokuldaiyi.Kuzilarnaailbablam sen sanki bir aralr yazmadin ne oldu ki.Ablam kuzular nasil.Opuyorum.

 47. AIDEM sen benim tatlı prensesim kucugumsun herzamanda öyle olacaksın yazmadığım zamanlarda bile beni unutmayini bende unutmam asla öpüyorum seni???

 48. Teşekkürler Rüyam çok güzel miş kızının ismi bahtıda hayatıda güzel olur inşallah canım. Üzme canını Evet elden bişey gelmez anlaşamadılar Allah haklarında hayırlı olanı nasip eder dâim inşallah ama çocukları yok keşke olsaydı belkide çocuk için ayrılmazdılar.

  Kainatım bende seni özledim gülüm tamam birazdan aşk sayfasına bakarım canım.

  İNCE merhaba nasılsın iyimisin

 49. Anonim önce yumurta şekeri çırp güzelce sonra yoğurtunu yağını vanilyasını Q abartma tozunu az az da ununu qatışdır bide Elektirike dikkat et bazen çok güçlü oluyor oyüzden hamurluyo kek

 50. Helin ablasının gülü nasılsın iyimisin?
  Merhaba Merve ve aleyküm selam
  ..
  Bellam n’aber nasılsın iyimisin canım

 51. Defnem Zülüşüm yeriniz nasılda belli oluyor inşallah çabuk dönersiniz ❤❤❤

 52. Geldim kızlar ya telefon donup duruyor kaç defa aç kapa yaptım yeni düzeldi ?? okulunkinden bağlanıyorum yeniden her an donabiliir telefonum

 53. Gül Çiçek Rüya Kainat sağ olun kızlar ben iyim siz nasılsınız?
  Benim cuma duası yorumum çıkmadı ona üzüldüm
  Kainat canım bende seni özledim gorüşemiyoruz?
  Gül Çiçek hoşgeldin uzun zamandan yoktun
  Rüya Sultan benim iyi kalpli gangsterim ama sonunda şeytanlara uydu işte?

 54. Aa Gülçicek gelmiş hoş gelmiş ya ne kadar merak ettik seni nasılsın iyi misin ?? gelmene çok sevindim ??

 55. Hoş geldin İnce nasılsın iyi misin ?? çarşamba günü dizi yok tu ya bekledim az bişey bakıyım diye dizi vermedi hain kanal ??

 56. Kızlar nasılsınız?
  Gül çiçek gelmiş hoşgelmiş nasılsın?
  İSABELLAM papatyam yaaa nasılsın iyi misin seni çok merak ettim

 57. Gulciceyim hosgeldin ben iyiyim sen nasilsin

  merve cnm iyiyim sen nasilsin bende ozledim sizi balim

  GİZEMİM BİRTANEM İYİYİM SEN NASİLSİN.

 58. Hoş geldin İsabella ya çok merak ettim seni geçmiş olsun canım şimdi nasılsın iyi misin ??

 59. İNCE hoş buldum canım iyi olmana sevindim hep iyi ol şükür bende iyiyim
  ???
  Teşekkürler Zülüşüm hoş buldum iyiyim şimdi şükür sen nasılsın iyimisin canım
  ??
  Hoş buldum GİZEM şükür iyiyim. Sen nasılsın?

 60. Ya Sultan başta iyiydi sonra adam içine şeytan kaçtı herhalde baş bölümde ne kadar iyiydi ?? Madunun aşkı hiç iyi gelmedi adama zaar ?? Madu ilk bölümde hiç bakımlı değildi ya saçı başı taranmamış şeklindeydi bide kıyafet olarak hiç şık değildi

 61. Hosbuldum Zulisim sende hosgeldin ayy kiyamam cokmu merak ettiniz iyiyimya biraz dudagim yaniyor yanim zaten acayip ariyo bileyimde ona vurunca burkuldu birazda oo… agriyo iki gun emniyetteydim emniyet mudurunun odasinda iki gun misafir olarak bekletildim bugun oyunum tutunca raporlarda cikinca sucsuz ben suclu o cikti ee sen nasilsin iyimisin internet sorunu var deyilmi.

 62. Evet yükledim internet Zülüş artık burdayım bende senin iyi olmana sevindim ❤

 63. Evet ya İnternet sorunu var bide telefon ikide bir donuyor şimdi dondu tekrar düzeldi ?? ya tekrardan geçmiş olsun İremsu sağ olsun tüm haberleri detay detay anlattı çok şaşırdık ya kodese girmedin değil mi çok üzüldüm senin adına ??

 64. Evet sultan önceler iyiydi madunun aşkı bencede yaramadı ona Madu hayata daha güzel bir kız bence yalancı baharda önceleri giyimi tarzı bencede hoş değildi

 65. Gülçicek ??Çok sevindim yüklettiğine ya bendede İnternet yok okuldan idare ediyorum son bir haftadır yakın zamanda alırım bende ??

 66. İsabella ne demek oyun canım anlamadım. Haksızken haklı mı oldun yani. Kız çılgınmısın nesin bak yaptığın haksızlıksa şayet bizide şahit tuttun hiç olmadı. Suçluysan cezasını çekecektin. ????

 67. INCE canım sağol bende iyiyim
  Allah icin hos adam boylu poslu en son holi bölümü oynadi.Zaten diziyi kanal 7 bazen 3 gun bazen 2 gun veriyor en iyisi internetten izlemek en azindan istedigim saatte izlerim?

  Kızlar şimdi eşim isten geldi aksama yazabilirsem görüşürüz inşaallah

 68. Gülçicek Aynen ya Madu evli olmadan önce bakımsız ve saçı başı dağınık idi ama uyanıktı ya Rk ile evlendikten sonra kız evrim geçirdi resmen şık giyinmeye başladı ??

 69. Aynen Zülüş arkeyle evlendikten sonra kendini güzelleşdirdi ama saçların bazen örüyordu hiç beğenmiyordum açık daha güzel di Madu

  Allah’a emanet ol Rüyam görüşürüz inşallah canım

 70. İnternet den izleme daha iyi ama izle 7 sürekli donuyor ya bide çok İnternet yiyor dakka bir reklam çıkıyor dizini ortasında ??

 71. Evet ya açık saçlı daha güzel bide güzel giyiniyordu diğer hint kızlarından ?? ama gel gör ki hepsi aynı saflıkta ya bide kördüğüm dizisi iyice saçmalamaya devam ediyor izliyormusun Gülçicek ??

 72. Zülüş ben izle 7 den biiki kez izledim çok sıkıldım ya çok donuyor

 73. Kızlar her an ortadan kaybolabilirim çünkü telefon donuyor kusura bakmayın ??

 74. BEN GELDIMnasilsiniz bakiyim.
  RUYA ABLAM canim ablam sag op cok tesekkur ederim tabi unutmam sen benim abalmsin canim ablam benim neler yapiyorsun.Seni cok seviuorum.
  .
  CICEYIM canim bende iyim canim 6 saet niye gelmiyorsun ask orda yapnizim gelsene.

 75. Evet Zülüşüm arada bi izliyorum kördüğümü çok saçma ya iccanın kızı nasılda nefret ediyor iccadan bide veerin karısı çok salak dikkat etdinmi hiç

 76. İzle 7 izlenmez zaten onun yerine hiç izlemem daha iyi ?? dakka bir reklam veriyor ya bide geç açılıyor kanalda boş yere reklam yapıp duruyor ??

 77. Ne kusuru Zülüşüm bende birazdan Namaz kılmağa gideceğim
  ..
  Tamam Aidemde birazdan çıkacağım çünkü Bizde Ezan vakiti

 78. Veer karısı Veerin anası Mai yaşında ya ?? bula bula onu bulmuş Veer İccadan sonra hiç izlemiyorum ya sadece özetlerde okuduğum kadarıyla Meetti aynı İcca huyu suyu aynı bide iki tane İcca var dizide her biri bir taraftan çıkıyor herhalde ??

 79. Aslinda nurdanim suclu ooo ama ben suclu gorunuyorum o bayildigi icin bide babasi masallah hic bir yer birakmamis beni mahvetmek icin ooo benim suclu gorukmem icin neler yaptilar ama bende sucsuzlugumu ispatlamak icin oyunumu koydum onlarin yaptiklari daha beterdi itabarlari zedelenirmis suclu ben gorukmeliymisim ben ah kalbime yazdim okuyabilirsiniz belki orada yazdigim kendimi sucsuz cikarmam icin gorukebilir ama suclu oydu bide oo yelloz bayilmamisti rolmus sadece disi kirilmis bende onun takdini yaptim sucsuzlumu ispatlamak icin.

 80. Evet ya Hiç güzel değil bu bölümler çok karışık keşke final olsa da bir an önce bitse ??

 81. Kızlar şimdi çıkıyorum telefon sıkıntı yapıyor öyle düzelirse yazarım inşallah ??

 82. İnşallah Zülüş görüşürüz

  Kızlar bende çıkıyorum akşam dönerim

 83. NURDAN ABLAM AH KALBİMDEKİ YORUMLARİMİ OKUAN ANLARSİN BEN HAKSİZKEN KENDİMİ HAKLİ YAPMAM OYLE Bİ KİZ DEYİLİM ZATEN ORDAKİ TUM YORUMUMU OKU ANLARSİN BEN HATAMİ ONLAR GİBİ ORTPAZ ETMEDİM İKİ GUN CEZAMİDA CEKTİM SİZİDE SUCLULUMA DEYİL SUCSUZLUMA SAHİT ETTİM BEN BOYLE HATADİNİ ARKAYA SAKLANİP ORTEN ADİLERDEN DEYİLİM SUCUM VAR SA CEZAMİ CEKERİM AMA HACET SUCUM YOKSA SUCLU DURUMA DUSUYORSAM YAPMADİGİM SEYLERDEN SUCLANİYOSAM OZAMAN KENDİMİ SAVUNURUM ONLARİN BANA YAPTİKLARİNİ TEKRAR ONLARA YAPARİM SUCSUZLUMU İSPAT ETMEK İCİN SEN OLSAN YAPMADİGİN SUCLARLA SUCLANSAN İKİ GUN BOYUNCA İLETİSİMSİZ BİR ODADA KALSAN VE SUCSUZ YERE SUCLUDA ORADA KEYİF SURSE SENDE BİR SEY YAPMAZMİSİN BEN SUCUM VARSA CEZASİNİ CEJTİM AMA SUCLULAR SUNUN CEZASİNİ CEKMEDİLER BU BİR KESİN BEN BUNU SEVGİLİN İCİN YAPMADİM ARTİK ZATEN SEVGİLİLİKTEN CİKTİ BENİM HAYATİM TEHDİT EDİLDİ TEHDİTLER ALDİM MESELE BEN OLDUM İSALLAH ANLARSİN BEN ASLA SUCLUYKEN KENDİMİ SUCSUZ YAPMAM OYLE ADİ BİRİ DEYİLİM EYER İYLESE ADİNİN SEREFSİZİN ONUNDE GİDENİM AMA OYLE DEYİL BEN KENDİME KOLAY HAKARET ETNEM AMA SUCSUZSAM BOYLE OLURSA YAPARİM ADAMİM ADİLERDEN DEYİLİM ARJAYA SİGİNAN KURTULMAK İSTEYENLERDEN DEYİLİM SUCUM VARSA CEKERİM BEN BU HAYATA SUCSUZ YARGİLANMAK İCİN GELMEDİM ALLAH YUKARDA BENİM TEK SİRDASİM OO OLANLSRİ BİLİYO SUCLU KİM BİLİYO AHİRETTEDE CEZASİNİ VERİR O BİR KESİN BENİ ANLADİNMİ ABLA kimseye abla demedim ama sana diyorum cunku yorumun beni kalpten etkiledi

 84. İsabella çılgın argo kelimeler senin gibi eğitimli birine hiç yakışmıyor. Tıp öğrencisisin sen kişilerin seviyesine inmemeni tavsiye ederim. Açıklaman için teşekkür ederim müsait zamanda okumaya çalışırım inşaAllah şimdi işim var. Eee sen nasılsın şimdi

 85. Ben zaten kisilimi cok degistirdim nurdanim okadar deyistirdimki eskisi gibi deyilim daha iyi kibar saygili kavgasiz biri oldum ana hayatim tehlikeye girdiyse eski bella geldi ben tum gerceklerle karsilasip kendimi kendim yaptim artik bozma gibi niyetimdr yok bana yakismaz asla boyle bir sey

  ben iyiyim sen nasilsin.

 86. Aynen Rüya ya Sultan çok yakışıklı? Kurban olduğum Allahım özene bezene yaratmış
  Sultanımın yüzüne gözüne boyuna posuna bin Maşallah ve çok yetenekli başarılı bir oyuncu Maşallah
  Doğru söylüyorsun aslında internetten seyretmek daha iyi ama ben o zaman sadece telefonun küçük ekranından seyretme imkanım var ben televizyonun büyük ekranından seyretmek istiyorum çakırımı zaten boyna Fotoğraflarını çekiyorum?? İnşallah yayından kaldırmazlar tek korkum o

 87. Züleyha Gülçiçek evet Sultanımın hayatına Madu girdi ve onun kötü yönde değiştirdi yani Sultanın içine Madu şeytanı kaçtı ilk önce adamı baştan çıkardı sonra hepsi topluca rka Padmini Rada şeytanları çileden çıkardılar Sultanımı imkanım olsa hepsini taşlayacağım şeytan taşlar gibi????
  Ama Sultanda da kabahat var kendisi taşlamalıydı o şeytanları evet Madu yapıştı kene gibi adama bırakmadı tabi buldu karizmatik adamı cilve yapıp durdu ama Sultan kovdu o gitmedi işte o zaman Sultan onu yaka paça kovmalıydı tek hatası o

 88. Kızlar Allah rızası için ve hepimiz için ve hepimizin aileleri için ve tüm Müslüman kardeşlerim için cuma duası okudum ama hiç biriniz Amin dememiş görmediniz mi mi hoşlanmadınız mı
  Ben Amin demenizi çok istiyorum çünkü kimin duası kabul olacağı belli olmaz bir kişinin Amin demesi başka bin kişinin Amin demesi başka

 89. İlahi İnce ama Evet sultanı çileden çıkardılar bide Sultan’ın bakışlarıda çok hoşdu Maduya bakar ken içi gidiyordu resmen

 90. İncecim nerde yazdın Cuma duasınıc canım göremedim? Ama şimdi bakarım Rabbim kabul eder inşallah Duanı Amin

 91. Evet Gülçiçek Sultanın bakışları bi efsane zaten?
  Ama Maduda az değil Sultanıma az bakmadı bakışları kilitlenip kalıyordu tabi Sultan da bakılmayacak adam değil yani ?
  Avi çok yakışıklı ya
  Yanlız Drastide çok hoş bayan Dipali bana daha çekici geliyor ama Drasti de çok güzel
  Bunların kamera arkasını izledim Drasti ve Avi dans ediyorlardı çok tatlılardı

 92. İsabella neler yapmışsın öyle ya tekrardan çok üzüldüm ?? tamam kendini savunman çok güzel ama daha dikkatli olabilirdin belki ailen ne kadar üzülmüştür onları düşün bide sözlerimi yanlış anlama bir arkadaş olarak uyarıyorum annen herhalde hamile idi onu düşün bide ?? ne kadar üzülmüştür lütfen bir daha yapma böyle şeyler gerçekten hem sana yazık hemde ailene etrafındaki insanlarda üzüyorsun böyle yaparak biraz daha dikkatli ol derim ben ?? bide o kızdan uzak dur çünkü baya sarmış sana ve önceki gibi olabilirsin ben inanıyorum buna sen şimdi sinirden eski İsabella olacağım diyorsundur ve sağlıklı düşün sen kalbi ve kendi kadar güzel bir kızsın buraya yazarak bunu ispatlıyorsun hem yorumların ile hemde burada bulunan senden büyük ablalarınla konuşarak seni seviyoruz İsabella ?? inşallah yanlış anlama olmaz ya sadece uyarmak istedim yoksa içimde kalırdı çünkü sen ne kadar ailen zengin olsanda kalbi o kadar mütevazi bir kızsın lütfen yanlış anlama yazdıklarımdan bir abla gibi uyarmak istedim ?? seni seviyoruz İsabella

 93. Evet çok yakışıklı bencede Sultan Drasti dhami çok güzel bir bayan ben çok beğeniyorum sanaya irani ve Drasti çok güzeller.

 94. Bunu neden yazdım İsabella çünkü ilk duyduğumda baya şaşırdım ve üzüldüm sen biliyorsun çünkü ?? ve seni merak ettim baya

 95. Bunu neden yazdım İsabella çünkü ilk duyduğumda baya şaşırdım ve üzüldüm sen biliyorsun ?? ve Merak ettim seni

 96. Kızlar fazilet Hanım ve Kızları izleyen varmı aranızda ben yağızla hazanı beğeniyorum ama Hazan icca gibi bazen salak saf

 97. Evet ya Madu Sultana büyü yaptı kesin ?? çünkü Sultan ilk başlarda hiç bakmıyordu Madu ya ama Madu da çok güzel birisi ya ama çok salak Rk ne yapsa affetti ya ??

 98. INCE canım okuduğun dua için âmin inşallah ama duayı bende göremedim nurdan ve almira yazmış sabah onların duasinada amin inşallah seninki çıkmamış öyle dedin sanki

  1. zülişim final değil de televizyonda yayından kalkacak internet kanalları var ya onlardan birinde çıkar belki

 99. Kızlar şimdilik çıkıyorum ya İnternet baya sıkıntı yaptı bozulacak durumda telefonum yazmak istiyorum ama donup duruyor telefonum düzelirse yazarım tekrardan

 100. Aynen RK bütün hatalarını affediyordu Madu kuşi gibi
  ..
  Rüyacım canım bende ilk önce göremedim Duayı sonra bakdım spama düşmüş Filizim onaylamış aşağıda canım

 101. İnşallah Düzelir Telefonun Zülüş görüşürüz canım.

  Jasmin ve aleyküm selam hoş geldin sakıncası yoksa neden canın sıkkın

 102. Ah kalbime yaxiyim derken size yazmisim ah kalbime yaziyorum ablalarim p diziyi izledim arafa fragman izlemek bile yetor ben Adi Xehrayi izliyorum izleyen varmi

 103. NAZIM ELAM nerelerdesiniz sizleride özledim kızlar gelin artık
  NİHANCAN nerelerdesin bari bi haber verseydin bize merak ediyorum senide
  DENİZİM AYSEL ABLAM sizide özledim DEMET hocam neredesin

 104. Gul cicek abla izliyormusun sen pastacimisin bana soyle bi margarinsiz kurabiye nasil yazsana gerci az once parmagim kesildi yapamam uzun surer iyilesmesi :(

 105. Parmagimi kestigim icin cabim sikkin.cok derin kesildi dardirdik ama cok aciyor bu yuzden iste sl elim
  ADi ZEhra suan degil cumartesi aksamlari cikiyor guzel dizi
  Bizim ah kalbimdede kimse yok
  :(

 106. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM S, Ç, S ??? dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  İSABELLAM HOŞ GELDİN CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM BOŞ VER ÖYLE İNSANLARI
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR ANNEN NASIL ŞİMDİ

 107. Geçmiş olsun Jasmin Evet pastacıyım canım sonra yazsam olur’mu çok yorgunum oyüzden sana sözüm olsun uygunmu sana. Ben seni tanımıyorum bu arada kendinden bahseder misin tabi istersen tatlım

 108. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM S, Ç, S ??? dedi ki:

  GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN CANIM NASILSIN İYİMİSİN CANIM
  BENDE SENİ ÖZLEDİM CANIM

 109. ELAM hoş geldin nasılsın canım sanada hayırlı akşamlar
  ..
  Çok geçmiş olsun JASMİN üzüldüm tatlım inşallah tez bi vakitde iyleşirsin

 110. ZÜLAYHAM TL BOZULMASIN CANIM YÜKLEYİNCE GELİRSİN KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ CANIM

 111. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR HAYAT NASIL GİDİYOR

 112. Bitanemsin ELAM hoş buldum canım benim Teşekkür ederim şükür iyiyim sen neler yapıyorsun iyimisin ❤❤❤❤

 113. GÜLÇIÇEGIM tamam canım gordum şimdi sabah yoktu yorumu amin inşallah
  ⚘⚘⚘Zulisim nasılsın iyimisin?

 114. DENİZİM AYSELİM
  . KANKANLAR İNŞALLAH İYİSİNİZDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN
  ….
  NİHANIM PIRLANTAM HADİ GEL NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM
  İNŞALLAH KISA ZAMANDA YAZARSIN
  ŞEKERPAREM ???

 115. FİLİZİM GÜLÜM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 116. Hep iyi ol ELAM sevindim Narin çiçeğim iyi olmana şükür bende iyiyim şimdi kötü günler geçirdim kaç gündür ama şimdi iyiyim teşekkürler bitanem

 117. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ CANIM NE YAPİM AYNI DEGİŞEN BİRŞEY YOK
  SENDE DEGİŞEN BİRŞEY VARMI

 118. RÜYAM BİRTANEM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  NE YAPIYORSUN

 119. Rüyam hoş geldin nedip duruyon canım yine misafir lerin çok oluyor mu?

 120. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ BUGÜN BURDA PARÇALI BULUTLUYDU

  1. eloşum nasılsın valla bu akşam tam editör olmuşun desteğin için teşekkürler gülüm

 121. Bizdede sabah öyleydi Hava☁ ELAM bi anda yağmur başladı kesmek bilmiyor Elektirik filan gidiyor böyle olunca

 122. ELAM CANIM SAĞOL CANIM KIZLAR BENI YORUYOR BUYUGU RAHATSIZ SAFRA KESESINDE TAS VAR ARADA AGRILARI OLUYOR YASIDA KÜÇÜK BU YÜZDEN DOKTOR SIMDILIK AMELİYATI ERTELEDI MOROLIM IYI DIGIL AMA SIZLERLE SOHBET ETMEK IYI GELIYOR ??

 123. Rüya nasılsın tatlım?
  Ela nasılsın?
  Gül Çiçek nasılsın?
  Zülişim nasılsın?
  Sevdaaa nerdesinnn!!!!

 124. GÜLÇIÇEGIM eskisi kadar olmuyor canım sadece yakın arkadaşlarım geliyor hafta sonlari mutlaka gelen oluyor sen neler yapiyorsun işlerin nasıl ??

 125. Kıyamam ona RÜYAM Rabbim yardım eder inşallah Allah acil şifalar versin bitanem kızına. Sanada sabr senin için Dua edeceğim

 126. Teşekkürler Gizem iyiyim şükür sadece yorgunum biraz. Sen nasılsın?
  ..
  Valla kaç gündür Bende kendimi yorgun bitgin hissediyorum RÜYAM içimden iş filan yapmak gelmiyor
  Bi türlü.
  .. Gizem çanakkale ye neden gidiyorsun hayatım??

 127. Rüya bende iyiyim
  Gül Çiçek bende iyiyim çanakkaleye okul gezisi birde arkadaşlarıma gezmek amacı gidicemm

 128. SALİHA ablamda yok inşallah iyidir Melek nasıl acaba merak ediyorum onuda

 129. GÜLÇIÇEGIM sağol canim eksik olma insaallah kendiliginden kaybolur ağrısı da çok zor bazen diyorum onda olucagina bende olsaydı yinede mevlam başka dert vermesin

 130. Öyle söyleme RÜYAM evet Rabbim Beterinden korusun inşallah zamanla dahada iyi olur derdi veren Allah dermanında verir inşallah bitanem

 131. ELAM NERDESİN OZLEDİM SENİ❤❤
  ❤❤❤
  NAZ CANIM SENDE YOKSUN
  ❤❤❤
  NURDANCIM NASILSIN IYIMISIN

 132. GÜLÇIÇEGIM icinden is yapmak gelmiyorsa psikolojik nedenlerden olabilir sakin bırakma kendini tam aksine islerine daha çok sarıl oyala kendini bitanem bugünlerde geçer inşallah

 133. Teşekkür ederim RÜYAM aynen canım bende öyle yapıyorum ben çalışmayı seven bir insanım eskiden kuafer işleri filanda yapdım boş kalmıyım diye canım

 134. GÜLÇIÇEGIM ben çıkıyorum canım insaallah yarın görüşürüz

  KIZLAR CÜMLETEN IYI GECELER HEPINIZE ALLAH RAHATLIK VERSİN

 135. HERKESE
  ¶¶¶¶¶¶¶¶
  İYİ
  ∆∆∆∆
  GECELER
  °°°°°°°°°°
  TATLI
  ^^^^^^
  RÜYALAR
  ~~~~~~~~

 136. HEPİNİZE İYİ GECELER ARKADAŞLAR Allah’a emanet olun yarın görüşürüz inşallah

 137. GİZEMCİM HOŞ GELDİN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

  GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANASI

  HELİNİM ABLASININ BİRTANESİ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM
  ….
  RÜYAMMM CANISI GELDİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
  AMELİYAT AÇIKMI YOKSA KAPALIMI YAPILACAK
  ÜZÜLMEN KIYAMAM SANA HAYIRLI AMELİYAT OLUR İNŞALLAH . BEN GELDİM SEN GİDİYORSUN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR PRENSESLERİ BENİM YERİME KOCAMAN ÖPPP BU GÜLLER ONLAR İÇİN???????????????????????

 138. GİZEMCİM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  NE YAPİM SURVAVOR İZLİYORUM TV KAPATTIM SLOW ŞARKI DİNLİYORUM SEN NE YAPIYORSUN

 139. herkese merhabalr…
  kizlwr sizlere haberim varr..ah kalbimdeki kizlara yazdim burayada yazaimm..
  kizlar ben galiba hamileyim..ama net degil suphelerim var.daha henuz kimeseye soylemdim ilk defe buraya yaziyorum..benimki sadece suphe..daha anneme bile suphelendiyimi soylemdeim heveslenir kadincagiz sonra hevesi kirilir diye..gunumdende 3 gun kecti..bi kac gune test alib yaptiricam..evli olan kizlar var dimi burda onlwrinda yorumlwrini bekliyorum ya ilk zamanlar nasil olur..bende migde bulanme bas donme ara sira olur ama..bende mevsim degisikliyi diye dusndum..

 140. Cheki chen in eski çok hoş bir filmi var ailece ona bakıyoz size hayırlı akşamlar ???

 141. FİDAN CANIM TEBRİK EDERİM İNŞALLAH HAMİLESİNDİR NE KADAR HEYACANLI OLDUGUNU HİSSETTİM
  KAN TESTİNDE ÇIKAR EN GARANTİSİ
  GÜZEL HAVERİNİ BİZİMLE PAYLAŞMAN NE GÜZEL

 142. elacim canim insAllah yaa.simdi odada uzaniyorum elimi karnima koyub gulumsedim kerem bir an iceri girdi bende farketmedim ya.oda yoksa hamile felanmisin dedi..oyle elin karnida gulumsedin.bende hayir dedim ..kereme daha net olmadan soylemek istedeim hevesi kirilir diye..

 143. FİDAN CANIM İYİ YAPMIŞSIN TEST SONUCUNU ELİNE AL EŞİNE SÖYLE
  BEN BEKARIM AMA ALLAH BÜTÜN ÇİFTLERE EVLAT SAHİBİ YAPSIN İNŞALLAH SENİNDE GÜZEL HABERİNİ DUYARIZ

 144. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç. S??? dedi ki:

  KIZLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 145. kizlar ben cok heyacanliyim yaa..karnimda biseyde hissetmiyoum ki..acaba hamilelik nasildir..yok dayanamiycam yarin gidib bi test alib yaptircam elam sen kan testi dedin ya o zaman kayananm kerem ogrenir gelan ben ogrenmesinler net olunca ogrensinler..test alicam ywrin sabah..sizlerde soylerim..simdi ben hep oglum olsunda adini ömer olmasini isterim..

 146. elam canim benim..bende oyle yapicam zeten haberi be vermek istiyorum..elam insAllah sende evlenirsin mutlu yuva kurarsin kuzumm..

 147. ayy kizlar ben kacirdim..ben murati tutuyorum..murat kac sayi aldi bugun..kacda kac yapti..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu