Kördüğüm

Kördüğüm 240. Bölüm Özeti # Ichcha Oğlu Yuvraç İle Karşılaştı

Kördüğüm 240. bölüm 3 Nisan Salı günü gelecek. 3 Nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce, kördüğüm 240. bölümde neler olacak? sorusuna kısaca cevap verelim. Ichcha üniversitede Yuvraç ile karşılaşır. Yuvraç Mukta için sinema salonunu kapatacak. Kördüğüm 240. bölüm özeti ile sizlere an ve an anlatılmıştır. 

Kördüğüm 240. Bölüm Özeti

Kördüğüm 240 Kanha’nın işe gitmek için hazırlanması ile başlar. Ichcha da dışarı da işi olduğunu söyleyip birlikte çıkarlar. Asıl derdi Meethi’yi uzaktan izlemektir. Dışarıdan bakarken Veer de okula gelmiştir. Ichcha’yı okula bakarken fark edip öğretmen hanım hayırdır nereye bakıyorsunuz der. Kızım burada okuyor ona bakıyordum der. Veer gel yanına gidelim deyince İşça kabul etmez. Veer de ben de oğlum Yuvraç için geldiğini söyler. Bak benim aslan oğlum da geliyor der. İşça ilk kez olmasa da Yuvraç olarak ilk kez görmüş olur. Yuvraç da karşısındaki İşça’ya bakınca aynı bizim okuldaki Meethi’ye benziyorsunuz der. Veer de normal oğlum zaten annesi der. Yuvi hemen Meethi benim yakın arkadaşlarımdan der. Hemen ayağına dokunup saygı duyduğunu söyler. Veer, gideceğin yere kadar bırakalım. Ayrıca sana göstermem ve fikrini almam gereken bir şey var deyince oğlu ile biraz daha vakit geçirmek adına Veer ile Yuvraç’ın bindiği arabaya biner.

Kördüğüm 240. Bölüm Özeti Resim 1

Baba ile oğul aralarındaki buzların eridiğini görünce çok mutlu olur. Veer de kendisini zamanında oğlu ile arkadaş olma konusunda ikaz ettiğini hatırlayıp öğretmen hanım teşekkür ederim der. Yolda  Yuvraç indikten sonra Veer arkada değil yanında oturmasını ister. İçça da naz yapar. Sonra kalkıp eşinin yanına oturur. Emniyet kemerini takmakta zorlanınca Veer yardım eder. İşça da hemen geçmişte buna benzer bir anısını hatırlar. Bu sırada arka planda benim çok beğendiğim “Kuch Khaas” şarkısı çalar. İnternet paketi olanların baştan sonra dinlemesini tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=KchkSmNR1rk

Yuvraç yolda indikten sonra Muku’yu telefonla arar. Buluşmak ister. Dost görünümlü düşman Mukta telefonla konuştuğunu Aman’ın gördüğünü anlayınca Meethi’nin yanına gelip dostum bu kitabı eve götürür müsün? benim dışarıda biraz işim var der. Meethi önce işi olduğunu söyler. Muku da hemen hani dosttuk biz der. Meethi dost lafını duyunca fedakarlık adına tamam dostum der. Veer Ichcha’yı eskiden çalıştığı okulun arsasını ve binasını aldığını göstermek için gelmiştir. Eşinin anısını korumak için yaptığını anlatır. Bizimki hemen ağlamaya başlar. Söylesene ben  senin eşinim diye ama böyle giderse asır geçer bizimki sus pus oturur.

“Sinema Salonunda Özel VIP Hizmet” Kördüğüm 240. Bölüm Özet

3 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Mukta da Meethi’yi gönderdikten sonra Aman’ın motosikletinin lastiğinin havasını indirir. Yuvraç, Mukta ile sinemaya gitmek istemiştir. Mukta bu kalabalık da ne yapacağı diyerek geri çıkmak ister. Yuvraç acele etme der. Bu sırda güvenlik görevlisi sadece Mukta ile Yuvraç’a özel salon açar. İkisi koca salonda sinema izlemeye başlar.  Mukta, Yuvraç’ın bu romantik hareketinden ve lüksten etkilendi. Yuvraç bunu üniversite gecesinde Mukta’yı dansa kaldırdığında öpmeye çalışmış karşılığında Mukta’dan tokat yemişti. O zaman Yuvraç’ı bu zamana kadar kimse reddetmedi sende edemeyeceksin diye söz vermişti. Bütün bunlar o yaşadıkların acısını almak için yapıyor. Ama Mukta’dan da hoşlanmaya başladı. Bakalım bu oyunun sonu nasıl olacak.  Aman motorunun lastiği bozuk olduğu için taksi durağında beklediği sırada Meethi de eve gitmek için durağa gelir. Meet, Aman’ı görünce hal hatır sorar. Dışarıda bir şey yemek istediğini Aman’a söyler. Ancak Aman vakti olmadığını söyler. Meethi de sen gelmezsen gelme ben tek başıma giderim der. Gidip karı tarafta pastane tarzında bir mekana oturur. Aman da mecbur gelmek zorunda kalır. Mukta sinema salonunda VIP hizmeti görür. Bu durum Mukta’nın çok hoşuna gitse de Aman ile Meethi ne yaptı diye düşünmeden edemez.

3 Nisan Kördüğüm Özeti Resim 1

Aman deli dolu bir arkadaşım olduğu için çok mutluyum gerçekten çok seviyorum seni der. Meethi bunun bir arkadaşça sevdi olduğunu daha önce bildiği için morali bozulur. Hemen pastahaneden acil işim var diyerek çıkar. Nani Damini ve yanındakilere karşı savaşmak için önce Mukta’yı yanına aldı. Rohini zaten onu yanında ama Divya Nani’ye karşı geliyor. Onu da kendi saflarına çekmek için Jogi’nin akşam Mukta’ya Tapasya diye bağırmasına atıfta bulunarak yanlış yaptığını Mukta’yı da aynı Tapasya gibi kaybedeceksin diye korkutur. Ichcha ilk zaman öğretmenlik yaptığı yıllardaki anılarını tazeler. Bu sırada okulun yeniden açılacağını duyan çevre halk teşekküre gelir. İşça gelen kadınlar kendini tanıdığı için Veer’in yanında Ichcha demeyin diye ikaz ederken Damini’nin annesi gelir. Torunu Ichcha’yı görünce kızım Ichcha der. Veer birden arkasını dönüp Damini’nin annesinin Ichcha diye seslendiğini duyunca çevresine bakmaya başlar. Kimseyi göremez. Hemen yanına gidip saygı hareketi yaptıktan sonra büyük anne Ichcha nerede der. Arkada taraftan İşça da eli ile sus söyleme işareti yapar. Kadım bir kez daha Veer’e yalan söylemek zorunda kalır. Bu okul İşça’nındı. Bende o geldi sandım der.

Yuvraç ile Mukta’nın özel sinema bedeli Bundella evine fatura olarak gider. Daddaji ne faturası bu diye telefonla Yuvi’yi arar. Yuvi dede basit bir fatura der. Kasap evden para getirip görevliye verir. Nani ile Rohini pazarda alış veriş yaparken Veer araba ile Ichcha’yı getirdiğini görünce gözlerine inanamaz. Gözlüklerinin camını siler. Bir kez daha bakar. Gördükleri gerçektir. Bakalım Nani bunu nasıl kendi lehine kullanacak. Bu sorunun cevabını kördüğüm 240. bölüm özetinin üçüncü ve dördüncü partlarının özetinde bulabilirsiniz. Kısa sürede eklenecektir.

3 Nisan Kördüğüm Fragmanı 

Yukarıda bahsedilen bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Ancak dizi için verilen en son fragmanı ekliyorum. Orijinal fragmanı geldiğinde güncellenecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=bdc7DQjwJDw

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

136 Yorum

 1. Hayirli günler Isabella ben iyiyim , sen nasilsin ?
  Hediyeni güle – güle kullan Nazla ☺
  Ela abla yani ben çok korkak bir kişiligim , bir kere bo etmeniz bile korkmama yeter …ama korksamda izliyorum korku filmlerini arkadaşlarimin beni korkuttugunu hatirlamiyorum , çunki hepimiz titir – titir izliyoruz izledigimiz zaman , zaten korkarak izliyoruz yani….

 2. Gerçekten Zülişim izledim :)
  Dabbe evet ürkünç biraz??
  ???
  BELLOŞUM halanızı verdiniz zaar. Nasıl geçti fasıl Emregilin anasını babasını beğendiniz mi kiz ;)

 3. Ichcha Nani’nin karşisinda diz çökecek bunh kimse bilmesin diye. Salak işte birileri bildi ne degişir bilmedi ne ? kocan sonuçta yabanci degil ya , salak ya yemin ederim salak , süzme salak bizim bu Ichcha …?

 4. Ya İcca sende akıl fikir yok bunu bir kez daha anladım ?? koskoca öğretmen ne halde otur gül bunun durumuna ?? Veerde ayrı salak ya İccayı buldu galiba maşallah kırk bölümdür kovalambaç oynuyorlar resmen o ondan kaçıyor öbürü ondan ?? Mukta çok fena ya annesi Tapu gibi Nani cadısı onuda kendine benzetti bu Nani ölse ne olur millet bir oh çeker arkasından ağlayan olmaz ??

 5. Defnem dabbe in iki üç filmini okulda izlemiştim ya çok korktunç psikolojik olarak da korkuyorum bide neyse geçer inşallah ?? korkum

 6. Bwnde iyiyim manyacim..

  Defnem henuz vermedik ama bu kadar hazirlik boylemi kiz istenir dakkabir zil caliyor emre beyden paket emre beyden paket uff baydim yarim saate gelirler bir kiz istemede 72 kisi olurmu toplam iki taraf bide sadece emre beyden yirmi sekiz gerisi bizden oda daha rize trabzon adana ankara izmir bindol elazig firansa onlar yok sadece en yakin teyzemler dayimlar ninelerim dedislerim baya dolu ev

 7. Evet ya Manya ikiside ayrı salak heleki İcca bir ölmedi ya çok sıktı bölümleri keşke bitse ama daha altı ay varmış bitmesine

 8. DEFNE ABLA diger sayfaya uzunca bir yazi yazdim
  okursan sevirinirim .
  Kurstan yuyueuywrek geldim asiri yorgunum yeniden yazmmiyayim ok net baglati cok kotu zor yaziyorm

 9. Neyse kızlar ben şimdilik gidiyorum İnternet yüzünden bağlı olursa tekrar gelirim

 10. Neyse kızlar ben şimdilik gidiyorum İnternet yüzünden bağlanırsa tekrar gelirim

 11. Okudum JASMIN.. rica ederim canim. Hemen iyilesmesem de olur :)
  Yok herkes seni dikkate alır da söylediğin konularla ilgilenen yoktur bebeğim ondan yoksa herkes cevap verir genelde
  Tamam tebrik edicem seni
  ???
  BELLOŞ ne paketi bu dakka başı anlamadım Emre bey güç gösterisi mi yapıyor ?? kız oğlan evinden çok gelen olmaz istemeye adet öyle değildir sizde değişik zaar..

 12. Nasil yani olan evindenmi cok kisi gelir zaten halam cok gelmesin dedi anlamadim bizde ne degisik.

  Defnem emre bey bes katli pasta yaptirtmis sus puslu hos guzel.

  Sonra gullerden halamin yuzunu olusturmus yollatmis

  bir kutu dolusu not

  sonra halama kendi elleriyle yaptigi tasarladigi ayakkabi elbise.

  Bir kamyon cicek her cesiti sanki cicek dukkani acicaz

  vee bilmem neler neler gicik sey ama yollasin ona cok guzel suprizim var.

  Ay anlamadim nasil degisik adet

 13. BELLAM yani isteme faslında oğlan evinden çok kişi gelmez. Oğlan evi az olur kız evi kalabalık olur..
  Tabi sizde nasıl bilmiyorum.. zenginler hakkında fikrim yok ;)

 14. Bizde yani oylegibi herhalde hic bilmemki istemeyi arka bahce olarak yapildi zaten erkek yirmi sekiz kiz kirkdort bide halama bir kac taki seti getirecekler sanirim bide halamin kayinbabasi hediyeler verecek dedisimde halamlara bebekte bir villa hediye ediyo babamda araba diyerlerini bilmiyorum ama halama trabzon seti kolye kupe trobzon burmalari almis damat tarafi onu biliyorum yani yemeklerdede her seyi hazirladik ne aklina gelirse yemek tatli kurabiye pogaca sarma borek zeytin yaglilar hamur isi boyle herhalde degisik bir sey varmi bilmiyorum

 15. DEFNE ABLA EFSANESİN !!
  Defne bu site seninle anlam kazaniyor
  sende olmasan !
  Saygilar !
  Bu arada annem tavuk haslamis tesadife bak ya valla simdi gordum buyur abla
  defne abla aksamki yeni baslayan diziler vasat cikti reytingler berbat cikmis:) Ya ayni anda bu kadar dizimi baslar bune dimi?

 16. İsabella siz nerde oturuyor dunuz unuttum ??

  ???

  Ne yapıyoNuz hatun kişilerimmm. Hiç korku filmi izlemedim dabbenin ilk filmi hariç korku başka da dabbe direkt başka alemlere yolluyor ????. Hiç izlemedim korku filmi izlememde herhaldee

  ????

  Jasmin hanım acaba ne sordunuzki dikkate almadık sizi şuan zan altında bırakıyorsun bzi . ???

 17. Nurdan abls size dememistim ki ben :(
  Zaten seni pek gormuyorki ben
  Manya nelelerdeydin kiz merak ettim ne alemfesin :+

 18. Nurdanim istanbul ama adana rize izmir bir kac ay buralarda kalabiliyoruz suan soyle bir seyde var adanaya tasinma ihtimalimiz var ama istanbul suan.

 19. ir kordugu mu izlemiyordum bu juvraj gercekten degistimi rol mu yapiyor aceba anlamadi birde bu ana ne olcak gicek mi meethiyimi sevecek bilemedim

 20. JASMIN çok teşekkür ederim bitanem ??? çok zarifsin tatlı dillim. Afiyet şeker olsun yemeğiniz..
  Bu arada sitedekiler meşgul oluyor genelde herkesin işi oluyor ve Filizin çok işleri oluyor sitenin tek ADMINI. JASMINCIM BIRINE BIRSEY SOYLIYCEN ZAMAN BÜYÜK HARFLERLE YAZ. FILIZ ABLAYA GİBİ ?? SENI FARK ETMEYEBİLİR. KIMSENIN SENI ONEMSEMEDIGINI düşünme olur mu ablam?? Başta Filiz olmak üzere üzülürüz yoksa..?
  ???
  NURDANIM tüm vücudum sızlıyor birak sızlasın acı çekeyim biraz.. yol sorun değil varır giderim..
  Evet Bellagil Istanbulda oturuyor. Sizin şehirden ;)

 21. JASMİN NE SORDUN DA BİZ CEVAP VERMEDİK ANLAMADIM
  NURDANIMM BENDE KATILIYORUM SANA İNSAN KENDİNİ ZAN ALTINDA SANIYOR ASLINDA BUGÜN HEP AKTİFİM
  BU SİTEDEKİ BÜTÜNLÜĞÜ YORUM YAZAN KİŞİLER BENİM İÇİN DEGERLİ

 22. Aaa tabi Yasemin sen hep Ah Kalbimi izliyorsun ? , bende giremedim işte iki gün , sorry , sen nasilsin ? iyisindir umarim

 23. Defoş bende rahatsizlansam veya hastalansam herkes iyileşmem için dua edip duruyor bense tam tersi dahada beter oluyum diye kendi kendime söyleniyorum ( ne garibim )

 24. DENİZCİM BİRTANEM ARKADAŞLAR HAKKİTTİLER ÇÜNKÜ FLİM İZLEDİGİMİZ ZAMAN A BU NE YA İNSAN KORKMAZ DİYİNCE BENDE YAPTIM

  MANYACIM SENDEN BENDENSİN KORKU FİLMLERİNİ BENİM GİBİ SEVİYORSUN


  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  NEREYE EVE Mİ DÖNÜYORSUN ŞİMDİ DUYGUSALSINDIR SEN KELEBEGİM CAN SUYUM ❤️❤️❤️?????❤️

 25. Sizin için hayırlısı olsunn isabella

  ???

  Gamzelimm sana hitafen öbür sayfada bir ton yazmıştım ama spama düştüm ?? Gamzelimm benim için kıymetlilerim arasındasın maddi manevi beğendiğim dürüst çalışkan Allahtan korkan bir müslümansın. İnşaAllah yüreğinde ne varsa bize be hatta kimseye söylemediğin Rabbim hayırlı kapılarını açsın her türlü ❤️❤️❤️

 26. Ya çok bahsediyorum ya neyse bu son olsun kpss Türkiye ikincisi mülakat sınavında elenmiş bir yerde doğuda 31 kişi sınava girmiş 29 olanı iş vermişler haksızlık böyle bir şey galiba ?? torpil olunca insanın her işi yürüyor ??

 27. ELAM bunlar hep kişinin kendini net ifade edememesinden oluyor. Şimdi şöyle ben mesela çoğu yorumu tam okuyamiyorum çok dikkatli olduğum halde ki ben gerçekten çok dikkatli bi insanımdır. Ama bazen özel isimleri bile karınca gibi küçük yaziyorlar ve koca metnin arasina sıkıştırıyorlar..
  Mesela……defne.. bunu görmüyorum ben..
  Şöyle yazacak..DEFNEYE?? zaten özel isimlerin küçük harfle yazılmasına çok karşıyım takıntılıyım açıkçası.. ne bileyim bir de o kadar çok kişiyle konuşuyorum ki illa cevap veremediğim olur..??

 28. Hatta bir kurumda dayın varsa işe girersin demişler milletin arkasında torpil var işte eğer bu başka bir ülkede olsa şikayet üzerine şikayet gelir keşke başka ülkede yaşasaydım ??

 29. Ablalarim canlarim tesekur ederim pansumana gidiyorum sonra yazicam elimi kesmistim ya bu sefer sargili elimi carptim tekrar kanagi sargiyi degisticez gelince yazarim ins defne ablam tesekkur ederim anladim durumu kapatalim tatsiz konuyu tesekkur ederim durumu anladim gorusuruz

 30. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  AYNEN CANIM NET İFADE EDEMEDİĞİ ZAMAN BİZLERİDE ZAN ALTINDA KALIYORUZ
  AKTİF OLDUGUM ZAMAN ÇOK DİKKAT EDİYORUM
  KİM NE YAZMIŞ İSMİM GEÇİYORMU DİYE …
  BU AKŞAM YOLCUMUSUN
  AHİRETLİGİM ??

 31. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  AYNEN CANIM NET İFADE EDEMEDİĞİ ZAMAN BİZLERİDE ZAN ALTINDA KALIYORUZ
  AKTİF OLDUGUM ZAMAN ÇOK DİKKAT EDİYORUM
  KİM NE YAZMIŞ İSMİM GEÇİYORMU DİYE …
  BU AKŞAM YOLCUMUSUN
  AHİRETLİGİM . ??

 32. İSABELLAM HAYIRLISI OLSUN BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLSUNLAR

 33. arkadaşlar hakkınızı helal edin biraz soğu alğınlığı var doktora gittiğim antibiyotik ile grip hapı verdi. onlardan içtim ama bir fayda yok hala aynıyım. elim ayağım dökülüyor resmen yorumlarda sıkıntı var mı arkadaşlarım kolumu kaldıracak mecalim yok şimdi kış çayı yapacağım. cihan abi kördüğüm 240 (3 ve 4 part çevirisi yapacak) cihan abi yorumları okumadığı sıkıntı var mı diye sormak istedim. Allah’ım kimseyi gurbette yaşatmasın bir çorba bile ne kadar kıymetli şimdi çok daha iyi anlıyorum

  1. Geçmiş olsun Filizciğim ya dikkat et kendine yorma bu kadar Allah şifa versin ?? dinlen iyice nane limon yap kendine o iyi gelir

 34. İSABELLAM HOŞ BULDUK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  BUYUR SOR CANIM

 35. Zülişim torpil Turkiyenin acı gerçeği ama kimseye yaramıyor bereketsizlik ve haram oluyor çünkü işin içinde. Düşünsene senin oturacagin koltuğa başkası göz dikiyor ne kadar korkunç ve nu yüzden ülkemiz hiç ilerlemiyor. Avrupa ülkeleri neden ileri seviyede ÇÜNKÜ TORPİL YOK!!!
  bundan 8 sene önce falandı sanirim. Ingiltere kralınin torunu Avukat ve önemli bir davada hata yapıyor haksızlığa sebep oluyor. Kral torununu şak diye görevinden aldı attı. Halkım bana saygı duymaz yoksa dedi. Helal olsun o krala??
  Bizde daha yeni Anayasa Mahkesi başkanı yeni mezun olan kızını hemen HAKIM OLARAK ATADI. SINAVA BILE GIRMEDI. Ulke bu vicdansizlara emanet sen düşün Zülişim ?? Ama sen ümidi kesmr. Allahın vermek istediğini cümle alem gelse engel olamaz. Vermek istemediğine de cümle alem gelse veremez.. Senin işin olacak Züliş sabır ;)

 36. FİLİZİM GÜLÜM
  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BİRTANEM BENİM YORUMLARIMDA SORUN YOK SANIRSAM NURDANIMM YORUMLARI ÇIKMIYOR
  BOL DİNLEN AYNI ŞEHİRDE OLSAYDIK GELİRDİM ÇORBADA YAPARDIM BOL LİMON SUYU KOYARDIM SONRA BİR GÜZEL TERLESEN İYİ OLURDU KENDİNİ YORMA BİZİ DÜŞÜNME KENDİNE İYİ BAK DİNLEN CANIM
  ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM

 37. ZÜLEYHAM TORPİL HERYERDE VAR NERDE YOK CANIM ALLAH İÇİNDE NE VARSA RABİM KABUL ETSİN CANIM

 38. İnşallah Defnem bekliyorum öyle teşekkür ederim yazdıkların için?? valla helal olsun o avukata bizim ülkemizede böyleleri lazım işte ama o zaman ülkemiz ne kadar gelişir her konuda ama mesela bir devlet kurumu mülakat yapacak ilk akrabası varsa onu öne alıyor sınav sırasında bu başıma geldi ya bunda başlıyor torpil ?? inşallah bende emeğimle işimin başına geçerim

 39. Kizlar soruyorum halam kahveleri yapiyor ama damat kahvesine bir gram tuz koydu bende diyorumki zaten gicik aliyorum bir baska ayni fincanda kahvenin icine tuz salgam acisi kara biber toz biber koyup versem nasil olur

 40. FİLİZİM geçmiş olsun ben gibisin ayni. Gurbet tabiki zor hemde nasıl :(
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM geldim evime. Sen dışarıya çıktın mi bugün ?????
  ???
  NURDANIM Allah razi olsun bilmukabele. Ne desem eksik kalır.. kelimeler kifayetsiz kalıyor çoğu zaman ruhumda..
  ???
  JASMIN geçmiş olsun kuzum
  ???
  MANYAM alemsin ya çok degisiksin çılgın ????
  ???
  BELLAM yap gitsin zehirleme ama adami :)
  ???

 41. Zülişim ben sana hep söylemeyi unutuyorum.. sen bilgisayar ve onparmak kurslarına yazıl.
  10 Parmak ne biliyor musun???on parmağınla hızlı yazi yazma kursu. Adalet bakanlığı her sene Katip aliyor. Katip:Hakimin önünde yazı yazan memur demek. Çok konforlu ve kaliteli bi meslek. Ilcelerde bile var bu kurs. Bizim tavasta var en azindan. Yilda en az 3 KERE KATIP ALIMI YAPILIYOR. BUNLARI TAKIP ET Züliş alternatifin çok olsun.. yazıl kurslara..

 42. Ya şu yuvarlak koca koca küpeleri hiç sevmiyorum ya tekerlek gibi ?? şık ve zarif küpeleri çok seviyorum bide ismi yazılan kolyeler gıcığıma gidiyor herkes ismini öğreniyor ya bide ismin uzun ise işin var demektir ??

 43. Bilmiyorum ki Defnem burada esnaflar odası var yeni kuruldu kpss yüksek alırsam oraya girme ihtimalim var yazıcı olarak onu düşünüyorum bide kursa gidelirim aynen başka alanda denemek istiyorum kendimi

 44. İSABELLAM CANIM YAP SATEN GICIK ALIYORSUNUZ
  OOOO ELERİNE SAGLIK NE GÜZEL OLMUŞTUR DAMAT ŞASLI
  ….
  ZÜLEYHAM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM


  DEFNEMMM RUH İKİZİM
  DIŞARIYA ÇIKMADIM
  EVDEYDİM ONUN İÇİN BUGÜN AKTİFDİM
  SEN DIŞARIYA ÇIKTIM MI AHİRETLİGİM GÜN IŞIGIM CAN SUYUM ❤️❤️❤️??

 45. Ya burda halk eğitim var orada var mı bilmiyorum inşallah vardır bilgisayar kursu falan on parmak kursu var mı bilmiyorum inşallah vardır son zamanlarda hep başka alanlarda denemek istiyorum kendimi ?? tek bir yerde bağlanmak istemiyorum ne yapsam kar bana

 46. ZÜLEYHAM HALK EGİTİM MERKEZİNDE VAR BİLGİSAYAR KURSU

 47. Tabi Zülişim sertifikan olacak elinde. Ben on parmak eğitimi aldim. Bi ara uçacak gibi yazıyordum ama şimdi köreldim tabi?? yazı yazmak zevkli oluyor hızlı.. bi an önce katıl bu kurslara yarın başla sormaya hiç vakit kaybetme zaman geçiyor..
  Yuvarlak halka küpeler onun eşşek kadar olanlarını ben de sevmiyorum ama UTCdeki Oyanin ki gibi küçüklerini seviyorum
  Küpe en büyük zaafim çok severim. Küpesiz eksik gibiyim takmayinca :)
  ???
  ELAM köyde heryer dışarı zaten????

 48. Evet Defnem bende sormaya başlıyacağım halk eğitimde vardır bilgisayar kursu ve on parmak kursu ?? ya bende sevmiyorum koca koca küpeleri daha kibarları seviyorum takmasamda dikkat ederim küpelere ??

 49. Merhaba kızlar
  Nasılsınız
  Manya canım ben iyim sen nasılsın
  Gül Çiçek bitanem anca gelebildim?
  Bu gün pikniye gittim ailemle birlikte daha yeni müsait oldum çok yoruldum çocukluğuma indim çocuklarla çocuk oldum ip atla top tut falan ??
  Sen nasılsın canım

 50. Ayy Zulisim hosbuldum bi icim rahat hosbuldum diyesim geldi

  ince hosgeldin nasilsin hulya neler yapiyor

 51. Güzel Züleyham Hoşbuldum
  Nasılsın bitanem
  Züleyham senin adını Hz Züleyhanın adını mı koymuşlar şuan ben Hz.Yusuf dizisini izliyorum hz Züleyhayı çok seviyorum ben?

 52. Nurdanım ben iyim sen nasılsın
  Evet ya benim bu Sultan aşkı başıma bela?
  Nurdanım biliyor musun aslında ben Sultan fanları arasında en pasifiyim şöyle ki onu en az seven benim ne deli çılgın aşıklar var görmen lazım Avi için neler yapanlar var görmen lazım
  Aşk şiirleri türküler şarkılar yötubeye özel videolar gözlerini resmini dünya topuna bastıranlar kara kalem resmini çizenler onun adamı parti düzenleyenler kocaman posterini kocaman köprülere asanlar ve en sonda heykelini yapmışlar yani tabi küçük bi heykelini ve daha neler neler tabi bunları sadece Türk fanları değil yurtdışı fanları da var Hindistan Çin Amerika Rusya Arabistan İngiltete yani işte ben garibim de sadece burada ve Sultan fan grubunda yazıyorum onun hakkında aşkımı????

 53. Evet ya bende duydum yorumlar kısmında sultan fanları buluşup parti yapıyorlarmış değişime gitti posterini falan baya asıyorlarmış okumuştum yorumlar kısmında ??

 54. FİLİZ ve JASMİN geçmiş olsun kızlar
  NAZIM canım sen neredesin
  ELAM sen ne yapıyorsun
  RUYAM canım hasta olan kızın nasıl oldu
  DEFNEM senin annen iyileşti mi canım

 55. FİLİZ ve JASMİN geçmiş olsun kızlar
  NAZIM canım sen neredesin yeğenin bebiş iyileşti mi
  ELAM sen ne yapıyorsun
  RUYAM canım hasta olan kızın nasıl oldu
  DEFNEM senin annen iyileşti mi canım

 56. ÎNCECİM sevgi güzel birşey hayranlık falan. Ben de Burak Ozciviti çok ama çok seviyorum.. Ama öyle dağlara taşlara haykırmıyorum. Bu Sultan Fanlarının yaptığı gayri ahlaki biraz. Elin Hintlisini,üstelik evli barklı adamını yere göğe sigdiramayacak ne var hiç anlayamıyorum. Anlamam da mümkün değil zaten. Sevgini masumca içinde yaşar gidersin. Gören de KAİNATI Sultanın Nuru aydınlatıyor sanırlar Tövbe Haşa.. Vatan millet için ne yapmış ki bu adam.??
  Onun yüzüsuyu hürmetine mi yaşıyoruz biz??
  Senin gibi saygılı hayranlara lafım yok tabi ĪNCEM..

 57. Evet baslayalim simdi

  halacim kahveleri yapti tabi aile uyelerinin tepsisi ayri damadin tepsisi ayri halam iki not yazmis biliyorum seni cok seviyorum omrumuzu bulusturmak icin ilk adim icin burda toplandik beni seviyorsun bende seni oyuzden kahveni tuzsuz sekerli yaptim ikincide ama adettendir cok az tuz koydum affet.. Halamda dedigi gibi yapti biraz tuz bol sekerli bende fincana kahvenin yarisini bosaltim yarisinada asiri salgam acisi koydum karabiber tuzz tiz bibermi adini bilmiyorum bide cok az kola asiti ama diyerlerini bolca halam iceri gitti herkeskini dagitti en sonda damat tepsisini aldi tepsiyi vardi emre okuyor bir gulumseme basina gelecekten haberi yok babasi tam istemeye gecti oo kahveyi icmeye basladi halam bir kerede bitirmesini istedi oo yaniyor babasi kizi istemeden ooo bagirmaya basladi ooooooo oooo suu istiyor uyuz ayy yazik zavalli dedisimde soklarda bu cocuk delimi diye zaten oo mutfakta gecirdi damacananin yanina oturdu ic ic buz gibi suyu isteme boyle halama sordular halam herkez istiyo ama tek kisi istemiyor oda evet derse tamam dedi bende mecbur halamin mutlulugu icin sen ne istersen dedim halacim.

  Pastayi kesmeye geldiler bir guzel pastayi kestioer ama o halama yediremedi ben birakmadim cunku efenin kucuk yenini yolladim pastayi yere devirdi yazik oldu ama pastaya damatimizin kiyafeti mahvolduya en son yuzukleri taktilar hediyeler verildi emre beyin amcasinin esi bana diyor senide benim prensime isticem efeyi cektim yanima benim adam gibi sevgilim var senin nonosuna kalmadim NİNECİGİM dedim ayy botokslu maymun sokk oldu en guzelde dansti cunku efeyle dans ettik hala devam ediyor.

 58. Evet Züleyham ya birde benim yazdıklarımdan ona okan hayranlığımdan haberi yok Avinin ben yazmam onun sosyal medya ağlarına böyle şeyler ben sadece kendi kendime gelin güvey oluyorum ???
  Ama diğer çılgın fanların yaptıklarından haberdar
  Ben eşine üzülüyorum ya kadına kimbilir be kadar kıskanıyordur ama Avi çok mütevazi çok terbiyeli saygılı ve ailesini karısını çocuklarını çok seviyor asla o büyük hayran kitlesinin sevgisinden şımarmıyor o yüzden onu çok taktir ediyorum ve onu çok seviyorum keşke birde müslüman olsaydı ama inşallah olur?

 59. Ayyy gicik gicik gicik gicik bebekmisim gibi davraniyor kizlar siz konusun ben gelirim birazdan.

 60. Aynen ya bende Rk beğeniyorum ama sadece dizilerindeki rolü güzel yapıyor ondan beğeniyorum ama bazen diziyi bile izlemiyorum sadece arada gözüm çarparsa ?? Sultan fanları abartıdan başka hiçbir şey değil ya köprülere posterini asmışlar bide ballandıra ballandıra söylüyorlar sanki görende vatana millete hayırlı bir şey yaptılar bide toplanıp parti yapıyorlarmış işleri güçleri yok işte ?? İncecim sen farklısın ya ?? bu Sultan Fanları şuanda savaş açma durumunda ya ne hakaret ediyorlar yorumlar okunacak durumda değil sanki böyle hakaret falan yapınca Sultan bilecek adamın ruhu bile duymuyor ??

 61. İsabellam hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin?
  Darısı tüm bekarların başına?

 62. Evet ya karısına yazık bence bence elin adamı bu kadar abartıya gerek yok değil mi Sultan ne durumda oluyordur belki iki ara bir derede kalıyordur tamam sevilir ama bu kadarda olmaz ?? İncecim sana saygı duyuyorum zaten sende seviyorsun hayranlık apayrı bir şey ne güzel işte ?? inşallah Müslüman olur bir gün zaten yarı Müslüman sayılır çünkü dini sihizmmiş puta tapmıyor ??

 63. Yani Zülişim hayranlık güzel şey tabi ama hiçbir şeyin dozunu kacirmiycaksin bu hayatta. Su bile zarar verir fazla içince.. Bu etkinliği gençler keşke küresel ısınma için, iklim değişikliği için vatan millet hayrı için kullansa.. Noluyoruz heykel falan. Tabi herkesin günahı kendi boynuna yapacak birşey yok.
  Şu Tarkani bir konserinde kızlar üstünü parçalayıp üstüne çıkmışlardı.. adami taciz ettiler ırzına geçecekler utanmasalar.. bunun adı fan,fun değil hastalık hastalık..

 64. İncecim burada konuşabiliriz Sultanı hiç birimiz rahatsız değiliz hatta bize bile konuşacak konu oluyor burada ??

 65. Züleyham Defnem herkesin sevgisini gösterme şekli farklıdır o yüzden ben saygı duyuyorum kimseyi yargılama hakkımız yok sonuçta onlarda gidip karını bırak biz al demiyorlar?? Sadece sevgilerini gösteriyorlar ve Avi bu son dizisini bu büyük fan grubu için kabul edip çekti çünkü o normalde daha çok ailesi ile ilgilenmeyi seviyor ve yeni bebeği de doğmuştu ve daha çok modellik yapıyordu ama hayranları onu ekranda daha çok görmek istediler diye kabul etti bir de çok seçici titiz bi adam her rolü kabul etmiyor?

 66. Evet Defnem ya bunu dikkat çekecek konular için yapsalar belki daha iyi olur ama kimsenin aklına bile gelmiyor dünyamız sussuz kalacak bu gidişle Allah korusun ama millet Sultanın heykelini dikme peşinde hiç anlamıyorum bunları ?? Tarkan için millet birbirini yiyor ya yakışıklıda değil ama bu kadarda olmaz yani takıntılı bunlar resmen ?? fanlıktan çıkmış Ama ne oldu gitti Tarkan başka biriyle evlendi hatta evlenince fanları üç gün yas tutmuş demişim ki ne yapsın adam bekarmı kalsın demişim elinde sonunda evlenecek işte ??

 67. Hatta Sultan fanları Rk fanlarına yarıdan çocuk diye dalga geçip duruyorlarmış ya Allah yardım etsin ?? ya böyle bir şey olabilir mi ??

 68. Züleyham Defnem tabi herkesin sevgisini ve hayranlıpını gösterme tarzı farklıdır ben diğer Sultan hayranlarına saygı duyuyorum bize düşmez onları ahlakını yargılamak sonuçta onlarda Aviye karını bırak bizi al demiyorlar??Sadece sevgilerini gösteriyorlar
  Avi son dizisini onu çok seven hayranları için çekti çünkü Avi daha çok modellik yapıyordu son dönemde çünkü ailesi ile daha çok vakit geçirmek istiyordu birde her rolü kabul etmiyormuş çok seçici ve titiz bi adam ama işte hayranları onu ekranda daha çok görmek isteyince onlar için dizi çekti?

 69. Millet kafayı sıyırmış Zülişim kim kimi isterse sevsin tasası sana mi düştü ? Bugün bi belgesel izledim ürperdim resmen. Buzullar eriyor kainat yok oluyor.. Artık iklimler kaybolunca Rkden Sultan dan isterler ???
  Iyi geceler Zülişim
  Iyi geceler kızlar

  1. Evet Defnem millet kafayı sıyırmış durumda artık susuz kalınca Sultan Rk bir bardak su verir onlara ??
   İyi geceler Allah rahatlık versin Defnem ????

 70. İnce hatun bu dünyada herkes ulaşamayacaği insanlara hayran olmuştur sen aklı selim bir hatunsun ama duyduklarıma çok şaşırdım ????. Vayy arkadaşşş ne manyaklar varrrrr. ???? sözüm meclisten dışarııı. ???

 71. NURDANIM hayranlık meselesini konuşuyorduk afiyet olsun ?
  ???
  ĪNCEM çığrından çıkan birşey varsa sorgularım ben dogmatik değilim kusura bakmasın kimse. Karını boşa beni al diyen de vardir. YB sYfasinda geçen sene bi Sultan Fani :Avinesh şu an beni istese kocam ic in onu bırakırım onun için ölürüm tarzında birşey yazmıştı.. Yani Arsizliga saygı falan duyamam.. ama herkesin kendi bileceği iş tabi??

 72. Gamzelimm dhs baktım şimdide Serpilimi sormuşsun tatilde yaptıracakmış okul tatil olunca merak etme şimdi iyiymiş. Okulda görevinı yapıyor

 73. İNCEM CANİM BU GUN NERELERDEYDİM ONU SOYLUM DUN AKSAM HASTANEDE KALDİM SABAHA KADARDA GOZUME UYKU GİRMEDİ SABAHTA SAATT 10 DA EVE GELDİM EVİ YİKADİM HALİLARİ YİKADİM YANİ KİSACA YAZ TEMİZLİYİNİ YAPTİM AZ ONCEDE HASTANEDEN NAZİ GORMEYE GİTİM GELDİM CANİM SEN NADİLSİN İYİMİSİN BİRTANEM

 74. Hepinize iyi geceler arkadaşlar, bugün elektrik kesintisi oldu bizde tamir varmış qaliba şarjım bitti oyüzden yazamadım
  ..
  FİLİZİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BİTANEM RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH CANIM DİKKAT ET KENDİNE

  ZÜLÜŞ Geldim canım beni merak etmişsin teşekkür ederim şükür iyiyim

  İNCECİM Hoş geldin oh ne güzel günün güzel geçmiş hep mutlu ol canım benim

  MANYACIM Gülüm hoş geldin çok teşekkür ederim Şükür iyiyim ben canım sen nasılsın Görüşmeyeli?

  Helin teşekkür ederim tatlım iyiyim sen nasılsın
  ..
  NURDAN Ablam nasılsın iyimisin canım

  DEFNEM ALLAH RAHATLIK VERSİN CANIM

 75. NAZIM N’aber canım nasılsın iyimisin neler yapıyon Küçük Naz nasıl oldu
  ..
  Sanada Allah rahatlik versin NURDAN ABLAM İyi geceler

 76. Zükeyham sen yalancı bahar yorumları yazınca çıkan siteden bahsediyorsun dimi evet oraya bakmıştım belki oraya yazarım diye ama orasi bi felaket ve orada sadece Rka ve fanlarına değil Sultan ve fanlarına da çok ağır hakaretler var yani karşılıklı bence oraya yazanlar ne Sultan fanı ne de Rka fanı onlar iki grubu birbirine düşürmek isteyen birileri bence ben öyle düşünüyorum

 77. Afiyet olsun NURDAN ABLAM Teşekkür ederim şükür iyiyim canım bende Elektrik Yeni gelipte Telefonumu şarja takıp sizlere selâm veriyim dedim merak ettim sizi birtanem

 78. Nazım Gül Çimeğim sağ olun kızlar?
  Nazı bebiş nasıl daha çok kalacak mı hastanede oyy kuzum benim Allah yardımcısı olsun

 79. Iyi geceler kızlar şimdi çok yoruldum yarın sizlere çanakkaleye maceramı anlatcam hoşçakalın ?

 80. NAZIM Nekadar da yorucu bigün geçirmişsin öyle canım halıları yanlızmı yıkadın bitanem

 81. Evet İncecim oraya diyorum ya bencede Sultan ve Rk fanlarına birbirine düşürmek için yapanlar o kadar hakaret var ki açıp okumaya bile cesaret edemiyorum Allah yardım etsin

 82. İyi geceler GİZEM Allah’a emanet ol görüşürüz

  İNCECİM BU ARADA SENİN KAÇ YAŞIN VAR CANIM SAKINCASI YOKSA

 83. Hoş geldin Gülçicek merak ettim seni elektrik kesintisimi oldu kötü olmuş sizin için ??

 84. Hoş geldin Gülçicek merak ettim seni elektrik kesintisimi oldu kötü olmuş sizin için ☺️☺️

 85. Hoş buldum Zülüş Evet canım elektrik kesintisi oldu sinirlerim bozuldu resmen bugün Neyse ki artık geldi. Sen nasılsın iyimisin neler yapıyon

 86. Neyse ben gideyim Allah rahatlık versin kızlar iyi geceler ?????? yarın İnternetim geliyor bol bol yazarım rahatlıkla ??

 87. Bende iyiyim Çok şükür Gülçicek bugün geç yazdım ya seni merakta bıraktım İnternet sorun yaptı durdu siteye giriyorum bağlantı kesiliyor neyse ?? elektrik kesintisi zor ya sanki hayat durmuş gibi oluyor

 88. İyi geceler Zülüşüm Allah rahatlik versin inşallah internetinde gelir canım

 89. İyi olmana sevindim hep iyi ol Bişey değil Zülüş. Evet canım elektrik kesintisi çok zor hele bide şarjım bitince çok üzüldüm ya

 90. JASMİN Çok geçmiş olsun tatlım merak etdim seni elin nasıl oldu yorumunu şimdi gördüm pansuman yapdırdınmı kötü bişey yoktur inşallah

 91. Kızlar kimsecikler kalmadı sanırım bende kaçıyım ozaman
  ?
  İYİ GECELER ARKADAŞLAR ALLAH RAHATLİK VERSİN HEPİNİZE YARIN NASİP OLURSA GÖRÜŞÜRÜZ

 92. Nurdanım en azından Sultan manyakları zararsız sevgi manyakları ama asıl onlara bu manyaklıkları yaptırana bakmalı helal olsun Aviye kendisini bu kadar çok sevdirebilmiş? Tebrik ediyorum kendisini kaç kişiye böyle bi sevgi nasip olur ki bu dünyada??

 93. NURDANEM afiyet olsun kucuk hanim boranjit olmus canim vok sagol İNCEM amin canim daha belli birsey yok daha kac gun kalir bilmiyorum GULCİCEYİM evet canim yorucu bir gundur yok csnim ben tek yikamadim ablamla birlikte yikadim

 94. Yaptirdim gulcicek abla iyiyim.elimin iyilesmesini beklicez iste yapcak bidi yok .bende uyucam simdi sabah okul var :( iyi gecelet Tatlii ruyalar herkese

 95. Defnem canım biz bırakalım herkes istediği şekilde göstersin sevgisini ve hayranlığını sonuçta kimseye zararı olmayan sevgi gösterileri ve sevgi sozleri?
  Ona bakarsan rka fanlarından da Vivinin karısı ona layık değil onu boşasın beni alsın ben daha güzelim diyenler oldu
  Rajanın söylemeye bile utandığım o Maduya yaptığı iğrenç şeyden sonra keşke Madunun yerinde ben olsaydım diyen Rka fanları oldu tövbe tövbe ??
  O yüzden biz boşverelim kim ne isterse yapsın ve söylesin canım benim

 96. Nazım ben 20 yaşındayım canım
  Kızlar ben kaçıyorum geç bile kaldı aslında ben yarın akşam gececiyim çünkü benim Sultanım bay karizmam gelecek??
  Herkese iyi uykular

 97. CÜMLETEN GÜNAYDIN KIZLAR
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  FILIZCIM COK GECMIS OLSUN ALLAH SIFA VERSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu