Kördüğüm

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti # Mukta, Meethi’nin Telefonundan Aman’a Mesaj Gönderdi

Kördüğüm 241. bölüm 4 Nisan Çarşamba günü gelecek. 4 Nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce, kördüğüm 241. bölümde neler olacak? sorusuna Kördüğüm 241. bölüm özeti ile cevap verelim. Kanha Yuvraç’ı darp ettiğine pişman olsa da Damini doğru yaptığını söyleyecek. Kanha olayları Jogi ve ailesine söylemeyecek.

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti (4 Nisan Kördüğüm Özet)

Kördüğüm 241 Mukta’nın eve gelmesi arkasında Kanha’nın Mukta benimle birlikteydi demesiyle başlar. Kanha bu hareketi ile Mukta’yı ailesinden korumak istemiştir. Nani ise bizi perişan ettiniz meraktan öldürdünüz bizi der. Kanha da özür dilerim Nani der. Jogi torunu Meethi ile en güvendiği Kanha’nın birlikte olmasını pek de inanmışa benzemez. Gene de ses etmez. Kanha Yuvraç’a attığı tokat hala aklından çıkmamıştır. Survi kıskançlık krizi tutmuştur. Nasıl sen Mukta ile birlikteydin?

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti Resim 1

Telefonlara neden cevap vermedin diye hesap sorsa da Kanha Survi’yi tersler. Bu sırada içeri giren Damini Kanha’nın yanına gelir. Survi öfke ile odayı terk eder. Kanha gerçeği anlatır. Mukta ile Yuvraç birlikte olduğunu eve getirirken kavga ettiğini anlatır. Olayın daha da büyümemesi için alt katta Jogi ve orada bulunanlara yalan söylediğim deyince Damini en iyisini yaptığını bu kavga ve Mukta’nın Yuvraç ile olan ilişkisi bilinmemeli der. Alt katta yemek hazırlayan Survi’nin kavgasını Rohini’nin sözleri  karıştırır. Meethi de Mukta’yı hesaba çeker. Kiminle birlikte olduğunu bu zamana kadar neden gelmediğini sorar. Ancak Mukta sen ne yaptın Aman’la sen ondan bahset der.

4 Nisan Kördüğüm Özeti Resim 1

Meethi utanır beni boş ver der. Nani bir de olayı Mukta’dan dinlemek ve yapması gerekenleri bir bir anlatmak için yanına gider. Her hareketine çok dikkatli olması gerektiğini evde tepki uyandıracak hal ve tavırdan uzak durması gerektiğini anlatır. Nani çıktıktan sonra Yuvraç Mukta’yı telefonla arar. Mukta Kanha ile olan olaydan dolayı çok üzgün olduğunu söyler. Telefonu kapattıktan soran uyuyan Meethi’nin telefonunu gizlice alıp Aman’a mesaj gönderir.  Ertesi gün Ichcha ve Damini evde dua ederken başlar. Jogi ikilinin dua ettiğini görünce çok mutlu olur. Meethi de duaya katılır. Kanha ağabeyini kutsar. Ona ikram verip bileklik takar.

Kanha’nın Hediyeleri Kördüğüm 241. Bölüm Özet

4 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Meethi de ağabeyi Kanha’nın kendisine dua etmesini ister. Kanha küçük kardeşinin bu hareketinden dolayı bir önceki günden hazırladığı yeni cep telefonunu hadiye eder. Rohini de bu fırsatı kaçırmaz. Kocan sana değil başkalarına mı yeni telefon hediye ediyor deyip ortalığı karıştırır. Kanha aldığı telefonun özelliklerini tek tek anlatır. Bu sırada okula gitmek için merdivenlerden inana Mukta’yı gören Kanha yanına gidip bilekliğini Mukta’nın da takmasını ister. İlk başta tepkisiz kalan Mukta’nın imdadına Meethi yetişir. Nasıl yapacağını ve ne yapmasını bir bir anlatır.

Mukta da söylenenleri yapar. Hemen gitmek isteyen Mukta’ya Divya ağabeyine saygı gösterisinde bulunmadan mı gidiyorsun deyince tekrar Mukta Kanha’nın yanına gidip ayağına dokunur. Kaha da sana manevi değeri yüksek bir hadiye hediye etmek istiyorum der. Nani de içinden kendi akrabasına Meethi’ye gerçek telefon veriyor. Bizim kıza yeni telefon vermiyor diye içinden geçirir. Kanha dur daha hediyen bitmedi der. cebinden Meethi’ye verdiği aynı telefondan Mukta’ya verir. Survi ise şok olmuştur. Doğru dürüst telefonu olmayan eşine iyi bir telefon almamış olması Rohini’nin dikkatinden kaçmaz. Survi morali bozuk bir şekilde oradan ayrılır.