Kördüğüm

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti # Mukta, Meethi’nin Telefonundan Aman’a Mesaj Gönderdi

Kördüğüm 241. bölüm 4 Nisan Çarşamba günü gelecek. 4 Nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce, kördüğüm 241. bölümde neler olacak? sorusuna Kördüğüm 241. bölüm özeti ile cevap verelim. Kanha Yuvraç’ı darp ettiğine pişman olsa da Damini doğru yaptığını söyleyecek. Kanha olayları Jogi ve ailesine söylemeyecek.

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti (4 Nisan Kördüğüm Özet)

Kördüğüm 241 Mukta’nın eve gelmesi arkasında Kanha’nın Mukta benimle birlikteydi demesiyle başlar. Kanha bu hareketi ile Mukta’yı ailesinden korumak istemiştir. Nani ise bizi perişan ettiniz meraktan öldürdünüz bizi der. Kanha da özür dilerim Nani der. Jogi torunu Meethi ile en güvendiği Kanha’nın birlikte olmasını pek de inanmışa benzemez. Gene de ses etmez. Kanha Yuvraç’a attığı tokat hala aklından çıkmamıştır. Survi kıskançlık krizi tutmuştur. Nasıl sen Mukta ile birlikteydin?

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti Resim 1

Telefonlara neden cevap vermedin diye hesap sorsa da Kanha Survi’yi tersler. Bu sırada içeri giren Damini Kanha’nın yanına gelir. Survi öfke ile odayı terk eder. Kanha gerçeği anlatır. Mukta ile Yuvraç birlikte olduğunu eve getirirken kavga ettiğini anlatır. Olayın daha da büyümemesi için alt katta Jogi ve orada bulunanlara yalan söylediğim deyince Damini en iyisini yaptığını bu kavga ve Mukta’nın Yuvraç ile olan ilişkisi bilinmemeli der. Alt katta yemek hazırlayan Survi’nin kavgasını Rohini’nin sözleri  karıştırır. Meethi de Mukta’yı hesaba çeker. Kiminle birlikte olduğunu bu zamana kadar neden gelmediğini sorar. Ancak Mukta sen ne yaptın Aman’la sen ondan bahset der.

4 Nisan Kördüğüm Özeti Resim 1

Meethi utanır beni boş ver der. Nani bir de olayı Mukta’dan dinlemek ve yapması gerekenleri bir bir anlatmak için yanına gider. Her hareketine çok dikkatli olması gerektiğini evde tepki uyandıracak hal ve tavırdan uzak durması gerektiğini anlatır. Nani çıktıktan sonra Yuvraç Mukta’yı telefonla arar. Mukta Kanha ile olan olaydan dolayı çok üzgün olduğunu söyler. Telefonu kapattıktan soran uyuyan Meethi’nin telefonunu gizlice alıp Aman’a mesaj gönderir.  Ertesi gün Ichcha ve Damini evde dua ederken başlar. Jogi ikilinin dua ettiğini görünce çok mutlu olur. Meethi de duaya katılır. Kanha ağabeyini kutsar. Ona ikram verip bileklik takar.

Kanha’nın Hediyeleri Kördüğüm 241. Bölüm Özet

4 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Meethi de ağabeyi Kanha’nın kendisine dua etmesini ister. Kanha küçük kardeşinin bu hareketinden dolayı bir önceki günden hazırladığı yeni cep telefonunu hadiye eder. Rohini de bu fırsatı kaçırmaz. Kocan sana değil başkalarına mı yeni telefon hediye ediyor deyip ortalığı karıştırır. Kanha aldığı telefonun özelliklerini tek tek anlatır. Bu sırada okula gitmek için merdivenlerden inana Mukta’yı gören Kanha yanına gidip bilekliğini Mukta’nın da takmasını ister. İlk başta tepkisiz kalan Mukta’nın imdadına Meethi yetişir. Nasıl yapacağını ve ne yapmasını bir bir anlatır.

Mukta da söylenenleri yapar. Hemen gitmek isteyen Mukta’ya Divya ağabeyine saygı gösterisinde bulunmadan mı gidiyorsun deyince tekrar Mukta Kanha’nın yanına gidip ayağına dokunur. Kaha da sana manevi değeri yüksek bir hadiye hediye etmek istiyorum der. Nani de içinden kendi akrabasına Meethi’ye gerçek telefon veriyor. Bizim kıza yeni telefon vermiyor diye içinden geçirir. Kanha dur daha hediyen bitmedi der. cebinden Meethi’ye verdiği aynı telefondan Mukta’ya verir. Survi ise şok olmuştur. Doğru dürüst telefonu olmayan eşine iyi bir telefon almamış olması Rohini’nin dikkatinden kaçmaz. Survi morali bozuk bir şekilde oradan ayrılır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

134 Yorum

 1. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUANYDIN
  *****KORDUYUM AILESI******

  NASILSINIZ BAKIYIM

  KARDELENIM
  GULCICEYIM iyim canim aag ol sen nasilsin
  HELINIM canim iyi sag ol askim.dersler nasil
  DEFNEM
  ZULISIM
  DENIZIM
  AYSELIM
  NURDAN ABLAM sag ol ablam iyim sen nasilsin ablam bende sizi ouyorum.Canim benim islerin nasil.
  ELA ABLAM
  RUYA ABLAM
  SALIHAN ABLAM
  NAZLAM
  NAZIM
  INCEM canim iyim sen nasilsin
  HALEM
  ANIMASYONN hos geldin nasilsin
  MANYAM canim bende iyim dersler nasil.opdum
  ISABELLAM
  IREMSUM
  GIZEMIM
  DENIZIM
  SEVDAM
  TAUNAM
  FILIZIM
  NASILSINIZ BAKIYIM.CANLARIM SIZI COK SEVIYORUM.OPUYORUM HEPINIZI.OPDUM

 2. Günaydinlar kizlar , nasilsiniz ben okula gidiyorum , dönünce tekrar burdayim …
  Aide ben iyiyim canim , sen nasilsim ?
  Nazla merhaba nasilsin ?
  Naz abla nasilsin ?

 3. Ben şimdi son anda okula gitmektem vazgeçtim … ? biraz uyicam , sonra belki okula giderim bi bahane lazim ama bana neden zamaninda gelmedin diye sorurlarsa ?? ama bahanemde hazir cepte ?

 4. Ay kyzlar ben ilk oldum hediye yokmus daha hediye isterim ????????
  HERKESE MERABA NASYLSYNYZ HAYYRLY SABAHLAR KYZLAR IYMISIN ARKADASLARYM BEN OKULDAYYM GORUSURIZ OPIYYORUM SIZLERI BAY BAY ??????????????

 5. Mü’minlerin iman bakımından en mükemmeli, ahlak bakımından en güzel olanıdır…..

  {{ Hadisi şerif }}

  ??????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm

  ??????

  Nazla sana bizden sınırsız internet hakkııı

  ????? güle güle kullan

 6. Aide tatlımm iyiz ELHAMDÜLİLLAH okula kalktık nasipse uyuyacağım tekrar Allah zihin açıklığı versin Başarılar dilerim tatlımm.

 7. Günaydın kızlar
  Nasılsınız
  Kainat canım ben de iyim
  Manya iyi dersler canım
  Nurdan yazdığın hadisi şerifler için Allah senden razı olsun

 8. Kızlar y.bahar seyrediyorum şuan
  Vaaayy beee Madudaki Sultan aşkı da gözlerimi yaşarttı?Sultanı kurtarmak için yine kendisini paralıyor yani Sultana yanaşmak için?
  Maduuu seni tanımasak melek sanacağız ama maalesef tanıyoruz ve şeytan olduğunu biliyoruz ??

 9. Günaydın hayırlı sabahlar hepinize arkadaşlar ⛅⛅⛅⛅
  ⛅⛅⛅⛅⛅
  ALLAHIM !!! Geçici ve boş şeylerle yorulan kalbimizi sevginle Doldur..
  Herşeye Senin Sevginle Bakmayı Öğret Bizlere.. AMİNN…

 10. KAİNATIM Sanada günaydın hayırlı sabahlar Nasılsın iyimisin Tatlım

  MANYACIM Günaydın hayırlı sabahlar Güzelim..
  ….
  NURDAN ABLAM Günaydın Hayırlı sabahlar canım nasılsın iyimisin
  ….
  İNCECİM Günaydın Nasılsın iyimisin Gülüm

  NAZLACIM Günaydın hayırlı sabahlar Al kız sana hediyler bol bol benden ???????

 11. BERİVAN hoş geldin yeni misin ?teşekkür ederim sen nasılsın
  ….
  İNCEM Teşekkür ederim bitanem şükür bende iyiyim. Seninde iyi olmana sevindim canım hep iyi ol..

 12. GÜNAYDIN HATUNLAR. NASILSINIZ? NE VAR NE YOK? SIZLERI ÖZLEDIM BEN. KOŞTUM GELDIM. :-)

 13. Yalancı bahar izleyen var mı şuan
  Rka Madu ile yine kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor??
  Sultan da sürekli Madunun söyledikleri ve yaptıklarını düşünüyor
  Girdi Sultanımın aklına artık
  Sultaaan kendine gel ya gör o kızın gerçek yüzü düşme onun tuzağına ya
  Taş gibi adamsın ama kuş kadar aklın yok mu geç olmadan gör o kızın şeytan olduğunu

 14. Ay ay kimler gelmiş kimler hoş geldin DEMET Hocam nasılsın iyimisin canım bizde seni özledik

 15. Günaydın Gül Çiçekciğim. Hosbuldum,sağol ben iyiyim,sen nasılsın? Sen bizim pastacı Gül Çiçek misin yoksa gitmeden önce tanıştığımız Gül Çiçek mi? :-) Kusura bakma çıkaramadım canım.

 16. Hep iyi ol DEMET HOCAM evet pastacı olanım canım benim ne kusuru. Teşekkür ederim şükür bende iyiyim. Eee Görüşmeyeli naptın Nerelerdeydin

  1. Ayy Gül Çiçek’im sen pastacı olan mısın? Canım benim ben seni çok özledim. Gitmeden öncede arkadaşlara sormuştum,bir iki güne geleceğini söylemişlerdi ama ben gitmek zorunda kaldım. Çok özlemişim ben seni :-) Bende kahvaltı yaptım oğlum ile beraber az önce,bir akrabamın düğününe katıldım,birkaç hastane işi vardı onları hallettim ve sonuç olarak buradayım. Sen neler yaptın,nerelere gittin habersiz? Merak ettik.

 17. Bende seni çok Özledim DEMET HOCAM iyiki geldin bitanem. Afiyet olsun Oğlunada sanada canım benim öp benim için oğlunuda Allah korusun Nazarlardan. Akrabanında Düğününü kutlarım, Hastanede ne işin vardı hayırdır inşallah Hocam
  Bende internetim bitmişti sonrada ailevi sorunlarım oldu Babam hastalandı vakit bulup da yazamadım canım

  1. Gül Çiçek’im çok geçmiş olsun birtanem. Inşaallah çok önemli bir durum değildir. Allah babana tez zamanda şifa verir inşaallah. Benimde kontrolüm vardı,ayağım için. Gittim,geldim. Bir sorun yokmuş şükür. Kontrollere devam yani. :-)

 18. Çok Teşekkür ederim DEMET HOCAM Saoll canım benim Şeker hastalığına yakalanmış Bianda hastalandı durumu çok kötüydü hastaneye apardım Diyabet olduğunu anladık. Sende inşallah hep iyi olursun sevindim kötü bişey olmadığına bitanem

  1. Çok çok geçmiş olsun canım benim. Şeker sinsi bir hastalık. Allah kimseye vermesin.

   1. Teşekkür ederim Hocam Saoll canım Evet Rabbim kimselere vermesin Şeker hastalığın Çok kötü hastalık…

 19. FİLİZİM NASIL OLDUN MERAK EDİYORUM SENİ İNŞALLAH DAHADA İYİSİNDİR CANIM

 20. Gül Çiçeğim kanal 7 sabah saat 07:40 gibi yalancı baharın tekrarını veriyor canım

 21. ☘☘Kınayıcı olmayın ;kınadığınız şeyi Allah size göstermeden canınızı almaz..???
  ???
  ???Yetişeceğim zannederek birşey için acele etme!
  Allah onu sana takdir etmemişse asla yetişemezsin..
  Geciktigim zaman ona erişemem diye geride kalma..!
  Allah onu sana takdir etmişse mutlaka elde edersin..??
  ????
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR ????❤❤❤
  FİLİZ BEBEĞİM nasılsın kuzum bugün ??
  ???
  Çiçeğim geçmiş olsun baban diyabet mi oldu??

 22. Teşekkür ederim İNCEM söylediğin için Eskiden hep izlerdim Kanal 7 den biara yayından kalkacak diye duydum Yalancı Baharı O yüzden sandım ki başka kanalda yayınlıyor ondan sordum bitanem İyi seyirler dilerim

 23. Günaydın hayırlı sabahlar DEFNEM Teşekkür ederim Evet canım Ne zamandır Diyabet yani şeker hastalığına yakalanmış Babam Bi anda rahatsızlandı Doktara götürdükde Anladık Allah kimselere vermesin çok kötü bi hastalık Babamı öyle görünce sanki ömrümden ömür gitti

 24. Hoş geldiniz Demet Hocamm nasılsınız iyimisiniz

  ????

  Gülçiçeğimm benim babamda tip1 diyabet sıkı diyetini yapar. Bir sıkıntısı yok ELHAMDÜLİLLAH. Ama sinirlenince yükseliyor babamınn şekeri ???

  1. Günaydın,hosbuldum Nurdancığım. Sağol ben iyiyim,sen nasılsın canım benim? :-)

 25. Çok geçmiş olsun NURDAN ABLAM İnşallah hep iyi olur.Evet benimde Babam sinirlenince Yükseliyor Zaten sinirlenince kötüleşdi Bi anda öyle anladık Diyabet olduğunu Rabbim kimselere vermesin

 26. merhaba nasilsiniz?galiba tanimadiginiz insanlarla konusmuyorsunuz onceden bu siteden haberim olsaydi onceden katilirdim(ama siz onceden tanidiginiz insanlarla konusuyorsunuz) yeni gelenleri araniza neden almiyosunuz? lutfen cevap vere bilirmisiniz

 27. İnce günaydın hayırlı sabahlar ?? sabah sabah hiç güleceğim yoktu ya dediğine güldüm ?? taş gibi adamsın kuş kadar aklın yok dedin ya ?? evet ya bu sabah bende baktım yalancı bahara son yarım saatine ya Sultan tam aşık olmuş Madu ya elinde saklama kabı ile ta gitti Madunun evine yemek için ?? ama Madu başka yerde idi Rk yine kızı tuzağa düşürdü ya Maduda gram akıl yok hiç sormadan direk film yerine gidiyor bari biri yanında olsaydı Padmini falan oda hemen ikiletmeden Maduyu gönderiyor gecenin bu saatinde tövbe estağfurullah ??

 28. Him toplumca 3 Beyaza duskunuz çok tabi. Şeker kalıtsal bi hastalık değil ; kesinlikle beslenmeyle alakali. Babamlar 7 kardeş 5 tanesi diyabet. Annemlerde hiç yok. Babam da yok ama olacak diye çok korkuyorum annem de öyle tabi. Benim annem babam baklavayı bile çayla içerken çaya beyaz şeker koyarlar. Bu alışkanlıklarını değiştirmek için o kadar uğraştım ki.. hamur işlerini zaten çok tuketiyorlar. Annemde kolestrol var. Bi ara ben diyet yaptırdım kolestrolu düştü ben gidince kafasına göre takılıyor yine :)
  Ne derler :herşey boğazda başlar ??
  ???
  Hoşgeldin Demetcim :) senin A.S.K kafayı yedi ne oldu öyle o diziye ;)

 29. Zülişim gribin nasıl oldu ?
  He pikniğe gidecekti Sultan yazık ya kıyamam boynu bükük kaldı. Insanin gel beraber yiyelim getirdiklerini diyesi geliyor :) Rk kaç kişinin hayatını mahvetti? Bi Sultani abisi olarak bağrına basamadi
  ???
  Animasyon önce gerçek ismini yaz bu 1
  Sana dün hepimiz cevap verdik sen geri dönmedin bu 2
  Sitem dolu yorumlar yazıp çekip gitmek yeni moda mi bu 3
  ???
  YENİ GELENLER ÖNCE YORUMCULARI TANIYALIM KISMINDA BIZLERI VE SITENIN KURALLARINI OKUYUN. SONRA NAZİKÇE KENDINIZI TANITIP,SOHBETLERE KATILIN. BU BENI SEVMEDINIZ BENI ARANIZA ALMADINIZ OF, POF DIYIP GITMEK YENİ MODA MI ALLAH AŞKINA ??
  YENİ MODAYSA BİZDE UYGULAYALIM??
  ☘HERZAMAN SÖYLERİM LÜTFEN BİRAZ ADAB-I MUAŞERET PLEASE!

 30. Babam şekeri çok tüketmezdi bu aralar ama eskiden çok yerdi. Allah korusun inşallah Hastalanmaz Baban DEFNEM Ama haklısın çok şeker salığa Zararlı hele bide Baklavayı şekerli çayla yemek ne demek Allah Esirgesin haklısın bu hastalık çoğu zaman çok şeker tüketmekle başlar

 31. Bugün biraz daha iyiyim Defnem sadece başım biraz ağrıyor ?? sen nasılsın hastalığın nasıl oldu

 32. Züliş’im hosbuldum. Ben iyiyim,sen nasılsın? Defne’m güzelim diziyi berbat ettiler ya. En iyi oyunculardan Nihat’ı, karısını aldatan bir alçak yaptılar. Sanırım diziden ayrılacak kendisi,birtakım problemler yaşamışlar aralarında ve senarist bozuntuları en iyi karaktere en kötü sonu hazırlamış. Vallahi bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum. Neyse benim işim var biraz,gitmem gerekiyor. Görüşürüz. :-)

 33. Aynen Defnem çok haklı Lütfen Yeni gelenler kendinizi tanıdın bol bol yazın ki sizi tanıya bilelim arkadaşlık dostluk bağı kurmak öyle kolay bişey değil böyle şeyler zamanla olur ve bu demek deyilki sizi tanımak istemiyoruz!!!

 34. Evet ya Sultanın boynu bükük kaldı öyle bide Maduyu arıyor telefona Rk çıktı Madunun Telefonu Rk ne dolanıyorsa ?? ama Sultana yazık ya ne hayaller kuruyor öyle avare avare dolanıyor ortalıkta Rk haini kardeş olarak bilmedi Sultanı hatta öldürdü bile ?? yazık adama bari Trişna ile evlenseydi mutlu mesut yaşar giderlerdi yada bir tane kız var ya adı neydi ha tamam buldum Roma onla evlenseydi ??

 35. Kızlar size iyi sohbetler benim işlerim var Hall edince dönerim görüşürüz

 36. Evet ya bende buraya ilk yazdığım zaman çok çekingen idim hatta bir hafta sonra yazmayı bırakmayı düşünüyordum yeni yazmaya başladım zaman ??YENİ GELEN ARKADAŞLAR KENDİNİZİ TANITIN BİR ADINIZ OLARAK SONRA SOHBETLERE KATILMAYI DEVAM EDİN ?? KONU İLE NE FİKRİNİZ VAR İSE YAZIN ZAMANLA TANIRIZ SİZLERİ SOHBET ETTİKÇE ??

 37. Aynen Çiçeğim herşey beslenmeyle başlıyor. Şeker tatlı tüketen biri değildim eskiden de ama 3 yıldır çayımı kahvemi ya da bütün içecekleri şekersiz içiyorum. Sıfır şeker. Tatlı olarak da şekersiz hafif tatlilar yiyorum. Ekmeği zaten sadece kahvaltıya infirgedim. Öyle olduğu halde vücudum dengesini şaşırıyor. Dikkat etmek lâzım
  ☘☘☘☘
  Benim nasıl olduğum belli olmuyor Zülişim :) bu yeni gelen sitem edenleri anlamıyorum. Sanki biz 7 göbekten akrabayiz hayret ya ;) katılın işte sohbetlere davetiye mi gönderelim ??
  ???
  Aynen Demet. Isten gelince izliyordum ASKyi iyice Beni Affete benzemiş :( yazik.. kalitesiz senaristlerin elinde kaldı..

 38. İnşallah iyi olursun Defnem ?? evet ya bende anlamış değilim bu yeni gelenler sitem etmesini burada kimse birbiri ile akraba değil sırf sohbet etmek için toplanıyoruz sizde katılın işte sohbetlere bilgi paylaşımı olsun üflemek uflemekle aynen yeni trend oldu ya ?? yeni gelenler sohbet ettikçe tanırız işte aman neyse herkes illa davetiye göndermek zorundayız sanki katılan katılır katılmayan kendi bilir ??

 39. Dünkü Söz dizisi çok acıklıydı ya içime dokundu ?? ama güzel diziymiş hoşuma gitti biraz sıkıcı olsada ben pek sevmiyorum o tarz dizileri ??

 40. Söz mu izledin Zülişim..ay tahammül edemem hiç..
  Yasak Elma ne kadar romantik bitti ya ben bile heycanlandim??
  Bi de çok hızlı ilerliyor. 6 buçuk reyting almış SBA yi 2ye katlamış helal. Bir de pazartesiden alsınlar artık..

 41. Defnem dün kanallar çekmiyordu şansıma tek star çekiyordu mecbur onu izledim ama çok sıkıcıydı sonu acıklı bitti ?? yasak elma dizisini bende beğendim güzel dizi ama kanal bozuktu izleyemedim ??

 42. İzlemem zaten bundan sonra söz dizisini ay içimi kıydı resmen dizide bir saat çimenin altında durdular kapkaranlık yerde ?? hiç tarzım dizi değil sadece sonu hoşuma gitti

 43. Sba dün bakamadım ama çok saçma sapan yerlere bağladı galiba yasak elma onu geçmiş helal olsun ?? aynen ya bide şu pazartesi gününden alsalar diziyi hep rekabet için bütün yükü dizileri pazartesi gününe yüklemişler

 44. Züleyham doğru söylüyorum ama?? Sultananıma da kızmaya başladım ya Madu bi Rkanın yanında bi senin yanında dimi çakırım Sultanım bi uyan yani bu kadın ne yapıyor diye??
  Ama işte Madu sinsi adamın hayatını kurtarıyormuş gibi yapıyor etrafında dolanıyor rka benim kocam değil diyor ve benimde saf Sultanım da ona inanıyor??

 45. Evet Züleyham Aryen isteği ile Maduyu aradı Sultanım ve Rka çıktı telefona o arada Madu beredeydi acaba??
  Yalnız Sultanımdan karizma akıyor ya Rabbim ne kadar da hoş yaratmış? telefonu tutuşu bile havalı adamın ya??
  Ha birde Rka Sultanı görünce hafıza gitti galiba kadını boşadı hala karım deyip duruyor??
  Sultanım canım benim belki barışmışlardır diye hiç sesini çıkarmadı ve Madu birdaha yok bizim için dedi Aryene işte şimdi bunda sonra Madu yine rahat bırakmayacak Sultanımı Sultan artık ondan uzak durmaya çalışacak ama anneside kızıda Sultanımı rahat bırakmayacaklar

 46. Evet ya İnce Sultan çabuk inanıyor ama Maduda güzel birisi ya Sultan hemen aşık oldu Maduya öyle hayaller peşinde ?? Rk sonradan anladı Madunun değerini Sultandan sonra yoksa kıza etmediği hakaret kalmamıştı ne Maduymuş ya koskoca iki adamın aklını başından aldı ne diyeyim bütün suç Padmini de Maduya akıl hiç vermedi ??

 47. Pardon ben yanlış söyledim Rka kadını boşadı derken o zaten Madu ile gerçek anlamda evlenmemişti

 48. Evet ya Sultan baya karizma ya bide Rk telefona çıkınca Sultanın ağzı açık kaldı Maduyu bekliyordu çıka çıka Rk çıktı ?? yazık ya ne güzel geliyordu elinde sepet ile piknik için geldiği ile gittiği bir oldu ?? Madu bundan sonra akıllı durmayacak zaten bu akşamki bölümde Rk Maduyu eve getiriyor Maduda tıpış tıpış gidiyor eve olan hep Sultana oluyor hep Madu yüzünden ?? Rk zaten hafızanızı kaybetmiş gibi adam deli oldu ya geçen ki bölümde hayalini görüyordu Madunun şizofrene bağladı resmen

 49. Yasak Elmada Onur Tuna dokturuyor. Normalde renkli gözlü erkek pek sevmem ama hoş adam :) kız Zeynep ufak tefek ama edepli giyiniyor mini etekli sekreterlerden değil ama çok bol giyiniyor zaten zayıf gerek yok o kadar bolluğa.. kız beyaz bir mendile kanaviçe işledi. Alihan bey ona iyilik yapmıştı. Hediye etti. Bunu yaptım emek vererek olsun istedim dedi. Ilgilenmiyormus gibi yaptı önce çekmeceye koydu. Kız bi bozuldu ki.. Sonra akşam evinde mendili koklamalara doyamadi. ?
  Sonra kız çocukluk arkadaşıyla konsere gitti. Alihan takip etti bunlari. Sevgilisi diye bi bozuldu ki sorma. Sonra kavga çıktı karakola düştüler. Sonra Alihan Zeynep i eve bırakırken azarladı o zibidiyle ne işin var diye. Sonra araba durdu. Ikisi de indiler. Alihan bağırdı o zibidi sevgilin 3gun hapiste kalacak boşuna uğraşma diye. Kiz o benim sevgilim değil çocukluk arkadaşım diye bağırdı bi bakti adam mendili ceketinin cebine koymuş
  Alihan Zeynepe:Doğru yere bakıyorsun senin hediyen dedi gülümseyerek. Heycanlandin mi dedi??
  Zeynep:yo niye heycanlanayim ki dedi
  Adam kıza yaklaştı eliyle kalp atışını dinledi. Kalbin neden hızlı atıyor o zaman dedi ve bakıştılar.. orada bitti :)

 50. Vayy arkadaşş ANİMASYON kişisi dün Bengisu diye bir arkadaş geldi kendini tanıttı arkadaş olabilirmiyiz dedii. O daha lise öğrencisi. Sen kimsin nesin kaç yaşındasın vede bu ne CÜRRET üslup çok önemli. İlk önce tanıt kendini tekrardan güZel bir giriş yap. Gerisine bakarız. ????

 51. GAMZELİMM Enderin kardeşiymiş Ali han şimdi bakıyom da çay içerken. Bu Alihanıda Halit beymi iş adamı ve gaddar yapmış ????

 52. Vay be heyecanlı bölüm imiş keşke kanal çekse idi bende baksaydım severim bu tarz dizileri aşklı ?? ama Zeynep çok küçük duruyor ya hiç gram kilo falan yok çocuk gibi adam biraz yakışıklı duruyor sadece gözleri korkutucu ?? dizi baya güzel ama bide şu moruk enderi sevmiyorum kadın yaşı başı gitmiş hala ne peşinde yüzünde kırışıklıkları belli oluyor

 53. Vee yine ben! Defne’m sen Yasak Elma dizisini izliyor musun? Yazdığın yorumu gördüm de o yüzden sordum.

 54. Yok NURDANIM Halitle Alihan kardeş değil aile dostu ve iş ortağı diye biliyorum..
  Bir de gündüz yayinlanan bölümlere altyazi koymuşlar engelliler için sanirim
  ???
  Zülişim anteni düzelt anteni..

 55. arkadaşlar her gün sabah 5 akşama doğru 5 olmak üzere iğneye gidiyorum geçen günlere göre çok şükür daha iyiyim. Beni merak eden arkadaşlarım çok teşekkür ederim. yorumlara bakamadım haberiniz olsun

 56. Tamam Defnem biliyorum kaç defa yaptım ya az bir şey çekiyor geri gidiyor tekrar denerim bide kanalları çeken yer oynamış galiba şimdi hava iyi şükür düzelir inşallah yoksa anteni düzeltmeye çalışırım ??

 57. Yasak elma 4 .sirada yer alsada ben uzun surecegini sanmiyorum daha bi tomar dizi yolda fragmanlari basladi iizlemedin diye uzulme surekli tekrarlarini kituyorlar insana zirla izletecekler bugunde bi kac tekrari vardi sanirim
  daha cok dizi cikacak ama bu mevsim dizileri nedense tutmuyor pek :) ee birde yazlik diziler baslar bi sure sonra :)
  Arada bazi kakiteli dizilwr reyring kyrbani oluyor

 58. Züleyham evet Sultanım bi hevesli gitti sözde Arşyen için ama bence kendisi içinde gitti? Ve Sultanım şuana kadar bir iki defa gülümsedi ne kadar da gülümsüyor ya Maşallah adama nazar değdireceğim valla??
  Ve bu akşam Rka Maduyu zorla eve götürecek yani kadını kaçıracak ve gidersen elimi kolumu keseceğim diyecek ve gerçektende elini kesecek valla tam şizofren manyak adam ya??

 59. Demetcim ben ilgimi çeken içinde aşk tutku,ilginç karakterler olan herşeyi izlerim :)
  Mesela izlediğim karakterlerin 1 saat sonra ne yapacağı belli olmamali beni şaşırtmalı sürprizlerle dolu olmali,duygularını uç noktalarda yaşamalı.. ?
  Mesela sabit insanları sevmiyorum hemde hiç. Ayni şeyleri konuşan miril miril.. sizin zehrayla ömer gibi :)
  Yeminlen sürekli ayni şeyleri konuşuyorlar ??

  1. Defne’m insan sevince izliyor işte. :-) Bende Yasak Elma dizisini izliyorum. Ama sadece Alihan ve Zeynep için. Tatlı bir çift ama sahneleri çok az. Birbirlerine çok yakışıyorlar bence. :-)

 60. Ben geldim ?
  bol – bol Yalanci Bahar yorumlari varmiş keyifle okudum Züliş , Ince ellerine saglik ?
  Evet ya Animasyonn biraz terbiye lütfen , arkadaş olalim diyosunda istedigine eminmisin ? biraz saygi ile yaklaş , allah allah nedir bu of pöf ile olmuyor ….
  Beni soran arkadaşlar çok sagolun iyiyim , sizler nasilsiniz kizlar ?? Ben bu gün çok eglendim herkese laf sokup :)

 61. Evet ya bende fark ettim Sultan hiç gülmüyor doğru düzgün dişlerini bile göstermedi ?? bide Rk aşkından yapıyor ya Madu için Sultan diziye girdikten sonra kıymetini bildi Madunun kendini affettirmek için adam şizofrene bağladı Madu için elini kolunu kesiyor manyak ya ?? Madu için gider bu kendini köprüden aşağı bile atar

 62. Slm hayirli gunler kizlar hepinizi iyi gordum allah daha iyi esin canlarim gulciceyim birtanem cok cok gecmiş olsun guzelim allah acil şifalar versin babana canim

 63. Enderin kardeşi bu dedi Halitin kızı hemde Enderin gayrı meşru ilişkisine evet sevmiyorum böyle diZileri iğreçler tiksinçlerrrr ???

 64. Ne sultani ya adam simdi enkaza donmus sultan yalaci baharda idare eder siz onu to soraj main dizisinde gorun gozleri renkli bile degil zaten hintliler kavruk tenli esmer siyah irk basja milletlerle karismamissa renkli goz yoktur hinliler lense cok merakli ten rengi acici kremlere su gubi para harciyorlar ama fayda etmiyor sonucta bi kalitsal ozellik hindistana gitmis biri olarak soyleyim dedim insanlar merakli gozlerle bakiyorlar ki sirmayin cok sicak insan o sicakta japkara olur zaten :) pis bi ulke ama millete degisij gelebilir cok farki yasam tarlar var
  cok acaip festivalleri var neyse ozet okurken yazmis vulundum bayanlar hoscakalin

 65. CÜMLETEN SELÂMLAR NASILSINIZ

  FILIZCIM canım acil şifalar diliyorum kendine iyi bak allah’a emanet ol

  ???Kızlar bugün sohbetlere katılamadım bahar temizliğine başladım vakit buldukça katılırım hepinizi çok öpüyorum ??görüşmek üzere

 66. Tamam Züliş ☺
  Almira , Rüya abla , Naz abla hoşgeldiniz ?
  Filiz canim çabucak iyileş ?
  Demet hocam ben iyiyim , sen nasilsin ?

  1. manya çok teşekkür ederim. senden ricam var hint dizilerinde kaliteli bir dizi araştırma şansın var mı? onların özetini verelim

 67. RÜYAA Kolay gelsinn dikkat et cam falan çok açma.

  ???

  ALMİRA hayırlı günler bizler iyiz sen nasılsın

  ???

  Hava çok güzel çıkabilirsem çocukları dışarı çıkarcam yazamazsam merak etmeyin

 68. Ee adı üstünde yasak elma NURDANIM ?? takma kafanı SIKINTI YOK ;)
  Inan Sba daha iğrenç. Aslının yeğeni ailedeki herkesi öldürüyor kötülükler düşünüyor. Ferhati baştan çıkarma peşinde ama korkuyor ondan biraz deli diye :) zamanında hayat kadınlığı yapmış Namikla yatmis. Namık eve sarhoş geldi. Namikla Aslinin yegeni sevusirken mutfakta Namikin karısı gördü hiçbir şey olmamış gibi davrandı sonra gece kızı tehdit etti ay daha bi sürü iğrençlik ?
  Ama yine de yasak elma bi 30 bölüm çeker heycanli ve hızlı ilerliyor durağan değil seyirci bıktı yavaş dizilerden
  ???
  FİLİZİM geçmiş olsun. Özetleri kafana takma. SAFTIRIK ICCANIN DRAMI BEKLESİN BIRAZ???
  ???
  HAY ANONIM AĞZINA SAĞLIK.. HEPSI MASKELI HINTLILERIN. KÖPRÜLERDEN AFIŞ ASIP KENDINI HARAP EDECEK NE VAR HIÇ ANLAYAMADIM???? SEMPATİLER ISTE BIRAZ ;)
  ROHIT KENDWALL VAR ISTE HEY MASALLAH DENİLECEK TESCİLLİ YAKIŞIKLI ???

 69. Rüyam kolay gelsin??
  Rüyalar gerçek olsa seni hergun görürdüm
  O incecik beline sarılarak yürürdüm ??

 70. Gamzelimm çocuklarla izleyebileceğim dizi değiller birde sevmiyorum ya normalleşemez böyle ilişkiler. Halit bey karısının oyunlarını bilmeden Yıldızın peşine dolanmaya başladı bu ne böyle yaa tiksinçlerr ????

 71. Evet ya hepsi makyaj kokoşu bunlar yoksa kapkaralar yüzlerine bakılmayacak cinsten ?? suratlarında meymenet yok hepsinin bu hintliler hiç sevmiyorum sadece oyunculuk olarak iyi yapıyorlar inanç şekilleri iğrenç ya ?? şirk yapa yapa suratlarında nur kalmamış evet bide köprüye poster asacak kadar kendilerini harap ediyor fanları hem Rk için hemde Sultan için hiç bir anlamı yok ?? bizim Türk oyuncularımız daha iyi ve kaliteli ??

 72. :) DEFNE hanim siteye bi giren cikamiyor sanirim
  :) evet haklisin ama su kadarini sotleyim realde gorseler onlari emib ol kacarlar.onlar gundwlik hayatta bile kremle geziyor makyaj yapmasada tabi fakirler haric emin olun onlarda bizim ublulere ve kizlara hayran sizin kizlar cok guzel oglanlar yakisikli diyorlar :) makyaj kapama isini cok iyi yapiyorlar make up studolari var birdal ve gubluk makja yapiyorlar birde o saclar gercek degil bende basta gercek sanmistim yerinde gorup inceleyince anladim :) onuda ustakikla yapiyorlar sarisin olmasam yaptiririm o derece orgu saclar sahte direk :)
  Rohit e gelince oda gorundugu gibi :) degil aldanmamak lazim burak ozcivitin bile yskindan gecemzler yerli cok iyi tipler bence :)neyse gekir gelmez bi ton yazdim kizlar bana musade

 73. Manyam sağ ol canım benim?
  Rüyam hoşgeldin sefalar getirdin?
  Defnem köprülere Avi posteri Asanların ellerine emeğine salık değerli bulmuşlar Aviyi böyle bir jest yapmışlar helal olsun???

 74. Anonim ilk önce oyunculara karlı saygıya davet ediyorum seni ve sonrada dürüstlüye
  Avi enkaz olmuş ne demek adam YBahardakinden daha fit yaşına göre çok daha genç duruyor adamı kıskanıpta böyle hakaret etme
  Spor salonundan fotoları var orada da makyaj mı var senin dediğin bayanlar için majtaj erkek ne nskyajı yapa bilir ki en fazla bir pudra sürerler
  Lütfen saygı çerçevesinde yorum yapalım karakterler hakkında konuşuyoruz sen oyuncuları kötülüyorsun

 75. Anonim birde gözleri renkli değil demişsin ee insaf bu kadarda iftira atma kul hakkına giriyor bilmiş ol
  Avinin biografisini oku bak bakalım göz rengi ne yazıyor?

 76. :) ben hindistanda uzun sure kalmis insanim babnami anlatacaksin foto shop denen birsey var filmler asri isik aktinda cekiliyor bizzat izledim nasil cekildigibi make up ben seni saygiya devet ediyorum hanim efendi kimseyi kotuledigim yok girdugumu soyledim sizinle tartisacak degilim elin adamina diledigin kadar hayran ol istersen fotosuyla uyu banane ! Ben yoben ozet okudum. DEFNE hanimin yazdiklari gorunce ikinci kez cevap vermis bulundym ilgilenmiyorum sizin sultaninizla :)

 77. Adami canlu gor oyle konuss ac gidemiyorsam yerel kanallardaki roportajlarini izle bence TO SORaJ Main izle bence
  ee biyografiyi birde yabanci ibgilizce ve hintce sitelerden bak
  oralarin bazilarinda kahverengi bazilarinda black siyah yaziyor buna diceksin :) bence her yazilana inanma sultani sevmeye devam et cunku o bir oyuncu sende hayrani olabilirsin bu cok normal bence tercih meselesi sen begenirsin begenmem
  diziyi izle bence seni tebrik ediyorum adamin hindistanda bile senin gibi bir hayrani yoktur emunim:)
  umarim bigun imza alma sansin olur canim :)
  Yalanci bahara gelince bak orda ben olsam diziyi sultan uzerinden devam ettiridim .izleyicinin beklentisi o yondeydi cubku oblar jarekterlerin benzerlerini getirip diziyi sacmakiga cevirdiler :) sana mutluluklar İnce sultan :)

 78. Anonim sen burayı karıştırıp kavga çıkarmaya gelmişsin galiba ama ben kavgayı hiç sevmem yalanı dolanı iftirayı sevmem kul hakkından korkarım
  Şunu bil ben Aviyi en az seven hayranıyım sen daha çok sevenleri görsen kıskançlıktan çatlayacaksın herhalde

 79. Anonim sen hiç merak etme ben fotoşopu da biliyorum Allah vergisi guzelliğide ve Aviyi yakından takip ediyorum dizilerini ve her projesini tamam mı canım benim sen rahat ol bu konuda ben herşeyi gayet iyi biliyorum

 80. Ne kavga edicem seninle yazdim acikca arastir ogren bence canim ayrica biliyorum ve diyorum hindistanda Turkiyedi kadar hayrani yok emibin Avinesh sacdhev bike diyor dusun o sizin sultandan daha meshur hindistanda o diyorki Turkiyedi haranlar bambaska hibdistanda boyle bir hayranlarim olmadi diye .okey.yazdiklarimi dogru oku kavga uslubu yok o kavga seviyesinde gedilim ben yorum yaptim sadece o senin gorusun bu benim gorusum :) ee diyorum umrarim bigun gercekten imza alirsin kendisinden

 81. MANYACİM HOSBULDUM GUZELİM TESEKKUR EDERİM COK COK İYİYİM CANİM SENDE HEP İYİ OL ABLASİNİN GUZELLİ

 82. Sana son yazim sultan ince sana sultanibla nutluluklar.
  Canim ama jucuk tavsiye uslubuna dikkat et kavgaci uslyp iyi degil okey.bunlar sadece yorumlar ben okuduklarimi soyledim gercegi bilemem ama son dizide otle gorunuyor
  neyse fazla kaldim cikicam dedigim gibi elestiriye acik ol
  Ultaninla mutluluklar

 83. Arkadaşlar sakin sakin :)
  Hintlilerin derdi bizi germesin
  Bir insana hayran olup sevmek için kesinlikle dünya güzeli olmasina gerek yok. Sempatisi,başarısı, saygınlığı yeter. Dünyadaki hickimse uğrunda kendini harap edip paralayacak yerlere göklere sigdiramayacak kadar şahane ve değerli değildir bizim oyuncularımız da dahil. Göz sever,gönül kabul eder olay bu
  Ben abartı sevgilere karşıyım böyle karşıdakini ilahmis gibi gösterip kendini kaybedercesine tapinmali ve abartılı sevgiler.. dünyada essizmis gibi davranmalar ..?????
  Anonim tabi sen Hindistan da ikamet etmişsin daha iyi bilmen normal sana inaniyorum. Bizim Bella da Hindistani sık ziyaret edenlerden. Söylediklerinin aynısını o da söyledi keza..
  Makyaj,make up cart curt ışıklar falan gelişti :)
  BIZIM ÜNLÜ OSMANLI ATASOZUMUZLE TABIR EDERSEK :
  DIŞARIDAN BAKTIM YEŞİL TÜRBE
  ICINE GIRDIM ESTAĞFURULLAH TÖVBE ??????
  HICBIR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR..?? KUSURSUZLUK HAKEZA YOKTUR ZATEN..
  100DE ISRAR ETME DOKSANDA OLUR
  INSAN DEDİĞİNDE NOKSAN DA OLUR ;)
  hayranlık ulaşılamadığı için güzel şey tabi..

 84. Tabi ki de eleştiri yapıla bilir ama dürüst olmalı insan kul hakkı var bu söylenenlerde
  Sultana saydır ruhu duymaz ama oyuncuya hakaret ne demek
  Ve herkes sevgisini istediği şekilde ifade edebilir buna kimse karışamaz kimseye zararı olmadığı sürece bırakın isteyen istediği şekilde göstersin sevgisini saygısını
  Ne dert oldu ya insanlara Avi fanlarının sevgisi

 85. Bende Naz ablacim ☺ , senin iyi olmana sevindim :)
  Anonim kişi bende hep ingliz , hint sitelerinden bakiyorumda Sultan’in gözü lensli falan degil !

 86. Vay be Defnem neler söylemişsin öyle ya tebrik ederim seni ?? gerçekten abartılı sevgi gösterilerine bende karşıyım ?? sevdiğim oyuncuyu yerlere göklere yükseltmeye gerek yok yani yok duvarlara adını yazarak köprülere poster asarak milleti toplayıp parti düzenleyerek ne gereği var sanki boşuna uğraş ?? tabi oyuncuları yüz yüze görüp tanımak ayrı biz ekranda görüyoruz Anonim gibi ülkesine gidip görenler daha iyi bilir yok makyajmış yok boya imiş yok lens imiş ben bakmam bunlara oyunculuğunu güzel yapıyorsa kafi benim için ?? İncecim sana saygı duyuyorum Sultanı seviyorsun tabi doğal bir şey herkes sevdiği beğendi oyuncuyu övmek ister bu senin en doğal hakkın ??

 87. Aynen Manyam ya Avinin göz rengi yeşil sağ ol dürüst yorum yaptığın için?
  Şimdi mesela benim göz rengim de siyah biri dese Aslında İncenin göz rengi siyah değil ben valla hakkımı helal etmem çünkü bu göz rengini bana Allah vermiş
  Avi içinde aynı şey geçerli haa dizi için lens gerektiği zaman taka bilir ama burada orjinal rengini yalanlamak doğru değil
  daha önce de konuşmuştuk bu konuyu burada

 88. DEFNEM VE ZULEYHAM İKİNİZEDE KATİLİYORUM CANLARİM İKİNİZİNDENELLERİNİZE DİLİNİZE SAGLİK GUZELLERİM

 89. Züleyham ben Aviyi övmüyorum onda gördüm Rabbim tarafından yaratılmış güzel özeliklerini dile getiriyorum ne derler güzele bakmak sevaptır???
  Birde yaa niye taktınız siz bu kadar Avi sevenlerinin sevgi gösterilerine boşverin ya??
  Ben de onların yaptıklarını yalamazdım zaten imkanım yok ama onlar yapsınlar bize ne bize bir zararı yok ki??

 90. Sağol Zülişim ??? senin dediklerin de doğru..
  Ya evet tabi starlık ve hayranlık evrensel göreceli ve farklı olgular. Hintliler şu aşk piyasasinda aşkı meşk i en güzel anlatan millet. Sıkıcı olsalar da ;)
  Şu da bir gerçek ki Türk ve hollywood starlari kadar başarı ve görsellik grafisi yok bu da gerçektir. Gerek Avinash Sacdev,gerek Amir Khan Türkiye kesinlikle çok üst seviyede dizi sektöründe bizim onlarla boy olcusmemiz mümkün değil demiştir zaten. Avinash Ezeli izlerken şok olmus: böyle birşey yok diyor. Bizim ülkemiz ne Kenanin,Kivancin yakışıklılığıyla boy ölçülebilir ne de onlar kadar yakışıklı olmamız mümkün değil demiştir ve ülkemizden oyunculuk teklifi bekledini söylemiştir daha çok bekler tabi ??

 91. Evet bu konuyu daha öncede konuştuk o yüzden ben bizzat araştirmak için hint , ingliz , türk , rus sitelerini bir – bir dolaştim ve aldigim sonuç Avinin göz rengi yeşil ! ? yani eleştirebilirsinizde , burda yalan şeyleri iddia ederek insanin kafasini bulaştirmayin ya şimdi bi kez daha araştirsammi diye düşüniyom burda ama Sultanin göz rengi yeşil !

 92. Ya ben takmadım Sultan severlerine ne yaparlarsa yapsınlar konu açıldı bende fikrimi beyan ettim ?? çünkü sevmiyorum böyle sevgi gösterisini tabi senin gibi fanlara saygım var çünkü sadece Sultan hakkında düşüncelerinizi söylüyorsunuz tamam adam yakışıklı övmen normal ?? çünkü şuanda dizi televizyon oynuyor sen izledikçe adamı daha çok övsesin geliyordur neyse ya boş verelim bunları çünkü uzaktıkça konu apayrı yerlere gidiyor ?? biz başka konular konuşalım

 93. Evet ya Defnem bizim oyuncular Hint oyuncularına bin basar kalite ve görsellik olarak ?? bu hintliler sadece aşklı dizilerini güzel yansıtıyorlar buda izletiriyor dizilerini kördüğüm gibi olsa bile ?? Shlok çok bekler ya Türk dizilerinde oynamayı adam teklif almak için belki ikinci defa Türkiyeye geldi ya daha Türkçeyi bile doğru düzgün konuşamıyor kaç eğitim alması lazım baya beğeniyormuş bizim Türk oyuncularımızı ??

 94. Aynen öyle Zülişim bende karışmam kim kimi sevdiğine. Insanlar isterse sevdiği kişinin resmini asip önünde mum yakıp dua etsinler?? abartı sevmiyorum ama yapacak birşey yok. Bi de ben görsellikten çok başarıya oyunculuk performansına önem veriyorum. Yok onun gözü yeşilmiş,diğerinin kaşları mormuş banane bize ne?? bana mi yeşil sanki gözleri ne faydasi var bana :) gidip çirkin karılarla evleniyorlar işte ??
  Ee Züliş bizim kokoslar ortalığı karıştıracak yine. Kıyamet kopacak gari bugun??
  Oyayi çiğ çiğ yiyecek Merve ilk kez Merveyi tutuyorum..

 95. Güzel Züleyham sağ ol anlayışın için?
  Çok iyisin canım benim?
  Manyam supersin?
  Nazım nasılsın ?

 96. ÎNCEM gözlerin siyah mi senin? Ben Siyah gözün sadece peygamberimize ait olduğunu duydum ve okudum. Siyah sanılan gözler kahverenginin en koyu hâli siyaha çalıyor ama siyah değil.. Yani ben de simsiyah goz görmedim efendimize ait sadece diye biliyorum ??
  Şimdi internetten baktim o da aynı şeyleri söylüyor

 97. Defnem Evet ya Utc baya karışacak Merve ilk defa Oya ile Serhanı ispat edecek bence en iyisini yapıyor Merve ya Oyada akıl denen bir şey yok anlamıyor ya Merve anladı Serhan ile olduğunu Oya hala Merve duyar diye hiç anlamıyor ?? bide Merve tunç hocayı gömdü kadın ne işlerde uğraşıyor öyle organize cinayet işinde resmen ne cesaret varmış bu akşamki bölüm güzel olacak ya ??

 98. Yani herkes sevgisini istedigi gibi gösterebilir bence ! kimisi masum , sakin bir şekilde sever, kimisi çilgin sever !! mesela ben son 2 yildir sevdigim ünlünin dogum günini kendimce pasta , icecek bir şeyler ile kutluyorum ve daima başarili ve mutlu olmasi için dua ediyorum , Vivim sen hep başarili ve mutlu ol ister Vahbbiz ile ister Garima ile sen yeterki mutlu ol?

 99. Defnem mesele oyuncunun göz rengi değil insan siyah renkli ve ya kahve renkli gözlü bi oyuncu seve bilir
  Ben Avinin orjinal göz rengi yalanlandığı için tepkimi koyuyorum

 100. İNCEM BİRTANEM TESEKKUR EDERİM İYİYİM CANİM BİR KAHVE CEKTİ KAHVE İCİYORUM BUYUR GEL BİRLİKTE İCELİM GUZELLİM SENDE HEP İYİ OL CANİM BENİN

 101. Teşekkür ederim İnce sen çok iyisin ?? ben sadece içimde geçenleri söylüyorum ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu