Kördüğüm

Kördüğüm 250. Bölüm Özeti #Akash, Meethi’yi Yangından Kurtarır

Kördüğüm 250. Bölüm 13 Nisan Cuma günü yayınlanacak. Kördüğüm 250. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde en önemli olay Mukta Ichcha, Bundella ailesine geri dönmesi için konuşur. Meethi de yangının ortasında kalır. 13 Nisan kördüğüm neler olacak? Olayları derinlemesine anlattığımız kördüğüm bölüm özeti sizleri bekliyor.

13 Nisan Kördüğüm Özeti

Yuvraç, Mukta’ya tecavüz etmek isterken son anda Ichcha yetişmiş ve Mukta’yı elinden kurtarmıştı. Ichcha kurtarırken oğlu Yuvraç’ın yüzüne ve koluna bıçak sallayıp anca durdurabilmişti. Polisler Yuvraç’ı bıçakladığı için Ichcha’yı suçlu görseler de gerçek çok geçmeden anlaşılmış ve Yuvi tecavüzden içeri girmesine rağmen Tej onu kefaretle kurtarmış, Yuvi’nin gözünde çok önemli bir değere sahip olmuştu. Daddaji de bu süreçte yaşamını yitirmişti. Son bir kaç bölümü toparlamak adına kısa bir geri dönüş yaptıktan sonra Kördüğüm 250. bölüm özeti ile sizleri buluşturalım. 

 

Bölüm, Thakur konağına polis memurunun evrakları getirmesi ile başlar. Mukta ile Yuvi’nin yaşadığı olayların tutanaklarıdır. Jogi davacı olup olmama konusunda Divya da Jogi de kararsızdır. Divya kesinlikle Ichcha alınmayacağını bu Mukta’yı kurtarması sırasında Yuvi’yi yaraladığından anlayabilirsiniz der. Jogi bunu Ichcha’ya sormam lazım der. Bu sırada içeri giren İşça konuşmaların bir kısmını duymuştur. Meethi ne ise Mukta’da benim için aynıdır. İkisi de benim çocuğum der. Jogi Yuvraç da senin oğlun kızım iyi düşün der. Çünkü bu yargılamanın sonu idama kadar gidebilecek bir olaydır. Bu konuşmaları duyan ve kendisini oğlu Yuvi’ye karşı savunan Ichcha annesine bir kez daha hayran kalır. Survi ile Kanha odalarında Ichcha annesinin düştüğü durumu düşünüp çok üzüldüklerini buna nasıl bir çare bulacaklarını düşünürken Mukta ise yağmurlu bir havada dışarı İşça’nın sözlerini düşünür.

Kördüğüm 250. Bölüm Özeti Resim 1

Zamanında Meethi’yi annesine karşı kışkırttığını üstüne kendisi yüzünden oğlu Yuvi ile arası bozulduğunu düşünen Mukta, anne ile oğulun arasını bulmak için Bundella evine gider. Bu sırada Mai, Ichcha’yı yıllar önce nasıl oğlundan uzak tuttu ise şimdi de tutacağım derken birden bire evin ışıkları söner. Dışarıda yağan yağmurun ve gög gürültüsünün sesi daha çok duyulmaya başladığı sırada kapı çalar. Gelen Mukta’dır. Mai karşısında Mukta’yı görünce şok olur. Muku hem Ichcha ile oğlunu yeniden bir araya getirmek hem de eşi ile yeniden eskisi gibi olmasını Mai’den ister. Ichcha bu evin gelini Yuvi’nin annesi Veer’in eşi deyince Mai gülmekten kendini alamaz. Bu eve Ichcha adımını dahi atamaz der. Muku hazırlıklı gitmiştir. Polisin getirdiği dava dosyasını Gunwanti’ye gösterip eğer sen bunu kabul etmez isen Yuvi ya asılacak yada ömrünü hapislerde geçirecek. Madem Yuvi’yi çok seviyorsun o zaman karar senin der. Mai, sus bu saçmalıkları duymak istemiyorum dese de Muku işe biraz da duygusallık katıp annesinden uzakta büyümüş Yuvi’ye iyilik etmiş olacaksınız dese de Mai işi çirkinleştirip senin amacın Bundella ailesine gelin olmak istiyorsun. Ben buna müsaade etmeyeceğim der. Polisi aramadan çık bu evden der. Mukta ise bir gün Ichcha bu eve girecek. Sen ise bu kapıdan çıkacaksın. Benim adım Mukta Rathore ise bundan emin olabilirsin diyerek Bundella evini terk eder. 13 Nisan kördüğüm neler olacak? sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz.

Meethi Yangında Kalır Kördüğüm 250. Bölüm Özet

13 Nisan Kördüğüm özet devam ediyor. Thakur konağına gelen Mukta’yı gören Jogi, kızım bu ne hal der. Mukta da dedeciğim İşça annem için yapmam gereken bir konuşma vardı. Gunwanti ile konuştum der. Jogi de daha yakın zamanda bizzat sen yaşadın o ailenin çocuğu ile diyerek biraz sinirlenir. Muku ise neden gittiğini anlatınca hem kızar hem de fedakarlığını duyunca duygulanır. Çünkü Ichcha eşine ve evladına kavuşması için kendini feda etmeye hazırdır. Mai hemen Yuvraç’ın yanına gidip, annen Ichcha bu evde kalması karşılığında davacı olmayacaklarını söyler. Mai bunu kabul etmek bize zaruri olduğunu diğer türlü mahvoluruz der. Ancak Ichcha’yı bu eve geldiğine perişan ederiz diyerek Yuvi’yi ikna etmeye çalışır. Ichcha evlatlarından ayrı, Mukta ise buna sebep olduğu için bir ayrı Meethi ise paramparça olmuş bir halde duygusal anlar yaşandığı sırada benim de şahsen çok sevdiğim “Duaa” şarkısı çalar. 

Meethi ise evden biraz uzaklaşmak için bir partiye katılır. Partide yangın çıkınca herkes koşturmaya başlar. Bu durumu haberlerden izleyen ev ahalisi panikler. Ancak yangına dalan bir genç onu kurtarmayı başarır. Aile derin bir nefes alır. Bir sonraki gün ise okulda moda haftası etkinlikleri vardır ve Meethi gitmek istemez.

 12 Nisan Kördüğüm özet resim 1

Icha onu mutlu etmek için elbise getirse de beğenip giymez. Nani ise araya girip başka bir elbise getirir. Meethi bu elbiseyi giymeyi kabul eder. Bütün bu olanları içi acıyarak izleyen Icha ise Nani, kızımın beynini yıkayacak diye korkar. Bunu düşündüğü için de dua etmeye gider. Orada Meethi’yi yangından kurtaran genci görür. Adı; Akash Chatterjee’dir. Akash, Thakur konağına yakın tapınakta da görevlidir. Kördüğüm bölüm özeti hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

13 nisan Kördüğüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Z4dzxA2gMfY

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

305 Yorum

 1. NURDANIM sana oyuncu posteri de hediye edemem ne hediye etsem acaba şöyle bi kocaman lüks villaya ne dersin??

 2. Hediyeleri severim ? Ne versen kabulüm ama bana bir külah ? dondurmada olurr ??? tabiki çok düşünme yanii ne hediye edeyim diye

 3. SALİHAMM hskkınıza hayırlısı olsun. Gençlere nasıl kolay geliyor öyle ayrılıklar. ??? geçmiş oldun kuzuna

 4. NURDANIM sana ev??
  Ve dondurma?? veriyoruz??
  ÎNCEYE ??MONA LISANIN TABLOSUNU veriyoz..
  Tamam mi???
  Kiz bu tablo Milyon Dolar..??
  ???
  Oo Filizim eline sağlık hastalığın acısını çıkarttın ;)
  PERFECT??
  MAŞALLAH KALEMİNE GÖZLERİNE ??

  1. kız hasta olmasam veya başka işlerim olmasam günde 10 özet yazarım ama evin işleri olunun işleri ah kalbim özeti derken kördüğüme anca bir tane giriyordum bu hafta biraz yükleneyim dedim. baktim diğer siteler de aynı şekilde özet yazmış yani anlayacağınız bu site her konuda öncü olyor..

 5. ZÜLEYHAM MELEĞİM hoşgeldiniz
  Ben iyim siz nasılsınız
  MELEĞİM geçmiş olsun neler olmuş yine oğlun şimdi iyimi
  Kardeşine de Allah sabır versin belki böylesi hayırlıdır üzülmesin Rabbim en iyisini bilir

 6. Ne Hediye istersin Nurdan ablam Pastacıdan pastalar kekler olsun hadi??? alırmısın Canım

 7. SALİHAM çok üzüldüm oğluna geçmiş olsun ???
  Kardeşin için de hayırlısı olsun ayy düğüne az kalmıştı ne oldu ki???
  Altin,ev meselesi falan mi ?
  Geldi mi herşey üst üste gelir zaten..

 8. Vaybe Muktaya bak Meydan okumuş resmen Maiye Nasıl olduda Nani’nin Sözlerini göz ardı etti bu kızz Ama Babasına çekmiş kesin. Methide Annesi gibi nerde belâ varsa çeker mübarek ya

 9. Oyy oyy istememmi GÜLÇİÇEĞİMM SEVE AEVE ÇİKILATALI PASTANI ALIRIM

  ???

  GAMZELİMM seninde hediyelerin çok güzel kısacık günde iki evim iki dondurmam birde ??? çikolatalı pastam olduu MaşaAllah nasiplerimee ❤️❤️❤️

  Sağolun ballarrr vallahi mutlu oldum ???

 10. DEFNEM teşekkür ederim ben o tabloyu satar parasını çatır çatır yerim???
  Defnem bitanem ben sana nasıl tepkili olabilirim ben senide kendimide el alemin günahını almaktan korunak için çırpınıyorum beni anlıyor musun canım benim
  Dizilerden konuşalım karakterlere saydıralım stres atalım??
  Siz Oyadan Merveden İççadan Zehradan ve diğer seyrettiğiniz karakterlerden bahsediyorsunuz ben de şuan sadece YBaharı seyrediyorum Sultanımdan dolayı ve o dizi karakterlerinden konuşuyorum sağ olun siz de bana eşlik ediyorsunuz ama gerginlik istemiyorum ben saygılı bi şekilde eleştirdiğimi düşünüyorm cansız kansız karakterler bile olsalar küfür etmiyor argo söz kullanmıyorum ki hayatta o tarz çirkin sözler kullanmam beni anlıyor musunuz DEFNEM NURDANIM?
  Size ve bu sitede bulunan herkese sevgi ve saygım sonsuz burada bir tek ben Sultan fanıyım ama sizin de bana sevgi ve saygınız olduğunu görüyorum hepinize Teşekkürler?

 11. Güle güle kullan NURDANIM ?
  ????
  ÎNCEM kız bu tablonun sırrı çözülemedi ama çok pahalı ??
  Leonardo Dede hangi zihniyetle yaptıysa artık ???
  Tamam ĪNCEM anladik. Sana eşlik edecek kadar sadece diziye yorum yaparız arada o kadar. Sen müsterih ol?? Ayrıca tek Avisever sen değilsin biz fan değiliz ama seviyoruz Çakır Avineshi keşke çıksa yeni dizisi.
  ???
  Merkür geriye mi gidiyor noluyor bu ara herkesin başında kara bulutlar??
  ???
  Sağol Zülişim sen nasılsın canım çalışmışlar nasıl ??

 12. Teşekkür ederim Defnem iyiyim çalışmalar devam ediyorum öyle inşallah iyi geçer sınavım ??

 13. Vay be Raghottaki aşka bak ?? adam eve girer girmez Tapunun resimlerine bakıyor ne aşk ama ?? Nani cadısı görünce sesi soluğu kesildi ??

 14. Kizlar kordugumu acti bizimkiler suan raguvendra alem adam nani oglum senmisin dedi oda sesini duyunca tir tir titredigin baska kim var benim evet dedi adam gulumsetti :)
  Nani cok korkuyor ondan vay naniye sen hala bu evde bunlara yukmusun diyor :) umarim naniye dersini verir
  muktayi yola getirir.evdekiler sayesinde izlemis vulundum simdilik paylasmak istedim sizlerle

 15. Saolun canlar evet gerçekten herşeyin hayırlısı

  Defnem şimdiki kızlara hiç akıl sır erdiremiyirum

  Bide yabancıda deyil amcamın torunu

  Ne biliyim ya kardesimde öyle bir baglanmıstıki en çok ona üzülüyorum

  Kaç gündür araları kötüymüş kimseye söyleyememis demiş belki hallederim ama kız tutturmuş eşyalarınızı topladım yollucam diye

  Neymiş sen beni ihmal ediyor musun

  Kız Aydın’da oda Gönen de

  Ayyyy herneyse

  Bennim çok üzüldüğünü konu

  Zavallı ailenin elleri dardı herşeyi borç hac ettiler nişana gittiler

  Sonra bidaha görmeye gittiler

  Düğüne de bir kaç ay kalmıştı

  Belki bu daha hayırlıdır
  İkisi için de

  Hane diyorlar ya gelin ata binmiş ya nasip demiş

  Ömrümüzün son nefesine kadar ne olacak hiç belli deyil

  Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah cümlemize

  Oğlumda bugün okula gitmedi şimdi konustilum biraz daha iyi

  Nurdanım bacım bu sabah baya ballısın

  Topladın hediyeleri güle güle kullan afiyet bal şeker olsun canım benim

  Zulişim gül çiçeğim incem saolun canlar ???????

 16. DEFNEM Da Vinci dede kesin Monaya aşıktı başka ne olacak niye kadının resmini yapsın ki??
  Ama Mona galiba evliymiş öyle söylentiler var ve ikinci çocuğunun doğumunda yapılmış bu tablo belki kocadı tarafından talep edilmiştir Da Vinci dede de yapmıştır tabi luan gerçeği bir tek Allah biliyor?

 17. SALİHAMM çok ballı çok nasipliyim bugünn ??? sende takma kafayı üzülünce eline bişey geçmiyo vardır bir hayr de çık işin içinden Meleğimiz nasıl ne zaman çıkacaksınız

 18. Bakış açısı denen şey herkedin farklı yorumunu gösterir. Da vinci ne gördüyse onu yansıttı. Onun gördüğünü anca o ve öyle GÖSTEREN bilir??? ama severim davinciyi picassoyu sevmem çizimlerdeki kaygılarını sevmiyorum

 19. Bilemedim ki ĪNCEM :)
  ???
  Kız Fulya Allah seni güldürsün ??? demek öyle dedi
  ???
  SALİHAM çok üzüldüm ya. Akraba evliliği bu yüzden tehlike saçıyor.. yüz göz olmak zorunda kalıyor insanlar..
  ???
  Zülişim bu Radhotta Tapu aşkı bitmez ya.. kara sevda. Adamın ciğerini dağladılar..
  Bu Visnu dediklerini Cani Avinashin oğlu Akash pislik Meethiden intikam almaya geldi Iccankn canını yakmak için..
  Icca iyiki Kanhayi evlatlik almış kadına tek anne diyip kol kanat geren o :) en hayırlı yaptığı şey bu.. Zavallı Kanhanin ölümü Meethi yüzünden oldu Akashla evlenicem diye tutturdu.. ceviz değneğiyle döveceksin bu kızı :x

 20. Aynen ya Raghot ile Tapu aşkı bitmez bencede adama büyü yapmışlar gelir gelmez Tapuyu arıyor ?? İcca Kanhayı evlatlıkmı aldı ben zannediyordum ki kendi oğlu bencede en merhametlisi Kanha Meeht kendi has kızı olmasına rağmen İccayı azarlıyor ya ayy çok karışık dizi pek bakmıyorum bugün denk geldi ??

 21. Evet ben de severim resimleri,resim galerilerini gezmeyi.. Ama resim yapmayı hiç beceremem?? becerim olmayan tek sanat dalı..
  Bazı tablolara dünya para verip alıyorlar. Iki ev değerinde nerdeyse..
  ???
  Ay bu Nani herkesi sömürdü yıllarca pis sülük.. Kendini Alman murebbiyesi sanıyor herkesin çocuğuna akıl vermeye,büyütmeye çalışıyor Dinazor karı.. ya sen kendi oğluna bile sahip çıkmadın. Puşkar puştunu attınız sokağa hiç arayıp sormuyorsunuz.. Doğururken canin yanmadi herhalde ? şu kadına dul maaşı, 3 aylar maaşı falan baglatsaydiniz ya zamaninda ??? vampir gibi emdi milleti
  Ah Nani ölsen cenazene gelen olmayacak..??

 22. DEFNE evet rathore oyle dedi naniye :) heyt be dedim bende :) nani hala tirmis vaziyette adam geldi olayi cozdu
  benim buyuk anne dun izleyememis bizde simdi izliyoruz actilar :) umarim rathore nanini dersini verir diye bekliyorum :)

 23. SELAM
  ???
  BENİM
  ???
  KÖRDÜĞÜM AİLESİ
  ?????????

  Sizleri çok özledimm??

  Sizde beni özlediniz mii?

 24. NURDANIM haklısın gerçeği bir tek Allah ve Da Vinci biliyor o tablo ile ilgili ?
  DEFNEM şuan Avinin yeni dizisi var Hindistanda çekiliyor ve yayınlanıyor ama tabi biz doğru düzgün izleyemiyoruz sadece adminlerimizin yayınladıkları kadar yani yarım yarım?
  Bir genç din adamının aşk hikayesini anlatıyor baştan Avi çok tuhaf kıyafet giyiyordu ama o bile ona yakışıyordu şimdi takım elbise giyiyor ilk defa onu takım elbiseli gördüm ama yine çok karizmatik Maşallah nazar değmesin? Yine işte hep aynı hint hikayesi kız baştan istemiyor sonra aşık oluyor falan filan yani bu hint dizileri hepsi bir birine benziyor insan gerçekten bu dizileri sadece sevdiği oyuncular için izleyebilir yoksa hikayeler hep aynı??

 25. Yok be Fulya Radhot u bıktırdılar hayattan. Ilk karısı atarindan,giderinden erkenden ölmüş hamileyken. Tapu desen huzur vermedi adama. Nani denen dinazor Iccanin ölümüyle imana geldi sadece Imansiz Kari. O güne kadar kötülüklere tam gaz devam. Mukta Naniyi evden kovdugunda Nani Tapunun resminin önünde:Beni Affet Tapu ama kızının hayatını mahvedeceğim. Onu Tejle evlendirip bundela servetine ortak olacağım ve Muktayi cezalandiricam diyor.. Allahtan Tapu geri geliyor da Naniye hesap soruyor, Iccaya da destek oluyor.. Valla özledim Tapuyu. Iccanin gözyaşlarını izlerken kanal7 ye SU BASACAK ARTIK?????? .
  Radhotun Tapunun flarini saklayıp geceleri kokladigi romantik günleri unutmadik :)
  ❤❤❤
  ÎNCE canım Avının yeni dizisini biliyorum.. Sadece kanal7 de hoş olan dizileri yayınlansa demek istedim?

 26. Kızlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum az önce facede paylaşıldı
  Koçtaş bünyesinde desettürlü bayan çalıltırmıyormuş birde Yurt İçi kargo
  Yahuu bu nasıl bir geri kafalılıktır birde özgürlükten demokrasiden bahsediyorlar
  Mini etekli bayanlara iş var desetturlülere yok öyle mi ama kınıyor ve boykot ediyor bunları
  Devletimiz sağ olsun örtülü bayanlara her çeşit imkanı sağladı size ne oluyor Koçtaç ve Yurtiçi kargooo

 27. Özledik seni HELİNCİM Duayi biz de severiz :)
  Normalde hint şarkıları çingene müziği cenaze marşı gibi geliyo ama bazıları çok hoş hakket ;)
  ???
  Zülişim Kanha evlatlık tabi. Kız senin hiç haberin yok diziden ay güldürdün beni Züliş yaaa Allah seni??????

 28. Herkese meraba nasylsyn iymisin kordugim ailesi ??????????ben iyim cok sukir simdi okuldan geldim eee konunyz ne bende katylmak isterim?

 29. Aynen ya şu Tapu gelsede Nani ye hesap sorsa biraz kadın tüm eve fitnelik vücüratlık veriyor ?? bu Nani ölse cenaze namazını kılan olmaz ?? tek sözü Raghot geçmedi işte oda Tapudan çekti çekeceğini adam erken yaşta saçlarına aklar düştü Tapu yüzünden ?? daha Muktası Yuvraçı var bunun vay be Raghot kimden ahlar aldında bu Takur ailesinden çekiyorsun böyle ??

 30. Akash Chatterje soyadi tanidik , tabi ya Avinesh Chatterje nin oglu degilmi bu ??
  Kizlar bu gün çok eglendim eski okuluma gitdim şimdi-de teyzemlere gitmem lazim düğün için , hazirlaniyorum ..
  Sizler nasilsiniz bakalim ? Kizlar yorunlara bakmadim , kusura bakmayin , Ichchanin ölüm sahnesini izledinizmi kizlar çok duygusal ya agladim ben Nani Ichchanin ayagina yapişiyordu götürmeyin diye ..Tapuda ayni

 31. Defnem gerçekten hiç bilgim yok ya kim kimin oğlu kızı doğru düzgün diziyi hiç izlemedim ben Kanhayı İccanın oğlu zannediyordum ??

 32. Hoş geldin Manya ?? evet ya ben izledim orayı ne korkunç bölüm öyle Damini bir hastahaneye giriyor sonra bir tane kadın karşısına çıkıyor elinde bir şey ile sonra kadın yok oluyor Damini elinde sari yırtıyor sonra yere düşüyor orada bir bağırıyor ben bir korktum elimden telefonu düşecekti ?? sonra İccayı görüyor İccanın yüzü çok kötü kanlı falan Nani bir ağlıyor bir ağlıyor ?? Damini bu kadar ağlmıyordur hepsi ağlıyor sonra Nani İccanın ayaklarına kapanıyor af diliyor sonra oradan sonrasına bakmadım çünkü baya korkunçtu ??

 33. Ya şu Ah kalbim dizisi ne öyle insanların beynine aykırı resmen bugün göz attım biraz Salak Pragya Abdi kaza geçiyor Pragya yalvarıyor ne olur ölme ne olur diye sanki görende Abdi buna dört dörtlük kocalık yaptı ??
  Abdi tipsizi hafızasını kaybetmiş Pragyayı tanımıyor bile ?? Pragya dibinde bana ailemi çağırın diyor bu Salak Pragyaya her şey müstehak kadın koskoca profesör geldiği durumlara otur gül bunun haline ?? Abdi ile evleceğine Suresh ile evlense daha iyiydi gerçekten bu kadar rezil rüsva olmazdı bide Tanu ile Alya hainleri var onlarıda kovmadı gitti

 34. DEFNE canim rathore silkinir kendine gelir diye dusunuyorum.
  Kizi muktayi naninin elinden kurtarmasi lazim yani.
  Tej mi tej ne alaka neden onunla evlendiriyorki para icin mi teje miras kaldimi aa .
  DEFNE peki jogi ve divya sessizmi kaliyor torublarinin o igrenc adamla evlenmesine.?
  Chanda ne olcakki aceba .
  Rathore buny naninin yanina birakmamali bence
  ah ya bu nani pes dedirtti:)
  DEFNE canim sennaniye dinazor dedin ya bak az once biz diziye bakarken komsu hanim teyze geldi.
  Oda naniye dediki su aygiri kilikli bende neden dedi diye ggleye su aygiri yazip fotolarina baktim gorsellerden :) ve anladim neden dedigini guldurdu beni komsu teyze
  DEFNE:
  Sende bi baksana lutsen su aygirina :)
  rathordan umutluyum yinede canim bakalim paylasmak istedim bende :)

 35. Evet züleyha bayagi korkunç bölümdi .. kolay işte yapacagini yap sonra ayaklarina kapan af dile hele af diledigin kişi Ichcha gibi süzme salaksa ?

 36. ZUleYHa kimseye iyikik yaramadini bir kez daha gorduk pragya sayesinde.onca emek verdi abhiye cop buyuk anne bile yaninda durmadi aksam baktim az babannem izlerkende bu hint dizilerinde insanlarin kotulukleri yanina kar kaliyor canim .

 37. FİLİZ resim güzel olmuş ellerine sağlık ?
  Sen yaparsın da güzel olmaz mı?

 38. SEVGİLİ ARKADAŞLARIM BİZİM SİTEMİZ BU DİZİ SEKTÖRÜNDEKİ BİR ÇOK SİTE AYAR VERİYOR :) ŞAKA BİR TARAFA İLK DEFA YAPTIĞIMIZ DAHA ÖNCE YAPILMAMIŞ ŞEYLERİ ARTIK BÜTÜN DİZİ SİTESİ YAPMAYA BAŞLADI. :) AYRICA BEN YAVAS YAVAS ÖZET VERİYORUM BAŞKALARI DA YAVAS YAVAS VERİYOR BEN HIZLANIYORUM ONLAR DA HIZLANIYOR. AYRICA BİZİM 250. BÖLÜMDE ANLATTIĞIMI BAŞKA SİTELER KİMİ 253 KİMİ 252 DE ANLATMIŞ. ONLARIN ANLAYAMADIĞI BİR ŞEY VAR. BİZ ARKADAŞLARIMIZ İÇİN BU ORTAMI KURDUK VE DEVAM ETTİRİYORUZ. ONLAR İSE ASIL AMACI PARA KAZANMAK. bUNU NEREDEN Mİ BİLİYORUM. BİZİM YORUMCULARI TEK TEK ARAYIP KENDİ SAYFASINA ÇAĞIRANLAR VARMIŞ. :) BİR ARKADAŞIMIZ HABER VERMESEYDİ HABERMİZ OLMAZDI. AMA ADINI YAZMAMIŞ ANONİM OLARAK YAZMIŞ. AYRICA GOOGLEYE KÖRDÜĞÜM 250. BÖLÜM ÖZETİ YAZDIĞINIZDA KARŞINIZA İLK SIRAYA KOYDUĞU SİTELER YAZILARI KALİTELİ DİYE İLK SIRADA YER ALMIYOR. ONLAR BAŞKA SİTELERDEN PARA KARŞILIĞI REFERANS BAĞLANTISI ALIYORLAR. GOOGLE DE KALİTELİ SİTEDEN REFERASN ALDIĞI İÇİN ÜST SIRADA ÇIKARTIYOR. SİZLERE DE GELİN BURDA YAZIN DİYE BİR ŞEY OLDU MU?

 39. FİLİZİMM boşver kim ne yapıyosa yapsın herkesin bir amacı gayesi var Allah herkesin kalbine göte versinn

 40. FİLİZ o diğer site bizi nasıl arayacak ki bizim tel nolarımızı nereden bilecekler
  Benim kafa yine karıştı hiç bir şey anlamadım canım
  Nasıl bizim numaralarımızı temin edebilirler ki beni arayan yok İnşallah öyle bir şey olmaz ben çok tedirgin olurum ?

  1. YOK CANIM KENDİ SİTELERİNE GİTTİĞİNDE SÖYLEDİĞİNİ TAHMİN ETTİM. ANONİM YAZMIŞ BİZİ DAVET EDİYOR DİYE YOKSA NERDEN BİLECEK NURARLARINIZI

 41. Yok ya öyle değildir yaptığın iyiliğin karşılığı elbet bir gün karşına çıkar ?? ama bu Pragya salağı iyilik falan yapmadı onca iş geldi başına hala Abdi Abdi diyor Abdi bunu evden kova Pragya bacadan girer bence tüm suç Pragyada değil mi hatta Tanu ya sahip çıkanda Pragya kardeşi öldüğü zaman Abdinin peşinde dolananda Pragya ne geldiyse başına hep Salaklıktan geldi Pragyanın ??

 42. Filizciğim öyle bir şey olmadı bide bizim telefon numaraları buraya düşmüyor değil mi o zaman nasıl bulacaklar bizi anlamadım ki ben şimdi halla halla ?? öyle bir şey olsa bile ben hemen derim size zaten yabancı bir numara aradığında açmıyorum ben ☎️??

  1. YOK CANIM ARAMA DEĞİL KENDİ SİTESİNE GİTTİĞİNDE HERHALDE ÇAĞIRIYOR BAŞKA TÜRLÜ TELEFON NUMARASINI NERDEN BİLSİN TABİ BU ANONİMİN DEDİĞİNİ TAM OLARAK DOĞRU OLUP OLMADIĞINI DA BİLMİYORUM

 43. ÎNCEM tedirgin oldu yine. Bebeğim herhalde diğer sitelere ziyaret ettiklerinde söylemişlerdir. Yoksa ne arasın numara. Hem seni ararlarsa kaç para vereceksiniz diye sorarsın Naniye iki yorum patlatıp sövüp saydın mi tamam????
  Latife tabiki ĪNCEM..
  Ama Filiz gerçekten çok iyi bi iş çıkardı. Filiz şimdi buradaki kötü insanları engelliyor,spam filtresi takıyor ya ha işte bunu Filizden gördüler.. :) Zamanında herkes birbirine ana avrat sövüyordu. Hamd olsun görmüyoruz artık..
  HÎMNECE SUMA FİLİZ (Güçlü ve başarılı ol Filiz ??
  ⛤ÎNCECİM tesettür konusunda ya da insan haklari konusinda bi Isviçre ya da Ingiltere olamadik hala. Ustadin dediği gibi:Uzaya mekik yolladınız da başörtüsü ucuna mi takıldı ⁉⁉
  Mesela ben hosteslerle ilgili başörtülü hostes alınmadığını biliyorum. Hatta bazı kurumlar hosteslere oje sürme zorunluluğu getirmiş. Eller dikkat çekiyor ya bakımlı görünsün diye. Ne alakaysa. Ben oje kullanmıyorum ama bakımlı ellerim var gayet. Hatta bi hostes Nihat hocayla mail gönderdi. Bu konudan muzdaribiz hocam dinlenme odalarinda namaz kiliyorduk,şimdi oje yüzünden kılamıyoruz diye..

 44. ÎNCEM tedirgin oldu yine. Bebeğim herhalde diğer sitelere ziyaret ettiklerinde söylemişlerdir. Yoksa ne arasın numara. Hem seni ararlarsa kaç para vereceksiniz diye sorarsın Naniye iki yorum patlatıp sövüp saydın mi tamam????
  Latife tabiki ĪNCEM..
  Ama Filiz gerçekten çok iyi bi iş çıkardı. Filiz şimdi buradaki kötü insanları engelliyor,spam filtresi takıyor ya ha işte bunu Filizden gördüler.. :) Zamanında herkes birbirine ana avrat sövüyordu. Hamd olsun görmüyoruz artık..
  HÎMNECE SUMA FİLİZ (Güçlü ve başarılı ol Filiz ??
  ⛤ÎNCECİM tesettür konusunda ya da insan haklari konusinda bi Isviçre ya da Ingiltere olamadik hala. Ustadin dediği gibi:Uzaya mekik yolladınız da başörtüsü ucuna mi takıldı ⁉⁉
  Mesela ben hosteslerle ilgili başörtülü hostes alınmadığını biliyorum. Hatta bazı kurumlar hosteslere oje sürme zorunluluğu getirmiş. Eller dikkat çekiyor ya bakımlı görünsün diye. Ne alakaysa. Ben oje kullanmıyorum ama bakımlı ellerim var gayet. Hatta bi hostes Nihat hocayla mail gönderdi. Bu konudan muzdaribiz hocam dinlenme odalarinda namaz kiliyorduk,şimdi oje yüzünden kılamıyoruz diye..
  Öyle bi dünya işte

 45. Fulya sorularına cevap verem bacım.. Şimdi su aygırını gördüm tabi. Ama dinazor daha uygun. Uzun yıllar yaşayan ve hiçbir şeyden etkilenmeyen varliklara dinazor denir Nani gibi ??
  Şimdi Nani evden kovulunca geri vites yapıp eve geri geliyor. Ben değiştim diye numara yapıp herkesten özür diliyor öyle rol kesiyor ki herkes inaniyo. Mukta ve Jogi bile. Nani Muktayla bahçede konuşuyor diyoki: Iccayi Veer ile kavusturursam beni affedip eskisi gibi sever misin diyor Mukta evet diyo. O zaman Tej ile evleneceksin diyo. Çünkü Bundela mirasının yarısı Teje ait onunla evlenirsen o evde senin hükmün geçer ve Iccayi çağırır çocuklarıyla baristirirsin diyo. MUKTA ŞOK MUKTA MANŞET !!ESEKTEN DÜŞMÜŞ KARPUZA DÖNÜYOR. ALLAH’IM TECAVÜZCÜ COŞKUN KILIKLI O MORUKTAN BARIŞ ELCISI OLUR MU ACABA DIYE MUALLAKLARA GARK OLUYOR???? Sonra gizlice tapınakta evlilik töreni hazırlatiyor Nani Teje haber veriyor.. Orada gizlice evlenirlerken devreye Tapu giriyor ve kızının yerine gelin oluyor :)

 46. DEFNEM Filiz tek tek aramışlar diyor canım benim aramak telle aramak değil mi??
  Canım çok şükür ülkemiz öncekine göre çok çok önde
  Başörtülü kızlar okul bahçelerinden içeriye alınmadığı başörtülerinden tutup sürüklendiği günleri düşününce şuan halimize çok şükür bin şükür Allah devlet büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin sadece baş örtüsü değil her konuda çok iyiz dünya Türkiyeyi tanıda önceden Türkiyeyi küçümseyenler şimdi Türkiye ismini duyunca ceketlerini ilikliyırlar ama tabi hepsi düşman oldukları için bitaraftan da Türkiyenin güçlü olmasını engellemeye çalışıyorlar ama bizim Yar ve Yardımcımız biricik Allahtır?

  1. İNCE CANIM MUHTEMELEN BURADAKİ İSMİ İLE BAŞKA SİTEYE YAZMIŞTIR O DA HEMEN DAVET ETMİŞTİR. DEFNE YAZDI ZATEN.. DEFNE BU SİTE İŞİNDE BENDEN DAHA ESKİ :) BURASI HUZURLA KONUŞALIM DİYE ELİMDEN GELENİ, YAPIYORUM BAZEN YORUMLARIMIZ SPAMA DA DÜŞSE EMİN OLUN BU SPAM EKLENTİSİ BİZİ BİR ÇOK SEYDEN KORUYOR. YANI SIKINTI YOK İNCE CANIM. TELEFON NUMARANIZ DÜŞMEZ.

 47. Filizim kalp cokkk guzel olmus ellerine saglik.

  Banada arama gelmedi hic suana kadar isallahta gelmez yani

 48. Filizciğim hazır aklıma gelmişken ya bu kore dizileri ne zaman başlayacak merak ettim doğrusu mart bitti nisandayız hala Kördüğüm ve Ah kalbim dizisi ile cebelleşiyoruz bıktık artık ?? bu dizilerden bilgin var ise söyleyebilirmisin ??

 49. Defneeemmmmm nasilsin burakcikla gorustum kendime bir arkadas daha buldum istanbuldada isallah gorusucez

  senin tum seylerini soyledim cok hosbir kalemde hediye ettim kalemin ustunede bir yazardan yazdim onada soyle dedim konusmalariyla dikkati ustune ceken her konusmasinda insani mest eden hep bir anlam var konusmasinda o cokk iyi bir yazar adi duyulmasada onun gibi bir yazar gormedine inaniyorum bu kalemi ozel olarak sana yolladi her kullandinda bu kalemi her eserine imza attinda hayranin olan o yazari hatirla seni gormeyi cok istiyo ama goremiyor yanina gelip ama senin icin cok sey yapiyor diyer hayranlar gibi akli havada delilik yapan lardan deyil oda tessekur etti duygulandi yani gelememesi benim icin dualar etmesi hayranlarimin yarusu sadece fotograf istiyorlar ve benle evlenme hayallerinde arjadasina tessekur ederim sevindim ve duygulandim benim icin insanlarin bunu yapmasi mutlu ediyor beni onlar sayesinde bu kadar iyi derecelerdeyim… taninmamis bir yazar olabilir ama ilerde nami duyuldunda bunu bana hatirlat dedi tessekurlerini sundu sonra biz onla konustuk iste

  ayyy sesi oyle azz yuzu soluk gozleri sismis uykusuz bu film icinde cok ugrasmis filmdeki hersey gercek onca yuk tasimis buda biraz onu cokturmus zamanla kendini toplar yyaaa senin sayende burakla tanistim ve arkadas gibi olduk film den sonra biraz disarda gezerken bende katildim gezdik sonra ayrildik az konusuyor ama konusmalarinda espiri var ne olursa olsun gulusunu eksik etmiyor ooo bu arada ayakkabilari baya ilgi gordu ama guzeldide oyle iste

  ayyy keremde iki dakja yerinde durmuyor nasil bir sey bir sag bir sol yapiyor elleri bir orda bir burda asiri harejetli onla daha iyi olduk burak sanki hemen uyku istiyorum gibi konusup guluyordu saclari sanki yeni yataktan kalkmis gibi daginiktiya ama film gercekten cok yormus.

 50. Ay Bellam Allah razi olsun senden ya.. nasıl mutlu ettin??????? çok duygulandim.
  Beni yazar olarak mi tanıttın :) ismimi de söyledin mi? Magazinde çıkacak mi bu Adana galasi?? ay yazık kıyamam dinlensin Rabbim başarılarını arttirsin.. Çok mutlu ettin beni Belloşum sağol Pırlantam ???

 51. Meaba hepinize kızlar ???????
  Oh be radhot bu dizeye tekrar geldi yoksa bu dizi hayatta çekilmezzz hele icca kız ve daminiyle hiiiiiççç çekilmiyo radhot yürüyen bir karizmaya???

 52. Defnemm ayyy seninn icinn deger yaaa hhh evet cikacak her halda kanallar felan gelmisti roportaj yapacaklardi ama ben yokum biz onla hazirlanma odasinda konustuk evet adini soyledim kizmadin deyilmiii evet seni yazar olarak tanittim burak okadar sersemdiki ciktimda kamerelara yanlis bir sey soylemim diyordu kizz defnem gogleye yaz can feda adana burak ozcivit vidyolara gir orda TVA aydi herhalde yayinlamis sadece film hakkinda

  ayy seni mutlu ettime sevindim hemde cokk sevindimm

 53. Adana galasi çikdi galiba magazinde Kanal D – de görmüştim Can Feda galasini tüm ekip oyunculari vardi tabi eşleri ve sevgilileri Burak & Fahriye ve Kerem & Serenay ..

 54. Kizlar , bi şeylerden bahsedelimmi ?? mmmm ne sorsam , ne sorsam ? ha buldum
  sizce hangisi daha tatli , çilgin
  Sanaya Irani vs Shrenu Parikh
  ikiside IPKKND dizisinde kadin baş röl ama bildiginiz gibi Sanaya ilk sezonda Khushi karakterinde , Shrenu ise ikinci sezonda Astha karekterini canlandirdi ..
  bence ikiside hoş , tatli bi bayan ama benim için
  1. Shrenu Parikh
  2. Sanaya Irani
  sizinde cevaplarinizi bekliyorum

 55. İSABELLA imzalı resmini aldın mı Burakın sen kalem hediye edince o da resim imzalamıştır herhalde??

 56. Ay Bellam ne kızması Burakın benim ismimi bilmesine çok sevindim :) biliyor musun benim Istanbula kitap fuarına gittiğimde parkta Buraki gördüm yürüyüş yapıyordu tam yanına gidip konuşacaktım gazeteciler dolustu. Aramızda 5 metre ya var ya yoktu. Kısmet olmadı yani.. Burak Ilk guzellik yarışmasına katıldığında ben ilkokulda falandım. TVyi bi açtım Burak. Bu çocuk 1.olacak kesin yıldızı çok parlak dedim ve o 1.oldu. ;)
  Sonra Zoraki Kocada oynadi ve ben hep onu takip ettim. Gerçekten bu hayatta varligiyla beni mutlu eden biri..
  YAŞASIN BURAKIN BENDEN HABERI VAR ÇOK MUTLUYUM ????
  ARTIK ÖLMEM BEN YA. BELLAM SANA MÜTEŞEKKİRİM BU YAPTINI ÖLÜRKEN BİLE UNUTMUYCAM PIRLANTAM..

 57. FİLiZ cim DEFNE canim su saygirini heralde tipinden dolayi diyorlardir topalak bir canli ya o ne bilim.
  Ya bu nani sahane rol kesiyor herkeste nasil inaniyor anlamiyorum.odulu hak etti nani kutluyorum.
  DEFNE :
  Mbirde bizim o komsu teyze beni cok guldurdu.dediki:
  Bu NANi yi kanal Turkiye ye davet etsinler.millet hirsini alir.
  Diziyi millet gercek gibi izliyor parcalarlar dedi :)
  hosuma gitti yorumu Hakiketten NaNi gelse ne olur sence?
  DEFNE yorumun ne canim ?

 58. Yok Manya senin soyledigin gazi antep galasi cnm.

  İnce yooo imzali fotograf almadim telimde fotograf cektik.

  Aaa Defnem gitseydinya magazincileri bos verseydin ne guzel firsat elinden kacmis ayy cok uzuldum aayyy tessekur ederim sizin icin elimden bir sey gelmessede buda iyi dun mutsuzdun insallah mutlusundur bugun simdi yaa ben buraki hic sallamazdim bu kadar yakisikli oldunu bilmiyordum ..

  Ayy burak dun uykusuzdu bugun ben offf allahim oluyorum

 59. Aaaa küfreden biri var tövbe tovbee?
  MANYAM ben Sanaya İrani daha çok beğeniyorum

 60. Hopppp hop hanifeeeee yazdigin seyin acilimini biliyonmu bunu soyleyenler kendini adam zanneder ama ilerde utanc duyar cunku bu yazdigi seyle Adam Olmadini Anlar azimi acma yazdigin sey sana kizim.

 61. Filiz terbiyesiz kendini insan sanan bir mahlukat gelmiş yorumunu sil

 62. Fulyacim bizim halkımız linç eder herhalde :)
  ???
  Ay şimdi böyle kısaltmalı küfürler mi var??ALLAH cezanızı versin..
  ???
  BELLAM Burak yakından daha yakışıklı evet yüzüne pudra bile sürmüyor :) ben biliyordum yakışıklı olduğunu hep. Biliyor musun özel ve güzel insanların bir diyar öteden hissederim??
  Üniversitede de öyleydi. Çok özel erkekler hemen radarima girerdi ;)
  HADI UYU BELLAM. HAKKINI HELAL EYLE YORDUM SENİ PIRLANTAM..?

 63. Filiz şu şahsiyetin yorumunu sil lütfen görmek istemiyoruz bu küfürleri

  1. zülişim salağın açık adresini de yazdım buraya yazınce bir şeyler belli olmuyor sanmasın teleonu format atsan bile o saatte hangi telefon kullandığı belli oluyor haddini bil yoksa 2 satır yazıya bakar

 64. Ayyy Defnem adam cidden yakisikli diyerleri gibi makyajla parlatmiyor ayyy Defnem yokk ondan uykusuz deyilimki sabahin altisi odadan kovuldum halam konakta ilaclama var dedi goz bandi gozumde pijamali odadan atildim resmen bahcede oturdum bugun disarida cikamadim efenin yaninada gidemedim hala pijamaliyim bir saate anca gireriz cunku anca gecer senden deyil yani.

 65. DEFNEE haklisin oyle olurdu heralde:)
  Ya rathore acayip adam az obce guldum :)
  Hava sakir sakir yagmurly kapali karanlik bizim rathore simsiyah gunes gozlukleriyle yagmurda :) adamla butunlesmis cikmiyor heralde :)

 66. Adam her mevsimde karizma ve gizemli FULYA :)
  ???
  Anladım BELLAM.. dinlenirsin insallah. Bahçede uyusaydın keşke :)
  ???
  FİLİZ ne yani bu kişi adım adım bizi mi takip ediyor ? Daha önce sohbet mecramızda bulundu yani. Keşke isim versen. Ay bu insanlar ne kafada anlamıyorum ??

  1. ah keşke isimleri bilsem şimdi hanife diye yazmış bir bayana yakışmayacak küfür etmiş %100 bayan değildi zaten :) sııkıntı yok ablacım bir şuç duyurusuna bakar Türk Ceza Kanununda küfürün karşılığında bir ceza var hele ki bunu internet ortamında yapıuorsa çok daha ayrı :)

 67. arkdaşlar sabah ben ne dedim şimdi bak hemen saldırıya geçtiler. açık adresini verdim bana inanmayan olur diye bizleri an ve an takip ediyor bizleri kıskandıklarını düşünüyorum nasıl da üstüne geldi :) arkadaşlar sizler canınızı sıkmayın vallahi hiç çekinmem adliye ye bir şikayetçi olduğuma dair yazı yaz gerisini savcı hallediyor sonra mahkeme türkiyenin neresinde olursa olsun buraya gelip hakim karşısına çıkmam zorunda :) kimse bu sitede bana veya arkadaşlarıma küfür edemez gidin kopekliğinizi başka bir yerde yapın bu tarz bir çok site var :)

 68. Antalyadanmi yazmis bide bizle konusan biri cok sasirdim diyemem cunku normal boyle manyaklarda varya

 69. Ayy Defnem bahcede uyku birakirlarmi ayy soyleyince bile kusmem geliyor halam kendi sikir sikir beni ilerdeki ineklerin yanina yolladi sut sagdirdi tabi ben bilmedim zaten ustume geliyor sanki efeyle beni fark etmis telefondan mesajlasirken Allahim haftaya pazara kadar olecem gicima yapiyor inek ve ben yan yana oluyorum.

 70. Oya Serhanla ilişkisini açıklamak için evinde görkemli bir doğum günü partisi verdi. Merve cadısı süslendi, puslendi gitti ne görsün ??
  Oya Serhanla tüm cemiyetin ve davetlilerin içinde el ele,göz göze diz dize???
  MERVE ŞOK !!! AY YANDINIZ SIZ.MERVE ARTIK SIZI uzaya mi gönderir, bombalar mi kiralık katil mi tutar ölümlerden ölüm beğenim.. KIRK KATIR MI KIRK SATIR MI???

 71. Ayyy Filizim keske kim oldunu soylesen yaaa biraz utanc yokmu yuzlerinde biz onlarla konusuyoz iyi onlar laf atiyor utanmiyorlarmiya hicc peessss yani engelledinmi peki. Bu arada dikkat ettim Nurdan sana yorum yazmisti onu neden sildin.

  1. arada kaynamış olabilir dur bakıyım yorumlar sıralı çöpe at derken oda gitmiştir

 72. Ayy kizlar aksama bir ikisaate gelirim hemen dus alip giyinmem lazim her yerim inek kokuyor yaaa sonra efenin yanina giderim oda halam gormeden bir bahane bulup kacarsam.

 73. Bellam sen sapığı taniyor musun Antalya miymiş ??
  Ay alemsin Bellam inek ha. Keçi sağarım da ineği bilmiyorum ?? ben çok korkarım zaten inekten.. Halan ev hanımı mi? Bi de Efeyi biliyorlar zaten neden kızıyor ki anlamadım hoşlanmıyor mu Efeden?

  1. gizemcim çok şükür ben iyiym hastalığı atlattım sen ne yapıyorsun bakım günün nasıl geçti?

 74. nurdan abla küfürü sileceğim derken senin de yorumunu silmişim onu düzelttim bilgin olsun bir an önce sileyim derken oldu şimdi geri aldım ablacım

  1. konu yazıyorum canım birazdan akşam temeği hazırlamaya geçeceğim başka zaman vakit olmuyor

 75. Yookkk Defnem halam efeyi bilmiyor tek adanaya geldim zannediyor ogrense beni efeyi herkesi baltayla dograr yaaa efe otelde ben burda halam oooo ev hanimi nasil derler aga karisimi oluyor bilmiyorum neya oyle iste ayni bir dizi vardi dun adini souledim bugun unuttum adanada cekiliyor ordada hazar bella guddik felan var oyle iste Allahim halama nasil nezaman soylicez bilmiyorumya sadece istanbuldakiler biliyor.

 76. Sorun değil FİLİZİMM küfür silinsin de ?? anlamıyorum ne mantıkta insanlar var herkes ekmeğini kazansın ya sizene FİLİZİMM bal tutan parmağını yalar bir maddi kazanç elde eedeceksen lütfen elde et öğrencisin bir faydamız olacaksa olsun ellerinden geleni yapsınlar sen diğer sorup sorup cevap alınmayan adminlerden değilsin ya yırtıyorlar kendilerini yırtsınlar bakalım ????

  1. aman abla babam emekli onun gönderdikleri ile geçiniyorum lükse düşkün bir i değilim en ufak şey beni mutlu eder. gerisi önemli değil ablacım

 77. DEFNE evetdefne sahane :) buzde buyuk annemle kirdugumu izliyoruz.rathore ve butuk anne karsi karsiya geldi reklam girdi.
  Muktaya herseyi anlatti buyuk anne ordan yalan die kendini ifsa etti
  bakalim rathore ne diyecek Naniye :) rathirda olmasa adam tam otiriter hakkindan gelsin bakalim :)

 78. Aaa Defnem bak bende sizin gibi oldumm luppi bak inek sagdim sen keci sagmissin benimkinede sagmak dense lupppiii…

  Ayyy bende asiri tirstim yaaa ama ineklere bakanlar yanimdaydi gorevliler.

 79. Temizlik yaptım biraz yoruldum şimdide yemek faslı başlayacak yazabilirsem yazarım yazamazsam merak etmeyin olurmu

  1. bende akşama yemek yapacağım diğer türlü düzüler başlayınca anca tost yapabiliyorum :) bakalım evde ne var ne yapabiliyorum biraz mutfağa gideyim

   1. FİLİZ cim sen tek mi yasiyorsun ailenden uzaktamisin canim hic bir sey anne yemeklerinin yerini tutmuyor canim insan kendisi ev yemegi yapsada aile yemegi baska buyklerimiz hep en iyini yapiyor dimi :(

    1. ailemden uzaktayım canım ama ara ara annem sağolsun gelir aynen canım o kadar özledim ki sorma ama yakında yine gelecek bakalım nasip olursa :)

 80. Defnem Ay Oya yandı o zaman Merve son kozlarını oynuyor ya Serhanda fena ya Merveden boşanmadan Oyaya yazdı durdu tövbe tövbe ?? Oya ile Serhan ölümlerden ölüm beğensin artık bide Merve ispat edene kadar durmayacak bence ?? partiler mi verir yemeklere mi davet eder chees kek yapıp davetlermi düzenler ama sonunda Oyaya haddini bildirse iyidir ??

 81. Kızlar tv8 Yemekteyizi izliyorum yarışmacı kalbura bastı yaptı canımı çektirdi yahu??

 82. Selam kızlar nasılsınız

  Filizim elline sağlık ?
  Kırmızı kalpler de çok güzel olmuş

  Nurdanım inşallah yarın cıkcaz canım sanada kolay gelsin

  Belam ineği sağa bildinmi bari ???

  Ay fulya deme naniyle neguzl konuştu bay karizma
  Ben gülmekten öldüm ya gözler korkudan fıldır fıldır nanini

  Eee kızlar sizler ne ediyonuz

  Bişey soracam size

  Masum değiliz izledinizmi

  Ben dün tekrarı oynuyordu izledim

  Hoşuma gitti taki sonunda

  Bunlar dört arkadaş larya biri evliydi onunkarısı

  Diyer arkadaşıyla ilişkisi varmış önceden
  Hatta kadın zorla adamın evine girip basbaya adamı taciz ediyordu

  Yani anlatmak istediğim

  İllam ahlaksız bir şeyler koyuyorlar

  Duruz düzgün bir dizi yapacakları yok

  Allah akıl fikir versin

 83. Kolay gelsin NURDANIM
  ???
  Kalk sen de yap ÎNCE kız :)
  ???
  Iyi seyirler Fulyacim ..
  ???
  Aynen öyle Zülişim :)
  ???
  Halan otoriter biri sanırım BELLAM ailede hükmü geçen biri. Efeyi çok sever bence öğrenince :)
  Ay Belloş alemsin. Evet ya inek kokusu tahammül edilir gibi değil ya. Okulda inekcilik yapan arkadaslarimin yaninda duramazdım burnumun direği kırılırdı ??

 84. Sağol GAMZELİMM dünya işini yaparsan bitmezzz akşama kadar koştur dur ??? ama asıyorum bazan hiç umrumda olmaz

 85. DEFNEcim .rathore beni hayal kirikligina ugratti malesef
  NaNiye agzinin payini veremedi seytan nani yineuste cikti bu kadin herkesi ikna ediyor hayret icinde kaldim.
  Rathore otoriter dedim sert dedim odasustu .
  Yalniz gordun mu bilmiyorum yagmur yagarken semsiye altinda gunesgozluguyle sahaneydu dogrusu ah naniye bi agzinin payibi vereydi iyiydi getci yasindan basindan utan biraz dedi ama muktayi ikna edemedi kiz naniye inandi

 86. Yok Saliha ablam nerde iki uc damla geldi ben ohh sagiyorum saniyorum..

  Evet Defnem halam oyledir biraz cok korkuyorum ondan yaa baltayla dograr biziyaaa sana bir sey soylesem okurmusun Defnem cunku sen hep dogru soyluyorsun.

 87. Kızlar bugün uğrayamadım dışarda işlerim vardı.
  ??
  FULYA canım nasılsın iyimisin
  Akşam Ah kalbim için yazdığın yorumunu yeni gördüm geri dönüş yapmadığım zaman bilki isim çıkmıştır tekrar hosgeldin

 88. ASİL insan İDARE eder
  ACİZ insan ŞİKAYET eder
  BASİT insan İFTİRA eder
  DÜRÜST insan SABREDER
  Ben okudum ve bayıldım bu sözlere ne kadar da doğru söylenmiş dimi kızlar

 89. Ruya ablacim ah kalbimle ilgili ha asadaki yorum iyim tesekurler sen nasilsin ? Neler yapiyorsun ?

 90. DEFNEM yaptım zaten buyur beraber yiyelim ?
  Gel beraber alalım kalorileri?
  RÜYAM hoşgeldin nasılsın?

 91. Estağfurullah BELLAM yanıldığım zamanlar olur tabi söyle kuzum doğru bildigimce yanıt vereyim
  ???
  Fulyacim izleyemedim o sırada işte oluyorim ama bazen Tapu ilk tanıştığı zamanlara bakıyorum..
  ???
  Aynen öyle NURDANIM dünya işi bitmiyor..

 92. INCEM hoşbuldum sağol tatlım sen nasılsın bugün evdesin sanırım.Sozler çok güzel ve çok doğru söylenmiş??

 93. DEFNEM NURDANIM size Hülyadan selam getirdim kırgın bi selam
  Size sormak istediği bir şey var mış
  Kendin yaz dedim ama benden rica etti ben de kıramadım kendisini
  Hani dün akşam ben bizim admine sormuştum Avi fanı böyle böyle demiş mi diye işte Hülya da merak etmiş bana noldu diye sordu bende anlattım ama en sonunda Defne sen gani Aviciler Vivi kötüledikleri için DB yorumcular kaçtılar dedin ya ve Nurdanda evet biz buraya kaçtık dedin ya Hülya şok oldu BUNLAR ÇOK AĞIR SÖZLER AVİCİLERE karşı dedi BENİM BİLDİĞİM NURDAN GÖKER BEYİN HABERİ OLMADAN ÇİRKİN REKLAM VERİLMİŞ AMA NURDAN O REKLAMI GOKER BEY VERDİ ZANNETTİ VE SİTEYİ TERK ETTİ DEFNEDE ZATEN O SİTEYE YAZIYORDU VE BEN GİTTİM 1.5 AY GELMEDİM DB KİMSE KALMAMIŞ O ARADA HANGİ AVİCİLER VİVİYE HAKARET ETTİLERDE YORUMCULAR DB TERK ETTİLER BEN GİTMEDEN ÖNCE ORASI DOLUP TAŞIYORDU BEN GELDİĞİMDE SİTE SALDIRIYA UĞRADI DEDİ GÖKER BEY NASIL OLURDA BENİM ARKADAŞKARIM BÖYLE BİR ŞEY SÖYLERLER LÜTFEN RİCA EDİYIRUM BENİM YOKLUĞUMDA O SİTEYE HANGİ AVİCİLER GELİP VİVİYE HAKARET ETMİŞKER SÖYLESİNLER ÇÜNKÜ GENELDE RKANIN HASTA RUHLU FANLARI BANA VE SULTANA VE SULTANCILARA KÜFÜR EDİYORLARDI DEDİ
  DEFNEM ve NURDANIM sizden cevap rica ediyor Hülya kusura bakmayın ben de arada kaldım

 94. Defnem AH KALBİM ASK SAYFASİ YANİ ORAYA BİR SEY YAZDİM 273. BOLUM SAAT 14:28 VE 14:36 SENCE DOGRU KARAMİ VERDİMSİMDİ İCİMDE BİR KURT GEZİYOR İREMSU KANKALARİMDA BİRAZ KİZDİ USTUME GELDİLER SENCE DOGRUMU NE DUSUNUYORSUN BUNCA SEYE BENİM VERDİGİM CEVABİ YORUMUNU DORT GİZLE BEKLİYORUM CUNKU SENİN YORUMLARİN İCİMİ RAHATLATİYOR CUNKU BİRAZ YANLİSMİ KARAR VERDİM DİYE TEDİRGİNİM SANA DANİSMAK İSTEDİM OKUYUP BANA DUSUNCELERİNİ SOYLESEN. TATLİ YAZARİMMMM..

 95. BELLAM nasılsın demek Burak Ozcivitle tanıştın cok sevdigim bir oyuncudur.Durusu efendiliği herzaman hoşuma gitmiştir bende görmeyi çok isterdim☺

 96. Kizlar ben geldimmm ? ay valla çok yoruldum yarin yine gidecegiz teyzemlere bu gün çok yorucu idi yine bi siteye göz atim dedim , küfürmi etmiş birileri ?? ne biçim insanlar yahu ..
  eee kizlar sizler nasilsiniz , iyimisiniz ? ben iyiyim ama biraz -da yorgunum , bu gün Çukur sonra-da Yalanci Bahar izlicem , yarin okula gitmem lazim , okuldan döndükten sonra yine teyzemlere …giremezsem kusura bakmayin arkadaşlar ?

 97. Ya yazamadım doğru düzgün İsabella Burak Özçivit ilemi tanıştın çok sevindim senin adına ?? ayrıca Defnem adınada çok sevindim ?? gerçekten

 98. Ya yazamadım doğru düzgün İsabella Burak Özçivit ilemi tanıştın çok sevindim senin adına ?? ayrıca Defnem adınada çok sevindim ?? bende tanışmak isterim ama öyle bir şansım yok işte

 99. Ruyam iyiyim sen nasilsin evet tanistim bende sevindim cokk mutlu oldum bende begeniyorum onu isallah sende gorursun cnm.

  Zulisim hosgeldin nasilsin Defneme soyledimya sizinde gorusunuzu merak ediyorum okurmusunuz

 100. Ya bu deli divanedeki Sadna ne olmuş öyle estetik yaptırmış eski halinden eser yok şimdi ?? bide burnunu falan yaptırmış
  Değişik birisi olmuş ??

 101. MANYA tatlım nasılsın iyimisin.Bende baktım göremedim ne yazmışlar yine ,ay isleri yok başka canı sıkılan buraya sarıyor allah akıl fikir versin
  ???
  ZULISIM hoşgeldin ben iyiyim sen nasılsın

 102. Neler olmuş öyle İsabella ben ne diyeceğimi şaşırdım doğrusu evlenme teklifi değilse ne teklif etti oda önemli bide yaşınız daha küçük ya önünüzde yıllar var önce eğer evlenme teklifi ettiyse bide aileleriniz önemli bakalım onlar ne diyecek değil mi çünkü onların görüşü daha önemli benim düşüncem bu ?? bide baya romantik olmuş senin için

 103. Ayyy kim gelmiş kim sevdam niye yazmiyorsun bak seni çok özledim nasılsın neler yapıyorsun?

 104. Yorumlar cikmiyor ZuleyHA evet sara khan burun ve yuz hatlarini keskinlestirmis .
  Ruya abla hosbuldum iyiyim sen nasilsin neler yapiyorsun ?

 105. Filizden bana fayda yok sanırım tekrar yazayım bari
  DEFNEM ve NURDANIM size Hülyadan selam getirdim kendin yaz dedim ama istemedi ben de onu kıramadım biraz sitemli bi selam
  Çok üzülmüş Defnem senin söylediklerine ben dün akşam admine sırunca haberi olmuş diyor ki
  BEN ORADAYKEN DB DOLUP TAŞIYORDU GİTTİM 1.5 AY SONRA GELDİĞİMDE SİTE SALDIRIYA UĞRADIĞI İÇİN ÇOĞU YORUMCU SİTEYE GİREMİYOR GİREBİLENLERDE ARKADAŞ GRUPLARI DAĞILDIĞI İÇİN YAZMIYORLAR DENİLDİ DEFNE NASIL BÖYLE Bİ AĞIR SUÇLAMAYI YAPABİLDİ AVİCİLERE BUNUN VEBALİ ÇOK BÜYÜK FARKINDA DEĞİL Mİ BENİM SEVDİĞİM ARKADAŞM dedi BENİM YOKLUĞUMDA HANGİ AVİCİLER GELMİŞLERDE DB ÇÖKERTMİŞLER İSİM VEREBİLİR Mİ diye soruyor
  Birazdan yazmaya devam edeceğim Defnem ve Nurdanım

 106. Evet Fulya ya baya değişmiş yüz hatlarını kesinleştirmiş bide burnunu yaptırmış Deli divanede öyle değildi ??

 107. Hepinize iyi Akşamlar diliyorum Arkadaşlar…
  Kızlar bugün neler olmuş burda banada söyleyin lütfen Şahsımız adınamı küfür ettiler kime küfür ettiler?? Bugün Kendimi Kötü hissediyordum Kötüydüm Yazamadım sabahtan beri Neler olmuş Böyle

 108. Evet Fulya ya baya değişmiş yüz hatlarını kesinleştirmiş bide burnunu yaptırmış Deli divanede öyle değildi ama ??

 109. BELLAM benim tanışmam cok zor ancak rüyam da görürüm şarkıcı falan olsa konserine giderdim ancak ozaman görebilirdim

  ??FULYA canım sağol bende iyiyim sen neler yapiyorsun bakalım

 110. Ay yeter valla yorum yazıyorum aynı yazı çıkıyor zaten anca vakit bulup yazıyorum akşamları bide bunla uğraşıyorum sinirlendim yine ??

 111. FİLİZİM Kalpler Çok güzel Canım benim Ellerine sağlık Allah kötü Nazarlardan korusun

   1. İdare Ediyorum Canım Saoll. Sen Nasılsın iyimisin Bitanem Filizim bugün Ne oldu kişahsımız adına hakaret etmediler dimi ortalık karışmış ama sordum kimse söylemedi inşallah kötü bişey değildir

 112. İNCE ALEYNA ALEYKÜM SELAM

  Hülya bilirki ben kimsenin fanı değilim. Hülya ordan ayrılmadan ben helallik istemiş ayrılmıştım. Hülyaa gitmiş ben onu hiç bilmiyordum bile neyse görürsen Selam söyle. Hülyacıma mutluluklar diliyorum onada REYHANIMA DA

 113. Hayırlı akşamlar kızlar
  Nasılsın

  Rüyam hoş geldin canım melek çok şükür iyi inşallah yarın cıkcaz
  Sen nasılsın

  Sevda manyam gizem gül çiçeğim hoş geldin canlar ????
  Nasılsın bakam ?????

 114. DEFNEM ZÜLİŞİM RÜYAM NURDAN ABLAM İNCEM FİLİZİM SALİHA ABLAM NAZIM Naber nasılsınız iyimisiniz

 115. Aaa buarada İNCE BENDE HULYA GİBİ OLDUM ARTİK YAZAMİYORUM HATTA BİR HAFTADİR BENDE GİREMİYORUM ARADA YAZARDİK ARTİK ODA YOKK

 116. İyiyim Gülçicek sen nasılsın Geçmiş olsun canım arkadaşım ya merak ettim şimdi nasılsın iyi misin ☺️☺️

 117. Hoş Buldum SALİHA ABLAM Nasılsın iyimisin Canım Melek Ve oğlun nasıl oldu Bitanem inşallah biraz daha iyilerdir

 118. Melek abla gecmis olsun .sifa diliyorum.
  Ruya ablacim bizde ne yapalim aksam yemegini yedik oturuyoruz oyle tv bakiniyoruz yaptigimiz birey yok.
  Gul cicek hosgeldin.

 119. Evet Fulya Sadna baya değişmiş yüz hatlarını kesinleştirmiş bide burnunu yaptırmış Deli divanede öyle değildi ?? bide İcca ile akraba diye duydum yanlış olmasında bilmiyorum tam

 120. Teşekkür ederim ZÜLİŞİM saol bitanem şükür şimdi biraz daha iyiyim bilirsin ya kanım düştü bi anda fenalaştım. Senin iyi olmana sevindim Canım

 121. Kızlar size sorum olacak sizce hint kızlarından en şık giyinen ve en sade makyaj yapan bide takı takan hangisi merak ettim
  Kuşimi, Madu, Kumud, İcca, Tapasya, Alya, bir garip aşk taki Anjeli, Hangisi sizce ??

 122. NURDAN Hülya biliyormuş senin daha önce gittiğini bi uygunsuz reklamı galiba Görkem Bey verdi zannetmişsin
  Ve şuna çok üzüldü yani asıl rkanın hastalıklı fanları bana Sultana ce Sultan fanlarına etmedikleri küfür kalmadı dedi Defnenin söylediklerine inanmakta güçlük çekiyorum dedi çok üzüldüğünü dike getirdi

 123. Hoş buldum Fulya Naber nasılsınız İyimisin
  Evet ya Sadna çok değişmiş eskiden çok kuloluydu ama şimdi zayıflamış filan

 124. SZULEYHA canim evet sadna sara khan estetik yaptirmis yuz hatlarini kesinlestirmis burnunu falan yaptirmis oyle yaziyordu
  icha tina dutta akraba degiller canim sadece magazinde birbirine benzeyen unluler diye vermislerdi.

 125. GÜLÇIÇEGIM hoşgeldin canım sağol çok şükür diyelim bende cok yorgunum ilacım bitmiş onu yazdırdım alış veriş derken akşam oldu.Sonra yakın bir arkadaşım var o aradı rüyasında ayrıldığı eşini görmüş belki bir saat konuştum onunla sırf moral olsun diye.Sen neler yaptin neden moralin bozuk

 126. NURDANIM evet biliyormuş o zaten sen daha önce çıkmışsın o siteden bi hoş olmayan reklamı Görkem Bey yayınladı zannetmişsin galiba o yüzden

 127. Ben akraba diye duymuştum ya yanlış oldu galiba evet Deli divanede çok çelimsizdi rüzgar esse uçacak gibiydi şimdi baya değişimiş evrim geçirmiş gibi ama yinede zayıf

 128. Kıyamam RÜYAM Sende benim gibi yorgunsun hep Bitanem. Ben bugün Sabahtan beri Kendimi kötü Hissediyordum Zaten bi anda fenalaştım Kanım Düşmüş yine Canım. Ama şimdi biraz daha iyiyim şükür

 129. Teşekkür ederim Gülçicek soruma cevap verdin için bencede Madu ve Anjeli bide Kumud ben Kumudu beğenirdim ya onun bir kardeşi vardı Kusum oda güzeldi ??

 130. Bişey Değil Zülişim Evet Kumutda kusumda Güzeldi ama Makyajla Ya onların Makyajsız halin gördüm Çokta güzel Değiller Ama kumutu Sarasla olan dizisinde yüzünü gizlediği anlar vardı ya dizide çok güzeldi

 131. ZÜLEYHAM ben Kumudu çok beğeniyorum hem aktrisi hem giyim tarzını hem de nakyajını

 132. Kızlar ben yazamiycam işlerim çıktı..
  Allah’a emanet olun inşallah. Ömür varsa yarın görüşelim..????

 133. Zuleyha cennefer wingesth kumuth yani hos
  beyhad diye dizi vardi ordaki hali daha iyiydi yakin zamanda bitti dizisi

 134. Evet Fulyacım Şimdiki Gençlerin biçou estetik yaptırıyor ben hiç sevmem ya hele bide dudaklarını filan büyütüyorlar ya sinir oluyorum Resmen

 135. İNCE HATUN başka şeylerde vardı o reklam sebep oldu. Birde kişiye özel reklam falan diyince admin vede çok sonra cevap verdi. Her neyse geldi geçti herkesin yolu açık olsun.

  1. nurdan abla ben gerçek ince olduğuna inanmıyorum çünkü benim tanıdığım ince olayı anlamadan konuşmaz. Eğer gerçek ise çok üzüldüm

 136. GÜL ÇİMEĞİM nasılsın nasıl gidor?
  Ben saat 23:15 iple çekiyorum Sultanımı heyecanla bekliyorum
  Sen seyredecek misin Rkanı

  1. ince lütfen bize db admini gökeri savunma biz onun nasıl biri olduğunu biliyoruz. muhtemelen sen bizim yaşadıklarımızı bilmiyorsun

 137. ÎNCECİM sen neden burada olanları Hülyaya söyleme gereği duydun ki.. tek sebep olarak Fan tartışmalarını gostermedim ben. Anonimlerden de bahsettim. Millet buraya kaçtıktan sonra site çöktü zaten. Yeni sunucuya taşınmış şimdi..
  Tüm yorumcular Center ‘a taşındı. Üstelik ben geçmişten bahsettim. Son iki ay tartışma olmadı ama iş işten geçti..
  Hülyayı severim hem de çok.. Ama Allah’ın Avinesshi için bana kirilacaksa kendi bilir.
  Çünkü ben onun Rk-Vivi hakkında söylediği hiçbir şeye kirilmadim. Hatta ters cevap veririm diye sustum çoğu zaman
  HEYHAT HICBIR KIRGINLIK MAZIDEKI GERÇEKLERİ ORTMEZ. ÖNEMLI OLAN ÜSLUP VE SAYGIDIR.
  ömrüm vefa ederse yarin devam ederim kaldığım yerden..

 138. GEÇMİŞ olsun Çiçeğim dikkat et kendine kan yapicak şeyler tüket.Doktora gittiysen mutlaka kan ilacın vardır,aksatmadan kullan.Allah şifa versin insallah

 139. ince olmadı sana yakışmadı bu konuşmalar. Sultan sen Göker’in bize ne yaptığını muhtemelen bilmiyorsun o zaman hepsini söyleyim olayın görünmeyen tarafı olduğu gibi bir de görnmeyen tarafı var yazdığımız her konuyu çaldığını, bizim saatlerimizi verip yazdığımız konuları çaldığını gerile gerile itiraf etti. daha çok para kazanmak için için +18 reklm açtı nurdan ablam uyarmasına rağmen kapatmadı. sen orda bu tip reklamları göremek ister misin? resul iste açmış onun sitesine referans olmuş ki bizi geriye düşelim diye Allah büyük biz sadece işi doğru yapmaya çabalıyoruz.

 140. GuL Cicek canim evet oyle canim estetik oyle oldu hinti oyuncular arasindada moda onlarda dudak burun vs yapiyor botoks falan cok yayin guzellik kendin den olmadikca neye yarar ki ruh guzelgi daim kalir yoksa diger turlu gecici kimse zamani geri alamaz ne yaikki
  Gul cicek neden moralin bozuk canini skma bi cay koy kendine yorgunlugunu atmaya calis ve olumlu dusun guzel anilarini hatirla hayata dair iyi gelicektir insallah

 141. Evet ya biliyorum o bölümleri Gülçicek bide Kusumun Sarası sevdiği bölümleri vardı ne değişikti ama Kumud yine sabırlı davrandı ya ??

 142. Gul cicek canim cok gecmis olsun beslenmene cok dikkat et ve duzenli uyu canim sifa diliyorum

 143. Teşekkür ederim RÜYAM Evet Cânım Doktora Gittim Tabikide Biara biraz İyiydim Ama buaralar kendime hiç Dikkat edemedim O yüzden de Fenalaşıyorum bianda Ne bileyim çocukluğumdan beri yenemedim Bu kan azlığın Biraz yemeğime dikkat etmeyen gibi böyle oluyorum işte. Neyse Ya Canını sıkmıyım şimdi Prensesler nasıl Ablam

   1. Çok Sevmiyorum Canım Siyah Üzümü bide fayda yok ya ne yaparsam yapıyım bi müddet sonra yine Rahatslanıyorum

 144. Evet ya onlar makyaj ile yatıp kalkıyor resmen bide ojeleri çok değişik tırnakları kedi gibi hintli kızların İccanın ki çok iğrenç ya ??

 145. FİLİZ canım ne diyorsun anlamadım ben Görkem Beyi savunmuyorum sitelerle ilgili hiç bir demiyorum
  Ben Defnenin ve Nurdanın arkadaşı olan benim de arkadaşım olan Hülyadan onlara selam getirdim onların arasında okan bir şey seninle ve benimle ilgili yada sitelerle ilgili bir şey değil şuan şok oldum ya yanlış anladın beni FİLİZİM

 146. Teşekkür ederim Fulyacım Saoll Canım
  ….
  Aynen Zülişim değişikti Kusumun sarasa aşık olması Kendi Kardeşinin sevdiğine aşık oldu bide kendini öldürmek istemişti ya

 147. ZULEyHA canim ben onlarin yapistirma tirnak oldugunu dusunuyorum.bugun kordugum dizisinde muktaninkilerde oyleydi ustune sonadan yapistirlmis gibi kalin kaba gozukuyordu muhtemelen yapistirma dir o zaten kirpiklerde yapistirma kullaniyorlar onuda kyllanmislardir canim

 148. Teşekkür ederim İNCEM İdare ediyorum Canım. Sana iyi seyirler bilmiyorum ben Belkide izlerim YB Sen Nasıl oldun Sabah İçim Kararıyor dedin iyimisin şimdi

 149. Evet Fulya bende beğeniyorum ya Kumudu yeni dizisinde çok hoştu beydard diye galiba yanlış olmasında bide çok makyaj yapmıyor gibi yada yapıyor ya bu hintli kızların hepsi makyaj ??

 150. DEFNEM sen DB VİVİ DÜŞMANLARI AVİCİLER ÇÖKERTİLER deyince Hülya da oraya yazıyordu önceden sorunca bana ben de zaten merak ettim Aviciler ne yaptılar o kadar site çökertecek kadar diye ama öyle bir şey yokmuş işte yani o site Aviciler yüzünden terk edilmemiş DEFNEM canım böyle insanları suçlamalar çok büyük günah canım benim söyleme böyle şeyler el alemin günahını alma dünden beri bunu söylüyorum sana canım benim

 151. Evet Gülçicek bide Kusum kendini öldürmeye teşebbüs etmişti Kumud hemen el attı Sen ne yapmaya çalışıyorsun diye Dannyde çok seviyordu ya Kusumu ??

 152. Kumud biraz Siyah Tenli Zülişim Makyajla Açıyorlar rengini Ama hoş kadın Kendisi ama haklısın hint lilerin hepsi makyajla güzel

 153. FİLİZİMM boşver kaldır o yaZdığını ben okudum neler yazıldığını bir Allah kulu beni ikna edemez aksi olduğuna ben at gözlüğüyle bakmam KALDIR O YAZDIKLARINI YENİ BİR TARTIŞMA AÇILMASIN

 154. Evet Anonim Takma tırnak olabilir onlarınki ama çok çirkin duruyor İccanın ki falan kirpikleride takma zaten

 155. Aslında Danny Sarastan Yakışıklıydı Zülişim Kusum Sadece Hani kaçırdılar ya kusumu saras kurtardı ondan sonra Aşık oldu sarasa. Sarasta kumuta çok Aşıktı ya Çok acı çektiler ama ayrılmadılar sonunda

 156. Evet zuleyhacim beyhad biraz daha gunumuze kayin giyiniyorlar sac makyaj evet canim.

  ZULeYHa canim bana musade Gul Cicek canim dikkat kendine
  kizlar gorusuz hepinize iyi aksamlar FİLiZCim iyi aksamlar Allah kolaylik versin .

 157. FİLİZİM önemli değil
  Benim ilk yazdığım yorum spama düşünce parça parça tekrar yazdım o yüzden yanlış anlaşılmış olabilirim ilk yorumumun tamamını okursan belki konuyu anlarsın yani bu konu Vivi ve Avi fanları ile ilgili canım
  Ugunsuz reklamlar tabi can sıkıyor benimde burada balıma geldi sen ilgilenmiştin Nudanım da zaten o zamanda söylemişti benimde başka Bi sitede başıma geldi diye
  Ama benim Görkem Beyle bi ilgim yok tanımam etmem o siteyede hiç yazmadım zaten ve ikisi arasında olanlar beni ilgilendirmiyor karışma öyle işlete ben sadece o site saldırıya uğradığını duymuştum sizin aranızın bozuk olduğununu bile şimdi senden öğrendim
  Neyse İnşallah barışırsınız Filizim?

 158. Evet ya Danny daha yakışıklı idi Sarası hiç beğenmezdim tipi çok değişikti ama Kumud ile yakışıyordu ya idare ediyorlardı yani ??

 159. Teşekkür ederim FULYACIM Saoll Canım. İyi geceler Allah’a emanet ol görüşürüz

 160. Neyse ben kaçıyorum kızlar bugün çok yoruldum bide sayfa donuyor benim tarayıcı yüzünden yazmakta güçlük çekiyorum Allah rahatlık versin kızlar iyi geceler ????????☄️☄️????

 161. Aynen Sarası bende beğenmiyordum ama Kumutla yakışıyprlardı dizide Kumutu düğün günü Terk ettiyinde nasıl sinirlenmiş tim ona Ama sonra kumut pramatla Evlenince haline üzülmüştüm

 162. GÜL ÇİMEĞİM sağ ol bitanem ama şuan daha kötüyüm?
  Sultanım biran evvel gelse de beni neşelendirse?

 163. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  ..

  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM GÜN IŞIGIM
  ?????????????????????????

 164. ELAM hoş geldin Canım Sanada Hayırlı Akşamlar nasılsın iyimisin Bitanem

 165. İSABELLA *** DEGERLİ YAZARİM *** CANİM ABLAM *** DEFNEMM.. *** dedi ki:

  Yaaaa DEFNEM COKKK TESSEKUR EDERİM BENİM İCİN USENMEDEN OKUDUN YAZDİN BİLİYORMUSUN BEN HER ZAMAN SENİN YORUMLARİNİ İKİ UC KERE OKUYORUM DERS CİKARTMAK İCİN COKK TESEKUR EDERİM COK MUTLU OLDUM SOYLEDİGİN HER SEYİ AKLİMDA TUTUCAM YAZDİGİN SOZDU SANİRİM COK ANLAMLİ BOSUNA SANA YAZAR DEMEDİM CUNKU SEN HARİKA MUHTESEM BİR YAZARSİN BENCE BİR KİTAP YAZMAYİ DENEMELİSİN

  KARARİMDA YANİMDA OLDUGUN İCİN SAGOL BENDE SENİN GİBİ DUSUNDUM İSALLAH TUM ENGELERİ GECECEYİZ ONUMUZDE NE VARSA YORUMLARİN BANA AKİL VERİYOR BENİ HEP TERS YOLDAN DONDERİYOR BANA YAZMADİGİN BASKALARİNA YAZDİGİN YORUMLARİDA OKUYORUM DERS CİKARMAK İCİN SEN COK İYİ BİRİSİN SENİN GİBİ OLMAYA GAYRET GOSTERİCEM CUNKU SEN ORNEK ALİNACAK BİRİSİN..

  SEN BENİM ABLAMSİN SANKİ BİR SEY BENİ SANA CEKİYOR ACABA SEN BİZİM AİLENİN KİZİMİYDİN KAYBOLDUN GİTTİN DENİZLİLERE YOKSA BENMİ SİZDENDİM SEN BENİM ABLAMSİN BİRGUN BİR ZAMAN SEN GİTSEN BURALARDAN YADA BEN HİC UNUTMİYACAM SENİ SEN BENİM YAZARİM VE ABLAM OLARAK KALACAKSİNN HER ZAMAN :-)

  BUGUN NE OLDU BİLİYORMUSUN AZ ONCE DAHA DOGRUSU İSTANBULDAN ARKADASİMİN ANNESİ ARADİ BANA DEDİKİ DONDUNDE OKULARİNDAN SONRA BANA TECVİTLİ KURAN DERSİ VERİRMİSİN BENDE TAMAM DEDİM İLK DEFA BOYLE BİR SEY OLDUU COK MUTLU OLDUM CUNKU ALLAH İCİN ALLAHİN KİTABİNİ BİRİNE OGRETİCEM COKK SEVİNDİM HEP OKUL İCİN ARKADASLARA DERS VERDİM İLK DEFA BOYLE MUTLU OLDUM COK MUTLUYUM BUGUN İKİ KERE MUTLU OLDUM BİRİ BU BİRİDE SENİ MUTLU ETMEMDİ

  SANA COOOKKK TESEKUR EDERİM SENİ COKKK SEVİYORUM İYİKİ VARSİN…. HER CUMLEN HER KELİMENİ DEFALARCA OKUYUP AKLİMA KAZİCAM SENİ COK SEVİYORUM DEGERLİ YAZARİM :-) :-) :-)

 166. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GEÇMİŞ OLSUN KENDİNE DİKKAT ET

 167. İSABELLAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  MAŞALLAH SANA KURAN I KERİMİ TEŞVİTLİ OKUYA BİLİYORUMUSUN
  NE OLDU CANIM BEN GELENE KADAR HERŞEY BİTİYOR NE YAZDIN

 168. Ruyaciim Salihaciiim sagolun hoşbuldum☺?nasilsiniz???
  Gizemim nasilsin bande seniiii coook ozlediiim nelar yapiyorsun biz taşiniyoruz o yuzdan cok yazamiyorum

 169. KIZLAR AŞAĞIDAKİ YORUMLARI OKUDUM HİÇ HOŞUMA GİTMEDİ
  BEN HÜLYAM ÇOK SEVİYORUM NEDEN BÖYLE DÜŞÜNMÜŞ ANLAMADIM KEŞKE İNCECİM SENİN YERİNE HÜLYAM SÖYLESEYDİ ÇÜNKÜ SEN SÖYLEDİGİN ZAMAN KIZLAR KIRILA BİLİR HÜLYAM SÖYLESEYDİ ARALARINDAKİ SAMİMİYETİNDEN DOLAYI KIRILMAZ
  ..
  BİDE DEFNEM RUH İKİZİM CAN SUYUM

 170. SEVDAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 171. Hosbuldum Elam sende hosgeldin iyiyim sen nasilsin.

  Evet KURANİ KERİMİ tecvitli okuyorum 10 yasimda ogrendim ailem bu konulara cokk onem verir sadece basimizi ortmemiz kaldi oda olacak insallah ..

  Sey ben ah kalbim 273 ozetine 14.28de bide 14.36 da bir sey yazdim Defnemden rica ettim okudu bana akil verdi kararimionayladi Defnemde ah kalbim 275 e yazdi ben orda kaynar diye buraya yazdim..

  DEFNEYİ COKK SEVİYORUM İSALLAH DİLEKLERİ GERCEK OLUR…
  BİR DİLEYİ COK AZ YARİM GERCEKLESTİ İSALLAH TAM OLUR.

 172. GÜL ÇİÇEĞİM canım hasta değilim moralim biraz çökmüştü ama şimdi daha iyim sağ ol bitanem benimle ilgilendiğin için çok iyisin?
  ELAM hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın?
  NAZIM yok gelir herhalde o da
  Kızlar gececi miyiz bu gece?

 173. İSABELLAM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  TAMAM CANIM ANLADIM DEFNEM DEM OKUMASINI İSTEMİŞSİN
  BENDE KURANI KERİM İ TEŞVİTLİ OKUDUM BENDE 9.. 10 YAŞLARIMDA OKUDUM
  KÜÇÜK YAŞLARDA OKUMAK DAHA GÜZEL

  ..

  ALMİRAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM HAMD OLSUN İYİYİM

 174. İNCECİM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 175. İyi Olmana sevindim ELAM. Teşekkür ederim Şükür Iyiyim şimdi Canım

  İNCEM Şimdi İyi Olmana sevindim Canım Hep iyi ol Çok Teşekkür ederim Sende çok iyi Birisin bitanem

 176. ALMİRACIM İyi Akşamlar Sanada Canım nasılsın iyimisin

  BELLA Naber Nasılsın iyimisin Bitanem

  SEVDAM Naber nasilsin iyimisin

 177. Evet Nazım Yok Buaralar Çok Yazamıyor inşallah iyidir Akşamları hep gelirdi ama gelmedi bugün

 178. İyiyim GÜLÇİÇEĞİM SEN DE İYISİNDİR İNŞALLAH???
  ELOŞUM TOPRAĞIM BENDE İYİYİM SENİN DE İYİ OLMANA SEVİNDİM BİTANEM???

 179. All Star yine yine yine kazandı süppeerrr?? ya bu gönüllüler ne beceriksiz acun bunlara 3 iyi yarışmacı da verdi bunlar hala berbattt???

 180. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM NERDESİN MERAK EDİYORUM SENİ KELEBEGİM ??? dedi ki:

  DEFNEM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  NERDESİN NEDEN YOKSUN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR MERAK EDİYORUM SENİ AKŞAM YAZMAZSAN BİLE İYİ GECELER MESAJI YAZARDIN
  S. Ç.S AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI CAN SUYUM
  GÜN IŞIGIM ????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR RUH İKİZİM

 181. ALMİRAM TOPRAGIM GÜZEL KAHVALTI KEYFİ YAPTILAR
  ADEM 1 NUMARA
  SON SAYILARI ADEM ÜMİT ALDI
  ????

 182. ELAM Defnem Akşamdan haber Verdi İşi Varmış Yazamayacaktı Gece Canım Oyüzden yazmadı İnşallah iyidir

 183. ELAM kendisi yazmak istemedi buraya Hülya benden rica etti ben de kıramadım onu söylediklerini bire bir aktarmaya çalıştım
  O da Defnemin söylediklerine çok üzüldü o yüzden bunları yazmamı istedi

 184. Elam hoş geldin

  Sevdam iyi olmana sevindim canım bende idare ediyorum

  Kızlar bosverin bir yanlış anlama olmuş galiba

  Gül çiçeğim geçmiş olsun bitanem

  Bol bol pekmez ye oda çok iyi kan yapar canım

 185. Bunlar nezaman şeytanın bacağını kıracaklar ben çok merak ediyorum

  Ama açlar ya accccccccccccc

 186. Teşekkür ederim SALİHA Ablam Saoll Canım Benim. Sen Nasılsın iyimisin Meleğimiz Nasıl Oğlunun Ateşi Düştümü

 187. Ayy Saliha Ablam sen gönüllüleri mi tutuyordun???
  Onlarda bir türli kazamadi Ablam yaa??

 188. SALİHAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM HAMD OLSUN İYİYİM
  NEDEN SİNİR OLUYORSUN ANLAMADIM

  TOPRAGIM BENİM DE FAVORİM ADEM ??

 189. Evet almiram tutmaz olaydım bunlar bugidisle kazanamıcaklar ben çok merak ediyorum bunların halı ne olacak ??????????

  Gönüllülere sinir oldum Elam bir türlü kazanamıyorlar ben izlerken ?????????????????????????????????????????????????????çiledenrum bazen sinirimden deyistirip bakmıyorum

  Gül çiçeğim canım çok şükür oğlumda iyi şimdilik
  Melekte yatıyor bende cemberimi yapıyorum

 190. SALİHAM SEN GÖNÜLLÜLERİ TUTUYORSUN BİR TÜRLÜ KAZAMIYORLAR ASLINDA BENİMDE GÜNAHIM GELİYOR YEMEK YEMELERİNİ İSTERİM

 191. Saliha ablam Sevindim Oğlunun biraz daha İyi olmasına Canım Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.
  …….
  ALLAH Rahatlık Versin Kızlar Hepinize İYİ GECELER ALLAH’A EMANET OLUN Nasip olursa Görüşürüz

 192. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 193. Evet Elam çok açlar ya keşke bu son oyunu kazansınlar artık ????????
  Şuan izlemiyorum sinirden kapattım

  Gül çiçeğim sanada hayırlı geceler tatlım ?????

  İncem sultanın çıktı gözün aydın

  Ama madu onu çok kırdı

  Ve çok kızdırdı ???????

 194. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  S. Ç.S AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI CAN SUYUM
  ????❤️❤️❤️❤️????❤️❤️❤️❤️???????????????????????

 195. TOPRAGIM SENDE Mİ İZLİYORSUN MAŞALLAH ÜNLÜLERE NAZAR DEĞMESİN ???????

 196. Elam yapmaya Nagihan nasılsa ağlıyor çok acıdım ya

  Ama konseyde ne dicek sence ben diyorum tekrar geciyim ünlülere benim düşüncem ama öyle bişey yapmasınya

 197. Evet Toprğım bende izledim hele final nasıldi öyle hilmicemin alıcağı sayı kendi elleriyle turbiye verdi Allah razı olsun???
  Yok Saliha ablam öyle şey olur mu nagihan hanım kendi isteğiyle gitti oraya şimdi hangi yüzle tekrar karşı tarafa geçecek ki??

 198. Ahada madunun intikamı başladı herkese hayırlı uğurlu olsun ????

  Ne biliyim dedim belki açlıktan beyni gitmiştir ondan almiram

 199. Bende şimdi YB izliyorum madu hanım nasılda yalan atıyor arkeyın yanında dura dura aynı onun gibi oldu onun tarzında bir intikam alıyor özenti madu nolacak???

 200. Allah rahatlık versin hatun kişilerimmm

  ????

  Ömür varsa yarın görüşürük inşaAllah

  ????

 201. Aaaa cumaliyi şutladılar ünlülere

  Bence Acun kabul etcek

  Ya bu maduyla arke çok tatlılar ya ??????????

 202. Kimse yok bende gidiyorum

  Hepinize tatlı tatlı rüyalar Allah izin verirse yarın görüşürüz ???????????

 203. Bana göre bu zaten acunun kararı gibi geliyor baktı ki bunların kazanacagı yok garibim cumaliyi ünlülere gönderecekler??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu