Kördüğüm

Kördüğüm 251. Bölüm Özeti #Mai Ve Yuvraj Plan Peşinde


Kördüğüm 251. Bölüm 14 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak. Kördüğüm 251. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde en önemli olay Mukta Ichcha ile ilgili gerçekleri anlatmaya gidecek. 14 Nisan kördüğüm neler olacak? Olayları an ve an  anlattığımız kördüğüm bölüm özeti sizleri bekliyor.

14 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 251. bölüm özeti; Yuvraj, Tej’in desteğini de almış yaptığı bütün pisliklere rağmen başı hala dik okula gelir. Okuldaki herkesin bu taciz olayından haberi vardır bundan dolayı da ona sapık gözüyle bakmaktadırlar. Yuvraj bu sırada Meethi’yi görünce annesi olduğunu öğrendiği İçça aklına gelir ve anlar ki o kız yani Meethi onun kardeşidir. Meethi ise onun bakışlarına sinir olup Yuvraj’a kızar. Daha sonra da dışarı çıkar. Mukta Meethi’ye hadi eve beraber gidelim der ama Meethi’nin eve dönmeye pek de niyeti yoktur.

Eline içki şişesini alan Meethi tam içecekken Akash gelir ve onu durdurur. Sen de kimsin diye çıkışsa da aslında o gencin canını kurtaran kişiden başkası olmadığını duyup bu tavrından dolayı pişman olur. Akash onu eve gitmesi konusunda ikna edip kendi eliyle onu evine götürür. Bu sırada eve doğru gitmek üzere olan Mukta araba arızalanınca aşağıya iner. Telefonu ise arabanın içinde kalınca kimseye de haber veremez. Yoldan geçenlere bakarken bir araba durur. Arabadan inen Tej’den başkası değildir. Biliyorsunuz Tej de kendine bir eş aramaktaydı hatta Amla’ya bile pis pis bakacak kadar ileri gidecek sapıklık içerisinde olan Tej için Mukta hedef haline gelir.

kördüğüm 251. bölüm özeti resmi 1

Mukta’yı zorlar ve arabaya bindirmeye çalışır ama Mukta zor da olsa ondan kurtulmayı başarır. Yağmurda ıslanmış bir halde eve gelir. Içça onu kendi kızı gibi görüp içeri alır ve ıslanmış saçlarını kurutur. Ichcha ile ana kız misali dertleşirler. Mukta içten içe Veer ve içça’nın bir arada yaşamasını ister. Damini ile bu konuda konuşan Mukta’nın aklına bir fikir gelir ve olanları, duyduklarını bir bir günlüğüne yazar. Içça ise yemek yaparken Akash gelir ve bir şeyler getirir. İçça yaptıkları için ve getirdiği şey için teşekkür eder. Ardında da bekle de yemek yiyelim deyip koşa koşa mutfağa geçer. Akash ise gelip ona mutfakta da yardım eder. Ev ahalisi ise yemek için teşekkür edip sofraya oturur. Yemekler harika olmuştur. 14 Nisan kördüğüm neler olacak? sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz.

“Mukta’nın Planı” Kördüğüm 251. Bölüm Özet

14 Nisan Kördüğüm özet devam ediyor. Kanha ise Mukta’nın kalemi düşünce koymak için baktığında defterde Veer’in adresini görüp Mukta’nın Veer ile konuşacağını anlar ve onu durdurmak için bir şeyler yapmalıyım diye düşünür. Mukta ise çoktan Veer’in çalıştığı yere gitmiştir. Veer karşısında Mukta’yı görünce şaşırır. Yuvraj hakkında konuşmak için geldiğini düşünür ama Mukta farklı bir konu deyince Veer onu odasına götürürken Kanha gelir ve Mukta’yı durdurur.Konuşmasıyla olayı Veer anlamasın diye ecel terleri döken Kanha, Mukta’yı alıp eve getirir. İçça ise ev halkına Akash’ın Meethi’yi kurtardığını anlatınca ev ahalisi bir kez daha hay Allah senden razı olsun dercesine ona bakarlar. Akash da ben insanlık görevimi yaptım sadece yine olsa hiç düşünmeden aynı şeyi yaparım diyerek mütevazi davranır.

Eve gelen Kanha ve Mukta konuşmaya başlarlar. Mukta neden Veer geçmişi gerçekleri bilmesin ortada nasıl bir sorun var da beni engelliyorsun der. Kanha ise Veer şu an Amla adında bir kadınla evli ve kendine yeni bir hayat kurmuş İçça bu olanları istemez der. Bu sırada odaya Nani gelir. Mukta ona kızar ve odasından çıkmasını söyler. Tej ise sürekli yağmur altında ıslanmış haldeki Mukta’yı hayal eder. Chanda ona dokunduğunda bile aklında Mukta vardır. Evlendirme dairesinde bile Mukta’yı, onun rüzgarda uçuşan saçlarını, gülen yüzünü hayal eder durur. Kafayı Mukta’ya takmıştır. Oradaki kızların hiçbirini beğenmez.

14 nisan kördüğüm özet resim 1

Veer  eve gittiğinde hala aklında Mukta vardır acaba ne için gelmişti diye kendini düşünmekten alamaz. Bu durumu fark eden Ummed ve Mai telaşla ne oldu diye sorarlar. Mai Mukta’nın geldiğini duyunca neye döndüğünü şaşırır ve geçmişi anlattı diye etekleri tutuşur. Veer sözlerine Mukta’nın geldiğini ama hiçbir şey anlatamadan gittiği ile devam edince hem Mai hem de Ummed derin bir nefes alır. Veer Mukta çok iyi bir kız ama ben Yuvraj’ın yaptıklarından dolayı hala çok utanıyorum der. Bunu duyan Yuvraj’ın morali çok bozulur. Mai, Yuvraj’ın moralini düzeltmek için gider ve sen canını sıkma Mukta’ya öyle bir oyun oynayalım ki bu yaptıklarına pişman olsun der. Bakalım nasıl bir oyun oynayacaklar? Bu sorunun cevabı bir sonraki bölümde sizlerle olacak. Kördüğüm bölüm özeti hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

128 Yorum

 1. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  ******KORDUGUM AILESI*****
  NASILSINIZ KIZLAR.
  KARDELENIM
  CICEYIM
  DEFNEM
  ZULISIM
  DENIZIM
  AYSELIM
  HELINIM
  ISEBALLAM
  IREMSUM
  MANYAM
  NURDAN ABALAM
  ELA ABALAM
  RUYA ABALAM
  SALIHAN ABLAM
  NAZLAM
  NAZIM
  INCEM
  TAUNAM
  GIZEMIM
  SEVDAM
  HALE
  ALMIRAM
  LUBAM nerdesin
  AMAYAM nerdesin
  PERIM nerdesin
  FIDAN nerdesin bu arada tebrikler kicuk anne
  *FILIZIM*
  NASILSINIZ BAKIYIM.OEDIM SIZI KUSURA BAKMAYIN SIK SIK YAZAMIYORUM AMA HEPINIZI COK SEVIYOR VE OPUYORUM

 2. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  ******KORDUGUM AILESI*****
  NASILSINIZ KIZLAR.
  KARDELENIM
  CICEYIM
  DEFNEM
  ZULISIM
  DENIZIM
  AYSELIM
  HELINIM
  ISEBALLAM
  IREMSUM
  MANYAM
  NURDAN ABALAM
  ELA ABALAM
  RUYA ABALAM
  SALIHAN ABLAM
  NAZLAM
  NAZIM
  INCEM
  TAUNAM
  GIZEMIM
  SEVDAM
  HALE
  ALMIRAM
  LUBAM nerdesin
  AMAYAM nerdesin
  PERIM nerdesin
  FIDAN nerdesin bu arada tebrikler kicuk anne
  *FILIZIM*
  NASILSINIZ BAKIYIM.OEDIM SIZI KUSURA BAKMAYIN SIK SIK YAZAMIYORUM AMA HEPINIZI COK SEVIYOR VE OPUYORUM

 3. Gunaydinlar harkese?? hayirli sabahlar nasilsiniz☺
  Gunaydin Aideciim sagol canim iyiyim san nasilsin?

 4. HAKKINDA İFTİRA ATTIĞINIZ YALAN SÖYLEDİĞİNİZ GIYBET ETTİĞİNİZ KALBİNİ KIRDIĞINIZ KİŞİLERDEN HELALLİK ALMA İMKANINIZ YOKSA BARİ ONLARIN GIYABINDA DUA EDİN VE DUA EDİN Kİ DUANIZ KABUL OLSUN YOKSA PERİŞAN OLURSUNUZ
  Kızlar günaydın
  Nasılsınız

 5. KAİNAT iyim sağ ol sen nasılsın bitanem
  Okulun nasıl gidiyor
  Çok sık yazamıyorsun buraya derslerin yoğun herhalde

 6. Kõrdügüm ailesine meraba nasylsyn iymisin janym ailem ben iyim

  Ilk oldugma gore bi hediyeyi hak etdim heralde dimim kyzlar

 7. Şüphesiz ki biz ölüleri de mutlaka diriltiriz. Onların yaptıklarını ve bıraktıkları eserleri yazarız. Biz her şeyi apaçık bir kitapta {{ LEHVİ MAHVUZ }} da bir bir kaydetmişizdir.

  YASİN SÜRESİ 12. Ayet

  ?????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm

 8. Herkese hayırlı sabahlar günaydın ?? kızlar ben bugün yazamayacağım akşama doğru anca yazabilirim akşama görüşürüz ?? ??

 9. Kızlar dun gece YBahar seyrettim ama şimdi tekrar sadece Sultanlı sahneleri izleycem zaten bölümün yarıdan fazlası Madunun Rkaya gösterdiği sahte aşk sahneleri var artık bu sahte karı kocanın sahte aşklarından gına geldi ömürleri sahte aşk gösterileri ile geçiyor??

 10. ZÜLEYHAM Güle güle git güle güle gel bitanem?
  Rka Maduya be dedi biliyor musunuz
  SENİ SULTANIN YANINDA GÖRÜNCE BENDE SULTANIN YAPMAK İSTEDİM HANİ ARABANIN ÖNÜNE DİKİLİP BANA SİLAH ÇEKTİ YA BEN DE SİLAH ÇEKMEK İSTEDİM AMA SULTANA DEĞİL SANA SİLAH ÇEKMEK İSTEDİM MADU KENDİNE BENİ AŞIK ETME SUÇUNDAN SENİ VURMAK İSTEDİM
  AAA meğer Rka Maduyu kendisine aşık ettiği için suçluyormuş??

 11. Kötü Rka kendisini kahraman sanıyor kahraman Sultanı da kötü sanıyor??
  Sultanımı arayıp karım nerede diye soruyor ve Sultandan Rkayı morartacak bir cevap geliyor
  Neden karını benim yanımda arıyorsun eğer Madu benim karım olsaydı onu dünyanın en mutlu kadını yapardım ve benden asla uzaklaşmak istemezdi ama bak Madu senden kaçıyor???

 12. Madu şeytanı Sultanıma neler söyledi kalbini kırdı sanki kendisi Sultanımın hayatına maydanoz olmamış gibi sanki adamın etrafında dönüp durarak adamı hem kendisine borçlandırdı hem aklını gönlünü çelmemiş gibi işte germek Madunun yüzü bu Sultanın kalbini inciten Madu
  İşte artık bundan sonra Sultanım o şeytanın gerçek yüzünü gördüğüne göre artık onun oyunlarına gelmemesi gerekiyor yoksa Sultanım da dilimden kurtulamaz??

 13. Günaydın hayırlı sabahlar canlarım güzelliklerim ???

  İncem nurdanım zulişim kainatım nazlam sevda

  Sizlerede gunaydın nasılsın bakalım ????

 14. HAYIRLI SABAHLAR..
  ???
  ELAM dün acil bir işim çıktı yazamadim. Günün aydın olsun öpüyorum seni.. S.Ç.S❤❣
  CAN SUYUM ❤KELEBEĞİM
  ???
  BELLOŞ günün aydin olsun Pirlantam. Allah razi olsun güzel sözlerin için.. sen de benim kardeşimsin. Ve evet sanki biz yıllardır birbirimizi taniyorduk. Galu belada mi tanışmıştı ruhlarimiz acaba❤❤Tecvitli kur-an ha.. Vavv. Vavvv.. ben de öğrenicem inşallah.. Harikasın çok ozelsin.. Seni çok seviyorum Belloş ❣❣

 15. Günaydinlar kizlar nasilsiniz , ben iyiyim bu gün okula gitmedim ve gitmicemde taaa cuma günine kadar evdeyim , dügündeyim ? eee sizler nasilsiniz bakalim Aidem tatlim naber , Sevdacim hoşgeldin , Ince merhabalar , Defoş sanada günaydin , Saliha abla hayirli sabahlar , Nurdan abla nasilsin , Nazlacim merhaba al çikolatalari ? , Zülişim beklicez seni …

 16. Herkese tekrardan merabalar nasylsynyz ablalar ben iyim cok sukir okuldayym

  Nurdan abla cikolata icin cok tesekur ederim cojuklar cok begendi cojuklar datym benim alerjim varda cikolataya

 17. GÜNAYDIN KIZLAR
  ???
  DEFNE canım günaydın çok üzgün olduğunu biliyorum seninle db sitesinde ah kalbim sayfasında tanıştık yazdığım ilk yorumda bana sen eşlik ettin.Ne kadar seviyeli ve dürüst olduğunu bir kac yorumunda anladım.Yalanci bahar sayfasına hic yazmadım orada yaşananları bilmiyorum tek bildiğim senin kimsenin günahına girmeyeceğin arkadaşlık sohbet düşüncesi aklımda hic yoktu senin ve diğer kızların Filizin samimi olduğunuzu düşündüm.Iyiki tanımışım seni ,sizleri,üzme kendini zaten birsürü sorunla mucale ediyorsun birde bunları düşünme iyi bak kendine görüşürüz

 18. Günaydın hayırlı Sabahlar Kızlar ALLAHÜ TEALA Bugünde Kalbinizden keçen bütün Dualarınızı Kabul Buyurur İNŞALLAH
  ……..
  BUGÜN ÇOK FAZLA YAZAMAYACAM YENGEME YARDIM ETMEM GEREKİYOR.AKŞAM NASİP OLURSA GELECEĞİM İNŞALLAH ALLAH’A EMANET OLUN

  1. gül çiçek günaydın hayırlı sabahlar haber verdiğin için teşekkür ederim kolay gelsin

 19. DEFNEM Rüyamında Dediydi gibi Üzme kendini Sen Çok düşünceli ve bi O kadarda iyi bi insansın Evet yüzünü görmemiş ola bilirim ama kalbinin Temizliğini hissediyorum bende bu siteye ilk önceler yazanda Bana çok sıcak Davrandın Ve davranışın tekrardan Yazmaya neden oldu bende sonradan seni ve arkadaşlarımı Tanıdıkca hepinizi çok sevdim İyiki Tanıdım seni Bitanem Sen Çok Değerli Arkadaşımsın Bu sözlerimi Tüm içdenliyimle yazıyorum Seni Çok Seviyorum ❤❤❤

  RÜYAM Sanada günaydın hayırlı sabahlar Canım benim nasılsın iyimisin

 20. FİLİZİM GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR CANIM NASILSIN İYİMİSİN
  ……
  AİDEM sanada günaydin hayırlı sabahlar Gülüm
  ……
  NURDAN ABLAM Günaydın hayırlı sabahlar Canım

  MANYAM Günaydın hayırlı sabahlar
  .
  ZÜLİŞİM Günaydın hayırlı sabahlar Bitanem

  SALİHA ABLAM Günaydın hayırlı sabahlar Canım
  ….
  İNCEM NAZLAM Sizlerde günaydın hayırlı sabahlar Kızlar

 21. Aynen Defnem üzme kendini ya boş ver kendini üzmeye değmez biz biliyoruz seni zaten ben yalancı bahar sayfasını pek bilmiyorum tabi. Senin tüm kalbinin temizliğini biliyoruz buraya tüm samimiyetinle yazıyorsun ❣️❣️ bunu biliyoruz hepimiz ve çok düşünceli ve yazdıkların bir o kadarda harika ?? keşke bende senin gibi olsam gerçekten bunu tüm samimiyetimle söylüyorum sen en iyi arkadaşımsın ?? üzme tatlı canını ❤️❤️

 22. Hayırlı sabahlar Gülçicek nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ??
  Neyse ben kaçtım sonra yazarım ?? dersler beni bekler ☄️☄️

 23. RÜYAM,ÇİÇEĞİM,ZÜLİŞİM
  Allah razi olsun çok teşekkür ederim..
  Kızlar inanın bu mesele o kadar eskiki 2.yilini doldurmak üzere.. Mesele benim iyi bir insan olmam da değil ama bu konuyla ilgili bi buzdağı varsa ben bunun tamamını gördüm öyle olmasa niye kesin konuşayım. Zaten eski bi mesele önemi yok. Konusu açılmıştı evvelsi gün açıklama yaptim maziden o kadar.. Herkes kendi istediğine inanir..
  Ee sizler naptiniz bugün ??

 24. Sendende ALLAH Razı Olsun DEFNEM. Ben Bugün İşim Çok ya Yengem lerin Suları Kesim O’na Su Taşıyacağım Hemde Elimizle Kaç gündür Tamir var Oyüzden Suyu Eliyle Taşıyor Kıyamadım Yardım edeceğim Diye söz verdim Şimdi Beni bekliyor Bi size bakıyım dedim Canım

 25. Teşekkür ederim RÜYAM Şimdi Iyiyim Canım Öyle bi anlık bişey Kaç Gündür Dikkat edemedim kendime Ondan kanım Düştü ama Kan yükselten bişeyler yedim Dinlendim İyi geldi Bitanem. Senin iyi olmana sevindim Ablam

 26. DEFNEM canim aynene oyle dusunme artik..ben ogle yemegi yapiyorum kayin babam icin isim bitince donerim gorusuruz canim???

 27. Geçmiş olsunn GÜLÇİÇEĞİMM yorumları tam okumadım hastamı oldun. Dikkat et kendine beslenmene dikkat et ???

 28. GAMZELİMM nasılsın boşver ? iki yılı aşkın bir zamandır ne çabaladığını ben gördüm görmediğim tarafıda eminim güzel bir lisan ile açıklayacağinı. Ben bu konu uzadı dedikçe belki bana katılmadınız ama durum ortada. Gereksiz can sıkmaya lüzum yok. Ama tabi sen bilirsin. Senin güzel yüreğin dayanamaz bilirim ❤️❤️❤️❤️ Nezaketli GAMZELİMM

 29. Teşekkür ederim ZÜLİŞİMM iyim Elhamdülillah sen nasılsın nasıl gidiyor ders çalışmaların Allah yarr ve yardımcın olsun ???

 30. MANYAM GÜL ÇİMEĞİM MELEĞİM sağ olun kızlar ben iyi diyeyim de iyi olayım
  Siz nasılsınız
  Ben bugün çalışıyorum fazla çok işim var yine de sayfaya bi bakayım dedim?

 31. Kolay gelsin Zülişim..?
  ???
  NURDANIM ben bu saçma mesele yüzünden 3 ay yorum yazmadim. Eski günlere dönmek istemiyorum.. Ne kimseye açıklama yapmak ne de kimseden açıklama duymak istiyorum. Nezaketimi korudum çünkü mesele benim şahsi meselem değil.. Artik hiçbir güç beni bu konuya bulastiramaz ??
  ???
  Bay Radhot ne güzel konuştu dün. Muktaya ben senin arkadaşın değilim senin babanim benimle düzgün konuşacaksın dedi. Ay ağzına sağlık dedim ya??

  1. defne biz seni biliyoruz sen görmesem de çok iyi tanıdım hiç bir şey için canını sıkma sen üzüldükçe ben burda üzülüyorum sen her ne kadar bana kızsan da abla demene sen benim canım biricik ablamsın nurdan ablam da öyle sizler iyi varsınız

 32. GAMZELİMM işlerin nasıl bay karizma güzel giriş yapmış ???

  İNCE HATUN nasılsın zaten hatırlayalım düşünelim diye GAMZELİMLe yazıyorduk ayet ve hadis sağol sende katıldın. Güzel oluyor

 33. İNCE HATUN uzadıkça uzuyor lütfen kapatırmısın bu konuyu. Daha açıklama yapmayın iki tarafta lütfen gerçekten baydı yani o günki yazışmalarınızı okumadım tam olarak kim ne yazdı bilmiyorum ama KAPATIN BU KONUYU YOKSA GERÇEKTEN KİŞİSEL OLARAK SAYFAYI DEĞİŞTİRECEĞİM. BEN SEVMEM TARTIŞMA ORTAMLARINI LÜTFEN. Uzadıkça lastik gibi geriliyor ortam GAMZELİMM BİR DAHA BU TARTIŞMAYA GİRMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ. Sende dikkat et hatunum gerçekten bireysel olarak sıkıldım bu konu uzarsa sayfayı değişip başka sayfada yazmaya başlayacağim. İNCE HATUN İLK ah kalbim sayfasında yazıyoduk ordada aşk meşk işleri konuşuldu kaybolduk arada buraya geldik. Yine taşınırım katlanamam AVİSİNEDE VİVİSİNEDE

 34. Sen haklısın ben haklıyım o hakkı bu haklıı eee herkes haklıysa haksız kim GERÇEKTEN KAPATIN BU KONUYU TEK SATIR OKUMAK İSTEMİYORUM CİDDİYİM SAYFAYI DEĞİŞİR YAZMAM BURAYA BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERİDE ORAYA DAVET EDERİM. GELEN GELİR GELMEYEN KENDİ BİLİR. Lütfen kişisel olarak algılama İNCE HATUN sen seviyeli Allah korkusu olan bir insansın. Seni diğer abartılı fanlarla kıyaslamıyorum ama cidden çok baydı bu mevzuu

 35. NURDANIM bu Çukurda dün ne oldu Saadet dayak yemiş öyle mi?? Beyefendiyi alt edemediler mi :)

 36. HEPİNİZE HAYIRLI GÜNLER DİLERİM NASILSINIZ CANLARIM?????
  DEFNEM???
  NURDAN ABLAM???
  SALİHA ABLAM???
  NAZ ABLAM????
  ZÜLİŞİM???
  ĞÜLÇİÇEĞİM???
  MANYAMM⚘⚘⚘
  RÜYA ABLAM???
  NASILSINIZ İYISİNİZDİR İNŞALLAH
  OPÜYORUM SİZLERİ NURDAN ABLAMIN DEĞİŞİYLE HATUN KİŞİLERİM?????

 37. GAMZELİMM çukuru izledim ama ilk defa sıkıldım SADİŞLE SALİHİN SAHNELERİ GÜZELDİ BARIŞ MANÇO ALLA BENİ ŞARKISI EŞLİĞİNDE adam ne müzik yapmış ne sözler yaZmışşş EFSANEE EFSANEEE bin yıl sonra bile dinlenecek sözler müzikler ❤️❤️❤️ Sba izlemiyosun demek peki ne izledin akşam. İçine afadersin ettiler dizinin müziği bile ne hoştu. Ferhat bey boş bulduğu kadınla birlikte olmuş zarrrrrr ??? iğrençlikler abideleri

 38. NURDANIM gitme hiçbir yere Huzur Köşem konuyu kapattik. Muhattaplardan biri ben olduğuma ben de sana susma sözü verdigime göre gitmene gerek yok ;)
  Ya NURDANIM bu Reyhani da merak ettim ben. Kız tam kayboldu insallah birşey olmamıştır ?

 39. Beyefendi öldüüü GAMZELİMM ama oğulları var biri Senanın abisi polis olan biri avukat şimdi onlar at koşturuyor. Vartoludan ötürü tokat yedi Saadet. Nasıl ihanet edersin bize diye dinlemediler kızı ??? saçmalamaya başlarsa üzülürüm ki akşam ilk defa sıkıldım izlerken ???

 40. Sağol SEVGILI AH KALBIMIN EDİTÖRÜ TATLI ALMIRA hoşgeldin kuzum sen nasılsın canım ?????
  ???
  NURDANIM akşam işim vardı hiçbir şey izlemedim. Arkadaşım söyledi dizilerdeki bilgileri ..

 41. Ay NURDANIM Barış Manço harika ya.. Şu Simsiyah gecenin koynundayim ve Unutmaki dünya fani şarkısı varya beni mest ediyor. Biliyor musun NURDANIM ben hâlâ 90li yılların şarkılarını dinliyorum. Yeni nesli hiç bilmiyorum takip etmiyorum..??
  Ne varsa eskilerde var???

 42. Bende iyiyim Defnem bos bos oturuyorum evde sizler napıyosunuz defnem senin bütün söylediklerine katılıyorum konuşmalarinda çok haklisin bu konularda oldukça bilgili olduğunu biliyorum cnm benim susma hakkinı kullanarakta çok iyi yaptın anlatsan da anlamıyolar o yüzde en iyisi ????

 43. REYHANIM arada girip selam veriyordu epeydir haber yok ?? inşaAllah iyidir. Belkide beşik kertiğiyle nişan falan uğraşıyordur ???.

  ????

  ALMİRAA tatlı hatunum ??? teşekkür ederim iyim Elhamdülillah sen nasılsın

 44. Gerçekten de öyle özellikle ben eski dizileri çok arıyorum ya şimdikler hep boş???

 45. Sagol ZÜLISIM çok şükür iyiyim…sen nasılsın allah zihin açıklığı versin canım
  ???
  ÇIÇEGIM sanada kolay gelsin dikkat et kendine
  ???
  NURDANCIM nasılsın cocuklar nasıl
  ???
  ALMIRA canım hosgeldin tatlı editör nasılsın iyimisin??

 46. GAMZELİMM

  Dönence ( simsiyah gecenin koymundayım )
  Gülpembe
  Can bedenden çıkmayınca
  Kol düğmeleri
  Hanımeli
  Can bedenden çıkmayınca

  ❤️❤️❤️

  Saymakla bitmez hele müzikler o müzikler ❤️❤️❤️❤️
  Bir BARIŞ MANÇO daha dünyaya gelirmi adam eşeğe şarkı yazdı emsalsiz

  Nane limona bibere patlıcana şarkılar yazdı. EmsalsizZZZZ. Muhteşem ötesi. Bende sendenim GAMZELİMM hiç bilmem yeni nesil şarkılarını bir MUSTAFA CECELİ yi beğenerek dinlerdim bir yılı aşkındır adamın adını duymaya tahammül edemiyorum ????

 47. Teşekkür ederim Nurdan ablacım bende iyiyim çok şükür ??
  ??????????
  Teşekkür ederim Rüya ablacım iyiyim idare ediyorum ??

 48. DEFNEM cok severim Barış Mancoyu..simsiyah gecenin koşunundayım en favori şarkımdır.. gerek yasam tarzı gerek sanatı herzaman hoşuma girmiştir ölümü beni etkileyen tek sanatçı oldu diyebilirim

 49. Aynen ya ne varsa eskilerde var şimdiki şarkılar dinlenmez vaziyette bende sevmiyorum Mustafa Ceceliyi önceden güzel şarkıları var idi şimdi adamı görünce yüzüne tüküresim geliyor gerçekten ?? hiç sevmiyorum ya tipi falan değişmiş bide

 50. (Sari çizmeli mehmet ağa)şarkısını da çoook severim çok iyi bir sanatçıydı. Allah Rahmet Eylesin….

 51. Evet ya bende severim Barış Mançoyu gülpembe şarkısı evet bide simsiyah gecenin koynundayım çok güzel şarkıları vardı Allah rahmet eylesin ??

 52. Eksik olma Almiram :)
  ???
  NURDANIM hepsi muhteşem. Baba bizi eversene diye sinema filmi vardi Mançonun ne hoştu ya kaç kere izledim.. ;)
  Beyfendi ölmüş. Kendisini ilk Zerda’da izlemistim. Burak Sergen iyi bi oyuncu. Kara sevdaya da damga vurmuştu
  Reyhan hayırlı işlerle meşguldür inşallah Rabbim ona uzun ömür ve saadet versin ??

 53. Şimdiki yeni nesil şarkılar biliyorum ya ben ama öyle çok dinlemem zaten bide uygunsuz oluyor klipleri falan bide hep isyankar oluyor şarkılar mesela İrem derici Murat Boz Murat Dalkılıç falan filan bunları dinlemem ben sevmiyorum tipleri

 54. NURDANCIM Mustafa Ceceli şarkıları sesi yeni nesil şarkıcılardan cok daha iyi şöhreti parladıkça kendini değiştirdi…buyuzden biraz gözümden düştü ama şarkılarını seviyorum

 55. Sagol Zülişimmmm iyiyim??
  Ya evet ya defnem bayılırdım o sinema filmine hele ki sevimmm diyişi çok iyiydi yaaa??

 56. Kizlar kusura bakmayın biraz hızlı yazıyorum kelime hataları yapıyorum…ALMIRA canım sağol çocuklarda iyiler küçük hanım elimi çekiştirip duruyor evde sıkıldı parka gidelim..hep telefonla ilgilenme diyor.

 57. ARKADAŞLAR BU DB VE VİYAN FAN MESELESİ TARTIŞMASINI KAPATTIK KİMSE KİMSENİN KALBİNİ KIRMASIN SİTE KURALLARIMIZIN KURAL1 = İlk kuralımız yorumcular birbirlerinini eleştiremez, hakaret edemez, küfür edemez. Ancak takip ettiğin dizi film veya oyuncu hakkında ahlak kuralları çerçevesinde tabiki eleştirebilirsin.
  BU KURAL ÇERÇEVESİNDE KALIRSAK BURASI HUZURLU AYNI ZAMANDA SİTRES ATTIĞIMIZ KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİĞİMİZ BİR YER OLUR

 58. Evet GAMZELİMM kaliteli bir oyuncu BURAK SERGEN o devir kapandı bakalım beler olcak çukurda ???

  ???

  Barışın tüm şarkıları muhteşemdi halada muhteşem ❤️❤️❤️

 59. Ay Almira hatirlamana çok sevindim kuzum. Sen benim sevdiğim eskileri hep biliyorsun. Sevimi(Meral Zereni unutmak mümkün değil :) ) Şey diyordu Barış Manço:Sevim dediki bizim çocuğumuz oldu
  Barış M:Nasıl yani Sevim ben seni bi kere ağacın altında yanağından öptüm. Demek tıp çok gelişti diyordu ya???
  Hulusi Kentmen vardi ne çok severdim rahmetliyi..
  ???
  HOŞGELDİN Bellam Pırlantam ??
  ???
  RÜYAM Zülişim Aynen mustafa C. Parayı bulunca kudurdu. Karısının namusuna çocuğunun anasına neler söyledi öyle nasıl dil uzattı namusuna ya?

 60. Ay Almira hatirlamana çok sevindim kuzum. Sen benim sevdiğim eskileri hep biliyorsun. Sevimi(Meral Zereni unutmak mümkün değil :) ) Şey diyordu Barış Manço:Sevim dediki bizim çocuğumuz oldu
  Barış M:Nasıl yani Sevim ben seni bi kere ağacın altında yanağından öptüm. Demek tıp çok gelişti diyordu ya???
  Hulusi Kentmen vardi ne çok severdim rahmetliyi..
  ???
  HOŞGELDİN Bellam Pırlantam ??
  ???
  RÜYAM Zülişim Aynen mustafa C. Parayı bulunca kudurdu. Karısının namusuna çocuğunun anasına neler söyledi öyle nasıl dil uzattı namusuna ya?
  Ne acı

 61. ZÜLISIM yeni çıktığı dönemlerde…Murat bozu bende severdim zamanla yıldızı parladı sonra kendini kaybetti.

 62. RÜYACIM Mustafa ceceli gönlümden de gözümden de düştü ne kendisi ne şarkıları artık bir anlam ifade etmiyor benim için eskiden şarkılarını severdim.

  Rahmetlik iyiydi kudurmadan önce ????

 63. Ayy gerçekten defnem çok komiktiya heleki Hulusi Kentmen nin gizli gizli çocuğu sevmesi aynı bana benziyor demesi??

 64. Aynen ya Rüya ablacım bende önceden dinlerdim şimdi sevmiyorum pek bide tipi falan değişmiş ya ??

 65. Aynen Defnem ya Mustafa Ceceli bozdu iyice ne yapacağını şaşırdı önceden öyle değildi ama şimdi değişmiş iyice ??

 66. BELLAM limoni gibisin. Halan birşey mi dedi ?
  ???
  ÎNCEM ❤❤❤
  1.si Sana hakkım sonuna kadar helal. Şahsi bi sorunumuz olmadi
  2.si Otur oturduğun yerde hiçbir yere gidemezsin kırarım bacaklarını ha ???? Avi de Vivi de feda olsun sana..
  Sana cevap vermeyisim seni kaile almadığından değil mevzuyu uzatmak istemedim bitanem..??
  Şu gitme lafını unut. . Bak gidersen bulurum seni :)
  Ayrica Madhudan Rkden istediğinden konuşabilirsin..

 67. ARKADAŞLAR TARTIŞMA GEÇEN HERKESİN TÜM YORUMUNU SİLİYORUM KİMSE KUSURA BAKMASIN İŞİN TADI DEĞİŞECEK O YÜZDEN MÜDEHALE EDİYORUM LÜTFEN KOYU DEĞİŞTİRİN

 68. Hem seni neden istemeyelim burda burasi herkese ait bir yer İnce lütfen beni yanlış anlama olur mu??

 69. Evet oyleyim biraz Defnem.yooo halam hic bir sey demedi ee bebek gul bebek el ustunde tutuyor .

  Evet Ruyam hafif morelim bozuk iste buraya yazinca unuturum.

 70. INCE canım sen açık sözlü birisin tabiki sevdiğin dizi ve karakteri ile ilgili yorum yapabilirsin kimse bundan rahatsız olmadı mevzu başka yerlere gitmesin diye konuyu değiştirmeye çalıştık sende unut yeni bir sayfa açılsın..ayrıca yazmaya devam et

 71. Arkadaşlar bizim site halki olarak çok ahlaklı ve merhametli huylarımız vardır. Öncelikle hiçbir mevzuyu uzatmayız ve kimseye sırtımızı dönüp kaybetmeyi göze almayiz. ÎNCEM Allah’ina kurban otur oturduğun yerde. Sana izin çıkmadı ??
  Şimdi size Kordugumle ilgili komik şeyler anlataayim da keyfiniz yerine gelsin..
  Arkadaşlar bizim erik kurusu koca delisi Chanda biliyorsunuz Sübyancı Sapık Tejle evlenmek istiyor. Tejin odasını temizlerken ne buldu bilin?? Tej sapığı ne kadar genç ve güzel kadın varsa hepsinin Fotoğrafını CDsini albüm yapmış. Chanda özledikçe kudurdu. Ve hain planlarina başladı. Kızlar ilerde Tapu tüm gelişmeleri bilerek kızının yerine gelin oluyor. Bence bu Sinsi Chanda Tejle Muktanin evliliğini engellemek için Tapuyu buldu ve haber verdi.. ?bakalim..

 72. Arkadaşlar bizim site halki olarak çok ahlaklı ve merhametli huylarımız vardır. Öncelikle hiçbir mevzuyu uzatmayız ve kimseye sırtımızı dönüp kaybetmeyi göze almayiz. ÎNCEM Allah’ina gurban otur oturduğun yerde. Sana izin çıkmadı ??
  Şimdi size Kordugumle ilgili komik şeyler anlataayim da keyfiniz yerine gelsin..
  Arkadaşlar bizim erik kurusu koca delisi Chanda biliyorsunuz Sübyancı Sapık Tejle evlenmek istiyor. Tejin odasını temizlerken ne buldu bilin?? Tej sapığı ne kadar genç ve güzel kadın varsa hepsinin Fotoğrafını CDsini albüm yapmış. Chanda özledikçe kudurdu. Ve hain planlarina başladı. Kızlar ilerde Tapu tüm gelişmeleri bilerek kızının yerine gelin oluyor. Bence bu Sinsi Chanda Tejle Muktanin evliliğini engellemek için Tapuyu buldu ve haber verdi.. ?bakalim..

 73. Neler oluyor böyle ya İncecim tabiiki izleğin dizinin hakkında konuşmalısın bu senin en doğal hakkın. Buradan gitmeyi kesinlikle aklından geçirme biz senin tekrardan buraya yazmana çok mutlu oluruz gerçekten ?? İsteğin kadar Vivi ile Avi hakkında konuşabilirsin hem eleştiri babında hemde övgü babında yeri geliyor bizde izlediğimiz diziler hakkında konuşuyoruz ?? hatta Kördüğüm deki İccaya neler diyoruz sende biliyorsun ?? ama konu başka taraflara gidince arkadaşlar belkide uzatmak istemedi olur ki bu seni kaileye almamaları değildir bide Onlar eskiden çok çekmişler fan kavgalarından onlarada saygı duymak lazım ??belki aynı konuyu ısıtıp ısıtıp tekrar konuşmak istemediler. Neyse biz seni seviyoruz lütfen gitme ve Sultan hakkında olan yorumlarına devam et bak gidersen üzülürüz gerçekten ??

 74. Defnem gerginliyi kaldirmayi mutlulugu neseyi sacmayi cok iyi biliyorsun. İyiki varsin diyecrk kelime yok.

  Ohhh olmus ona chanda.

 75. Selam kızlar ben hastaneden çıktım
  Evdeyim şimdi busuuru işim var daha sonra pazara gitcem

  Yazmassam merak etmeyin
  Allah emanet olun

  Nurdanım nereye gidiyorsun

  Uzatmayacaklar inşallah

  Defnem bende seni çok iyi tanıdım burda kim ne demiş kim ne yapmış
  Hepsini boşver canım seni tanıyan tanıyor

  Seni çok seviyorum kendini üzme

 76. Neler olmuş böyle İncecim gitmeyi aklından bile geçirme ?? tabi izlediğin diziler hakkında konuşabilirsin bu senin en doğal hakkın hem Vivi ve Avi hakkında yeri geliyor bizde izlediğimiz diziler hakkında konuşuyoruz Kördüğüm deki İccaya neler diyoruz sende biliyorsun ?? ama konu başka taraflara gidince arkadaşlar belkide uzatmak istemedi olur ki bu seni kaileye almamaları değildir bide Onlar eskiden çok çekmişler fan kavgalarından onlarada saygı duymak lazım ?? Neyse sen tekrardan yazmaya devam et biz seni seviyoruz ❣️❣️ gerçekten ve Sultan hakkında olan yorumlarınada devam et ?? eğer gidersen çok üzülürüz (ne olur yorumum çıksın bu kaçıncı göndermem)

 77. İncem sende yanlış anlama burda tatsızlık olmasındiye söylüyoruz konuyu kapatın

  Çünkü iş kalp kırmaya kadar gidiyor

  Sende öyle olmasını istemezsin biliyorum

  Seni tanıdığım kadarıyla

  Senide seviyorum

  İnşallah beni yanlış anlamzsın
  Allah emanet ol

 78. Aa SALİHAM çıktınız mi kolay gelsin bebeğim çok sağol ??
  ???
  Sağol Belloş eksik olma. Bu arada benden başka BELLOŞ diyen var mi sana olsun istemem :)
  Îremsum nasıl ?
  BELLAM neyin var bugün özel birşey mi..

 79. Ay bu Tej o zaman sapık çıktı tövbe tövbe Tapu Mukta yerinemi gelin oluyor ?? şaşırdım doğrusu dün ne çabaladı ama bay karizma ?? kızı için ya ben senin babanım diye ama Nani cadısı köşeden izliyordu öyle kızın aklına girmiş ??

 80. Dunku kördüğüm bolümünu izledim bu veerin büyük babası öldü hepsi ağlıyo neden bizi bırakıp gittin ee birakinda bir zahmet gitsin yaşamış yaşayacaği kadar adam artık torununun torununu görecekti yahuuu…????

 81. Aynen Almira adam 300 yaşına gelmişti bide ağlıyorlar mı niye öldün diye ?? bırakında adam ölsün yani yaşamış yaşayacağı kadar üç nesli gördü adam dünyaya bile zarar bence yaşaması ??

 82. Senden baska Beloş diyen yok tek sensin yazarim..
  İremsu nasil bilmiyorum en son kustu benlee.

  Evet bugun kotuyum biraz okiz yine morelimi darmaduman etti nasil bir sinamanin icindeyim bilmiyorum kendimi sasirdim artik DEFNEMMM…

 83. Ay Bellam üzüldüm..
  Efe seni sinir etmiş neden?
  Iremsu küsmüş neden?
  Mesele mühim mi ki..

 84. Yoooo Defnem Efe beni uzmedi tam tersi az once az da olsa morelimi yerine getirdi..

  Suda gecen sana oku demistimya ona anlatmadim cunku ustume geleceni biliyordum anlatmadim diye kustu…

  Yani oyle gorukuyor bu kiz hep cins seyler yapiyor otogralar vidyolar artik aileme bana efeye bir seyler yapsindan korkuyorum ben nasil mutlu olabilirim hayatimda hic bu duruma dusmemistim hayat bana buyuk sinavlar veriyor ama ben onlari gecebilirmiyim bilmiyorum…

 85. AA ben yokken bir şeyler mi olduğu???

  ..
  .
  ??Filiz abloş??
  Nasılsın abloş ben seni soruyorum peki ya sen soruyon mu benii??

 86. BELLAM IREMSU sana küs kalamaz,kırgınlığı geçer merak etme..
  Diğer konu şu timarhanelik kız sanırım.. O da Allah’ın izniyle birşey yapamaz üzülme sen. Sıkma canını..
  ???
  HOŞGELDİN HELİNCİM :)

 87. Defnem isalah gecer kirginligi.

  Okiz artik ne yapacani kestiremiyorum isalah amin uzulmemek eldemi yine uzuntuluyum

 88. Nazım seni sormalı sağol sen nasılsın nerelerdesin??
  ???
  Ya bu Adini sen koyda Ömer nihayet annesinin onu bilerek terk etmediğini anladi ya ohhh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu