Kördüğüm

Kördüğüm 253. Bölüm Özeti # Nani Thakur Konağından Gitti

Kördüğüm 253. Bölüm 16 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak. Kördüğüm 253. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde en önemli olay Jogi ile Tej karşılaştı. Mukta’nın doğum günü kutlandı. Nani Thakur konağından gitti. Nani Tej ile yolda karşılaştı. Bu olayların nasıl şekillendiğini öğrenmek istiyorsanız. Özetimiz sizi alt başlıkta bekliyor.

16 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 253. bölüm özeti, Jogi ile Mukta’nın gazete taslağı üzerine konuşması ile başlar. Mai, kendisini tehdit ettiğini ne  yapacağını bilemediğini söyler. Jogi, Muku’ya Jogi Thakur daha ölmedi. Bunun hesabını soracağım. Sen merak etme der. Ancak bunu neden yaptığını merak ettim deyince Muku da Veer’e her şeyi anlatmak istediğini Ichcha annemi eski hayatına kocasına kavuşturmak için çabaladığını ama önüne bu tehdit ile geldiklerini söyleyince Jogi ilk başka Mukta’ya kızmak istese de bu çabanın güzel bir amacı olduğunu görünce biraz olsun rahatlar.

Muku ise dedesinin bu işin üstesinden gelip gelemeyeceğini bahçede düşünürken birden kapının önüne lüks bir araba durur. Arabanın içinde bizim sapık Tej vardır. Gele kaş göz işaretleri ile Muku’yu taciz etmeye çalışır. Mukta da hemen içeri girip kaçarken Jogi ile karşılaşır. Jogi neden korktun kızım deyince arabadan biri bana sarkıntılık ediyor der. Jogi hemen kapıya kadar koşar ama Tej çoktan gitmiştir. Çünkü bir önceki karşılaşmasında Mukta’nın attığı tokadı hatırlamış ve yeniden tokat atmasın diye gitmiştir.

Ichcha ise evlatları ile arasının düzelmesi için tapına gelip edilen duya katılmıştır. Duayı eden ise Akash’dan başkası değildir. Herkes dağıldığında bile Ichcha oturduğu yerden dua etmeye devam ettiğini gören Akash cebinden Meethi’nin telefonunu çıkarıp verir. Ichcha şok olur. Çünkü Meethi telefonun kaybolduğunu söylemişti. Bu arada hangisi Ichcha hangisi Meethi artık ben bile karıştırmaya başladım. Eskiden Ichcha paspal gibi giyindiği için fark ediliyordu. Şimdi zorlandığımı söyleyebilirim. Jogi ise gözü konağın yola açılan kapısındadır. Balkondan Mukta’nın dediği gibi bir aracın devamlı gelip gittiğini görünce hemen yola kadar gelir ve Tej’in yolunu kesip araçtan indirir. Tej, araçtan elinde çiçeği ile birlikte inip torunun Mukta’ya talibim der.

Kördüğüm 253. Bölüm Özeti Resim 1

Jogi sinirle Tej’i itekleyip defol buradan sana verecek ne kızım ne  de torunum var der. Tej iteklemenin etkisi ile afallar. Düşmek üzere iken son anda araca tutunur. Sinirden silahını çekip Jogi’ye bu yaptığını ödetmek istese de aklına Muku gelir ve bir daha bu kapıya gelemeyeceğini düşündüğü için silahına sarılmaz. Jogi de polisi çağırmadan defol buradan der. Tej tam inatçı keçi gibi Mukta’yı alacağım diye Jogi’nin yüzüne açık açık söyler. Muku çok yakında Bundella olacak deyip iyice Jogi’nin sinirine oynar. Jogi yakasından tutup arabasına Tej’ı fırlatıp atar. Arkasından da kürekle vurmak için geldiğinde Tej arkasına bakmadan kaçar.

Mukta’nın Doğum Günü Kördüğüm 253. Bölüm Özeti

Kördüğüm 253. bölüm özeti devam ediyor. Muku ile Meethi’nin sıkı arkadaş olması evde Nani dışında herkesin hoşuna gider. Muku’nun doğum günü olduğu için herkes geceden hazırlık yapar. Meethi de yatağının başına bir mektup ve hediye koyar. Sabah kalktığında yanında Meethi’yi göremeyince erken kalktığını düşünür. yanına baktığında mektubu görür. Mektupta istediği bir hediyeyi görünce çok sevinir. Alt kata inip teşekkür etmek ister. Ancak etrafta kimsecikler yoktur. Birden ev halkı ortaya çıkıp “Happy  Birthday to you” diyerek ortaya çıkar. Mukta için yap pasta yaptırılmıştır. Ichcha kendi elleri ile Mukta’ya yedirmek üzere iken Nani cadısı gelip bu kadın sana bir şey yediremez. Onun ellerinden bir şey yememelisin diyerek karşı çıkar. Ben sana tapınaktan ikram getirdim. Bu seni kem gözden koruyacaktır. der. Muku ise Ichcha annem kötü biri değil der. Damini de sen ne yapmaya çalışıyorsun diyerek sesini yükseltir.

Nani mutlu anları bozmaya birebir. Düşman başına versin böyle kişileri. Nani Jogi’nin karşısında bile rahatlıkla artık nefret ediyorum der. Kanha ise kendine gel dese de Damini susturmaya çalışır. Ancak Kanha freni patlamış kamyon misali artık Kanha susmak istemez. Ichcha ve Damini’yi kıskandığını yıllarca neler yaptığını biliyorum der. Nani lafların bir bir yağmur misali Kanha’dan duyunca Nani hemen Jogi bir şey desene der. Jogi tabi bir tepki vermez. Bundella konağında ise Mai, telefonla gazete yazarı ile görüşüp benden haberi yayınlamak için haber bekle der. Tej ise gene Amla’ya sarkıntılık etmeye çalışır. Amla koşarak kaynanasının yanına kaçar.

Nani Evden Kovuldu 16 Nisan Kördüğüm Özeti

16 nisan kördüğüm özeti, Thakur konağında ise Nani lafları kaldıramadığını ve bu evden gitmek istediğini söyler. Kimse gitme Nani kal bile demez. Sadece Rohini dur der. O da kendisinin kalma sebebi olduğu için gitmesin diye yalvarsa da sanki isteyen varmış gibi havalı havalı önce dua köşesine gidip bu aileyi ben gidiyorum sen koru gibisinden saçmalar. Ardından kapıya yöneldiği sırada Divya karşısına çıkıp gitme der.

16 Nisan Kördüğüm Özeti Resim 1

Nani hayır kızım ben bu evden fazlalık olduğumu anladım. Bu evde kalmanın bir manası yok der. Divya da ısrar etmez. Yolun açık olsun. deyince Nani yalvarmasını beklerken resmen güle güle demiştir. Divya da Tapasya’nın evden kovulmasında teyze senin çok büyük etkin vardı. Bizlerde çok yıprandık. Senin sözlerinde kızım çok farklı biri oldu. Bak hala gelmedi. Ölümü sağ mı hala bilmiyoruz der. Belki iyi bir şey için çabalasan da sonucu bizler için çok ağır oldu der.

Muku da Ichcha’nın tarafını tutunca Nani bu evde milletin aklına girip karışıklık çıkaracak biri de kalmamış olur. Arkasına baka baka Thakur konağından ayrılır. Jogi avukatını da alıp Bundella konağına gidip taslak gazete yazını gösterir. Bunu yayınlarsan sen pişman olursun diyerek Mai’yi tehdit edip gider. Nani otobüse binip Puşkar’ın yanına gitmek için yolda durup dinlendiği sırada Tej ile karşılaşır. Giderken Mukta’dan bir ton laf yiyen Nani bunun acısını almak için aklına müthiş bir fikir gelir. Kördüğüm 253. bölüm özeti ile sizleri dilimizin döndüğünce buluşturmaya çalıştık. Bölüm hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

219 Yorum

 1. NAZLAYA BİSİKLET ?
  NAZA HELİKOPTER ?
  veriyoz yaş farkından dolayi. Nazin ehliyeti var ne de olsa ???
  ❤❤❤
  Yar saçların lüle lüle Nani sana güle güle ??
  O gözlükler benim hayatımdır ölürüm de vermem ele..??
  Yar yar aman..

 2. Anladım BELLAM.. hayırlısı olsun emniyette nolduki..
  ☘☘☘
  Kızlar kuyuya mi düştünüz nerdesiniz??
  Grev falan mi var..

 3. Beni soran bütün arkadaşlarıma tek tek tek teşekür çok iyiyim allaha Şükür sizler Nasılsınız siz kalbi güzel insanların yorumlarını okuyunca dahada mutlu oluyorum evet devamlı yazan seyhanım hani şu fazla meraklı olan

 4. Emniyette bu salak kizla ilgili arastirmalar felan iste adresi tespit etmisler uc kere ama hep bos cikti yine bir tespit yaptilar bugun gidiler sifir sonuc ama kiz elini kolunu sallayip cins seyler yapiyor..

  Bugun Eslemin muduru bana dedi senden iyi polis olur oku senide aramizda gorelim tabi ben kabul etsemde okumayi mumkunati yok bunun imkansiz bir sey bu onumdeki bir engel iste.

 5. Defne Defne Gine yaptın yapacağını Gine güldürdün beni ne güzel demisin pis naniye

 6. Sağol Seyhoş..
  ???
  Ay bu Tej çok komik ya. Chanda gelmiş evlen benimle hadi diye tutturdu. Tej diyoki:Benim intihar etmeye niyetim yok. Aynaya bi bak. Yaşlılığı bi erkekten ve aynalardan saklayamazsin. Bi de sultanım diyo ya. Changa Sultan???

 7. Oh çok şükür Nani evden gitti o zaman bu şarkı bizden Nani ye gelsin??
  Güle güle sana elveda Nani Herkes kendi yoluna hiç boşuna yalvarma Nani artık kimseye fitne vesatlık vermeyeceksin mezara kadar yolun var Nani inşallah bir an önce diziden gidersin ?? desem yalan olur çünkü finale kadar varsın maşallah torunun torunu göreceksin ??
  Ya haklısın Filizciğim bende karıştırır oldum İcca ile Mehht bide ses tonu aynı yapmışlar gibi bu hintli senaristler kafası ayrı bir dünya gerçekten hayret ediyorum bunlara bari İcca ölsede kızı oynasa iki tane İcca ya ne gerek var her biri ayrı odadan çıkıyor ?? anlamış değilim.
  Ya bu Mukta neden İccaya Anne deyip duruyor kızım senin Annen Tapu tapu belki tanımak istemezsin bende tavsiye etmem ama gerçekler acıdır ?? ama en azından İcca gibi değildir ??

 8. Oh be sonunda Nani evden gitti o zaman bu şarkı bizden Nani ye gelsin??
  Güle güle sana elveda Herkes kendi yoluna hiç boşuna yalvarma Nani artık kimseye fitne vesatlık vermeyeceksin mezara kadar yolun var Nani desem yalan olur çünkü finale kadar buradasın ??maşallah torunun torunu göreceksin ??
  Haklısın Filizciğim bende karıştırır oldum İcca ile Mehht bide ses tonu aynı yapmışlar ya bu hintli senaristler kafası ayrı bir dünya gerçekten hayret ediyorum ??
  Ya Mukta neden İcca ya Anne diyorsun kızım senin annen Tapu tapu belki bilmek istemezsin ama gerçekler acıdır ama doğrudur ?? en azından İcca dan iyidir

 9. ZULISIM canim nasilsin NANI gitdi ama iyi olmayacak canim NANI MUTKAYI satisa cilaracak ve TIJDE alicak.Ya olaylar karisik hemde cok karisil

 10. Ay özür dilerim ya yorum iki tane çıkmış çok pardon FİLİZCİĞİM BİRİNİ SİLERMİSİN LÜTFEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM ??

 11. İyiyim Aide sen nasılsın iyi misin inşallah iyisindir evet ya biliyorum bide Tapu bu vesileyle ortaya çıkacakmış ??

 12. Anladim Bellam..
  ☘☘☘
  Aide bizler ayniyiz seni sormali canim.. öpüyorum seni
  ???
  Zülişim boşuna sevinme iki gün sonra geliyor hain planlarıyla.. Arkadaşlar bu arada bu Veer denen Soğan cücüğü erkek müsveddesi Tej tarafından yine komalık oluyor
  Tej kafasına şişe fırlatıyor.. komalara doyamadı. Isca hastaneye geliyo Veeri görmeye ama Mai cadısı izin vermiyor. Isca sinirden bayılırken Ayaklı Karizma Radhor Iscayi tutuyor ve su içirip ayiltiyor. Sonra Mukta ile Jogi gelip Iccaya destek oluyo. Radhore hastaneye havalı gözlükleriyle giriş yapiyo. O gün hergunkinden daha yakışıklı. Mai denen kocakarinin karşısına geçip:Isca istediği zaman Veeri görecek ve çocuklarıyla konuşacak karışmayacsksın diyor. Gunvanti cart curt ederken:Radhot bi kükrüyor aslan yelesi saçlarıyla ?elini uzatıp: Bana bak Hacı Teyze büyüğümsün dedik ama beni kızdırma. Zaten oğluna bilendim kızıma dolanmış bana bir yerlerinizi kestirmeyin Ulen????? Kumarhane ve Gazinolar kralı Radhotum ben. Adamı hasta etmeyin yoksa ebenizin fotoğrafını görürsünüz der?? ve Mai karısı pısar kalır. Icca Veeri ziyaret eder. Ah erim komalardan çıkamadım dupdul kaldım ortalarda diye ahlanir vahlanir??????

 13. Selâm gençler ve herdaim kendini genç hissedenler??

  nasıliz bakalım sabahtan beri ???..aslında gün içinde burda olma niyetindeyim ama nasip olmadı…
  ?????????????

  Kız NAZ’İM ??? seni çok SEVMİYORUM da nee demek…???? klavye kurbani olmuş benim canım arkadasim..gec oldu ama hosbuldum sefalar buldum Naz’im…sagol canım benim bugün cook iyiyim.. ??bende seni çok seviyorum?? bitanem ????

  ???????????????

  Rüyacim sağol canım benim…sen nasılsın…bende cok özledim iki ay öncesini ve daha da eskileri ama en çok DENİZİM î ???

  ???????????????

  Gülüm çiçeğim gülçiçek?? hosbuldum kuzum sağol ben iyiyim sen nasılsın güzelllik???
  ???????????????

  Defnem nasılsın güzellik?? ben de özlüyorum sizi??

  ???????????????

  Şarjım bitti?? akşam yazmaya çalışırım INŞALLAH???

 14. Gerçekten mi Defnem o zaman tekrar devam edecek Nani cadısı planlarına ?? bende sevinmiştim ne güzel

 15. Aysel abloşumm??
  Gelmiş ee hoş gelmiş sen beni sormamışsın ama ben iyim sen nasılsın abloşumm benim??

  ..
  .
  Aidemm??
  Şekerparemm nasılsın özledim senii??

  ..
  .
  Defnoş abloş??
  Nasılsın abloş çoktandır seninle de konuşamıyorumm galiba..??

  ..
  .
  Eloş abloş??
  Nerdesin şimdi tabi sen istesin demiii??

  ..
  .
  Nihanımm :)
  Seni çok özledim nerdesin gıı??

 16. KIZ AYSELIM BEN COK UTANDIM CANIM BENIM KIZ BEN SENI COK AMA COK SEVIYORUM AH AH BU ELEMELI TELEFONLAR DAHA NE YANLIŞ YAZILAR YAZDIRACAK BANA SEN BENIM ICIN COK DEYERLISIN BU KALPLER SENIN ICIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤????????????????????????????????????????????????????????????????AYSELIME????????????

 17. HELINIM iyim sen nasilsin ay canim ah kalbimde sana bir sey yazdim okursun.
  DEFENEM sizi goren nasil olmalai tabikide mutlu hayatim neler yapiyorsun.
  AYSELIM canim bizde seni seviyoruz hemde cok.Nasilsin canim

 18. Şimdi bu koca burunlu nani muktadan intikam almak için mi tej sapığıyla evlendirmeye mi çalışacak pis kadın???????

 19. BUHAR OLUP UCTUNUZMU YABAN ELLERE HADİ GELİNNN LUTFEN KİMLER SİZE DERT SALDİ KİMLER SİZİ BUHAR ETTİ YADA KİMLER SİZE SEVGİSİNİ VURUP KACTİ KİMİ OZLEDİNİZDE GİTTİNİZ GELİN HADİ

 20. İyi aksamlar kizlar.nasilsiniz gorusmeyeli bakalim
  ZULEYHA nerdesin
  GuL Cicek nerdesin nasilsin?
  DEFNE canim sen nasilsin? Gunun nasil gecti? Neler yapiyorsun?
  Kizlar herkese merhaba!
  Ay bugum hem mutluyum.Hem uzgun nasil oluyoorsa karsik duygu
  bi sure daha sizlerleyim :) tatil azcik uzadi
  :)

 21. İyi Akşamlar diliyorum Herkese Kızlar Nasılsınız
  ……
  Gülizar Bellam İramsucum Fulya Nasılsınız Canlar.
  Fulya Geldim Canım Teşekkür ederim İyiyim ben sen Nasılsın Kız arkadaşım Gelmişti Oyüzden geciktim

 22. AYSEL ABLAM İyi Olmana sevindim. Bitanem İnşallah hep iyi Olursun. Çok Teşekkür ederim İyiyim Şükür bende Canım benim seni burda görmek çok güzel iyiki geldin❤❤

 23. iyim ablacim sen nasilsin????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 24. Hos geldin GuL CiCEk bende yeni geldim canim iyyim kis bu gunlerde bendede bi kansizlik usuyorum sorma dunden beri usuyorum montla oturuyorum odada ee desene bol sohbet vardi bugun sende :)

 25. Fulya,Su,Gizem,Aysel sizleri sormali..
  Ee IREMSUM sen bizi bırakıp bırakıp gidiyon akşamları da yorgun oluyoz. Gündüz çene çalmaktan yoruluyoz :)
  Ne var ne yok hele.. ;) Belloş ile aranız yumuşadı mi

 26. İyi Olmana sevindim GÜLİZAR CİM. Teşekkür ederim İyiyim bende tatlim buarada sen Azeriydin dimi
  ….
  Dikkat et kendine FULYACIM Allah acil şifalar versin Canım. Evet bugün Çok mutlu oldum Ne zamandır Bugün gelen arkadaşımı görmüyordum süpriz yapdı bana. Çok sevindirdi beni. Eee sen napıyosun

 27. DEFNE cim anliyorum seni insan eve gelip oturunca anliyor gun icinde nekar yoruldugunu .
  Bizde idare ediyoruz canim.
  Kis DeFNe sen egeliymis asagida okudum.
  Ne edip duron gari:)

 28. DEFNEM Öbür Sayfada kaldı ama yinede içimde kalmasın. Demek sizinde bahçede Defne ağacı var Bizdede varyaa çok güzel kokusu harika Bizdede bahçemizde Bütün Ağaçlardan var

 29. GULL CiCEK ne yapayim canim bende biraz markete gittim alis veris yoruldum babannemle oturyoruz
  tv bakiyoruz .sorma GuL cicek demirm eksikmis ay donuyorum resmen zaten bu aralar havalarda cok iyi degil
  aksamlarida serin oluyor iyice usudum .
  Ee senin gunun guzel gecmistir senin adina sevindim canim benim .

 30. Teşekkürler FULYACIM Saolasın Canım Evet Bugün günüm Güzeldi şükür. Sende dikkat et kendine iyi seyirler ne izliyon

  GÜLİZAR Sordum çünkü bizim burda yani Azerbaycan’da Gülizar adı çok ondan anladım Azeri olduğunu

 31. Şimdilik oturupdurun Fulya bizim gız :)
  Fulya ben hep dayak yemiş gibi yorgun oluyorum zaten rahatladigim için yaziyom buraya
  ???
  ÇİÇEĞİM bahçe insana huzur veriyor..

 32. Ay ben Şu Elif Dizisini İzliyorum Bu Melek yine Ayılıf bayılıf Duruyor Saçmalık üstüne saçmalık

 33. Aynen DEFNEM Bende Çok Huzurlu oluyorum Bahçedeyken Bide buaralar her yer Yemyeşil Ağaçlar çiçekliyip İnsanın içi açılıyor resmen dışarı çıkınca

 34. GuL cicek babannis elifi actirdi ona bakiyoruz bizde evet melek bi bulamadi elifi elindeki kagidi bile ucurdu bu kiz
  DEFNE
  evet canim oyle ben birde bugun market alisverisi yaptim deterjanlar belimi buktu resmen en hafifi 5 kg ya:
  DEFNE giz bene bak arkides
  sen neye bakip duruyon tv de de bakem :)

 35. Dışarı çıkmıştım ordanda arkadaşa kahve içmeye gittim eve gelincede iş bitmiyoki ?????

 36. İyi Seyirler FULYA Evet ya Kaç vakittir bi bulamadı Mıymıy Elifi Melek..Dizinin Başından beri Ya elif kayboldu ya da ki Melek bizde de Annemler bakıyor oyüzden bakıyorum arada bende

 37. Kizoar az once asada noluyo diyip gittim asada bogusma oluyormus..

  Defnem ne yapim tasarimlar birakmiyor..

  Kizlar ben hastanedeyim yazamicam tam bir on dk. Anca yazarim.

 38. Fulya Sensiz Olmaz izliyorum
  ???
  Çiçeğim Elif Kerem olmasa hayatta çekilmez.. oo Tarık nasıl bi manyak öyle ayni Mai ve Nani gibi..??

 39. İREMSUCUM neden Hastanedeki Canım Umarım Kötü bir şey Yoktur
  ….
  Aynen DEFNEM Bende Keremi Beğeniyorum Yakışıklı çocuk Ama yunusta yakışıklı boylu poslu Mübarek. Bide Haklısın şu Tarık Mai dende Nanidende Kötü İnsanın bakınca Dövesi Geliyor Bide nasıl Çirkin???? Sinir oluyorum Bakınca ona bende

 40. Aynen öyle Çiçeğim Tarik iğrenç o karısı da aptal ..
  Ay Çiçeğim kimse yazmiycak galiba kaçayım ben de..

 41. Züliş abloş?
  İyim sen nasılsın abloşummm benimm?

  Aidemm?
  Cevabı yazdım prensesimm?

 42. Kizlarr bizzz bir hafta veya 3,4 gun veye fazlasi belki ben yazarimda bella yazamaz haberiniz olsun kizlar…

 43. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  İREMSUM BİRTANEM NE BOGUŞMASIU NE OLDU
  İNŞALLAH KÖTÜ BİRŞEY YOKTUR

  .

  AYSELİM CANIM CANI HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  .

  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  S. Ç.S KOMŞU KIZI
  ?????????????????????????????

 44. DeFNE
  evet o Tarik igrenc o adamda ne buluyorlarsa butun kadibkar asik hizmetci Vikdan asik.RaNa asik Karsi zaten tarik Tarik diye olecek Tarikta ne Tarik mis kadinlar paylasamiyor.
  GUl CiceK sorma kil payi yaklastirip vazgeciyorlar senaristler bulustirmadiki kizla sinir oluyorum bazen.
  ZULEYHa bu aksam yoksun nerdesin canim merak edicem kiz:)

 45. Tamam DEFNEM Allah Rahatlık versin İyi geceler Allah’a Emanet ol Canım
  ….
  ELAM İyi Akşamlar Nasılsın iyimisin Canım
  ….
  İREMSUCUM Neden Yazamayacaksınız İnşallah kötü bir şey Yoktur Herşey Yolundadır
  …..
  HELİNİM Ablasının Gülü nasılsın iyimisin

  BENGİSU Sanada Merhaba Hoş geldin Nasılsın iyimisin

 46. Îremsum BELLAM neden yazamiycak birşey mi oldu o kızla ilgili ??
  ❤❤❤
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM IDARE EDİYORUM IŞTE HAYATI..❤❤❤S.Ç.S..

 47. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

  DEFNEM RUH İKİZİM ???
  HOŞ BULDUK İYİYİM
  S. Ç.S AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  ??????????????

 48. İYİ Olmana sevindim ELAM Teşekkür ederim Canım Şükür İyiyim Bende ❤❤❤❤❤❤

 49. kizlar gitmeden aciklik getirim merakta kalmayin.

  evet o kiz BELLANIN gozlerine bir sey sikmis gozlerini acamiyor yaniyor doktorlar basinda toplandi simdi acil serviste nasil olduklarini tahmin edemiyorum cigliklariyla hastane ayakta ben simdi bakim bir

 50. Vay arkadaş deliyse akıl hastanesine hastaysa hastahaneye yatırsınlar bu nedir ya İSABELLA Adanada değilmiydi anlamadım kız orayamı gitmiş bunne cürret nasıl yaklaşıyor hangi maksatla ???

 51. bugun sinavi vardiye hocasi haber verdi geldi sinavdan sonra bu manyakın adresi icin emniyete gitti aksam bahcede ders calisiyodu iste ne olduysa o zaman oldu.

 52. İREMSUM NASIL BİR İNSAN ŞİKAYETÇİ OLUN BUNE YA
  ONUN YÜZÜNDEN İSABELLAM ACI ÇEKİYOR
  BİZİ HABERSİZ BIRAKMA İREMSU

 53. SiZin ev lüx değilmiydi ? villadan bahsediyordunuz. Güvenlik görevlisi yokmu ? bahçede ders çalışırken nasıl bahçeye kadar girebiliyor baban savcın değilmi ? neden koruma talep etmiyor ? basit bir mesele değilki bu hayret birşey doğrusu ?? yavv bir manyak nelere sebep oluyor

 54. NURDANIM ben de hayretler içindeyim ayy ürktüm. Bu kız hâlâ yakalanamadi mi nasıl elini kolunu sallayarak kaçar.. bayağı dizilerdeki gibi.. Bellama çok geçmiş olsun gerçekten dert eksik olmuyor başından teheccudumde ziyadesiyle dua edicem???

 55. NURDAN Abla Bella koruma istemiyor.guvenlik evet dolu ama bu kiz gezen ruh gibi nerden ciktigi bilinmez guvenlikler olmassa daha beterini yapardi.babam zaten ugrasiyor sadece manyak yakalanmiyor resmen eslemin ekibi pesinde.

 56. Gülçiçek abloş❤️
  İyim sen nasılsın abloş❤️

  İremsu❤️
  Böldü bizi haberdar et tamam mı❤️

 57. İREMSUM SİZİN DURUMUNUZ İYİ OLDUGUNU BİLİYORUM EVİNİZ VİLA DEYİLMİ HER SİTENİN KENDİNE AİT GÖREVLİSİ VAR BU KIZ NASIL OLURDA ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GİREBİLİYOR

 58. bu kizin nasil biri oldunu bilemessiniz ben bile bilmiyorum nasil manyak oldunu bu kiz cok degisik hayalet gibi

 59. Allah o kıza hidayet versin yakalanirsa muhtemel kliniğe yatacak ailesi için de zor.. bir de ilaçları içmiş numarası da yapiyorlar klinikte o da çözüm getirmiyor ya da kendini asiyor. Şizofreni çok kötü bi hastalik tedavisi çok uzun sürüyor ya da intiharla sonuçlanıyor :(
  Ne bileyim bizlere tuhaf geliyor. Karıncayı bile incitmekten korkuyoruz. Ruh nasil bu kadar şaşar anlamıyorum. Bellanin gözünde kalıcı bi hasar olmaz inşallah ya göz çok kıymetli :(
  Iremsu bize sürekli haber ver nolur..

 60. İREMSUM ASLINDA İSTEMESİ GEREKİRDİ BÖYLE DELİ ORTALIK YERDE DOLAŞIRKEN
  YAKALANDI MI

  HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 61. İREMSUM BU DELİ İSABELLADAN NE İSTİYOR NEDEN BÖYLE YAPIYOR

 62. ELAM BELLAYI KISKANIYORMUS BU kız.. Efeye karşılıksız aşık olmuş. Efe pas vermeyince delirmiş iyice..
  Saplantılı aşık ruh hastasi evlerden ırak..
  Ay moralim sıfıra indi ya. ..

 63. Kızlar diğer siteye bizim Hemşire Fatıma yorum yazmış. Nişanlandı ya. Nişanlısı o kadar kiskancmis ki buraya yazmayı yasaklamış.. Ben bunu anlamıyorum burasi kızların yeri ahlaka mugayir birşey hiç yapmiyoruz kadinlar günü gibi. Burası sesli günlük köşesi. Psikologlar bile sizi rahatlatan insanlarla yazışın,birbirinize mektuplar yazın diyor. Sizi anlayan insanlarla. Bir de Fatima kasım ayinda yazdi en son bi cevap bile vermeden helallesmeden gitti. Ben ona cevap yazmadim.. Hayır evlilerin eşleri bile okusun isterse burayi eminim sıkılırlar takıl hanım sen derler :) sosyal,gundelik,kulturel,dini tüm evren konusunu konuşuyoruz bizden kimseye zarar gelmez kimsede gözümüz yok..

 64. DEFNEM RUH İKİZİM
  NE TUHAF İNSANLAR VAR DÜNYADA SENİ SEVMİYORSA SENDE SEVME ZORLA OLACAK BİRŞEY DEYİLKİ BÖYLE YAPARAK HEM KARŞINDAKİNE ZARAR VERİYOR HEM KENDİSİNE EN KISA ZAMANDA AKLI BAŞINA GELİR BİR ERKEK İÇİN Mİ YAPIYORUM DER
  BENDE DİĞER SAYFADA GÖRDÜM BİZİM BURDA OLDUGUMUZU SÖYLEDİM KEYFİ BİLİR YAZIP YAZMAMASI ONA KALMIŞ ONUN İÇİN HANGİSİ İYİYSE ONU YAPSIN
  BU SİTEDE BİR TANE BİLE ERKEK YOK ANLAMADIM
  ASLINDA HEMŞİRE OLAN BİRİ HASTANEDE ERKEK DE VAR BAYANDA BURDA TEK BAYAN VAR İŞTE HERKESİN HAYATI
  KELEBEGİM

 65. Ah kalbime mi yazmış Fatma hemşire !!! Anlamadığım nokta bunkadar kıskanç bir adamla nasıl huzurlu ömür geçirme hayallari kurar FATIMA bu kız çalışan kız kadınlardan kıskanan erkek ortamında ne yapar bilemiyorum ??? ayyy için bayıldı kötülerin canı cehenneme

  ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

 66. NURDANIM AH KALBİM SAYFASINA YAZMIŞ
  İNSAN SEVİNCE HERŞEYE KATLANIRMIŞ DERLER

 67. ELAM saplantılı aşık gibi şeyleri bizim anlamamız mümkün değil.. Senni seveni kapinda köle olsa da sev,sevmeyeni misirda sultan olsa isteme diye bi söz var. Ben ıssız bi adada bile çok harika bi erkekle tek başıma kalsam beni istemese korkudan olecemi bilsem yine de musallat olmam büyük konuşmayayım gitti o kızın gençliği boş yere..
  ??
  ELAM NURDANIM Fatimayi ben de anlamadim. Kendisi de çok kiskancmis 2 kıskanç nasil yasiycak bilmiyorum.. Benim gelemediğim ve tahammül edemediğim şeyler.. o senin nisanlindan önce bi birey haklari var. Nasil zinnetinize geçmiş gibi davranıyorsunuz anlamam mümkün değil

 68. ELAM böyle sevmek sağlıklı değil ki.. evlenince insanin gözündeki perde kalkıyor gerçekler pencereden rüzgar gibi esmeye başlıyor yüzüne çarpa çarpa.. Sonrası şiddet,kavga,darp ve mutsuz çocuklar mahkeme koridorlari. Ha öldürmezse şanslısın tabi. Bizim ülkemizde erkeğin biri sana nedem adres sordu diye çekip vuran erkekler var gördük
  Ellerinden gelseler cam fanusa koyacaklar kadınları.. ne diyebilirim ki ben..

 69. İyi geceler

  Ay yürekli dostlar??

  Bol sohbetler size…veee bir tavuk ? olarak iyi geceler bana.Çok yorgunum bugün…aslında anlatmak istediklerim varda nasipse yarına INŞALLAH???

  Tatlı rüyalar dostlar?❤?❤?

 70. Uzmanlar diyor ki yeni çağın sorunlari yüzünden kimse kimseyle konuşamıyor ya da vakti yok. O yüzden içine atıyorlar ve fiziki,ruhsal hasta oluyorlar. Hatta Aizheimer kalbindeki düşünceleri içine atan insanlarda çoğalmış o yüzden uzmanlar:Günlük tutun,mektup arkadaşları edinin,kafadan hikaye yazan,değişik arkadaş gruplarıyla dert dinleme bloklari oluşturun,güzel ortamlarda köşe yazarlığı yapın bu size çok iyi gelecek diyor :) ee herkesin var bi bildiği. Hatta Los Angeleste bazi okullarda mektup arkadaşlığı etkinliği başlatılmış.. çocuk başka okullardan seçtiği bi arkadaşla dertleşiyor ne hoş dimi ;).. çünkü anneler babalar bile evlaylarini dinlemiyor artik sürekli çalışıyor. Sorsan çocuğunun sevdiği rengi bilmez..

 71. DEFNE canim malesef kiskanciligi sevgi gostergesi zannediyorlar insanlar.ne kadar kiskanc o kadar seviyor xannediyor.
  Fakat bunun dozu cok incedir bunu anlamak ne yazikki zor gorunuyor asiklar icin .
  Seven insan sevdigini mutlu gormek ister onunun acisinida mutlukugubu kalbinde hisseder.
  Sevdigi kisinin hayatini mutsuzlastirmaz
  malesef bu kiskanclik yuzunden yillardir evinin kalin perdesini acamayan insanlari tanidim surekli oyyle magra gibi yasayan hatta kapi uzerinden anahtarlanan insanlari duydum tabi bunlara razi gelmek tercih fakat bu kadar dolan insan malesef bi gun volkan gibi patliyor

 72. DEFNEM RUH İKİZİM
  BEN BÖYLE İNSANLAR ÇOK GÖRDÜM HATTA MÜDAHALE ETTİM SONUNDA BEN BİLE KÖTÜ OLDUM
  BİR KERESİNDE ALIŞVERİŞ YAPIYORDUM CADDEDE YÜRÜDÜM ERKEK KADIN KAVGA EDİYOR TABİ DAYAK YİYEN HEP KADIN OLUYOR BEN DAYANAMAM YANLARINA GİDDİM ADAMI LAF SÖYLEDİM POLİSİ ARAYACAM KADINA DEDİM YANIMA GEL ŞİDDETE MARUZ KALMAK SORUNDA DEGİLSİN GEÇSİN ELİN AYAGIN TUTUYOR KENDİNE ÇALIŞ DEDİM ADAM SİNİRLENDİ SEN KİMSİN BENİ TANIMANIZA GEREK YOK DEDİM BİR ADIM DAHA ATARSAN AKŞAM 70 MİLYON SENİ TELEVİZYONDA GÖRÜR DEDİM ESNAFTA GÖRDÜM DEDİM
  KADIN BANA DÖNDÜ NE DEDİ BİLİYORUMUSUN KELEBEGİM BEN ŞOK OLDUM BİZ KARI KOCAYIZ ARAMIZDA BÖYLE ŞEYLER OLUR EVLİLİĞİN TADI TUZU DEDİ BENDE ÖLÜMDE TADI TUZU DEMİ DEDİM
  SONRA AAAAA KARI KOCA ARASINA GİRİYORLAR KOCASINA SARILIP ÖPÜP KOKLAŞA GİDDİLER AŞKLARINI TAZELEDİM BENDE DEDİM Kİ ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN SİZİ

 73. Evet Berrak öyle zannediyorlar ne yazikki..
  Halbuki kıskançlığın da adabı olur..

 74. Evet DEFNE akran arkadasligi onemlidir insanlar akranlarina daha rahat acilirlar cunku onlarin kendilerini daha iyi anladiklarina inanirlar sende benim yasima gel anlarsin sozude buradan gelir

 75. Ay ELAM aynen öyle. Izmirde kocası karısını dövüyor tekme tokat. Adamcazin biri yardim etti. Kadin ona cemkirdi.. Imdat yetişin kocama saldiriyorlar diye yazık adamcağız suçlu çıktı bir de.. biz arkadaşlarımla şok olduk. Bir de insanlik öldü derler hep böyle ruh hastasi dengesiz insanlar yuzunden. Dayaktan bile zevk aliyor..
  ???
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S ❤❤❤
  IYI GECELER KIZLAR..

 76. Kiskanclik malesef kotu bir duygu kurtulmasi oldukca zor insan bi bakar kiskancik kendini bitirmistir artik paranoya baslamistir paranoyakca davranislar ortaya cikar olmayani dogru kabul etmeye baslar ve karsisindakinin hayatibi malesef yasabilmaz cekilnez hale getirir kiskanligin sevgi gostergesi olmadigini anlamamiz gerek karsidakide bir birey onunda ortak alanlari disinda kendine ait bir yasam alani olmai her zaman biz olmaz arada ben diyebilmeli kisi
  aksi halde uzun vadede insani bunaltir

 77. DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEGİM S. Ç.S AHİRETLİGİM
  ❤️❤️❤️??????????????????

  1. YAZARKEN GÖNDERMİŞİM ANOMİN BENİM
   KISKAÇLIGINDA BİR DOZU VAR

 78. SLM HAYIRLI AKŞAMLAR CANLARIM UYUMAYA GIDEN ARKADASLARIMA IYI GECELER TATLI RUYALAR CANLARIM

 79. Anladim ele iyi aksamlar canim evet haklisin var cok az bir doz kararinda derler ya onu ayirmak lazim fakat hastallikli kiskancilitan canim.

 80. NAZIM HAYATIM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 81. BERRAK GÜZEL İSİM BEN TABLETTE MÜZİK DİNLİYORUM UYKUM KAÇTI SEN NE YAPIYORSUN

 82. ELAMM HAYATTIM HOSBULDUM TESEKKUR EDERIM CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ❤❤❤ANONIM CANIM SUAN NE YAPIYORUM YATAKTAYIM SIZINLE KONUSUYORUM BIRTANEM ❤❤❤

 83. NAZIM HAYATIM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL BENDE İYİYİM CANIM
  UYKUM MU KAÇTI BENİM GİBİ

 84. Geldim kizlar uyumadimda burda yaziklarim cikmayinca diziye almisim bend tehlikeku karima bakiyordum siz ne yapiyorsunuz

 85. ELAMM nasılsın ne var ne yok sağlığın sıhhatin nasıl
  Hayat nasıl gidiyor

  ????

  NAZIMM gece kuşum nasılsın sende al artık tlfon görüşemiyoruz. Çukuru izledinmi bu hafta hiç beğenmedim. Salih ile sadişin pikniğini beğendim sadece bakalım haftaya ne olcak

 86. ELA canim ben universite ogrencisiyim sen ne isle mesgulsun
  ? Neler yapiyorsun kizlar ben turlu yazamiyorum hizli yorum gonderiyon diyor

 87. NURDANEM CANTANEM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM KIZ BEN TELEFON ALDIM CANIM BEN BU HAFTA CUKURU TAM IZLIYEMEDIM CUNKU MISAFIRIM VARDI

 88. Kizlar size iyi sohbetler ben giditorum zaten yazdiklarim cikmiyor ela naz hepinize iyi geceler tatlu uyalar

 89. NURDANEM BEN HIC MUSAIT OLMUYORUMKI CANIM BENIM KIZ MESELA BU GUN EKMEK YAPTIM ONDAN SONRA YEMEK YAPTIM VE SONRA MISAFIR HOP DIYE GELDILER

 90. NURDANEM o kiz daha devlet siginma evinde canim devlet kizi bize vermiyorlar nişanlisida artik istemiyor kiziniz başkasiyla kacti diyor artik SIZINLE işim olmaz diyor

 91. Allahım hayırlı kapılarını açsın inşaAllah aile de evlilik ilişkilerini sevmiyorum en ufak bir sorunda tüm aile hooppp olayın içinde. Peki kaçtığı çocuk ne durumda

 92. Allah rahatlık versinn NAZIM çok yorgunum kulaklarımdan çınlamalar yükseliyor yarın yorucu bir gün olcak çok yazamazsam merak etmeyin

  ???

  Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz

 93. NURDANEM CANTANEM KACTIGI COCUK KAYIPLARDA BIZIMKILERDEN SAKLANIYOR YERI IZI BELLI DEYIL CANIM

 94. Hayat yaptigimiz seçimlerse eger, o zaman ben hep mutlu olmayi seçiyorum ; GÜNAYDIN KIZLAR ?
  nasilsiniz bakalim , ben iyiyim dün gece giremedim kusura bakmayin lutfen nasilsiniz hepiniz ??

 95. Rıfktan ( yumuşak davranmaktan ) nasibi verilsn kimseye ,dünya ahiret iyilikleerinde de nasibi verilmiştir.

  {{ Hadisi Şerif }}

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm

 96. AYSEL ___________________♡ denizim canım kankam özledim seni ♡? dedi ki:

  Günaydın⛅ Günaydın⛅ Günaydın⛅

  Gününüz aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın INŞALLAH..

  Bugün evde usta var bende yeni öğrendim?artık yarın görüşürüz INŞALLAH…

  ALLAH â emanet olun inşallah kızlar???

 97. Hayirli sabahlar Nurdan abla nasilsin ?
  Haklisin Esma kadin sonunda evden gitdi ama eminim dönecek , şuna bak ya giderken bile söylene – söylene gidiyor ? yazik

 98. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar

  Görüşmeyeli nasılsın kusuruma bakmayın ya bir türlü fırsat bulamadım temizlik

  Misafirler derken anca bugünde çarşıda biraz işim var

  Fırsat bulursam yazarım yine

  Eeee sizler nasılsınız

  Nurdanım manyam ayselim sizlerede gunaydın canlar ????

  Allah emanet olun göruşuruz ???????????????????????

 99. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün Kandil, Kandilin mübarek olsun.

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi kutlarım.

  NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM SİZİ ÇOK çok çok özledim ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 100. ???????AYSELİMMMMMM

  ????SENİ
  ??????ÇOK
  ?????????SEVİYORUM

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

  ♥ Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

  Canım KANKAM seni çokkkkkk özledim kız hayat nasıl gidiyor Allah’a emanet ol kankanmmmmm???????????????

 101. Hos geldin adasim nasilsin

  aysel ablam bak denizin geldi ama bu sefer ben diyil deniz kentlin geldi ;-)

 102. Hoş geldiniz Ayselimm Deniz kentlim ❤️❤️❤️ Nasılsınız iyimisiniz inşaAllah hayrola ne ustası Aysel

  ????

  Nerdesiniz hatun kişilerimmm

 103. Günaydın hayırlı sabahlar hepinize arkadaşlar Mutlu huzurlu bir gün Geçirmeniz dileğiyle ❤❤❤
  ….
  NURDAN Ablam Sanada günaydın hayırlı sabahlar Nasılsın iyimisin Nur yüzlü Ablam ❤❤❤
  ….
  AYSEL Ablam günaydin hayırlı sabahlar Sanada Nasılsın iyimisin kolay Gelsin İşlerindede Canım
  ……..
  DENİZ KENTLİM Hoş geldin Nasılsın iyimisin Canım Bizde seni Özledik İnşallah iyisindir Nerelerdeydin ❤❤
  …..
  SALİHA ABLAM günaydın hayırlı sabahlar sanada Nasılsın iyimisin Kolay gelsin sanada Abla
  ….
  MANYACIM DENİZCİM ESMA NUR Günaydın hayırlı sabahlar Sizlerde
  ……….._______________………….
  ARKADAŞLAR BUGÜN BENİM İŞLERİM ÇOK FAZLA YAZAMAYA BİLİRİM İNŞALLAH AKŞAM GELECEĞİM NASİP OLURSA AİLE DOSTUMUZUN OĞLUNA NİŞAN TÖRENİ YAPIYORLAR PASTASINI BEN ÜSTENDİM İŞİM BİTER BİTMEZ DÖNERİM ALLAH’A EMANET OLUN

 104. GÜNAYDIN KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR
  ????
  FILIZIM GUNAYDIN
  ???
  DENIZ KENTLIM hoşgeldin nasılsın..AYSELCIM günaydın kankan gelmiş gözün aydın
  ???
  NURDANCIM hayırlı sabahlar günaydın
  ???
  SALIHACIM allah kolaylık versin
  ???
  MANYAM mini kuşum günaydın
  ???
  KÜÇÜK DENIZ ESMANUR günaydın

 105. GÜNAYDIN KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR
  ????
  FILIZIM GUNAYDIN
  ???
  DENIZ KENTLIM hoşgeldin nasılsın..AYSELCIM günaydın kankan gelmiş gözün aydın
  ???
  NURDANCIM hayırlı sabahlar günaydın
  ???
  SALIHACIM allah kolaylık versin
  ???
  MANYAM minik kuşum günaydın
  ???
  KÜÇÜK DENIZ ESMANUR günaydın
  AIDEM PRENSESIM NERELERDESIN NASILSIN IYIMISIN???

 106. GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR ❤ AYSELIM ❤ DENIZ KENTLIM ❤ DEFNEM ❤ ELAMM ❤ NURDANEM ❤ SALIHAM ❤ FILIZIM ❤ GULCICEYIM ❤ ZULEYHAM ❤ MANYACIM ❤ GULLUZAR ❤ KAINATCIM ❤ ALMIRAM ❤ NAZLAM ❤ DENIZIM ❤ RUYAM ❤ INCEM ❤ ISABELLA ❤ ANONIM ❤ CUMLETTEN ❤ GUNAYDINLAR ❤

 107. ÇIÇEGIM günaydın kolay gelsin bitanem görüşürüz??
  ??NAZIM günaydın nasılsın?

 108. AYSELIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM INSALLAH IYISINDIR ?????????????????DENIZ KENTLIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM INSALLAH IYISINDIR BIRTANEM ????????????????

 109. Gunaydyn kõrdügüm ailasi nasylsyn iymisin ben iyim kouldayym ?????????????????????

  Naz ablam ah kalbime bi urarmysyn janym sana bisey yazdym orda

 110. RUYAM SANADA GUNAYDIN TESEKKUR EDERIM CANIM YENI KALKTIM KAHVALTI HAZIRLIYORUM CANIM BENIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ❤❤❤❤

 111. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  ELAM ❤❤❤
  “Namaz dinin direğidir “⚘⚘
  Bugün sıcak ve yoğun bir gundeyim. Anca yazabildim. Şükür yine yaşıyorum.. Sizler nasilsiniz??
  ???
  ÎNCE yazmamış ahh ah :(
  ???
  Ayselim kolay gelsin evde tadilat var zaar. Mühim şeyler anlatacaktin..
  ???
  Iremsu Bella nasıl oldu açabildi mi gözlerini ??

 112. Çiçeğim kolay gelsin
  ???
  Saliham kolay gelsin
  ???
  DENİZİM Kentlim hoşgeldin ❤❤ NATO MUTAKERESI GIBI BITMEDI MI BU AYRILIK DENİZ ??

 113. İşlerine Rabbim kolaylık versinn GAMZELİMM ??? nasılsın bıgün çok sessiz bizim tayfadan ses yok

 114. RÜYACIM sanada hayırlı günlerr nasılsın iyimisin

  ???

  NAZIM Sanada hayırlı günler artık öğle oldu sabahı aştık nasılsın gece kuşum

 115. Sağol NURDANIM seni sormali. Valla bilmiyorum ki kimsecikler yok. Bahar kelebeği oldu herkes. Elimden geldiğince yazıyorum ben. Akşam da erken yatmak zorunda kalıyorum.. Yazın hickimse yazmaz herhalde??

 116. Bende iyiyim Rüya ablacim , Naz ablacim , Saliha ablam , Gül Çiçekcim sizler nasilsiniz ,
  kizlar ben akşam saat 7-8 gibi gelirim gelmezsem kusura bakmayin hepinizi çok seviyorum hoşçakalin …

 117. GAMZELİMM Ramazan geliyor herkes iş güç temizlikle uğraşıyor herhalde bizimde yazın düğün var memlekete gideceğim nasip olursa İnşaAllah senin tatilin ne kadar GAMZELİMM ben yazamayacaksam haber ederim gerekçesiyle. Ömür olursa yine buluşuruz inşaAllah

  ???

  Esma hanımın çekmecesini düZenliyorum öyle dağıtmiş ki zilli düdük ?? görmen lazım sanada Allah kolaylık versinn biliyorum seni GAMZELİMM eften püften sebeplerden gitmezsin yada habersiz gitmezsin

 118. Selam Denizim canım benim hoş geldin

  Nasılsın neler yapıyorsun bakalım hep iyi ol

  Defnem nasılsın canım
  Nurdanım sen nasılsın bitanm

  Gül çiçeğim canım benim sanada kolay gelsin

  Ay kızlar bende azönc geldim çarşıdan

  Çok yorgunum

  Evet ya bahar geldi insan kendini dışarı atmak istiyor

  Ama maalesef ben çıkamıyorum

  Bugün kostura kostura çarşıya gidip geldim

  ??????????????

  Fırsatınız varsa gidin gezin

 119. Sana da kolay gelsin NURDANIM.. Yazın memleketinde geçir yazı sen. Istanbulda durulmaz valla. Kendim iznimin çoğu duruyor NURDANIM ailem için kullanmadim izin. Ek izin kullanırım gerekirse.. Iste tütün işleri bitene kadar. Haziranda bırakırım yazmayi. Bu sene çok zor geçecek benim için.. Şimdiden kabusum oldu?? hafta sonu da köye geçicem temizlik için off köy evlerini temizlemek tam çile.. Sobanin kiri tüm eve sindigi için cilasiydi,boyasıydı halisiydi perdesiydi… her zıkkımı temizlenecek.. bu da benim imtihhanimmis

 120. NAZIM sagol canım çok şükür bende iyiyim??

  ??NURDANCIM sağol çok şükür diyelim..inan artık vakit bulamıyorum kayın babam çok erken kalkar..ve öğle yemeğini mutlaka aynı saatlerde yemek ister..Gercekten zor oluyor rahmetlinin yokluğunu hissediyorum..sen nasılsın iyimisin

 121. DEFNECİM nasılsın gerçekten allah yardımcın olsun..tabi biz alıştık doğal gazlı evlere ama sobanın keyfi de bir başka oluyor..tabi temizliği tam bir işkence şimdiden kolay gelsin

 122. HAYIRLI GÜNLER kÖRDÜĞÜM TAYFASI BU GÜN SİZLERE HUZUR MUTLULUK GETİRSİN. YORUMLARDA SIKINTI VAR MI CANIM ARKADAŞLARIM
  BEN DE ŞİMDİ GELDİM. ARTIK OKUL YAVAŞ YAVAŞ BİTME HAVASINA GİRDİ BİRAZ HÜZÜN BİRAZ SEVİNÇ VAR.

 123. ZÜLISIM bugun yazmadın sanırım ders çalışıyorsun bahtin açık olsun allah yardımcın olsun??

 124. GAMZELİMM Allah razı olsunn senden vefalı bir evlatsın inşaAllah Rabbim ışığa çıkarır ailenide senide ???

 125. KIZLAR MÜJDE… PISKOPAT YAKALANDI BUGUN hastaneye BELLA ya zarar vermek icin geldi zaten hemen yakalandi arkasini donmeye firsat kalmadi yakaladilar ŞÜKÜR…

 126. HOSGELDIN FILIZIM NASILSIN IYIMISIN hiç bir sorun yok canım işlerine bak sen Allah kolaylık versin??

    1. ZÜLİŞİM OKUL BİTECEK BEN KPSS YE HAZIRLANMAK HİÇ İÇİMDEN GELMİYOR BAKALIM NE OLACAK ÖNCE ŞANSIMI ÖZEL ŞİRKETTE DEMEK NİYETİNDEYİM OLMASSA OKULDA KALMAK İÇİN ÇABALAYACAĞIM KAFAMDA DELİ SORULAR VAR

 127. Ay gerçekten yakalandımı çok sevindim ?? İremsu geçmiş olsun İsabellaya da geçmiş olsun gözünüz aydın ?? olsun

 128. Kızlar kusura bakmayın anca vakit bulup yazdım bu hafta sonu sınavlar var bide onun stresi sardı beni akşam yazamadım çünkü hiç tadım tuzum yoktu gerçekten ?? şimdilik iyiyim ama idare ediyorum zaten benide çok soran olmamış bir Rüya ablacım sormuş sağolsun ??

  1. BEN DE YENİ GELDİM HEMEN ÖZET YAZDIM CANIM YORUMLARA BAKAMADIM O YÜZDEN SORAMADIM CANIM ZÜLİŞİM

 129. Sağol Saliham .
  ???
  Aynen öyle RÜYACIM. Köy evini temizlemek çile . Bir de istersen köy evlerini kırkla bir ay içinde batıyor . Dışarının bütün tozu içeride :x
  ???
  Zülişim başarılar diliyorum
  ???
  Amin NURDANIM
  ???
  IREMSU gözünüz aydin. Kizda ki deli cesaretine bak hastaneye gelmiş kendisini görünmez saniyo zaar Bellanin gözü nasıl oldu öpüyorum yanağından ve gozlerinden..

 130. İremsu hadi gözünüz aydın bir manyaklığın sonuna geldik. ???

  ????

  GAMZELİMM sen dikkatlisindir zatende dikkat et yinede hasta olma ???

  ???

  ZÜLİŞŞ ALLAHIM zihin açıklığı versin derslerden mi bunaldın

 131. FİLİZ universiteden ayrılmak zor olur son sene benim gözümün yaşı hiç dinmemişti bi de benim üniversite hayatim çok dolu geçmişti. Koca bi ömür sığdırdım 4 seneye..
  Bu arada Kördüğüm ailesiyiz biz bebeğim ??
  ⚘⚘⚘
  Zülişim Nurdanım ile herkesi topluca soruyoruz.. Çünkü o kadar çok kayip var ki kimse gönül koymasin diye bi de senin ders calistini biliyoruz.. Sınavlara da kafana takma çok rahat gir özgüvenli.. mülakat mi bu?

  1. herkese aynı yazıyı yazınca öyle oldu kusura bakmayın aynı yazıyı hem ah kalbim hem kördüğüm hem de adını sen koy safyasına yazdım bazen değiştirmeyi unutuyorum özür dilerim okulda çok iyi günlerimde oldu çok kötü anılarım da oldu. üniversite de kalmak istiyordum şimdi sıkıldım özel şirket daha mantıklı geliyor ama anadolu insanı hemen devlet dairesine girmek istiyor bence yanlış ticaret yapmak gerek bir çok çeviri şirketleri var kafam da deli sorular

 132. ELHAMDÜLİLLAH RÜYACIM uğraşıyorum kendi halime alıştırıyorsun hep senden bekleyecek haberin olsun arada kaçamak yap yada iki günlük yap böyle iki evin arasında zor olur senin için

 133. Biliyorum Defnem sorduğunuzu ben öylesine dedim gönül falan koymadım yani ?? yok ya keşke mülakat olsa bu aöf sınavları mülakat ağustos ayında oluyor ikinci defa hak tanıdılar çok şükür inşallah geçerim

 134. Teşekkür ederim Nurdan ablacım evet ya çok sıkıldım gerçekten bide iki ders kaldı veremedim gitti Bir ??

 135. teşekkurler kizlar.

  BELLA nin gozu yaniyor hala acilmiyor gozune ilac koydular bide gozlerine ilasli bezler yapistirdilar gozu açilmadigi icin ilac girmiyo bez taktilar.

 136. Kızlar biraz önce çok aksiyonlu bir olay yaşandım ?? ya size cevap yazıyordum dışarıdan kedi sesi geldi balkonda keteler vardı koştum aman keteler gitti dedim nasıl koştum ama bende zannettim ki kedi keteleri yedi diye öyle değilmiş iki tane kedi birbirini kovalıyorlarmış tövbe tövbe birini kovdum biride ta evin duvarına tırmanmış bir korktum sen ne dolanıyorsun burada dedim ?? kediler yine birbirleri ile dövüşmeye başladı beni bir gülme tuttu olan serili çamaşırı yere düşürdüler ama baya sinirlenmişler birbirlerine çok şükür ketelere bir şey olmadı ??

 137. ZÜLISIM sağol iyiyim çok şükür..romanı okuyabildinmi ben aradım bizde yokmuş genelde seri olan kitaplardan alıyoruz. birde alman yazar Stefan Zweng cok guzel kitapları var..tavsiye ederim

 138. Rüya ablacım Evet devam ediyorum Romana ama çok okuyamıyorum ya teşekkürler tavsiyen için bir bakarım ?? bende tesadüfen aldım öyle zaten elim boş gitmesin diye bide çok gitmiyorum kütüphaneye

 139. NURDANCIM evet haklısın ama titiz olduğu için herşeyin tazesini sever..gücümün yettiği yere kadar yaparım..bana herzaman kızı gibi davrandı..büyüzden sever ve sayarım çok yoruluyorum ama sağlık olsun

 140. Zülişim ha doğru evet. Aman ne Allah’ın imtihani bitiyor,ne devletin imtihanı bitiyor insanlara. Bu nedir Allahini seversen ya. Çıkmış sorulara bak Zülişim ???
  ???
  RÜYACIM elinden gelen hizmeti yap ama fazla hazira alistirma. Gelinler robot değildir. Ne bileyim ufak ufak öğrensin herşeyi çamaşır makinasini,bulaşık m.çalıştırmak gibi.. insan eti ağırdır herkesin özel bi hayatı var. Diken gibi batmiycaksin. Bak bizim buralardaki dul erkekler mesela kimseye yük olmazlar. Temizliğinden yemeğine birçok şeyi kendi yapar dul erkekler. Gelinlerle yüz göz olmak istemezler.. kendine zaman ayir muhakkak Rüyam

 141. Aynen Defnem yoruldum artık vallahi ömrüm sınavla geçti bitmedi ya bide çalıştım yerden sorsalar içim yanmaz karışık soruyorlar çıkmış sorular çok çıkmıyor verdikleri kitaptan ünite değerlendirme sorular var onlar çıkıyor daha çok ?? önceden çıkmış sorular veriyorlardı şimdi çok çıkmıyor??

 142. Nazcım açıköğretim üniversite sınavları ya bu hafta sonu var cumartesi pazar günü ??

 143. İyiyim Zülişimmmmm
  sagol Naz Ablammmmm
  Bu arada zülisim insallah sinavın güzel geçer bitanem herşey gönlünce olsun????

 144. Sagol DEFNEM düşündüğün için bulaşıkları kendi hallediyor..diğer işleri yapmak istemiyor rahatına düşkündür..benim Babamda hem çalışır hemde ev islerinde Anneme yardımcı olur..bahar aylarında memlekete giderler yaz sonuna kadar gelmezler..Babam çalıştığı için fazla kalamıyor annem yokken her işini kendi halleder..kardeşlerimde çalışıyor biri muhasebeci değeride kendi işini yapıyor..kimsenin ev islerine ayiricak zamanı yok sağolsun babam annemi aratmıyor kimseye yük olmaz.Nerde bizde öyle şans egeli kadınlar şanslı gercekten..darısı senin başına insallah

 145. Kizlar yeni özet gelmiş size iyi sohbetler biraz yürüyüş yapicam görüşmek üzere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu