Kördüğüm

Kördüğüm 254. Bölüm Özeti # Nani Kirli Planları İle Geri Döndü

Kördüğüm 254. Bölüm 17 Nisan Salı günü yayınlanacak. Kördüğüm 254. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde en önemli olay. Nani’nin eve Mukta ile Tej’i evlendirmek üzere geri döndü. Bu olayı ve daha fazlasını anlattığımız 17 Nisan Kördüğüm özeti sizleri bekliyor.

17 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 254. bölüm özeti, Tej kendine köhne bir yer olsa da havalı Nani’yi otobüs beklerken görünce hemen yanına gidip durumu anlamaya çalışır. Hemen Nani’yi alıp alış veriş merkezine getirip çay içip konuşabilecekleri bir yere otururlar. Karnı aç olduğunu anladığı Nani’ye tost yaptırıp gönlünü anlamaya çalışır. Meethi ise son olan olayları düşünmek kafasını dinlemek için sakin bir nehir kenarında gelir. Meethi’nin kurtarıcısı da motosiklet ile Meethi’nin yanına gelir. Dertlerini paylaştıkça azalacağını söyleyip kendisine anlatmasını ister. Meethi’ye burada oturarak sorunlarını çözemeyeceğini söyleyip kafanı dağıtmak istiyorsan gel benimle der.  Tej ise bu fırsatı kaçırmak istemez. Nani’yi otele yerleştirir. Nani bunları neden bana yapıyorsun? Amacın ne söyle çabuk bana diye sert çıkınca Mukta Rathore ile evlenmek istiyorum deyip Nani’nin elini kafasına koyup kabul et bunu der.

Nani, Mukta ile evlenmek isteyen Tej’e sinir olur. Tej ise zengin olmak istemez misin? böyle sefalet içinde yaşamak sana ne kazandıracak düşün aklını kullan der. Nani ben izin versem ne olacak Jogi seni elleri ile boğar der. Tej ise işi planlı ve sistemli  yaparsak iş işten geçtikten sonra haberi olduğunda ne yapabilir ki der. Tej kabul etmeyeceğini düşünür. Birden Nani tama bu konuda seninleyim diyerek Tej’i bile şaşırtır. Tej, senin yılanın başını ezerken ben de kalbimin sultanına kavuşacağım. Sen de memnun ol ben de memnun olayım der. Mukta da pazar alış verişi yapıp taksi bekler. Ancak hiç bir taksi durmayınca yürümeye başlar. Yolda giderken Veer, Mukta’yı görünce hemen durup yanına gider. Mukta, Ichcha meselesini anlatmak için Veer’in iş yerine kadar gitmesine rağmen söyleyememiş, Kanha gerçekleri söylediğinde Ichcha annesi daha da acı çekeceğini anlatmıştı. Mukta bunları düşünüp gerçekler her ne kadar ağzına kadar gelse de söyleyemez. Kördüğüm 254. bölüm özeti devam ediyor.

“Nani İle Tej Anlaştı” Kördüğüm 254. Bölüm Özeti

17 Nisan Kördüğüm Özeti;Tej Mukta’ya aşık olduğunu aynı zamanda romantik olduğunu göstermek için kemancı ve gitarcı ayarlayıp onlara ne zaman çalması konusunda talimat verdikten sonra Nani ile birlikte bahçeli güzel bir mekanda otururlar. İkili konuşurken Tej’in el kol hareketleri ile müzisyen ekip sıra ile çalar. Her şey istediği gibi planlayan Tej, Chanda faktörünü unutmuştur. Chanda da oraya çay içmeye gelince Nani’yi görüp hayırdır bu yaştan sonra aşkını mı arıyorsun der.

17 Nisan Kördüğüm Özeti Resim 2

Tej de bu sırada Nani’ye el kol işareti yapıp sakin ağzından bir şey kaçırma demek için elini kaldırınca müzisyenler başlar romantik bir müzik çalmaya. Chanda ise seni aşkın ile yalnız bırakayım deyip kafeden ayrılırlar.  Meethi ile Akash fakir ailelerin çocukları çok zor şartlarda eğitim gördüğü bir mahalle okuluna götürüp aslına ne kadar saçma şeyleri kafamıza dert ediyoruz değil mi? Bak buradaki çocuklar bu sefillik ile hem yaşamaya hem okumaya çalışıyorlar.Üstüne senden de mutlu fark ettin mi der. Asıl mesele sorunları kafada büyütmeden yaşayacak ne çok sebebin olduğunun farkına varmak gerek der. Bu sırada arka planda “Taare Zameen Pe” şarkısı çalar. 17 Nisan Kördüğüm özeti devam ediyor.

Akash’ın Meethi’yi getirdiği okul Veer tarafından son anda satılmaktan kurtarıp kendisi satın alıp tekrar eğitim öğretime açmış. İsmini de yine aynı şekilde Damini okulu kalmıştır. Oradaki görevli sizlere müteşekkirim diyerek Meethi ile Ichcha bir birine çok benzediği için karıştırır. Görevli kadın okulumun adı değişmedi yeniden açıldı sizlerin sayesinde der. Meethi okulun adını görünce ailesinden uzaklaşmak için geldiği yerde yine onlar ile alakalı bir yere Akash’ın bilerek mi getirdin beni diye kızıp okuldan hızla çıkıp gider.

“Nani Eve Döndü” 17 Nisan Kördüğüm Özeti

Divya da Jogi’ye teyzem yaşlı bir kadın ne yer ne içer. Onu geri getireceğim der. Jogi ise o bir yolunu bulur. Teyzen sandığı gibi masum bir yaşlı değil der. Mukta da dur arayalım diyerek Nani’yi arar. Nani telefonu açar. Daha konuşamadan Nani’nin odasına oda servisi gelir. Ancak Nani’nin istediğini getirmediği için görevliye fırça atmaya başlar. Mukta hemen olayı çözer. telefonun sesini hoparlöre verip herkesin duymasını ister. Jogi de bak gördün mü parası yok diyordun oda servisi olan bir otele şimdiden yerleşmiş der. Nani önüne gelen yemeği yedikten sonra beni biri aramıştı diyerek telefona bakıp Divya’nın odasının telefon numarası olduğunu görünce hemen arar. Ancak kimse açmaz. Çünkü Jogi telefona bakmayın. Yüz bulup gelmeye çalışacak der. Nani bu sefer Meethi’yi arar. Onun da telefonu kapalı olduğunu görünce Mukta’yı arar. Birinci aramasını meşgule atsa da ikinci kez arayınca açıp ağzına gelenleri söyleyip telefonu kapatır.

Kördüğüm 254. Bölüm Özeti Resim 1

Meethi de bu sırada eve gelir. Arkası dönük olan Mukta ile Nani’nin konuşmalarının bir kısmına kulak misafiri olur. Duyduklarını Mukta’ya sorsa da Muku gerçekleri anlatmayıp konuyu geçiştirir. Nani de otel odasındaki valizinin içinde Muku’nun resmini alıp artık sen de benim düşmanımsın. Senin de haddini bildireceğim diyerek Muku ile birlikte çektirdiği resmi yakar. Ardından Tej’i arayıp istediğini kısa zamanda alacaksın der. Veer, Mukta’yı tehdit ettiği olayı öğrenip sen nasıl birisin. Yuvraç’a bunları mı öğretiyorsun diye kızar. Gunwanti ise ben yanlış bir şey yapmadım der. Kördüğüm 254. bölüm özeti devam etmekte.

Nani den gelen haber ile damatlığını bile hazırlayan Tej ayna karşısında prova bile yapmaya başlar. Chanda damatlık içinde görünce yakışmış diyerek yanına gelir. Tej, olayı çaktırmam lazım diyerek Chanda’ya sıcak davranır.  Divya ise akşam yemeğinde teyzem yanında yok boğazımdan geçmiyor diyerek yokluğunu her han hissettirir. Çok geçmeden kirli planını devreye sokmak için Nani’yi kimse davet etmemesine rağmen Thakur konağına döner. Yalandan gelip Jogi’den, Damini’den ve Ichcha’dan özür diler. Thakur konağına kirli planları ile geri döner. Kördüğüm 254. bölümde neler olacak? sorusuna elimizden geldiğince cevap vermeye çalıştık. Kördüğüm bölüm özeti hakkında soru ve yorumlarınız bekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

134 Yorum

  1. İLK YORUM SENDEN DEFNE SİZLERE DÜDÜKLÜ TENCERE VE ÇATAL BIÇAK TAKIMI BİZDEN HEDİYE :)

 1. Oo şeytan azaptan hiç vazgeçmiyor.. ?? Kılavuzu karga olanın burnu pislikten kurtulmuyor tabi..
  Bir de Tej sapığı MUKTA’YA ?RÜYA KIZ? DİYOR YA.. ????
  Rüyanda görürsün anca Tej??

 2. Sağol FİLİZİM ceyizime koyarim erime yemekler yaparım artıkiñ?????
  ???
  RÜYAM anladım seni iyi yürüyüşler sana..

 3. Ay bu Nani ye diyecek kelime bulamıyorum ya ne uslanmaz biri iki gündür elinde bavul ile dolanıp duruyor bide tekrar dönmüş bundela konağına ?️?️ bu Nani ölse ülke yas bile tutmaz ??
  Ya şu Teje yaşına başına uygun birini bulun tövbe tövbe kızı yaşındaki kıza bakıyor yada Nani ile evlensin ikisi tam uygun olur kötü kötüyü çekermiş ?? ya Şu jogi amcada hiç akıl yok gerçekten gitmiş Naniyi yine eve almış ne yufka yürekli adam ya hayret ettim doğrusu ??

  1. ZÜLİŞ DİVYA BİLE ÇAĞIRMADI ASLINA NANİ GELİP KUYRUĞUNU SIKIŞTIRIP EVDE HERKESDEN ÖZÜR DİLEDİ HATTA ICHCHA’NIN AYAKLARINA DOKUNMAK BİLE İSTEDİ SAYGI DUYUYORUM MANASINDA

 4. Zülişim Tejin yemeklerine ŞAP koymak gerek yoksa deli dana hastalığına yakalanmış gibi herkese saldıracak ??? Ya Veerin karısı Amla’ya bile asılıyor estagfur tövbe.. kendi gelinlerine..

 5. Defnem Tövbe tövbe gerçekten ya kime saracağını şaşırdı Tej amca ?? yakında Nani ye de kafayı takar bu ?? bide Nani bu Tej ile Mukta yı evlendirecek galiba onun çabası bu

 6. Îremsum et tabi kuzum
  ⚘⚘⚘
  FİLİZİM NURDANIM niye sana küssün ?? Bugün fazla yazamadı işleri var. Nurdan lafını esirgemez sorunu olsaydi senle şak diye söylerdi müsterih ol canim ;)

  1. DÜN BENİM İLE KONUŞMADI BEN DE MERAK ETTİM :) NURDAN ABLAM BİR TANEDİR CANIM ABLAM GENE DE KALBİNİ İSTEMEDEN DE KIRDI İSEM DİYE SORMAK İSTEMİŞTİM
   BU AKŞAM NEYE BAKACAKSIN BİZİM HİKAYEYE DEVAM MI YOKSA AVLUYA BAKMAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUN DEFNE CANIM

 7. simdi DEFNEM ortaokullar icin proje var panolara merdivenlere her yere cocuklarin kelime hazinesi gelissin diye yazilar anlamlariyla seninde kelime hazinen mukemmel anlamlariyla yazarmisin corbada seninde tuzun olsun isterim. sende dahil olursun hemde.

 8. NURDAN dün konuştu ya senle küs değilim dedi Filizcim..
  Yorgunluğuma bağlı Filizim ama Avlu izlemiyorum ben. Tamam oyunculuklar harika ama o kadar ağır dramayi kaldiramam.. cezaevi müdürünü öldürüp masum kadının üstüne atmak da nedir ya.. ??? insan değiller cani karılar..

  1. canım dün görmedim en yoğun günümüz pazartesi ile çarşamba günü söylediğin için teşekkür ederim. ben bu akşam avlu izleyeceğim demet avgar ı severim kaliteli bir oyunculuğu var kişiliğini her ne kdar bilmesem de oyunculuğu hakikaten iyi

 9. Ay gerçekten ya Avlu dizisi resmen dram yüklü bide karanlık ortamda çekilmiş hiç sevmem o tarz dizileri kavgalı falan bide kadınlar saç baş birbirini dövüyor ?️?️ hepside birbirinden çirkin ??

 10. hayir DEFNEM diyorumki sen bildigin degisik kelimeleri yaz anlamlariyla onlarida eklicem projeye mesela sen burda cok guzel kelimeler kullaniyosun.

  BEN GELDIMDE YAZDIKLARINI ALIRIM SIMDI BELAYI EVE GOTURUCEZ YANINDA OLMAM LAZIM GOZLERI BANTLI

 11. Yok FİLİZİM KÜS DEĞİLİM ?? işlerim var onlarla uğraşıyorum sen nasılsın ne var ne yok

 12. Bu Arada Demet Evgarı hiç sevmem enerjisini sevmiyorum. Akşam erken uyusam iyi olur gözlerim sızlıyor sen nasıl dayanıyorsun FİLZİİM ???

 13. Îremsum Bellayi öp benim yerime saçlarından ,alnindan ve yanaklarindan..
  Şimdi çocukların hem resmi hem sosyal hayatta karşılaşacağı kelimeleri yazicam sana..
  Sehven:yanlışlıkla
  ivedi:Acele
  Bilmukabele:duygularımız karşılıklı
  Müsterih:içinin rahat olması
  fevkalâde:en üstün biçimde
  Latife:şaka
  Kadirşinas:kiymetbilen
  zinnet:süs
  Mütemadiyen:sürekli bir biçimde
  Habis:kötü
  Nekes:cimri
  Mübalağa :abartı
  Teşbih :benzetme
  Tehir:erteleme
  Tevazu:alçakgönüllülük
  Sirayet: sıçramak
  Menfi:olumsuz
  Riayet:boyun eğme
  Liyakat: yükselme
  Hiyerarşi :siralama
  Sevi :aşk
  Tenkit:eleştiri
  Nara:bağırtı
  Tevhit :birleşme
  Zaiyat :kayıp
  Zinhar:asla
  Müstakbel :gelecekteki
  Ati:istikbal
  Vasat :orta
  Yaren:arkadaş
  Nevi:çeşit
  Muhtelif :çeşitli
  Muhteviyat:içerik
  izbe:sapa
  Köhne :eskimiş bakimsiz..

 14. NURDANIM geçmiş olsun dinlen tabi..
  Demet Evgar nasıl derler marjinal bir kadin..
  Babası otoriter bi adammış. Albaydi sanirim. Evgar oyunculuğu kazanınca göndermek istememiş. Demet E. Ölüm orucu tutmuş ağır bi depresyon geçirmiş 18 gün yoğun bakimda yatmış kemik erimesi falan. Mecburen babasi izin vermiş ama hâlâ kırgınlığı varmış Demete..
  Beyzanin Kadinlari filmini izleseniz Demetin 3 gün uyuyamazsiniz korkudan ??manyak birşey

 15. Ay çok değişikmiş film tövbe tövbe korku dram karışık gibi bide ben pek sevmiyorum Demet Evgarı tamam oyunculuğu güzel ama çok itici geliyor bana tipi falan ??

 16. Zillet:horlanma,aşağılanma
  Yaver:yardımcı
  Abes:saçma
  Aleni:açık
  Aşina :tanıdık
  Bitap:yorgun
  Cerahat:yara
  Dehliz:uzun geçit koridor
  IREMSUM BUNLARI DA EKLE BU KADAR YAZABILDIM YORGUNUM DINLENICEM SIMDI KUZUM..

 17. Aynen öyle Zülişim ben Beyzanin kadinlarini izledikten sonra çok fena olmuştum.. 10 seneyi geçti sanırım.

 18. İyi aksamlar kizlar naslsiniz?
  FİLİZcim nasilsin dun hic gizukmedin?
  Ay tej alem ya kadina diyorki ya bana evlenecek kiz bul yoksa gelir senle evlenirim diyor.
  Chandadan neden vaz gecti bugun ve dun izlemedm pek bilen varmi hanimlar.

 19. Sağolasın GAMZELİMM ciddi birşey yok geç yatmamla alakalı herhalde yoruyorumda sevgili gözlerimi bu ara ???

  Sen nasılsın eve geçtinmi tarhana ıslattım gel çorbaya raZıysan gel çorba içelim

  ????

  ZÜLİŞİMM sen nasılsın epey toparlayabildinmi kafanı yoğun çalışıyorsun bu ara

 20. NuRDAN abla gecmis olsun .malesef bende yoruyorum gozlerimi gec yatip bak suan uykum var ama aksam uykum kaciyor bide alisamadim heralde :)

 21. İyiyim Nurdan ablacım sen nasılsın geçmiş olsun ?? yok ya toparlayamadım kendimi daha sınavlar bitsin ondan sonra gelirim kendime anca işte elimden geldiğince çalışmaya devam ediyorum o kadar yoğun değil sıkıldım ama sürekli aynı kitaba bakmaktan ??

 22. Ben geldimm kizlar , naber ?
  Vay be bu Nani cadalozu daha dün gitmedimi , bu gün hemen geri dönmüş yüzsüzlige bak ..
  Ah ah keşke benimde Akash gibi bir kurtaricim olsa ? Meethi şansli bence
  Vay vay vay yeni aşklar doğuyorda bizim mi haberimiz yok Nani & Tej yakişir valla , romantik yemekler falan müzisyenler eşliginde harikka ? gülmekten öldüm valla

 23. Fulya nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ??
  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
  Manyacım hoş geldin nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ??

 24. FULYA canım Chanda yaşlandığı için beğenmiyor Tej. Teje işveli,cilveli çocuk doğurabilecek bi kadın lazim. Kız Chandanin yumurtalıkları bile kurumuştur tövbe Ya Rab??????
  ???
  Sağol NURDANIM ne demek dosttan gelen zehir olsa yeriz ?? sıcak çorba iyi olurdu karnım ağrıyor biraz?? e NURDANIM sen gece uyumuyorsun da ondan. Gece uykusu hem gözleri hem beyni korur. Hele bir de ışıkları tamamen söndürürsen
  Ben uzaniyorum koltukta

 25. ZuLEYHa kiz nerelerdeydin aksam goremedim merak ettim ben iyiyim biraz yorgunum iste sen nasilsin?

  DEFNE gecmis olsun canim dinlen biraz
  DEFNECim kiz chandanin neresi yasli kadin dipcik gibi
  tej kendine baksin moruk olmus :) dahada kadin mi begenmiyor igren adam pislik adam :)
  DEFNE hint kadinlari zaten cilveli degil mi kis kizlar masalah :)

 26. Defnem tesekur ederim hemen bunlarida dostaya ekliyorum cok tesekurler yorgun halinle yordum ama hakini helal et aklina geldikce yorgunlugun gittikce yazarsin tesekur ederim
  peki opuyorum senin icin hatta opdum.

 27. İyiyim Manyacım teşekkür ederim ?? evet ya bu sıralar eskisi gibi yazamıyorum ama pazartesi gününden itibaren yine devam edeceğim eskisi gibi inşallah ??

 28. Bende iyiyim Fulyacım akşam yazacak kadar keyfim yoktu ya yazmak istedim ama olmadı işte ??

 29. Ya şu kadın dizisindeki Şirini diziyi izleyenler öldürmek istemişler tövbe tövbe ?? hatta seti basmışlar nasıl bir toplum olduk diziden etkilenip neler yapıyoruz ha bide Muhteşem yüzyılda Şehzade Mustafa ölünce millet üç gün yas tutmuştu ?? artık diziler bizi ne kadar etkiliyor değil mi ?? yeri geliyor her şeyi yapacak kadar dizilere kaptırıyoruz hepimiz

 30. IYI AKŞAMLAR KIZLAR
  ?????
  DEFNEM canım geçmiş olsun?karnınmı ağrıyor?bazen bitki çaylarida yapiyor?ayaklarını sıcak suya koy dinlen kelebekler sana özel sevdiğin için??

 31. Hayırlı akşamlar Rüya ablacım ??
  ?????????????
  Defnem çok geçmiş olsun dikkat et kendine ??

 32. Hepinize iyi Akşamlar diliyorum Arkadaşlar Nasılsınız iyisinizdir İnşallah İşlerim Ancak Bitti Size Bakıyım dedim
  ….
  DEFNEM Çok Geçmiş olsun Allah Acil şifalar Versin Canım Dikkat Et Kendine

   1. Hep iyi olursun İnşallah Canım Sevindim iyi olmana. Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende❤

 33. Kızlar Çok Yorgunum Oyüzden İsim Yazmıyorum Unuturum Diye Nasılsının İyimisiniz Neler Yapıyonuz Arkadaşlarım ❤❤❤

 34. ZuLEYhacim bugun keyfin nasil peki?
  Zuleyha insanlar dizileri adeta yasayarak izliyor biz bile burdan bak Tej e kiziyoruz naniye hakaret ediyoruz :)

 35. ZÜLISIM hayırlı akşamlar canım☺biraz yürüyüş yaptım sonra yemek faslı hic is bitmiyor.Sen neler yaptın?

 36. Evet keyfim iyi gibi ya benim günüm günümü tutmuyor işte Bi mutlu oluyorum bir üzgün bende anlamadım ki kendimi ?? evet ya dizilerden bizde etkileniyoruz hatta kördüğüm deki İccaya ve Naniye neler diyoruz değil mi ??

 37. Hoş Buldum FULYACIM İyiymde yorgunum Sadece Canım. Sen Nasılsın Dün Üşüyordun şimdi iyisindir İnşallah
  ….
  RÜYAM İyi akşamlar Ablam nasılsın iyimisin Canım

  ZÜLİŞİM Derslerin Nasıl Canım

 38. Dersler iyi gibi ya sınavda her şey belli olacak işte inşallah iyi geçer ?? sen neler yapıyorsun ??

 39. ZULEYHA dikkat et kendine sakin depresyona falan girme bahar depresyonu basladi. Bu aralar.
  Aynen ZULEYHA bize naniye neler diyoruz bugun izledin mi ben son 8 dk falan gordum heralde nani yine pislikti sorma :)
  Neye bakiyin tv de ZULEYHa ?

 40. Aynen Bende Öyleyim ya bi üzgünüm Bi bakıyorum İyiyim Allah yardım etsin bizlere Bazen Kendimi Çok mutsuz hissediyorum sanki Herşey üstüme geliyor çalışmak bile istemiyorum ama Dünya işte Zülişim Yaşayıp gidiyoruz

 41. Fulya Tamam dikkat ederim kendime evet bide hava değişimi insanı etkiliyor gibi ?? yok ya bakmadım çünkü kanal doğru düzgün çekmiyordu ?? ben bizim hikayeye bakıyorum öyle sen ne izliyorsun

 42. Senin için Duâ edeceğim Zülişim Canım Arkadaşım İnşallah Sınavlarında Başarılı olursun Rabbim Emeklerini Boşa çıkarmasın

 43. İyim GuL ciCeK bugun daha iyiyim cok sukur .
  Kansizlik varya canim heralde ondan elektirkli soba yaktim sorma evde oturuyoruz canim yemek yedik Elif dizisine bizimkilerle Tarik i gormek bile tiksinc sorma

 44. Aynenn Gülçicek her şey etkiliyor insanı işte bende içimden hiç bir şey yapmak gelmez ama işte çalışmak zorunda oluyor insan ??

 45. Kıyamam FULYA Demek seninde Kan azlığın var Doktora Gittin Dimi canım benimde kan azlığım var Düşünce kanım çok kötü oluyorum Allah acil şifalar versin

 46. Kizlar bazen banada oyle olur suan mesala icimden bisey yapmak istemiyorum yorgunum uykusuzum
  ZULEYHa o dizide o kucuk kizin babasi kotu birimi su cocuga elmas nerde deyup duran kucuk kizin annesi oldumu

 47. Aynen Fulya Tarıkı görmeye gözüm yok resmen sinirlerim bozuluyor Onu görünce

  Bişey değil Züliş ?

 48. GUL CiCeK Amin.canim sanada Allah sifa versin demirim eksik ay bi turlu tamamlayamadim B12 eksik

 49. Benim öyle olmadı hiç Fulya Neden adın anonim çıktıki acaba belki ismini yazmadan yolladın yorumu canım

 50. Fulya Evet ya baya kötü biri bide sürekli elmas peşinde annesi ölmüştü ayy dizin önceden böyle değildi ya şimdi iyice entrikaya bağladı ??

 51. GuL CİCeK canim adamin tipi rolune cok yakismis virde ben Birceden nefret ediyorum cok salak kiz o ya LEman Teyze nasil sence birde bu veyselin oglu murat vardi ayla ile evlenmisti ne oldu onlara aceba GuL CiCeK

 52. ÇIÇEGIM hoşgeldin sağol bitanem sen nasılsın iyimisin? yan komsum geldi siz devam edin..yazamazsam kusura bakmayın görüşürüz

 53. GuL CCek belkide suan sorun yazabiyorum .
  ZULEYHA kucuk kizin babasida o elmas diyen adam kedin o basroldeki o ufak tefek kiz varya adini bilmiyorum ona asik olur entroka devam eder

 54. Lemandan Bende Hoşlanmıyorum Fulya bilcede çok sakar ama yunus yakışıklı. Murta ne oldu izlemedim bende ama veysel ona hep Armut diyordu nasıl Gülürdüm ona

 55. FULYA Chanda nerden baksan 45lik. 20lik kizla 45lik bir olur mu hiç ;) Ayrıca erkekler vücut diriligini ön planda tutar.. Tabi Teje Chanda bile fazla pis sapık :)
  ???
  Kizlar sağolun. Gülçiçek doktor bu kan azlığına ne dedi?
  ???
  RÜYAM sağol kuzum..
  ???
  Îremsum yatmadan önce bi 20 kelime daha yazicam Allah’ın izniyle kuzum
  ???
  ÎNCEM yarın kandil. 2 satır yaz da nasıl olduğunu bilelim..

 56. Teşekkürler RÜYAM Hamd olsun Iyiyim Canım benim. Ne kusuru ablam çık Görüşürüz İnşallah Allah’a emanet ol ❤❤❤❤❤
  ………..

 57. Aynenn öyle Fulya sonradan diziye dahil olan adam sakallı bir şey elmas elmas diye tüm mahallenin evlerini didik didik arıyor ya elmasada ayıcığın içinde ?? seyirciyi bunla oyalıyorlar işte diziyi uzatmak için ??

 58. Evet Züliş haklisin bende bu aralar eskisi gibi değilim ama bende yarindan itibaren eskisi gibi olucam inşallah .
  Evet haklisiniz Fulya hanim insanlar diziyi yaşiyarak izliyorlar ..
  Kadin dizisini hiç bilmiyorum izlemedimde hangi kanalda ve hangi gün hangi saatde yayinlaniyor Şirin karakterini merak etdim dogrusu..

 59. DEFNEM Çocukken kanım dahada azdı Hatta doktor bana 6 müddet erzinde dışarı çıkmamı bile yasakladı ancak beslenmeme dikkat etmem gerekdiğini söyledi ve en esasıda bi sürü iyne serum kendime geldim şimdide yemeğime dikkat etmeyen gibi kanım düşüyor bisüredirde hiç dikkat edemedim kendime oyüzden Yine eskisi gibi oluyorum. Ve öyle olunca başım dönüyo ellerim bütün bedenim sanki donuyo kalbim sıkışıyor sinirlerim bozuluyor uykusuzluk yaranıyor bende ne bileyim Allah kimselere göstermesin

 60. Hayırlı akşamlar kızlar ya sabahtan beri çok şükür başım agrımadı ama iftarımı açtım sonra agırmaya başladı

  Uykususdan gözlerim kapanıyor

  Eee sizler neler yapıyorsunuz bakam ??????

  Rüyam defnem

  Filizim manyam

  Nurdanım ayselim

  Denizim zulişim

  Fulyam gül çiçeğim

  Kainatım iremsum

  İsabellam

  Unuttuğum varsa kusuruma bakmayın

  ????????

  ???????????

 61. Zülişim Rahmetli Erol Taşın asıl mesleği kahvehane isletmekti. Biliyorsunuz kötü rollerin adamiydi. Birgün sokakta Erol Taşı halk linç etmiş bacağında sopa kırmışlar 3 ay yürüyememiş. Sonra demiski:Ben çok mutluyum. Rolümü başarmışım demekki??
  ???
  Elifteki Yunus çok farkli Italyan erkeklerine benziyor melez sanirim bi ecnebilik var.
  Ama birce çok aptal bi kız ağzına düşecek adamin..

 62. Sanada Hayırlı Akşamlar SALİHA Ablam Hoş geldin. Teşekkürler Canım şükür iyiyim ben sen Nasılsın oruçlu muydun Allah kabul etsin inşallah nasip olursa yarın bende tutacağım. Meleğimiz nasıl

 63. Saliham sağol Melek nasil?
  ???
  Çiçeğim neden beslenmene dikkat etmiyorsun. Bak ben çok sağlıklı biriyimdir şükür ama bunu kendime borçluyum kendime çok iyi bakarım. Ispanak ye,kuru üzüm,hakiki pekmez,kuru erik,mürdüm eriği,kabak,enginar,kereviz bunlari bolca tüket kansızlıktan eser kalmaz. Ben belki bine yakın sebze meyve yiyorum..

 64. Manyacım kadın dizisi salı günü foxda oluyor saat 20.00 da ?? Şirin karakteri çok kötü ya

 65. Evet biliyorum Defnem adam hep kötü rolde oynuyordu ?? demek halk onu linç edecek kadar rolünü baya iyi oynamış ?? ya insanlar dizilerden etkilenip neler yapıyor öyle

 66. DEFNE cim tekrardan hos geldin kiz aramiza :)
  Defne chandanin dizideki yadini kastettin heralde gercekte chanda o yasta degildir muktada o yasta degil gercekte
  birde TeJ once kendine baksin obun yasibdakiler dizide dede rolunde hatta daha gecler bile dede igg pislik bizde naniyi ele gecirsek ne ederdik DEFNE kimbilir:)

  GUL CiCek evet murata bende gulerdim ama ne oldugunu goremedim Leman alem kadin
  bircenin hareketlerini sevmiyorum.
  Yunus ta yabanci havasi yok be DeFNe ben oyle gormedim yani

  MELEK abla hos geldin nasilsin insallah iyisindir?

 67. Rabbim daim sağlık versin sana DEFNEM Teşekkür ederim düşündüğün için. Ben öyle yemeğime dikkat eden biri değilim Zaten ya Bazen annemler çok israr edince yemek ye diye Ağladığım bile oldu yememek için İşdahım olmuyor nedense bazen yiyorum durmadan Yani vatı vaxtında ama bazen hiçbir şey yiyesim yok ondan oluyor sağlıklı beslenemiyorum. Ama tafsiyene uyacağım inşallah Canım

 68. Aynen Fulya bende göremedim Murat’a ne olduğunu Zaten diziyi çok seyretmem sadece Ailem bakdığı için bakıyorum arada bi
  Birceden benede hoşlanmıyom kız çok sakar ya elini nereye atsa dağıtıyo bide Defneminde dediği gibi Yunustan gözün alamıyor

 69. DEFNE cnm baktim Yunus 1990 dogumlu boga burcu 1.90 boyunnda modellik yarismasinda 3.bolmus oyunculuk egitimi almis soyadi Turksever adini unuttum :)
  ZuLEYHA o adam dizi uzasin diye girmistikizada asik olur falan filan iste :)

 70. Amin Çiçeğim cümlemize. Bu hayatta öğrendiğim en önemli şey insanin en büyük doktoru kendisidir. Annem önümüze taş koysa yiyen biri olarak yetiştik zaten. Her türlü sebzeyi yiyerek büyüdüm ben. Tadı kötü olsa da yedim?? sonuç turp gibiyim. Turp demişken siyah turp her derde devadir bu arada
  ???
  Zülişim aynen öyle adam sakat kalacakmış az kalsın..
  ???
  FULYA dizideki yaşını kastettim gerçek yaşlarını bilmiyorum.. Bu arada ben senpatik olduktan sonra kötü karakterleri seviyorum.. Kara sevdadaki Emir Kozcuoglu gibi :)

 71. Evet GuL cicek bu sezon basinda izleseydik gorurduk canim basta gostermis heralde ne oldugunu
  Gul cicek yedijlerime bende dikkat etmiyorum canim sjlnca kendimi yeme veriyorum resmen
  GuL cicek suan ne izliyon

 72. Evet Fulya diziyi uzatmak için getirmişlerdir adamı çünkü dizi izleniyor ya bide yazacak konu bulamadılar belki bunu buldular ??

 73. ZULEYHA aynen canim odami koydular dizi bi sezon daha uzasin diye.
  DEFNE anladim evet
  bazen dizideki kotu karekterler ana karekterin yerine geciyor daha cok sevilebiliyor
  kara sevda emir sahabeydi kaan u.tebrik etmek lazim guzel oynadi zaman insanlar emir kazansin istedi:)

 74. Tamam Defnem yazacaklarina dosyaya eklicem bu aksam yazdiklarini isleme yolattim merdivenlsr ve duvarlar icin olacak yukari cikarken sinifa sonra inerken hep gorecekler diyerlerinide panoya onlari kendim ellerimle hazirlicam yessekur ederim cok katkin oldu senin olmani istiyordum.

 75. Teşekkurler Züliş , baktim bizde Fox kanal yokmuş eski evimizdeki Tv mizde vardi ama bunda yokmuş birde Yasak Elma diye bir dizi varmiş oda Fox da yayinlaniyormuş baş röl kiz Sevda Ergincimi o oyuncuyu begeniyorum Hayat Bazen Tatlidir ve Ver Elini Aşk dizilerini izledim , iki dizide çok guzel idi romantik komedi tarzinda .
  Bende sempatik olduktan sonra kötü karakterleri seviyorum Defoş , Emir Kozcuoğlu şahane idi ya adamin replikleri konuşma tarzi mühtiş sirf onun için izlerdim Kara Sevda dizisini .

 76. Kizlar hepinize allah rahatlik versin hoşçakalin bu gün benim tatilimin son güni idi yarin yine okula gitmem lazim tam tamina 5 gün eglendim ? ve yarin okul , o yüzden erken uyumam lazim bye -bye
  iyi geceler ❤ tatli rüyalar

 77. Aynen Fulya sabit fikirli biri değilimdir hiç bende bıraktığı etki önemlidir oyuncunun :)
  ???
  Îremsum ne demek bitanem bu mübarek günlerde elimden birşey gelirse çok mutlu olurum sevaptir :)
  Onca kitap okudum çocukluğumdan beri kelime öğrendim bari işe yarasın :)
  Ya Bella sırf benim için Buraki görmeye gitti tanımaz etmez adami. Benim yaptığım neki.. Canım feda size?? Bellama selam ve sevgilerimi ilet. Şifalar diliyorum.. hemen iyilessin..

 78. Evet Manyacım bende biliyorum yasak elma dizisini oradaki kız güzel ya ama çok zayıf ?? bende biliyorum o dizileri komedi tarzında ama ver elini aşk çok kısa sürdü ya hemen bitti dizi orada biraz köylü gibiydi bide şiveli konuşuyordu kız ??

 79. DEFNEM Aslında bende Çok Yemek seçen insan değilim Sadece işdahım olmuyor bide ben üzülünce sitres yapınca bütün işdahım kayboluyor Eskidende annemler çok çalışıyordu Fazla vakit ayıramıyordu bizlere Hatta ben okumayı çok istiyordum Ailemin maddi durumu Yüzünden okuyamadım Hep okuyan insanlara bakıp imrendim benim oturduğum semtte de burs filanda yok anlıyacağın herşeyi içime attım bugüne kadar Babamları üzmemek için hiç ses etmedim Hep içten içe üzülüp durdum o yüzden de sinirlerim bozuldu uykusuzluk iştahsızlık oldu bende doktora gittiyimizdede kan azlığı olduğunu anladık Rabbim sonumuzu hayır etsin inşallah
  …..
  Hayırlı Akşamlar NURDAN Ablam Nasılsn iyimisin Canım
  ….
  Aynen Fulya. Canım ben bugün yorgunum odama çekildim izlemiyorum Hiçbirşey
  ….
  Manyacım İremsucum Naber Nasılsınız

 80. DEFNE evet bende oyuncunun rolunu iyi oynayi oynamadigina bakarim bazen kotu karekterler bile oyuncular taktir edicel performan sergiliyor bunuda gormezden gelmemek lazim .
  Katiliyorum sana
  :) bu aksanmlik gidiyorum erken uyucam erken kalkmam lazim hepinize iyi aksamlar iyi geceler.

 81. Kızlar ben kaçtım Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar ❤️❤️????? ha unutmadan ben anca pazartesi günü yazabilirim Allah kısmet ederse görüşürüz kendinize iyi bakın ????????

 82. İyi geceler Manyacım Allah Rahatlık versin
  ….
  İyi geceler Fulya Görüşürüz Allah rahatlik versin

 83. İyi geceler Zülişim Allah rahatlik versin Sanada Canım dikkat et kendine Görüşürüz inşallah

 84. İyi olmanıza sevindim canlar

  Gül çiçeğim saol ablam

  Allah izin verirse yarın da tutcam

  Habide gülüm yarın tek oruç olmuyor

  Yarın tutcaksan cumartesi de tut
  Cuma günü tek olmuyor
  Ondan bitanem

  . valla bende escazımla çay içiyoruz

  Defnem ya melek iki gün iyiydi

  Bugün yine çok halsiz ve solunumu yine hızlıydı

  Hiç bilmiyorum ne yapacam

  Bu çocuk hiç düzelmiyor

  Hepinizden yarın çok dua istiyorum

  Hepinizi çok seviyorum Allaha emanet olun göruşuruz ?????

 85. Uyuyanlara iyi geceler..
  ???
  NURDANIM sen napyon kuzum. Ben kukumal kuşu gibi oturuyorum
  ???
  ÇİÇEĞİM kıyamam sana. Benim de içime attığım o kadar çok şey olduki. Inan bana bizde kendimiz çalışmasak hayatta okuyamazdık. Ben 12 ay çalıştım ya. Yazin tarlada,kışın üniversite de ek işlerde.. Bizim oralarda ayni şeyler söylenir durur: Çalışırsan,zaman bulursan okursun. Bizden birşey bekleme der aileler. Bavulunu alan iş aramaya gider.. inan benim de herşeyim yarım kaldı çiçeğim gençliğim akıp gitti su misali.

 86. Allah Kabul etsin SALİHA ABLAM Evet biliyorum Canım Zaten Kaç gün Tutacağım Oruç Geçen Ramazan’ ayından 6 Gün tutamadığım orucum var İnşallah Rabbim nasip ederse Tutacağım

 87. Aynen DEFNEM Benimde Hayatım su gibi akıp gitti bende çocukluğumdan beri Çalıştım Tarlalarda bile çalıştım kuferlik bile yaptım ama okuyamadım çünki hepbabama destek oldum Babamın başında migreni var tutunca Çok kötü oluyor Bakınca kalbim sızlıyordu hep ne kazandımsa Aileme yardım ettim hep Abimler öyle çalışan değillerdi zzaten askerede gidince hep bizden para beklediler şimdi şükür Durumumuz iyi ama insan dönüpte eski günlerine bakınca çok üzülüyor tabi Bugüne kadar kendi ayaklarımın üzerinde durmak için çok çalıştım Rabbim kimseyi yoklukla imtihan etmesin

 88. TESEKKURLER DEFNEM SENIN YAPTIGIN DAHA IYI.

  tamam BELAYA soyluyorum soyledim oda sizi cok seviyor ama cok mutsuz gozlerinde hala yanma var gormemek her seyi cok zor tabi…sagol dileklerin icin

 89. İREMSUM Nasılsın iyimisin Canım. Belliya bendende selâm söyle çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah

 90. Oyy benim hüzünlü çiçeklerimmmmm ????

  GAMZELİMM ve GÜlKız ❤️❤️❤️? ??? geçmişe bir sünger çekip geleceğe bakın yoksa huzursuz olursunuz ballarım çiçeklerimm ????

  ????

  GAMZELİMM şuan çay içiyorum gözlerim alev almış yanıyor sızlıyor derdi neyse artık. Sen ne dedin anlamadım karanlıkta uyumak mı iyi dinlenmek için anlamadım ??

 91. Amin Çiçeğim..benim ailem dogrultamadi daha belini delikler kapanmak bilmiyor babamin emekliliğine çok var daha.. Onlarin bu perişan hâli benim hormonlarımı öldürdü evlenemiyorum..
  ???
  Zülişim seni ozluycem ve dua edicem. Bekliycez seni???

 92. Herkesin bir imtihanı var ELHAMDÜLİLLAH bir çocukluk arkaşadaşımla konuştum bugün öyle zor yıllar geçirmiş ki anlattıkça içim sızladı. Roman mı desem masal hikaye dizi senaryosumu desem bilemedim bugünümüze SONSUZ ŞÜKÜR ELHAMDÜLİLLAH ELHAMDULİLLAH ELHAMDULİLLAH

  ????

  GAMZELİMM insan evlenince hayatı anlıyor. Ama sizler bekarken gencecik yaşınızda pişmişsiniz ELHAMDÜLİLLAH inşaAllah hayatınıza öyle iyi İNSANLAR GİRERKİ yaşadığınız tüm zorlukları gülümseyerek hatırlarsınız. ??? bugün benim kafa gidikkk ???

 93. GAMZELİMM sağlık olsun inşaAllah buda geçer. Babacığın canı sağ olsun çalışsın ne yapalım benim babacığım da direksiyon sallıyor güneş ☀️ doğmamıştır üstüne ekmek parası derdindedir. Ama canları sağya olsun ne yapalım diyorum

 94. ALLAH Yar ve Yardımcınız olsun DEFNEM İnşallah Aileninde durumu Tez bi vakitte düzelir Rabbim Sanada kalbinin istediyi gibi bi Eş Nasip etsin İNŞALLAH Canım Allah hayırlı kapılar açsın yüzüne
  …..
  Teşekkür ederim NURDAN ABLAM Bende istiyorum geçmişe sünger çekmeyi ama insan ne kadar istesede yapamıyor işte Allah büyüktür İnşallah Rabbim geleceğimizi hayırlı eder inşallah. Afiyet olsun Demek Çay içiyon gözlerin ağrıyormu dedin Nedenki acaba Allah şifa versin Canım

 95. KIZLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEGİM ÇOK YORGUNUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL AHİRETLİGİM
  KOMŞU KIZI ??????????????????????

 96. DEFNEM RUH İKİZİM
  İNŞALLAH TEZ ZAMANDA DÜZELİR GÖNLÜMÜN NADİDE GÜLÜ ???

 97. Saliham Meleke dua edicem. Iyi geceler kuzum
  ???
  Îremsum BELLAM iyileşecek Allahin izni ve inayetiyle Pırlantam sabretsin biraz.
  ???
  Şimdi NURDANIM sana zinde kalmanin formülünü vericem. Gece 23.00-03.00 arasında uyunan 4 saatlik uyku çok önemlidir. Beyin çeperi bu saatlerde kendini korumaya alir ve bi nevi resetler. Bir de karanlik olacak oda gece lambasi olmayacak direk göze be beyne temas ediyo. Ben yarasa gibi karanlıkta uyurum. Birde sen çok çay demliyorsun. Onu bir kaba süz soğuyunca bi tülbent yada pamuğu çayın içine bandır. Gözlerinin üstüne koy dinlendir. Ya da patatesi 2ye böl dolaba koy hafif soğusun sonra gözüne koy. Gözaltı morluklarin ve şişliklerin hemen iniyor,göze hafiflik iniyor kuş gibi tecrübeyle sabit ;) böyle işte..

 98. Selam gönderende getirende Saolsun İREMSUM Teşekkür ederim Canım. Bellayamı üzgünsün sen Eh işte demekte bi sıkıntın var Allah sıkıntını gidersin

  Aynen NURDAN ABLAM Bugünümüze Hakikatten çok Şükür Allah arkadaşınında sıkıntıların gidersin

 99. Melek içinde senin içinde Duâ edeceğim SALİHA ablam bizde seni seviyoruz ALLAH’a emanet ol iyi geceler Bitanem
  ..
  ELAM Allah rahatlık versin Canım Allah’a emanet ol Görüşürüz

 100. tabi ona eh iste dedim Gulcicek dısım iyi gorukuyor ama icim kan agliyo o aci cekiyor bense yaninda durmaktan baska bir sey yapmiyorum.

  AMIN DEFNEM AMIN ama cok zorlaniyo

 101. İremsucum sıkma Canını Allah büyüktür hem Bellam ne kazalar atlattı şükür iyi oldu bunuda atlatır inşallah Canım Allah’a Duâ et Allah Kullarının içdenlikle ettiyi Duasını Geri Çevirmez Bende Dua edeceğim Rabbim yardımcısı olsun

 102. Kızlar Bende kaçıyım Çok yorgunum ALLAH Nasip ederse Görüşürüz Yarın
  İYİ GECELER HEPİNİZE ALLAH’A EMANET OLUN

 103. ÎREMSUM sen yatarsın birazdan söz verdiğim gibi kelimeler gönderiyorum sana
  Bilakis:aksine
  Beyhude:boş yere,nafile
  Feragat:vazgeçme
  Müflis ;iflas eden
  Hibe:bağışlama
  Mesire:gezi yeri,gezme alani
  Elzem : mutlaka gerekli olan şey
  Ahlat:yaban armudu
  illegal:yasa dışı
  Meşru :yasal
  Şebnem :çiy
  Muris:miras birakan
  Şuur :bilinç
  Şecere :soyağacı
  Şahibe:belirsizlik
  Taahhüt:üstlenme
  Müdana:kendini borçlu,minnet etme durumuna düşürmemek
  Kahin:geleceği bilen
  Evveliyat:daha öncesi
  Lal:susma,dili tutulma
  Fihrist:içindekiler
  Methiye:övgü
  Rencide:kötü ve kaba sözler söyleme..
  ⚘⚘BUNLARI DA EKLE IREMSU ⚘

 104. IYI GECELER AHIRETLIĞIM CAN SUYUM S.Ç.S ❤❤❤❤❤❤
  ???
  AMIN Çiçeğim
  ???
  Haklısın NURDANIM herkesin bi hikayesi,bi imtihanı var. Bazen dağ, taş olsaydim da insan olmasaydım keşke diyorum. Avazim çıktığı kadar ağlamak istiyorum.. bazen de fazla umursamaz ve ruhsuz oluyorum.
  ????
  ???
  ??HAYIRLI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ??
  Lütfen iklimler için yağmur yağması için dua eder misiniz bi 5 dakikanızı ayırın lütfen ??????

 105. GAMZELİMM çayı açık ve limonlu içiyorum ama dediğin saatlerde genelde ayık oluyorum yada birden sonra uyuyorum bu ara yordum kafamıda gözlerimide

  ????

  Gadasınıı aldığımm ?? benim hiç morluklarım yada göz şişkinliklerim olmaz şimdilik ama ağrıyop sızladığı çoktur ??? bebekken çok ağlarmışım babam merak edermiş acaba büyüdüğünde gmzleri görürmü diye o derece ağlarmışım yani bildiğin edepsizmişim ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu