Kördüğüm

Kördüğüm 255. Bölüm Özeti # Veer Ölecek Mi?

Kördüğüm 255. Bölüm 18 Nisan Çarşamba günü saat 16:10 da yayınlanacak. Kördüğüm 255. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde gerçekleşecek en önemli olay Veer, hastanelik oldu. Nani, Tej ile Mukta’nın arasını yapmaya başladı. Bu olayları ve daha fazlasını anlattığımız 18 Nisan Kördüğüm özeti sizleri bekliyor.

18 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 255. bölüm özeti, Nani kirli planı için kuyruğunu kıstırıp Thakur konağına geri kendi ayakları ile başkasının daveti olmadan geldi. Nani’nin yalanına Damini ve Ichcha inanırken Mukta ise Nani’nin nasıl kindar biri olduğunu gördüğü için inanmaz. Bunu da Nani’nin yüzüne herkesin içerisinde söyler. Divya, bak kızım büyük anne herkesten özür diledi dese de Mukta ikna olmaz. Divya daha da üstüne gidip barıştırmak isterken Jogi araya girip karışmamasını söyler. Mukta da asla seni affetmeyeceğim der. Divya teyzesini alıp odasına götürür. Chanda, Tej’in odasını toplarken evleneceği günü sabırsızlıkla beklediğini söyler.

Chanda Tej’in eşyalarını toplayıp dolaba koyarken evlenme şirketinden aldığı kızların resimlerini görür. Chanda kandırıldığını anlar. Tej’in resmine dönüp ben hayatta iken asla bir başkası ile evlenemeyeceksin der. Nani herkes uyuduktan sonra Tapasya’nın resminin odasına gidip Mukta’nın sana layık bir evlat olmadığını ve senin gitmene sebep olan kişilerle iş birliği içinde bana karşı geldiğini ve nefret ettiğini söyleyip sözlerine Mukta büyük bir dersi hak etti der. Chanda ise eline aldığı kızların resimlerini tek tek Tej’in suratına atıp, bu rezilliğin hesabını ver der. Tej olayı çok güzel idare eder. Kendisine sırıl sıklam aşık olduğunu bildiği Chanda’ya bu kızlar Bundella ailesine yakışmıyor. Karşımda senin gibi biri varken der. Chanda ise başkası ile evlenir ve beni kandırmaya kalkarsan senin gözlerini oyarım diyerek tehdit eder.

“Nani’den İlk Hamle” Kördüğüm 255. Bölüm Özeti

Kördüğüm 255. bölüm özeti devam ediyor. Meethi Nani’nin gitme meselesini tam olarak bilmediği için Nani’nin kaldığı yerde ziyaret edip neden Nani burada kalıyor der. Hemen Damini’yi çağırıp Neden Nani burada der. Damini ise aile meselesi kızım dese de Meethi’nin aklına girdiği için ve evde kendisini bir tek Divya ile Meethi desteklediği için ilk olarak onların desteği ve güvenini sağlamlaştırıp Mukta’nın canına okumayı planlar. İlk güveni Meethi ile tazeler. Divya ise ne yapsa affedeceğini bildiği için sonraki adım olan Mukta’yı pençelerinin arasına almaya çalışmak için ilk iş Muku’nun odasına gider. Odada Muku olmadığını bildiği için gelmesini bekler. Muku odaya geldiğinde Divya arkası dönük şekilde kitaplıktaki heykele karşı konuşur. Muku bana karşı çok hata yaptı annesine layık olamadı diyerek Mukta’nın tam da can evi olan annesi Tapasya’ya layık olma mevzusundan açar.

18 nisan kördüğüm neler olacak Resim 1

Kitapların arasındaki parlak eşyadan Muku’nun kendisini dinlediğini görünce masum bir yaşlı büyük anne rolü ile biraz daha konuşup arkasını döner. Karşısında sanki bilmiyor muş gibi aa! Mukta kızım sen mi? geldin der. Bende tam gidiyordum deyip yavaş yavaş kapıya doğru giderken Mukta, büyük anne gitme. Az önce ne dedin diyerek dişi ile dili arasında söylediklerini açıklar mısın diyerek tam da Nani’nin istediğini yapar. Muku’nun gene aklına girip saflığından yararlanıp kandırmayı başarır.

Arkadaş bu Nani’nin ikna kabiliyeti okullarda ders diye okutulmalı. Gerçekten kime nasıl yaklaşıp kandıracağını çok iyi biliyor. Bu arada Bundella evinde Chanda’nın gözyaşları ile yaşarmak da. Çünkü onca yıl evlenmek için Tej’in hapisten çıkmasını bekledi. Şimdi Tej kendi arkasından iş çevirip başka kadınlarda gözü olduğunu kanıtlayan çöp çatan şirketlerine ait belge ve evlenilecek kızların resimlerini buldu. 18 Nisan Kördüğüm neler olacak? sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz. 

“Chanda’nın Elindeki Kayıt” 18 Nisan Kördüğüm Özeti

18 Nisan Kördüğüm özeti, Tej her ne kadar ikna etmek istese de Chanda ikna olmadı. Bunun acısını senden alacağım diyerek kendine yemin edip dolabında sakladığı kamera ve içindeki kasedi çıkartıp en ufak hatanda bunu ilgili yerlere verip rezil ederim der. Damini kreşten bir görevli ve yanında da bir öğrenci ile birlikte gelir. İmkansızlık içinde mücadele ettiklerini söyleyip yardım ister. Ichcha da elinden geleni yapacağını söyler. Meethi ise annesinin öğrenciye karşı sıcak davranmasına imrenerek bakar. Çünkü Meethi annesi ile hiç böyle bir an yaşamamıştır. Yuvi ile Tej sabah karşılaşır. Muku ile evliliğinde Yuvraç problem çıkarmasın diye Yuvraç’ı kendi safına çekip her istediğini vermeye çalışır. Bu sırada Veer gelip oğlumu şımartıp ahlaksız suç makinası haline getirmene müsaade etmeyeceğim der.

18 Nisan Kördüğüm özeti Resim 1

Yuvi’ye de dönüp ne haltlar yediğini biliyorum. Ülkenin en iyi avukatlarını toplasan bile seni kurtaramaz ayağını denk al der. Nani geçen gece aklına girip seni biri ile tanıştıracağını bu kişi Ichcha’nın yeniden Bundella evine dönmesini sağlayabilecek güçte biri diyerek kandırıp kafeye getirmiştir. Çok geçmeden Tej gelir. Nani işte tanıştırmak istediğim kişi bu deyince Mukta karşısında sapık Tej’i görünce şok olur. Muku hem Nani’ye hem de Tej’e ağzına geleni söyler. Bu mu? Ichcha annemi Bundella evine getirmeyi sağlayacak diyerek karşı çıkar. Masadan kalkıp giderken Bu kişi Ummed’in üvey kardeşi ve evin en büyük oğlu’dur. Veer’in amcası yani. Bir lafı ile Ichcha’yı Bundella evine rahatlıkla alır sen de Mai o evde ne haklara sahipse sen de aynı haklara sahip olursun dese de Mukta ağlayarak oradan ayrılır. Tej ise bir işi başaramadın yaşlı bunak diye herkesin içinde hakaret eder. Nani de acele etme sabırlı ol. O kendi isteyecek der. Eve gelen Mukta gece boyunca uyuyamaz. Kördüğüm 255. bölüm özeti ve devamı bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

“Veer Hastaneye Kaldırıldı” Kördüğüm 255. Bölüm Özeti

Kördüğüm 255. bölüm özeti, Nani’nin söyledikleri kulaklarında çınlar. Sabaha kadar düşünen ve uykusuz kalan Muku’nun yanına giden Nani, düşündün mü? kızım. Eğer sen fedakarlık yapmaz isen Ichcha belki bir daha o eve dönemez diyerek bilinç altına oynar. Tej, Muku’dan aldığı red cevabını kendine yediremez. Sabah kadar içki içip, sarhoş bir şekilde eve gelir. Odasına giderken Daddaji’nin anı köşesini görünce bozmak ister. Bu sırada Veer görüp amcasını itekler. Zaten alkolden zil zurna sarhoş olan Tej olduğu yere yıkılır. Veer de elinden bir kaza çıkmasın diye arkasını dönüp giderken Tek elindeki içki şişesi ile Veer’in kafasına vurur.

kördüğüm 255. bölüm özeti Resim 1

Veer aldığı şiddetli darbe ile olduğu yere yığılmak üzere iken Tej itekleyip Veer’i aşağıya atar. Hemen hastaneye kaldırılan Veer yoğun bakıma alınır. Olayın haberi çok geçmeden Bundella evine de ulaşır. Hemen hastaneye Jogi, Mukta ve Ichcha gidip Veer’i görmek ister. Ancak Mai sen kim oluyorsun da oğlumu görmek istiyorsun diye karşı çıkar. Mukta Ichcha annesine ağzına geleni söyleyen Mai’ye sinir olur. Bu sırada Nani’nin söylediği aklına gelir. Eğer Tej ile evlenirsen aynı evin Mai gibi olursun dediği aklına gelir. Meethi’nin gene hiç bir şeyden haberi yok. Akash ile dışarıda motosiklete binmişler geziyorlar. Ichcha ise ameliyathanenin önünde bile durmasına müsaade etmeyen Mai’ye inat biraz ileride Veer için dua eder. Bu sırada arkada benim çok sevdiğim “Duaa” şarkısı çalar.

Daha önce dinlememiş olanların kesinlikle sessiz bir ortamda dinlemesini tavsiye ediyorum. Veer kurtulabilecek mi? Bu sorunun cevabı kördüğüm 256. bölüm özetinde bizleri bekliyor olacak. Yukarıda anlattığımız kördüğüm bölüm özeti hakkında yorumlarınız bekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

352 Yorum

 1. Günaydin ; ilk ben hediyemi isterim kizlar , ben okula bye bye herkese şu özeti bir okicam

 2. Bu Veer hastanelere , komalara doyamadi arkadaş Ichcha ortalikta dupdul kaldi garibim , Avineshmi desen Tej mi desen bilemedimki ? bak biri daha çikagelir ve Veer 3 kez hastanelik olur aaa evet bunu yapan kişide Akash oluverir

  1. manya canım senden bir hint dizisi istiyorum benim araştırmaya vaktim yok. kaliteli olsun bizi üzmesin :) biraz araştırı mısın sen bu konuda tecrübelisin

   1. Onu bilmem ama sayisiz hint dizisi izledim .hala izliyorum hindistanin kanallarini canli izliyorum ne izleniyor be kadar izleniyor biliyorum her tarzda hint dizisi izledim efsane.tarihi.korku.modern gunumuz.geleneksel her tarzda fakat sunu soyleyim basi guzel gibi gelsede ilerleyen zamanlarda diziler sacmaliyor cok azi bizim begenecegimiz tarzda geleneksel olanlar ask hikayesi anlatanlar sanirim suanda takip ettiklerimde var ama bizde izlenmez onlar gerilim bilim kurgu gibi bisey cok izliyorum hangisi uyar bilemem bakmak lazim
    ben hintce izliyorum
    uzun oluyor cok izlenenler fakat
    neyse siz bana sormamistiniz ama yazmis bulundum kusura bakmayin

 3. İkinci de ben
  Hayırlı cumalar hayırlı sabahlar olsun günaydın manyam Allah zihin açıklığı versin birtanem

  1. rabia canım ben daha uyumadım :) şimdi yatacağım senin problemi de şöyle yapalım en yakınında bulunan birisinin telefonu ile gir bir yorum yaz atıp atmadığına bak ona göre yol haritamızı çizelim

   1. Teşekkür ederim filizim Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar
    Yarın saat 9 gibi atarım filiz ablam ? haritamızı çizeriz? çok saol filiz ablam ya iyiki varsın

  1. Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar filiz ablam güzel gözlüm ?

 4. EY RABBİM ! Senin Mübarek İsimlerini Anarak Ve Rahmetinin Gölgesine Sığınarak Ve Senden Mağfiret Dinleyerek Söze Başlayıram Sen Günahlarımızı Bağışla.. DUALARIMIZI Kabul Eyle. Bizi kendi Nefsine Zülm Eden Kullarından Eyleme Bu Mübarek Cuma gününde Yar ve Yardımcımız ol. Keçmişi keçmişde qoyup Tertemiz Bir hayat Yaşamayı Bütün Arkadalarıma Ve Bana Nasip eyle ALLAH’IM!!! AMİN
  ___________________________________
  Günaydın hayırlı Sabahlar hayırlı CUMALAR Arkadaşlar Cuma’nız Mübarek olsun…….

  1. hayırlı cumalar kandilin de mübarek olsun çiçeğim çok teşekkür ederim keyifli okumalar

   1. Teşekkür ederim Canım Seninde Miraç Kandili’ni kutlarım Rabbim Cümlemizin Dualarımızı Kabul eder inşallah. Nasılsın iyimisin

     1. Rabbim hep iyilik Versin inşallah Canım . Teşekkür ederim Şükür iyiyim Bende

 5. Allah hım dertlilere deva
  ?????????????

  Hastalara şifa
  ????????????

  Borçlu olanlara eda
  ????????????

  Nasip eylesin
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Rabbim bizi senden başka kimseye
  ??????????????

  Boyun eydirme
  ?????????????
  Bizi mahşer gününde sensiz bırakma

  ?????????????
  Sırat köprüsünden şimşek gibi geçmeyi
  ?????????????
  Nasip eyle
  ????????????

  Beygamberimize komşu eyle
  ????????????

  Rabbimin cemalini görmeyi nasip
  ?????????????

  Cümlemize amin inşallah
  ????????????

  ????????????
  Hayırlı cumalar
  ?????????????

  Miraç kandiliniz mübarek olsun
  ????????????????

 6. Filizim gül çiçeğim

  Sizlerinde cuması kandili mübarek olsun

  Rabbim bütün dualarınızı kabul etsin inşallah ????

  1. senin de kandilin ve cuman mübarek olsun saliha canım dualarımdasın sen de duanda bizleri unutma

 7. AMİN SALİHA Ablam Allah seninde Dualarını Kabul eder inşallah Bitanem Mübarek Cuma gününde Allah meleğimizede Şifalar Versin

 8. MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ALLAH SEVDİKLERİNİZELE BERABER MUTLU VE HUZURLU ÖMÜR NASİP ETSİN AMİN ????

 9. Hoş geldin Alevcim Teşekkürler Canım Amin Cümlemizden Seninde Kandil’in Kutlu olsun

 10. KIZLAR HAYIRLI CUMALAR??
  ??????????????
  MIRAC KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN BU GÜZEL GÜNDE ETTIGINIZ DUALAR KABUL OLSUN AMIN??

 11. Hoşbuldum gülçiçek amin Allah bu gün ettiğimiz duaları kabul etsin bizi sevdiklerimizden ayırmasın bizi özünden iman edip
  Gözünden düşmeyen
  Kullardan eylesin amin

 12. Amin Cümlemizden Alev

  RÜYAM Hoş geldin Seninde Miraç Kandili’ni kutlarım Ablam Cumanda mübarek olsun Nasılsın iyimisin

 13. Amin Cümlemizden Alev

  RÜYAM Hoş geldin Seninde Miraç Kandili’ni kutlarım Ablam Cumanda mübarek olsun Nasılsın iyimisin Canım

 14. FILIZCIM HAYIRLI CUMALAR KANDILIN MÜBAREK OLSUN??IŞLERINDE OKULUNDA BAŞARILAR DILERIM??

  1. hayırlı cumalar ve kandilin mübarek olsun rüyacığım Allah razı olsun :) senin de yüreğinden geçen tüm duaların kabul olsun inşallah

 15. DEFNEM NURDAN ABLAM Bu saatte hep gelirdiniz İnşallah iyisinizdir sizinde Miraç Kandilinizi kutlarım ZÜLİŞİM burda olmasanda seninde Miraç Kandili’ni kutlarım
  İNCEM Keşke sende gelseydin Bak bugün Miraç Kandili’ Gelde Görüşelim Kızz

 16. Hoşbuldum ÇIÇEGIM sağol canım seninde kandilin mübarek olsun.Sen nasılsın iyimisin??

 17. MERABA KÕRDÜGIMDE AILESINE NASYLSYN IYMISIN JANLARYM MIRAÇ KANDILINIZ KUTLY OLSUN ALLAH NE DILENIZ VARSA VERSIN ???????

 18. Amin RÜYAM Teşekkür ederim Ablam şükür iyiyim Sen napıyosun iyimisin Prenseslerimiz nasıl Canım

 19. AMİN Nazlacım Tatlı kızz seninde Kandil’in kutlu olsun Rabbim Cümlemizin dualarimizi kabul eder inşallah

 20. ???HAYIRLI KANDİLLER KIZLAR
  ?????
  HAYIRLI KANDİLLER ELAM❤❤
  ???
  HAYIRLI KANDİLLER FİLİZİM ❣❣
  ?????
  ❤FİLİZ canım MANYA SENIN AŞAĞIDA YAZDIKLARINI GÖRMÜYOR. BU ONA 10. SORUŞUN BELKİ. EN YUKARI RENKLİ VE BÜYÜK HARFLERLE YAZARSAN MANYA GÖRÜR. AYRICA KENDİSİ DAHA ÇOK HİNT FILMLERINI IZLIYOR. HINT DIZILERI HAKKINDA BILGISI OLMAYABİLİR BİTANEM ❣❣

 21. DEFNEM hoşgeldin hayırlı kandiller??

  FILIZCIM eğer istersen senin için araştırayım bildiğim bir dizi var..kum kum bhagya ile ortak çekilmiş Kumsalı bhagya var.Dizi tutulmuş ama suanda 200. bölümde yani sen 4 part özetliyorsun.25 suanda 25 bölüm sayılır izlediğim yabancı sitelerde bir çok hint dizisi var bugün senin için araştırayım

 22. Herkese hayırlı kandiller dilerim yine dayanamadım ya yazdım buraya ?? Miraç kandiliniz mübarek olsun Allah içinizde ne dua varsa kabul etsin ????

 23. FILIZCIM KUNDALI BHAGYA AH KALBIMLE ORTAK BOLUMLERI VAR
  Pragya vurulduğu zaman ortadan kayboluyor Abide onun için bir konser veriyor..özetini yaptın hatırlarsın konserde Abhi dizinin oyuncularıyla birlikte miniyi kurtarıyor ve daha bir çok ortak bölümleri var.Sensiz olmaz Benimsin gibi diziye bir bak istersen final yapmamış devam ediyor

  1. sensiz olmaz final yapıp 48. bölümde bitti diye biliyordum Khushi’nin öldüğü bölümde ağlamıştım. benimsini hiç izlemedim.

 24. Ya bencede kum kum bragha olabilir araştırılır ama şuan onun reytingler baya düşmüş ülkesinde hatta ilk beşe girememiş diye duydum bide çok uzun Vivian dsenanın dizisi baya geçmiş onu bilmiyorum ama ?? araştırmakta fayda var bende merak ettim bide Kum kum bragha şimdiki bölümlerinde Pragya yok galiba ölmüş diye duydum

 25. Filizciğim??
  Defnem ??
  Rüya ablacım?️?️
  Gülçicek ??
  Nurdan ablacım ??
  Rabiacım?? MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ALLAH İÇİNİZDE NE DUA VARSA KABUL ETSİN İNŞALLAH UNUTTUKLARIM VARSA AFFOLA ??

 26. Bugünlük yazmıyacaktım ama dayanamadım ya hep aynı şeyi diyorum ama bir daha olmaz ??

  1. zülişim kafanı gel dağıt ama derslerini ihmal etme canım bu hafta sınaına iyi çalış AA alırsan bizden bir düdüklü tenccere :)

 27. Kum kum bhagya ulkesinde gayet guzel izleniyor reytingleri yuksek bunca zaman devam ediyor .
  Zaten yuksek oldugu icin paralel dizi kundali bhagya yapildi oda 2.sirada izleniyor ortak bolumleri tabikide var cunku paralel dizi buyukanne ve sarla kundali bhagyada abhi pragya sarlayi ziyarete gittiginde kundali bhagyaya gecmis oluyorlar simdi diziyi uzun yazamicam ama iki diziyide izliyorum canli olrak hintlilerle ayni anda :) ozet okumaya geldim yorum yazmis bulundum .
  Neyse herkesin kandili mubarek olsun.

 28. Ha bide kundali bragha var bilmiyordum ya evet ama hiç duymadım adını aynı kum kum bragha gibi herhalde yanlış olmasında ikinci şekli diye duydum ama adı hakkında henüz hiç bir bilgim yok ??

 29. Sağol Zülişim senin de mübarek olsun?? iyi ettin yazmakla
  ???
  Yani bildiğim kadarıyla iyi sonla biten komedi tarzında hint dizisi yok pek. Illaki bi husranlik var. Ama Sanayanin :CHHANDCHAN” diye 103 bölümlük hoş bi dizisi var. Hem kısa hem sonu olumlu bitiyor..
  “Dill Mill Gayye” var bizim ülkemizdeki doktorlar dizisinin benzeri.. bütün ünlüler orada Arnav,Madhu, Asaf Kumud falan filan.. hatta Kumud ile Asaf bu dizide tanışıp evlenmiş ;) ;)
  Sanayanin,Madhunun ve Vivinin diğer dizileri de çok hoş.. ama bayıyor insanı..

  1. defne canım komadeyi yazılarda anlaabilir miyim acaba? kin nefret v.s bir şekilde anlatıyorum ancak komediyi yazarak anlatabiliri miyim biraz deneme yapayım bakalım anlatabiliyor muyum :)

  1. demet hocam hayırlı kandiler hayırlı cumalar. bizler bilgiğin gibiyiz sen nasılsın hocam

 30. Hoşgeldin Demet yaşayıp gidiyoruz sen nasılsın canım ? Tedavin nasıl gidiyor???

 31. Buldum komedi tarzında hint dizisi adı YEH HAİ AASHİQUİ ne zor ismi varmış öyle ama kısa bölümlü 144 bölüm araştırmakta fayda var ?? ben bunu bir site var iyi mi böyle sitesi yorum falan yazmıyorum ha oraya sadece faydalı bilgiler veriyor ondan biliyorum ??

 32. Demet hocam hoş geldiniz sizinde kandiliniz mübarek olsun Allah içinizde ne dua varsa kabul etsin inşallah ??

 33. Ha dizi 4 sezon sürmüş pardon ben yanlış anlamışım özür dilerim ?? ama merak ettim desem doğrudur ??

 34. Hint kanallarindaki dizilerin cogunu biliyorum orda cok dizi var bir kanalda 12 dizi bile olabiliyor gunluk dizler 20:00 bir dizi 22:000 bir dizi 23:30 da bi dizi kanallarda cok fazla dizi var tv kanalllarida cok bildigim cok dizi var izledigimde fakat genis zamandayazmalazim :)o dizi cok eski

 35. Züliş’im seninde kandilin mübarek olsun canım. Dualarına içten bir amin diyorum. Defneciğim teşekkürler ben iyiyim şükür. Tedavim de iyi gidiyor. Iki hafta sonra kontrolüm var yine. Sen nasılsın?

 36. Şu dizide olabilir Meri Aashiqui Tum Se Hi buda aşk dizisi imiş Bi bakmak lazım merak ettim bunuda ama öyle komedi tarzında hint dizisi yok ya hep dram ve aşk konulu Aynenn Defnem in dediği gibi Dill Mill Gayye biraz komedi tarzında hint dizisi galiba yanlış olmasında ??

 37. Allah dua edenleri geri çevirmez.öyle bir dua ett ki bu gece günahìn tövbenin büyüklüğünden ağlasin.Şeytandan yaradana sığınkí nefsīn seni deyil; sen nefsini yakasın.Dualarinin Rabbine iletilmesine vesile olan bu mübarek kandìl gecesinde dualarimizda buluşmak ümidiyle kandiliniz mübarek Olsun HAYIRLI CUMALAR KIZLAR ????????????????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤????????????????????????????????

 38. Aynen Defnem Onların dizileri çok ağır konulu bide hep dram oluyor insanın yüreğini dayanmaz onların dizilerine çok baskın bide bayıyor konuları ??

 39. Yarın sınavdan sonra inşallah iyi geçerse sınavım kayseriyi gezeceğim ?? mağazaları falan göz atacağım uzun zamandır bir yere gitmedim ablamın yanına gittikten sonra buda altı ay oldu dışarı hiç çıkmadım doğru düzgün bende ona seviniyorum dünden beri inşallah sınavım iyi geçer ??

  1. zülişim hayırlı kandiller bu hafta sonu sınavın var değil mi Rabbim seni muaffey eylesin cnm

   1. Teşekkür ederim Filizciğim sanada hayırlı kandiller dilerim Allah gönlünde ne dua varsa kabul etsin ??

     1. İnşallah yüksek not alırım bakalım elimden geldiğince çalıştım önemli olan sınavda yapmam bide çalıştım yerden çıksa daha iyi ?? inşallah

 40. ALLAH’ım şimdiye kadar yaptığım , bundan sonrada yapacağim işlerin şerrinden sana sığınırım.

  {{ HADİSİ ŞERİF }}

  Hayırlı günler hatun kişilerimm. Cumamız kandilimiz mübarek olsun. Rabbim ihya etmeyi nasip etsin duada buluşmak dileğiyle. Hayırlı günlerr

 41. Selam kızlar nasılsınız bakalım

  Ya ben anca gelebildim

  Eltimle kayınvalidemin evini temizledik

  Kayınvalidem in kardeşi vefat etmiş

  Onlar İstanbul’a gittiler

  Bizde dedik evi ten zleyelim bari gelirken başsağlığı olur temiz olsun

  Ay kızlar başım çok kötü tutmuş

  Rabbim yardım etsin

  Allah bütün ibadetlerimizi kabul etsin inşallah ? ??

 42. ZÜLISIM sağol canım seninde kandilin mübarek olsun

  ??NURDANCIM âmin insallah seninde kandilin mübarek olsun

  ??SALIHACIM allah kolaylık versin seni anlıyorum bende ikiye bölündüm..kandilin mübarek olsun âmin inşallah

  ??NAZIM seninde kandilin mübarek olsun

 43. Saliha ablacım hayırlı kandiller dilerim Allah gönlünde ne dua varsa kabul etsin ??

 44. Saliha ablacım hayırlı kandiller dilerim Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ??

 45. DEFNEM chandchan dizisi 8 bölüm izledim altyazılı sonrasını bilmiyorum..dedigin gibi komedi pek fazla yok genelde romantik komedi dram ağırlıklı diziler var.Doktorlar dizisini severek izliyordum benzeri olan hint dizisini kanal verse iyi olurdu

 46. FILIZCIM BENIMSIN SENSIZ OLMAZLA parelel diziydi ortak bölümleri vardı.Kumkum bhagya ile Kumbalı bhagyada ortak dizi olarak çekilmiş yani benzetme yaptım canım Benimsini bende izlemedim..sadece Paro ve Rudranin olduğu bölümlere baktım..KUNDALI BHAGYA çok sevilmiş hâlâ devam ediyor.konusunu çok iyi bilmiyorum işlerimi bitirince araştırıcam.

 47. ZÜLISIM nasılsın iyimisin? Neler yapıyorsun Kayseriyemi gidiceksin git tabi sanada değişiklik olur..sınavlarında iyi geçer insallah

 48. ? Ya güzel dille doğruyu konuşun ya da susun ?
  Demiş Peygamber Efendimiz çok sevdiği ümmetine yani bizlere
  Kızlar Mübarek Cuma gününüz ve Mübarek Miraç kandiliniz Mübarek olsun?
  RABBİM bu iki birleşmiş mübarek günün hürmetine hepimizi ıslah etsin günahlarımızı af etsin ve bize hidayet versin İnşallah Yüce Rabbim
  DEFNEM ve GÜL ÇİÇEĞİM beni merak ettiğiniz için çok sağ olun ayrıca sizi merakta bıraktığım için de özür dilerim

  1. ince hoş geldin cnm öncelikle hayırlı cumalar hayırlı kandiller. Bu günün bereketi hepimizin üzerine olsun cnm arkadaşım

 49. Zülişim Rüyam aynen Hintlilerde eğlenceli dizi pek yok. Kore deseydin FİLİZİM çok şey söylerdim sana da Hint akımını pek araştırmadım.. Hintliler acıdan beslenen ve dramaları uzatan bir millet. Bir senede bırakalım tadında kalsın demiyorlar fenalık gecirtiyorlar insana
  Kördüğümü bile MR RADHOT ICIN IZLIYORUM??DENK GELİRSE
  ⛥BU ARADA STARDA HAYAT BAZEN TATLIDIR DİYE DIZI VARDI BIRCE AKALAYIM. HAYAT ÖĞRETMENLE O BEYAZ SAÇLI ADAM EVLENDİ MI SONUNDA NASIL BITTI IZLEYEN VAR MI ANLATSA ;)

 50. ÎNCEM hosgeldin. Senin de mübarek olsun bitanem.. nasılsın ?? Öncelikle senin siteye yeni geldiğini hesap edemediğim ve bir büyüğün olarak sana yeterli anlayışı gosteremedigim için bağışla beni olur mu hakkını helâl et.. Çok üzüldüm bizleri bırakıp gittin diye. ????
  Çok şükür geldin ne iyi ettin ÎNCE SULTAN ??

 51. RUYAM HOSBULDUM CANIM BENIM COK SUKUR YEGENIM IYLEŞTI BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN CANIM

 52. İyi Sohbetlet Kızlar

  İNCEM Hoş geldin Nasılsın iyimisin Canım merak Ettik seni İnşallah kötü bir şey yoktur neden yazmıyon kaç gündür

 53. INCEM HOSGELDIN SEFALAR GETTIRDIN BIRTANEM SENINDE MIRAC KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN HAYIRLI CUMALAR CANIM NASILSIN IYIMISIN CANIM INSALLAH IYISINDIR

 54. DEFNEM dün rahatsızdın biraz şimdi iyimisin Canım

  NURDAN ABLAM Gözlerin nasıl oldu arısı geçtimi Bitanem
  ….
  NAZIM naber nasılsın iyimisin Canım
  …. SALİHA ablam geçmiş olsun Demek başın ağrıyor Allah acil şifalar Versin

  RÜYAM Nasılsın iyimisin Ablam

  ZÜLİŞİM Seninde kandilin kutlu olsun Canım sabah söylemiştim sen gelmeden önce görmemişsin diye yine yazdım.

 55. HERKESE TAKRARDAM MERABALAR NASYLSYN IYMISIN HAYYLY JUMALAR MIRAÇ KANDILINIZ KUTLY OLSUN HANYMLAR

  NAZ ABLAM NASYLSYN IYIMISIN JANYM SANA AH KALBIMDE BISEYLER VAR ORAYA BI UGRARMYSYN JANYM

 56. Hayirli Gunler Hayirli kandiller Kandiliniz kutlu olsun tum Dualariniz gerceklessin Nasilsiniz.

 57. Defnem hayat bazen tatlıdır dizisinde Hayat hoca ölmüş ya sonu acıklı bitti merdivenlerden aşağı inerken ayağı kaymış galiba öğrenciler falan hep ağlıyordu ?? bir tane kız varya akrabasımı adı Gözde galiba o mezarına çicek falan koydu ama beyaz saçlı adamla evlendmi bilmiyorum arada bakardım diziye ??

 58. NAZIM sağol canım cok şükür diyelim nezamandir sohbet edemiyoruz ben akşamları yazamiyorum sende gececi tayfası olduğun için denk gelemiyoruz..neler yapiyorsun günün nasıl geçti

  ??INCE canım hoşgeldin bende seni çok merak ettim..nedense içimden bir ses bugün yapıcağını söyledi iyiki geldin..tekrar aramıza hosgeldin??

 59. Ha tamam o zaman Gülçicek görmedim herhalde yorumları okumadan direk yazıyorum ben ?? hoş geldin bu arada nasılsın iyi misin ??

 60. Îremsum hoşgeldin sen ve Belloş nasılsınız gözünü açabildi mi Bella? Yatmadan yazdığım kelimeleri alabildin mi kuzu ?
  ???
  Zülişim o şekilde bittiği kesin mi ya :(
  ???
  ÇİÇEĞİM şey benim rahatsızlığım hormonsaldi?
  ???
  NAZLA canım nisanlancakmissin tebrik ederim seni?

 61. Hoş Buldum Züliş Teşekkür ederim Şükür iyiyim sen nasılsn canım
  Evet hayat bazen tatlıdır dizisini bende izlemiştim biraz sanırım hayat hoca öldü bide dizi erken final yaptı ya kısa diziydi 25,26 Bölümdü sanırım Ama o kısmını bende izleyemedim evlendilermi bakmadım doğrusu

 62. Anladım DEFNEM Yinede geçmiş olsun Canım Dikkat et kendine

  İremsucum seninde Miraç Kandil’in kutlu olsun Canım Nasılsın iyimisin Bella nasıl

 63. ÇIÇEGIM hoşgeldin bitanem çok şükür sen nasılsın bugünlerde yoğunsun hallettinmi işlerini??

 64. AY ABLAM SUPRIZI BOZDUN YA BEN KORDUGIM AILESINE NISAN TARIHIM BELI OLDUKDAN SONRA SOYLIJEKDIM NEYSE SOYLIYIM ABLAR BU GUN BI COJUKLA GORISMEYE GIDJAM ANLASYRSAN NISANLANJAM DUN GORUJI GELDI BABAM ONARY TANYYOR IY YERIN INSANARY DEDI BENDE BI KONUSYYM DEDIM BABAMA BU GUN KONSAJAZ YUKARDA SOYLEDIGIM GIBI ANLASYRSAK NISANLANYJAZ ONUNLA AMA DUYIN BEN 23 YASAMADAN YAPMYJAM KYZLAR ISDE BU KADAR

 65. Evet ya bende öyle biliyorum Defnem zaten 26 bölüm sürmüş erken final yapmış Hayat hoca ölmüş sonu acıklı bitti ama beyaz saçlı adamla evlendmi bilmiyorum ??

 66. Hoş buldum RÜYAM Teşekkür ederim Canım Şükür iyiyim. Evet işlerim çok bu aralar daha kaç tane yetiştirmem gerken siparişim var ama yoruldum dinleneyim dedim Ablam Bide orucluyum Oyüzden fazla çalışamıyorum

 67. Ha tamam şimdi ölmemiş ya beyaz saçlı adamla evlenmiş bide hamile olmuş bir tanede kızı olmuş öğrencilerin hepsi üniversite öğrencisi olmuş selfie çekilerek bitti dizi o zaman ben hayat hoca öldü diye izlemiştim sonuna bakmadım ama şimdi YouTube baktım ?? sonu acıklı bitmemiş

 68. Defnem ve Gulciceyim tesekurler iyiyim… Bela ayni hic degisiklik yok simdi cardakta oturuyoruz konusuyor o ben dinliyorum ama sozleride baya kesici… Tesekurler.

 69. Evet Defnem aldim tesekurler onlarida yolladim hemen ama yazamadim gordumu cunku hem Belanin yanindayim hem projeyle ugrasiyorum TESEKUR EDERİM KATKİLARİN İCİN…

 70. Nasilsiniz kizlar ?
  Filiz canim hint dizi istiyorum demişsin , tamam ben araştirarim ama niye lazim oldu ki ? yalniş anlama lütfen merakimdan sordum

 71. Sağol Çiçeğim
  ???
  Tamam Zülişim sevindim :)
  ???
  Rica ederim Îremsum..
  Nasıl keskin şeyler söylüyor BELLAM ? Ona dua ettim bolca iyileşecek inşallah.. Başak Teyze nasıl çok etkilendi mi hamile ya :(
  Bellama selam söyle

 72. NAZLA CANIM sürpriz olduğunu bilmiyordum.. ama hiçbir erkek nişanı uzatmaz soyliyim kendini şak diye nikah masasında ve çocuklu olarak bulursun????
  Umarım hayırlı bi karardır..

 73. Nazla şimdi nişanlanıyormusun anlamadım ya ne çabuk karar verdin öyle inşallah hakkında hayırlısı olur ?‍?‍??‍?‍???

 74. MANYAM tatlım hoşgeldin nasılsın?
  ????
  IREMSU hoşgeldin Bellama benden çok selam söyle öpüyorum??

 75. Defnem bize deyil kendine keskin sozler soyluyor ayni yerdeyim ama hic bir sey gormuyorum gezemiyorum ders calisamiyorum telefonumu kurcalayamiyorum elbiselerimi kendim karitirip secemiyorum sizleri goremiyorum sadece sesinizvar tek basim asagi inemiyorum terasa cikamiyorum belki bir daha hic gormicem bu adilmi ama belki adildir bu hayat bana fazla geldi asti tum yaptigim guzelikler artik huzun ama mutluyumda bu halime cunku artik bu dunyanin pis yanini gormuyorum onlar gibiyim artik bir yandanda uzgunum cunku sonsuza dek hayelerim yikilabilir ve baska neler soyluyor bu sadece bir kismi…

  Annem cok etkilendi en cok Annem etkilendi ama iyi….

  Konusmasini bitirsin selamini iletirim..

 76. RUYAM tesekkur ederim canim vallah bu gun mezarliga gittim simdide aksam yemeyi yapiyordum biraz gec CVP verdim kusuruma bakma ?????❤❤❤❤GULCICEYIM nasil iyimis canim tesekkur ederim vallah oruc tutum iftar yemeyi yapiyordum GUZELLIM ❤❤❤❤??? IREMSU HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM ISABELLA NASIL OLDU BIRTANEM BU MÜBAREK GUNUN HURMETTINE ISABELLA ALLAH ŞIFA NASIP ETSIN INSALLAH EN KISA ZAMANDA SAGLIGINA KOVUŞUR INSALLAH AMIN

 77. YOK kyzlar ben oyle yapmyjam zatan bu gun soylijam kendisine ben 23 yasynda Nader evlenme istemiyorum sen beni sevyosun ve istiyosyn beklersen NISANANYRYM diyjam kendi bilir zatan o bana asykmys o yuzden anesini gondermis goriji bide ablasyny babam tanyyormus isde bu kadar kyzlar ama ben 23 YASAMADAN evlenmijam

 78. NAZLA CANIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN BIRTANEM SENIN ADINA SEVINDIM AMA COK ERKEN KARAR VERIYORMUŞSUN GIBI GELIYOR BANA IYI DÜŞÜN DERIM BIRTANEM

 79. GÜL ÇİÇEĞİM DEFNEM NAZIM ZÜLEYHAM RÜYAM FİLİZİM
  HOŞBULDUM kızlar sağ olun ?
  DEFNEM bitanem daha önce sana yazmıştım ama yorumum gitmedi
  252.bölünde 14-34 ve 14-43 saatlerde yazdığın yorumları okuyunca anladım Hülya seni neden bu kadar çok sevdiğini
  Bende belki seni Hülya kadar çok sevme yolunda olduğum için yazmışımdır sana o uyarıcı yorumlarımı?
  Ben sana hiç kırılmadım ki ama hakkım varsa tüm kalbimle Helal ediyorum
  Benim kırıldığım başka şeyler vardı sen zaten anladın beni
  söylenen bazı sözler beni kırmıştı ama geçti gitti kimseye küs değilim bitanem?

 80. Ay ÎREMSUM içimi dağladınız kiz. Doktor ne dedi Bellanin gözlerine ben açılacağına inanıyorum.. hiç üzülmesin ??

 81. ABLAM SAG OL AMA BIZIN ULKEDE DAHA 10 YASYNDA OLAN KYZLARY BILE NISANARLAR NE ZAMAN ISTARSE DUYNI YAPAR ABLAM SIMDI ANLADYNMY

  KYZLAR BEN CYKYORUM AKSAM GORSURIZ ALLAHA EMANET OLUN

 82. Teşekkür ederim RÜYAM Saoll ablam Amin

  Allah Bu mübarek Günde Bella’yı Sağlığına Kovuşdursun inşallah İremsum seninde iyi olmana sevindim cabım
  ….
  NAZIM Allah kabul etsin orucunu Bitanem işlerindede kolaylık versin. Teşekkür ederim şükür iyiyim bende Canım
  ….
  Nazla Tebrik ediyorum Tatlım ama yaşın çok küçüktü Evliliyi aceleye getirme bencede ama erkek Milleti Nişandan sonra hemen evlenelim diye bilir Neyse Kutlarım

 83. İNCE sana yazdığım hiç bir yorumu okuyamadığın için kırgınsın bana ama kırılacak bir kelimem olmadıki benim tartışmayı sevmem uzatmayalım dedim eğer devam edecekseniZ bu fan mevzusunu sayfayı değiştireceğim dedim.hemde şahsına demedim ortaya söyledim Defalarca dile getirdim yorulduk artık diye. Ama senin kaliteli bir insan olduğunuda defalarca dile getirdim. MÜBAREK GÜN HOŞ GELDİN DİYORUM CVP VERMEZSEN YAPACAK BİŞEY YOK ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN

 84. Hoş gördüm gece kuşum NAZIM dışarı çıktım güneşte aklım geçti çok yoruldum sen nasılsın ne var ne yok havalar nasıl İstanbul baya ısındı ?? hiç sevmem sıcaği

 85. NURDANIM bugün az yazdın kandil programın yoğun sanırım.. Yok burda ÎNCE de dahil kimse sana kırılmaz,kırılamaz.. Sen SITENIN EN HARBİ BACISI,HUZUR KOSESISIN?? dahası ablamızsın ne küslüğü..
  ❤❤❤
  Sağol ÎNCEM çok zarifsin. Sen,Hülya ve buradaki tüm dostlarım çok kiymetlisiniz benim için. Şunu bilki ben haklılık ve gurur peşinde asla koşmam. Keskin cümleler kullanıp hüküm de vermem. Veriyorsam da tecrübeme ver artık ablan sayılırım ne de olsa haa ;) ?? aramızdaki sevgiyi Allah’ın takdiri çoğaltır ama saygımız hiç bozulmasın ❤❤…
  Ee anlat bakim neler yaptın bi macera yaşadın mi.. :)

 86. NURDANIM Istanbulun sıcağı nemli ya hiç çekilmiyor.. Denizli de kavruluyor. Pazar günü bizim oradaki tüm köyler toplanıp keşkek ve aşure yapip yağmur duasına çıkacaklarmış. :) ?

 87. NURDANEM CANTANEM VALLAH BURAYA OYLE BIR YAGMUR YAGDIKINE GORMEN LAZIMDI VALLAH BU GUN ORUC TUTMUŞUM BAŞIM COK AGRIYOR CANIM SENDE HEP IYI OL CANIM BEN

 88. GAMZELİMM sen köye gitmeyecekmiydin bugün. Kandil için de mübarek üç aylar içinde bişeyler yapmaya çalışıyor ve çabalıyorum inşaAllah kabul ve makbul olur dün yine çok geç yattım sabah kalkamadım birde GAMZELİMM eşim şehir dışında olduğu zamanlar geç yatıyorum iki gündür yoktu bugün gelcek inşaAllah

  Iyyy İstanbulunn havasını hiç sevmiyorum nemli basık nefes aldırmıyor adama ?? ayy egede çok sıcak İzmir’de Aydın da gezme fırsatım olmuştu ??? Aydın daha sıcak sanki kavruluyor insan gerçekten ? ???

  Yazamazsam merak etmeyin ara ara bakcam İNCE NE CEVAP VERMİŞ DİYE. Vermesede canı sağ olsun Allah yolunı açık etsin.

 89. Ay ne güzel Nazım ferahlamışsındır Allah kabul eylesin..
  ???
  Yarin geçicem NURDANIM bugün yorgunum.. Allah kabul etsin ibadet ve dualarını.. Ay gelir inşallah eşin. Evet denizi olan yer daha sıcaktır hep,nemi boğar insanı.. Tamam canım yazamazsan anlarız..

 90. Merhaba iyi aksamlar.

  Kizlar KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN.
  HEPİNİZE SAGLİKLİ VE MUTLU HUZURLU BİR OMUR DİLİYORUM.
  HAYİRLİ KANDİLLER

 91. FİLİZCİM KANDİLİN MURAREK OLSUN SANA SAGLİK DOLU BİR HAYAT DİLİYORUM
  HERSEY GONLUNCE OLSUN .

  1. senin de kandilin mübarek olsun fulyacığım kalbinden geçen tüm dualar kabul olsun inşallah

   1. Tesekkur ederim.FİLİZCİM RABBİM hepimize guzellikler ve mutluluklar ihsan etsin .CANim bu guzel gecede tum dualarin kabul olsun.
    FİLİZ hint dizisi neden soruyorsun canum asagida yorumlarda okudumda¿

    1. daha önce türkiye de yayınlanmamış bir hint dizi istiyorum özet vermeyi düşünüyorum

     1. NFİliZCİm anladim bende cok dizi izledim izliyorum ama daha devam ediyor izlediklerim
      fakat bize uygun guzel bir duzi varmi sevecegimiz bi bakayim bakalim
      kundali bhagya var bak oda hindistanda cok seviliyor kum kum bhagya ya paralel dizi oyle yaziyordu biraz izlemisligim var isterse bi bak sen yine konusuruzFİLiZcimah birde yorumu kolay yazabilsek surekli hizli yorum gonderdin yazisi cikiyor
      dualarinin kabul olmasi dilegiyle gorusuruz filizcim

 92. Geçmiş olsun NAZIM başın tutmuş belli sebebide belli ?? Rabbim kabul ve makbul buyursun inşaAllah

  ???

  Herkesin kandili mübarek olsun hayırlı akşamlar

 93. Ay keşke yağmur yağsa ya suya muhtaç olduk iklimler ters köşe oldu ocak ayında az bir şey kar gördük ondada doğru düzgün yağmadı Allah yardımcımız olsun ⛅⛅

 94. Ya bizim ailede işler karışık gibi mal bölüşme var annem evimizin tapusunu aldı ama akrabalarımız bunu kabul etmiyor ev bizim diye inşallah sorun çıkarmazlar önceden dükkanımızı almaya çalıştılar şu mübarek günde yaptıklarına tat tuz kalmadı iki gündür yapmadıkları sıkıntı kalmadı bütün mala konmaya çalışıyorlar hem eve hem dükkana ?? onların hiç bir hakkı yok aslında

 95. Hayırlı Akşamlar NURDAN ABLAM Nasılsın iyimisin Canım Seninde kandilin Kutlu olsun Kalbi Güzel Ablam

  FULYACIM seninde kandilin kutlu olsun Naber Nasılsn iyimisin Canım

 96. Züliş abloş??
  Bizim burada bir dolu yağıyorr
  ….
  ..
  .
  Züliş abloş??
  .

 97. AA benim ki nie çıkmamış

  Züliş abloş??

  Nasılsın abloş
  Bizimde burada bir dolu varr

 98. Hos geldin GuL CiCEk tesekkur ederim iyiyim canim biraz yorgunum dinlenmeye calisiyorum
  GUL CİCEK
  nasilsin canim neler yapiyorsun ?
  Gunun nasil gecti¿

 99. Rabbim Sıkıntılarınızı Gidersin ZÜLİŞİM Akrabalarınız neden Almak istiyorki evinizin Tapusunu Canım Eviniz büyük Dedenlerden filan kalmamı yoksa??

  Helinim ablasının gülü seninde kandilin kutlu olsun

 100. Hatta amcam bundan iki sene önce dükkanımızı boşalttırdı başka yere taşındık tüm malı ama sonradan vazgeçtiler aman dert bitmiyor işte mübarek gündende anlamadım Allah affetsin evi almaya çalışıyorlar şimdide Annemin evin tapusunu aldığını kabul etmiyorlar ?? ev bizim diye

 101. Hoş Buldum FULYA. İYİ olmana sevindim çok mu yoruldun ne iş yaptın bukadar canım ? Teşekkür ederim şükür iyiyim bende günüm Aynı çalışmakla geçdi arada bi mola verdiyim an yazabildim burayada Canım

 102. Gülçicek Evet ya dedemden kalma ev annem tapusunu üstüne aldı çünkü biz yaptırdık evi önceden yoksa boş arsa idi dedeme ait akrabalarımız hiç yardım etmedi şimdide ev üstünde hakkımız var diyorlar Allah yardım etsin

 103. Teşekkür ederim Helincim idare ediyorum sen nasılsın Miraç Kandilin mübarek olsun ??

 104. GUL CİCEK canim yok calisma degilde bugun babannemin alisversini yaptim bazi seylerine yardim ettim acta olunca cok yoruldum yoruldum daha ogrenci kobumundayim calisma hayatina var daha canim sen ne yapiyorsun GuL cicek

 105. Allah islah etsin Amcanı ya Hayatta nasıl insanlar var Böyle İnsan Başkasının olana göz dikermi Ne yazıkki böyle insanlar bende Tanıyorum Allah yardımcımız olsun Canım Bu mübarek günde Bütün sıkıntılarını gidersin Rabbim

 106. Allah islah etsin Amcanı ya Hayatta nasıl insanlar var Böyle İnsan Başkasının olana göz dikermi Ne yazıkki böyle insanlar bende Tanıyorum Allah yardımcınız olsun Canım Bu mübarek günde Bütün sıkıntılarını gidersin Rabbim

 107. Amin Gülçicek Evet ya nasıl insanlar var değil mi en yakın akrabada olsa kaç senedir sıkıntı verip duruyorlar ev bizim dükkan bizim diye hatta amcam kapıda bile bağırdı dükkanı boşalttırın diye babamla kavga bile etmişti sonradan caydı işte şimdide evi almaya çalışıyorlar halam ile ??

 108. Afedersiniz yorumum iki tane Çıkmış

  Demek öyle FULYA Anladım Canım. Bende Orucluyum ezan Saatini bekliyorum Namaz kılıp orucumu Açacağım

 109. Neyse inşallah dükkandaki gibi sıkıntı vermezler korkuyorum çünkü tapu annemin üstünde hiç bir şey diyemezler şu mübarek gündende sizi üzdüm özür dilerim ??

 110. Yazık Babana Ya bunca vakittir çalışıp didinip duruyor adamcağız şimdi amcanlar ev bizimmi diyor ya İnsanlar neden haram helâl bilmiyorlar insan Axiretini düşünür en azından Allah islah etsin Böylelerini

  KIZLAR BİZDE EZAN SAATİ NAMAZ KILIP ORUCUMU AÇACAĞIM sonra gelirim size iyi sohbetler

 111. GuL CiCeK canim aynen bende bekliyorum .
  Sen calisiyorsun canim heralde.
  Allah kabul etsin canim insallah dualarin kabul olur.

 112. Ne özrü Zülişim sen bizim Arkadaşımızsın Söylemen İyi en azından Dua ederiz senin için Canım

  İremdum hoş geldin Bellama selam söyle Canım

  Hadi kızlar bana müsade

 113. Helin,Fulya sizin de mübarek olsun
  ???
  Ha sizin paylaşılamayan miras sorununuz mu var Züliş bilmiyordum.. halledersiniz inşallah. Yok canım birşey yapamazlar kardeş düşmanı mi bunlar yüz yüze nasıl bakacaklar. Yani herkese hakkı neyse o düşer mirasta. Herkes herşeye sahip olamazki..

 114. Ne desen haklısın Gülçicek gerçekten insanlar helal haram bilmiyor işte bu oturduğumuz evi biz anca yaptırdık didim tırnak bomboş idi yeri o zamanlar kimse yoktu Babam annemle ne haller ile çabaladı anca topladık kendimizi şimdide eve yerleşme peşindeler biz evden çıkaracaklar kendileri yerleşecekmiş bunun hesabıymış tapu annemin üstünde çok şükür inşallah bozdurmazlar evin tapusunu

 115. Ne desen haklısın Gülçicek gerçekten insanlar helal haram bilmiyor işte bu oturduğumuz evi biz anca yaptırdık didim tırnak bomboş idi yeri o zamanlar kimse yoktu Babam annemle ne haller ile çabaladı anca topladık kendimizi şimdide eve yerleşme peşindeler biz evden çıkaracaklar kendileri yerleşecekmiş bunun hesabıymış tapu annemin üstünde çok şükür

 116. Evet Defnem miras sorunu var ya baya karışık ortalık bunlar düşmandan beter gibi her şeyde gözleri var hem evde hem dükkanda işte bundan iki sene önce dükkanımızı boşalttırdılar bir iki hafta çabaladık boşaltmak için şimdide evi aynı duruma getiriyorlar işte babamla annem çabalıyor ev bizim diye çünkü biz yaptırdık evi

 117. Ne insanlar var sizin hakiniz sizin emebiz nasil akraba bunlar gozlerini paraburumus gozu size dikmisler tapunuz oldukca nedeseler bis sasirdim cunku hic biyle bur sey gormedim.

  Defnem az once yorumunu gordum doktorlar acilacak diyorlar ama bulanik gorebilir sag gozu cok hasar gormus iste zamanla diyorlar annem baska bir doktorlara felan diyor bella hayir diyor sadece bu isalah iyi olur.

 118. Aynen İremsu bizim emeğimiz bizim hakkımız keşke bizde de böyle olmasaydı kendimi bildim bileli akrabalarımız sıkıntı verip duruyorlar ev dükkan diye şimdide aynı sorun aman ne bileyim işte bitmiyor dert çile

 119. AYSEL ____________________♡ denizim canım kankam kandilin mübarek olsun?? dedi ki:

  “Kendisine âyetlerimizden bir kısmını gösterelim diye kulunu (Muhammed’i) bir gece Mescid-i Haram’dan çevresini bereketlendirdiğimiz Mescid-i Aksa’ya götüren Allah’ın şanı yücedir. Hiç şüphesiz O, hakkıyla işitendir, hakkıyla görendir.”

  ?????????????

  ALLAH’ım mubarek elçin(s.a.v)hurmetine,unuttuklarımızı hatırlat,kaybettiklerimizi buldur,uzaklastiklarimiza yakinlastir,yanlışlarımızı dogrulastir,
  ALLAH’im;en sevgilinin hurmetine,yönsüz kaldığımızda yönümüzü,yolsuz kaldığımızda yolumuzu göster..
  ALLAH’ım bu mübarek miracin hurmetine,ümit kesilmeyecek merhametinle,Bizi,hayatımızı,dünyamızı temizle..
  Bizlere SENİN olan SENDEN olan sana güzel olandan ver {âmin}

  ?????????????

  Hayırlı kandiller herkese??

 120. Kızlar bu malum konu hakkında son kez cevap yorum yazacağım ama sayfa donduğu için uzun yazamıyorum parça parça yazabilirim konuyu uzattığımı sanmayın lütfen yani 2-3 yorumumu bir yorum olarak kabul edin rica ediyorum sizden?

 121. Hayır zannedersin KARUN HAZİNESİNİ PAYLAŞIYORLAR. Çalışan emek eden para harcayana kalkıp hak iddaa etmiyorlarmı sinirlerim tepeme çıkıyor. Kardeşim arsayken yahut yıkık binayken gelip sahip çıksaydınız. ??? ZÜLİŞİMM mübarek günde başınızı ağırtmışlar. İnşaAllah ellerine yorulmaktan başka bişey geçmez. ?? ne günlere kaldık yahuu

 122. İlk başta FİLİZİM senden rica ediyorum birbirimize yazdığımız yorumları silme çünkü biz ne BEN ne NURDAN ne de DEFNE birbirimize küfür etmeyiz argo keline kullanmayız o yüzden bence kendi fikrimi söylüyorum dışarıdan gelen sapıkların yorumları dışında diğer yorumları silme yani bizim yorumlarımızı silme rica ediyorum diğer arkadaşlar ne düşünüyorlar bilmiyorum ama ben böyle düşünüyorum ve mesela şuan Nurdan bana yorum yazdığını söylüyor ama ben ne yazdığını okumak isterdim küfür ve şahsa hakaret olmadığı sürece yazılan tüm yorumları okumak isterim ben
  Nolur Filizim sakın beni yanlış anlama bu benim düşüncem

  1. ince canım ne nurdan ne defne ne de bir başkası sana kötü bir şey yazmadı tekrar yayınlayım bak ama ben o gün olay uzamaasın bu konu ile alakalı bir cümle kurmayalım bir birbirimizi kırabiliriz diye kaldırdım. Nurdan, defne sana karşı çok olumlu ve yapıcı sözleri olmasına rağmen kaldırdım. çünkü yanlış anlaşılma vardı. okumak istersen yeniden yayınlayım. ?

 123. AYSEL ABLAM Hoş geldin Canım Seninde Mirac Kandil’in Kutlu olsun Duanada AMİN nasılsın iyimisin ❤

  İNCEM Lütfen Nurdan ablanın sana yazdığını oku aşağıda sana yorum yazıp Söyledim belki görmemişsindir diye düşündüm Canım çünkü senden Cevap bekliyordu

  İREMSUM kusura bakma ya ismini eksik yazmışım az önce şimdi farkettim canım Nasılsın iyimisin Bella nasıl

 124. Aynen Nurdan ablacım yaptıklarıda bir şey olsa ya gözleri evde dükkanda çocukluğumdan beri mal iddiası edip duruyorlar bomboş arsa iken akılları neredeydi çocukluğumdan biliyorum ne hallerde yaptırdık evi tek tek ilk çıktığımızda merdiveni penceresi bile yoktu dört duvar idi hiç yardım bile etmediler şimdide kendi emeğimiz olan eve göz diktiler ne bileyim aman anlamadım ki hiç bir şey ??

 125. Hatta biz ev yaptırdık diye akrabalarımız babaannemgilin yerine ev yaptırdı bundan on sene önce oda en lüksünden amerikan usulu ama gözleri burada işte ne doymaz insanlarmış ya bitmediler bir ??

 126. İyi insanda sözünün üstüne gelir NURDAN ABLAM Hayır’lı Akşamlar Nasılsın iyimisin ???

 127. Bi türlü yorumum Çıkmıyor ya

  NURDAN ABLAM Hayırlı Akşamlar Nsılsın iyimisin Canım İyi insanda sözünün üstüne gelir az önce senden bahsettim

 128. NURDANIM sena ne kadar çok saygı duyduğumu ve senin yorumlarını zevkle okuyup takip ettiğimi sana daha önce kaç defa söyledim biliyorsun
  Kimseye küs değilim sadece kırgınım dedim ve sadece sana da değil kırgınlığım senin UZTMAYIN dediğine de kızmadım çünkü yanlış anladığını anladım ben o gün sadece Defneme cevap veriyorsun ama tek yorum yerine 3 tane yorum yazdım çünkü iş yerinde zor yazdım zaten ama cevap vermek istedim kendimi anlata bilmek istedim çünkü Defnem bana kırılmıştı beni yanlış anlamıştı ben onun iyiliği için söylediğim bir şeylere kalbi kırılmıştı ve ben bir kalp kırmak Kabeyi yıkmaktan beter oldupunu bilen biriyim
  Birazdan devam edeceğim yazmaya

 129. Züliş Az Öncede Yazmıştım sen bizim Arkadaşımızssın Tabıkıde sıkıntını paylaşacaksın bizimle en azından senin için Duâ ederiz Canım

 130. Son kez yazıyım bari eğer annem evin tapusunu almasaydı bunlar bizi zorla çıkarttırırlardı gerçekten dükkanda yaptıkları gibi çok şükür evin tapusu annemin üstünde zaten çok olmadı alalı dört ay önce almıştı üstüne bunların ne yapacağı belli olmaz diye şimdi tapuyu tekrar kendi üzerlerine geçirme peşindeler bakalım ne olacak daha dizi film gibi işte bende şaştım kaldım ??

 131. Bişey Değil Zülişim Canımızsın Birbirimizi görmesekte Biz bi Arkadaşız Rabbim bu güzel Dostluğumuzu korusun İnşallah. Senin için duâ Edeceğim Bitanem Allah Yardımını senden ve Ailenden esirgemesin

 132. Tekrardan teşekkür ederim Gülçicek inşallah o musibet başımızdan gider yarında sınavım var bu psikoloji ile nasıl yapacaksam bilmiyorum ??

 133. Tamam olay çözüldü ÎNCE SULTANIN kimseye küslüğü yokmuş,biraz kırılmış ama onu da kendi içinde tamir etmiş. ?
  NURDANIM desen zaten olayları uzatmayı sevmez. Bu konunuyu ilelebet tarihin tozlu sayfalarına gomsek olur mu?? Çünkü burada hickimse takıntılı değildir.. Ve arada böyle sempozyum,münazara,söyleşi tarzında sosyal ve sanatsal tatlı atışmalarımız olabilir seviyeli şekilde bunu da kimse yadırgamasin. ;)
  BEYIN FIRTINASI DERİZ BIZ BUNA ???
  ????
  ZÜLİŞ sen üzülme kapı gibi tapu var. Akrabalar havasını alır anca :)… kudurmuş ya bu millet. Benim kardeşlerime canım feda. Babamın çok değerli bi arsası var emeklilik için satmazsa eğer;erkek kardeşimize vericez ablamla. Kendine iş kurmak istiyor ileride. Ya dünya malının peşinde koşmak da neymiş..
  MAL DA YALAN MÜLK DE YALAN
  GEL BIRAZ DA SEN OYALAN demişler..???
  ???
  Şimdi Bellanin sorunu var resmen içime oturdu. Elleri kırılası kız gözlerinden ne istedin. Neyseki doktor görecek demiş çok şükür ??

 134. Aynenn Defnem bende kardeşlerimi çok hemde çok seviyorum Dünya malı için insan kardeşinin kalbini kırarmı hiç benim Abilerim benden büyük ama yinede elimden geldiyince hep yardımcı oldum ikisinede Tabi onlarda bana destek oluyor yardım gerekince Allah bilir Ya Bu gün varız yarın yokuz kalp kırmanın ne anlamı var Üstelik kendi Kardeşin Allah islah etsin Böylelerini

 135. Zirve-i Aşk.
  Sırdır, gecenin dahi Şahid olmadığı.
  Cebrail as’mın zirvede yanmaya korktuğu Sınırdır.
  Emin’i Sevdiğine kavuşturduğu makamın adıdır.
  Cebrail a.s; Ya ResulAllah bundan sonra ben gelemem sen devam et. Dediği yerdir.
  Efendimizin; Bundan sonra ben nasıl giderim, Korkarım. Dediği yer.
  Cebrail a.s; Aşk’la Ya ResulAllah Aşkl’a yola devam et. Dediği yerdir.
  Burası Zirve-i Aşk.
  Habibin, Rabbine kavuştuğu yer.
  Rahmanın Habibine: Ettehıyyâtü lillâhi vessalevâtü vettayyibât Esselâmü aleyke eyyühen-Nebiyyü ve rahmetullâhi ve berekâtüh
  “Dil ile, beden ve mal ile yapılan bütün ibadetler Allah’a dır Ey Peygamber! Allah’ın selamı, rahmet ve bereketleri senin üzerine olsun”
  Dediği yerdir.
  Efendimizin de “Esselâmü aleynâ ve alâ ibâdillâhis-Sâlihîn” Selam bizim üzerimize ve Allah’ın bütün iyi kulları üzerine olsun”
  Dediği yer.
  Meleklerin semada;
  Eşhedu en la ilâhe illâllah ve eşhedu enne Muhammeden abduhu ve resuluhu. Şahitlik ederim ki, Allah’tan başka ilah yoktur Yine şahitlik ederim ki, Muhammed, O’nun kulu ve Peygamberidir.
  Dediği yer.
  BURASI ZİRVE-İ AŞKTI.
  HAYIRLI KANDİLLER?

  DUALARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE

 136. Aynen Defnem bizde ablam ile öyle yapmayı düşünüyoruz dükkan ev falan erkek kardeşime kalacak öyle kavga dövüş ile hiç bir şey geçmez ele ancak aile olarak bizler zarar görürüz işte zor durum çok şükür annem evin tapusunu aldı hemen onuda anne tarafımdan akrabalarımız düşündü bir an önce tapuyu al diye ??

 137. Bende üzülüyorum ☹️☹️ İsabellanın durumuna o psikopat kız yaptı değil mi çok şükür görmeye devam edecek onunda durumu zordu Çok şükür yakalandı ya

 138. Sayfa sürekli donuyor yorumumu tamamlayamadım birtürlü
  NURDANIM herkes Defneyi korumaya geçip sanki ben kötü bir şey söylemişim kötü bir şey yapmışım gibi BOŞVER O NE DERSE DESİN
  SÖYLESENDE ZATEN ANLAMAZ denikdi Defneye benim hakkında ve bunun üzerine sende sayfayı terk ederim deyince en çok ta buna üzüldüm BEN NE YAPTIM Kİ NE DEDİM Kİ SADECE HERKES GİBİ İZLEDİĞİM DİZİNİN KARAKTERLERİNDEN BAHSEDİP KONUŞMAK İSTEDİM BU MU SUÇUM DEDİM
  Hiç kimse benim yüzünden huzuru bozulsun sayfayı yada siteyi terk etsin istemem acayip çok üzülürüm ama gerçekte suçlu olsam bi hata yapsam bi günah işlesem ve arkadaşlarım beni uyarsalar ben çok mutlu olurum hatta uyarmazlarsa ben kızarım
  Neyse bu konuyu burada kapatalım
  Nurdanım seninde Miraç Kandilin Mübarek olsun
  ?
  AİLENİZİ VE SEVDİKLERİNİZİ YAKITI TAŞLAR VE İNSANLARDAN OLUŞAN CEHENNEM ATEŞİNDEN KORUYUN demiş Peygamber Efendimiz İnşallah bunu başarabiliriz Rabbimin yardımıyla

 139. Neyse başka konular konuşalım ya şu Shlokun bir tane dizisi var adını hatırlayamadım ne kadar uzun ömürlü öyle sekiz sezon sürmüş Shlok ikinci sezonda yer almış galiba iki bin kaç bölümmüş hatta 2009 da başlamış 2016 da bitmiş ben görünce ağzım açık kaldı ?? kanal 7 vermeye kalksa içinden çıkamaz galiba ??

 140. FİLİZİM sağ ol ilgilendiğin için ama şimdi tekrar yayınlamaya uğraşma o yorumları zaten konuyu kapattık
  SAYFADA BULUNAN KIZLARIN HEPSİNE SAYGI DUYUYORUM
  TEKRARDAN HERKESİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN ???

 141. Çok güzel yazmışsın NURDANIM
  Buluşalım tabi dualarda..
  Yani bazen o kadar içim yanıyor ki Allahla birebir konuşup derdimi dökmek istiyorum ama bi Efendimiz olamayiz tabi..??

 142. NURDAN ablam senin Mirac Kandilinde kutlu olsun Allah gönlüne göre versin inşallah
  ….
  AMİN İncem Allah hepimizi Cehennem azabından korusun İnşallah Canım
  ..
  Okadar uzun Dizimi Züliş ya7 yıl nedemek zaten bu Hintli lerin dizileri uzunda Şhlokun oynadığı dizide daha uzunmuş emin misin bukadar uzun olduğuna Canım

 143. Ha Zülişim senin dediğin bak yukarıdaki Filizin verdiği Duaa
  SHANGALL şarkısı resmindeki dizi sanırım ?????
  Shlokun tipine bak gördün mu?
  Bu sayfanın yukarsinda.. dişlerine bak kömür gibi hele saçları ??

 144. Aynen öyle ya peygamber efendimiz bütün sıkıntılardan ve dertlerinden uzak olmak için sessiz yerleri tercih edermiş hira mağarası mesela Allaha tüm dertlerini anlatmak için ve namaz kılmak için hatta peygamberlik o mağarada geldi inşallah Hepimiz orayı görmemiz nasip olur. Miraç olayıda aynı şekilde peygamber efendimiz o kadar zorluk ve sıkıntılar çekmişki Yüce Allah miraç mucizesini gerçekleştirmiş ona tabi o peygamber idi Allah tarafından ama biz Müslümanlara ise bu miraç olayında hediyeler olarak beş vakit namaz Amener Resulu duası bide şirk yapmayan Müslümanların cennet ile müjdeleneceğini bizlere hediye olarak gönderdi Yüce Allah bide ettihiyatü duası ne kadar güzel değil mi bütün Müslümanlar bunları vesile etti bize çok şükür ki Müslüman olarak geldik dünyaya inşallah öbür dünyadada Allah bize yardım eder ??

 145. Valla ben Farketmemiştim Defnem Helal olsun sana farketmişsin. Ama şhlok hiç Yakışıklı değil ya yukardaki Dua dizisinde ki resimde

 146. Gördüm Defnem Shlokun tipi ne öyle ya dişlerine ne olmuş öyle?? ilk defa onu öyle görüyorum tövbe tövbe yüzüne bakılmaz gibi ya yok ya bu değil di galiba buda olabilir bugün geziniyordum gözüme takıldı öyle ama çok uzun dizi ya

 147. MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  .
  ..
  HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NASIL OLDU İNŞALLAH BULUNUR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  MİRAÇ KANDİLİN MÜBAREK OLSUN
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM
  ????

 148. Ve Aleyküm selam NÂZIM Hoş geldin Canım Nasılsın iyimisin Başının ağrısı Geçtimi
  …..
  Helin ne kaybolması güzelim Kuzenin küçük müydü ki kayboldu Şaka değil dimi??

 149. ELAM Hoş geldin Canım seninde Miraç Kandil’in kutlu olsun nasılsın iyimisin ❤❤❤

 150. MERABA ARKADASLARYM NASYLSYNYZ IYMISIN BEN GELDIM BU ARADA BISEY ACYKLYJAM SIZLERE BU GUN GITIM KONUSDYM O COJUKLA IY BIRI DAVRANYSY KONUSMASY IY BIRINE BENZIYOR BENDE DEDIM BEN DAHA OKULY BILE BITIMEDIM HAYELERIM VAR HAYATA HAZYR DILIM OKULYMYMY BITIRJAM UNVERSTEYE GIRJAM DOKTAR OLJAM SONRA EVLENIJAM DEDIM O DA… NAZLA SENI HAYALYN BENIMDE HAYALIM NASYL ISTARSEN OLUR BENDE ZATAN SU AN E VLENMEK ISTEMIYORUM TAMAM SEN HAZYR OLDUGYN ZAMAN YAPARYZ DUYNI YETARKI BENI BIRAKMA ELINI VER BANA SONSUZA DEK BIRAKMYJAM SENIN HAYALIN BENIMDE HAYALIM HER ZAMAN YANYNDAYYM DEDI BABAMA SOYLEDIM BABA BEN OKULYY BITIRIP UNVERTEYE GIRJAM DOKTAR OLJAM SONRA EVLENIJAM DEDIM TAMAM KYZYM NASYL ISARSEN YAPARYZ HEM SENIN O AILEDE INJILMIJAGYNA EMINIM KYZYM DEDI BABAMA SONRA COJUGYN AILESI GELDI KONUSDYLAR VE GELEJEK HAVTADA CARSAMA GUNI YANI 18 NISANDA NAZLA VE MUSA NISANANAJAK ??????

 151. Bilmemki Zülişim o dizi mi :) gözüme geçti..
  ???
  Sağol Çiçeğim eskiden daha dikkatli biriydim aslında yaşım geçtikçe azaldı tabi?
  ???
  ÎNCEM sen bunları düşünme. Benim destek almam Kıdem farkımdan dolayı kız köklü olmam buralarda?? Yoksa sen sitemizin ÎNCE kizisin.. bunları düşünme artik..

 152. Elam hoş geldin nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ?? Miraç kandiliniz mübarek olsun Allah gönlünde ne dileğin varsa onu kabul etsin ??

 153. Mutluluklar Dilerim NAZLACIM Hep mutlu olursun İnşallah Tatlı kızz demek haftaya nişanın var Sevincin Daim olsun ???

 154. Mutluluklar Dilerim NAZLACIM Hep mutlu olursun İnşallah Tatlı kızz demek haftaya nişanın var Sevincin Daim olsun ???
  ……..
  Sevda Ve aleyküm selam Hoş geldin Nasılsın iyimisin

 155. ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM ???????❤❤❤
  SENIN DE KANDILIN MÜBAREK OLSUN GÖNLÜNCE VERSİN RABBİM HERŞEYİ.
  IYI GECELER AFRODITIM TATLI RÜYALAR.. S.Ç.S ❣❣❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR?????????
  ZÜLİŞ başarılar bitanem..
  ???
  BELLAM KARANLIKLARIN AYDIN OLSUN ❤❤?

 156. Diziymiş Defnem bende öyle baktım pek bilmiyorum ama çok uzun ya Shlokda sadece ikinci sezonda oynamış ?? buradaki tipi ne öyle adam evrim geçirmiş gibi şaşırdım ya beklemiyordum onu böyle ??

 157. NAZLA MUSA SENIN PASTASINI MAHVETTIGIN ÇOCUK MU HANI SANA KIZAN SAKAR DİYEN SANA??
  ONLA MI NIŞANLANDIN??

 158. ZÜLAYHAM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  SENİNDE HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN BÜTÜN DUALARIN KABUL OLSUN

  GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL İYİYİM CANIM

  ..
  NAZLAM CANIM HAYIRLI OLSUN

 159. ZÜLAYHAM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  SENİNDE HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN BÜTÜN DUALARIN KABUL OLSUN

  GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL İYİYİM CANIM

  ..
  NAZLAM CANIM HAYIRLI OLSUN
  ??

 160. Ay Yaşın Daha Geçmiyip Defnem Ne geçmesi Canım Maşallah Sana Çok Zihinli ve Akıllı Bir insansın Daha yaşının geçmesine çok var ???????????????

 161. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR dedi ki:

  DEFNEM RUH İKİZİM
  HOŞ BULDUK İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM
  SENİNDE GÖNLÜNDE NE VARSA ALLAH KABUL ETSİN KELEBEGİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç.S ???
  ????????

 162. İyi Geceler DEFNEM Allah rahatlık versin Canım ???????????????Kelebekleri sevdiğin için Kullandım bende çok severim aslında yeni yükledim
  ….
  Bende senin iyi olmana sevindim ELAM Hep iyi olursun İnşallah Bitanem ❤❤❤

 163. Kızlar hepinize Allah rahatlık versin bende kaçıyım çok yorgunum Dinleneyim Allah nasip ederse görüşürüz inşallah yarın Allah’a emanet olun
  İYİ GECELER DOSTLAR……

 164. SEVDAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 165. COK SAG OL ABLALAR

  EVET KYZLLAR PASTASYNY MAV ETDIGIM COJUKLA NISANANAJAM BEN ONDAN NEFRET EDYORUDUM HER KARSYLASDYGMYZDA KALGA ETDIM ONUNLA AMA O BAN ASYKMYS 6 AYDYR TAKIP ETMIS BENI BENIM SYNF ARKADASYM VAR KEREM DIYE ONUN AMJASYNYN OGLYYMYS MEGER SONRA OVRENDIM KYZLAR BIDE BANA HER GUN CICEK FILAN GONDERDI SONRA ASYGYM SANA DEDI BENDE INANMADYM VE INANMAM ICIN ANESINI GONDERMIS BABAM ZATEN BABASYYLA ARKADASMYS BEN BILMIYORMUSYM ISDE BU KADAR KYZLAR

 166. Cevap yazmadan Çıkmayım. İYİ Olmana Sevindim SEVDAM Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende Gülüm

 167. NAZLAM NEFRET ETTİGİN KİŞİYLEMİ NİŞANLANIYOYORSUN
  BÜYÜK AŞKLAR NEFRETLE BAŞLAR
  HAYIRLI OLSUN CANIM HEP MUTLU OLURSUN

 168. Gulçiçekciiiim iyi gecelar tatli ruyalar?????
  Elaciiiim teşekurlar hoşbuldum??sagol canim iyiyim san nasilsin??

 169. ZULEYHAM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM ???DEFNEM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM ????GULCICEYIM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM ????

 170. EVET ABLALAR NEFRET ETDIGIM KISIYLE NISANLANYYORUM AMA ARTYK ANLYYORUM ONU O HEP BANA DELI KYZ DARDI AMA BENI SINIR ETMEK ICIN YAPDYGNY ANLADTYM SINIR OLDUGYM ZAMAN GUZEL GORNURMISIM O YUZDEN YAPMYS BILE BILE NEYSE ARTYK ONA KYZMYYORUM NEFRETDE ETMIYORUM BIRAZ YAKYNDAN TANYDYM YA ONDAN BUYIK ASK NEFRETLE BASLAR DIYE YALAN DEMEMISLAR GALIBA UMARYM BIZIMDE ASKYMYZ SONSUZA DEDK SURER

 171. GÜL ÇİÇEĞİM AMİİN İnşallah hepimiz Cehennemin şiddetli azabından kendimizi ve sevdiklerinizi koruyabiliriz bitanem
  DEFNEM sağ ol bitanem?
  Ben tabi seni korumalarına bir şey demiyorum ama korunacak bir durum yok yani ben kötü bir şey söylemedim yani kötülük yapmaya çalışsam tamam diyeceğim ama iyilik yapmaya çalışırken haksızlığa uğramak kötü muamelesi görmek acıtıyor biraz ama işte herkesin düşünce tarzı farklı
  Ben mesela sen benim en yakın arkadaşım da olsan ben yine o söylediklerini söylerdim sana hatta yakınlık derecemden faydalanıp daha fazlasını söylerdim belki yapma etme diye??Ahh neyse kapatmıştık ya bu konuyu?
  Kızlar herkese Allah rahatlık versin
  İyi geceler
  Allah hepimizin dualarını kabul etsin İnşallah

 172. Kizlar merhabalr..defne burdamisn canim..ah kalbime yazdim.birtanem sana biseyler sordum..cevablandirmisn tatlim..

 173. NAZIM HAYATIM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  ..
  SEVDAM BİRTANEM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  İYİYİM CANIM
  ….
  İNCECİM HOŞ GELDİN BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  GİZEMCİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  HAZAL CANIM DEFNEM UYUMUŞTUR NE SORMAK İSTİYORSA SOR DEFNEM SABAH OKUR CEVAP YAZAR SANA

 174. MERHABA HAZALIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 175. FİLİZİM GÜLÜM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AKŞAM GELDİGİM ZAMAN GÖRMÜYORUM SENİ HAYAT NASIL GİDİYOR

 176. İÝİ GECELER HEPINIZE BALLARIMMMMM???????????????????????❤❤❤?????????❣???❣?????????????????????????

 177. NAZIM HAYATIM NE İZLİYORSUN BEN NİHAT HATİPOGLU İZLİYORUM

 178. HAYATIM BEN NİHAT HATİPOGLU HOCANIN SOHBETLERİNİ ÇOK GÜZEL

 179. NAZIM HAYATIM AYNEN ÖYLE
  BEN SELAVAT ÇEKİYORUM BU AKŞAM GEÇ YATACAK

 180. FİLİZİM GÜLÜM UYUDUNMU SENİNLE GECE KONUŞMAMIZI ÖZLEDİM ????

 181. NAZIM HAYATIM ALLAH KABUL ETSİN GÜZEL DUANDA BENİDE EKSİK ETME
  ALIŞMIŞIM SİTEYE GELDİGİM ZAMAN ELOŞUM HOŞ GELDİN DEMESİNE GÖRMÜYÜNCE SORİM DEDİM
  FİLİZİM GÜZEL GÜZEL RÜYALAR RÜYANDA BEYAZ ATLI PRENSİNİ GÖRÜRSÜN YARIN AKŞAM GELDİGİM ZAMAN BANA ANLATIRSIN

 182. Kızlar hepinize hayırlı geceler

  Ya misafirlerim vardın

  Sonra annemlere gittim

  İbatetlerimi yaptım

  Şimdi artık yatcam

  Rabbim bütün ibadetlerimizi kabul etsin inşallah

  Elam nazım filizim zulişim gül çiçeğim defnem nurdanım iremsum helinim ayselim Denizim isabella Manya
  Sizlerinde kandili mübarek olsun bütün dualarınız kabul olsun

  Hepinizede dua ettim

  Nazlam hayırlı olsun canım rabbim tamamına erdirsin

  İncem hoş geldin canım seninde kandilin mübarek olsun

  Yarın görüşürüz inşallah Allah emanet olun

 183. ELAMM TABIKIDE SEN SOYLEMESENDE BEN BURDAKI ARKADAŞLARIMI HIC BIR ZAMAN DUALARIMDAN EKSIK ETMEM HER CUMA AKSAMLAR BILE HEPINIZE DUA GONDERIYORUM HAYATTIM

 184. SALİHAM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ALLAH KABUL ETSİN
  TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL DUANA BENİDE KATTIĞIN İÇİN
  KIZIN NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR

 185. SALIHAM Allah seninde dualarini kabul ettsin birtanem KUCUK meleyimizede bu gecenin HURMETTINE Allah ŞIFA VERSIN amin INSALLAH SANADA IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM ????

 186. Naz ablam cok sagol??..
  Elam kuzUm iyim canim..ben yazdim defneye ah kalbim sayfasinda..sabah okur o zaman..

 187. HAZAL KUZUM UYUMADIM
  BEN ÇALIŞIYORUM CANIM ONUN İÇİN AKŞAM YAZABİLİYORUM

 188. Hazalcim zaten elamm calişiyor canim elam kusuruma bakma senin yerine CVP verdim INSALLAH kizmasin HAYATTIM

 189. NAZIM HAYATIM NE KUSURU ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENİ YAKINDAN TANIMAN
  RAHATLIKLA CEVAP VEREBİLİRSİN BİRTANEM

 190. Aaaa herkes uydy sandym ben burdayyms meger ben geldim yine sahra kalkdym su an sat 03:54

 191. Elam birtanem..ah kalbim 278 sayfa okursan canim anlasin..bende calismak istiyorum….bekle saatinde soyleyim..

 192. NAZLAM HOŞ GELDİN SAAT ÇOK GEÇMİŞ ORDA UYKUMU KAÇTI 01:55

 193. HAZALIM NORMAL DE KİMSEYE SÖYLEMİYECKTİM SANA SÖYLÜM
  BEN AİLE ŞİRKETİNDE ÇALIŞIYORUM BENİM İŞİM DAHA ÇOK MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR DA BİRTANEM

 194. HAZALIM KUZUM SEN HEM OKUYUP HEM ÇALIŞMAKMI İSTİYORSUN
  BİRTANEM KEŞKE YARDIMCI OLABİLSEM DEDİGİN YERLERDE HİÇ ÇALIŞMADIM

 195. KYZLAR bisey soylijam benim nisan tarihym beli oldu ama hala ben nisananjagym cojuga numaramy vermedim ya

 196. Nazlam evet hic kimse yok buraya yazalim o zaman.
  Elam birtanem isin cok guzel..basarilar isinde birtanem..bu arada soyledigin icinde tesekkuler?..elamm bende bakicam artik ne olursa..emirde ilk once izIn vermedi ama sonra anladi mecbur oldugumu..kabul etdi oda bizim sirketden biseyler ayarliyim..bende hayir babam sen 1 gune sirketden nasil is buldun tecruben felanda yok suphe ceker diye kabul edemezdim..

 197. HAYATTIM BEN BILIYORUM AMA SENIN KENDIN SOYLEMEN DAHA DOGRU DIYE BEN YAZMADIM BIRTANEM ❤❤❤❤

 198. NAZLAM CANIM ARTIK VER KONUŞ SONRA BENİ SEVMİYOR DER
  ..
  HAZALIM KUZUM SEN TIP ÖGRENCİSİ DEGİL MİSİN HASTANEYE YAKIN BİR KAHFETERYA GİBİ BİR YERDE ÇALIŞ
  İYİ Kİ KABUL ETMEMİŞSİN
  SİZ SEVGİLİ OLDUNUZMU TL NUMARANI ONA VERDİNMİ

 199. Nazla kiz numarani vermedin mi..?????..evlenince verirsin artik????.
  Elam evet hem okuyub hemde calsimak iatiyorum arrik okuldan arta kalan zamnda nasil calisicam bilemiyorum..ben hem tip okuyorum derslerde cok zor..ne yapicami bilemiyorum..ama napiyim caresizim.kitablar bile o kadar pahali ki.2 ay once bi kitab aldim 90 tleye .yazik babam o parayi bana vermek icin ne kadar calsidi..gece eve gelmedi tamirhabede cani cikdi calismakdan..babam 52 yasinda..cok yoruluyor..bende aileme katki saglamk istiyorum..hic olmasa kendi okul harcligimi masraflarimi karsilamk isterim.

 200. NAZIM HAYATIM CANIMSIN BENİDE DÜŞÜNÜYORMUŞ ??
  HAZALI ÇOK SEVDİĞİM İÇİN SÖYLEDİM YOKSA ARTIK SÖYLEMİYECEM KİM SORARSA MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR
  ÜSTÜ KAPALI CEVAP

 201. AY dalga gecmeyin ya yary yany bu gun verjam zatan babam karsy olursa rasyz etmesin diye vermedim zatan

 202. Nazim elam bana katildiginz icin cok sevindim..elam evet numarami verdim emire..kizlar soylemesi ayip emirn durumu cok cok iyi..ama ben ondan hic bi zaman parasal konuda yardim alamam..onu cok seviyorum dogru ama..sonucda kocam degil..elam dogru soyluyorsun bende aslinda dusundum okula yakin bi kafeteryada calismayi..

 203. Bisey soylemek isarse keremi arar ve keremde bizi birbirimize baglar beni arayyp cok sordu numaramy guvenmedim o yuzden vermedim zatan kyzlar

 204. HAZALIM KUZUM ÇOK DÜŞÜNCELİSİN ÜNİVERSİTEYE YAKIN BİR YER OLSUN SENİ O KADAR YORMASIN CANIM İNŞALLAH GÜZEL BİR İŞ BULURSUN CANIM

 205. NAZLAM CANIM SENİN DÜŞÜNCE SENİN İÇİN ÖYLE DOGRUYSA ÖYLE YAP CANIM

 206. NAZIM HAYATIM BENİ BÖYLE TANIMAN BENİ ONURE EDİYOR
  İYİ Kİ TANIMIŞIM İYİ Kİ BENİM CANIM ARKADAŞIMSIN ŞEKERPAREM
  ??
  ..
  HAZALIM ? KUZUM BENDE SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️❤️

 207. Sagol elam??..
  Nazlam kiz tl numarani ver cocukla nisanlaniyorsun numaran yok?.kizlar ben yarin is bulursam eger sizede yazarim..

 208. Nazlam keske gele bilsem kuzum..??..Allah seni hep mutlu etsin birtanem..kizlar benim uykum geldi hadi iyi gecelr tatli ruayalr sizleri coook seviyorum??????

 209. NAZLAM CANIM BEN ILK UCAKLA GELIYORUM BIRTANEM ✈✈ CANIM BENIM ŞAKA ŞAKA INSALLAH COK COK MUTLU OLURSUN CANIM BENIM

 210. NAZIM HAYATIM BENDE SENİ ÇOKKKKKKK SEVİYORUM HEMDE ÇOK❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ….
  HAZALIM KUZUM İNŞALLAH GÜZEL HABERİNİ ALIRIZ
  .

  NAZLAM CANIM SEN DAVET EDERİNDE BEN GELMEZMİYİM GELİRİM CANIM

 211. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR HAZALIM ❤️ BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM KUZUM
  ???❤️

 212. Naz ablam ben onunla 4 NISANDA tanysdym ama o beni nezamandyr tanyyormus
  kesge olsa KYZLAR
  HERKESE IY GEJELER TATLY RUYALAR DILERIM

 213. NAZIM HAYATIM GELİYORUM BERABER HAZIRLAYALIM
  ALLAH ORUCUNU KABUL ETSİN ŞEKERPAREM ❤️❤️❤️

 214. ELAMM SAGOL AMIN INSALLAH HAYATTIM YARIN SENDE ORUC TUTACANMI TATLIM ❤❤❤ NAZLAM COK SAGOL GUZELLIM

 215. NAZIM HAYATIM TUTMUYACAM BEN MÜBAREK GÜNLERDE GEÇ YATARIM BİDE SENİN GÜZEL SOHBETİN VARDI UYKUM GELMEDİ

 216. KIZLAR GECENIN KAPANIŞINI BEN YAPIM BU GECE KIM NE DUA ETMIŞSE KIMIN NE DILEYI VARSA INSALLAH HEPSI KABUL OLUR AMIN AMIN INSALLAH ALLAH HEPINIZE RAHATLIK VERSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu