Kördüğüm

Kördüğüm 256. Bölüm Özeti # Veer Ichcha’yı Hatırladı

Kördüğüm 256. Bölüm 19 Nisan Perşembe günü saat 16:10 da yayınlanacak. Kördüğüm 256. bölüm özeti ile sizleri bir araya getirmeden önce bu bölümde gerçekleşecek en önemli olay Veer Ichcha’yı hatırladı. Radhot ile Mukta barıştı. 19 Nisan Kördüğüm özeti alt başlıklar halinde an ve an anlatmaya çalışılmıştır. Bazı çevirilerde hata gördüğünüz yerleri bizlere yorum kısmında bildirebilirsiniz.

19 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 256. bölüm özeti, Veer kafasına aldığı darbe ile hemen hastaneye getirilip acil bir şekilde ameliyata alınır. Ichcha ise içimde bir sıkıntı var. Veer’e bir şey mi oldu diye evham yapınca dur kızım ben bir telefon edeyim. İçindeki bu kuşkuyu gidereyim diyerek Bundella evini aradığında Veer’in hastaneye kaldırıldığı haberini alır almaz Jogi olayı hemen Ichcha’ya anlatır. Hemen hastaneye gelir ve destek olmak isterler. Ancak hem Jogi’nin hemde Ichcha’nın atladığı bir sorun var. O surunun adı Gunwanti’dir. 18 yıl evvel kurtulduğunu düşünüp oğluna yalan söyleyerek Ichcha’yı tüm hayatından çıkartmıştır. Ancak işler tersine döndüğünde köşeye sıkışan Gunwanti oğlunun yanına dahi yaklaşmasını bırak, yakınında dua etmesine bile müsaade etmez.

Mai, Jogi’ye karşı biraz daha ılımlı olduğu için Veer’in son durumunu öğrenip Ichcha’ya haber verir. Ameliyatın sürdüğünü, şu ana kadar sıkıntılı bir durumun gelişmediğini alan Ichcha derin bir oh çeker. Babası, ölü kalım mücadelesi verirken Meethi ise Akash ile gününü gün edip motosikletle gezmeye devam eder. Mukta da Ichcha annesinin bizzat Mai tarafında dışlanmasına şahit olur. Tej’in ve Nani’nin söylediklerini iyiden iyiye düşünmeye başlar. Nani, o evde Mai ne ise sen de aynı konum ve haklara sahip biri olacaksın. O zaman Ichcha anneni de yanına rahatlıkla alabileceğini söylemişti. Kendi hayatını zamanında İşça kurtarmış, Mukta bunu ödemek ister. Ancak evleneceği kişi babasından bile yaşlı sapık ruhlu biri olması en büyük sıkıntısıdır.

Muku önünde kendi hayatı mı? Yoksa vefa borcu mu? bu kararı vermek zorunda kalacak. Bundella evinde ise Tej, zil zurna sarhoş bir halde yerde yatmaya devam eder. Chanda ayılması için yardımcı olur. Kendine geldiğinde Veer’i aşağıya düştüğünü hatırlar. Chanda Tej’e, çuval inciri berbat ettin ahmak adam diye kızar. Tej ise mirası bir an önce alıp buralardan çekip gitmek niyetindedir. 

“Mai, Veer’i Göremezsin Ichcha!” Kördüğüm 256. Bölüm Özeti

Hemen Nani’yi arayıp Mukta konusunda işleri hızlandırmasını isterken Veer ile olan olayı çok fazla ayrıntı vermeden anlatır. Nani de Tej’e akıl verir. Gunwanti Ichcha hakkındaki gerçekleri sakladığını, bunu kullanabileceğini Tej anlar. Doktor ameliyatın başarılı geçtiğini söyleyince Ichcha hemen Veer’i görmeye gitmek ister. Ancak Mai onu durdurur. Jogi’ye dönüp ne hakla görecek. Sizde hiç akıl yok mu? Ben Ichcha laf geçiremiyorum. Bari siz anlayın. Yalvarırım bu kadını buradan götür Jogi deyip gider. Ichcha ise sinir krizi geçirip olduğu yere bayılmak üzere iken kahramanımız Radhot düşmeden yakalar. Muku hemen su getirip İşça’nın kendine gelmesine yardımcı olurken Jogi de Raghuverdıra’ya teşekkür eder. Raghu’nun gelmesi Nani ile Tej’in planını zora sokar. Ancak, Nani gibi sinsi bir kadın bununda üstesinden gelecek.

kördüğüm 256. bölüm özeti resim 1

Nani ilk olarak Divya’nın aklına girip Mukta ile Raghu’yu çok fazla bir araya gelmesine engel olmak ister. Böylelikte gözden ırak olunca istediği gibi at koşturmaya fırsat bulacak. Hastane de Raghu rüzgarı esmeye devam eder. Olayı öğrenen Raghu hemen Mai’nin karşısına çıkar. Ellerini yumruk yaparak sanki darp etmeye hazırlanır. Ardından iki elini birleştirip rica ediyorum Veer ile karısını görüştür der. Mai ise Veer’in hanımı gördüğün gibi yanında der. Raghu ise bir birimizi kandırmaya gerek yok. Neyin ne olduğunu biliyoruz der. Mai hala burnundan kıl aldırmayan eda ile hayır göremez deyince Bizim kahraman Raghu beni deli etme! Eğer ben delirirsem önümde kimse durmaz. Gizli saklı bir şey kalmaz diyerek Mai’yi açık açık tehdit eder. Bu arada Ummed nerede? Ne gittiğinden ne de nerede  olduğundan bir haberimiz maalesef yok.

Meethi ile Akash çok romantik anlar yaşar. Bu sırada arka planda “Saathiyaa” şarkısı çalar. Gezip eğlendikten sonra sevinçle eve gelen Meethi’nin mutluluğu Kanha ve Damini tarafından hemen fark edilir. Zorla içtiği sütü bile tek söylemede içmesi dikkatlerden kaçmaz. Mai Raghu’nun ne kadar deli birisi olduğunu bildiği için mecbur Ichcha ile Veer’in görüşmesine müsaade etmek zorunda kalır. İçeri girerken Çok sürmesin diye de ikaz eder. 

“Ichcha Veer’in Yanında” 19 Nisan Kördüğüm Özeti

Gunvanti’den izin çıkınca Ichcha heyecanla Veer’in yanına girer. Veer içeride baygın bir halde yatmaktadır. Yavaşça yanına gelip bu zamana kadar senden ayrı kalmak kendimi senden saklamak bana ne kadar zor gelir bir bilsen diyerek Veer’in yüzüne söyleyemediğini narkozun etkisi ile söyler. Bu sırada Veer kendisine gelir. İlk sözü Ichcha olur. İşça rüyalandığını düşünerek hala açık vermez. Veer ise Ichcha seni seviyorum. Hem de çok seviyorum deyince İşça, artık Veer gerçekleri hatırladığını anlar. İşça yalan söylediği için özür diler. Veer ise suç senin değil bana bunca yıl yalan söyleyenlerin der. Ichcha konuşmaya devam ederken Veer’in uyuduğunu görünce hayal kırıklığı yaşar. Ağlamaya başlar. Veer tekrar uyanır. Karşısında Suny olarak tanıdığı öğretmen hanım vardır.

Öğretmen hanım siz de mi geldiniz deyince Ichcha şok olur. Bu sırada Veer tekrardan narkozun etkisi ile uykuya dalar. Diğer taraftan da Veer’e bağlı makine ikaz ışığı yanında hemen içeri doktorlar ve Mai girer. Mai hemen git buradan. Artık yüzünü görmek istemiyorum der. Ichcha bir kaç dakika içinde iki zıt duyguyu yaşamış oldu. Tej hala Bundella evinde kalmaya devam eder. Chanda korkmana gerek yok polise şimdilik kimse haber vermedi der. İşça ile beraberindekiler eve geri gelir. Mukta İşça’nın acısına bizzat şahit olur. Ertesi gün Ichcha’nın ziyaretine Rathore gelir. Teşekkür ederim der. İşça şaşırır. Neden der. 19 Nisan Kördüğüm özeti devam ediyor.

kördüğüm 256. bölüm özeti resim 2

Rathore ise kızım Mukta’yı Nani cadısının pençelerinden kurtardığını gördüm. O yüzden çok teşekkür ederim der. Ichcha ise ben onu yolda bulduğumda, kendi evladım gibi kabul ettim der. Mukta’yı yeri geldi kendi evladımdan bile korumak zorunda kaldım. Yuvraç’ın yaptıklarında dolayı özür dilerim deyince Buna gerek yok asıl ben özür dilerim der.  Nani evde iş yapmaya hatta Jogi’ye çay bile getirmeye başladı. İyi görünüp laf Mukta’nın evlenmesinin ardında kendisi olduğunu çaktırmak istemez.

“Raghu İle Mukta Barıştı” Kördüğüm 256. Bölüm Özeti

Kördüğüm 256. bölüm özeti devam ediyor. Raghu Ichcha ile görüştükten sonra dışarı çıkıp giderken bahçede Tej meselesini düşünürken Raghu, kızım iyi günler deyip giderken Mukta baba diye arkasından seslenince Raghu bu kadar çabuk beklemediği için şaşırır. Mukta babası Raghu’ya koşup sarılır. Raghu seni bunca zamana yalnız bıraktım kızım sana layık bir baba olamadım. Beni affet der.

kördüğüm 256. bölüm özeti resim 3

Tapasya’nın gitmesini bile kendi suçu olduğunu iyi bir koca iyi bir baba olmadığını söyler. Mukta ise hayır sen çok iyi bir babasın der.  Radhot ile Mukta’nın barışması tabi Nani ile Tej’in işine gelmez. Nani buna bir çözüm bulup ikili arasında ayrılık çıkarması gerekecek. Aksi halde planı suya düşme tehlikesi ile karşı karşı kaldı. Bakalım Nani kördüğüm 257. bölümde neler yapacak. Kördüğüm bölüm özeti ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

270 Yorum

 1. İLK YORUM BENDEN OLSUN :) KIZLAR BİZİM SİTEYE GİRDİĞİNİZDE ÜST TARAFTA ADRES ÇUBUĞU OLAN KIZMIN RENGİNİ DEĞİŞTİRDİK BENİM TELEFONUM SAMSUNG YANİ ANDROİD BENDE BİR SIKINTI ÇIKMADI. aNCAK IPHONE TELEFONU OLAN ARKADAŞLAR BİZİM SİTEMİZE GİRDİĞİNDE SİTEMİZİN ADRESİNİN YAZILI OLDUĞU EN ÜST URL KISMI AL BAYRAĞIMIIZN RENGİ GİBİ KIRMIZI GÖZÜKÜYOR MU? BANA GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 2. FILIZIM OZET SUPER OLMUŞ ELLINE EMEYINENE SAGLIK BIRTANEM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM

 3. GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  *****KORDUGUM AILESI****&
  KARDELENIM
  CICEYIM
  HELINIM
  DEFNEM
  ZULISIM
  DENIZIM
  AYSELIM
  ISABELLAM
  IREMSUM
  SALIHAN ABLAM
  NURDAN ABLAM
  RUYA ABLAM
  ELA ABLAM
  HALEM
  FULYA
  SEVDAM
  ALMIRAM
  GIZEMIM
  TAUNAM
  SEVDAM
  MELISAM
  DAMALAM
  YASIMIN
  NAZLAM
  NAZIM
  INCEM
  MANYAM
  *FILIZIM*
  NASSINIZ OZLEDIM YA SIZI.CANALRIM HEPINIZI OPUYOR VE COK SEVIYORUM.

 4. NAZIM guanydin nasilsin ay yinemi uyumadin canim ya boyke yaoma mazallah hasra filan olursun hatda bence uyudun.Sabah oldu ama iyi geceler canim.Opdum canim.

 5. KIZLAR dun soyleyemedim hepinizi MITMRAC KANDILI kutlu olsun hayatdaki tum dualariniz kabul olsun.AMIN.

 6. Merhaba kızlar nasıl baklim ve size kocaman Günaydın ve bu günü benim doğum neler yapıyorsun ve sizleri çok özledim ve çok mutlu kızlar çünkü artık işletim kızlar sizlere çok seviyorum

 7. Nazim uyumadinmi sen canim hksbulduk iyim sen nasilsin canim islerin nasil.Ozledim ya seni kac zamandir konusmuyoruz.

 8. Guanydin anonim ismin ne.Demek dogum gunun tebrikler canim nice yillar yuzun hep gulsun hic uzulme.Opdum.

 9. ANONIM SANADA GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR CANIM BENIM ❤❤❤KAINATCIM UYKU TUTMADI BENI GUZELLIM BENDE SENI ÖZLEDIM CANIM

 10. RANAM hos geldin canim nasilsin ozledim seni ya demek dogum gunun tebrikler hayatim seni tebrik ediyorum nice yillar hep mutlu ol hic uzukme hayatinda heo basarilar kazan.Ailenle esinke birlikde nice yillar canim.Opdum.
  *R*abime teskkur olsun
  *A*ldigim hediyem sen olsun
  *N*ice mutlu senelerle
  *A*ilen yaninda olsun.
  IYI KI DOGDUN ♡RANAM♡
  IYI KI DOGDUN ♡RANAM♡
  IYI KI DOGDUN
  IYI KI DOGDUN
  IYI KI DOGDUN♡RANAMMMMM♡

 11. FILIZIM nasilsin ozet harika hayatim ellerine saglik canim benim bu gun RANAMIN dogum gunu ona sayfa aca bilirmisin lutfen canim bak eyer acarsan benim ranama yazdigim tebrik yorumunuda eklersin dimi.Opdum

 12. RANACIM MUTLU HUZURLU SAGLIKLI GUNLER DILLIYORUM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN NICE MUTLU SENELERE BIRTANEM❤❤❤❤❤❤?????????????????????????????????????❤❤❤ MUTLU YILLAR SANAAA❤❤ ❤❤❤ MUTLU YILLAR SANAAA❤❤?????????????????????????????????

 13. DEFNECİM CANIM sana bisey sorcam cevaplarsan sevinirim abhi hapis giriyormuş sonrada prakyaya evlenmesine söylüyormuş prakya istemiyormuş prakya hamile oluyormuş prakyanın hamile olduğunu sadece ailesi biliyormuş 9 ay sonra kızı oluyormuş kızı onlardan uzak 7 yıl büyütmüş prakya biriyle evlenmiş abhi gibi rock starmış kalabalık ortamda abhi kızıyla karşılaşmış kızı sarılmış prakya yanlarına gelmiş bu tabloyu abhi görünce bişey olmuş bunlar 23 nisanda sonra olacakmış prakya abihiyi hapisten çıkarmak için bütün mal varlığını satmış DEFNECİM lütfen bunlar dogrumu bana söylemisin yada öğrenimisin lütfen defnem

 14. Filiz hanımın yazdığı ah Kalbim bölümlerine 23 insana denk gelene baktım öyle bişey gerçekmi yalanmı DEFNE kardeş çok merak ettim yaa:-(:-(

 15. Selam kizlar nasilsiniz , akşam girmedim kusura bakmayin lütfen eee sizler nasilsiniz yorumlara bakmadim beni soran varsa teşekkurler iyiyim sizler nasilsiniz ?? ben şimdi okuldayim eve varinca gelirim yeniden birde şimdi ah kalbime gidicem hoşçakalin ?

 16. ? MİHNETE SABREDEN
  ? NİMETE ŞÜKREDEN
  SEVAPLARIN EN BÜYÜNÜ KAZANIR ???
  Kızlar Merhaba?
  KAİNATIM?
  MELEĞİM?
  ELAM?
  Sağ olun ben iyim siz nasılsınız?
  Ben bu gün evdeyim ama akşam yemeğine misafirlerim gelecek hazırlık yapıyorum vakit buldukça yazarı?

 17. GÜNAYDIN HEPINİZE KÖRDÜĞÜM AILESİ MUTLU HAFTA SONULAR??❣?????????❤❤???
  FİLİZIM GÜNAYDIN MELEĞİM???
  BENİM TL SAMSUNG BENDE KIRMIZI GÖRÜNÜYOR EN ÜST OLAN YER

 18. HERKESE GÜNAYDINLAR
  ??????????
  FILIZCIM GÜNAYDIN EVET CANIM KIRMIZI GÖRÜNÜYOR GÜZEL OLMUŞ EMEĞİNE SAĞLIK??

 19. AIDEM tatlım günaydın nasılsın iyimisin bende seni özledim eskisi gibi yazmıyorsun okulun nasıl gidiyor çok öpüyorum??

 20. Kırmızı görünüyor filiz ablacım
  ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣
  İlahi ben yaa… Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji… Ben de anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Yaaa aslında benim sana günaydın diyesim var. GÜNAYDIN ?…

 21. RANA SEVDIKLERINLE BİRLİKTE SAĞLIKLI HUZURLU VE MUTLU BIR YIL DILERIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN?

 22. SABAH ŞERIFLERINIZ HAYIRLI OLSUN KIZLAR ????
  ????
  “Ödül ve ceza gününün tek hakimi(Rabbimiz)Ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz(Fatiha 1/4,5)
  ????
  ??SEYHANCIM söylediğin şeylerin hiçbirini bilmiyorum Ah Kalbim ile ilgili. Oturup tek bi sahnesini izlemisligim yok. Pragya tırnağını bile elletmiyor Abhiye nasıl hamile kalmış :) bu bilgiyi öğrenmem mümkün değil gerekli internetim de yok zaten. Bunu ancak FİLİZ öğrenebilir senin için üzgünüm SEYHANCIM..

 23. SEYHANCIM günaydın dizinin bütün bölümlerini izledim 2018 yeni bölümleri de takip ediyorum evet Abhi hapse girdi..Simonika diye bir başbelası var.Abhiyi oyuna getirdi herkes onu öldü biliyor..Abhi tutuklandı pragya onun öldüğüne inanmıyor Purabla birlikte araştırıp Simonikayi bulmayı başardılar..ama ben Simonika değilim diyor.Tabi pragya ona inanmadı..buraya kadar 11 nisan bölümüydü 12 ve 13 nisan bölümünü izleyemedim.En son pragya Abhiyi ziyarete gitti ama senin dediğin gibi bir durum yoktu..izlemediğim 2 bölüm var bukadar kısa sürede gerçekleşmiş olamaz ben izleyim seninle paylaşırım görüşürüz

 24. DEFNECIM günaydın canım köye gidicektin..ordamısın Annen Baban nasıllar iyiler mi??

 25. Geldim RÜYAM.. ailem idare eder,pek iyi değiller.. Babam belini incitmiş pazartesi hastaneye yatacak. Onlar akrabaların düğününe gittiler. Ben temizliğe başladım.. Fırsat buldukça yazmaya calisicam sizlere..

 26. Hepiniz çok teşekkür ederim kızlar çok sağol kızlar nasıl baklim ve rüyam sen nasılsın canım seni kocaman öpüyorum rüya ve seni çok seviyorum canım arkadaş ve defnem canım arkadaş senden çok çok çok seviyorum canım ve sen nasılsın canım Nazlı ve seni çok seviyorum canım arkadaş ve sen nasılsın canım ve kanıtanım seni çok seviyorum canım ve sen nasılsın canım ve hepiniz çok seviyorum kızlar

 27. Iyiyim Incecim çok sagol sen nasilsin , şimdi eve geldim :)
  Filizcim bende – de kirmizi görüniyor
  Iyi dogdun Rana nice mutlu senelere HAPPY BIRTHDAY RANA ?

 28. DEFNEM kolay gelsin
  Köy de misin sen
  Allah babana acil şifa versin bitanem

 29. GUNAYDIN hayirli sabahlar kizlar nasilsiniz iyimisiniz insallah iyisiniz guzel bir hafta sonu gecirmenizi dilliyorum ❤❤❤❤❤❤ DEFNEM??RUYAM ❤❤MANYACIM ???ELAMM ???FILIZIM ??? DENIZ KENTLIM???AYSELIM ???NURDANEM ???SALIHAM ???ZULEYHAM ???GULCICEYIM ???NAZLAM ???ALMIRAM ???HAZALCIM ???SEYHANCIM???TUANACIM ???INCEM ???BENGISU ???ISABELLA ???IREMSU ????❤??????❤❤❤❤❤❤❤❤❤? UNUTUKLARIM VARSA AFOLA KIZLAR CUMLETTEN GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR CANLARIM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 30. Çok teşekkür ederim canım manya canım sen nasılsın canım ve neler yapıyorsun canım ve seni çok seviyorum

 31. DEFNEM cok geçmiş olsun? canım.Babana şifalar diliyorum sanada allah kolaylık versin? birtanem dikkat et kendine?
  ??
  RANA canım sağol sen nasılsın iyimisin bizde seni seviyoruz??

  ❤❤NAZIM sağol canım benim iyiyim çok şükür..sen nasılsın iyimisin?

 32. GUNAYDYN KÕRDÜGIM AILESI NASYLSYN IYMISIN JANLARYM MUTLY HAFTAN SONU DILERIM ??????????
  RÜYAM YASYN COOOOKKK UZYN OLSUN JANYM KUTLARYM ????????
  TUANAM NASYLSYN IYMISIN JANYM ?
  DEFNAM ALLAH SYFA VERSIN BABANA ?????????
  INCAM NASYLSYN IYMISIN JANYM ??
  MANYAM NASYLSYN IYMISIN JANYM DERSLER NASYL GIDIYOR ?????
  RANAM NASYLSYN IYMISIN JANYM ??
  NAZ ABLAM NASYLSYN IYIMISIN JANYM ???????
  BENGUSI NASYLSYN IYMISIN JANYM ?SEYHAN NNASYLSYN IYMISIN JANYM ?
  ANONIM NASYLSYN IYMISIN JANYM ?
  FILIZ ABLAJYM NASYLSYN IYIMISIN JANYM ????????????

 33. KIZLAR akşama yakın akrabamızın sünnet düğünü var..bende hazırlık yapıyorum arada sohbetlere katılırım görüşmek üzere??

 34. DEFNEM canim cok gecmiş Olsun babana allah acil sifalar vesin ??RUYAM tesekkur ederim canim cok sukur iyiyim seninde iyi olduguna sevindim sende hep iyi ol❤❤ RANACIM gunaydin nasilsin iyimisin cok sukur Ben iyiyim??

 35. NAZLA canım benim dogum günüm değil.RANANIN yaş günü yinede sağol tatlım kutlamış kadar oldun???sanada güzel hafta sonları dilerim..

 36. Aaa Defoş baban hastami çok geçmiş olsun hay bu ben yorumlara bir bakamadim , babana acil şifalar diliyorum ☺
  Naz ablacim sanada hayirli sabahlar ben iyiyim sen nasilsin abla ?
  Bende iyiyim Ranacim iyi olmana sevindim evdeyim bende dondurma yiyorum ? bende seni seviyorum
  Merhaba Nazlacim iyiyim sen nasilsin derslerde iyidir , hava çok güzel degilmi ya yagmurlu en sevdigim hava birde yagmurdan sonraki toprak kokusuna bayilirim ben , peki sen nerdesin şu an okuldamisin ? dönmüşsindir okuldan dimi

 37. Kizlar bir şey sorucam , şimdi bu Veer Ichchayi hatirladimi yoksa her şey Ichchanin hayalimi? Yemin ederim bu defa hatirlamasa bu Veer’in kafasina üçünci darbeyi ben vurucam haa , bak şuna hala öğretmen hanim diyor ya …

 38. RANAM KUSRA BAKMA SENIN DOGAN GUNINMIS RUYA YAZMYSYM JANYM DOGON GUNIN KUTLY OLSUN JANYM ???????????????

 39. NAZ ABLAM IYIM SIMDI EVE GELDIM OKULDAN COK YORGUNYM YA????

  MANYA IYIM JANYM ISTE OKUL KENDIN BIYOSUN SON SYNYFLARA COK ZOR OLUR OKUL BIDE SYNAV ONARLADA URASYYORUM KYZ SANA SOYLEMEYI UNUTDYM 18 NISANDA NAZLA VE MUSA NISANANAJAK YANI BENIM NISANYM OLAJAK????

 40. KYZLAR BURDA YAGMUR VAR COK GUZEL BI HAVA YAGMURY COK SEVERIM ORDA NASYL HAVA DURMY ?????????????????????

 41. Iyi olmana sevindim Nazla ? evet biliyorum 4 dersden sinav var galiba 11 siniflara allah kolaylik versin sana !
  Hemen mi daha yeni 11 sinifi kurtaracaksin ne acele kiz ?? tamam tamam mutluluklar dilerim sana peki Musa kim yani nasil taniştiniz yoksa sinifindan mi ? yoksa şu senin teyze oglumu ? ay umarim o degildir nişanli idi galiba o GIYBET ! HEMEN ! ŞIMDI! NAZLAAAA

 42. Kizlar ben geldim hersekse selamlar..
  Defnem..nazim..elam..canlarim ben ah kalbim sayfasina yazdim…nasil is buldugumu..uzun uzun yazdigim izin ..bide buraya yazmadim..si ah kalbim sayfasinda okursunz..sizede haber vereyim dedim..sizi seviryorum??

 43. JANYM EVET 4 SYNAV OLAJAK YA BIDE BU GUTARYS EVET JANYM NISANANYORUM MUSA O DIL KUZYM SOYLE ANLATYYM YANI KYSAJA 4 NISANDA BEN BI COJUGYN YANI MUSANYN ANESINI DOGUM GUN PASTASYNY MAV ETDIM VE KAVGA ETDIK BEN ONDAN NEFRET EDYORDUM SUREKLI BANA DELI KYZ DEDI BENI SINIR ETDI HEM BENIM YASADYGYM BINANY KARSYNDA YASYYOR KONSUM SAYYLYR SONRA BANA CICEK FILAN GONDERDI BI BAKDYM BU BENIM SYNYF ARKASSYM KEREMIN AMJASYNYN OGLU ALLAH ALLAH BU SALAK BENI TAM 6 AT TAKIP ETMIS BEN FARK ETMEMISIM ISDE O KAVGADAN SONRA YAVAS YAVAS YAKLASDY VE SEVDIYINI SOYLEDI BENDE INANMADYM GUVENMEDIM ANESINI GONDERMIS AY BUNYN BABASYYLA BENIM BABAM ZATEN ARKADASMYS BEN BILMIYORMUSYM SONRA AILAM KABUL ETDI BENDE ONUNLA GORUSDIM KONUSDYM BENDE KABUL ETDIM HEM JANYM DUYIN SONRA OLJAK HEMAN DIL BEN UNVERSTEYE GIRJAM 23 YASYMA KADAR BEKLEMEYE SOX VERDI BABAMDA MUSADA O YUZDEN NISANLANYYORUM YA BU COK KYSGANC MANYAM

 44. Merhaba Hazal evet bende okudum nasil iş buldugunu tebrik ederim yeni işini birde Emir sevgilinmi baya kiskançmiş neyse sana başarilar

 45. Aaa tamam o zaman Nazla’m yoksa bu zamankiler gencecik – gencecik evleniyorlar sonra anlaşamadik hemen boşaniyorlar yani böyle şeyler çok duyulur oldu biliyorsundur 23 tam zamani bence sana Musa ile mutluluklur diliyorum hep mutlu olun siz ?

 46. Sag ol tatlym ama benden 3 yas buyik akly basly biri evet bilyorum okuly bitrer bitrmaz evleniyorlar ve bosanyyorlar ama biz sadeje nisan yapajaz zatan musada unversteyi bitiriym diyor bende unversteye girjam okujam sonra doktar oljam sonra duyni dusiniz hem kendinede bilyosunki okuly bitiryosun kapynda gorujiler biri gelip biri gidyor

 47. Tatlym bide kendinde bilyosun biriyle sevgili oldsan insana hakynda koti konusrlar nisany olsan bunar nisany derler yoksa yalnysmy guzelim

 48. Evet Nazla o konuda haklisin okulu bitirmek ne 10 sinifta bile görüci geliyor – gidiyor geçen hafta teyzemlerde oturuyorduk annemin tanidigi bir akrabamiz beni gördügi gibi aaa bu kiz senin kizin mi dedi anneme , annemde evet büyük kizim dedi sonra o kadin dedi ki ne kadarda büyümiş , büyük kiz olmuş dedi , ( birde benik boyun uzun hiç te 8 sinifa benzemiyorum )annemde evet öyle dedi ..sonra biz sohbet etdik o kadin dedi ki sana daha el gibi bebek ken hep ben bakardim dedi annemde evet sana o bakardi dedi (annem hastanelik olmuştu bir durumdan dolayi) o yüzden )) sonra anneme dedi ki bu kiz 10 sinif olsun hemen istemeye gelirler diye ? kendisinin çok terbiyeli , hoş bir kizi varda onuda 10 siniftan beri istiyorlar ama evlendi şimdi bir kizi vardi sanirim yani öyle

 49. Sağolun kızlar..
  Evet Icca yine hayal görüyor soğan erkeğinin bi zıkkım hatırladığı yok..
  Yalnız şu hastanenin bahçesi ne hoşmuş Radhot ile kızının buluştuğu yer??tam pikniklik

 50. ???????????????
  Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.
  ???????????????
  RANAMMM
  SENİ SEVİYORUMM

 51. Evet Defoş çok hoş bir yermiş bu arada biz de yarin yeni okuldan arkadaşlar ile piknik yapicaz ?
  Haklisin Nazla’cim
  Hoşgeldin Helin naber ?
  Zülişim nerdesin ?

 52. Defnoş abloş??
  Bulundu bulundu şükürler olsun ki hastanedeymiş çok sevindik ya ??

 53. Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.???

 54. HELİN çok sevindim ablam.. peki hasta mi olmuş bi arkadaşını mi götürmüş hastaneye??
  ???
  NURDANIM Çiçeğim yok
  Zülişim sınavda
  Rüyam sen napyon??

 55. Ya bugün biliyorsunuz aöf sınavı vardı sabahın altı buçuğunda gittim bizim oraya uzak baya kayseri ondan sınavım iyiydi ya çalıştım yerden en az on soru yaptım zaten yirmi soru sordular tek dersten kaldım ya ondan neyse eve geldim bide ev temizledim bittim ya yeni oturdum valla bütün evi topladım ??

 56. İyiydi Defnem işte yirmi soru sordular on tanesi ezber yaptığımdan çıktı şükür hemen yaptım zaten çok şükür çalıştım yerden çıktı ünite değerlendirme sorularından ??

 57. Biraz önce kitaba baktım evet çok şükür ünite değerlendirme sorularından sordular baya yapmışım ya doğru olarak zaten boşda bıraktım bazılarını sevindim inşallah geçerim ??

 58. Īremsu gördüm kuzenini ne kadar tatli,enerjik..
  Evli mi? Bir de tiyatrocu sanirim Evrim gösterime gelicem diyordu..

 59. Yarında İslam hukuk tarihi var sınavda onu soracaklar onada biraz göz atarım şimdi iyi ya önceki gibi zor olmuyor bu sene geçerim dersleri inşallah ??

 60. kizlar bitti yarisma gordunuzmu ama siz lazca konusarak nisanla anlattigi kirmizi baslikli kiy hikayesini gormediniz asiri komikti.kut sacla tisortunde kalp var bide me yaziyodu iste oydu.

 61. ZULEYHAM CANIM BENIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM SINAVIN IYI GECTIYINE SEVINDIM CANIM BENIM INSALLAH KAZANIRSIN

 62. Inşallah Zülişim sevindim babanla mi gittiniz sinava?
  ???
  Gördüm Îremsum.. yanindaki kizlar kimdi

 63. Inşallah Zülişim sevindim babanla mi gittiniz sinava?
  ???
  Gördüm Îremsum.. yanindaki kizlar kimdi??

 64. Gereksiz yere spama düşüyorum sinirlendiriyor bu sistem beni bazen ha :x
  IREMSUM gördüm yanindaki kizlar kimdi Busenin?
  Zülişim çok sevindim babanla mi gittin sınava ?

 65. IREMSU CANIM DEMEKI DOGRU KIŞI TAHMIN ETMIŞIM GUZEL BIRi hemde ŞAKACI bir kişiliyi var CANIM

 66. Yok Defnem annemle gittim üniversite yakın yere verdiler ya çok yürümedik yarın tek başıma gideceğim o baya uzak yerde nasıl yapacaksam bilmiyorum

 67. DEFNEM canım kızıma matematik için öğretmen geldi..onun için kurabiye kek yaptım..Akşama da düğün var bugün yoğunum arada yazmaya çalışıyorum..sen yaptın mı temizliği eminim çok yorulmussundur☕sana bol köpüklü kahvede benden olsun

 68. ZÜLISIM nasılsın iyimisin bugün sınavın vardı..aklımdaydın iyi geçtiğine sevindim??

 69. Kolay gelsin RÜYAM.. evet yoruldum yarıda bıraktım temizliği yarın devam etcem
  Düğünde iyi eğlenceler bitanem :)
  ???
  Tamam Zülişim
  ???
  Merhaba Hazalcim

 70. İyiyim Rüya ablacım teşekkür ederim ya bende şimdi sevinçliyim iyi geçtiğine yarında var işte ??

 71. Merhaba defnem?.ben yaein icin cok heyacanliyim acaba nasil olacak.calisa bilecekmiyim..

 72. selam kızlar nasılsınız ben bugün öldüm ya resmen camları silmekten kollarım ağrıdı valla :D ama değdi yeni bilgisayar başına geçtim siz neler yapıyorsunuz

 73. evet Defnem bizim aile cok enerjik lazlar bir ayri enerjiktir. zate.

  evet simdi bir tiyatroyo calisiyor fadime rolunde.

  kendisi youtuberde..yanindakiler disardan …

  evet cok tatlidir guzelmi peki benzeriz onun gamzeleri yok aslinda varda cok az beli etmez bile

 74. Sanada teşekür ederim DEFNECİM dizilerden bilgi sahibi olduğun için bunuda biliyorsundur sanmıştım

 75. Kolay gelsin FİLİZİM ben de yorgunum temizlik yaptım bi posta..
  ???
  Îremsum boylu,poslu maşallah. Güzellikten ziyade sempatik ve sirinlige önem veririm ben gayet hoştu. En az seni ve Belloş u görmüş kadar sevindim???
  BELLOŞ nasıl bugün ??

  1. teşekkür ederim defnem gerçi şu an yağmur yağdı emeğimin boşa gitmesini acı acı izliyorum :D yapacak bir şey yok en azından bir tur temizlendi deyip kendimi avutuyorum :D sana da kolay gelsin yakın olsak bir yorgunluk kahvesi de sana yapardım beraber içerdik :)

     1. İyiyim Bende ne yapıyım öyle oturuyorum televizyona bakıyorum öyle ?? evet ya cam silme işi gerçekten zor bütün evi süpür ama cam silme onlara bedel oluyor ??

 76. Ben biraz uyudum yeni uyandim Filizcim ?
  Hoşgeldim Zülişim
  Evet Defoş güzel …
  Bende iyiyim Helincim , aaa noldu kuzenine kaçirildimi ?

 77. evet oyledir youtupta artik laz konusa konusa hepten konusuyor cok tatlidir kendisi.

  Bella bugun daha iyi cokta mutlu dunku halinden eser yok daha iyi ama gozleri ayni ama simdi evde deyil efeyle klip yapmaya gitti sarkilarini soylicekler ilesincede hayata gecirecek.

 78. Ya şu İccanın kızı Mehht ne biçim giyiniyor öyle dün ateşin ortasında kaldı Akash supermen gibi ateşin içinde geçti kurtardı kızı ?? bide Takur ailesi öyle televizyondan takip ettiler bir Kanha çabaladı ortada ??

 79. Ay Bellam sağlığına kavuşsun hele şükür namazı kılcam..
  Klip ha deli kız keşke ben de olsaydım onunla beni de klibinde oynat derdim birlikte şarkı söylerdik ???? ugurluyumdur ben başkasına haa
  ????
  Aynen öyle Zülişim Bu Meethi Hindistanda değil Londrada yaşıyor sanki. Kız o ne biçim açık elbisedir gelin saldırın bana der gibi erkeklere tövbe tövbe ????
  Mukta da Madhu gibi pespaye giyiniyor ortası yok. Sanki Meeti Tapunun,Mukta Iccanin kızı hayret..
  Hayır bir de saygısız ki annesine basacan tokati✋✋ ama ICCA delirtti herkesi susa susa siyirtti insanları.. bir konuş bi açıkla gerçekleri
  ???
  SEYHAN bitanem Kördüğüm sayfasında yazdımız için bilgiler topluyorum bi de final yapmış dizi ve Radhot var ilgimi çekiyor..
  Ah Kalbimi ilk zaman bi araştırdım hiç hoşuma gitti. Zerre kadar sevdiğim biri yok o dizide. Ekranda görmeye tahammül edemiyorum.. Zaping yaparken görünce AH AH????KALBİM DİYORUM SPAZM GEÇİRİCEM ????

 80. evet klip bu haliyle yerinde durmuyor coskuluda keske olsaydin Bellanin uguru olurdun tabi oynatirdi seni …

  Tesekurler Defnem ikizime cok deger veriyosun cok sagol.

 81. Sabah kayınpederim geldi o yüzden yazamıyorum merak etmeyin müsait olduğum zmn yazcam inşaAllah

 82. Aynen Defnem ya kız baya modern giyiniyor sanki görende hindistanda değil pariste yaşıyor annesine hiç çekmemiş ?? İccada tam tersi aynı kıyafeti giyiyor çarşaf giyiniyor ya ☹️☹️ bide Mukta aynı Madu gibi giyiniyor aynen ha Nani kıyafet rengini değiştirmiş bide yeşilimsi renk giymişti şükür ya ilk bölümden bu tarafa aynı Sariyi giyiyordu dün dikkatimi çekti Takur ailesi televizyondan olayı takip ediyordu Nanide köşeden onlara bakıyordu ?? Mukta sanki İccanın kızı aynen Annesi Tapuyu kabul etmiyor ya İcca Annem deyip duruyor kız gerçekleri öğrenmek istemiyor herhalde ??

 83. Tamam NURDANIM bekleriz biz seni
  ???
  Tabiki değer veriyorum IREMSUM canımsınız can..
  ???
  Aynen öyle Zülişim kızlar da anaları gibi bela mıknatısı ..

 84. FİLİZİM nazarlara gelmeyelim diye nazar boncuğu mu astin??
  Çok güzel eline sağlık ??

 85. Iyiyim Züliş , sen nasilsin ?
  Filiz nazar boncuklari harikalar çok güzel olmuşlar eline saglik hemencik dikkatimi çekti çok güzeller ?
  Ben açikcasi Meethi nin giyinme tarzini begeniyorum sadece biraz açik ama ilk bölümlerde giydigi sariden iyi bence sari bile degildi o , aşagu başka yukarisi başka idi birde şali vardi ne biçim şaldi o ?? Akash fazla yakişikli degil ben Amani daha çok begeniyorum Aman rölünde ( Mrunal Jain ) yani Akash , Akash rölünde ise Aman olmali idi bence hem zaten Meethi ile Aman yakişiyorlar , Muktayada buluverirdik birilerini ..Mukta şu siralar çok tatli tipki ilk geldigi bölümlerdeki gibi ? çok seviyorum tatli kiz Sreejida De kizlar Mukta gerçek hayatda Zoya ile ( Surbhi Jyoti ) çok yakin arkadaşlar bissüri fotolari var birde Zoya Ichcha ilede arkadaş fotolarini gördüm , Tina Dutta gerçek hayattada açik saçik giyiniyor ?

 86. Ayy nazar boncukları çok güzel olmuş ya beğendim ?? eline sağlık Filizciğim ??

 87. İyiyim Manyacım ?? gerçekten arkadaşmılar şaşırdım doğrusu ?? ya bide benziyor Mukta ile Zoya yüz şekli andırıyor ama çok fazla değil ben Zoyayı beğeniyorum dizilerinde falan baya iyi ama o kadar beğenmiyorum. Ya evet İcca gerçek hayatta çok açık giyiniyor bide resimlere poz verirken kafası genellikle yukarıda oluyor çok az bide giydiği kıyafetler renk uyumunu yapamıyor ?? ben en çok Madunun giyim tarzını seviyorum ama oda çok açık giyiniyor ya ????

 88. Yok
  Abloş yok
  Eve gitmek istememiş oda gitmiş hastane mescitinde yatmiş??

  NASILSINIZ
  ?????
  KÖRDÜĞÜMMM
  ?????
  AİLESİİİİİİ
  ?????

 89. Filiz abloş??????
  Nazar boncuklar güzel olmuş bol bol konuşalım nazar değmez inşallah?

 90. MERHABA TATLİ AİLEM NASİLSİNİZ :-) :-)

  yorumlarinizi emojilerinizi ve dizi resimleri hic bir seyi goremiyorum ama iremsunun agzindan duyuyorum… Cok ozledim sizi gormeyide ozledim cok zor hemde nasil siz siz olun gozlerinize dikkat edin az once merdivenin son bes basamandan dustum goremiyorum cunku gecmisimi hatirliyorum gormek mukemmel bir sey ama bende aryik goremeyenlerdenim artik kimse gozlerinin rengi guzel demiyor cunku kapali ne bilim her yer her sey karanlik hep gece sadece ses duyuyorsun buda cok uzucu ayyy neyse bunlari unitmak istiyorum ama mumkun deyil…

  eee bensiz ne yaptiniz ellerimle yazmamak beni cok uzuyor :-( :-( :-( :-( :-( :-(

 91. İsabella çok üzüldük ya kıyamam sana geçmiş olsun canım arkadaşım inşallah tez vakitte görürsün senin için dua edeceğim İsabella ????

 92. saol Zulisim uzulmeyin uzulurseniz ben dahada uzgun olurum zaten uzgunum uzulmeyin sakon bakin ben iyiyim sadece gormuyorum okadar boyle dusunelim ben bir dunyadayim orasida hep gece uzulmenizi istemem ben o alemden dunyadan cikinca karanlik olmicak Sizi Cok seviyorum

 93. Isabellam kardeşim nasılsın çok geçmiş olsunn isallah kısa zamanda gözlerin açılır seni çok seviyorum bellam ❤

 94. BELLAM neden kör kalacakmış gibi konuşuyorsun ya ?????sen iyleseceksin önce Allah’ın izniyle sonra dualarla.. her namazimda dua ediyorum sana bak doktorun da olumlu konuşmuş.. öyle konuştu dimi Pırlantam??
  Göz kiymetli tabi. Ben gözlük kullanmadan dışarıdaki insanları hep bulanık görüyorum. Yağmur yağıyor yine çıkarmıyorum ??

 95. Gizemum birtanem tesekurler iyiyim papatyam..

  Defnem cunku biliyorum gozlerim bende onlari his ediyorum neyi oldunuda biliyorum ama acilmasida olabilir evet doktor olumlu konusuyor oda bana kucuk bir umut sevinc iste sen gozlerine dikkat et tam bozulmasinlar :-(

 96. Isabellam papatyam kendini uzme sen neler yaşadın neler atlatin bu da gecicek sakın kendini uzme bak sen öyle olunca bende kötü oluyorum seni çok seviyorum kardeşim!

 97. Bizde seni seviyoruz İsabella tekrardan çok geçmiş olsun gözlerin tekrardan tez zamanda eski sağlığına kavuşacak dikkat et kendine iyi bak ??

 98. İyi aksamlar kizlar nasilsiniz ne yapiyornuz ?
  Kizlar visnu bu adam heralde ilerde methi ile evlenecek heralde ?bilen varmi?
  :(

 99. Îremsum doktor tam olarak ne dedi Bellama belli etmeden bize anlatır misin? Başak Teyzem biliyordur ne diyor görecek dimi Bellam hasar çok mu? Bulanık mi görecek
  Bu arada ben de ağlıyorum zaten biri ağlayinca damacana gibi otomatik olarak ağlarım ben :(

 100. uzmuyorumki zaten Gizemim hic uzulmuyorum aaa bak iyiyim buraya yaziyorum iyi olmasam yazarmiyim balim..

  Zulisim sagol canim arkadasim..

  Hazalim hos geldin nasilsin birtanem…

 101. Iremsu başak teyzem nasıl iyi mi doktorlar tam olarak ne dedin bella gorucek mi ?

 102. Kizlar bunu bellama o sapik manyak akilden dengesiz kiz yapti dimi??????..Allah onun bin beter belasini versin..bellam canim kuzUm birtanem cabucacik iyles..seni coooooooooook seviyoruz unutma birtanem??

 103. ISABELLA CANIM COK GECMIŞ OLSUN INSALLAH EN KISA ZAMANDA SAGLIGINA KOVUŞURSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BIRTANEM

 104. İremsu İsabella eskisi gibi görecek değil mi ona söylemeden yazsan bir ya ben çok kötü olurum böyle şeylerde gerçekten ????? inşallah eski sağlığına kavuşacak İsabella onun için dua ediyoruz ???

 105. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???İYİ
  ?????GECELER
  ???????TATLI
  ??????????? RÜYALAR

  Canım arkadaşlarım nasılsınız iyi misiniz sizi çok çok çok özledim inşallah iyisinizdir hepiniz benim için çok değerlisiniz bazen hayat insana acımasız oluyor lütfen bana kırılmayın inşallah bugünler çabuk geçer sizi çokkkkkkkk seviyorumnmmmmmm beni unutmayın ????

  ♥?????♥???♥????
  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV
  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 106. ???????AYSELİMMMMMM

  ?????Canım kankammmm
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM hayat nasıl gidiyor Ulubeyim nasıl bazen keşke yanımda olsaydın demiyorum seninle bol bol sohbet ederdik CANIM Kankammmm

  ? GÖK ?YÜZÜNDEN ?YILDIZ ? ÇOK ?AY ?BİRTANE? YERYÜZÜNDE ?İNSAN ? ÇOK ?AYSELİM ?BİRTANE

  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 107. offf zor yazdim internet gitti yorumumda ksyboldu bir daha kisaca yazicam bunu kizlar cunku bella miz mizlaniyo bebek gibi ben onun soylediklerini yaziyor gibi kendim yazayim.

  yaa kizlar eskisi gibi goremiyecek bulanik gorecek annem ve doktor boyle diyor soylim.
  gozleri cok hadar almis sag gozun tehlikesi yok acildinda bulanik gorecek ama sol goz cok hasar almis sol gozun %10 kor olma riski var tabi bella bunu bilmiyor .

  biliyorsunuz doktorlarin tip kelimeleri var bilmem neler var ne olusmus gozlerini acilmasi zaman alacak gozleri acildinda her kirpisinda gozleri yanacak bide gozun icinde hani burun tarafinda kirmizi sey varya onlar sismis hergun sabah annem ayri bir ilac koyuyor onlara inmesi icin hala gozlerinde yanma var ve sislik gozunun ici kanda toplamis anladiklarim bu kadar diyer soylediklerini anlamadim ama eskisi gibi olmasi icin zamana ihtiyac var maalesef bildiklerim anladiklarim bu kadar diyer soylediklerini anlamiyorum.

 108. Çok üzüldüm ya ????? İremsu inşallah zamanla eski haline gelir gözleri biz inanıyoruz İsabella eskisinden daha iyi olacak zaman her şeyin ilacıdır ?? çok üzüldüm ama şuan çok kötü oldum okuyunca dualarımız sizinle birlikte ???

 109. DENIZ KENTLIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM INSALLAH IYISINDIR BIRTANEM SENI COOOOOK SEVIYORUM BIRTANEM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM ❤❤❤❤??????????????

 110. Fulyacim seni sormalı..
  ???
  Zülişim benim amcamın oğlu şiddetli bi trafik kazasında iki gözünü de kaybetti. Bundan 13 sene önce. Bizim tüm sulalemiz perişan oldu. Amcam,yengem,kuzenlerim yıllarca psiklojik tedavi gördü. Ben her gece ağladım içim kan ağladı. Ben şimdi sanki o günlere döndüm. Ama çok şükür Bellanin zamana ihtiyacı varmış. Yani herşey duzelicek demiş doktor. Küçük sorunlar olabilir onda da gözlük kullanır napalim buna da şükür.. Rabbim büyüktür..

 111. Beloş çok geçmiş olsun canim benim senin için duaciyim çok üzüldim haberim yoktu nasil oldu ki bu olay düştün falan mi yoksa, başka bir şeymi ? senin için duaciyim Bella seni çok seviyoruz hepimiz ..

 112. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  İREMSUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH ESKİSİ GİBİ DÜZELİR
  ..
  DENİZİM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  ?????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 113. GÜLİZAR HOŞ GELDİN BEN SURVAVUR İZLİYORUM SEN NE YAPIYORSUN

 114. Evet Defnem çok zor olmuş sizin için ya gerçekten ben kötü olurum böyle görmeyen insanları görünce onlar hep karanlık görüyor çünkü ay içim bir tuhaf oldu ?? çok şükür ki İsabellanın zamanla düzelecek gözleri

 115. Iyi olmana sevindim Zülişim ? evet arkadaşlar Surbhi ile Sreejida fotolarini görmek istersen googla yazabilirsin Surbhi Jyoti with Sreejida De yazinca fotolari çikiyor ayni dizide röl almişlar arkadaşliklari o diziden geliyor Tina Dutta ile nasil danişip arkadaş oldu bilmiyorum ..
  Evet bende Drashti Dhamiyi çok begeniyorum güzel kadin her şeyini begeniyorum yani açik giyinmelerinide normal buluyorum sonuçta 50 – 60 derece sicaklik ben 38 dereceye dayanamiyorum 60 derece olursa kesin deliririm ?

 116. Elam hoş geldin nasılsın iyi misin ??
  ???????????????
  Gülizar hoş geldin nasılsın iyi misin ??

 117. ALLAH SANA ACIL SIFALAR VERSIN INSAALLAH DUZELIRSIN SENIN ICIN COK UZULDUM ABLAM COK UZULDUM BEN KAC GUNDU BURAYA GELEMIYORDUM AMA COK KAFANA TAKMA ABLAM BEN SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM!!!!!!INSAALLAH DUZELIR GOZLERIN OLUMLU DUSUN ABLAM UMUDUNU KAYP ETME TAMAMMI?

 118. YANI OKADAR DA IYIM SAYILMAZ SIZ NASILSINIZ
  (BEN SIMDI COK KOTU OLDUGUM ICIN BELLA ABLAMIN GOZLERINE ):

 119. Manyacım ??Baktım ya baya yakın arkadaşlarmış ?? evet ya 50 60 derece sıcaklıkta öyle giymeleri normal bencede hepsi açık giyiniyor o sıcaklıkta bide orası dört mevsim yazmış ?️?️??

 120. ZÜLAYHAM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM SENİN SINAVIN NE ZAMAN

  ..

 121. MANYA anlattı ya IREMSU o kız gözüne sprey sıkmış
  ???
  Evet Zülişim nasıl zor bilemezsin. Amcamin oğlunun bebeği olduğunda biz ablamla ziyarete gittik bana benziyor mu göremiyorum ben dedi kuzenim. Biz benziyo dedik. Sonra eve geldik ablamla saatlerce ağladık.. Rabbim şifa versin herkese
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM IDARE EDİYORUM.. ???????????????????

 122. İyiyim Elam bugündü bir tanesi tek dersten yarında var işte oda terk dersten ?? iyi olmana sevindim Elam ????

 123. Amin Defnem çok zor ya gerçekten hep karanlık görüyor onlar Allah kimseyi öyle sınamasın ?? şimdide mi aynı şekilde görmüyor ya tedavisi falan vardır belki

 124. ELAMM HOSGELDIN SANADA IYI AKSAMLAR NASILSIN IYIMISIN HAYATTIM BEN COK SUKUR IYIYIM CANIM ???

 125. DEFNEM RUH İKİZİM
  ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
  İYİYİM KELEBEGİM
  AHİRETLİGİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️????????????

 126. ZÜLAYHAM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  ALLAH ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN İNŞALLAH İYİ GEÇER SINAVIN
  ..
  NAZIM HAYATIM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL
  ALLAH ORUCUNU KABUL ETSİN
  ZORLADIMI SENİ
  İYİYİM CAMPAREM

 127. Yok Defoş ben kaç gündir yorumlara bakamiyordum ne kizi ne spreyi hiç bir şey anlamadim, anlamaya çalişiyorum ..
  Hem nasil bir spreymişki bu yüzde on kör olma ihtimali varmiş , o kizda kim ?
  Evet Zülişim dört mevsim yazmiş orada , birde hiç kar yagmiyormuş insanlar kiş mevsimi anca yurt dişina giderek kar görüyorlar ..
  Ela abla hoşgeldin nasilsin ?

 128. Kizlar kusura bakmayin ben yazamicam morelim sifir birde burda uzulmek istemiyorum gorusuruz ALLAHA EMANET OLUN!!!!!

 129. MANYACIM CANIM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 130. Aynen ya Manyacım onlar kar görmüyor hep sıcak ayy ben dayanamam öyle insan farklı bir mevsim ister belki sürekli sıcak ve güneş ?? insan kavrulur öyle ??

 131. İREMSUM TATLIM SEN İSABELLAM LA İLGİLEN CANIM
  GÖRÜŞÜRÜZ KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 132. ELAM CAN SUYUM S.Ç.S SAĞOL KOMŞU KIZI..❤❤❣❣
  ????
  MANYA bu hikâye çok uzun bitanem.. Bella aylarca herşeyi anlattı ben senin yorumları okumadığını bilmiyordum.. O yüzden sana olanları anlatmam mümkün değil çok uzun hikâye
  ???
  Yok Zülişim görmesi mümkün değil.. Göz bebeği yok bomboş içi.. ABDden gelen profesör bile inceledi..

 133. NAZIM HAYATIM SEN RAMAZAN AYINDA NE YAPIYORSUN BIRAKMAYA ÇALIŞ BELKİ EVLENECEĞİN KİŞİ İÇMENİ İSTEMEZ

 134. Tamam Îremsum iyi geceler
  ???
  Kızlar çok yorgunum bir de üstüne annem işkence gibi Insanlik Suçunu izletiyor. Üstüne sorular soruyor. Hadi iyi geceler sizlere..
  ???
  IYI GECELER ELAM KELEBEĞİM AHIRETLIĞIM AFRODITIM ❤❤❤❣❣❣❣❣

 135. ASLINDA TEKNOLOJİ GELİŞMİŞ DURUMLARI İYİ YABANCI ÜLKEYE GİDİP BİR GÖSTERSELER İYİ OLUR
  GEÇEN GÜN BİR YERDE OKUDUM LENS TAKMA SORUNUNU ORTADAN KALDIRMAK İÇİN GÖZ BEBEĞİNİN İÇ KISMINA ŞEFAF BİRŞEY TAKTILAR O SORUNDAN KURTULDU İNŞALLAH İSABELLAM DA ESKİSİ GİBİ OLUR GÖZLERİ

 136. Nazım Allah korusun çocuğun olmaz bırak sigarayi..
  Ben yıllarca sigara ürettim Tütüncüyum ben bizzat nasıl üretilip yapıldığını nasıl ilaçlar attigimizi bilemezsiniz tiksinirsiniz inanin.. Çok kötü bi illet. Ben vebalini nasıl vericem öte tarafta bilemiyorum.. umarim bırakırsınız..

 137. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DEFNEM dedi ki:

  DEFNEM RUH İKİZİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEGİM AHİRETLİGİM S. Ç.S KOMŞU KIZI ????????❤️❤️❤️❤️❤️???

 138. DEFNEM BIRTANEM VALLAH BIR ARA BIRAKMAYA NIYETLENDIM AMA YAPAMADIM INSALLAH BU ORUC SAYESINDE BIRAKIRIM CANIM

 139. Neyse bana müsaade kızlar Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar ????????▫️▫️

 140. ELAMM HAYATTIM ICMEDIYIM ZAMAN BAŞIMA AĞRILAR GIRIYOR KENDIMI COK HALSIZ HIS EDIYORUM GÖZŪMŪN ÖNŪ KARARIYOR VALLAH

 141. ZÜLAYHAM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM
  ..
  HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  NAZIM HAYATIM BENİM ARKADAŞIM SİGARA İÇMEDEN DURMUYOR ÇAY YANINDA İÇİYOR YEMEK YEDİĞİ ZAMAN İÇİYOR EVLENDİ EŞİ İÇMESİNİ İSTEMEDİ AZALTMAYA BAŞLADI HATTA EŞİYLE ARASI ONUN İÇİN BOZULUYORDU BENİMLE KONUŞTUGU ZAMAN EDEMİYORUM DEDİGİ ZAMAN SİGARA YERİNE FINDIK FISTIK LEBLEBİ YE DEDİM EPEY AZALTI SONRA HAMİLE KALDI BIRAKTI BİR DAHA AGZINA BİLE ALMIYOR SİGARA KOKUSU BİLE MİGDESİNİ BULANDURIYOR DARISI SENİN BAŞINA BİRTANEM

 142. NURDANIM BALIM NERDESİN BUGÜN GÖRMEDİM SENİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR

 143. GUANYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  ********KORDUGUM AILESI******
  NASULSINIZ KIZLAR
  RUYA ABALAM sag ol iyim sen nasilsin evet abalam sik sik giremiyirum ben en cok ask yaziyorum.Opdum.
  .
  RANAM ne demek hayatim iyim sen nasilsin bende seni seviyirum opdum sana sayfa acilmis.
  .
  INCEM canim iyim sen nasilsin.Islerin nasil.
  .
  HELINIM askim burdayim ozledim ben soylemdimmi ne zaman beni merak edersen oraya gel sen biliyorsun ask.Neyse goruauruzOpdum askim.
  .
  KIZLAR HER KESE IYI HAFTA SANI IYI OAZARLAR HEPINIZI OPUYORUM.

 144. Günaydin kizlar nasilsiniz hepiniz iyisindir umarim ?
  Bende iyiyim Ela ablacim ?
  Naz abla sen sigarami içiyorsun ?
  Evet Defoş son zamanlarda yorumlara bakmaya firsatim olmuyordu zaten söylüyordum bakamadim diye hem uzun yorumlarida anlamiyorum zaten o yüzden yani bayagi çok şey kaçirmişim belli ki , Bellaya çok üzüldim o kizinda allah belasini versin ne biçim insanlar var öyle kiz kiza yaparmi bunu , manyagin tekidir işte allah cezasini versin artik okumadan geçmem anlamasamda bir okurum …
  Niye ki Defoş Insanlik Suçunu sevmedinmi yoksa ? Gizem Karaca narin , hoş , güzel , kirilgan bir genç kizi canlandirmiş Türk Bayan oyunculardan ev sevdigim Gizem Karaca ve Hande Erçel ama Gizem önce , sirf onun için izliyorum diziyide ama annesini begenmedim ne diyor adam aldatiyorsa ya zamani yoktur ya parasi birde aldatmasa zaten sevmiyordur ..ne biçim kafa bu allah allah ? birde benim izledigim tüm diziler cumartesi güninde hangisini izleyecegimi şaşirdim
  1) Insanlik Suçu
  2) Fazilet Hanim ve Kizlari
  3) Yeni Gelin
  4) Ah Kalbim
  Züliş haklisin insan bazen degişikler istiyor bende dayanamam hep sicak hep güneş hadi kari geçtim yagmur bile çok az yagiyormuş ? içim bir tuhaf oldu …

 145. ??? G Ü N A Y D I N ???
  ??? G Ü N A Y D I N ???
  ??? G Ü N A Y D I N ???
  …………………………
  NASILSINIZ
  ?????
  KÖRDÜĞÜM
  ?????
  AİLESİİİ
  ?????

  SİZEDE GÜNAYDIN
  Aidemm
  Sevda abloş
  Manyamm

 146. GÜNAYDIN KIZLAR
  ???
  MANYA canım Gizem karacayi hiç sevmem tahammülum yok o kızı görmeye mıy mıy.. Zaten oynadığı diziler tutmuyor pek..
  ???
  KAİNAT AIDE ÖPÜYORUM CANIM SENI..
  ????
  258.BOLUMDE TAPASYA GELİYOR AA DOSTLAR❗❗❗❗❗

 147. ? Allahın kuluna teşekkür etmeyi bilmeyen
  Allaha şükretmeyi bilmez
  Allahın kulundan özür dilemeyi bilmeyen
  Allahtan af dilemeyi bilmez
  Allah için sevap işlemeyi bilmeyen
  Allahın cennetini bilmez
  Yaratılanı severim YARADANDAN ötürü demiş Yunus Emre?
  ? Rabbim hepimize Yunus Emre gibi olmamızı nasip etsin inşallah?
  Kızlar İyi pazarlar iyi tatiller size?

 148. Günaydin Ince nasilsin iyimisin yoktun galiba bir kaç gündir yarin Sultan var ?
  Günaydin Defoş baban nasil oldu biraz daha iyimi ? Aaa Tapasyami geliyormuş hoşgelmiş durumlara el atsin diyecegimde tabi eskisi gibi kötü kalpli degilse hala ne bileyim öyle işte ..

 149. Kızlar az önce Avinin sosyal ağına girdim ve onun protesto ettiği bir şey gördüm çok üzücü bi olayı kınıyordu onu taktir ettim ama o olaydaki küçük kıza çok üzüldüm
  Hindistanda 8 yaşında bir kız çocuğunu zarar vermişler ve öldürmüşler
  Allahın kaneti o pis sapığın ve onun gibilerin üzerine olsun
  Ve Avi gibi bir çok Hint sanatçı ayaklanmış protesto ediyorlar bu olayı
  Ben düşündüm de bizim ülkemizde de bu tarz çok acı olay oluyor bi çok normal vatandaş ayaklanıp protesto ediyorlar ana sanki bizi sanatçılarımız pek fazla bu acı olaylarla ilgilenmiyorlar
  Kızlar var mı bana katılan?
  Ben sadece bi defa Bergüzel Koreli gördüm protesto ederken başka hiç görmedim sizin gördüğünüz var mı?

 150. Yani Ince afferin onlara da protesto ne demek ? tabi anlatabilirsen yok yapamam dersen sorun yok canim .. zarar vermişler derken ne yapmişlar ki? Içik kötü oldu küçücük çocuk daha 8 yaşinda vahşi caniler ne istediler kizcagazdan allah belalarini versin pis herifler ?

 151. Sanada günaydın Manya?
  Evet kıız yarın Sultanım var mümkün olsa bu günden yarın akşama zuplayacağım?
  Geçen hafta izledin mi sen diziyi?
  Rka Maduyu çok güzel süsledi ya o siyah elbise Maduya gerçekten çok yakıştı bi içim su oldu kız ama kötü olan şey şu Rka Maduyu Sultan için süsledi ce Sultanın gözünün içine sokmak için götürdu??
  Ee ve Rka hem adamın gözünü içine sokuyorsun sahte karını hemde karıma yan gözle bakma dşyorsun???
  Sultana da çok kızdım çünkü şuan çok aşırı iyi niyetli ee be Sultanım biraz aklını başına topla Madu kalbini kırdı ağzına geleni söyledi sonra geldi özür diledi tamam ozrünü kabul et ana kendinden uzaklaştır o kadını artık şeytan yüzünü birazcık gösterdi gelme onun oyununa Sultaan akıllı ol biraaz ya?

 152. GÜNAYDİN HEPİNİZE CANLARIM GUZEL MUTLU HUZURLU BİR PAZAR GEÇİRMENİZ DILEĞIMLE?❣??????????❤????????????????❣???????❤??????????❣❣???????????❤???????

 153. GÜNAYDIN KIZLAR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  YENİ SAYFAMI AÇILDI BEN GÖRMEDİM AHİRETLİGİM

 154. ALMİRAM GÜNAYDIN TOPRAGIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMEN DİLEĞİYLE ❤️❤️❤️

 155. İNCECİM BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMEN DİLEĞİYLE

 156. Günaydın hayırlı Sabahlar Kızlar
  …..
  KIZLAR KUSURA BAKMAYIN DÜN YAZAMADIM BUGÜNDE YAZAMAYACAĞIM HABER VERMEK İSTEDİM ÇÖZÜLMESİ GEREKEN SORUNLARIM VAR HEPİNİZ ALLAH’A EMANET OLUN CANIM ARKADAŞLARIM
  …………
  DEFNEM Çok geçmiş olsun Canım Babana Allah Acil şifalar Versin

 157. Sizede günaydin Ela abla , Iremsu ? Iremsu bu arada Bella nasip oldu daha iyimi ??
  Yok Ince ben geçen hafta tam izleyemedim dügün vardi o yüzden izlemedim ama o bölüme biraz baktim evet ..
  Sultan artik kopamaz Madhu’dan kiz iyice bagladi Sultani kendine ??

 158. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HAKKETTİP GEL BİRTANEM KENDİNE İYİ BAK
  ..
  MANYACIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

  ..
  İREMSUM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İSABELLAM NASIL OLDU DOKTOR NE DİYİYOR
  İSABELLAMI YABANCI ÜLKEYE TEDAVİ İÇİN GÖTÜRÜN

  HELİNİM ABLASININ GÜZELİ GÜNAYDIN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KAYIP KUZENİN BULDUMU

  .
  ALMİRAM TOPRAGIM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  NE YAPİM ANNEME YARDIM EDECEM BÖREK YAPACAK
  SEN NE YAPIYORSUN CANIM

  ..

  1. günaydın nazım iyiyim özet yazmak üzere oturdum bilgisayar başına sen nasılsın neler yapıyorsun

 159. KÕRDÜGIMDE AILESINE MERABA KYZLAR NASYLSYNYZ IYMISIN JANLARYM BEN IYIM NISAN ELBISEMI ALDYM PEMBE RENGINDE VALA COK GUZELMIS

 160. Ela abla iyiyim tabiki de , sen nasilsin ?
  Filiz canim iyiyim , sen nasilsin , sana kolay gelsin özete sabirsizlaniyorum inşallah ilk ben olurum-da R.K posteri kazanirim ?
  Nazla elbisen gutlyş sana Adini Sen Koy sayfasinda yazdim bak istersen canim ?
  Naz ablacim günaydin nasilsin , ben iyiyim

 161. Kolaylaştırınız zorlaştırmayınız sevdiriniz nefret ettirmeyiniz.

  {{ Hadisi Şeriff }}

  Hatun kişilerimm nasılsınız. ELAMM kayınpederim bizde yazamıyorum fazla bir iki gün merak etme beni. Sen nasılsın ne var ne yok.

  ???

  GAMZELİMM gittinmi köye bal kız geçmiş olsun babacığın mı hastaymış. Dikkat et kendine yorma kendini

  ????

  ZÜLİŞŞ sınav nasıl geçti yaz okumaya çalışırım

 162. Sag ol Manyam okudym janym eee napyosun simdi

  NAZ ABLAM AKSAM UYA KALMYSYM KUSRA BAKMA JANYM SORUNY JEVAPLYYM KAPALY DILIM JANYM BEN SPOR YAPMAYY SARKY DINLEMEY VE INTERNETDA SIDIDE DIZI IZLEMEYI VE DANS ETMEYI SEVERIM JANYM SANATJYLARDA HEPSINI SEVERIM BITANE SECEMEM JANYM

  MANYAM tahmini dogru janym

  FILIZ ABLAM COK SAG OL JANYM

 163. Kızlar acil acil okuyun lütfen
  Yarın ezgi’nin doğum gunu hiç bir şey almadım bana fikir verebilir misiniz?

 164. ELAM FİLİZİM GÜL ÇİÇEĞİM ben iyim siz nasılsınız?
  MANYAM protesto demek yani bi olayı şiddetle kınamak adalet istemek onaylamamak işte Avi ve diğer hint sanatçılar bunu yapıyorlar
  Diğer protesto eden hint sanatçıları tanımıyorum bir tek Sahahruk Khanı tanıyorum ama hepsini yürekten tebrik ediyorum alkışlıyorum
  Manyam o küçük kıza yapılan iğrenç şeyi söylemeye dikim varmıyor ama şöyle anlatayım sana ya o küçük kızın bedenini kullanmış ve öldürmüş o pis sapık katil lanet olsun ana ve onun gibilere ??

 165. kizlar kusura bakmayin yazamadim simdide yazamicam BELLA annemle babamla b.annem a.annem dedemler efe hepsiyle tartisiyor inatlini tutmak icin tartisiyor.sonra gelirim gorusuruz.

 166. Elosum cnm benim bende temizlik yaptim şimdi oturuyorum tv izliyorum toprağımmmm????

 167. FİLİZİM birinci ben olursam işin zor çünkü ben Sultanımın posterini daha önce aldım bu sefer kendisini Türkiyeye getirmeni isteyeceğim bu sefer biraz arsız olacağım??
  Bu arada nazar boncukları çok güzel olmuş ellerine sağlık??

  1. teşekkürler ince canım :) ayyy korktum şimdi sen birinci olursan benim işim çoooook zor olacak yandım desene :D

 168. Ince çok sagol protesto anlattigin için sana sorduktan sonra bir Türk arkadaşima sordum oda aynen boyle anlatdi , zaten kiza yapilanin bu oldugunu 100 de 100 tahmin etdim ve tahminim dogru çikti zavalli kizcagaz pis herif katil nasil yapabiliyorlar ya hiç anlamiyorum hemde küçücük kiza ya pisler allah belalarini versin ettigi yanina kar kalmasin inşallah gebersin pis herif , bu nasil yürekdir ya hiçmi insaf yok zavalli kizcagiz ben çok kötü oldum şu anda ?

 169. Kizlar şu an varya gerçekten acayip kötüyim , içim içimi yiyor daglara – taşlara bagirasim var yemin ediyorum sinirden yerimde duramiyorum her şey mahf oldu tüm planlarim mahf oldu , oysa ne güzel eglenicektik …

 170. MANYAM aynen gebersin o pis sapık?
  Maalesef bizim ülkemizde de çok car o tarz pis sapıklardan onların bu dünyada yalamaya hakları yok o yüzden biz İDAM İSTİYORUZ onlar için avazımızın çıktığı kadar haykırıyoruz PİS SAPIK KATİLLERE İDAM diye inşallah sesimiz duyulacak ve bir daha asla sapıklar be çocuklara be kızlara ne de kadınlara zarar veremeyecekler??

 171. Bugün sınavım vardı işte iyiydi ya ama çok zor sormuşlar. İslam hukuk dersiydi hep paragraf sorusu sormuşlar yaptım bir şeyler inşallah iyi puan alırım ??

 172. İncecim nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ?? ya çok üzüldüm o kıza pislik adam ya küçücük kızdan ne istedin öylelerine idam cezası lazım işte tebrik ediyorum protesto eden ünlüleri gerçekten ?? bizim ülkemizde maalesef öyle bir durum olsa ünlülerin hiç umrumda olmuyor medyada sadece bir gün haber yapıyorlar ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorlar ??

 173. Sorular çok zordu ya hep uzun uzun paragraf sorusu sormuşlar bide hep değişik kelimeler vardı ama yaptım bir şeyler iyiydi ya ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu