Kördüğüm

Kördüğüm 257. Bölüm Özeti Mukta, Tej İle Evlenmeyi Kabul Etti

20 Nisan Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelmesi beklenen Kördüğüm 257. bölüm de heyecan ve entrika bitmek bilmiyor. Veer, Ichcha’yı önce hatırlamış, ardından eski haline geri gelmesi Ichcha’yı çok üzmüştü. Bakalım Veer tekrardan hatırlayabilecek mi? 

20 Nisan Kördüğüm 257. Bölüm Özeti

Kördüğüm 257. bölüm özeti, Rathore ile Mukta’nın konuşması ile başlar. Rathore her şeyin düzeleceğini söz verip biraz daha sabırlı olması ister. Mukta da Mai, Ichcha’dan nefret ediyor. Eşinden ayrı yılarca Veer için hapis yattı. Bu haksızlığa son vermek niyetinde olduğunu söyler. İşça da Thakur konağında tek sırdaşı olan Damini’ye yaşadığı o güzel anı anlatırken bile ağlamaktadır. Çünkü çok kısa bir süreliğine de olsa Veer kendisini tanımış. Ardından tekrar eski haline gelmiştir. Bu durum Ichcha’yı derinden yaralar. Rathore gittikten sonra Muku içeri girdiğinde Nani gizlice dışarıya bakmaya çalıştığını görünce yanına gidip nereye bakıyorsun sen öyle deyince Nani hemen panikler. Sizi merak ettim. Aranız kötü olduğu için yeniden bir daha sıkıntı yaşamayın diye bakıyordum deyince Babam ile barıştık. Eski defterleri kapattık der.

 

Nani içinden ben şimdi bunu nasıl evlenmeye ikna edeceğim diye kara kara düşünmeye başlar. Muku ile Rathore kendi arasında konuşurken Yuvraç meselesini de söyler. Rathore o sinirle çıkıp Yuvraç’ı kaçırıp terk edilmiş bir fabrikaya getirir. Ayaklarından tavana asıp dövmeye başlar. Yuvi benim kim olduğumu biliyor musun sen diye konuştukça Rathore den tokat yer. Rathore benim kim olduğumu mu merak ediyorsun dur söyleyeyim de dinle o zamana der. Ben Mukta Rathore’nin babası Raghuvendra Rathore’yim. Sen kimsin de benim kızına sarkıntılık edip rahatsız ediyorsun deyip tokat üstüne tokat atar. Rathore bu tokatlar sana az gelir. Deyip belindeki silahını çıkarıp yuvraç’ın kafasına doğrultunca Yuvraç artık öleceğini düşünüp gözlerini kapatır.

 

Rathore de kulağının yanından geçecek şekilde iki el ateş eder. Yuvraç yaralandığını zannedip elleri ile yüzünü yoklar. Her hangi bir yara izi bulamaz. Rathore dua et Ichcha gibi annenin evladısın. Yoksa seni şuracıkta öldürürdüm deyince Yuvraç ben o kadının çocuğu değilim. Nefret ediyorum o kadından der. Rathore ise onu sana yanlış tanıtmışlar. Keşke onu tanıyabilseydin deyip Yuvi’nin yanından ayrılır. Yuvraç ise beni burada baş üstü bırakma diye bağırınca kahramanımız Rathore arkası dönük silahını ateşler. Bir ara ben Yuvraç’ı vurdu sandım. Ama keskin nişancı Rathore hedefini ıskalamaz. Yuvi’nin bağlı olduğu ipi vurur. Yuvi de kurtulmuş olur. Meethi Aman hüsranından sonra Akash’a aşık olmaya başlar. Bu arada dizinin bilgilendirmesinde Akash olarak tanıtılan kişiye konuşmalarda Vıshu diyorlar. Onu da anlamadım. İnternete baktım Adamın adı Akash. Ancak konuşmalarda benim adım Vınshu dedi. Belki ileri de bir oyunun parçası olduğu için bizler hala Akash demeye devam edeceğiz.

Kördüğüm 257. bölüm özeti resim 1

Damini ile Jogi Veer’in hastanedeki durumunu konuşurken Bundella ailesi Veer için evdeki mabet köşesinde dua etmek için toplanıp dua ederler. Ummed ise uzun zaman sonra yeni gördüm. Tej de keyfi yerinde alkollü de olsa öna karşı çıkan Veer’i bertaraf etmenin sevinci içerisinde Ummed üvey kardeşini darp edip eden atmak ister. Tej ise ne çabuk unuttun. Rahmetli babam gitmeden önce bu evin yarısını bana bırakıp gitti. Sen beni bu evden atamazsın der. Yuvi de sopa yemiş bir şekilde Bundella evine gelir. Mai, oğlum bu ne hal deyince Mukta’nın babası beni bu hale soktu deyince Mai, hastanede yaşanan ve açık açık Rathore’nin tehdit etmesini hatırlar. Sanırım gene bir tören var. Thakur konağındaki herkes bu kutlamaya katılır.

 

Mukta hiç aklından çıkaramadığı Ichcha annesinin durumuna bir son vermek ister. Kutlamalar sırasında Nani’nin yanına gelip Ichcha annemin tek kurtuluşu kendi hayatımdan vaz geçmek ve Bundella ailesine gelin olmak der. Nani kesinlikle kabul etmeyeceğini düşündüğü Mukta bir anda kararını değiştirip evlenmek istemesi Nani’yi sevindirmedi. Çünkü işin içine Rathore girdi. Bu olayın arkasından çıkma ihtimali çok fazla. Eğer bu işin arkadaki planlayıcı kendisi olduğu anlaşılırsa artık bir daha Thakur konağına gelecek yüzü de kalmayacak. Mukta ayrıntıları konuşmak için Tej ile konuşmak için Nani’ye söyler. Nani ve Mukta birlikte geçen gün gittikleri yere gidip Tej ile evlilik konusunda konuşurlar.

20 Nisan Kördüğüm özeti resim 1

Tej gerçekten benimle evlenmek istiyor musun diye son kez sorar. Mukta dudakları titreye titreye evet cevabını verir. Tej çok mutlu olurken Nani ders vermek için girdiği yolda iş ciddiyete biner. Sapık Tej hemen Mukta’nın elini tutmak ister. Mukta ise evlenmeden bana dokunamazsın diyerek sert çıkar. Tej düğün hazırlıklarına kendi çapında başlar. Veer’in durumu hala aynı bir gelişme yok. bu yazımızda kördüğüm 257. bölüm özeti konusunda sizleri bilgilendirdik.

20 Nisan Kördüğüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=M4ZUMsuetBo

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

84 Yorum

 1. Kızlar dayımlar geldi misafirlerim ancak haber verebildim.. Akşam yazmaya calısıcam
  ELAM ❤❤❤ öpüyorum seni

 2. Tuuh beee kaybettim ne guzel hayal etmiştim Sultanımın Türkiyeye gelişini??
  DEFNEM için de Burakı Denizliye gönderelim olur mu Defnem?

 3. Bugün sınavım vardı işte iyiydi ya ama çok zor sormuşlar İslam hukuk dersiydi hep paragraf sorusu sormuşlar yaptım bir şeyler inşallah iyi puan alırım

 4. Aaa ilk Defoş , neyse bende ikinciyim ? ah şu telefon donmazsa ölür sanki ..
  Evet Ince ‘ m malesef öyle olaylar çok duyulur oldu ve haklisin pis canilerin bunu yapmaya hiç haklari yok ne biçim kafa bu TANRI EN IYISINI BILIR
  Züliş inşallah tam puan alirsin canik , beni hiç sorma iyi degilim ben 5 dakka önce mutluydum şimdiki halime hayranim hayat ne tuhaf öyle 5 dakka önce mutlu olan insan şimdi üzüntiden gözleri yaşariyor ..

 5. İncecim nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ??ya çok üzüldüm o kıza pislik adam ya küçücük kızdan ne istedin öylelerine idam cezası lazım işte tebrik ediyorum protesto eden ünlüleri ??bizim ülkemizde maalesef öyle bir durum olsa ünlülerin hiç umrumda olmuyor medyada sadece bir gün haber yapıyorlar ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorlar ??

 6. ZÜLEYHAM bitanem hoşgeldin
  Ben iyim sen nasılsın
  Sınavın İnşallah iyi geçmiştir?

 7. İyiyim İncecim idare ediyorum sadece biraz yorgunum öyle ya sınav iyiydide çok zordu ya hep paragraf sorusu sormuşlar yaptım ama inşallah iyi puan alırım ??

   1. Biraz yorgunum ama İyiyim Filizciğim sen nasılsın iyi misin ?? ha bu arada özet çok güzel olmuş eline sağlık ??

  1. :) seni seni tabi ben ıp numarasına dikkat etmeyince :) şu an için aman ile ilgili bir gelişme yok yani nerdedir kimledir bilmiyorum gelecek bölüm özetlerinden bakalım artık ;)

 8. ZÜLEYHAM aynen bizim sanatçılarımız sadece ülkemizde cüzdanlarını doldurup gidip dış ülkelerde harcamayı biliyorlar
  Halkın desteği ile para kazanıyorlar ama halkın başına kötü bir şey gelince umurlarında olmuyor
  Dediğim gibi sadece Bengüzar Koreli gördüm protesto ederken ve öyle bir durumda çocuklar ÇIĞILIK ATIP HEM SAPIĞI KORKUTMALARINI HEMDE İNDAT SESLERİNİ DUYURMALARINI ÖNERİYORDU bu davranışını veğendim Bengüzarın

 9. filiz abla ozur dilerim
  bu arada vishnu muktayla evlenecek dimi akash methi
  vishnu akash ayri ayri adamlar
  peki yuvi??

 10. Ayy yazık vallahi Mukta kızım Tej ile evleneceğine git kendini köprüden aşağı at daha iyi ya ?? Nani cadısının oyununa geldi bende zannederdim ki Annesi Tapu gibi akıllı vah yazık İccanın yanında dura dura buda aynı İcca gibi oldu şu İcca ölsede millet bir oh çekse ??
  Vay be Bay karizma Raghota bak hele ?? Yuvraç pisliğine gününü gösteriyor ellerin dert görmesin Raghot abi bide benim için vur ya ?? bu Yuvraça bir dayak yetmez şöyle eşek sudan gelinceye kadar dövmek lazım ?? ya bu Yuvraç kimin oğlu benim kafam karıştı İccanın mı Tapunun mu ?? merak ettim şimdi

 11. Aynen İncecim bizim ünlülerimizin derdi tasası para cüzdanları para ile dolsun yeter onlara ya o kadar olay oldu biri çıkıpta protesto etmedi anca sosyal medyada iş görür oldular oda işlerine gelince ?? elin hintlileri bile daha duyarlı böyle olaylara baksana adamlar protesto etmişler ??

 12. Bir sonraki özete sabirsizlaniyorum o zaman ?
  Üzgün olmamin sebebi şu ki – biz iki gün önce yeni okulumdaki arkadaşlar ile bu güne piknik plani yaptik ama bu gün hava soguk oldu burada birde akşam başlayin yagmur sabaha kadar dinmek bilmedigi için piknik planimiz malesef suya düştü oysa güzel – güzel hazirlik yapmiştik meyve suyu , yiyecekler , atiştirmaya aldiklarimiz , meyveler her şey hazirdi oysa ama nasip degilmiş bu güne , neyse neyse tamam piknigi geçtim bir arkadaşim ile barişmamizi kutluyalim diye parka , kafeye işte şehirde ne varsa dolaşalim dedik her şey TAMAM di saçlarimi düzleştirdim çok güzel bir şekilde makine ile tam yarim saat gibi emek verdim , en sevdigim elbisemi hazirladim giymek için evden tam çikiyordum birde ne duyim ? Tabiki de annem dedi ki ” otur evde hiç bir yere gidemezsin , birakmam ” ama ben biliyorum niye böyle yaptigini sabah kavga etmiştik bile – bile yapiyor sirf üzülim diye .. yani her şey tamamdi ya gidecektim güzel – güzel planim mahf oldu birde arkadaşima karşida çok mahçup oldum ben be ? ay anlamiyorumki ne olur yani birakda arkadaş yo birakmaz ben biliyorum bunun huyunu bir gün kavga ettikmi bir hafta gitmek istedigim yere birakmaz ne demişler” CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ ” valla billa dogru demişler .. bu günde sanki ayin 13 – u cuma günine düşti her şey berbat olup duruyor arkadaş 13 – u cumada bile bu kadar üzülmedim

 13. MANYAM dur sana komik bir şey anlatayım da moralin duzelsin
  Şimdi bende senin gibi selfi çekmek istedim ekrandan Sultanımla yani
  Sultanımı çekerken birden iki çift ayak çektim bil bakalım ikimin ayakları Madunun yani ben Madunun ayakları ile selfi çektim ????
  Madunun yüzünü bile görmek istemiyorum Sultanımdan uzak dur diyorum kadın Sultanımın evine geldi o arada sadece ayaklarını gösterdiler ilk baştan ben de tam o arada çektim selfi????

 14. Zülişim Yuvraj Ichcha ile Veer in oglu .. Ichcha Yuvraj ‘ i dogurdugu zaman Nani doktardan çaldi Yuvraji ve Pushkara verdi git at şu çocugu bir yerlere diye Pushkarda Radhota yakalandi ve bebegi Tapasya ve Radhota vermek zorunda kaldi böyle Yuvraja bebek iken Tapu ve Radhot bakti , daha sonra onun Ichcha nin bebegi oldugu anlaşildi ama ondan sonra Ichcha hapse sonradan ne oldugunu biliyorsundur ..

 15. Incecim yorumun başini okudum yani Sultan ile selfie çekmek istedigini hemen gülümsedim dur şimdi devamini okucam canim

 16. Ha tamam o zaman Teşekkür ederim Manyacım ben diziyi hiç doğru düzgün izlemedim ya ondan kafam karıştı bende Tapu ile Raghotun oğlu zannediyorum ??

 17. Ince ya allah seni güldürsin Madhunun yüzüni görmeye tahammülün yok birde selfie tam ayaklarina denk gelmiş , bari Sultanin ayaklari olsaydi degilmi ? yada Madhunun yüzi ? çok teşekkürler şimdi biraz gülümsedim yoksa suratim asik – asik oturuyordum öyle çok sagol Incecim ?

 18. Ay bi gun bu Nani kendim oldurjam sinir olyorum yeter be yeter bu kadarda ahlaksyz olurmys ya deliryorum gorunje

 19. Kizlar benim şarjim bitti bitecek 16 % şu an biraz şarj edim sonra yeniden gelirim yada şarjda iken girerim ?

 20. Nazla ‘ cim sen hiç merak etme eger olurda bu Nani yi öldürürsen falan tek degilsin seninle beraber bir suç ortagin daha olacak ve o kişi MANYA beraber öldüririz o cadalozu millet bir oh çeksin özellikle Thakurlar

 21. Evet janym bi gun olduririz onu ama simdi nisan bitsin hapise dusip nisany iptal etmek sitemam

 22. Hehe tamam Nazla bende bir sonraki haftaya gezme plani yapiyorum umarim buda suya düşmez

 23. MANYAM aynen Sultanımın ayaklarıyla selfi çekilmeye razıyım ama Madunun ayakları ile ne demek sanki Allah bana madem kadının yüzünü görmek istemiyorsun al sana ayaklarını der gibi????
  MANYAM şey sahneyi izledin mi Madu çatıdan aşağıya atlayacaktı Rka tuttu
  Ay kıız bu ikiside manyak haa Rka sevgini göstermek için atla diyor Maduda oyunu ortaya çıkmasın planı bozulmadın diye atlıyor tam arıza ya ikiside ya Rka kolunu yakalayamasaydı Madu uçmuştu???
  Ben boşuna demiyorum Madu Rka tencere kapak o yüzden Sultanı karıltırmayın işte varın gidin yolunuza??
  ZÜLEYHAM sen izledin mi geçen hafta YBaharı ama izleyememişindir derslerin vardı senin dimi

 24. Evet Incem izledim o sahnenin kamera arkasi bile çok güzel ya çok komik kamera arkasi var o sahnenin ? haklisin evet ikiside manyak bulmuşlar bir – birilerini yaşayip gitsinler öyle ama Madhudaki cesaret ne ya sirf plani bozulmasin diye atlicakti neyin kafasi bu R.K tutmasaydi çokdan Madhuya güle – güle derdik sonra R.K nin yanina Deepaliye selam , merhaba derdik? R.K de manyak ama yinede seviyorum onu

 25. Aynen Gülizar Madu ve Rka ikisi birbirine çok benziyor ama işte Sultanımı da rahat bırakmıyorlar çekiyorlar olayların içine?
  MANYAM l çatı sahnesinin kamera arkasını izledin mi hiç
  Hepsi çok tatlılar?
  O çatı tabi yüksek değil tam alta bir balkon var Madunun ayakları yere değiyor nerdeyse ama yinede o sahneyi kaç defa çekiyorlar gülüyorlar eğleniyorlar birde Madu ve Sultan muhteşem bir dans gösterisi yapıyorlar kamera arkasında?

 26. İzledim İncecim Avrupa kanalından ya orada yarım saat erken başlıyor bir ara göz atmıştım ?? evet ya Madu Rk kandırıyor öyle seviyorum diye ama seviyor işte bide intikam alacakmış Madu Sultanda ne yapacağını şaşırdı ya ?? Madu kendini nasıl attı öyle Rk eğer beni seviyorsan buradan atla dedi ya Rk beklemiyordu öyle ??

 27. ablam gordum nisanlandinmi ablam tebrikler bir yastikta kocayin(bazen oyle diyorlar galiba)

 28. Bende izledim ya kamera arkası görüntülerini önceden yüksek değil o kadar bide minder koymuşlar Madunun atladığı yere gerçekten ??

 29. INSAALLAH (sen orda nisan fotoraflarin gondericem derken ben artik nisan oldu sandim)cok sevindim hayatin guzel olur insaallah ablam

 30. COK sag ol tatlym insalah Allahyn izniyle gonderjam fotraf sizler yanymda dilsiniz ama yanymda hisedijam janym iyki varsynyz

 31. ??? S E L A M ???
  ??? S E L A M ???
  ??? S E L A M ???
  …………………………
  NASILSINIZ
  ?????
  KÖRDÜĞÜMM
  ?????
  AİLESİİİ
  ?????
  ……………
  ARKADAŞLAR TEJ KİMDİ YA

 32. Aaa Manyam ikimizde aynı anda kamera arkasından bahsetmişiz?
  ZÜLEYHAM aynen Maduda kafa iyice uçtu bi Sultana gidiyor bi Rkya ikisinden de caz geçemiyor??
  Sultanda iyi niyetli MADU İYİMİSİN NİYE GELDİN diye ona nasıl iyi davranıyor
  MAduda Sultana ne ovgüler söyledi özür diledi kendisini eve kadar bıraktırdı arabayla tabi başta istemiyorum dedi ama istemşyorum yan cebine koy misali??
  Sonra Sultanımın yine aklını çekdi RKAYA ANNEME YALAN SÖYLEDİM dedi ve Sultana söz verdi derdini annesine anlatacağını ve elleri birleştiya yine Nadu ce Sultanın o arada onları izleyen Rkanın sinşrden kulaklarından duman çıkıyordu???
  MANYA kıız sev tabi Rkayı nolacak manyakları sevmek günah değil ki Sevginin günahı olmaz sevgi insanı neşelendirir nefret karartır ben Rkayı sevmiyorum ama nefret de etmiyorum??

 33. İncecim Yok ya Madu seviyor Rkyi ama çok çekti Rkden değil mi ?? onun hesabında Madu Sultanıda işin içine kattı işte Sultanda beni seviyor diye oda iki arada bir derede kalmış durumda hepsi Rk düşmanlar ya ?? Padminide hiç oralı değil Madu ne işler peşinde Padmini anca yemek pişirip dua tepsisi taşıyor Ya Padmini bırak bu işleri kızın Madu ya bak nasıl bastı ama evi Madu Rkye yemek veriyordu hiç bir şey olmamış gibi ?‍?‍?‍??‍?‍?‍? annesi baya ağır konuştu Madu ya senin gibi kızım yok diye

 34. FILIZIM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL GUZELLIM CANIM SUAN ARKADASLARLA PARKTA GEZIYORUM BIRTANEM

 35. Evet Ince ayni anda bahsetmişiz kamera arkasindan Yalanci Baharin tüm kamera arkasi çok eglenceli birde bir kamera arkasi var Madhubal ek ishq ek junoon dizisi Vivian Dsenanin yaramazliklari diye izleyemedim ben o kamera arkasi hevesim yüregimde kaldi ?
  Haklisin sevmek günah degil ben R.k ni seviyorum , Abhayi seviyorum , Harmani seviyorum ve en ötesinde bunlara hayat veren Viviani seviyorum ❤ kizlar fark etdinizmi Vivian hep psikopat , deli , çilgin yani net bahsetmek gerekirse hep R.K gibi karakterlere hayat veriyor acaba neden ?? ben onun bir reportajini rusça okumuştum hani haber çikmişti ya Drashti ile Vivian küs o yüzden Vivian Yalanci Baharin ikinci sezonunda röl almak istememiş sonra yapimcinin ve Drashtinin ricasini kirmamak için ikinci sezonda Raju , Raja karakterlerine hayat vermiş ? haah evet tamda bu konu ile ilgili bir reportajdi işte tam hatirlamiyorum ama hatirladigim kadariyla Türkçe ünlüye soru soranlara muhasebeçi diyiliyordu sanirim işte muhasebeçi Viviana dedi ki ” dizinin ikinci sezonunda neden röl almak istemediniz bunun sebebi Drashti Dhami ile küs olmanizmi yoksa başka bir şeymi ? ”
  Vivian hatirladigim kadariyla dedi ” hayir biz Drashti ile küs degiliz , sadece sürekli ayni karakterleri canlandirmakdan yoruldum biraz farkli karakterleri canlandirmak istiyorum ”
  yani tam olarak benim yazdigim gibi degil sözme – söz ayni degil demek istedim şimdi Türkçe pek anlatamiyorum – da , Vivian Y.B – dan sonrada hep R.K ya benzer karakterleri canlandirdi acaba niye ikinci sezonda röl almak istemedi sebebi Drashti ile küslügimi gerçi küs haberlerini yalanladi yoksa Vahbbizin kiskanmasimi aslinda Vahbbizin kiskanma olayida başka imiş Viviani Drashtidan kiskaniyormuş kizlar fark ettiyseniz Vivian ile Drashti ne zaman yan – yana dursalar hep Vahbbiz geliyor ve tam olarak ortalarina geçiyor …

 36. arkadaslar you tube methi yuvrac dansi yazilan bir sey vardi ben ona bakamadim
  aranizda bakan varmi

 37. Selam kızlar nasılsınız bakalım

  Ya kusuruma bakmayın

  Melek okadar hastaydı ki gerçekten sinirlerim çok bozuk

  Hiç telefonu bile elime almak istemiyordum

  Yarın yine doktora götürecem

  Ya gerçekten artık sinirlerim çok bozuldu

  Hiç ilesmiyor
  Hastaneden çıktıktan sonra ikigun iyiydi sonra yine kötü oldu

  Herneyse kızlar
  Bende anlıcagınız hep aynı
  Rabbim şifa versin inşallah

  Eeeee sizler neler yapıyorsunuz bakam

  .filizim nazar boncuğu çok güzel olmuş ?

  İsabellam çok geçmiş olsun canım inşallah biran önce sağlığına kavuşursun

  ??????????????

 38. Aynen Manyacım ya Vivian hep psikopat rollerde oynuyor bide hep aşık rolünde oynuyor şimdiki dizisinde Harman rolünde ondada aşık ama çok güzel rol yapıyor ya ?? şahsen beğeniyorum Vivianı her rolü çok güzel yapıyor ??evet ikinci sezonda yer almak istemedi ama Madu ile küskünlüğünden değil karısına fazla vakit ayıramıyormuş ondan aynen bide farklı rollerde oynamak istemiş galiba bunu önceden okumuştum dizinin ikinci sezonu başlamadan önce ??

 39. Saol zulisim hep aynı sen nasılsın canım neler yapıyorsun sınavların nasıl gidiyor
  Allah emeğini boşa cıkarmasın

 40. Teşekkür ederim bende iyiyim çok şükür Saliha ablacım ?? sınavlar iyi geçti ya dünkü baya iyiydi bugünkü biraz zordu ama yaptım ikiside iyiydi inşallah yüksek puan alırım ??

 41. Saliha ablacim merhabalar nasilsin iyimisin inşallah iyisindir ablam , Melegimize allah şifa versin çok üzüldim çabucak iyileşsin ☺
  Evet Zülişim psikopat aşik diyince akillara hemen Vivian Dsena geliyor ? gerçekten harika röl yapiyor adamin gözleri konuşuyor resmen mühtiş röl yapiyorum begendigimi söylememe gerek yok sanirim zaten biliyorsunuz onu sevdigimi eski okulumda bile bana sinif arkadaşlarim hep Arkey diyorlardi ? farkli rölde yakişir ona her rölu on numara harika oynuyor ne yapsada yakişiyor adama ??

 42. Aynen Manyacım Adam baya iyi rol yapıyor ?? başka rollerde yakışır ona ama hep psikopat aşık rollerinde oynuyor Maduda baya iyi rol yapıyor ya ikiside keşke gerçek hayatta evli olsaydı baya yakışırdı ?? Madunun gerçek kocası çirkin ya o kadar iyi değil ??

 43. Manyam aminn inşallah canım

  Sen nasılsın

  Hep iyi ol

  Evet ya rk tam bir deli aşık

  Bazen maduyu seviyormu sevmiyormu bende anlam vere mıyorum

  Çünkü bazen milletin önünde maduyu yerin dibine sokuyordu

  Sonra seni çok seviyorum adam bis kopatya

  Ama çok tatlı deme

 44. MELEĞİM Hoşgeldin?
  ZÜLEYHAM ben Padmini nasıl bir anne hala anlamış değilim?
  Sultanımın tel nosunu bile telefonuna kayıt etmiş Maduda da var zaten Sultanın numarası Maduda Sultana vermiş tel numarasını ooh iyii valla adamı baya aileye dahil etmeye niyetlenmişler?
  Padmini Maduya söyledikleri doğruydu hani dediya Sen Rka için sadce bir hırssın sevgi değil ve bir sürü doğru şey söyler ama işte keşke bu söylediklerinin arkasında durabilseydi ama duramadı sonradan söylediklerini unuttu

 45. Ay Zülişim benim kalbimden geçenleri yazdin keşki Vivian ile Drashti evli olsalardi ama Vivianin kadinlardan anlayişi pek iyi degil hep tipsiz kadinlari seçiyor önce Vahbbiz sonra Garima ama bence Vahbbiz daha iyi gibiydi ? Madhunun kocasini bende hiç begenmiyorum adam aşiri çirkin hiçte Drashtiye layik degil nerden bulduysa artik Drashtide onu ?
  Amayacim ben izlemedim haberim yok valla ?
  Bende az önce kötüydim ama şimdi iyiyim Saliha ablacim ? evet haklisin bazen bende şaşiriyorum seviyormu sevmiyormu diye insanlarin içinde Madhuyu aşagilamaya başlayinca durup – durup şaşiriyorum bu R.K sevmiyormuydu Madhuyu diye ? ama ben severim R.K gibi sagi – solu belli olmayan her an her şey beklenebilir adamlari ?

 46. Aynen İncecim ya Sultanı aileye dahil ettiler bile adamın hiç haberi bile yoktu belki başta Madu şimdide Padmini ama Sultanda Madu ya aşık oldu çoktan değil mi hayaller kuruyor öyle ?? oturup ama Maduda çok güzel ya Rk ile Sultan haklı bence Madu ya aşık olmada ?‍❤️‍??‍❤️‍?

 47. Gerçekten mi Manyacım evet ya bence yılın çifti onlar olurdu keşke evli olsalardı ?? Vivian zevksiz adam ya bula bula Garimayı bulmuş çok çirkin hiç beğenmedim Vahbizden sonra Vahbiz biraz daha iyi gibiydi
  Madunun kocası gerçek çirkin bir şey hiç iyi değil bide yakışmıyor ya Madu ondan iyi duruyor neyse Allah mutlu mesut etsin ?‍?‍? ne diyelim

 48. Hersey dis gorunus degil bence belki huylarini seviyor belki iyi anlasiyor dis gorunus gelip gecici karekter kalicidir adam belki cok mtlu belki birbirini anliyorlar.iyi bir insan belki
  neden hwrseyi gorunuse bagliyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu