Kördüğüm

Kördüğüm 258. Bölüm Özeti # Tapasya Geri Döndü

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm 258. bölüm ile 21 Nisan Cumartesi günü sizlerle olacak. Tapasya’nın geri döndüğü bölüm olan Kördüğüm 258. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle.

Kördüğüm 258. Bölüm Özeti

Chanda olanları duyunca çılgına döner ve Tej ile yüzleşir. Ağzına geleni söylese de Tej, “Aynadan kendine bak, ben senin gibi birini istemiyorum, seninle evleneceğimi düşünüyorsan yanılıyorsun.” der. Chanda çılgına dönmüştür ama elinde de bir koz vardır:kamera kayıtları. Tej’e döner “Eğer o kızla evlenirsen ben de senin Daddaji’yi öldürdüğünü gösteren kamera kayıtlarını herkesin önünde duyururum.” der ve sinirle odasına gider. Kamera kaydından o anı izleyen Chanda, kapıdan gelen sese bakmak için çıktığında Tej onu bayıltır. Kamera kaydını izleyen Tej “Şuna da bak sen, kendisini bek bi zeki zannediyor.” diyerek kamera görüntülerinin kayıtlı olduğu kaseti alır, Chanda’yı da bir yere götürür. Sabah olduğunda Mai, Chanda’yı çağırır ama ortada Chanda falan yoktur.

kördüğüm 258. bölüm özeti resmi 1

Tej, Chanda’yı ellerini ve ağzını bağlayıp bir odaya hapsetmiştir. Mai’nin Chanda’yı çağırdığını duyup Mai”ye “Onu evden çıkarken gördüm.” der. Mai bu sözlere pek de inanmaz kesin bir şey oldu yoksa Chanda bana haber verirdi diye düşünür. Tej daha sonra Mukta’yı arar ve yıldırım nikahlarının bugün olduğunu hatırlatır. Sessizce onu dinleyen Mukta, gözyaşları içinde annesinin resmini eline alıp “Annem keşke burda olsan da bu düğünü engelleyebilsen.” der. Bu nikah meselesi Mukta’yı o kadar üzmüştür ki rüyasında Tej ile nikahlandığını hatta sinduru sürdüğünü görüp çığlık atarak uyanır. Sonra annesinin fotoğrafına sarılıp dua eder ve ağlar. Gözyaşları annesinin fotoğrafına dökülür. Tej, Chanda’nın yanına gider “Elinde kanıt falan kalmadı bak işte kaset bende.” deyip kaseti gösterir. Chanda neye döndüğünü şaşırır. “Şimdi ne anlatırsan anlat kimse sana inanmaz.” der. Chanda Tej’i kızıdırınca Tej onu öldürmek ister ama vazgeçer. Jogi ise morali sıfır olan Muktayı mutlu etmek için kendi elleriyle yemek hazırlar ve ona yedirir. Başını okşadıkları Mukta ise bu sıcak aile ortamı için onlara teşekkür eder.

21 Nisan Kördüğüm 258. Bölüm Özeti -Mukta ile Tej Evlenecek Mi?

Mai ve Amla, Tej’in kimle evleneceği konusunda ipucu aramak için odaya girdiklerinde odanın dekore edildiğini görürler. Evi ararlar tararlar ve sonunda Mukta’nın resmini bir kolyenin içinde bulurlar. Mai şok olur. Kolyeyi hemen Ummed’e götürürler. Mai “Bak bakalım kimmiş gelin! Tapasya’nın kızı Mukta!” deyip ağzına geleni söyler. Işça ise elinde Veer’in resmi ağlarken Mukta onu görüp duygulanır. İşça’nın yanına oturan Mukta onunla sohbet ettikten sonra yanından ayrılırken İşça “Bu kızda var bir şeyler.” diye düşünmekten kendini alamaz. Gece olur, Mukta evden ayrılırken son kez dönüp arkasına bakar. Nani ise valizini taşımaktadır. Bu evde geçirdiği o güzel anılar bir bir gözünün önünden geçer. Mai ise “Bu düğünü durdurmalıyız.” diye Ummed ile sert bir konuşma yapmaktadır.

kördüğüm 258. bölüm özeti resmi 2

Tüm aile bu düğünü durdurmak için yola koyulurlar. Tej ise sabırsızlık içinde Mukta’nın gelmesini bekliyordur. Onun geldiğini gören Tej sonunda muradıma erdim diyerek pis pis sırıtır: “Hayallerimin kızı gel.” diyerek Mukta’nın eşi olacağına sevinir. Mukta hazırlanmak üzere odaya girer, makyajını yapar, takılarını takar. İşça ise kıyafetleri dolaba yerleştirirken Mukta’nın resminin olduğu çerçeve yere düşer ve kırılır. İşça kesin bir şeyler oluyor diye Mukta’yı arar ama Mukta telefonunu açmaz. İşça iyice telaşlanır ve durumu Jogilere haber verir. Telefona bir türlü cevap alamayınca Thakur ailesi de meraklanır. Nani ise gelini getirir. Çelenk takma töreni tamamlanır. Muktaya ulaşamayan Thakur ailesi Naniyi arar ama Nani telefonu açmaz. Tur dönme de tamamlanır. Sıra gelir sindur sürmeye.

Thakur ailesi evde dua ederken Bundella ailesi de yoldadır. Nani’nin isteği üzerine sinduru evde sürmeye karar veren Tej, geline mangalsutrayı takar. Tej ile gelin ardından Nani’nin ayağına dokunup dua isterler. Nani layık olduğunuz hayatı yaşarsınız diye dua eder ve geline sarılıp ağlar. Tej ise hayallerimin kızı şimdi benim karım oldu diye sevinir ve gelini eve götürür. Bundela ailesi geldiğinde ise nikah çoktan kıyılmıştır. Tej eve adım attıklarında mutfağa gidip içki içer. Gelin ise evin her köşesine bakar. Tej gelin karşılama için gerekli olan ritüelleri kendi başına ayakta durmakta zorlansa da yapar. Geline başını açmasını söylediğinde ise karşısında Tapasya’dan başkası yoktur. Tej’in başından kaynar sular dökülür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

112 Yorum

 1. Allahim ya yine ben ilk degilim bir önceki sayfaya yorum yazdim sizlere Zülişim, Saliha ablacim bakabilirsiniz isterseniz ?

 2. Benim Tapasyam gelmiş hoşgelmiş, sefalar getirmiş iyiki gelmiş seni çok özledik Tapasya inşallah çok yakinda bu Tejden boşanirsin ve kumarhaneler ve gazinolar krali bay karizma Raghuvendra Pratap Radhot ile tekrardan evlenirsin , Mukta nasil sevinmiştir Tapasyanin döndügine bu arada benim ismim yani MANYA ismi Tapasyanin gerçek hayatdaki Veer ile olan evliliginden kizinin ismide Manya tipki benimki gibi ?
  Ay ben Tapunun geldigine çok sevindim zaten Ichcha ile Tapasyanin arkadaşligini çok begeniyorum inşallah Veer Ichchayi hatirlar ve Meethi ile Yuvrajda Ichchayi affederler ve mutlu mesut yaşayip giderler , nolur Ichchada ölmesin artik Tapuda geldi tam bir aile kadrosu ???

 3. Ay canim tapasyam hos gelmis nihayet geri dondu hele wukur dizinin ozetlerini cabuk verin lutfen merakla bekliyoruz

 4. MANYAM Filiz bize sürpriz yaptı bu gün 2. sayfayı beklemiyorduk ben de tesadüf birini oldum ilk yazdım?
  MANYAM oyuncuların eşleri kıskanç olmaları bence normal herkes kıskanır eşini rol de olsa bi başkası ile samimi olmasını ama oyuncularla evlenenlerde bunu göz önünde bulundurarak onlarla evlenmeleri gerekiyor
  Bizim Avini eşi Raisa da mesela hep Avinin setinde orada çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyor Avinin oyuncu arkadaşları ile birlikte
  Raisa da oyuncuymuş ama şuan çalışmıyor o da çok güzel bir bayan ama kilo var luan tabi iki tane çocuk doğurmuş normal?
  Evet Tapasya gelmiş kendisi bir cadıdır ama güzel kadın fotoğrafda da çok güzel görünüyor?
  Bir bir şey diyeceğim Manyam Vivian Bay Takura benziyor mu biraz göz yapısı bakışkarı falan yüzü siması ben çok benzetiyorum belki bi akrabalık bağı vardır
  Sence?

 5. Aynen Manyacım ya Vivian zevksiz adam ya bula bula Garimayı bulmuş çok çirkin hiç beğenmedim Vahbizden sonra Vahbiz biraz daha iyi gibiydi Madunun kocası gerçekten çok çirkin Madu daha iyi gibi duruyor bence onlar dış görünüşden ziyade iç güzelliğine önem veriyorlar değil mi ?‍?‍?‍? ne diyelim Allah mutlu mesut etsin

 6. Kızlar ben biraz dinleneceğim akşama doğru yazarım ??
  ??????????
  Hoş geldin İremsu nasılsın iyi misin İsabella nasıl iyi mi ??

 7. Neden her seyi dis gorunuse bagliyorsunuz?
  Kizin huyu guzel belki. Belki iyi anlasiyorlar.
  Belki birbirlerini iyi anliyorlar.guzellik goreceli bir kavram.
  Ayrica guzellik gecici bir kavram .
  Onemli olan karekter
  hem onlar birbiribini begenmis sevmis yoruma gerek yok belki o kiz cok iyi insan nerden biyorsunuz
  ?
  Dis gorunuse bu kadar cok takilmayin bence

 8. Öncelikle Anonimcim adam veya kadin ünlüyse eger emin ol eleştirilerden asla ve asla kaçamaz NET ! kalp güzelligi kadar diş güzellikde önemli tabi herkesi fikiri ayri – ayri tabi ve bunu dile getirmemizde en dogal hakkimiz Garima ile iyi anlaşiyor olabilirler ama Vivianin fanlari o ikisi yakiştiramiyor işte herkesin fikiri ayri , sen içi , kalbi güzel olsun diş güzelligi önemli degil diyorsun ama benim düşüncem bam – başka ben iç güzellik kadar dişinin güzelliginide önem veririm ve Viviani ne eski eşiyle nede şimdiki sevgilisi ile yakiştirmiyorum ! Drashtiyide öyle kocasi Neeraj ile yakiştirmiyorum eski sevgilisi daha iyidi Drashtinin bu benim fikirim açikca dile getirmekten sakinmam o kadar ;)

 9. Hayir Amayacim ben bilmiyorum o video ‘ yu önceki yorumlardada söyledim fark etmedinmi ?

 10. Hey Anonim sakin ol. Sen burda bize yoruma gerek yok falan filan diyerek direktif veremezsin ❗❗❗
  Benim arkadaşlarım kötü birşey söylememiş kalbindekileri söylemiş. Önünüze gelen her güzel erkekle ya da kadınla birlikte olun mu demişler ?? Güzel olsa iyi olur demişler. Insan hayran olduğu,sevdiği kişinin herşeyin en güzeline layık olmasını ister.. LÜTFEN SEVGILI KARDEŞİM AĞZIMIZDAN ÇIKANLARA DİKKAT EDELİM ❗❗ biz çocuk değiliz.. Ruh güzelliği elbette mühim..

 11. Iyi dinlenmeler Zülişim ? aynen sevmiş bende mutluluklar dilerim ama hiç yakiştirmiyorum ?
  Umarim Bellanin gözleri çabucak eski haline döner ? ve siteye tekrardan kendi elleri ile yorum yapar canim ya kiyamam Beloşuma
  Evet INCEM bende beklemiyordum ikinci sayfayi sabah uyanip günaydin yazdigim saatlerde bekliyordum yorumu Filiz surprizler ile dolu maşallah ?
  Haklisin Ince göz önünde bulundurarak evlenmeleri lazim sonra boşanip duruyorlar sanki çocuk oyuncagi allah allah ? birde bazilari aşiri kiskanç olabiliyorlar mesela Vahbbiz Vivimin her şeyini başarisini , popularligini kiskanip duruyordu partnerlerinde hep Drashtiden kiskaniyordu bak ne oldu BOŞANDILAR şimdi Viv Garima ile sevgili artik Vahbbizde kiskanip dursun öylece anliyordur şimdi aşiri kiskançligin sonunda nelere sebep oldugunu ve umarim bir ders çikarmiştir bundan Vividen sonra hayatinin sonuna kadar yalniz olacagi yok ya eminim oda evlenir belki Vivi ile barişirlar ve bir daha ilk evliliginde yaptigi kiskançligi yapmamaya çalişir ☺
  Aaa Raisa oyuncumuymuş bilmiyordum evet güzel kadin Raisada Avi ilede yakişiyorlar çok tatli iki çocuklari özellikle ogullarini çok tatli buluyorum ben mutluluklar ikisinede RaAvi ?
  Tapasya Thakur cadi ama Rashmi Desai çok hoş güzel bir kadin birde Rashminin gülümsemesi mühtiş kizlar fark ettinizmi ? çok güzel gülümsemesi var Rashmi Desai’nin yani bizim Tapunun ?
  Bilmemki Incem benziyormu ? valla Jogi’yi bilmem ama bizim burdaki arkadaşlar Vivimi Saraswatichandra dizisindeki Danny ‘ ye benzetiyorlar ama ben benzetmiyorum ama google da Vahbbiz ile Danny ‘ nin bir fotosu var ismi de şöyle idi Vahbbiz Dorabjee with young Vivian Dsena ? yani Danny young Vivian

 12. Sağol ÎNCEM Burak Denizliye gelse mutlu olurum tabi??
  ???
  Îremsum noldu bitanem Bellam neden kavga etti ev halkıyla ?
  ???
  NURDANIM Çiçeğim Manyam geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun
  Valla anam,babam sırayla hasta oluyorlar anlamıyorum işlere güçleri yetmiyor artik. Yarın fizik uzmanı araştırıcam babama
  ???
  Saliham geçmiş olsun kuzum bunaldın sende off elimizden birşey gelmiyor Melekimize??

 13. Defoş hoşgeldin nasilsin ? baban nasil oldu biraz daha iyimi , umarim tez bir vakitte iyileşir baban ?

 14. Hoş geldin Defnem doğru düzgün soramadım ya nasılsın iyi misin geçmiş olsun ??

 15. DEFNEM annemler yurt disindan unlu bir profosor getirdi Bellada istemiyorum hepsi ikna etmeye calisti oda inadini tuttu.tedavi olmicam sadece kendi doktorum onu ikna edecek tek kisi var oda bir turlu gelemiyor.hala inata devam ediyor.

 16. DEFNEM Hoşgeldin?
  MANYAM senin o bahsettiğin dizi İki Yabancı dizisi mi oradaki Dany zaten galiba Vivianın kardeşiymiş o gerçekten çok benziyor hatta hatırladığım kadarıyla onu Vivian zannetmişlerdi bi çok Vivian fanı
  Manyacım evet inşallah Avi eşi ve çocukları ile birlikte hep mutlu olur
  Onun eşini ona yakıştıramayan da çok Avi fanı var ama bence güzel kadın ve birbirlerini çok seviyorlar hatta 2.çocuklarının ismi AVİRA yani Avi ve Raisanın isimlerinin başları birleştirilmiş aşk meyvelerinin ismi çok güzel
  İnşallah Rabbim Viviana da Avininki gibi güzel bir aile nasip eder?

 17. MANYAM,ZÜLİŞİM hosbuldum calla çok yorgunum o kadar çok misafir geldiki bugün cinnet geçirecektim kalabaliktan,işten güçten.. Nasılım ? Fazlasıyla hayattan bıkkın..
  Sizler nasılsınız ??
  ???
  Îremsum BELLAM ‘i ikna edecek tek kişi kim?? Özel biri mi?
  Bellamin ruh hali karışık tabi..

 18. Îremsum BELLAM için şunu soyluycem:Nasilki ilim Çinde de olsa gidip bulunması gerekirse; Şifa da yılanın deliğinde bile olsa gidip bulmak gerekir. Rabbim her zaman orta yolu arayan,mücadele eden kullarına mucizeler verir. Bellam inat etmesin lütfen bizim için,sevdikleri için her yolu denesin.. ??

 19. Bende idare ediyorum Defnem iyiyim bende yorgunum ya bugün baya yürüdüm yine iki gündür seferi oldum şimdide bütün her yerim ağrıyor ?? ayy misafir işi zor ya hizmeti falan bitmez misafirin ??

 20. aslinda melisa var ama o ortada yok yureyinin en buyuk buruklugu ozlemi 10 yasindan beri bekliyor onu ama yok.abim var simdi melisa yok ondan sonra abim ikna eder abimde yurt disinda gelmek icin okulundan atildi izin vermeyince..1dk.gelicem yazacagim.

 21. Teşekkür ederiz İremsu ya olabildiği kadar elinizden geldiğince ikna etmeye çalışın bence çünkü bu çok ciddi bir durum kısa zamanda eski haline dönecek inşallah belkide kabul ederse bu sebeb olacak gözleri düzelecek belki Allah yardımcınız olsun ??▫️

 22. Aynen öyle Zülişim makinalar bile bulasigi almıyor köy evi zaten çabuk kirleniyor. Pofff?????
  ??Kızlar TAPASYA geliyor ve herşeyi düzeltiyor. Teji tekrar hapse yolluyor sonsuza kadar. Veerin hafızasını yerine getiriyor. Iccayla Veeri tekrar evlendirip Iccayi çocuklarıyla baristiriyor. Kendisi de tekrar Radhot ile evleniyor. Daha sonra hep çocukların sorunlarıyla ilgileniyor. ❗❗❗????

 23. DeFne sana directif vermedim canim begenen bwgenmis biz ne desek bos demek istedim tercuman gerejiyor heralde :)
  Biz ne kadar yorum yapsakta onlar secimini yamis secmiski adam bi yerini begeniyor demekki ona bakarsan ben vivianida oyle cok yakisikli bulmuyorum ayrica boy kilo distan bakica yakisiyor ama garimayda haksizlik olmasin dedim vardir elbet guzel yani dimi canim Kimseye directif vermedim !!”!!! Bende sahsi yorumumu yazdim madem yorum sitesi yazayim dedim bence dedim dikkat ettiyseniz bana gore dedim SiZE HAKARET Mİ ETTİM NEDİR BU OFKE COZEMEDİM.? SADECE YORUM YAZDİM SİZE SAHSİSİNİZA SİZUM OLDUYSA BİRSEY SOYLEYİN SAHSİNİZA BİRSEY DEMEDİM OYUNCUYA YORUM YAPTİM
  herkesin yorumu farklidir yorumlara saygi lutfen bende sizinkine saygi duydum kendimce yorum yadim! Nokta size iyi sohbetler anlasilan burda bisey diyemeyecegiz neyde yeni gelmistim birdaha gelmeyecegim ! Hoscakalin bolsohbetler size

 24. arkadaslar ben dediyim video bakmaga imkan yani WI-FI varsa baka bilirmi ??????
  ICCANI KIZI METHI VE ICCANIN OGLU YUVRAC DANS

 25. iste abim izin alamayinca gidicem tabi gaddarlar gidersen gelemesin demisler atmislar abimde zor ucak buldu gece 3 e gelecek.

  DEFNE o bildini okuyor kimseyi dinlemiyor bizleride uzuyor hatta doktor tedavisinide bulmus sadece evet kaldi ama inat..inat..

 26. Bitmez ya Defnem bulaşık işide zor kolay gelsin hele misafir olunca sanki evin tüm tabak kaşıkları kirlenmez oluyor ?️?️?? ya Tapu sonunda döndü şükür dizinin yarı sezonu İcca ile İccanın süslü kızı ile geçti ?? evet Raghot tekrar evlenecek Tapu ile nikah tazeleyecekler ??

 27. Tamam neyse lutfen yoruma yorum yazmayin.
  Burya stres olmaya gelemistim. Gerek yok zaten yogun bir gun gecirdim .ozet okuduguma pisman oldum bi yanlisim olmadi
  ama yazmiyacagim siteye pisman oldumozette okumam sorun degil baskayeden bakariz gerilmeye gerek yoj hossohpetler.iyi aksamlar

 28. ANONİM içinde hakaret olmayan her yorum ılımlı yorum diye birşey yok. Laf sokup ignelemekte hoş değildir. Her konuyu güzelliğe bagladigimizdan bahsetmişsin. Güzellik elbette önemli sen görselliğe önem vermiyor musun ? Ruh uyumu mühim tabi ama önce Ten Uyumu.. ben tercümansız anlıyorum herşeyi merak buyurmayin efenim :)
  ???
  Hayir ya Vivi ile Danny kardeş değil yüzleri benziyor sadece. Vivinin tek kız kardeşi var 2 kardeşler. Ayrıca VIVIAN MELEZ ANNEANNESI POLONYALI Yüzünün güzelliği ordan geliyor..??

 29. Evet ya kardeş değiller Vivian ile Danny bende çok benzetmiyorum sadece gözleri benziyor o kadar benzemiyor ya bide Danny baya zayıf ve cılız

 30. Ben geldimmm ?
  Belloşum yapma böyle iyileş bir an önce , iyileşde gel artik aramiza canim benim , özledik seni Bella ?
  Evet INCEM o dizi Iki Yabanci dizisi baş röllerinde Jennifer Winget & Gautam Rode var Shini Doshi Jennifer ‘ in kiz kardeşini canlandiriyor ? Danny ise Gautam ‘ in kardeşini canlandiriyordu ? çok güzel bir hint dizisi idi begenerek izliyordum ? ama Danny Vivian’in kardeşi degil sadece Vivian ‘ in eski karisi yani Vahbbiz Dorabjee dizide Alak rölünde idi Vivian ‘ da karisina ziyarete geldiginde tanişmişlar Danny ilede ama ben ikisini benzetmiyorum Danny aşiri zayif ama karisi güzel kadinmiş ?
  Avira güzel bir isimmiş hakket çok manali güzel düşünmişler Avira çok hoşuma gitdi ? umarim Avinesh & Raisa çifti çocuklari ile hep mutlu olurlar ? Inşallah INCEM Vivimede Avininki gibi güzel bir aile nasip olur inşallaaah ??
  Defoş allah kolaylik versin sana canim ? kolayliklar sana birtanem , misafir işi zordur gerçekten ama köy misafirligini bilmem ? Tapasya artik tamamen iyileşiyor öylemi ?? yani eskisi gibi kötü kalpli degil öylemi ?? çok sevindim aşiri mutluyum biliyordum zaten Radhot ile Tapasya gelince her şeyin yavaş- yavaş düzene girecegini buna emindim ??

 31. Ay Îremsum ne diycemi bilemedim ya abinde okuldan atılmış yazık off :(
  Amaya o kadarını bilmiyorum bitanem. Icca çocuklarına doyamadan ölüyor..

 32. Defnecim fakat yanlis anliyorsunuz laf spkmuyorum Neden baska acilardan bakmiyorsunuz dedim sadece demek istedim cidden pisman oldum cok yogundum bi burda bunaldim birde hintlililerin agir kanliklari bunaltmisti beni :)
  D3
  DeFNe vivian annesi hintli hindu kadinin inanci babasinin ispanyol kokenli oldugu soyleniyor fakat adam direk hintlilere benziyor :) babasi hristiyan
  danny benziyor fakat hic akrabaliklari yok sadece benzyen unlulere :-) nacizadr bir bilgi sundum musadenizle ;-)

 33. ANONİM hayırlı insan olduktan sonra sorun yok. Bu işler nasip,kismet..
  Vivinin tüm sülalesi melez desene. Babası ispanyol,anneannesi Polonyali yani Leh.. ? Saf hintli değil demekki bu aşikar..
  Neyse beni sanatçı yönü ilgilendiriyor ADAM KENDİNİ IZLETTIRIYOR ARKADAŞ TAM HAYALIMDEKI AŞIK ADAMI CANLANDIRIYOR. IŞINI VIVIAN GİBİ IYI YAPANLARA BAYILIYORUM???????

 34. MANYAM siz Vivian fanları daha bilirsiniz tabi Dany Vivianın kardeşi pardon üvey kardeşi diye duymuştum hatta çok benzediği için tanıtım fotoğrafında o sanmıştık demişlerdi Vivian fanları
  İki Yabancıyı ben de izledim yüzü çok benziyor ama doğru Deniy daha zayı
  Ya kızlar beni bu kanal 7 verem edecek ya bu akşam 23:15 İnek Şaban filmi veriyor ya çocukluğumdan beri izlediğim şeyle verseye YBaharı hey Allahım Yarabbim ya
  Her gün versin ya

 35. Anonim düzenimizi bozma lütfen ! yorum yapacaksan saygi çerçevesinde yap lütfen buraya her gelen öyle senin gibi yorum yapacaksa ohooo ? birde ne demek lütfen yoruma yorum yazmayin ?? yorum istemiyorsan kapat konuyu gitsin sende yapma o zaman yorumu yapacaksan – da saygi ile yap ! Allah allah stres olmaya gelmemiş , stres yaratma o zaman sende ilk yaptigin yorumda biraz saygi olsaydi böyle olmazdi ve sende stres olmazdin ! keyfin bilir be okursan oku okumazsan okuma ? begenen begenmişde sence boş olsada biz yinede kendi fikirimizi söyliyelim ! ayrica tercümana – da gerek yok istersen kendine bak tercümani ! Ayrica Defne’nin söyledigi gibi içinde hakaret olmayan her yorum ilimli yorum diye bir şey yok ! Sen kalbindekini söyledin bizde ayni sikinti yok konu kapandi ve NOKTA ! ve yine-de Defne’nin söyledigi gibi biz demedik ki ” önünize gelen her yakişikli erkek ile veya kadin ile birlikte olun ” yoksa öylemi dedik biz ?? yani Vivin yanindaki daha güzel olabilirdi dedik o kadar ? tabiki de sevdigim , hayran oldugum ünlünin en iyisine en güzeline layik olmasini isterim ve Garimayi Vivime yakiştirmiyorum buda benim fikirim ! Iyi hadi yolun açik olsun ??

 36. DEFNE BEN oyle duymustum .annesi hintki babasi portekiz diye ama zaten hibtli olmuslar ten rengi falan hintliler gibi annesi hindu direk hintli gorunulu jendisi maldivlerli olmak istermis oyke diyordu soyleside
  hajlisin o isler oyle kismet hayirlisi demek lazim
  hindistanda bi sure kalan hintlililere benziyor zaten kulturunden etkilenen sicagindan kararan sorma orani dehset sicak 88 dogumlu bi kiz vardi adini hatirlayamdim boliywodda otuncu olmus Turkiye asilli o kizda hintlilerden ayirt edilmiyordu ay hatirlayamadim cok taninmis biri degildi.
  Aslinda hint dizileri akibeti hep ayni hazirandan beri bi dizi takip ediyordum oda aynisi oldu az once oyuncularin 4 de oldu benzerleri ustelikte 3 unnunde keske dedim olduklerinde final olsaydi yok ikinci sezonbasladi 30 yil gecti benzerleri ayni oyubculartabiki baska rollerle bu cok ouyor orda alimistim diziye gelincede oyle finaline kadar bakayim demistim :)

 37. Anonim ilk başta konuşma düzeni düzelt ne demek yoruma yorum yazmayın biraz saygı lütfen ❗❗ Defnemin söylediği yorumda hiç hakaret ve iğdeleyici kelime yoktu zaten ?? ben tabi hayranı ve fanı olduğum ünlünün en iyisini ve en güzelini hakkettiğini düşünürüm tabi Vivian ile Garimayı yakıştıramıyorum zaten ilk gördüğüm anda demiştim bula bula bunumu bulmuş diye buradada dedim zaten ▫️▫️ sende biraz laflarına dikkat et lütfen buradaki arkadaşlar senin kırk yıllık ahbapın değil.

 38. ben cokiyiyim Zulisim birtanem sen nasilsin sinav olmussun dyduma gore iyimiydi insallah kazanirsin senin icin bolca dua ettim

 39. ANONİM söylediklerin doğru olabilir ama Manyamın dediği gibi biraz daha yumşak söyleseydin yanlış anlaşılmazdın mesela YORUMA GEREK YOK deneseydin iyi olurdu çünkü herkes kendi fikrini kendi zevkini söylemekte özgür
  Ben de Vivianı çok aşırı yakışıklı bulmuyorum ama onu sevenler onu başka gözle görüyor ve herkesi yanına yakıştıramıyor herkesin fikrine saygı duymak zorundayız
  Ben de şimdi merak ettim ve baktım Ganimanın fotoğrafına bence kız güzel ve Vivinın yanınada da gayet güzel duruyor Vivian da sevmiş beğenmişse Allah mutlu etsin ama tabi dediğim gibi herkesin zevki fikri farklı saygı duyuyorum herkese?

 40. Teşekkür ederim İsabella bende iyi gibiyim yorgunum baya ya senin iyi olmana sevindim ?? sınav iyiydi ya yaptım bir şeyler bugünkü baya zordu ama çalışmıştım ya dünkü kolaydı bide dünkü baraj dersi oluyor ya geçerim inşallah ??

 41. Zuleyha bence jonuyu japat canim bak ben kapattim normal yorum yaziyorum canim ama boyle okursa zaten kimse yorum yazmak istemez en azindan kendi adima konusayim.cidden pisman oldum konuyu kapat lutfen please bende saygi bekliyorum ama merak etme bu aksamdan baska yazmam canim yani rahat ol lutfen bu konuda yorum yazmayalim ki cevap verme ihtiyaci olmasin canim degil mi

 42. Haklisin SULTANCim sana katiliyorum o konuda evet kiz guzel duruyor gencecik kiz ne guzel canim lutfenli ricali konusmaya calisiyorum canim ama malesef bazen yanlis anlasilmalar oluyor SULTAN tesekkur ederim canim yorumun icin

 43. insallah gecersin Zulisim baraj zor oluyor bugunkunun kotu ollmasina cok uzuldum isallah sonucu iyi olur..

  Defnoşum nasilsin tatli yazarim burakin tatli hayrenesi nasilsin cok gecmis olsun babacina cok uzuldum peki annende yastaydi iyi oldumu insallah iyi olurlar.

 44. BELLAM hoşgeldin biz de sana duaciyiz. Bana da dua ette evleneyim artık ??Pırlantam
  ???
  Yani bana göre güzel kadın erkeğini elinde tutabilen,idare edebilen,erkeğin dünyasına sevgiyi ve hoşgörüyü getiren kadındır. Erkek çocuktur ve sekilsizdir. Erkeğini çekip çeviren olgunlastiran ve şekil veren kadına GÜZEL KADIN derim ben???
  ???
  Ay INCEM alemsin Şabanın filmlerinden kurtulamıyoruz ya fix menü ??

 45. Kızlar ne seyrediyorsunuz?
  Ben Trt1 Aslan Ailemi izliyorum var mı izleyen Murat komiser çok karizmatik sevgilisi Burcu da çok tatlı çok güzel eğlenceli bi dizi ben çok beğendim ?

 46. İsabella Bugünkü o kadar kötü değildi ya ama İslam hukuk dersi zaten zor ders ama çalışmıştım yaptım bir şeyler ama hep paragraf sorusu sormuşlar bide süresi 30 dakika ya ondan oldu

 47. BELLAM bizimkiler çöktü artik. Ite kaka idare ediyorlar hayatı sağol Pırlantam..
  Kimsenin iyileşeceği yok. Benim imtihanim da ağırmış ne diyim
  ???
  ANONİM istediğin zaman yaz. Bizler herkesi seviyoruz dahası buranın sahibi değiliz;Fakat bizim de kurildigimiz zamanlar olabilir. Aksine seno aramızda görmeyi çok isteriz. Kültürlü ve bilgilisin .. bizle de paylaşırsın belki ;) kalp kırmayı hiç istemeyiz kız :)

 48. Tamam kapatalım konuyu Anonim sen bilirsin ister yaz ister yazma ama ben sadece düşüncelerimi yazdım eğer seni kıracak bir şey yazdıysam özür dilerim

 49. Tabi seni aramızda görmek isteriz Anonim tabi senin tercihin bu burası herkese açık site herkes düşüncesini paylaşıyor burada ??

 50. Anonim tamam konuyu kapatalim bende kapattim zaten senin o bahsettigim asli Türk ama Bollywood filmlerinde röl alan kiz Süha Gezenmi ?

 51. Defnem ben sana hep dua ediyorum bugun tek deyil her zaman bopca ediyorum insallah amin evlenirsin dileklerin gercek olur hayirli bir es ve seni mutlu etsin birtanem.

  Zulisim paragraflarda ben hizliyimdir sen bolca kitap oku hizli gecip soruyu anlamak icin insallah iyi olur

 52. Bellam hoşgeldin canim nasilsin?
  Incecim ben Tehlikeli Karim izliyorum dizideki şu Alperi bir anliyamadim adam karisi Derinimj seviyor yoksa metresi Sedayimi bir çözemedim birde dizideki herkes 5 milyonun derdinde komşulari , kocasinin metresi herkesin derdi 5 milyon arkadaş?
  Anonimcim bir yalnişini düzeltim Sultan ? Ince ‘ nin ismi Sultan degil Ince ve bizim Incemiz Sultan fani o yüzden yani bil istedim Sultani taniyorsundur Avinesh Rekhi yani ?

 53. Yahu yeter artık şu Cennetin annesini öğrenme sahnesi sürekli hayal çıkıyor :x
  Yeter ay yeter.. Ah kalbim ile kördüğümü bile geçti ha??
  Anasını satayım devlet sırrı sanki :x :x
  Müge Anliya git kız Cennet başka yolu yok?????

 54. Teşekkür ederim İsabella evet kitap okuyorum zaten yorum sorularında baya iyiyim ya neyse inşallah iyi puan gelir ??

 55. DEFNE tesekkur ederim canim cok zarifsin .sende oylesin canim tesekurler . Yalniz yazmakta zorlaniyorum sayfa kayiyor surekli acemilik heralde :)
  Tamam Zuleyha tesekurler.
  SULTAN suan izlemiyorum ama aslan ailem dizini arada izliyorum sonuna dogru aciyorum. Bazen
  burcu guzel renkli giyiniyor evet sonunda nisanlanmis muratla :) evet izlenebilir dizi
  suan misafirler var AH KaLBiM acik tv de

 56. Defnem insallah birazda olsa iyi olurlar cok zorlanmazlar insallah.

  hayatta bazi kisilerin imtihanlari buyuk oluyor maalesef kadere katlancaz artikin.

  Manyam iyiyim sen nasilsin..

  ben birazdan tekrar konusup yazdiracam Suya sira baba annemde kurtulmam lazim cok sikildim onlarin bu cabalarindan onu yolim gelim hemen of

 57. Evet manya oydu hatirladim deyince evet yurt disinda dogmus buyumus kucuk yaslarda hintce ogrenmis sonra hindistanda oyuncu olmus demeseler hintli sanirdim kizi:)

 58. Defnem Cenneti ve Arzuyu Müge anlı ya götürseler Müge anlı işi bırakır ya işin içinden çıkamaz kadın yazık vallahi ne kadar çabaladılar öyle kavuşun gitsin işte Melisa ile kardeş kardeş yaşarlar olan hep Cennete oluyor ya ?? bu kız ne çekti öyle

 59. Vay arkadaş bu Cennetin senaristleri kadın olacak bir de sürekli kadınları aşağılıyor. Bu Cennetin ahıyla nasıl yaşayacak bunlar. Öksüz bir kiz bu kadar aglatilir ni ya Allahsizlar..
  Ay yağmurda ağlarken ben de ağlıyorum..
  ALLAHIM BIRI AĞLARKEN BEN DE OTOMATİK OLARAK AĞLIYORUM DAMACANA GİBİ BU HUYUMDAN NEFRET EDİYORUM ????
  ???
  Sağol BELLAM duaların kabul olsun inşallah

 60. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇMİŞTİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  GEÇMİŞ OLSUN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  MİSAFİRLERİN SENİ YORDUMU
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 61. DeFNE ben suan cikiyorum bana musade sohbet icin tesekurler .bi dahaki sohbetimiz umarim daha iyi olur bende kimseyi kirmmak istemem canim .umarim bi gun sobet ederiz iyi aksamlar hossohbetler.

 62. Haklısın Zülişim :)
  ???
  ANONİM her zaman bekleriz kardeş..
  ❤❤❤
  Süha Gezeni ben de beğeniyorum Hint filmi izleyerek öğrenmiş Hintçe yi. Benim Korece öğrendiğim gibi :)
  ❤❤❤
  ELAM AHIRETLIĞIM SAĞOL KELEBEĞİM EVET ÇOK YORULDUM. IYI DEĞİLİM ELAM CAN SUYUM YA IÇIMDEKI BIR OLUKTAN HEP KAN SIZIYOR.BEN DE KATLANIYORUM. NE ZAMAN FERAH BİR HAYAT YASIYCAM BENİM NEYİM EKSİK YAŞITLARIMDAN HER YÜK OMZUMDA.. ELAM ÇOK YORGUNUM ÇOK. INAN KI DÜNYA GÖZÜMDE DEĞİL.. :( :(
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S ❤❤❤❣❣❣❣❣❣❣❣❣
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN SİZLERE ❤❣

 63. Kızlar ben kaçıyorum artık size iyi akşamlar benden bu günlük bu kadar
  Aaa unutmadan MANYAM Teşekkürler adımı Anonime söylediğin için
  Ya benim ismim yeni gelenler tarafından hep karıştırılıyor Avinesh İnce yazacağım ama bu seferde Avinin eşine ayıp olacak Sultanın eşi olmadığı için Sultan yazmam daha doğru diye düşünmüştüm ama??
  ELAM Hoşgeldin sefa getirdin?
  DEFNEM aynen öyle Kanal yedi İnek Şaban ve Hz.Yusuf dizilerinin tekrarını vermekten bıkmadı bi tek YBaharı yayınlamak zor geliyor onlara dizimizin cırkını çıkardılar

 64. Defnem sana bir sey soracagim babaannem konusurken aklima geldi Nurdan sana diyorya gadasini aldigim o nedemek yine cahilimden bir soru kusuruma bakma sen istersen cevapla ben biraz daha bu konusmalara katlanip gelim

 65. Hayırlı akşamlar kızlar

  Defnem Allah razı olsun canım benim

  Dua etmen yeterli

  Sanada kolay gelsin

  Köydemisin
  Nekadar kalacan ailen nasıl iyilermi hepsi

  Eee kızlar sizler nasılsınız

 66. Iyiyim Bella ?
  Anonimcim yaniliyor olma Süha Gezen Türkiyede doğdu , büyüdi diye biliyorum , küçük yaşda onun yaşindakiler Tom Jerry izlerken Süha hep hint dizi , filmlerini izlemiş sonradan dizileri hintçe izlemeye başlamiş ve dillerini anliyabildigini fark etmiş sonra Mumbai taşinmiş oyuncu olmak için birde hintçe dil egitimi almiş konuşursa yalniş olmasin diye ? sonra bilmem nasil oldu oyuncu olmuş hatda oynadigi ikinci filmde Türkçe şarki söyledi filmin ismi Shorgül ! güzel filme benziyor ama izlemedim ☺
  Defnem bak bu huylarimiz ayni bende agliyan insan görürsem otomatik olarak aglamaya başliyorum , hatda birilerine kötü olduguma inandirmak istesem hep aglamaya başliyorum pekte zorlanmiyorum mesela okulda derslerden sikilsam müdüre gidiyorum hastayim , kötüyim diye agliyorum oda hemen inaniyor oysa sadece derslerden sikildigim için ? öyle yani

 67. Tamam Incecim iyi geceler sana , evet Raisa ‘ ya ayip olmasin Sultan iyi gibi olsun gelene söyler dururum bende ismi Ince Sultan fani diye , hadi öptüm bye bye sana iyi geceler ❤ tatli rüyalar artik senin Sultanin benim R.K var ?
  Ela abloşum hoşgeldin ?
  Saliha abloşum hoşgeldin ?
  Anonim bye – bye yine bekleriz?
  Kizlar benden – de bu kadar uyucam artik birazdan hepinize iyi geceler ❤ tatli rüyalar hepinize of ya yarin okul var hiç gidesim yok valla neyse hoşçakalin kizlar yarin görüşiris canlarim ?

 68. İNCECİM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR BİRTANEM

  DEFNEM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  KIYAMAM SANA BAZEN HAYAT İNSANI O KADAR YORUYOR Kİ İSTER İSTEMEZ İNSAN DÜŞÜNÜYOR BELKİ İLERİDE FERAH BİR HAYATIN OLACAK ONUN İÇİN ZORLUKTAN GEÇİYORSUN KELEBEGİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM UYU DİNLEN İYİ GELİR S. Ç.S KOMŞU KIZI GÜN IŞIGIM ?????????????????????

 69. SALİHAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  MANYACIM HOŞ BULDUK ABLASI NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM

 70. İREMSUM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İSABELLAM NASIL İYİMİ
  DEFNEM RUH İKİZİM UYUMUŞTUR YADA DİNLENİYORDUR NURDANIM ÇOK SEVDİĞİNDEN DOLAYI SÖYLEMİŞ OLDUGU KELİME

 71. NURDANIM BALIM KENDİNE İYİ BAK GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  FİLİZİM GÜLÜM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AKŞAMLARI UGRA SENİNLE HİÇ KONUŞAMIYORUZ

  1. iyiyim eloşum akşamları dizi izlerken özet yazdığımdan yorumlara pek bakamıyorum canım ama elimden geldiğince gelmeye çabalayacağım canım ;)

 72. NAZIM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  ..
  GÜLİZAR BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 73. ben yorumlari okudumda vivian dsena konusuyla karsilastim neyse bencede vivian dsenanin eski karisida yeni sevgiliside hic yakismiyor ona evet ic guzellik onemli ama yakisma konusuda var dogrusu ben bir sey yapamam ama neyse

 74. Allah rahatlık versin hatun kişilerimm nasılsınız bakalım ? ??? ben idare ediyorum işler güçlerr uğraşıp duruyoruz işte

 75. NAZIM HAYATIM UYU DİNLEN CANIM

  KIZLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KENDİMİZE İYİ BAKIN

 76. NURDANIM BALIM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN BUGÜN YAZMASİZSIN SANDIM
  İYİYİM CANIM

 77. NURDANEM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ❤❤❤ELAMM HAYATTIM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM BENIM

 78. SELAM KİZLAR NASİLSİNİZ CANLARİM.HEPİNİZİ COK OZLEDİM BENİ UNUTMADİNİZ DEYİLMİ BEN HEPNİZİ COK COK OZLEDİM….

  ELAM CANİMİN İCİ WEKRRPAREM NASİLSİN CANİM İYİMİSİN HAYAT NASİL GİDİYOR UMARİM HER WEY YOLUNDA SENİ COK COK OZLEDİM BAL BOCEYİM BENİM YAZAMASAMDA SENİ HEP DUWUNDİM GULUM..OPUYORUM SENİ GUL YUZLUM BENİM???

  BELLAM KELEBEYİM NASİLSİN KUZUM YAZİYORMUSUN BURAYA HAYLA ??? SENİDE COK OZLEDİM ABLASİNİN BİTANESİ

  GULCİCEK
  MANYA
  DEFNE
  NURDAN
  ZULEYHA
  İREMSU VE DİYER ARKADAWLARİM SİZLERİ COK SEVİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu