Kördüğüm

Kördüğüm 263. Bölüm Özeti (3. ve 4. Part) # Gunwanti’nin Planı

Kördüğüm 263. bölüm özeti (ilk iki partın) ile sizleri buluşturmuştuk. Şimdi son iki partın özetini vereceğiz. Bu bölümde olacak en önemli olay Gunwanti unutkanlık ilacını Veer’e içirdi. Tapasya, Tej’in mallarını elinden aldı. Daha fazla meraklanmadan 26 Nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturalım.

26 Nisan Kördüğüm Özeti

26 Nisan Kördüğüm özeti yani kördüğüm 263. bölüm özeti 3 part Mai doktordan Veer için hafızasını geri gelmesin diye ilaç alır. Doktor ilk başta vermek istemese de parayı görünce üstüne oğlum bu hali ile daha mutlu deyince doktor dolabından ilacı çıkartıp verir. Mai, bu konu kesinlikle aramızda kalmalı, yoksa sıkıntı yaşarız diye de doktorun ağzını bağlamış olur.

Meethi odasın Vinshu’nun ilanı aşkını düşünür. Tüm gün odadan çıkmadığı için Mukta ona yemek getirir. Seni böyle üzen şeyi biliyorum deyince şaşırır. Mukta sözlerine devam eder. Okul yolunda genç bir delikanlı senin için intihara bile kalkıştığını gördüm deyince Meethi sinirlenir. Kalkıp odadan gitmek ister. Ancak Mukta buna engel olur. Sevmek ve sevilmek kızıcağın veya utanacağın bir şey değil. Ne kadar şanslısın senin için canını ortaya koyacak biri var diyerek moral verir.

Mai doktordan aldığı unutkanlık ilacını Veer’in içeceği ilacın içine katıp evin hizmetlisine, Amla’yı çağır da Veer’e götürsün der. Mai bilerek kendisi ordan uzaklaşır ki ben görmedim duymadım ayakları yapmak ister. Amla geldiğinde mutfakta ilacı bulamaz. Bardağın içerisinde sanırm süt diye duydum ama emin olamadım. Amla kim bırakmış bunu buraya deyip Mai’nini hazırladığı ilaçlı suyu yarıya kadar içer. Uzaktan izleyen Mai koşup sen ne yapıyorsun. O Veer içindi der. Amla da ilaca benzemiyordu içtim der. Gunwanti sinirden deliye döner. Ben bu salak ile nasıl uğraşacağım deyip söylene söylene gider. Amla da ilaçlı suyu Mai gittikten sonra içip bitirir. Gunwanti yeniden bir karışım hazırlar.

Mai, Unutkanlık İlacını  Veer’e İçirir Kördüğüm 263. Bölüm Özeti 

Kördüğüm 263. bölüm özeti devam ediyor. Tapasya, Veer’in odasına gidip geçmişinden ve Ichcha’dan bahsetmeye başlar. Mai elindeki ilaçlı su ile içeriye girdiğinde Tapasya’nın eski konuları Veer’e anlattığını duyunca hemen laf arasına girip Tapasya’yı susturur. Tapu, Mai gelince hemen odadan çıkar. Mai Tapu giderken sessizce tehlikeli suda yüzüyorsun. Bunun sana geri dönüşü olacak diye tehdit eder. Tapasya da her zaman beklerim tarzında umursamaz tavırlarla odadan çıkar. Mai ilaçlı suyu Veer’e getirir.

kördüğüm 263. bölüm özeti resim 1

Gunwanti, oğlum bu kadın senin aklını çelmeye çalışıyor. Sakın bu kadının söylediklerine inanma. Hadi iç bu ilacı der. Tapasya ise kapı aralığından ilacı zorla içirmek istediğini görünce hemen şüphelenir. Tapu ilk fırsatta bu işin üstüne gidecektir. Tapasya, Tej’in yanına geldiğinde zil zurna sarhoş olan Tej’i görünce tam da istediğim gibi diyerek Tej’e elindeki evrakı imzalatır. Hatta parmak basar. Tapasya başka şeyler söyledi ama evrakta sanırım mirasın kendisine verilmesi ve devrini imzalamış oldu.

Tej, Mallarını Tapasya’ya Kaptırdı 26 Nisan Kördüğüm Özeti

26 Nisan Kördüğüm özeti devam etmekte. Sabah eve avukat gelip Daddaji’den kalan malların paylaşımından bahsetmeye başladı. Bu saydıklarımın hepsi eşiniz Tapasya’ya devir edildi. Deyince Tej şok olur. Tej, avukatın üzerine yürür. Sen ne diyorsun be adam. Seni öldürürüm. Böyle bir şey mümkün değil der. Tapasya arkadan mümkün tabi ki kocacığım diyerek salona girer. Aklın başına geldi mi? dün gece sen bizzat bu evraka parmak bastın.

26 nisan kördüğüm özeti resim 1

Hatırladın mı? şimdi diye sorunca Tej hayal mayal hatırlar. Gunwanti de elleri ile tebrik ederim. Besle kargayı oysun gözünü. Gör bak nasıl bir gelin getirdiğini der. Tej sinirden Tapasya’nın saçını tutup seni öldürürüm. Hemen bunu düzelteceksin deyince kimi tehdit ediyorsun sen. Bunu bir daha asla yapma. Sen zararlı çıkarsın diyerek tehdit edip Tej’e havasını atıp yanından ayrılır. Tej, şimdi daha sinirli ve daha öfkeli bir hale geldi. Mai, Veer’e yeni ilaç vermek için odasında gizlice hazırlarken Amla gelir. Anne sen ne yapıyorsun orada deyince Mai korkudan elindeki bardağı döker. Amla safı bir şey anlamaz. Tapasya, kızı Mukta ile gizlice parkta buluşurlar. Mukta eski resim albümünü getirmiştir. Ana kız birlikte resimlere bakarlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

334 Yorum

 1. Eee gecenin bu saati yayınlarsan Filizim NURDAN BAŞKA KİM GÖRCEK ??? misafirim var oturduk yeni uyuyacağim bir bakayım dedim kimler varrr

  ????

  Eee hediyem nee

 2. Günaydin kizlar nasilsiniz gizlice girdim şu an siteye tahmin edin neredeyim ? tamam tamam ben soylim dolabin içindeyim annem çabuk hazirlan dedi elinde telefon gormicam dedi bende gizlice dolaba girdim ve sonra-da ta – ta -tam sitedeyim hadi kizlar hoşçakalin ben okula kaçar ?
  Nurdan bilemedim ki ne verelim sana ?
  Nazla sana dugunde takmaya tac veriyoruz gelinlik ile çok yakişir zaten gelinlerde görüp benim de canim takmak istiyor çok hoş , güzel duruyor hediyeni güle – güle giy ?

 3. Ayy Nurdan abla yazicaktim çabucak olim çabucak olim derken sadece ismin gitmiş Nurdan ablacim kusura bakma lütfen bende kötü oldum saygisizlik etdim gibi kusura bakma lütfen abla

 4. Nazlam sana hediyem kahvaltı takımı ceyizine koyarsın güle güle kullan canım

  Nurdanım sanada hediyem bir demet ?beyaz gül onu çok seversin deme senin gibi çok güzel

  Manyam sanada günaydın canım iyi dersler alem kızsın dolabın içinde yazıyorum nedeme Allah iliğini versin

  ???????????

 5. İmtihan yollarından geçerken

  Rahmetinden umut kesmekte sana

  Sığınırım rabbim taktir senin

  Sabır benimdir !!!

  Hayırlı sabahlar canlar

  ?????????????????

 6. Aferim tapu sana ya sen niye başta böyle deyildi
  İyikide beyin ameliyatı oldun

  Yoksa yine kötülük yapmaya devam edersin
  Ha hep derler ya verdır her çerde bir hayır demekki bu beyninden ameliyat tapuya iyi gelmiş

  Su Mai yokmu ya kadın tam bir pislikya

  İnsan kendi oğluna nasıl yapar

 7. KÕRDÜGIMDE AILESINE MERABA KYZLAR NASYLSYNYZ IYMISIN JANLARYM IY hagdasonu tatiler dilerim hanymlar ben iyim ve okuldayym su an ders arady bi bakiym dedim???????????
  Kyzlar ya Mai ne zaman olejek ya ne zaman kurtlajak Icayla Vir bu beladan ??

 8. ? İNSAN HER NEFES İÇİN İKİ KERE ŞÜKRETMELİ BİRİNCİSİ ALDIĞI İÇİN İKİNCİSİ VERDİĞİ İÇİN ?
  Merhaba kızlar nasılsınız
  NURDAN ben iyim sağ ol sen nasılsın?
  Sen kurana kuran okumaya mı yoksa arapça okumak için öğrenmeye mi gidiyorsun Allah kabul etsin ve yardım etsin
  Ben de çok istiyorum arapça öğrenip okumayı ama bana arapça çok zor geliyor
  Kuranı Kerimi arapça okumayı hatim etmeyi çok isterdim
  GÜL ÇİMEĞİM sağ ol canım sen de hep iyi ol
  Kız seninle benim kaderim biraz benziyormuş birbirine bana da amcamın torunu aşık oldu ve hayatı bana zehir etti
  Akraba evliliklerine karşıyım ben gerçi dinen yasak değil ama ben ve ailem istemedik

 9. Heey nerdesiniz niye kimse yok

  Bugün hafta sonu okulda yok niye kimse yazmıyor
  Benden başka

  ????????????????????

 10. MELEĞİM ben geldim beni istersen tabi?
  Sana yorum yazmıştım gördün m bilmiyorum ama demiştim ki Allah sevdiği kullarına daha çok sıkıntı verirmiş imtihan için o yüzden sende belli ki Rabbimin sevdiği kulusun o yüzden sabret Rabbim küçük Meleğe şifa versin inşaallah

 11. Hoş incem nasılsın canım

  Niye zor gelsinki sen yeterki işte

  Niyetini kur rabbim öyle güzel yardım ederki

  Benim kaynana atmışım ustunde

  Bessenedir çok büyük bir azimle okuyor

  Şuan nerdeyse serbest okuyor

  Yeterki isteyin

  Bazen ona hayret ederdim

  Ben çocukluğumdan beri okuyorum

  Onun gibi okadar istekli olamadım

  Bazen kıskanırdım onun o isteğine

  Rabbim inşallah sanada nasip eder

 12. İncem görmüştü ama cevap vermeye fırsatım olmadı

  İnşallah canım öyledir

  Sen nasılsın

 13. MANYAM jıuz beni güldürdün yine yaramaz kız dolabın içinden yazıyorsun haa??? Allah iyiliğini versin senin??
  MELEĞİM arapça harflere bakınca kafam karışıyor nedendir bilmiyor çok zor gelşyor çocukken aslında öğrenmem gerekiyordu ama o zamanda öğrenemedim şimdi işte mealini okuyorum o ama tabi meali orjinali gibi olmuyor Allah inşallah bana da öğrenmeyi nasip eder

 14. İyim MELEĞİM bu gün evdeyim biraz ev işi yapacağım televizyon seyrediş dinleneceğim
  Sen hastanedesin hala dimi canım benim Allah yardımcın olsun
  Ben şimdi Kordüğümü seyrediyorum ne zamandır seyretmemiştim çok şey değişmiş?

 15. Kolay gelsin canım evet hastanedeyim

  Amin canım

  Valla burda televizyon yok hiç bişey izlemiyorum

  Yoğun bakımda
  Normal olarak yani

 16. Aaa MELEĞİM NURDANIMA hediye vermeyi unuttuk
  Kendisine bir LAND ROVER versek okur dimi rengini ne renk ister acaba ben siyah çok seviyorum? ama Nurdanım kırmızı isterse kırmızı veririz?

 17. Ben geldim Saliha ablam Ince ablam nasylsynyz iymisiniz

  Manya hediye icin tesekurler janym okuldan gelince yaz

  Saliha abla hediye cok guzelmis cok sag olun

  Ablalar ben okulyn yaninda bi kafede oyle yemek yiyorum sizde buyrun bu arada burda sat 14:01 cok yorgunym ama daha okuldayym cunki yarsma var onun icin dans provasy yapmam lazym yemekden sonra bi yorgunyk kavesi icip okulyn dans salonuna gitmeliyim oh be burda hava cok syjak orda nasyl ajaba

 18. Meleye biraz hareket ettirdim

  Doktor geldi dedim bir haftadır büyük tufaletini yapmamış

  Layam yaptırdılar ama yinede yapmadı

  Bence çocuk bir haftadır hiç bişey yemediği içinde ola bilir dedim

  bişey olmaz içini temizler dedi

  Boynuna katarak taktıklarından beri korkuyorum meleyi oynatmaktan

  Sırtınada vuramiyorum tek başıma

  Hemsire boynunu tutması lazım

  Tek yaptım kanadı biraz

  Oyuzden şimdi bana yardım ediyorlar ???????

 19. NAZLAM canım sende ikinci olarak sanada LAND ROVER veriyorum sana törpil çünkü yakında düğünün var mış galiba düğün arabası yaparsın DÜĞUNÜN DE ARABANDA HAYIRLI OLSUN? Sen ne renk araba seviyorsun canım?

 20. İncem ben verdim hediyemi nurdanıma

  Nazlam afiyet bal şeker olsun canım kolay gelsin inşallah birinci olursun kuzum

 21. ??Sabır dikene bakıp gülü, geceye bakıp gündüzü tahayyül edebilmektir. Çünkü bilinir ki hilalin dolunaya varabilmesi için zaman gerekir??
  ???
  ??Kardelene sormuşlar:Bütün çiçekler sıradan yerlerde açıp insanlara yakın dururken sen neden böyle yüksek dağlarda açarsın..??
  Kardelen şöyle cevap vermiş :
  Gülü seven dikenini
  Menekşeyi seven rengini
  Beni seven ölümü göze alır??
  ☽☽☽☽☽
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ?????
  ☽☽☽☽
  ELAM AHIRETLIĞIM S.Ç.S. GEÇMİŞ OLSUN ❤❤❤❤❤
  ☽☽☽☽
  SALİHAM şifalar dilerim ❤❤

 22. ??Sabır dikene bakıp gülü, geceye bakıp gündüzü tahayyül edebilmektir. Çünkü bilinir ki hilalin dolunaya varabilmesi için zaman gerekir??
  ???
  ??Kardelene sormuşlar:Bütün çiçekler sıradan yerlerde açıp insanlara yakın dururken sen neden böyle yüksek dağlarda açarsın..??
  Kardelen şöyle cevap vermiş :
  Gülü seven dikenini
  Menekşeyi seven rengini
  Beni seven ölümü göze alır??
  ☽☽☽☽☽
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ?????
  ☽☽☽☽
  ELAM AHIRETLIĞIM S.Ç.S. GEÇMİŞ OLSUN ❤❤❤❤❤
  ☽☽☽☽
  SALİHAM şifalar dilerim ❤❤

 23. Tesekurler ince ablam ben syyah arabayy severim

  Saliha abla sag ol insalah olurym bu arada yorumlary pek takip edmiyorum hastane dedim o yuzde diyorum kusra bakmarsyn umarym iymisin neyin varsa Allah sifa versin abla

 24. Defne ablam nasylsyn iymisin janym anen nasyl biraz daha iymi bu arada iy hafdasony tatiler dilerim janym ablam

 25. Herkese merhabalar..
  Defnem ben 287 sayfaya yazdim dun siprizde olan biteni.saat 00:02 basliyor.spama dusemsin die yari yari yazdim…

 26. MELEĞİM af edersin evet sen hediyeni vermişsin ben görmemiştim ?
  NAZLAM iyim sen nasılsın
  Hediyemi beğendiğin içim sevindim ben de siyah renk araba hastasıyım Sultanımın arabalarının rengi ama onun arabaları siyah olduğu için değil zaten siyah rengi seviyorum arabalarda
  DEFNEM hoşgeldin nasılsın?

 27. Saliha abla Allah sifa versin kyzyna kysa zamanda iylesir umarym

  Ice ablam sag ol cok begendim bende syyah renki severim bu arada sultan benimdi ya almtsyn???saka janym ablam benim nisanym var sultana ihtiyacym yok ama cok iybiri severim onu enazyndan Rk dan iydir

  Kyzlar ben kactym 2 sate gelirim

 28. NAZLAM aynen Sultanım Rkadan daha iyi kalpli olduğu kesin ?
  Kızlar şuan Kordüğümü seyrediyorum Radhot Yuvamı bacaklarından tavana astı aynen Sultanımda o şekilde Rkanın stüdyosunda yonetmeni bacaklarından asmıştı oğluna sakat dedi ve çocuğu azarladı diye nasıl da tokatlamıştı adamı yiğidim Sultanım benim Radhotra Sultan gibi yaptı???
  Birde o kart zampara Mukta ile evlwnecek bu ne ya o kız dedesi yaşında adamla neden evleniyor acaba tövbe tövbee

 29. Filizcim??
  Defnem?️?️
  Saliha ablacım??
  İncecim??
  Nazlacım??
  Gülçicek??
  Nurdan ablacım?? nasılsınız iyi misiniz unuttuklarım varsa affola ??????

 30. NAZLA ĪNCEM kızlar hepinize teşekkür ederim sizler nasılsınız şu selam sabah faslını toptan kapatalım ??
  ÎNCE Iccayi Veerle kavuşturmak için evleniyor işte Mukta sen diziyi hiç izlemiyorsun sanırım ben sAdece Radhotlu sahneleri izliyorum ama bütün özetleri de okuyorum aslında enteresan bir dizi. Radhot Yuviyi kızına taciz ettiği için astı.. Mr Karizma kendisi Tapuya tecevüz ettiğini unuttu Yuviye ahlâk dersi veriyor hey gidi Radhot???

 31. HAYİRLİ GUNLER NASİLSİNİZ.

  kizlar ikizim yani bella sabah dustu nerdivende kafasini vurdu kasinin yani catladi ama simdi iyi .

  kizlar arabasinida aldik siyah beyazin tekerlekleri hos deyildi .

 32. Hepinize iyi Günler İyi Sohbetler Kızlar Mutlu Huzurlu bir gün Geçirmeniz dileğiyle ???

 33. Beni Soran Sormayan Bütün Arkadaşlar Teşekkür ederim Şükür iyiyim Sizler Nasılsınız

 34. Merhaba Zülişim ??
  ???
  Hayırlı olsun Îremsum..
  Ay kıyamam Belloşum a
  ???
  Radhota bak Muktaya erkek arkadaşın var mi korkma fazla dovmuycem diyor?????
  Adam çok fena ya..
  Tej de Chandaya spor yap,gelinliğe sigamiycaksin diyor ?? işte dizi şimdi keyifli oldu Tapunun da dönmesiyle ;)

 35. Kiz defne bu kirizman neden diziden ayrildi bi demiyorsun ya diziden ayrildida gunlerdir ortalarda yok kirizman dans yarismasina katilmisdi rator kirizman)))

 36. Aynenn Defnem Tapu geldi Bencede dizi Keyifli Kaç vakittir izlemiyordum Bu Aralar Başladım İzlemeye Yine İccaya Baktıkca insan resmen Hayattan Souyordu Gözyaşlarıyla Bktırdı Herkesi

 37. Ay dans yarismasina katildi ya)) ona eslik edecek kadin pek hos deyil ya) kiz ahah kim kazandi bilmiyorum ama yarisma bitikden sonra diziye hop diye geldi)))

 38. Gulcicek sabrli ol isca oldukden sonra metinin goz yaslarini izleceksiniz aneni al kizini ver meselesi)))

 39. ZÜLEYHAM Sağ ol iyim tatlım sen nasılsın?
  GÜL ÇİÇEĞİM Hoşgeldin?
  DEFNEM tövbe bismillah Radhot öyle bir şey mi yaptı vay kansız namusuz iğrendim şuan kendisinden?
  Evet şimdi anladım Muktanın neden o pis zampara ile evlenmeyi kabul ettiğini de yinede ne olursa olsun evlenilmez o pislikle heeey Mukta hiç mi akıl yok kızım sendee?

 40. Hoş geldin Esna Biliyorum Kızz Nede olsa Metide İccanın kızı ne beklenir ki Başka ?

 41. Ay kizlar valla benimsini izlemissinizdir ya dizide bayram havasi vardi osman olmeden once bir cok dizilerin oyunculari benimsine katildi hoslamacagniz nanide benimsinde gormussunuzdu umarim akasda benimsin dizisine katildi metissiz meti yokdu dizide esir alimisdi bu inderjit sarkar denilen adamin yuzunden tanidinizmi tatli bela inderjit sarkari)))) hem o bu dizide terorcu rolunda (((

 42. Hos bulduk gulciceyim yari iy sen nasilsin kiz dizinindemi sonun biliyorsun ya sen)))ben bakamadim finalina ramak kala izlecekdim ama bi baktim tev elif dizisini veriyolar ben baska kanalda izlemisdim gul ciceyim)))

 43. Hoş Buldum İNCEM Kız az önce farkettim Senindemi Akraban Belalık Yaptı sana Kıyamam çünkü Anlıyorum seni Neler Çektiyini peki Kapatılarmı Konuyu Amcanlar Bende Akraba evliliklerine Karşıyım Nede olsa Biryerde Büyümüşüz Kardeş bilmişiz Ve dolaysıyla Amcamın oğlu Böyle Yapınca Sırtımdan vurdu beni

 44. Aaaa kecmis olsun kizlar haklisiniz akraba ile hayat kurmak iy deyil ya ((((( nede olsa golnunu kaptirmis size ((( ah yaramazlar))

 45. Şükür İdare Ediyorum bende Esnam. Birazcık İnternetten Bakmıştım Diziye Tv Çok izlemedim Bende Bide Defnem Saolsun Anlatmıştı Sonu Mutlu Bitiyor Diye. Ben Bu Aralar biraz izledim Metinin üstüne Bomba balamıştılar Akaş varya evleneceği çocuk Yani Vişnu bak onunda Kafasında sarık elleri Bağlıydı Sonrasına Bakamadım Hayla İşlerden Vakit bulamadım

 46. Kizlar siteyle ilgili bir skinti yasiyormusunuz steye gire biliyormusunuz hersey yolundami siteyle ilgili)))

 47. Saol Esnacım. Yok Ben Siteye Girerken Bi sıkıntı yaşamadım Neden sordun Bi sıkıntımı var

 48. Evet ya hepsini bu bomba olayi inderjit yapmis aa sonunda kurtuldu ya kiz meetinin kaynanasin gormussundur gelll imis tuk yok kafasinda ya)))) hem mtee cocugu olmuyor ama muktanin oluyor cocugu hem fakirligi seciyor mukta ya nani cadiside miy miy yapiyor))) eee hayatlari iy oluyor sonunda ama rator ne olsa kizlara yardim ediyor sonunda oda ayrilacak diziden galiba ama ne zaman bilmiyorum kizlar iscadan sonraya metiye bir tomar dusman gelecek diziye ah ya bikdik dusmanlardan ama yonetmen bikmadiya ((((

 49. Yok canim gulcicek ben size sordum sikintiniz varmi deye ))) nese yoksa yok oldunda soylersiniz)))) hos bulduk zulus nasilsin kiz uzun zaman oldu gorusmeyeli)))

 50. Ay gerçekten ya diziye Tapu geldi dizi keyifli olur ama bay karizma Raghot baya değişmiş ya saçlarının kestirmiş ?? bide adam Tapunun yolunu beklemekten ayrı perişan olmuş gibi ?? Tapu varken daha iyiydi ??

 51. Bugunlerde kimse yok ya ortada (((nereye kayboldunuz hafta sonlarini kendinizemi ayriyorsunuz)))

 52. Saol zulusum yari iyim sende iymisin???kizlar vay vay olan biten bitiyorda tapu rato gerdek gecesi oluyor??????

 53. DEFNEM ben önceden Kördüğümü izliyordum ama çok sıkı takipçisi değildim o yüzden kaçırdığım bölümler var özetleride bazen okuyorum bazen okumuyorum ve sen şuan sykedin ya bana Radhotun yaptığı iğrençliği şok oldum ondan hiç beklemezdim ben bu dizide en çok onu bepenirdim şimdi bir anda en nefret ettiğim kişi oldu artık ağızıyla kuş tutsa sevdiremez kendisini bana dünyanın en karizmatik erkeği bile olsa benim gözümde bir pis sapıktır?

 54. Güle güle İşlet Zülişim. Bana Kötü Gözükmüyo Radhot Zülişim Her Haliyle Yakışıklı Adam Ya
  …….
  NAZIM Hoş Geldin Nasılsın İyimisin Nerelerdeydin ❤

 55. Kyzlar iki sate gelirim dedim ama burasy cok kalabalyk konsatire olamyyorum ya eve gecijam evde calsarym artyk su an musayy bekliyorum o alajak kyzlar bi yaramazlyk yapdym ya birazdan azar esidejam duryn yaziym simdi

 56. Eyer bi sikintiniz sabik falan olursa ah kalbime bana msj atin filizi carayim buraya sorununuzu haletsin biliyorsunuz filiz her seyi gozden kaciriyor yetisemiyor yorum okumaya???bi sikintiniz oldunda soylersiniz canlarim hadi baslayin bugunku konu ne defne kacti sanirim interneti yok ya ((

 57. Gulciceyim vallah bu gun sinavim vardi guzellik bir kac gundur onun icin yazamadim birtanem

 58. Aynen Çiceğim Raghot her haliyle karizma ya Tapudaki şansa bakın Raghot gibi birisini bulmuş evet Raghot tek hatası o pisliği yapmadıysı pislik adam ????

 59. Başarılar Dilerim NÂZIM Nasıl geçti Sınavın Canım İyi Geçmiştir İnşallah ❤❤
  Teşekkürler Esnacım

 60. Kiz zulus neden gec yaziyorsun yorum internetin zayifmi)) iy olasin zulusum??bu aralar makazin gundeminide ne var ne varmi biseyler kimle var oralarda zulusum heni haperler varmi hagi diziler final olacak zulusum?kizlar rator rator dib duruyorsunuz)) kiz napsin 1karisi oldu dustu tapasyanin yakadina doyamiyirda tapuya)))

 61. GÜL ÇİÇEĞİM zaten amcamlarda istemiyorlardı akrabalık evliliği bir tek o aşık oldum dedi kara sevdaya düştü ve gözünü karartı her şey yapmaya hazırım defi hepimizi korkuttu onun yüzünden formalite evliliği yapmak zorunda kaldım Allahtan Rabbim karşıma iyi yürekli bir yiğit arkadaş çıkardı da kurtardı beni aşktan kafayı yemiş amcamın torunundan

 62. Evet Zülişim ya Radhot Gibi Adamı Tapasya Nasıl Buldu Anlamadım Şanslı Kızz işte Onca Kötülükten Sonra Heralde Bi iylik yapmış karşılığında Bay Karizmayı bulmuş ❤

 63. Hoşgeldin Esna alemsin kız neşe kaynağı ??Tapu Radhot gerdegi yillar önce erkenden yapmışlardı zaten Radhot elini çabuk tuttu???
  ??ÎNCEM bitanem şöyle ki Tapu evden atıldığında Radhot Tapunun kanına girdi kumara alıştırdı fakat Tapu kendine yaklastirmiyordu Radhotu Veere aşık olduğu için. Radhot Tapuya çok güçlü bi içki verdi içine ilâç da koydu biraz. Tapu sızıp kalınca ırzına geçti ama Tapu hiçbir şey anlamadi. Salak hamile kalinca nasıl hamile kaldım ben Allah’ım diye saf saf düşünürken Radhot aradi bunu:Sevgilim nasılsın bebeğimiz iyi mi dedi ve o gece olanlari anlatti??ÎNCEM Tapuyu görmen lazımdı nasıl bir şok yaşadı ?? sonra Radhot sen benim kadınımsın diye evlenene kadar peşini bırakmadı Tapunun. Ama ÎNCEM insan bu beşer elbet şaşar. Radhot hata yaptı ama telafi etti ;)
  ESNA canım Radhot senaryo gereği ayrılmıştı Tapu kendisini terk edince..

 64. Soyle baslyym yaryn musanyn dogum gunu ben bi supriz dusindim suriz soyle musa evde tek cojuk ailesi bizin oturdygmyz yerde oturyor konsumyz bide kendi eve var cok guzel beni goturmisdi bi kere bahceli havuzly iki kat cok guzel odalaryda cok cok sevdim ben o evini neyse konuya gecelim….ben musadan o evin anahtaryny caldym bu sabah bide arkadaslarynyn numarasyny zaten tanyyorlar nisana geldiler aradym tek tek taryn parti yapajam ama musanyn haberi yok supriz olajak sizde o suprize dahil oljaksynyz dedim tama dediler yani herkes unutmys gibi arayyp kutlamyjak….simdi ben aradym ve dans yaparkan bajagymy kyrdym cok acyyor doktar cardym kyrylmys dedi bacagymy iyce saryp sarmaldym kyrylmys gibi hocam neden yapyosun dedi bende soyledim….yani yaryn benimle gecirmek istijek ama ben bacagy kyryk halde dolasamam ve kerem yani amjasyny oglu benim synyf arkadasym onu koye gotirecek babanelerine bende musanyn evinde parti hazyrlyklaryny yapjam bi serketle anladym yaryn o evin bahcesini susleticam pasta yemek hersey yapdyrcam ve keremde aksam musayy oraya getirecek tum arkadaslar orda olcak ve supriz diye barcaz…..bu kada ama bi sorun daha ne hediye alacagymy bilmiyorum….kyzlar musa gelince beni iyce azarlycak neden yapyosun yapmayy bilmiyorsan bacagyny kyrmak hosunamy gidiyor gecen gunde oyle olmusdy ama o sefer gercekde kyrdym bu sefer numara yinede azar yiycam

 65. Ooo Kıayamam İNCEM Formalite Evliliğimi Dedin Yok şükür Benim Abimler Babam Beni Korudu Ve en Esasıda kendim Tavrımı Koydum Ortaya Amcamın Oğluna Kardeşlerim gibi Gördüğümü Söylüyüp Durdum Ve Bidahada Yakın Olmadım Zaten Uzaklaştım sen Bi yandan Şanslı olmuşsun Amcanlar Senin Sözünü Deyip Ben Çok Çektim Bu Konuda Yani Anlıyacağın Halamlar bile Amcamın Sözünü Deyirdi

 66. NAZLAM tatlım sana nişanlınla mutluluklar diliyorum?
  Sultanı bana bıraktığın için teşekkürler ben nasıl olsa yalnızım ve sadece Sultanımı istiyorum????

 67. Esnacım İnternetim bitmişti bugün aldım ya ondan geç yazdım ?? magazin gündemi bilemiyorum ki çok takip etmiyorum ama bilgileri alınca paylaşırım ?? dün bir mucize olsun dizisi final yaptı ya üç bölüm sürdü sana diyecektim bende yeni öğrendim ?? biliyormusun o diziyi

 68. Biliyorum defnem tapu evi terk edince ratirmuzda diziden ayrildi)) ama sonrasi dans yarismasina katildi ogun zaten dizi cekimleri davam ediyordu bi ratormuz estikdi (( kiz ya ruslarmi bilmem onlarin dansin yarismasina katilmisdi izlemeye hevesim vardi ya ama nerde gec veriyolardiya nasil dinleyim izleyim bizde herkes uyordu ee bende acsam bi ses herkes korkudan bomba batladi sanirdi dansini kacirdim bunun)))ama eslik etiyi kadin rus kadini ya (((

 69. Esnam,Zülişim evet Radhot Tapuya doyamıyor kız kara sevdalı Tapuya. Üstelik Tapu kendisini sevmesi için hiçbir şey yapmadi hatta sürekli tersledi hiç yüz vermedi Radhota. ?? Erkekler sevince gözü dönüyor kizlar.
  Bak ÎNCEM in başına da gelmiş ÎNCEM peki amcanın torunudan kurtuldun mu şimdi ah kıyamam sana?? KIZLAR benim ortaokuldan bir sınıf arkadaşım vardi bana kara sevdaya yakalandi karşı koydendi. 9 yıl birakmadi peşimi yalvardi sonra evlenmiş şükür ama ne zaman köyde karşılaşsak o kadar tutkulu,şehvetli bakıyor ki bana tiksiniyorum onun bakışlarından.. ??? içim ürperiyor..

 70. Aynen ya Tapu kimden hayır dua almışta bu Raghotu bulmuş şimdiki bölümlerde Raghot pek sessiz Tapu varken daha iyiydi ??

 71. Turkan abla nasylsyn iymisin janym iy tatiler janym

  Naz ablam nasylsyn iymisin janym iy tatiler dilerim

  Incam Sultan sana kurban olsun

  Kyz Esna hos geldin

  Kyzlar bisey soyleyin ya iy yapmysmyym supriz nasyl dusinyosunyz iy koti

 72. Aynen Defnem ya Raghot baya kara sevdaya tutulmuş ?? adamın gözleri parlıyor Tapu denince bakalım Tapusu gelince ne yapacak ama evlenmeden önce Raghot ile Tapu baya sinirliydi adama bide sürekli karşısına çıkardı Bay karizma Raghot ?? adım adım takip ederdi ya ??

 73. Bu Raghot gerçek hayatta pek dizisi yok gibi ya sadece kördüğüm dizisi ünlü galiba bide yeni evlenmiş herhalde ??

 74. Kyzlat musa geldi durmadan azarlyyor bide arabaya kendi tasydy bacagym kuryk ya?????simdide arabada oturyorum durmadan azarlyyor brnde susmus oturyorum napiyim yani ?????

 75. Nazım gul çiçeğim zulişim esna hoş geldin canlar nasılsın

  Nazlam saolasın canım amin

  İncem formalite evlilik mi yaptı sen canım ay sen şimdi evlimisin yoksa bosandınızmı

  Bide kusuruma bakmasın bu formalite evlilik nasıl oluyor

 76. Ay Fatih dizisi ve sba final yapıyormuş galiba şu Fatih dizisi çok saçmaydı Muhteşem yüzyıl benzetmeye çalışmışlar ama onun kadar tutmadı seyirci artık yemiyor ya böyle çarpık çarpık anlatımla tarih dizilerini ?? sbaya diyecek kelime bulamıyorum zaten Ferhat ile Aslıdan artık hiç bir cacık olmaz ??

 77. Ay DEFNEM Nasil İnsanlar var Ya Evlendi Hayla sanamı Bakıyor Hakkaten tiksinçmiş Yazık onun Karısına Nasıl Nefret ederim Öyle İnsandan Allah İslah Etsin. Bi sene Bundan Evvel Benimde Başıma geldi Böyle Bişey benden 15 yaş Büyük bir Adam Bana Aşık olmuş Güya Dünyayı bana zehir Etti Ailem Bi müddet beni Yalnız Hiçbi yere Brakmadı Hayatımın En Kötü Günlerindendi O adamdan Neler Çektim Allah bildi Allah’ından Bulsun Şimdi Bile Dışarı Çıkarken içimde bi Korku Oluyor

 78. Duymadim zulusum ee bende bi tv acinca yakalayamiyirum dizileri ah ah zulusum ah elin kolun varolsun sanirim dizilerin finalin kacirmisim hayat sirlarinda kiz cocugun buluyormu deye final oldumu kesdilermi onu bilemedim (( nese kiz gulcicek sen her zaman haklisindir yok onlara bi kiz anladim sen git onunla evlen mutlu ol sonrasi adam tam esek ciksin onlar senle kuslu kalsalar bile gitme onlara onlara verecek tek kursunumuz yok gulcuceyim unutma senin kapina yalvarmaya olum intarla bile gelse getmiceksin ona aynen ole yap aferin akrabaya getmek cok kotuya bazilari mutlu yasar bazilarida mutsuz senle gurur duyorum akrabana gitmedin icin aferin zorlasalarda evden kac polise sikayet ettt)))

 79. Çiçeğim ev işi ile uğraşıyorum sen napyon??
  ???
  SALİHAM formalite evlilik kağıt üstünde evlilik demek yani karşı tarafla aranda hiçbir duygusal bağ ve yakınlık kurmuyorsun iş icabı gibi :)
  ???
  Aynen öyle Zülişim :)
  Ay isabet olmuş Final yapmasi. Bir Mucize olsun da final olmuş sevindim :)

 80. Hoş Buldum SALİHA Ablacım Şüküridare ediyorum. Sen Nasılsın MMeleğim izin Durumunda Değişiklik Varmı Ablam
  ….
  Nazlam Teşekkürler Tatlım Şükür idare ediyorum. Sen Nasılsın iyimisin ?

 81. Ay Defnem nasıl biriymiş öyle ya tövbe tövbe böyle insanlardan iğreniyorum ya ??

 82. Iyim aba yo dilim bacagym kyryldy??ay saka canym iyim asada iki yorum var onu oku ve fikrini soyle LUTFAM

 83. Kolay Gelsin Defnem. Ben Uzandım Biraz Canım İşlerden Canıma Kına geldi Dinleniyorum

  Zülişim Sb Finalmi Yapıyor Dedin Bilmiyordum Zaten İzlemiyorumda Kaç Vakittir ya iyiki Bitmiş ??

 84. Saol melek yari iyim sen nasilsin desem ya cocugun nasil yene ayni hastalikmi allah sefasini versin ya allah yardimcin olsun melekim bune cocuga ne vermissin neyi var boyle olmus eee benim anam bir ise yariyorda ne desen doktora git birazda kendi veriyor tavsiye cocuga ne iygelib gelmeyeceyini)))

 85. Evet Gülçicek final yapma durumu varmış ya her an bitebilir bende pek izlemiyorum şu Jülide yüzünden ??

 86. Ha tamam hayat sırları bildim şimdi ya onun finalini izlemedim ya sadece ilk bölüme bakmıştım başrol oyuncusu oğlan ile kız baya iyiydi yakışıyorlardı sonra bakmadım pek ??

 87. Nazlacim iy yapssin eee ona ne hediye vereceksin adamin her seyi var senden alacagi bi opucuk olsa))))) nazliyam)))????hediye ne olsun ya adami his yapmissin kizdirmissan adamizi sende soyle beni azarlayinca cok tatli gorunuyorsun deya azarlamana mal gibi bakicakmisin)))) kiz

 88. Zulis abla Esna abla Defne abla Saliha abla Turkan abla herkes fikirini soylesin LUTFAM supriz nasyl olurmy oyle yapsam

 89. Valla Nazlacım Ne Söylüyüm Gözlerim Ağrıdı Okurken Bide ben Pek anlamıyorum Bu Süpriz İşlerinden Ya Sen Anlayanlara sor Tatlim. Bana Göre İyiki doğdun Demek bile Güzel Bide Bi şiir Filan Tam olur ben Maddiyata pek Önem vermem Aslında Sen Bilirsin Gülüm

 90. Çiçeğim hem de nasıl bakmak??Senin de yaşadıkların zormuş. Allah hepimizin namusunu,canını kötü niyetli kişilerden korusun ???

 91. Ay canim yemeli olsaydi bakardin zulusum dadi kacti deye bakamadin????bende peki izlemedim ama ben en cok final yapan dizilere onem vererim??starda veriyolardi nese zulusum????

 92. Aynen Defnem bir mucize olsun dizisi reyting yüzünden bitmiş dün öyle kanalları geziniyordum rastgeldi ya ama ben bir sezon kadar sürecek zannediyordum ?? o hayat benim dizisinin biraz farklısıydı izlenmedi demek ??

 93. Bende Görmedim Radhotun Başka Dizisini Zülişim Belkide var biz Görmedik ama Tapunun Gördüm bi kaç Dizisini

 94. Ay zormuş ya sizin yaşadıklarınız ben çok korkarım öyle sürekli peşimde dolanan bakan olursa çok şükür öyle bir şey gelmedi başıma Allah tüm kötü niyetli insanlardan korusun hepimizi ??

 95. Amin defnem amin ??nazliyam soyledim zaten iy yapmissin evde ama hediyen bana sorarsan opucuk olsun ????o her supruzu sana yapmis istersen bu kes damat ayakabisi alll)))) saka nazliyam???kiz keski bas basa supruz yapsaydin ya deviyetiedemi baylacaksin bu arkadaslara nese artik yapmissindir had hayirlisi ay pastanin yuzerinde bisey yazman lazim?

 96. Ha tamam o zaman ya benim haberim oldukça sana yazarım Esnacım mesela aklıma geldi 8. Gün diziside final yapabilir atvde oynuyor galiba bir yerde duymuştum ??

 97. Kizlar biraz bu nazliyanin fikirinden basetseniz fikiri nasil beyendinizmi hangi hediyeyi alsin musaya yardim edermisin nazliyaya kizlar huhu))

 98. DEFNEM ay bir de kızı uyutarak mı yaptı bu iğrençliği alçaak midemi bulandırdı pisss??
  Bu aşk değil bir sapıklık bir kadının rızası olmadan ırzına geçmenin hiç bir bahanesi olamaz bu hata değil gaddarlık hayattımda en nefret ettim şey bir kadına bu şekilde sahip olunması nikahlı kocasının bile böyle bir hakkı bulunmazken yabancı erkek nasıl böyle bir iprençlik yapmaya cesaret edebilir bir bayana?
  Birde Radhot Yuvaç SEN ADAM NISIN diyor ulan o adam değil ama sen de adam değilmilsin senin kızına dokununca adam olunmuyor ama sen başkasının kızına dokununca adam olunuyor öylemiii Radhot sapığıı

 99. Evet Zülişim Allah kimselerin Başına Getirmesin Çok Kötü bi Duygu Allahü Teala Bizleri Her daim Korur İnşallah

 100. lalalalilalali papababppaapapabababpappababap
  iste yeni birgun
  iste yeni bir nese
  iste yine ben burda
  TATLİ ARKADASLARİMİN YANİNDA
  pappapapapapabababbabpapappa ay oldumu acaba sarkim burada soylenemiyo bende sozcuklere dokturdum basini pappam

 101. Zülişim ayıptır söylemesi benim çok talibim oldu?? universitede bile iki yakın arkadaş birbirine girmişti benim için ??
  ???
  NAZLA bitanem bu kadar entrikaya ne gerek var. Direk yapın partinizi. Valla ben hiç anlamamki bu işlerden.. Anlamlı bir hediye al pahali olnayan. Valla ben zaten evleneceğim insana baştan soyluycem benden sürpriz bekleme. Sürprizleri sen yapacaksin bol bol hediye alacaksın bana diycem erkek değil mi bu baksın bana ilgilensin benle ?????

 102. Ya Esnacım dizi biraz mafya tarzı dizi ama hiç doğru düzgün izlemedim Burcu Biricik galiba kızın adı o oynuyor mavi gözlü sarı saçlı bir şey ?? bide dedim ya Fatih dizisi final yapıyormuş 6. Bölümde galiba yanlış olmasında

 103. Ay Esna alemsin ayakaby narden cykdy ??????oldum gulmekden

  Turkan ablam evet ama oyle olsun istedim nede olsa ilk dogam gunu beraberiz

  Bellam nasylsyn iymisin janym Iremsu nasylsyn iymisin janym ay Bellam surizi okudym ay gulmekden oldum ????

 104. Gerçekten mi Defnem ya öyle hiç kimse benim için kavga falan etmedi ?? öyle talibim falanda olmadı ??

 105. Defne ablam bu musa tanysdygym gunden beri her gun bi supriz yapyor ya bende bi kere yapiyim dedim hem ilk defa oldugy icin buyik olsun istedim

 106. MELEĞİM formalite evliliği şu düğün dernek nikah var ama birlikte olmak yok ayrı yaşadık yani köyden şehre gelin gittim ve ayrı evde yalnız oturdu ve yeni boşandım o evlendikten sonra yani
  O evlendiği için beni rahatsız edemez artık onun boşanma şansı yok da yok çok şükür eşinin ailesi öyle bir aile ki boşanmaya asla müsade etmezler
  Rabbim büyük beni korudu kolladı Rabbime bin şükür ne kadar şükretsem azdır

 107. kozlar ve nazla ben dun bir sey yazmistim spama dusmustu cikmis detaya girmeden yazmistim. sayfa 262 3. ve 4. part da saat 16:41 de okuyabilirsiniz .

  nazla sana spamda dedimya bu iste

 108. Aynı Düşüncedeyiz Defnem Aynen Bide Hediyeyemi Düşüneceğiz Bencede Erkek Almalı Hediyeleri Ya Bide Kızlar Benim Düşüncem Maddiyata Ne Gerek var bazek ik Cümle Yetiyor İnsanı mutlu Etmeye Bazende Dünyanın Parasını harcayıp hediye Alsan önemsiz

 109. Ay defne beklemezmi bu erkek senden supruz valla helal olsun sana desene supruz yapmaktan bitib olursun))) zulusuk kiz sen butun dizileri ezberlemissin ya alkis sana?????helal olsun ya sana ezber bozan olmussun aferin kiz bundan sonra dizide olub biteni senin kutup hanenden oyrenmeliyim)))

 110. hosbulduk Gulciceyim iyiyiz sen nasilsin .

  Nazla okudunmu benim deliliyim iste.

  KİZLAR BİDE O SUPRİZDE PASTA BOGAZİMDA KALMİSTİ BU DA YAPTİGİMİN VEBALİ OLDU.

 111. Yok ya Esnacım sürekli evdeyim ya dizileri ondan biliyorum yoksa pek ilgimi çekmiyor bide yeni başlayan dizilere ayrı merak duyuyorum ?? yoksa çok izlemem bide burada çok konuşuyoruz diziler hakkında ??

 112. Yok ya Esnacım sürekli evdeyim ya dizileri ondan biliyorum yoksa pek ilgimi çekmiyor bide yeni başlayan dizilere ayrı merak duyuyorum ?? yoksa çok izlemem bide burada çok konuşuyoruz diziler hakkında ??

 113. Teşekkürler İsabellam İremsum Prensesler Şükür iyiyim bende Daim İyi olun İnşallah ❤❤❤❤
  ….
  AMİN Zülişim

 114. Zülişim Senin Sınav Sonuçların Ne zaman Çıkacak Canım Mutlu Haberlerini Bekliyoruz ??

 115. Aman zulusum ozure ne gerek var bitanem birinide odul olarak yazdin ya))))) kiz olur bole seyler bende 2tane istiyirum cikmiyor) yorum))

 116. aa Gulcicek sinav dedinde bugun acik ogretim sinavi yokmu oyle biliyorumda

 117. Iremsu isabela nasilsiniz kizlar sizin hakda olan bitenleri bilmiyirum ya duymadim hic surekli ah kalbimdeyim uramiyorsunuz ki ((( ee her sey yolundami sapik kizdan kurtuldunuzmu bari allaha sukur ya kecmis olsun kendine dikat et artikya)))

 118. NAZLA SENDE O KADAR ZAHMETE GİRME YALAN ATMA DİREK BENİM GİBİ KACİRT GİTSİN.. ( isabella )

  KİZLAR SİZLER OKUDUNUZMU ( iremsu )

 119. Hoşgeldin Pırlantam :)
  ???
  Esna,Çiçeğim aynen öyle hayat zaten yordu beni bir de sürpriz falan çıkarmasınlar başıma ?? Bir erkeğe en büyük hediye benim işte sürpriz de benim daha ne istiyor?? Erkek milletinden sevgini,ilgini eksik etmeyeceksin. Sevmez öyle erkekler şaşalı şatafatlı şeyleri. Sürpriz yapıp sonra triplerle simariklikla canindan bezdireceksen hiç anlami yok. Erkeğe karşı sade,şefkatli ve ılımlı olursan bu yeter. Ha tabi sürpriz yapabilirsin illa hareketlerinle doğaçlama uygun zamanlarda abartmadan..??
  Bu benim düşüncem..
  Herkese sürprizlerinde başarılar :)
  ???
  Gerçekten Zülişim evet :)0

 120. kiz esna zir bu sayfaya yazar buluyorum useniyolar beni dinlemekten yazmiyolar zor kollarindan tutuyorum buraya yazdirtiyorum bak iremsu mizmizlaniyor zaten tasarimim var diye tuturdu birakmiyorum o giderse kimse yazmaz bana yine kendime yazar ararim KİZLAR ASLİNDA BENİM GİCİK CADİM HEP YANİMDA OTURUP BEKLİYOR ETKİYİ ONAMİ YAZDİRSAM NE YAPSAM.

  kiz esna senin hic bir seyden haberin yok neler oldu gecti ( iremsu )

 121. Tamam defnem ozaaman nazliyayi bi pisete koyalim musaya supruz edelim musanin ondan onemli deyerli neyi varki nazlidan baska eee nazliyani posete koyalim hediye yapalim bu olurmu defne)))))

 122. Nazlam hayatimm..suprizin güzel canısı beyendimm??..hediye olayınada gelirsek bilemedim ki şimdi?..krişe saat parfüm kol düymesi gibi şeylerde ola bilir ama..daha değişik bişeyler için düşünmeliyizz..

 123. Hosbuldum DEFNEMMM…
  ayy efede bana hep supriz yapar ama ben ona fazla yapmiyorum efe hoslanmaz yaparsanda sade hediyende hep sade uygun olacak oyle sasali abartili seylerden pahali hediyelerden buyuk seylerden hoslanmaz bende supriz yapmam fazla arada yaptimida guzel biraz abartilimi bilmem sen okudunmu dediyimi.

 124. Aynen Defnem Erkek Milletini Bencede Çok Şımartmayacaksın Ne Gerek Var Ki Kadının Şefkati İnceliği Sadaktı Sevgi Dolu Sözleri Yeterde Artar Bile ??
  ….
  Yok İsabellam Bu gün Değildi Zülişim in Sınavı çoktan Oldu bi kaç gün önce sadece Aklıma geldi Soruyum dedim

 125. Doru buraya girmedimdendi iremsu ah kalbimde oluyorumda simdi kimseler yok buraya yerlestim direk))) basiniza her ne geldiyse kecmis olsun allah sizi kotu dusmanlardan korusun kiz bela gozlerine bise oldun duydum kecmis olsun canim sabik olayi bitimi canim hatirlatmayim konumuza davam edelim zaten kendini peki iy his etmiyorsun ( ouzden yormayum iremsuyuda tuturmussun onu bunu yazmaya kizim hizmetci yokmu yanindaya birak kiz rat gun gorsun ya gozune bise oldu gunden tutumussun kizin yakasindan birakmiyorsun canim ya ama arkadaslarla konusurken kef aliyorsun bitanem kefine bak???

 126. Bende dün süpriz yaptım acil gel kötü durumdayım diye ondada elime yüzüme bulaştırdımm???..cocuk bana kızdı beni neden böyle cağırdın die?

 127. Hazalim hosgeldin teyzem okudu aksam yazdiklarini biraz korkutmussun ama guzel olmus ilk gunler ilk suprizler eminim arkadaslarininkinden daha iyidir.

 128. Çiceğim sınav sonuçları 3 haftaya anca açıklanıyor bende merak içindeyim işte ????

 129. Güzel fikir Esnacim?
  ???
  Hazalım hoşgeldin burada takıl??
  ???
  PIRLANTAM doktorunla buzlarınızın erimesine sevindim :) iyileşince onu ailene dahil edeceğine hiç şüphem yok??
  BELLOŞ aynen öyle bak Efe de öyleymiş ben okudum tabi senin sürprizini :) Kadın zarifligini,sadeliğini,nezaketini ilgisini ve sefkatini koruduğu sürece erkeği zor günlerde idare ettiği sürece hiçbir şeyin büyüsü bozulmaz aşk da tam gaz devam eder ;)
  Sonra sürpriz falan ne istersen yap..

 130. Evet yaa????nazla korkutdumm cocuğu??.haklı tabi bi yerde.bende düşününce sonra biraz abartmışımm?

 131. yokkkk esna ben onlara guvenemem asla yazdirtmam onlara akilarindan bir seyler yazarlar guvenim yok onlara iremsuda ne yapalim yazsin artik ikizim deyilmi hep yanimda olsun iyi kotu acarsa yapistiriciyla yapistiririm birbirimizi siyam ikizi oluruz.

  hazalim gozlerim daha iyi yakinda almanyaya gidicem tedavimin asamalari icin.

 132. Arkadaş erkek milletinin kitabını yazdım ???? Tüm DNA sini çözdüm ee tecrübem de var tabi????????

 133. Defnem sen dedin hediyesi benim bende nazliyayi posetleyelim deye aklima geldi ya bi pilan yapmaliyiz dusundum bi nazliya beyenib beyenmemeni bilmiyorum sen yaninda olmadin zamanlar onu hatirlatacagi bi kucuk bi hediye et derim)))

 134. İncem hı anladım şimdi iyi bari kazasız belasız atlattmıssın inşallah birdaha yasamazsın

  Gül çiçeğim melek aynı canım daha bir değişiklik yok

  İyi olmana sevindim

  Zulişim canım iyi olmaya çalışıyorum melekte aynı

  İsabellam iremsum hoş geldin cici kızlar

  Esna kusuruma bakma yazdığın bazılarını anlamadım

  Kızım engelli oyuzden çok sık rahatsıslanıyor hemende atlatamıyor

  Defnem sen nasılsın bugün neler yapıyorsun

  Ay kız senin ne çok talibin çıkmış öyle sen niye birini tercih edipte evlenmedin beyenmedinmi onları

  İnşallah rabbim gönlüne göre birini verir

  Nazlam valla canım bende pek anlamam öyle şeylerden ya ama hediyem matti birşey olmassın manevi bişey olsun

  Mesala zamanın olsaydı bir atkı örseydin

  Yani biliyorsan tabi daha çok özel bişey olurdu

  Bilmiyorum sen bilirsin

 135. evet Defnem dun senin yorumundan sonra ona kocaman sarildim ayy cok mutlu oldu bana kizini cok ozledini soyledi bana derdini acti ama bilmem onu aileme dahil edemem ya bende sevgimde bir yer alamaz o gicik cadi.ama bir sey var konusmalara guzel etkileyici senin gibi yurekten

 136. Esna neden olmasyn kyz beni bu kutyya salyn ve musaya gonderin ??ay saka kyz saka varmadan olurim ben ????

  Hazal ben korkutmyjam ama iyje azar yijam bacagym kyryk numarasy yuzinden
  ????

  Saliha ablacym tesekurler dusinirim bisey bu gun

 137. ZULEYHAM CANIM SINAV COK IYI GECTI ❤❤❤❤ NAZLAM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤SALIHAM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM MELLEK NASIL OLDU INSALLAH IYIDIR ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ INCEM BIRTANEM HOŞBULDUM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN TATLIM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 138. Kizlar kusura bakmayin gitmem gerek basim cok ariyo sismiste simdi annem tekrar buz koysun tekrar gelirim insallah ayy asiri ariyor yarim saate gelirim birine yalvaricam yazmasi icin.

 139. Ne bela almanayami ahah iy yolculuklar simdiden canim dikatet kendine kiz ikiniz bir yapissaniz nereye varirsaniz))))
  Hazalim cok sukurku iysiniz)her zaman iy olun) bu arada alev neden hoslanir bilirmisin hazalm)

 140. gitmeden Defnem sana bir sey soylicem bugun bizim eve geldiler bana gecmis olsuna kucuk kuzenim dediki BURAK DEDE hepimiz gulme krizine girdik oda soka girdi.

  evet esna hemde oyle birine yalvarmak mahv olucam.

 141. Bellam cok sevindim birtanem..cok sukur hep iyi ol canim??..
  Defne harikasin??..artik sitenin..Aşkım kapışmazı sensin???

 142. Ay dahada kendini harab etme bela bence sen her gun zaten yeterince yalvardin yaz diye yeter belam kuslu rolu yap oise yarar)) allah sefani versin belacim hadi gite dinlen ya sonrasi arim var demeya dinlen biraz gelirsin biz her zaman buradayik kacmiyoruz ki))

 143. Okudum nazliya ama citi olub olmamani bilmiyorum mesala boyle olsun kendini posete koyursun ))) keremede soyle musani partiye gutursun yani evne ya evet sonrasi sen ondan once posetlen haa tl ilede musaya geliyorum dersin kutla partini ee ama hediyede vereceyin olsun nazliyam))) hediyenide posetin icne koyarsin eee poseti acinca sem cikib supruzunu yaparsin nazliyam)))) kizlarida bi dinle ne diyor)
  Ben bis anlamadim kiz alevin en sevdiyi bisey ne hazalim ya ben pekide onunla konusmadim sen biliyormusun bugun bayagi neselisin nesen estik olmasin))) hazalim)

 144. BELLOŞ BURAK DERKEN BURAK OZCIVIT MI GELDİ SIZIN EVE O MY GOT ADRESİ NERDEN BULMUŞ ??
  AY BEN ÇOK ŞAŞKINIM

 145. Defnem ben sana dedimya listemde bir arkadas daha onla gorusmemin kolay olmasida abimdi bu 3. gelisi size dedim yarin ozel konuklar var sabah geldiler ayy basim cok ariyorben gittim BURAK DEDE.

 146. nazla sey olurya maket pastadan cikar sende maket pastadan cik hediyen de.

 147. BELLOŞ çok kıskandım ???
  Fahriye de geldi mi :)
  Burak Ozcivit senin abinin arkadaşı mi aile dostu mu oldunuz şimdi ee Burakin numarası da vardır şimdi sende ? of bana çok uzak ya ne kadar şanslısın Allah’ım Burak Ozcivitle arkadaş olmak şahane neler konuştunuz peki

 148. evet fahris yengede geldi hic oyle oturduk kahvalti felan ettik konustuk baya burak asiri espirili burak abinin yaninda fahris yengede ayni ikisi asiri uyumlu bir kelimeyi beraber ayni anda soyluyorlar cok iyiler .

 149. Ay defne burak isimini duymamis havalara uctun kiz dur yakalayim seni baba ocaginda rol yapmisdi izlemismisin o diziyi bu turli dizinin sonu nasil bitir bilemedim ya (((

 150. Ya Allah’ım neden bana denk gelmiyor böyle şeyler ???kurban olurum onu verene..

 151. Yok Esna fahriye hamile değil sağlık sorunları olduğu için kilo almış :)
  Ama yakında olacak insallah içime doğuyor ;)
  Esna uçmaz miyim kız havalara ben çok seviyorum Buraki canım o benim❤❤❤❣❣❣ baba ocağıni izledim tabi tüm dizilerini

 152. Kız İsabella sende ne şans var ya vallahi heves ettim desem doğrudur ?? ya demek onlar evine geldi Fahriye Evcen nasıl biri güzel birimi ??

 153. Desene dizi izledim gonlume hapis etim onu))))ay yerim defne ya seni ah kiz bende sana bayiliyorum))) defne kesin burgun bulussaniz kesin ama kesin kalpden gedeceyin beli defnosum isalla firsat seninde ayana gelir ya uzulme kiz sana yeni kirizma bulalim)))) aa sorunlarimi var insalla cozulur ne olurdu ki birgun hamile olmasa. Ki cabuk yaosa sala cocugu aaa))) defnos ben ikizler burucuyum baksana bana nasil biriyim ben ne moda var simdilik hakimda)))))

 154. Milletdeki şansa bak ya bize ise her yer aynı ?? bende biraz önce gökyüzüne bakıyordum uçak gidiyordu onu seyrettim halla halla ?? bendeki şansa bakın işte İsabella senin gibi şanslı olmak isterdim ya gerçekten ??

 155. Ay kizlar pardon ya yalnis harif koymusum cabuk cocuk yap sala demek istedim))))) iremsu nerden bileyim hamile olub olmamasini kac yil di evlidiler onlarda beren sat gibi cocugumu olmuyor yakinda olur ya isalla ee hayirlisi)))

 156. Defnem inşallah bir gün Burak Özçivit ile tanışma fırsatı bulursun ya gerçekten ????

 157. İsabellam bende bir yerde görmüştü fahriye hamile diye

  Bak buraya söyleyecektim ama unuttu

  Siz söyluyince geldi aklıma

  Hı demekki yalanmış

  Zulişim üzme kendini belki bu daha hızlıdır senin için

 158. Defnem sende üzülme kısmette varsa görürsün burakını

  ????????????????????????????????

 159. Sağolun Saliham Zülişim yok evli barklı adam tanışmasam da olur artık o da herkes gibi fani işte :)
  Saliham Melek nasıl oldu

 160. Geldimm kizlar nasilsiniz , beni soran varsa ÇOK KÖTÜYIM ? ağlamaktan gözlerim şişti , yorumlara sadece göz atdim doğru düzgün bakamadim göz yaşlarim telefonuma damliyip duruyor çok kötüyüm ay bu Ichcha’nin 3 günlük göz yaşini 3 dakka-da döktüm yemin ederim ?
  Sizler nasilsiniz bakalim ..
  Saliha ablacim evet dolabin içinde iken yaziyordum sabah , alem kizim evet hihi ?
  INCEM seni çok özledim nasilsin gül sen bol-bol , ben burda aglamaktan gözlerim şişti ?
  Nazlam rica ederim , okuldan döneli baya oldu biliyorsun sen ama iyi degilim döndügimden beri o yüzden yazamadim ?
  Aşk olsun Züliş beni unutmuşsun ama ? sen nasilsin ?
  Kizlar kötüyim diyorum ama endişelenmeyin aslinda hem kötüyim hem iyiyim ama yine-de kötüyim saçma – sapan bir şey yüzünden , ne yapim kötüyim işte

 161. Belkide Defnem ben sadece dedim ki bir kerelikte olsa görme şansın vardır belki ?? sonuçta ünlü birisi bide son filmi baya izlenmiş ya rekor kırmış galiba ??

 162. Manyacım seni unutmadım ya yazacaktım gerçekten aklımdaydı özür dilerim ya ?? o kadar yorum yazıyorum ki aklımda her şey anca yazıyorum herkese cevap veriyorum ?? sen aklımdaydın yazmadım diye aklıma bile geldi yalan söylemiyorum gerçekten ?? sen neden ağladın mahsuru yoksa söyleyebilirmisin ben iyiyim teşekkür ederim ??

 163. Kısmet Zülişim de ben doğuştan şanssız olduğum için çoğu şeye ihtimal vermiyorum kiz ben okyanusa gitsem suyu çekilir ?? ???? gördüm zaten bir kere yakındık..
  ???
  MANYA noldu kız catlatmasana bizi kuzu..

 164. DEFNEM soylemeyi unuttum cok yardim severde ben sabah dusunce hemen kosup geldi yaramada bakti iyiya.
  Manya hosgeldin Saliha abla hos geldin.

 165. Belkide kısmet Defnem kısmetinde görmek varsa o da olur?? ya bende şanssızım işte nerdee bendeki o şans ben anca gökyüzü bakar hayal kurarım anca ama sadece hayalde kalıyor her şey ?? millet uzaya çıkıyor ben ise hala gökyüzünde uçak seyreder oldum ya kaderim buymuş işte ??

 166. İyi aksamlar kizlar nasilsiniz?
  DEFNE CİM nasilsin?
  ZULEYHA SEN nasilsin
  DEFNE neden oyle dusunuyorsun?kendini sans
  siz gorme
  DEFNE CİM GİRDİGİN HER YERE İSİK SACİYORSUN SENİN OLDUGUN YER HET CİCEK BAHCESİNE DONER bence suyu kurutmak ne demek
  eve yeni geldim tej evlenmis kizlar suan bakiyorumda:)

 167. yaaaaa kizlar oyle demeyin siz cok sanslisiniz 1 . bizim arkadaslimizin sansliligi
  2. kalbiniz
  3.eger cok sansli olsaydiniz kotu bkri olurdunuz sizin sansiniz sizsiniz.

   1. iyiyim çok şükür zülişim yarım saate annem geliyor onu bekliyorum :) sen ne yapıyorsun canım :)

    1. Filizcim Bende ne yapayım işte aynı evde oturuyorum öyle işte?? oo ne güzel annen gelecek demek senin adına çok sevindim ??

     1. :) Allah razı olsun zülişim Rabbim sana da hep iyilik versin inşallah :) aynen sorma kız en çok yemek yapmaktan kurtulacağıma seviniyorum :D

     2. Ne güzel işte sende biraz rahat edersin Filizcim Bende hiç anlamam yemek işinden ??

 168. İyiyim FİLİZİM Sen Nasılsın Bugün Göremedim Seni İyisindir İnşallah

  1. çiçeğim benim iyiyim annem gelecek diye bu defa ben ona yemek yapayım dedim bir de temizlik eklenince bu saat oldu valla sen nasılsın gülüm

   1. Kıyamam Kolay Gelsin Bitanem Bende Göremeyince Merak etmiştim Allah Daim iyilik versin. Şükür İyiyim Bende❤

 169. Berrak Burdayız Nasılsın Nevar ne yok kördüğümü bende İzledim biraz az önce Evet Tapuyla Tej manyağı Evlendiler

 170. Evet canim benim iyiyim tesekkur ederim ben asagida okudum sakin sansiz oldugunu dusunme bence sanlisin kiz demedi ben sana kafana tokadan baska sey takma diye:)
  ZULEYHA tej duagi a hayalet gormus gibi oldu.teji ancak tapasya yola getiracek bence

 171. GUL CİCEK iyim canim disardaydim az once geldim evet dizinin son 10 dk 15 dksini izledim bitti.oyle biraz canim sikuldi disarda
  neyse senin gunun nasil gecti nasilsin?
  ESNA canim ben sadece buraya yazarim daima o sayfayi acmadim hic

 172. Berrakcım Hep İyi ol Canım Banamı yazdın bilemedim yorumu Yinede Cevap vereyim Dedim. Evet Bencede Teji Tapu Akıllandırır ?

  Gizem Hoş geldin Nasılsın ❤

 173. MANYAM bitanem hoşgeldin?
  Bende seni çok özledim
  Ama neyin var niye alıyorsun vakim sen kıyamam ben sana sil bakim göz yaşlarını sen hiç ağlama hep gül canım benim Manyam?

 174. Filiz ablajym nasylsyn iymisin janym

  Kyzlar bizim ah kalbim sayfasyna Somanikan bombasy patlamys galiba

  1. iyiyim canım annem geldi yemek yedik bomba ile ilgili gelişmelere devam ediyor diğer özette vereceğim detayları ;)

 175. Teşekkürler Berrakcım Şükür iyiyim Bende Günümde aynı Canım Değişik bişey yok ?

 176. Her zaman iy olasin filizim bu kes yalan soylemiyorsun dimi gercekden sapa saglamsin dimi gunlerdir olub bitiyorsun hastaliktan cok sukur bugun iy sindir)))) ay anen uzun yoldan geliyor kizlar sandelyenizi odunc ala bilirmiyim)))) anonim sen yaseminin akrabasimisin kiz onuda carsana gelsinya ozledik beni neden cardin bi demek istiyorsun kuzum)) ne olmus kuzum kiz buradn ole kolay kacma ya biraz konussan)))

  1. iyiyim canım hasta değilim esnoş başım ağrıyor ara ara ama onu artık hastalık olarak görmüyorum ya Allah daha büyük sıkıntılar vermesin yeter ki ;)

 177. Ozaman pardon ya bilemedim anonim diyer anonimler cok ya ozur dilerim anonim bilemedimde))

 178. MANYAM hoş geldin neden Ağlıyorsun İyimisin Kötü bişey yoktur İnşallah

 179. Ya kızlar bu Tapasya zaten Radhotla evli değil miydi şimdi basıl evlendi psikopat kart zampara ile
  Tapasya Veer ile de bu şekilde evlenmişti yani yüzünü gizleyerek ??
  Tapasyanın oyunları işte bir de o koca kara büyük annesi tam bi kara cadı kadın ama sürekli söylediği o söz çok doğru TANRIM EN İYİSİNİ BİLİR evet Tanrı değil de ALLAH dese daha iyi olacak ama neyse gene inançlı ama inançlı kadın nasıl onun kadar kötü olabiliyor hiç anlamış değilim belki sadece dili söylüyor ama kalbi kötü?

 180. Bencede Berrakcım Tapu anca bunların hakkından gelir ya ama herşeyi düzene koyacakmış Tapu ??

 181. Allahım yarabbim bugün ne yorum yazdığımsa çıkmadı ya tövbe tövbe ????? yakında yorum yazmayı bırakacağım bunun yüzünden ??

 182. Yok Zülişim tabikide inaniyorum sadece sabah yazmişsin ya herkesin ismini unuttuklarim varsa affola demişsin oradaki kizlarin isimlerinde kendi ismimi aradim bulamayinca dedimki ” Aaa Züliş beni unutmuş” iyi olmana sevindim Züliş ?
  Defoş sen nasilsin , yakindik demişsin niye gidip tanişmadin Nurak ile gazeteciler mi basti? olsun belki bir daha karşilaşirsin inşallah , Burak ile tanişman için duaciyim sende benim Vivim ile tanişmam için dua et ? çok mutlu olurum
  Isabella , Iremsu hoşbuldum nasilsiniz kizlar ? Bella gözlerin nasil oldu daha iyidir inşallah canim
  Hoşbuldum Nazla sen nasilsin , nişanlilik nasil ?
  Şimdi kizlar aglamamin nedeni şu ki bu gün saat 14:10 – da okuldan çiktim biraz canim sikkin idi saat 14:40 gibi eve geldim gelirken markete girdim çikolata , misir falan aldim biraz Hint filmi izlim diye sonra eve geldim daha izlemedigim 3 tane filmi önüme koydum seçim yapmam için hangisini izleyecegime o filmler:
  1) Ek Villain , 2) Hasee Toh Pasee , 3) Barfi 2
  ve gözümi kapadim 10-a kadar saydim ve Ek Villain filmi düştü baş röllerinde bayildigim Shraddha Kapoor ve yakişikli karizmatik Siddharth Malhotra izliyorum film başliyali olsa olsa bir 10 dakka oldu hemen başröl kiz Ayesha(Shraddha Kapoor ) öldürildi bir kadin düşmani manyak Rakesh tarafindan üstelik hamile iken sonra film 2 yil geriye gitdi çok agladim gözlerim şişti birde film 2 saat 4 dakkalik idi o yüzden buraya gelmem uzun sürdü birde filmin baş röl erkek oyuncusu Guru ( Siddharth Malhotra ) dövüş sahneleri harika idi birde Rakesh var kadin düşmani sapik her defa karisi ile kavga etse bir kadini deşerek öldüriyor ve bir kadin ona ezik , sümsük , işinde başarisizsiz dese hemen kadini karnindan deşiyor bir alet ile manyak ve bu seferki kurbani malesef Ayesha oldu oysa kiz hiç bir şey yapmadi ama Guru sevgilisinin intikamini aldi Rakesh’in kendi karisi Guru’nin babaligi bir mafia adami tarafindan öldurildi çocuguna ise Guru sahip çikti , çok agladim ama dedim ya saçma-sapan bir şey yuzunden ? bir insan karakter için bu kadar aglarmi ya ? Deliyim işte….

 183. BERRAK sağol canım bilmukabele çok zarifsin hoşgeldin ??
  Doğru diyorsun da BERRAKCIM evren bana pek adil davranmadı ya da adildi ben kabul etmedim bilemiyorum. Kılpayı kaçırdığım çok şey oldu şu hayatta bazen zamandan,bazen imkandan bazen maddiyat bazen başarısızlıktan kaybettim çoğu şeyi.. Biliyor musunuz kızlar insan bazen öyle bi noktada oluyor ki ya yaşayabiliyorsun ya da ölebiliyorsun Araftasin yani. Ben kendimi bazen yok etmeyi çok istedim hatta köyümüzde bi uçurum var böyle bi adım kalmıştı kendimi atmama ama yapamadım sonra. Ne bileyim yaşadığım hayal kırıklıkları beni çok sarstı. Özellikle sevgilimden ayrıldığım dönem. Ailemin içler acısı durumu bitmeyen sorunlar. Neyse işte genelde izdirabliyim belki de isyankâr olduğum için .. mutlu olamıyorum

 184. Tekrardan kusura bakma Manyacım bundan sonra unutmam söz ?? ya nasıl bir filmmiş öyle ya korku filmi gibi tövbe tövbe bende olsam senin yerinde bende ağlardım insan haliyle etkilenir hintliler böyle filmler yapıyormu şaşırdım doğrusu ?? ay bir daha izleme Manyacım böyle filmler insanın psikolojisini bozar bu tür filmler lisede böyle bir film izlemiştik bir hafta etkisinden kurtulamadım ??

 185. Berrakcım Tapu anca bunların hakkından gelir ya ama herşeyi düzene koyacakmış Tapu ??

 186. Rabbim Sıkıntılarını Gidersin DEFNEM Gönlü Temiz Arkadaşım İnşallah Bundan Böyle Allah Yardım eder Sana Bütün Sıkıntılrın Yok Canım

 187. Ya ÇOK HIZLI YAZIYORSUN YAVAŞLA çıkıyor ya bu sisteme ne benim hızlı yazmamdan??
  GÜL ÇİÇEĞİM napim işte evde pinekliyorum?
  İnternette dolaşıyorum sürekli ve tv seyrediyorum hiç doğru düzgün ev işi de yapmadım tembelliğim tuttu bu gün?
  Sen napıyorsun?
  MANYAM kıuz Alkah iyiliğini versin senin beni yine güldürdün Evet sen delisin ama tatlı deli?

 188. Kiz MANYA bu muydu cimcime terlik yok mu terlik şu yaramaz Manyaya atmak istiyorum kızlar ?????? Allah seni napmasin aman tek filmden dolayi ağla ben de kötü birşey oldu sandım

 189. Kızlar Veerin Bıyıklrı Gidince Eskisinden İyi olmuş Dimi Bıyıklıyken?Süreşe Benziyordu hani Ah Kalbimde Pragyanın İlk Aşık olduğu Vardıya O Önceki Veerde Hindi Burunuydu ?

 190. İyi Seyirler İNCEM. Bende Dinleniyorum Hiçbişey Yapmıyorum Ya Yoruldum İçimden Tv izlemekte Gelmiyor Sizlere Bakıyım Dedim ?

 191. At Defnem Terliği . Sayiden Bende kötü bişey Oldu Sanmiştım Manya Allah İyiliğini Versin Alemsin Bunun İçin Ağlanırmı ??kız hiç

 192. Aglamamak mümkin degildi ki Defoş Shraddha benim en en en sevdigim star ? bir sapik onu öldürdi nasil aglamim ? aman ya rab onu degil canlandirdigi Ayesha karakterini ama olsun onun karakterini bile öldüremez birde bu filmde ki Rakesh manyagi diyor ki :
  – Ben karimi öldürmek istiyorum o beni ne zaman evden atsa , seninle niye evlenip çocuk yaptim ki dese diger kadinlar gibi onu deşe – deşe öldüresim geliyor , ama onu öldüremem çünki onun için öldürecek kadar çok seviyorum ama ne zaman karim ile tartişsam bir kadini öldürmem lazim , o kadinlarin ölümi beni mutlu etmiyor ama bana huzur veriyor …
  Ne biçim sapik manyak bu ya ?
  Tamam Zülişim sorun yok öptüm seni tatliş Züliş ?
  Gül sen Incem bol – bol gül ..
  Ay kizlar bana ne oldu böyle yine bina’nin tepesine çiktim Ayesha’nin ölümi bende bir depresyon yaratti , birde bissüri kadinlar deşildi akşam zaten çok kötü bir rüya gördüm ay benim içimde bir sikinti var sanki Ayesha’nin başina gelen benim başima gelecekmiş gibi , gelse( tövbe allah korusun) Guru gibi bir sevgilimizde yok , adamin karisini öldürip intikam alsin …
  Kizlar Ek Villain filminin tanitimini Shraddha ile Siddharth Ah Kalbim dizisinde Abhi ile Pragya ilk evlendikleri zaman yapmişlardi hatirliyormusunuz hatda Shraddha Teri Gallian şarkisini canli canli söylemişti

 193. Defnem Allah tüm sıkıntılarını alsın inşallah insan haliyle yaşadıkları onu etkiliyor ya bir tür bunalım gibi bir şey işte İnşallah bundan sonra ömrün boyunca daha mutlu olursun inşallah ??

 194. DEFNEM tatlım sen de baya sıkıntılı günler geçirmişsin geçmiş olsun ama bidaha sakın kendini yok etme falan gibi öyle şeyler düşünme Allah korusun ve Allah hep yanında olsun ve yardımcın olsun İnşallah

 195. yaaa kizlar suan yorumlarin hic birini okutmadim ayyy simdi hastaneye gidiyorum doktorumun bir seye ihtiyaci var hastanede onlarla bakacak gozume sonra geri gelirim yormlari okutmadim suan cunku siz istemezsiniz sadece yazmasini soyledim.

 196. Kızlar Gece Nasip Olursa Gelirim Size İyi Sohbetler Başım Ağrıyor Dinleneyim Biraz

 197. Ya bir tarayıcı indirdim tövbe tövbe indirmez olaydım tarayıcı ekranda şöyle reklam var Dul arkadaş aranıyor yazıyor tövbe tövbe ????

 198. Kizlar sizin bazi yorumlariniza katilmiyorum , fikrimi söylemiyorum ama lütfen alinmayin çünki anlamiyorum anlamaya çalişiyorum bazen defalarca okuyorum Türkçe bilen arkadaşlarima soruyorum öyle yorum yapiyorum …

 199. Tamam MANYACIM ederim dua. Ama bir daha film için bu kadar ağlama. Gözyaşlarını ileride sevgilini kandırmak için sakla gerçi sende gözyaşı bitmez?? ay Manya seviyorum seni kiz?
  ❤❤❤
  Çiçeğim atacam terliği :) Sağol Çiçeğim umarım hepimizin sıkıntısı gecer. Ya Çiçeğim doğduğumdan beri düşünürüm. Dünyada rahat olmadığını imtihan dünyası olduğunu biliyorum şükrediyorum gözüm yükseklerde de değil ama işlerim hep ters gidiyor. Mesela ben psikoloji okumak istedim puanım yetmedi geometri yapamiyordum. Babam özel üniversite için kredi çekelim dedi ama kabul etmedim çok pahalıydı. Ilk o gün dünyam başıma yıkıldı. Sanata ilgim vardi olmadı. Ne bileyim hayallerim elimin arasından kayıp gitti. Allah’ım diyorum beni sevdiğin için mi bu kadar ugrastiriyorsun yoksa sevmediğin için mi???
  Ben sabah niye uyaniyorum niye varım uyanmak için sebebim mi var niye böyle çaresiz ve zayıfım.. gibi gibi. Neyim eksikti hayatı iyi yaşayanlardan.. Bunu niye anlattığımı da bilmiyorum..

 200. Tamam MANYACIM ederim dua. Ama bir daha film için bu kadar ağlama. Gözyaşlarını ileride sevgilini kandırmak için sakla gerçi sende gözyaşı bitmez?? ay Manya seviyorum seni kiz?
  ❤❤❤
  Çiçeğim atacam terliği :) Sağol Çiçeğim umarım hepimizin sıkıntısı gecer. Ya Çiçeğim doğduğumdan beri düşünürüm. Dünyada rahat olmadığını imtihan dünyası olduğunu biliyorum şükrediyorum gözüm yükseklerde de değil ama işlerim hep ters gidiyor. Mesela ben psikoloji okumak istedim puanım yetmedi geometri yapamiyordum. Babam özel üniversite için kredi çekelim dedi ama kabul etmedim çok pahalıydı. Ilk o gün dünyam başıma yıkıldı. Sanata ilgim vardi olmadı. Ne bileyim hayallerim elimin arasından kayıp gitti. Allah’ım diyorum beni sevdiğin için mi bu kadar ugrastiriyorsun yoksa sevmediğin için mi???
  Ben sabah niye uyaniyorum niye varım uyanmak için sebebim mi var niye böyle çaresiz ve zayıfım.. gibi gibi. Neyim eksikti hayatı iyi yaşayanlardan.. Bunu niye anlattığımı da bilmiyorum

 201. Çiçeğim atacam terliği :)  Sağol Çiçeğim umarım hepimizin sıkıntısı gecer. Ya Çiçeğim doğduğumdan beri düşünürüm. Dünyada rahat olmadığını imtihan dünyası olduğunu biliyorum şükrediyorum gözüm yükseklerde de değil ama işlerim hep ters gidiyor. Mesela ben psikoloji okumak istedim puanım yetmedi geometri yapamiyordum. Babam özel üniversite için kredi çekelim dedi ama kabul etmedim çok pahalıydı. Ilk o gün dünyam başıma yıkıldı. Sanata ilgim vardi olmadı. Ne bileyim hayallerim elimin arasından kayıp gitti. Allah’ım diyorum beni sevdiğin için mi bu kadar ugrastiriyorsun yoksa sevmediğin için mi???
  Ben sabah niye uyaniyorum niye varım uyanmak için sebebim mi var niye böyle çaresiz ve zayıfım.. gibi gibi. Neyim eksikti hayatı iyi yaşayanlardan.. Bunu niye anlattığımı da bilmiyorum

 202. DEFNE canim inan dseni cok iyi anliyorum .Bszen insan kendini herseyden sorumlu tutuyor beya badina gelen hetseyde birilerini birseyleri sorumlu tutmak istiyor hayata kadererseye isyan ediyor. Bu zaman zaman hepimize olur.
  Ne DEmek ucurum HİC DUYMamis olayim
  senin gibi tahsilli kulturlu hayati bilen aklilli inancli bir kiza hic yakismiyor o sozler sakin oyle dusunme
  benimde umutsuzluga kapildigim anlar oldu sonra fark ettimki hayatla ilgili cogu firsati kendim kacirmisim veya yanlis kararlar almisim birde sotle dusundum belkide benim icin hayirli olan budur dedim.
  Bazen bana diyorlar ya senin ne derdin olabilirki oh keyfine bakiyorsun gez toz keyfine bak falan iste hersey oyle olmuyor Defne herkesin kendine gore uzuntusu kederi oluyor canim.
  BAK DEFNECİM
  evet hayat belki sanada firsatlar sundu yollar acti sans tanidibelkide sen goremedin degerlendiremedin kimbilir
  FAKAT sunuda unutma CaNim
  belkide senin icin boylesi hayirliydi bilezsin.
  İSYan eetme BAK SU KADARİNİ soyleyim isyan ettikce her daha kottuye gidiyor hayat daha kotu oluyor.emin ol.
  Bu yuzden daima sukret olumlu dusun senden daha kotu durumdaki insanlari aklina getir o zaman isyan etmezsin
  umutsuzluk bir insan icin en kotu seydir umut kaybolursa hayat cekilmez olur
  canim bak bu hayatta amansiz hastaligi olan insanlar var evi olmayan kimsesi olmayan ac olan savasin ortasinda yarinin ne olacsgini bilmeyen gelecektan umudu olayan hayal bile kuramayan ve Allah i hic taniyamis insanlar var birde bunlari dusun het seye ragmen hayata tutunuyar
  cok yer cok insan gordum cok hayat tanidim defne ve sukretmetmeyi ogrendim bu hayatta DEFNE
  hayat bu dunyafan ibarette degil hep imtihan icindeyiz sabirli olmaliyiz hayatim
  DEFNECİM KSUUSURA BAKMA UZUN YAZDİM
  msjini okuyunca yamak istedim SENİ UMUTSUZ GORMEK İSTEMİYORUM .inaniyorum ben guzel gunler seni bekliyor
  gider ayak uzme beni tamam mi DUNYADA VE AHİRETTE DAİMA MA MUTLU OL dDEFNECİM

 203. Tamam MANYACIM ederim dua. Ama bir daha film için bu kadar ağlama. Gözyaşlarını ileride sevgilini kandırmak için sakla gerçi sende gözyaşı bitmez?? ay Manya seviyorum seni kiz?
  Tamam MANYACIM sorun değil ben öğretirim sana Türkçeyi anlamadığın yerleri sor. Iste Defne alttaki şu yorumu açıkla de hemen anlatırım sana kimin yorumu olduğu önemli değil bitanem..?

 204. Defnem seni azda olsa anlıyorum ya bende aynı durumdayım işte ne istedimmse olmadı hep bütün terslikler beni buluyor sanki ben üniversite okumak istedim ama ailem izin vermedi okudum lise ise doğru düzgün puan kazandıracak kadar eğitimi yokyı aöf okuttular onu okuduğumdan beri çekmedim sıkıntı kalmadı şimdi bile çekiyorum ya bütün yakın arkadaşlarım üniversite okuyor ben ise evde oturuyorum öyle onlar giderken benim içimden bir şeyler eksiliyor hep onlara heves ettim durdum ya ?? dört beş senedir evde duruyorum öyle bir yerlerde iş bulayım diye çabaladık ama olmadı ama hala bekliyorum işte umudumda kalmadı artık desem yeridir bilmiyorum daha ne olacak bilemiyorum ??

 205. Zülişim ÎNCEM BERRAKCIM sağolun ???
  BERRAK ben bu söylediklerini doğduğumdan beri düşünüyorum zaten. Tek taraflı incelemiyorum ki hayatım hiçbir şeyi ama bu düşünceleri kafamdan atamıyorum sorgulamadan yapamiyorum. Herşey anlamsız herşey saçma.. Niye bu kadar basiretsizim niye herşey ters aman neyse işte bugün de ben içimi dökeyim dedim üzgünüm ??? ben biraz mutsuzlugumla başbaşa kalayim size iyi sohbetler kizlar..
  BURASI DOLMUŞ SEN ANLAT KARADENIZIN SON SAYFASINA TAŞINALIM GELİNCE YAZARIM BEN ❗⁉⁉⁉

 206. Tamam Defoş’um ağlamam bir daha evet ileride sevgilim olursa onu kandirmak için saklim göz yaşlarimi ?
  Bende seni çook seviyorum ? sen bana abladan , arkadaşdan daha ötesin keşke seni görebilsem o kadar çok istiyorum ki ?
  Sorarim o zaman anlamadigim şeyleri sende katlanirsin artik bana Defoş ? şimdi-den geçmiş olsun ?
  Ben zaten senin şiirli , sabah yazdigin yorumlarini hemen – hemen her yorumunu screenshoot ediyorum ? birde diger kizlarin yorumlarini mesela Nurdan ablanin , Incenin , Zülişin yorumlarini birde Filizin özette yazdigi bazi cümleleri mesela Dinsizin hakkindan Imansiz gelir gibi cümlelerini screenshoot ediyorum ????
  Kizlar teyzem geldi birazdan dönerim ben bilgilerinize ?

 207. DEFNE CİM CANİM
  bende hayal kirikliklarimi anlatsam burdan avusturalyaya yol olur

  DEFNECİM tabikide ALLAH deni seviyor ne demek neden varim Varsin cunku Yuce Allah oyle istedi O isteseydi seni hic yaratmazdi mutlaaka var bir bildigi zayif degilsin sen guclu kizsin dimdik duyorsun bak
  hayellere gelince malesef her istedigimiz olmuyor su hayatta
  belkide bu hayellerimiz isteklerimiz bizim icin hayirli olmayacakti biz bunu bilemeyiz
  sen olumlu dusun gelip gecici olsn bu hsyati cok takmamaya calis isyan etme zayifliga dusme gor bak her sey daha guzel olacak
  iki cihanda mutluluk dilerim canim sana
  ZULEYHA canim sende oyle dusunme sen bircok universite okuyan pkumus kizdan daha degerli sin eksigin yok fazlan var
  fakat bazi seyler kismet birde senin icin hayirli olan budur belki aof okuyorsun bak evinde buda guzel hatta orgun okumaktan daha iyi takilma buna sonucta sende okuyorsun diploma alcaksialacaksin
  hem bunlar onemli degil guzel kalbin insanligin her seye bedel bu yasta bu ne karamsarlik

 208. DEFNECİM inan seni cok iyi anliyorum bazen bende kendimi dunyanin en sanssiz insani sanardim bunlari asmak biraz oluyor yada artik zamanla alisiyorsun defnecim ogrenilmis caresisizlik misali anlayacan
  iste bir sekilde atlatiliyor basiretsiz degilsin bi kere bunu unut hic mi yok mutlu olacagin seyler dusun biraz
  hem bak insanlar hep kendinden daha iyi durumdaki insanlara bakar niye benim yok niye boyle diye hep uzulur Oysa
  hic kendinden daha kotu durumdaki insanlara baksa sukredecek elindekilerin kiymetini anlayacak
  DEFNE CANİM her zaman faylasabilirsin burda oldugum surece seni dinlerim uzuntune ortak olurum tanismamiz hos olmamisti ama iste bende herkes gibi biriyim canim keske karsilikli oturup sohbet edebilsek canim elimden ancak burda yazmak geliyor sana gulmek yakisiyor kis :)

 209. KIZLAR aranızda Hz.Yusufu izleyen var mı?
  Ben kaç defa seyrettim bilmiyorum ama denk gelince yine seyrediyorum kopamıyorum ekrandan
  Hani sevgiden aşktan bahsediyoruz ya işte gerçek aşk gerçek sevgi Hz.Züleyhanın Hz.Yusufa karşı beslediği aşk ve sevgi
  Herşeyini kaybetti Zenginliğini güzelliğini gözlerini gençliğini ama aşkını ve sevgisini kaybetmedi?

 210. Sultan fani canim izlwmiyorum suan ama dizide nedense her daim izletiyor kendini trt 1 acik bizde suan

 211. Incem ben izlemiyorum öyle eski tarz dizileri ama Yusup ve Züleyha’nin romani’ni okudum kendi ana dilimde

 212. Amin DEFNEM İnşallah. Defnem Allah bir Kulunu Severse onu Sıkıntıyla Sınar neden Böyle Düşünüyorsun Canım Sıkıntılı Günlerin Geçer İnşallah bigün Belkide Aksine Rabbim seni Çok sevdi O yüzden Sıkıntıyla Sınıyor. İnsanız Hepimizin Sıkıntılarımız Var Hayat Ne Yazıkki Herkese Adil Davranmıyor Bazen Geçmişime Dönüp Baktığımda Umutlarım sanki Kayboluyor Boğulacağımı sanıyorum Geçmişi Unutmak istiyorum Ama Ne yazıkki İmkansız Benimde Çok Hayallerim Çöp oldu Ellerimin Arasından Kayıp Gitti Bâzen Okadar çok Ağlarım ki Neden? Neden Bunlar benim Başıma geldi Sonra Allah’ın İmtahanı Bu da geçer Diye teselli Veririm kendime. Bide bunları neden Anlattım Demişsin İyiki anlatıyorsun en Azından kalbin Boşalıyor İnan bende Sizlerle sıkıntılarımı Paylaştığımda Biraz oolsun Hafifliyorum..

 213. DEFNEM ZÜLİŞİM Ben Bulamadım Sayfayı Kızlar Hangi Sayfaya Taşındınız

 214. ANONİM canım aynen Hz.Yusuf tekrar tekrar izletiyor kendisini tabi bir de dizi gerçekleri anlatıyor kurgu değil o yüzden de çok seviliyor
  MANYAM canım keşke izleyebilsen okumakla izlemek arasında çok fark var Rabbimin mucizelerini gösteriyor özelikle Züleyhanın gençleştiği sahneyi izlemeni çok isterdim ben o sahnede çok duygulanıyorum ağlıyorum ne kadar güçlü her şeye kadir bir Rabbimiz var bizim diye?

 215. Buradayım Çiçeğim Defnem gelsin sen anlat Karadeniz son sayfasına taşınacağız ??

 216. KİMSE yazmiypr sanirim bende gideyim DEFNECİM yazdiklarimi okursun mutsuzlugunla basbasa kalma canini skma uzulme biz burdayiz yanindayiz dikkat et kendine opuyorum seni

 217. Hoş geldin Zülişim Bi Görmeyince Taşındınız Sandım Canım
  ….
  İncem Hz. Yusuf’a bende bakıyorum

 218. Ben bilmiyorum ya kendisi dedi ben gelince sen anlat Karadeniz son sayfasına taşınacağız diye neyse ??

 219. İsabella yazmış ya sen anlat Karadeniz son sayfasına isterseniz sizde yazın burası baya dolmuş sizi bekliyorum orada ??

 220. kizlar hayir Defnem ben gelince yazarim dedi bence kizlar hadi ben ordayim gelin isterseniz son gunlerim konusalim biraz.

 221. DULTAN fani canim haklisin o dizinin oyle bir ozelligi var bence herkrs hic olmaxsa bi kere izlemeli diyorum canim ben kalk gidelime bakiyorum suan trt 1 buda guzel eglenceli aile dizidisizi canim

 222. ÇİÇEK BERRAK INCE Manya TÜM KIZLAR SEN ANLAT KARADENİZ SON SAYFADAYIZ SOHBETLER BAŞLAMIŞ BILE ORADA❗❗❗❣❣

 223. Gul cicegim?? canimm..bende odamdayimm iste..hmmm ne konusalimm ki. Haaa bellaydi dimi burak ozcivitle tanisiyormus dimi?

 224. Defnem ben bulamadım yazıyorum ama diyor böyle bişey bulunamadı diyor

  Herneyse yeni sayfa gelince yazarım

 225. Saliha abla menuye gir sen anlat karadenize bas sonra en usteki sen anlat karadeniz 11 nisanda calan sarkilar buna tikla gel.

 226. Merhaba kızlar selam size nasıl baklim ve defnem sen nasılsın canım ve melek sen nasılsın canım ve Hazal sen nasılsın canım ve Züleyha sen nasılsın canım ve filizm sen nasılsın canım ve gizem sen nasılsın canım Gül çiçek sen nasılsın canım manya sen nasılsın canım hepinizi nasıl kızlar sizlere nasıl baklim ve sizleri çok özledim ve neler yapıyorsun ve sizleri çok seviyorum

 227. İyi akwamlar kizlar nasilsiniz iyimisiniz her kese sevgiler
  Elam
  İsabellam
  Gulciceyim
  Filizcim
  Helinim
  Manyacim
  Zuleyhacim
  Ruyacim
  Melekcim
  İiremsucum
  Hepinizi cox seviyorum.ben pek yazamiyorum anca akwamlari vakit buluyorum ama hepiniz aklimdasiniz…

 228. İsabellam bitanem nasilsin kuzum inwaAllah hep iyi olursun…anladigim kadariyla sende zor gunler yawiyosun kewke yaninda ola bilsem kuzum tam olaraq neyin var bebegim ??? Seni cok opuyorum cok seviyorum

 229. ELAM WEKERPAREM NASİLSİN CANİM İYİMİSİN KUZUM HADİ GELDE DERTLEWELİM…SENİ COK COK SEVİYORUM BAL BOCEYİM OZLUYORUM SENİ …EEEE CANİM SRN NELER YAPİYOSUN GUNUN NASİL GECİYO İYİSİNDİR İNWALLAH GULYUZLUM??????

 230. NİHANİM HOSGELDİN BEKLE SANA YASADİKLARİMİN OZETİNİ GECİCEM BİRTANEM BUGUN SENİ COK ANDİM SENİ COK SEVİYORUM HOS GELDİN NİHANİMMMM TATLİ CİLEYİM PARLAYAN PİRLANTAM.

  ELA YOK MİGRENİ TUTMUS MAALESEF

 231. Nihanim simdi benim sevgilim efe ona bir kiz asik oldu biz milanodayken efenin pesinde gezdi sonra is. donduk birgun bir cocuk tuttu cocuk beni optu efeyle kavga ettik efe gitti sonra konusmadik felan ayrildik sonra baristik dogrulari ogrenince sonra biz bu kizla sahada karsilastik dovustuk kavga ettik ben buna tekme attim bayildi sonra bu hastaneye ben kodese sinra sucsuzlugim ortaya cikti bu kiz saplantili oldu hep beni oldurmeye calisti tehditler savurdu oldurmek icin neler yapmafi son olarak benim gizume asitli sprey sikti gizlerim suan gormuyor tedavi oluyorum suan gormuyorum yakinda almanyaya tedavinin devami icin gidicem kiz yakalandi deli oldundan hastaneye attilar hergun sorun cikariyor iste kisaca boyle birtanem.

  NİHANİM HADİ GEL BİZ SEN ANLAT KARADENİZDEYİZ O SAYFAYA GEL BAK ASADA NERE OLDUNU TAM YAZMİSİM GEL BEKLİYORUM ORAYA YAZ.

 232. İsabellam mulamadım canım ya herneyse

  Hepinize hayırlı geceler

  Görüşürüz ballar ????

 233. ahhh ya bulamadinmi Saliha abla sende derdini yakardin bizle bugun hep sikintilar dertler konusuldu simdi herkez istirahate gecti Allah senin sikntilarinida alsin Dertlerine dermanda versin kizinada sifa versin Allah rahatlik versin iyi geceler yarin gorusuruz kendini uzme diyer cocuklarini dusun yipranma

 234. ELAM HAYATIM NASIL OLDUN DAHA IYLEŞMEDIN MI GUZELLIM SENI COK ÖZLEDIM HAYATIM KENDINE IYI BAK CANIM BENIM ????

 235. FILIZIM BIRTANEM VALLAH NE YAPIYORUM KOMŞUMUZUN DUGUNU VARDI YENI DUGUNDEN GELDIM OYNAMAKTAN AYAKLARIM AĞRIYOR VALLAH CANIM

 236. Rana Defnem ve gülçiçek siz çok seviyorum ve Defnem çok seviyorum canım arkadaş çok çok çok çok çok çok çok seviyorum Defnem dedi ki:

  Defnem sen çok teşekkür ederim canım arkadaşım ve gülçiçek sanada çok teşekkür ederim canım arkadaş sizlere çok seviyorum kızlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu