Kördüğüm

Kördüğüm 264. Bölüm Özeti (Part 3. ve 4.) # Anneciğim, Özür Dilerim

Kördüğüm 264. Bölüm Özeti ile alakalı ilk iki partın özetini an ve an anlatmıştık Şimdi sizlere bu yazımızda aynı bölümün son iki partını vereceğiz. Bu bölümde gerçekleşecek en önemli olay Meethi annesi Ichcha’dan özür diledi. Tapasya Amla’nın gözlerini açmak için uğraşıyor daha fazla meraklandırmadan 27 nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturalım.

27 Nisan Kördüğüm Özeti

26 Nisan Kördüğüm özeti yani kördüğüm 264. Bölüm  özeti 3. part Jogi’nin Tapasya ile karşılaştıktan sonra konağa düşünceli gelmesi ile başaklar. Divya kocasına ne oldu da böyle üzgünsün diye sorunca Jogi saklamaz. Yolda Tapasya ile karşılaştığını ama konuşmadığını söyleyince Divya ağlamaya ve Jogi’ye isyan etmeye başlar. Çünkü evde Tapasya’nın adının dahi geçmesine engel olmuş ve yasaklamıştır. Divya kaç kez aramak istese de JOgi ile aram kötü olmasın diye kendini frenlemişti. Şimdi Jogi eve gelmiş. Tapasya’yı gördüm deyşnce Divya kızmakta kendini haklı görür. Ancak Jogi ağlamaya ve kızına sarılamadığı için çok üzgündür.

Tej’in Meethi’yi sorduğunu söyleyip böyle bir terbiyesiz bir adamla benim ne kızım Tapasya’nın ne de torunumun işi olmaz. Ama Tapasya bize sormadan evlendi. Benim ve öfkem hala geçmedi. Beni yok sayan evladım varsa ben de onu yok saydım. Yolda bile görsem yolumu değiştireceğim. Sen de sakın konuşma deyip Jogi gidince Divya iki çeşme iki göz ağlar. Tapasya ise Bundella evinde babası ile yaşadıklarını düşünüp, babacığım bunu vefa borcumu ödemek için yapmak zorundayım. Keşke ne için bu zorluklara katlandığımı bilebilseydin. O zaman bana karşı bakışın çok farklı olurdu. Babacığım bu oyunu sonuna kadar devam ettireceğim diye kendi kendine söz verir.

Meethi, Annesinden Özür Diler Kördüğüm 264. Bölüm Özeti

Kördüğüm 264. bölüm özeti devam ediyor. Ichcha, Kanha ve Mukta Damini Barçala adlı okulun ödül trenine katılır. Bu yılın onur ödülüne Ichcha layık görülür. Ödülünü almak için kürsüye gelen Ichcha’ya konuşmacı kadın övgü dolu sözlerle Ichcha’yı övdüğü bir anda arkalardan bir ses yükselir. Pardon, söyleyeceklerim var benim diye seslenince. Konuşmacı kim seslendi diye bakınca davetlilerin arkasından Meethi’yi görür. Konuşmacı, Ichcha’nın kızı olduğunu görünce sahneye kadar çıkmasına müsaade eder. Meethi hemen mikrofonu eline alır.

kördüğüm 264. bölüm özeti resim 3

Kanha ile Mukta kesin kötü konuşacak. Annesini rezil edecek diye düşünmeye başlar. Şahsen ben de öyle düşündüm. Bakalım Meethi ne diyecek? Meethi sahneye çıkıp mikrofonu aldığında hemen geçmişten bahsedip lafı annesine getirir. Kendi çocukluğunun annesiz geçtiğini ve kendisini terk ettiği için bu zamana kadar çok kızgın olduğu hatta çoğu zaman nefret ettiğini yüzüne dahi söylediğini ama bu gün annemin ne kadar fedakar olduğunu sizlerin sayesinde görmüş oldum. Sizlerin huzurunda annemden özür dilemek istiyorum deyip annesi Ichcha’ya karşı dönüp ellerini birleştirip özür dilerim bunca zamana kadar sana karşı yaptıklarımdan dolayı. Beni affedebilecek misin anneciğim der. Ichcha zaten ağlamaya müsait bir yapısı var. Gözlerinde yaş görmediğimde artık şaşırıyorum. Ichcha da hemen ağlamaya başlar.

Amla, Gerçekten Evli Misin? 27 Nisan Kördüğüm Özeti

27 Nisan Kördüğüm özeti devam ediyor. Tapasya evde tek başına ağladığını gören Amla ne oldu? Niçin ağlıyorsun diye sorar. Tapu, hiç bir şey yok deyip lafı geçiştirdikten sonra niçin alnında sindur yok senin? (Var ama boya halinde toz halindeki boyayı kasdetti sanırım.) Yoksa o altındakini Veer sürmedi mi? Sanırım alnında yuvarlak işaret olan sindur değil başka bir şey. Tapasya bir anca bu oyun bitsin diye Amla’ya yükleniyor. Sen, Yuvraç’ın bakıcısı mısın? Yoksa Veer’in eşi mi? Mai nereye gitse seni götürmüyor. Sen kendine gel. Aklını başına al. Bak alnına bile sinduru Veer sürmemiş. Veer gerçekten seni seviyor mu? Yoksa Gunwanti seni kullanıyor mu?Artık bunun farkına var Amla.

27 nisan kördüğüm özeti resim 3

Tapasya, ben buraya geleli kaç gün oldu. Benim gördüğüm hizmetçiden bir farkın yok. Veer’in sana karşı bir sevgisi olduğuna emin misin? diye aklına gerçekleri getirip Veer’den bir an evvel ayrılmasını, yerine Veer’in gerçek eşi Ichcha’nın gelmesini planladı. Bakalım Amla gerçekleri görebilecek mi? Amla Tapasya ile konuştuktan sonra bileziklerini ve evli olduğunu gösteren eşyalarını çıkartıp odasındaki duvara boş boş bakmaya başlar.

Görümcelerin Savaşı (Tapasya & Gunwanti) Kördüğüm 264. Bölüm Özeti

Kördüğüm 264 devam ediyor. Mai, yemeklerin yapmaya yardım etmeyen Amla’nın yanına gidip Amla yemeklere neden yardım etmiyorsun sen diye kızmaya gelir. Ancak Amla üzgün bir şekilde bileziklerini çıkarmış, boş boş baktığını görünce şaşırır. Sen Bundella gelinisin. Neden bilezikleri çıkardın diye sorunca Amla ise hayır ben Bundella gelini değil, hizmetçisiyim. Sindur sürme ve Magastra takma ile gelin olunmuyor. Bir yuva kuramadım. Varsa yoksa evde temizlik yemek bulaşık işleri yapıyorum. Veer ile bir hayatım yok diye sitem eder. Mai ise ben bitti demeden bitmez. Ben git demeden bu evden kimse gidemez. Şimdi git işinin başına dön diye Amla kızar.

kördüğüm 264. bölüm özeti resim 4

Amla da ağlaya ağlaya gider. Kapıda Tapasya ile karşılaşır. Amla’yı üzdüğü için Mai’nin yanına gider. Bu kızı üzmeye hakkın yok. Evli olan oğlunu habersiz Amla ile evlendirdin hem kendi oğlunun hem de Amla’nın hem de Ichcha’nın hayatını mahvettin. Veer’in bir eşi var o da Ichcha der. Mai ise gülümseyerek. Hayır Tapasya Amla Veer’in eşidir. Ichcha bu eve asla giremeyecek der. Bakalım iki görümce (Tapasaya ve Mai) mücadelesi nasıl sonuçlanacak. Kızlar özet nasıl olmuş yorumlarınız bekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

238 Yorum

 1. Özet harika olmuş Filiz , bu aralar dizi çok heyecanli hem Tv de takip ediyorum hem özetleri senin eline , emegine saglik bir sonraki özete sabirsizlaniyorum inşallah onda-da ilk ben olurum?
  Kizlar hediyem ne acaba ?

 2. MANYAM tatlım sana hediye Vivi senin ülkene gonderiyoruz?
  Sen nerde oturuyordun Azarbeycan mı?
  ANONİM canım ben Türkiye de yaşıyorum
  Evet ya Şakşr çok komik ben onun gülüşüne bile katılıyorum gülmekten ARTİİİSSTT???
  Babası da çok komik Şakire KENDİNE HEDİYE AL dedi o gitti araba aldı adam kalp krizi geçirecekti OĞLUM KÜÇÜK BİR ŞEY ALMIŞSIN UÇAK ALSAYDIN YA dedi???
  Bu akşam da ADLAN AİLEM var onlar da çok eğlenceli?

 3. BELLOŞ şair derki:
  Bazen her istediğin olmuyorki hayatta
  Sevmediğin ot dibinde biter,sevdiginse uzakta?? Türk mu bu doktor hadi hayırlısı bakalim
  ???
  Galiba Zülişim ?
  ???
  Allah’a emanet ol Berrakim bekliycem seni.
  ???
  Hazalım ben izledim insanlik suçunu ama tiksindim inan. O Gökhan denen cinsi sapığı kısırlaştırmak lâzım pis herif ya. ?? annende benim gibi herşeyi inceliyor. Me güzel işte hayat dolu.. ?

 4. turk deyil dogma buyume alman ama turkcesi bizim gibi harika kadina bak yaa bu hastaneye gelmek ne demek o gelirse olurum insallah kizi hayor derde gelmez offf yaa Defnem hic istemiyorum ben kadindan kurtulmak isterkrn yaa kadin unlu profoser namiünü var buraya gelmek ne demek aklim almiyor off gicik cadi.

 5. Teşekkürler Incem , bayilicam şimdi Vivi gönder benim ülkeye yok Azeri değilim , Türkmenistanli’yim ?
  Iyiyim Zülişim sen nasilsin ?
  Isabella ben Rusya’ya gittigimde küçüktim orasinin Rusya oldugunu bile bilmiyordum ama ülke soğuk, rüzgarli bir ülke özellik ile kiş aylari ama yaz tatili için Maldivler iyi bence ?
  Kizlar Meethi oyun , plan peşindemi acaba yoksa gerçekten barişicaklarmi ?

 6. offf yaaa suan soktayim buseyle iremsu tiyotra hazirlamislar suprize bak sozde bana supriz ben hep oturuyorum yada uzaniuorum tabi yurusem duserim diye kendimkini anlatim.
  benle efeyi evli cift yapmislar ben hamileyim birde siveli siveli konusuyorum hep aseriyorum kocam yok bendr tutturuyorum kocam gelene kadar dogurmucam ama hep aseriyom ayy bide busra teyzeye laf soyluyorum allahim busra teyze evlenmeden beni istemicek daha neler yapmislar bana neler kizlar simdi efe beni asagiya indirecek prova icinmis sonra gelirim ben.

 7. Defnemm canım diğer sayfaya bisey yazdım oku birtanem.buraya gelince görmemişsindir

  Evet ya annem hayat dolu bi kadın.aynı sen?..kız evet annemde öyle söylüyor.gökhan pisliği önüne geleni hamile bırakıyor????.

  Bellam insAllah sende olursun??

 8. Ya aide diyer sayfayy oku bu gunki yorumlary yukarda Jogi benim kyzym dilsin iste onu oku

 9. Amanın o ne İccaya ödül vermişler tövbe tövbe buna ödül verende de akıl fikir yok ?? ya bence salaklık kategorisinde en iyi ödülü İcca alması lazımdı ????
  Ayy Jogi takur yine dayanamadı yazık adama Tapu gibi kızı var ya adam ecelinden evvel ölecek bide reddetmiş bu kaçıncı reddetme Tapuyu kızı evden kovsa iki gün sonra tekrar çağırıyor ya bu Jogiyede güven olmaz artık ??
  Amlaya acıdım ya Tapu sayesinde aklı başına geldi yeni farketti herhalde eve hizmetçi olarak geldiğini ?? ya bu soğan erkeği Veerden hiç kimseye hayır yok ya gerçekten

 10. Alemsin Belloş hadi bakalım :)
  ⚘⚘⚘
  Manyama hint filmi CDleri veriyoruz?????güle güle güle kullan canım
  Yok MANYACIM Meethi plan peşinde değil ana özlemi var tek plan peşinde olan Visnu yani Akash babasinin intikamı icin. Bu Akash yüzünden Meethinin başına öyle şeyler geliyor ki oh ohh hatta felç kalıyor ???anasi gibi saftirik..

 11. Belkide Berrakcım ya evet ya orası hep baharat korkuyormuş bide sıcak ya insan dayanamaz ya ?? onların baharatı çok ünlüymüş

 12. Ay kyzlar misafirlerim gelmeye baslady ben aradym musayy adamyn biri dedik meraba beyfandi nasylsyn iymisin ben polisim bi arasdyrma yapyoruz sizin eve geldim kysa zamanda gelirmisiniz konsudan aldym numarayy hadi cabuk gelin dedi musada tamam heman gelyorum ama anlamadym dedi adam dediki gelince anlatyrym fiy kapatdy

 13. PAPATYAM ne pilan ya polismi ay enisteme yazik niye yapicaksinki ne yapdi eniste.

 14. Oku anlarsyn hadi yukardan tykla cabuk bak misafirlerim var onarla ilgilenicam ben yazarym sen oku git

 15. Ben geldim huhu ZULEYHA ABLACİM CANİMve EFSANE İNSAN DEFNE ABLAM canlar nasilsiniz ozledim yav:)
  DEFNE ABLAM vishnu meethinin evlenecegi oglan
  akash ise henuz dizide yok canim o muktanin evlwnecegi kisi
  :)

 16. Kızlar size bi sey sorucam..bu içça oğlu kahna mı ne kahna ölecekmi?? Öyle duymuşdumm..

 17. Okudum HAZALIM çok güldüm ??
  O dizideki Gökhan survivordan meşhur olmuş yapmacık bi oyunculuğu var zaten?
  Sen çekmezsin inşallah aşk acısı..
  ⚘⚘⚘
  HOŞGELDİN AIDEM??❤
  ❤❤❤
  Zülişim bilmez miyim Banker Biloyu evet???

 18. Incem , Defnem ikinizede teşekkürler , hediyelere BAYILDIM gerçekten harikalar , inanilmazlar ❤
  Defoş bu arada CD derken bu akşam yeni Hint filmi izlicem 2017 senede vizyona girdi ama izleme şansim olmadi bu gün izlicem inşallah filmi tanitim
  Film:
  Filmin ismi : DJ
  Filmin tarzi : aksiyon
  Gösterime girdigi yil : 2017
  Baş röllerinde : Allu Arjun , Pooja Hegde

 19. Ben geldim huhu ZULEYHA ABLACİM CANİMve EFSANE İNSAN DEFNE ABLAM canlar nasilsiniz ozledim yav:)
  DEFNE ABLAM vishnu meethinin evlenecegi oglan
  akash ise henuz dizide yok canim o muktanin evlwnecegi kisi
  :)

 20. HAZALIM Kanha Iccanin evlatlik oğlu. Diziye yeni giren Visnu var ya onun amcasinin oğlu kuzeni. Kanha bunu öğrendiğinde Visnuyu öldürmek istiyor. Nani engel olayim derken Kanhayi öldürüyor yanlışlıkla..
  ⚘⚘⚘
  Halem onun gerçek adi Akash. Avunashin oglu. Visnu diye bir tanidiginin ismini kullaniyor. Visnu sahte ismi. Akash Avinashin oğlu Kanganin kuzeni. Hani Iccanin öldürdüğü cani ;)

 21. Kyzlar az once musa arady beni askym ozur dileri balyk yaklayamafy sidi ne oldu acaba polisler arady heman eve gitmam lazym neden aca dedi bende bilmam canym varynca ara araba kulanyyosun kapat teli diye kapatdym ay gelace birazdan

 22. ayyy kizlar ben hamileyim karnim dokuz aylik olmus ayy ben aseriyom Allahim bu buseyle iremsu beni oldurecek aseriyom kaynanam da iremsu olmus ne bicikya komedi olsun diye yapmislar ayy eseriyom dedim canim cikolatali sut cektiyaa mmm

 23. Aa defne bende diyorum ki bu olan evlendikten sonra neden meetiye yuz vermiyor basda nefet edecek mtden sonrasi iy bir birlerine ask olacak?

 24. Kız zaten emire evet demem için akla karanı seçtimm..emire o kadar güveniyorm ki böyle şey yapmaz bana diye düşünüyorum..
  Aynen ya o serkay tütüncü tanıyorum onu ben..survivor 2016 finalisti..ama iyi oldu atakan şampiyon oldu?..
  Kız cocuğu sapı role koymuşlar ya?bide kızı nasıl dövdü annem anlatınca..bende netde bakdım.ama bi vedat kadar olamaz kadın dövme konusnda???

 25. DEFNE ABLA him ama internetten bakmistim muktanin evlenecegi adamin adi akash yaziyordu.ablam
  o avineshin oglu ne zaman varmis ki:) anlamadim.

  Defne Abla aksam zehraya baktin mi :) nadir simdide zehraya sulaniyor sule nadiri yastikla bogarken zehra geldi.
  Engel oldu.nadir suleyi tehtid etti.sule kimseye anlatamiyor
  ceren gidiyor .:)

 26. NAZLAM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN BENDE SENI COK OZLEDIM CANIM BENIM ❤❤❤

 27. Hazalim kuzum merhaba nasilsin iy misin kiz bana hediye etmissin tsk hazalim???bende iyim??ay nazliya kesin yene supruz ola bilir sen onu kandirdim derken oseni kandiracak??????

 28. DEFENEM hos bulduk nasilsin canim
  .
  NAZLAM sen var ya sen yazik eniste kiz ya oyle yapki aksam eniste gele bilsin sen neler getiriyorsun eniatemin basina ay eniste ya.
  .
  BELLAM sana ask yazdim kiz tovbe dokkuz aylikmi ay iremsu ay buse ya guldum simid ay benim poncigim annemi olucak bici bici

 29. Kızlar bugün cıvıl cıvıl gördüm sizi mutluluğunuz daim olsun

  NURDANCIM yerin belli oluyor canım işlerin bitmedi sanırım

  MANYAM tatlım nasılsın iyimisin??

 30. Anladımm defnem cok teşekkürler birtanem?..
  Kız bellaa Allah iyiliğini versin ya?..kız öyle ilk okuduğumda ben hamileyim dedin..bende ayyy bu kız ne diyor dedim?..şok oldum..neyseki oyunmuşş?
  Esnam naber?

 31. Iyim hazalim senden naber?hastalanmissin kecmis olsun kiz???hazalim hamile demesi bi oyunmu ay???

 32. Ay RUYA ABALAM gelmis hos gelmis abalam seni gorub iyi olmazmiyim iyim hemde cok iyim sen nasilsin kuzular nasil op benim adimdan ozledim abalam musayitsen bir az konusalim.SENI SEVIYORUM ABALAM

 33. Hazalım ben sevilmedigim için bırakilmadim ya da terk edilmedim yanlış anlaşılma olmasin. Benim sevgilim çok saygın ve harika biriydi sadece yurt dışında yaşaması gerekiyordu yani severek ayrıldık :)
  Evet ya Serkan kızı dans eder gibi dövdü??? hobba diye evire çevire eşşek sudan gelinceye ama eşşek sudan gelmedi bir türlü ???
  ⚘⚘⚘
  Hale,Esna evet Akash Avinashin oğlu intikam için geldi. Meetiye önce eziyet edecek,sonra sevecek klasik senaryo ??
  Hayir bu Akash bir de sürekli çıplak geziyor kızlar kaslarımi gostericem diye tövbe tövbe ???
  Akasha saplantılı aşık bir kadin oluyor Meethiye işkence ediyor başına işler açıyor

 34. AIDEM canım benim bende seni seviyorum prensesim kızlarda iyiler çok şükür..parka getirdim küçük hanımı konuşalım tabi sana feda olsun ablan??

 35. Afiyet seker olsun bay gelince yaz ozletme kendini diyer kizlarida hohu goturumus yok olmuslar???

 36. RUYA ABLAM demek kizlari parka getirdin iyi yapdin oynuyorlar dimi abalam kendin nasilsin neler yapiyorsun konusmayali cok oldu ozlemisim ya ay simidi yaninda olub sana sarilmak isterim.Canim abalam benim.

 37. amenin kos kaynana kos ben cok aseriyom kocacugumu cagur cabuk kocacum kocacum kocacjmmmmm gel cabuk buraya kos git bana karpuz bul bebeymuz karbuz istiyor getirde su kaynana kessun oyyyy oyyyy ayacuklarum agriyorrrr kos kaynana sicaj su getir bana kocacummmm kocacummm bak bebisumuz tekme atir cabuk diyur hadi csbuk tim tim mmmm cok fenayim cabuk olun mm olirum cabuk cabukk aaaa kocacummmmm kayniskom nerdesunuz..

  ayyy bunlar bunlari yazmis ama benim canim gercek karpuz cekti.

 38. Ay defne inderjit sarkarda orada ya toror rolunda meetiyi tutmus al bombani bartladacaksin deye???

 39. DEFNEM soylesen ayni rk ve madhu gibi olucak ay canim ben onceler bakamdim su avinahsda kim

 40. DEFNE ABLAM anladim klasik hint sahnesi nefretle evlenip aska donusecek yani belli DEFNE abla o vishnu yu internette gorsellerde fotolarini gor birde adam dizide degil tek diger zamanlardada ciplak geziyor resmen iyy tobe tobe

  DEFNe Abla serkanla leyla sahnesini mi diyorsun?
  Leyla ya sule demis git mine benim kizim de diye geldi mineyi alcam dedi .
  Dna testinde bebek nadirden cikmadi fakat sule gormusmus zehranin minenin sacini aldigini kesin test sonucunu degistirmistir.
  Nadir tutturdu suleyle evlenecegim diye zehrayada diyorki suleyle evlenince surekli bu evde olcam diyor adam resmen
  pislik cikti
  ceren gidiyor kadir cd yi cozdu serkan kardesimi oldurdum diye anlatmis leylaya serkan kiza kim kim yapti bunu diye sorarken hande badini carpmis fakat olmusmu ? İsareti
  zehra gencoya asik olmus ole diyor kadire
  kadirede yazik acidim.
  Sence zehranin ask durumu ne olcak ABLA?

 41. Aynen ya bu akashda hiç utanma yok tövbe tövbe resmen çıplak dolanıyor resmen tövbe tövbe ?? Mehhtte adamın dibinden ayrılmıyor sürekli peşinde

 42. BELLAM ya kiz dur oldum burda ay kiz sen roldesin ne karpuzi ahanda once sut cikolata simid karpuz poncigim kendine gel.Ay bellam dum yaa

 43. Dizideki ciplakligi neki tobe tobe Visniu kimmis diye ggleye yazdim getcek adi falan aman oo fotograflar berbet adam resmen giyinmeyi unutmus heralde vucut gosterisi yapiyor

 44. Teşekkür ederim bende iyiyim Halecim ??
  ?????????????????
  Aide hoş geldin nasılsın iyi misin ????

 45. Kyzlar az once musayy aradym…askym nardesin eve varmak uzereyim 15 dakiya varycam biseymi oldu…yok canym tamam varynca ara…tamam nazla….ay kyzlar si.di arkaslaryn etrafdeki arablaryny diyer sokaga cykartym ve dervezeyi kapatacam bide herkesi bi yere topladym isyklary kapatdym sesizlik istedim birazdan musa gelecek supriz diye baracaz ay cok heycanyym ya biran once gelse

 46. AIDEM canım sağol bende iyiyim güzelim evet ne zamandır sohbet edemedik..sen ask yazıyorsun arada bizlerede yaz canım senin yerin bambaşka sarılmış kadar oldun..okulun nasıl gidiyor ihmal etme derslerini??

 47. ben suannn rolumeee calisiyommm aidem ohhh ayyy valla buz gibi karpuz cekti canim gercekten kizlar isteyen varmi. oglumun egitmenide Defnem Defnem benim yengem olmusss ohh gorumcesune bakayurda cok iyi mmmm ayyy canim karpuz cekti kesekmi kizlar ama hepsi benim size kucuk dilim verurum.

 48. BELLAM nasılsın canım az öncede sordum görmedin sanırım..sana afiyet şifa olsun bizim yerimize de ye canım

 49. ruyam burda kizlarin yorumunu efeye okutmuyorum simdi nihosumda yanimda o okudu evet iyiyim gozlerim daha iyi sanirim senin kizininda sorunu var isallah hemen iyilesir. bak ilk sana verdim ayy karpuz buz gibi ama horhmonlu ilacli belli.

 50. NAZIM KAİNATIM Hoşgeldiniz şekerler?
  Nasılsınız?
  Kızlar ben Kördüğümü izliyorum ama içim şişti ya Allahtan Tapasya beni biraz güldürdü neler yaptı öyle o ihtiyara?
  Baya Gunmanti de Jıgiye laf sokuyor sanki kendisi söylediği lafı yutmadı hani Mukta evlenmediyse ismini değiştirecekti?
  Off yarın akşam olsada Sultanımı izlesem ya gözüm gönlüm açılda?
  Çok güzel bir bölüm yine yarın akşam yanlış hatırlamıyorsam bu bölümde Padmini Sultanıma yalvaracak KAÇIR KIZIMI KURTAR O CANAVAR Rkadan diye?
  Bu seferde şeytan Madunun şeytan annesi Sultanıma musallat olacak?

 51. Esnam gerisini bilmiyorum öğrendikçe yazicam
  ⚘⚘⚘
  Aidem Avinash Veeri öldürmeye çalışan biruydi Kanhanin amcasi
  ⚘⚘⚘
  Rüyam sana yorum yazmıştım gonderemedim. Eşinle ilgilenmekle iyi yapıyorsun eş çok önemli :)
  Kızların nasıl bugün ??
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ Pırlantam ne güzel bi senaryo bu. Dizilerin senaryosunu da Busecim yazsin?? oy tabiki ben senin yengen olsam sana gül gibi bakarim. ??ama ben sevduklerimle çok ilgileniyorum bunaltmam inşallah seni kovmazsın beni?? oy Belloş senin gibi bi pırlantanın çok çocuğu olmali. Memlekete senin gibi hayırlı insanlar lazim. Senin bi 10 tane olmali en az çocuğun kendin gibi pırlantalar Belloşum ????

 52. HALECİM insanlık suçundan bahsediyorduk yok bitanem. Adi zehrayi izlemedim ama Zehranin planini anladim. Nadiri baştan çıkarıp onun gerçek yüzünü cümle aleme gösterecek
  Zehranın ilişki durumu karışık bilemedim :)

 53. Kyzlar musa geldi ay cok sasyrdy beni gorince bide arkadaslayr burda bu ne ne zaman yapdyn demek bana numara yapdyn ay azarlady biraz sonra saryldy simdi parti baslady kyzlar sizde gelin partiye

 54. DDEFNE ABLA canim sen insanlik sucumu diyordun? Him
  oradadami serkan diye biri vardi?
  İnsanlik sucunu begendin mi ben pek begenmedim?
  ZEHRA genciya asik oldugunu soylefi fakat o dizide heran hersey degisiyor
  abla zehra gercek hande cikarsa sasirmam yani o drerece karisik seneryo ama degisik?

 55. INCEM BIRTANNEM HOSBULDUM TESEKKUR EDERIM CANIM VALLAH UC GUNDUR KOMSUMUZUN OGLUNUN DUGUNIYLE ILGILENIYORUZ COK SUKUR GELINI GETIRDIK EVE KOYDUK ARTIK KAFAM RAHAT CANISI SEN NASILSIN IYIMISIN

 56. NAZIIMM ooh iyimiş düğün falan? Hayırlı olsun?
  Kıız erik dalı oynadın mıı? ben çok severim ERİK DALI GEVREKDİR ERİK DALI GEVREKDİR AMANIN BASMAYA GELMEZ AMANIN BASMAYA GELMEZ ELİN KIZI NAZİKDİR ELİN KIZI NAZİKDİR AMANIN KIRMAYA GELMEZ?? Oh ohhh?

 57. Defnem ben senden bikarmiyim hic tam tersi daha cok baglanirim ben sana buse yengem oldu buseyi sen yaptim karsimda gibisin senin gibi olmassada ehh idare ediyor birtanem..ooooo 10 tane cocuk efe gibi konustun valla oo on tane cocukla olurum ben ama sen bana yardim edersin SENİ COKK SEVİYORUM SENİN GİBİLERDE OLMALİ BAYA YİRMİ TANE MİSAL TATLİ YAZARİM BU BENİM ROLUMUN KUCUK KİSMİ buse daha neler yapmis neler.

 58. INCEM VALLAH GELIN HANIM ERIK DALLI OYLE BIR TUKTURDIKI HEYY MASALLAH ????BIRDE KENDISI HOCA HAYRETLER ICINDE KALDIM BEN ŞOKKKK??

 59. RUYA ABALAM canim abalm sag ol abalam derslwr iyi sag ol evet abalam aak yaziyorum canim abalam vakit buldukca yazarim.Ne zaman canin isterse yaz oraya sohbet edelim.Istemiyorsan sorun diyil.Canim abalam benim ee eve geldinizmi.
  .
  DEFNEM canim sag ol soylediyin icin.
  .
  BELLAM ay kiz karpuz larpuz soyledin benimde canim cekdi uf ya.
  .
  INCEM canim hos bulfuk iyiz sen nasilsin.

 60. NAZIM valla mı kıız Maşallah gelin hanıma?
  Damat beyle birlikte oynamışlardır ne güzel bir tablo ben seyretmeyi de severim ama genelde oynarım??
  KAİNATIM ben de iyim?
  Şimdi Hz.Yusufu seyrediyorum yine ya kızlar Hz.Yusufu seyredenler dizinin başında Yusuf süresini okuyan Kerim Mansuru ya adam ne guzel okuyor Rabbim be guzel ses vermiş yeminle içime işliyor sözlerini anlamıyorum ama sesi okuyuşu o kadar çok duygulandırıyor ki beni yani Hz.Yusufu ve Rabbimin mucizelerini hissettiriyor insana nasıl oluyor bilmiyorum ama öyle oluyor bende?

 61. Hayırlı akşamlar sohbetiniz bol olsun kızlar ne ediyonuz bakam ??????

  Benim başım ağrıyor du bide burası çok soğuk kalın bişey de getirmedim yanımda çok üşüyorum

  Dışarısı çok sıcakmış ama burası niye bukadar soğuk bilmiyorum

 62. INCEM VALLAH DOGRUYU SOYLEMEK GEREKIRSE DAGMAT PEK OYNAMIYI BECEREMIYORDI AMA GELINE MASALLAH ???

 63. Buse ben mi oldu alemsiniz?? bakarım tabi Pırlantam gül gibi bakarım hemde???
  ⚘⚘⚘
  HALECİM beğenmedim arada göz gezdiriyorum kuzum. Olabilir valla senaristin kafası güzel :)
  ⚘⚘⚘
  Nazım düğünde stresini attın bir güzel ohh???? bir de topuklularla oynuyorlar ya kadinlar hey maşallah..ama erik dalı güzel ya ;)
  ⚘⚘⚘
  ÎNCEM Hz Yusuf çok anlamli evet. Ama ben Zuleyhayi pek sevmiyorum ne uğraştı Yusufu baştan çıkarmak için fenaydi???

 64. DEFNEM canım sağol evde olunca istekleri bitmiyor..birde ayağını incitmiş bütün gün evde çocuklarda iyiler çok şükür..parkta esir kaldım komşu teyzelerin sohbetini dinliyorum..fenalık geldi eve geçince yazarım görüşürüz canım ??

 65. SALIHAM SANADA HAYIRLI AKSAMLAR CANIM NASILSIN IYIMISIN MELLEK NASIL OLDU INSALLAH IYIDIR BIRTANEM

 66. SALİHAM eşine söyle yada bi yakininiza sana kazak,mont falan getirsin. Bir de sen hasta olursan kim bakacak sana. Balkanlardan soğuk hava dalgası geldi burasi da soğuk fırtınalı bahara aldanmayın..??

 67. yaaa buse sen oldu oyle degisik bir seyki ben abimin duyununde doguruyom dogumum geliyir komedi resmen komedi

 68. DEFNEM AYNEN VALLAH BEN YUKSEK TOPUK GIYMIŞTIM AMA AYAKLARIMI SUAN HIC HIS ETMIYORUM BIRDE BURDA ARAPCA OYNAMASIDA COK MEŞURDUR CANIM???

 69. Rüya ablam iyiyim , sen nasilsin ?
  Iyi geceler – tatli rüyalar herkese , yarin sabaha kadar kalin sağlicakla ?

 70. Aynen Defnem ya Hz Yusufu Allahın peygamberi olan kişiyi tövbe tövbe resmen baştan çıkardı Züleyha bu yüzden adımı pek sevmiyorum işte ?? benim adımıda bula bula bunu koymuşlar dünyada başka isim yokmuş gibi Ayşe Fatma koysaydınız ne güzel mübarek isim işte

 71. MELEĞİM kendine dikkat et canım benim battaniye falan iste bari hastane personelinden

 72. DEFNE ABLA aynen haklisin katiliyorum.

  Bu arada DEFNE Abla :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :)

 73. İncecim nasılsın iyi misin yarın yalancı bahar var ???? ayy tam heyecanlı bölümlere geldi ya çok şükür dizi yayından kalkmadı ??

 74. DEFNEM evet ZÜLEYHA HZ.YUSUFA yapmadığını bırakmadı evli ve zengin ve çok güzel bir kadın ama köle olan Yusufa aşık oldu ve onunla birlikte olmak istedi ama Yusuf şiddetle teddetti işte bu da ikisini imtihanıydı
  Ama Züleyha cezasını fazlasıyla çekti ve Rabbim tarafından daha önce hiç bir kadın kuluna verilmemiş bir mucize verilde ihtiyar bir kadınken ona gençliğini geri verdi Züleyha Rabbimin ruzasını kazandı ve Hz Züleyha oldu ben onu çok seviyorum Defnem?

 75. Saolun kızlar ya defnem burayla evle aram üç saat sürüyor

  Bide çalışıyor
  Gelmesi mümkün değil

  Ne yapayım idare edicem
  Galiba hasta olucam çünkü normal deyil benim üşümek

  Nazım hoş geldin canım çok şükür melek biraz daha iyi

  İncem aynen

 76. DEFNE ABLA aynen hersey olabilir :) bu arada

  DeFNe ApLa :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 77. ZÜLEYHAM iyim sen nasılsın
  Evet kana7 Sultan gelince diziyi yayından kaldırmaktan vaz geçti ama ben yinede korkuyorum aniden kaldırır diye kanal 7 bu ne yapacağı belli olmaz zaten dizimize bi galezi varmış gibi davranıyor

 78. Ayyyy daha yazıyordum gittiiiii

  Aynen öyle incem bende çok seviyorum Hz yuzufu kaçkeredir izliyorum ama yinede izlettiriyor

  Niye öyle diyorsun zulişim ben şahsen çok severim zuleyhayı hemde kendisini

  Evet çok çektirdi Hz yuzufa ama sonra ona olan aşkı sayesinde rabbim onu affetti genclestirdi hemde Yusuf’un eşi yaptı ama oda sonra nasıl kendini Rabbime bağladı hiç kimseyle görusmedi hiç bişey yiyip içmedi Hz yuzufu bile görmek istemedi

  Sadece benle rabbim olalım dedi

  İşte bu neyi gösteriyor

  Rabbim diyorki sen töbe et birdaha yapma ben hemen bagıslarım

 79. DEFNE ABLA aynen .katiliyorum.bu arada
  DeFNe abla :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

 80. Bende iyiyim İncecim teşekkür ederim ?? aynen ya kanal vazgeçti kesin diziyi yayından kaldırmaktan bide kore dizilerini yayına getiremedi bir türlü ya inşallah dizi finale kadar sürer ??

 81. ZÜLEYHAM evet çok güzel bölümler var önümüzde yarınki fragmanı izledim kara kedi Dipali yine ortalığı karıştırmaya çalışıyor ama söyledikleri doğru ve çoğu kez çok doğru konuşuyor demek istiyor ki Rkaya taş atarsanız karşılığında ne geleceğni biliyorsunuz diyor Padminşye yani Madu intikamından vaz geçsin diyor eee be Dipali kara kedicik Madu aptalı zaten intikamından vaz geçti eşekk gözü kadar tek taşı görünce ama senin sandıpın gibi evine dönmeyecek e malüm daha çekecek çok çilesi var onda o gurursuzluk o ahmaklık varken daha çok çile çekecek??

 82. Ay Bellam Allah mi söyletiyor bir de hakket düğünde doguruyormussun gercekte ay cümbüşe gel?? abin de der artik: Bellam abicim nayir nolamaz neden bugün birgun daha bekle ?? ay Pırlantam ya kurban olurum seni verene??
  ???
  Rüyam alensin?? beni de bazen yaşlı teyzeler esir alıp kısmet ariyorlar.
  ⚘⚘⚘
  Saliham yakinlarda mağaza varsa git birşeyler al üstüne kız beklenir mi onca gün hay Allah’ım
  ⚘⚘⚘
  Yok Zülişim senin ismin çok güzel kadin tövbe etmiş zaten affedilmiş ??
  ⚘⚘⚘
  Doğru diyon ÎNCEM pişmanlık ve tövbe önemli ?
  Ay Nazım ya babet giyeydin bari kız hayatta topuklu ile oynamam bileklerim çok ince zaten..?

 83. Kızlar İyi Akşamlar diliyorum Hepinize. Beni Merak Eden Soran Sormayan Bütün Arkadaşlar Çok Teşekkür ederim Saolun Hepiniz. Kusuruma Bakmayın Yazamadım Bugün Ve Şimdide Yazmaya Mecalim yok Hayla İyi hissetmiyorum Kendimi Annem Yanlız Kalmama İzin Vermiyor Merak edersiniz Diye Haber Vermek istedim Hepiniz Hakkınızı Helâl Edin Ölümlü Dünya Yarın Nasipimde Varsa Gelirim . ALLAH’A EMANET OLUN

 84. ZÜKEYHAM öyle deme kız keşke hepimiz Hz.Züleyhanın yükseldiği makama yükselsek o Hz.Yusufa aşık oldu ama baştan çıkaramadı Yusuf reddeti sonra Yusufa çok çektirdi ama sonra hidayete erdi putları bıraktı Allaha yaptı ve yüksek mertebeye ulaştı gençleştirildi Rabbim tarafından ve Hz.Yusufun eşi oldu daha ne olsun ne büyük Bi nimet Rabbimin rızasını kazandı

 85. Evet İncecim ya Madu sözde intikam alacak ama icraata gelince hiç bir şey yapmayacak anca ağlıyor musluk suyu gibi ?? bide tek taşı görünce gözleri kamaştı kızın hemende evet dedi ?? Padmini olaya el atması lazımdı ya kızım sen neler yapıyorsun diye oda terk etti yeri ya ?? Aman Madu işte ya ne yapacağı belli olmayor bunun

 86. Allahim birde oyle oluyormus inanamiyorum duyunun ortasinda halay basinda GELİYOR GELİYOR diye bagiriyorum ayyy Allahim Abimde geliyor senin dedigin gibi diyor allahim bu ne boyle

  ayyy gobeyimde baya sis ya karnima sahte gobek taktilar ayy aseriyomda aseriyom aseriyomda aseriyom valla aseriyom komsular gelin canim karadut cekti mmm…

 87. ZULEYHAM canim cok sukur iyiyim sen nasilsin iyimisin birtanem ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤DEFNEM BIRTANEM BENIM BIRAZ BOYUM KISA YA BENDE YUKSEK TOPUK GIYDIM CANIM ???

 88. Evet Defnem ama yinede sevmiyorum ismimi küçüklüğümden beri hatta küçükken derdim mahkemeye başvurup ismimi değiştireceğim diye ?? gerçekten ??

 89. SOK SOK SOK İSABELLA HAYAT TUM DUYUNUN ONUNDE GELİYOR DİYE BAGİRDİ NE YAPTİLARSA COCUK GERİ DİNMEDİ BİRAZ DAHA BEKLEYEMEDİ VE DUYUN İPTAL OLDU SOK SOK SOK MANSET.

 90. GULCICEYIM BIRTANEM SEN HASTAMISIN HABERIM YOKTU CANIM ARKADAŞIM COK COK GECMIŞ OLSUN GUZELLIM ❤❤❤❤

 91. Kızlar size bir olayı anlatmak istiyorum ben ilk dinlediğimde çok ağladım

  Tövbe konusuyla ilgili

  ???????????

  Bir genç varmış çok aglıyormus öyle böyle deyil kendini paralıyormuş

  Bu Hz Ömer görmüş sen niye ağlıyorsun şöyle bakalım dedims adam demiski ben anca beygamberime söylerim beni onun yanına götür
  Hz Ömer gelmiş peygamber efendimize söylemiş böyle böyle diye peygamber efendimiz demiş gelsin yanıma

  Adam gelmiş halende ağlıyor sormuş ne oldu adam ben çok büyük bir günah izledim
  Affı olmayan bir günah paygamer efendimiz daglardandamı çok okyanuzlardandamı çok adam evet efendim
  Söyle ozaman ne

  Adam başlamış anlatmaya ben hırsızı

  Birgün ölen bir kadını kabrini açtım

  Ay anlatırken bile için bir tuahf oldu ya

  Herneyse kabiri açtım
  Ve kadının kefenini çaldım tam gitcekken şeytana uydum ve kadınla birlikte oldum tam giderken Allah hın izniyle kadın dile gelmis

  Sen hiç mi utanmadın beni rabbimin usuruna böyle gönderdin diye

  Adam o an bisman oldum demiş

  İşte benim günahım bu rabbim affeder mi diye sörmus ve peygamber efendimiz hemen ayağa kalkıp defol hemen benim uzurumdan gözüm görmesin seni demiş adama senin günahın afolmaz

  Adam ağlı ya ağlı ya gitmiş

  Dağlara çıkmış ve hep töbe etmis ve ağlamış ve şöyle dua etmiş rabbim eyer beni bagısladıysan hemen canımı al demiş ve rabbim oracıkta canını almış

  Ve peygamber efendimiz rüya görmüş rabbim ona demiski ey Muhammed su yerde su kişi ölmüş sen onu getirip yıka ve namazını kıldır ve defnet demiş bana töbe eden kullarımı asla boş cevirmem

  Ve peygamber efendimiz getirmiş adamı yıkamıslar namazını kılarken peygamber efendimiz parmak ucuyla sürüyormuş namaz bitene kadar ve cemaat sörmus efendim siz niye namaz böyunca parmak ucuyla durdunuz peygamber efendimiz demiski okadar melek varmıski basmaya kortum

  De düşünün siz artık yeterki yaptığımız günahlardan bisman olup ve birdaha asla yapmamak üzere tube Edip Rabbime yalvaralım

  Okadar büyük bir Rabbimiz varki çok şükür kurban olduğum

  Bunu sizlerle paylaşmak istedim??????????????????

 92. GUL ÇİÇEĞİM sen de Allaha emanet bitanem?
  MELEĞİM aynen ya kaç yıl Yusuf Yusuf diye kendisini yedi bitirdi herşeyden vaz geçti Yusuf upuruna ama sonra Allahın ona verdiği hediyeyi yani gençliğini görünce Rabbimin aşkını kalbinde hissetti ve Hz.Yusufu bile unuttu ilahi aşka daldı ve Rabbim tarafından evlilik emri gelmeseydi Yusufla evlenmeyecekti Rabbimin aşkından başka aşk istemiyorum dedi ayy ne güzel Meleğim dimi ya Allah aşkı herşeyin herkesin önünde olmalı herkesden önce olmalı zaten ama maalesef yapamıyoruz işte

 93. Ya filizim ne olur yardım et çok güzel bir konu yazdım ama çıkmadı

  Bide çok uzun bir daha yazamam ne olur geri getir

 94. Ya şu Mayrada gram akıl yok kala kala dul Rudraya kaldı Paronun kırkı dolmadan eve geldi ?? Bu Rudra buna kızsa hak yani bide Paro gibi giyinmiş. Allah yardım ede??

 95. DEFNE ABLA ne yaptin sana yolladim klibe bakmismiydin :) tebessum etmek geliyor icimden seni gorunce
  Zuleyha Sbla denin adini ben cok seviyorum guzel.
  Ne izliyorsunuz kizlar ben bisey bulamadim netten birseyler izledim
  suandada tehlikeli karimi actim bisey tat bulamadim aslan aileme bakim bari ah kalbim baslasaydi onu izlerdim

 96. Çiçeğim çok geçmiş olsun birtanem neden öyle dedin..neyin var yine kan değerlerinmi düştü allah şifa versin insallah

 97. Çiçeğim Allah korusun tam olarak neyin var kansızlığın mi nüksetti biraz anlatsaydın keşke Rabbim uzun ömür versin sana ??
  ⚘⚘⚘
  Degistirebilirsin Zülişim ?
  ⚘⚘⚘
  Saliham ay tüylerim ürperdi hiç duymadim sapikmiymis o adam??
  ⚘⚘⚘
  Ay Belloş karnıma ağrılar girdi gülmekten ??
  Abin yengene der artik: Sevgilim bu saadet dolu günümüzü ertelemek zorundayiz. Belloşumun yavrusu olacak kuzum. ?Elden ne gelir takdiri ilâhi ??
  Yengen:Bekliycem seni Nekrem pardon Nahmet??
  Ay ablam arıyor kaynana izdirabini anlatacak sanırım siz sohbete devam edin..??

 98. Gül çiçeğim geç olsun gülüm iyi bak kendine
  Yarın görüşürüz inşallah

  Defnem kız nerde burda yakın öyle alacağım bişey yok

  Ha defnem ben az önce ne gördüm

  Bişey yapmışlar ne diyorlar ismini unuttum ya hani heski Yeşilçam oyuncularını

  Ve yeni oyuncularını yanyana koymuşlardı

  Yani eski Yeşilçam oyuncularını şimdiki oyunlularının benzerliğini yani böyle bir anket yapmışlar

  Ve senin Burak Özçivit ile kadir inanırmıs bakışları konuşmaları

  Sonra tarık akan ve Kıvanç Tatlıtuğ

  Aynıymış

  Kız bussuru yapmışlardı ama ben şuan unuttum valla

 99. MELEĞİM evet ben de okumuştum bu yazdıklarını ve içim ürpermişti
  Ama şu yanlış anlaşılmamalı yapacağımızı yapalım nasıl olsa Rabbim bizi af edecek yok böyle bir şey bu şeytanın yanıltması olur ama diyelim ki işlendi bir günah oldu artık yapılacak bir şey yok diye Allahtan ümit kesmeyip tövbe edilmesi gerekiyor ama tövbeden tövbeye de fark var mesela dilin ile tövbe edersin ama yarın yine aynı günahı işlersen tekrar tövbe edersin bu Rabbimi alaya almış gibi oluyormuş Tövbe Yarabbim ama Meleğimin anlattıpı olaydaki gibi dağa çıkmış adam gerçekten çok ağlamış cani gönülden tövbe etmiş ve af edilmiş işte tövbe böyle olur kalpten hakikaten pişman olmak bu dur ama birde tövbe etmeye ömrü yetmeyen de ola bilir yine en güzeli günahtan uzak durmak şeytana uymamak
  Allah hepimizi korusun

 100. aymen Defnem artik der yengeme beklicek bu saadet artikk ben dogum yaparim ilesene kadar birazda cocugu buyuturum bir 2 ayy sonra anca evlenirlerr ayyy suan aklimda canlandiriyorumda vayy be ne olur oyle gercek olse efe kalpten gider ne oluyor abimde duyunumuz mahv oluyor der artikin.

 101. Aynen ZÜLEYHAM ya Padmini hemen ortadan kayboldu ya durdur kızını kov Rkayı oradan daha sonra Sultanıma KIZIMI KAÇIR KURTAR diye yalvaracağına kızına bir terbiye ver kadın dimi ama?
  Ama Sultanımı taktir ettim orada kendisini Rjaya göstermedi Rka onun yerinde olsaydı orayı dağıtırdı ana Sultanım yapmadı
  Madu salağı da anlıyor aslında Sultana kaptırmamak için ona evlenme teklifi etti ama anlamazdan geliyor işine öyle tarıyor?
  Birde fragmanda şey cardı Rka Madu için yaptırdığı o kulibe şeklinde evin kapısının üst kısmına Rk yazdırmış bari Rk&Madu yazdır bencil adam nolacak??

 102. Evet İncecim ya Padmini Maduya hiç doğru düzgün terbiye vermemiş anca dua tepsisi taşıyor trişna bile daha akıllı Madu dan ?? bide Sultan iyi yaptı orada gitmekle dayanamadı zaar Madu ile Rk öyle görünce tam sevdiğini söyleyecekti lafı ağzında kaldı ya ?? ?? Madu da Rk organizasyonunu görünce her şeyi unuttu ???? ne diyelim Allah akıl fikir versin bu Maduya ??

 103. kizlar konu ne simdi nihan diyor konu ne bende bilmem dedim konu ne.

 104. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜNÜNÜZ NASIL GEÇTİ
  ..
  ÇİÇEGİM BİRTANEM ÇOK GEÇMİŞ

 105. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜNÜNÜZ NASIL GEÇTİ
  ..
  ÇİÇEGİM BİRTANEM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

 106. ayyy cokkkkk mutluyummm abim bana cikolata soslu ustu cilek dondurma almis bide benim kadar kocaman bir pembis ayi almis ayyyy cokkk mutluyum abim beni cokkk mutlu etti bide tavsanli tac almis yaaa abimi cok seviyorum kizlar.

 107. Ay şu Aleyna Tilki baya değişik birisi ya Aykü testi yaptırmış tövbe tövbe kendinden şüphe etti herhalde üstün zekalı olduğunu açıklamış bu kıza biri dur demesi lazım annesi babasıda hiç bir şey yapmıyor ya kız sırf magazin olabilmek için elinden geleni yapıyor ????

 108. Ay Zülişim şu Cennetin Selimi ne yakışıklı ya. Ben bir erkeğe bu kadar mi yakışır hey maşallah analar neler doğuruyor ???? sen izliyon mu Zülişim

 109. ZÜLAYHAM BİRTANEM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ?

 110. ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN sana diğer sayfada bir sürü şey yazdim okudun mu şimdi nasılsın KELEBEĞİM ??❤❤❤
  ⚘⚘⚘
  Hale tamamini izledim klibin araya bir işim girmişti çılgın klipler ablasinin gülü ?❤❤
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ çok sevindim mutluluğun daim olsun şanslı PIRLANTAM ❤❤??

 111. İzliyorum Defnem evet ya ne yakışıklı adam Selim Cennettde ne şans varmış Selim gibi birisini bulmuş ya ?? Cennet baya ağladı ama onun ağlaması hiç inandırıcı gelmiyor bana ya denize falan gitti işte ?? orada ağladı bir süre ama Arzuyu kabul etmez bir süre

 112. Ay HALECİM tamamini izlemedim diycektim yanlış oldu :)
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ konususuz bugün serbest takiluyoz???
  ⚘⚘⚘
  Zülişim alemsin Aleyna sıyırdı kafayı kudurdu kiz dur daha neler yapacak anasigil yeni boşanmış ondan zaar????

 113. Klipteki oadami tsnidin mi uzun sacli ahssap kvtin icindeki :)
  Senin ki tanidin mi? :) kisa bi sarkiydi sarkici guzel soylemi
  MUTLU OLMASİNİ KENDİ MUTLULUGUMDAN DAHA COK İSTEDİGİM CANİM ABLAM senin guzel yuzun hep gulsun

 114. ayyy ayicikk yumusacik.

  Zulis bir karsima ciksin ben ona aku dersi veririm ben ona bi dur derim bende hic sevmiyorum onu.

  tesekurler Defnem eee ablanla konustunmu

 115. Aynen Defnem ya Aleyna Tilki daha ne yapacak merak ediyorum gitmiş test yaptırmış kendine ?? 18 yaşına bitirdi ya kıza bir haller oldu yakında bu Aleyna Tilki uzaya falanda çıkmaya karar verir çünkü en son yüksek yere çıkmıştı tövbe tövbe ?? Allah yardım eylesin ??

 116. ÇOK DIK HİREMİYORUM DERSLER YÜZÜNDENN??

  ..
  .
  İYİ
  ??
  GECELER
  ????
  TATLİŞ
  ???
  RÜYALAR
  ????

  ..
  .
  YARIN PİKNİĞE GİDECEĞİM İÇİM OLMAYA BİLİRİMM??
  SİZLERİ
  SEVİOMMM???

 117. NİHANIMM??
  SEN Mİ GELDİN İNŞALLAH YANLIŞ ANLAMAMIŞUMDIR SENİ ÇOK ÖZLEMİŞTİMMM???

 118. Bende sevmiyorum İsabella ya bir değişik birisi bide giydiği kıyafetler hep çocuksu 18 yaşına bitirdi ama hala çocukluğundan kurtulamad galiba ??

 119. kizlar sizin kaynananiz olsa ona nasil hitap edersiniz..

  ayy bir sey soylim ben doktor olursam hic oturamam koltukta dayanamam siz dayanirmiydiniz.

 120. DEFNEM RUH İKİZİM
  ŞİMDİ GÖRDÜM 13 . 03 YAZDIGIN MESAJINI
  ŞİMDİ DAHA İYİYİM
  AHİRETLİGİM ABLAM BENİMLE İLGİLENİYOR GÖZÜNÜN NURU GİBİ İLGİLENİR BANA ASLA İŞ YAPTIRMAZ BENİM GÖZ YAŞLARIMA ACI ÇEKMEME DAYANAMIYOR HATA BU SABAH KALVALTIMI O HAZIRLADI İLACIMI GETİRDİ BİLDİĞİN DÖRT DÖRTLÜK BAKAR BANA KELEBEGİM
  RAMAZANDA ÇOK KÖTÜ OLUYORUM TAKİ BÜNYEM ALIŞANA KADAR CAN SUYUM
  DÜŞÜNMEN BİLE YETER
  SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ BİRTANEM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 121. ELAMM HOŞGELDIN HAYATIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM VALLAH GUNUM GUZEL GECTI DUYUNE GITMIŞTIM SEN NASIL OLDUN GUZELLIM❤❤❤❤

 122. HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  EVET CANIM NİHANIM PIRLANTAM GELDİ

 123. ayyy Zulis onun giyimi giyimmi ne bir sey ne bir sey var minicik kisacik heryerini ortaya atiyir bide zipliyor hep bebek bebek ste.

 124. NAZIM HAYATIM HOŞ BULDUK HAMD OLSUN İYİYİM GÜNÜN GÜZEL GEÇMESİNE SEVİNDİM HEP MUTLU OL TATLİŞKOM

 125. Ya bu Cennetin içinden resmen canavar çıktı nerdee tablo çerçeve masa olsa orayı dağıtır oldu Selim yandı vallahi ?? evlenince Selimi burnundan fitil fitil getirir Selimde yakışıklı çocuk ama ?? bu Cennete nasıl bakıyorsa artık bilemiyorum Cennet iki günde adamı kanser eder konuşmasıyla ??

 126. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM NERDESİN BEN GELDİM SEN YOKSUN GÖZÜM SENİ ARIYOR
  AY PARÇAM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BİRTANEM SENİ ÇOK SEVİYORUM UGUR BÖCEĞİM ŞEKERPAREM ????

 127. İSABELLAM CANIM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  NASIL OLDUN KUZUM

 128. Bende iyiyim elam seninde iyi olmana cok sevindim basin hala ariyomu.

 129. Evet İsabella ya çok açık saçık giyiniyor bide zayıflığından şikayet ediyormuş ?? ne yapsın bir oraya zıplıyor bir buraya haliyle zayıf olur herhalde aldığı kilolarıda böyle veriyor ayy hiç sevmiyorum bu Aleyna Tilkiyi ??

 130. Gördüm Halem portakal çiçeğim ablasının gülü ????
  ⚘⚘⚘
  Alemsin Zülişim esprili kuzum yapar valla???
  ⚘⚘⚘
  Konuştum Bellam darladi yine içimi ablamin kaynanası evlerden ırak ?? bazen dinlemekten içim şişiyor komşu geldi diyip kapatıyorum Allah affetsin beni??
  BELLOŞ kaynanamin bana gösterdiği yakınlığa bağlı nasıl hitap edicem..??
  Anne demeyi isterim tabi
  Sen çılgın bi doktor olursun BELLOŞ tatlı çılgın ??
  ⚘⚘⚘
  ELAM AHIRETLIĞIM SAĞOL KELEBEĞİM .. OH IYI ÇOK SEVİNDİM AMAN IYI OL. S.Ç.S CAN SUYUM ❤❤❤???

 131. Ya şu Tarkannın yeni şarkısı çok saçma ya Tarkan anca yürüyor klipte hiç sevmedim şarkıyı ??????

 132. İSABELLAM BİRTANEM İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  BAŞIM SIZLIYOR MİGRENİN BÖYLE KÖTÜ BİR HUYU VAR SIZISI HAFTALARCA KALIR CANIM

 133. Yapar mı yapar Defnem ya bu Aleyna Tilki den her şey beklenir ?? bir değişik birisi ama öyle çok şarkısıda yok ne ara bu kadar ünlü oldu bilemedim ?? daha yeni şarkısı çıkmıştı şimdi ise her yerde Aleyna Tilki haberi tövbe tövbe ??

 134. DEFNE ABLa anlasilan cennetin gozyaslarini ixliyorsunuz.
  O diziyi heralde cennetin sevdigi selim icin izliyorlardir bbence yoksa oyle guzel bi yan yok gibi birde bu Arzu denen kadinin rol yapisini begenmiyorum cok donuk sanki botokslu gibi cok yapmacik geliyor yuz fadeleri falan Kaya iyi rol yspiyor:)DE

  DEFNE ABlama bak sen tanimayada basladin kis seninkini demek klipteki ranveeri tanidin aplacim sende alistin :) :)

 135. Defnem ben yep adiyla beraber teyze diyorum efenin annesine oda hep sikayetci ama cok iyi .

  evet ben cilgin bir doktor olurum hic oturmam ha bire bir bura bir bura gezerim.

 136. KIZLAR GELIN BIRLIKTE KÜNEFE ILE TULUMA TATLISI YINELIMINABLE YANINDADA SARI KOLA HADI BEKLIYORUM SIZLERI❤❤❤

 137. ayy insallah hemen gecer bir daha gelmez bu migren.

  aynen Zulisim topu topu iki sarkisi var ama kiz kuduruklundan unlu oldu iste.

 138. Ay aşk ve Mavideki yaşlı kadın ölmüş ya biraz önce fragman çıktı yazık kadına ne yapsın oğlu Emrah ile aynı yaşıttı resmen ya şu Emrahı artık diziden çıksa resmen görüntü kirliliği yapıyor ?? Mavi kızı yaşında diziyi hiçte izlemiyorum ??

 139. Nazim ellerine saglik ben almim yemis kadar oldum ben bugun asere asere onu bunu yedim bi hal oldum. tesekurler.

 140. Ay Nazım can evimden vurdun beni ama ben rejimdeyim??zaten balık etli bi kızım iyice balinaya donmeyim afiyet olsun kuzu
  ⚘⚘⚘
  Ranver Singhi tanıyorum artik HALECİM ??
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ iş resmiyete dökülsün anne de dersin Pırlantam ??
  Yani belki..
  Oy senin hastan olmak için can atacaklar BELLOŞ ❤❤

 141. İsabella Evet ya kız çabaladı o kadar belki bir oraya bir buraya zıplaya zıplaya şimdide iyice ünlü oldu milletteki şans işte ??

 142. DEFNEM ISABELLA SAGOLUN GUZELLER BEN SIZIN YERINIZEDE YERIM DEFNEM KILO SORUNUM YOK TATLILARIDA PASTALARIDA COK YIYERIM AMA KILO ALMAM BIRTANEM ???

 143. anne diyecemi zanettmem teyze diyincede firca atiyor yaslimiyim diyor nine mi diyim dedim anne diyebilirsin dedi.ben de hatta olmaz dedim busra teyzecim.
  aa insalah hastalarima cok onem vericem.

 144. NAZIM HAYATIM GÜZEL DAVETİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  YEMİŞ KADAR OLDUM AFİYET OLSUN ÇİÇEGİM

 145. :) DeFNe ablacim tabiki tanirsin seninki diyorumya:)
  Ondan daha iyilerine layik ablam ama iyi oyuncu rolunun hakkini veriyor:)

  ZUleyha abla o diziyi ask mavi millet hasibe karekteri icin izliyor komulk kadin diye:)
  cennette bu sene final olmucak gibi uzadikca uzuyor

 146. Defnem sana bir sey diycem efenin abisi gil cansu ablayla evlendiklerinde bil bakalim ne oldu.
  cansu abla kaynanasina yer ayirtmis bilet almis busra teyzeyle balayina gitti allahim ben asla hayatta goturmem kendim esimle giderim keyfini cikaririm yani bide busra teyze bebek gibi nazlaniyor yok kizim gelmicdm siz gidin istediniz kadar gezin cansu ablada tutturdu anne gelecen diye aldi goturdu kendiyle balayna

 147. yani ben yuzunede dedim efeyede dedim biz evlenince hic umut etme busra teyzecim ben goturmem acik soylim dedim busra teyzede aferin kizim gidin hayatin tadini cikarin ben zaten cok gezdim bende kendi kocamla gezerim siz hep boyle olun keyfinizi cikarin bize yapisip kalmayin dedi bende dedim tesekurler busra tetzecim zaten hayatin keyfini cikaricam valla alinmayin.

 148. Evet Halecim ya Hasibe karakteri baya komik bide bu sezon iyice saçmalamaya başladı geçen sezon biraz daha iyiydi ?? Cennetin gözyaşları daha uzar gider gibi iki üç sezon sürer herhalde ??

 149. Zülişim Halem Hasibe için izliyorlar Aşk ve Maviyi zaten yoksa çekilmez tövbeler tövbesi ne komik kadin Oscari almalı bence????
  ⚘⚘⚘
  Nazım sigaradan olabilir. Bende mi başlasam sigaraya napsam zayıflatır mi??ay yok içemem ki ben..
  ⚘⚘⚘
  BELLOŞ Cansuya bak hele kaleyi içten fethetmiş görüyon mu bizim giz enee?? gece korkuyorsan gel aramıza yat dememiş iyi bari?
  Pırlantam sen şahsına münhasır bir insansin. Sana kimse gönül koyamaz sanmıyorum.. Sonuçta harbi kızsın kimseyi etkilemeye ihtiyacın yok.
  Alın işte gelin bu,Efenin zevcesi bu bizim Belloş elimizde büyüyen çılgın vazgeçilmez kızımız ???

 150. Defnem busra teyzeyi cagirmamis ama kendi gitmis cok korkuyorum o zamanda efenin abisi bir isle ilgileniyomus busra teyzeye sarilip yatmis valla hep yagg yag cekiyo iste.

  tesekur ederim iltifatin icin yani kimseyi etkilemeye ihtiyacim yok yapmam oyle seyler tabi ben sizin cilgin kizinizim ne olacak tabi ki bu olacak

 151. DEFNEM BIRTANEM SIGARAYI HIC BIR ARKADAŞIMA TAVSIYE ETMEM CANIM SANADA HIC TAVSIYE ETMEM GUZELLIM

 152. cansu abla allahim o varya neler neler yapiyor neler telefonunadi birtanecik kayinvalidem.
  ben zaten soyledimki ben senin gibi olmam efenin annesinede dedim onun gibi yag cekmem ister sev ister sevme buyum ben canikom cicikomda yapmam asla.
  ya bide diyor gel bizim eve yerles yag kac para cansu abla baya yagci biri.

 153. Aynen Defnem ya Hasibe karakteri sayesinde dizi izleniyor o diziden çıksa ikinci hafta final yapar herhalde bide iyice karıştı dizi kim ne işle uğraşıyor kim kimle evli belli bile değil ayy hiç bakamıyorum diziye ??

 154. ZuLEYHA ABLA DEFNE EVET haklisin o dizi hasibe karekteri ve tayfasi icin izleniyor yoksa berbat bencede
  cennetin gozyaslarinida heralde selim izin izliyorlar
  arzu karekterinin oyunculugunu begenmiyorum mimik yok
  uzuyacak gibi evet
  aaa kizlar kanal 7 de rowdy rathore basladi artik bin defa konylur aslinda hint filmleri ucuzmus neden yenusibi almiyorlar ki aksay kumarda iyi oyuncu
  DEFNE ablacim senn begeniyormusun ranveerin oyunculugunu adam rolunu yasayarak oynuyor remen

 155. DEFNE ABLA ne sigarasi ya ay sakin baslama sagligina zarar otle zatyiflanir mi cx cx cildin bozulur

 156. Yok Nazım içemem zaten
  ???
  BELLOŞ bu konuların kitabi bile yazildi. Özellikle Selin Karacehennem bu aile ilişkileri konusunda fevkalade.. Yıllardır takip ediyorum. Kaynana olayı ise eskiden dünya kuruldu kurulalı bir hükümet sorunuyla eşdeğer ?? Ha Kavimler Göçü ha kaynana ve gelinin göçü aynı ikiside??? O yüzden çok dikkatli bi politika izlenek lazim. Dengeyi sagliycaksin. Kaynananla fazla yüz göz olmayacaksin ama arada gönlünü almasını yumuşamasını da bilmek gerek. Sevaptır kız ??
  Idare işleri bunlar hep..??
  Evlilik başlı başına idare

 157. Ay bende hiç içmem sigara falan zaten dumanın kokusu ayrı bir iğrenç ben içsem midem bulanır hemen ????

 158. yani Defnem cansu abla kadar olmamda iyi davranirim. tabi kucuk seyler yaparim senin dedigin gibi ana okadarda simartmm.

  aaaaa birsey oluyor aaa sag gozumu acabiliyorumm aaa doktorum asada iremsu cagirmaya gitti.

 159. Haklısın Halecim ya dizi ondan izleniyor cennetin gözyaşları Selim yakışıklı ama belki onun sayesinde dizi uzayacak biraz daha ????

 160. ZULEYHA ABLA evet bende kokusuna bile tahamyl edemem iyyyak

  DEFNE ABLA o kim ya o nasil isim otle ya karacehnnm :)

 161. Portakal şekeri korkma kiz defnem akilli benim gibi deli deyil canim defne sigara icmez canim

 162. Yok içmem HALECİM korkma şaka dedim
  ???
  Ay Belloş sağ gözünü açtın demek yaşasın Pırlantam ??????????????
  Ay çok şükür Allah’a devami gelsin dualarımız kabul oluyor
  Iyi geceler Pırlantam Allah RAHATLIK VERSİN sana ve Nihana
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ❤❤❤
  ???
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM AHIRETLIĞIM RUH IKIZIM AFRODITIM TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM ❤❤❤??????????????

 163. kizlar hepimiz cok heyecanlandik ayyy noluyor ayy bella o anki soktan elleri titriyor birden bire Defne sana yirum yazarken gozlerini ovaladi ciglik atti gizum aciliyo diye ayy noluyo ne yapiyor bu doktor.

 164. NAZ ABLA anlasilan iciyorsun bence birak birajabilirsin birakan cok insan var yeterki azmet birakicam d saglina zarar :(
  Vakit gec olmus bende gideyim.
  Herkese iyi geceler iyi uykular

 165. ISABELLA CANIM BENIM SENIN ADINA COK SEVINDIM INSALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRARDAN SAGLIGINA KAVUŞURSUN BIRTANEM

 166. HALECIM SIGARA ICEN BIRIYIM CANIM AMA BIRAKAMIYORUM SANADA IYI GECELER TATLI RUYALAR GUZELLIM

 167. yaaa ben anlamadim ne oluyor suan iyi birseymi yoksa kotu birseymi doktor acil hastaneye gitmeliyiz dedi gozunede kucuk bir sey koydu anlamadim ne oluyor.

 168. DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM GÜN IŞIGIM
  KELEBEGİM BENDE S. Ç.S KOMŞU KIZI ????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 169. NİHANIM PIRLANTAM
  AY PARÇAM NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM
  YAZMADIGIN ZAMAN HABER VERECEKTİN ???
  İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR UGUR BÖCEĞİM ŞEKERPAREM

 170. GİZEMCİM BİRTANEM HOŞ GELDİN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 171. GİZEMCİM BİRTANEM BENDE İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  ..
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR ❤️❤️

 172. Kızlar hepinize Allah rahatlık versin Allah emanet olun

  Nihan korkma inşallah isabellam ileşecek iyi haberlerle gelir

  Görüşürüz inşallah yarın ballar

 173. Kyzlar iy ahsamlar su an herkes uymysdyr ama yinede yazyim sabah okursynyz bu gun cok yorgunym ama cokda utylyym evet sabahden beri yani dunden beri urasdym ve suprizim basaryly oldu…..musa geldi dervezeyi acyp girdi etraf karanlyk kimse yok gibidi birde beraber….mutly yylar musa mutly yylar mutly yylar diye bardyk cykdyk ysyklary acdyk cok sasyrdy dik dik bakdy ve…nazla dedi…bende efandim janym mutly yylar iyki dogdun…dedim sen bana numaramy yaptdyn inanmiyo sana bravo ya askym diye saryldy bende….herkes burda byrak dedim….neyse arkadaslar gulumsesi kutladylar tek tek sonra musa uzerini degisdirip geldi partiye yemekler icejekler muzik herse cok guzel oldu sonra sat 22:00 pasta kesdik o bana yedirdi ben ona yefirdim sonra biraz dan etdik he beraber sonra bi ask sarkysy caldy cifit danslar oldu….ee sonra sat baya oldu tani 23:30 herkes daldy evine….iste ben bi serketle anlasmysdym ya garsonary var bir suri ortaygy toplamasyny istemisdim oncede sag olsunar parti olmamis gibi yapdylar….bizde onar ortalygy toplayana kadar ask yasadyk ya saka kyzlar hediyesini verdim musaya…ne hediyemi..iste ben onun yatak odasyna koymusdym hediyeyi o yuzden orayy kilitlayip anahtary kendimde tutum….netse gozlerini bagladym ve goturdim odaya ve ben soyliyene kadar acma dedim….ya kyzlar komik olacak ama yinede soylicam ben musanyn yanaklarynda opdum ve ilik kes seni sevyorum janym dedim…gelelim hediyeye ben musanyn cok guzel bi fotrafyny buyik bi poster yapdyrdym ve yatagyn tam yukarsyna asdym bide guzel bi sat aldym bakynca beni hatyrlasyn hatyra olsun diye….seni sevyorum dedikden sonra sati koluna takdym ve gozlerini acdy fotrafy gorunce askym ya dedi…ve saryldy sonra biraz dysarda oturdyk yani ortalygy toparlyyorlardy bitene kadar salancak var orda oturdyk konustyk…ordan auryldygmyzda sat 00:30 eve geldim sat 01:15 olmus ustimi degisdirdim ve telefonda musayla konusdym simdi uymadan buraya yazmak istedim….bu kadar nasyl olmus sipriz fikrinizi yazarsanyz memnun olurym kyzlar. Iy geceler tatli ruyalar????????

 174. Hayra vesile olan hayrı işleyen gibidirr.

  {{ Hadisi Şerif }}

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm nasılsınız bakalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu