Kördüğüm

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti # Tapasya Kaza Geçirdi

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti (3. ve 4. Part) vereceğiz. bu iki partta gerçekleşecek en önemli olay Tapasya kaza yaptı. Mukta yere düşen çek de Akash ismini öğrenir. Daha fazla meraklanmadan 30 Nisan kördüğüm özeti ile sizleri buluşturalım.

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti

Kördüğüm 267. bölüm özeti (3. ve 4. part) vermeden evvel geçen partta Mukta Tej ile yolda karşılaşmış ve evlenme teklifi etmişti.  3. part da  ise yine Muta tarafında reddedilmenin verdiği acı ile akşama kadar dışarıda içip sarhoş bir şekilde eve gelir.  Gözü dönmüş sapık tej yatak odasına gider. Yatakta yatmakta olan Tapasya’ya tecavüz etmek ister. Her ne kadar alkollü olsa da beni bu duruma sen düşürdün. Deyip Tapasya’nn yatağına yaklaşır. Saçlarını okşamaya başlayınca Tapasya uyanır. Ne yapıyorsun sen diye çıkışır. Tej ise bu eve gelin olmak isteyen sendi. Sen benim karımsın deyip saldırmaya başlar. Tapasya bir yolunu bulup Tej’in sapıkça saldırmasına tekme atıp Tej’ı fırlatıp atar.

Tej Tapasya’dan yediği tekme ile içki şişesine çarpar. Üzerine alkol dökülür. Tapasya hemen masada duran kibriti alıp Tej’in yakınına atar. Alkollü olan Tej’in bir anda aklı başına gelir. Ne yapıyorsun Tapasya beni yakacaksın. Sakın Kibriti atma üzerime bir anda tutuşur der. Ama nasıl der. Yalvarırcasına yapma der. Tapasya da bir daha bunu tekrar edecek olursan seni Ganj nehrinin kıyısına gitmene gerek kalmadan burada kül ederim der. Tej korku ile odadan öyle bir çıkar ki merdivenleri üçer beşer atlaya atlaya iner. Bu sırada ayağı takılıp yere düşer. Düştüğü yerde Gunwanti vardır. Mai, vay vay Tej Sing Bundella yerde bu saatte ne arıyor acaba gibisinden kinayeli bir konuşma yapıp Tej’in yanından ayrılır. Tej ise hala korku ile Tapasya’dan kaçmaya çalışır.

kördüğüm 267. bölüm özeti resim 1

Tapasya bir an evvel Veer’in gerçekleri hatırlayıp Ichcha’yı Bundella evine hak ettiği yere getirmek ister. Tam bu amaca ulaşmıştı ki birden her şeyi unuttu. Dün gece Tej’in sapıkça saldırısı Tapasya üzerinde baskı oluşturur. Hemen sabah Veer’in odasına gider. Veer, odasında hatırlayamıyorum. Ne kadar düşünsem de bir türlü hatırlayamıyorum diye yakınır. Tapasya ise bu konuda Doktor Smilete’ye danıştığını, buna dış etken sebep olabileceğini söyler. Veer öyle bir hale gelmiştir ki iki gün önce Tapasya ile konuştuğu sözleri bile hatırlayamaz. Amla yaptığı yemeğin nasıl olduğunu Mai’ye sorarken, Tapasya Veer’in odasından çıktığını görünce Amla’ya kocanın odasına kimlerin girdiğinin farkında mısın sen diye fırça atıp Tapasya ile karşılaşmamak için salondan ayrılır. Köşeye saklanıp Amla ile Tapasya’nın konuşmasını diler.

Tapasya Kaza Yaptı 30 Nisan Kördüğüm Özeti

30 Nisan Kördüğüm özeti devam ediyor. Tapasya dışarı çıkacağını duyunca hemen Amla’ya arabanın anahtarını verir. Veer’in hanımı sana arabanın anahtarını versin der. Buradaki amaç hem araba ile Tapasya’yı ezik konumuna getirme hem de Veer’in hanımı lafını Tapasya’yı sinir ederek kullanmak ister. Tapasya ise dışarı çıkacağım ha araba ha helikopter ne fark eder der. Sen de benim arabayı alabilirsin deyip dışarı çıkar. Tej, Tapasya’nın gideceği arabanın frenler hortumlarını kesmiştir. Tapu fark etmeden yola koyulur. Tej, Tapasya gittikten sonra balkonda bulunan Mai’ye dönerek artık Tapasya gibi bir derdim kalmadı. Size şükranlarımı sunarım der.

30 nisan kördüğüm özeti resim 1

Tapasya yolda geçen öğrencileri görünce frene basmak istese de arabanın freni çalışmadığını fark eder. Kıvrak bir manevra ile çocuklara çarpmadan kurtarsa da araba gittikçe hızlanmaktadır. Yolda seyyar satıcılara çarpa çarpa giden Tapu, panik içerisinde arabayı nasıl durduracağını bilemez bir halde karşısından gelen iki kamyonu görünce imdat çığlıkları atmaya başlar. Gelen kamyonlar yol verince Tapasya şimdilik kurtulsa da ileride karşısına çıkan Kamyona çarpmamak için ani bir hamle yapınca kendisini uçurumun başında bulur. Tapasya uçurumdan aşağıya yuvarlanır. Tapu ise arabanın içinde olup olmadığı belli olmaz. Uçurumdan aşağıya yuvarlanan araba yere düşünce patlayıp yanar.

Mukta Akash’ı Öğrendi 30 Nisan Kördüğüm Özeti

30 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Mai de Bundella evinde ortak düşmanımız olduğu için birlikte iş yaptık. Ben sana hala sinirliyim ve seni hala sevmiyorum der. Amla Veer’in eşyalarını dolaba koymaya geldiğinde Veer rüyasında Ichcha’yı gördüğü için Ichcha’nın adını sayıklar. Amla’nın morali bozulur. Veer hemen uyanır. Ichcha’nın adını söylediği için Amla’dan özür diler. Vinshu, Bundella evine gelmiştir. Yere çek düşürdüğünü fark etmez. Mukta hemen yerdeki çeki alıp incelediğinde Çekin sahibinin adı kısmında Akahs’ın yazdığını görünce şok olur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

75 Yorum

 1. Gunaydyn hayyrly sabahlar nasylsynyz guzel ailam ben iyim okuldayym gelince gelirim buraya gorsuriz opdum sizler.??

 2. ? RABBİM BİZE DÜNYA KABİR VE AHİRET SAADETİ NASİP EYLE AMİİN ?
  MANYAM
  GÜL ÇİÇEĞİM
  NAZIM
  NAZLAM
  ELAM
  MELEĞİM
  NURDANIM
  DEFNEM
  ZÜLEYHAM
  UNUTTUKLARIM VARSA BENİ AF EDİN HEPİNİZE GÜNAYDIN?

 3. NAZLA kız yine mi birincisin seen?
  Sana bu sefer hediyem sürpriz buyur aç hediye paketini?
  Kızlar bu sabah yine yok Y Bahar galiba yavaş yavaş alıştıra alıştıra kaldırıyorlar yayından çünkü çoğu kişi sabahları izliyordu şimdi sabah yayınlanmayınca reyting düşecek ve reyting düşük deyip alacaklar yayından herhalde ama çok ayıp ettiler hem diziye hem seyircisine resmen alay ediyorlar yaa ?

 4. Dün akşam Rka ve Madhınun ucuz sahnelerini izlemekten midem bulandı gına geldi kusacaktım üzerlerine yeminle??
  Madu pişmiş kelle gibi sırıtıp duruyor gurursuz terbiyesiz kına kına yakışıyor annesi yok yanında hiiç umurunda değil koca delisi manya kadın birde annesine ve Sultana haber vermiyor intikamdan vaz geçtiğini Sultanım onu kurtarmak için neler yapıyor Padmini de iki de bir arıyor Sultanımı çabuk ol diye??

 5. Sultan olmazsa Y.Baharı izlemezdim valla Madudan gerçekten tiksiniyorum Rkayı da sevmiyorum ama Maduya daha çok kızıyorum bi kadın olarak onun yaptıklarını yakıştıramadıpım için herhalde içime sindiremiyorum gurursuz ahlaksız yelloz kadın
  annesi ablası ve Sultan onun için endişeleniyorlar o sapık kuveyt kuveytt keyfi yapıyor??
  O sahneyi çekerken Drasthi evli miydi acaba merak ettim şimdi?

 6. ???Cehennemliklerle cennetlikler bir olmaz. Cennetlikler hep murada erenlerdir (Lev Enzelna 20)?????
  ELAM AHIRETLIĞIM NEDEN YAZMADIN GECE????
  ???
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR ??
  ???
  ÎNCEM alemsin kuzu??Yok bitanem YB sahneleri çekilirken sadece Avi ve Vivi evliydi. Drashti sözlüydü. YB bittikten bir yil sonra Drashti evlendi. Hatta düğününe Vivi ve karisi,Avi ve karısı katildi. Izlemedin mi sen?? çok ilginç bi durumdu. Vivi pirlanta kolye,Avi pirlanta bileklik takti??? evet küvet sahnesi çok ateşli dimi???
  Vahbiz boşuna kıskanmamış ;)
  Madhu yellozu haber verme tenezzulunde bile bulunmadı Sultana vazgeçtim intikamdan diye koca delisi kuduruk karı ??? sultana çok üzüldüm aşk acısı çekiyor nasil??

 7. Aynen ya Drasti evli değildi o zamanlar sadece ikisi evliydi ?? ya Vivi pırlanta kolyemi hediye etmiş şaşırdım doğrusu ama karısı boşuna kıskanmadı Maduyu dün çok az baktım yine ayy nasıl bir bölümdü öyle Rk Madunun yüzünü görmek için resmen kovalıyor kızı olan yine Sultana oldu ?? Padmini dakka bir arıyordu ya kızımı kurtar diye tam yanına yaklaştı Sultan Madunun oradan Rk geldi ?? önceden izlemiştim kaç defa ??

 8. Filizcim??
  Defnem ??
  İncecim ??
  Nazcım??
  Manyacım ??
  Nazlacım ?? nasılsınız iyi misiniz ?? unuttuklarım varsa affola

 9. NAZLAM ❤❤INCEMM❤❤DEFNEM ❤❤ ZULEYHAM ❤❤ GULCICEYIM❤❤SIZLEREDE GUNAYDINLAR

 10. Ya diziyi yine vermedi tekrarını sanırım sindire sindire yayından kaldıracak ?? ya resmen kanal dalga geçiyor seyirci ile ??

 11. GÜLÇİÇEK nerdesin ?
  ➿➿➿☑➿➿
  BELLOŞ yeni ülkendeki yeni tedavin hayırlı olsun şifaya kavuşursun inşallah
  ➿➿➿➿
  Kiz NAZLA siteye girip 1.olmak için alarm mi kuruyorsun sen kesin öyle yapiyorsun bu ne hirsmis arkadaş ????
  ➿➿➿➿
  Evet Zülişim Drashti,Avi,Vivi gerçek hayatta arkadaşlar zaten. Birbiriyle görüşüyorlar. Hatta Avi ile Vivi oyunculuk ajansına birlikte başvurmuş ilk. Ve aileleri de dost. Daha birkaç gün önce Avi,karisi ve çocukları Vivinin ailesigile yemeğe gitti. Vivi de sık sık Avinin evine yemeğe ve çocuklarını sevmeye gidiyor. Avi ile Vivi erkek erkeğe mutlaka tatil yapiyorlar 1 haftalık bile olsa. Geçen Isvicreye gittiler mesela. Hindistanda kar ve kayak olmadığı için ??Avinin karısı doğum yapti ta Avusturyadan Drashti hediyeler gönderdi Avinin ailesine.
  Siz YB nin kamera arkasini izleseniz gülmekten ölürsünüz ?? geçen sene arkadaşımla izlerdim diziyi onun inrerneti sınırsız olduğu için hep izlersik. Bak hele Vivi Aviye Madhubala ahaa dedirtmeye çalışıyor ya gülmekten kirilirsin. Avi söyleyemiyor gülmekten yere yatıyorlar ?? sonra Vivi diyorki ee ben bunu söyleyebilmek için sabahları çiğ yumurta içiyorum ???ay çok komikler ya..

 12. Ay ne kadar az kişi kaldık böyle kimse yazmıyor oruç olunca buralar iyice sessiz olur oruçta ben yazamam zaten şu çünkü aöf sınavı o günlere denk geliyor tek dersim kaldı onu kesin vermem lazım ??

 13. Ay Defnem bende duymuştum ya Avi ile Vivi yakın arkadaş olduklarını ?? Yani dizideki gibi değiller o zaman ?? Drastinin kocası yakışıklı değil ama izlemek isterim ya o videoyu ama İnternetim yok merak ettim şimdi ??

 14. Zülişim eylülde canlanır buralar ancak. Senin bi dersten kalmana çok üzüldüm.. benim de internetim bitmek üzere çok yazamiyorum. Allah kahretsin şu interneti??? neyse bekliyim

 15. Defnem evet ya tek ders kaldı bende üzüldüm oda İslam hukuk dersi çok zordu ama inşallah ikinci sınava veririm ?? senin İnternetin mi bitiyor ya bu Turkcell kadar hain hat yok bende yeni yüklettim kendi kendine İnternet yedi Turkcell

 16. Yok ya önemli olan bu cumartesi günü olan dersi geçmemdi çünkü baraj dersi ya onu verdim çok şükür bundanda geçerli puan almam lazım inşallah geçerim dersi ??

 17. Aman ne bileyim işte tek ders kaldı onada çalışmıştım ama gittiler kazık soru sordular hainler ya ömrüm sınavla geçti bitmiyor arkadaş gerçekten bitmiyor benimde imtihanım buymuş ?? kpss çalıştım iki sene boyunca üç dört test kitabı bitirdim sonuç ne sıfır şimdide ağustos ayında mülakat var ayy oda iyice stres yapıyor bir sürü ezber var bide kpss tekrar hazırlanıyorum ekimde var ölümüm bunların elinde olacak kafam beynim patlıyor bazen ?? ne bileyim işte bitmedi imtihanım gerçekten hayat hiç adil değil ne yapsam elime hiç bir şey geçmiyor buna yanıyorum öyle

 18. GÜNAYDIN kizlar nasilsiniz bakalim , ben okuldan yeni geldim çok yorgunum sizler nasilsiniz , geldimm okuldan ve şimdi Ah Kalbim’e bakiyorum şu an , Alia ne kötü ya
  Aaaa Ah Kalbim özeti varmiş bir okim gelicem sonra kizlar bye

 19. INCEM iyiyim gülüm sen nasilsin özledim seni , yok Drashti evli degildi o zamanlar 2015 senesinde evlendi o ?
  ZÜLIŞIM sanada günaydin nasilsin iyimisin , ben iyiyim ?
  Diger kizlar hepiniz nasilsiniz bakalim , isim saymiyorum tek -tek ama hepinizi çok seviyorum

 20. GUL ÇİÇEĞİM neredesin tatlım çok merak ediyorum seni İnşallah iyisindir
  ZULEYHAM üzülme bir daha ki sefere geçersin Allahın izniyle o dersten
  MELEĞİM RÜYAM sizlerde yoksunuz sizi de merak ediyorum canlarım benim
  Meleğimin şarj problemi vardı sanırım o yüzden yazamıyordur ama Rüyam sen neredesin iyisindir İnşallah
  KAİNAT sen neredesin tatlım

 21. Bence Tapasya araba uçurumdan düşerken atladi ve kurtuldu , işte bu ! Ölmez o kiz kolay – kolay heleki Tej ile Mai hayatta öldüremezler Tapuyu ? bu kadar kolay olmayacak Tapasya Radhotun ölümi ?

 22. DEFNEM evet ya Madu tam erkek meraklısı koca delisi zilli bende ona artık Dipali gibi Cadıbala diyeceğim??
  Eveet kıız o küvet sahnesi çok ateşliydi senarist uçmuş adeta ama yine Allahtan kıyafetleri ile sokmuş Rka ce Madıyu kuveytte bizim senarşstler olsalardı neler yaparlardı söylemeye bile utanıyorum???

 23. Merhaba kızlar özledim hepinizi

  ❣❣DEFNEM birtanem nasılsın?kaç gündür doğru düzgün yazamadım..kan sonucunu aldım bu seferde doktor yok ortalarda işi çıkmış gösteremedim..sözde özel hastane bu nasıl iş anlamadım..devlet hastanelerine gidenlere allah yardım etsin..imkanım var diye özel muamele görmek istiyorsun..doktor peşinde koşuyorum devletten ne farkı kaldı..insanı daha çok hasta ediyorlar neyse canım seninde canını sıkmayım zaten internetinde bitmek üzereymiş..üzüldüm doğrusu

 24. MANYAM tatlım bende iyim?
  Allahtan Drasthi evli değilmiş ama yoksa kocası kıskançlıktan çıldırırdı??
  Sen kıskanmadın mı kıız ben olsa Sultanımı çok kıskanırdım ve kızardım niye sapıklık yapıyorsun diye??
  İlerki bölümlerde Sultanım da beni çok sinir edecek ama şimdilik daha yok öyle Bi şey?

 25. Aynen ya küvet sahnesi baya ateşliydi ?? ya Rk Maduya nasıl bakıyordu öyle ?? senaristler bu bölümde baya coşmuşlardı Maduda fena ama dayanamadı Rk karizmasına ?? annesi Padmini çabalıyor öyle Madu için ?? Madu ise hiç umursamıyor o başka dertte annesini hiç dinlemiyor ya kendi bildiğini okuyor anca ??

 26. INCEM canım geldim burdayım..benim tansiyon problemim var..arada yükseliyor ve zor kendime geliyorum..hala kafamın içinde uğultular var..çok sınır bozucu bu hastalık allahtan kendimi bırakmıyorum..sen nasılsın nezamandir sohbet edemedik??

 27. Zulişim sağol birtanem iyi diyelim sen nasılsın iyimisin?buarada sınavın iyi geçmiş tebrik ederim..diğer dersleride çalıştıran biri olsaydı senin için avantaj olurdu??

 28. Teşekkür ederim Rüya ablacım bende iyiyim evet ya birini geçtim biri kaldı işte onuda ikinci sınava veririm inşallah yok ya çalıştıran olsa geçerimde yok öyle yardım alabileceğim biri keşke olsa ??

 29. MANYAM tatlım sen nasılsın hint aşığım benim bitmez bunların atlamaları,ölüp yeniden gelmeleri..sonu güzel biten sadece bir garip aşktı..en azından saçmalamadan bitirdiler??

 30. RÜYAM hoşgeldin?
  Çok geçmiş olsun yüksek tansiyon zor biliyorum annemde de var
  İlaç kullanıyor sürekli ve limon suyu içiyor bol bol yükseldiği zaman
  Çok dikkatli olmak gerekiyor bu hastalıkta stres olmayacak tatlı tuzlu yenmeyecek
  Sen de kendine çok dikkat et Rüyam Allah şifa versin canım benim

 31. DEFNEM ZÜLİŞİM İNCEM Ve Beni merak eden bütün arkadaşlar hepinizi merakta Braktığım için üzgünüm İki gündür Yazamadım aniden Rahatsızlandım Yine Hastaneye Kaldırıldım Neyzıkki Hastalığım yeniden Kötüleşmiş Doktor ramazanda Oruç tutmağı bile Yasakladı ne kadar üzgün olduğumu anlatamam İşlerime bile Ara vermemi söyledi. Sinir sitres Çalışmak Uykusuzluk Ve Zayıflık Mahv etmiş Beni Hastaneden Az Önce Çıkabildim Size Haber Veriyim Dedim Misafirler Filan Annemler Bi yandan Yanlız Kalmama İzin Vermiyorlar Akşam Geleceğim İnşallah Nasip olursa Allah’a emanet olun

 32. GÜL ÇİÇEĞİM Hoşgeldin sen de mi hasta oldun ay canım benim kıyamam sana Allah çok acil şifa versin geçmiş olsun bitanem
  Kendine dikkat et Gül Çiçeğim

 33. Zulişim eğer imkanın varsa özel ders al..gercekten sorular zorlaştı ve okullarda eğitim yeterli gelmiyor..dersaneye gitmeyen öğrenci başarılı olamıyor..sende açıktan okuyorsun dersane şart canım ama imkanın yoksa elden birşey gelmez..allah yardımcın olsun

 34. Çiçeğim çok geçmiş olsun ya ayy ne yapacaksın bu hastalıkla bilmiyorum ya tedavisi falan vardır belki çok üzüldüm inşallah iyi olursun ?? senin için dua edeceğim ??

 35. Zülişim üzülme sen emeklerini alacaksin Allah’ın izniyle. Allah hiçbir kulunu üzgün birakmaz???
  ???
  RÜYAM iyi olma gayretindeyim hep. Senin tam olarak iyilesememene çok üzüldüm. Evet sağlık sektörü facia ne yazıkki ülkemizde ama Denizli bu konuda çok iyi Allah var ne zaman gitsem kaliteli hizmet aldim hep. Zaten göz ve midem için gidiyorum genelde.. hipertansiyon mu var sende kuzum? Acaba bu aralar canını sıkan birşey mi var herşey yolunda mi hayatında RÜYAM ?
  ???
  MANYAM yok Tapu sapasaglam eve geliyor. 4 bölüm sonra falan Sülaledeki herkes barışıyor. Veer ile Icca kavusuyor,Jogi Tapuyu affediyor ve sarılıyorlar. Meethi Veere sarılıyor baba diye.. ama Akash bozacak bunları :x
  ???
  ÎNCEM insanlik suçu dizisinde alenen çıplak gösterdiler sevişme sahnesini. Küvetin içinde ilişki yaşarken oğlanın nişanlısı basti hatta o sahne ceza yedi RTUKden youtubedan izleyebilirsin iğrençti ??
  Yo ÎNCEM Drashti evlendikten sonra ateşli sahneler çekti yine. Men Parsesi dizosinde kocasi kraldi ve birlikte hamamda yıkanıp gerdeğe girdiler. Kocasi Drashtinin üstündeki bornozu çıkardı atti. Rk Madhu sahnesi sönük kalır yaninda sen düşün kuzu????

 36. Rüya ablacım keşke özel ders alsam ne kadar iyi olur benim için hemen geçerim dersleri ama öyle imkanım yok ya yaşadığım yerde dershane bile yok anca kayseri gibi yerlerde oluyor dershane onada gitme imkanım yok ?? anca kendi kendime çalışıyorum bir gayretle işte çabalıyorum ya inşallah geçerim çünkü bu geçemedim ders baya zordu

 37. Çiçeğim çok geçmiş olsun birtanem dikkat et kendine çok üzüldüm gerçekten..herşeyin başı üzüntü insanın ruhu hastaysa besinize hasta oluyor..daha çok gençsin herşeyi kafana takma ilerde tüm hayatını etkiler canım bol bol dinlen ve öğünlerini atlamadan yemeye çalış allah’a emanet ol

  ??INCEM sağol aynen öyle canım stres en büyük düşman keşke uzak durmak mümkün olsaydı..sen neler yapıyorsun??

 38. Aöf gerçekten zor ama 7 dersi geçtim tek İslam hukuk dersi kaldı onu geçersem sınıfı geçiyorum işte ??

 39. Çiçegim kendine dikkat et canim ne olduki sana aniden yoksa dogru düzgün ilgilenmiyorsun mi kendinle ? Yemene , içmene , yatmana , kalkmana dikkat et nolur , Seni seviyorum ?
  Züliş iyi olmana sevindim , bu arada tebrikler ?
  Iyi olmana sevindim INCEM , evet evli degildi yoksa o Neeraj kiskançliktan ne yapacagini şaşirirdi ?
  Bende kiskaniyorum tabi Vivimi ama Drashti ile yakişiyorlar aralarina girmim ben ? haha ben ikisinide çok seviyorum yani Vivimi ne kadar seviyorsam Drashtide ayni ? aşkim onlar benim ???
  Rüya ablacim iyiyim ablam , ne oldu ki sana nasil hastalik bu allah acil şifa versin sana ablam ??
  Eveg sonu iyi biten BGA ve Benimsin idi birde Saraswatichandra o da kötü bitmedi ??

 40. Zülişim üzülme sen emeklerini alacaksin Allah’ın izniyle. Allah hiçbir kulunu üzgün birakmaz???
  ???
  RÜYAM iyi olma gayretindeyim hep. Senin tam olarak iyilesememene çok üzüldüm. Evet sağlık sektörü facia ne yazıkki ülkemizde ama Denizli bu konuda çok iyi Allah var ne zaman gitsem kaliteli hizmet aldim hep. Zaten göz ve midem için gidiyorum genelde.. hipertansiyon mu var sende kuzum?  Acaba bu aralar canını sıkan birşey mi var herşey yolunda mi hayatında RÜYAM ?

 41. MANYAM yok Tapu sapasaglam eve geliyor. 4 bölüm sonra falan Sülaledeki herkes barışıyor. Veer ile Icca kavusuyor,Jogi Tapuyu affediyor ve sarılıyorlar.  Meethi Veere sarılıyor baba diye.. ama Akash bozacak bunları :x
  ???
  ÎNCEM insanlik suçu dizisinde alenen çıplak gösterdiler sevişme sahnesini. Küvetin içinde ilişki yaşarken oğlanın nişanlısı basti hatta o sahne ceza yedi RTUKden youtubedan izleyebilirsin iğrençti ??
  Yo ÎNCEM Drashti evlendikten sonra ateşli sahneler çekti yine. Men Parsesi dizosinde kocasi kraldi ve birlikte hamamda yıkanıp gerdeğe girdiler. Kocasi Drashtinin üstündeki bornozu çıkardı atti. Rk Madhu sahnesi sönük kalır yaninda sen düşün kuzu????

 42. Kızlar birazdan kızımı parka götürücem..orda yazmaya devam ederim görüşmek üzere

 43. Mukta akasin foyasini tam çıkaracakken akaş mani oluyor bir kız muktaya akası tanıyorum diyor mukta konuşmaya giderken akaş kızı balkondan aşağı atıyor ve kız oluyor

 44. Ay gerçekten Drastinin dizileri bir acayip oluyor onun rani raja dizisi var tövbe tövbe bir çeşit işte ?? kocası hiç kıskanmıyor galiba onu ??

 45. Çiçeğim çok geçmiş olsun çok üzüldüm şükür ki erken müdahale edilmiş.. tutma zaten oruç falan kendine iyi bak..
  ➿➿➿
  Ee Drashti cesur kadin cesur sahneler çekmeyi seviyor ;)
  ➿➿➿
  Tamam Rüyam bekliycez
  ➿➿➿
  Ay yağmur yağıyor nasıl duygulandım nasil ağladım. Ya çok sevindim ?????
  Allah’ım o kadar çok spama düşüyorum ki inanır misiniz internetimin yarisini spam yiyor off off :x

 46. Ah Kalbim özetini okudum , Disha hamile imiş ? ( Alia sana geçmiş olsun bebegim hak etdin ) bu Disha’ninki ne hiz arkadaş daha geleli olsa – olsa 20-25 bölüm falan oldu hemencik kocayi yakişikli Purabi kapti birde hamile kaldi , a bu bizim salak Pragya dizi başliyalindan beri var bir torun veremedi bencil Daadi’ye …?

 47. Hayirli gunler kizlar nasilsiniz.

  kotu haber buraya girilmiyormus puuuuffffff offffff vardiklari gibi nihan denemis bos girmis cikmis girmis cikmis sonra bu wep sayfasi kullanilmiyor demis.

 48. Hintkolik ;) manya’m
  Kizlar benim yapicak bir şeyim yok , canim sikiliyor sizler neredesiniz gelin hadi …

 49. Ay Pragyadan hiç bir halt olmaz zaten anca ağlasın dursun o ?? Abhi baba olmak istiyor ama Salak Pragya kabul etmiyor ee adamada çocuk lazım ayy dün biraz baktım bakmaz olaydım ya Pragya hapise girmiş hali falan iğrençti bide çok rüküş giyiniyor salkım saçak ?? Abhiyi zaten sevmiyorum Tanu ile evlenecekti vazgeçti zaar ?? Sanırım Purabda değişmiş onuda sevmedim çok tipsiz Bülbül öldükten sonra dizinin tadı tuzu kalmadı zaten hiçte yoktu ama Bülbül için izlenirdi ?? bide bu dizi bitmez ya gerçekten bininci bölümlerindeymiş ama Abhi ile Pragya arasında hala aşk yok galiba ?? sürekli kaçırılıp duruyorlar aynı şeyleri tekrar tekrar gösteriyorlar ?? hiç çekilmez bu dizi ?? Çin işkencesi gibi resmen ??

  1. Ben zee tv den izliyorum şuanda gayet heyecanlı ve güzel ilerliyor pragyaninda çok tatlı bir kızı var

 50. İremsu hoş geldin nasılsın iyi misin İsabella nasıl dün baya kötüydü ya ?? olsun önemli değil önemli olan onun sağlığı inşallah bir an önce iyileşir ??

 51. kizlar sonra gorusuruz benim simdi hastaneye gitmem gerek sonra emre hocanin yanina gidicem aksama gelirim yada hastaneden cikinca bi yarim saat oldu kulagimin ic kismina makas deydi bi gidim kani durmuyor cikinca yazarim sonra geri giderim.

 52. HOŞGELDİN Îremsum.. Ay çok üzüldüm demek girilmiyormus tuh. Halbuki Ispanyadan Italyadan yazan yorumcular vardi hep. Almanyadan da yazan vardı. Filiz gelsin Almanya için birşey yapabilir mi soralim. Üzülmesin Pırlantam tedavisine baksın.. selam ve sevgilerimi iletirsin ???
  ???
  MANYAM rica ederim. Sülale soy demek. Yani bi aileyi oluşturan akrabaların tümüne kanbagi teşkil eden herkese sülale denir kuzum??
  Evet Drashti cazip kadin. Ya dizilerin kördüğüm falan kamera arkası çok komik oluyor. Biliyor musunuz ben kamera arkasını seyretmesini çok seviyorum. Vivi makyajini yaparken odasinda Avi geliyor Viviyi yatağa atıp başlıyor gıdıklamaya üstünde tepinmeye Madhuyu senden alicam diyor ha haa sonra Bittu geliyor o da gülüyor ?? bu Avi çok yaramaz Drashti ile çok güzel danslar ediyorlar. Hatta Drashti makyaj yaparken Avi gelip Drashtinin suratını boyuyor sonra birbirini kovaliyorlar? Veer ile Tapu nasil cilcelesiyor. Nani ile Icca birbirine komik şakalar yapiyorlar ayy çok komikler yaa.. ?? nasil dram çekiyorlar hayret..
  ZÜLİŞ MÜJDE 290. BÖLÜMDE ABHI ILE PRAGYA GERDEĞE GIRDI ???

 53. Gerçekten mi?? Defnem şaşırdım ya ?? hiç beklemiyordum çünkü Abhi ile Pragya arasında hiç öyle şeyler olacak gibi değildi bide hiç aşk yok aralarında en azından bir tanede olsa çocukları olsun ??

 54. Ay bende severim kamera arkası görüntüleri izlemiyi eğlenceli oluyor ya dizideki ağır dram gibi olmuyor ?? gerçekten bunlar bu kadar eğlenceli ise nasıl dram dizisi çekiyorlarsa artık hayret ediyorum doğrusu ??

 55. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Heryere baktım benim arnav sevenlerim ortada yok

 56. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Uzuuuuuuuuuuun bir aradan sonra tekrar yaziyorum ama benim canlarim ortada gözükmüyor ????????

 57. Geldim kızlar
  DEFNEM evet canım hipertansiyon var..benimde anlatamadığım okadar çok sorun varki hayatımda üstesinden gelmeye çalışıyorum..aynen canım sağlık sektörü felâket insana hic değer kalmamış dünyanın parasını ver..birde doktor peşinde koş yarın zahmet edip bakar harelde..sendemi mide sorunu yaşıyorsun ay oda zor tabi kızımdan biliyorum allah şifa versin birtanem

 58. MANYAM sağol tatlım insallah canım Abiyle Pragyayi gelince diziyi başlarda hic sevmedim.Hatta sensiz olmazin yerine onu koydular diye çok kızmıştım..sonra arada izlemeye başladım Abhinin sempatik eğlenceli halleri hoşuma gitmeye başladı..ilerleyen bölümlerde özellikle 2 sezon Pragyaya yapmadığını bırakmadı..senaristte bol bol söylendim..neyse bir şekilde tanudan alyadan kurtuldular bu seferde simonika belası musallat oldu başlarına Abhiyi öldürmek için yapmadığı şey kalmadı Pragya herzamanki gibi bu belâdanda kurtardı..şimdi gelelim Abhiye hindistanda yayınlanan son bölümleri izlediğimde hüsrana uğradım..Filiz bu bölümlere henüz özet yazmadı bu yüzden anlatmam doğru olmaz..Abhi bencil nankörün tekiymis kolayca terketti pragyayi sonra hemen 7 yıl sonrası oldu..Eğer bu bölümlerde Pragya Abhiyi affeder ve onca şeyden sonra geri dönerse dizi benim için bitmiş demektir..özetleri okuyunca anlarsınız cok az kaldı bir kaç bölüm sonra olucak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu