Kördüğüm

Kördüğüm 268. Bölüm Özeti 1 Mayıs Fragmanı # Mukta Delil Peşinde

Kördüğüm 268. bölüm özeti konusunda sizlere ilk iki partın özetini vermiştik. Şimdi son iki partın özetini vereceğiz. Bu bölümde gerçekleşecek en önemli olay Nani’ye talip çıktı. Tapasya sütün içerisine katılan ilacın peşine düştü. Mukta Visnhu’nun evinde delil aramaya gitti. Daha fazla sizleri meraklandırmadan 1 Mayıs Kördüğüm Özeti ile sizleri buluşturalım. 

Kördüğüm 268. Bölüm Özeti

Bu yazımızda sizlere 1 Mayıs Kördüğüm özetini yanı Kördüğüm 268. bölüm özeti (3. ve 4. Part) vereceğiz. Mukta, Meethi ile Vinshu’nun buluşacağı yere önceden gidip Vinshu’yu izlemeye başlar. Çünkü Ichcha’nın hapishanede Vinshu ile çektirdiği resimde Vinshu’nun kolunda belirgin bir şekilde yara izi olduğunu görmüş ardından yerde Akash adında bir çek bulunda Ichcha’nın bildiği Vinshu ile Meethi’nin sevdiği kişi aynı olup olmadığını ispatlamak ister. Mukta, uzaktan Visnhu’yu izlemesine rağmen kolundaki izin var olup olmadığını göremez. Yavaşça yaklaşıp bakmak isterken Mukta’nın ayağı çamura batınca ses çıkar. Vinshu hemen arkasını dönünce karşısında Mukta’yı görünce üzerine havlu alıp hoş geldin Mukta der. Mukta ise nasılsın ne var ne yok v.s laflarından sonra havluyu kaldırıp izin olup olmadığına bakmak isterken Meethi gelir ve her şeyi yanlış anlar. Meethi, Mukta’ya ne yapıyorsun sen burada der. Mukta da geçiyordum sizi merak ettim ama sen hala gelmemişin diyerek işin içinden sıyrılır ikilinin yanından uzaklaşır. Meethi ise bu işte kesin bir iş var der. 

Nani’nin Talibi Çıktı 1 Mayıs Kördüğüm Özeti

1 Mayıs kördüğüm özeti devam ediyor. Thakur konağında ise çok ilginç bir şey olur. Nani’ye aşık olan bir adam gelir. Elinde koca bir çiçekle gelir. Gönlümü birine kaptırdım deyince Nani evde evlenilecek kız Meethi ve Mukta olduğunu düşünüp yaşından başından utan der. Adam ise beni yanlış anladım. Benim hoşlandığım kişi sizsiniz deyince Nani’nin birden tavrı değişir. Utanır ve ne yapacağını bilemez. Damat adayı Nani’nin elini sıkıp kısa zamanda görüşeceğiz deyip gider.

Kördüğüm 268. Bölüm özeti resim 1

Nani ise kafası karışık bir şekilde içeri girip bir de istemeye gelecekmiş gibisinden söylenerek girince Divya teyze ne oldu der. Nani de gene görücü gelecek galiba deyince Divya daha yeni geldi ne görücü der. Nani de Mukta’yı değil beni istemeye gelecekler der. Sinirli bir şekilde odasına çıkarken Jogi ile Ichcha ile Jogi Nani de evlenecek diye gülerler. Dalga geçme manasında değil. O da artık yuva kuracak bu yaştan sonra diye düşünüp gülerler.

Tapasya Mai’nin İlacının Peşine Düşer Kördüğüm 268. Bölüm Özeti

Kördüğüm 268. bölüm özeti devam ediyor. Mai, doktorun verdiği unutkanlık ilacının işe yaradığını görünce her gün dozajı artırarak vermeye başlar. Sütün içerisine ilacı mutfakta katıp giderken Amla görür. Tapasya da bir kaç adım uzakta karanlık alanda telefonla konuşurken Amla ile Mai’nin konuştuğunu görünce ses çıkartmadan Amla’nın Mai’ye bu ilaçlı süt ben götüreyim anne dese de Mai müsaade etmez. Çekil önümden deyip sütü Veer’e götürür. Tapasya, Mai gittikten sonra Amla’nın yanına gidip Mai Veer’e verdiği sütün içinde ilaç mı var der. Amla da evet geçen gün odasında yaparken gördüm. Hatta süte zehir kattığını sanmıştım ama Mai bu ilacın Veer’e iyi geldiğini ve tez zamanda eski sağlığına kavuşması için verdiğini söyler.

 

Tapasya, nerede o ilaç bana gösterebilir misin der. Amla Mai bu ilacı yanından ayırmıyor. der. Tapasya da nasıl bir şeye benziyor. Buradaki ilaçlara bak. Benzeyen var mı diye sorunca Amla zehir gibi gözüküyor deyince Tapasya, uzun zamandır Veer’e etki eden ilacı bu sayede bulmuş oldu. Akşam Meethi Mukta’nın odasına gidip senin Visnhu’nun yanında ne işin vardı diye hesap sorar. Mukta ise öylesine geçiyordum Meethi bunda ne var. Sen Visnhu’nun Akash adında bir arkadaşı olduğunu duydum mu diye sorar. Ancak Meethi bu soruyu konu değiştirme çabası olarak algılayıp Vinshu’nun yakınında seni görmek istemiyorum der.

Vinshu gece vakti bile spor yapmaya devam eder. Bu sırada onu bir kadın arayıp Ichcha işi ne oldu. Artık harekete geçme zamanı gelmedi mi deyip kapatır. Kim bu kadın. Gene gölge gene gizli bir kadın. Aklıma nedense Mai geldi. Bakalım çıkar kokusu yakında deyip konumuza dönelim. Tapasya Gunwanti’nin odasını gizlice girip ilacı aramaya başlar. Kıyafet dolabın içerisinde kilitli bir kısım görür. Her yeri arayıp bulamazsam oraya bakarım deyip yatağın altına falan bakmaya başlar. Bu sırada içeriye Amla girer. Ne arıyorsun. Bende yardımcı olayım der. Tapasya Amla’nın saf bir kız olduğunu bildiği için hemen sen neden alış verişe gitmiyorsun. Gidelim kafanı dağıt üzerine bir şeyler al deyince garibim Amla nasıl sevinir.

Mukta Visnhu’nun Evinde Delil Aramaya Gider 1 Mayıs Kördüğüm Özeti 

1 Mayıs Kördüğüm özeti devam etmekte, Mukta işim peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Vinshu’nun evine gider. Meethi ile Vinshu baş başa yemek yediğini gören Mukta gizlice onları izlemeye başlar. Bir ara Vinshu sanki birisini görür gibi hissettim der. Pencereye doğru bakar. Kimseyi göremez. Vinshu işe gitmem lazım deyip Meethi ile birlikte evden çıkar. Kapıyı kilitlemeyen Vinshu’ya Meethi neden kilitlemedin diye sorunca evden çalınacak bir şeyim yok diye cevap verir. Bana sorarsanız Visnhu pencerede Mukta’yı gördü bilerek kapıyı açık bıraktı. Bakalım ne olacak. İzleyip göreceğiz.

1 Mayıs kördüğüm özeti

 

Tapasya Amla ile birlikte alış veriş yapıp gelirler. Mai gene Amla’ya kızar. Tapasaya, Amla’ya kaynana güzel altın anahtarlık aldırır. Amla da aldığı takıyı anahtarlık olarak takmasını ister. Mai üzerinde taşıdığı anahtarlığı çıkartıp Amla’ya verir. Tapasya cep telefonu ile evin telefonunu arayıp Gunwanti ile görüşmek istediğini söyler. Evin hizmetçisi Mai’yi gidip size bir telefon var der. Mai de hemen telefona bakmaya gider. Tabi Tapasya da Amla’nın elindeki anahtarı alıp içinden dolabın kilidini çalar. Mai’ye de yakalanmadan odadan çıkmayı başarır. Mukta ise evde Vinshu ile alakalı bir delil ararken Meethi şalını unuttuğu için geri geldiğini görür. Ev tek odalı olduğu için Mukta’nın kaçacak yeri kalmaz. Bakalım Mukta, Meethi’ye yakalanacak mı? Bunu hep birlikte bir sonraki bölüm özeti olan kördüğüm 269. bölüm özetinde öğreneceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

280 Yorum

 1. Günaydın អayırlı នaცaអlar អayırlı cuញalar ?? nazlam
  Birinciliği kapayım dedim??

 2. .۰۪۫g۪۫۰۰۪۫u۪۫۰۰۪۫n۪۫۰۰۪۫a۪۫۰۰۪۫y۪۫۰۰۪۫d۪۫۰ı۰۪۫n۪۫۰

  ۰۪۫H۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫Y۪۫۰۰۪۫I۪۫۰۰۪۫R۪۫۰۰۪۫L۪۫۰۰۪۫I۪۫۰ ۰۪۫C۪۫۰۰۪۫U۪۫۰۰۪۫M۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫L۪۫۰۰۪۫A۪۫۰۰۪۫R۪۫۰

 3. Her Cuma Bir Huzur
  Her Sabah Bir Umuttur!
  Huzurunuz Ve Umudunuz
  Daima Duâlarınız Kabul Olsun..!
  HAYIRLI SABAHLAR HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞLAR
  ************
  Herşey Üstüne Gelip
  Seni Dayanamayacağın
  Bir Noktaya Getirdiğinde
  Sakın Vazgeçme ‼
  İşte Orası Kaderinin
  Değişeceği Noktadır. ‼
  “HZ”MEVLANA..

 4. Merhaba kızlar nasılsınız? Size kısa bi özet geçip gideyim.
  ŞimdiTapasya ilacı bulacak. Veer her şeyi hatrlycak. İççanın evne gidecekler meethye süpriz yapb Veer ona babası olduğunu söylücek. ŞU Akash varya onunla kanhanın karısı kardeş. İkside Avinashln çocukları ve İççadan intikam almak için plan yapmşlar. Akash tam bir manyak. İzlrynce görüceksiniz

 5. ? Günaydın អayırlı នaცaអlar អayırlı cuញalar GÜLÇÏÇEGIM BIRTANEM?????????

 6. RABİACIM Nasılsın İyimisin Neler Yapıyorsun Kardeşin Nişanlıydı Düğün Yaptınızmı Güzelim ??
  ….
  FATİMA Hoş geldin Nasılsın İyimisin Neler Yapıyorsun

 7. İyiyim gülçiçeğim birtanem
  Okula devam ediyorum birtanem herşey yolunda
  Abimi daha evlendirmedik??? temmuz da olucak inşallah birtanem sen nasılsın neler yapıyorsun ??

 8. İyiyim gülçiçeğim birtanem
  Okula devam ediyorum birtanem herşey yolunda
  Abimi daha evlendirmedik??? temmuz da olucak inşallah birtanem sen nasılsın neler yapıyorsun ??????

 9. Gunaydin cumleten .slmlar.

  Hayirli cumalar .
  Mubarek cumada yuce dualarinizi kabul eylesin insallah.

  Gununuzde gonlunuzde aydin olsun.
  Mutlu gunler

 10. Hep İyi Olursun İnşallah Rabiacım Sevindim İyi Olmana Canım Demek Okuluna Devam ediyorsun Allah Zihin Açıklığı Versin Güzelim. Teşekkürler Bende İdare Ediyorum Boş Boş Oturuyorum Öyle Sabah Erkenden İlaç için Kalktım Sonrada uyku Tutmadı Buraya Bakıyım Dedim Gülüm ???

 11. Ferah Hoş geldin Sanada Hayırlı Cumalar Allah Cümlemizin Dualarını Kabul Etsin İnşallah. Gözlerin Nasıl oldu İyimisin

 12. Cok tesekur ederim gulcicegim birtanem geçmiş olsun birtanem hastamisin canim Allah şifa versin birtanem??

 13. Teşekkürler Rabiacım Saoll Canım Evet Kaç Gündür Hastaydım Şimdi Şükür İdare Ediyorum Yeniden Tedaviye Başladım işte Allah’ın izniyle İnşallah Atlatacağım Güzelim ???

 14. İnşallah gulcicegim birtanem hemen iyilesirsin duam seninle birtanem benim dinlen kendini fazla yorma canim benim?????????

 15. FİLİZİM Dün Sıkıntılıydın İnşallah iyisindir Allah Yardımcın Olsun Sıkıntılarını gidersin inşallah
  ….
  DEFNEM Allah Bu mübarek Cuma Günününde Yardımcın olsun İnşallah Bütün Çektiyin Sıkıntılar Dertler Geride Kalsın Hayırlı Kapılar Açsın Rabbim Yüzüne İnşallah
  …..
  ZÜLİŞİM Allah Sınavlarından Hayırlısıyla Başarılı Olmağı Nasip Etsin Sana İnşallah herşey Gönlünce Olur

  SALİHA Ablam Allah Meleke Sağlik Versin tez vakitte İnşallah merak ettim seni Mutlu haberini bekliyoruz

  RÜYA Ablacım İnşallah Tansiyonum inmiştir İnşallah iyisindir

  NURDAN Abla Özledik senide Taktir Ettiyim bi insansın Allah gönlüne göre versin Ablam
  ….
  İSABELLAM Dualarımız seninle mutlu haberini bekliyoruz İnşallah eski saplığına dönersin
  ….
  İNCEM NAZIM MANYAM ELAM HELİN AİDEM Ve Bütün Adını Çekemediğim Arkadaşlar Hepinize Mutlu Huzurlu bi gün Diliyorum içimden sizlere Duâ etmek Geldi Allah Dualarımızı Kabul etsin İnşallah

 16. Rabiam Çok Teşekkür Ederim çok Saoll Eksik Olma Allah Gönlüne göre Versin
  ….
  KIZLAR ÇIKIYORUM ARTIK ALLAH’A EMANET OLUN ANNEM DİNLENMEM İÇİN İSRAR EDİYOR GELEN GİDENDE OLUYOR ÖLEN NAMAZINDAN SONRA GELİRİM NASİP OLURSA

 17. Ömür buz gibi eriyip giderken
  Zaman çalsada bir şeyleri bizden
  Bize kalan bir vefa, bir selam birde birde habersiz yapılan bir duadır. Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri ömrünüze katsın Hakkımızda her şeyi Hayırlı olması dileğiyle Hayırlı Cumalar Kızlar günaydın ?????❤️❤️??❣️❣️??????

 18. Rabiacım nasılsın iyi misin ??
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Çiçeğim nasılsın iyi misin??

 19. Hayırlı cumalar Züleyha’m birtanem ben iyiyim çok şükür sen nasılsın canım benim ? ? ? ?????

 20. Filizcim??
  Defnem ??
  Çiçeğim??
  Manyacım??
  Rabiacım ??
  Nazlacım??
  Saliha ablacım??
  Nurdan ablacım ??
  Rüya ablacım??
  İncecim❣️❣️ nasılsınız iyi misiniz ?? unuttuklarım varsa affola??

 21. Ya bu Turkcell haini yine İnternet vermedi ?? bugün salla kazan var yaptım yine bipten dakika verdi bu dördüncü ya hiç İnternet vermiyor ocağımı kuruttu Turkcell belası ??? sanki bip kullanıyorum en azından bir günlük 1 GB verse bari önceden iki haftada bir veriyordu

 22. Tsk ederim zuleyham birtanem
  Benlmki vodefone carki ceviriyorum bana 5gb yada 2gb geliyor ??

 23. HAYIRLI CUMALAR KIZLAR..
  Amin sizlerinde..
  Sağol Çiçeğim
  Dinlenmek ve uyku iyi gelmiştir inşallah sana..
  Belloş gözlerine kavuşunca Aysel oğlunu alınca Salihanin da kızı iyileşince demesinler keyfimize???
  Kızlar bugün fazla yorum yazamiycam dün site gözlerimi çok yordu spam olayi. Inanin sabah kalktigimda zombi gibiydim korktum. Makyaj bile yapmadim bugun. Gözlüğümü bile takamiyorum ağırlık veriyor. Radyasyon mahvetti beni..
  Ara ara belki katilmaya çalışırım ama işlerimi nasil halledicem onu da bilmiyorum uykusuzum uyuyamadim..
  Sizlere iyi sohbetler..❤

 24. Rabiacım Vodafone iyi aslında önceden kullardım ama çok para kesiyor ya yükletmedim için bide bazı yerlerde çekmiyor doğru düzgün mecbur Turkcell kullanıyorum ama sürekli bipten dakika veriyor ?? önceden Vodafone 6 gb İnternet vermişti bana geçen sene yaz tatilinde ?? evet çark var Vodafonede ama 25 TL karşılığında diye biliyorum ??

 25. Anladim zuleyham birtanem yok para karsiliginda degil
  Her pazar aksami çark geliyor vodefonlara özel intarnet sadece bir gün geçerli?

 26. Defnem birtanem kolay gelsin sana kendine dikkat et fazla yorma kendini canim benim?????

 27. Rabiacım Ha tamam o zaman ben öyle zannediyordum ?? ya belki bende Vodafone geçerim tekrardan çünkü gına geldi Turkcellden sürekli bip verip duruyor ☹️☹️

 28. NURSELİM dün yazdım ama çok aşağılarda kalmıştır görmemişsindir. Hoş geldin nasılsın ne var ne yok nerelerdeydin. Çok merak ettik seni.

  ????

  GAMZELİMM geçmiş olsun dinlenince geçer inşaAllah

  ????

  Hatun kişilerim annemde cuma sohbeti var hazırlık yapıyoruz hepiniz Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz ❤️️❤️️❤️️❤️️

  ?????

  GÜL KIZ bugün nasılsın

  ???

  SALİHAMM nasılsın merak ediyoruz

  ???

  Hepinize Ayrı ayrı selam olsun

 29. ???? geç zuleyham birtanem
  Vodefone bizim aile hepsi kullaniyor ayni kabile gibi??????? herkesin elinde tl pazar aksami gelince ayni anda çarki cevirirler surat ifadelerini görsen sanki ilkez görmüş gibiler cok komik ailem var ya??????

 30. Gerçekten mi ya ayy ne güldüm ???? Rabiacım sen beni görsen perşembeyi cumaya bağlayan gece öyle bekliyorum salla kazan ne verecek diye çölde kalmış kutup ayısı gibi ?? ya bide bip verince telefonu başka yere koyuyorum sinirlerim tavana zıplıyor resmen ??

 31. Hep gül Züleyha’m benim sana gülmek yakışıyor birtanem benim ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
  ..
  Züleyha’m ya şimdi sen beni güldürdün ????

 32. Birde ben ailemin surat ifadesini videoya alıp dalga geçiyorum ?? tabii sonra halamın terliğini yiyorum ve susupp oturuyorum bir köşeye gine gülme beni tutunca bir sefer baston yiyorum ya ?????

 33. Sende hep gül Rabiacım ??? ya bekliyorum öyle İnternet verecek diye bir umut işte ??

 34. Komik olur o zaman senin için ?? ??ya bende o zamanki halim aklıma geldikçe gülüyorum ?? İnternet yüzünden ne hallerdeyim diye ??

 35. Hayirli cumalar hepinize canlarimmmmm?????
  Zülişimmm salla kazan dündü dimi aa unutmuşum yapmayi bip mi verdi Allahın cımrileri pis pintiler gb veremiyolar elleri titriyo ??

 36. ?????? Ah ah internet sen bizden ne istiyorsun bir gün bizi katil edicen hain internet????????
  Züleyha’m ben seni yerim ya ??

 37. Züleyha’m,almiram birtanem size iyi sohbetler
  Kız almıram dayak yicem galiba ben eniiyisi abimin tlsini vereyim??
  Allaha emanet olun sizi çok seviyorum ve sopa yemeden kaçayım???

 38. Aynen ya Rabiacım İnternet yüzünden katil olacağım bir gün ???? perşembe gününü bekliyorum yine bakalım ne verecek Pinti Turkcell ??

 39. Aynen Almira ya cimri Turkcell dört haftadır bipten dakika veriyor şikayetçiyim işte ??? gb verse batar sanki

 40. Meraba kõrdügüm ailesi nasylsynyz iymisiniz janym arkadaslarym hayyrly cumalar dilerim ben iyim simdi okuldan cykdym eve gidyorum

 41. Arkadaşlar bende akşama kadar yazamayacağım ara sıra sohbete katılırım ??Allah’a emanet olun ??

 42. ZÜLİŞİM DEFNEM NURDAN ABLACIM Çok Teşekkür ederim Saolun Çok Şükür Şimdi Biraz daha İyiyim
  ….
  DEFNEM Geçmiş olsun Dinlen Canım Görüşürüz
  …..
  İyi Sohbetler NURDAN Ablam Nasılsın İyimisin

  ZÜLİŞİM Çok Saoll Canım Şükür Şimdi biraz daha İyiyim. Sen Nasılsın
  Zülişim Ben Bakcel Kullanıyorum Yani siz Vodofone Diyorsunuz Çok Kullanışlı 10 GB Yükletiyorum 1 Ay Sınırsız Kullanıyorum ama 2 güne Bitiyor Benimde İnternetim

 43. Ay Zülişim Ben Geldim Sen Çıkmışsın Sende Allah’a emanet ol Görüşürüz
  ….
  Almiracım Hoş geldin Nasılsın iyimisin Tatlım

 44. Vishnu’yu arayan kadın Mai değil. Günahını almayalım. Yeterince günahkar;)Arayan kişi Surabhi-Survi(Kanha’nın karisi)

 45. Hayirli cumalar kizlar ☺ nasilsiniz , naber iyidir inşallah konumuz ne ? Ben okuldan yeni geldim ☺
  Aaaa RABIŞ gelmiş hoşgelmiş nasilsin iyimisin Yakub enişte nasil özledim seni db sitesine yaziyorsun dimi , ben ordan senin yorumlarini takip ederdim bizi ne kadar özledigini söylemişsin bende seni çok özledim hatda sana selam vermek istedim ama db çok degişmiş hiç hoşuma gitmedi birde e posta adresini yazmaliymiş …
  Teşekkürler ÇIÇEGIM çok sagol bu arada kaderin degişme noktasi hakkinda yazdigin cümleyi çok begendim yazdim kendime ?
  Nazla , Fatima , Ferah , Züliş , Defoş , Nurdan abla , Almira , Mira , Hazal , Rüya abla , Saliha abla , Isabella , Iremsu, Nihancan , Nihan , Aide , Aylin, Esna , Alev , Nursel abla , Gizem , Deniz , Deniz kentli , Aysel abla , Dilek , Naz ablacim, Ela abla , ve diger tüm kizlar hepiniz nasilsiniz bu cuma güninde tüm dualariniz , dilekleriniz kabul olsun inşallah ???

 46. Vishnu’yu arayan kadın Mai değil. Günahını almayalım. Yeterince günahkar;)Arayan kişi Surabhi-Survi(Kanha’nın karisi)

 47. Şimdi özeti okudumda gülmekten öldüm karnima agirilar girdi yahuuu şoklardayim ??? Nani’ye talip mi var allah allah tövbe – tövbe kendimi tutamiyorum gülmekten öldüm birde el sikmalar yine görüşicez demeler ay ay ay bu yaştan sonra haa ? Bu Nani daha önceden ne yapti bir koca bulmali idi kendisine ugraşip durmasayda Ichchasi , Meethisi , Daminisi , Muktasi ile tövbe – tövbe bu kaç insanin hayatini mahvetti sayamiyorum bile evlensinde kurtularim ama evlenecegi kişiye yazik adamcagiz ???

 48. Teşekkür ederim Çiçeğim bende iyiyim ❤️❤️ şimdi nasılsın hastalığın nasıl oldu tekrardan geçmiş olsun ??

 49. Naniye dünürcümü düşmüşler tövbe tövbe özeti okumadım ya bir göz atayım dizi hakkında yorum yazarım belki geliyorum şimdi ??

 50. Hoş geldin Manyam. Teşekkürler Beğenmene Sevindim Bende Çok Beğeniyorum oyüzden Sizinlede Paylaşmak istedim Nasılsn İyimisin Canım
  ….
  Allah Her Daim İyilik Versin ZÜLİŞİM Sevindim İyi olmana. Çok teşekkür Ederim Canım Elhamdülillah Şimdi Biraz Daha İyiyim bende. Neler Yapıyorsun

  Alemsin Manyam Ama Haklısın Bende çok Güldüm Özete

 51. Vişnu Bencede Muktayı Gördü ya Oyüzden Kapıyı Açık Koydu Ama Muktada Anası gibi Herşeye purnun Soka gerek Kız Kendi işine bak Dimi

 52. ⚘⚘GUNAYDIN??HAYIRLI ⚘⚘CUMALAR?? KIZLAR ⚘⚘ NASILSINIZ⚘⚘ IYIMISINIZ?? BAKALIM ????????????????????????????⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘??????⚘?⚘????????❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣?????????????????????????????????????⚘⚘⚘⚘⚘??????⚘⚘⚘⚘⚘???⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘?

 53. Gülçiçeğim iyi diyelim iyi olalim sen nasılsın bakım ??
  Manyam sagol bitanem amin amin amin seninkide kabul olur inşallah hepimizin????
  Iyyyy naniyi kim ne yapsın tovbe tövbe admi ye bu cadalox karı????

 54. Hay Allahım Bide Nani Utanmış Ya Genç Kızlar gibi ?? Ama Evlensede Milletin Canı Kurtulsa Keşke Naniden

 55. Ay resmen Naniye dünürcü düşmüş tövbe tövbe bu yaştan sonra ?? yakında bunu gelinliklede görürüz ya düşünemiyorum ??
  Ayy Mehhtye bak hele Akash kıskanıyor Muktadan estağfurullah tövbe ya kızım aklın nerede senin annen İccaya benzedin iyice ?? Akash gerçek yüzünü göremiyor salak sen anca Akash ile gez toz saldım çayıra mevlam bayıra ?? ya bide bir çeşit bu Mehht bakalım neler yapacak ama bu Akash baya intikam alacak gibi ama sonunda evlenecekler galiba ??

 56. NAZIM Sanada günaydın hayırlı Cumalar Nasılsın iyimisin Canım

  İyi olmana Sevindim ALMICAM. Teşekkür ederim İdare ediyorum Bende Canım Neler Yapıyorsun

 57. Hayırlı Cumalar Cümleten

  ?Çiçeğim nasılsın birtanem halsızlığın geçtimi?bende hastanedeyim doktoru bekliyorum..sağol canım merak etmişsin bugun daha iyiyim sen kendinle ilgilen dinlen canım

 58. Evet Zülişim Akaş İntikam Peşinde Ama Sonradan Sırıl Sıklam Aşık olacak Methiye Mutlu Anlarıda Çok ama Göz yaşıda çok ya? Biraz internetten izledim içim şişdi Anası gibi Düşmanı çok olacak Methininde ??

 59. Valla napim gülçiçeğim evde tek başıma oturuyorum ne gelen var ne giden?
  Rüya ablam hayirdır inşallah neden hastanedesin kötü bişey yoktur inşallah

 60. Rüya ablacım neden iyi değilsin kötü bir şey yoktur inşallah ?? bende iyiyim işte teşekkür ederim

 61. DEFNEM dinlen canım tabi bütün gün işte radyasyon birde bizlere yazıyorsun gözlerin nasıl dayansın..kendine iyi bak görüşürüz???

 62. Evet ta çiçeğim bende baktım çok az olan taraflara ayy içim şişti resmen ?? Mehht ile Akash aşkı güzel değil ya ?? beğenmedim bide kaçırılmışlardı Biraz saçma idi

 63. Zulisim Almiram kızlar kan tahlillerim vardı.onlari göstericem iyiyim merak etmeyin.
  ALMIRAM canım sen nasılsın iyimisin?

 64. Sanada Hayırlı Cumalar RÜYAM hoş geldin Ablam. Çok teşekkür ederim içim dişim şimdiden hap olsada biraz daha İyiyim Şükür Canım. Sanada geçmiş olsun Dikkat et kendine Doktor gelince bizi habersiz koyma bitanem
  …….
  Ooo Demek Canın sıkılıyo Yanlızlıktan ALMİRAM Çık dışarı gez birazcık Canım Açılırsın

 65. Aynen Zülişim Bakınca Bıktım Diziden Akaşı Kaçırıp Dövmüşlerdi Kafası filan yaraydı Sargıda Methi desen Üstüne Bomba Bağlamışlardı Heran Patmaya hazır Saçmalık yani ?

 66. Ya bu kanal 7 bir tane hint dizisi yayınlayacaktı vermedi adı aşk bu diye ona ne olduysa artık ayy içimiz dışımız Abhi ile Pragya İcca ile Veer oldu resmen ?? fenalık geldi artık kışın bunları verdi yazın bari güzel diziler yayınlasa ne olur sanki ??

 67. Teşekkürler NÂZIM Napıyorsun Neden Özletiyorsun Kendini Canım Çok yazamıyorsun Yanlız Bırakıyorsun Bizi Bu Aralar

  PERİ DENİZ AYSEL ABLADA YAZMIYOR KAÇ ZAMANDIR NİHANCAN NASILLAR ACABA

 68. Rüya ablam geçmiş olsun kendine dikkat et ablam ben iyiyim dagol cnm benim
  Gülçiçegim belki bugün ablam buraya gelir yegenim gelsin onunla zaman geçiririm??

 69. RUYAM HOSGELDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ???????? ?????????????ALMIRAM HOSGELDIN TATLIM NSALISIN IYIMISIN BIRTANEM ????????????????????? MANYACIM ABLASININ GUZELI NASILSIN TATLIM?????????????????

 70. Çiçeğim Ay gerçektenmi tövbe tövbe Mehht bombamı bağlamışlar dı ayy iyice bir çeşit oldu resmen o zaman ?? bende bir tarafı izledim Akash ile Mehht biri kaçırmış bağlamış bir çeşit bölümdü kaçıran adam makyaj yapıp sari giyinmiş ???? keşke o bölümlere gelmeden dizi bitse çünkü izlenmeyecek bölümler resmen ??

 71. Neyse şimdilik çıkmak zorundayım biraz işlerim var halledip geliyorum siz sohbete devam edin ??

 72. Naz abloş , Rüya abloş hoşgeldiniz nasilsiniz ?
  Evet Züliş Akash Meethi’ye gerçekten aşik olucak ve evlenecekler klasik senaryo bu Kanha Akash’in Avinesh’in oglu oldugunu ögrenince öldürmek istiyecek peki karisinin’da onun kizi oldugunu ögrenince ne yapacak bilen varmi ? Bence kesin affeder onu galiba onlar beraber ölüyorlar , ben Surabhiden hiç beklemezdim bunu hakket iyi kiza benziyordu ne bileyim birde bu Avinesh’in ne zaman çocugu oldu anlamiyorum yani ne ara bu ne hiz arkadaş ??
  Teşekkürler Almiroş ???
  Iyiyim Çiçegim sen nasilsin , evet bencede kesin Mukta’yi gördü hemde kesin kesin ???

 73. ⚘⚘⚘⚘⚘ZULEYHAM HOSBULDUM GUZELIM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL BIRTANEM ????????????????? GULCICEYIM VALLAH HIC MUSAIT OLAMIYORUM AMA BU GUN BUTUN GUNU KENDIME AYIRDIM SIMDI EVDEYIM VE DINLENIYORM ARKADAŞIM ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘INSALLAH BU GUN SIZINLE OLMAYA CALISACAM GULCICEYIM

 74. Aynen Zülişim nedense Yayınlamadı Kanal 7 Dizileri Kore dizileri reklam ediyorlardı onlari da Yayınlamadılar Hint Dizisinide Biraz internetten baktım Aşk bu adlı Diziye çok sevmedim ama belki bakinca severdik dimi

  Evet Zülişim Gerçekten Methinin Üzerine bomba Bağlamışlardı ya Bakınca İnsan Sinir oluyor . Sen İzlediğin Bölümlerede Ben Bakmadım ya Zaten dizinin uzadıkca tadı tuzu yok ?

 75. Iyiyim naz abloşummm sen nasilsın bitanemmm
  Neeeee surabbi avineshin kızimı ben şoook ben iflasss????surabbi oda kanhadan mı intikam almak istedi beraber nasil öldüler aaaaa ben şooookkk))))

 76. MANYACIM ABLASININ TATLI KARDEŞIM HOSBULDUM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL GUZELLIM ????

 77. Ay bu Yeliz Yeşilmen nasıl klip çekmiş öyle fıstık çıkı çıkı diye ayy gülmekten karnima sancilar girdi??
  ⚭⚭⚭
  NURDANIM tamam bekliycez seni. Oralarda bile sohbettesin maşallah ??
  Benim annem de çok istiyor sohbetlere katılmayı ama çalışmanın gözü kör olsun artik namazlarını kılmakta bile zorlanıyor garibim..
  ♁♁♁
  Bu Meethi tam salak. Icca bundan zeki sayılır ve anasindan daha çok aci çekecek.. hayır Muktaya diyorki senin benim nisanlimda gözün var. Mukta niye uğraşıyorsun evlensin birak o sapikla. Akash yüzünden Meethi felç kalıyor hapislere giriyor sanırım çocuğunu da düşürüyor..
  Off off bitmez bu dizi bitmez..???? verem olmak isteyenler KÖRDÜĞÜM IZLESIN 400. BÖLÜM GARANTİ VERİYORUZ HASTA OLUCANIZA???????

 78. Hep İyi Ol Manyam Teşekkürler Bende İdare ediyorum Canım Saoll
  ……
  NÂZIM Kolay Gelsin Canım İyi Dinlenmeler İyi etmişsin Kendine Vakit Ayırmakla Bitanem Küçük Naz Nasıl Bakalım

  Görüşürüz Zülişim kolay gelsin

 79. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Benim yazdıklarım dün geceki özette kalmış enteresan??????????????

 80. Slmlar nasilsiniz ?
  Gul cicek ab.tesekur ederim okuldan ancak geldim .
  Gozlwrim dun netten mahvoldu neydi o ya hizli yorum deli etti bugunde oyle olursa yazmam.
  Suan daha iyiyim cok sukur.

  Zuleyha ab.
  Dedigin yeh hai muhabbetein ask bu dizisi cok uzun
  bu dizilerden bile diyebilirim.
  Hindistanda halen devam ediyor.
  Hatta ah kalbimdeki raj o dizidede oynuyor iki dizi birde idare ediyor :-)
  Zaten basrol oyuncularida guzel degil ama artik bilmiyorum ne olur
  eee ne yapiyorsunuz sizler

 81. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Sizlere cvp yazmıştım ???

 82. Defnem verem olmakla kalmaz tahtali köye bilet alinir valla ??
  Evet ya şarki komik şışttt fıstık ehhh falan???

 83. Kizlar Ah Kalbim ‘ e baktinizmi gerçekten çok degişik olmuş Pragya kizi ile Londrada , Abhi ise Tanu ile evlenmiş Hindistanda , Daadi ölmüş SONUNDA BENCIL KADIN ama görünce üzüldim tabi ….
  Tanu sonunda muradina ermiş ?
  Pragya’nin evlendigi King sapigi ne öyle her gördügi kiz ile flört ediyor üstüne üstlik kizin erkek arkadaşina kahramanlik tasliyor bence bu adam ROCK STAR degil olsa böyle olmazdi medya falan düşünirdi hem ROCK STAR olsa niye sevmedigi Pragya ile evlendiki üstüne üstlik Pragya çocuklu terk edilmiş bir kadin Sarla , Janki onlar nerde ? Peki Purvi’ye ne oldu kiz masum oldugumu ispatliyacagim dedi dönmedi ???

 84. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kızlar hullam ne zamandır yazmıyor??

 85. Hoş Geldin Defnem Nasıl Oldu Gözlerin Canım. Aynen ya İnsanı Hasta eder Kördüğüm dizisi Bende biraz izledim Methinin Felç olduğu Yerlerini Ay Bi keresinde da Akaş hayel kuruyordu Ki yılan Atsa Metthinin Gözü Önüne Yürümeğe başlar korkudan diye

 86. Iyiyim bende Naz ablacim ?
  Anonim Ferahsin sanirim evet Aşk Bu uzun soluklu dizi ama baş röl kiz yani Divyanka Tripathi güzel kadin bence çokda hoş gülümsiyor eşi ilede yakişiyorlar ?

 87. Evet manyam bende okudum ah kalbim ozetini çooooooook drgisik şeyler oluyor yaşlanaz bu dizi bitene kadar??

 88. Tahminim dogru imiş Anonim Ferahmiş zaten yazma şeklinden anlamiştim ??? Slm , Ab bunun gibiler işte ….

 89. Ferah Hoş geldin Şimdi iyi olman Sevindim hep iyi ol
  …..
  Nursel Hoş geldin

  KIZLAR MİSAFİR GELDİ AKŞAMA DÖNERİM SİZE İYİ SOHBETLER

 90. Tesekkur ederim ;-)

  Gulcicek ab. Sende hep iyi ol .
  Manya canim begenmedim genc ciftler daha iyi zaten halen devam ediyor ;-)

 91. Haklisin Almiroş ben en çok Abhi kiziyorum adam hiç deger vermedi Pragya’ya hep onu suçladi oysa asil suçli Tanu !!! Her konuda tek suçli Pragya gerçi salak olmasa bunlar başina gelmezdi bence ??? SALAK IŞTE NOLCAK

 92. Tabi Ferah herkesin вкусы başka sen hangi oyunculari begeniyorsun hala söylemedin ?
  Iremsu hoşgeldin Bella nasil iyimi ?

 93. Aynen manyam Zaten pragyanin basina ne geldiyse salaklığın ezilkiğinden ve beyizsizligınden geldi????

 94. Defne Abl.

  gecmis olsun sende benim gibi radrosyon madurusun sanirim.

  Basim gozum derken sabahi sabah ettim 2 agri kesici ictim neredeyse okula gidemeyecektim ya

  Nasilsin ? İstemisin

 95. Aynen Manyacım ya bir klasik hint dizisi daha ayy iyice entrikaya bağlamış Mehht tam salak karşısındaki adamın ne olduğunu bile bilmiyor ?? ya insan bir araştır değil mi bunlar ise hemen aşık oluyorlar araştırmadan ????

 96. Ay Almira Yeliz sıyırmış kafayı boş boş evde oturmaktan evli barkli kadin nasil çekmiş öyle o klibi. Bir de arkadaşım oynuyor şarkıyı duyunca????
  ???
  Evet Ferah ben hep radyasyon maduruyum zaten sağol
  ???
  Çiçeğim gözlerim idare eder. Aslinda siz olmasanız ben hayatta telefonu elime almam. Tel ile konuşmayı bile sevmem en uzun konuşmam 10dk sürer
  Demek bu Akash Meetiye aşık olacak he mi⁉⁉ ama çok psikopat ya evlerden ırak çıplak sapık ??
  ⚭⚭⚭
  HAYIRLI GÜNLER IREMSUM..
  ♁♁♁
  Pragya layığını bulmuş sonunda.. gerizekalı. Şu hintli kızlar yüzünden erkek düşmanı olucam Allah’ım ne aptallar ya.

 97. Defnem çok geçmiş olsun ya bende aynı durumdayım şuan gözlerim ağrıyor resmen şaşı oldum dün spama yüzünden ?? bide başım ağrıyor bugün ?? sen kendine dikkat et ??

 98. Ay izledim klipi tövbe estağfurullah ölüyü diriltir resmen ?? ay yeliz yeşilmende fizikte yok niye böyle klip çekmişse ?? artık bilmiyorum

 99. Yeliz yeşilmen dengesini bozmuď sanirsin manken tövbe tövbe??
  Defnem gecmiş olsun güzelim göz cok onemli ya valla benimki de bir ara bozulucakti ya bulanık görmeye falan başlamistim neyseki iyi simdi??

 100. Manya burdamsin?
  Hangi birini yazayim cok fazla izliyorum :)
  Yasli aktorlerden aksay kumar severim onun filmerini

  sidarth malhotra : ek vilian ve yilin ogrencisi filmini izledin mi?

  Varun dhawan yilin ogrensi :) vardi
  karan wahi
  depika padukone anuska sharma
  ranbir kapoor
  Shahid kapoor
  Arjun kapoor
  Ravi dubey
  anil kapoor
  sargun mehta, asha negi, ankita lokhange
  parineeti chopra
  priyanka chopra
  hina khan sonam kapoor
  alia baht cok sevme ama izlerim
  daha cok yahu :) vee tabikide
  RANVEER SİNG
  adaete oynamiyor yasiyor
  ranverin yeri ayri bende
  sidart malhorra ve varun dhawan da :)
  oyunculugunu en cok begendigim
  R
  RANVEER SİNGH :)

 101. hosbuldum kizlar bende iyiyim bellada iyi.

  dun tableti doktorun dibine indirmis dedimya yandi doktorda bugun baya sinirli ona oda sinirli gıcik aliyorya ondan yapti burda soylememi istedi kendi giremiyorya.

 102. Arjun kapoor da oyunculugu guzeldir.
  Gril frend.mubarakan
  gunday . Superman.
  KiKa vs
  namesta england

 103. Ferah yorumunu yeni okudum ?? evet ya çok uzun diziymiş kördüğüm gibi ?? ayy hiç sevmiyorum uzun soluklu dizileri Benim tarzım kısa ve az bölümlü olması ya her şey tadında bırakıp final olması lazım değil mi ne uzatıyorlar anlamış değilim ?? Ah kalbim dizisi mesela Pragya dizide belki yirmi defa kaçırılıyor galiba yanlış olmasında ?? ya o kadar uzun diziki izle izle bitmez bide 3. Sezona kadar Abhi ile Pragya kavuşamayacakmış galiba ?? ayy fenalık geldi resmen gidip şikayet edeceğim ya bitirin şu diziyi diye ??

 104. Defne Ab ilahi beni guldurdun

  demek evlerden irak ciplak sapik :)

  Adam aklini kacirmis beyaz transparan bezi dolamis :)
  Alttan acik havadar .dolaniyor.
  Yonetmen mi sapik vishnu akas mi bilemedim
  ama adamin gogledeki tanitim fotograari daha berbat
  orda resmes giyinmeyi unutmus:)
  Adam kendini ciplak sevirya demek:)
  Zaten ayar oluyorum pis adama igggg spk

 105. Bunlarin hepsini bende seviyorum Ferah evet Student of the year filmini izledim güzel film Alia Bhatt çok tatli filmde birde Radha şarkisinda güzel dans ettiler ? Abhimanyu & Shanaya & Rohan ???
  Peki Varun ve Sidhart hangisi daha yakişikli sence ben Sidharth seviyorum çok yakişikli ve Varun’dan daha olgun duruyor duruşunu bozmiyor maşallahi var adamin Katrina Kaif ile çok yakişiyorlar ??? Baar Baar Dekho filmini izledinmi , Katrina ve Sidhart baş rölde ?
  Ek Villain filmini izledim çok korkuçdi Aisha’nin ölümi Rakeshdan nefret ediyorum tüm kadinlari deşdi kadin düşmani manyak adam ama sonunda kendi karisini öldürdiler hak etti ?
  Ve diger saydigin tüm oyunculari seviyorum harikalar ama favorim Shraddha Kapoor ve Aditya Roy Kapoor vakit bulunca Aashiqui 2, Half Girlfriend , Haseena : Quen Mumbai , Ok Jaanu filmlerinide izle çok güzeller ???
  Evet ZÜLIŞ insan bir araştirir neyin nesi diye ama yokk hemen aşik oluyorlar ???
  Evet Almiroş SALAK , EZIK , BEYINSIZIN TEKI PRAGYA !!!

 106. Yok ua bos ver n
  birak izlesinler sen acmazsin olur biter ama reyringi yuksek dizilerde hep oyle oluyor uzatiyorlar cunku
  sanki bizim dizilere baksana yillarca devam eden diziler var oyuncu oluyor daha dizi devam ediyor :)
  bizdede ayni alistik Zuleyha abl.:)

 107. Zülişim Almira tüm kızlar sağolun evet göz önemli..
  Bu bizim Hale de Ranveer Singh faniydi.. bizim şarkıcı Edizin hint versiyonu??
  Ferah sen başka isimle yazmadın dimi buraya daha önce ?? Niyeyse yeni gelenler daha önce gelmiş gibi.. neyse..
  Allah kahretsin kanal7 yine mi uzun dizi alacak. Aşk bu verilcekmis o da 2 bin bölüm falan ehh ne diyim kanal7 boyun devrilsin????
  Keşke Barunun Bga 3unu verseler

 108. Bu Akash denen çıplak Avinash oğluymuş ya ha tamam o zaman ondan zaten intikam almak istiyor ?? intikam alacakken Mehht salağına aşık oluyor ??bilindik hint dizi işte??

 109. MANYAM o kadar ağır korku filmleri izleme etkilenirsin
  ??
  ♁♁
  RÜYAM haber ver sonuç çıkınca
  ♁♁♁
  Îremsum sağol haber verdiğin için.. Ya Pırlantam radyasyondan uzak dursun zaten.. ama çok sıkılıyor oralarda buraya girse ferahlardi belki…??

 110. Evet Defnem ya Hale tam Ranveer Sing fanıydı ayy Edis gibi oda ya onun hint versiyonu ?? ya hani Hale bir klip demişti taddat diye galiba ayy ne oynak klip öyle ?? Edisin bir şarkısı var yanına yanına al beni yanına diye aynı onun gibi ya klipi ??

 111. Aynen Manyacım ya hemen aşık oluyorlar bunlar ?? sonra başlarına gelmedik kalmıyor ayy içim şişti resmen bu dizilerden şöyle kısa ve güzel diziler verse ne olur sanki ??

 112. Ferah aapako kis tarah kee philmen pasand hain ? ( Hintçe)
  Ferah hangi filmleri tercih edersin izlemek için ( Türkçe )

 113. Ferah haklısın ama insan farklı bir şey izlemek istiyor ya televizyonu her açtığımda Pragya salağı karşıma çıkıyor direk ?? evet reytingleri yüksek olan dizileri uzatıyorlar böyle yok ya bizim dizilerimiz öyle uzun olmuyor tabi günlük dizi değilse ?? en uzun dizi dört sezon sürüyor ??

 114. Manya canim .

  Bence sidarth malhotra derim o boyle daha sevimli gulusu felan tatli
  fakat varun dhawan daha ciddi gibi olgun ama severim
  karan wahi?
  Severmisin?
  Aditya roy kapoor unutmusum kiz kivircigi:)
  Evet oda iyi
  emraan hasmi?
  Hrithik roshanda iyi oyuncu olgun oyunculardan :)
  O dediklerini biliyorum seviyorum:)

  Defne Abl.
  O dedigin kisiyi tamiyorum sohbet edim burdami kim?
  Simdi soyle Defne Ab
  bunlar hindistanin en unlu oyunculari ve en iyi bence bunlari cok kisinin sevmesi cok normal degilmi sence
  hic taninmayan adamlari zaten nasil taniyip sevelim canim :)
  Taninanlari seviyoruz
  mesala sen kimi seviyorsun bizim hintli aktorler
  den ?
  RAnveer singh gelince suanda orda en populer adam
  hindistanin en cekici adami secilmis adam seveni cok ama oyunculu goz dolduruyor:) sence
  ranveer dedin bi magazin geldi hayretler icinde kaldim oyle seylerde oluyormus

 115. Manyacim ruh hakime gore bazen komedi bazen romantik film bazende korku izlerim bilim kurgu sevmem aksiyon arada sirada izlerim iste
  dram da izlerim dedim ya ruh halime gore izledigim filmleri tek tek yazmak uzun olur canim komedi seviyorsan gunday izle epey gulmustum aksay kumarin padman filmi cikti gordun mu?

 116. Defne ab. Ve Zuleyha Ab

  Rica ederim Ranveerin neeresi edise benziyor
  tipinin hic alakasi yok bence uzaktan yakindan dans larini benzeetiniz acep
  ranveer tabikide daha yakisikli yahu haksizmiyim manyam
  ?

 117. Yok ya Edisde yakışıklı Edisin tipi benzemiyor zaten Ranveer Singe sadece dans şekli benziyor ?? ayy Ranveer Sing nasıl oynuyor öyle klipte tövbe tövbe ?? bir çeşit ??

 118. Zülişim tabi arka sokaklar hariç 11-12 sezon falan sür??dü halâ varmi bilmiyorum ama
  Bide ah kalbim dizisinin tammami verilecekmis internetten okudum kanal7 açıkladı artik ne kadar doğru ne kadar yalan bilemicem??

 119. Bencede Ranveer daha yakişikli Ferah ?
  Bizim Defoş Aamir Khan’i seviyor birde Vivian’i ?
  Padman’i daha izlemedim ama izlerim teşekkürler ?
  Ben olgun ünlülerden Salman Khan, Hrithik Roshan , Aishvaria Rai , Kajol , Rani Mukherjee , Preity Zinta , SRK ve bunun gibileri seviyorum ?
  Aditya çok tatli ya kivircigim benim , Ferah ben duydum ki Aditya Shraddha ile evlenmiş bilgin varmi ? Hatda fotolari bile var gelinlikli falan ?
  Emraan Hashmi oda çok yakişikli ve çok güçlü bir baba oglunun hastaligini beraber atlatmişlar ve Kangana Ranaut ile yakişiyorlar benim Rüya ablamda Emran’in fani ?
  Ferah peki Hrithik Roshan ‘in Kaabil filmini izledinmi çok etkileyici film çok agladim baş rol erkek ve kiz körler , baş rol bayan oyuncu ise Yami Gautam oda çok tatli bir kiz filmde kizi iki kez taciz ediyorlar tabi kör kiz bir şey yapamiyor Hrithik ‘ da kör adami canlandiriyor ve kör olmasina ragmen karisinin intikami aliyor taciz edenlerden , kiz ikinci tacizden sonra mektup yazarak intihar ediyor kendini asiyor ..

 120. Ben edisin dansini beğeniyorum cok çok şarkısida harika? gerci yeni birtane daha klibi çıktı adı roman klibi begenemedim ama???

 121. Almira ?? Ha tamam ya ben nasıl unuturum Arka sokaklar dizisini ?? ya Ah kalbim dizisi evet tamamını verecekmiş ama sezon finali yaparak galiba yanlış olmasında öyle duydum ara verecekmiş ondan sonra devam edecek herhalde ??

 122. HERKESE
  ????
  SELAM
  ???

  EVET BAZEN BİR CARİM BİR YOKUM ÇÜNKÜ DERSLERDEN????? BAŞIMI KALDIRACAK HALİM BİKE KALMADI ÖZÜR DİLERİMM?

  SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM ????
  BENİ AFFEDERSİNİZ??
  SİZLERİ KOOCAMANN ÖPÜYORUMM ??

  VE SON OLARAK

  CUMANIZ
  MÜBAREK
  OLSUN

  BEN GİRMEYE ÇALIŞACAMM??

  SİZLERİ ÖPÜYORUMM ??

 123. Yorumum spama düştü …neyse bir daha yaziyorum ?
  Bencede Ranveer daha yakişikli Ferah ?
  Padman filmini daha izlemedim ama izlerim …
  Olgun ünlülerden SRK , Salman , Preity Zinta , Kajol , Rani M , Aish Rai , Aamir , Hrithik bunun gibileri seviyorum ?
  Aditya çok tatli kivircigim benim , Ferah ben duydum ki Aditya ile Shraddha evlenmiş bilgin varmi , fotolari bile varmiş ?
  Hrithik Roshan ‘in Kaabil filmini izledinmi Ferah , çok aglatan bir film kiz ve erkek körler filmde baş röl erkek Hrithik bayan oyuncu ise Yami Gautam çok tatli bir kiz ? kizi iki kez taciz ediyorlar kizda kör bir şey yapamiyor ama kocasi kör olmasina ragmen tacizcilerden karisinin intikami aliyor ? sonra kiz ikinci tacizden sonra mektup yazarak intihar ediyor kendini asiyor yani ….. KAABIL ?

 124. Zuleyha ab
  Ben hic sevmiyorum edis sarkilarinida sevmiyorum tipinide
  hic yakisikli degil karizma olmasi lazim karizma yok :)
  Ona ortakullular bayiliyor canim :):)

  Ranveerin hangi klibi cikaramadim coj klibi var adini biliyon mu?

  Benim favorim zuleyha ab.canim

  Malhari iste bu klibini cok seviyorum sarkiyida burdaki imajida iyiydi ranveerin

  malhari iyidir ya :)

  Birde bu sene cikanlar tabi ama dunyada dansi meshur olan bu sene cikan sarki daki dansi

  khalibali

  bunu cok sevmisler herkes khalibali cekip cekip yuklemis yubeye :)
  İste herkesin begenisi hep bidi anlatacam unuyorum bi sobraki yorumda yazim bari

 125. Maşallah manya ve ferah sizi tanimasam hintlilerin icinde yasıyorsunuz sanirdim bu ne hint merakı bravo size????????

 126. Aynen ya şu saydıklarınız ünlülerden birini bile bilmiyorum maşallah size ?? ya bende bilmem öyle Ranveer Singi onuda Hale sayesinde öğrendim ?? adamın varlğından haberim bile yoktu ?? gerçekten hintli ünlülerden Vivian Dsena Barun Sobti Amir Khan Salman Khan biliyorum işte onlarıda diziler sayesinde ????

 127. Ya ben doğru dürüst hint filmi bile izlemedim ayy hiçte izleme fırsatım olmadı vallahi ?? siz ne kadar biliyorsunuz öyle şaşırdım doğrusu ??

 128. Hint şarkılarındanda anlamam ya hiç tarzım değil ben daha çok bizim Türk pop müzikden dinliyorum ?? tabi güzel olanlardan ??

 129. Oynatmaya az kaldi
  kizlar vallahi diyorum bakin basima agri girdi bi dunya yazdim cikmiyor cildiricim:)

  Defne ab.
  tamam okey tanisriz .no problem demek burak seviyorsun sevilmicek biri degil adama erkeklerde hayran :)
  Tarkana gekince dunya hayran kaliteli adam haksizmiyim star oyle olur dimi:)
  Ranveere gelince otunculugu guzel hintlilerde bayiliyor
  hindistanin en cekici adami secilmis basarli suan gizde oyuncu

  manyacim bitanem cok sey yazdim cikmadi evet bende aynen katiliyoeum sana
  adidya ve shardha ask yasiyorlar fakat henuz evlenmediler son hint tvleri magiblerine goz attim az evel senin icin yok canin beraber yemek yemisler mesajlasmis sarilmis vs evlilik haberi yok canim :)

  Zuleyha ab edis sevmem ben karizma degil bir adam burak ozcivit gibi karizma olmali o ne ya
  zatwn o adami ancek ortaojullu kizlar seviyor
  ranveer daha yakisikli karizma
  birde hangi klipten bahseetin bilemedim ?

  Benim favorim Malhari klibi :) cok severim.

  Son gozde kilibini baska ulkelerde dansi meshur olmus herkes yoube ye koymus onlarda oyle degildi su siralar

  khalibali klibi meshur ranveerin otunculuk guzel dans mukemmel yine :) adam seviliyor kotu rol oynasa bile :)
  İnsallah bu msj gider.

 130. SELAM ARKADASLAR NASİLSİNİZ.BU SEFER KİSA BİR ARA SONRA BURDAYİM BUSEFER TRK DEYİL SUYLA.

 131. Merhaba kızlar
  ???
  NAZIM sağol canım sen nasılsın.Cok afedersin biraz geç cevap yazdım işlerim vardı..Sen nasılsın iyimisin bu aralar yoğunsun sanırım küçük Nazımız nasıl?

 132. Evet Ferahcım adam karizma değil doğru ama idare eder ya ?? Ranveer Sing hiç bilmiyorum Hale sayesinde öğrendim işte onun Taddat klipi var adı yanlış olabilir onu izle dedi izledim onun sayesinde öğrendim ?? Burak Özçivit zaten Karizma ya onuda beğeniyorum ?? ortaokullu kızlarmı beğeniyor ya güldürdün beni Ferah ??? gerçekten onun geçen yaz çektiği bir klip var orada baya oynak oynuyor ya ondan dedim işte ??

 133. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  BUGÜN EVE ERKEN GELDİM YAZİM DEDİM
  ..
  ESLEMCİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  BUGÜN ERKEN GELDİM YAZİM DEDİM YEMEK HAZIR OLANA KADAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ❤️❤️❤️❤️❤️

 134. ??DEFNEM gözlerin ağrımıyor mu senin gecede uyumamışsın keşke dinlenseydin bugün sürekli ekrana bakmaktan insanın beyni ağrıyor maşallah sana iyi baş ediyorsun

 135. Eslem Beysu hoş geldin nasılsın iyi misin??
  ??????????
  Elam hoş geldin nasılsın iyi misin ❤️❤️

 136. Elacim hosbuldum iyiyim sen nasilsin sende hosgeldin hayatim ayni uzucu iyi kotu mutlu itin pisligin pesinde kosturmak motor ustunde silahla geciyor iste seninki nasil cnm.

  Elam hosgeldin nasilsin -iremsu

 137. Zuleyha ab. Evet sen birde sarki listemi gor hihi oraya girmiyorum bile bazi sarkicilarin albumynun ttamani dibliyorum :) zuleyha ab bunlar yeni jenarasyon artik bublar moda
  olgunlarinda yeri ayri tabi ama gecler tercigim :)

  Almira kis belli mi olur bigun hibtlilerin icinde yasariz :)
  Ne dersin Manya ?

  Bilmez olurmuyum kis tabikide biliyorum ah su msj gitmeyisi cildirim :)

  Manyam bak Fawad khan hem sarkici hem oyuncu cok sevikiyor
  tatli belanin astasi fawada hayran :) bayiliormus ona :)

  manya birde imran abbasa bak derim :)

  Defne aba kucukken cok kore dizisi izledim annem izlerdi su belki biliyorsundur sarayin incisi prensin sarkisi Yaban cicegi
  saraydaki mucevver vs tarhi diziler falan ama ben sevmiyorum korelileri hepsi birbirinin aynisi gibi geliyor bana karizma degil yakisikli bulmuyorum.:)
  insallah msjim gider

 138. Zulyha ab:)

  Ayol sen ranveerin tattad tattad klibini diyorsun evet o birazhareketli :) baska klipleride birde orda bak cok farkli :)
  Malhari favorim mesla

  khalibali mesala :)

  evet ortaojullu dedim :) ortakula giden ne kadar tanidigim varsa hepsinin dilinde sarkilari falan edis diyip duruyorlar :)

  Sen ne izlersin peki Zuleyha ab.? Kordugum baskadi izliton mu kis :)
  Not: visnu pisligi yice ciplak ama bu kez pantolon giymis :)

 139. merhaba buse tabi hatirladim seni yazmadan gecmis yorumlari okudum ah kalbim ve burda a.k.de bir sey gordum sakalli felan hayirli olsun.

 140. Zulyha ab:)

  Ayol sen ranveerin tattad tattad klibini diyorsun evet o birazhareketli :) baska klipleride birde orda bak cok farkli :)
  Malhari favorim mesla

  khalibali mesala :)

  evet ortaojullu dedim :) ortakula giden ne kadar tanidigim varsa hepsinin dilinde sarkilari falan edis diyip duruyorlar :)

  Sen ne izlersin peki Zuleyha ab.? Kordugum baskadi izliton mu kis :)
  Not: visnu pisligi yice ciplak ama bu kez pantolon giymis :)

 141. merhaba almira evet yoktum islerden ne yapalim isten dolayi EVLILIGIMI SENEYE YAPMAYI dusunuyorum o derece.

 142. Uleyha ab benim gerci anlamisindir zor yaziyorum yine bu sitw yorum gonderme hatasi deyip duruyor beynim yandi ya

  Manyacim gittin mi kiz giderken gidiyorum desene sana bunca sey yazdim zorguc yazmazdim bari :)

 143. ZÜLAYHAM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  ..
  ESLEMCİM HOŞ BULDUK İYİYİM SENİN İŞİN ZOR BUGÜN EVE GELDİGİM ZAMAN YUNUS POLİSLERİNİ GÖRDÜM AKLIMA GELDİN HAVALI MOTORLARI VAR DEDİM
  BENİM GÖNÜM AYNI CANIM İŞ GÜÇ EV DEGİŞEN BİRŞEY YOK CANIM

 144. Eslemcim işin çok zor bitanem Allah kolaylik versin sen nişanlımıydın bu arada unutmuşum ya hayırlısı bitanem

 145. Rüya abla , Ela abla , Iremsu , Eslem Beysu hoşgeldiniz nasilsiniz ?
  Almiroş , Züliş bizde böyleyiz işte ….
  Ferah yaniliyor olma , çünki onlarin fotolari var Shraddha gelinlikle idi Aditya dugun kiyafetinde bir – birlerine dugunde takilan çiçekleri takiyorlardi , sarilip poz vermişler dugun kiyafetlerinde

 146. ELAMM HAYATTIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘RUYAM ONEMLI DEYIL CANIM GEC CVP VERMEN TESEKKUR EDERIM KUCUK NAZDA COK SUKUR ODA IYI TEYZESI SANADA COK COK GECMIŞ OLSUN CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN ?????????⚘?????ESLEM BEYSU HOSGELDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 147. Evet ya Ferah baya oynak klip ?? ilk izledimde gülmekten karnıma ağrılar girmişti başka klibini bilmiyorum ya ama bir göz atarım ?? ben şimdi açtım kördüğüm dizisini öyle çok izlenmiyorum bide bizde kanal bozuk biraz ya bakamıyorum ??

 148. NAZIM HAYATIM HOŞ BULDUK
  İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM..

  ..
  MANYACIM CANIM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 149. Ayy gerçekten mi Ferah ben hiç bilmiyorum ya hint şarkılarını işte diziler sayesinde yine biliyorum bir kaç tane ??

 150. ??MANYAM tatlım ah kalbim ozetini okudunmu dün çok detaylı anlatmadım.Filiz özeti vermiş hâlâ gördükçe sinirlerim bozuluyor..ben bu diziyi 4.sezon izledim madem Abhi nankörü Tanuyla evlenecekti sonunda ozaman başrol ona verilseydi.Neymis dadisınin ölümüne sebep olmuş..karım diye seçtiği tanu başkasından çocuk yaptı ahlaksız para gözün teki..Pragyaya sen lanetlisin defol git dedi lanet olan kendisi ?Pragya en iyisini yaptı başka ülkeye giderek..Eskisinden daha hoş görünüyor ama yeni Rock stari hiç gözüm tutmadi.. Abhiden sonra daha iyi birini hak ediyordu.7 yıl içinde neler oldu?Yeni rock starla nasıl tanıştılar? Pragya ıntihar etti son anda birimi kurtardı?birsürü soru işareti var..Abhiden zaten adam olmaz egoist kadın düşmanı daha fazlasını da hakediyor.

 151. Belki yaşarim Hindistanda çook isterim gerçekten ?
  Fawad Khan ‘ a bende bayilirim çok yakişikli adam ama aslen Pakistanli hint filmlerinde oynuyor Alia Bhatt ve Sidhart Malhotra ile arkadaşlar filmleri var Kapoor & Sons ismi çok güzel film birde filmdeki Bolna şarkisi harika ve Lets Nacho dansi ???
  Benimde kocaman günligim var Ferah Hintli oyuncular , şarkicilar hepsi var biyografisi, filmleri , ödülleri, her şeylerini yaziyorum filmleri yaziyorum , hintçe şarki sözlerini yaziyorum oyuncularin fotolarini yelimliyorum yani günümin yarisi o günlik ile geçiyor ??? ve başkada çook şeyleri yaziyorum, not ediyorum günligime .

 152. Iyiyim Ela ablam ?
  Evet Rüya abla Abhiden nefret ediyorum , manyak adam lanetli miş Pragya , onub kendisi lanetli piiiis manyak iyyyy , evet nasil unutdu Tanu’nun ona ihanet ettigini Tanu’yu unutuyor ama Pragya’ninkini unutmuyor hemde Daadi kendi istegiyle gitdi o yere bencil kadinnn

 153. RÜYAM daha iyiyim sonuç çıktı mi neymiş durumun❤❤
  ???
  ESLEM BEYSU hoşgeldin işlerinde başarılar canim?????
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM BU NE GÜZEL SÜRPRİZ KELEBEĞİM NE IYI ETTİN ???????
  SAĞOL SEN NASILSIN CAN SUYUM S.Ç.S ??❤

 154. evet nisanliyim almiracim.

  elacim evet zor yani biraz havali gorukuyor ama zor.

  nazcim merhaba iyiyim sen nasilsin sorunlarin vardi cozuldumu.

  gulcicek seninde sorunlarin vardi cozuldumu.

  defnecim baban annen nasil oldu

  zuleyha sizin ev noldu.

 155. Zuleyha abla birde yazdiklarima bak asadaki onlar farkli
  televizyon bozukmu uzldum ne oldu hava sartlarimi catida kablo kopmustu bieresinde sinir olmustum :)
  evet sarkida xok bilir dinler izlerim :)

  Manyam canim sen dyince ozellikle baktim videolara fotograflar yaniltici oluyor canim
  evlenseler mutlaka video olurdu yemek gezi msj tfnlasma konusmalri her sey var ama dugun yok
  sabmiyorum canim ama evlensibler yakisiyorlar bence :)
  Manyacim gunlyk iyiymis :)
  Peki ne zaman ders calisiyorsun :) okulu ihmal etme okey
  :) abhi pragya bir araya gelir izleyip goruruz ben onu tv den tkip ediyorum canim :)

 156. Ay Abhiyi hiç sevmiyorum ya Pragyaya neler etti ona her şey müstehak tabi Pragyanın da ondan kalır yanı yok ?? şu Pragyayı evire çevire dövmek lazım Abhi ile birlikte ?? ya Abhi zaten belliydi Tanu ile evleneceği ?? evlenmiş bile Pragya yine affeder bu Abhi nankörünü ?? Pragyanın anasında hiç bir işe yaramıyor ayy tövbe tövbe nasıl kilolu öyle o ?? benim Pragya gibi bir kızım olsa ben onu evlatlıktan reddederim Allah korusun tabi ?? evimin önündeki kapıdan geçirmem ??

 157. DEFNEM RUH İKİZİM ?????
  BUGÜN ERKEN GELDİM HEMEN YAZDIM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  AHİRETLİGİM BENİM İÇİN KIZLARIN OLDUGU SİTEYE GİRİP ADEMİ DESTEKLERİM SİN
  KELEBEGİM
  CAN SUYUM KOMŞU KIZI ??????

 158. Eslem Beysu ev işi halloldu ya vazgeçtiler işte ?? çok şükür sen neler yapıyorsun bakalım ????

 159. iyi gidiyor busecim bu arada az once gorduk ikimizde gecmis olsun dileklerimizi iletelim iyimisin simdi.

  SALIHACIM GECMIS OLSUN IYIMI SIMDI MELEK.

  NURDANCIM BABANA GECMIS OLSUN.

  burda gamze peri deniz merve felan vardi ne oldu ozellikle gamze.

 160. Manyacim cok msj yazdim cikmadi artik beynim yandi
  her yazdigina cevap yazmistim ya
  manya aditya evli degil video yok fotogralar yaniltici olabilir
  yakisiyorlar evlensin tabi
  imran abbas ta sevilen biri :)
  Gunluk iyiymis :)
  Ne ara ders calisiyorsun kis peki sen :)
  Vakit buluyormusun :)
  Zuleyha ab.evet o klip oyle
  ama asagiya yazdiklarim farkli birde onlari gor sen :)
  Yinede adam sevdiriyor kendini
  anten neden bozuk hava sartlarimi bizimde kablo kopmustu bi ara yaptirdik :) tv bagimlisi gibiyiz :)
  Ne yspiyorsun peki hangi dizili izlicen

 161. Manyacım inşallah gidersin hindistana ?? ayy ben hiç düşünemiyorum orada kendimi tövbe tövbe 60 derece sıcakta insan kavrulur resmen ?? ben daha çok böyle tarihi olan yerleri gezmeyi seviyorum bide farklı yerleri mesela ??

 162. iyi zuleyhacim hal olmasina sevindim bende ayni iste herzamanki gibi simdi iremsu disari yemeye gidelim dedi geldik iste. bende dun bacami yaraladim bugun izinliyim.

 163. Iyim Eslem beysu ve iremsu iyim sorunlary var ama cozim aryyorum kysa zamanda cozegim Eslem polismisin bir konuda yardam istesem olurmy yardam etmek istarsen ah kalbime gel orda beklicam janym

 164. Tamam Ferahcım bir bakarım ?? anten rüzgar yüzünden bozuk kanal gidip duruyor izlenmiyor ya ?? bilmem akşam ne bulursam onu izlerim ????

 165. Geçmiş olsun Eslem Beysu dikkat et kendine ?? İremsu ile sana afiyet olsun o zaman ????

 166. Geçmiş olsun Eslem Beysu dikkat et kendine ?? İremsu ile sana afiyet olsun o zaman ?????

 167. Geçmiş olsun Eslem Beysu dikkat et kendine iyi bak ?? İremsu ile sana afiyet olsun o zaman ??

 168. Zuleyha ab burdan bile anlasiliyor neseli oldugun :)
  SENDE BENDENSİN :) bayildim :)
  Kordugumu izliyoruz:)

  Zuleyha ab canim sen yazabiliyormusun 10 msdan fazlasi gitti cebellesiyorum isimsiz deniyorum bende oyle bile yazamiyorum az ara veriyim yoksa olugu bakirkoyde alacagim:)

 169. Tamam Ferahcım sen kendine dikkat et ??? ben yazıyorum ya ama bu sıralar baya radyasyona maruz kaldım gözlerim bulanık görüyor artık ?? biraz sonra bende ara veririm herhalde ?? tamam sonra görüşürüz o zaman

 170. Eslem Beysu geçmiş olsun şifalar dilerim sana. Ah senin mesleğinin cilveleri ne acı
  Anam,babam aynı işte nolsun yorgun,yoğun, bıkkın ve hastalar. Ilacla iğneyle idare ediyorlar. Afiyet olsun size?
  ???
  Zülişim bu hint kızlarını islak odunla döveceksin erkeklerini de kızgın çöl kumlarında kutup ayısıyla yatıracaksın ????
  ???
  ELAM AHIRETLIĞIM hangi Adem bu Survivor falan mi⁉⁉
  Nasil oy vereceğim peki işlemler nasıl yapılıyor KELEBEĞİM ??❤❤⁉

 171. DEFNEM RUH İKİZİM
  SURVAVURDAKİ ADEM
  KIZLARIN BENİM YAZDIGIM SURVAVUR SİTEYE GEL YORUM YAZAN YERE ADEM KAZANSIN DESEN YETER AHİRETLİGİM
  KELEBEGİM KOMŞU KIZI ???????????

 172. Aynen Defnem ya bu hint kızlarını ıslak odunla dövmek lazım başta İcca ve Pragya olmak üzere ?? oğlanlarıda aynı kızgın çöle yatırmak lazım anca öyle yola gelir bunlar ya o kadar laf dedik ama akıllanmadılar ?? artık Pragya ve İccayı eleştirmekten yorulduk onlar ise hala bildiklerini okuyorlar ??

  1. Ay kutup ayısı yazmayı unutmuşum ?? çölde kutup ayısı ile yatırmak lazım yazacaktım ??

 173. Ayy TV 8 çarşamba günü Amir Khannın filmini veriyormuş ya annem yemekteyiz izliyordu daha yeni fragman çıktı herhalde son çektiği filmi veriyor ??

 174. İyi Sohbetler Kızlar

  Defnem Bende Öyleyim Telefonla Çok konuşmayı elime Almağı sevmem Ama sizlere Alıştığım için Yazmadan Duramıyorum. Canım Kördüğüm Dizisinden Hep Bahsettiğin İçin Bende Baktım Youtube den Biraz Akaşla Methiye Ama ilk önce Sen Anlatmıştın bize Evet ya akaş nezaman Baksan Çıplak Pislik Alldatacak Mettiyi Büsüre Bide ben Youtube den Bişey gördüm ya Ne kadar doğru bilmiyorum Muktayla Akaş Evleniyordu Methide Felçli ydi sanki Daminiyle Bay karizmanın ayaklarına filan dokunuyorlardı Düğünden sonra Sen Baktınmı Hiç??
  ????
  ELAM HOŞ GELDİN nasılsın iyimisin Canım
  ……
  ESLEM BEYSU İREMSU Hoş geldiniz kızlar Nasılsınız iyisinizdir İnşallah
  ……
  RÜYA Ablacım Naptın Doktoru bekliyordun en son Nasıl oldun Bitanem

 175. Ferah itiraf edim ben pek ders çalişmiyorum , okuldan geldigim gibi çantami odama atiyorum o durdugu yerde öyle duruyor sabah zaten erken kalkiyorum kizlar bilir , kalkdigimda yikaniyorum, giyiniyorum , kahvaltida pek etmem portakal meyve suyu içiyorum birde elime tost alip yolda yiyorum , çantamada kitaplari tikiştiriyorum öyle okula gidiyorum yani pek ders çalişmiyorum ama hep çalişmiyorum degil bazen günlige ara veriyorum derslerime odaklaniyorum hoca dersi sorsa çimiyorum bildigimi söyliyorum zaten hafizam iyi hemen aliyor bir kaç defa göz gezdirsem ezberime giriyor sonra sorular soruyor onuda bildigimi cevapliyorum bilmedigimi arkadaşlarim kaş göz işareti ile anlatiyorlar bende cevabini veriyorum öyle işte ….
  Züliş ben sicak ülkeleri seviyorum nedeni benim sicakda dogmam olabilir ;) ama serin , denizli , kumlu ülkeleride çok severim bizim ülkedede sizin Bodrum gibi yerler var her yaz gidiyoruz suyun , kumun , güneşin tadini çikariyoruz ? ama Hindistana merakim ayri …
  Amaya hoşgeldin nasilsin , evet Aman gitti sanirim ?

 176. FİLİZİM BİSÜRÜ YORUM YAZDIM ÇIKMADI SPAMA TAKILDIM YİNE VALLA DOKTOR SİNİRLENME DİYE BANA YASAK KOYDU AMA BU SPAM VE HIZLI YORUM BENİ DELİ EDECEK SONUNDA

 177. Of Allah’ım Bktım Resmen Kızlar Çıkıyorum Ben ya Zaten yorumlarımda Çıkmıyor Kafamı Toparlıyım Dönerim İnşallah bu sefer çıkar

 178. Ay Manyacım bende severim sıcak serin kumlu denizli yerleri gezmeyi isterim ya ?? evet bodrum öyle galiba ama hiç şansım olmadı gitmeye ?? evet bu çarşamba veriyormuş ??

 179. Teşekkürler Züliş Dangal’i izlicem inşallah
  Bodruma bende gitmedim ama annem ve babam geçen sene gittiler biraz tatil yapalim diye bende isterim bir gün Türkiye’ye görmeyi ???

 180. ??DEFNEM canım sorun yok çok şükür böbrek yada karaciğer de sorun varsa yükselmeler olabilir diye bakalım dedi..iyi cıktı sonuçlar sebebi strese bağlı dedi..bugün daha iyiyim seninde iyi olmana sevindim

 181. İnşallah gelirsin bir gün Manyacım ayy bende yurt dışına gitmek istiyorum ama imkan yok işte ne zaman kendi başımı kurtarıp kendi maaşım olursa o zaman giderim işte ?? sende gelirsin ya Türkiyeye inşallah ??

 182. ELAM YAZDIM KELEBEĞİM ❤❤
  ???
  ÇİÇEĞİM Akash Meethi ile mi evleniyor birde valla oralarını hiç bilmiyorum bitanem..?
  ???
  RÜYAM sevindim aman iyi ol..

 183. kizlar abimle bella JALEBİ yapmis hastanenin ozel mutfaginda sizede yapmis istermidiniz diyor.

 184. Jalebi ne oluyor ki bilmiyorum?? ama yemiş kadar oldum teşekkür İsabella ?? İremsu ????

 185. Ay bu sıralar gözlerim bulanık görüyor ya eğer yanlış yazarsam kusura bakmayın resmen şaşı oldum bide radyasyon çok kötü etkiledi son iki üç gündür bu gidişle aldığım gözlüğü kullanmak zorunda kalacağım ????

 186. Ha tamam o zaman hani şu yuvarlak gibi yapıyordu şimdi anladım ya kusura bakma İremsu bir an aklımdan gitti ?? tekrardan afiyet olsun yemiş kadar oldum ya ??

 187. ??ZÜLISIM dinlendir gözlerini gerçekten fazlası zararlı birara kızım aşırı bilgisayar ve telefonla uğraşmaktan gözleri bozuldu..baş ağrısı çekmeye başladı şimdi otursa da en fazla 1 saat sende dinlen gözlerine yazık

 188. Ya bilmiyorum çok ağrım var kolum kırık bacağım kırık burnum kırık kırık tabak gibiyim ya?

 189. IREMSU hoşgeldin canım nasılsın iyimisin?BELLAM nasıl inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur??

 190. Teşekkür ederim Tamam Rüya ablacım gerçekten zar zor yazıyorum zaten dinlendireceğim gözlerimi ?????

 191. Teşekkür ederim Rüya ablacım gerçekten zar zor yazıyorum dinlendireceğim gözlerimi ???????

 192. ESLEMCİM BİRTANEM TEŞEKKÜR EDERİM SİTE İSMİ VEREMİYORUM

  ..
  İREMSUM BİRTANEM JALEBİ YENİLMEZMİ YERİM
  MEŞHUR BGA DA KHUŞİ ÇOK GÜZEL YAPIYORDU

  DEFNEM RUH İKİZİM
  GÖRDÜM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI TEŞEKKÜR EDERİM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 193. ❣❣Çiçeğim yorumun çıkmış bitanem dert etme bukadar?sorun yok çok şükür sen nasılsın daha iyimisin

 194. ELAM CANIM HOŞGELDİN NASILSIN SEN HANGI SITEDEN BAHSETTIN SENIN IÇIN DESTEKLERİM UNLULERIMI TUTUYORSUN

 195. Elam biz biliyoruz hangi site yorum yapmadik ama oy kullandik..
  afiyet olsun evet jalebi bela cok seviyor.
  ruyam iyiyim tesekurler bellada iyi senin kizin nasil oldu.

  buse simdi esleme soylerim cevapladini.

 196. Hepinize iyi Akşamlar Kızlar
  ..
  FİLİZİM Nerdesin bugün seni Göremedim İnşallah bi Sorun Yoktur
  …….
  Evet DEFNEM Bende Çok Şaşırdım Görünce Ya Ama Sahte Evlilik gibi Sanki Bilemedim ya Boyunlarında Gül Filan asıyorlar ya Öyleydi İkiside Ne İcca Nede Tapu yoktu Damini Nani Radhot Vardı Sadece Radhotunda Suratı Beş karıştı Mutlu Değildi Sank ?
  ……
  Teşekkürler RÜYAM şükür İdare ediyorum Bende Seninde Kötü bir Hastalığın Olmadığına Çok sevindim Ablam Rabbim Daima iyilik versin ?
  …..
  ELAM Nasılsın İyimisin Neler yapıyorsun Canım
  ….
  ZÜLİŞİM Gözlerine Geçmiş olsun Bitanem Dinlendir Gözlerini Biraz
  …….
  İREMSUM Nasılsın Bellam nasıl Selam Söyle bizden

  1. çiçeğim burdayım konu yazıyordum bitanem bugün staj sonrası annemle dışarı çıktım ondan geç geldim iyiyim canım hamdolsun dün biraz başım ağrıdı ama bugün iyiyim uçuk çıkmış hemen ya ne hassas oldum ben böyle :( sen nasılsın çiçeğim

   1. Kolay gelsin Filizim Göremeyince Merak Ettim Seni Canım Neyseki iyisin İyi olmana sevindim Sendede mi Uçak oluyor ya Bendede oluyor bide hiç sevmem uçuğu. Çok Teşekkür ederim Bitanem Şükür şimdi Biraz daha iyiyim ??

    1. Allah iyilik versin canım evet aslında nadir çıkar bende ama bu ara staj bayağı zor geliyor ondan heralde neyse ki haftasonu geldi :D yandan yandan :D

     1. Teşekkürler Canım İnşallah Çabuk geçer Uçuğun Evet Bendede Stresten Oluyor hep Stres yapmışsındır ondan Olmuştur ?

     2. haklısın çiçeğim olabilir dediğin gibi aşkam yatarken asiviral diye krem var ondan sürerim geçer inşallah

 197. Zuleyha Ab :)
  :)
  İyi ajsamlar DEFNE ab.iyinisin merak ettim cok az yaziyorsun?netin mi bitti
  gozlerin aciyor ama gene geldim iki yazim cikarim :)
  Bagimli olmasaydik:)
  ?

 198. Ferah Hoş geldin Defnemin İnterneti Bitmek üzere O yüzden az az yazıyor canım zaten benimde yarınlık internet im kaldı Napıyorsun Bakalım

 199. Afiyet olsun Bella’ya , ben Jalebi’yi daha önce yemedim ama Hintliler’in Ladu tatlisini yedim bir arkadaşim yapmiş eski okulumdan hep beraber yedik Ladu’yu ???
  Evet Zülişim inşallah bir gün bende görerim Türkiye’yi kim bilir belki sizlerden biriyle karşilaşirim ha ??? aslinda mayis ayinda arkadaşim Türkiye’ye tatile gidiyor banada çok israr etdi beraber gidelim diye ama tanimadigim ülkede anne babasiz ne yapim ama arkadaşim tek degil babasi ile gidecekti onun babasi Türk o yüzden Türkiye ‘ye gidip geliyorlar babasida dedi gel bizimle diye ama işte … , zaten annemde gitmeme pek gönülli degildi endişelenir falan öyle işte …

     1. İyi seyirler dilerim size ?? ayy Aşk ve Maviyi uzun zamandır bakmıyorum geçen sezon izlerdim ?? şimdi bakmıyorum ya

     2. ben izlemek istemiyorum da annem pek seviyor aşk ve maviyi ben özetlerle uğraşıyorum kulaklık kulağımda :D farklı alemlerdeyiz yani :D

     3. Vallahi İyiymiş o zaman ya ?? kulaklık ile kolay gelsin o zaman sana Filizcim ???? bende güldür güldüre bakıyorum anca oda komik oluyor bazen ??

     4. :D teşekkürler zülişim kafa dağıtmak için güldür güldür birebir bence de en azından komik ;) sana da iyi seyirler tatlım

 200. Ne yapim ev biraz kalabalik oturoruz aslinda gozlerim pert oldu ama bunaldim buraya kactim sen nasil oldun basladin mi uzum pekmezine :)

  Zuleyha ab Jelabi bir hin tatlisi hamuru ince kivrim dokun kizartiyorlar seker servetine atiyorlar sonra yiyorlar
  bir nevi lokma bir nevi halka gibi bizim fakat bizim tatlilar daha guzel bence begenmedim :)

 201. İnşallah Gelirsin Manyacım annen haklı belkide hiç gitmedin bir ülkeye gidiyorsun endişelenmekte haklı ?? ama zaman geçtikçe ziyaret edersin Türkiyeyi Allah bilir belki karşılaşırsın birimizle ??

 202. Kizlar bir sorum olacak konu olsun diye yani ….
  Şimdi :
  Dünyada ki en son insan olsaydiniz ne yapardiniz ? Sizden başka kimse yok düşünin ne yapardiniz ??
  Cevap bekliyorum ha …

 203. KIZLAR CANIMSINIZ
  SİTE İSMİ VEREMİYORUM
  ..
  RÜYAM BİRTANEM TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL DESTEĞİN İÇİN SİTE İSMİ VEREMİYORUM


  GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  İREMSUM BİRTANEM KİME VERDİN OYUNU ADEM DE

 204. Ay hint tatlılarından hiç anlamıyorum geçen gün merak ettim bir araştırayım dedim ayy bir çeşit tatlıları var ya bizim un helvasını yuvarlamışlar adını ne koymuşlar ayy dedim bizim un helvası ya bu dedim ???? ya bide onların yemekleri hep acılı ve soslu bizim has yemeklere kurban oluyum ne öyle ya o kadar acı olurmu yemekte bide acıdan kıpkırmızı duruyordu ?️?️

 205. Ferah ya Jalebi hiç anlamıyorum Bir Kuşi yapardı sinirlendiği zaman ondan aklımda kalmış bizim tatlılara hiç benzemiyor ??????

 206. All Daim iyilik Versin ELAM SEVİNDİM İYİ OLMANA Narin Çiçeğim. Bende şükür Daha iyiyim Neler yapıyorsun Bakalım Canım
  …….
  Valla Manyam Ben açıkcası Dünyada Kalan son İnsan olmak istemem Ya Baykuş gibi Allah Esirgesin Cevapım Bu valla Canım

 207. Inşallah Zülişim ben burdaki tüm kizlarin nasil göründiklerini merak ediyorum ve tanişip yüz – yüze konuşmayi çok isterim gerçekten ???
  Soruma cevap kizlar ….

 208. Ay Zülişim Kuşiye nasıl Gülürdüm Oruç Tutmuştu ya bi keresinde Arnav Oruçun bozdurmak için Gözünün önüne getirdi durdu Ağzı sulanıyordu resmen Ama Zayıftı filan Tatlıydı Kuşi

 209. Ay Manyacım zor soruymuş ya dünyada tek başıma kalsam ?? başta bir etrafa bakarım kimse varmı bağırırım ?? sonra evime bakarım son kez ?? dua okurum sonra ölürüm herhalde çünkü düşünemiyorum tek başıma kalmayı Allah korusun ??

 210. İnşallah bir gün görürsün Manyacım vallahi bende seni ve buradaki kızları merak ediyorum gerçekten ???? acaba nasıllar diye ???? bende isterim tabi bir gün yüz yüze konuşmak ??

 211. ulciceyim ben iyiyim bellda iyi.
  Elam sen dememismoydin ademe verin bizde verdik zaten 1. suan sonuclarda ardinfan turabi sonra damla.

  Manya bilmem hic dusunmedim.

  KİZLAR SUAN EFELERDEYİZ EFE GİTTİYAAA HOCA EFEYE BAKMAYA GELMİS GORMEYİNCE ONUN YUZUNDEN TEK AYAK USTUNDE KİRK YALAN ATTİK HERHALDE İNANDİ DEDİ TAMAM SONRA GELİRİM.

 212. Aynen çiçeğim ya Kuşi komikti ya Arnav onun orucunu bozduracaktı az kalsın ?? ayy ikisi çok tatlıydı ya favori çiftimdi Rk ve Madudan sonra ??

 213. Zuleyha ab .jelabi bildigin kizartiklmis hamur serbete batirikmis sekli baska :) sadece acili karabiberli yer onlar yemekleri 60 derecede nasil yiyorlarsa buhar olup ucuyorlardir yazin biz baharati agziniza koymayiz :)
  Gul Cicek ab. sana yazdim ama yazmamissin gozumden kacmadi

  ELA AB. hos geldin iyi aksamlar nasilsin?

 214. Evet haklısın Ferahcım ya o kadar acımı olur yemekte bide 50 60 derece sıcakmış oralar ayy o kadar sıcakta acı yediğimi düşünemiyorum ?️?️?? ağzım ayrı yanar tepeden güneş ayrı bunlarda iyi can var haa ?? bide soslu oluyor yemekleri ?? elleri ile yedikleri ayrı zaten on parmak yemek yiyorlar ??

 215. PASTACI GÜZELİ İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  BİRŞEY YAPMIYORUM SİZLERE MESAJ YAZIYORUM
  HAYIRLI AKŞAMLAR
  ..
  MANYACIM CANIM DÜNYADA SON KALACAK KİŞİ OLMAK İSTEMEZDİM

 216. İREMSUM BİRTANEM TEŞEKKÜR EDERİM ADEM BİRİNCİ
  PERFONMASDA DA BİRİNCİ

  FERAH CANIM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 217. ???G Ü N A Y D I N???
  ???H E R K E S E???

  ………………………….

  ???K Ö R D Ü Ğ Ü M???
  ???A İ L E S İ İ İ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu