Kördüğüm

Kördüğüm 270. Bölüm Özeti 3 Mayıs Kördüğüm Fragmanı # Ichcha İle Veer Kavuştu

Kördüğüm 270. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümde son iki partın özetini paylaşacağız. Bu bölümde meydana gelecek olan en önemli olay Veer ile Ichcha birbirlerine kavuştu. Tapasya Thakur konağına geldi. Daha fazla meraklanmadan 3 mayıs kördüğüm özetini vereceğiz ardından 3 mayıs kördüğüm fragmanı ile yazımızı sonlandıracağız.

Kördüğüm 270. Bölüm Özeti

Kördüğüm 270. bölüm özetine geçmeden evvel bu bölümün son iki partını anlatacağız. İlk iki partın özetine [pembebuton]Tıklayarak[/pembebuton] ulaşabilirsiniz. Mukta okul arkadaşı Shraddha’nın ikazı ile kendisini Visnhu olarak tanıtanın aslında Akash olduğunu öğrendi. Şimdi Mukta’nın nasıl bir tavır alacağı merak konusu oldu. Shraddha, Akash iyi bir adam olmadığını ama Meethi evlenmek istiyorsa yapacak bir şeyin olmadığını, bu adamla yani Akash ile uğraşacak isen çok dikkatli olman gerekir diye de Mukta’yı tembihler. Muku evde rahat konuşabilmek için evin alt katında bulunan salonuna inip arkadaşı Shraddha ile konuşurken pencerede bir gölge görür. Kim var orada dese de bir cevap alamaz. Muku arkadaşı Shraddha’ya seni sonra arayacağım deyip hızla evden çıkar. Gerçekleri delilleri ile birlikte görmek için Mukta, Shraddha’nun evine gider.

Mukta, girişte duran güvenlik görevlisi Mukta’ya bu saatte niçin geldin deyip alamayacağını söyler. Bu sırada Shraddha’nın kapısı çalar. Shraddha, Mukta geldiğini zannedip kapıyı açtığında karşısında Akash’ı görür. Mukta girişte bulunan güvenliği geçemez. Özel güvenlik memuru kime geldiyseniz onu arayın bizleri arasın. Bu saatte anca sizi içeri o şekilde alabilirim deyince Mukta telefonu ile arkadaşı Shraddha’yı arar. Ancak telefonuna ulaşamaz. Muku, çok şaşırır. Çünkü 2 dk önce beklediğini söyleyen arkadaşının telefonu kapalıdır.

Akash Mukta’nın Arkadaşı Shraddha’yı Öldürdü 3 Mayıs Kördüğüm Özeti

3 Mayıs Kördüğüm Özeti vermeye devam ediyoruz. Mukta telefon çekmiyor her halde deyip biraz daha açık alana geçip arkadaşı Shraddha’yı ararken apartmandan bir kadın arabanın üzerine düşer. Mukta hemen kim bu diye baktığında arkadaşı Shraddha olduğunu görünce şok olur. Mukta’nın arkadaşı düşer düşmez ölmüştür. Olay yerine polis ekipleri ve ambulans gelir. Akahs bu işi yaparken eldiven giydiği için geride hiç bir iz bırakmamıştır. Apartmandan iner inmez bizi açığa çıkartacak kişinin icabına baktım diye gölge halinde bir kadını arar. Şimdilik bu kadının kim olduğu belli değil.

3 mayıs kördüğüm özeti

Mukta eve döner. Bundella evinde ise Veer ile Amla konuşmaktadır. amla her şeyin ortaya çıktığı için bu evliliği devam ettirmenin bir manası olmadığını söylerken odaya Gunwanti girince Amla evliliğin simgesi olan kolyeyi Mai’ye verir. Veer hemen senin de günahına girdim. Senin geleceğinden ben sorumluyum derken Mai de Ichcha asla bu eve Veer’in eşi olarak giremeyecek der. Veer de sert bir şekilde annesine  ona ben karar veririm der. 3 mayıs kördüğüm özeti devam ediyor.

Mukta eve gelip bütün olup biteni polise anlatmayı düşünür. Ancak elinde ispatlayacak bir veri olmadığı için morali bozuk bir şekilde otururken Survi ile Kanha gelir. Kanha ağlamaklı olan Mukta’yı görünce ne oldu kardeşim sana böyle der. Mukta da Visnhu hakkında bu zamana kadar yaşadıklarını bir bir anlatır. Son olayı dahil anlatır. Kanha bu olay aramızda kalsın. Ben bu olayı detaylıca araştırmadan kimseye bir şey söyleme der. Ichcha’nın hiç bir şeyden haberi olmadığı için Meethi’nin çeyizini Meethi’ye göstermekle meşguldur.

Veer ile Ichcha Kavuştu Kördüğüm 270. Bölüm Özeti

Kördüğüm 270. bölüm özeti vermeye devam etmekteyiz. Veer ertesi gün Thakur konağına gelir.  Veer zile basıp kapının açılmasını bekler. Kapıyı açan Damini karşısında Veer’i görünce dili tutulur. Jogi, kim geldi Damini diye sorsa da Damini bir cevap veremez. Jogi kapıya kadar geldiğinde karşısında Veer’i görünce şok olur. Divya hemen içeri buyur eder. Damini ben Ichcha’ya haber edeyim der. Rohini sen gitme ben haber ederim der. Hemen Ichcha’nın odasına gidip seni aşağıda bir sürpriz bekliyor. Hemen gel deyip kaçar. Ichcha ne oldu diye merakla aşağıya iner. Karşısında Veer’i görünce şok olur. Arka planda “Kuch Khass” şarkısı çalar.

https://www.youtube.com/watch?v=KchkSmNR1rk

Veer, yavaş adımlarla Ichcha’nın yanına gider. Ichcha gene öğretmen hanım gibi  davransa da Veer Ichcha ben senin için geldim der. Veer konuşmalarına gözleri ağlamaklı bir şekilde devam eder. Yılarca unutkanlığı yüzünden arayıp soramadığını ama her şeyi şimdi hatırladığını bir bir anlatıp Ichcha’dan özür diler. Ichcha gene rüya gördüğünü zannedip Veer sen gerçek misin diye sorar. Veer de kanlı canlı karşındayım canım diye karşılık verir. Veer, her şeyi ama her şeyi hatırladığını, kendi hayatını hiçe sayıp Avinash’ı bile öldürdüğünü hatırlıyorum benim canım eşim Ichcha deyip sarılır. Uzun bir süre sarılan ikili, ev halkı tarafından gözyaşları ile şahit olurlar.

Kördüğüm 270. bölüm özeti resim 3

Veer önce Damini ardında Jogi ile konuşur.   Tekrar Ichcha’nın yanına gelip yaşattıkları hakkında özür dileyip annesinin kendine kurduğu oyunu anlatır. Kanha, Mukta ve Survi olay yerine gidip polis amirinden bilgi almak istese de başarılı olamazlar. Veer annesinin oyununu Tapasya’nın mücadelesi sayesinde öğrendiğini söyleyince Jogi kızına haksızlık ettiğini anlar. Veer bir dakika deyip Tapasya’yı telefonla arar. Tapasya çoktan Thakur konağına gelmiştir bile. Jogi ile Divya kızları Tapasya’yı karşısında görünce şaşırırlar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

212 Yorum

 1. Günaydın kızlar?
  Bu sabah ben erkeciyim?
  Nasılsınız hala uyuyor musunuz

 2. ?? BERAAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ??
  BU MÜBAREK GÜNÜN HÜRMETİNE RABBİM BİZLERİ VE AİLELERİMİZİ BELALARDAN KAZALARDAN KOTÜLERDEN VE KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN
  AMMMİİİN

 3. AVİ kim olduğunu çok merak eden arkadaş sana cevap veriyorum
  Yalancı Bahar Sultanı canlandıran efsane aktör dünya yıldızı yakışıklı karizmatik başarılı oyuncu yeşil gözlü kaplan AVİNESH REKHİ?

 4. Herkese iyi sabahlar günaydın güzel bir gün sizinle birlikte olsun ❤️❤️❤️:-):-):-)

 5. Dünkü olanlar yüzünden çok üzgünüm tekrar tekrar özür dilerim sizlerden kendi sorunlarım yüzünden her şeyi bırakmak istedim inanın gerçekten sizleri üzdüğüm için beni affedin ??????

 6. Gül dalında diken ise gülle güzel
  Toprak yeşille gök ise mavi ile güzel
  Gözler manayla eller ise duayla güzel
  Berat kandiliniz mübarek olsun Allah içinizde ne dileğiniz var ise onu kabul etsin ❤️❤️??❣️❣️❣️??????

 7. ??BERAAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN
  BU HAYIRLI GUNDE NE DILIGINIZ VARSA KABUL OLSUN INSAALLAH??

  ??GUNAYDIN KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR??

  FILIZIM GUNAYDIN CANIM KANDILIN MUBAREK OLSUN ALLAH ISLERINDE KOLAYLIK VERSIN INSALLAH???

 8. Diger kizlar nerdeler?
  ???
  DEFNEM yazmadin merak ettim
  ???
  NURDANCIM sanirim ev isleriyle masgul?
  ???
  Cicegim interneti bitmis insallah cabuk doner
  ???
  SALIHAM yok nezamandir
  ???
  DENIZ KENTLIM AYSELCIM nerdesiniz?
  ???
  NAZIM ELAM aksamlari yaziyor
  ???????????????
  Bende ev isleriyle masgulum dun gezmeye gittik..isler birikti zaten bugun yazan olmuycak sanirim arada bakarim gorusuruz kizlar

 9. SLM GUNAYDINLAR HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ??????????????????????????????????CUMLETTEN BERAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN HAYIRLI KANDILER CANLARIM⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘???????????????????????????????

 10. RUYAM birtanem hosgeldin nasilsin iyimisin Canim HAYIRLI KANDILER ???????????????????????????ZULEYHAM nasil oldun Canim insallah iyisindir HAYIRLI KANDILLER???????????????????????????INCEM hosgeldin nasilsin iyimisin birtanem HAYIRLI KANDILLER CANIM ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 11. Teşekkür ederim Nazcım seninde kandilin mübarek olsun ben iyiyim ya bugün sen nasılsın ??

 12. Meraba hayyrly kandiler dilerim Allah dualarnyzy kabul etsin☺☺???☺☺Naz abla size ah kalbimde bir not var

 13. KIZLAR HEPİNİZE HAYIRLI KANDİLLER TÜM DUALARINIZIN KABUL OLMASI DİLEĞİMLE??

  NASILSINIZ İYİSINİZDİR UMARIMM..????

 14. günaydın kızlar hayırlı kandiller nasılsınız okula gitmeden size selam vermek istedim

 15. ???”Rabbim Kulun Zekeriya Aleyhisselamin seslenişine cevap verdiğin gibi bizim seslenislerimize de cevap ver ve rızana giden yolda bizi destekle. Bizi kendine bağla ve diğer varlıklarla aramıza perde koy.”??????
  ?????
  HAYIRLI KANDİLLER TÜM DUALARINIZ KABUL OLSUN VE MUTLULUĞUN FORMÜLÜNÜ ARTIK BULUN????????❤❤
  ????
  ELAM ❤❤❤❤❤❤
  ???
  Ahh yine çok iş var bugün..

 16. Rabbim bu mübarek berat bizlerde gunahlarımızdan berat et inşallah
  ?????????????????
  Bugün sana açılan ellerimizi boş çevirme
  ????????????????
  Bütün hastalara şifa dertlilere deva bosrclulara eda nasip et

  Amin ?????????????

  ???????????????

 17. Selam kızlar kandiliniz mübarek olsun

  Nasılsın bakam

  Ya kusuruma bakmayın haber veremeden

  İnternetim bitti ya

  Çok üzüldüm

  Ben daha var sannediyordum

  Bir baktım bitmiş

  Sizlere haber veremedim diye çok üzüldüm

  Daha ayım bile dolmadı

  Bugün pazartesi ya çarkı çevirdim

  500 MB geldi onada şükür

  Eee ben yokken neler oldu neler yaptınız

  Yorumlara bakamadım

  Çok birikmiş

  Bir sıkıntı yoktur inşallah

 18. Biz de çok şükür bugün cıkcaz

  Hazırlandım haber bekliyorum hemşireden

  Melek te çok şükür iyi baya topladı

  Ama artık ağızdan beslenmicek

  Negeden vercem hep

  Hasta olmasında iyi olsun onada razıyım ?????

 19. Defnem tekrar geldim seni çok üzdüm ya bide bugün kandil gecesi tekrar tekrar özür dilerim dün yazdım bir daha gitmeyeceğim söz veriyorum sizleri üzdüğüm için beni affedin ??? kolay gelsin

 20. Herkesin berat kandiliniz mübarek olsun??????
  Nasılsınız kelebekler????
  Ben çok çok iyimm?

 21. Zulisim sagol birtanem bende iyiyim.. ev isleri bitmiyor bazen fanalik geliyor..daha cok is var aklimda sizlerde arada bakiyorum yorumlara

 22. NAZIM SAGOL CANIM SENINDE KANDILIN MUBAREK OLSUN NASILSIN IYIMISIN??

  SALIHAM HOS GELDIN NASILSIN MELELEGIN IYI OLMASINA SEVINDIM GOZUN AYDIN OLSUN INSALLAH TEKRARLAMAZ??

 23. RÜYAM uygun tarife araştırdım yeni buldum o yüzden geciktim
  ????
  SALİHAM ya ne kadar mutlu olduğunu görüyorum.. Melekimize çok sevindim eve geçeceksiniz demek??????
  Ah internetsizlik. Çok sevindim hediye kazanmana kuzum güle güle kullan ??
  ????
  ❤❤Zülişim ?? özür dilenicek birşey yok. Elbette insanlar veda etmek isteyebilir. Sonsuza kadar yazma garantisi vermedi kimse bu çok doğal. Fakat giderken makul ve mantıklı sebepler söylerse biz memnun oluruz,şüphe düşmeyiz böylece. 3 kere terk ettin bizi. Önce ben gelince insanlar gidiyor beni sevmediniz,rahatsız oldunuz dedin. Sonra senin ismini kullanan bi sahtekar yüzünden gitmek istedin böyle şeyler oluyor dedimiz halde. Dün de bana cevap vermediniz kursum başlıyacak zaten kırıldım dedin. Şimdi okudum demişsinki kötü rüya gördüm o yüzden gitmek istedim. Ben anlayamıyorum anlayan varsa beri gelsin bana da anlatsin. Dersin ki mesela:Ruh durumum çok kötü depresyondayim,yoğunum,sinirliyim sorunlarim var o yüzden size bazen yazicam bazen yazmiycam ya da veda edebilirim yada sizden sıkıldım sevmiyorum artik. Böyle dersin canımı ye. Kız bak net konuştu bizle hâlini anlattı deriz. Rüya gördüğü için bizi terk eden birine ne diycemi bilemiyorum. ???? geri gelmen hoş tabi.
  3 gün önce bende vampirli bi rüya görmüştüm bende mi gitseydim acaba??Ahh Zülişim ahh

 24. SALIHAMM HOSGELDIN BIRTANEM SENIN IYI OLDUGUNA COK SEVINDIM MELLEYINDE IYI OLDUGUNA COK SEVINDIM ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN BERAT KANDILLIN MUBAREK OLSUN BIRTANEM?????????

 25. Ne desen haklısın Defnem ben bir daha yazmayacaktım ama akşam pişman oldum evet 3. Oldu bu dün kötüydüm sinirlerim bozuktu işte zaten yaz tatili olunca yazamam direk gidiyorum kursa dedim kendi kendime bari üzmeyim kimseyi o zamana kadar devam edeyim dedim dün iyi değildim ya tamam bundan sonra olmaz bir daha sizleri çok kırdım tekrar tekrar bundan sonra dikkatli olurum sinirlerim bozuk olsa bile sizleri kendi sorunlarım yüzünden kırıyorum hep özür dilerim tekrardan

 26. DEFNEM ??? HAZALCIM??? ALMIRAM??? ELAMM??? AYSELIM ??? DENIZ KENTLIM ??? NURDANEM ??? FILLIZIM ??? KIZLAR ??? HEPINIZE ???HAYIRLI ??? KANDILLER ???⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘????????????????????????????????

 27. İyi gunler oncelikkle hepinizin kandilini kutluyorum.
  Tum gunahlarinizin affolmasini ve tum DİLEKLElerinizin
  kabul olmasini diliyorum .
  KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN

  DEFNE ABLAM nasilsin iyimisin?

  ZULEYHA ABLA sen nasilsin iyimisin.?

  DEFNE VE ZULEYHA ABLA biliyorsunuz sizi cok seviyorum .
  Yazamasamda daima dualarimdasiniz.hergun dua ediyorum size.
  Bugun cok bitkinim nyetl oldgmdan iyicenede bitkinim iyilesme surecim devam ediyor.kandilinizi kutlamak icin geldim .
  Bir sure yazamicam ara ara iyi olursam yazarim.
  DUALARİNİZDA BENİ UNUTMAYİN.
  Kendinize iyi bakin Allah a emanet olun.gorusmek dilegiyle

 28. DEFNEM bulabildinmi uygun tarife?? aksamda senin icin yazdim ama sanirim gormedin.Esim erken uyudu bende biraz sohbet ederiz diye dusundum seninde keyfin yoktu tabi?en azindan koye gidene kadar devam edicegine sevindim

 29. Hosgeldin PORTAKAL SEKERI yani HALECIM seninde kandilin mubarek olsun.Neyin var canim hastamisin?

 30. ANONIM nasilsin sen aksam yazan ayni kisimisin.Okadar cok Anonim olarak yazan varki karistirdiysam kusura bakma lutfen

 31. ANONIM canim adminemiz FILIZ ogleden sonra okulda olucagini soyledi.bu sayfayida yeni vermis belki yeni ozeti aksama verebilir

 32. RUYA BİLGİ İCİN TESEKKUR EDERİM BEN YORUM YAZMİYORUM SADECE OZET OKUYORUM SADECE YENİ OZETİ MERAK ETTİGİMDE SORARİM SADECE BU .ONUN DİZİNDA YAZMADİM HİC YİNEDE TESEKURLER.
  HAYİRLİ KANDİLLER HAYİRLİ GUNLER.

 33. Anladim ANONIMCIM rica ederim.
  Seninde kandilin mubarek olsun..yazmak istersen herzaman bekleriz

 34. Sağol RÜYAM ??? evdesin sanırım bugün
  ???
  HAZALIM senin de mübarek olsun ???yeni yaptım neti bitanem
  Istesin sanırım Gül Kolonyam
  ???
  Zülişim abla kardeş arasında özür olmaz. ?? ayrıca sinirli üzgün olabilirsin dersin ki bugün ben sinirliyim beni idare edin. Biz hiç gocunmayız. Illa dostlarimizla mutlu anında mi konusucaz? Fakat şunları söylememe müsaade et:Hayat çok sert ve zorlu bir yol. Fazla kırılgan olursan erken yıpranırsın. Bende kırılgan,hassas biriydim ama bunu bastırdım. En azından az hasarla kurtulmayı öğrendim. Sen de yapabilirsin. Bir de Zülişim sen burada en çok sevilen ve sohbet etmek için can atılan yorumcuların başında geliyorsun. Öğrenciler bile Züleyha abla diye seninle konuşmak istiyor çok seviliyorsun,seviyoruz seni. Olumsuz düşünmen için hiçbir sebep yok. Rüyalar beni sarsıyor demiştin. Biliyorsun artik devlet hastanelerinin ücretsiz psikokoji servisi var. Gitmeyi düşünür müsün hiç birtanem ;) sana çok iyi gelebilir belki haa..

 35. KIZLAR KANDILINIZ MUBAREK OLSUN…

  NASILSINIZ….

  1 saate gelirim sirkette sorun var ekip geldi simdi onla ilgilenmem gerek sabah 5 den beri burdayim ugrasiyorum simdilik gorusuruz.

 36. Evet Defnem bazı şeyler beni çok yordu haliyle en ufak bir şeyde hemen üzülüyorum buda buraya yansıyor işte fazlasıyla yoruldum bazen içimde olanları kendi kendime anlatıyorum tamam bundan sonra olmaz söz veriyorum ya düşünüyorum öyle psikolojik tedavi almayı ama gidecek imkanım yok bide yaşadım yerde doğru düzgün hastahane bile yok keşke imkanım olsa ama yok

 37. Şimdi Kördüğümü merak edenler size bilgilerimi Defne mizahıyla anlatıcam ??
  Biliyorsunuz Muktayi nikahtan 2 saat önce Akashin adamları kaçırdı ve Radhot kızını kurtardi. Sonra nikaha havali giriş yaptılar baba kız:Durun bu nikâh kıyılamaz!!Çünkü siz kardessiniz??şaka şaka öyle demedi. Durun bu adam Visnu değil Akash. Icca annemin öğrencisi olan Visnu isimli kişinin ismini çalarak aileye sızdı ve kötü amaçları var. Meethiyi falan sevmiyor dedi.
  Halay çekmekten yorulmuş dayılar, gıybet yapmaktan bezmiş teyzeler düğün salonundaki biyerlerine yaktıkları hint kınası kokusundan baygınlaşmış gözlerle olan bitene anlama veremez gözlerle bakmaktadır.?? Meethi başlar fare gibi ciyaklamaya: Off yine geldi bu. Anası gibi başkalarının kocasında gözü var. Kurtarın beni bu şıllıktan nolur tarzında birşeyler saçmalar. Meethi:O zaman bana Visnu olmadığını ispat et der Muktaya. Mukta zaten edecektim kacirildim der. Radhot olanlari doğrular kızım haklı der. Ayrıca gerçek Visnunun sırtında doğum lekesi vardı der. Zaten soyunmaya dünden meraklı olan bizim çıplak Tarzan Akash hemen soyunur sırtını gosterir. Ta tam o da ne doğum lekesi. Tabi pislik herşeyi hesaplamıştır onceden. Gunvanti başlar Tapuya cemkirmeye:Başkalarının düğününü mahvetmek ve kocalarına göz koymak sizin kanınızda var herhalde der. Şimdi de kızın torunumun kocasina göz koymuş. Tapu bir hışımla salınarak seyircilerin arasından geçer ve kartal edasıyla Şirakkk diye kızına tokati indirir ✋?? Radhot:Heyt gazinocular kraliyim ben kimse benim kızıma yamuk yapamaz kestirmeyin biryerlerinizi bana. Ben kızıma sonuna kadar inaniyorum der ve Tapuyu tokat için azarlar. Bundan sonra Mukta benimle yaşayacak ona inanmayan insanlarla değil der ve Meethinin yanına gelir Radhor:Amacımız seni uzmek degildi. Biz senin için elimizden geleni yaptik,gerisi sana kalmış der ve Muktayla düğünü terk ederler. Düğün tamamlanir,nikah kıyılır..
  Akash içinden:Cehenneme hoşgeldin Meethi canını çok yakicam der ve gülümser ???

 38. Kolay gelsin Îremsum ??
  ???
  Halem portakal çiçeğim hosgeldin. Amin ablam bilmukabele. Bende seni çok seviyorum ve duacinim senin. ?? Rabbim şifa versin sana bitanem..??
  ???
  RÜYAM akşamları yazamiyorum dediğin için gittim bende. Internetim de az kalmıştı. Evlilere birşey diyemiyorum kutsal ve zahmetli bi kurum??
  ???
  NURDANIM nerdesin yine???
  ???
  Anladim Zülişim kaygı bozukluğu var sende. Bende de çok da idare ediyorum akışına birak bakalim..

 39. DEFNEM evdeyim canim sabah cok erken kalkip islerimi halletmeye calisiyorum..bazende uymak istiyorum bu kezde isler gec saate kaliyor genelde cok hareketli aktif biriyimdir.Artik iki evle ilgilendigim icin bazen yaziyorum bazen yazamiyorum..sizinle gecirdigim on dakika bile beni mutlu ediyor.Zulise gelirsek gercekten seviliyor ama onun istedigi senin ilgin bunu farketmemek mumkun degil sadece benmi boyle dusundum bilmiyorum.Bizleride sevdigini biliyorum sana olan sevgisi daha fazla belki alinganligi buyuzden birde evde cok yalniz kaliyor Anne baba calisiyor.herseyi tek basina yapmaya ogrenmis ve yipranmis..bazen gucumuzun tukendigini hissederiz sorunlarimizin ustesinden gelemedigimiz zaman yardim almak en iyisidir.Yada yakin gordugumuz anlayan biriyle paylasmaktir.Icine atmak insani agrasif ve debresif bir hale getiyor ve insanin aslinda en buyuk dusmani kendisidir.

 40. Merhaba.

  İyi gunler adim Secil. Berrak in yakiniyim.kendisiyle 12:00 da gorustum.benden ricada bulundu.onun adina yaziyorum.
  Ama once kendi adima hepinizin kandilini kutluyorum. Daha nice kandiller gorursunuz insallah sevdiklerinizle.
  Berrak kandilinizi en icten duygularla kutluyor.sevgi ve selamlarini sunuyor.kandiliniz mubarek olsun .dualarda bulusmak dilegiyle.diyor.
  DEFNE : sana ayrica sevgi semlar soyluyor.kafasina tokadan baska sey takmasin diyor.gorusmek dilegiyle
  ZULEYHA : sanada basarilar .sevgiler slmlar diyor.
  İletmis bulundum slmlar uzerimde kalmasin.
  Tesekkur ederim.hepinize mutlu gunler.

 41. Ay o zaman Mehht Akasdan çekecek baya ya bu kızın işlediği ne günah var tek suçu Anası İcca olması ya bide hemen hayatımı kurtardı diye aşık oldu çıbıldak Akasha ?? Akasda dünden meraklıydı sanki bu sümsük Mehht ile evlenmeye ?? ya adam bakışları zaten bir çeşit bide nikah masasına oturmuş bunla vah vah şu dizide tek Bay karizma Raghot var ?? oda bahtı kara Tapudan acıyorum adama

 42. KALPLER ANCAK ALLAH’I ANMAKLA HUZUR BULUR.

  Rad süresi 28. Ayet

  ????

  -Zül celali vel ikram Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez. Rabbim hayalini bile kuramadığınız mutluluklara ulaştırsın. Gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı, hayırlı olanı da gönlünüze razı eylesin. Avuç içlerinde sakladığınız bütün dualarınız şifa olsun derman olsun ferman olsun kabul olsun geçmişlerimize rahmet olsun nur olsun allah razı olsun ya tevvab ismi ile tövbelerimiz kabul olsun Berat kandiliniz mübarek olsun selam ve dualarda buluşmak dileğiyle

  ???

  Ölümlerin rızıkların taksim edileceği bu gecede defterlerimizi sağ taraftan almayı nasip etsin Rahmanürr Rahim.

  ??

  RÜYACIM ❤️❤️❤️GAMZELİMM ev öyle bir günde ki çamaşır toz pislik almış başını gidiyor yazamayabilirim bugün kandilde bu gece ihya etmeyi nasip etsin Rabbim inşaAllah sizler nasılsınız

  ???

  Zülişimm böyle çıkışlar yapmadan DİKKATli düşünelim olurmu ablam biz seviyoruz seni bugün yazmayabilirim yada bir kaç gün yazmayabilirim demeni tercih ederdim. Neyse iyiki geldin ama dikkat et

 43. Evet Defnem kaygı bozukluğu olabilir ya bilmiyorum ama kendimi neyse ya ne yapayım bende böyleyim işte keşke kendimi değiştirme gücüm olsa yok işte ??

 44. Zulisim ne zaman bir sikintin olursa seni herzaman dinleyecek ablalarin oldugunu unutma..sahsim adina elimden geleni yaparim..endiselisin anliyorum seni ama icine atma canim bizler variz??

 45. GAMZELİMM işlere gömüldüm halbuki yapmam gereken bir ton işim vardı dünya işlerine gark oldumm çamaşır vs ???? teşekkür ederim düşündüğünüz için RÜYACIM DA sormuş iyiki varsınız tatlılar ????

 46. Bu arada GAMZELİMM yasak elmada neler oldu şöyle bir küçük özet geç o çocuk Halit beyin oğlumuymuş fragmanda gördüm. Bal kız ben kaçıyorum beni merak etmeyin

 47. Amin insallah NURDANCIM kolay geldin tabi haklisin kac gundur yoksunuz.Sen islerinle ilgilen bende cok sukur iyiyim seninde kandilin mubarek olsun arkadasim???

 48. NAZIM senin de mübarek olsun bitanem ???
  ???
  Aleyküm selam Seçil. Allah razı olsun getirenden goturenden❤❤ bilmukabele ben de sana Ve Berraka sevgi ve selamlarımı sunarım ????❤❤❤ mutlu günler canim
  ???
  Çok haklısın RÜYACIM bazen tüm duvarlar üstümüze üstümüze gelir. Bizi anlayan birilerinden yardım almak en iyisi. Icimizdekileri boşaltmak çok önemli. Senin de işin zor 2 ev. Ama idare etmenin yollarını arıyorsun. Öğrenilmiş çaresizlik vardır kabul eder rahatlarsin. Bizimkisi o hesap?? paylaşmak lazim
  ???
  Zülişim alemsin cıbıldak evet ???ee kendi düşen ağlamaz napalim.. biraz da Meethi uğraşsın..
  ZÜLİŞ Haleye cevap yazmamışsın bu arada unuttun sanırım kuzu?

 49. Ha unuttum ya Haleye cevabımı iyiyim Halecim teşekkür ederim sende Allaha emanet ol görüşürüz inşallah ????

 50. Evet Defnem ya cıbıldak diyorum ona tövbe tövbe ya Mehht gram akıl yok gitti buna aşık oldu ?? İcca zaten kendi derdinde kızı ile ilgilenmiyor bile ?? Veeri düşünüyor öyle Leyla gibi ??

 51. Teşekkür ederim Seçil sende selamlarımı ilet Berraka Allah’a emanet olun ❣️❣️

 52. Ya Sanaya irani ve kocası dubai tatile çıkmış bunlar evde hiç oturmuyor galiba safari yapıyorlarmış ?????? tövbe ne kadar gezmeyi seviyorlar böyle aslan kaplan kovalasa bunları ne komik olur ?? dünya turuna çıkmışlar işleri güçleri yok herhalde hep geziyorlar Sanaya baya meraklı gezmeye yazık kocasınıda sürüyor oraya buraya ????

 53. Alemsin DEFNEM simdi okudum kordugum ozeti yazmissin?gercekten tatli bir mizah anlayisin var.hani gazetelerde kose yazarlari vardir..sozleri tesirli muzip esprili onlardan cok daha iyisin tebrik ederim???

 54. İyi gunler.

  Kandiliniz mubarek olsun. Hayirli kandiller.

  Peki bu vishnu =akash kisisinin gercek yuzu ne zaman ortaya cikacak¿
  Bilen var mi kimse ogremeyecek mi kotu adam oldugunu.¿

 55. Zulisim Sanaya ve esi Mohit cok siradisi bir cift..en son katildigi dans yarismanda birinci oldular diye biliyorum.Mohitle Sanayanin yaptigi danslar cesaret ister..Yakinda Sanaya Bir Garip Ask 4 dizisinde ol alicak diye haber cikmisti..Izleyici Barun ve Sanayanin kimyasini daha cok begenmis 3 sezonu izledim ama bos rolde oynayan kadin oyuncuya halkin cok hakaret ettigini ve buyuzden dizinin finale gittinigi hint magazinden ogrendim

 56. Aynen Rüya ablacım Sanaya ile kocası dans ediyor bayada para kazanıyor ya onuda gezmeye harcıyorlar galiba ?? ya evet bir garip aşk 3 çok tutulmadı 70 bölüm sürdü galiba 4 tam bilmiyorum ayy bunlar paraya para demiyor hint magazinde gördüm baya çölün ortasındaydılar ikisi ?? geziyorlar baya

 57. NURDANIM sorucaz tabi kolay gelsin huzur köşem ??❤❤
  NURDANIM Halitin 3 çocuğu var zaten 2 kiz,1 erkek. Oğlu Enderden. Küçük oğlan. Iste Yıldız şirkete bir yakınını işe aldırdı o Yildizi tehdit ediyor herşeyi halite anlaticam diye. Halit Yildiza evlenme teklif etmeyi düşünürken Yildizin eski sevgilisini Ender ve kardeşi buldu git Halitle konuş dedi. Oğlan şirkete geldi. Halit amca bu senin yaninda çalışan Yildiz benim eski sevgilim dedi kendisi zengin koca meraklısı sahtekarın tekidir dedi??Yıldızın elinde kahveler vardı düşecekti nerdeyse..
  Zeynep ile Alihan sevgili oldu hatta birlikte oldular reziller :x sonra şirkete Ender geldi. Alihanin odasina girdi Zeynep de vardı. Alihancim bu senin asistaninin ablasi benim yuvamı yikti bu da sana göz dikmiş bunlar kardeşce çete dedi?? Iste böyle oldu burada kaldı canim..
  ????
  Zülişim keşke herkes eşiyle dünyayı gezse çok özeniyorum valla maşaallah Sanayaya?? benim de hayalim ama hayal işte ??

 58. İremsu hoş geldin nasılsın iyi misin ya size karşı çok mahcupum senden ve İsabelladan özür dilerim

 59. Kizlar size unu soyleyim ipkind 4 yok masef .
  O bir dizi yapilmayacak.sanaya irani karan v grover le birlikte votka shots diye bir dizide yer aliyor dizi inernet dizi olarak basladi sonrasinda bir tv kanali anlasildi :)
  Bu arada hepinizn kandili mubarek olsun.
  Cumleten dualariniz makbul olsun.

 60. Belkide Defnem ya bende meraklıyım böyle dünya turuna çıkmaya falan ya bunlar baya kazandıkları parayı gezmeye veriyorlar vallahi helal olsun biliyorlar işi ya eğlenceli olmalı kesin böyle gezmek farklı yerlere gitmek ??

 61. Ha öylemi Anonim ben bilmiyordum Bayadır haber veriliyordu 4 çıkacak diye teşekkürler verdin bilgiler için seninde kandilin mübarek olsun

 62. Arkadaşlar ben şimdilik çıkıyorum biraz işlerim var gelirim siz sohbete devam edin ??

 63. Zulisim ne guzel iste onlar hic yaslanmaz inanki butun unluler esleriyle tatil yapmiyor.Sanaya sansli ona uyum saglayan bir esi var boyle evlilikler uzun omurlu oluyor yinede belli olmaz tabi

 64. DEFNE o ne oyle o diziyi sevmiyorum.
  Biran once bitse bari.ig
  insallah gezersin defne bu guzel gunde dileyelim senin icin.
  Dileklerin kabul olsun ins.:)

 65. ANONIM Sanayanin internet dizisi oldugunu biliyordum..Belki bir ihtimal BGA da rol alir diye herkeze umit verdiler.Aylarca hint magazinde konusuldu olmayan bir haberi vermeleri izleyiciye saygisizlik onlari birlikte tekrar gormek isterdim dogrusu

 66. Rüya ablacım evet ya onlar yaşlanmaz çünkü hayatı en güzel şekilde yaşıyorlar ayy bende heves ettim şimdi ??

 67. Oooo rezillerr bizim aşktan anlayışımız belli mübarek günde ???ıyyyy tiksinçlerrrrrrr. ?? eee ne olcak ??? tabiki tehdit bir sürü alavere dalavere ??? eden bulur çeken ölür demişlerrr ???

 68. Belki anlasilamamistir sonucta bunu yapimci ve tv kanali bilir.oyuncu zaten hangi projede cok para varsa orayi tercih eder.dogal olarak
  birde barun pek hintliler tafasindan oyle asirili sevilmiyor.sinema filmi yapti sinemaya gecti film izlenmedi iki filmden sonra dizi yapmaya dondu izlenmedi suan pnunda yeni projesi var ne oldu bilmiyorum.

 69. Hatun kişilerimmm bugün hububat pişirin birinç bulgur nohuy fasulye mercimek gibi vede alış veriş yapın mümkünse rızık taksimi yapılacak bu gece

 70. Haklisin o dizinin adindan anlamaliydik ne olacagini
  yasak e sonucta ask ne gezsin mesk pesindeler

 71. NURDANCIM hosgeldin islerini bitirdinmi yoksa molami verdin..dunyaisi bitmiyor birazdan esim isten kizim okuldan gelir.Aksamada dua ile mesgul olmak isyiyorum.Allah hepimizin dualarini kabul eder insallah

 72. Zulis Ruyam iyiyim sizler nasilsiniz Belada suan telefonda ama konusamiyorum cunku kkavga ediyor.

 73. Yemek falan yapmadım henüz RÜYACIM işleri hallettim diğer işler duruyorr

  ANONİM SEÇİL hoş geldin sen nerelisin bilmiyorum ama BULGUR PİRİNÇ NOHUT FASULYE BAKLAGİLLERDEN DİR yemek yapılır

 74. Sevgili Anonimler lütfen Rumuz kullanin❗❗❗
  Bakın daha önce huzurumuzu bozan o kadar çok anonim geldiki ben cevap verirken tereddüt ediyorum. Berrakcimi da kötü Anonimlerden sanmıştım aramızda gerginlik olmuştu.
  Şimdi diziyle ilgili soran Anonim evlenince Akash kendi açıklıyor zaten gerçekleri bildiğim kadariyla..
  Diğer Anonim amin canim Allah razı olsun seninde❤❣❣???
  ???
  Sağol RÜYAM sizi guldureyim dedim??
  ???
  Evet NURDANIM bizim senaristlerimiz cinsi sapık ne yazıkki. Allahın Hintlisi 3 kuruş bütçeyle destansı aşk hikayesi yazıyor biraz örnek alin??
  ???
  Amin Zülişim

 75. Îremsum hoşgeldin. BELLOŞUM’A sevgiler gönder ??❤❤
  ???
  Hububat yani tahılı bilmeyen mi var googledan baksın. Demekki bulguru pirinci bilmiyenler de var??
  ???
  Evet Sanaya ve Drashti kocasıyla geziyorlar ama çok çılgınlar ya. Sanaya,Drasti denizde güneşlenirken bikini üstünü bile çıkarıyorlar. Şu Drashti bi klipte oynamış dudagim uçukladı ???
  Ama çok güzel dans ediyorlar. Sanaya bacağını adamin kafasına geçiriyor ???? ben olsam bacağım ayrılır kalır asılı kalır adamin kafasında bacağım ??????

 76. yaaaa ben telefonu kapattim cunku bunun kavgasi bitmez bide ona sizin yazdiklarinizi okucaktim.

  simdi kavga ama espirili simdi az once soylediklerini soylim.

  – BELLA diyor efe git kendine sevgili bul ben senle evlenmicem efe diyir tamam oyle olsun bulurum bella diyor git ozaman sonra bella diyor evlendinde beni duyunune davet edecenmi efe diyor tabikide olmasssa olmaz. bella diyor gercektendemi efe diyor en onemli kisi olarak davet edicem bella diyor nasil en onemli kisi olarak davet edicem.
  efe diyor duyunun en basrol kisisi
  bella diyor sadicinmi yapacan yada nikah sahidinmi yapacan.
  efe diyor o neki ondende ote en yuksek gozlerin oldugu.
  bella diyor nasil davet edecen.

  efe diyor karim olarak gelinim olarak davet edecem duyunume seni ..

  ikisi komediya halamla gulme kirizinde kaldik.

 77. Îremsum anlattıkların çok komikmiş hâlâ gülüyorum ??
  Peki neden yeni sevgili bul demişki Belloş ??

 78. Defnem konu efenin eve gelmemesinden baskadi ordan o konu ordan o konu sonra konu buraya geldi boyle yaptilar hala devam ediyor kavgalari nerden nereye geldi.

  efede masallah bellaya ne demeli ikisinde dil papuc kadar yorulmuyorlarda.

 79. NURDAN o dediginiz kisi ben degilim.hububat ne demek elbetteki biliyorum.
  DEFNE VE NURDAN hububat bakliyat nedir biliyorubulgur pirinc derken sizce hangini tercih edeyim demek istedim pilav icin :)
  Zaten asagiga bulgur pilav pirinc yazmisim :)
  Hangisinden pilav tercihim olsun demek istedim :)
  Bu arada pirinc pilavinda karar kildim :)
  Neyse kizlar hepinize cumleten
  HAYİRLİ KANDİLLER
  oruclulara hayirli iftarlar dilerim .iyi aksamlar:)

 80. Aha Tapu gidiyor ya Tej arabanın frenlerini bozmuş ayy acımadım değil ama yazık oldu gül gibi Tapuya gül de dikenli gül bu ?? ya Bu Tej aynı Cennetin gözyaşlarındaki Kaya gibi ?? oda dün Cenneti öldürmeye kalktı ikiside aynı ?? Şu Tej ile Nani evlense tam uyarlar ??

 81. To tovbe bismillah kotu degilimde fakat gozgezdirdimde baya bi anonim varmis ama kimse kotu sey yazmamis kizlar her zaman yazmiyorum bugunluk yazdim .her neyse yemekle ilgilenicem simdiden dualarinizin kabul olmasini diliyorum. İi aksamlar

 82. BEN GELDİMMM..

  YAAAA COK MUTLU OLDUM BENİM İCİN COK GUZEL SOZLER SOYLEMİSSİNİZ COKKK SEVİYORUM SİZİYAAA BU BANA COKK MOREL OLDU YAA COKKK TESEKUR EDERİM BENİM İCİN COK GUZEL SEY YAPMİSSİNİZ DUA DA EDİYOSUNUZ BEN SİZDEN DAHA NE İSTİMKİ İYİKİ VARSİNİZ COKKK SEVİYORUM SİZİİİİ.

 83. Ay Tapasyanin kullandığı araba yolda döküldü kaldı herkesi herşeyi yıkıp geçti Allah’tan atlamayı akıl etti???
  Adini Sen koyda şu kıza bak hele evli kadını kocasından kıskanıyor sarı yelloz. Terbiyesiz evli adama göz dikilir mi bi de kıskanıyor ya

 84. Kiz Allah iyiligini versin zuleyha.:)
  Tej manyagi naniye bakarmi ona buyukanne diyor
  tej dipcik gibi chandaya bile ihtiyar kadin diyor:)
  Kendisini buyukannenin torunu yasinda gordu:)

 85. Evet Defnem ya bu Sarı Ömerimi kıskanıyor bu ayy Ömerde robot gibi resmen hiç hareket etmiyor Zehra adamın içine düşecek tövbe tövbe dibinden ayrılmıyor ya bırakta adam nefes alsın ?? Adamda yakışıklı değil zaten ?? hiç romantik değiller bunlar

 86. Anonim yakışırlar ama ikiside kötü haklısın ama Tej bakmaz Naniye Chandayı bile istemedi adam ?? ayy bu Tej kıyafet şekli felaket resmen bide palyaço gibi giyiniyor

 87. İsabella senden özür dilerim tekrardan ?? geçmiş olsun dileklerimizi beğendiğine sevindim senin için dua ediyoruz bol bol kendine iyi bak ??

 88. :) zuleyha guldurdun beni Allah ta seni guldursun.
  Tej naniye buyukanne dedi nani senin yasinda baya var dedi ona bir bolumde:)
  Teje chanda bile fazlaydi bence oda gec kacardi ona
  naniyi ben veerin buyukbabasina yakistirmistim oda oldu.ne yazikki
  ya ben anlamiyorum adama surme cekiyorlar bari duzgun cekin ya nedir o yamuk kayik :)

 89. SELAMM
  ????
  PAPATYALARIMMM
  ????????

  ??????????????????????????????

  BERATT
  ????
  KANDİLİNİZ
  ??????
  MÜBAREK
  ????
  OLSUNNN
  ????

  ??????????????????????????????

  ?????
  ETTİĞİNİZ
  BÜTÜN
  DUALARINIZ
  KABUL
  OLUR…
  ????
  AMİNNNNNN!!!

 90. Zulisim neden ozur diliyosunku

  cok tesekurler dualariniz icin evet cok mutlu oldum duyunca.

 91. Aynen Anonim ya Tej Nani bakmaz zaten adam başka dertte yaşına başına bakmıyor aklı fikri Muktaydı ama Nani ile olurdu ya ayy Veerin büyükbabası öldü sonunda adam 200 yaklaşmıştı Nani ile olabilirdi ya ama Nani bakmazdı ona ?? Tej bir çeşit zaten sürme yamuk yumuk çekmiş gözleride koca koca bide alnına kırmızı boya sürüyor ayy saçına kadar ?? bir değişik adam ya

 92. Seni üzdüm için İsabella dün olanlar yüzünden ?? bir şey değil Canım dualarımız seninle birlikte hep sen iyi ol yeter ??

 93. Zulisim ben hatirlamiyorumki beni neden uzdunu bak unutmusum bile sende unutuver gitsinnnn..

 94. Senin de Helincim??
  ???
  Aynen öyle Zülişim bunların aşkından bir cacık olmaz??
  ???
  Belloşum ne demek PIRLANTAM lafı mi olur sen mutlu ol yeter❤❤❤❣❣❣

 95. Anonim 200 yaş ya kördüğüm dizisinde İcca 18 yıl hapis yattı ama o kadar yıl geçti Daadji hala yaşıyordu maşallah baya yaşlıydı sonunda öldü ama ??

 96. offf efe basimi sisirdi cenem yoruldu konusmaktan

  eee konu neymis. kimse yokmu

 97. Aynen Defnem ya bunlardan bir halt olmaz ayy ikiside tam birbirini olmuş çok aradılar herhalde birbirlerini ?? adam hiç işi gücü yok herhalde anca Zehranın yanında duruyor

 98. HAYİRLİ AKSAMLAR HERKESİN KANDİLİNİ YUREKTEN
  KUTLUYORUM.
  BU GECEDE DUALARİNİZ KABUL OLSUN.
  Kizlar ilkez yaziyorum sadece buradan kandil kutlamak istedim.cok fazla kisinin kutlayabilirim diye.
  Allah herkesr nice nice berat kandili ve kandiller gormeyi nasip etsinsallah .ailenizle sevdiklerinizle nice kandillere insallah selin .adim sadece kandil kutlamak istedim kusura bakmayin iyi aksamlar.

 99. Belloşum erkekler çok konuşmayı sevmez ama Efe oğlan seviyor demek :)
  Bugün konu açmadık Pırlantam herkesin işi var. Kandil var işte sadece

 100. Merhaba kizlar

  DEFNEM sen cok yasa emi??mutluluk iksiri gibisin seni gercekten seviyorum. Dans ederken bacagim asili kalir adamin kafasinda?bu mubarek gunde allah ne dilegin varsa kabul etsin insallah cani gonulden diliyorum amin

 101. yaaaa kandil dedin sabahki olay aklima geldi sabah watshaptan dakka bir mesaj geliyor nihana oku dedim
  arkadasim kandil kitlama mesajlari cok guzel mesajlar.
  bidaha bidaha
  sonra yazmis en guzel yeni trend……….. marka ayakkabilar
  bidaha yazmis aynisini…

  ennn kokosss yemek tarifleriiiii aynisini kac kere
  nihanda yazdi.
  canim sen bela gogle arama motoru deyil her alde yanlis yaptin.

  kizda hiii tama bella kimdir hayati yaziyor.. google sanmis suzme salak yaaaa dedim engelle sonra engeli ben kaldiririm sinirimi bozuyolar zaten okulun delisi akli fazla yok her seye inaniyor saftrik bi kiz havada kus gibi habersiz ucuyor..

  bi kerede bu suya mesaj atmis.
  slm. yazacana sim yaziyor kizim ne simi .
  sim diyor hala…

  neyse ben simdi gidim 200:00 da burdayim simdi ilac vakti.

 102. BELLAM canim sana gecmis olsun sayfasinda yazdim yorum gitti ama cikmadi..cok ugrastim surekli hizli yorum diyor.
  ???
  Bu mubarek gunde insallah biran once iyilesir ve aramiza geri donersin insallah amin

 103. Belloşum o zekayla tıbbi nasıl kazanmış alemsin Pırlantam nerden buluyon bunları ??
  ???
  Sen hep gül Rüyam. Amin seninde ??ama hakkaten adamin kafasına geçiriyor bacağını ?? dans kabiliyet gerektiriyor.
  Ben bi ara öğreneyim dedim hocayı sakatliyordum ??
  ???
  SELIN ne kusuru her zaman bekleriz senin de kutlu olsun canım ??

 104. Kızlar ben camiye gidiyorum merak etmeyin beni olurmu gelir gelmez yazarım hemen ????

 105. Geldimmm..

  Defnem onun beyni derste zehir en buyuk savascim ama bazen boyle aptallasiyor katlaniyoruz bizde derste zehir gibi valla bi ara ondan ders almayi dusundumama sonra baktim bu derskolik bir insan sosyal hayattan uzak anlamiyor bir seyden benim arkadaslarim cok cinstir.

  Ruyam amin insallah bende artik gozlerimi istiyorum.
  evet duydum yorumunu okuddum cikmisti cevapta yazdim.

  A kizlar benim gozlerim boyleya bir sinama filmi aklima geliyor bazen cokkk korkuyorum.

 106. Tamam Zülişim..
  ???
  Belloşum öyle insanlar oluyo ne yazik. Sadece teknik zekası var pratik ve sosyal zekasi yok. Bu tarz jnsanlar genelde kendini işe verip hayattan kopuyorlar. Sosyal zeka çok önemli hayat dersten ibaret değil.. insanoğlu çeşit çeşit gerçekten matruşka bebek gibi :)

 107. ❤❤FİLİZİM ❤❤NERDESİN ???
  KANDİL KANDİL BİRŞEY MI OLDU ALLAH KORUSUN??yoksun hâlâ
  ⛰⛰⛰
  BELLOŞ sağlığın için korkman normal tabi ama sen amazon gibi mucadelecisin. Korkularını bertaraf et bitanem. Rabbim sana mağrifet verecek ve iyileştirecek çünkü senin yapacak çok şeyin var buna eminim içime doğuyor

  1. canım okuldan geldim yemek ye, konu yaz, biraz da kuran okudum yeni gördüm yorumunu sıkıntı yok hamdolsun ;) sizler ne yapıyorsunuz canım?

   1. Allah kabul etsin Filizcim bu arada kandilin mübarek olsun Allah içinde ne dualar varsa onu kabul etsin ????

 108. Defnem maalesefki oyleler ..

  ayy ders diyince icim yaniyor matamatik turnuvasi hep aklimda

  Bugun biraz daha mutlu oldum cunku dans yarismam ekime ertelenmis ve hindustanda olacakmis hangi ulkeden katilinirsa sence ne yapsam simdi deyil tabi..

  aaa sen yarin izinlisin isciler gunu.

  hadi ben simdiden kutlim
  İSCİLER BAYRAMİN KUTLU OLSUN TATLİ YAZARİMMM.. :-) :-) :-)

 109. HERKESE HAYİRLİ AKSAMLAR.KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN
  ALLAH DUALARİNİZİ KABUL EYLESİN.
  hastalara sifa dertlililete deva dilerim. Herkese ailesiyle sevdikleriyle daha nice kandiller gormeyi diliyorum .
  Yuce Allah hepinizi korusun.
  ELA ABLAM sana ah kalbim sayfasina yazdim.canim
  cumleten iyi aksamlar CereN

 110. Defnem evet cok korkuyorum bundan sonra sinama filmide izlemicem onlar yuzunden bu kadar korkuyorum
  ne yalan soylim kimseye belli etmiyorum ama icimde oluyorum sanki cok berbat.

  evet ben bu kadar mucadeleciyim yaa bi benim durumumda olanlar yada bundan iyi olanlar yani hep karamsar kotu dusunuyolar nesesiz mutsuz ama ben neseli gulmemi hic birakmadim ayni yerden ayni sekil devam ama sadece gormuyorum kendimden suphe ediyorum ben delimiyim hic ayniyim istifimi bozmuyorum karamsarliga vurmuyorum.

 111. Sana da Cerencim. Ela ablan birazdan gelir ya da kur-an okursa gecikebilir canim
  ???
  Dans mi? Ha evet böyle birşey vardı. Pırlantam Hindistana mi gideceksin yani ekimde? Hele bir iyileş de Marsa bile gidersin. Dans sana iyi gelecekse yap tabi bitanem seni motive edecekse. Fakat çalışmaları kimle yapacaksin?
  Hangi sinema filmi korkuttu seni bitanem anlamadim. Izleme tabi öyleyse. Belloş keşke herkes senin gibi olsa ayni delilikten. Sen şükretmesini ve hayattan keyif almasini biliyorsun Pırlantam ondan öyle insanın senin yanında ömrü uzar. Sen sağlıklı ve iyi bir kulsun. Rabbim senden razı olur inşallah. Kendinden şüphe etme yani :) Senin gibi insanlara evrenin çok ihtiyacı var. Ben senin gibi olamıyorum mesela. Kendime çok kızıyorum..
  Evet işçi bayrami teşekkür ederim Pırlantam ilk sen kutladin ;)

 112. evettt ilkkkk ben kutladimmmm luppiiiii cok sevindim.
  evet dans yarismasi var ertelenmesine cok sevindim cunku olsaydi yapamamicaktim ama isallah ozamana kadar ilesirim. danscilarim olucak ben ve efe bide nihosumu abisimi dusunuyorum sence nasil hindistanda olacak hintmi yapsam acaba.

  yaa cokkk tessekur ederim inan sen benden daha iyi bir kulsun asil ben senin gibi olmak istiyorum ben kendime kiziyorum sen kemdine kizma ama artik olduklarindanda itiraz etme belki bundan boylefir hep iyimser bak..

  evet bir kac sinama filmi gozle ilgili cok korkuttu hatta rahatsizlimi gecirmeden kuzenim bir tane izletti ayy gozu icinden aliyolar yiyolar cok degisik ama orda tum cocuklarin sihirli gucu vardi keske benimde olsaydi..

  ayyyy Filizim kuranmi okudun ALLAH kabul etsin..

  bizde ikinci hatmimizi indiriyoruz efe birazdan teslim edecek insallah.

 113. Defnem benim resim yarismamda vardi iremsu bugun yollamis yari kalmisti iremsu tamamlayip yollamis… yaaa bugun tum mutluluklar ust uste geldi ama bugece buyuk uzuntu buyuk yikim olacak ben ve efe icin cunku efe bu gece gidiyor ne yapicayiz hic bilmiyorum ikimizde deli olucayiz.

 114. Pırlantam faniyiz hepimizin korkuları ve imtihanı var. Ben gözlüğe mahkum olduğumda aylarca ağlamıştım. Ne aptalmisim halbuki gözlük bana harika yakışıyor. Evet bende mutlu olmaya gayret edicem. Karamsarlık en büyük düşmanmış meğer. Heleki gönül gözünün karanlık olmasi insani zehirliyormuş. Ya Pırlantam marjinal ve olağanüstü bi dans olsun. Egzantirik bir koreografisi olsun parmak ısırtan cinsten. Nihan ile abin harika fikir Nihancimin dans etmeyi sevdiğini bilmiyordum ortalık alev alacak desene kız Hindistani yakıp geleceksiniz cayır cayir?????
  Peki resim olarak ne yapmıştın ?? ay inşallah iyileşirsin Belloş Rabbim bu yüzden erteledi belki. Bu hayatta her işte bir hayır vardır da görmek lâzım. Kul dediğin arzularla dolu bir varlık..??
  EVET ARZUN NE PIRLANTAM ARZULAR ŞELALE ??? ISTEDIKLERIN ICIN DUA EDEYİM..
  BELLOŞ HİNDİSTAN HAA???
  AVARA HUU AAA AVARA HUU????
  ❤❤❤
  Ha tamam FİLİZİM çok şükür ohh

 115. İsabella derslerinde başarılar dilerim inşallah istedin yere gelirsin ??
  ?????????????
  Defnem işciler bayramın kutlu olsun ??

 116. Zülişim yasak elma izliyorum ??
  ???
  Belloşum yıkım yaşarsın ama yikilmazsin korkma. Ayrılık acısı insani öldürmüyor tecrübeyle sabit. Bi ara aklımı kacirdigimi sanmıştım ama yerinde şimdi :) Rabbim ölüm ayrılığı vermesin yeter ki. Efe oğlan güçlü olsun. Ben yakın olsam ablası olarak destek verirdim Efeye. O da kardeşlerinden güç alsin artik.
  Sayılı gün çabuk geçer. Seni ne zaman ozlese yada sen özlesen dans edeceğiniz o büyülü anı düşünüp güç alin. O büyülü anda kalın ha PIRLANTAM

 117. Ayy bu Zeynep kız kardeşine kızıyor sanki kendi çok normal ?? Alihanın yanında sürekli yüzü bile kızarmıyor ?? Allah yardım eylesin ya bunlar abla kardeş bir çeşit hele Zeynep ufacık boyu var türlü türlü huyu var ?? Alihan ile evlense bari ne güzel zengin kocayı bulur

 118. ayyy Defnem bak ne guzel her seyin farkina vardin ben senin gozluklu haline baktim cok tatli cok seker bence ..

  evet senin dedigin gibi dans yapicam boyle cok degidik herkezin agzi acik kalmali sok olsunlar tabi bu yarismada kazandiklarimi huzur evine bu sefer tombisciklete.
  ayyy valla cokkk mutluyum suan yaaaa sen beni cokkk mutlu ettin hep boyle gayretli karsmsar olmadan insallah hem iyimser bakarsin sende nihanim gibi hayati anlayip yasarsin gecmiste yaptiklarim neymis deyip daha mitlu olursun yaaa suan bu dunyada benden mutlusu yokkk yaa cokkk mutluyum….

  resmim cennetle ilgili ama asiri onem vermistim kac gece onun icin uyumamistim gunduz uyumadim gece uyumadim hortlak gibi gezindim insallah emeymi fark ederler bize yirmi tane secenek verdiler ben hepsini yapmidtim sadece bunu yapmamistim buda insallah beyenilir resim diyince bi hicam aklima geliyor benide o kurtardi beni kotu kizlardan aklimin yerine gelmesini sagladi onu hic unutmam bu hayatta biri seni dovecekki ama oyle boyle deyil pis dovecek akillanacaksin bende akillandim pisman deyilim onlara uyssydim simdi hangi yollardaydim iyiki kurtuldum o pis insanlardan baslamadsn arkadasligim bitti..

  arzum benim bu dunyada kendime arzum yok hep baskalarina arzum var bu sene tek bir dileyim var adanada tanidigim hatta yeni tanistim onun bu sene hazirandaki sinavi kazanmasini istiyorum ama hic umudum yokkk…
  senin dileklerinin istediklerinin hep olmasini istiyorum.
  bide bu husustsn nefret ediyorum keske soyadi iptali olsa cunku soy adimdan nefret ediyorum.

  yaa gozlerim bi acilsa buraya kendim yazsam pufff kontorum bitiyor cok az kaldiii yaaa offfff abim hemen doldursun benim benzin depomu 700 dk. dun bir bugun iki bitti gitti

  YAAA SİZİ COKKKK SEVİYORUMMM..

  off icime bi burukluk dudtu efeden ayrilicamya off onlan hic ayri kalacsmi zannetmiyorfum hep beraberdik offf yaaa keske gitmese…

 119. Bilmiyorum Defnem ayyyy offf onu yollucam bugun busduru tartistik hatta nerdeyse terk ediyodum en son yine konuyu guzellestirdi yine duyune dernek kurtardi onun inatciligi beni deli ediyor yaa evet o ani dusunelim yada gecmisteki mutluluklarimizi ben olmayinca ona ne olacsni biliyorum yine mahv olacsk onu bir kere daha birakmistim olum disende ama bak simdi iyiyim . keske olsaydinyaaaa bari efeye akil verirdin simdi efe yi yakinda nihosuda yollicam snnemide busra teyzeyi deyil abimide deyil diyer kankitomuda deyil onlar biraz surtsun ozelikle busra teyzd cok havada ucuyor biraz alcalsin..

  ya ben dansta dogsl seyirci yokmus gibi yapicam.

 120. aaaa aklima geldi unutmim Defnem sen apartmanda arkadaslarinlami oturuyorsun

  puff diyer soruyu unuttum.

  yaa Defnem ben gozluk takmayi cokk severim yaa anlamiyorum sen neden agladin gozluk takinca oysa ben bunu okurken yine kendimden supe ettim doktirum bana gozluk yazsin diye yalvarirdim bide benim gozlerim essek gizuya fazla gorukmesin isterdim.

 121. Tamam BELLAM en çok gözün için dua edicem. Vuvv demek cenneti yaptin. Cenneti nasil hayal ettin çok merak ettim şimdi keşke gorebilseydim. Inşallah adil insanlar değerlendirir. Ben de seni çok seviyorum Pırlantam. Seni yarattığı için Rabbime hamd olsun..Resim ile ilgii hikayen çok ilginçmiş
  Yüklet bakalım kontorunu
  ???
  Sağol Zülişim aynen söylediklerine katılıyorum Enderin parasi bitince albüm yapcak Zülişim krolarin eline düştü..??

 122. KIZLAR IYI GECELER BENIM ILAC VAKTI GELDI CATTI.

  DEFNEM TATLI YAZARIM IYI GECELER SIMDI SANA BOLCA DUA EDICEM BUGUN BENIMLE BU GUZEL SOHBETIN ICIN COK TESEKKUR EDERIM ICIM HUZUR BULDU RAHATLADIM TESEKUR EDERIM SANA SENI COK SEVIYORUM GORUSURUZ…

 123. Aynen Defnem Enderin parası bitti ne halde şimdi önceden paraya para demiyordu para bitince tam kroların eline düşmüş ???️?️ yandı vallahi Ender

 124. cok degisik guzel bir dusunce oldu insallah adaletli kisiler degerlendirir cunku diyerleri ayni konular kimse benim konumu yapmamis.

 125. Ay İnternetim azaldı iyice ne yapacaksam yine aman İki video izledim hemen bitti bu Turkcell ocağıma incir ağacı dikti neyse bedava verene kadar yüklettmem zaten ?? hep YouTube yedi olan İnterneti ??

 126. NAZIM yasak elma izliyorum sen bitanem?? ??
  ???
  Belloşum ben dairedeyim evet fakat yalnız yaşıyorum. Ev arkadaşı insani geriyor üniversite hayatim kalabalıktı zaten. Şimdi tutar eve sevgilisini falan getirir ya da temizlik yapmak istemez hasta eder beni. Sinirimden ölürüm :)
  Ben titiz ve disiplinli bi insanım guguklu saat gibi herşeyi zamanında ve ölçülü yaparım. Yok Pırlantam benim arkasaslarimdam da gözlüğe özenen var ama ben miyopum gözlük olmadan etrafi net görememek beni çok üzdü başımdan aşağı kaynar su döküldü. Bir de erkekler gözlüklü kızları çirkin bulur ya ondan korktum herhalde. ? ama öyle değilmiş.. Efe ve sen tutkulu ve inatçı âşıklarsınız bu çok iyi. Tutku ölürse büyü bozulur ;)
  Demek sen iri gozlusun ne hoş :) benim gözlerim ufak yuvarlak hafif ela..

 127. Ya dünkü cennetin gözyaşlarında çalan bir şarkı vardı çok beğendim ya hoşuma gitti ???️?️??

 128. ZULEYHAM BIRTANEM VALLAH BU GUN ORUCLUYDUM AKSAMA KADAR ÖLŪ GIBIYDIM AMA SIMDI IYIYIM SEN NASILSIN GUZELLIM????

 129. Iyi geceler bitanem BELLOŞUM PIRLANTAM sende bana huzur veriyorsun hep. Son yorumumu okuda yat. Bende duacinim seni çok seviyorum

 130. DEFNEM BENDE CUKURU IZLIYORUM TATLIM AMA BIZIMKILER KANALI DEYIŞTIRDILER UYUZLAR NE YAPIM ??

 131. İYİ GECELER Herkesin kandilini en guzek dileklerimle kutlarim.
  KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN .ALLAH
  TUMdileklerinizi kabul etsin insallah.

  Zuleyha Ab canim merak ettigin icin tesekur ederim.
  Gozlerimi dinlendirmek istedim.suan bile hala basim cok agriyor
  yazamadim. Geleyim bir goruneyim kandil kutlayim dedim.
  Canin sanada dua ettim.lutfen banada dua et bu aralar ihtiyacim var asiri derecede duaya seni seviyorum.oyle kafana birsey takma daima hayata olumlu bakmaya calis zor olsada Zuleyha Ab.bir muddet yazamayabilirim gozlerim aciyor kasiniyor vs.
  DEFNE AB SEninde tum dileklerin getcek olsun hayatta hep mutlu ol insallah.kendine cok tatli bak opuyorum bana duayida unutma lutfen.
  İsabella sanada gecmis olsun Allah sifa versin ins
  hepinize kucak dolusu sevgiler.
  İyi geceler

 132. Feracım hoş geldin tamam canım sen kendine iyi bak geçmiş olsun bugün dua ederim sana Allah’a emanet ol ??

 133. Zülişim senin internetin neden çabuk bitiyor biliyor musun herkese ayri cevap yaziyorsun. Şimdi bitanem bak ben dikkat ettiysen bir yorumda en az 6 kişiye cevap veriyorum hem ziyaret hem ticaret ;) böylece tasarruf ediyorum bendeki tutumluluga bakar misin cimrilime??NapYim Turkcell utansin hain. 10 yıldır müşterisiyim nankör köpek
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM. ❤❤❣❣❣??????

 134. DEFNEM ne guzel tek en rahat cekilmez herkes dogru sen dakiksin herhalde.evet efe ve ben oyleyiz insallah o buyu hic bozulmaz.

  bende cok ozenirim.evet gozlerim iri benimde bal rengi gozlerim cok degisik bi renk ama beyenen cok bende artik gozlukluyum.

 135. Evet doğrudur Defnem bide sürekli İnternette oluyorum haliyle yedi baya bide tek tek yorum yazıyorum ondan aman az kaldı ama idare edeceğim?? Allah rahatlık versin Defnem iyi geceler ??

 136. Zuleyha Ab tesekurler canim sende dualardasin vakit epey gec olmus kendine iyi bak .biraz iyi olursam gorusuruz yine
  gorusuruz iyi geceler.

 137. DEFNEM ZULEYHAM KIZLAR ONLA BIR ALAKASI YOK CANIM VIDO FILAN IZLERSEN COK GIDIR BENCE CANIM

 138. bak cevapladim DEFNEM ben gittim doktor kiziyor ilac vakti.seni hangi erkek beyenmez harikasin

 139. FILIZIM HAYIRLI KANDINLER CANIM
  ??SABAH YAZDIM BELKI GORMEDIN SENIN ICIN GELDIM DILERIM BU MUBAREK GUNDE KALBINDEN GECEN BUTUN DILEKLERIN KABUL OLUR INSALLAH❤❤

  KIZLAR TEKRAR HEPINIZIN KANDILINI KUTLARIM ALLAH KALBINIZDE NE DILEK VARSA KABUL ETSIN INSALLAH ALLAH RAHATLIK VERSIN CUMLETEN IYI GECELER⚘⚘⚘

  1. rüyacığım canım benim senin de kandilin mübarek bütün duaların kabul olsun inşallah Allah rahatlık versin canım benim

 140. Evet kavusmusda bakalim simdi ne olacak ha bide arkadaslar o nasil avinasin olu ola bilir ban anlamiyorum

 141. Leyla sen yenimisin , hoşgeldin.
  Ben Shradda’ya çok üzüldim güzel kizdi Akash belasi öldürdi kizi yakinda Mukta’yida kaçiricakmiş ama Mr.Karizma kurtaracak kizini.

 142. ?? KUL HAKKINI HAFİFE ALMAYINIZ ZİRA KUL HAKKI AHİRET TERAZİSİNDE BİLDİĞİNİZ TÜM SEVAPLARDAN DAHA AĞIR BASAR
  ÜZERİNDE ZERRE KUL HAKKI BULUNAN KİŞİNİN DUALARI KABUL OLMAZ VE ASLA CEHENNEME UĞRAMADAN CENNETTE GEÇEMEZ ??
  RABBİM hepimizi kul hakkından korusun Amiin
  Günaydın kızlar
  MANYAM
  NAZIM
  GÜL ÇİÇEĞİM
  MELEĞİM
  RÜYAM
  NAZLAM
  FİLİZİM
  DEFNEM
  NURDANIM
  ZÜLEYHAM
  İsmini unuttuklarım beni af edin lütfen
  Nasılsınız İyi misiniz
  İnşallah hep iyi olun hepiniz?

 143. Günaydın hayırlı sabahlar

  Biraz geç oldu hatta geçti bile ama berat kandiliniz mübarek olsun inşallah.. Yazmasam da dualrımdaydınız???
  ???????

  ????DENİZİM???? ÇOOK ÖZLEDİM SENİ??? ????

  ??FİLİZ’İM??

  NURDANİM,SALİHAM,NAZ’IM,DEFNEM, ELAM, ZULİŞİM, ÇİÇEĞİM, RUYAM, MANYAM, HELİNİM, ISABELLACIM, IREMSU’CUM, İNCE???

  unuttum varsa affola…

  Nasılsınız kızlar?¿?¿

  ???????

  Nurdan’ım hoş geldin baacım Erzurum a gitmişsin baban rahatsızmış çok gecmiş olsun..diyabet zor hastalık annemden biliyorum…

 144. AYSELIM HOSGELDIN BIRTANEM SENINDE BERAT KANDILLIN MUBAREK OLSUN NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM ?????

 145. Hoşbuldum NAZ’IM sağol varol canım benim ??ıyıyım çok şükür ?? sen nasılsın antep fıstığım ?… Geçen ki bol kalpli ????mesajın için teşekkür mesajı yazarken zalim internetimın mb bitti yarım kaldi göndermedim????
  Eee NAZ’IM artık geceleri yazmaz olmuşsun hayrola bilmediğimiz durumlar mı var??????
  Sevıyommm seniii NAZ’IM????

 146. NAZ’IM Salıham dan ne haber hala hastanede mi acaba melek nasılmış biliyormusun birtanem?

 147. AYSELIM SALIHAM DUN HASTANEDEN CIKTI EVINE GELDI MELLEYIN DURUMU IYI DEDI CANIM TESEKKUR EDERIM CANIM KIZ BENDE SENI SEVIYORUM GUZELLIM ???

 148. AYSELIM KIZ GECE KUŞUM BEN KIZLAR ERKEN YATTIYORLAR BENDE GECE AH KALBIM SAYFASINA YAZIYORUM ORDAKI ARKADAŞLARDA BENIM GIBI GECE KUSU OLMUŞLAR ???

 149. Aaa Saliha abla hastaneden çikmiş mi , Melek iyimi ? Iyidir çok şükür hep iyi olsunlar ?

 150. Arkadaşlar ben yazamassam merak etmeyin İnternetim yine bitmek üzere zaten 1 GB vardı oda bitti dünden dedim zaten İnternetim olunca yazarım

 151. TAMAM ZULEYHAM SENI BEKLER OLURUZ KENNDINE IYI BAK SENI SEVIYORUZ BIRTANEM ALLAHA EMANET OL CANIM ???

 152. Naz abloş nasilsin ? Taniticam kendimi bende , biraz bekliyorum sadece zaten taniyorsunuz beni?

 153. ANLADIM ISMI LAZIM OLMAYAN KARDEŞIM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN GUZELLIM BELKI SENI TANIMAM AMA BURDAKI KIZLAR TANIR ZATEN FAZLA YAZDIGIMDA YOK CANIM ??

 154. ARKADAŞLAR BELLIKI YENI ÖZET GEÇ VERİLECEK FILIZ YOĞUN BILIYORSUNUZ..
  ??SEN ANLAT KARADENIZIN SON SAYFASINA TAŞINALIM ORAYA YAZDIM BEN HADI BEKLİYORUM ❗❗❗❗❗⛤❗❗❗❗❗❗❗❗❗
  HADI NERDESİNİZ KUYUYA MI DÜŞTÜNÜZ ????????

 155. FILIZIM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN FILIZIM SANADA KOLAY GELSIN CANIM

 156. Sabirsizlikla bekliyorum Filiz’im , nasilsin ?
  Kizlar site fazla sakin değilmi sizcede ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu