Kördüğüm

Kördüğüm 271. Bölüm Özeti # Amla, Bundella Konağından Ayrıldı

Kördüğüm 271. bölüm özetini vermeden evvel bu bölümde meydana gelen en önemli olayı aktaralım. Veer, Meethi’ye sürpriz yapar. Meethi, Visnhu (Akash) birinden para aldığına şahit oldu. Bu olayları derinlemesine anlattığım 4 Mayıs Kördüğüm özeti ile sizleri baş başa bırakalım. 

Kördüğüm 271. Bölüm Özeti

Kördüğüm 271. bölüm özetinin ilk iki partının özetini ayrıntılı olarak vermiştik. Bu özete ulaşmak için Tıklayınız. Şimdi son iki partını anlatmaya geçelim.  Mukta, Visnhu ile olan olayın stresi ile eve geldiğinde Ichcha annesinin fırçası ile karşı karşıya kalır. Muku, ben ne yaptım dese de Ichcha sözlerine devam eder. Ardından Tapasya Mukta’nın gözlerini kapatıp kimim hadi bil deyince Mukta, anneciğim diye bağırır. Muku arkasını döndüğünde gerçekten de annesi Tapasya Thakur konağına gelmiş ve dedesi ile olan problemini çözmüştür. Mukta, annesinin sapık Tej ile olan evlenmesinin en büyük nedeni kendisinin yüzünden olduğu için annesinin geri dönmesine çok sevinir.

Tapasya, 18 yıl aradan sonra ilk defa Kanha ile tanışır. Tapu, Kanha’yı görünce çok şaşırır. Hatta, Kanha’ya yakışıklı bir çocuk olmuşun der. Ichcha, Kanha Survi ile evlendi. Bu da gelinimiz Survi diyerek Survi’yi de tanıştırır. Veer ise daha bebekken gördüğü Mukta’yı şimdi kocaman bir kız olarak görünce eskiyi hatırlar. Onunla oynadığı anıları gözlerinin önüne gelir. Ichcha en son Kanha ile Veer’i tanıştırır. Veer, Kanha’nın küçüklüğünde aralarında verdiği bir söz aklına gelir. Veer, Kanha ile önce dost olmak için ben senin dostunum demişti. Veer Kanha’yı görünce dostum arkadaşım nasılsın der. Kanha hemen Veer’in ayaklarına dokunum saygı gösterisinde bulunur.

Veer, Meethi’ye Sürpriz Yapar 4 Mayıs Kördüğüm Özeti

4 Mayıs Kördüğüm özeti, Bundella evinde ise Tej’in kahkaha sesleri dışarıdan bile duyulacak seviyede güler. Sebebi ne der gibi soruları duyar gibiyim. Tej’i, Tapasya konusunda eleştiren ve küçük gören Mai, Tapasya’nın desteği ile 18 yıllık gerçeği ortaya çıkartması ve Mai’nin öcü gibi korktuğu Ichcha’nın eve gelin olarak gelecek olmasını duyunca Tej karnını tuta tuta güler. Mai, kuyruğunu dük tutmak için için ben daha ölmedim. Bu evde olduğum sürece kimse beni alt edemez der.

Gece geç saatlerde eve Thakur konağına gelen Meethi ışıkların kapalı olduğunu görünce Şaşırır. Kimse yok mu diye bağırınca ileride bir ışık yanar. İçeri doğru girince kartın sütünde Meethi bir yaşında yazar. Çok mutlu olur. Hep hediyeler ile süslenmiştir. Çok geçmeden bir kaç metre ileride ikinci bir ışık yanar. Meethi hemen oraya gidince Meethi iki yaşında yazan pankartı okur. Yine kartın çevresi hep hediyelerle doludur. daha sonra masanın üzerinde bir ışık yanar. Bu ışığın yandığı yerde hepsinden daha fazla hediye vardır. Meethi oraya giderken karanlıktan bir ses duyulur. Seninle bu günleri kutlayamadık. Senin yanında olamadım. Beni affedebilecek misin? Ben senin babanım kızım der.

Meethi koşarak karanlıkta babasının yanına giderken birden bütün ışıklar yanar. Meethi, karşısında daha önce yolda karşılaştığı kişi olan Veer olduğunu görünce kısa süreli bir şok geçirir. Ichcha gelip, kızım bu senin baban dercesine kafasını sallayınca Meethi gerçekten mi der. Veer de evet kızım deyince Meethi, Veer’e sarılıp babacığım seni çok seviyorum der. Ev halkı hemen salona gelir. Meethi karşısında Tapasya’yı görünce hemen yanına gidip duasını alır.

Amla Bundella Evinden Ayrıldı 4 Mayıs Kördüğüm Özeti

4 Mayıs Kördüğüm özeti, Artık Thakur ailesi kocaman bir sevgi yumağı olmuştur. Jogi bu günü hep birlikte kutlayalım. Veer, unutkanlıktan sonra yaşayacaklarımı ikinci bir hayatım olarak nitelendiriyorum. Bu hayatımda ayrılık üzüntü ve acı olmayacak. Ailem ile mutlu bir ömür geçireceğim. Kızım Meethi ile kaybettiğimiz zamanı geri kazacağız der. Aradan bir kaç saat geçtikten sonra Ichcha ile Tapasya adada bir araya gelip eski günleri konuşmaya başlarlar. Ichcha geçmişte ne güzel anlaşırdık. Bir birimiz severdik deyince Tapasya hayır. Geçmişte ben senin sevdiğin adamı elinden almak için neler yaptım der.

Ichcha, onlar geride kaldı der. Hatta şimdi Veer Amla ile evli der. Tapasya hemen Amla ile bildiklerini ve nasıl kandırılarak evlendirildiğini anlatır. Bu sırada Amla halan Bundella evindedir. Mai son kozunu oynamak için Amla’nın gitmesine müsaade etmemiştir. Chanda Amla’yı gene doldurmaya başlar. Sen Tapasya’nın gazına gelme v.s tarzında konuşurken Veer gelir. Amla, ne yaptığını bilebilecek bir olgunlukta. Onu etkileyeme çalışma diyerek Chanda’ya kızar.

4 Mayıs Kördüğüm Özeti Resim 1

Veer, Amla’yı da alıp evin alt katında bulunan salona getirir. Amla Ummed’in yanına gelir. Saygı duyduğunu göstermek için ayaklarına dokunur. Ummed yapma kızım der. Amla Ummed’e yaptıkları için teşekkür eder. Ardından Mai’nin yanına gelip elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonraki hayatınızda mutlu olmanızı dilerim der. Veer Amla’nın çantasını alıp kapıya kadar getirir. Amla garibim son bir kez arkasını dönüp Veer’e ve Bundella konağına bakar. Sonra çantasını alıp ağlayarak evden ayrılır.

Meethi, Visnhu’nun (Akash) Birinden Para Aldığını Gördü Kördüğüm 271. Bölüm Özeti

Kördüğüm 271. bölüm özeti devam ediyor. Thakur konağında ise Ichcha ile Tapasya’nın konuşması kavga ile devam eder. Sakın korkmayın sandığınız gibi bir kavga değil. Sakalaşma babında bir kavgadır. Zaten hemen barışıp sarılırlar. Biz bir birimiz kırsak da sonunda özür dilemeyi ve barışmayı biliriz der. Mukta, Visnhu ile olan bildiklerini ve okul arkadaşının ölümü ile olan bilgileri karakolu arayıp komisere anlatırken telefonu birden kesilir. Muku, birden gölge görür. Kim var orada dese de kimseyi bulamaz. Anlayacağınız Visnhu pardon Akash’a evde yardım eden biri var. 

Kördüğüm 271. bölüm özeti resim 1

Meethi Akash’ı görmeye gittiğinde birine para verirken görür. Meethi kim bu adam der. Ancak doyurucu bir cevap alamaz.  Akash yani Visnhu Meethi’ye karşı ilk açığı vermiş oldu. Tapasya ise Thakur konağında kalmadı. Sanırım Mai’nin son dakika golü atabileceğini düşünüp gitti. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl gelişecek. 

Kördüğüm 271. Bölüm Fragmanı

Sizlere yukarıda 4 Mayıs kördüğüm özetini aktardık. Bu bölümün fragmanı 3 Mayıs günü yayınlanacaktır. Kördüğüm 271. bölüm, ile alakalı olumlu olumsuz yorumlarınız bekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

100 Yorum

 1. Bunlarin yüzünin mutluluga düşmesine daha çoook olur gibi evin içinde Survi varken , dişinda Akash varken ohoo…
  Kizlar bu Y.B ne güzel olduda artik Tvt kanalinda yayinlaniyor hem çok daha erken birde her gün yehuuuu ???
  Günaydinlar herkese ne var ne yok kizlar iyimisiniz canlar ?

 2. Kizlar ben okula ama çok halsizim yaa , annemde iki gün gitmedin bari bu gün git belli bir saatden sonra izin al dedi ama onada hiç halim yok ?
  Başim dönüyor , midem bulaniyor, başim agirisi desem ohoo , yemekte istemiyorum zaten dün geceki yemeklerin hepsini kustum off niye böyle oldum ki ben allah allah ??

 3. ? Eyy insanoğlu çok aşırı saf olmayın alırı saflık aptallık demektir kimsenin sizi kandırmasına izin vermeyin ?
  Günaydın kızlar
  NAZIM
  FİLİZİM
  Bende iyim
  Sizinde iyi olmanıza sevindim
  DEFNEM dün bana tatil yoktu maaaleaef?

 4. RÜYAM bende iyim senin de iyi olmana sevindim?
  MANYAM bitanem evet ikimize de geçmiş olsun ama asıl bana yazık şimdi 1.5 daha bekleyeceğim Sultanım gelsin diye
  Tahmin etmiştim baltan başlatırlar diye sonuçta başka kanal o yüzden ama o kanalda dandik bi kanal bence doğru düzgün çekmiyor net görüntü bizde şuan hiç yok bi arkadaşımda baktım biraz kanalı inceledim ama çok net değil
  Kanal 7 artık defterimden sildim tezil rusvah etti Y Baharı ve seyircisini?

 5. Ademoğlu malım deyip deyip duruyor. Eyyy ademoğlu iyi yiyip tükettiğinden giyip eskiltdiğinden ve sevap kazanmak için sadaka olarak gönderdiğinden başka malın mı varki !!!! Onların hepsi mirasçılarınındır……

  {{ Hadisi Şerif}}

  ?????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimmmm

 6. NURDANIM sana katılıyorum ve tamda benim de rahatsız olduğum ve dile getirmek istediğim şeyleri yazmışsın EVET HAYAL DUNYASINDA OLAN BİTENİ YAZAN AKIL ALMAYACAK MANTIKSIZ LEYLERİ YAZAN KIZLAR YALAN DOLAN YAZAN KIZLAR YAPMAYIN BU KADARDA OLMAZ BU KADARDA İNSANLAR APTAL YERİNE KOYULMAZ
  NURDANIMIN DEDİĞİ GİBİ BELKİ BAZI KIZLAR HAKKATEN ÇOK SAF İNANIYORLAR AMA YAZIK GUNAH YAPMAYIN İNSANLARI BU KADAR DA YEMEYİN AKIL VAR MANTIK VAR İNSAN ZATEN BİRAZ DÜŞÜNÜNCE YAZILANLAR GERÇEK OLMADIĞINI ANLIYOR

 7. DEFNEM sana BURAK ve Rka posteri hediye ?
  MANYAM san da Rka ses kayıdı ? AHAA MANYAA ??

 8. MANYAM çok çok geçmiş olsun bitanem Allah şifa versin
  NURDANIM sana da hayırlı sabahlar Nasılsın iyi misin
  Eyvaah geç kalacağım o kadar hızlı yazıyorum ki??

 9. ??????CUMLETTEN ??????GUNAYDIN?????? HAYIRLI ??????SABAHLAR??????? KIZLAR ???????????????????????????????????????????

 10. DEFNEM BENDEN SANA HEDIYEM BIR TATIL BILETTI IYI TATILLER BIRTANEM✈✈✈✈✈✈ IYI YOLCULUKLAR CANIM ????????????????❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣

 11. YA RABBİM

  Mal verdiğinde sadette ver

  Kuvvet verdiğinde akıl da ver

  Bela verdiğinde iman da ver

  Nimet verdiğinde şükür de ver

  Güzellik verdiğin de iffet de ver

  Zorlukta verdiğin de sabırda ver

  AMİN

  Hayırlı sabahlar ????

  Kızlar nasılsınız bakalım

  Benim internetim yok
  Merak etmeyin yukledigimde

  İnşallah yine sık sık yazarım

  Allah emanet olun göruşuruz canlar ?????

 12. ??Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir.??
  ???
  ??- Allah sizin ne dış görünüşünüze ne de mallarınıza bakar. Ama o sizin kalplerinize ve işlerinize bakar.?
  ???
  ?- İnsanda bir organ vardır. Eğer o sağlıklı ise bütün vücut sağlıklı olur; eğer o bozulursa bütün vücut bozulur. Dikkat edin! O, kalptir.?
  ???
  ?Mü’minin başka hiç kimsede bulunmayan ilginç bir hali vardır; O’nun her işi hayırdır. Eğer bir genişliğe (nimete) kavuşursa şükreder ve bu onun için bir hayır olur. Eğer bir darlığa (musibete) uğrarsa sabreder ve bu da onun için bir hayır olur.?
  ????????
  SABAH ŞERIFLERINIZ HAYIRLI OLSUN KIZLAR ????????????????????
  ELAM ❤❤❤❤❤????
  ????
  Sağol ÎNCEM hediye verenlerin çok olsun Allah razı olsun ????????
  ???
  Tamam Saliham

 13. Aaa Nazım da vermiş sağol Nazım eksik olma??????
  Şöyle gittiğimde kimsenin beni bulamayacağı yerlerde olsun tatilim öyle ki Müge Anlı bile bulamasın tatilimi bölmesinler ???????
  ????
  NURDANIM bugun çok mu yine işlerin ???arada yaz..
  NURDANIM sen kimleri ütopik buldun böyle kızdın ?? Gece sahte isimle yorum yazan birileri mi oldu şöyle baktım göremedim ??? neyse boşver isteyen istediğini söylesin. Anonimlerin çoğalması gerdi bizi ?

 14. Bizim NAZLA yoğun bakımdaymış kaza geçirmiş. Bu kız iki gün önce sürprizler partiler hazırlıyordu sevgilisine ne yaşadı da yoğun bakıma düştü. Ne yaşıyorsunuz bu yaşta. Şifalar dilerim Nazla kiza çok üzüldüm..
  ???
  Bir diğer husus ASK sayfasına girdim. Bizim Kainat Aideye neden yasaklama geldi babasından diye öğrenmek için fakat gördüklerim beni şoke etti. Kainat geri gelmiş farklı isimle yazmaya devam ediyor. Bir de demiş ki:Sakın geldiğimi Ah kalbim ve Kördüğüme duyurmayın bilmesinler. Peki bizde bilmemezlikten gelelim o vakit?ne denir ki..

 15. GAMZELİMM üzülme hiç kimseye hiç inanmıyorum. Ne yoğun bakımı yalan dolan had safada ??? Feda sayfasına girdim tesadüfen neler okudum şaştım kaldım. Nazla hanımı biri kaçıracakmışda yık bu bizim nazla oyun plan kurmuşta orda bir bir abileri var ondan akıl almışta gizli kameralar hatta kol saatinde gizli kamera falan böyle akla mantığa uymayan şeyler ???? ya arkadaş bu nedir

 16. AİDEYE DE ŞOK OLDUM. Çokta umrumda yazmış yazmamış yürüsün gitsinler ya bir şokda İREMSU ya oldum burda yazmadımı bu kız adımı yazmayın korkuyorum falan oda orda kendi adıyla yazıyor arkadaş bunlara ne gerek var VALLAHİ bir hayal sayfası açsın Filiz isteyen istediği gibi atıp tutsun ???? birde üzülüp dua ediyoruz. Artık kimse umrumda değil ve inanmıyorum kimseye

 17. GUNAYDIN KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR???
  ???
  DEFNEM sanada gunaydin canim..bende kac gundur Aide,nin gidisine uzuluyordum.Anlamadim neden baska isimle yazdi acaba babasi kontrol ederse anlamasin diyemi yapti.
  ???
  MINIK KUSUM MANYAM aksam bana bir sorun olmus..Disha bulbulmu diye.Sunu soyleyim dizinin her bolumunu dikkatle izledim Dishanin bulbul olduguna dair gibi bir cumle hic gecmedi..hatta purap baslarda ona yaklasmak bile istemedi.Ama suda var hint kulturunde biliyorsun olduklerinde baska bir bedende geri gelirler Disha diziye gireli bir sezon gecti cocuklari oldu hatta Pragyanin baska kardesleri cikti ortaya..Kundali Bhagya dizisinde basrol oynayan iki kadin oyuncu Pragyanin babasi annesini terk ettikten sonra sanirim ikinci evlilikten olan kizlar.Ah kalbimle parelel dizi Abhi Pragya iki dizidede var bazen bolumleri birlestiriyorlar mesala simonika gitara bomba yerlestirdigi bolum ortak bolumdu..bunlari yazdim belki izlemek istersin diye.Yani Minik kusum Disha bulbul degil ama sonradan senoryo degisirse onu bilemem aksam izledigim son bolum Abhi havaalinda kizi kiara ile karsilasti bir bagi oldugunu hissetti bakalim Pragya ve King,i birlikte gorunce nasil bir tepki vericek

 18. Teşekkür ederim İNCE HATUN iyim ELHAMDÜLİLLAH sen nasılsın iyimisin bu ara yazmıyorsun sık sık Allahım kolaylık versinn işlerine hatunum

 19. NURDANEM SIMDIKI GENCLER HAYEL DUNYASINDA YAŞIYORLAR VALLAH BEN BU YAŞIMA GELDIM BOYLE ENTRIKA HIC GORMEDIM CANIM VALLAH HELAL OLSUNLAR ??

 20. NAZIM çok sustum boşverdim ama bu kadarda olmaz. Hayalin yalanında bir sınırı olmalı dimi ??? neyse yazdım rahatladım çokta umrumda RABBİME HAVALE EDİYORUM. Yalan söyleyip kandırdığını düşünenleri. Kafaya takmıyorum umrumda değiller ???

 21. NURDANCIM gunaydin gercekten anlamiyorum kafam corba oldu..simdi inandigimiz bu kisiler bizi gercekten kandiriyor mu?tamam daha cok gencler hayal dunyalari elbette olucak ama duygularla oynamak bu affedilmez hic kimseye yalancisin diyemem cunku kul hakkindan korkarim umarim bu anlatilanlar gercektir

 22. Aynen öyle NAZIM hintli senarist kafası yaşıyorlar ??? ALLAH ıslah etsin nasıl bir hayat sürcekler böyle yalanla dolanla şaşırıyorum acaba ahirete inanıyorlarmı KİRAMWN KATİBİN MELEKLERİNE inanmıyorlarmı bu kişiler herşey kayıtlı günah yazıldığını bilmiyorlar mı acaba

 23. RÜYACIM Sadece biz korkuyoruz sanırım kul hakkından isim vermedim duygularımı yazdım inşaAllah üstüne alınırlarda bir sınır koyarlar kendilerine ??? uoksa daha çok okuruz yoğun bakım hikayeleri hafıza kayıpları anasını satayım Türk filmlerindeki gibi olduk haaa ????

 24. NURDANEM VALLAH KIMISI KAZA YAPAR YOGUM BAKIMA GIRER KIMISI KACIRILIR KIMISI KAZA YAPAR HAFISASINI KAYBEDER VALLAH KAFAM BU KIZLAR HIC MI HIC ERMEDI PES DIYORUMM VE BIRSEY DEMIYORUM ALLAH AKIL FIKIR VERSIN SIMDIKI GENCLERE CANIM??

 25. Bu nedir arkadaş sayfaları gezeyim dedim bin pişman oldum bu nedir manyaklıkta sınır tanımıyorlar yalanda dolanda sınır tanımıyorlar akla hayale gelmeyen şeyler yazıyorlar SALAK MI SANDINIZ SUSUYORSAK İNSANLIĞIMIZDAN yoksa HADİ BEE YALANCI demeyi biliriz evvel ALLAH

  KİMLİĞİNİ SAKLAYIP YAZAN YALAM DOLAN YAZIP BAŞKA İSİMLERLE YAZANLAR HAYALLERİNİ GERÇEKMİŞ GİBİ ANLATIP YARDIM İSTEYENLER ???? HAKKIMI HELAL ETMİYORUM ???? mahşer kurulacaksa mizanda tartılacaksa sevaplar günahlar ki İNANIYORUM RABBİME VAADİ GERÇEKLEŞECEKTİR. Yalan dolan hayalle saçmalayanlara HAKKIM HARAMDIR. YÜZÜ OLAN UTANMASI OLMAYAN ŞEREFİ OLMAYAN YAZMAYA DEVAM ETSİN
  ????

 26. NURDANEM FARZ ETTIKI BEN SIZI KANDIRDIM ELLIME NE GECECEK SADECE ÖBŪR DUNYADA NAZ KENDINI CEHENEM ATEŞINE HAZIRLA DIYECEKLER PEKI DEYERMI BIR ENTRIKA ICIN AHRETINI YAKMAYA DEYERMI YAZIK DIYORUM VALLAH ALLAH HEPIMIZI CEHENEM ATEŞINDE KORUSUN AMIN AMIN ??

 27. Ben Anonimlerden bahsettiğinizi sanmıştım. Yok o durum SU için değil Belloş için geçerli NURDANIM.. bu ismi ben buldum ona. Olanları anlattı. Ben onlara inanıyorum. Ikizlere inanıyorum. Hem de tüm kalbimle. Babaları Savcı olduğu için normal buluyorum. Daha doğrusu yakın dostlarimim sizlerin herşeyine inanıyorum. Anonimleri,falanı filanı bilemem tabi huzur köşem?
  Bitti mi temizliğin ?
  ????
  Merhaba Rüyam. Aide hakkında yorum yapmak istemiyorum. Sen de üzülme. Evde misin bugun?
  ???
  Nazım bebiş için oda yapmaya başladınız mi??

 28. RUYAM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYI DIYEK IYI OLSUN SENINDE IYI OLDUGUNA COK SEVINDIM CANIM BENIM ???

 29. DEFNEM islerin yogun sanirim bende birazdan cikarim..kizimin kontrolu var geldikten sonra gorusuruz insallah

 30. DEFNEM YALAN SOYLEMEYI HIC SEVMEM BEBIŞIN ODASI SIMDIYE KADAR YOKTU YENI BIR DAYREYE BASLADIK O ZAMAN BEBIŞIN ODASI OLACAK CANIM ODA NE ZAMAN BITTER ALLAH BILIR CANIM

 31. RÜYAM kolay gelsin kontrolden sonra haber ver bitanem ?
  ????
  Nazım yalansız yaşamak mümkün değil ne yazıkki. Önemli olan bunu hobi olarak yapmamak :)
  Eve yeni oda actiriyorsunuz doğru mu anladım kuzum? Kaç çocuğu var ablanin? Eniştenn iyi biri mi :)
  ????
  NURDANIM sen bayağı sayfaları dolanmışsın. Seni anlıyorum tabi. Ne bileyim maddi durumu ve imkânları çok iyi olan insanlar için herşey mümkün. Bana yalan gelmiyor,inanmayı seçiyorum. Ama Nazladir,Aysedir
  Fatmadir onları bilemiyorum tabi..
  NURDANIM Erzurumda havalar nasıldı serindir dimi çok bu sene kar yağdi mi oraya Büşragil napiyor???

 32. DEFNEM ABLAMIN 3 OGLU 2 KIZI VAR ENIŞTEM DAYIMIN OGLU ALLAH RAZIOLSUN KENDISINDEN BENIM KIYMETTIMI IYI BILIRLER ENIŞTEM NAZ BENIM BALDIZIM DEYIL BENIM BUYUK KIZIMDIR DIYOR ABLAM ILK OGLU EVLENDIRDI SUAN YAPILAN EV GELININE YAPIYOR CANIM

 33. Nazım doğru akraba evliliği yapıyordunuz. Ay Allah razı olsun enistenden. Ablana da maşaallah oğlunu evlendirdikten sonra çocuk mu doğurdu sağlam genleriniz var kız barekallah??????? Tabi Nazım hamarat kızsın,her işlerini yapıyorsun neden sevmesinler seni. Elleri,ayakları gibisin. Allah bozmasın. Sana da hayırlı kısmet versin bitanem..
  ????
  Allah’ım UTC nasıldı öyle dudaklarım uçukladı. Reyting dibe batınca senarist ayıkmiş. Fakat yine de senarist gece biryerleri açıkken yaziyor sanirim senaryoyu??? ama Oyayi kurt yapti kurt. Dün Oya niye bunlar benim başıma geliyor diye denize girdi dibe daldi. Sonra herşeyi anladi. Safoz Oyaya arada suya sokun akillansin?????
  Maceraya bak hele ya.. yılan karılar ??

 34. DEFNEM KIZ ILLAHI ????COCUK DOGURAN ABLAM DEYIL GELINI CANIM ABLAM TORUN SAHIBI OLDU GERCI ABLAM DAHA GENC KIZ COCUK YAPMAK ISTERSE HEMEN GETIRIR VALLAH ? ABLAM ISTEMIYOR CANIM

 35. Hayirli günler kizlar , nasilsiniz beni sorarsaniz ŞOK
  ???
  Evet INCEM asil sana yazik oldu ama , ben R.K mi görebiliyorum çok yakinda ama Sultan’in çikmasina daha var , bekleriz artik napalim dimi ???
  Geçmiş olsun dileklerin ve hediyem için çok çok sağol çok beğendim ayyy ses kaydi AHAA MANYA ayy ben çok mutluyum ?
  Diger kizlar ablalar , arkadaşlar hepiniz nasilsiniz iyisinizdir inşallah ?
  Aman sanki yazmasi çok umrumda AIDE’NIN tövbe – tövbe Kördügüm ve Ah Kalbime söylemeyim diye yiyormuyuz biz onu birde ne yalanlar söyledi helallik istedi yahuu benim hakkim helal değil ona endişelenip duruyordum niye gitti bu kiz diye demek yalanmiş aman canim yazma sanki önemlisin, ayip oluyor ama değeri kaçti gözümde ???
  Nazla sana geçmiş olsun tabi kazayi gerçekten yaptiysan , fakat yoğum bakimda isen nasil yaziyorsun buraya anlamadim gitti , yoksa yalan filanmi ?
  Rüya ablam teşekkürler bilgilendirdigin için çok sağol, ay o Abhi gebersin King & Pragya birlikte görünce ?
  Nurdan abla , Naz abla genclerin bazilari öyle işte , allah akil fikir versin ???

 36. NURDANIM evet canım benim çok yoğun çalışıyorum ben çok fazla yazamıyorum o yüzden
  Nurdanım aynen bende senin gibi o kurgu ve senaryo yazıp insanları keriz yerine koyup keklemelerini af etmiyorum gerçi ben o tarz kişilerle muhatap olmuyorum ama yine de gözümün önünde olup biten beni rahatsız ediyor Allah senden razı olsun ki bunu dile getirdim bende düşünüyordum kalp kırmadan nasıl dile getirebilirim diye çünkü yanlışı görüpte susmakta günah vebali var engellemeye gücümüz yetmiyorsa dilimizle uyarmamız gerekiyor onu da yapamıyorsak Rabbime havale edip dua etmeli gerekiyor

 37. FİLİZİM YORUMUM SPAMA DÜŞTÜ ZATEN ÇOK ZOR VE ACELE YAZIYORUM LÜTFEN YARDIM ET

 38. KIZLAR sabahta yazmıştım tekrar söylüyorum ÇOK AŞIRI SAF OLMAYALIM KANDIRILMAYALIM
  Ben zengin değilim ama zengin kişilerle iş yapıyorum ve zenginlerin neyi yapıp neyi yapmayacağını az çok kestirebiliyorum ve diğer konularda da yaşım çok büyük değil ama çok hayat tecrübem var anlata bilmişim dir
  Ben senaryo ve kurgu yazan kızlara yalan yazıyorsunuz demiyorum şunu diyorum SİZ YETENEKLİSİNİZ LÜTFEN BUNLARI İNSANLARI KANDIRMAK İÇİN DEĞİL İŞ OLARAK YAPIN PARA KAZANIN HEM DE BÖYLECE GÜNAH İŞLEMEMİŞ OLURSUNUZ AMA YETENEKLERİNİZİ SERGİLEMİŞ OLURSUNUZ

 39. INCEM HOŞGELDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN GUZELIM KIZ BOŞVE KIM NE SOYLERSE SOYLESINLER GUNAHI ONLARIN BOYNUNA CANIM

 40. MANYAM tatlım evet ya ben yine platonik aşkımı Sultanımı izlemek için bayaaa bekleyeceğim???
  Ne yapayım bekleyeceğim bala gelen çekilir?
  Ben burada Sultanı seyretmek için can atayım Avi de orada keyf çatsın oh ne güzel
  Çok güzel bir aile fotoğrafı paylaştı bayıldım Allah mutluluklarını daim etsin
  Ama Raisa çok kilolu ya insan Avinin yanında öyle kilolu durmaya çekinir utanır yahuu??

 41. Herkese iyi günler dilerim güzel bir gün daha sizinle olsun ?? son zamanlarda yazamadım kusura bakmayın İnternet yüzünden bide yorumları okudum ya neler oluyor böyle millet Müge Anlı yı fazla izledi galiba tövbe tövbe ?? insanları kandırmak bu kadar kolay yani bakın ben sizi hiç kandırmadım zaten öyle bir şey yapamam huyumda yok becerememde şu izah etmek istiyorum tekrar tekrar özür dilerim ben gördüm saçma sapan rüya yüzünden hayattan soğumuştum çok korktum o günde pek iyi değildim kendi açımdan ama Aide veya Nazla gibi yalanlar söylemedim ?? günah çünkü hem bana insanların vebalini almak istemem şunu tekrar tekrar söylüyorum gerçekten buradaki yaşca büyük ablalarımdan ve küçüklerden özür dilerim ❗❗ bir daha öyle bir şey yapmam zaten ?? daha dikkatli olacağım

 42. NAZIM tatlım hoşbuldum iyim sen nasılsın
  Aynen canım günahları onların boynuna ben sadece Nurdanımın dediği gibi söyledim rahatladım sonra vebali benim boynuma da olmasın diye?

 43. İncem nasılsın iyi misin kız senin adına üzüldüm ya gitti dandik kanal yalancı bahar dizisini en baştan aldı ilk gördüğüm zaman sinir krizlerine girdim ya en güzel bölümdeydi işte ?? ne gittin en baştan aldın değil mi

 44. Hatta gördüm rüyayı bile anlatayım durun anlayın o zaman ya ben bir yerdeydim böyle yüksek yerde sonra hızlı hızlı merdivenlerden koşmaya başladım biri kovalıyor gibi sonra bizim eve geldim hani demiştim ya evimiz akrabalarımız göz dikti diye sonra camdan baktım ev falan diyordu biri sonra işte evimizi almaya çalışan amcamı gördüm sonra o cama doğru bakıyordu ağzını bir açtı baya büyüktü böyle ayırdı ağzını bizim eve doğru çok korkunçtu sonra diğer cama baktım orada gizlendim birinden kaçıyor gibi karanlıktı işte onlada uyandım ama kötüydü işte bundan bende korktum ya üzgünüm gerçekten aklıma gelince yine korkuyorum ???

 45. ZULEYHAM BIRTANEM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN INTERNET IŞINI HAL ETTIN MI CANIM ???????????????????INCEM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM CANIM SENDE HEP IYI OL BIRTANEM ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣

 46. HAYIRLI GUNLER NASILSINIZ.

  BEN SOKTAYIM NURDAN ABLA BENMI YALAN ATIYORUM BEN GAYET ADIMI YAZIYORUM SADECE BELLA BI KAC GUN NEDENLERDEN ADINI DEYISTIRDI. HATTA SIZLERE SOYLEDI SONRA ADINI DEYISTIRDI BEN YALAN SOYLEMEDIM ODA SOYLEMEDI.

 47. ZÜLEYHAM sağ ol iyim sen nasılsın
  ALLAH rüyanı hayır eylesin bitanem?
  Evet ya Kanal 7 ye söyliyecek söz bulamıyorum mağdur etti Yalancı Baharı ve seyircisini özelikle de beni Mağdurum da mağdurum??
  Şimdi 1.5 ay sonra Sultanlı bölümler gelecek zaten ben Sultansız bölümleri izlemiyeceğim artık daha önce reyting yükseksin Sultanım gelsin diye izlemiştim tvt de reyting falan kovalanmıyor herhalde bu kanalda yayından kalkma riski yok galiba ama işte kanal net güzel göstermiyor

 48. Ha Nazım yanlış anladim Allah beni??Naz bebeği ablan doğurdu sanıyorum yeğenin doğurdu tabi :)
  ????
  MANYAM büyümüş de küçülmüş olan akıllı kiz. Nasıl oldun bakim bal küpüm??
  ???
  Evet Akash nikahtan sonra Meethiyi ıssız köyüne götürdü. Balayını bahane bularak iptal etti. Akashin tüm sülalesi Meethiye eziyet etmeye başladı. Mukta Radhotun oteline yerleşti. Mr Karizma:bu oteli ve tüm mülklerimi sen yöneteceksin sana Prenses Muki diycekler. Malım mulkum senin gara gizz der???? ama Muktanin akli gerzek Meethidedir. Baba herşeyi anladım da doğum lekesi işini nasıl halletti bu sapik der. Zekasıyla herkesi önünde şapka çıkartan Radhot şahane cevabini verir:Yavrum tabiki içerde ona bilgi taşıyan bi köstebek var?Thakur ailesinde bir hain var. Jogi ve Veer Muktayi ziyarete gelirler. Giymatlı torunum hadi eve gel der Jogi Muktaya. Mukta sadece bana inanan babamla kalmak istiyorum der. Jogi Radhota neden böyle yaptığını sorar. Mr Karizma:Siz bana mühim bir törende birşey söyleseniz ben kanıt istemeden size inanirdim söz senettir benim için der. Jogi şüphelere gark olmuştur. Ulen bizim damat ya doğru diyorsa ya Meethinin başı beladaysa der ve oradan ayrılır. Işca ve Damini günlerdir Meethiden haber alamamıştır bu kız nerededir evlenip ıssız adaya mi düşmüştür ??Radhot ve Mukta hemen havaalanına gidip Visnu ve Meethinin Isviçre balayisina gidip gitmedini sorar ve cevap malumdur gitmediler. Meethi Akash sapiginim gayya kuyusuna düşmüştür. Bu arada Meethiden haber alinamadini duyan Umed yani Veerin babasi Gunventinin ümüğüne çökmüştür:Doğru söyle avrat bizim Meethimizi sen mi kacirttin der. Kokona karı Gunventi cin çarpmışa döner:Hee bey başınıza saksı düşse damdaki sarı kız ikiz doğursa benden bileceniz diye hüngürdemeye başlar ??Bu arada Meethi-Akash gerdeğe girmiştir geçmiş ola????

 49. ben yalan soylemedim hatta dun bu konuda nazlayla tartistim oda tartistim diye kaza dedi benim yuzumdenmis.

  benim en zayif noktam birinin bana sucsuz yere yalanci demesi beni incitir ben yalan soylemedim her seyim ortada dusunce size kalmis.

 50. Yok Nazcım İnternet işi halledemedim ya okuldan yazıyorum yine ?? sen nasılsın iyi misin ??

 51. Bende iyiyim İncem inşallah ?? aynen ya kanal iyice bir çeşit oldu ne yapacağını şaşırdı evet tvt kalkmaz artık yayından bide doğru düzgün çekse dün çekmiyordu kanal ?? bugün izledim işte ya sen bekliyeceksin biraz Sultan için ?? neyse en azından dizi yayından kalkacak derdi yok ?? değil mi bende diyordum sondan başa doğru olsa ?? yani finalden geriye doğru ne güzel olur

 52. Ya bugun işlerim uzadı doyasiya yazamadim :(
  HOŞGELDİN Zülişim.. Ruyan hayırlara çıksın ama rüyalara takılı almak iyi değildir ??
  ???
  ÎNCEM gün içinde yazman bizi mutlu etti. Raisa napsin kadin iki çocuk doğurdu ve bildiğim kadarıyla riskli doğumlar yaptığı için kilolarını verememiş ve dadı tutmak istemediği için işine ara vermiş olsun o kadar ;) Avi onu her haliyle beğenir kaliteli kadın..

 53. ZULEYHAM TESEKKKUR EDERIMMM CANIM COK SUKUR IYIYIM CANIM SENDE HEP IYI OL CANIM ALLAH RUYANI HAYIRLARA CIKARSIN BIRTANEM ????????????????????????????IREMSU HOŞGELDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN CANIMM?????????????????????

 54. Ayy o zaman yandı bu Mehht salağı ya Akashın ardında dolanıyor öyle adam iki kas gösterdi diye Kız iyice havalara girdi bunlar ayrı alem ya ?? koca olsun bunlara dünyadan vazgeçerler artık kariyer falan düşünmezler ?? İccada aynı bugün Nani nasıldı öyle adama tövbe tövbe aşık oldu kesin ?? bide utanıyor kocaman kadın yakında gelinlikle çıkarsa şaşırmam ?‍❤️‍??‍❤️‍???

 55. Hoş bulduk Teşekkür ederim Defnem işte bugün biraz daha aklımdan gitti ama çok korkunçtu anneme bile dedim ya ?? oda dediki dua oku dedi hemen tersine döner dedi.

 56. hosbuldum nazim kotuyum sen nasilsin.

  kizlar boyle dusunuyorsunuz ondanmi benle konusmuyosunuz.

 57. Zülişim sağol sen nasılsın ?
  ???
  ÎNCEM TVT benim televizyonumda cam gibi. Arkadaşının ki belki parlaklık ve görüntü kalitesi iyi değildir. Yoksa net gösteriyor. Ben Arçelik kullandığım için net belki :) ama haftanin 7 günü verecekler saat 8de ve reklamsiz ve de 2 kere tekrari çıkıyor
  ???
  Îremsum Nurdan ablan bir hafta Erzurum a gitti bütün yorumları detaylı okuyamadi. Diğerleri de üst üste gelince kafası karıştı. Sen merak etme NURDANIM a açıklarsan anlar o mantiklidir. Tadimiz kaçsın hiç istemiyorum..

 58. Hayır Îremsum seni yalancı olarak görmüyoruz hiç olur mu siz kıymetimizsiniz. Yanlış anlaşılma oldu sadece bitanem. Tasarımını çizebildin mi biraz??
  ???
  Zülişim annen doğru demiş.. Aynen hint kızları öyle maalesef :)

 59. Evet ya bizde bugün iyi çekiyordu kanal dün rüzgar yüzünden gitti işte ama en azından az reklam veriyor ya şu Rk bölümleri bir gelse ayy bide Mukunt izleyeceğiz dört beş bölüm onun anası nasıl öyle ya çizgi film karakteri gibi ?? bide gözleri bir çeşit oluyor sonra ??

 60. DEFNEM evet bu gün çay kahve wc molası bahanesiyle yazıyorum acele acele??
  DEFNEM Aynen ya Raisayı Avim her haliyle beğenip seviyor sevgisi daim olsun İnşallah işte Raisada bunu bildiği için kendisini salmış da salmış biraz spor yapsa verir o kiloları ama yapmıyor galiba Avi spor salonlarında sürekli ama Raisa gitmiyor herhalde çocuklara bakacak yardımcısı var diye biliyorum ama çocukları için oyunculuğu bırakması ne kadar kaliteli Bi anne olduğunu gösteriyor daha sonra belki yine devam eder çocuklar büyünce belli olmaz

 61. IREMSU BEN SENIN HAKKINDA HIC BIR YORUM YAPMADIM SEN CANINI HIC SIKMAYA GEREK YOK GUZELIM BURDA HEPIMMIZ ARKADAŞIZ BIRTANEM

 62. Ayy şu Berk Oktay galiba onun karısı ile yine uygunsuz görüntülerini hacklemişler tövbe tövbe ya bunlar hiç akıllanmayor ?? bunlara savcı polis ne yapsın değil mi zaten adamı hiç sevmiyorum bide asker dizisinde oynuyor ??

 63. ???SELAMMM???
  ???PAPATYALARIMMM???
  ???NASILSINIZZZ???

  ????????????????????????????????????

  ??SİZLERİ SEVİOMMM??

 64. Evet Defnem annem doğrusunu dedi ?? evet ya Hint kızlarının hepsi böyle ise dünya yandı o zaman ya bunlar iki koca görse hemen aşık oluyorlar ?? ayy Pragya hele adamı verem eder ya Abhi bunu kovuyor bu peşinden geliyor kedi gibi ?? bu kız koskoca profesör ama Abhiyi gördükten sonra kız resmen Leyla oldu ??

 65. Ayy bugün Amir khan filmi var ya TV 8 veriyor merak ettim ama izleme şansım olursa bir göz atarım ????

 66. DEFNEM alıcı kaynağı ile ilgili ola bilir ama diğer kanallar net gösteriyor tvt net değil birde zaten Tvt çok herkesin bildiği bir kanal da değil bende burada duydum ismini şimdi Ybahar yayınlanacak diye neyse hiç yoktan iyidir yine ??

 67. Îremsum üzülme yeniden çizersin inşallah..
  ???
  Ay ÎNCEM alemsin ya?? hee yılların yerleşmiş kilosu bir anda gitmiyor zaar??Raisa da gitsin Aviyle salona. Ağırlık kaldırsınlar birlikte ???
  Mabadını kaldirsin bi zahmet
  ???
  Zülişim alemsin. He Züliş Berk Oktay akıllanmıyor karısıyla geceleri neler yaptığını tüm dünya biliyor artik?? ay o görüntüler dudagimi ucuklatti müstehak bunlara ???
  ???
  Evet Amir zamani bugun
  AMIR KHAN❤❤????

 68. Aynen Defnem Berk Oktayda utanma kalmamış iğrenç ya bütün mahremiyetini magazin gündemi yapıyor ?? bide hacklendim diye medyaya çıkıyor Allah yardım eylesin bunlara her şey müstehak ?? koyacak başka resim bulamadı zaar utanmaz arlanmaz resimler koyuyor ne bileyim saksı çiçek koy ağaç koy kuş börtü böcek koy ama bu gidip müstehcen şeyler koyuyor ne diyelim Allah ıslah etsin ??

 69. ZULEYHAM BENIM ADIM KHAN ADLI BIR FILIMI VARDI ONU COK SEVIYORUM KAC SEFER IZLEDIYIMI BILE BEN UNUTTUM SEVDIYIM ICIN TEKRAR TEKRAR IZLIYORDUM BIRTANEM

 70. Evet Nazcım ben bir ara görmüştüm ya o filmi geçen seneydi galiba televizyonda denk gelmişti ama izlemedim merak ettim ama ?? öylesine denk gelmişti güzel oluyor ya onların filmleri bide sakin oluyor

 71. KIZLAR SIZE IYI SOHBETLER BEN BIRAZ UYUCAM MALUM GECE GEC SAATTLERDE YATIM SABAH ERKEN SAATTLERDE KALKIM BIRAZ ENERJI TOPLIM CANLARIM ???

 72. Aa Amir Khanin tüm filmlerini izledim. Bu senekini izleyemedim sadece..
  PK,3 IDIOT,HER ÇOCUK ÖZELDİR favorilerim???
  ????
  Zülişim zaten Berk oktay dizisinden atılacakmış sanırım yönetmenle tartışmış bu fotoğraflar itibarını sarsmış iğrençler yaa???

 73. Nazlanin arkadasi lutfen iremsumu suclama

  iremsum sana katiliyorum kardesim kendini uzme olurmu

 74. Atılsa daha iyi Defnem adam layık bile değil öyle dizide oynamaya ayy bunlar sırf gündem olmak için yapıyorlar ya ?? bide utanmadan hacklendim diye çıkıyor savaşcı dizinde oynuyor değil mi oda bir değişik dizi ha dün Fatih dizisi final yaptı işte çok şükür sıra bu Savaşcıdadır inşallah çünkü çok yapmacık diziler ?? oldu iyice

 75. Bende magazin gündemi bitmiyor?? bide Murat Boz kendini odaya kitlemiş Aslı Enver ile ayrıldı ya Aslı Enver buna baya sinirlenmiş adamın kafasına eline ne geçiyorsa fırlatmaya başlamış Murat Boz kendini odaya kilitlemiş tövbe tövbe bunlar yine barışır gibi ya ?‍❤️‍??‍❤️‍? bana hiç inandırıcı gelmiyor magazin olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar işte ??

 76. DEFNEM hee Raisa kakdırsın biraz o totoyu gitsin spor yapsın???
  Avimin peşine takılıp spor yapmaya gitmiyor ama adamın peşine takılıp Londraya gidiyor?
  Avi Londraya gitti fanlarıyla da bulaşacak bildiğim kadarıyla Raisa toplamış tası tarağı çoluğu çombalağı peşinden gitti???
  Yaa Avi bari guzelm Türkiyeye gel ne işin var Lobdrada ya?

 77. İncem Avinin karısıdamı kıskanıyor fanlarından kocasını tövbe tövbe ?? ya eğer kıskanıyorsa bunların karıları bir çeşit ya adamlar işini yapıyor ne yapsınlar işte bunlarada kıskanmak düşünüyor demek ????

 78. merhaba slmlar herkese ablalarim nasilsiniz?
  ZULEYHA AB hos geldin
  DeFNE AB nasilsin dahasi nasilsiniz?
  Benim gozlerim daha iyi ama hala kasiniyor alerjim varmis birde ev tozuna alerjim cikti aslinda tv internet uzak durmaliymisim tv bile hatta kitabida uzak okuyacam boyle kitaba bilgisayara yumulmaktan durus bozuklugu olmus abllar oo bi dunya pzartesiye kadar okulda yok dinlenmeliymisim odamda gizli sakli yaziyorum.İNCE AB sultan fanisin demek ya bide tvt yok babama ayarla dedim ugrasamam dedi:)
  Bende nasil yapilir bilmiyorum:)

 79. frSingh canım evet koyu Sultancıyım ?
  Tvt ayarlamak zır evet frekans bilgilerini TvT internetten alabilirsin ama ayarlanmıyor ben de eve teknik servis çağrıp ayarlatmayı düşünüyorum neyse ki daha zamanım var Sultanım 1.5 ay sonra gelecek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu