Kördüğüm

Kördüğüm 273. Bölüm Özeti # Meethi’nin Kına Törenine Davetlisiniz

Kördüğüm 273. bölüm özeti ile alakalı ilk iki partın özetini vermiştik. Bu başlık altında son iki partın özetini vereceğiz. 6 Mayıs kördüğüm özeti ile sizleri buluşturmadan bu bölümde en mühim olay Mukta, Meethi’nin kına törenine yetişemedi. Survi ile Akash’ın planı başarılı oldu.

Kördüğüm 273. Bölüm Özeti 

6 Mayıs kördüğüm özeti ilk partının özetine ulaşmak için[pembebuton] Tıklayınız[/pembebuton]. Kördüğüm 273. bölüm özeti, Mukta ceza evinden gelirken araç arıza yapmıştır. Yolcular aracın, bir an önce tamir edilmesini isterken şoför elinden geleni yapacağını söyler. Survi cadısı da Divya’yı panikletmeye ve başına bir şey gelmiş olabileceğini laf  arasında söyler. Meethi de Visnhu’dan aldığı yalan yanlış bilgilerle milletin kafası iyice karıştırır. Mai da Mukta’nın olmadığını fark edip Tapasya kızın nerelerde sürtüyor gibisinden konuşup Tapasya’dan intikam almak ister. Veer ise millet buraya eğlenmeye gelmiş sen ise nelerden bahsediyorsun lütfen konuşup milletin canını sıkma der. Ummed de gelip Mai yeter attık kapat çeneni diye kızar.

Mukta bozulan aracın işinin uzun süreciğini duyunca şoförden çok acil işinin olduğunu ve yetişmesi gereken bir yer olduğunu söyleyip yardım isteyince, şoför yoldan geçen başka bir araca işi acil olan yolcuları bindirir. Bunların arasında Mukta’da vardır. Tapasya, Mai’nin söylediği ve Mukta’ya attığı iftiraya çok üzülür. Kendisi ne idi kızı ne olsun der. Tapasya, Ichcha’nın odasına gidip Mai’nin söylediklerini dikkate almamasını, bak ben bile takmıyorum gibisinden konuşup Ichcha’nın gönlünü almak ister. Tapasya,  geçmiş de yaşanan olaylar geçmişte senin ile benim aramda bir anı olarak kaldı. Başkalarının bu olayları yeniden ısıtıp aramızı bozmasına asla müsaade etmeyeceğiz diyerek Ichcha’nın gönlünü almayı başarır. 

Meethi’nin Kınası Mukta’sız Yakıldı 6 Mayıs Kördüğüm Özeti 

6 Mayıs Kördüğüm özeti, Mukta’nın bindiği araç Mumbai’ye dönmek yerine soldan devam edince Muku hemen görevliye neden Mumbai’ye dönmediğini sorar. Görevli de Mumbai’ye, dönüşte geçeceğini söyler. Anlaşılan bu araç Mukta’yı kaçırıyor. Arkadaşlar Meethi ile Ichcha hangisi artık belli olmuyor. Az önce Tapasya ile Ichcha’nın arasında geçen konuşmayı önce Meethi zannettim. Bir ara Ichcha yaşlı gibi saçlarında beyazlar vardı. Şimdi ikisi de aynı oldu. Bu kutlamanın başında Ichcha sandığım kişi de Meethi’ymiş. Ben bu kutlamayı düğün sonrası yapılan kutlama olarak değerlendirmiştim. Ama Meethi’nin kınası için toplanmışlar. 6 Mayıs Kördüğüm özeti devam ediyor. 

6 mayıs kördüğüm özeti resim 1

Tapasya, Meethi’ye aldığı hediyeleri giymesini ister. Meethi’ye kına yakılması için davetlilerin beklediğini söyleyip bizzat Tapasya Meethi’nin giyinmesine yardımcı olur. Misafirler Meethi’nin göz alıcı güzelliğinden bahsederler. Tapasya kınada kurtlarını dökerken diğer taraftan da aklı kızı Mukta’dadır. Survi cadısı da bir yolunu bulup Akash’ı arayıp planlarının tıkır tıkır işlediğini söyler.

Mukta, Kına Bittikten Sonra Gelebildi Kördüğüm 273. Bölüm Özeti 

Kördüğüm 273. bölüm özeti, Tapasya, Meethi’nin kınasını da bizzat kendisi yakar. Nani’nin morali bozuk olduğunu gören Tapasya neden moralin bozuk olduğunu sorar. Nani de Ichcha’nın kızının düğününde ne işimiz var deyip hasetlik eder. Tapasya da unuttun mu onu ben büyüttüm. Benim de hakkım var. Lütfen eğlenmene bak der.

Mai o kadar laf söylemesine rağmen gene gelip düğüne katılır. Büyük anneye müsaade edin der. Zenginliğini göstermek ve Ichcha’yı ve Tapasya’yı ezmek için en pahalı takıyı getirip Bundella soyundan olduğun belli olsun torum der. Mai Mukta ile alakalı hiç de hoş olmayan sözler söyleyince hem Jogi hem de Tapasya üzülür. Kına töreni bittikten sonra Mukta anca gelebilir. Kördüğüm 273. bölüm özeti devam ediyor. 

kördüğüm 273. bölüm özeti resim 3

Mai, Tapasya’nın kızı arkadaşının kına törenine bittikten sonra geldi. Normal karşılamak lazım deyip lafını da söyleyip gider. Jogi sen neredeydin kızım bu vakte kadar der. Muku da Üniversite derken hayır orada olmadığını biliyorum. Mukta da yolda araç bozuldu. Başka bir araca binmek zorunda kaldım diye derdini anlatsa da Thakur ailesinde Mukta’nın sözlerine güvenilmeyecek biri konumuna şimdiden düştü bile. Vanshu ve Survi planları başarıya ulaşmıştır. Tapasya  kızı Mukta’ya benim yüzümü kara çıkartın. İki kuruşluk insanlardan senin sorumsuzluğun yüzünden laf yedim diye kızar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

92 Yorum

 1. RÜYAM evet o haber şuan aynı haberi SNOW tv Seda Sayan yayınlıyor çok ilginç yaa tüylerim diken diken oldu?

 2. Zulisim guldurdun beni?herseyden korkuyorsun hassas Zulisim senin bu masum tarafini seviyorum belki yalan haberdir

 3. Naz abloş teşekkürler iyiyim , sen nasilsin ??
  Incem saol iyiyim – iyileştim , sen nasilsin ?? Ha birde feryat etmek ne demek ??
  Gerçekten ilginç bir şeymiş acaba gerçekmidir ??
  Zülişim çok sağol dualarin için ?

 4. ÎNCEM başta sen olmak üzere hepinize cevap yazdim diğer sayfada ??
  ???
  Sana da geçmiş olsun Rüyam ?
  ???
  Amaya ya ve ÎNCEM e dondurma veriyoz???????
  ????
  ARKADAŞLAR ❗❗❗❗birbirimizi sorgulamaktan vazgeçelim artik. Hepimiz yorulduk. Kim kiminle sohbet etmekten zevk alıyorsa onunla konuşsun.. ha huzurumuzu kaciranlara pabuç bırakmayalım tabi o ayri. En başta ben kükrerim ?????
  Ya bu kadar takılmayın biz paylastiklarimiza bakalim..

 5. Kızlar herkese merhabalar nasılsınız????..
  Defnem kesinlikle haklısın birtanem??..

 6. Vay be Mehht büyüdüde evleniyor ya ??İcca bunu görünce gözyaşları sel olur akar yine bundela konağını sel alır ?? Anasından sonra buda evlenir oldu ya İcca evleneli bir hafta bile olmadı maşallah kızında hemen evleniyor Akash pisliği ile ?? Ya bu Mai cadısı nasıl bir şeymiş öyle tövbe tövbe neler söylüyor böyle Muktaya İcca salağıda gitti bunlara tekrar gelin oldu ya Allah akıl fikir versin ne diyelim ❇️❇️

 7. Rüya ablacım ben böyleyim ya hemen her şeyden etkileniyorum hatta bundan bile korktum bide izlerken gözlerimi kapattım korkunç bir şey diye ??

  1. teşekkürler zülişim keyifli okumalar canım benim gözümden kaçmış olabilir yoksa kırgın değilim ;) sen nasılsın

   1. Ha tamam o zaman ya bende üzüldüm kırgınsın diye teşekkür ederim bende iyiyim çok şükür sen nasılsın ??

   2. Ha tamam o zaman ya bende üzüldüm kırgınsın diye teşekkür ederim bende iyiyim çok şükür Filizcim sen nasılsın iyi misin ??

    1. iyiyim zülişim uykudan gözüm açılmıyor bir kahve yaptım onu içiyorum bir taraftan da özet yazıyorum gülüm

 8. DEFNEM teşekkürler dondurma ? çok iyi geldi hava çok sıcak zaten?
  Evet Defnem ya özel sektör çok sıkı zaten kamera var izleniyoruz yetmiyor hala baskı yapıyorlar üzerimize valla hapisteki insanlar bile daha özgür bizden tv falan izlyorlarmış diye duydum??
  ZÜLEYHAM evet Seda Sayan avartıyor biraz program yapmak için ama ben çok merak ettim haberi takip edeceğim o kız beyin nesi öğrenmek istiyorum gözden kaybolması ilginç

 9. Bilmiyorum ki İncem ama korkunç ya bide gösterdi siyahlı Bi şeydi ya Seda Sayana haber olsun ne farkeder değil mi ?? insanları görünce ortadan kaybolmuş ??

 10. Filizcim bana kırgınmısın merak ettim nasılsın diye sordum hiç cevap vermedin yanlış bir şey mi yaptım ?? özür dilerim

 11. Bugün salla kazan var ya heyecanlandım inşallah İnternet verir pinti Turkcell dörttür bipden dakika veriyor gına geldi resmen bugünde verirse pes derim gerçekten ?? bide başka hatta geçerim bu gidişle ➰➰??

 12. MANYAM tatlım bende iyim?
  Senin iyi olmana iyileşmene çok sevindim tatlım?
  FERYAT etmek ağlamak bağırmak dwmek
  Çok ilginç bi olay o kızı çok merak ettim gece yarısı mezarlığa gitmesi korkunç eğer bir ruhsa daha da korkunç?

 13. İncem ruh falan değildir ya çünkü bizim dinimizde ruhlar gözükmüyor insanların gözünde galiba onların hesabı ayrı oluyor tövbe tövbe ya Biraz abartmışlar işte belki başka varlıklar olabilir değil mi üç harfli gibi ?? bunuda dedim ya Allah yardım eylesin

 14. Ay bu Demet Akalını sevmiyorum ya bir çeşit insan makyajsız görününce yüzünü poşetle kapatmış tövbe tövbe sanki millet bilmiyor bunun halini ?? bide kızı baya fenomenmiş İnternet ortamında takipçileri varmış bu yaşta ?? erken başladı herhalde

 15. Ey Ruh geldiysen 3 kere Zülişin kapısını tiklat ve evi süpürüp bulaşıkları yıka ????
  Zülişim müsait değilse bana da gelebilirsin bir kek çırp yiyelim???
  Zülişim alemsin ya kız herşeyden korkma bu kadar ;)
  He Demet Akalin tartismadigi insan yok piyasada herkesle küs maşaallah. Alişan hande yener geçimsiz kari. Ama var ya çok şanslı. 3.kocada şansı buldu. Okan kurt manyak zengin servetinin hesabini o bile bilmiyor????
  ✴✴✴
  ÎNCEM iş buldumuza şükredelim napak. Gönül isterdi ki kendi işimizi yapabilelim ohh kebap??ama işte..

 16. Defnem güldürdün beni ya ???? aynen ya ey ruh geldiysen kapıya tıklat evi topla sil süpür iyice çayı demle kahvaltı hazırla ?? ya korkuyorum işte böyle şeylerden Seda Sayanda ayrı bir abarttı değil mi daha sürüyor program tövbe tövbe bugün nasıl uyuyacaksam artık ??

 17. Manyacım kızı küçük ya dört beş yaşında galiba ?? o yaşta magazinde dolanıyor tövbe tövbe

 18. Evet ya Eşi baya zengin Demet Akalınnın jipleri falan varmış helikopteri falan Demet Akalın kırkından sonra buldu zenginliği bide kocasını ünlü yapmaya çalıştı ama başaramadı galiba ?? klibinde falan oynattı kadın

 19. Tövbe – tövbe kizi daha 4-5 yaşinda mi ?? Ve o yaşda magazin eee ünli kizi tabide ???
  Iremsu & Isabella hoşgeldiniz !

 20. Pırlantam hoşgeldin sağlığın nasıl herşey yolunda mi canim nedipdurusunuz????
  ????
  Zülişim bu Seda karısından da bıktım ya nerde gereksiz şey varsa uğraşıyor ???
  Ay nasil yorgunum ölü gibi bacamin ağrısı beynime vuruyor

 21. Defnem Bende bıktım bu Seda karısından ya nerede saçma sapan şeyler var bunda hep bide yaşlanmadı bir türlü ellisini geçti ?? artık emekli olsa değil mi izdivaç yapıyordu tutmadı bir şimdide ruhlar alemine merak salmış ne diyelim Allah ıslah etsin ?? tekrardan geçmiş olsun dikkat et Defnem kendine ayakta uzun süre durunca öyle oluyor ya

 22. Aynen Manyacım o yaşta kız ne ünlü olacak sanki Demet Akalın bitti kızı kaldı ?? bide magazine çıkmış bu kadar takipçisi var diye

 23. iyim tesekurler kizlar biraz yorgun ve bitkinim okadar siz nasilsiniz dun yoktum bugunde yalvararak geldim.

  bir sey yok deyilmi kizlar iremsuda bir sey yok diyor sesi kotu yorumlarida soluk okudu bir seyiniz yok deyilmi.

 24. Merhaba Kizlar
  ???
  DEFNEM hala gecmedi agrisi her zaman oluyor mu?
  ???
  Zulisim alt tarafta FILIZ sana cevap yazmis canim gormedin sanirim

 25. Rüya abloş hoşgeldin (^o^)
  Defoş geçmiş olsun ╭( ๐_๐)╮
  Tövbe Züliş birde haberlerdemi gösterdiler ? Vay şu anasi babasi ünli çocuklara (´ ˙○˙ `)
  Kizlar hepinize iyi geceler tatli rüyalar ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) ben yaticam , yarin okul var yiiine

 26. Evet Manyacım öyle ya annesi ve babası ünlü olunca çocuklarda çıkıyor öyle Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar Manyacım ❇️❇️✳️⚙️⚙️?️?️

 27. Arkadaşlar ben akşam yazamassam merak etmeyin olur mu İnternet yüzünden yine ama bağlanınca yazarım yine ⚙️⚙️

 28. ??MINIK KUSUM NASIL OLDUN IYIMISIN bugun enerjin dusuk
  Aksam ah kalbim son bolumu izledim bu Abhi insani deli eder havaalaninda Pragyanin sesini duyunca gozleri doldu biraz aradi sonra yanildigini dusunup vazgecti evine gittiginde Tanu ya kostu..nasil bir mideye sahip anlamis degilim?ne hali varsa gorsun Pragya,dan uzak dursunlar niye donduyse hindistana butun belayi basina acan Alya ve tanu gunah kecisi olan Pragya Abhi simdi timsah gozyaslari dokuyor.cok sevdigim bir karakter olsada cok yanlis yapti gozumden dustu

 29. gorusuruz arkadaslar bay bay..

  ben gidiyorum zaten konusmuyoruz yoksunuz zaten telefon konusmak yasak bi ilacimdan dolayi bu ilaci birazdan geri verecekler yine kimse yanima gelemicek yine tek kalacam telefon tabletsiz kimsesiz.
  bilmiyorum hepinizde bir sey var bana okunmuyor bu sayfalari not aliyorum gityigim gunden gelisime kadar tek twk okicam yoksa hepiniz vedami ettiniz ne oldu yada hastamisiniz bilmiyorum neyse gittim.suan zararli bif alet gibiyim. bu ilactan

 30. FİLİZİMM kuzu ben öyle arkadan iş çevirmem küsersem kızarsam kırılırsan dile getiririm hak almaktan korkarım ki senlede bunu dediğin gibi konuşmuştuk bir gece vaktii ??? sadece sana sordum sen güzel bir lisan ile cvp vermişsin sorun kalmamıştır demektir sen rahat ol ❤️❤️❤️ Elbet veda edeceğimiz zamanda olur o zamanda ifade eder sebebini söyler helallik isterim. Sen başkasın benim ve biz eskiler için ve yeni arkadaşlar için. Sadece rahatsız oldum dile getirdim ama artık umrumda değil kim ne söylerse söylesin çokta fifi ???

  ???

  Hatunlarım boşverin isteyen istediğiyle muhabbetini yapsın herkes herkesle konuşcak hasbihal edecek hali yok ??? bu konuyu kapatalım.

  ????

  Misafirlerim vardı çok yoruldum. Sizler ne yapıyonuz

  1. ;) sevindim nurdanım benim ;) kahve içiyorum gözüm açılsın konu yazayım diye :D

 31. Yok BELLOŞ önemli birşey hem olsa nolur hallederiz Pırlantam evet tabi rasyasyondan uzak dur. Yeterki iyi ol sen.
  Îremsum canım sen de üzülme. Bellaya soylememen iyi olmuş
  ????
  RÜYAM ağrı kesici etkisini gösterdi daha iyiyim. Yok her zaman olmuyor canım. Abhiden ne adam olur,ne koca kendi başını yesin soğan erkeği
  ???
  Tamam Zülişim
  NURDANIM gelemedi hâlâ

 32. Vahşi güzel sen atom mu alıyosun nükleer tıp senin gözlerle ne ilgisi varki öyle ilaçlar hassas oluyor geçmiş olsun

 33. yok nurdan abla bu ilaci once uyguluyorlar sonra gozlerini rotgen cekip bazi aletlerle bakiyolar bu oldunda her sey meydana cikiyor olan olmayan ne varsa oyuzden bide ona her seyi uygulayamiyorlar kalbi oldundan bunlara ihtiyac kaliyor bunlarda biraz zararli iste.

 34. evet cok hassas oluyorlar ama mecbur iste bazi sorunlarin cikmasi icin gerek mesela annem yanina gidemiyir cunku annem hamile sizdede uygulandimi hic bu tur sey.

  Defnem soylemedim zaten uzgun daha cok uzulmesin.

 35. Afiyet şifa olsun FİLİZİMM ya benim hiç bir hazırlığım yoktu çok yoruldum okul çıkışı geldiler kahvaltı yaptık baya bir çay içtik. Sonra kahve içtik. Sonra okul çıkışı meyve almışlar onu getirdim. Sonra çocuklar acıkmıştı yemek ısıttım o arada mutfaği topladım sabahısı ev temizliği hazırlık masa hazırlığı market alışverişi ve camların önünü sildim ayy o kadar koştumki yarış atı gibi anlatamam ?? şimdide belim çatlıyor ikiye

  1. nurdanım çok yorucu bir gün olmuş seninki ya nasıl yorulmuşundur tahmin ediyorum dinlen kuzum biraz uzan biraz tabi bıdıklar izin verirse

 36. GAMZELİMM nasılsın geçmiş olsun sıcak su torbası koy ayağına sıkı giy inşaAllah geçer bal kızz ???

  Neler yaptığımı anlattım sen neler yaptın

 37. Sağol MANYACIM iyi geceler ??
  ✴✴✴✴
  Îremsum hayırlı dersler bitanem
  ✴✴✴
  NURDANIM rutin birgundu. Bacağıma yel girdi ağrılı geçti ama şükür şimdi çok iyiyim. Yok sıcak su torbam yok ama alsam iyi olacak. Masaj yaptim. Bir de hep korkuyorum. Annem gibi erkenden diz rahatsızlığı çekicem diye malum çok yıprattım vücudumu. Bir de annemi doktora götürdüğümde doktor dediki:Diz rahatsızlıkları(kireçleme,romatizma) genetiktir dedi. Sen de dikkatli ol kilo almaya meyillisin annen gibi dedi?? tedavisi de yokki bunlarin. Belli bi yaştan sonra platin takiliyor. Hep korkuyorum bende
  Ovv senun de günün yorumuymuş kuzu. Iyi efor sarfetmissin
  Keyif aldıysan sorun yok?? dinlen bakalim çay keyfi ile

 38. Sen meyillisin GAMZELİMM ben çoktan kiloluyum galiba artık vucüdüma faZla geliyor dikkat etsem iyi olacak. Öyle koştururken anlamıyorumda iş bitince aklım geçiyor yorgunluktan şuan belim çok ağrıyor. ALLAH için misafiri de severim ikramıda fakat bu sefer markete çıkmam yordu sanırım Neyse can sağolsun dinlenirim geçer inşaAllah. Yazamam dinlenicem merak etmeyin beni olurmu Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz ????

 39. NURDANIM sen de ALLAHA emanet ol?
  DEFNEM sana da geçmiş olsun?
  Defnem haklısı iş bulduğumuza şükredelim Allah işsiz güçsüz bırakmasın
  Dediğin gibi keşke kendi işimiz olsa keşke çok zengin olsak ama taktiri ilahi belki ileride oluruz?
  Her işte bir hayır vardır ama şuan çok zengin olsaydık burada birbirimizi tanıyamazdık çünkü zenginler dizi yorum sitelerine takılmazlar biz garibanlar gibi onların eğlenecek takılacak çok daha başka yerleri var onlar çok daha başka işlerle uğraşıyorlar hayatları ayrı Bi dünya bizim dünyamızdan??

 40. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AHİRETLİGİM KELEBEGİM ???????????

 41. Tamam NURDANIM iyi dinlenmeler ???
  ✴✴✴
  SEVDA hoşgeldin kuzu. Nerelerdeydin sen? Gizem seni ne çok sordu. Bende dersleri yoğun sanırım dedim??? ne var ne yok bitanem ??
  Önemli birşey değil canım hafif bi diz ağrısı çektim

 42. Kızlar biraz Elif dizisini izleyeyim dedim lu şeytan Parka uyuz kız be numaracı sahtekar nasılda yalancı Keremi ve annesini nasıl kandırdı şeytan ?
  Ama Keremde de kabahat var annesi polise savcıya bildirelim Parlayı rahatsız eden kişiyi diyor o kabul etmiyor Kerem kabul etseydi yalancının mumu sönecekti ama yine eninde sonunda yalancının mumu dönecek Parla yalancı sahtekar gıcık kız?

 43. Defneciiiim sagol canim hoşbuldum??bir aydir kendimi hiç iyi hisetmiyordum sizi de uzmek istemedigim icin yazamadim ama hepinizi coooook ozledim????????
  Gizemim nerdesin seni cok ozledim?

 44. SEVDAM CANIM BENİM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 45. ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM YORMUYORSUN DIMI VÜCUDUNU ❤❤❤❣❣❣??
  ????
  Öyle ÎNCEM parayla imanin kime verileceği belli olmuyor. ??
  Oluruz belki kimbilir
  Diğer söylediğin su götürür tabi. Zenginler niye siteye yazmasin ki. Burada maddi durumu çok iyi dostlarımız var. Elamin da durumu çok iyi mesela ama asla söylemez ve belli etmez . Bizleri de çok sever. Bu mütevazi olmakla ilgili bir durum. Insanin burada huzuru bulduysa ki buluyor çünkü biz kimseyi yargilamiyoruz,sorgulamıyoruz talepte bulunmuyoruz bizi seviyor olabilirler. Neyse bunların önemi yok. Mal da yalan mülk de yalan işte ama faniyiz arzuluyoruz kuzu?
  Tabi düşünce özgürlüğü

 46. ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN SAĞOL SEN NASILSIN KELEBEĞİM CAN SUYUM YORMUYORSUN DIMI VÜCUDUNU ❤❤❤❣❣❣??
  ????

 47. Öyle ÎNCEM parayla imanin kime verileceği belli olmuyor. ??
  Oluruz belki kimbilir
  Diğer söylediğin su götürür tabi. Zenginler niye siteye yazmasin ki. Burada maddi durumu çok iyi dostlarımız var. Elamin da durumu çok iyi mesela ama asla söylemez ve belli etmez . Bizleri de çok sever. Bu mütevazi olmakla ilgili bir durum. Insanin burada huzuru bulduysa ki buluyor çünkü biz kimseyi yargilamiyoruz,sorgulamıyoruz talepte bulunmuyoruz bizi seviyor olabilirler.  Neyse bunların önemi yok. Mal da yalan mülk de yalan işte ama faniyiz arzuluyoruz kuzu?
  Tabi düşünce özgürlüğü

 48. Sevdam ne olduki ailevi birşey mi anlat rahatlarsin??
  Gizem de az geliyor artik
  ???
  ÎNCEM çok haklısın Parla yellozu parayla adam tuttu ne gurursuz şıllık biri ya tövbe ya Rab adami günaha sokuyor. ? ama Kerem çok saf bu erkekler mal oluyo. Ben Kerem için izliyorum bakmalara doyamıyorum. Off off bitmez o dizi bitmez. 10 yillik hazırlanmış projesi sanirim 3.sezon henüz reytinglerde zirvede Allah sabır versin izleyiciye?? senarist desen kötülükten zevk aliyor ve onlari tutuyor manyak bi de kadinlar yaziyor.

 49. SEVDAM CANIM BENİM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️
  HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  KENDİMİ ÇOK YORMUYORUM AHİRETLİGİM SICAKLAR GELDİ MİGRENİM SIZLIYOR
  CAN SUYUM BENİ TANIMIŞSIN BEN ASLA KENDİ SORUNUMLA KİMSEYİ ÜZMEK İSTEMEM YADA DURUMUMU KİMSENİN GÖZÜNE SOKMAKTA İSMEMEM KOMŞU KIZI MUTAVAZI BİRİSİYİM DEGER VERDİGİM BİR ARKADAŞIM BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİDİR BU SİTEDE DE VAR SAHİPLİCİ BİR KİŞİLİĞİM VAR ONLARA SÖYLENEN KELİME BANA SÖYLEMİŞ GİBİ OLUR
  AFRODİTİM S. Ç.S ÇİÇEGİM ????????

 50. NURDANIM BALIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  NİHANIM??? PIRLANTAM
  NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  NEDEN YOKSUN İNŞALLAH KÖTÜ BİRŞEY YOKTUR AY PARÇAM ?????

 51. DEFNEM olabilir tabi Elamın maddi durumu iyi olabilir buarada ELAM HOŞGELDİN BASILSIN BİRTANEN?
  DEFNEM benim gözüm gonlüm galiba baya yüksekti ben en uç zenginlikten bahsediyorum sosyeteden onlar asla dizi yorum sitesine girmezler dizi seyretmezler zaten onkarın ohooo çok farklı meşkaleleri var ben onlarla çalıştığım için aklım onlarda kalmış??
  Elama helal olsun ozel hayatını anlatmıyor zaten benim bahsettiğim kesim de asla özel hayatını gelip burada anlatmaz?

 52. İNCECİM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HELAL OLSUN ANLAMAGIM İÇİN Mİ

 53. ELAM AHIRETLIĞIM ahh sıcaklar insanı ne çok sarsıyor. Şükür kendi işini yapıyorsun CAN SUYUM fenalastiginda eve gelirsin Ramazanda. ???Evet KELEBEĞİM çok mutevazisin taniyorum tabi seni,sizleri sadece ben sorduğum için söylemiştin maddi durumunu sonra hiç konusunu açmadın. Allah razi olsun senden.
  ALLAH RAHATLIK VERSİN RUH IKIZIM ❤???❣❤❣???❤
  ✴✴✴✴
  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR SAĞOLUN SOHBET IÇIN ??????????❣❤

 54. DEFNEM aynen Kerem çok tatlı ama çok saf aptal yani nasıl da inanıyor o yelloz Parlaya git ver içte savcılığa neden uğraşıyorsun Kerem efendi bu gidişle Süreyya ekinde uçup gidecek?
  Ben her zaman seyretmiyorum ama güzel dizi kadınlar yazıyormuş demek senaryoyu o zaman Parla gibi kadınlara ne yapılması getekiyorsa yaparlar bence?

 55. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????İYİ
  ???????GECELER
  ??????????TATLI ?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️RÜYALAR

  CANIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN PRENSESLERİ SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM Sizi ÇOK Özledimmmmmmmmmmmmmmmm not beni unutmayın ???

  ♥?? ???♥???♥????
  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ♥️♥️♥️PERİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLAYHAM
  ???İSABELLA VE İREMSU
  ???ALEV

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 56. ÎNCEM sosyete hayatinin,cemiyet dünyasının ve zenginliğin tıpkı Cennet gibi katmanlari ve dereceleri var. Bir de AITLIK çok önemli. Zenginsen uç zenginsen kendini bunun neresinde görüyorsun önemli olan bu. Ben de zengin hayatlar gördüm hizmet etmişliğim var keza zengin uç zengin arkadaşlarım dudak uçuklatır cinsten. Hepsinin duruşu farklıydı.. Bilmiyorum ki bende ÎNCEM ben pek sorgulamam böyle şeyleri ben. ??benim olmayan zenginliği napayim ben :)
  Anca zengin koca hayali kurarim sefiller gibi ?? şükür işte ne diyelim..
  Hadi kaçtım ben??

 57. DEFNEM RUH İKİZİM ???
  BİLMİYORUM BELKİDE RAMAZANDA GİDMEM BAKALIM NASIL OLACAK AHİRETLİGİM
  AYNEN KELEBEGİM SENDEN BAŞKASINA SÖYLEMEDİM BİR DAHA AÇMADIM KALBİMİN TEK SAHİBİ
  KENDİNE İYİ BAK ALLAH’A EMANET OL
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÜN IŞIGIM S. Ç.S KOMŞU KIZI ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 58. ??????AYSELİMMMMMM

  ????CANTANEM
  ??????BİRTANEM
  ??????????KANKAMMM

  Canım nasılsın iyi misin inşallah iyisinizdir seni çok özledim ne kadar ayrı kaldık hayat insana acımasız oluyor lütfen bana kırılma inşallah bugünler çabuk geçer bazen yanımda olmanı çok isterdim ben de pireye kızıp yorgan yaktım canım kankammmm seni çok seviyorum ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ??????????

 59. DENİZİM PAPATYAM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR HAMD OLSUN İYİYİM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 60. ✨✨✨✨✨✨✨✨✨Aklıma geldikçe senin gözlerin
  Kimse bilmez seni nasıl özledim
  Sanma sakın yoldan geri dönerim
  Söyle seni nerde bulabilirim
  ??????????

  Yola çıktım tam şu anda aniden
  Ve dönmicem seni tekrar görmeden
  Vazgeçtim ben kan kırmızı kalbinden
  Simsiyahım farkım yok hiç geceden
  ???????????

  Acılarım tutun beni kaldırın
  Aşkın gelmiş geçmişine saydırın
  Suçum aşksa ben cezama razıyım
  Simsiyahım farkım yok hiç geceden
  ??????????

  Bir yağmur yağsa yüzüme yüzüme
  Kalbim yeter daha fazla üzülme
  Su değse de baştan aşağı tenime
  Simsiyahım farkım yok hiç geceden
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Şöyle biraz uzansan bir kuytuya
  Düşman oldum sanki ben bu uykuya
  Hiç görünmez oldum senin uğruna
  Simsiyahım farkım yok hiç geceden
  ??????????

  Yola çıktım tam şuanda aniden
  Ve dönmicem seni bir kez görmeden
  Vazgeçtim ben kan kırmızı kalbinden
  Simsiyahım farkım yok hiç geceden

 61. Defnem yok aylevi digil ama cok sitresliyim ya başaramazsam nolucak nasil bakicam aylemin yuzune bunlari duşunmekten olucem?

 62. ??????ELOŞUMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 63. DENİZİM PAPATYAM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  GÜZEL GEÇİYOR İNŞALLAH DEVAMLI YAZARSIN
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 64. ELAM ben de iyim canım benim senin de iyi olmana sevindim
  Ben seni TAKTİR ETTİĞİM için HELAL OLSUN dedim bitanem?
  DEFNEM ALLAH herşeyin hayırlısını versin hepimize bitanem?
  KIZLAR benden bugünlük bu kadar artık kaçıyorum
  Allah rahatlık versin cümleten
  İyi uykular ?

 65. ELAM bende iyim bitanem seninde iyi olmana sevindim?
  Seni anlatmadın için TAKTİR ettim o yüzden HELAL OLSUN dedim tatlım?
  DEFNEM ALLAH her şeyin hayırlısını nasip etsin hepinize inşallah bitanem?
  KIZLAR ben artık kaçıyorum
  Cümleten Allah rahatlık versin
  İyi uykular?

 66. ???????ELOŞUMMMM

  CANIM İNŞALLAH AMA BU ARA YAMIYACAM HABERİNİZ OLSUN İNŞALLAH RAMAZANDA ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  BENİM İÇİN AYSELİME SELAM SÖYLE

 67. İNCECİM BİRTANEM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  DENİZİM PAPATYAM AYSELİME SELAMINI SÖYLERİM
  BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 68. SEVDAM BİRTANEM FİLİZİM BİRAZDAN GETİRİR ÜZÜLME SPASINA DÜŞÜYOR
  OLUYOR ÖYLE ŞEYLER

  1. Elam bir sorun var sanirim Bisey gondermek istedimde (cok hizli yorum yaziyorsunuz)yaziyor

 69. CUMLETTEN IYI GECELER TATLI RUYALAR KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSIN HEPINIZE????????????????????????????????????????GULCICEYIM SENI OZLEDIM ????????????????????NURDANEMDE BU AKSAM GELMEMIŞ ?????????????????SALIHAM DA KAYIPLARDA⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘AYSELIMDE BIR GORUNUYOR BIR KAYIP OLUYOR ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣DENIZ KENTLIMDE BU GUN GORUNMUŞ ODA YINE KAYIP OLMUŞ ?????????????????????

 70. AYSELIMDE BIR GORUNUYOR BIR KAYIP OLUYOR ??????????????????????????❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 71. Günaydin kizlar ;) nasilsiniz , beni soran varsa iyiyim akşam yine erken uyudum sabaha daha enerjik kalktim ☺ ama şimdi okula gitmem lazim hoşçakalin gelince görüşiriz …
  Rüya abla iyiyim sen nasilsin yok enerjim düşük değil-de sinavlara hazirlaniyorum o yüzden öyle gelmiştir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu